Aerogalit (aerosol, galosol)

Aerogalit (aerosol, Galosol) - spotřební materiál, který používá halogenerators (stejně jako aerogalitgeneratory) AGG-03 a AGG-01 Aerosol, výroba St. Petersburg Ústav preventivního lékařství, jakož i zařízení pro solné jeskyně a halo, vyrábí LLC " SZC SOM "(aerosolgenerátory a zařízení umělé mikroklima).

Nabízíme k prodeji vysoce dispergovaný prášek chloridu sodného "Aerogalit", který vyrábí St Petersburgský institut preventivní medicíny.

Příprava „Aerogalit“ vyrobený z přírodní kamenné soli Iletsk, Artemivska Tyretskogo nebo nánosů, které se drtí speciální technologií pro planetové kulovém mlýnu na požadovanou frakci 5 mikronů nebo méně, sterilizovány a zabaleny v uzavřených skleněných lahviček o obsahu 10 ml.

Aerogalit umožňuje obnovit mikroklímu přírodních solných jeskyní v umělých jeskyních a halochamberech.

Je dodáván v krabicích o objemu 200 až 500 lahví. Vždy jej máme na skladě, ale doporučujeme objednat předem s ohledem na dodací a dodací podmínky.

Cena 1 lahve je 11 rublů. Krabička s 500 lahvemi stojí 5500 rublů bez zohlednění nákladů na doručení.

Dodávka se provádí v celém Rusku. Náklady na doručení závisí na místě dodání a je přibližně 400-1500 rublů za 1-2 boxy.

Současný certifikát pro drogu je nezbytně zahrnut v každé krabici.

Objednávání Aerogalita pošlete své kontaktní údaje, požadovaný počet aerogalita, dodací adresu a telefonní číslo na náš e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny.. Přeprava aerogalitu se uskuteční do 7 dnů od obdržení zálohy. Obvykle se snažíme rychlejších termínů nejsou zdržovat, ale berte v úvahu možný zásah vyšší moci a využití výrobních „vrcholové“ čas. Dopravní společnosti "Business lines" a "Baikal-service" přepravujeme do terminálu ve vašem městě. Pokud máte jiné žádosti o doručení od jiných TC, jste vždy připraveni je vzít v úvahu.

UPOZORŇUJTE, že v solných jeskyních a halochamerách NENÍ možné použít:

 • mořská sůl (charakterizovaná těkavostí kompozice, její účinek v haloterapii nemá vědecké zdůvodnění);
 • Himalajská sůl (má mnoho nečistot, které jí dávají růžovou barvu. Účinky těchto nečistot na lidské tělo nebyly studovány, nebyly provedeny žádné klinické zkoušky);
 • sylvinite a draselné soli (sylvinite vrstva má vícesložkový kompozice je obsažena v kompozici sylvinite včetně hlíny, nepříznivý účinek požitá inhalací.);
 • jodované a doplněné solí (vedlejší účinky - alergie, bronchospazmus).

Franšízy solných jeskyní. Návrhy, pracovní schémata a požadavky

K otevření slané jeskyně franšízou podnikatel potřebuje asi 500 tisíc - 1 milion rublů. V tomto druhu podnikání hraje větší roli nejen propagace značky, ale i velikost balíčku služeb franchisora ​​a zkušenosti, které získal. Mateřská společnost je zodpovědná za stavbu jeskyně, za použití nátěrových hmot (halodizayn) a za dodávku vybavení a zásob.

Jednou z hlavních výhod podnikání otevření solných jeskyní je jeho veřejná užitečnost. V tomto článku nebudeme uvažovat o zázračných vlastnostech halochambers a jejich vlivu na tělo, a o tom jsme o tom mluvili. Řekněme, že veřejná užitečnost jeskyní je doplněna sociální potřebou: všechny kategorie obyvatel všech věkových kategorií a jakákoli úroveň příjmů využívají služby. Slané jeskyně vám umožní spojit podnikání s potěšením: lidé tam přijíždějí kvůli nejzdravějšímu postupu, a také kvůli uvolnění a snadné komunikaci mezi sebou. Proces otevření jeskyně je považován za poměrně jednoduchý. Je vyžadován tento typ podnikatelského oprávnění pouze ve výjimečných případech (je nutná licence, pokud je solná jeskyně je součástí zdravotnického zařízení, kde je lékař, jmenování Haloterapie procedury, jakož i zlepšit postupy nepotřebují licenci). Solné jeskyně nevyžadují konstantní nákladné nákupy, snadno se nalít do existující podnikové struktury (otevřen na základě salony krásy, fitness centra, sportovní kluby, atd), stejně jako poskytnout podnikatelům příležitost vydělat další služby. Volný výklen je snadno zvládnutelný a vzhledem k tomu, že jeskyně nemusí střílet velkou plochu - dostatek a 30-35 metrů čtverečních. metrů a dokonce i zařízení s nízkým obsahem kapaliny jsou vhodné pro instalaci.

V posledních letech se aktivně rozvíjí síť solných jeskyní, která začíná na franchisingu. Za pouhé tři až čtyři roky původ tohoto druhu povolení, některé společnosti již mají několik desítek partnerů v celé zemi. Nákup franšízy, podnikatelé občas urychlí proces spuštění jeskyně. Nemusíte hledat dodavatele vybavení, stavitele a dekoratérů. To vše nakupují spolu s právem na ochrannou známku. Navíc společně se značkou obdrží znalosti, které průkopnické společnosti získaly o svých praktických zkušenostech. Někteří franšízové ​​jsou připraveni pomoci začínajícím partnerům nejen s uvedením na trh, ale také s aktivitami v průběhu práce. Soutěž roste a právě otevírání místnosti pomocí sádry a halogenátoru nestačí. Jeskyně se stalo důležité, aby si sjednat (mnoho pokoje mají pohádkový obraz zasněžené pokoj s útulným krbem, sněhové hrady, mrazivé chaty zdvihovým polární stanice a další), jakož i poskytovat zákazníkům nejlepší služby a rozsah služeb. Ujištění o franchisory, uzavírací, solné jeskyně - vzácný jev, a tam jsou mladí lidé ve věku 20 let a franchisantů „ve věku“ mezi síti partnerů mezi - od 60 let a starších.

Co je součástí balení

Balíček franšízy může obsahovat širokou škálu služeb až po otevření solné jeskyně "na klíč". Je však třeba mít na paměti, že výraz "na klíč" obvykle nezahrnuje náklady na nákup nábytku, opravy recepce a nájemné.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Většina franchisorů pomáhá při hledání a výběru prostorů, pomáhá posoudit správnost zvoleného místa, připraví jej pro aplikaci solného nátěru a skutečně postaví solnou jeskyni. Pokud jde o návrh projektu, franchisor může nabídnout buď standardní verzi nebo vyhořelé několik možností z čeho vybírat (takový návrh, například, dělá společnost „Vita Breeze“), nebo jít k rozvoji rozložení individuálně, dokonce nabídl exkluzivní pro jejich konstrukci sítě.

Obvykle je zakoupeno zařízení franchisora, stejně jako spotřební materiál za zvýhodněné ceny od dodavatelů. Například balíček franšízy společnosti "Sol +" zpočátku zahrnuje dodávku halogenátoru, aerosolů pro 500 zasedání (500 ks) a solných lamp.

Jako dodatečné vybavení je vyžadován ionizátor vzduchu, měřicí přístroje, lehátka nebo dekorativní židle pro relaxaci, audio a video systémy, stejně jako různé dekory. Zařízení je obvykle vybaveno záručním servisem. Záruční doba pro generátory je 2 roky, ale podle zkušeností franchiserů mohou zařízení kvality pracovat stabilně bez poškození po dobu pěti let.

Franchisové pomáhají svým partnerům při hledání personálu a poskytují poradenství v oblasti pronájmu a v některých případech se na sebe a trénují (vzdáleně nebo na místě). Franchisant obdrží systém CRM pro řízení obchodu, hotové reklamní kanály s reklamními mock-upy a informace o pobočce jsou umístěny na hlavním webu společnosti. V některých případech jsou pro franchisora ​​vytvořeny účty sociálních sítí.

Samostatnou otázkou je cenová politika. Tato záležitost je řešena na základě území, kde je plánováno umístění jeskyně, její průchodnost. Obvykle je cena za relaci nejméně 200-300 rublů na osobu, délka jednoho zasedání je asi 40 minut. Chcete-li přilákat zákazníky, zejména na začátku podnikání, poskytovatelé franšízy poskytují franšízantům podrobné marketingové strategie. Není žádným tajemstvím, že "jeskynní podnikání" se od konce května až do začátku září značně sráží, takže mnoho majitelů povolení slibuje, že se podělí o své zkušenosti a zkušenosti s udržováním zákazníků v létě. Ale co přesně jsou tyto strategie, potenciální partner, samozřejmě, se učí pouze po rozhodnutí o spolupráci.

Schéma práce s franchisorem

Po podpisu smlouvy franchisor zpravidla vyžaduje 50% zálohu z dohodnuté částky (např. Práce se sítěmi "Sol +", "HaloFort"). Poté si franchisant buď samostatně nebo s pomocí odborníků z ústředí prohledá prostory v souladu s potřebnými požadavky majitele povolení. Poté je vyvinuta projekt návrhu jeskyně, franchisant kupuje stavební materiál a vybavení (často je dodavatelem franchisor sám).

Pak začíná fáze výstavby jeskyně a instalace zařízení. Pokud firma prokázala technologii, stavba bude dokončena za 2 týdny. Důležitou etapou je použití tzv. Solného pláště na stěnách. Stavba jeskyně zůstává odpovědností franchisora. Objekt je zaslán technikovi, pod jehož dozorem jsou prováděny opravy. Zejména na několik dní se na stěny aplikuje speciální sůl a LED omítka. Je-li to nutné, provádí se také solná podlaha (ze slaných bloků nebo z volné nebo horninové soli).

Před otevřením solné jeskyně franchisor obvykle instruuje franšízy a zaměstnance na všechny detaily práce, včetně čistě technických bodů, a přenáší zkušenosti, aby přilákali zákazníky. Učení je poměrně rychlý a nevyžaduje žádné dlouhé kurzy a stáže. Můžete začít pracovat téměř okamžitě po instalaci zařízení. Teoreticky celý proces od podpisu smlouvy až po otevření jeskyně trvá asi 1-1,5 měsíců. V praxi se objevovací proces někdy prodlužuje až na 3 měsíce (například je-li požadována lékařská licence).

Jaké jsou nabídky?

Franchising solných jeskyní je nový směr, a to, co se říká, špatně běží, takže i názvy nejrozvinutějších sítí se stávají rozpoznatelnými. Pro řadu franchisorů je hlavním směrem vývoje výstavba solných jeskyní a teprve tehdy vývoj sítě pod vlastní značkou. Příkladem je sibiřská společnost Speleon, která se zabývá výstavbou zařízení ve zdravotnických zařízeních, zdravotních střediscích, kosmetických salonech, mateřských školách atd., Souběžně s tímto vývojem franšízové ​​sítě Speleon.

Vzhledem k tomu, že franchisors v odvětví obchodu odpovědný za výstavbu a téměř vždy vlastní napájení zařízení, srovnání těchto ukazatelů povolení jako paušální částky nebo počáteční investice, mohou snížit potenciální franšízy zmatený. Jaká požadovaná výše platby za značku, jaká konstrukce a jaká zařízení - není vždy jasná. Vzhledem k tomu, že franchisant platí poskytovateli franšízy a tak působivé množství pro řadu služeb, mnoho franchisors mají paušálních nebo vůbec (například síť solných jeskyní „Salt +“, „GaloFort“ atd.), Nebo volejte na to náklady franšízy. Tento ukazatel může být korelován s počtem zahajovacích investic, nicméně, jak bylo uvedeno výše, je třeba mít na paměti, že tato částka nemusí zahrnovat mnoho klíčových výdajových bodů. Proto musí být každý návrh a jeho součásti rozděleny odděleně.

Jedna z největších sítí solné jeskyně (37 místech po celé zemi, z nichž 33 jsou otevřeny povolení) má společnost „Galomed“, který se objevil v roce 2010 v Ufě. Výše požadovaného investičního franchisora ​​znamená od 400 tisíc rublů, z toho 340 tisíc je paušální příspěvek. Výše takového poplatku zahrnuje klíčové poplatky, poplatek za užívání ochranné známky, sadu nezbytného vybavení a po-prodejní servis, školení, tvorba galodizayna jeskyně. Výše licenčních poplatků činí 53 tisíc rublů ročně. Podle přibližných výpočtů, franchisor, na zádi solné komoře, s přihlédnutím k osmi hodin denně, může přinést čistý zisk 30 tisíc rublů ve třech měsících (na základě bootstrap 1/10), a vstup navrátily do 10-12 měsíců. Licence na otevření jeskyně "Galomed" se nevyžaduje.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jiný jeden z nejrychleji rostoucích sítí, „Salt +“, která byla otevřena na konci října 19 prodejen pod svou vlastní značkou, nabízí podnikatel začít podnikat s částkou 850 tisíc. Rublů. Paušální platba franšízy nevyžaduje, nicméně řekl, že výše investice zahrnovat poskytování zařízení a aerosoli 500 relací, samotnou stavbu, osobní webové stránky, reklamní modely, školení a dokumentaci. Do této částky nezahrnujte náklady na nábytek, opravy vstupní skupiny, recepce a nájemné. Průměrné příjmy franchisanta "Sol +" je 210 tisíc rublů, z toho výdaje jsou asi 80-90 tisíc rublů. Podle výpočtů z franšízy, zisk 82 tis. Rublů lze získat i při 30% zatížení, za předpokladu, že pracovní den trvá solné jeskyně od 9 do 21 hodin, a sezení stojí 250 rublů. Při výpočtu nákladů majitel povolení zahrnuje nájemné jeskyně (na 17-20 metrů čtverečních -.. 30 tisíc), správce platu (20 tisíc rublů.), Daně (10 rublů.), Stejně jako reklamní výdaje a licenční poplatky (10 tisíc rublů). U těchto ukazatelů bude doba návratnosti od 4 do 8 měsíců. Licence, jako v prvním případě, se nevyžaduje pro jeskyni.

Někdy franchisové absolvují franšízy v závislosti na bohatství svého interiéru a použitých zařízeních. Například síť solných jeskyní „Vita Breeze“ má 4 body v Moskvě a má 8 bodů v Rusku, má tři franšízové ​​balíček, „ekonomika“, „standardní“ a „obchodní“ na 299, 499 a 699 tisíc rublů, resp.. Ve všech třech balení obsahuje: vytvoření solného potahu jeskyně, instalace zařízení, větrání, osvětlení, Montáž audia a videa, vytvořit web na doméně společnosti, systém on-line evidence a účetnictví klientů a SEO propagace. Ale každá série poskytuje jiný design (úrovně „ekonomie“, „standardní“ a „Business“), použití různých halogenerators (ve verzi Economy platí „Halo Aeromed Vita“ a „PRIMA ASA01,3 Aeromed“), stejně jako dekorativní prvky (stalaktity a stalagmity).

Prodávají své povolení a menší sítě, například síť "Galofort", která má solné jeskyně v 7 městech Ruska. Velikost počáteční investice franchisora ​​činí 345 tisíc rublů. Toto množství zahrnuje výstavbu jeskyně se solnou vrstvou, zařízení - generátor aerosolu AGFS-001, 500 aerosolových obalů, nákup stavebních materiálů, reklamní modely a dokumentaci. Neexistuje žádný royalty a paušální částka, licence na práci jeskyně není nutná. Podle výpočtů vlastníků sítí bude franchising splácet po dobu 6-9 měsíců od začátku práce. Zisk před zdaněním jeskyně činí 15-17 metrů čtverečních. metrů při 30% zatížení, 12 hodinový pracovní den a náklady na relaci 270 rublů bude 145800 rublů.

Za zmínku stojí také to, že na franšízovém trhu existuje malé procento společností, které nabízejí otevření halokomory pod lékařskou licencí, která bude stát dalších 200-300 tisíc rublů. Náklady na takovou franšízu budou mnohem vyšší (bude to vyžadovat zhruba 1,5 milionu rublů investic), nakonec k získání licence je nutné provést opravy v souladu s SNIP, najmout specialisty s lékařským zázemím a délkou služby atd. Jako příklad franšízy, která pracuje pod licencí, můžete do Moskvy přinést solné jeskyně "GaloPlus". Investice do jeskyní této společnosti budou vyžadovat od 1 do 1,5 milionu rublů a 150 tisíc jako paušální příspěvek. Společnost má diferencované odměny (od 5 do 20 tisíc rublů měsíčně). Platby budou splaceny za 10-14 měsíců od začátku provozu halochamber.

Požadavky na ubytování a ubytování

Otevření solných jeskyní je prospěšné ve velkých městech. Při umístění franchiserů se doporučuje dodržovat pravidlo: 1 sůl jeskyně na 100 tisíc lidí. Majitelé franšízy nevyžadují rozsáhlé prostory pro solné jeskyně a nejsou potřeba. Pro tento podnik bude stačit asi 30-35 metrů čtverečních. metrů. Podle hygienických norem musí být nejméně 6 m3 vzduchu na návštěvu halokomory. Někdy, aby se ušetřilo místo Halogenerator halochamber umístěna uvnitř, v ostatních případech oddělit přiléhající k nim tehpomeschenie (operátor) je přiřazen k tomuto asi 4-5 čtvereční. metrů. V provozovně je vedle halogenačního zařízení také zásoby aerogalitu a pracoviště správce. Zástupce franšízy musí také nainstalovat odsávací a odsávací ventilaci. Větrání by měli mít přístup k přímému přístupu k vnějšímu světu a je žádoucí, aby byla co nejkratší, protože jinak jeskyně se mohou hromadit bakterie a viry. Kromě toho bude podnikatel potřebovat vybavit koupelnu a také zorganizovat recepci, čekárnu a šatnu, kde si návštěvníci mohou nechat své vnější oblečení. Někdy se reguluje franšízy a přítomnost tepla, je-li alespoň jedna z vnějších stěn budovy, a podlahovým vytápěním, protože většina klientů solných jeskyní, podle vyjádření franchisory - matka s dětmi. V případě, že franchisant rozhodne rozšířit nabídku služeb (jako jsou opce, některé franchisors například společnost „Galomed“ napovídá), pak může být požadováno další prostor pro organizování relaxačních oblastí, jako je kyselina chlorovodíková fitobochki, masážní přístroje a další.

Obchodní fórum

Franchisové solné jeskyně HaloFort

HaloFort 18. března 2015

Dobrý den, milí uživatelé fóra!

V roce 2010 otevřel solnou jeskyni (internet je plný informací o této relativně nové činnosti) v Republice Komi, Syktyvkaru.

V březnu 2015 vstoupili na federální trh s návrhem na povolení slané jeskyně HaloFort.

Jaké jsou výhody naší nabídky?

O tom trochu nižší, ale nejprve trochu reality.

Stejně jako většina podniků, Salt Cave, pro všechny své společenské potřeby a poptávku, je stejný podnik, který vyžaduje maximální návratnost od svého majitele. A není pro někoho tajemství, že se mnoho organizací zavírá denně, aniž by bylo dosaženo požadovaných výsledků.

 • "Slepá" marketingová strategie a ve většině případů - úplný nedostatek: 13:
 • Trvalý nedostatek reklamního rozpočtu
 • Vznik konkurence a nevědomost toho, co s tím dělat nebo: 6:

Obecně platí, že průměrné náklady na organizaci slané jeskyně v Rusku - od 500 000 rublů. a vyšší. Když jste se věnovali organizaci vašeho podnikání z 500 000 rublů. a o rok později začnete navštívit myšlenku uzavření svého potomstva a dokonce i jako zlý obchod nepotřebujete, aby někdo prodal, protože všude kolem jsou dvakrát tak inteligentní a otevřou podobný obchod bez tebe od začátku. co dělám. Ano, ano!

Jste bez 500 000 rublů. a vítejte na konci řádku!

Nyní o výhodách franchisingu GaloFort: "Minimální náklady jsou maximální výsledek!"

 • Žádný franchisový nárok.
 • Potřebné vybavení (Aerosolgenerator AGF-01) pro všechny franšízanty pronajmeme 3000 rublů za měsíc (úspora až 240.000 rublů).
 • Poskytujeme pomoc při výstavbě solné jeskyně (ušetříme až 70 000 rublů).

Cena franšízy činí 50 000 rublů.

Výsledek: vlastníte solnou jeskyni, která vás stála několikrát levnějším + reálný zážitek + ušetříte značné množství peněz (můžete jej definovat jako vážný rozpočet na reklamu).

Kdo potřebuje obchodní nabídku, zeptat se, pošlu.

Hodně štěstí v podnikání!

S pozdravem, Lipin Eugene.

Movka Mar 18 2015

Dobrý den! A teď vám povím o nástrahách objevování solné jeskyně. Ne vše je tak jednoduché, jak je zde popsáno. Proč to mohu říci? Před rokem či dvěma jsem byl v ohni, abych otevřel solnou jeskyni, ale nebyly peníze. Za rok a půl šel a pomyslel si, kde dostat peníze, protože mnoho kopání nabízí zajímavé možnosti spolupráce. Rozhodl jsem se najít investora, našel, řekl mu všechno a ukázal mu. Potřebovali jsme ukazatele nebo společný jazyk, "Podnikatelský plán". A pak jsem torku. Začal jsem studovat tento produkt hluboce, naučil se spoustu věcí. A není to tak jednoduché, jako popisují firmy, které nabízejí franšízy. Ty převážně prodávají a co se stane dál. Na rukách připravený "obchodní plán" a celkovou částku, kterou byste mohli normálně pracovat, od té doby nehovořím dobře. Tento obchod je sezónní od začátku května do konce září, budete sedět u nuly, a dokonce v mínusu, 1,5 milionu rublů, a to je jen začátek. A kde dělá tuto částku k zavedení těchto činností musí získat lékařské licence, a to stojí v dobré společnosti od 200 do 280 tisíc rublů. (Získáte klíč a vše pod jednou měsíčně) za účelem získání licence potřebné střílet a dělat opravy budov v souladu s SNIP a stojí asi 100 až 200 tisíc rublů, příliš, koupit zařízení a materiály (dobré, ale ne, že kecy vše, co tlačí) 400-450 tisíc rbl., tk. Solné jeskyně nebo HALOCAMERA je lékařská služba (i když řeknete ne, pak je to lež pečlivě přečíst zákon, státních norem a stavebních předpisů), musíte získat licenci k pronájmu minimálně vedoucích lékařů a fyzioterapeuta (i když ne na postoyanku) No, atd. Výpočet, který jsem si vzal za rušného 40% celoročně. ziskovost 110% návratnost 9 měsíců.

Movka Mar 18 2015

A přidám v prostorách, alespoň Haloamer, a solná jeskyně je halokomor, by měla mít 18 m2, ale stále potřebujeme určit místo administrátora a uděláme veškeré vybavení pro klienta a to je další 18-20 m2. Celkem potřebné pro normální provoz 40 m². pokud je halofil sám, je menší než licence, kterou nedostanete. A protože halokomorka nemůže být umístěna v obytných ženách av přízemí, musí mít samostatnou kapuci bez vazby na centrální.

HaloFort 18. března 2015

A přidám v prostorách, alespoň Haloamer, a solná jeskyně je halokomor, by měla mít 18 m2, ale stále potřebujeme určit místo administrátora a uděláme veškeré vybavení pro klienta a to je další 18-20 m2. Celkem potřebné pro normální provoz 40 m². pokud je halofil sám, je menší než licence, kterou nedostanete. A protože halokomorka nemůže být umístěna v obytných ženách av přízemí, musí mít samostatnou kapuci bez vazby na centrální.

Jedna z mých jeskyní pracuje od roku 2010 na medu. licence, 2 jeskyně, stejně jako ve všech Rusku, práce bez medu. licence.

V mém větě nejsou žádná slova "prodej", tam je "nájem".

Prosím, nezaměňujte lidi. Vaše znalosti jsou teorie. Začněte s praxí.

Movka Mar 18 2015

Co půjčit? Nápady halokomory? Kecy. Chcete vydělat peníze. Navrhněte tedy normální pracovní postup. A potom si od nás koupte a pak budete pracovat. Tento okruh nefunguje. A první gag med. licence, která je vydána pro prostory a požadovaný počet zaměstnanců, kteří musí mít med. vzdělání a pracovní zkušenosti. Samozřejmě si můžete koupit fiktivní zaměstnance, můžete pracovat bez licence, ale pokud obdržíte stížnost nebo se dostanete do zorného pole inspektora, ztratíte všechno plus hmotnostní trest. Pokud je možné použít licenci, pak je vše v pořádku. Nabídněte práci s reálným číslem. Ano, pouze takové povolení nebude tak levné a smysluplné, pokud osoba, která v předmětu sám může organizovat vše a dělat podle zákona a pracovat ne zhuzhut a podnik bude růst a prosperovat, protože nebojí se něčeho. Ale ten, kdo to všechno dělá, není zákon, uzavírá se za rok. příklady o Petru hodně.

HaloFort 18. března 2015

Co půjčit? Nápady halokomory? Kecy. Chcete vydělat peníze. Navrhněte tedy normální pracovní postup. A potom si od nás koupte a pak budete pracovat. Tento okruh nefunguje. A první gag med. licence, která je vydána pro prostory a požadovaný počet zaměstnanců, kteří musí mít med. vzdělání a pracovní zkušenosti. Samozřejmě si můžete koupit fiktivní zaměstnance, můžete pracovat bez licence, ale pokud obdržíte stížnost nebo se dostanete do zorného pole inspektora, ztratíte všechno plus hmotnostní trest. Pokud je možné použít licenci, pak je vše v pořádku. Nabídněte práci s reálným číslem. Ano, pouze takové povolení nebude tak levné a smysluplné, pokud osoba, která v předmětu sám může organizovat vše a dělat podle zákona a pracovat ne zhuzhut a podnik bude růst a prosperovat, protože nebojí se něčeho. Ale ten, kdo to všechno dělá, není zákon, uzavírá se za rok. příklady o Petru hodně.

Odpovíte na můj komentář, aniž byste si ho přečetli. Tam je napsáno v černé a bílé: nájemní zařízení - 3 000 rublů., Aby člověk nemusel šířit pár stovek tisíc, aby ho koupil!

Ponechte prosím otázky ohledně zásluh, nikoliv o domněnce. Zatímco tlumíme toto téma.

Chlapci, kteří mají zájem, nechávají žádosti, nabídnu nabídku.

VikkiDelling 18. března 2015

A co dál? Podle zákona potřebujete licenci.

Přístroje k pronájmu - opravdu lepší než prodej, myslím. Můžete se pokusit, jestliže nechcete, jděte zpět. Takže ve skutečnosti? A 50 tisíc - to je to, co chcete?

Obecně platí, že průměrné náklady na organizaci slané jeskyně v Rusku - od 500 000 rublů. a vyšší. Když jste se věnovali organizaci vašeho podnikání z 500 000 rublů. a o rok později začnete navštívit myšlenku uzavření svého potomstva a dokonce i jako zlý obchod nepotřebujete, aby někdo prodal, protože všude kolem sebe jste dvojnásobně chytřejší a oni vám otevřou podobnou práci bez vás od nuly

A proč za rok začnou navštěvovat myšlenku na uzavření? Podnikání je nerentabilní?

HaloFort 18. března 2015

A co dál? Podle zákona potřebujete licenci.

Přístroje k pronájmu - opravdu lepší než prodej, myslím. Můžete se pokusit, jestliže nechcete, jděte zpět. Takže ve skutečnosti? A 50 tisíc - to je to, co chcete?

A proč za rok začnou navštěvovat myšlenku na uzavření? Podnikání je nerentabilní?

1. Licence na co?

2. Ano, můžete se vrátit. 50 000 rub. až do 31.03.15, od 01.04.15 - 100 000 rublů. je zde franšízový balíček (Informační pomoc při organizaci a provozování podnikání "Salt Cave", potřebný balíček dokumentů, reklamní materiály, školení ve výstavbě solné jeskyně).

3. A proč některé obchody uzavírají, zatímco jiné prosperují?

VikkiDelling 18. března 2015

Pro lékařské aktivity. Solná jeskyně - zdravotnické vybavení.

50 000 rub. až do 31.03.15, od 01.04.15 - 100 000 rublů. je zde franšízový balíček (Informační pomoc při organizaci a provozování podnikání "Salt Cave", potřebný balíček dokumentů, reklamní materiály, školení ve výstavbě solné jeskyně).

To není přesně franchisový balíček. A není ani 50, ani více, 100 tisíc.

3. A proč některé obchody uzavírají, zatímco jiné prosperují?

Otázka je dobrá otázka. To znamená, že navrhujete svou účast, aby se člověk s touto firmou dostal za menší částku než bez vaší účasti? No, služba stojí za to.


Přidal VikkiDelling 18. března 2015 - 20:36

HaloFort 18. března 2015

Pro lékařské aktivity. Solná jeskyně - zdravotnické vybavení.

To není přesně franchisový balíček. A není ani 50, ani více, 100 tisíc.

Otázka je dobrá otázka. To znamená, že navrhujete svou účast, aby se člověk s touto firmou dostal za menší částku než bez vaší účasti? No, služba stojí za to.

Slaná jeskyně není zařízení. Pokud vás tato fráze znepokojuje, můžete se nazývat Salt Oasis nebo Salt Breeze. Nikdo vás nucuje provádět lékařské činnosti a používat zdravotnické prostředky.

Nemůžete zakoupit náš non-franchisingový balíček a objednat si od nás nebo od jiné společnosti výrobu slané jeskyně. Zde si můžete vybrat: 50 000 rbl. pro jeskyni s vybavením nebo 1 500 000 rublů. (jak je uvedeno výše v komentáři) i pro jeskyni se zařízením.

Nikdo neříká, že budeš zavřený. Samozřejmě, pokud nechcete. Máme 5 let, než chceme))

Obecně se ptáme na zvláštní otázky, pánové))

Jste nabídnuta pomoc a alternativa k vysokým nákladům na organizaci podniku a hledáte trik.

VikkiDelling 18. března 2015

No, vy jste takhle? Snažíte se podnikat, ale vůbec tomu nerozumíte. Ano, a vy vyučujete za peníze.

Pokud vás tato fráze znepokojuje,

Me žádné fráze nemají obtěžovat. Oni budou obtěžovat (možná) ten, kdo přijme vaši super nabídku.

Nikdo vás nucuje provádět lékařské činnosti a používat zdravotnické prostředky.

No, to je potěšení, že nikdo není. Jinak by bylo nutné provádět a používat.

To znamená, že nevíte, že tato činnost vyžaduje licenci? A proč sami ji pak obdrželi (jak oni sami napsali výše)?

Jste nabídnuta pomoc a alternativa k vysokým nákladům na organizaci podniku a hledáte trik.

No, ano, nějak nudné. Je mnohem zajímavější investovat nejprve a pak si užívat překvapení.


Přidal VikkiDelling 18. března 2015 - 21:09

HaloFort 19. března 2015

Vážení uživatelé fóra. Pro ty, kteří pálí s myšlenkou otevření slané jeskyně, ale nemáte potřebné informace, včetně potřeby licenčních činností nebo jejich nedostatek? Neexistuje žádný potřebný rozpočet na organizaci podnikání? Kde začít? Kam dál?

Všechno bylo rozhodnuto na dlouhou dobu!

- Primární školení a další konzultační podpora.

- Pomoc při výběru prostorů a výstavbě slané jeskyně (typ činnosti, který není licencován).

- Rent AeroSolgenerator AGF-01 (nepotravinářské vybavení).

- Poskytněte potřebné dokumenty pro práci.

- Poskytování reklamních a informačních materiálů.

Žádost o nabídku na adrese: [email protected]

Ras20066 Mar 19 2015

Movka 20. března 2015

Vážení uživatelé fóra. Pro ty, kteří pálí s myšlenkou otevření slané jeskyně, ale nemáte potřebné informace, včetně potřeby licenčních činností nebo jejich nedostatek? Neexistuje žádný potřebný rozpočet na organizaci podnikání? Kde začít? Kam dál?

Všechno bylo rozhodnuto na dlouhou dobu!

- Primární školení a další konzultační podpora.

- Pomoc při výběru prostorů a výstavbě slané jeskyně (typ činnosti, který není licencován).

- Rent AeroSolgenerator AGF-01 (nepotravinářské vybavení).

- Poskytněte potřebné dokumenty pro práci.

- Poskytování reklamních a informačních materiálů.

Žádost o nabídku na adrese: galofort @ yandex.

Saltová jeskyně je stejná halokomorou, je to aerosolová terapie a vstupuje do fyzioterapie (lékařská služba). Následující: Zařízení musí mít osvědčení o shodě (splňuje požadavky právních předpisů GOST R 50444-92 (r.r.3,4) GOST R 50267.0-92 GOST R 50267.0.2-2005), což je zdravotnické vybavení. Toto zařízení může zpracovávat a provádět prevenci a pokud zařízení nemá certifikát o shodě podle GOST, toto zařízení pro klienta nic neudělá.

HaloFort 20. března 2015

Saltová jeskyně je stejná halokomorou, je to aerosolová terapie a vstupuje do fyzioterapie (lékařská služba). Následující: Zařízení musí mít osvědčení o shodě (splňuje požadavky právních předpisů GOST R 50444-92 (r.r.3,4) GOST R 50267.0-92 GOST R 50267.0.2-2005), což je zdravotnické vybavení. Toto zařízení může zpracovávat a provádět prevenci a pokud zařízení nemá certifikát o shodě podle GOST, toto zařízení pro klienta nic neudělá.

HaloFort 20. března 2015

Přílohy: 150 - 200 000 rublů.

Čistý zisk: ze 70 000 rublů.

Až do konce března je stále ještě doba odkladu pro vytvoření Slané jeskyně:

 • Pomoc ve výrobě - ​​50 000 rbl.
 • Aerosolgenerátor AGF-01 (certifikovaný, nelékařský, pro nelékařské aktivity) - 3 000 rublů / měsíc.

Nevykonáváme provokace moudrých lidí, přátelé! Využíváme zkušeností a těšíme se ziskové nabídce!

Žádosti o nabídku a otázky týkající se zájmu jsou zasílány na adresu: [email protected]

VikkiDelling 20. března 2015

Jedna z mých jeskyní pracuje od roku 2010 na medu. licence,


Získali jste tuto licenci jen tak, aby to bylo? To je velmi zajímavý přístup k podnikání, bude nutné vzít na vědomí.

Nevykonáváme provokace moudrých lidí, přátelé!


To je správné. Otslylyuvlivayem účty a neptejte se zbytečné otázky: zasahují do podnikání.

HaloFort 20. března 2015

Takže koneckonců potřebujete licenci pro vaše zařízení nebo ne? Pokud ne, proč jste to dostali?

Získali jste tuto licenci jen tak, aby to bylo? To je velmi zajímavý přístup k podnikání, bude nutné vzít na vědomí.

To je správné. Otslylyuvlivayem účty a neptejte se zbytečné otázky: zasahují do podnikání.

Pokud potřebujete med. licence, pak v rámci AGF-01 to nedáte. Obdrželi jsme licenci, protože činnost jedné z našich organizací je uvedena jako - LÉČBA. Zbytek našich organizací NENÍ deklarován jako LÉČBA.

Lidé píší zákony, nikoli bohy.

Pokud existuje zákon zakazující kouření na veřejných místech, začnete prokázat vlastníkům vodních fajků, že jsou ovce a rozdávají svůj rozvod, protože na soudu budou uzavřeny?

Vy, jako "specializovaná" poradenská firma, je obecně vtipné vyřešit takové problémy. S takovými povrchními úsudky pochybuji o vaší odbornosti, nevím, proč vám lidé platí peníze.

VikkiDelling 21. března 2015

Zbytek našich organizací NENÍ deklarován jako LÉČBA.

Můžete je deklarovat, jak chcete: aerosolgenerátory / halochambery jsou zdravotnická zařízení. Není to v souladu s tím, co jste uvedli, ale v souladu se zákonem.

Pokud existuje zákon zakazující kouření na veřejných místech, začnete prokázat vlastníkům vodních fajků, že jsou ovce a rozdávají svůj rozvod, protože na soudu budou uzavřeny?

Vaše hustota je jedinečná. Vodní dýmky a elektronické cigarety nespadají pod omezení. Zatím. Přečtěte si vysvětlení Rospotrebnadzor. Odkaz na to?

S takovými povrchními úsudky pochybuji o vaší odbornosti, nevím, proč vám lidé platí peníze.

Utybozemoy No, co tě trápí a urazíš? Tady diskutujeme? Ziskovost je určena relevancí a loajalitou zákazníků, stejně jako velikostí příjmů, a nikoli výparníky aerosolových generátorů na fóru. To je opravdu zábavné.

HaloFort 22. března 2015

VikkiDelling 22. března 2015

A co licence? Skutečnost, že jsem - "Samadura", jsme zjistili. Zbývá zjistit, zda potřebujete licenci pro vaše zařízení. Můžete se vyjádřit k rozhodnutí soudu?

HaloFort 22. března 2015

A co licence? Skutečnost, že jsem - "Samadura", jsme zjistili. Zbývá zjistit, zda potřebujete licenci pro vaše zařízení. Můžete se vyjádřit k rozhodnutí soudu?

Indikace pro použití haloterapie

Zdravotnická zařízení již řadu let studiu a rozšířit seznam indikací pro použití haloterapii v léčbě a prevenci různých onemocnění dýchacích, alergických a kožních onemocnění, v některých případech, přítomnost souběžných onemocnění horních cest dýchacích a kardiovaskulárního systému, jakož i nižší celkové a místní imunitu těla.

Hlavní indikace pro použití haloterapie:

I. Patologie dýchacího ústrojí

1. Onemocnění horních cest dýchacích

2. Akutní bronchitida s prodlouženým průběhem

3. Opakovaná bronchitida

4. Chronická non-obstrukční bronchitida

5. Chronická astmatická bronchitida

6. Chronická obstrukční bronchitida bez známky plicního srdce

7. Bronchiální astma mírné a středně závažné

II. Patologie kardiovaskulárního systému

1. Neurocirkulační dystonie (hypotonický, hypertonický typ)

III. Patologie orgánů ORL

1. Chronická nebo subakutní tonzilitida

2. Chronická nebo subakutní sinusitida (sinusitida, frontalitida)

3. Alergická Rhinosinusopatie, Pollinóza

IV. Kožní onemocnění

1. Atopická dermatóza, difuzní a exsudativní forma ve stádiu stabilizace

2. Psoriáza ve stadiu stabilizace

4. Hypercrestace mazových žláz (typ mastné kůže)

5. Puchulární léze kůže, akné

6. Kruhová alopecie

V. Snížení celkové a lokální imunity organismu

1. Osoby, které jsou často a / nebo trvale nemocné u ARI, ARVI

2. Osoby pracující ve škodlivých výrobních podmínkách (prach, plyn, kouř, chemické látky, teplotní rozdíly ve vnějším ovzduší, malé dávky záření)

3. Osoby kouření tabáku nebo kuřáky v minulosti, usnadňující přestat kouřit

Prohlášení o shodě TS N RU D-RU.AU37.B.06173

Zařízení elektrotechnické pro stříkání suché solanky,
ochranná známka "HaloFort": generátor aerosolu, model AGF-01. Výrobky jsou vyráběny v souladu s TU 5156-001-0185726496-2015.

Informace z registru:

Typ: Prohlášení o shodě výrobků s požadavky technických předpisů Eurasijské hospodářské unie

Registrační číslo: ТС N RU D-RU.UU37.V.06173

Datum zahájení akce: 26.3.2015

Datum vypršení platnosti: 25.3.2016

Referenční schéma: 3d

Informace o žadateli:

Typ žadatele - Žadatel Individuální podnikatel
Typ deklaranta - Výrobce
Úplné jméno / celé jméno podnikatele - Individuální podnikatel Lipin Evgeny Alfredovich
Telefonní číslo - 79042378052
Číslo faxu - 79042378052
E-mailová adresa - [email protected]
OGRN - 312110121400026

Informace o výrobci:

Typ výrobce - Výrobce Individuální podnikatel
Úplné jméno YL nebo FIO IP - Individuální podnikatel Lipin Evgeny Alfredovich
Telefonní číslo - 79042378052
Číslo faxu - 79042378052
E-mailová adresa - [email protected]
OGRN - 312110121400026

Informace o výrobku:

Typ objektu deklarace - Sériová verze
Původ výrobků - Domácí
Celé jméno produktu - Zařízení elektrotechnické pro stříkání suché solanky,
Informace o produktech, které zajišťují jeho identifikaci (typ, značka, model, výrobek atd.) - ochranná známka "HaloFort": generátor aerosolu, model AGF-01. Výrobky jsou vyráběny v souladu s TU 5156-001-0185726496-2015.
TN VED TS - 8543
Informace o dokladech, na jejichž základě byly produkty vyrobeny -
- Technická pravidla - TR TC 004/2011 "O bezpečnosti nízkonapěťových zařízení"
- Technická pravidla - TR TC 020/2011 "Elektromagnetická kompatibilita technických prostředků"

Informace o certifikačním orgánu:

Celé jméno - Certifikační orgán
Číslo certifikátu - РОСС RU.0001.11АУ37
Datum zápisu osvědčení - 16.12.13
Jméno manažera - Dmitrieva AA
Číslo faxu - +74953354288
Právní adresa - 119517, Moskva, ul. Nizhyns'ka, 13, budova 79
Adresa bydliště - 117279, Moskva, ul. Profsoyuznaya, d. 93 A, z. 509

Aerosolgenerátor agf 01

Když si koupíte před koncem měsíce, 500 spotřebních materiálů v sadě

je zajímavé, jak připojit HALOGENER nezávisle
a získat slevu 30 000 rublů?

Získejte komerční nabídku pro sadu "HALOGENERATOR"

Po instalaci individuálního generátoru pro halokomory, jehož cena bude výhodně kombinována s vysokou kvalitou a efektivitou, můžete sůl místnost zcela nezávisle na organizacích třetích stran. Stačí stačit na výběr...

Po instalaci individuálního generátoru pro halokomory, jehož cena bude výhodně kombinována s vysokou kvalitou a efektivitou, můžete sůl místnost zcela nezávisle na organizacích třetích stran. Stačí stačit na výběr značky a modelu.

Populární jsou dnes halogenerators GDA 01-17, Ionna ( «Ionic"), Iiris ( "Iris 136"), "Neptune-3": cena, výrobce a vlastnosti - klíčové parametry pro rozhodování o tom, aby se volby. V každém případě je vhodné zakoupit tento nebo ten model podle velikosti fotoaparátu a jeho funkcí.

Zařízení pro speleocameru

Technologie haloterapie znamená, že generátor je vybrán individuálně. Proto je třeba koupit ultrazvukový halogenátor ve fitness centru nebo lázeňském salonu, které je nutné přijmout po konzultaci s odborníkem.

Je také důležité zvážit finanční aspekt. Čím silnější a výkonnější zařízení, tím vyšší jsou jeho náklady. K ceně halogenátoru pro sůl není příliš vysoká, musíte ji vybrat na základě skutečných požadavků a pracovního plánu pro halokomory.

Dneska není tak těžké, mít dostatek kapitálu, koupit si komoru pro speleo; Přístroj AGG-03 v oblasti SPA v Rusku, Kazachstánu a sousedních zemích je jedním z nejoblíbenějších, i když existují i ​​jiné modely.

Koupit Halogenátor pro solnou jeskyni

Majitel halochamber samostatně rozhodnout, který zvolit jednotku pro solní pokoje, jeskyně: Halogenerator ACA-01 v Moskvě, Petrohradu a Rusku, například, mohou být objednány u porodu. Jedná se o produktivní a funkční zařízení. Mnoho odborníků doporučuje koupit halogenátor AGG-03 pro solnou jeskyni v halokomory, která bude pracovat stabilně a nepřerušovaně.

Halogenátor AGG-03 v SPA (SPA)

K dnešnímu dni halogenátor "Brissol", "Vitasol", "Galovita" koupit v SPA není těžké. Na trhu je mnoho přístrojů. Můžete koupit sůl generátory AGF-01, ASA-01.3 v SPA, fitness kluby: náklady na ně je dobře v kombinaci s kvalitou a výkonem.

Výběrem správného dodavatele, můžete si koupit Halogenerator AGG-01 „Aerosol“, „Aerovita“, „Aeromed“ za cenu bez přeplatků a předražené. Můžete také koupit halogenátor ASA-01.3 za cenu od výrobce - technické vlastnosti tohoto zařízení jsou na vysoké úrovni.

Aerogalitzer AGG-03, výrobce a cena

Prodej halogenátoru AGG-03 od výrobce vám umožňuje nepřeplňovat. Poté, co jste zjistili, kolik stojí halogenátor AGG-03 a technické vlastnosti zařízení, můžete si objednat. Důležité je pouze zajistit, aby parametry odpovídaly úrovni zatížení existující v kabině.
Praxe ukazuje, že sůl s aerogalitorem AGG-03 bude velmi produktivní - koupit za cenu od výrobce tento přístroj je dnes docela snadný.

Halogenátor: který z nich si vyberete?

Pokyny MU 4.3.1517-03 „Hygienická vyhodnocování a využívání aeroioniziruyuschego zařízení“ definuje halogenerators (z řeckého Hals -. Sůl a generátor - výrobce) jako zařízení pro umělé vytváření aerosolů solí.

Aerosoly jsou pevné nebo kapalné fáze distribuované v plynném médiu. Generátory solných aerosolů (halogenátorů) stříkají do částic vzduchu NaCl. Nejmenší částice soli pronikají do dýchacího systému a vyvíjejí na ni své léčebné účinky.

Halogenátor Používá se při haloterapii s různými onemocněními dýchacích cest a kůže. Toto zařízení umožňuje modelovat mikroklima solných jeskyní. V tomto případě se vytvářejí slané aerosoly s parametry, které umožňují účinnou léčbu. Díky tomu je možné dosáhnout terapeutického účinku při různých onemocněních.

Způsoby získání solného aerosolu

Při mechanickém způsobu tvorby aerosolu se nepoužívá přívod vzduchu přes brousicí jednotku. Jemný sprej prostřednictvím separačního systému, je nasáván zařízením (umělé turbulentního proudění), a je přiváděna do pracovní místnosti na určitou koncentraci. V konverze soli na jemný sprej je správnější používat termín „přímé broušení s přírodním ionizace“ (jednotka ACA 01.3 a, do jisté míry, Iris-38).

Při provádění metody "fluidního lože" se používá běžný domácí kompresor. Taková zařízení mohou být klasifikována jako "tryska" nebo "kompresor". Kompresorová zařízení zahrnují zejména halogenátor AGG-03 a COM-04.

Zařízení rozprašovací hypertonický roztok chloridu sodného, ​​je rozprašovač (jet nebo ultrazvukem, v závislosti na způsobu stříkání) a formálně nazýván halogenerator nemůže, jako technika zahrnuje vytvoření řízeného haloterapii suchý aerosol. Rozprašovač na domácím trhu je Aerovita.

Komparativní přehled halogenátorů

Halogenátor ACA-01.3

K dispozici ve třech verzích, halogenátor ASA-01.3 lze dálkově spravovat prostřednictvím internetu, což značně usnadňuje práci operátora. Moderní software umožňuje minimalizovat rizika v procesu správy zařízení. Zařízení má registrační certifikát vydaný Federální službou dozoru nad zdravotní péčí, jakož i prohlášení a osvědčení o shodě.

Sestava tohoto zařízení obsahuje 3 modely: PRIMA, SMART, PROFESSIONAL.

Aerosol s tímto generátorem je tvořen díky otáčení vysokou rychlostí a nárazu částeček soli mezi sebou (takže se částice soli "rozdrtí"). Jako surovina pro výrobu suché mlhy s částicemi menšími než 5 mikronů slouží sůl jemného broušení. Disperze aerosolu vyrobeného zařízením je 90% částic o velikosti 0,5 až 5 um

Koncentrace chloridu sodného může být od 0,5 do 50 mg / m.kuba, přičemž je možné vzít v úvahu počet návštěvníků, vlhkost a další parametry. Je možné nastavit 50 režimů koncentrace. Pro dosažení optimální hodnoty koncentrace rozprašování soli jsou k dispozici 4 hlavní režimy. K dispozici je automatický systém pro monitorování koncentrace a řízení parametrů aerosolu v reálném čase (princip zpětné vazby).

Všechny modely halogenátorů jsou vybaveny autoloaderem. Autoklávová násypka umožňuje jednotku pracovat bez doplňování soli 6 až 8 hodin nepřetržitě.

Maximální objem místnosti je 200 m3. Pokud je zařízení pro cirkulaci vzduchu.

Halogenátor Aeromed ASA-01.3 může zapínat a vypínat ventilační systém v místnosti. Předběžná úprava vzduchu není nutná.

Výkon zařízení nepřesahuje 70 W. Hladina hluku je poměrně nízká, nepřesahuje 35 dB.

Spotřební materiál - sůl vařené potraviny (GOST R 5157-2000, broušení číslo 1).

Výrobce má verzi zařízení pro podnikání - "Vitasol". Použití tohoto zařízení nevyžaduje licencování činností.

Další informace o zařízeních a jejich objednání na našich webových stránkách naleznete v sekci "Haloterapeutické přístroje".

Halogenátor AGG-03

Výrobce je ZAO SPIPM (Rusko).

Halogenátor AGG-03 je zařízení s patentovaným systémem dvou toků pro generování a dodávání aerosolu. Zařízení má hmotnost 25 kg. Je vyrobeno z plastu, rozměry jsou celkem kompaktní (100x45x60 cm). Zařízení má registrační certifikát vydaný Federální službou dozoru nad zdravotní péčí, jakož i prohlášení a osvědčení o shodě. Tovární záruka - 2 roky.

Aerosol se získává metodou "suchého varu" nebo "vroucí vrstvy", ve které se ve vzduchu vznáší mlha ze suchých částic soli.

Koncentrace chloridu sodného - žádné údaje. K dispozici je systém automatického řízení koncentrace. Údaje o tom, jak funguje tento systém, nejsou k dispozici.

Efektivní provoz aerosolového generátoru je zajištěn za předpokladu, že objem místnosti nepřesáhne 120 m3. Vybaveno samočistícím systémem.

Velikost částic je od 2 do 5 μm.

V procesu spotřeby spotřebovává 50 wattů. Hladina hluku nepřekročí objem tlumeného konverzace, tedy 35 dB.

Vyčerpávajícím materiálem je přípravek "Aerogalit", skládající se z horninové soli z ložisek Solotvino, Tyretskoye, Atremovskoye, Iletsk.

Náklady výrobce - 240 000 rublů. (Cena platí pro březen 2018)

Halogenátor COM-04

Výrobce - severozápadní centrum "Standardizace. Vzdělávání. Medicína (Rusko).

Toto zařízení může být používáno pro haloterapii jak v samostatné verzi, tak v uměle vytvořených místnostech, jako jsou solné jeskyně. Umožňuje naplánovat čas a naprogramovat dobu trvání relace. Není zapotřebí speciálních zařízení na přípravu chloridu sodného.

Zařízení má registrační certifikát vydaný Federální službou dozoru nad zdravotní péčí, jakož i prohlášení a osvědčení o shodě.

Generátor vkládá do místnosti vypočtené množství speciálně připraveného prášku chloridu sodného, ​​který se nazývá "Aerosol".

Maximální přípustný objem místnosti, v níž se předpokládá halota, je 120 m3.

Velikost částic v 0,9 objemu generovaného aerosolu nepřesahuje 5 mikronů. Kontrola koncentrace solného aerosolu chybí.

Zařízení se po každém zasedání nemusí vyčistit.

K dispozici je vzduchový filtr. Spotřeba energie nepřesahuje 60 W. Hladina hluku je nízká.

Spotřebním materiálem je speciálně připravený prášek chloridu sodného, ​​který se nazývá "Aerosol".

Cena od výrobce - z 319 000 rublů. (Cena platí pro březen 2018)

Halogenátor Iris-38

Výrobce - Indium Top (Estonsko).

Zařízení pro výrobu solného aerosolu tohoto modelu má řadu technických novinek v oblasti řízení. Touchpad je možnost ukládat do paměti desítky typických konfiguracích solných komor, ovládání přes Bluetooth z mobilního telefonu nebo počítače - to není úplný seznam vylepšení provedených Halogenerator Iris.

Pro výrobu aerosolu se používá metoda násobného kolize jemně zrnitých částeček soli nebo, jednodušeji, v mlýně, je sůl mletá a podávána venku ventilátorem.

Úroveň koncentrace NaCl je od 0,5 do 20 mg / m3.

Kontrola koncentrace soli v aerosolu závisí na typu místnosti a zvoleném režimu (údaje o tom, jak tento systém funguje, nejsou k dispozici). Celkem má přístroj 6 terapeutických režimů.

Bez periferií je spotřeba energie 50 W.

Tento model nemá registrační osvědčení Ministerstva zdravotnictví Ruské federace. Přístroj má pouze osvědčení o shodě jako zařízení pro domácnost.

Spotřební materiál - sůl vařené potraviny (GOST R 5157-2000, broušení číslo 1).

Cena - na vyžádání od výrobce. V Rusku v tuto chvíli neexistuje zastoupení (březen 2018).

Ultrazvukový halogenátor klimatizace

Výrobce je NPO Aerovita (Rusko).

Zařízení komorového typu, které vytváří aerosol s ionizovaným NaCl v místnosti, jako je například umělá solná jeskyně. Zařízení má registrační certifikát vydaný Federální službou dozoru nad zdravotní péčí, jakož i prohlášení a osvědčení o shodě.

Aerosol se získává aplikací ultrazvukových vln na roztok chloridu sodného 1-1,5%. Koncentrace NaCl v ovzduší v místnosti je až 100 mg / m3.

Minimální objem prostoru, pro který je zařízení navrženo, by mělo být 35 kubických metrů, maximálně 100 kubických metrů.

K dispozici je systém automatického řízení koncentrace (nejsou k dispozici údaje o tom, jak funguje) pracovního řešení s možností přidání během procesu výdajů.

Velikost částic aerosolu vytvořeného v 95% je v rozmezí od 1 do 5 um. Spotřeba energie - 80 W.

Spotřební: jako surovina, čímž se získá roztok výrobce doporučuje sedimentární mořská sůl Saki vklad, avšak lze použít jakékoliv jiné, za předpokladu, že obsah chloridu sodného v něm není menší než 95%.

Cena halogenátoru (2 obvody) od výrobce je 249 900 rublů. (Cena platí pro březen 2018)

Než si koupíte

Chcete koupit halogenátor pro efektivní provedení haloterapie a úspěšné obchodní metody? Pak si před zakoupením zařízení zeptejte se prodávajícího na následující otázky:

 • Má výrobce povolení k výrobě zdravotnických prostředků? To je zvláště důležité, pokud plánujete získat licenci na hubnutí, otevřením solné jeskyně.
 • Existují certifikáty shody pro zařízení?
 • Existují publikace ve vědeckých publikacích, učebnicích, příručkách pro lékaře, které popisují zkušenosti s používáním haloterapie s navrhovaným zařízením?
 • Má výrobce zkušenosti s interakcí s lékařskou vědou? Má výrobce lékařského spoluautoru a jaké jsou jeho zkušenosti a odborné znalosti?
 • Jaké je profesionální složení inženýrské služby výrobce?
 • Poskytuje výrobce poprodejní servis (záruka, pozáruční záruka)?
 • Jsou připravená zařízení ve skladu výrobce?
 • Aktualizuje výrobce řadu zařízení? Jak často probíhá modernizace?
 • Jaké jsou finanční podmínky nákupu? Existují slevy, splátky, leasing s následným vykoupením?

Nezapomeňte na triky obchodníků a bezohledných prodejců. Nebuďte příliš líní, abyste ověřili pravdivost a pravdivost obvinění pomocí vyhledávání na internetu, po přezkoumání recenzí a kontaktování odborníků za radu.

Souhrn

V tomto článku jsme se pokoušeli přinést objektivní údaje, aniž bychom dlani dali některému z přístrojů pro výrobu aerosolů se slanou vodou. Výběr nejlepších výrobců a nejlepších halogenátorů zůstává u zákazníka. Zaznamenáváme jen jednu věc: výběru a nákup zařízení pro haloterapii je třeba velmi pečlivě oslovit, aby se zotavovací zasedání dostávaly ve prospěch, nikoliv na úkor, a vaše podnikání se úspěšně vyvíjela.