Franchise 1001 tour

od 700 000 rublů.

6 měsíců

Stručné informace

Rok založení společnosti

Rok založení franšízy

Podobné povolení

Investice: od 300 000 rublů.

Doba návratnosti: 10 měsíců

Popis společnosti

Společnost "1001tur" se během několika let stala proslulou mezi širokou škálou zákazníků a partnerů, neboť obchodní modely vyvinuté speciálně pro oblast cestovního ruchu okamžitě začaly přinášet ovoce své práce. Uzavřené smlouvy s předními tour operátory a efektivními reklamními společnostmi dokončily případ a v důsledku toho se 1001tour stal jednou z nejrozšířenějších cestovních kanceláří v Rusku.

Popis franšízy

Přemýšlejte o založení vlastní cestovní kanceláře? Skvělé! Ale než začnete podnikat v této oblasti, musíte pochopit všechny detaily a nuance z turné. Stejně jako v jakékoli jiné oblasti má podnikání v oblasti cestovního ruchu vlastní pravidla hry. Vysoká konkurence mezi cestovními kancelářemi netoleruje chyby a vyžaduje přesné a dobře zavedené postupy. Kromě toho musíte překonat nedůvěru zákazníků a tour operátorů společnosti, která se právě objevila na turistickém trhu.

Franchise "1001 Tour" - 1001 výhodná nabídka partnerům

Společnost "1001 Tour" je jednou z nejznámějších ruských firem poskytujících turistické služby. Agentury nabízejí svým klientům poukázky na jakékoliv turistické destinace za příznivé ceny: individuální prohlídky VIP třídy, kombinované zájezdy, plavby na moři, dovolenou na pláži, lyžařské zájezdy, ekonomické autobusové zájezdy, železniční a letecké lístky. Prodejní kanceláře pracují pouze se spolehlivými cestovními kancelářemi a nabízejí svým klientům velký výběr různých možností pro domácí i mezinárodní cesty. Každý měsíc cestuje více než 5000 turistů z agentury "1001 Tour".

Provoz flexibilního systému slev pro společnost pro stálé zákazníky je velmi příznivý pro milovníky cestovního ruchu. Jak ukázala praxe, ukázala se, že tato strategie je užitečná pro přilákání nových zákazníků. Oblíbeným směrem činnosti společnosti je prodej výletů, které vyžadují let v co nejkratším čase. Důležitá rada podnikatelům: neztrácejte čas ani na jednoduché rutinní úkoly, které mohou být delegovány. Převeďte je na volné nože "Executionu.ru". Garantovaná kvalita práce na čas nebo peníze zpět. Ceny dokonce i pro rozvoj stránek začínají od 500 rublů.

Takové cesty vyžadují, aby turisté byli spontánní, ale zájezdy jsou mnohem levnější, a proto jsou vždy poptávané. Na stránkách "1001 Tour" jsou informace o vypalovacích cestách aktualizovány každou hodinu.

Nabídka franšízy

V současné době existuje více než 150 agentur "1001 Tours" v Rusku, z nichž většina působí v systému franchisingu. Společnost se aktivně vyvíjí, doplňuje klientskou základnu a zvyšuje počet poboček v celé zemi. Opakovaně se stal vítězem ocenění, majitel certifikátu a diplomu z předních touroperátorů, jako je „Natalie Tours“ a TEZTOURS.

Mezi cestovní kanceláře "1001 Tour" se poprvé staví na propagaci na internetu, což umožnilo, aby se webové stránky společnosti staly absolutní vůdčí osobou ve svém segmentu. Dnes je vedoucí úlohou v rozšiřování klientské základny agentury hrát podpora lokality, navštíví ji denně více než 50 000 turistů. To umožňuje nejen přilákat nové zákazníky, ale také výrazně snížit náklady na reklamu.

1001 Tour franchise je jedním z nejstabilnějších, dynamicky se rozvíjejících a rozpoznatelných obchodních konceptů v oblasti cestovního ruchu. Svými franšízanty společnost nabízí širokou škálu nástrojů, které zaručují efektivní provoz a vysoký zisk.

Každoročně roste zájem o franchising "1001 Tour", v ruských regionech se pod touto značkou otevře stále více franchisingových bodů. V roce 2013 byla franchise "1001" Tour jednou z nejlepších ruských franšíz. Společnost se však tam nezastaví. V plánech - soutěžit o místo v TOP-3 a nadále posilovat své postavení na trhu.

Trochu historie

První cestovní kancelář "1001 Tour" byla otevřena v roce 2002. Jeho zakladatelem byl Sergej Vatutin, který v té době ani nedokázal představit, že za pár let bude po celé zemi provozovat tisíce bodů prodávající výlety a značka společnosti bude uznána v každém rohu Ruska.

Jádrem úspěchu podnikání Sergeje Vatutina je sázka na internetu. V té době nebyla vyhlídka na propagaci do sítě zřejmá, dnes jsou tyto stránky hlavním kanálem pro přilákání klientů mnoha cestovních společností. Agentura věnuje zvláštní pozornost vyhledávacím technologiím, díky čemuž je vždy v TOP-10. Existují další způsoby, jak přilákat zákazníky a partnery - sociální sítě, kontextovou reklamu, franšízové ​​katalogy.

Dnes síť cestovních kanceláří pokrývá 124 měst Ruska a má 166 prodejních kanceláří. Každoročně se otevře více než 30 nových kanceláří. Jak ukazuje praxe, franšíza "1001 Tour" může úspěšně pracovat nejen ve velkém městě, ale také v malém městečku s počtem obyvatel 50 tisíc.

Výhody práce s "1001 Tour"

 1. Práce se známou a oblíbenou značkou. "1001 Tour" je známá v Rusku síť cestovních kanceláří, jejichž počet klientů každoročně roste. To vám umožní minimalizovat náklady na reklamu.
 2. Rychlý přístup na turistický trh. Specialisté společnosti jsou vždy připraveni poradit franchisantovi ohledně právních, finančních nebo jiných otázek, takže i nováčik podnikatel se může vyhnout mnoha chybám.
 3. Vyvinula efektivní prodejní strategii. Účinnost opakovaně testované obchodní strategie potvrzuje nejvyšší úroveň práce všech cestovních kanceláří sítě. Například společnost poskytuje moskevským agenturám 1000 - 2000 volání za měsíc.
 4. Přístup k jednomu z nejnavštěvovanějších míst o turistice. Práce s "1001 Tour" - širokou škálu příležitostí pro propagaci vašeho podnikání na internetu. Více než 50 000 potenciálních klientů společnosti vidí denní cestovní kancelář. Již na webu si mohou vybrat město odjezdu a jejich přihlášky přicházejí přímo do kanceláře tohoto města.
 5. Volný off-line a on-line školení franšízy a manažerů. Zkušení odborníci "1001 Tour" pomáhají podnikateli pochopit specifika podniku, sdílet všechny potřebné dovednosti a znalosti, poskytnout stáž v moskevské kanceláři společnosti. Specialisté na školení vyvinuli kurz video seminářů s cílem představit nové technologie v prodeji a zvýšit ziskovost podniku.
 6. Výhradní právo na práci ve městě. Hlavním cílem "1001 Tour" není otevřít prodejní kanceláře v každém rohu, ale dát všem členům sítě příležitost vydělat si dobře. Mnoho měst v Rusku již má výhradní zástupce.

Požadavky na franšízy

Společnost dělá náročné požadavky na potenciální franšízy.

 1. Jako cestovní kancelář musí pracovat na trhu nejméně po dobu jednoho roku, protože se ujistil jako odpovědný cestovní kancelář. Výhodou jsou podnikatelé, kteří mají zkušenosti s prací s destinacemi masového cestovního ruchu.
 2. V personálu agentury musí být kvalifikovaný pracovník specializující se na prodej leteckých a železničních jízdenek. Pokud takový odborník neexistuje, musí být přijat.
 3. Všichni zaměstnanci společnosti musí mít zkušenosti a vysokou kvalifikaci. Pozornost je zaměřena na příznivé vztahy s klienty a efektivní práci.
 4. Kancelář by měla být vybavena několika telefonními linkami a vyhrazeným internetovým kanálem.

Finanční ukazatele

Mnoho podnikatelů má zájem o otázku, kolik stojí 1001 Tour franšíza. Celková cena se skládá z několika složek a závisí na mnoha faktorech.

 • Výše počáteční investice: 500 000 - 2 000 000 rublů.
 • Paušální částka (registrační poplatek): závisí na regionu. V Moskvě je to 1,500,000 rublů, na předměstí - 500,000 rublů v jiných oblastech země - z 20,000 rublů.
 • Licenční poplatky: se liší podle regionu a sezóny, liší se od 6 000 do 75 000 rublů měsíčně.
 • Reklamní náklady: žádné.

Zpětná vazba partnerů

Doporučujeme, abyste se seznámili s recenzemi série 1001 Tour.

Gavrilova L.V. Taganrog: "Dlouho jsem chtěl otevřít cestovní kancelář, ale po dlouhou dobu jsem si nemohla vybrat partnerskou firmu, která by nabídla opravdu příznivé podmínky. A v září 2009 jsem narazil na franchisovou nabídku z "1001 Tour" a vybral tuto společnost. Nikdy jsem nelitoval nad svým rozhodnutím, protože během těch několika let jsem nejen vyplatil své investice, ale i mnohokrát je zvýšil. Mezi příjemnými okamžiky chci zaznamenat cenu franšízy "1001 Tour" - pro mé město to bylo velmi malé. Chci vyjádřit zvláštní vděčnost vedení společnosti, která vždy slyší návrhy a přání svých partnerů, vede semináře a školení, pomáhá při řešení osobních a účetních otázek. Spolu jsme mladým, ale rychle se rozvíjejícím týmem specialistů. Již jsme dosáhli hodně, ale domnívám se, že hlavní výšky ještě přijdou. "

Vasiliev A.G. Volgograd: "Myslela jsem na nákup franšízy, když moje malá cestovní kancelář začala mít potíže přitahovat nové zákazníky. Po pečlivém zkoumání všech návrhů jsem si vybral franšízu "1001 Tour". Rozhodujícím faktorem byla dostupnost vlastního dobře vyvinutého internetového zdroje a velké klientské základny. Ihned po vstupu do sítě se tok zákazníků výrazně zvýšil a zisk vzrostl v průměru o 40% oproti loňským údajům. Doufám, že další spolupráce nebude o nic méně přínosná. "

Turistický franchising 1001 tour

1001 kolo - Váš úspěch s osvědčenou franšízou!

Pokud jste již rozhodli o zahájení svého podnikání a je spojen s cestovním ruchem, potřebujete znát pravidla, na kterých je tato podnikání postavena, nicméně jako každá jiná!

Vzhledem k vysoké konkurenci v oblasti cestovního ruchu a nízké důvěře zákazníků v nové agentury budou budoucím manažerům pomáhat franchising.

Aby bylo zajištěno, že ochranná známka "1001 tour" byla rozeznatelná a důvěryhodná pro velké množství klientů, od roku 2002 bylo investováno neuvěřitelné množství prací nejlepších odborníků v oblasti marketingu a spousta peněz.

Získaný výsledek však odůvodnil síly a prostředky vynaložené na jeho realizaci.

Vlastnosti, výhody, podmínky partnerství

Turistická síť 1001 vám poskytne značku a vaši podporu, a zároveň zachováte svou nezávislost, jak finanční, tak právní.

Jaký je přínos tohoto návrhu:

 • značka "1001 tour" je široce známá! A pokud jsou služby vysoce kvalitní, vaše práce zajistí stabilní příjem a nezapomeňte na procento předních partnerů cestovních kanceláří;
 • počet běžných zákazníků v databázi je 150 000 lidí, stejně jako velké množství každodenních návštěvníků internetového zdroje, kteří jsou potenciálními zákazníky;
 • program školení, školení a řízení personálu je jedinečný, pomůže vám budovat a kontrolovat pracovní proces firmy;
 • obdržíte všechny dokumenty o reklamě a marketingu a vaše podnikání bude fungovat efektivně.

Video kanál 1001 TOUR

Uzavření franchisingové smlouvy se sítí "1001 tour" je cestou k úspěšnému chodu turistického ruchu.

Studium a výběr z katalogu nejlepších franšíz v Rusku a na Ukrajině je prvním krokem k zahájení úspěšného podnikání s jednoduchým a jednoduchým začátkem.

Rozhodnutí o koupi franšízy je nezbytné s odbornými doporučeními oddílu: "Vše o franšízách."

Nejnovější zprávy a obchodní trendy s franchisingem najdete zde >>

Partneři společnosti "1001 tour" se stali snadnými!

Po zaplacení vstupného (s následnými měsíčními platbami) začnete pracovat pod značkou "1001 tour":

 • částka počáteční platby je 500 000 - 2 000 000;
 • paušální částka nebo registrace v závislosti na regionu Ruské federace od 20000 do 1500000 (maximum v Moskvě);
 • autorské odměny (odměny držiteli práv) se pohybují od 6000 do 75000 za měsíc, neexistují žádné poplatky za reklamu.

Kurz "Jak otevřít cestovní kancelář".

V hlavní kanceláři "1001 tour" můžete absolvovat školení o kurzu "Jak otevřít cestovní kancelář", která vám pomůže dosáhnout efektivního řízení podniku, pochopit komplikovanost struktury vašeho projektu.

Tento kurz je prezentován formou seminářů. Po ukončení školení získávají účastníci cenné informace o organizaci a rozvoji cestovní kanceláře.

Franchising v cestovním ruchu: přehled trhu

Průmysl cestovního ruchu je směrem, kde se začínající podnikatel nevyhnutelně setká s desítkami a stovkami konkurentů. Otevřete svou agenturu od začátku, není to tak jednoduché - v době hospodářských šoků a devalvace rublu se ti, kteří chtějí koupit turné, stále více obracejí na spolehlivé a důvěryhodné společnosti. Odůvodněným řešením je získání značky známé cestovní kanceláře.

Otevřít vlastní cestovní kancelář od začátku - úloha není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. To je všeobecně věřil, že pro úspěšnou práci je nutné pronajmout malou kancelář, najmout jednoho nebo dva manažery a zisk bude protékat řekou. V praxi se ovšem ukazuje, že zákazníci si pomalu objednávají zájezdy v neznámém podniku a prodejní úroveň je daleko od očekávání. Situaci zhoršuje skutečnost, že účty za renty nebyly zrušeny - nadále přicházejí se záviděníhodnou pravidelností. K dosažení ziskovosti a zisku musí nově vytvořená cestovní kancelář buď vyvíjet klientskou základnu nebo krvácet nebo vyskočit, někdy pracovat "v negativním" pro zvýšení prodeje. Často druhá možnost nevede k dobrému - s obecným poklesem trhu, dumping se zhroutí.

Ne ve prospěch sebe-otevřené podnikání je také měnící se spotřebitelské chování Rusů. Jestliže před hlavním kritériem při výběru agentury přínosem byl náklady na cesty, pak se po sérii neúspěchů a skandálů, která se přehnala na trh v roce 2014, priorita je věnována spolehlivosti společnosti. V očích obyčejného kupujícího je spolehlivost uznávanou značkou, která se osvědčila v letech úspěšné práce. S nadějí na značku hledají také podnikatelé. Získání franšízy známých značek není jen šancí zůstat na hladině, ale také vybudovat vynikající podnikání.

Jaké druhy turistických povolení existují

Cestovní franšízy mohou být rozděleny do dvou kategorií: franchisové sítě cestovních kanceláří a agentur ( "Chain Store na poslední chvíli", "RossTur", "1001 Tour", atd.) A povolení od touroperátorů (franchise Pegas turistické, Tez Tour, Coral Travel, TUI Rusko a další). Pro cestovní kanceláře je práce na franchisingu příležitostí pro rychlou expanzi a propagaci s minimálními náklady. Zkušenosti s podnikáním franchisorů z oblasti cestovního ruchu obvykle nevyžadují. Získáním takového povolení si franchisant získává relativní svobodu při výběru cestovních kanceláří a prodeje zájezdů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Franchise od touroperátorů představují touroperátor prodejny, kdy poskytovatel franšízy obvykle dává jeho franšízy mají za cíl realizovat vlastní zájezdy. Zároveň si cestovní kanceláře vybírají partnery pro spolupráci čitelně, upřednostňují již zkušené cestovní kanceláře a berou v úvahu zkušenosti s interakcí s nimi. Například cestovní kanceláře Pegas Touristic, TUI Russia vyžadují, aby franšízant měl 2leté zkušenosti s činnostmi cestovní kanceláře.

Někdy cestovní kanceláře zaujmou své křídlo a začátečníky, ale počet franchisantů je obvykle zřetelně omezen. Partnerství s nimi je navíc velmi opatrné. Tam jsou často případy, kdy franšízy cestovní kanceláře byly zakoupeny podvodníky, kteří se rozhodli používat krytí úspěšné značky k oklamání zákazníků. Touroperátoři, v závislosti na zásadách společnosti, jako jsou cestovní kanceláře, mohou vytvářet plány prodeje (ve většině případů) nebo naopak, nevyžadují vždy přísné provedení plánu. V každém případě je výhoda pro franšízy je, že je povinné získat silnou podporu reklamní, propagační volné prohlídky (sítě se dostanou ne tak často) a rozpoznatelnou značku.

Jaká je výhoda franšízové ​​spolupráce?

Dnes je tendence rozšíření pevně stanovena na turistickém trhu. Více než polovina cestovních kanceláří patří do franchisových sítí a podíl agentur, které nefungují v rámci franšízy, klesá. Turistickou sférou vždy podnikatelé přitahovali příležitost k zahájení podnikání, přičemž mají k dispozici skromné ​​počáteční prostředky (od 50 do 100 tisíc rublů). Nicméně, vstup na přeplněný trh, rozvinutá společnost bez vlastní zákaznické základny je těsná. Proto je franšíza příležitostí obejít veškerou "černou práci". Nemusíte utrácet peníze na propagaci a propagaci. Místo toho si franchisant získá reklamní značku, která má rozsáhlou síť svých agentur. Franchisor poskytuje franšízy s tokem webových stránek na klíč aplikace (často aplikace se aktivně přicházet i ze sociálních sítí a mobilních aplikací), bezplatný software pro vyhledávání a letenek, stejně jako rezervace hotely a vlaky, personální standardy a metody práce. Výsledkem je, že si franchisant musí koupit pokoj, vybavit jej, provádět opravy ve firemním stylu, zaměstnávat zaměstnance a začít pracovat. Někdy franchisor kompenzuje část nákladů na kancelářský design tím, že poskytuje partnerům, například formulář pro zaměstnance, reklamní materiály, katalogy a tak dále.

Hlavní věc, kterou partner sítě obdrží, je nahromaděná zkušenost. Metody jeho přenosu mohou být zcela odlišné a spojují jak teorii, tak praxi. Někteří franšízové ​​dávají přednost organizaci stáží a turistických škol v ústředí s osobní účastí franšízantů, jiní k tomu využívají různé video tutoriály, webové semináře, elektronické konference a horké linky. Například cestovní kancelář "Sletat.ru" pořádá týdenní semináře pro své zaměstnance o různých tématech, jako jsou země, střediska, hotely, jemnosti vízové ​​politiky a tak dále. Cestovní agentura "RossTour" přenáší nahromaděné poznatky ve formě příručky pro stolní počítače, ve které může manažer najít standardy a technologie pro práci s značkou a praktická doporučení pro přilákání a obsluhu turistů. Některé agentury přidělují franchisanta svého kurátora. Někdy mohou franchisové, aby zlepšili kvalitu práce, mohou dokonce sledovat své partnery pomocí tajných kupců.

Stejně jako ostatní agentury získávají franšízové ​​své výdělky na úkor provizí od provozovatelů zájezdů za účelem realizace zájezdů. Současně jsou částky franchisantů agentury větší než společnosti, které nejsou zapojeny do sítě. Více často než ne, sítě slibují provize na 13-15%. Díky rozsáhlé síti a podpořené značce se tok zákazníků zvyšuje o jednu třetinu. "Silné rameno" se projevuje v právních záležitostech. Na základě mých zkušeností, franchisors jsou vždy připraveni pojistit své partnery ve všech situacích, například v otázkách zrušených zájezdů ( „rezignaci zájezdy“), v případě nároků, stížnosti zákazníků a řešení konfliktů u soudu.

Také práce na franchisingu je slibná, pokud jde o vývoj. Sítě zpravidla mají tendenci získat dominantní postavení na trhu, a proto jsou neustále zaměřeny na optimalizaci své práce a rozšíření sortimentu turistických produktů.

Jaké jsou nabídky?

Jak již bylo uvedeno, na trhu existují franchisingy dvou typů: cestovní kanceláře a cestovní kanceláře. Aby bylo možné získat informace o první, je často nutné dokončit postupy pro vyplnění on-line dotazníků. V případě, že žádost má zájem o franšízy a splní nezbytné požadavky firmy s potenciálními franchisantů kontaktovat delegátů. Cestovní kanceláře dodržují otevřenější přístup a uvádějí informace o povolení do veřejné sféry. Ruský trh dnes disponuje širokou nabídkou franchisových cestovních kanceláří působících jak v Rusku, tak i v zahraničí a na regionální úrovni. Tabulka zobrazuje pouze některé oblíbené síťové nabídky, které byly platné v době psaní tohoto dokumentu. Data jsou převzata z oficiálních webových stránek az veřejných zdrojů.

Franšízy oblíbených cestovních kanceláří

Co je třeba vzít v úvahu při zakoupení licence

Zakoupení turistické franšízy přineslo úspěch, je třeba vzít v úvahu řadu faktorů, počínaje hodnocením příznivého geografického postavení a výsledkem porovnání výhod určitých franchisů a jejich reputace. První věc, kterou franchisant musí udělat, je však analyzovat místní trh. Je důležité si uvědomit, že trh s turistikou je poměrně nasycený a v některých městech bude obtížné "otočit se" i pod ochranou silné značky.

Můžete provést přibližné výpočty, znáte celkový počet turistických organizací pracujících v lokalitě a obyvatelstvo území. S pomocí těchto údajů lze snadno spočítat, kolik účet cestovní kanceláře například na každých 10 nebo 100 tisíc obyvatel města a předpovídat s libovolným tokem zákazníků bude muset zabývat. To je situace, například v 20 největších městech Ruska.

Závislost počtu obyvatel a počtu cestovních kanceláří v 20 největších městech Ruska

** podle odhadů Federální státní statistické služby k 1. lednu 2015

Z těchto údajů lze snadno pochopit, že pokud v Jekatěrinburgu, s populací 1,428,000 lidí, zatímco počet organizací cestovního ruchu - 836, že jedna společnost bude mít 1708 potenciálních zákazníků a ve Volgogradu s počtem obyvatel 1,017 milionu lidí a 205 cestovních kanceláří - 4960 zákazníků. Kromě toho můžete ve výpočtech bezpečně odhodit asi 40% insolventní populace.

Je také třeba říci, že většina franchisors se snaží přiřadit ke každému franšízy určité území (okres, městská část), umístění své kanceláře ve vzdálenosti od sebe tak, že nebudou vzájemně konkurovat. Například cestovní kancelář "RossTour" má jednu franchisovou kancelář otevřenou pro 40 až 50 tisíc lidí.

Jaké jsou požadavky na franchisanta?

Mezi klíčové požadavky, které franšízové ​​udělují svým partnerům, je možné vyjasnit požadavky na prostory, technické vybavení kanceláře, požadavky na personál a standardy podnikání.

Jak víte, prostor pro cestovní kancelář potřebuje trochu. Převážný počet franchisorů udává minimální rozlohu 15 metrů čtverečních ("síť horkých turistických balíčků", TUI Rusko, "RossTour" a další). Má-li kancelář rozšířený formát s více než dvěma úlohami, vyžaduje se větší plocha. Důležitým aspektem je umístění agentury. V podstatě se jedná o první patra bytových nebo samostatných budov na první řadě domů, kancelářských budov, obchodních nebo nákupních center. Hlavním předpokladem je dobrá dopravní obslužnost a viditelnost kanceláře. Agentura by měla být v místech přetížení lidí s nasyceným chodcem a autotraffic (v blízkosti metra, zastávky veřejné dopravy). Často franšízové ​​v předstihu zdůrazňují, že fasáda budovy by měla být schopna umístit venkovní reklamu - jasné znamení, obvykle 2 x 1 metr. Také někdy je samostatný vchod. Požadavky na kancelářské vybavení, franchisoreři nejčastěji předepisují dostupnost přístupu k internetu, pevnou telefonní linku, stejně jako kopírku, skener, tiskárnu nebo zařízení MFP.

1001 Prohlídky


Jste oficiálním zástupcem této licence? Zaregistrujte se

Společnost "1001 tour" se objevila v roce 2002 a asi stejný rok začala poskytovat povolení.

Dnes pod touto značkou existuje asi 150 poboček v sedmdesátých regionech Ruska. Chcete-li zahájit podnikání na této franchisu, musíte zaplatit paušální příspěvek ve výši dvaceti tisíc rublů. Dále partner vyplácí licenční poplatky ve výši šesti tisíc rublů měsíčně.

Partnerovi je poskytnuta veškerá potřebná sada marketingových a dalších nástrojů pro úspěšnou práci. Jak poznamenal franchisor, existuje neustálý proud pravidelných zákazníků a ke konkrétnímu franchisantovi mohou lidé projít oficiálními internetovými zdroji společnosti. K dispozici je dobře vyvinutá marketingová strategie. Jak uvedl franchisor, ve velkém městě může jedna agentura obdržet od jednoho do dvou tisíc zákaznických hovorů za měsíc. Je třeba poznamenat, že volání a aplikace od zákazníků procházejí zvláštním programem. Franchisor pořádá školení pro manažery nové cestovní kanceláře, navrhuje se absolvovat stáž v Moskvě. K dispozici je právní a technická podpora.

Pozor prosím! Na "1001 kole" existuje negativní hodnocení, které naznačují silnou závislost příjmu na ročním období.

Nechte odpověď

Recenze 1001 Prohlídky

Postupujte podle recenzí

Společnost 1001 tour - to není nejlepší cestovní kancelář v Rusku. Pracoval jsem na této franšíze sedm měsíců a musel jsem se s nimi rozloučit. Dnes má trh v tomto ohledu několik výhodnějších a zajímavějších návrhů. U všech je to dost obtížné a platit poplatky je neustále nutné. Mimochodem, já sám jsem opakovaně koupil výlety v různých společnostech a určitě víme, kde je výhodnější pracovat. Zde jsem byl zpočátku přitahován nízkými požadavky a malým paušálním příspěvkem. Nicméně, jak víme, volné sýr je jen v pasti na myši. Opravdu dobrý obchod nebude stát takový penny. Zde získáte spoustu odpadního papíru a slibu, že zákazníci budou procházet oficiální webovou stránkou cestovní kanceláře - to se skutečně děje zřídka. No ačkoli ústní slovo funguje, ale celkový zisk je stále poměrně nízký. Z tohoto důvodu jsem s nimi přestal pracovat. Nyní se podívám na další možnosti.

Franchise 1001 tour

O nás

Společnost "1001tur" se během několika let stala proslulou mezi širokou škálou zákazníků a partnerů, neboť obchodní modely vyvinuté speciálně pro oblast cestovního ruchu okamžitě začaly přinášet ovoce své práce. Uzavřené smlouvy s předními tour operátory a efektivními reklamními společnostmi dokončily případ a v důsledku toho se 1001tour stal jednou z nejrozšířenějších cestovních kanceláří v Rusku.

Dnes společnost "1001tur" má více než 200 prodejních míst v 70 regionech Ruska, které každoročně slouží více než 100 tisíc zákazníků. Široce rozšířená po celé zemi, cestovní síť dosáhla především prostřednictvím franchisingu. Více než 140 společností po celém Rusku pracuje v rámci franšízové ​​dohody s "1001tur" v rámci jednotného standardu kvality a firemního stylu.

Obchodní model cestovní kanceláře pod značkou "1001 Tour" je navržen s přihlédnutím k potřebám potenciálních turistů. Účinnost systému je prokázána - asi 60 000 zákazníků, kteří se jednou obrátili na "1001 Tour", se stali běžnými zákazníky.

Přemýšlejte o založení vlastní cestovní kanceláře? Skvělé! Ale než začnete podnikat v této oblasti, musíte pochopit všechny detaily a nuance z turné. Stejně jako v jakékoli jiné oblasti má podnikání v oblasti cestovního ruchu vlastní pravidla hry. Vysoká konkurence mezi cestovními kancelářemi netoleruje chyby a vyžaduje přesné a dobře zavedené postupy. Kromě toho musíte překonat nedůvěru zákazníků a tour operátorů společnosti, která se právě objevila na turistickém trhu.

Kdo pomůže začínajícímu vedoucímu cestovní kanceláře postavit prodejní mechanismus vysoce kvalitním a efektivním způsobem? Stojí za to investovat velké množství peněz na propagaci vlastní značky?

Na tyto otázky je odpověď. Franchising v oblasti cestovního ruchu je optimálním řešením pro podnikatele, kteří dělají první kroky v cestovním ruchu.
Síť 1001 Tour vám v Rusku poskytne nejen známou značku, ale také poskytne podporu ve všech fázích spolupráce. Současně budete plnohodnotným vlastníkem ziskového podnikání s finanční a právní nezávislostí.

Požadavky na partnery

Rádi budeme spolupracovat s Vámi, pokud:

 • Vaším cílem není krátkodobý zisk, ale ne budování silných vztahů se zákazníky.
 • Jste připraveni změnit označení naší společnosti, jste připraveni používat naše metody práce a prodejní technologie, jsme připraveni dodržovat naše doporučení.

1001 tour franchising

Můžete přidat svůj názor na tuto franšízu.

Náklady na povolení a náklady na vlastnictví

O nás

Společnost "1001tur" se během několika let stala proslulou mezi širokou škálou zákazníků a partnerů, neboť obchodní modely vyvinuté speciálně pro oblast cestovního ruchu okamžitě začaly přinášet ovoce své práce. Uzavřené smlouvy s předními tour operátory a efektivními reklamními společnostmi dokončily případ a v důsledku toho se 1001tour stal jednou z nejrozšířenějších cestovních kanceláří v Rusku.

Hlavní informace

Popis franšízy

Přemýšlejte o založení vlastní cestovní kanceláře? Skvělé! Ale než začnete podnikat v této oblasti, musíte pochopit všechny detaily a nuance z turné. Stejně jako v jakékoli jiné oblasti má podnikání v oblasti cestovního ruchu vlastní pravidla hry. Vysoká konkurence mezi cestovními kancelářemi netoleruje chyby a vyžaduje přesné a dobře zavedené postupy. Kromě toho musíte překonat nedůvěru zákazníků a tour operátorů společnosti, která se právě objevila na turistickém trhu.

Školení a podpora

Požadavky na kupce franšízy

Rádi budeme spolupracovat s Vámi, pokud:

1001 Prohlídky

POPIS FRANCHISE 1001 Tour

Od roku 2002 do propagace značky „1001 Tour“ investovala obrovské množství peněz: zejména pro nás to nejlepší v oblasti marketingových specialistů vyvinula reklamní strategie, uzavírat smlouvy s předními touroperátory, odborníci v oblasti cestovního ruchu podílely obchodní model společnosti, prověřený časem její extrémní účinnosti. Výsledkem je, že během několika let „1001 Tour“ se stal jedním z nejvíce uznávaných značek cestování.

Síť "1001 Tour" vám nabízí spolupráci, která zajistí úspěšný rozvoj na turistickém trhu. Vaše společnost zůstane finančně a právně nezávislá, ale současně získáte rozpoznatelnou značku a spolehlivou podporu z velké turistické sítě.

 1. Garantovaný tok zákazníků. K dnešnímu dni denně navštěvují naše internetové zdroje více než 60 000 lidí. V naší základně je více než 150 000 pravidelných zákazníků.
 2. Naše značka je široce uznávána a doporučována klienty se středními a nadprůměrnými příjmy. To vám umožní získat stabilní příjem, poskytovat vysoce kvalitní služby a získat vysoké procento předních cestovních partnerů sítě 1001 Tour.
 3. Náš program školení, školení a supervize profesionálních pracovníků nemá v cestovním ruchu obdoby, a umožní Vám kompetentní budování a sledování celého procesu práce vaší společnosti.
 4. Získáte kompletní balíček reklamních a marketingových dokumentů pro efektivní fungování vašeho podnikání.
Především hodnotíme partnerství. Staňte se členem sítě 1001 Tour, budete součástí velké rodiny s běžnými úkoly a odvážnými plány!

Nejlepší franchisové cestovní kanceláře v Rusku, nebo jak otevřít obchod pro prodej horkých výletů

V cestovním ruchu začínají podnikatelé obvykle čelit obrovské konkurenci. Během delší hospodářské krize je vytvoření vlastní cestovní kanceláře od začátku extrémně nevýnosným nápadem. Cesta z této situace však může být nákup franchisy nebo společnosti cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře dnes nejsou jen malé kanceláře nabízející minimální soubor služeb. Především taková cestovní společnost v Rusku je skutečná plnohodnotná společnost, která poskytuje širokou škálu vysoce kvalitních služeb.

Co je to - povolení cestovních kanceláří?

Co je franchising v cestovním ruchu? Jedná se o vzájemně prospěšnou interakci mezi cestovními kancelářemi a provozovateli souborných služeb cestovního ruchu, a to na základě skutečnosti, že majitel firmy převede partnera právo používat logo a další oblasti činnosti. Poslední, kdo začal podnikat, je koupit je. Z toho bude mít také svůj vlastní prospěch.

Turisté důvěřují populární značce, takže se s touto společností obrátí.

Výhody a nevýhody

Existuje spousta závažných argumentů, proč otevřít cestovní kancelář pro franšízu - je ziskové:

 • Franchisové společnosti pomáhají při řešení všech problémů v každé fázi podnikání. Záležitost spočívá v tom, že cestovní ruch je složitý proces, proto je pro začátečníky prostě nezbytné, aby to podnikli.
 • Ve většině případů nebude počáteční investice vysoká. V důsledku toho se investované prostředky rychle vyplácejí.
 • Není nutné vynakládat spoustu peněz na vytváření a propagaci reklamních a marketingových operací.
 • Většina společností poskytuje určitou formu oblečení. To vytváří dodatečnou důvěru potenciálních zákazníků.
 • Zaměstnanci budou moci studovat zdarma, procházet živými školeními a on-line semináři.

Vidíte, že pozitivní strana je dost. Nicméně, stejně jako v každém podnikání, existuje negativní momenty:

 • Firmy - franchiséři vyžadují konkrétní prodejní plán.
 • Nemůžete vytvořit vlastní síť.

Průměrná statistika

 • Počáteční investice z: 150 000 rublů.
 • Záloha: 50 000 rublů.
 • Licenční poplatky: 5%.
 • Doba návratnosti: 6 měsíců.
 • Regiony práce: Rusko.

Dále můžete vidět vypalovací výlety franšízy.

Cestovní kancelář "1001 Tour": recenze, popis

Společnost "1001 Tour" působí na trhu služeb cestovního ruchu již více než šestnáct let. Nyní je společnost rozsáhlou sítí cestovních kanceláří, která se soudí podle recenzí "1001 Tour". V Moskvě a dalších velkých městech naší země a v zemích SNS fungují kanceláře společnosti v rámci jednotného standardu kvality s jediným systémem prohlídek dostupných v reálném čase. Nyní je "1001 Tour" součástí TBS Group. Jedná se o skupinu společností, která zaujímá pozici lídra na turistickém trhu naší země. Spojuje deset značek a má rozsáhlou databázi agentur a zákazníků.

Účel společnosti

Hlavním cílem známé a populární značky "1001 Tour" je stát se největší sítí agentur v oblasti cestovního ruchu a lídrem v turistickém segmentu virtuálního prostoru naší země. K těmto cílům se společnost stále přiblíží každým dnem své činnosti na turistickém trhu. "1001 Tour" již získala popularitu mezi obyvateli naší země. Klientský proud "1001 Tour" roste každým rokem. Při hodnocení zpětné vazby na akci "1001 Tour" je činnost pod svou značkou spolehlivým a osvědčeným způsobem, jak získat požadovanou skupinu pravidelných zákazníků a minimalizovat náklady na reklamu.

Naši partneři

Podle recenzí o turné "1001" se manažeři společnosti snaží efektivně a efektivně vyřešit všechny problémy turistů. "1001 Tour" neustále rozvíjí síť partnerů. Všichni jsou velké společnosti, které se osvědčily na trhu naší země:

 • Největší komerční banka našeho státu, Alfa-Bank, podle zpětné vazby zaměstnanců turné 1001, půjčuje zákazníkům společnosti a také jim poskytuje možnost zakoupit zájezdy ve splátkách.
 • ERV, která je téměř jedinou společností v naší zemi specializovanou na pojištění turistů, nabízí klientům pojištění během cestování.
 • Soudí, že "1001 Tour" má mnoho let úspěšné spolupráce s Grecotelem, vedoucím hotelovým řetězcem v Řecku. V těchto hotelech má každý host jedinečnou příležitost proměnit své sny odpočinku v koutcích Řecka do reality.
 • Podle recenzí turistů o turné "1001" společnost díky své vzájemně výhodné spolupráci s "Konakovo River Club" nabízí svým zákazníkům pohodlný pobyt v hotelovém komplexu poblíž řeky na břehu Moskevského moře.
 • Cestování autobusem do Černého moře je novým úspěšným projektem tour operátora "1001 Tour". Zpětná vazba od zákazníků o TBS BUS obsahuje mnoho pozitivních emocí a dojmů. Zejména zákazníci zaznamenávají nízkou cenu cestování, pohodlí a spolehlivost pohybu autobusů. Společnost "1001 Tour", podle zpětné vazby zaměstnanců, se stará o kvalitu všech poskytovaných služeb cestovního ruchu.
 • TBStaxi. Toto je první taxi služba pro turisty v Moskvě. Recenze ohledně tour operátora "1001 Tour" potvrzují, že se společnost obává o pohodlné cestování svých zákazníků, počínaje odjezdem na letiště. To je patrné v aktualizované flotile vozidel TBStaxi av práci zkušených a zdvořilých řidičů av inovativním servisu pro sledování doby odletu a příletu letadla.

Práce ve společnosti

Zaměstnanecká zpětná vazba na práci v soutěži "1001 Tour" poznamenává, že společnost za pár let se stala slavnou mezi velkým počtem zákazníků a partnerů, což jí činí velmi prestižní práci. Obchodní modely vyvinuté v oblasti cestovního ruchu začaly poskytovat výsledky své činnosti téměř okamžitě. Uzavřené smlouvy se známými cestovními kancelářemi a reklamními agenturami také vykonávaly svou práci. Podle recenzí se "1001 Tour" stala jednou z nejoblíbenějších cestovních kanceláří v naší zemi. Dnes má více než dvě stě prodejních kanceláří v sedmdesátých oblastech země: Moskva, Petrohrad, Novosibirsk. Podle recenzí nabízí "1001 Tour" více než sto tisíc cestujících.

Co říkají zaměstnanci o agentuře? Zaměstnanecká zpětná vazba o společnosti "1001 Tour" ji charakterizuje jako spolehlivý zaměstnavatel, který dává svým zaměstnancům stabilní příjmy a poskytuje profesní a profesní růst. Hlavními klienty společnosti jsou lidé s průměrnými příjmy. Poskytování vysoce kvalitních služeb svým zákazníkům umožňuje společnosti získat a získávat vysoké procento partnerů sítě 1001 Tour. Pro zajištění určité úrovně služeb vyvinula společnost jedinečný systém výběru, školení a sledování práce svých zaměstnanců. Systém školení podle recenzí o práci v "prohlídce 1001" pomáhá cestovním kancelářím řádně budovat práci s klienty, sledovat proces od aplikace až do konce svátku.

Franchise

Síť cestovních kanceláří se díky franchisingu stala velmi oblíbenou v celé zemi. Více než sto čtyřicet cestovních kanceláří v naší zemi pracuje s povolením "1001 Tour" v rámci jednotného standardu kvality, firemního stylu. Podnikatelský plán turistických firem pod značkou "1001 Tour" je navržen s přihlédnutím k potřebám potenciálních turistů.

Výhody franšízy

Franchising v oblasti poskytování turistických služeb je optimálním řešením pro podnikatele, kteří dělají své první kroky v oblasti cestovního ruchu. Síť 1001 Tour poskytuje zákazníkům nejen uznávanou značku v celé zemi, ale také poskytuje podporu ve všech fázích spolupráce v rámci franšízové ​​dohody. Existují obrovské výhody práce pod značkou "1001 Tour". Podle hodnocení partnerů cestovní kanceláře jsou profily následující:

 • Neustálý tok zákazníků. Vedle již vytvořené klientské databáze sto padesáti tisíc lidí společnost, která podle hodnocení zaměstnanců ohledně zaměstnavatele "1001 Tour" přitahuje každý den více než šedesát tisíc potenciálních zákazníků ve virtuálním prostoru na své webové stránky a účty sociálních sítí.
 • Poskytování balíčku reklamních a marketingových nástrojů, které rychle a úspěšně pomáhají partnerům ovládat turistický trh.
 • Komplexní podpora a poradenství ohledně jakýchkoli kontroverzních a složitých otázek, které vznikly v průběhu činností. Francouzská partnerská společnost má možnost vyhnout se ekonomickým a právním omylům, které charakterizují začátečníky.
 • Tréninkové strategie pro efektivní prodej. Posuzováním zpětné vazby ohledně zaměstnavatele "1001 Tour" v průběhu let své činnosti vyvinul produktívní tréninkový program prodeje. Účinnost programu dokládá plodná práce cestovních kanceláří sítě. Například: podle recenzí "1001 Tour", v Moskvě, zaměstnanci agentury obdrží den od jednoho do dvou tisíc zákaznických hovorů. Kanceláře v regionech automaticky přijímá hovory a požadavky na svůj region pomocí speciální síťové verze programu "Self-Travel Agent". Tréninková základna spočívá nejen v manuálech teorie prodeje, ale i v příručkách o praktickém řízení. V reakciách cestovních kanceláří "1001 Tour" je třeba poznamenat, že během školení jsou zaměstnanci informováni o zvláštnostech cestovního ruchu, o způsobech efektivního prodeje. "1001 Tour" nabízí všem zaměstnancům stáž v jedné z kanceláří společnosti v Moskvě. Pokud zaměstnanec regionální agentury nemá příležitost navštěvovat školení v moskevské kanceláři, může využít semináře pro zvýšení ziskovosti podniku a zavedení nových prodejních technologií zaznamenaných na videu.
 • Volná propagace turistických služeb ve virtuálním prostoru.

Společnost 1001 Tour, soudící se zpětnou vazbou, oceňuje partnerů, kteří s ní usilují o dlouhodobou a plodnou spolupráci. Stávající součástí sítě 1001 Tour je agentura v partnerství se společnými hodnotami, ambicemi a úkoly.

Pro ty, kteří chtějí pracovat na franchise, jsou pro cestovní kanceláře uloženy následující požadavky:

 • Společnost by měla být zaměřena na budování dlouhodobých vztahů se zákazníky.
 • Agentura mění svůj znak na znamení "1001 Tour".
 • Vedení a zaměstnanci budou muset využívat prodejní technologie "1001 Tour".

Pokyny pro činnost

V recenziách o cestovní kanceláři "1001 Tour" klienti často pozitivně mluví o výhodných webových stránkách společnosti, které obsahují hlavní oblasti práce:

 • Last minute zájezdy. Tento zdroj je vytvořen pro lidi, kteří chtějí ušetřit na cestách a mohou kdykoli odpočívat.
 • Speciální nabídky. Pro stálé zákazníky společnost vždy vyvíjí jedinečné nabídky.
 • Výlety na pláži. Odpočinek na jakémkoli moři se skládá ze širokého výběru směrů na celé planetě, od takových populárních zemí jako Turecko a Egypt až po exotické státy jako Mexiko, Kuba, Japonsko. Prohlídky na pláži jsou k dispozici kdykoli během roku. V létě se turisté mohou těšit na dovolenou na pláži v evropských zemích a v zimě - v Thajsku, SAE a Indii. Prohlídky svátků na pláži jsou oblíbené díky garantovaným místům v hotelech a hotelech, pohodlné letenky a spolehlivé přijímací agentury, příjemné ceny a dostatečný výběr nabídek mezi mnoha zeměmi. Na stránkách cestovní kanceláře "1001 Tour" bude klient schopen najít všechny nabídky pro země, města a střediska.
 • Prohlídky s léčbou. Lékařské zájezdy jsou velmi populární mezi turisty z Ruska. Rychlý rytmus života, stálé stresující situace podkopávají naše zdraví. "1001 Tour" nabízí prohlídky s léčbou v různých evropských zemích. Lázeňská střediska České republiky, Maďarska, Rakouska a Slovinska odpovídají dobrému poměru ceny a kvality. Střediska jsou orientována na turisty z naší země. Téměř všichni zaměstnanci hovoří rusky. Na střediscích pracují zástupci firem z řad provozovatelů cestovního ruchu a pomáhají řešit složité nebo problematické problémy. Téměř v každém resortu čekají klienti specializované termální komplexy, bahenní procedury, fyzioterapie, tělesná výchova, jedinečné programy správné výživy, zdravotní programy. Každé z rekreačních středisek má svou specifickou povahu. Karlovy Vary v České republice jsou uznávaným lídrem v problematice trávicího systému, mají dvanáct jedinečných zdrojů minerální vody. Balneologická klinika v Maďarsku se specializuje na problémy lidského pohybového aparátu. Je velmi důležité konzultovat s ředitelem společnosti "1001 Tour" a správně určit resort a zemi pro léčbu a rekreaci.
 • Odpočiňte na předměstí. V letošním roce je v Moskevské oblasti velký výběr turistických poukázek. Pokud chce občan našeho státu, obzvláště bydliště v hlavním městě, mít dobrý odpočinek a odpočinek, měl by věnovat pozornost oblasti Moskvy. Zde můžete mít skvělý víkend, krátkou dovolenou nebo jen klidnou a rodinnou dovolenou s bufetovou snídaní. Zaměstnanci společnosti "1001 Tour" si mohou vybrat pro své klienty ideální volbu ubytování v hotelech a hotelech, která je vzdálená od městského ruchu hlavního města a je obklopena čistou přírodou, na břehu jezera nebo řeky. Penziony a rekreační domy v blízkosti Moskvy, v závislosti na ročním období, organizují jedinečný čas pro volný čas: plavby lodí, katamarány, čluny, lyže nebo jízda na saních, koně.
 • Svatební zájezdy. Jeden z nejpamátnějších a nejšťastnějších okamžiků na počátku rodinného života by měl být organizován do nejmenších detailů. Líbánkový výlet je příležitostí pro novomanželský pár, aby mohli začít svůj život společně se šťastnými okamžiky cestování do pohádky. Organizace svatby v zahraničí naší země je velmi náročná a časově náročná úloha, ale pokud profesionálové podniknou pro ni, pak se nemusíte bát. Svatba může být držena obklopena jedinečnou přírodou v Dominikánské republice nebo mezi písky v Sahaře. "1001 Tour" vám pomůže s organizací svatebního výletu s pozorností na všechny drobné věci, takže každý den cesty zákazníků se stane speciálním a nezapomenutelným pro ně. Turisté si mohou objednat svatební obřady v následujících zemích: Řecko, Dominikánská republika, Španělsko, Kypr a další.
 • Exkurze. Podle "1001 Tour" je to nejpopulárnější druh rekreace po pláži. Mnoho rodin s dětmi se předem pokusí rezervovat vyhlídkovou dovolenou, aby klidně čekalo na nadcházející výlet. Nejčastěji pro tento typ dovolené vyberte evropské země nebo Rusko.
 • Alpské lyžování. Fanoušci nejmódnějšího sportu si mohou vybrat jakékoliv lyžařské středisko a jít tam na dovolenou. Vedoucí společnosti vám rád pomůže rezervovat prohlídku, hotel a let.
 • Víkendové zájezdy. Velmi často v ruchu naši zákazníci firmy "1001 Tour" najdou pár dní odpočinku a mohou kontaktovat společnost s žádostí o realizaci snu a pomohou vyjít z okolní reality a vrhnout se do jiného světa. Zaměstnanci společnosti budou šťastně vyzvednout zbytek na víkend, takže klient může alespoň na několik dní zapomenout na každodenní práci. Klientovi se během víkendu plně uvolnil, společnost "1001 Tour" nabízí následující služby: výběr turné, rezervace hotelů a vstupenky. K službám turistů všechny druhy volného času pro víkend: vyhlídkové zájezdy, plavby po moři a řece, jízda na horském lyžování. Pohodlné rozhraní oficiálních stránek společnosti v zásadě umožní vybrat si nejzajímavější víkendovou turné. Na místě má člověk vždy možnost seznámit se s náklady na zájezdy, plán letu, popisy států a letovisek, recenze zaměstnanců a turistů. Pokud klient preferuje osobní komunikaci s manažery, může vždy přijít do nejbližší kanceláře společnosti.

Webová stránka společnosti

Jeden z nejnavštěvovanějších turistických míst - "1001 Tour" - aktivně pracuje na rozvoji podnikání ve virtuálním prostoru. Návštěva místa je asi šedesát tisíc návštěvníků denně. Podle recenzí turistů z turné "1001 Tour" mohou webové stránky společnosti:

 • zobrazit nabídky v reálném čase;
 • objednávky pro prohlídky;
 • vyhotovit letecké a železniční jízdenky.

Last Minute Tours

Podle recenzí o cestovní kanceláři "1001 Tour" pro zákazníky, kteří s touto společností trvale pracují, existuje řada návrhů, které vám umožní výrazně ušetřit na turistických výletech. Jedním ze způsobů, jak ušetřit peníze, je koupit hořící balíčky, tedy ty, které se v blízké budoucnosti očekávají. To je skvělá šance pro ekonomického klienta, aby navštívil nejdražší státy za velmi skromnou cenu. Kvalitu služeb poskytovaných během těchto výletů zajišťuje společnost "1001 Tour". Horké zájezdy jsou vždy požadovány mezi občany naší země. Cestovní kancelář nabízí vždy různé možnosti cestování za sníženou cenu. Cenný okamžik v aktivitách turné 1001, o němž by měli vědět všichni zákazníci společnosti, je dostupnost povolení k vypalování cestovní kanceláře za cenu cesty.

Nízké náklady jsou dosaženy díky tomu, že agenturní zájmy platí cestovní kancelář operátory, a nikoli přímo zákazníci. Pro stálé zákazníky nabízí "1001 Tour" bonusy i pro spálené zájezdy od tour operátorů. Společnost provozuje také kumulativní bonusový systém používaný pro každou následující cestu. Nabídky last-minute projíždí z "1001 Tour", bonusy a propagace pro klienty společnosti naleznete na webových stránkách cestovní kanceláře.

Největší poptávka po sezónních zájezdech je okamžitá koupě balíčků do Turecka. Dokonce i v nejintenzivnějších novoroční době mohou zákazníci využít služeb společnosti "1001 Tour" k nákupu horkých výletů do Thajska, Srí Lanky, Kuby a odpočinku v Dominikánské republice. Pro zákazníky, kteří si vybrali spontánní odpočinek společně s turné "1001 Tour", se taková dovolená jako nový rok bude konat v atmosféře cizí pohádky a bude dlouho vzpomínaná! Bez ohledu na to, zda si prohlídky zvolí zákazník, pálení nebo předběžná rezervace, vždy čekají na vynikající odpočinek a službu na nejvyšší úrovni.

Současní zaměstnanci cestovní kanceláře "1001 Tour" neustále navštěvují všechny státy nabízené turistům, aby měli právo zaručit odpočinku na nejvyšší úrovni svým milovaným zákazníkům. Všechna očekávání klienta z cesty by měla být odůvodněná a cestovní kancelář "1001 Tour" se o to pečlivě stará. Zaměstnanci společnosti sdílejí všechny dostupné informace o svých cestách. Můžete se seznámit s informacemi na oficiálních stránkách společnosti v sekci komentáře manažerů společnosti. Na zdroji klient vždy najde mnoho cenných a užitečných informací o státech, střediscích, hotelech a hotelích. Chcete-li se seznámit s touroperátory, zjistit o hlavních směrech jejich činnosti, přečíst si hlavní pamětihodnosti tohoto nebo tohoto státu, můžete se také seznámit s cestami exkurzí na webových stránkách společnosti. Klient také může zjistit, který čas v roce je vhodnější pro rekreaci nebo cestování v určité zemi, objednat prohlídku v reálném čase. Chcete-li si objednat prohlídku, musíte vyplnit tabulku s parametry výletu a klientovi budou okamžitě nabídnuty vhodné možnosti volného času.

Systém práce na rezervaci na portálu "1001 Tour", vyvinutý po mnoho let práce, umožňuje zákazníkům rychle a pohodlně rezervovat letecké a železniční jízdenky, rezervovat zájezdy, rezervovat pokoje v hotelech a hotelích po celém světě. Všechny kanceláře hlavního města jsou vedle stanic metra a pracují bez dnů volna.

Jarní-letní sezóna roku 2018

Na jaře roku 2018 začala klesající tendence v měně naší země. Toto vedlo, přestože k nevýznamnému, šesti procentům, ale stále klesající poptávce po turistických cestách mezi ruskými turisty. Hlavní prodejní vůdci podle zpětné vazby zaměstnanců turné 1001 v Moskvě jsou následující země:

 • Turecko. Zájem o tuto zemi nikdy nezmizí. Stále čerpá téměř polovinu celkového toku turistů. Současně průměrná kontrola na dovolenou v Turecku vzrostla trochu a činí zhruba sto tisíc rublů (zde a níže - ceny za dva).
 • Tunisko. Již dlouho patří mezi tři nejlepší vůdce, protože má v této zemi možnost spravedlivého rozpočtového svátku. Průměrné náklady na turné do Tuniska jsou jen přes osmdesát tisíc rublů.
 • Řecko. Nedávno získala své obvyklé vysoké pozice v hodnocení oblíbených zemí pro rekreaci mezi občany naší země. Zájem o Řecko se zvětšil, ale Turecko nemůže dohnat. Průměrná kontrola odpočinku v této slunečné zemi se zvýšila téměř o tři tisíce a nyní je asi devadesát dva tisíc rublů.
 • Rusko. Náš milovaný jih je před hodnocením Spojených arabských emirátů. Náklady na odpočinek v naší zemi se nemění. Cestování přes území domácích prostor je pro občany dvakrát levnější než většina rozpočtových prázdnin v zahraničí, například v Tunisku.
 • Thajsko. Stojí za zmínku, že navzdory uzavření sezóny naši krajané dávají přednost cestování do této země po celý rok. Průměrné náklady na rekreace jsou o málo méně než sto tisíc rublů.
 • Spojené arabské emiráty. Stabilní, jasné počasí přitahuje turisty odtamtud.
 • Španělsko. Slunečné a veselé Španělsko téměř po celý rok čeká na své turisty na pobřeží moře. Co nabízí Španělsko svým hostům? Lyžařská střediska Alp, dovolená na jedinečném Tenerife, zábava a atrakce Barcelony a Madridu. V zemi jsou místa pro lyžařské dovolené na hranici s Francií v Pyrenejích. Všechny světové ženy z módy si oblíbí nakupování ve Španělsku, protože zde můžete nakupovat, aniž byste museli opustit obchody. Španělsko podporuje skutečný potravinový kult. V této zemi, mnoho restaurací, kaváren a restaurací, které nabízejí vstup do kuchyně a nápoje ze slunné země. Téměř všechny kavárny kromě španělské kuchyně mají další nabídky (italské, mexické, ruské, asijské). Ve Španělsku je obrovský počet regionálních kuchyní a všechny z nich musí jistě vyzkoušet odpočívajícího turistu.
 • Itálie. Beach resorts se nacházejí v zemi po celém obvodu pobřeží. Téměř celé pobřeží se vyznačuje jemným vchodem do moře a krásnými zátokami pro koupání. Nejznámějším nejprodávanějším areálem v Itálii je Rimini. To je patnáct kilometrů písečných pláží, velký výběr hotelů a hotelů pro každý vkus a peněženku na pobřeží a obrovský výběr zábavy (kluby, hospody, restaurace, nákupní a zábavní centra). Zabezpečení lidé milují Lido di Jesolo s dolomitovým pískem, mělkou vodou. Lidé na večírcích chodí na dovolenou až do rána sedm dní v týdnu v San Remo.
 • Dominikánská republika.

Výsledky

Společnost "1001 Tour" velmi pečlivě vybírá své budoucí partnery. Cestovní kancelář pravidelně zvyšuje síť. Partneři cestovní kanceláře "1001 Tour" jsou agentury s vynikající pověstí. Po připojení k síti "1001 Tour" mají všichni partneři reálnou příležitost využívat všechny zavedené kontakty a síťové základny, a tím výrazně zlepšovat kvalitu nabízených a prodaných zájezdů a snižovat náklady na povolení pro své klienty. Pokud jde o negativní reakci na práci společnosti, samozřejmě také existují. Nicméně, tolik z nich není. Navíc, jak všichni ví, je obtížné potěšit každého, zejména v oblasti cestovního ruchu.