Obchod od nuly v aerodisignu - návratnost od prvních objednávek

Ne každý může začít svůj vlastní podnik, ale samozřejmě téměř každý myslel na organizaci podniku.

To je jen ten problém, že to není tak snadné. Samozřejmě, první věc, která je potřebná k objevu, je přítomnost enatiky, ale velmi slušné částky peněz. Ale to není hlavní věc.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že většina z nich jsou více či méně ziskový výklenek na trhu již dlouhou dobu obsazeny, a proto je třeba se připravit na prudkém boji proti konkurentům, z nichž zpravidla vyjít vítěze nováčka je nepravděpodobné.

Kromě toho přítomnost specifických znalostí a dovedností mezi nadějné podnikatele, který umožňuje novorozenec firma nejen pobyt na vodě, ale také přinést kýžené dividendy, je také jedním z prvků úspěchu.

Ukázalo se, že můžete přijít k neuspokojivým závěrům. Stát se podnikatelem a organizovat své podnikání pro dnešní den není něco, co je obtížné, ale téměř nemožné. Ovšem pouze cesta může zvládnout silnici. A ďábel není tak strašný, jak říkají.

Ano, není dostatek ropných vrtů, je poměrně obtížné založit banku, ne-li nemožné, ale spoléhat se na relativně nové typy podnikání, které se objevily v důsledku zcela jiného - moderního způsobu života - lze považovat za rozumné. Například se snažte vydělat peníze na... vzduch! Nebo, přesně, na balonech. Ne, neprodává je. A otevřením leteckého studia. Co to je? Je to slibný a stále poměrně čerstvý směr, kde je stále velmi malá konkurence, ale existuje velká potřeba takové služby.

Definice pojmu

Tak co je design vzduchu? Jedná se o jeden z způsobů, jak vyzdobit interiér místnosti - obvykle určený k oslavě - pomocí balónků. A to není jen pár barevných kuliček, které se nacházejí osaměle v několika koutcích místnosti, ale skutečná extravagance všech druhů skladeb vytvořených pomocí takzvaných latexových bublin, které jsou známy všem od dětství.

Koneckonců, dnes je na trhu hodně - všechny druhy barev, velikostí, konfigurací a textur. A s určitými dovednostmi a alespoň malou část představivosti můžete vytvořit různé postavy, dekorace a mnoho dalšího.

A s jejich pomocí ozdobit místnost, kde je oslava naplánována. Za to, ve skutečnosti, a přijímat vděčnost od pachatelů této slávy v penězích. To je to, co je aerodrom. Všechna tajemství obchodu na balónech - více.

Kde začít?

Samozřejmě, odkud začíná veškerá obchodní činnost. Při registraci. Vzhledem k tomu, že jeho vlastním studiem je aerodese - podnik, který nevyžaduje přítomnost obrovského počtu zaměstnanců (nejprve je možné pracovat samostatně), je nejlepší se zaregistrovat jako individuální podnikatel. Dnes tento postup netrvá dlouho.

Při přípravě dokumentů je proto lepší nestrávit čas, ale vytvořit kompetentní podnikatelský plán pro studiové studio pro design letecké techniky, v němž byste postupně vyřešili všechna jeho opatření a provést kompetentní výpočty. Koneckonců, jak víte, chtít něco udělat, je jedna věc, ale dosažení skutečného úspěchu je zcela odlišné.

Proto je jen správné marketingové strategie, vynikající podnikatelský záměr Aeorodesign studio, rozumný odhad nákladů a hořící touhu učit se něco nového a neznámého, a bude sloužit jako klíč k úspěchu.

Chápeme prvky dovednosti

Možná, samozřejmě, budoucí podnikatel bude mít zcela legitimní otázku: "A co to má co do činění se studiem?" Je to velmi jednoduché. I když je váš velmi chytrý a korektní obchodní plán studio Aeorodesign vytvořila hustá tým vysoce kvalifikovaných odborníků, lze jen stěží očekávat, že trh bude schopen vyhrát bez nejzákladnější znalosti o procesu tvorby balóny krásné kompozicích a dekorativních prvků.

Proto se musíte učit, pochopit všechny nuance designových dovedností, rozvíjet se jako tvůrčí osoba a stát se profesionálem. Nestačí jen vědět, jak vydělat postavy z míče, musíte být schopni vytvořit něco tak mimořádného, ​​že u dveří ateliéru existuje vždy fronta od těch, kteří chtějí využít vaše služby.

Nicméně, další je ještě jedna otázka. A kde vlastně vyškoleni k vytvoření tytéž údaje z koulí, jak učinit své vlastní ruce a uspořádat prostor tak, aby každý, kdo viděl svou práci opravdu obdivoval, a pak vám poradí, jak na druhé vysoce úspěšného a oblíbeného designéra?

Kde se učí aeroděžování?

Pokud jste obyvatelem velkého města, pak můžete snadno najít vhodné kurzy pro odborné dovednosti v aerodiscovery s odpovídajícími studiami. Můžete se naučit a individuálně, tak mluvit, guru vzdušného umění.

Pokud začínáte podnikat v městečku, jehož obyvatelé milují, mimochodem, svátky nejsou nic menší, než obyvatelé megapolisu, no, budete muset udělat sám s využitím speciálních výukových videí, které jsou dnes více než dost.

Navíc je nyní obrovské množství všech druhů klubů a fór, kde jsou nutně lidé, kteří sledují stejné cíle. Výměna názorů a zkušeností přispěje ke zlepšení postupně při tvorbě všech druhů slavnostní interiéru, i vlastní představivost přispěje k tomu, že od vytvoření mistrovských budete zarážející důkaz své dokonalosti.

Několik slov o technice práce s balónky

Takže, co by měl začátečník vědět? Zvláštní program pro výcvik aerodromu zahrnuje následující body:

- studium technik balónování;

- učení postupu tkaní všech druhů girland a vazných kuliček ve dvojicích, třech a dalších postavách;

- trénink v technice tvorby balónků z květin;

- instalace vícesložkových prvků a konstrukcí jak uvnitř, tak i venku;

- absolvování speciálních mistrovských kurzů zaměřených na konsolidaci získaných poznatků a naučení, jak správně vytvářet kompozice pomocí a rozvíjet vlastní představivost.

Otevřete studio

Takže podnikatelská činnost je právně formalizována, obchodní plán studia je k dispozici, jsou k dispozici znalosti a dovednosti návrhu prostor. Zbývá kupovat míče, vybavení, záhadné hledat správnou kancelář a zákazníky. Pokud se nejprve rozhodlo pracovat samo, seznam je vyčerpán. Ve stejném případě, když se chystá otevřít plnohodnotné studio, bude také nutné zvýšit otázku výběru vhodných zaměstnanců pro program. Zvažme každou položku zvlášť.

Nákup zařízení

Obchodní plán studio Aeorodesign musí nutně obsahovat úsek, ve kterém být podrobný seznam vybavení potřebné k otevření obchodu, stejně jako bere v úvahu všechny jeho pořizovacích nákladů. Co tedy bude kupovat a kolik to bude stát? Začáteční podnikatel v oblasti aerosigningu bude nejdříve nakupovat toto minimum:

- kompresor (pro plnění koulí s heliem) - 7550 rublů;

- ruční pumpa - 300 rublů;

- 40-litrový balón s héliem - 9000 rublů;

- speciální nástroj pro lepení koulí - 500 rublů;

- koule pro design vzduchu - 7000-10000 rublů.

Kancelářská místnost

Co se týče toho, můžete tu ušetřit hodně. Existují dva způsoby. Nebo dokonce opustit kancelář, přijímat objednávky telefonicky a podepsat smlouvu s klientem na jakémkoli speciálně určeném místě, nebo si jej pronajmout pokoj minimální velikosti.

Celkově, kouzlo a foukání prachu v očích klienta, když ho vezmete v obrovské kanceláři, vůbec nic nepotřebuje. Zvláště na začátku své činnosti. Zvláště pokud vezmete v úvahu skutečnost, že místnost bude muset zaplatit určitou částku jako nájemné.

Je mnohem rozumnější vynaložit peníze na nákup kvalitního vybavení a surovin - balónů. Ale stojí za to přemýšlet o tom, jak je to ve vašem vlastním portfoliu, jehož fotografie přesvědčí klienta, aby zadal objednávku mnohem rychleji než kancelář plná kancelářských potřeb.

Kdo to potřebuje?

Přísně řečeno, ale opravdu, kdo je - potenciálním zákazníkem? Služby leteckého designéra vyžadují mnozí z těch, kteří budou mít nějaké oslavy. Jako poslední můžete zvážit svatby, firemní večírky, oslavy výročí a jen narozeniny (včetně dětí).

Navíc svatební dekorace, agentury, obchody, zábavní centra a další podobné instituce neodmítnou originální dekoraci koulí. Kvůli zájmu zákazníků je však třeba provést reklamní kampaň.

Kde na PR?

Jaká by měla být reklama na design vzduchu? Kde a kdo povědět o svém studiu? Všude a všem! Nejprve je nutné se vyhlásit ve všech typech nosičů informací. Pomůže vám - vlastní webové stránky vizitky, specializované novinové reklamy, sociální sítě. Ano, a správně fungující slovo z úst by nemělo být vyloučeno. Kromě toho není špatné studovat a studovat specifická místa: banketní síně, manželské paláce atd.

O personálu

Samozřejmě, pokud je začínající podnikatel velmi omezený, pak bude muset nejdřív vyřídit případ sám. Což, mimochodem, je docela možné a dokonce v některých ohledech hospodárnější. V případě, že je k dispozici potřebná částka, můžete okamžitě zorganizovat plnohodnotné studio, které samozřejmě jistě budete muset pronajmout kancelář a najmout personál servisu.

Mimochodem, v tomto případě je nutné zahrnout do svého podnikatelského plánu bod aerodizice, který stanoví náklady na pronájem pokoje a platy zaměstnancům. Aby bylo možné ušetřit peníze, může být převzato veškeré břemeno povinností vůdce.

Ale jistě budete potřebovat správce objednávek, stejně jako kompetentního leteckého designéra, který buď vám pomůže s designem, nebo dokonce začne s ním přímo řešit. Bude také trvat několik pomocných pracovníků, které pomohou ozdobit místnost.

Ziskovost

Když hovoříme o takovém opatření, jako je ziskovost, pak podle odhadů se pohybuje od 30 do 40%. Když mluvíme o jednomesačném vysílači, který pracuje bez kanceláře a asistentů, pak tento ukazatel může činit více než padesát procent.

Závěr

Možná zde a všechno, co lze krátce říci o takovém druhu podnikatelské činnosti, jako je aerodiesel. Všechna tajemství obchodování s balónky jsou nyní známy. Zbývá pracovat pro malé: rozhodovat a organizovat vlastní a velmi výnosné podnikání.

Jak začít podnikání v oblasti letectví?

Otázka, kterou čelí každý nově příchozí, je, jak začít podnikání v oblasti letectví.

Možná, že odpověď někoho překvapí nebo zklamá, ale musíte začít, stejně jako jakékoli jiné podnikání s průzkumem trhu. Ne s nákupem vybavení a míčů, nikoliv s reklamou a zejména s registrací právnické osoby, a to s průzkumem trhu.

Cílem této studie je pochopit několik věcí:

 1. Kdo je již na tomto trhu ve vašem městě?
 2. Co a za jaké ceny nabízejí?
 3. Kde jsou inzerovány?
 4. Jaký je přibližný objem vašeho trhu? Kolik banketů a oslav se koná ve vašem městě nebo okrese v jednom týdnu, měsíci, roce? (Pro tento účel je nutné počítat počet banketních sálů, registrarů a jejich přibližné přetížení.)
 5. Jaké jsou výhody a nevýhody potenciálních konkurentů?

Po provedení této práce budete schopni nastínit strategii rozvoje vašeho podnikání.

Souběžně se studiem trhu musíte absolvovat osobní výcvik v aerodiscovery. Přínos pro to nyní nemusí být nutně jít na semináře a kurzy o aerodésingu, ale učit se doma na kurzech na DVD nebo dokonce začít s bezplatnými lekcemi a video lekcemi na našich webových stránkách.

Úkolem této fáze je naučit se vytvářet různé tvary z koulí. K tomu není třeba kupovat spoustu zařízení - začínat ručním čerpadlem a určitým množstvím kuliček. Potřebujete porozumět základním principům - jak jsou kuličky nahuštěny, svázány, shromažďovány do klastrů, klastrů - do čísel.

Jedna z mylných představ o nově příchozích, kteří chtějí stavět podnikání v oblasti aerodromu - nejprve se musíte stát mistrem svého řemesla, naučit se dělat cool věci, které jste viděli na internetu, a pak můžete začít podnikat. To není správný přístup! Z hlediska podnikání není správné.

Chcete-li začít vydělávat na konstrukci balónů - stačí zvládnout asi 10 běžících čísel.

Samozřejmě, exkluzivní návrhy jsou dražší. Ale abyste se naučili, jak je dělat, potřebujete čas, praxi (praxi) a peníze. Proto je můj přístup k tomuto problému následující:

 1. Vytvořte na začátek malý arzenál tvarů, které můžete udělat dobře a jsou populární (srdce, hélium oblouky, fontány, květy kulatých kuliček, věnce, atd.) A začít aktivně prodávat. V této fázi je důležité postupně zvyšovat počet. Měřítko - vytvořte tým a systém, který bude současně sloužit několika objednávkám. Mnoho objednávek - hodně praxe (praxe s kuličkami, prodejní praxe, praxe jednání, manažerská praxe atd.).
 2. Poté převeďte množství na kvalitu - máte více zkušeností, už máte jistý příjem a teď se musíš zaměřit na kvalitu - učit se, zlepšit své dovednosti, experimentovat. Již máte tým, který může provádět standardní objednávky a zajišťovat stabilitu podniku. Nyní se můžete více soustředit na exkluzivní objednávky a zajímavé projekty, vyrůst jako designér, jako tvůrčí osoba a majitel exkluzivity.

Můžete se s mým přístupem nesouhlasit a pohybovat se svým vlastním způsobem. Snad vaše cesta bude účinnější než moje, možná méně - není to tak důležité. Je důležité se pohybovat, jednat a nevzdávat se! Pouze akce vedou k výsledku, nikoliv k úvahám o tom, jak je to nutné nebo ne, jak je správné a jak to není správné.

Obchodní plán studia je letištní. Vzduch: všechny tajemství obchodů na balónech

To je jen ten problém, že to není tak snadné. Samozřejmě, první věc, která je potřebná k objevu, je přítomnost enatiky, ale velmi slušné částky peněz. Ale to není hlavní věc.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že většina z nich jsou více či méně ziskový výklenek na trhu již dlouhou dobu obsazeny, a proto je třeba se připravit na prudkém boji proti konkurentům, z nichž zpravidla vyjít vítěze nováčka je nepravděpodobné.

Kromě toho přítomnost specifických znalostí a dovedností mezi nadějné podnikatele, který umožňuje novorozenec firma nejen pobyt na vodě, ale také přinést kýžené dividendy, je také jedním z prvků úspěchu.

Ukázalo se, že můžete přijít k neuspokojivým závěrům. Stát se podnikatelem a organizovat své podnikání pro dnešní den není něco, co je obtížné, ale téměř nemožné. Ovšem pouze cesta může zvládnout silnici. A ďábel není tak strašný, jak říkají.

Ano, není dostatek ropných vrtů, je poměrně obtížné založit banku, ne-li nemožné, ale spoléhat se na relativně nové typy podnikání, které se objevily v důsledku zcela jiného - moderního způsobu života - lze považovat za rozumné. Například se snažte vydělat peníze na... vzduch! Nebo, přesně, na balonech. Ne, neprodává je. A otevřením leteckého studia. Co to je? Je to slibný a stále poměrně čerstvý směr, kde je stále velmi malá konkurence, ale existuje velká potřeba takové služby.

Definice pojmu

Tak co je design vzduchu? Jedná se o jeden z způsobů, jak vyzdobit interiér místnosti - obvykle určený k oslavě - pomocí balónků. A to není jen pár barevných kuliček, které se nacházejí osaměle v několika koutcích místnosti, ale skutečná extravagance všech druhů skladeb vytvořených pomocí takzvaných latexových bublin, které jsou známy všem od dětství.

Koneckonců, dnes je na trhu hodně - všechny druhy barev, velikostí, konfigurací a textur. A s určitými dovednostmi a alespoň malou část představivosti můžete vytvořit různé postavy, dekorace a mnoho dalšího.

A s jejich pomocí ozdobit místnost, kde je oslava naplánována. Za to, ve skutečnosti, a přijímat vděčnost od pachatelů této slávy v penězích. To je to, co je aerodrom. Všechna tajemství obchodu na balónech - více.

Kde začít?

Samozřejmě, odkud začíná veškerá obchodní činnost. Při registraci. Vzhledem k tomu, že jeho vlastním studiem je aerodese - podnik, který nevyžaduje přítomnost obrovského počtu zaměstnanců (nejprve je možné pracovat samostatně), je nejlepší se zaregistrovat jako individuální podnikatel. Dnes tento postup netrvá dlouho.

Při přípravě dokumentů je proto lepší nestrávit čas, ale vytvořit kompetentní podnikatelský plán pro studiové studio pro design letecké techniky, v němž byste postupně vyřešili všechna jeho opatření a provést kompetentní výpočty. Koneckonců, jak víte, chtít něco udělat, je jedna věc, ale dosažení skutečného úspěchu je zcela odlišné.

Proto je jen správné marketingové strategie, vynikající podnikatelský záměr Aeorodesign studio, rozumný odhad nákladů a hořící touhu učit se něco nového a neznámého, a bude sloužit jako klíč k úspěchu.

Chápeme prvky dovednosti

Možná, samozřejmě, budoucí podnikatel bude mít zcela legitimní otázku: "A co to má co do činění se studiem?" Je to velmi jednoduché. I když je váš velmi chytrý a korektní obchodní plán studio Aeorodesign vytvořila hustá tým vysoce kvalifikovaných odborníků, lze jen stěží očekávat, že trh bude schopen vyhrát bez nejzákladnější znalosti o procesu tvorby balóny krásné kompozicích a dekorativních prvků.

Proto se musíte učit, pochopit všechny nuance designových dovedností, rozvíjet se jako tvůrčí osoba a stát se profesionálem. Nestačí jen vědět, jak vydělat postavy z míče, musíte být schopni vytvořit něco tak mimořádného, ​​že u dveří ateliéru existuje vždy fronta od těch, kteří chtějí využít vaše služby.

Nicméně, další je ještě jedna otázka. A kde vlastně vyškoleni k vytvoření tytéž údaje z koulí, jak učinit své vlastní ruce a uspořádat prostor tak, aby každý, kdo viděl svou práci opravdu obdivoval, a pak vám poradí, jak na druhé vysoce úspěšného a oblíbeného designéra?

Kde se učí aeroděžování?

Pokud jste obyvatelem velkého města, pak můžete snadno najít vhodné kurzy pro odborné dovednosti v aerodiscovery s odpovídajícími studiami. Můžete se naučit a individuálně, tak mluvit, guru vzdušného umění.

Pokud začínáte podnikat v městečku, jehož obyvatelé milují, mimochodem, svátky nejsou nic menší, než obyvatelé megapolisu, no, budete muset udělat sám s využitím speciálních výukových videí, které jsou dnes více než dost.

Navíc je nyní obrovské množství všech druhů klubů a fór, kde jsou nutně lidé, kteří sledují stejné cíle. Výměna názorů a zkušeností přispěje ke zlepšení postupně při tvorbě všech druhů slavnostní interiéru, i vlastní představivost přispěje k tomu, že od vytvoření mistrovských budete zarážející důkaz své dokonalosti.

Několik slov o technice práce s balónky

Takže, co by měl začátečník vědět? Zvláštní program pro výcvik aerodromu zahrnuje následující body:

- studium technik balónování;

- školení v procesu tkaní různých druhů girland a vazných koulí ve dvou, trojkách a jiných postavách;

- školení v technice tvorby balónků z květin;

- instalace vícesložkových prvků a konstrukcí jak uvnitř tak i venku;

- absolvování speciálních mistrovských kurzů zaměřených na konsolidaci získaných znalostí a učení, jak správně vytvářet kompozice, využívat a rozvíjet vlastní představivost.

Otevřete studio

Takže podnikatelská činnost je právně formalizována, obchodní plán studia je k dispozici, jsou k dispozici znalosti a dovednosti návrhu prostor. Zbývá kupovat míče, vybavení, záhadné hledat správnou kancelář a zákazníky. Pokud se nejprve rozhodlo pracovat samo, seznam je vyčerpán. Ve stejném případě, když se chystá otevřít plnohodnotné studio, bude také nutné zvýšit otázku výběru vhodných zaměstnanců pro program. Zvažme každou položku zvlášť.

Nákup zařízení

Obchodní plán studio Aeorodesign musí nutně obsahovat úsek, ve kterém být podrobný seznam vybavení potřebné k otevření obchodu, stejně jako bere v úvahu všechny jeho pořizovacích nákladů. Co tedy bude kupovat a kolik to bude stát? Začáteční podnikatel v oblasti aerosigningu bude nejdříve nakupovat toto minimum:

- kompresor (pro plnění hélických koulí) - 7550 rublů;

- ruční čerpadlo - 300 rublů;

- 40-litrový balón s héliem - 9000 rublů;

- speciální prostředky pro lepení koulí - 500 rublů;

- balóny pro letiště - 7000-10000 rublů.

Kancelářská místnost

Co se týče toho, můžete tu ušetřit hodně. Existují dva způsoby. Nebo dokonce opustit kancelář, přijímat objednávky telefonicky a podepsat smlouvu s klientem na jakémkoli speciálně určeném místě, nebo si jej pronajmout pokoj minimální velikosti.

Celkově, kouzlo a foukání prachu v očích klienta, když ho vezmete v obrovské kanceláři, vůbec nic nepotřebuje. Zvláště na začátku své činnosti. Zvláště pokud vezmete v úvahu skutečnost, že místnost bude muset zaplatit určitou částku jako nájemné.

Je mnohem rozumnější vynaložit peníze na nákup kvalitního vybavení a surovin - balónů. Ale stojí za to přemýšlet o tom, jak je to ve vašem vlastním portfoliu, jehož fotografie přesvědčí klienta, aby zadal objednávku mnohem rychleji než kancelář plná kancelářských potřeb.

Kdo to potřebuje?

Přísně řečeno, ale opravdu, kdo je - potenciálním zákazníkem? Služby leteckého designéra vyžadují mnozí z těch, kteří budou mít nějaké oslavy. Jako poslední můžete zvážit svatby, firemní večírky, oslavy výročí a jen narozeniny (včetně dětí).

Navíc svatební dekorace, agentury, obchody, zábavní centra a další podobné instituce neodmítnou originální dekoraci koulí. Kvůli zájmu zákazníků je však třeba provést reklamní kampaň.

Kde na PR?

Jaká by měla být reklama na design vzduchu? Kde a kdo povědět o svém studiu? Všude a všem! Nejprve je nutné se vyhlásit ve všech typech nosičů informací. Pomůže vám - vlastní webové stránky vizitky, specializované novinové reklamy, sociální sítě. Ano, a správně fungující slovo z úst by nemělo být vyloučeno. Kromě toho není špatné studovat a studovat specifická místa: banketní síně, manželské paláce atd.

O personálu

Samozřejmě, pokud je začínající podnikatel velmi omezený, pak bude muset nejdřív vyřídit případ sám. Což, mimochodem, je docela možné a dokonce v některých ohledech hospodárnější. V případě, že je k dispozici potřebná částka, můžete okamžitě zorganizovat plnohodnotné studio, které samozřejmě jistě budete muset pronajmout kancelář a najmout personál servisu.

Mimochodem, v tomto případě je nutné zahrnout do svého podnikatelského plánu bod aerodizice, který stanoví náklady na pronájem pokoje a platy zaměstnancům. Aby bylo možné ušetřit peníze, může být převzato veškeré břemeno povinností vůdce.

Ale jistě budete potřebovat správce objednávek, stejně jako kompetentního leteckého designéra, který buď vám pomůže s designem, nebo dokonce začne s ním přímo řešit. Bude také trvat několik pomocných pracovníků, které pomohou ozdobit místnost.

Ziskovost

Když hovoříme o takovém opatření, jako je ziskovost, pak podle odhadů se pohybuje od 30 do 40%. Když mluvíme o jednomesačném vysílači, který pracuje bez kanceláře a asistentů, pak tento ukazatel může činit více než padesát procent.

Závěr

Možná zde a všechno, co lze krátce říci o takovém druhu podnikatelské činnosti, jako je aerodiesel. Všechna tajemství obchodování s balónky jsou nyní známy. Zbývá pracovat pro malé: rozhodovat a organizovat vlastní a velmi výnosné podnikání.

Idea č. 269: Jak výhodné je prodávat balónky?

Obchodování s balónky může vypadat jako lákavá myšlenka mladého podnikatele. Je to výhodné, a jakou zpětnou vazbu majitelé odjíždějí - řekneme v tomto článku.

Dnes je většina svátků městského nebo rodinného významu doprovázena krásnými ozdobami z balónků. Také tyto roztomilé a různorodé tvary a barvy přitahují děti na ulici i v parku. A s vhodným přístupem může začínající podnikatel na tom vydělat peníze.

Specificita podnikání

Před provedením tohoto projektu je třeba zhodnotit všechny výhody a nevýhody, ať už je to ziskové, úroveň konkurence a vlastnosti dekorace. Nejlepší je kombinovat prodej balónů s jinými směry, které se dokonale doplňují. Například tento podnik funguje dobře:

 1. Organizace slavnostních akcí.
 2. Dekorativní umění.
 3. Zábavné programy.
 4. Dárkové obchody.
 5. Směr květu.
 6. Prodej blahopřání, atd.

Připojíte-li tuto fantazii, můžete přijít s řadou zajímavých kombinací, které nejen rozdělí vaši společnost mezi konkurence, ale také pomohou získat přiměřený zisk.

Balóny v naší zemi, a to nejen, jsou velmi žádané. Jsou vždy spojeny s dovolenou, zábavou, dobrou náladou, dětstvím a nedbalostí. V poslední době se stalo módní zdobit téměř všechny oslavy se zvláštními oblouky, postavy a dalšími návrhy z takových vzdušných a beztížných položek.

Při jednoduchém prodeji na ulici existuje mnoho rizik:

 • přísná závislost na svátcích;
 • vysoká konkurence;
 • nízká přirážka zboží;
 • Je třeba neustále hledat úspěšná místa pro realizaci.

Ale výhody se správným přístupem budou mnohem více:

 1. K organizaci podnikání nejsou zapotřebí velké investice.
 2. Nejprve to můžete udělat bez kanceláře.
 3. Na tomto produktu nastavte vysokou přirážku a při zdobení banketů nebo událostí můžete dále zvýšit náklady, což zajistí rychlou návratnost projektu.
 4. Dnes je k dispozici mnoho učebních materiálů o leteckém designu a s určitým úsilím a touhou podnikatel překvapí zákazníky jedinečným designem, který jim pomůže získat jejich přízeň.

Jak začít podnikat? Zkuste zapojit se do maloobchodu na balóny jít Aeorodesign kurzy a zapojeni do hledání pro zákazníky, kteří chtějí uspořádat akci (firemní, večírky, prezentace, otevřená) nebo ozdobit průčelí. Po čase budete mít stálou zákaznickou základnu, která se postupně rozšiřuje.

Co mohu vydělat?

Existuje mnoho způsobů, jak implementovat tento produkt:

 • prodej míče jeden po druhém na ulici;
 • dekorace party, firemní večírky, narozeniny, svatby a jiné události;
 • dekorace scén pro představení a události ve městě;
 • okenní dresing;
 • tisk na kuličky loga institucí na počest otevření nebo držení akcií;
 • výroba kytic nebo hraček z kuliček na zakázku;
 • přidání dárků s jejich pomocí.

Po dokončení každé objednávky je žádoucí fotografovat. Tímto způsobem připravíte své portfolio, pomocí něhož můžete potvrdit odborné dovednosti, naznačujete, že jste schopni a máte zájem o klienta.

Snažte se maximalizovat rozsah produktů. V současné době existují různé balóny - v podobě kreslených postaviček, v podobě zvířat, která mohou „jdou“ po svém majiteli, naplněné héliem (výšková), konvenční nafukovací (ležet na zemi jako ozdoba), navázané na špejli. Čím více možností takových produktů můžete nabídnout zákazníkům, tím výnosnější bude samotné podnikání.

Oficiální stránka otázky

Dokonce i když se jedná o jednoduchý maloobchod v ulicích města, musí se zaregistrovat jako individuální podnikatel (IP). Bez toho nebude možné uskutečňovat legitimní činnosti, uskutečňovat velkoobchodní nákupy, natož dělat firemní objednávky pro aerodisign.

Vzhledem k tomu, že se stát v posledních letech stále častěji setkává s malými podniky, existují zjednodušené a patentové systémy zdanění. Pokud si vyberete jeden z nich, nemusíte provádět složité výkaznictví a budete muset platit pouze minimální daně.

Pohodlně skutečnost, že tyto činnosti nevyžadují licence. Stačí pouze při registraci, aby bylo uvedeno správné OKVED kódy:

 1. 78.9 - Maloobchod s nepotravinářskými výrobky ve specializovaných místech.
 2. 9 - prodej výrobků mimo vybavené obchody, stany apod. (Tj. Na ulici).
 3. 10 - činnosti v oblasti designu, dekorace interiéru.

I při absenci kanceláře budete potřebovat certifikáty kvality od výrobce zboží, abyste potvrdili bezpečnost balónů pro děti a dospělé v případě ověření. Stejné dokumenty, které potřebujete mít u vás na použitém zařízení. Koneckonců, pro inflaci jsou používány plynové lahve a nejsou vždy bezpečné pro ostatní.

Při náboru prodejců nebo asistentů při ozdobování obřadních sálů je třeba zkontrolovat dostupnost zdravotních záznamů. S jednoduchým prodejem zboží je vydán pro zaměstnance domácích služeb. Pokud se takový zaměstnanec podílí na přípravě dětských svátků, bude zapotřebí rozšířit seznam průzkumů. Totéž je nezbytné pro vlastníka podniku.

Obchodní obchod nebo kancelář?

Mnoho podnikatelů, kteří začínají tento typ podnikání od začátku, rozhodne, že nebudou vyžadovány žádné prostory pro podnikání. Ve skutečnosti je vhodné uspořádat ziskový projekt, je žádoucí mít kancelář, ve které můžete přijmout jakéhokoli klienta. Vaše firma je tedy důvěryhodnější.

Prostorová plocha cca 20-30 metrů čtverečních. m je obvykle dost. Je nutné provádět jednoduché opravy a instalovat minimálně nábytek a kancelářské vybavení. Pokud je všechno uvnitř navrženo v souladu s hlavním směrem společnosti, bude to pouze plus.

Je žádoucí vytvořit bod v zóně s vysokou manévrovatelností. Potenciálními klienty jsou děti s rodiči různého věku. Nejvýhodnější jsou tedy parky, místa v blízkosti dětských institucí, zábavních center, dětských hřišť atd.

Pokud mluvíme o obchodě nebo o samostatném "ostrově" v obchodním centru, pak je třeba uvažovat o tom, že balón je zboží, které je koupeno neplánovaně, po impulsu. Proto je nepravděpodobné, že někdo půjde přímo do budovy obchodu za ním. Chcete-li přilákat zákazníky, je třeba zvýraznit hlavní předmět - balení dárků, květin, karet, bonbónů, sladkostí atd.

Vezměte prosím na vědomí, že majitelé nákupních center vždy neumožňují použití plynových lahví v budově. Proto jsou tyto otázky předem dohodnuty, aby se předešlo dalším problémům a trestům. Alternativním řešením může být prodej produktů, které dodáte na místo v hotové podobě.

Zařízení a materiály

Balóny jsou naplněny vzduchem nebo héliem. První možnost je stále častěji využívána, protože nejsou schopna snadno se vznášet nad zemí, takže druhá možnost je ve většině případů výhodnější. Chcete-li zajistit různé efekty při zdobení sálů nebo vitríny, musíte mít k dispozici různé vybavení:

 • Plynové lahve (samostatně s héliem a vzduchem). Jsou vybírány nejen za atraktivní cenu, ale také za kvalitu. Nezapomeňte, že dodavatel vám musí poskytnout kopie dokumentů, které potvrzují bezpečnost použitého plynu.
 • Adaptéry, tlakoměry a reduktory - připojte k válci pro pohodlné použití. Také s jejich pomocí můžete sledovat integritu personálu.
 • Konvenční ruční čerpadlo - je častěji používáno k nafukování kuliček pro zkroucení, to znamená těch, které jsou zkroucené do různých tvarů.
 • Elektrické kompresory - Hélium vyplňuje velké množství výrobků v krátkém čase. To je zvláště důležité při zdobení sálů nebo při vytváření velkých kompozic.
 • Sealer koule - potřebujete při prodeji figurky z fólie. Není tedy zajištěna pouze požadovaná forma, ale také dlouhodobá zadržování plynu uvnitř.
 • Kalibrátor - pomáhá řídit množství odebíraného vzduchu. To je obzvláště důležité při vytváření sady prvků stejné velikosti.
 • Tiskový stroj je potřeba pouze v případě, že je určen k poskytování příslušných služeb.

Také budou vyžadovány různé spotřební materiály, dekorativní prvky atd. (Pásky, rybářské lano, scotch páska, rámy). Při nákupu míčů se snažte udělat s marží a maximalizovat rozsah zboží, abyste mohli vyhovět požadavkům zákazníků. Věnujte zvláštní pozornost kvalitě výrobku.

Doporučujeme si zakoupit vlastní auto. Je snadné umístit standardní velikost zásobníku plynu nebo připravené nafouknuté kuličky v správném množství. Navíc můžete nezávisle doručovat kdekoli ve městě i na zadní straně auta, můžete vytisknout inzerát společnosti, který přiláká více zákazníků.

Zaměstnanci

Potřebuji najmout více lidí v tomto oboru? V počáteční fázi, kvůli ekonomice, můžete dělat bez zaměstnanců, dělat všechno sami. Ale s rozšířením rozsahu služeb, otevřením nových prodejen, designem hal a nárůstem počtu zakázek bude nutné najmout zaměstnance.

Reklamní kampaň

Přilákat zákazníky v tomto oboru může být velmi obtížným úkolem, zvláště pokud má město vysokou konkurenci. Ale díky účelnému přístupu můžete dosáhnout významného úspěchu. Zkuste použít následující metody:

 1. Vytvořte své stránky, které postačuje k zadání adresy a telefonního čísla kanceláře, vymažte poskytované služby a zobrazte tolik fotografií (portfolia) s hotovými díly.
 2. Rozšiřte informace o své agentuře v sociálních sítích, fórech, zvláštních skupinách.
 3. Vytiskněte vizitky, letáky a další tiskové produkty, pomocí kterých můžete upoutat pozornost potenciálních zákazníků.
 4. Spolupracujte s městskou správou a podílejte se na všech činnostech - na veletrzích, festivalech, koncertech atd.
 5. Udělat zajímavé návrhy majitelům velkých firem, které příležitostně organizují firemní večírky, prezentace atd.
 6. Umístěte informace o společnosti na různé reklamní platformy - noviny, časopisy, televize, bannery, městskou dopravu atd.
 7. Spolupracujte s agenturami pro pořádání oslav, svateb, oslav, květinářství.
 8. Pravidelně uvolňujte drobné skladby v registrarech, restauracích, mateřských školách, loutkových divadlech, cukrárnách atd.
 9. Vyzdobte charitativní koncerty, organizujte flash moby.

Čím více budete platit fantazie, tím zajímavější bude projekt a tím větší šance, že bude vydělávat. Když se objeví první zákazník, můžete se spolehnout na nejrozšířenější typ reklamy v naší zemi - "slovo z úst". Po rozhovoru o dobrém servisu a zajímavém přístupu k jeho přátelům uspokojí spokojený zákazník ještě několik a on se vrátí příležitostně.

Finanční aspekty

Podnikatelský záměr se dělá v závislosti na směru činnosti. Takže, pro maloobchodní prodej míčů v místech s velkou koncentrací lidí bude potřebovat jednu částku, a vytvořit kancelář a ozdobit svátky budou muset být vynaloženy více významně. A pokud první možnost zahrnuje pouze minimální náklady na nákup zboží a ruční čerpadlo, pak je třeba, aby druhý způsob výdělku maloval více.

Vlastní podnikání: studio aerodizayna od začátku

Rozhovor s podnikatelem:

Studio Aerodesign od začátku

Webové stránky openbusiness.ru společný projekt Společenství informačních portálů, malá podpora podnikání navazuje na cyklus rozhovorů s úspěšnými podnikateli, kteří jsou ochotni podělit se o své vlastní zkušenosti ze zakládání podniků a pomoci začátečníkům, aby jejich první kroky v podnikání.

"Abychom mohli s jistotou začít pracovat v oblasti letectví, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů."

Rozhovor s podnikatelem Anatoly Piksaevem, který nejenže vytvořil úspěšnou firmu v oblasti aerosigningu, ale také se mu podařilo rozvinout do malé holdingové společnosti.

Anatoly, řekni nám trochu o sobě a vaší společnosti

Jmenuji se Anatoly Piksaev. Od roku 2005 jsem se zabývala aerodynamickým designem (aerodize - dekorace s balónky). Zpočátku Aeorodesign byla jen jednou z aktivit v naší agentury pro pořádání akcí, ale v průběhu doby se společnost rozrostla, a tam byly tři samostatné, odlišné oblasti: organizování akcí agentury, velkoobchod a maloobchod karneval a slavnostní výrobky a studio Aeorodesign.

Současně máme osobu, která dohlíží na registraci koulí, pracuje s příkazy. A druhá osoba, v tomto případě já, se zabývala výcvikem dalších lidí v leteckém designu a obchodu v balónech.

Mnoho lidí si myslí o zahájení svého podnikání, ale ne všichni jej nakonec otevírá: zabraňuje strachu z nejistoty, nestability, vysokých rizik atd. Je pro vás snadné rozhodnout se stát se podnikatelem? Jak jste přišel k myšlence zahájení tohoto konkrétního podnikání?

Rozhodnutí o založení podniku je primárně spojeno s převzetím odpovědnosti za sebe a toto rozhodnutí je snadné udělat, pokud si to ještě neuvědomujete (i to bylo se mnou). Ale nejdůležitější věcí není "odfouknout" v okamžiku, kdy jste již podnikali a jste plně vědomi vaší odpovědnosti.

A podnikl jsem se tímto způsobem:

Práce v síti prodejen domácích spotřebičů a udělat nějaké kariéry poradce z prodávajícího na čele HR oddělení (oddělení pro práci s pracovníky), jsem byl nespokojen s jejich platy opět přešel na šéfa a řekl, že jsem se chtěl zvednout. Který odpověděl: "No, víte, mzdy nemohou navždy růst." V té chvíli jsem si uvědomil, že pracovat pro "strýce" je volba slepé uličky.

Začala jsem hledat nějakou představu o mém podnikání a na jednom z těchto míst se setkala myšlenka "Holiday Agency". A proč ne? - Myslel jsem - je to solidní pozitivní a ne podnikání a začal studovat toto téma. A nejatraktivnější z nabízených služeb agentur, pro mě byla dekorace s míčky. A to je důvod, proč stále dělám to samé a pomáhám zahájit podobné obchody pro velké množství lidí v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu a dokonce i v Německu.

Jaké potíže jste narazili v počátečních fázích podnikání?

Hlavním problémem bylo úplné nedostatek kvalitních informací, a to jak o založení agentury na dovolenou, tak o směru aerodromu.

V té době jsme neměli absolutní zkušenosti s vytvářením podnikání ani podporou. Bylo však mnoho špatných stereotypů o tom, jak začít podnikat, díky čemuž jsme udělali spoustu typických chyb: půjčili si půjčku, okamžitě si pronajali kancelář, najali si správce kanceláře atd.

Podle vašich odhadů, jaká je minimální částka, s jakou můžete začít podnikat dnes v oblasti aerodiscovery? Jaké vybavení je nutné?

Aby bylo možné s jistotou začít pracovat v oblasti leteckého designu, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů.

Pro začátek to stačí:

1. Kompresor pro kuličky (například Zibi-z32) - 5450rub
2. Čerpadlo pro obousměrné ruční míče - 150rub.
3. Balón s héliem 40L. - 7500rub.
4. Hi-float 0.5L. s dávkovačem (lepidlo pro zpracování koulí) 349бб.
5. Zásobní míče při zhruba 10000rubách.

A s obrovskou touhou, můžete začít od nuly. Když jsem začal ozdobovat koulemi, popadl jsem první objednávky s plícemi, protože jsem ani neměl ruční pumpu, ale byla velká touha. A koupil jsem si míče na předplacené částce obdržené od zákazníka. Tak mi věřte, můžete začít od začátku!

Existují další administrativní požadavky (do prostor, zkušenosti odborníků atd.)?

Požadavky lze uvést pouze pro skladování a přepravu válců s héliem. Přestože hélium je inertním plynem, přesto je v tancích pod tlakem. V souladu s tím se na válce aplikují standardní požadavky na práci s vysokým tlakem.

Přeprava lahví je upravena dvěma platnými dokumenty:

"Pravidla pro silniční přepravu nebezpečných věcí" (schválený nařízením Ministerstva dopravy Ruské federace ze dne 8. srpna 1995 N73, ve znění pozdějších předpisů dne 11. června, 14. října 1995,

"Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí"
přijatých v Ruské federaci - viz usnesení vlády RF z 03.02.1994 č. 76

Co můžete ušetřit tím, že otevřete studio pro design vzduchu a proč byste neměli ušetřit peníze?

Každý podnikatel, který zvažuje své peníze, vždy hledá příležitost ušetřit peníze. Další věc je to, že musíte tuto skutečnost rozumně přistupovat a vždy posuzovat, co se stane na druhé straně měřítka, pokud v současné době chcete něco zachránit a co je pro vás důležitější.

Pokud vám dám konkrétnější doporučení, doporučuji vám ušetřit na "ponta" - to je drahá kancelář, neoprávněné personální jednotky, nový nábytek, nová kancelářská technika atd. A na to, co není nutné zachránit, je to na kvalitu použitých materiálů, protože nakonec bude dražší.

Jak dlouho jste zaplatili počáteční investici?

Vzhledem k tomu, že jsme na samém začátku udělali vážné chyby, což je mimochodem 99% nově příchozích, tento proces se táhl asi rok. A pokud uděláte všechno kompetentně a výše investic se bude pohybovat kolem 25 000, pak budete moci odstupovat do druhého měsíce.

Co můžete říct o ziskovosti aerodromu jako podnikání?

Podle našich výpočtů je ziskovost podniku na mísech od 30% do 40%.

Jednotlivci, kteří pracují bez kanceláří a zaměstnanců, mohou zvýšit tento počet dokonce o 50%.

Existuje sezónnost v oblasti leteckého designu? Naznačte měsíce nízké roční období. Jak vyřešíte problém s nízkou roční dobou?

Sezónnost pravděpodobně existuje stejně jako v každém obchodě. Je to velmi hmatatelné v počáteční fázi, kdy jsou objednávky stále vzácné. Ale s vývojem společnosti a rozvojem klientské základny se sezónní rozdíly stávají méně nápadné.

Vyhladit účinek mimo sezónu může být způsobena aktivací celoroční cíle jsou následující: pracovat s firemními klienty jsou různé organizace, firmy, tento obchod body, které mohou být otevřeny během tohoto období nebo provést nějakou akci pro stimulaci prodeje. Práce se soukromým sektorem v průměrných a podprůměrných cenových kategoriích objednávek. Koneckonců, lidé se rodí, ve všech ročních obdobích a oslavit narozeniny, respektive bez výběru sezónu. Propagace doplňkových služeb, jako je dodávka kytic balónů, dárkové dekorace apod Obecně platí, že hlavní je neztratit srdce se slovy -. „Teď není sezona“ a dělat dvakrát tolik pohybu na vyhledávacích příkazů a provádění příkazů s malými rozpočty.

Na výběr, které odborníci společnosti zabývající se aerodromou by měli věnovat zvláštní pozornost. Jak jste vybrali klíčové zaměstnance? Totéž, pojmenujte klíčové specialisty. Kde jste je hledali?

Zvláštní pozornost věnujte výběru každého zaměstnance, zejména trvalého (personálu). Vzhledem k tomu, že společnost může být efektivní pouze v případě, že je každý zaměstnanec na svém místě individuálně účinný.

Vedle standardních charakteristik - odpovědnosti, komunikačních schopností, závazků atd., By měla být věnována zvláštní pozornost motivaci chudého zaměstnance, a to - měl by s tímto obchodem spálit. Tedy. on musí upřímně chtít dělat aerodynamiku v první řadě, on musí mít velký zájem o to, a teprve pak to je ziskové, a tak dále.

Pro ateliér aerodynamiky jsou klíčovými zaměstnanci:

Zaprvé hlavou (pokud je najatý), který by měl být nejen vedoucím řídícího týmu, ale měl by mít také kompetence v oblasti financí, marketingu atd.

Manažer pro přijímání objednávek je osoba, která pracuje přímo s klientem, a zisk společnosti závisí na jeho schopnosti prodat se ziskem.

Clerk, tato osoba by měla být nejen nejdovednější konstruktér ve společnosti, ale také dobrý logistik schopen plánovat práci designérů, aby měli čas, aby maximální počet objednávek na čase a při nižších nákladech.

Ustavení návrháři, kteří by v horkých dnech měli zastávat funkci mistrů pro externí návrháře a byli schopni organizovat práci na objektech, které jim byly svěřeny.

Je těžké najít takové lidi na straně. Jsem přívržencem jejich kultivace ve svém týmu.

Je zřejmé, že během doby, kdy jste pracovali, jste zkoušeli různé způsoby reklamy. Jaké reklamní média prokázaly svou účinnost a jaké jste nakonec odmítli?

Ano, opravdu jsme zkusili téměř všechny dostupné možnosti. Nakonec jsme vyvinuli vlastní propagační strategii, kterou nyní učím své studenty. Strategie je založena na vývoji úzkých míst, ve kterých potenciální zákazníci vstupují do cesty. Taková místa jsou registrátory, banketní sály apod. Soustředěním své pozornosti na tato místa můžete efektivně přilákat nové zákazníky za nižší cenu.

Co můžete říci o konkurenci v oblasti aerodiscovery?

Mám pozitivní postoj k soutěži. Za prvé to znamená, že trh žije a existuje poptávka. Zadruhé, jestliže něco již existuje, je mnohem snazší ho přijmout a zlepšit, než aby se všechno dostalo od začátku. Jen si představte, například působí na trhu 10 ze svých potenciálních konkurentů, můžete si vzít jednu velmi silnou konkurenční výhodu na sobě, přidat jednu jeho vlastní a založit podnik atraktivnější 10krát než jakýkoli deset vašich konkurentů.

Zejména ekonomická krize ovlivnila oblast aerodiscovery a vašeho podnikání?

V první polovině roku byl pokles objednávek velmi patrný, ale teď se vše normalizuje a roste.

Jak vidíte vaše vyhlídky na další rozvoj vašeho podnikání? Máte v plánu rozšířit nebo otevřít související oblasti?

Co se týče Aeorodesign a rekreační činnosti jako celku, jsem si jist, že směr na území bývalého Sovětského svazu prochází vlnou vývoje a to je nyní není nutné přijít o této vlny a vzít si místo na slunci. Možná za pár let bude mnohem obtížnější.

Na základě vašich zkušeností, co byste doporučil těm, kteří právě plánují začít dělat aerodisy?

Moje rada je jednoduchá: pokud máte opravdu zájem dělat nejpozoruhodnější podnikání, design vzduchu nebo organizaci prázdnin - začít hrát právě teď, neodkládejte se v pondělí. Začněte shromažďovat a studovat informace o tomto tématu, naplánovat své akce a začít je realizovat.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.