Wind tunnel jako moderní obchodní myšlenka

Aerodynamický stroj již dávno přestal být jen výrobním nástrojem a simulátorem pro výsadkáře. Dnes se toto zařízení nachází v zábavním průmyslu a atrakcích.

Aerodynamický tunel má velmi jednoduchou strukturu, která poskytuje silný proud vzduchu, který drží předmět nebo osobu. Tato funkce umožňuje jeho široké použití v různých sférách podnikání a výroby. Například, aerodynamický tunel je velmi populární mezi fanoušky mimořádné zábavy, což činí tento druh podnikání jedním z nejvýnosnějších. Je zajímavé, že navzdory popularitě automobilu, a to i ve velkých městech, existuje jen málo společností, které jsou připraveny nabízet služby takové atraktivity, což znamená, že konkurence je také nízká. Být jedním z nových amerických nápadů pro podnikání, přinese vám dobré příjmy, pokud se budete snažit pracovat na tom.

Wind tunel, cena za vybavení - otevření obchodu

Navzdory skutečnosti, že podnikání je považováno za malé, náklady na jeho majitele nejsou v žádném případě malé. Ano, a hodinová zábava v tomto designu je asi 8 tisíc rublů. A tato cena nezahrnuje tolik nákladů na vybavení, jako náklady na napájení stroje.

Náklady na aerodynamický tunel

Dnes na trhu aerodynamických zařízení je možné získat nejen velké agregáty, ale také mobilní, což je docela výhodné. A jsou levnější. Je pravda, že je třeba poznamenat, že nejlevnější mobilní design stojí asi 3-10 milionů rublů, v závislosti na dalších možnostech. Nejdražší ADT se všemi funkcemi a odolností proti opotřebení je asi 20-30 milionů rublů. Rozměry těchto zařízení jsou také výrazně větší než předchozí verze. Nejdražší mezi profesionálními automobily je asi 100 milionů rublů. Takové ADT se liší nejen odolností proti opotřebení a množstvím užitečných možností, ale také s nízkým hlukem a nízkou spotřebou energie. Nákup se však často sám ospravedlňuje, protože se poměrně rychle vyplatí.

Náklady na provoz a údržbu aerosolu

Drahé lze považovat nejen za samotné zařízení, ale za jeho provoz a údržbu. Faktem je, že některá z navrhovaných zařízení vyžaduje spoustu energie, bez ohledu na to, zda funguje na elektřinu nebo na motorovou naftu. Cena za elektřinu začíná na 250 kW / h a končí s obrovskými 2-3 megawattmi. Průměrná hodnota, zejména u mobilních jednotek, je přibližně 350-500 kW / h. Musíte však vzít v úvahu skutečnost, že některý z těchto návrhů má dva režimy: standardní a vyztužené. Vše závisí na hmotnosti osoby, která zařízení použije, a na požadované kvalitě průtoku vzduchu.

Dieselové elektrárny mají zpravidla dvě možnosti práce: střední a zesílené. Spotřeba paliva zde kolísá přibližně 30-50 litrů za hodinu. Takže hodina provozu zařízení bude stát 1200-3000 rublů.

Tip: pokud hodláte stát velkým podnikatelem a koupíte velké a nákladné instalace ADT, možná budete muset přemýšlet o vybudování elektrárny. Je však třeba připomenout, že takové jednotky nestačí nejen proto, že jsou drahé, ale také proto, že pokud hodně hodnou, může to vést k energetické krizi.

Náklady na instalaci zařízení a zahájení podnikání

Kromě skutečnosti, že samotná instalace stojí od 3 do 100 milionů rublů, stojí za to přemýšlet o tom, kam ho opravit. Kromě toho, že budete muset postavit speciální místnost a elektrárnu, v případě potřeby budete potřebovat také služby jeřábu, protože upevnění zařízení není tak jednoduché. Navíc budete muset neustále nakupovat další díly a provádět opravy. Je mnohem jednodušší vytvořit od začátku čistící společnost nebo organizovat miniprodukci v garáži.

Kromě samotné instalace budete potřebovat vybavení, a to: různé helmy, rukavice, kombinézy a masky. Cena 10 setů vás bude stát zhruba 100 tisíc rublů. Reklama, dokumentace a další náklady vám budou stát 100 tisíc rublů. Inventář, různé prostředky bezpečnosti a protihlukové izolace - plus dalších 200 tisíc rublů.

Výnosy z instalace antény

Vzhledem k tomu, že hodina provozu naftového nebo elektrického větrného tunelu stojí asi 3 tisíce rublů a pro zákazníky 8-10 tisíc rublů, obrovský proud lidí, kteří chtějí vyzkoušet zajímavou zábavu, nebude. Měli byste však vzít v úvahu skutečnost, že i když budete zahrnovat ADT alespoň dvě hodiny denně, získáte dobrý zisk. Kromě toho profesionální parašutisty pro trénink neustále tráví obrovské sumy, a pokud budou tvořit většinu vašich klientů, nebudete se obávat příjmů.

Tip: investice do větrného tunelu se netýkají ziskových investic bez rizika. Proto než začnete pracovat v této oblasti, musíte ekonomicky vypočítat poptávku a ziskovost v oblasti, kterou jste chtěli rozvíjet. Riziko nezapočítání obrovských investic je příliš velké, takže se nestaráte a požádejte o odbornou radu v této věci.

Kde koupit aerodynamický tunel?

Vzhledem k tomu, že zařízení pro aerotube je opravdu drahé, je třeba analyzovat trh s takovými zařízeními před nákupem. Kde najít kompetentní dodavatele? ADT se vyrábí nejen v zahraničí, ale také v Rusku. Ujistěte se, že hledáte zpětnou vazbu a rady od těch, kteří se podílejí na takovém podnikání a chápe své detaily.

 • Chcete-li vyzkoušet vzduchové potrubí sami nebo koupit certifikát pro let jako dárek, navštivte stránku http://www.nebo-v-podarok.ru. Pokud máte rádi extrémní sporty, doporučujeme vyzkoušet si padák, balón, vrtulník a mnoho dalšího. Toto vše najdete také ve společnosti Sky jako dárek.
 • Domácí společnost "Tornado" z Voroněže vyrábí přístroje v hodnotě zhruba 4 miliony. Samozřejmě mohou najít dražší a profesionální jednotky.
 • Každý ví, že můžete koupit vybavení pro malé podniky doma z Číny. Ale čínské větrné tunely lze nalézt z 3 milionů rublů. A možná to bude nejvhodnější rozpočtová možnost poměrně vysoké kvality.
 • Německo a Česká republika vyrábějí nejlepší pomůcky v poměru "cena / kvalita" a cena jejich výrobků je mírně vyšší - od 6-7 milionů rublů. Navzdory vysokým nákladům však při jejich instalaci nemusíte brát v úvahu mnoho nuancí a ve službě neustále provádět opravy.
 • Běloruské společnosti vyrábějí spíše vysoce kvalitní a silné ADT za cenu 3,5 milionu rublů.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Obchodování s větrnými tunely je obtížné volat z malých nákladů, i když se nazývá tak. Ti, kteří to chtějí, budou muset investovat spoustu peněz. Takové podnikání zjevně není vhodné pro začátečníky, ale zkušení a zajištění podnikatelé mohou investovat do takovéto obchodní činnosti. Ale také musí být opatrní a pečlivě zkoumat poptávku po těchto službách.

OBCHOD NA ATRAKCI AEROTUBE

Získejte 3,427,000 rublů. měsíc, představující sny o létání lidí

Vítejte na stránkách FreeFly Technology

Pokud jste tady, pravděpodobně uvažujete o otevření větrného tunelu v jednom z měst na světě. Let ve vzduchu je služba, která je srozumitelná téměř všem obyvatelům planety. Koneckonců, miliardy lidí na zemi sní o pocitu letu!

Před nějakou dobou jsme si vybrali aerotube, podrobně studovali toto téma, výrobci a čelili mnoha různým problémům. Proto, abychom usnadnili váš život, připravili jsme pro vás podnikatelský plán a podrobnější popis aerotrans, který jsme vyvinuli.

Přístup z trhu.

99% lidí, kteří si vybrali aerotube, chtějí najít variantu s minimálními náklady. To znamená, že otázka počátečních investic a přístupu z produktu (aerotube) jsou v popředí. "Proč bych měl koupit vzduchové potrubí pro 50 milionů rublů, pokud mohu koupit 30 milionů rublů?"

To není zcela pravdivé ze strategického hlediska. Při budování projektu musíte nejdříve přemýšlet o tom, jakou marketingovou strategii budete postupovat (jak to určuje region, ve kterém chcete nasadit aerotube), protože každé publikum má své vlastní požadavky na technické parametry projektu. Konkrétní projekt antény je vybrán pro marketingovou strategii a nikoliv naopak, jak si mnozí lidé zvyklí: "Budeme stavět (koupit) aerotube a pak začít reklamu."

Níže na této stránce jsme identifikovali 3 hlavní kategorie zákazníků. Ve skutečnosti je však více než 10. A když otevřete vzduchové potrubí, měli byste pochopit nuance práce a potřeby každého z nich.

Například:

Vytvořil jste vzduchové potrubí, ale ukázalo se, že v něm není dostatek hladkého průtoku. Sportovci přicházejí, letí 5 minut a jdou, protože kvalita toku není splněna. Ačkoli každý z nich mohl koupit 10 hodin letu.

Naším úkolem není prodat aerodynamický tunel. Naším úkolem je pomoci vám vybrat přesně projekt a marketingovou strategii, která vám umožní dosáhnout požadovaných výsledků.

Co je aerotube?

Aerotube je emoce!

Vzpomínáte si na své pocity z prvních dnů vlastního vlastního auta, z jízdy na ruském kolečku nebo dokonce od prvního polibku?

Podobná rušivé vědomí a duch emocí jsou zažíváni návštěvníky aerotube z jejich prvního letu.

Cítit křídla za ním, člověk bude chtít zažít pocit létání znovu a znovu.

Aerotube umožňuje člověku získat pocit letu jako v padáku, ale zcela eliminuje nebezpečí skutečného letu na obloze.

Z hlediska podnikání je klíčovým bodem dalšího...
Seth Godin - jeden z nejznámějších ve světě marketingu a autor bestselleru „The Purple Cow“ řekl, že pro úspěch vašeho produktu samo o sobě by mělo být na trh. To je, když po kontaktování s vaší firmou lidé mají upřímnou touhu o tom informovat všechny přátele a známé.

Po létání v airtube se každý zákazník stává vaším upřímným "manažerem prodeje", který přitahuje další lidi.

Aerotube cílové publikum

Kolik toho můžete udělat v tomto?

Druhy aerotrans

Každá sada pro dodávku aerosolu obsahuje:

O technologii FreeFly

Freefly Technology Company v roce 2017 stala samostatnou nezávislou jednotkou Experimental konstrukční kancelář „AKM-Avia“ na starosti směru rozvoje „aerodynamických tunelů“.

Rozsáhlé praktické zkušenosti odborníků společnosti „AKM-Avia» (ACM: AeronauticConstructionsManufacturing - založený v roce 2011), získané při úspěšném vytvoření letadla, se stal pevným základem pro výrobu a uvedení na trh úspěšných modelů užitkových aerodynamických tunelech, jejichž cílem je létat lidí.

Podrobné porozumění aerodynamice letadel a potřeb cílové skupiny umožnilo navrhnout a vyrobit jedinečné modely aerotube, které jsou o třetinu úspornější (ve srovnání s dostupnými na trhu) a splňují všechny potřebné požadavky moderních investorů.

Realizované projekty

Projekty v práci

Projektový tým

Projektový tým zahrnuje více než 20 osob, které jsou odpovědné za návrh, výrobu a marketing aerotrans.
Odpovědi na otázky týkající se technické a komerční části projektu vám pomohou najít:

Nejčastější dotazy

Naši partneři

Jedná se o osoby, které mají přímý kontakt s trhem aerotube. Být instruktory, obchodníci, režiséři.
Účastní se prezentací našich aerotranů a můžete se zeptat na jejich názory.

Skutečnost vašeho přístupu k této stránce znamená, že souhlasíte s podmínkami těchto Zásad ochrany osobních údajů.

 1. Odkazy na jiné stránky. Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují pouze na informace shromážděné touto stránkou. Na této stránce mohou být odkazy na jiné weby, které nejsou nám vlastněny a které nekontrolujeme. Nejsme zodpovědní za zásady ochrany soukromí používané těmito stránkami. Když opustíte naše stránky, měli byste si přečíst prohlášení o ochraně osobních údajů jednotlivých stránek, které shromažďují osobní informace.
 2. Důvěrnost osobních údajů. Příjem informací soukromé povahy. Když nám pošlete dopis, obdržíme osobní informace o vás. "Osobní informace" znamenají veškeré informace, které lze použít k identifikaci osoby, například příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo. Používání informací soukromé povahy. Osobní informace používáme k tomu, abychom s vámi komunikovali jinými způsoby. Například, pokud nám pošlete zprávu prostřednictvím této webové stránky, můžeme použít vaše osobní údaje k reagovat na to, stejně jako informovat o změně v poskytování služeb prostřednictvím SMS nebo e-mailových zpráv. Nebudeme prodávat, pronajmeme ani pronajmeme seznamy uživatelů s e-mailovými adresami třetím stranám.
 3. Pravidla pro neosobní informace. Naše postupy týkající se neosobních informací. Můžeme sbírat neosobní informace o vaší návštěvě webu, včetně stránek, které prohlížíte, vybraných odkazů a dalších akcí spojených s používáním našich stránek. Kromě toho můžeme shromáždit určité standardní informace, které váš prohlížeč směruje na stránky, které navštívíte, například adresu IP, typ prohlížeče a jazyk, čas strávený na webu a adresu příslušné webové stránky.
 4. Změny v tomto prohlášení o ochraně osobních údajů. Vyhrazujeme si čas od času právo na změny nebo doplnění těchto zásad ochrany soukromí, a to zcela nebo částečně.

Volná aplikace Tornado pro iOS a Android

Neustále zlepšujeme naše produkty! V blízké budoucnosti bude k objednávce k dispozici nová verze modulárních mobilních aerotransů Tornado.
Chcete-li si prohlédnout prezentaci, budete potřebovat smartphone s iOS nebo Android a účtenku 1000 rublů, 20 eur nebo 20 USD a samozřejmě dobrou náladu!

Neustále zlepšujeme naše produkty. V blízké budoucnosti bude k objednávce k dispozici nová modulace mobilního větrného tunelu "tornádo".
Chcete-li si prohlédnout prezentaci, budete potřebovat smartphone s iOS nebo Android a účtenku 1000 rublů, 20 eur nebo 20 USD a samozřejmě dobrou náladu! Hrajte s ním a bavte se!

Aerotube

Aerotube

Jedním ze směrů naší společnosti je prodej aerotranů a servis na klíč.

V roce 2017 se lety v letectví staly oficiálním sportem v Rusku, což znamená, že tento segment má velký potenciál a bude se vyvíjet velice rychle. Hlavní výhodou práce s námi je, že nabízíme aerotuby výhradně za ceny výrobce továrny. Koupit Aerotube ve společnosti Tekklub není těžké.

Poskytujeme také následující:

 • Určete optimální umístění aerodynamického tunelu;
 • Zajišťujeme dodávku hotových aerosolů do jakéhokoliv města na světě a jeho instalace;
 • Pomáháme při založení firmy na letišti, včetně komplexu marketingových a propagačních činností;

Seznam našich vertikálních větrných tunelů obsahuje:

elektrické, nafta, stacionární, stejně jako mobilní aerotrans, které lze snadno přepravovat. U nás je možné koupit aerotube jako novou od výroby a aerotube б.у. s malou provozní dobou. Také přijímáme žádosti o prodej zařízení pro letecký tunel. Pokud je touha koupit aerotube - zavolejte nám, nebo opusťte aplikace, rádi Vám pomůžeme!

Budeme přijímat aplikaci a najít optimální řešení pro dodávku zařízení na vás v základně

Průměr zóny letu 2.2 metr

výška zasklení letové zóny 4,2 metru (možná více);

spotřebu energie instalace 360 (dříve 450) kW;

průtok až 75 m / s;

celková montážní výška 15,5 metru;

úroveň hluku až 87 dBA (v letové zóně);

zapíná / šrouby (x2) 1500-2200rpm;

montážní hmotnost cca 25 tun;

Obydlená oblast (ne méně než) 120 m2 metrů

18 500 000

Základní cena (bez DPH)

Aeroproject 2500

Průměr zóny letu 2.5 metr

výška zasklení letové zóny 4,2 metru (možná více);

spotřebu energie instalace 650kW;

průtok až 75 m / s;

celková montážní výška 16 metrů;

úroveň hluku až 87 dBA (v letové zóně);

zapíná / šrouby (x2) 1500-2200rpm;

montážní hmotnost cca 28 tun;

Obydlená oblast (ne méně než) 120 m2 metrů

24 500 000

Základní cena (bez DPH)

Aeroproject 3000

Průměr zóny letu 3.0 metr

výška zasklení letové zóny 4,2 metru (možná více);

spotřeba elektrárny až do 900kW;

průtok až 75 m / s;

celková montážní výška 16,5 metru;

úroveň hluku až 87 dBA (v letové zóně);

zapíná / šrouby (x2) 1500-2200rpm;

montážní hmotnost cca 38 tun;

Obydlená oblast (ne méně než) 120 m2 metrů

Podnikový plán pro "Aerodynamické potrubí"

Aerodynamický tunel je atrakcí, která vyžaduje velké investice, ale kompetentní reklama jim za ně může zaplatit za 3-6 měsíců. Aerotrans jsou stále považovány za novinku, takže podnikatel má šanci vydělat peníze za spěchu.

1. Shrnutí projektu "Aerodynamická trubka"

Cílem tohoto podnikatelského záměru je otevřít atraktivitu "Aerodynamic Pipe" pro realizaci řady služeb v oblasti zábavy a extrémních volnočasových aktivit ve městě s populací více než 1 milionu lidí. Zvýšení poptávky po letech v letecké dopravě usnadňují trendy rozšiřování zábavního průmyslu a popularizace aktivních, extrémních druhů rekreace. Vertikální aerodynamický tunel je simulátor volného pádu. Vzhledem k výkonnému ventilátoru a motoru se vzduch v potrubí zrychluje na 200 km / h, což umožňuje, aby osoba zažila téměř stejné pocity jako parašutisté. Aerotube není jen bezpečnou alternativou k parašutismu, ale také jako simulátor pro výsadkáře.

Cílovým publikem větrného tunelu je mladá populace města, která preferuje aktivní odpočinek a extrémní druhy zábavy. Cílovou skupinu lze rozdělit do tří skupin: amatéři, firemní klienti, odborníci. V souladu s tím může být aerotube využívána jako atrakce, jako místo pro firemní akce, a také jako simulátor pro profesionální sportovce.

Pro realizaci projektu je pozemek pronajatý na území nákupního centra, které se nachází vedle parkoviště. Celková plocha je 30 metrů čtverečních. Objem počáteční investice je 3 867 000 rublů. Investiční náklady jsou zaměřeny na nákup zařízení, reklamu na společnost a vytvoření fondu pracovního kapitálu před tím, než projekt dosáhne návratnosti. Převážná část požadovaných investic je určena na nákup zařízení, jehož podíl je 89,2%. K realizaci projektu budou využívány vlastní prostředky. Finanční výpočty berou v úvahu všechny příjmy a výdaje projektu, plánovací horizont je 5 let. Doba návratnosti projektu Aerodynamic Pipe je 9 měsíců. Ukončení plánovaného objemu prodeje je naplánováno na 9. měsíc provozu. Ziskovost tržeb v prvním roce provozu bude 46,5%. V tomto případě mají tržby výraznou sezónnost: maximální prodej se plánuje od května do října.

Tabulka 1. Klíčové ukazatele výkonnosti projektu

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Koeficient návratnosti investic (ARR),%

Interní míra návratnosti (IRR),%

Hlavní výhodou podnikání při organizaci letů v aerodynamickém tunelu je popularita této oblasti v zábavním průmyslu, vysoký zisk a ziskovost, nízká konkurence v segmentu. Měli bychom však vzít v úvahu i obtíže, s nimiž se podnikatel může setkat: významné počáteční investice, vysoké náklady na reklamu a propagaci, sezónnost prodeje. Praxe ukazuje, že tento druh zábavy může být vysoce výnosný podnik, přinášející roční zisk ve výši 6 milionů rublů. V některých uskutečněných projektech bylo možné nahradit investice po dobu 3-6 měsíců.

2. Popis průmyslu a společnosti

V posledních letech se zábavní průmysl dynamicky rozvíjí a nabízí spotřebitelům celou řadu volnočasových aktivit. Oblíbenost získávají sportovní a extrémní druhy odpočinku: kiting, skákací můstky, snowboarding bruslení a tak dále. Nadšení pro extrémní zábavu získává masový charakter a může zaujmout širokou škálu diváků. Účelem tohoto obchodního směru je zajistit maximální přístup k extrémní zábavě pro všechny hosty. Extrémní, přístupné všem, je moderní koncept zábavního průmyslu. Z tohoto pohledu je vynikající možností aerodynamický tunel. Za prvé, přitažlivost zapadá do libovolného prostoru pro volný čas; za druhé, je to bezpečné; za třetí, umožňuje návštěvníkům získat nezapomenutelné pocity podobné tomu, co parachutisté zažívají. Nezanedbatelnou výhodou této atraktivity jako podniku je poměrně malá prevalence, která vám umožňuje začít v podmínkách nízké konkurence.

Aerodynamický tunel je simulátor volného pádu. Tato konstrukce, ve které v důsledku vrtule a těžká dieselového motoru vytváří silné proudění větru, který směřuje svisle vzhůru při rychlosti 250 km / h, a vytváří podmínky volného pádu. Výsledkem je absolutně bezpečný analog padáku. Komerční popularita aerodynamických tunelů získali teprve před 15 lety, na konci 90. let, kdy došlo k trend růstu seskoky. Aerodynamický tunel je zastoupena nejen jako bezpečnou alternativu parašutismu, ale také jako simulátor pro parašutisty.

V současné době poptávka po letech v aerodynamickém tunelu nadále roste, což činí činnost organizování letů v aerodynamickém tunelu docela populární. Otevření větrného tunelu by mělo být ve městě s počtem obyvatel více než 1 milion lidí, protože cena za návštěvu atraktivity se pohybuje mezi 400-600 rublů. Existují však případy, kdy byly v městech s počtem obyvatel více než 700 tisíc lidí úspěšně realizovány podobné projekty. Hlavní věcí je řádně organizovaná reklamní kampaň, která může přitáhnout velké množství návštěvníků.

Nevýhody podnikání na větrném tunelu:

 • značné množství počáteční investice, od té doby náklady na aerodynamickou instalaci jsou od 1 milionu rublů. až 30 milionů rublů;

vysoké náklady na reklamu a propagaci. Aerodynamické potrubí jsou stále relativně novým typem zábavy, aby přilákaly dostatečný počet návštěvníků, je třeba organizovat silnou reklamní kampaň;

sezónnost prodeje na otevřených místech;

určité potíže při organizaci podnikání, související s pořízením a instalací zařízení, koordinaci a evidenci potřebné dokumentace, jakož i hledání kvalifikovaného personálu.

Nicméně, se zjevnými obtížemi, aerodynamický tunel jako obchodní směr má své výhody významné výhody:

doba návratnosti 3-6 měsíců (za přítomnosti příslušné reklamní kampaně);

variabilita použití aerosolu: Může být přepravována, pokud je to nutné, k pronájmu, poskytnout zařízení pro zachytávání videa, organizovat školení pro začínající parašutisty na pořádání firemních akcí a jednotlivých letů;

módní obchodní linky, s přihlédnutím k vývojovým trendům na trhu zábavy;

variabilita místa pro ubytování: Aerodynamický tunel lze instalovat na ulici, v samostatné budově nebo v nákupním centru. K dispozici jsou také mobilní modely umožňující volnou pohyblivost;

nízká konkurence a relativně volný trh.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Můžeme tedy mluvit o investiční atraktivitě tohoto podnikání. Otevřením atrakce "Aerodynamic Pipe" se vezmou v úvahu trendy moderního zábavního průmyslu a vezmeme si volné místo.

3. Popis služeb přitažlivosti "Aerodynamická trubka"

Vzduchový tunel je extrémní atrakcí, napodobující volný let, který umožňuje návštěvníkům získat nezapomenutelný zážitek z padáku. Samotný let zpravidla trvá 3-5 minut a vyskytuje se v nadmořské výšce až 10 metrů. Podle názoru odborníků takové vznášení ve vzduchu nepředstavuje žádné nebezpečí pro lidské zdraví, a proto může být technicky v aerotube na neomezenou dobu. Začátečníci se však doporučují, aby začali krátkými lety delšími než 6 minut.

Zůstat v atrakci lze rozdělit do tří etap:

Teoretická příprava. Před letem je nutné instruovat návštěvníka a změnit jej do speciálního vybavení;

Školení. Pro bezpečnost návštěvníka před letem se doporučuje provést zahřívání a zkušební let na několik vteřin. To je nezbytné pro přípravu lidského těla na zátěž a podmínky aerodynamické trubice, a také k vyloučení nepředvídaných situací;

Hlavní let, který nastane pod dohledem instruktora.

Důležité je také poznamenat, že pro přitažlivost je možnost poskytnout první pomoc za pohybovou nemoci nebo ztrátu vědomí návštěvníkem. Zpravidla se sám inženýr s tím vyrovná.

Aerodynamický tunel má omezenou nosnost. Existují různé vzory, některé z nich umožňují zvednout celou skupinu lidí. Takové vybavení je však mnohem dražší. V tomto obchodním plánu je instalace považována za určenou pro 1 návštěvníka a instruktora. Pro lety umožnily návštěvníkům hmotnost 25 až 120 kg. Proto je žádoucí, aby vedle tohoto přitahování byly k dispozici podlahové váhy pro ovládání tohoto okamžiku. Cena 1 minutového letu je 500 rublů, což je průměrná tržní cena v tomto segmentu. Pro pohodlí návštěvníků existuje 5 různých tarifů (tabulka 2).

Tabulka 2. Tarify přitažlivosti "Aerodynamická trubka"

Letový čas - 2 minuty (sleva 10%)

Doba letu - 5 minut

Letový čas - 10 minut (20% sleva)

Doba letu - 30 minut, skupina až 8 osob

Doba letu - 60 minut bez instruktora

K dispozici jsou také další služby:

fotografické a video natáčení letů;

prodej dárkových certifikátů jakéhokoli označení;

nájemné za událost.

Algoritmus pro poskytování služeb na atraktivitě "Aerodynamická trubka":

Klient v telefonu je zaznamenán na letu. Určitý čas je pro něj vyhrazen.

Návštěvník by se měl objevit půl hodiny před určeným časem, aby byl instruován a vložen do zařízení.

Před letovým instruktorem by měl v případě potřeby zkontrolovat váhu klienta a na několik sekund provést zkušební let, aby byla zajištěna bezpečnost letu.

Návštěvník společně s instruktorem provádí placený čas letu.

Při takovém časovém plánu je průměrný počet prodaných minut za den 100.

4. Prodej a marketing

Cílovým publikem větrného tunelu je mladá populace města, která preferuje aktivní odpočinek a extrémní druhy zábavy. Podrobněji lze cílové publikum této atraktivity zastupovat ve třech velkých skupinách:

Milovníci - lidé, kteří považují atrakci za zábavu;

Firemní klienti - skupina lidí, kteří si pronajali vzdušnou trubku po dobu podnikové události;

Profesionálové - výsadkáři a sportovci používající aerotube jako simulátor.

Takže publikum "Aerodynamic Pipe" atrakcí je poměrně různorodé a četné. Vzhledem k tomu, že takový formát zábavy je zcela specifický, podporovat je, aby využily určitou sadu propagačních metod. Atrakce „aerodynamický tunel“ je třeba reklama, protože se jedná o relativně nová forma zábavy, která stanovuje obchodníkům prvořadý úkol vyprávět potenciální zákazníky o výhodách létání v aerotrube.

Propagace atraktivity "Aerodynamická trubka":

propagace v síti s pomocí stránek a skupin v sociálních sítích (soutěž o překlady, připomínky atd.);

distribuce tištěné reklamy v místech přetížení potenciální cílové skupině: nákupních center, hlavní ulice, v blízkosti kolejí, školy, tělocvičny a sportovní kluby, některé stránky s podobnou zábavu (karting, paintball, atd);

dodání obsahu: fotografické sestavy, video reporty, užitečné a zajímavé informace;

umístění reklam (výtahy bytových domů, fitness centra, bazény, zimní stadiony apod.);

vedení demonstračních letů, různých mistrovských kurzů a propagačních akcí, zaměřené na zvýšení loajality a angažovanosti diváků. Událost marketing, kreslení zdarma-návštěva na atrakci.

V tomto obchodním plánu se očekává aktivní propagace aerodynamického tunelu, což znamená určitý rozpočet na reklamu. Plánovaný seznam reklamních akcí a náklady na jejich realizaci jsou uvedeny v tabulce 3. Podle výpočtů se předpokládá, že 82 000 rublů bude vynaloženo na propagaci aerodynamického tunelu.

Tabulka 3. Rozpočet na reklamu aerodynamického tunelu

Vytváření vlastního webu

Místo by mělo odrážet popis a výhody letů v letecké dopravě, míry návštěvnosti, reporty z fotografií a videa, kontakty a adresu, stejně jako možnost rezervovat návštěvu online.

Umístění reklam

Za tímto účelem se plánuje použití reklamních míst: plavecký bazén, fitness klub, kino.

Vysílání reklamy

Náklady na tento typ reklamy zahrnují poplatek za natáčení a úpravu videa, jakož i za vysílání videa na monitorech vodního parku (nebo podobného zařízení). Válec, který trvá 30 sekund s 1 otočením každých 10 minut, bude stát od 10 000 rublů měsíčně.

Distribuce tiskových reklam

Za tímto účelem má vytvářet reklamní materiály (letáky / brožury) a jejich distribuci v místech, kde se cílový segment shromažďuje. Náklady zahrnují náklady na vytváření a tisk letáků a také na mzdy organizátorů. Je možný variant distribuce letáků se slevovým kuponem.

Aktivní marketingová strategie vám umožňuje několik měsíců získat zpět náklady na aerodynamický tunel, ačkoli obvykle trvá nejméně 1 rok. Kombinace všech výše uvedených opatření zvýší loajalitu návštěvníků a poskytne průměrnou měsíční prodejní cenu 3 000 minut letu. Na základě sazeb pro návštěvu aerotubu vypočítáme plánované tržby: 3000 * 500 = 1 500 000 (rublů). Odhadovaný objem měsíčního příjmu větrných tunelů činí 1 500 000 rublů.

5. Výrobní plán

Zahájení svého podnikání pro pořádání letů na atrakci "Aerodynamická trubka" zahrnuje následující etapy:

1.Zvolte umístění a prostory. Poloha aerodynamického tunelu není tak důležitá. Nepotřebuje vysoký provoz pro pěší, protože návštěva atrakce není spontánní, ale plánuje se předem. Také byste měli zvolit typ místa pro aerotube - ať už se jedná o uzavřenou místnost nebo na čerstvém vzduchu. Každá z možností má klady i zápory: hlavním plusem volné plochy je nízká cena nájemného, ​​avšak v tomto případě bude mít prodej výraznou sezónnost a závislost na povětrnostních podmínkách. Uzavřená místnost umožňuje pořádání celodenních přitažlivých akcí, nicméně pronájem takového prostoru bude dražší. Navíc instalace vzduchové trubky v uzavřeném prostoru je komplikována znaky budovy a nedostatečnou pohyblivostí konstrukce.

Při výběru místa byste měli také zvážit, zda plánujete pevnou nebo mobilní atrakci. Pokud máte v plánu cestovat na různá místa, doporučujeme je umístit na otevřené místo - to usnadní proces demontáže a přepravy. Ideální volbou bude krytá plocha s možností pohodlné dopravy aerodynamické instalace. Vzhledem k tomu, že tyto plochy mohou sloužit jako první patra nákupních center s pohodlným východem, ve skladech a obdobných průmyslových prostorách. Můžete umístit aerotube do města, kde je nájem méně, a ve sportovním centru, který jim nabídne spolupráci nebo souhlasí se značným nájemným.

Důležitou podmínkou - není vhodné umístit aerotrans v blízkosti obytných budov, protože zařízení vytváří hodně hluku a vibrací. Zanedbání těchto faktorů povede k potřebě dodatečných nákladů na izolaci proti hluku. Zvláštní prostory (oblasti) pro umístění atrakce nepodléhají zvláštním požadavkům. Instalace vzduchového potrubí bude stačit 20-25 m2. V této oblasti je možné umístit zařízení, do šatny a technických místností, dalších 10 m². Důležitým požadavkem je přítomnost elektřiny, zejména v případě, že zařízení běží na ní. V posledních letech se však upřednostňují větrné tunely, které spotřebovávají motorovou naftu. Proto před výběrem místnosti nebo oblasti pro umístění atrakce byste měli jasně vědět, jaké zařízení bude použito.

Tento projekt zahrnuje používání dieselových zařízení. Typ stránky - otevřený. Za tímto účelem je pozemek pronajatý na území nákupního centra, které se nachází vedle parkoviště. Plocha pozemku je 30 m2, kde se nachází aerodynamická instalace, šatna a kabina řidiče. Nájemné bude asi 50 000 rublů za měsíc. Vzhledem k umístění v dálce od obytných budov, je možné vyhnout se nákladů na hluk izolace (jejich hodnota se pohybuje od 300-700 tisíc rublů.).

Nabídky franšíz a dodavatelů

2. Nabytí vybavení. Nabytí vybavení je nejdůležitější položkou podnikatelského plánu, protože ziskovost celého podniku závisí na jeho kvalitě a kapacitě. Dosavadní trh nabízí různé úpravy aerodynamických tunelů, které se liší v síle, průměru, výšce, snadnosti instalace, druhu spotřebovaného paliva, nákladů na údržbu a dalších vlastností. Při výběru zařízení byste měli určit klíčové charakteristiky konkrétního projektu. Například, pokud hodláte použít letecký tunel jako simulátor parašutistů, budete potřebovat výkonnější a nákladnější (profesionální) zařízení. Pokud je aerotube ošetřena výhradně jako atrakce, může být zařízení zjednodušeno.

Rovněž je třeba věnovat pozornost množství "paliva" spotřebovaného zařízením, protože aerodynamické instalace vyžadují vysoký výkon, pak náklady na "palivo" představují významnou část nákladů. V současné době existují antény, které provozují elektřinu nebo motorovou naftu. Průměrný indikátor spotřeby elektrické energie je asi 350 kW / h (to vše závisí na hmotnosti osoby, kterou potřebujete zvednout do ovzduší). Na základě průměrné ceny za elektřinu bude provozní doba aerodynamické instalace stát asi 1200 rublů. Pokud vyhodnotíte spotřebu naftových generátorů, pak ve standardním režimu zařízení spotřebuje zhruba 50 litrů paliva za hodinu. Při průměrné ceně motorové nafty 32 rublů na litr bude cena 1 hodiny provozu aerotube přibližně 1600 rublů. Jak vyplývá ze srovnání, elektrická zařízení jsou více rozpočtová než dieselová. Mělo by však být zřejmé, že elektrické zařízení vyžaduje vysoké kapacity, které nemohou být poskytovány všemi místy.

Dále zvažte vlastní zařízení, jehož náklady se pohybují od 1 milionu rublů (lehké, mobilní verze) až po 30 milionů (profesionální vybavení). Můžete si koupit nové nebo použité zařízení. Na internetu existuje mnoho podobných návrhů prodávat zařízení s markdown. To vám umožňuje šetřit peníze, ale může obsahovat určité hrozby, jako jsou problémy s údržbou, časté poruchy, rychlé opotřebení apod. Motor ventilátoru je v průměru po 3 000 hodinách provozu. Tento ukazatel by měl být zohledněn při zvažování možnosti nákupu použitého zařízení.

Pro organizaci atrakce bude stačit, že bude mít dostatečnou výšku aeroplánů 4 až 5 metrů a průměr 2,2-3 metrů. Budete také potřebovat vybavit atrakcí ochrannou sítí, která vám neumožní vypadnout ze vznášející se oblasti a rohože - v případě pádu. Majitel firmy se nemusí potýkat se všemi jemnými detaily instalace, protože v současné době existuje mnoho nabídek na trhu pro organizaci aerotranů na klíč. Některé firmy nabízejí nejen kompletní vybavení, ale také dodávku, instalaci, připojení a údržbu.

Co se týče výrobců, zařízení z různých zemí je zastoupeno na trhu:

domácí společnost z Voroněže vyrábí zařízení v hodnotě zhruba 4 miliony rublů;

Většinou se jedná o čínské zařízení. Jejich kvalita je na správné úrovni a náklady jsou nižší než náklady analogů. Pro 3 miliony můžete koupit výkonné a vysoce kvalitní zařízení;

Česká republika a Německo jsou považovány za lídry na trhu výroby aerotube, nicméně náklady na jejich vybavení jsou mnohem vyšší: od 6-7 milionů;

zařízení bieloruské výroby se prodávají za cenu 3,5 milionu.

Aerotube

Společnost AKM-Avia vyvíjí a vyrábí vertikální větrné tunely uzavřeného typu. V současné době nabízíme aerotransky s průměrem husté zóny "skla" 2,2 m, 2,5 m a 3 m. Všechny naše aerodynamiky mají nejvyšší kvalitu proudění vzduchu. Pohon ventilátoru je elektrický. To dává obrovský ekonomický efekt, jsou snadno použitelné a naprosto ekologické. Exkluzivním prodejcem našich produktů je společnost FreeFly Technology (http://www.freeflytechnology.net

Simulátor aerodynamický AKM-320

2. Technické specifikace

3. Rozložení, sdružování a ceny

4. Instalace a provoz

Cvičenec aerodynamický AKM-320 (Aerotruba) je uzavřená, dvouokruhová aerodynamický tunel určené k výcvikovým sportovce - rekreační parašutistů a podívejte se na simulaci podmínek volného pádu. Aerotruba se skládá ze 2 elektráren s řídicím systémem, vzduchové potrubí, výkon rám letu zóna chladící systém.

Letecká zóna je vyrobena z kovového rámu s polykarbonátovým zasklením s ochranným povlakem Clear-Plex. Na základně letové zóny se utahuje bezpečnostní síť. Také v letové zóně jsou dveře pro vstup a výstup sportovců a přechodovou bubnu, která eliminuje tlakovou ztrátu.

Pro bezpečnost letů nad letovou zónou je instalován rozšiřující se kanál s bezpečnostní sítí nahoře. Rozšíření kanálu snižuje průtok a omezuje výšku letů.

2. Technické vlastnosti.

Rozměry: délka 10 m, šířka 2,5 m, výška 11,2 m

Průměr letu je 2,2 m.

Výška letu (od mříže k mřížce) je 6 m, válcová část je 5 m.

Hmotnost je 13 000 kg.

Výkon elektromotorů pro pohony ventilátorů 2x160 kW

Rychlost ventilátoru 0 - 1600 ot./min

Řídicí frekvenční měniče

Výkon elektrických pohonů vzduchových chladicích chlopní 8x0,4 kW

Maximální rychlost vzduchu je nejméně 70 m / s (250 km / h)

Pracovní rozsah venkovní teploty -25 +30 gr. C

3. Rozložení, sdružování a ceny.

Aerodynamický aerodynamický model AKM-320 je dodáván ve formě zařízení připraveného k provozu a obsahuje všechny potřebné vybavení:

-Pracovní plošina (1 m široká) se schodištěm

-Zóna letu se zasklením (polykarbonát s ochranným povlakem)

-Ventilátory 2 ks. VNN-1800 o průměru 1,8 m

-Asynchronní elektromotory 3-fázové 2x160 kW

-Frekvenční měniče 2 × 160 kw

-Okenice chlazení s elektrickými pohony 8 ks.

Kompletní sada neobsahuje provozní předpoklad a mezilehlá platformu letové zóny!

Aerotube má demontovatelnou konstrukci a může být přepravována po silnici a moři. Pro přepravu jsou vyžadovány 3 námořní kontejnery o délce 40 stop.

Výrobní doba 5 měsíců. od data předčasného splacení.

4. Instalace a provoz.

Radiové potrubí AKM-320 se vyznačuje nízkými provozními náklady, vynikajícím ekologickým výkonem, nízkým hlukem, protože je vyrobeno v uzavřeném provedení. Neexistují žádné náklady na palivo, spotřební materiál a náhradní díly, opravy a údržba přenosu. Aerotube lze instalovat téměř kdekoli, kde je možné připojit elektrický pohon. výkon asi 350 kW. Významnou výhodou aerodynamické trubice AKM-320 je schopnost rozebírat, přepravovat a instalovat na jiném místě bez významných problémů. Provoz uzavřené vzduchové trubky nezávisí na počasí a ročním období. V teplé sezóně je tok chlazen výměnou plynu s okolím. A v chladném proudu je vyhříván díky dynamickému ohřevu a odváděním tepla z elektrických motorů.

V případě zvýšených požadavků na šum v místě instalace, hluk může být snížena na minimum pomocí absorbujícím potahem šumu na vzduchových kanálů, nebo celá rostlina může být umístěna v služby (nebo obojí) budovy.

Výrobce zajišťuje montáž a seřizování instalace, záruční servis a po pozáruční technickou podporu po celou dobu provozu.

Určená životnost aerotube je podle stavu (nejméně však 10 let)

Záruční doba je 1 rok (od okamžiku podpisu potvrzení o přijetí)

Celková životnost ventilátorů je 3000 hodin (s periodickými prohlídkami podle návodu k obsluze).

Aerodynamický simulátor AKM-400

Rozměry 15x3, 7x13, 62 m.

Průměr letu je 2,5 m.

Nadmořská výška letové zóny je 7 m.

Výška skla 5 m. Zasklení - triplex nebo polykarbonát s krytem. Clear - Plex

Hmotnost cca 16 tun.

Vypočítané max. rychlost proudění 75 m / s.

Výkon elektromotorů pohonu ventilátoru 2 × 200 kW

Rychlost ventilátoru 0 - 1500 ot / min

Řídicí frekvenční měniče

Výkon elektrických pohonů vzduchových chladicích chlopní 8x0,4 kW

Je možné použít chlazení pomocí rotačních nožů.

Pracovní rozsah venkovní teploty -25 +30 gr. C

Tento typ aerotruby téměř stejně snadné použití a úsporný provoz jako ATM-320, ale má nejvyšší možnou kvalitu a tok letového prostoru pohodlnější, což je důležitým faktorem pro uvedení sportovcům i veřejnosti.

Výrobní doba 6 měsíců.

Aerodynamický simulátor AKM-640

Hlavní technické vlastnosti:

Rozměry: délka 15,5 m, šířka 4,5 m, výška 16 m

Průměr letu je 3 m.

Výška letové zóny (od mřížky k mřížce) je 9 m., Cylindrical

průhledná část 6 m.

Hmotnost cca 24 000 kg.

Výkon elektromotorů pohonu ventilátoru 4x160 kW

Rychlost ventilátoru 0 - 1500 ot / min

Řídicí frekvenční měniče

Výkon elektrických pohonů vzduchových chladicích chlopní 8x0,4 kW

Maximální rychlost vzduchu - nejméně 75 m / s

Pracovní rozsah venkovní teploty -25 +35 g. C

Nadzemní potrubí AKM-640, stejně jako mladší modely ACM aerotube, se vyznačuje jedinečnou energetickou účinností. Kvůli tomu má prostornou letovou zónu vhodnou včetně. pro profesionální sporty má rekordní nízké provozní náklady (asi 2700 rublů za hodinu s cenou elektřiny 4,5 rublů za kWh).

Současně podle výsledků počítačového modelování poskytuje nejvyšší možnou kvalitu proudění vzduchu, což je tak oceněno jak sportovci, tak i amatéry.

Doba výroby 8 měsíců.

* * * Na přání zákazníka může být ACM-640 upgradován na 3,2 m průměru letového pásma (s nainstalovanými 4x200 kW motory).

"Aerotrube" jako výnosný podnik - vyděláváme při otevření populární atrakce

Co je aerotube?

Větrný tunel má svislý válcový tvar s výškou 4 až 7 metrů. Zpočátku byl používán především pro průmyslovou výrobu, pak byl design vybrán parachutisty, kteří cvičil uvnitř trubky, budoucí skoky. No a po chvíli našla aerotube aplikaci i mezi těmi, kteří nemysleli na parašutismus.

Pára uvnitř této atraktivity je způsobena silným vzestupným proudem vzduchu. Nebudete cítit pocit beztíže, samozřejmě, ale svobodný pád je docela.

Aerodynamický tunel každý rok se stává více a více populární, s kruhem přitažlivosti klientů postupně rozšířila z jediné mírné až extrémní, představte si novomanželé, kteří stále dávají přednost tradiční focení při natáčení místních zajímavých míst ve stavu letu.

Dávejte pozor na rozměry vašich budoucích zákazníků a vyčistěte rovnováhu - potrubí nemůže zvýšit více než 100 kg.

Přitažlivost může být přesunuta na místa lidových festivalů o víkendech a svátcích, pronajata společně s instruktorem pro firemní akce, stejně jako nabídka pro účast v různých druzích střelby. Jeden mínus je faktor počasí, se silným větrem a deštěm, přitažlivost bude muset být uzavřena, ale to je dočasné. Pokud ve vašem městě není žádná taková zábava, jen se to objeví s vaší pomocí.

Aerotube může být koupena nebo vyrobena sama od sebe s dodržením technologických a bezpečnostních norem.

Plán práce na otevření atraktivity

Před spuštěním občanů do ovzduší by se začínající podnikatel měl starat o výběr formy vlastnictví a registrace podniku. Provoz přitažlivosti v městské oblasti bude také vyžadovat dohodu od místních orgánů.

Poté, co obdržíte všechny potřebné dokumenty a schválení a určíte lokalitu, přejděte ke shromáždění malého personálu a zakoupte speciální inventář.

Pokud nemáte správné dovednosti pro výuku klientů, určitě budete potřebovat specializovaného specialistu. Důležitost instruktora v práci přitažlivosti nemůže být příliš zdůrazněna, jelikož i neškolená osoba aerotube může také zranit.

Vzhledem k tomu, že i při správné přípravě poškození není vyloučeno, měli byste vždy mít k dispozici lékárničku a instruktor by měl být schopen poskytnout první pomoc.

Průměrná doba letu je od tří do pěti minut. "Spuštění boje" vždy předchází školení.

Z inventáře potřebujete následující:

Podnikatelský plán

Hlavní výdajové položky:

 1. Registrace společností.
 2. Získání povolení pracovat od místních úřadů.
 3. Vyhledat a pronajmout vhodné místo pro "Aerotube".
 4. Vyhledejte kvalifikovaného instruktora.
 5. Získání speciálního vybavení a podlahových vah.
 6. Příprava soupravy první pomoci.

Pravidelné náklady na zaměstnance (včetně technických odborníků, které je třeba čas od času pozvat) a účty za elektřinu, topení atd. Celkově to bude asi 300-400 tisíc rublů.

Náklady na samotné potrubí ve výdajové části jsme nezastavili, protože se jedná o jednorázový nákup. Mimochodem, bude to stát 3 až 10 milionů rublů.

A teď o nejpříjemnějším - potenciálním příjmu. Průměrná cena letenky pro "Aerotrube" je 2-3 tisíc rublů. Při průměrném zatížení atrakcí ve všední dny (vezmeme si mezník 15 osob), může přinést 30-45 tisíc rublů denně. O víkendu, přirozeně, bychom měli očekávat větší čísla.

Tak, za měsíc, tunel ve větru vyplní vaše kapsy na milión rublů nebo více. Odstoupte od těchto pravidelných výdajů - a získejte alespoň 600 tisíc čistého zisku.

Zpravidla je možné pokrýt náklady na potrubí pro roční uzávěrku.

Video: Aerotrube Attraction

"Aerotube" je velmi riskantní atrakcí. Zahájení podnikání je také určitým rizikem. Ale pokud se vám podaří úspěšně kombinovat, štěstí bude více než odměnit odvážný podnikatel.

Materiál byl aktualizován dne 02/02/2017.

kde si můžete koupit a za jakou cenu

V Petrohradě byla otevřena první aerotube: http://letime.ru/.

Kde mohu koupit atraktivní aerotube? Nebo jak to dělat sami?

Kde mohu koupit atraktivní aerotube? Nebo jak to dělat sami?

Dobrý den, Máte zájem o více informací o aerotrub. Výrobce, náklady, kde si můžete koupit, požadavky a schválení atd. Děkujeme vám předem!

Dobrý den. Chci vás požádat, abyste se dozvěděli více o aerodynamickém tunelu, chtěl bych také získat informace o jeho nákladech a nákupech. S pozdravem Magomedrasul Makhachkala.

Kolik stojí tato atrakce (aerotube)? Kdo je výrobcem? Jak nakupovat?

kolik je tato trubice? a jak to dokážeš sami?

Dobrý den, Myšlenka je vynikající, ale kde mohu získat podrobnější informace o letecké společnosti: kdo je výrobce, jaká jsou náklady a kde ji mohu koupit? Děkuji! Kde koupit, děkuji!

kde si můžete koupit lepší zaručený bezpečný aerodynamický tunel, předem Uzbekistán, Taškent

Potrubí s plným balíčkem dokumentů (povolení) 500 000 $

S dubem se zhroutil nebo tak něco? 500 000 Baku, s takovými cenami, které byste měli v Americe prodávat, a nikoliv v Rusku. Pro něj je cena maximálně 30 000 rublů

Jeden fan stojí od 2 do 4 milionů rublů, což je 30 let?

Slyšela jsem cenu 5 milionů rublů

Tam jsou také pro 5, ale jsou otevřený typ. tj. stát na ulici a většinu roku nebude fungovat. Trubky uzavřeného typu (americké) stojí až 5 milionů dolarů. Existují také 5, ale jsou otevřené. tj. stát na ulici a většinu roku nebude fungovat. Trubky uzavřeného typu (americké) stojí až 5 milionů dolarů.

která k dnešnímu dni cenu? všechny detaily, poslat imeylnapishite více na emaildayte všechny podrobnosti o cenách, dodávky, montáže, a tak dále mylodayte všechny detaily dnes o cenách, dodávky, montáže, a tak dále mýdlem.

Dobrý den, Máte zájem o více informací o aerotrub. kdo je výrobce, náklady, kde si můžete koupit v Rusku a od koho, požadavky a schválení atd. Děkuji předem! Máte zájem o více informací o aerotrub. kdo je výrobce, náklady, kde v Rusku a od koho můžete koupit, požadavky a schválení atd. Děkuji předem!

Odeslat podrobné informace o potrubí (ceny, kde koupit, schválení, licencování) Заранние благодарен!

Podrobnější informace prosím zašlete na mail! Jsem připraven zakoupit takový zázrak technologie!

Je FRANCHISER k dispozici pro anténu? Dobrý den. Dejte dnes veškeré podrobnosti o cenách, dopravě, instalaci a tak dále. Je možné, že FRANCHISER?

která dosud cenu? všechny detaily, poslat imeylnapishite více na emaildayte všechny podrobnosti o cenách, dodávky, montáže, a tak dále mylodayte všechny detaily dnes o cenách, dodávka, instalace, a tak dále mylo.Zdravstvuyte! Máte zájem o více informací o aerotrube.kto výrobcem,? hodnota, kterou lze zakoupit v Rusku a která schválení trebovaniyai atd

Dobrý den, Můžete poslat informace o nákupu, kde si můžete koupit. Dobrý den! Můžete nám prosím poslat informace, kde si můžete koupit.

Dobrý den. Řekni mi, jak se s tebou spojit? A kolik bude stát za tuto událost ve vašem městě v tuto chvíli?

Kde mohu koupit aerooroutube a kolik to stojí?

Toto potrubí je novou atrakcí, v Rusku nejsou takové atraktivity. Víme, že mobilní trubka vyvíjí kanadská společnost: http: //www.aerodium-technologi... už nastražil své stroje, pravděpodobně brzy budou mít levnější protějšky, nebo jsou již tam. Budete v první řadě věnovat pozornost do Kanady a Ameriky, existuje mnoho výrobců. Vyhledejte je na požádání «AERODIUM Mobile». Pro oblasti trubky by měl být také, jak je uvedeno geografie + klima, nebo v každé zemi může být použita venku po celý rok. Například ve Finsku, které jsou velmi populární, a tam je obecně klima nepřispívá k venkovních atrakcí. V Rusku existují podobné zkumavky „ruční práce“ výroba, oni jsou v klubech, kde se podílejí na parašutismu.

Existuje několik výrobců potrubí. Americké a kanadské možnosti jsou nepřístupné za cenu a těžko se splácejí. V Rusku vyrábíme trubky, otevřené i vnitřní. Existuje několik úprav. Náklady na zvedání ze 150 000 dolarů. Více informací na http: //www.etorp.ru/aerodinami.... Podrobněji - odešlete požadavek. Provedení objednávky v momentě 6 měsíců ode dne platby. Situace se mění rychle. Profesionálně vyrábíme trubky v Rusku. etorp.ru, při hledání aerodynamického tunelu. Existují možnosti pro mobilní a stacionární pod střechou. Cena je poměrně vysoká od 150 000 USD. Provedení objednávky pro výrobu na proud. moment je 6 měsíců. Platí rok, vyrábíme profesionálně v Rusku. cena od 150 000 USD Existuje potrubí, které vyrábíme v Rusku, které se zajímají o vlastnosti / ceny - psát. K dispozici jsou mobilní a stacionární verze, pod střechou a bez. Výplata, podle mých výpočtů, asi rok. minimální investice je sto padesát d.

Profesionálně vyrábíme aerodynamické zařízení v Rusku již více než 7 let. Naše výrobky lze vidět v Moskvě, Rostově, Saratově, Krasnodaru, Kemerově av mnoha dalších městech. Naše výrobky jsou certifikovány. Děti létají v našich potrubích, výsadkáři a důstojníci speciálních služeb trénují. Některé vlastnosti velmi přesahují cizí analogy. Podrobné informace a konzultace naleznete na adrese http://www.tornadopro.ru nebo na našich oficiálních zástupcích http://www.etorp.ru. Informace na naší stránce Facebooku jsou neustále aktualizovány: https: //www.facebook.com/pages...

Uveďte velikosti a ceny. S pozdravem Rabadan Surkhayevich