Obchodní plán studia je letištní. Vzduch: všechny tajemství obchodů na balónech

Ne každý může začít svůj vlastní podnik, ale samozřejmě téměř každý myslel na organizaci podniku.

To je jen ten problém, že to není tak snadné. Samozřejmě, první věc, která je potřebná k objevu, je přítomnost enatiky, ale velmi slušné částky peněz. Ale to není hlavní věc.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že většina z nich jsou více či méně ziskový výklenek na trhu již dlouhou dobu obsazeny, a proto je třeba se připravit na prudkém boji proti konkurentům, z nichž zpravidla vyjít vítěze nováčka je nepravděpodobné.

Kromě toho přítomnost specifických znalostí a dovedností mezi nadějné podnikatele, který umožňuje novorozenec firma nejen pobyt na vodě, ale také přinést kýžené dividendy, je také jedním z prvků úspěchu.

Ukázalo se, že můžete přijít k neuspokojivým závěrům. Stát se podnikatelem a organizovat své podnikání pro dnešní den není něco, co je obtížné, ale téměř nemožné. Ovšem pouze cesta může zvládnout silnici. A ďábel není tak strašný, jak říkají.

Ano, není dostatek ropných vrtů, je poměrně obtížné založit banku, ne-li nemožné, ale spoléhat se na relativně nové typy podnikání, které se objevily v důsledku zcela jiného - moderního způsobu života - lze považovat za rozumné. Například se snažte vydělat peníze na... vzduch! Nebo, přesně, na balonech. Ne, neprodává je. A otevřením leteckého studia. Co to je? Je to slibný a stále poměrně čerstvý směr, kde je stále velmi malá konkurence, ale existuje velká potřeba takové služby.

Definice pojmu

Tak co je design vzduchu? Jedná se o jeden z způsobů, jak vyzdobit interiér místnosti - obvykle určený k oslavě - pomocí balónků. A to není jen pár barevných kuliček, které se nacházejí osaměle v několika koutcích místnosti, ale skutečná extravagance všech druhů skladeb vytvořených pomocí takzvaných latexových bublin, které jsou známy všem od dětství.

Koneckonců, dnes je na trhu hodně - všechny druhy barev, velikostí, konfigurací a textur. A s určitými dovednostmi a alespoň malou část představivosti můžete vytvořit různé postavy, dekorace a mnoho dalšího.

A s jejich pomocí ozdobit místnost, kde je oslava naplánována. Za to, ve skutečnosti, a přijímat vděčnost od pachatelů této slávy v penězích. To je to, co je aerodrom. Všechna tajemství obchodu na balónech - více.

Kde začít?

Samozřejmě, odkud začíná veškerá obchodní činnost. Při registraci. Vzhledem k tomu, že jeho vlastním studiem je aerodese - podnik, který nevyžaduje přítomnost obrovského počtu zaměstnanců (nejprve je možné pracovat samostatně), je nejlepší se zaregistrovat jako individuální podnikatel. Dnes tento postup netrvá dlouho.

Při přípravě dokumentů je proto lepší nestrávit čas, ale vytvořit kompetentní podnikatelský plán pro studiové studio pro design letecké techniky, v němž byste postupně vyřešili všechna jeho opatření a provést kompetentní výpočty. Koneckonců, jak víte, chtít něco udělat, je jedna věc, ale dosažení skutečného úspěchu je zcela odlišné.

Proto je jen správné marketingové strategie, vynikající podnikatelský záměr Aeorodesign studio, rozumný odhad nákladů a hořící touhu učit se něco nového a neznámého, a bude sloužit jako klíč k úspěchu.

Chápeme prvky dovednosti

Možná, samozřejmě, budoucí podnikatel bude mít zcela legitimní otázku: "A co to má co do činění se studiem?" Je to velmi jednoduché. I když je váš velmi chytrý a korektní obchodní plán studio Aeorodesign vytvořila hustá tým vysoce kvalifikovaných odborníků, lze jen stěží očekávat, že trh bude schopen vyhrát bez nejzákladnější znalosti o procesu tvorby balóny krásné kompozicích a dekorativních prvků.

Proto se musíte učit, pochopit všechny nuance designových dovedností, rozvíjet se jako tvůrčí osoba a stát se profesionálem. Nestačí jen vědět, jak vydělat postavy z míče, musíte být schopni vytvořit něco tak mimořádného, ​​že u dveří ateliéru existuje vždy fronta od těch, kteří chtějí využít vaše služby.

Nicméně, další je ještě jedna otázka. A kde vlastně vyškoleni k vytvoření tytéž údaje z koulí, jak učinit své vlastní ruce a uspořádat prostor tak, aby každý, kdo viděl svou práci opravdu obdivoval, a pak vám poradí, jak na druhé vysoce úspěšného a oblíbeného designéra?

Kde se učí aeroděžování?

Pokud jste obyvatelem velkého města, pak můžete snadno najít vhodné kurzy pro odborné dovednosti v aerodiscovery s odpovídajícími studiami. Můžete se naučit a individuálně, tak mluvit, guru vzdušného umění.

Pokud začínáte podnikat v městečku, jehož obyvatelé milují, mimochodem, svátky nejsou nic menší, než obyvatelé megapolisu, no, budete muset udělat sám s využitím speciálních výukových videí, které jsou dnes více než dost.

Navíc je nyní obrovské množství všech druhů klubů a fór, kde jsou nutně lidé, kteří sledují stejné cíle. Výměna názorů a zkušeností přispěje ke zlepšení postupně při tvorbě všech druhů slavnostní interiéru, i vlastní představivost přispěje k tomu, že od vytvoření mistrovských budete zarážející důkaz své dokonalosti.

Několik slov o technice práce s balónky

Takže, co by měl začátečník vědět? Zvláštní program pro výcvik aerodromu zahrnuje následující body:

- studium technik balónování;

- učení postupu tkaní všech druhů girland a vazných kuliček ve dvojicích, třech a dalších postavách;

- trénink v technice tvorby balónků z květin;

- instalace vícesložkových prvků a konstrukcí jak uvnitř, tak i venku;

- absolvování speciálních mistrovských kurzů zaměřených na konsolidaci získaných poznatků a naučení, jak správně vytvářet kompozice pomocí a rozvíjet vlastní představivost.

Otevřete studio

Takže podnikatelská činnost je právně formalizována, obchodní plán studia je k dispozici, jsou k dispozici znalosti a dovednosti návrhu prostor. Zbývá kupovat míče, vybavení, záhadné hledat správnou kancelář a zákazníky. Pokud se nejprve rozhodlo pracovat samo, seznam je vyčerpán. Ve stejném případě, když se chystá otevřít plnohodnotné studio, bude také nutné zvýšit otázku výběru vhodných zaměstnanců pro program. Zvažme každou položku zvlášť.

Nákup zařízení

Obchodní plán studio Aeorodesign musí nutně obsahovat úsek, ve kterém být podrobný seznam vybavení potřebné k otevření obchodu, stejně jako bere v úvahu všechny jeho pořizovacích nákladů. Co tedy bude kupovat a kolik to bude stát? Začáteční podnikatel v oblasti aerosigningu bude nejdříve nakupovat toto minimum:

- kompresor (pro plnění koulí s heliem) - 7550 rublů;

- ruční pumpa - 300 rublů;

- 40-litrový balón s héliem - 9000 rublů;

- speciální nástroj pro lepení koulí - 500 rublů;

- koule pro design vzduchu - 7000-10000 rublů.

Kancelářská místnost

Co se týče toho, můžete tu ušetřit hodně. Existují dva způsoby. Nebo dokonce opustit kancelář, přijímat objednávky telefonicky a podepsat smlouvu s klientem na jakémkoli speciálně určeném místě, nebo si jej pronajmout pokoj minimální velikosti.

Celkově, kouzlo a foukání prachu v očích klienta, když ho vezmete v obrovské kanceláři, vůbec nic nepotřebuje. Zvláště na začátku své činnosti. Zvláště pokud vezmete v úvahu skutečnost, že místnost bude muset zaplatit určitou částku jako nájemné.

Je mnohem rozumnější vynaložit peníze na nákup kvalitního vybavení a surovin - balónů. Ale stojí za to přemýšlet o tom, jak je to ve vašem vlastním portfoliu, jehož fotografie přesvědčí klienta, aby zadal objednávku mnohem rychleji než kancelář plná kancelářských potřeb.

Kdo to potřebuje?

Přísně řečeno, ale opravdu, kdo je - potenciálním zákazníkem? Služby leteckého designéra vyžadují mnozí z těch, kteří budou mít nějaké oslavy. Jako poslední můžete zvážit svatby, firemní večírky, oslavy výročí a jen narozeniny (včetně dětí).

Navíc svatební dekorace, agentury, obchody, zábavní centra a další podobné instituce neodmítnou originální dekoraci koulí. Kvůli zájmu zákazníků je však třeba provést reklamní kampaň.

Kde na PR?

Jaká by měla být reklama na design vzduchu? Kde a kdo povědět o svém studiu? Všude a všem! Nejprve je nutné se vyhlásit ve všech typech nosičů informací. Pomůže vám - vlastní webové stránky vizitky, specializované novinové reklamy, sociální sítě. Ano, a správně fungující slovo z úst by nemělo být vyloučeno. Kromě toho není špatné studovat a studovat specifická místa: banketní síně, manželské paláce atd.

O personálu

Samozřejmě, pokud je začínající podnikatel velmi omezený, pak bude muset nejdřív vyřídit případ sám. Což, mimochodem, je docela možné a dokonce v některých ohledech hospodárnější. V případě, že je k dispozici potřebná částka, můžete okamžitě zorganizovat plnohodnotné studio, které samozřejmě jistě budete muset pronajmout kancelář a najmout personál servisu.

Mimochodem, v tomto případě je nutné zahrnout do svého podnikatelského plánu bod aerodizice, který stanoví náklady na pronájem pokoje a platy zaměstnancům. Aby bylo možné ušetřit peníze, může být převzato veškeré břemeno povinností vůdce.

Ale jistě budete potřebovat správce objednávek, stejně jako kompetentního leteckého designéra, který buď vám pomůže s designem, nebo dokonce začne s ním přímo řešit. Bude také trvat několik pomocných pracovníků, které pomohou ozdobit místnost.

Ziskovost

Když hovoříme o takovém opatření, jako je ziskovost, pak podle odhadů se pohybuje od 30 do 40%. Když mluvíme o jednomesačném vysílači, který pracuje bez kanceláře a asistentů, pak tento ukazatel může činit více než padesát procent.

Závěr

Možná zde a všechno, co lze krátce říci o takovém druhu podnikatelské činnosti, jako je aerodiesel. Všechna tajemství obchodování s balónky jsou nyní známy. Zbývá pracovat pro malé: rozhodovat a organizovat vlastní a velmi výnosné podnikání.

Jak začít podnikání v oblasti letectví?

Otázka, kterou čelí každý nově příchozí, je, jak začít podnikání v oblasti letectví.

Možná, že odpověď někoho překvapí nebo zklamá, ale musíte začít, stejně jako jakékoli jiné podnikání s průzkumem trhu. Ne s nákupem vybavení a míčů, nikoliv s reklamou a zejména s registrací právnické osoby, a to s průzkumem trhu.

Cílem této studie je pochopit několik věcí:

 1. Kdo je již na tomto trhu ve vašem městě?
 2. Co a za jaké ceny nabízejí?
 3. Kde jsou inzerovány?
 4. Jaký je přibližný objem vašeho trhu? Kolik banketů a oslav se koná ve vašem městě nebo okrese v jednom týdnu, měsíci, roce? (Pro tento účel je nutné počítat počet banketních sálů, registrarů a jejich přibližné přetížení.)
 5. Jaké jsou výhody a nevýhody potenciálních konkurentů?

Po provedení této práce budete schopni nastínit strategii rozvoje vašeho podnikání.

Souběžně se studiem trhu musíte absolvovat osobní výcvik v aerodiscovery. Přínos pro to nyní nemusí být nutně jít na semináře a kurzy o aerodésingu, ale učit se doma na kurzech na DVD nebo dokonce začít s bezplatnými lekcemi a video lekcemi na našich webových stránkách.

Úkolem této fáze je naučit se vytvářet různé tvary z koulí. K tomu není třeba kupovat spoustu zařízení - začínat ručním čerpadlem a určitým množstvím kuliček. Potřebujete porozumět základním principům - jak jsou kuličky nahuštěny, svázány, shromažďovány do klastrů, klastrů - do čísel.

Jedna z mylných představ o nově příchozích, kteří chtějí stavět podnikání v oblasti aerodromu - nejprve se musíte stát mistrem svého řemesla, naučit se dělat cool věci, které jste viděli na internetu, a pak můžete začít podnikat. To není správný přístup! Z hlediska podnikání není správné.

Chcete-li začít vydělávat na konstrukci balónů - stačí zvládnout asi 10 běžících čísel.

Samozřejmě, exkluzivní návrhy jsou dražší. Ale abyste se naučili, jak je dělat, potřebujete čas, praxi (praxi) a peníze. Proto je můj přístup k tomuto problému následující:

 1. Vytvořte na začátek malý arzenál tvarů, které můžete udělat dobře a jsou populární (srdce, hélium oblouky, fontány, květy kulatých kuliček, věnce, atd.) A začít aktivně prodávat. V této fázi je důležité postupně zvyšovat počet. Měřítko - vytvořte tým a systém, který bude současně sloužit několika objednávkám. Mnoho objednávek - hodně praxe (praxe s kuličkami, prodejní praxe, praxe jednání, manažerská praxe atd.).
 2. Poté převeďte množství na kvalitu - máte více zkušeností, už máte jistý příjem a teď se musíš zaměřit na kvalitu - učit se, zlepšit své dovednosti, experimentovat. Již máte tým, který může provádět standardní objednávky a zajišťovat stabilitu podniku. Nyní se můžete více soustředit na exkluzivní objednávky a zajímavé projekty, vyrůst jako designér, jako tvůrčí osoba a majitel exkluzivity.

Můžete se s mým přístupem nesouhlasit a pohybovat se svým vlastním způsobem. Snad vaše cesta bude účinnější než moje, možná méně - není to tak důležité. Je důležité se pohybovat, jednat a nevzdávat se! Pouze akce vedou k výsledku, nikoliv k úvahám o tom, jak je to nutné nebo ne, jak je správné a jak to není správné.

Obchod od nuly v aerodisignu - návratnost od prvních objednávek

Obchodní oblasti

Obchod na balónech - kde začít?

Pro všeobecnou motivaci podnikatelského ducha vám doporučujeme přečíst si knihy slavného obchodního trenéra Sergeje Azimova. Zejména jeho velmi populární kniha: "Jak vydělat peníze bez startu kapitálu." Všechny materiály Azimova mohou být vzaty na jeho oficiální webové stránky. Jsou zde placené i bezplatné produkty.

"První rok pro začátečníky je nejtěžší. Hlavní test, který nestojí lví podíl na zahájení podnikání - nedostatek víry v úspěch podnikání od druhých (rodina, přátelé, známí). Vždy budete mluvit a naznačují, že nechcete dostat to, co děláte nesmysly, lepší jít na stabilní plat, a tak dále. D., a tak dále. N. Výsledkem je, že lidé už věřit v sebe, a to je jistá cesta k porážce. Nemusíte poslouchat nikoho, prostě jít ke svému účelu,“- říká Anatolij Piksaev, úspěšný podnikatel, autor řady knih a seminářů o Aeorodesign.

Hlavním cílem v tomto případě je naučit se prodat službu. Toto by mělo být zasláno hlavním silám, času a penězům. Pokud se můžete naučit dělat neuvěřitelně cool věci z koulí, ale nenajdete pro něho kupce, pak to bude ztráta času.

Podnikání v balónech - klady a zápory

Tato aktivita má následující výhody:

 • Nízká vstupenka, jak již bylo uvedeno výše. Dnes existuje několik takových nápadů, které lze otevřít od začátku a následně získat dobré peníze.
 • V počáteční fázi můžete udělat bez kanceláře a skladu. Nejprve lze všechny drobné práce provést doma nebo v prostorách zákazníka.
 • Tuto firmu můžete považovat za "osvědčené". Služba je v neustálé poptávce, protože tam jsou vždy svátky a narozeniny.
 • Spousta dostupných materiálů a knih, s nimiž můžete pochopit základy leteckého designéra, aniž byste opustili domov.
K balónům (nebo nástrahám) existují také nevýhody podnikání:
 • Často se vyskytují potíže s nákupem a dodáním materiálu k odbavení. Zvláště v malých městech. Může dojít k takové situaci: přišla naléhavá objednávka, která musí být dokončena do 1-2 dnů. A požadované množství materiálu (většinou koule) nestačí. Musím naléhavě jít do regionálního centra velkoobchodníků. Objednávání prostřednictvím internetu nemůže pomoci, protože doručení bude trvat nejméně 3 dny.
 • Nízký příjem na začátku podnikání. Někteří si mohou myslet, že to není vážná záležitost a nebudete vydělávat spousty peněz. Částečně to je pravda, protože tím, že provádíte malé objednávky pro přátele a známých, nebudete moc vydělávat. Je velice pravděpodobné, že to může skončit, pokud časový rámec nepřekročí bar od soukromého návrháře k plnohodnotné firmě pro služby aerodiscovery (a možná i jen aerodisin).
Kolik můžete vydělat?

Při výpočtu hodnoty objednávky jsou brány v úvahu náklady na materiál, konstrukce, dodávky, montáže, naléhavosti objednávky, pracovních podmínek (místo nebo ulici), čas (den nebo noc) a tak dále. To znamená, že v průměru svatební dekorace náklady zákazníka na 4000 str., Registrace dětská dovolená - 1500 rublů, návrh haly pro výročí nebo firemní akce - 2500 rublů. Pokud zpracováváte alespoň 20 objednávek za měsíc, můžete získat zhruba 50 000 rublů, z čehož čistý zisk činí 25 tisíc rublů. Hlavní náklady jsou materiál, palivo a plat návrháře.

Rozpis zisku, v závislosti na počtu provedených příkazů, je následující:

50 zákazníků získá asi 60 000 rublů a 100 zákazníků - již 120 000 rublů. Příjmy mohou být mnohem větší, pokud budete mít větší průměrnou kontrolu (v různých městech to může být velmi odlišné). Vzali jsme jako základ průměrnou kontrolu v 2500r. Ve vašem městě to může být a 4000r - 5000r. Pak bude zisk 1,5 - 2 krát vyšší.

Podle odborníků je ziskovost podniku na balónech 30-40%.

Obchodní registrace

Před zahájením podnikání musíte nejdříve pracovat bez registrace (doufám, daň se nečte). Faktem je, že zpočátku budete mít jen velmi málo objednávek a tedy i příjmy. Vaši hlavní zákazníci budou nejprve mezi přáteli a známými. A budete mít buď velmi málo, nebo neberou peníze z objednávky (no, možná jen pro materiál). Hlavní věcí je ovládat firmu a vytvořit portfolio. Nadměrné běhání s doklady a zprávami zde bude zbytečné. Kromě toho, jako daňový poplatník, nejvíce daňové inspekce vás nebude mít zájem. Registrace podnikání bude vyžadována pouze v případě, že budete pokračovat ve stálých objednávkách a budete mít firemní klientelu, který platí za bezhotovostní transakce.

Nejčastěji je pro poskytování služeb aerodiscovery registrováno běžné individuální podnikání. Jako daňový systém je nejvýhodnější použít systém patentového zdanění. Jednou jsme zaplatili a pracovali jsme celý rok bez jakýchkoli finančních výkazů. Patentový systém však není přijat ve všech regionech Ruské federace. V tomto případě je výhodné používat speciální režimy UTII nebo USN, ale již s odpovídajícími účetními výkazy.

Nejvhodnější OKVED pro tuto činnost: 92.3 "Ostatní zábavní a zábavní aktivity" a 92.72 "Ostatní aktivity pro rekreaci a zábavu".

Náklady na registraci IP budou pouze 800 rublů. Je výše státní daně. Po uplynutí 5 pracovních dnů po předložení dokumentů daňové službě obdržíte certifikát o registraci IP. Teď jste oficiální podnikatel. Můžete jít do banky a otevřít zúčtovací účet pro příjem platby bankovním převodem, placení daňových plateb a jen pro uložení finančních prostředků.

Základní vybavení a materiály

Aerodizayneru úspěšný, musí mít kompresor, ruční pumpy, héliem, balónky, latexové balónky, vlasec, dekorace pásky, nůžky, pásky, hole koule, lanové, tlakoměr.

Odborníci na trhu se doporučují, aby vzali 40 litrových lahví. Přestože váží 60 kg, postačí pro 450 - 500 míčků. Cena takové láhve je 6000 rublů. Válce s menším objemem (10 - 20 litrů) rychle končí. Pokud takový balón skončí uprostřed návrhu haly, když je časování stále těsné - nebude to příjemné.

K nafouknutí kuliček je lepší použít dvoucestné ruční čerpadlo nebo elektrický kompresor (kompresor zibi z 32). Poslední cena stojí asi 5000 r.

Co se týče koulí, latexové míčky 5, 9, 12-palcový se skvěle hodí pro výzdobu sálu. Nejvíce běžící barvy - bílá, červená, žlutá, růžová, zlatá, šeřík. Na svatebních jeskyních jděte do fóliových koulí, na dětskou dovolenou - postavy a překvapení v míči. Nedávno jsou oblíbené světelné koule. Nekupujte je najednou hodně. Profesionálové doporučují koupit ne více než 2 - 3 balíčky populární barvy, zbytek - jeden po druhém. V budoucnu můžete v závislosti na objednávce zakoupit potřebné položky. A peníze navíc jsou vynakládány na užitečnější účely, například na reklamu.

"Pro registraci událostí si můžete koupit látky, stejně jako vytvořit oblouk kov-plast," - radí uživatele AnnJoy, z obchodního fóra biznet.ru.

Čísla z balónků s vlastními rukama - technologiemi

Existují dvě základní pravidla pro nafouknutí koulí. 1. Nemusíte foukat koule. Z nadměrně nafouknutých míčů bude obtížné něco dělat a je velice pravděpodobné, že budou právě prasknout. 2. Je nutné správně vázat koule. Zapomeňte na vlákno a lano. Koule by měly být svázány s vaším vlastním ocasem k uzlu.

Ve vzdušném designu existují takové pojmy jako: cluster, primitivní, deuces, triplets, quadruples atd. Co je cluster dvě? Jedná se o dvě nafouknuté koule, které jsou spojeny ocasy. Spojením dvou seskupení dvou navzájem získáme cluster (primitivní) na čtyři. Klastry a primitivy jsou všechny věci, z nichž se v budoucnu shromažďují složitější postavy.

Základy správného balonování a tvorby primitivních postav lze studovat pomocí následujících videoklipů:

Také se budete muset naučit technologii vytváření kostlivců pro čísla: srdce, postavy atd. Pro výrobu kostry profesionálové často používají kabel AVVG 4x25 (běžný napájecí kabel). Tento kabel se skládá ze 4 jader, z nichž každý je v plastovém vinutí. Můžete si je koupit na stavebních trzích a ve specializovaných prodejnách.

Jádra kabelu jsou řezány speciálním nožem a řezání izolace. Výsledkem jsou čtyři jádra. Další informace v tomto videu:

Reklama - jak propagovat službu ve vašem městě

V posledních letech se akce, jako jsou narozeniny, výročí, dětské párty, 8. března, profesních svátky, firemní večírky Nový rok, svatebních událostí, slavnostní propuštění z nemocnice - málokdy bez Aeorodesign. Práce, zejména ve velkých městech, hodně. Nejrozsáhlejší objednávky jsou svatby. Některé práce trvají nejméně 24 hodin.

Malé reklamy s odtrhávacími kontakty na autobusových zastávkách a rušných místech jsou také dobrým nástrojem. Za malý poplatek mohou studenti přilepit vaše reklamy na polovinu města.

Původní a velmi úspěšná reklama je "propagace instalací" (myšlenka stejného Anatoly Piksaěva). Podstatou myšlenky je ukázat zboží osobě. Chcete-li to udělat, vytvořte barevné číslo koulí (například Eiffelova věž) a nainstalujte je do populárních nákupních center. Vedle něj stojí postava s vizitkou. Hlavní věcí je souhlasit s administrací nákupního centra. Od zákazníků nebude vydáno žádné vydání.

Vlastní podnikání: studio aerodizayna od začátku

Rozhovor s podnikatelem:

Studio Aerodesign od začátku

Webové stránky openbusiness.ru společný projekt Společenství informačních portálů, malá podpora podnikání navazuje na cyklus rozhovorů s úspěšnými podnikateli, kteří jsou ochotni podělit se o své vlastní zkušenosti ze zakládání podniků a pomoci začátečníkům, aby jejich první kroky v podnikání.

"Abychom mohli s jistotou začít pracovat v oblasti letectví, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů."

Rozhovor s podnikatelem Anatoly Piksaevem, který nejenže vytvořil úspěšnou firmu v oblasti aerosigningu, ale také se mu podařilo rozvinout do malé holdingové společnosti.

Anatoly, řekni nám trochu o sobě a vaší společnosti

Jmenuji se Anatoly Piksaev. Od roku 2005 jsem se zabývala aerodynamickým designem (aerodize - dekorace s balónky). Zpočátku Aeorodesign byla jen jednou z aktivit v naší agentury pro pořádání akcí, ale v průběhu doby se společnost rozrostla, a tam byly tři samostatné, odlišné oblasti: organizování akcí agentury, velkoobchod a maloobchod karneval a slavnostní výrobky a studio Aeorodesign.

Současně máme osobu, která dohlíží na registraci koulí, pracuje s příkazy. A druhá osoba, v tomto případě já, se zabývala výcvikem dalších lidí v leteckém designu a obchodu v balónech.

Mnoho lidí si myslí o zahájení svého podnikání, ale ne všichni jej nakonec otevírá: zabraňuje strachu z nejistoty, nestability, vysokých rizik atd. Je pro vás snadné rozhodnout se stát se podnikatelem? Jak jste přišel k myšlence zahájení tohoto konkrétního podnikání?

Rozhodnutí o založení podniku je primárně spojeno s převzetím odpovědnosti za sebe a toto rozhodnutí je snadné udělat, pokud si to ještě neuvědomujete (i to bylo se mnou). Ale nejdůležitější věcí není "odfouknout" v okamžiku, kdy jste již podnikali a jste plně vědomi vaší odpovědnosti.

A podnikl jsem se tímto způsobem:

Práce v síti prodejen domácích spotřebičů a udělat nějaké kariéry poradce z prodávajícího na čele HR oddělení (oddělení pro práci s pracovníky), jsem byl nespokojen s jejich platy opět přešel na šéfa a řekl, že jsem se chtěl zvednout. Který odpověděl: "No, víte, mzdy nemohou navždy růst." V té chvíli jsem si uvědomil, že pracovat pro "strýce" je volba slepé uličky.

Začala jsem hledat nějakou představu o mém podnikání a na jednom z těchto míst se setkala myšlenka "Holiday Agency". A proč ne? - Myslel jsem - je to solidní pozitivní a ne podnikání a začal studovat toto téma. A nejatraktivnější z nabízených služeb agentur, pro mě byla dekorace s míčky. A to je důvod, proč stále dělám to samé a pomáhám zahájit podobné obchody pro velké množství lidí v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu a dokonce i v Německu.

Jaké potíže jste narazili v počátečních fázích podnikání?

Hlavním problémem bylo úplné nedostatek kvalitních informací, a to jak o založení agentury na dovolenou, tak o směru aerodromu.

V té době jsme neměli absolutní zkušenosti s vytvářením podnikání ani podporou. Bylo však mnoho špatných stereotypů o tom, jak začít podnikat, díky čemuž jsme udělali spoustu typických chyb: půjčili si půjčku, okamžitě si pronajali kancelář, najali si správce kanceláře atd.

Podle vašich odhadů, jaká je minimální částka, s jakou můžete začít podnikat dnes v oblasti aerodiscovery? Jaké vybavení je nutné?

Aby bylo možné s jistotou začít pracovat v oblasti leteckého designu, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů.

Pro začátek to stačí:

1. Kompresor pro kuličky (například Zibi-z32) - 5450rub
2. Čerpadlo pro obousměrné ruční míče - 150rub.
3. Balón s héliem 40L. - 7500rub.
4. Hi-float 0.5L. s dávkovačem (lepidlo pro zpracování koulí) 349бб.
5. Zásobní míče při zhruba 10000rubách.

A s obrovskou touhou, můžete začít od nuly. Když jsem začal ozdobovat koulemi, popadl jsem první objednávky s plícemi, protože jsem ani neměl ruční pumpu, ale byla velká touha. A koupil jsem si míče na předplacené částce obdržené od zákazníka. Tak mi věřte, můžete začít od začátku!

Existují další administrativní požadavky (do prostor, zkušenosti odborníků atd.)?

Požadavky lze uvést pouze pro skladování a přepravu válců s héliem. Přestože hélium je inertním plynem, přesto je v tancích pod tlakem. V souladu s tím se na válce aplikují standardní požadavky na práci s vysokým tlakem.

Přeprava lahví je upravena dvěma platnými dokumenty:

"Pravidla pro silniční přepravu nebezpečných věcí" (schválený nařízením Ministerstva dopravy Ruské federace ze dne 8. srpna 1995 N73, ve znění pozdějších předpisů dne 11. června, 14. října 1995,

"Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí"
přijatých v Ruské federaci - viz usnesení vlády RF z 03.02.1994 č. 76

Co můžete ušetřit tím, že otevřete studio pro design vzduchu a proč byste neměli ušetřit peníze?

Každý podnikatel, který zvažuje své peníze, vždy hledá příležitost ušetřit peníze. Další věc je to, že musíte tuto skutečnost rozumně přistupovat a vždy posuzovat, co se stane na druhé straně měřítka, pokud v současné době chcete něco zachránit a co je pro vás důležitější.

Pokud vám dám konkrétnější doporučení, doporučuji vám ušetřit na "ponta" - to je drahá kancelář, neoprávněné personální jednotky, nový nábytek, nová kancelářská technika atd. A na to, co není nutné zachránit, je to na kvalitu použitých materiálů, protože nakonec bude dražší.

Jak dlouho jste zaplatili počáteční investici?

Vzhledem k tomu, že jsme na samém začátku udělali vážné chyby, což je mimochodem 99% nově příchozích, tento proces se táhl asi rok. A pokud uděláte všechno kompetentně a výše investic se bude pohybovat kolem 25 000, pak budete moci odstupovat do druhého měsíce.

Co můžete říct o ziskovosti aerodromu jako podnikání?

Podle našich výpočtů je ziskovost podniku na mísech od 30% do 40%.

Jednotlivci, kteří pracují bez kanceláří a zaměstnanců, mohou zvýšit tento počet dokonce o 50%.

Existuje sezónnost v oblasti leteckého designu? Naznačte měsíce nízké roční období. Jak vyřešíte problém s nízkou roční dobou?

Sezónnost pravděpodobně existuje stejně jako v každém obchodě. Je to velmi hmatatelné v počáteční fázi, kdy jsou objednávky stále vzácné. Ale s vývojem společnosti a rozvojem klientské základny se sezónní rozdíly stávají méně nápadné.

Vyhladit účinek mimo sezónu může být způsobena aktivací celoroční cíle jsou následující: pracovat s firemními klienty jsou různé organizace, firmy, tento obchod body, které mohou být otevřeny během tohoto období nebo provést nějakou akci pro stimulaci prodeje. Práce se soukromým sektorem v průměrných a podprůměrných cenových kategoriích objednávek. Koneckonců, lidé se rodí, ve všech ročních obdobích a oslavit narozeniny, respektive bez výběru sezónu. Propagace doplňkových služeb, jako je dodávka kytic balónů, dárkové dekorace apod Obecně platí, že hlavní je neztratit srdce se slovy -. „Teď není sezona“ a dělat dvakrát tolik pohybu na vyhledávacích příkazů a provádění příkazů s malými rozpočty.

Na výběr, které odborníci společnosti zabývající se aerodromou by měli věnovat zvláštní pozornost. Jak jste vybrali klíčové zaměstnance? Totéž, pojmenujte klíčové specialisty. Kde jste je hledali?

Zvláštní pozornost věnujte výběru každého zaměstnance, zejména trvalého (personálu). Vzhledem k tomu, že společnost může být efektivní pouze v případě, že je každý zaměstnanec na svém místě individuálně účinný.

Vedle standardních charakteristik - odpovědnosti, komunikačních schopností, závazků atd., By měla být věnována zvláštní pozornost motivaci chudého zaměstnance, a to - měl by s tímto obchodem spálit. Tedy. on musí upřímně chtít dělat aerodynamiku v první řadě, on musí mít velký zájem o to, a teprve pak to je ziskové, a tak dále.

Pro ateliér aerodynamiky jsou klíčovými zaměstnanci:

Zaprvé hlavou (pokud je najatý), který by měl být nejen vedoucím řídícího týmu, ale měl by mít také kompetence v oblasti financí, marketingu atd.

Manažer pro přijímání objednávek je osoba, která pracuje přímo s klientem, a zisk společnosti závisí na jeho schopnosti prodat se ziskem.

Clerk, tato osoba by měla být nejen nejdovednější konstruktér ve společnosti, ale také dobrý logistik schopen plánovat práci designérů, aby měli čas, aby maximální počet objednávek na čase a při nižších nákladech.

Ustavení návrháři, kteří by v horkých dnech měli zastávat funkci mistrů pro externí návrháře a byli schopni organizovat práci na objektech, které jim byly svěřeny.

Je těžké najít takové lidi na straně. Jsem přívržencem jejich kultivace ve svém týmu.

Je zřejmé, že během doby, kdy jste pracovali, jste zkoušeli různé způsoby reklamy. Jaké reklamní média prokázaly svou účinnost a jaké jste nakonec odmítli?

Ano, opravdu jsme zkusili téměř všechny dostupné možnosti. Nakonec jsme vyvinuli vlastní propagační strategii, kterou nyní učím své studenty. Strategie je založena na vývoji úzkých míst, ve kterých potenciální zákazníci vstupují do cesty. Taková místa jsou registrátory, banketní sály apod. Soustředěním své pozornosti na tato místa můžete efektivně přilákat nové zákazníky za nižší cenu.

Co můžete říci o konkurenci v oblasti aerodiscovery?

Mám pozitivní postoj k soutěži. Za prvé to znamená, že trh žije a existuje poptávka. Zadruhé, jestliže něco již existuje, je mnohem snazší ho přijmout a zlepšit, než aby se všechno dostalo od začátku. Jen si představte, například působí na trhu 10 ze svých potenciálních konkurentů, můžete si vzít jednu velmi silnou konkurenční výhodu na sobě, přidat jednu jeho vlastní a založit podnik atraktivnější 10krát než jakýkoli deset vašich konkurentů.

Zejména ekonomická krize ovlivnila oblast aerodiscovery a vašeho podnikání?

V první polovině roku byl pokles objednávek velmi patrný, ale teď se vše normalizuje a roste.

Jak vidíte vaše vyhlídky na další rozvoj vašeho podnikání? Máte v plánu rozšířit nebo otevřít související oblasti?

Co se týče Aeorodesign a rekreační činnosti jako celku, jsem si jist, že směr na území bývalého Sovětského svazu prochází vlnou vývoje a to je nyní není nutné přijít o této vlny a vzít si místo na slunci. Možná za pár let bude mnohem obtížnější.

Na základě vašich zkušeností, co byste doporučil těm, kteří právě plánují začít dělat aerodisy?

Moje rada je jednoduchá: pokud máte opravdu zájem dělat nejpozoruhodnější podnikání, design vzduchu nebo organizaci prázdnin - začít hrát právě teď, neodkládejte se v pondělí. Začněte shromažďovat a studovat informace o tomto tématu, naplánovat své akce a začít je realizovat.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní fórum

Letecký design nebo podnikání v balónech

muaythai 06 duben 2016

Dobrý den, Po dlouhou dobu začíná myšlenka začít vylévat své myšlenky a otázky na fóru. Naštěstí zkušenost z blogování je nějakým způsobem zvyklá na poker a blog na známé stránce věnované pokerovému vzdělávání. Tak to je. ne tak dávno jsem se rozhodl, že se pokusím zorganizovat nějaký můj brainchild, nazývaný podnikání, a volba spadla, jak jste již odhadem od názvu, na balónech. Vzhledem k tomu, že vaše fórum je jedním z nejživějších, které jsem se podařilo najít mezi fórami o podnikání, píšu zde. Spíše bude to téma s množstvím otázek, žádostí o radu a žádostí o pomoc, spíše než plnohodnotný deník úspěšného podnikatele, a nicméně pokračovat.

Napište o tom, jak jsem přišel k tomu, jak jsem se unavil pracovat pro mého strýce atd. - Neudělám to. To jsou všechny texty. Je lepší se pokusit popsat krok za krokem akce a výsledky, které jsou v současné době k dispozici, pokud je lze nazvat tak)

Obecně platí, že první věc na celém známém čínském webu jsem objednala malou dávku LED diod. Celou tuto práci jsem čekal velmi dlouho, ale přišli v nejvhodnější chvíli - na den svatého Valentýna. Několik dní před svatbou jsem šel koupit 40-litrový balón s héliem a pár stovkami kuliček ve tvaru srdce.

Dokonce i před nákupem surovin se stalo místo v populární sociální síti, říkají, koupit od mě tady jsou tak cool chladné srdce do dne všech milovníků a bude šťastný. Je třeba poznamenat, že jsem neočekával takový agiotáž. Lidé se začali zajímat, volat k psaní a nakonec byly zaslány rozkazy. Teď se chystám přemýšlet, že mohu citovat cenu, ale nemám ani zkušenosti s cenami. Prodával jsem je na 600 rublů tucet a odrazil jsem od objednávky, že jsem neměl celý sváteční víkend.

Tímto způsobem se lidé začali zajímat o šíři rozsahu a brzy se začaly přijímat rozkazy pro různé typy míčů.

Myslím, že stojí za zmínku počáteční rozpočet, který jsem měl k dispozici. To je báječný součet 12.500 rublů)

Balón mi stála 9 000 rublů

Sto LED zhruba 1.000 rub

A pro 2500 koulí a stužek

Po krátké době jsem si objednal 100 míčků na úrovni stropu pro svatby, samozřejmě jsem souhlasil, nevěděl v době, kolik to všechny náklady, vlezl do internetu, našel velmi levnou cenu, „ukousl“ z její $ 100 a měl, aniž by si uvědomil, podepsán sám známý objednávky mínus)), jsem převzal vzduchových stovky 2.000 rublů, a pokud si spočítat náklady, jediný materiál jsem strávil na 2.100. Viděla by ses, kdybych tahal 40litrovou láhev do banketové haly sám a dokonce i zdarma. )) Naštěstí svatba připadá na 8. března, a musel jsem se dohodnout na podniku, v němž jsem se oficiálně zaměstnán, zdobí Síni sto koule. Takže jsem zabila dvě mouchy jednou ranou, není pryč do hlubokého nevýhodu, a získal neocenitelné zkušenosti)

Tak trochu po malém, s přihlédnutím ke všem mínusovým akcím za první měsíc jsem se vrátil k sobě investovaným 12.500 rublům, plus tam byl trochu plynu, koulí a diod.

Kdo šel do druhého měsíce, jak jsem dělal to, znovu zastrčil I balon (3800 rublů), jezdím pomalu koule a snaží se být školeni na všechny druhy free video art lekce Aeorodesign. Ano, ano. Umístění - Petrohrad

Myslím, že úvod je u konce. Pokusím se systematicky doplňovat téma s novými příspěvky.

Budu také spokojeni s radami, osobními zkušenostmi a jen názorem nezapsaných členů fóra.

muaythai 06 duben 2016

Myslím, že je důležité položit hned několik otázek. Pokud existují lidé, kteří se nějakým způsobem podílejí na této činnosti, řekněte mi, jak vypočítáte náklady na zboží a služby? Tam je vždy strach, že budu volat nafouknutou cenu a tím vystrašit klienta.

Při příležitosti reklamy. Jak hledat zákazníky, jak propagovat své služby? Vytáhl jsem malou dávku reklam na odtrhávání, chystám se jezdit po okolí a zakrývat domy, děti. institucí a nových budov. Kolik je pracovní režim?

Kabasia 07.04.2016

podívejte se ve směru na míčky pro děti, ceny helium naplněné koule jsou velmi vysoké! (Mám na mysli kreslené postavičky) vypočítat, kolik hélií strávíte + míč, srovnejte s cenami města a budete příjemně překvapeni: 16:

TimeBattle 07.04.2016

klon 07.04.2016

Sousedí před 10 dny, balón pronajal, dokud se nezdálo, že by se nikdo nezavolal.

vint926 8. dubna 2016

Myslím, že je důležité položit hned několik otázek. Pokud existují lidé, kteří se nějakým způsobem podílejí na této činnosti, řekněte mi, jak vypočítáte náklady na zboží a služby? Tam je vždy strach, že budu volat nafouknutou cenu a tím vystrašit klienta.

Při příležitosti reklamy. Jak hledat zákazníky, jak propagovat své služby? Vytáhl jsem malou dávku reklam na odtrhávání, chystám se jezdit po okolí a zakrývat domy, děti. institucí a nových budov. Kolik je pracovní režim?

Uveďte cenu balónu, 9 tisíc. je to záruka pro válec? Jaká je tedy cena bez zajištění? Pokud ne, a to stojí 40 litrů. pak je to drahé, musíte hledat dalšího dodavatele

Zábavou tvého případu o "koulích pod stropem", jo) lekci vám na celý život! Ale hned se ptáte správné otázky, naučte se, jak vypočítat cenu, studovat ceny konkurentů, nižší ceny za volání nestojí za to, dumping nevede k ničemu dobrému. Nyní začíná svatební sezóna = $

Letáky nejsou efektivní, často se o nich hlásíte? Jak mě naštvalo, poštovní schránka je vždy plná, jen cín, vše v koši bez čtení, s výjimkou příjmů za bydlení a veřejné služby

Reklama - jejich skupiny v sociálních sítích, jejich stránky (půjčování), tematické stránky, stejné Avito mohou + všechny druhy externích služeb spojených podle typu Yuda. V budoucnu bude pro vás pracovat slovo úst

Které další otázky jsou zajímavé?

Shl: pro reklamu více, mohou spolupracovat, s akcemi agentury, svatební salony / obchody, vedoucí a etc


Zpráva editovaná vint926 dne: 08 dubna 2016 - 20:08

VRUB 08.04.2016

Jako alternativu nabízí své služby pro svatby a slavnostní agentur útržkovým reklamy v peci, je lepší umístit na vývěskách v St. Petersburg, a fór a dokonce být připraveni výrazně zvýšit svůj rozpočet, práce se školami bude brzy výfuku.

Kabasia 09.04.2016

Autor pryč, tuto otázku vint926, a říci, jak reálné čínské nafukovat helium balónky, bez ošetření tekutiny (nevím jméno), jak dlouho to bude trvat?

vint926 09.04.2016

Autor zmizel, otázka na vint926, řekněte mi, jak realistické je nafouknutí čínských koulí helií, bez tekuté léčby (nevím, jak se jim říká), jak dlouho to vydrží?

bez ošetření 6-8 hodin (

a není to čínský, Belgie, Itálie


Zpráva editovaná vint926 dne: 09 dubna 2016 - 11:16

Kabasia 09.04.2016

ale o fóliových kuličkách chůze, Číňané se mohou nafouknout? máte zkušenosti? řekni mi, jestli to není těžké

muaythai 10. dubna 2016

Ahoj všichni. Bylo mnoho naléhavých záležitostí a ruce na fóru se dotýkaly teprve dnes. Za prvé, díky za napsání tohoto příspěvku je pro mě velmi důležité.

Pokud jde o balón - 9 tisíc, jedná se o částku s hypotékou. Když jsem koupil nádrž, okamžitě jsem oznámil, že to nevrátím a nechám je bezpečně rezervovat. Nyní, když jsem změnil prázdnou lahvičku na novou, 40 litrů helia stálo na 3,800.

Na úkor míčků - díky za nápad! V podstatě nemám v úmyslu zúžit rozsah svých služeb na určitý typ produktu / služby, ale myslím, že není to špatný nápad přidat tyto míče do svého sortimentu. Obecně se chystám na všechno spojené s míčem a aeroděkem.

Odpovím o koulích z Číny. Podnikání na nich není dobrý nápad. Koule jsou tenké, páchnoucí a většinou neodpovídají požadované velikosti. Musím říci, že jsem také objednal koule tohoto výrobce, ale teď je používám pouze pro praxi výroby postav a tkaní oblouků a girland. Trénuji na kočky, tak mluvím)

Italské míčky, mimochodem, letím po dobu 12 hodin. Při zpracování po 3 dnech. Chci vyzkoušet Belgii, nejlépe ze všech "přátel" s Hi-Float.

Ale čínská fólie, překvapivě dost špatná, dosud nenašla hélium, ale postava Minnie a Mickey Mouse to dělala docela dobře)

vint926, nemohu s ústním projevem nesouhlasit, pokud je jediným a nejlepším způsobem, jak přilákat zákazníky. Pomalu mi lidé začnou volat, to je potěšení.

muaythai 10. dubna 2016

Myslím, že by se mělo říci o sledování cen konkurentů. Abych byl upřímný, byl jsem zmatený, když jsem zjistil, kolik různých cen mezi různými představiteli tohoto obchodu. To znamená, že někteří mají 1500 rublů, jiní mohou stát až 3000, a to se vztahuje téměř na všechny druhy zboží.

To je zajímavé, jak je stanovena cena pro firmy, které nafouknou 100 koulí za 2 100 rublů? Osobně, já, některé spotřební materiál jde

1.600, je stanoveno, že budu zesvětlit s lahví 40 litrů, na ples se tento objem má hodnotu nižší než, řekněme, 10 litrů. Proto je nutné, aby více je balónek příliš těžké, aby místo k nafouknutí a odnést sám. Sledoval cenu plynu kolem města, všude kolem jednoho. plus, mínus

200 rublů. Co je to tajemství? Nějaké myšlenky?)

banshick 11. dubna 2016

Myslím, že by se mělo říci o sledování cen konkurentů. Abych byl upřímný, byl jsem zmatený, když jsem zjistil, kolik různých cen mezi různými představiteli tohoto obchodu. To znamená, že někteří mají 1500 rublů, jiní mohou stát až 3000, a to se vztahuje téměř na všechny druhy zboží.

To je zajímavé, jak je stanovena cena pro firmy, které nafouknou 100 koulí za 2 100 rublů? Osobně, já, některé spotřební materiál jde

1.600, to je za předpokladu, že budu nafouknout z 40-litrového balónu, protože jedna koule z tohoto objemu stojí méně než, řekněme, 10-litr. Takže je stále nutné přenést tento nevhodný balón na místo, nafouknout a vzít si to sám. Sledoval cenu plynu kolem města, všude kolem jednoho. plus, mínus

200 rublů. Co je to tajemství? Nějaké myšlenky?)

Pro ně je to služba, která přitahuje zákazníky a vydělávají na straně druhé.

Nebo berou tyto válce ve svazcích a cena je zcela odlišná.

muaythai 11. dubna 2016

Další otázka. Jaké podmínky je třeba nabídnout všem těmto agenturám a svatebním salonům, aby byly vzájemně prospěšné? Pokud někdo má zkušenosti s takovými jednáními, tak to sdílejte.

vint926 12. dubna 2016

Další otázka. Jaké podmínky je třeba nabídnout všem těmto agenturám a svatebním salonům, aby byly vzájemně prospěšné? Pokud někdo má zkušenosti s takovými jednáními, tak to sdílejte.

Obvykle ve většině případů nabízíme 10%. Vše závisí na tom, jaký vyjednávající jste a zda vůbec dokážete přesvědčit, že s námi musíte spolupracovat, protože obě strany by měly mít zisk. A jaký druh spolupráce nabízí

Myslím, že by se mělo říci o sledování cen konkurentů. Abych byl upřímný, byl jsem zmatený, když jsem zjistil, kolik různých cen mezi různými představiteli tohoto obchodu. To znamená, že někteří mají 1500 rublů, jiní mohou stát až 3000, a to se vztahuje téměř na všechny druhy zboží.
To je zajímavé, jak je stanovena cena pro firmy, které nafouknou 100 koulí za 2 100 rublů? Osobně, já, některé spotřební materiál jde

1.600, to je za předpokladu, že budu nafouknout z 40-litrového balónu, protože jedna koule z tohoto objemu stojí méně než, řekněme, 10-litr. Takže je stále nutné přenést tento nevhodný balón na místo, nafouknout a vzít si to sám. Sledoval cenu plynu kolem města, všude kolem jednoho. plus, mínus

200 rublů. Co je to tajemství? Nějaké myšlenky?)

Řekni mi, jestli to není tajemství, co pracuje pro tvého strýce, kolik toho máš?
Příspěvek editoval vint926: 12. duben 2016 - 07:48

klon 12 dubna 2016

Italské míčky, mimochodem, letím po dobu 12 hodin. Při zpracování po 3 dnech.

Na sousedovi se podívám na koule již více než 10 dní, jsou ponechány 5 expozičních sfér.

Malý balón pronajímá za 30 rublů denně.

muaythai 12. dubna 2016

Řekni mi, jestli to není tajemství, co pracuje pro tvého strýce, kolik toho máš?

Není to tajemství. Když pracuji pro mého strýce, dostanu za měsíc 50 tisíc rublů. Práce není obtížné, ale trochu zaprášené. V průměru, v našem městě za takovou práci, platí 25-30 tisíc rublů.

Na sousedovi se podívám na koule již více než 10 dní, jsou ponechány 5 expozičních sfér.

Malý balón pronajímá za 30 rublů denně.

Určitě má italské míče?

klon 12 dubna 2016

Nevím, kdo. Sledoval jsem, jak se jen oklamala. Jeden míč zasklený s gelem a značkovačem na něm něco napsal, byl odfoukl 2 dny: 16:.

muaythai 16. dubna 2016

Nenapísal jsem nic, protože na něm nic opravdu není. Neexistují téměř žádné objednávky. Na malých věcech. K dispozici je 10 míčků, 10 kuliček. Pro zítřek je první řádek koule. Udělám Minnie Mouse poprvé.

Mimochodem, jsem si od Číny objednal míčky. Za týden nebo dva musí přijít dva. Uvidíme, jak jdou (omlouvám se za hře;))

klon 16. dubna 2016

Sousední 1 míč se prodal po dobu 3 týdnů, ale nemá reklamu.

Mimochodem, koule, které podváděl za reklamu téměř měsíc visí: 16 :.

muaythai 16. dubna 2016

Sousední 1 míč se prodal po dobu 3 týdnů, ale nemá reklamu.

Mimochodem, koule, které podváděl za reklamu téměř měsíc visí: 16 :.

A má implementační bod nebo jak obchoduje?

klon 16. dubna 2016

U ní nebo jejího typu kosipalona. Vizitky, obrázky, trička a hrnky.

Vzala plechovku k pronájmu. Pronajme si malou kouli o rozloze 900 e měsíčně.

UraganKatrina 20. června 2017

Nenapísal jsem nic, protože na něm nic opravdu není. Neexistují téměř žádné objednávky. Na malých věcech. K dispozici je 10 míčků, 10 kuliček. Pro zítřek je první řádek koule. Udělám Minnie Mouse poprvé.

Mimochodem, jsem si od Číny objednal míčky. Za týden nebo dva musí přijít dva. Uvidíme, jak jdou (omlouvám se za hře;))

našel zájem na fóru. Zajímalo by mě, jak to s vámi probíhá.

teď chci zkusit stejným směrem, vaše zkušenosti jsou zajímavé jeden rok po začátku případu))) díky!