Obchodní plán studia je letištní. Vzduch: všechny tajemství obchodů na balónech

Ne každý může začít svůj vlastní podnik, ale samozřejmě téměř každý myslel na organizaci podniku.

To je jen ten problém, že to není tak snadné. Samozřejmě, první věc, která je potřebná k objevu, je přítomnost enatiky, ale velmi slušné částky peněz. Ale to není hlavní věc.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že většina z nich jsou více či méně ziskový výklenek na trhu již dlouhou dobu obsazeny, a proto je třeba se připravit na prudkém boji proti konkurentům, z nichž zpravidla vyjít vítěze nováčka je nepravděpodobné.

Kromě toho přítomnost specifických znalostí a dovedností mezi nadějné podnikatele, který umožňuje novorozenec firma nejen pobyt na vodě, ale také přinést kýžené dividendy, je také jedním z prvků úspěchu.

Ukázalo se, že můžete přijít k neuspokojivým závěrům. Stát se podnikatelem a organizovat své podnikání pro dnešní den není něco, co je obtížné, ale téměř nemožné. Ovšem pouze cesta může zvládnout silnici. A ďábel není tak strašný, jak říkají.

Ano, není dostatek ropných vrtů, je poměrně obtížné založit banku, ne-li nemožné, ale spoléhat se na relativně nové typy podnikání, které se objevily v důsledku zcela jiného - moderního způsobu života - lze považovat za rozumné. Například se snažte vydělat peníze na... vzduch! Nebo, přesně, na balonech. Ne, neprodává je. A otevřením leteckého studia. Co to je? Je to slibný a stále poměrně čerstvý směr, kde je stále velmi malá konkurence, ale existuje velká potřeba takové služby.

Definice pojmu

Tak co je design vzduchu? Jedná se o jeden z způsobů, jak vyzdobit interiér místnosti - obvykle určený k oslavě - pomocí balónků. A to není jen pár barevných kuliček, které se nacházejí osaměle v několika koutcích místnosti, ale skutečná extravagance všech druhů skladeb vytvořených pomocí takzvaných latexových bublin, které jsou známy všem od dětství.

Koneckonců, dnes je na trhu hodně - všechny druhy barev, velikostí, konfigurací a textur. A s určitými dovednostmi a alespoň malou část představivosti můžete vytvořit různé postavy, dekorace a mnoho dalšího.

A s jejich pomocí ozdobit místnost, kde je oslava naplánována. Za to, ve skutečnosti, a přijímat vděčnost od pachatelů této slávy v penězích. To je to, co je aerodrom. Všechna tajemství obchodu na balónech - více.

Kde začít?

Samozřejmě, odkud začíná veškerá obchodní činnost. Při registraci. Vzhledem k tomu, že jeho vlastním studiem je aerodese - podnik, který nevyžaduje přítomnost obrovského počtu zaměstnanců (nejprve je možné pracovat samostatně), je nejlepší se zaregistrovat jako individuální podnikatel. Dnes tento postup netrvá dlouho.

Při přípravě dokumentů je proto lepší nestrávit čas, ale vytvořit kompetentní podnikatelský plán pro studiové studio pro design letecké techniky, v němž byste postupně vyřešili všechna jeho opatření a provést kompetentní výpočty. Koneckonců, jak víte, chtít něco udělat, je jedna věc, ale dosažení skutečného úspěchu je zcela odlišné.

Proto je jen správné marketingové strategie, vynikající podnikatelský záměr Aeorodesign studio, rozumný odhad nákladů a hořící touhu učit se něco nového a neznámého, a bude sloužit jako klíč k úspěchu.

Chápeme prvky dovednosti

Možná, samozřejmě, budoucí podnikatel bude mít zcela legitimní otázku: "A co to má co do činění se studiem?" Je to velmi jednoduché. I když je váš velmi chytrý a korektní obchodní plán studio Aeorodesign vytvořila hustá tým vysoce kvalifikovaných odborníků, lze jen stěží očekávat, že trh bude schopen vyhrát bez nejzákladnější znalosti o procesu tvorby balóny krásné kompozicích a dekorativních prvků.

Proto se musíte učit, pochopit všechny nuance designových dovedností, rozvíjet se jako tvůrčí osoba a stát se profesionálem. Nestačí jen vědět, jak vydělat postavy z míče, musíte být schopni vytvořit něco tak mimořádného, ​​že u dveří ateliéru existuje vždy fronta od těch, kteří chtějí využít vaše služby.

Nicméně, další je ještě jedna otázka. A kde vlastně vyškoleni k vytvoření tytéž údaje z koulí, jak učinit své vlastní ruce a uspořádat prostor tak, aby každý, kdo viděl svou práci opravdu obdivoval, a pak vám poradí, jak na druhé vysoce úspěšného a oblíbeného designéra?

Kde se učí aeroděžování?

Pokud jste obyvatelem velkého města, pak můžete snadno najít vhodné kurzy pro odborné dovednosti v aerodiscovery s odpovídajícími studiami. Můžete se naučit a individuálně, tak mluvit, guru vzdušného umění.

Pokud začínáte podnikat v městečku, jehož obyvatelé milují, mimochodem, svátky nejsou nic menší, než obyvatelé megapolisu, no, budete muset udělat sám s využitím speciálních výukových videí, které jsou dnes více než dost.

Navíc je nyní obrovské množství všech druhů klubů a fór, kde jsou nutně lidé, kteří sledují stejné cíle. Výměna názorů a zkušeností přispěje ke zlepšení postupně při tvorbě všech druhů slavnostní interiéru, i vlastní představivost přispěje k tomu, že od vytvoření mistrovských budete zarážející důkaz své dokonalosti.

Několik slov o technice práce s balónky

Takže, co by měl začátečník vědět? Zvláštní program pro výcvik aerodromu zahrnuje následující body:

- studium technik balónování;

- učení postupu tkaní všech druhů girland a vazných kuliček ve dvojicích, třech a dalších postavách;

- trénink v technice tvorby balónků z květin;

- instalace vícesložkových prvků a konstrukcí jak uvnitř, tak i venku;

- absolvování speciálních mistrovských kurzů zaměřených na konsolidaci získaných poznatků a naučení, jak správně vytvářet kompozice pomocí a rozvíjet vlastní představivost.

Otevřete studio

Takže podnikatelská činnost je právně formalizována, obchodní plán studia je k dispozici, jsou k dispozici znalosti a dovednosti návrhu prostor. Zbývá kupovat míče, vybavení, záhadné hledat správnou kancelář a zákazníky. Pokud se nejprve rozhodlo pracovat samo, seznam je vyčerpán. Ve stejném případě, když se chystá otevřít plnohodnotné studio, bude také nutné zvýšit otázku výběru vhodných zaměstnanců pro program. Zvažme každou položku zvlášť.

Nákup zařízení

Obchodní plán studio Aeorodesign musí nutně obsahovat úsek, ve kterém být podrobný seznam vybavení potřebné k otevření obchodu, stejně jako bere v úvahu všechny jeho pořizovacích nákladů. Co tedy bude kupovat a kolik to bude stát? Začáteční podnikatel v oblasti aerosigningu bude nejdříve nakupovat toto minimum:

- kompresor (pro plnění koulí s heliem) - 7550 rublů;

- ruční pumpa - 300 rublů;

- 40-litrový balón s héliem - 9000 rublů;

- speciální nástroj pro lepení koulí - 500 rublů;

- koule pro design vzduchu - 7000-10000 rublů.

Kancelářská místnost

Co se týče toho, můžete tu ušetřit hodně. Existují dva způsoby. Nebo dokonce opustit kancelář, přijímat objednávky telefonicky a podepsat smlouvu s klientem na jakémkoli speciálně určeném místě, nebo si jej pronajmout pokoj minimální velikosti.

Celkově, kouzlo a foukání prachu v očích klienta, když ho vezmete v obrovské kanceláři, vůbec nic nepotřebuje. Zvláště na začátku své činnosti. Zvláště pokud vezmete v úvahu skutečnost, že místnost bude muset zaplatit určitou částku jako nájemné.

Je mnohem rozumnější vynaložit peníze na nákup kvalitního vybavení a surovin - balónů. Ale stojí za to přemýšlet o tom, jak je to ve vašem vlastním portfoliu, jehož fotografie přesvědčí klienta, aby zadal objednávku mnohem rychleji než kancelář plná kancelářských potřeb.

Kdo to potřebuje?

Přísně řečeno, ale opravdu, kdo je - potenciálním zákazníkem? Služby leteckého designéra vyžadují mnozí z těch, kteří budou mít nějaké oslavy. Jako poslední můžete zvážit svatby, firemní večírky, oslavy výročí a jen narozeniny (včetně dětí).

Navíc svatební dekorace, agentury, obchody, zábavní centra a další podobné instituce neodmítnou originální dekoraci koulí. Kvůli zájmu zákazníků je však třeba provést reklamní kampaň.

Kde na PR?

Jaká by měla být reklama na design vzduchu? Kde a kdo povědět o svém studiu? Všude a všem! Nejprve je nutné se vyhlásit ve všech typech nosičů informací. Pomůže vám - vlastní webové stránky vizitky, specializované novinové reklamy, sociální sítě. Ano, a správně fungující slovo z úst by nemělo být vyloučeno. Kromě toho není špatné studovat a studovat specifická místa: banketní síně, manželské paláce atd.

O personálu

Samozřejmě, pokud je začínající podnikatel velmi omezený, pak bude muset nejdřív vyřídit případ sám. Což, mimochodem, je docela možné a dokonce v některých ohledech hospodárnější. V případě, že je k dispozici potřebná částka, můžete okamžitě zorganizovat plnohodnotné studio, které samozřejmě jistě budete muset pronajmout kancelář a najmout personál servisu.

Mimochodem, v tomto případě je nutné zahrnout do svého podnikatelského plánu bod aerodizice, který stanoví náklady na pronájem pokoje a platy zaměstnancům. Aby bylo možné ušetřit peníze, může být převzato veškeré břemeno povinností vůdce.

Ale jistě budete potřebovat správce objednávek, stejně jako kompetentního leteckého designéra, který buď vám pomůže s designem, nebo dokonce začne s ním přímo řešit. Bude také trvat několik pomocných pracovníků, které pomohou ozdobit místnost.

Ziskovost

Když hovoříme o takovém opatření, jako je ziskovost, pak podle odhadů se pohybuje od 30 do 40%. Když mluvíme o jednomesačném vysílači, který pracuje bez kanceláře a asistentů, pak tento ukazatel může činit více než padesát procent.

Závěr

Možná zde a všechno, co lze krátce říci o takovém druhu podnikatelské činnosti, jako je aerodiesel. Všechna tajemství obchodování s balónky jsou nyní známy. Zbývá pracovat pro malé: rozhodovat a organizovat vlastní a velmi výnosné podnikání.

Pouze návrh jednoho svatebního plátna
Přinášíte až 15 000 rublů...

Možná jste obeznámeni se situací, kdy jste se rozhodli získat finanční svobodu a zahájit vlastní podnikání.

Trávíte spoustu času hledat zajímavý nápad, který vám pomůže dosáhnout záviděníhodného výkonu bez významných investic.

Určitě jste si již všimli, že žádná kniha a články na internetu plně sdílejí systém budování podniku "na klíč."

* A jakékoliv podnikání...

Většinou narazíte na rafinovanou radu, která nedává nic konkrétního. Neexistuje žádný systém krok za krokem, který by umožňoval jasné odklonění - co dělat jako první, druhý, třetí, atd.

Celá otázka spočívá v tom, že teorie a praxe podnikání se často liší. Pouze praxe mohou být nejcennější nápady.

To znamená, že ti, kteří nezávisle vytvářeli vlastní podnikání od "A" po "já" a zná všechny jemnosti, tajemství a rysy.

Dovolte mi představit vám skvělou představu o podnikání, která:

 • Nevyžaduje významné počáteční investice
 • Nabízí služby, které mají stále rostoucí poptávku
 • Schopnost okamžitě poskytnout vám pravidelné zákazníky
 • Dá vám pozitivní náladu a přinese vám radost

Tento nápad - AERODISINE: to je, dekorace s slavnostní koule.

Trh s těmito službami je docela poptávka, je zde jen několik směrů:

 • Narozeniny
 • Dovolená
 • Svatby
 • Prezentace
 • "Firemní"
 • Otevření obchodů, center, atd.
 • Romantické dárky
 • Dekorace výloh
 • Ulice obchodní míče

A množství prázdnin v naší zemi a jejich vlastní rozsah oslavovat, inspirovat jen velmi slibné naděje.

Nicméně, v jakémkoli obchodě, bez ohledu na to, kolik to má, existují pravidla a zákony.

Chcete-li začít, existují 2 způsoby:

První cesta se může zdát vhodnější, když se všichni důsledně dozvíte pro sebe. Pouze to vypadá tak na první pohled, protože ve skutečnosti jste:

 • Uděláte chyby - to je přirozené.
 • Ztrácíte peníze (někdy částky vypadají velmi bolestivě), protože kvůli nedostatku zkušeností stále nevíte, jaké náklady jsou nutné a kterým je možné se vyhnout.
 • Budete se ucházet o neustálé experimenty, abyste si vybrali pro sebe nejoptimálnější obchodní model - podle statistik nejméně 60% takových experimentů nevede k ničemu rozumnému - a opět ztratíte čas a peníze.

Na druhou stranu...

Můžete se okamžitě chránit před spácháním zbytečných chyb a plýtváním vlastních peněz.

Proč vyhazovat peníze, pokud mohou být investovány a získat výsledek?

Proč strávit léta experimentů a hledání, jestli se z toho ušetříte a okamžitě získáte správný směr?

To vše zaručuje druhou cestu, podle níž přijmete úspěšnou zkušenost někoho jiného a využíváte získané znalosti (a dovednosti) pro vaše podnikání.

Představte si:

Jasně víte, co přesně potřebujete k vybudování ziskové podnikání při registraci podle sfér.

Ty chránit se od mnoha chyb, které by vás mohly kdykoli zastavit na cestě k dosažení požadovaného cíle.

Důkladně ušetříte čas a racionálně používat každý den, hodinu a dokonce minutu.

Ty nevyužívejte peníze na to, co vědomě oddělujete od úspěšného podnikání a neumožňuje "znovu začít znovu"

Každá z vašich akcí je vědomá a racionální, to vás jistě povede k úspěchu, když všichni ostatní nerozumí, odkud začnou.

Dovolte mi, abych se představil - jmenuji se Anatoly Piksaev.

Možná jste sledovali mé video tutoriály o letišti na internetu, přečetli si informační bulletin nebo se zúčastnili seminářů. A možná se poprvé seznámíme jen teď.

Já sám jsem prošel celou cestou, jak vytvořit a rozvíjet podnikání v aerodiscovery od absolutní nuly. Byla to moje první práce a úspěšně se i nadále rozvíjí, přestože jsem otevřel další dva případy.

V době, kdy jsem se rozhodl udělat aerodrom (v roce 2005), věděl jsem jen, že aerodrom je dekorace s balónky.

Neměl jsem dokonce ani ruční čerpadlo na nafukování koulí a první plody jsem provedl s pomocí plic.

Nyní si to pamatuji s úsměvem, obdivuji sílu mé touhy a vytrvalosti, díky které...

Já a náš tým po dobu 1,5 roku jsme vytvořili
největší a nejvíce prosperující společnost ve městě...

... společnost, která se zabývá nejen ozdobami, ale také organizací svátků jakékoliv stupnice "na klíč".

Podívejte se na to, co se můžete naučit a vydělat peníze z toho.

Rychle, jednoduše as dobrou náladou!

Abychom dosáhli současné úspěšné úrovně, měli jsme hodně co se naučit, shromažďovat potřebné informace z různých zdrojů a ve větší míře získávat praktické zkušenosti prostřednictvím pokusů a omylů.

Nyní můžu s veškerou zodpovědností říci: Aby bylo možné uspět, nestačí se naučit, jak vytvořit krásné věci z koulí,

Velmi důležité PRAVÉ KROKY v aktivitách BUSINESS.

Všechny své znalosti, dovednosti, tajemství, "žetony" a profesionální jemnosti jsem dal do základů jediného multimediálního kurzu, který je ÚSPĚŠNÝ OBCHODNÍ SYSTÉM ve formátu průvodce krok za krokem:

Jedná se o praktickou příručku, která obsahuje řadu speciálních znalostí a tajných marketingových strategií, jejichž aplikace vám umožní naučit se umění aerodelingu a vybudovat vysoce výnosný obchod s leteckými balónky.

V tomto multimediálním kurzu najdete pouze užitečné informace pro studium aerodromu a podnikatelské složky tohoto oboru.

Získáte také užitečné video lekce, které vám pomohou rychle zvládnout tajemství designových dovedností.

Vlastní podnikání: studio aerodizayna od začátku

Rozhovor s podnikatelem:

Studio Aerodesign od začátku

Webové stránky openbusiness.ru společný projekt Společenství informačních portálů, malá podpora podnikání navazuje na cyklus rozhovorů s úspěšnými podnikateli, kteří jsou ochotni podělit se o své vlastní zkušenosti ze zakládání podniků a pomoci začátečníkům, aby jejich první kroky v podnikání.

"Abychom mohli s jistotou začít pracovat v oblasti letectví, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů."

Rozhovor s podnikatelem Anatoly Piksaevem, který nejenže vytvořil úspěšnou firmu v oblasti aerosigningu, ale také se mu podařilo rozvinout do malé holdingové společnosti.

Anatoly, řekni nám trochu o sobě a vaší společnosti

Jmenuji se Anatoly Piksaev. Od roku 2005 jsem se zabývala aerodynamickým designem (aerodize - dekorace s balónky). Zpočátku Aeorodesign byla jen jednou z aktivit v naší agentury pro pořádání akcí, ale v průběhu doby se společnost rozrostla, a tam byly tři samostatné, odlišné oblasti: organizování akcí agentury, velkoobchod a maloobchod karneval a slavnostní výrobky a studio Aeorodesign.

Současně máme osobu, která dohlíží na registraci koulí, pracuje s příkazy. A druhá osoba, v tomto případě já, se zabývala výcvikem dalších lidí v leteckém designu a obchodu v balónech.

Mnoho lidí si myslí o zahájení svého podnikání, ale ne všichni jej nakonec otevírá: zabraňuje strachu z nejistoty, nestability, vysokých rizik atd. Je pro vás snadné rozhodnout se stát se podnikatelem? Jak jste přišel k myšlence zahájení tohoto konkrétního podnikání?

Rozhodnutí o založení podniku je primárně spojeno s převzetím odpovědnosti za sebe a toto rozhodnutí je snadné udělat, pokud si to ještě neuvědomujete (i to bylo se mnou). Ale nejdůležitější věcí není "odfouknout" v okamžiku, kdy jste již podnikali a jste plně vědomi vaší odpovědnosti.

A podnikl jsem se tímto způsobem:

Práce v síti prodejen domácích spotřebičů a udělat nějaké kariéry poradce z prodávajícího na čele HR oddělení (oddělení pro práci s pracovníky), jsem byl nespokojen s jejich platy opět přešel na šéfa a řekl, že jsem se chtěl zvednout. Který odpověděl: "No, víte, mzdy nemohou navždy růst." V té chvíli jsem si uvědomil, že pracovat pro "strýce" je volba slepé uličky.

Začala jsem hledat nějakou představu o mém podnikání a na jednom z těchto míst se setkala myšlenka "Holiday Agency". A proč ne? - Myslel jsem - je to solidní pozitivní a ne podnikání a začal studovat toto téma. A nejatraktivnější z nabízených služeb agentur, pro mě byla dekorace s míčky. A to je důvod, proč stále dělám to samé a pomáhám zahájit podobné obchody pro velké množství lidí v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu a dokonce i v Německu.

Jaké potíže jste narazili v počátečních fázích podnikání?

Hlavním problémem bylo úplné nedostatek kvalitních informací, a to jak o založení agentury na dovolenou, tak o směru aerodromu.

V té době jsme neměli absolutní zkušenosti s vytvářením podnikání ani podporou. Bylo však mnoho špatných stereotypů o tom, jak začít podnikat, díky čemuž jsme udělali spoustu typických chyb: půjčili si půjčku, okamžitě si pronajali kancelář, najali si správce kanceláře atd.

Podle vašich odhadů, jaká je minimální částka, s jakou můžete začít podnikat dnes v oblasti aerodiscovery? Jaké vybavení je nutné?

Aby bylo možné s jistotou začít pracovat v oblasti leteckého designu, stačí poměrně malé množství - přibližně 24 000 rublů.

Pro začátek to stačí:

1. Kompresor pro kuličky (například Zibi-z32) - 5450rub
2. Čerpadlo pro obousměrné ruční míče - 150rub.
3. Balón s héliem 40L. - 7500rub.
4. Hi-float 0.5L. s dávkovačem (lepidlo pro zpracování koulí) 349бб.
5. Zásobní míče při zhruba 10000rubách.

A s obrovskou touhou, můžete začít od nuly. Když jsem začal ozdobovat koulemi, popadl jsem první objednávky s plícemi, protože jsem ani neměl ruční pumpu, ale byla velká touha. A koupil jsem si míče na předplacené částce obdržené od zákazníka. Tak mi věřte, můžete začít od začátku!

Existují další administrativní požadavky (do prostor, zkušenosti odborníků atd.)?

Požadavky lze uvést pouze pro skladování a přepravu válců s héliem. Přestože hélium je inertním plynem, přesto je v tancích pod tlakem. V souladu s tím se na válce aplikují standardní požadavky na práci s vysokým tlakem.

Přeprava lahví je upravena dvěma platnými dokumenty:

"Pravidla pro silniční přepravu nebezpečných věcí" (schválený nařízením Ministerstva dopravy Ruské federace ze dne 8. srpna 1995 N73, ve znění pozdějších předpisů dne 11. června, 14. října 1995,

"Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí"
přijatých v Ruské federaci - viz usnesení vlády RF z 03.02.1994 č. 76

Co můžete ušetřit tím, že otevřete studio pro design vzduchu a proč byste neměli ušetřit peníze?

Každý podnikatel, který zvažuje své peníze, vždy hledá příležitost ušetřit peníze. Další věc je to, že musíte tuto skutečnost rozumně přistupovat a vždy posuzovat, co se stane na druhé straně měřítka, pokud v současné době chcete něco zachránit a co je pro vás důležitější.

Pokud vám dám konkrétnější doporučení, doporučuji vám ušetřit na "ponta" - to je drahá kancelář, neoprávněné personální jednotky, nový nábytek, nová kancelářská technika atd. A na to, co není nutné zachránit, je to na kvalitu použitých materiálů, protože nakonec bude dražší.

Jak dlouho jste zaplatili počáteční investici?

Vzhledem k tomu, že jsme na samém začátku udělali vážné chyby, což je mimochodem 99% nově příchozích, tento proces se táhl asi rok. A pokud uděláte všechno kompetentně a výše investic se bude pohybovat kolem 25 000, pak budete moci odstupovat do druhého měsíce.

Co můžete říct o ziskovosti aerodromu jako podnikání?

Podle našich výpočtů je ziskovost podniku na mísech od 30% do 40%.

Jednotlivci, kteří pracují bez kanceláří a zaměstnanců, mohou zvýšit tento počet dokonce o 50%.

Existuje sezónnost v oblasti leteckého designu? Naznačte měsíce nízké roční období. Jak vyřešíte problém s nízkou roční dobou?

Sezónnost pravděpodobně existuje stejně jako v každém obchodě. Je to velmi hmatatelné v počáteční fázi, kdy jsou objednávky stále vzácné. Ale s vývojem společnosti a rozvojem klientské základny se sezónní rozdíly stávají méně nápadné.

Vyhladit účinek mimo sezónu může být způsobena aktivací celoroční cíle jsou následující: pracovat s firemními klienty jsou různé organizace, firmy, tento obchod body, které mohou být otevřeny během tohoto období nebo provést nějakou akci pro stimulaci prodeje. Práce se soukromým sektorem v průměrných a podprůměrných cenových kategoriích objednávek. Koneckonců, lidé se rodí, ve všech ročních obdobích a oslavit narozeniny, respektive bez výběru sezónu. Propagace doplňkových služeb, jako je dodávka kytic balónů, dárkové dekorace apod Obecně platí, že hlavní je neztratit srdce se slovy -. „Teď není sezona“ a dělat dvakrát tolik pohybu na vyhledávacích příkazů a provádění příkazů s malými rozpočty.

Na výběr, které odborníci společnosti zabývající se aerodromou by měli věnovat zvláštní pozornost. Jak jste vybrali klíčové zaměstnance? Totéž, pojmenujte klíčové specialisty. Kde jste je hledali?

Zvláštní pozornost věnujte výběru každého zaměstnance, zejména trvalého (personálu). Vzhledem k tomu, že společnost může být efektivní pouze v případě, že je každý zaměstnanec na svém místě individuálně účinný.

Vedle standardních charakteristik - odpovědnosti, komunikačních schopností, závazků atd., By měla být věnována zvláštní pozornost motivaci chudého zaměstnance, a to - měl by s tímto obchodem spálit. Tedy. on musí upřímně chtít dělat aerodynamiku v první řadě, on musí mít velký zájem o to, a teprve pak to je ziskové, a tak dále.

Pro ateliér aerodynamiky jsou klíčovými zaměstnanci:

Zaprvé hlavou (pokud je najatý), který by měl být nejen vedoucím řídícího týmu, ale měl by mít také kompetence v oblasti financí, marketingu atd.

Manažer pro přijímání objednávek je osoba, která pracuje přímo s klientem, a zisk společnosti závisí na jeho schopnosti prodat se ziskem.

Clerk, tato osoba by měla být nejen nejdovednější konstruktér ve společnosti, ale také dobrý logistik schopen plánovat práci designérů, aby měli čas, aby maximální počet objednávek na čase a při nižších nákladech.

Ustavení návrháři, kteří by v horkých dnech měli zastávat funkci mistrů pro externí návrháře a byli schopni organizovat práci na objektech, které jim byly svěřeny.

Je těžké najít takové lidi na straně. Jsem přívržencem jejich kultivace ve svém týmu.

Je zřejmé, že během doby, kdy jste pracovali, jste zkoušeli různé způsoby reklamy. Jaké reklamní média prokázaly svou účinnost a jaké jste nakonec odmítli?

Ano, opravdu jsme zkusili téměř všechny dostupné možnosti. Nakonec jsme vyvinuli vlastní propagační strategii, kterou nyní učím své studenty. Strategie je založena na vývoji úzkých míst, ve kterých potenciální zákazníci vstupují do cesty. Taková místa jsou registrátory, banketní sály apod. Soustředěním své pozornosti na tato místa můžete efektivně přilákat nové zákazníky za nižší cenu.

Co můžete říci o konkurenci v oblasti aerodiscovery?

Mám pozitivní postoj k soutěži. Za prvé to znamená, že trh žije a existuje poptávka. Zadruhé, jestliže něco již existuje, je mnohem snazší ho přijmout a zlepšit, než aby se všechno dostalo od začátku. Jen si představte, například působí na trhu 10 ze svých potenciálních konkurentů, můžete si vzít jednu velmi silnou konkurenční výhodu na sobě, přidat jednu jeho vlastní a založit podnik atraktivnější 10krát než jakýkoli deset vašich konkurentů.

Zejména ekonomická krize ovlivnila oblast aerodiscovery a vašeho podnikání?

V první polovině roku byl pokles objednávek velmi patrný, ale teď se vše normalizuje a roste.

Jak vidíte vaše vyhlídky na další rozvoj vašeho podnikání? Máte v plánu rozšířit nebo otevřít související oblasti?

Co se týče Aeorodesign a rekreační činnosti jako celku, jsem si jist, že směr na území bývalého Sovětského svazu prochází vlnou vývoje a to je nyní není nutné přijít o této vlny a vzít si místo na slunci. Možná za pár let bude mnohem obtížnější.

Na základě vašich zkušeností, co byste doporučil těm, kteří právě plánují začít dělat aerodisy?

Moje rada je jednoduchá: pokud máte opravdu zájem dělat nejpozoruhodnější podnikání, design vzduchu nebo organizaci prázdnin - začít hrát právě teď, neodkládejte se v pondělí. Začněte shromažďovat a studovat informace o tomto tématu, naplánovat své akce a začít je realizovat.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Letecký design

Samovybavení při práci s balónky

Videozáznam typických rozhovorů, které Sergej Leshchanov vedl s nováčky, a zároveň se učil základy práce s balónky a modelování z balónků.

Počáteční úroveň

Konverzace # 1: Základní akce s balónky

Co by mělo být profesionální ruční čerpadlo pro nafukování balónků. Jak správně nafouknout kuličku pro modelování (SHDM). Jak rychle a spolehlivě spojit shdm. Hlavní akce při kroucení: položení (zkroucení) bublin na WDM a vytváření zámků. Jak se ujistěte, že se bubliny na SHDM neotáčí. Jak připojit SHDM mezi sebou bez zámků.

Konverzace # 2: Délka bubliny a ShMD

Hlavní způsoby změny délky SHDM. Zvětšit délku koulí pro modelování (SHDM) pomocí předběžného protahování rukou. Skrácení koulí s nůžkami a bez pomoci nůžek: jak roztrhat ShDM jen rukama na správném místě.

A právě když dáte bubliny potřebné nebo stejné délky, otočte SHDM na správném místě. Použijte ruční čerpadlo jako šablonu pro délku bublin ve zkrutu.

Konverzace # 3: Zámky na ShDM

Hlavní typy zámků používané při kroucení. Je ukázáno, jak správně otočit zámky na kuličkách pro modelování. Vysvětlete, jak zámky drží kuličky.

Konverzace # 4: kulaté koule v simulaci

Používejte konvenční kulaté kuličky latexu v kroucení.

Jak ovládat velikost kulatých kuliček: kalibrace koulí, možnosti kalibrátoru, univerzální kalibry pro balóny. Koncept klastrů balónů: dvojice a čtyři koule. Použití balónků pro vytvoření nákladu vodou. Zvláštní forma kulatých latexových kuliček: kuličky sáčky.

Konverzace # 5: Srdce, Link-O-Loon v modelování

Použití při zkroucení latexových balónků zvláštní formy: srdce a míčky se dvěma ocasy - Link-O-Loon. Napouštění latexových srdcí vzduchem a dodávání srdcí z latexu různých tvarů. Infiluje Lincolony vzduchem. Nafouknutí ocasu propojení.

Konverzace č. 6: Vázací balónky pro tlačítka

Není přípustné použití při kroucení a při leteckém provedení při lepení balónků z latexu pomocí lepidla nebo oboustranného skotku.

Profesionální vázání balónků pomocí knoflíků (kravaty). Hlavní způsoby vytváření tlačítek na balónech.

Konverzace č. 7: Malé kulaté kuličky v kroucení

Potřeba použít v kroucení balóny malé velikosti, menší než 5 palců.

Zobrazují se hlavní metody získávání a používání takových koulí.

Konverzace # 8: Životnost produktů z SHDM

Jak zvýšit životnost výrobků z balónků. Jak pracovat s kuličkami tak, aby nevybuchly a nebyly odfouknuty. Koncept čisté místnosti. Vliv prachu na latexové kuličky. Mikroskopické poškození latexu. Bezpečné zacházení s balónky z latexu.

květ z korálků klobásy krok za krokem instrukce 1. ZÁKLADY AERODISEÍNŮ PRO ZAČÁTEČI. ORIGINÁLNÍ BAREVNÉ PŘEDNÍ SEDADLÁ A NEPOUŽITÉ KOMPOZICE VZDUCHOVÝCH KLÁVES

Nedávno se stále častěji setkáváte s překvapivě krásnými kompozicemi a individuálními postavami v podobě květin z nafukovacích míčků, zdobením fasád budov, stěnami a interiérovými prvky pro oslavy, výkladní skříně, svatební auta. Umění skládání různých řemesel a kompozic z balónů pro výzdobu hal, fasád budov, vitríny, etapy, slavnostní stoly se nazývá aerodrom. Samostatným směrem aerodisignu je zkroucení nebo modelování z balónků. Řekneme vám o této jedinečné technice níže.

Vzhledem k tomu, kategorii téma, ve kterém jsme umístili tento článek - výrobu barevných variant s rukama z různých materiálů, a pak se zaměříme na různé způsoby skládání řemeslo barvy koulí. Zde najdete krok za krokem mistrovské kurzy s fotografiemi, video lekce pro začátečníky a instrukce pro modelování řemesel z balónků. Obvykle se k výrobě těchto výrobků používají speciální klobásy. Z těchto koulí podlouhlého tvaru je velmi snadné otočit absolutně jakoukoliv květinu.

Hlavní věcí je naučit se správně vytvářet základní čísla a spojovat je různými způsoby. Doslova pro pár tříd (podle video a fotografických lekcí níže) se naučíte, jak vyrobit jednoduché květiny z několika klobásky (SHDM - kuličky pro modelování, tento termín se často objeví v mistrovských třídách).

Kromě tradičních uzenin balónky pro modelování složitých a jednoduchých kutilství kroutících kompozic Aeorodesign používaných v jiných provedeních balónky, které mohou být klasifikovány podle materiálů, z nichž jsou vyrobeny, tak i vzhledu.

Nejběžnější typy koulí pro zdobení místností a výzdobu jednotlivých interiérových předmětů jsou latex (pryž), vinyl, fólie, PVC, plast.

• Latexové míče může mít různé velikosti, tvary a barvy. Z latexových kuliček kulaté podoby se skládají velmi krásné kompozice (mistři mohou kombinovat velmi půvabnou kompozici v podobě květů s bizarními plátky z barevných balónků). Povrch gumových koulí může být také odlišný - průhledný, matný, s kovovým a dokonce zlatým leskem. Populární velikosti pro použití v aerodisigningu jsou 5 "= 13 cm, 9" = 23 cm, 12 "= 30 cm, 14" = 33 cm.

• Stíněné (nebo mila) pro výrobu kompozic v podobě květin jsou odolnější a trvanlivější. Hélium je lépe uchováno v nich a takové dětské koule zůstávají ve tvaru (se vzduchem nebo héliem) po dobu 3 až 20 dnů. Materiál, z něhož jsou tyto kuličky vyrobeny, je speciální metalizovaný film vysoké pevnosti.

• Stále existuje plastové nafukovací míče ze speciálního nealergenního plastu. Koule jsou průhledné a mají kulatý tvar. Oni jsou ještě odolnější než fólie a jsou často používáni designéry ozdobit velké prostory.

Ale zpět k populární latexové kuličky, z nichž jsme a naučí se přidat různé květin s vlastníma rukama (sedmikrásky, růže, slunečnice, vlčí máky, chryzantémy). Kromě běžných kroutících míčů pro kroucení klobásy řemesel v podobě květin, dnes si můžete koupit tzv linkoluny (nebo odkazy), jejichž mistři dělat s rukama, je velmi originální a jedinečné nafukovací řemesla. Jedná se balóny, které mají „ocasy“ dvou nebo více), přes který může být koule spojeny dohromady, za vzniku kompozice (včetně květu).

Kroutit koule-klobásky při vytváření ručně vyrobených předmětů v podobě květin, dětských strojů nebo panenek, šperků, zvířat a dalších postav se nazývá zkroucení. Z těchto kuliček pro modelování (SHDM) můžete otočit téměř jakýkoliv tvar. Děti se rádi seznámí s tím, jak jsou z klobásy zvlněné bubliny různé velikosti, fixují strukturu v "zámku", připojují se k jednotlivým prvkům a v důsledku toho se ukazuje, že jsou opravdovým zázrakem!

2. JAK UDRŽOVAT SVÉ RUKY KVĚTINOVÝ KVĚT. POKYNY KROKOVÉHO KROKU PRO ZASTAVENÍ Z AIRBAGU OBRÁZEK ​​JAKO ROSE

3. MASTEROVÉ TŘÍDY NA SIMULACI JEDNODUCHÝCH A KOMPLEXNÍCH BARVA Z BALONŮ (SHDM)

Hlavní třída 1:

Naučte se volat nejjednodušší květ několik kuliček klobás (zelená perle - formace pro STEM a červená - Pro BUD). KÓD KROKU S FOTOGRAFEM PRO ZAČÁTEČI.

Hlavní třída 2:

JAK VYKONÁVEJTE SVÉ RUKY VELKÝ KULOVÝ KVĚT Z SHDM 260. KROKOVÝ POKYN S FOTO.

Hlavní třída №3:

POUŽÍVÁME BALLOONY BALL 160 VZDUCHŮ PRO VYTVÁŘENÍ OBRÁZEK ​​VE VASE KVĚTINY VE VASE. JAK VÁŠ RUKOU VYTVÁŘE CELOU SLOŽKU - FOTOGRAFIE KAŽDÉHO STAVU PRÁCE.

Hlavní třída №4:

AS korálků pro modelování zkroucení salámu velmi krásné velké řemesla květinovou Maca (1 x 350 SHDM RED, 2 ks 260 SHDM zelené barvy, 2 ks 260 SHDM černá barva, 2 ks 160 SHDM žluté).

Hlavní třída 5:

JAK VYNIKAJTE OBJEMOVOU KVĚTINU Z BALONŮ SAUSÁŽE SE 7 SVĚTLA DVA SHDM. KROK LEKCE S FOTOGRAFIÍ.

Hlavní třída 6:

Modelujeme žlutý květ žluté barvy se zeleným stonkem z několika korálků korálků.

Master class číslo 7:

ZAHRNUJTE VELKÝ KVĚT Z VZDUCHOVÝCH BALÍK S VÁMI RUKOU. VŠECHNY STÁŽE PRÁCE S FOTOGRAFIÍ.

Hlavní třída 8:

FINE KOMPOZICE VE VIDEU TŘI VELKÝCH DOLŮ Z SHDM 260. LEKCE LEKCE S FOTOGRAFIÍ.

Hlavní třída 9:

JAKO VAŠE RUKY ZKONTROLUJTE VOLNÝ KOŠEK PRO KUCHYNKU Z KVĚTIN. KÁBLOVA Z BALÍČEK PRO MODELING ČERVENÝCH A BÍLÝCH BAREV NA OBLOŽENÍ.


Hlavní třída №10:

JAK UDĚLAT KRÁSOVÝ BOUKET Z VLASŮ.

PRO VÝROBU KAŽDÉHO TULPOVÉHO PAN, PŘIPRAVUJTE DVA VZDUCHOVÉ BALKY A RUČNÍ ČERPADLO. PRO KNIHA - SHDM260, A NA SKLADĚ - ŠDM160.


Hlavní třída № 11:

MODELOVÁNÍ VELKÉHO LILY Z KOSTEL BALLS. KROK LEKCE S FOTOGRAFIÍ A SCHÉMY STRINGU BALLS S VÁŠMI RUČI.

4. VIDEO LEKCE ZAČÁTEČŮ. Naučte se barvami ze vzduchových kuliček se svými rukama

Jak správně nafouknout salámové koule ručním čerpadlem a také kroužit květinou a stopkou vlastními rukama. Video lekce:

Naučme se, jak zkrotit velkou květinu ze vzdušných HDM. Krok za krokem video instrukce :


Jak rychle udělat velkou kytici balónů pro modelování. Video master class:


Používáme balónky k natáčení postavy ve tvaru květů s vlastními rukama Video MK:


Vyrábíme květ z klobásy. Video MK:

Vážení letečtí návrháři! Pokud víte, jak udělat řemesla v technice zkroucení a zabývají se zdobením předmětů z balónků, poraďte se radu s našimi návštěvníky, kteří právě začínají zvládat simulaci koulí. Můžete také posílat fotografie děl a mistrovských tříd na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na hlavní stránku

ZÁJEM O ŽENY:

Květy klobásky krok za krokem pokyny

SHOCKING NEWS

Chcete-li, aby se vaše dovolená stala krásnou oslavou, vy k nám. Profesionálně provádíme dekorace s balónky v jakémkoliv prostoru a venku.

Balónová výzdoba je jedním z nejdostupnějších způsobů, jak zdobit svou akci. Víme, jak si vybrat svatební výzdobu z balónků, které dodávají kouzlu a nádheru Vaší dovolené. Dekorace s balónky pro dětskou párty přinese velkému potěšení malým účastníkům oslav, zejména velkým fóliovým koulím ve formě kreslených postav v plném růstu dítěte.

Snažíme se nabídnout našim zákazníkům kompozice pro dekorace s balónky, které se stanou příkladem jedinečného a jedinečného stylu, který je důležitý v prezentacích zboží a služeb, výstavy velkých firem a malých podniků.

Naše společnost nabízí velký výběr kompozic pro dekorace s balónky slavnostních akcí. Jsme přesvědčeni, že naše dekorativní řešení uspokojují potřeby lidí, pro které je obzvláště důležité, aby jejich oslava byla jedinečná a jedinečná svého druhu. Neustále hledáme inspiraci, proto nabízíme ztělesnění vašich jedinečných a originálních nápadů.

Kytice nebo mraky balónků naplněných héliem, s nimiž můžete překvapit své blízké tím, že nás objednáte dodáním tohoto originálního a levného dárku.

S využitím našich znalostí, zkušeností a vynalézavosti vám navrhujeme, abyste připravili objednávku pro návrh balónových akcí, které vytvářejí jedinečnou náladu a zůstávají v paměti účastníků jakékoli oslavy po dlouhou dobu.

Obchodní plán studia je letištní. Vzduch: všechny tajemství obchodů na balónech

To je jen ten problém, že to není tak snadné. Samozřejmě, první věc, která je potřebná k objevu, je přítomnost enatiky, ale velmi slušné částky peněz. Ale to není hlavní věc.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že většina z nich jsou více či méně ziskový výklenek na trhu již dlouhou dobu obsazeny, a proto je třeba se připravit na prudkém boji proti konkurentům, z nichž zpravidla vyjít vítěze nováčka je nepravděpodobné.

Kromě toho přítomnost specifických znalostí a dovedností mezi nadějné podnikatele, který umožňuje novorozenec firma nejen pobyt na vodě, ale také přinést kýžené dividendy, je také jedním z prvků úspěchu.

Ukázalo se, že můžete přijít k neuspokojivým závěrům. Stát se podnikatelem a organizovat své podnikání pro dnešní den není něco, co je obtížné, ale téměř nemožné. Ovšem pouze cesta může zvládnout silnici. A ďábel není tak strašný, jak říkají.

Ano, není dostatek ropných vrtů, je poměrně obtížné založit banku, ne-li nemožné, ale spoléhat se na relativně nové typy podnikání, které se objevily v důsledku zcela jiného - moderního způsobu života - lze považovat za rozumné. Například se snažte vydělat peníze na... vzduch! Nebo, přesně, na balonech. Ne, neprodává je. A otevřením leteckého studia. Co to je? Je to slibný a stále poměrně čerstvý směr, kde je stále velmi malá konkurence, ale existuje velká potřeba takové služby.

Definice pojmu

Tak co je design vzduchu? Jedná se o jeden z způsobů, jak vyzdobit interiér místnosti - obvykle určený k oslavě - pomocí balónků. A to není jen pár barevných kuliček, které se nacházejí osaměle v několika koutcích místnosti, ale skutečná extravagance všech druhů skladeb vytvořených pomocí takzvaných latexových bublin, které jsou známy všem od dětství.

Koneckonců, dnes je na trhu hodně - všechny druhy barev, velikostí, konfigurací a textur. A s určitými dovednostmi a alespoň malou část představivosti můžete vytvořit různé postavy, dekorace a mnoho dalšího.

A s jejich pomocí ozdobit místnost, kde je oslava naplánována. Za to, ve skutečnosti, a přijímat vděčnost od pachatelů této slávy v penězích. To je to, co je aerodrom. Všechna tajemství obchodu na balónech - více.

Kde začít?

Samozřejmě, odkud začíná veškerá obchodní činnost. Při registraci. Vzhledem k tomu, že jeho vlastním studiem je aerodese - podnik, který nevyžaduje přítomnost obrovského počtu zaměstnanců (nejprve je možné pracovat samostatně), je nejlepší se zaregistrovat jako individuální podnikatel. Dnes tento postup netrvá dlouho.

Při přípravě dokumentů je proto lepší nestrávit čas, ale vytvořit kompetentní podnikatelský plán pro studiové studio pro design letecké techniky, v němž byste postupně vyřešili všechna jeho opatření a provést kompetentní výpočty. Koneckonců, jak víte, chtít něco udělat, je jedna věc, ale dosažení skutečného úspěchu je zcela odlišné.

Proto je jen správné marketingové strategie, vynikající podnikatelský záměr Aeorodesign studio, rozumný odhad nákladů a hořící touhu učit se něco nového a neznámého, a bude sloužit jako klíč k úspěchu.

Chápeme prvky dovednosti

Možná, samozřejmě, budoucí podnikatel bude mít zcela legitimní otázku: "A co to má co do činění se studiem?" Je to velmi jednoduché. I když je váš velmi chytrý a korektní obchodní plán studio Aeorodesign vytvořila hustá tým vysoce kvalifikovaných odborníků, lze jen stěží očekávat, že trh bude schopen vyhrát bez nejzákladnější znalosti o procesu tvorby balóny krásné kompozicích a dekorativních prvků.

Proto se musíte učit, pochopit všechny nuance designových dovedností, rozvíjet se jako tvůrčí osoba a stát se profesionálem. Nestačí jen vědět, jak vydělat postavy z míče, musíte být schopni vytvořit něco tak mimořádného, ​​že u dveří ateliéru existuje vždy fronta od těch, kteří chtějí využít vaše služby.

Nicméně, další je ještě jedna otázka. A kde vlastně vyškoleni k vytvoření tytéž údaje z koulí, jak učinit své vlastní ruce a uspořádat prostor tak, aby každý, kdo viděl svou práci opravdu obdivoval, a pak vám poradí, jak na druhé vysoce úspěšného a oblíbeného designéra?

Kde se učí aeroděžování?

Pokud jste obyvatelem velkého města, pak můžete snadno najít vhodné kurzy pro odborné dovednosti v aerodiscovery s odpovídajícími studiami. Můžete se naučit a individuálně, tak mluvit, guru vzdušného umění.

Pokud začínáte podnikat v městečku, jehož obyvatelé milují, mimochodem, svátky nejsou nic menší, než obyvatelé megapolisu, no, budete muset udělat sám s využitím speciálních výukových videí, které jsou dnes více než dost.

Navíc je nyní obrovské množství všech druhů klubů a fór, kde jsou nutně lidé, kteří sledují stejné cíle. Výměna názorů a zkušeností přispěje ke zlepšení postupně při tvorbě všech druhů slavnostní interiéru, i vlastní představivost přispěje k tomu, že od vytvoření mistrovských budete zarážející důkaz své dokonalosti.

Několik slov o technice práce s balónky

Takže, co by měl začátečník vědět? Zvláštní program pro výcvik aerodromu zahrnuje následující body:

- studium technik balónování;

- školení v procesu tkaní různých druhů girland a vazných koulí ve dvou, trojkách a jiných postavách;

- školení v technice tvorby balónků z květin;

- instalace vícesložkových prvků a konstrukcí jak uvnitř tak i venku;

- absolvování speciálních mistrovských kurzů zaměřených na konsolidaci získaných znalostí a učení, jak správně vytvářet kompozice, využívat a rozvíjet vlastní představivost.

Otevřete studio

Takže podnikatelská činnost je právně formalizována, obchodní plán studia je k dispozici, jsou k dispozici znalosti a dovednosti návrhu prostor. Zbývá kupovat míče, vybavení, záhadné hledat správnou kancelář a zákazníky. Pokud se nejprve rozhodlo pracovat samo, seznam je vyčerpán. Ve stejném případě, když se chystá otevřít plnohodnotné studio, bude také nutné zvýšit otázku výběru vhodných zaměstnanců pro program. Zvažme každou položku zvlášť.

Nákup zařízení

Obchodní plán studio Aeorodesign musí nutně obsahovat úsek, ve kterém být podrobný seznam vybavení potřebné k otevření obchodu, stejně jako bere v úvahu všechny jeho pořizovacích nákladů. Co tedy bude kupovat a kolik to bude stát? Začáteční podnikatel v oblasti aerosigningu bude nejdříve nakupovat toto minimum:

- kompresor (pro plnění hélických koulí) - 7550 rublů;

- ruční čerpadlo - 300 rublů;

- 40-litrový balón s héliem - 9000 rublů;

- speciální prostředky pro lepení koulí - 500 rublů;

- balóny pro letiště - 7000-10000 rublů.

Kancelářská místnost

Co se týče toho, můžete tu ušetřit hodně. Existují dva způsoby. Nebo dokonce opustit kancelář, přijímat objednávky telefonicky a podepsat smlouvu s klientem na jakémkoli speciálně určeném místě, nebo si jej pronajmout pokoj minimální velikosti.

Celkově, kouzlo a foukání prachu v očích klienta, když ho vezmete v obrovské kanceláři, vůbec nic nepotřebuje. Zvláště na začátku své činnosti. Zvláště pokud vezmete v úvahu skutečnost, že místnost bude muset zaplatit určitou částku jako nájemné.

Je mnohem rozumnější vynaložit peníze na nákup kvalitního vybavení a surovin - balónů. Ale stojí za to přemýšlet o tom, jak je to ve vašem vlastním portfoliu, jehož fotografie přesvědčí klienta, aby zadal objednávku mnohem rychleji než kancelář plná kancelářských potřeb.

Kdo to potřebuje?

Přísně řečeno, ale opravdu, kdo je - potenciálním zákazníkem? Služby leteckého designéra vyžadují mnozí z těch, kteří budou mít nějaké oslavy. Jako poslední můžete zvážit svatby, firemní večírky, oslavy výročí a jen narozeniny (včetně dětí).

Navíc svatební dekorace, agentury, obchody, zábavní centra a další podobné instituce neodmítnou originální dekoraci koulí. Kvůli zájmu zákazníků je však třeba provést reklamní kampaň.

Kde na PR?

Jaká by měla být reklama na design vzduchu? Kde a kdo povědět o svém studiu? Všude a všem! Nejprve je nutné se vyhlásit ve všech typech nosičů informací. Pomůže vám - vlastní webové stránky vizitky, specializované novinové reklamy, sociální sítě. Ano, a správně fungující slovo z úst by nemělo být vyloučeno. Kromě toho není špatné studovat a studovat specifická místa: banketní síně, manželské paláce atd.

O personálu

Samozřejmě, pokud je začínající podnikatel velmi omezený, pak bude muset nejdřív vyřídit případ sám. Což, mimochodem, je docela možné a dokonce v některých ohledech hospodárnější. V případě, že je k dispozici potřebná částka, můžete okamžitě zorganizovat plnohodnotné studio, které samozřejmě jistě budete muset pronajmout kancelář a najmout personál servisu.

Mimochodem, v tomto případě je nutné zahrnout do svého podnikatelského plánu bod aerodizice, který stanoví náklady na pronájem pokoje a platy zaměstnancům. Aby bylo možné ušetřit peníze, může být převzato veškeré břemeno povinností vůdce.

Ale jistě budete potřebovat správce objednávek, stejně jako kompetentního leteckého designéra, který buď vám pomůže s designem, nebo dokonce začne s ním přímo řešit. Bude také trvat několik pomocných pracovníků, které pomohou ozdobit místnost.

Ziskovost

Když hovoříme o takovém opatření, jako je ziskovost, pak podle odhadů se pohybuje od 30 do 40%. Když mluvíme o jednomesačném vysílači, který pracuje bez kanceláře a asistentů, pak tento ukazatel může činit více než padesát procent.

Závěr

Možná zde a všechno, co lze krátce říci o takovém druhu podnikatelské činnosti, jako je aerodiesel. Všechna tajemství obchodování s balónky jsou nyní známy. Zbývá pracovat pro malé: rozhodovat a organizovat vlastní a velmi výnosné podnikání.