Wind tunnel jako moderní obchodní myšlenka

Aerodynamický stroj již dávno přestal být jen výrobním nástrojem a simulátorem pro výsadkáře. Dnes se toto zařízení nachází v zábavním průmyslu a atrakcích.

Aerodynamický tunel má velmi jednoduchou strukturu, která poskytuje silný proud vzduchu, který drží předmět nebo osobu. Tato funkce umožňuje jeho široké použití v různých sférách podnikání a výroby. Například, aerodynamický tunel je velmi populární mezi fanoušky mimořádné zábavy, což činí tento druh podnikání jedním z nejvýnosnějších. Je zajímavé, že navzdory popularitě automobilu, a to i ve velkých městech, existuje jen málo společností, které jsou připraveny nabízet služby takové atraktivity, což znamená, že konkurence je také nízká. Být jedním z nových amerických nápadů pro podnikání, přinese vám dobré příjmy, pokud se budete snažit pracovat na tom.

Wind tunel, cena za vybavení - otevření obchodu

Navzdory skutečnosti, že podnikání je považováno za malé, náklady na jeho majitele nejsou v žádném případě malé. Ano, a hodinová zábava v tomto designu je asi 8 tisíc rublů. A tato cena nezahrnuje tolik nákladů na vybavení, jako náklady na napájení stroje.

Náklady na aerodynamický tunel

Dnes na trhu aerodynamických zařízení je možné získat nejen velké agregáty, ale také mobilní, což je docela výhodné. A jsou levnější. Je pravda, že je třeba poznamenat, že nejlevnější mobilní design stojí asi 3-10 milionů rublů, v závislosti na dalších možnostech. Nejdražší ADT se všemi funkcemi a odolností proti opotřebení je asi 20-30 milionů rublů. Rozměry těchto zařízení jsou také výrazně větší než předchozí verze. Nejdražší mezi profesionálními automobily je asi 100 milionů rublů. Takové ADT se liší nejen odolností proti opotřebení a množstvím užitečných možností, ale také s nízkým hlukem a nízkou spotřebou energie. Nákup se však často sám ospravedlňuje, protože se poměrně rychle vyplatí.

Náklady na provoz a údržbu aerosolu

Drahé lze považovat nejen za samotné zařízení, ale za jeho provoz a údržbu. Faktem je, že některá z navrhovaných zařízení vyžaduje spoustu energie, bez ohledu na to, zda funguje na elektřinu nebo na motorovou naftu. Cena za elektřinu začíná na 250 kW / h a končí s obrovskými 2-3 megawattmi. Průměrná hodnota, zejména u mobilních jednotek, je přibližně 350-500 kW / h. Musíte však vzít v úvahu skutečnost, že některý z těchto návrhů má dva režimy: standardní a vyztužené. Vše závisí na hmotnosti osoby, která zařízení použije, a na požadované kvalitě průtoku vzduchu.

Dieselové elektrárny mají zpravidla dvě možnosti práce: střední a zesílené. Spotřeba paliva zde kolísá přibližně 30-50 litrů za hodinu. Takže hodina provozu zařízení bude stát 1200-3000 rublů.

Tip: pokud hodláte stát velkým podnikatelem a koupíte velké a nákladné instalace ADT, možná budete muset přemýšlet o vybudování elektrárny. Je však třeba připomenout, že takové jednotky nestačí nejen proto, že jsou drahé, ale také proto, že pokud hodně hodnou, může to vést k energetické krizi.

Náklady na instalaci zařízení a zahájení podnikání

Kromě skutečnosti, že samotná instalace stojí od 3 do 100 milionů rublů, stojí za to přemýšlet o tom, kam ho opravit. Kromě toho, že budete muset postavit speciální místnost a elektrárnu, v případě potřeby budete potřebovat také služby jeřábu, protože upevnění zařízení není tak jednoduché. Navíc budete muset neustále nakupovat další díly a provádět opravy. Je mnohem jednodušší vytvořit od začátku čistící společnost nebo organizovat miniprodukci v garáži.

Kromě samotné instalace budete potřebovat vybavení, a to: různé helmy, rukavice, kombinézy a masky. Cena 10 setů vás bude stát zhruba 100 tisíc rublů. Reklama, dokumentace a další náklady vám budou stát 100 tisíc rublů. Inventář, různé prostředky bezpečnosti a protihlukové izolace - plus dalších 200 tisíc rublů.

Výnosy z instalace antény

Vzhledem k tomu, že hodina provozu naftového nebo elektrického větrného tunelu stojí asi 3 tisíce rublů a pro zákazníky 8-10 tisíc rublů, obrovský proud lidí, kteří chtějí vyzkoušet zajímavou zábavu, nebude. Měli byste však vzít v úvahu skutečnost, že i když budete zahrnovat ADT alespoň dvě hodiny denně, získáte dobrý zisk. Kromě toho profesionální parašutisty pro trénink neustále tráví obrovské sumy, a pokud budou tvořit většinu vašich klientů, nebudete se obávat příjmů.

Tip: investice do větrného tunelu se netýkají ziskových investic bez rizika. Proto než začnete pracovat v této oblasti, musíte ekonomicky vypočítat poptávku a ziskovost v oblasti, kterou jste chtěli rozvíjet. Riziko nezapočítání obrovských investic je příliš velké, takže se nestaráte a požádejte o odbornou radu v této věci.

Kde koupit aerodynamický tunel?

Vzhledem k tomu, že zařízení pro aerotube je opravdu drahé, je třeba analyzovat trh s takovými zařízeními před nákupem. Kde najít kompetentní dodavatele? ADT se vyrábí nejen v zahraničí, ale také v Rusku. Ujistěte se, že hledáte zpětnou vazbu a rady od těch, kteří se podílejí na takovém podnikání a chápe své detaily.

 • Chcete-li vyzkoušet vzduchové potrubí sami nebo koupit certifikát pro let jako dárek, navštivte stránku http://www.nebo-v-podarok.ru. Pokud máte rádi extrémní sporty, doporučujeme vyzkoušet si padák, balón, vrtulník a mnoho dalšího. Toto vše najdete také ve společnosti Sky jako dárek.
 • Domácí společnost "Tornado" z Voroněže vyrábí přístroje v hodnotě zhruba 4 miliony. Samozřejmě mohou najít dražší a profesionální jednotky.
 • Každý ví, že můžete koupit vybavení pro malé podniky doma z Číny. Ale čínské větrné tunely lze nalézt z 3 milionů rublů. A možná to bude nejvhodnější rozpočtová možnost poměrně vysoké kvality.
 • Německo a Česká republika vyrábějí nejlepší pomůcky v poměru "cena / kvalita" a cena jejich výrobků je mírně vyšší - od 6-7 milionů rublů. Navzdory vysokým nákladům však při jejich instalaci nemusíte brát v úvahu mnoho nuancí a ve službě neustále provádět opravy.
 • Běloruské společnosti vyrábějí spíše vysoce kvalitní a silné ADT za cenu 3,5 milionu rublů.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Obchodování s větrnými tunely je obtížné volat z malých nákladů, i když se nazývá tak. Ti, kteří to chtějí, budou muset investovat spoustu peněz. Takové podnikání zjevně není vhodné pro začátečníky, ale zkušení a zajištění podnikatelé mohou investovat do takovéto obchodní činnosti. Ale také musí být opatrní a pečlivě zkoumat poptávku po těchto službách.

Let v letecké dopravě - nejlepší místa v Moskvě

Naše high-tech čas nabízí lidem jedinečné příležitosti v oblasti zábavy. To, co pouze elita mohla původně zažít, je nyní k dispozici i dětem. Dobrým příkladem je aerotube. Dříve byla použita výhradně pro výcvik astronautů. Později se k ní dostali výsadkáři. Nyní je tato extrémní zábava dostupná všem. Silný proud vzduchu vás udrží v napětí. Můžete nejen stoupat, ale také provádět triky. Tento druh rekreace poskytuje řadu firem v Moskvě.

«AIR FLY»


Přitažlivost čeká na každého, kdo je starší než pět let. Existuje limit hmotnosti 120 kilogramů. Rychlost vzestupného proudu vzduchu je 250 km / h. Člověk dostane ty pocity, které parachutist zažije při skoku z výšky 3000 metrů. Aerotube je ideální pro ty, kteří cvičí v sekci padáku. Délku trvání relace lze upravit od 3 do 15 minut. Pro začátečníky je lepší se vyzkoušet nejdéle dvě minuty. To je racionální zábava, koordinuje trénink a pomáhá cítit pocit volného pádu, skutečnou svobodu. Instituce je v Moskvě považována za nejatraktivnější: má výhodnou polohu (Kurskaya stanice metra), má výhodné ceny, atraktivní systém slev a bonusů. Organizátoři zaručují nejen radost, ale i úplnou bezpečnost letu.

Adresa: Nizhny Susalny Pereulok, 5, s. 19 (území závodu "Arma")
Pracovní doba: denně od 9:00 do 21:30
Telefonní číslo: + 7-495-133-10-34
Webová stránka: http://i-fly.su

Aerotube v "Aerodynamice"


Projekční obraz oblačnosti se ponoří do fantastické atmosféry skutečného volného pádu na obloze.
Vysoká úroveň výcviku instruktorů. Hlavním instruktorem je dvakrát mistr světa.
Mnoho dalších atrakcí - simulátory, střelnice, virtuální realita.
Vlastní restaurace a kavárna - můžete mít firemní.
Jen 10 minut od metra Jihozápad - Z metra a zpět jezdí bezplatná kyvadlová doprava.

Zábavní centrum "Aerodynamics" je 4 podlaží a 2500 m², věnováno dynamické zábavě, kde pro každého návštěvníka je vášeň pro potěšení. Všechny aktivity centra využívají pokročilé technologie pro bezpečné a pohodlné ponoření do světa aktivní zábavy bez speciálního tréninku.

Bezplatná letadla Aerotube


Vzdálenost od centra je kompenzována dostupností volných parkovacích míst. Zařízení se vyznačuje přísným postojem k bezpečnosti, všechna zařízení jsou certifikována, pravidelně kontrolována. A každý návštěvník je pojištěn v OJSC SOGAZ. Z nepohodlí lze považovat potřebu povinného záznamu, zvláštního režimu provozu. Ale to vše je drobné ve srovnání s vysoce kvalitními evropskými zařízeními. Výška potrubí je 7 metrů, šířka je 4 metry. Rychlost vzduchu dosahuje 270 km / h. Inženýrský návrh letecké trubky byl vytvořen švýcarskou společností Bodyflying A. G. Minimální náklady na lety začínají od 2000 rublů. V budově je banketová hala, je k dispozici stůl pro skupinu až 10 osob.

Adresa: Moskovský okruh 71 km
Pracovní doba: Od úterý do pátku od 16:00 do 24:00. Víkendy a svátky - od 10:00 do 24:00
Telefonní číslo: + 7-495-225-23-23, + 7-495-106-17-54
Webová stránka: http://aerotruba.ru

Letárium


Zde můžete nejen aktivně odpočívat, ale také držet narozeniny, firemní večírky. Letariuv navštěvují nejen fanoušci vzrušení, ale také profesionální parašutisty pro praktické letecké triky. Tato atrakce funguje za každého počasí, v zimě av horkých letních dnech. Uzavřený aerodynamický obrys vytváří vynikající komfort a mikroklímu. Návštěvníci mohou sledovat lety ostatních lidí, klidně komunikovat: design uzavřených dveří to pomáhá. Aerotube má pokročilou funkčnost, průtok je regulován, což vám umožní navštívit atrakci pro každého - dospělé i děti!

Adresa: st. Krylatská, 5/1
Pracovní doba: denně od 10 do 22 bez přestávky a víkendů.
Telefonní číslo: + 7-499-372-23-65
Webová stránka: http://letarium.ru

Aerotube v obchodním centru "Aviapark"


Atrakce přitahuje ty, kteří milují dary a bonusy. Vzduchová trubka je umístěna ve volném prostranství, průtok vzduchu dokáže zvednout návštěvníka do výšky až 10 metrů. To zcela přivádí člověka k realitě padáku. Simulátor pomáhá simulovat volný let rychlostí 190 až 270 km / h. Intenzita pohybu vzduchu vám umožňuje provádět triky v pozastaveném stavu. Všichni můžete odlétnout do potrubí od 4 let. Ale hmotnost zákazníka by neměla překročit 120 kg. Úvodní dvouminutový let stojí 1.700 rublů. Získejte pozitivní emoce může být společnost 12 lidí. 60 minut bude stát 18 000 rublů.

Adresa: st. Khodynský bulvár, 4, 2 patro parkovacího centra "Aviapark".
Pracovní doba: od 11:00 do 22:00, o víkendech od 10:00 do 22:00 bez přestávky.
Telefonní číslo: + 7-495-508-20-18
Webová stránka: http://icanfly.moscow/i-can-fly-aerodinamicheskaya-truba-v-moskve/

Freezone


Instituce se vyznačuje vynikajícím trenérským personálem a nejvyšší výškou osoby - až 17 metrů. K dispozici jsou dvě antény amerického podniku Skyventure. Pokud jste se rozhodli pro odpočinek od společnosti, pak pro Vás bude organizována doprava: atrakcí není v centru. Pobyt není omezen na emoce. Aerotube pomáhá zhubnout a zbavit se stresu. Všechny ztracené kalorie mohou být doplněny v kavárně. Na Freezone je obvyklé pořádat firemní večírky, oslavy, narozeniny. To je místo, kde se ve vzduchu může současně nacházet 40 lidí. Minimální cena letu je 2000 rublů. Vždy je výhodné pobavit společnost objednáním univerzálního balíčku služeb.

Aerotube - jak létat v airtube správně?

Oblíbenost padáku se prosadila, aby vytvořil design, který by poskytl příležitost prožít let bez skákání z výšky. Aerotube má jednoduchý design a používá se jako atrakcí, sportovní simulátor pro výsadkáře a samostatnou disciplínu.

Aerotube - volný let

Zařízení pro simulaci letu v důsledku umělého pohybu vzduchu se nazývá vertikální vzduchové potrubí. Existují různé verze zařízení, které mají průměr od 2 do 5 m. Výška antény je větší než 10 m. Rychlost proudění vzduchu se může pohybovat od 200 do 250 km / h a jeho motor se vytvoří velkým šroubem. Provozovatel ovládající potrubí může neustále měnit rychlost průtoku vzduchu. Aerodynamický tunel může být nafukovací (šroub je na spodní straně a jeho kryty trampolíny) a odsávání (šroub je umístěn nahoře a mřížka je na obou stranách).

Létání v potrubí nevyžaduje speciální trénink a stačí, abyste přišli na místo, poslouchat bezpečnostní techniky a podrobit se trochu tréninku. Zpočátku to nemusí fungovat, ale nemějte strach, protože to jsou nové pocity. Brzy tělo zvykne na pohyby a bude jasné, jak se pohybovat v toku. Aby nedošlo k poškození aerodynamické trubice, nedoporučuje se tam zůstat déle než 15 minut. Po několika minutách vznášení se můžete dozvědět, jak pohyb ovlivňuje let, naučit se správně otočit tok, pohybovat se nahoru a dolů a stále cítit, jaký je volný pád.

Pokud srovnáváte s seskoky v padáku, pak v aerotube můžete létat mnohem déle (až 15 minut). Přínosy, které lze získat při pravidelném využívání atraktivity:

 1. Existuje ztráta nadváhy, protože rychle spaloval kalorie. Studie ukázaly, že za půl hodiny, kdy jste v potrubí, můžete strávit co nejvíce energie jako běh maratonu na 42 km.
 2. Koordinace pohybu se rozvíjí a svaly se stabilizují. To se vysvětluje skutečností, že ve vzrůstajícím stavu se tělo cítí zcela odlišné.
 3. Existuje zlepšení v práci nervového systému a posilování imunity, protože během letu v těle se produkuje "hormon štěstí".

Aerotube - kolik let?

Pro lety v airtube nejsou prakticky žádné věkové hranice, a dokonce i malé děti, které jsou ve věku 4 let, se mohou těšit na takovou zábavu. Takový výcvik pro dítě bude užitečný, protože vzniká vývoj svalů, obratnost, likvidace psychofyzikálních svorek a další problémy. U aerotube není věk jediným omezením a je třeba vzít v úvahu váhu osoby, takže povolený limit je 25-120 kg.

Jak létat v airtube správně?

Velký význam má předběžné školení a výcvik zaměstnanců aerotube. Kromě toho, že pro dobrý let potřebujete odpočinout, musíte vědět, jak správně ležet ve vzduchu:

 1. Zaměření na tok by mělo být na žaludek a stále je důležitá deformace v pánevní oblasti.
 2. Chcete-li létat v airtube, držet ruce ve stejné rovině s tělem, ohýbat je na loktech v pravém úhlu. Důležité je, abyste nepoškozovali lokty a nerozrušili vodorovnou čáru.
 3. Zvedněte hlavu a podívejte se trochu nahoru. Nohy by měly být mírně ohnuté a umístěny o něco širší než ramena. Navíc vytáhněte ponožky a zvedněte boky.

Aby vzduchotěsná trubka nezpůsobila zranění, postupujte podle jednoduchých pravidel:

 1. Během letu nemůžete držet ruce na spodní mřížce. Navíc to vám neumožní pohnout a řádně držet proudění vzduchu.
 2. Abyste neztratili pocit volného letu, nesnažte se opřít ruce a nohy v bočních stěnách. V opačném případě může dojít k poklesu, protože ztratí proudění vzduchu.
 3. Je zakázáno vystavovat jednu ruku nebo nohu, skupinu a provádět další pohyby, které vedou k poklesu v oblasti těla, protože to může vést k pádu.

Cvičení ve větrném tunelu

Při instalaci se provádějí různé cviky, stejně jako při skákání s padákem. Let v aerotube obsahuje:

 1. Hlava dolů - lety v obráceném stavu, tj. obrácené.
 2. Backfligh - lety na zádech, během kterých můžete cítit práci končetin a zpět.
 3. Sitflay - lety v sedící pozici, ale důraz je kladen na zadní stranu, zadní část stehna a nohy.
 4. Hlava nahoru - lety s vertikální polohou těla nahoru.
 5. Freefly - změnit polohu těla v různých rovinách.

Aerotube - nový sport

Zařízení Miracle se používá k výcviku parašutistů a fanoušků jiných extrémních destinací. Létání v aerodynamickém tunelu pomáhá procvičovat akrobatické postavy a zvládat proudění vzduchu. Stojí za zmínku, že samostatný sport je nejen padák, ale i lety v letecké dopravě. Novinkou jsou tance v tomto uspořádání, takže na nich již probíhají mezinárodní soutěže, které vypadají velkolepě.

Aerotube - soutěž

Od samého začátku se lety v letecké dopravě začaly stát populárnějšími a rychle se rozvíjejí jako sport. V letectru, friflai, akrobacii, freestyle a dalších typech parašutismu se úspěšně cvičí. V potrubí se konají poháry a mistrovství ve skupinové akrobacii a dokonce tam je samostatná disciplína - vertikální akrobacie. Soudci posuzují estetiku triků, synchronitu a krásu výkonu osobností. Možná, že za pár let budou lety na airtrue zařazeny do seznamu disciplín na olympijských hrách.

Tance v Aerotubes

Ve větrném tunelu se konají mezinárodní taneční soutěže, které se nazývají WindGames. Sportovci provádějí složité triky a vyšplhají do vyšších výšin. Program zahrnuje individuální a skupinové představení. Soutěže v aerotrubech jsou prováděny podle všech pravidel, takže je porota, doba výkonu, trestné body a tak dále jsou omezené. Protože se v trubce nic neslyší, účastník si nasadí sluchátka a slyší hudbu. Mistrem světa v leteckém tanci v roce 2016 je ruský Leonid Volkov.

Kolik to stojí za to létat v airtube?

V mnoha velkých městech najdete atrakci, jako je aerotube. Můžete zůstat v něm v různých časech a to vše závisí na přípravě. Poprvé odborníci nedoporučují letět déle než 4-6 minut. Během této doby se můžete naučit ovládat své tělo ve vzduchu, ale nenechte se unavit. Aerotube, jejíž cena závisí na době, kdy je v ní, může být přijata několika osobami najednou. Pro let jedné osoby na 5 min. muset zaplatit z 25 dolarů.

Aerodynamická trubice - kontraindikace

Aby se v potrubí stoupalo, není potřeba speciální tělesné výcviku, takže i děti mohou létat. Existuje řada kontraindikací, při nichž je zakázána taková zábava: těhotenství, problémy s krevními cestami a srdcem, duševní poruchy, závažné onemocnění pohybového aparátu a poranění zad. Nemůžete létat v aerodynamickém tunelu ve stavu intoxikace. Pokud máte strach a úzkost o svém zdraví, měli byste se poradit s lékařem.

Větrný tunel jako podnik

Je téměř nemožné najít někoho, kdo nemá sen, aby cítil, jak to je létat jako pták. Sen, sen, ale ne každý se může rozhodnout skočit s padákem. A poměrně nedávno byla absolutně bezpečná příležitost prožít všechny zážitky letu, ale současně neohrozit život - volný let v lete.

Nedávno byly tréninky ve větrném tunelu k dispozici pouze profesionálním sportovcům, výsadkářům. Dnes díky rozvoji zábavního průmyslu může téměř všichni létat ve větrném tunelu.

Co je aerodynamický tunel?

Takže, co je aerotube? Aerotube je simulátor volného pádu. Jedná se o vertikální potrubí různých průměrů, ve kterém je vytvořen silný proud vzduchu díky silným ventilátorům, které mohou zvednout osobu. To vám umožní získat téměř stejné pocity jako v padáku.

Tato zábava může být připsána extrémním sportům. Hlavními návštěvníky této atraktivity budou tedy děti a mládež. Fotografie těchto zařízení je k dispozici v dostatečném množství na internetu.

Výhody a nevýhody

Nezpochybnitelnými výhodami takové neobvyklé činnosti jsou:

 • nízká konkurence na trhu, zejména ve městech vzdálených od hlavního města;
 • vysokou poptávku po těchto službách;
 • rychlá návratnost;
 • mobilita většiny struktur;
 • bezpečnost letu.

Přirozeně, stejně jako jakýkoli jiný podnik, přitažlivost "Aerodynamická trubka" má řadu nedostatků. Některé z nich jsou velmi významné.

 1. Poměrně vysoké počáteční náklady. Náklady na aerodynamický tunel ve sběru stojí od 6 milionů rublů. Dokonce i modely, které byly v provozu, je těžké najít levnější než 3 miliony rublů.
 2. Vážné náklady na propagaci této činnosti. Vzhledem k tomu, že tato zábava je stále docela nová, za účelem propagace vašeho projektu bude muset vynaložit spoustu peněz a energie.
 3. Pokud se rozhodnete využít atrakci na otevřeném terénu, pak byste měli vzít v úvahu sezónnost podniku.
 4. Při přípravě povolení mohou být potíže.
 5. Obtíž při hledání kvalifikovaných zaměstnanců.

Podnikatelský plán

Je rozumnější začít podnikatelský plán s výpočtem nákladů. Výpočet bude proveden po dobu 10 měsíců. Takže náklady:

 • koupě atrakce samotné, cena vzduchového potrubí od 6 milionů rublů;
 • pronájem z 20 tisíc rublů měsíčně;
 • počáteční reklama 70 tisíc;
 • reklama je konstantní od 20 tisíc za měsíc;
 • registrace podnikání z 18 tisíc rublů;
 • platy zaměstnanců ze 150 tisíc rublů měsíčně;
 • služby z 60 tisíc rublů měsíčně (s ohledem na spotřebu ventilátoru).

Celkem, za prvních 9 měsíců nákladů bude asi 8 milionů 588 tisíc rublů.

Nyní je čas vypořádat se s budoucími výnosy z podnikání. Zpravidla, za hodinu, v airtrue může koupit zpět asi 30 minut. Ale to je samozřejmě velmi optimistické. Předpokládáme, že za 8 hodinový pracovní den navštíví Vaši přitažlivost 20 osob a letí minimálně 3 minuty. To znamená, že za měsíc budeme mít 1800 minut, které s přihlédnutím k průměrné náklady na minutu letu 500 rublů bude 900 tisíc rublů.

Po prozkoumání podnikatelského plánu lze snadno vypočítat, že váš zisk za 10 měsíců bude 9 milionů rublů. To znamená, že v 10. měsíci už získáte zisk ve výši 412 tisíc rublů! Přitažlivost se tedy vyplácí za pouhých 10 měsíců.

Kromě samotných letů můžete nabídnout další služby:

 • prodej dárkových certifikátů;
 • fotografie a video;
 • pronájem potrubí pro různé činnosti (pokud je zařízení mobilní).

Poskytnutí takových dodatečných služeb vám pomůže rychle vykompenzovat počáteční investici a spíše začít vydělávat. Možná, že díky kvalitní reklamní kampani budete mít více zákazníků, vaše atrakce bude schopna splatit i po šesti měsících.

Obchodní registrace

Abyste mohli začít podnikat, je nutné předat státní registraci. Kromě toho musíte získat povolení od místní správy k uspořádání atrakce "Aerodynamic Pipe".

K podnikání je nutné se zaregistrovat jako samostatný podnikatel nebo zaregistrovat společnost s ručením omezeným. Samozřejmě, vedení účetnictví je snadnější, pokud se zaregistrujete jako samostatný podnikatel.

Při výběru společnosti jako společnosti s ručením omezeným je třeba mít na paměti, že registrace je poněkud komplikovanější než registrace jako samostatný podnikatel. Za prvé, je třeba vytvořit charter a vydělat peníze jako autorizovaný kapitál. Základní kapitál nesmí být nižší než 10 tisíc rublů.

Navíc musíte zvolit daňový systém. Nejpřijatelnější formou v tomto případě bude zjednodušený systém se sazbou daně 6%.

Volba umístění atrakcí

Při výběru umístění budoucího aerodynamického tunelu není třeba volit místa, kde je vysoká návštěvnost potenciálních zákazníků. To je způsobeno tím, že návštěva takové atraktivity není spontánní událost, ale je plánována předem.

Před výběrem místa, kde budete moci hostit vaši budoucí firmu, musíte rozhodnout, zda se bude nacházet na volném prostranství nebo uvnitř. Pokud se rozhodnete umístit anténu do otevřené oblasti, je třeba vzít v úvahu, že fungování bude záviset v podstatě na sezóně a povětrnostních podmínkách. Vybavení instalované v interiéru vám pomůže pracovat po celý rok, ale instalace zařízení bude stát více, stejně jako pronájem.

Pokud hodláte přilákat mobilní telefon, bude snadnější zůstat na volném prostranství, ale v tomto případě si pamatujte sezónnost. Instalace mobilního zařízení je možná i uvnitř, ale v tomto případě je třeba zajistit pohodlný přístup a možnost odstranění částí atrakcí.

Větrný tunel by neměl být umístěn v blízkosti obytných prostor. To je způsobeno poměrně vysokou úrovní hluku, která přináší atrakci během práce. V opačném případě se budete muset postarat o zvukovou izolaci a to může být docela drahé.

Poměrně dobrým místem pro přijetí takové atraktivity může být příměstská nebo průmyslová zóna. To je výhodné pro několik parametrů:

 • nízké náklady na pronájem;
 • není třeba instalovat zvukovou izolaci.

A protože bude uspořádána dobrá reklamní kampaň a všechny lety budou provedeny na základě předchozího jmenování, budou minuty takového umístění vyrovnány.

Ve skutečnosti pro malou aerotubu bude dostatek prostoru nebo místa o rozměrech 30-35 metrů čtverečních, aby se přizpůsobilo vybavení atraktivity. Další 15-20 metrů čtverečních pro šatnu a místo pro recepci.

Elektrická energie musí být připojena k vybranému místu nebo místu. Pokud je vaše potrubí napájeno elektrickou energií, měl by být elektrický kabel navržen pro vysokou spotřebu energie. Samozřejmě je žádoucí dostupnost vody a sanitace.

Zařízení

Nejdražší část aerodynamické atraktivity je ve skutečnosti zařízení pro aerodynamický tunel. Celé podnikání závisí na tomto zařízení, jeho spolehlivosti a kvalitě.

Dnes má trh dostatek nabídek od zahraničních firem a od domácích výrobců. Navíc existují návrhy na nákup použitého zařízení. Takže, co koupit vybavení pro atrakce - není problém.

Při výběru zařízení je třeba nejdříve věnovat pozornost jeho vlastnostem, jako jsou:

 • výkon;
 • to, co se používá jako palivo, elektřina nebo motorová nafta;
 • výrobce.

Abyste zjistili základní charakteristiky zařízení, potřebujete vědět, za jakým účelem je použití vašeho větrného tunelu plánováno. Pokud máte v úmyslu použít potrubí jako atrakce, můžete si koupit model s menší kapacitou, ale pokud máte v plánu trénovat sportovce, je vaše volba - silný profesionální instalace „Aerotruba“.

Náklady na zařízení pracující na různých palivech se liší. Při výběru paliva je třeba mít na paměti, že větrný tunel, který běží na elektřině, bude snižovat náklady na pohonné hmoty. Mělo by však být zřejmé, že aerodynamická instalace vyžaduje velké kapacity, a ne každé místo nebo místnost se může pochlubit tím, co si spotřebitel může dovolit utrácet více než 300 kWh.

Dotykem na volbu výrobce stojí za zmínku, že tuzemští výrobci zařízení pro takové jízdy přinejmenším stejně dobře jako zahraniční analogové. Často je získání domácího vybavení nejlepší možností, protože v případě poruchy budou opravy a náhradní díly levnější. Ano, záruční i pozáruční servis je dostupnější.

Kromě vybavení, které vám umožní létat, nezapomeňte na nákup vybavení pro návštěvníky. Jedná se zpravidla o kombinézy, rukavice, masky a helmy.

Zaměstnanci

Personál pro takové přitažlivost je lepší vybrat mezi sportovci výsadkáři. To platí zejména pro instruktory. Ideální instruktor pro takovou atrakci by měl mít dobrý fyzický trénink, znát bezpečnostní techniku, mít dovednosti v akrobacii nebo zažít sportovní parašutistický skok.

Výběr zbývajících zaměstnanců antény není obtížný. Správce, recepční a technický personál, který si vyzvedne, není tak obtížný. Pro tyto zaměstnance by základními kritérii výběru měli být pracovní zkušenosti.

Budete také potřebovat účetního. Je lepší zaplatit za konkrétní práci, kterou vám tato osoba vykoná, takže nemá smysl přenést účetního na zaměstnance zaměstnanců.

Reklama a prodej

Hlavními spotřebiteli takového konkrétního "produktu" budou mladí a aktivní lidé, milovníci extrémních sportů. Vzhledem k tomu, že hlavní spotřebitelé nejvíce efektivně podporují novou atrakci, používají následující metody:

 • vytváření skupin v sociálních sítích;
 • distribuce letáků a letáky o různých školách, ubytovnách, sportovní kluby, fitness centra a míst s různými extrémní zábavy (karting, paintball, atd.);
 • reklamy;
 • držení propagačních akcí a různých mistrovských tříd.

Souhrn

Jak lze vidět z článku, otevření atraktivity "Aerodynamické trubky" je nemožné bez dostupnosti počátečního kapitálu. Navzdory skutečnosti, že počáteční náklady jsou poměrně vysoké (nejméně 6 milionů rublů), návratnost je poměrně rychlá.

V takovém relativně novém podnikání je velmi důležitá velmi důležitá reklamní strategie. Nepodceňujte význam reklamy. Vzhledem k tomu, že se jedná stále o mladé podnikání, každý rubl investovaný do reklamy přinese tisíce rublů na zisku.

Je třeba si uvědomit, že volba personálu, jmenovitě instruktory pro aerotube, je spíše komplikovaná záležitost. Možná, že i ve fázi plánování podnikání by bylo hezké mluvit s parašutisty z nejbližšího létajícího klubu, hledat budoucí instruktory. Nezapomeňte, že příslušní instruktoři vám pomohou vyhnout se vážným problémům, protože taková přitažlivost má kontraindikace.

Obecně platí, že podnikání je docela zajímavé, zvláště pro mladé a ambiciózní sportovce. Pokud se nebojíte potíží a máte startovní kapitál - jděte na to!

Aerotube uvnitř

Předběžné výpočty podnikatelského plánu pro letecké potrubí tak ukazují, že velikost počáteční investice začíná na 4 miliony rublů.

"Není to tak snadné otevřít obchod na letišti. Jak ukazuje praxe, takové atraktivity kupují podnikatelé s penězi, pro které je aerotube formou diverzifikace podnikání. V takovém případě není nutné počítat s bankovním úvěrem, pokud neexistuje spolehlivý ručitel, "uvedl odborník Malyugin k obchodnímu plánu.

Jaký příjem přinese aerotube a možná rizika?

Je těžké přesně vypočítat, jaký bude zisk aerotube. Do určité míry jde o loterii. Nicméně, dnes tato atrakce má vysokou úroveň ziskovosti, která umožňuje i při malém provozu zůstat na hladině. A s přílivem návštěvníků - bohatý za pár měsíců.

V ceně 60-80 rublů za minutu letu v letecké dopravě, náklady na službu dosahuje 350-500 rublů za minutu.

„Tento projekt bude splacena usilovat o průměrné návštěvnosti 300 minut denně nebo 60 lidí (5 minut), - říká Igor Romachkin - pak je doba návratnosti projektu“ větrném tunelu „nesmí překročit jeden rok. Bohužel, ve skutečnosti je tato doba obvykle dvakrát delší. "

Závěr

Podnikání v letecké dopravě má ​​své vlastní "úskalí", její úspěch silně závisí na dopravě. Tato činnost se vyznačuje vysokými provozními náklady - k pronájmu, údržbou přitažlivosti a personálu. Spousta peněz bude platit za energii.

Tento podnik má však významný plus - jedinečnost. Žádné další simulátory vzrušení nemohou poskytnout stejné pocity jako aerodynamická trubice. Díky tomu je dosažena trojnásobná ziskovost, která zajišťuje stabilitu podniku iv náročných podmínkách. Hlavní věc není dělat chybu s umístěním trubky a jejího modelu.

Všechny aerodynamiky v Moskvě - adresy a ceny letu 2018

Všechny aerodynamiky v Moskvě - adresy a ceny letu 2018

Ruský kapitál každým rokem stále více gravituje k obloze. Skok z padáku, let balónem a kluzákem není překvapením. A s takovou atrakcí ("sportovní simulátor"), jako aerodynamický tunel stále ještě málo lidí ví. V našem přehledu "Aerotube v Moskvě - adresy a ceny letu" jsme zahrnovali všechna data, která potřebujete k výběru místa. Vezmeme-li v úvahu, že na celém území Ruska nemá dostatek aerodynamických komplexů, vybrali jsme ty, kteří jsou v Moskvě av Moskvě.

1. Aerodynamika aerodynamiky

Aerodynamika - sedmá aerodynamika v Moskvě.. Nachází se 10 minut od Yugo-Zapadnaya, je to jeden z nejmodernějších aerodynamických komplexů v hlavním městě: tam mít nejnovější elektromotory, takže simulátor je mnohem klidnější než jejich „kolegové“.

Do komplexu se dostanete autem (k dispozici je bezplatné parkoviště před budovou) nebo na bezplatném Chatelet, který běží v určitých intervalech od metra k leteckému potrubí (více informací naleznete zde). Dále jdeme do "kokpitu" (tak zajímavým způsobem, že je vstupní skupina provedena) a jdeme až do druhého patra.

Vezměte prosím na vědomí, že musíte dorazit 30 minut před letem. Tentokrát stačí změnit oblečení, získat výcvik a získat instrukce od profesionálních instruktorů. Nezapomeňte připravit fotografické a videokamery pro zachycení jasných okamžiků letu.

Místo je ideální pro dětské večírky, firemní večírky, banketové akce, stejně jako "dynamické" týmové stavby. K dispozici bude vše, co potřebujete.

Pro dětskou dovolenou

Děti a mládež budou potěšeny! Kromě letu aerotrube můžete „létat“ na simulátoru nebo „jízda“ v automobilovém simulátoru, natáčení v interaktivním pomlčku nebo získat nezapomenutelné emoce ve virtuální realitě atrakci. To vše je na jednom místě. Tým komplexu organizuje dětskou animaci pro každý vkus a věk. Letecké akrobaty, zábavní jízdy a vlastní restaurace s menu pro každý rozpočet.

Pro firemní, teambuilding nebo banket

V restauraci "47 vzducholoď", která se může ubytovat až 100 osob (banket) nebo 150 (čtyřletá), pořádá akce jakékoliv úrovně a stupnice. Samostatně si můžete objednat originální koláče od profesionálních cukrářů, stejně jako vzrušující program "Aeromagia". Tým aerodynamiky má bohaté zkušenosti s pořádáním takových akcí a udělá vše pro to, abyste byli spokojeni.

Stručné informace

 • Typ: Zavřeno
 • Omezení: věk od 4 let, hmotnost do 120 kg
 • Průměr: 2,5 metru
 • Výška: 7 metrů
 • Průtok: až 250 km / h
 • Cena (věk 14+): od 320r / min (min 60 min, max 20 osob)
 • Cena (do 14 let): od 270r / min (min 60 min, max 20 osob)
 • Adresa:Moskva, 47 km od Moskevské uličky (mimo), ow. 7.
 • Rozvrh práce: 10:00 - 24:00 (denně), poslední let ve 23:30
 • Telefon: +7 (495) 991-61-88, +7 (499) 650-77-88
Další informace

Zachovejte své příbuzné s certifikátem ve vzduchové trubce!

 • doba platnosti osvědčení je 8 měsíců;
 • dárkové balení;
 • emoce po celý rok;
 • bez dodání v rámci MKAD.
Další informace

2. Kanál Ai-Fly v Kursku

V roce 2017 se na území obchodní čtvrti "Armagh" v blízkosti Gogol-Centra objevila nová aerotube. Šestý v Moskvě. Komplex Ai-Fly se nachází pouhých 400 metrů od stanice metra Kurskaya - to je možná nejvíce výhodná letecká trasa v Moskvě. Tam je velké území a tam je vždy bezplatné parkoviště. Je to mimochodem zaplaceno - 100 rublů za hodinu.

Samotný letoun Ai-Fly se nachází na volném prostranství, takže se cítíte jako pták. Při příjezdu je třeba 40 minut před určeným časem seznámit se s instruktorem, vybavit, předat předletovou přípravu a instrukci - ano, ano, vše je vážné! Změňte oblečení a počkejte, až se vaše řada může stát v místnosti vybavené teplým a pozorovat ty, kteří již létají. Hlavní věc, nezapomeňte nabíjet telefon, fotoaparát nebo fotoaparát a nechat všechny drobné předměty v šatníku.

Instruktoři Ai-Flay doporučují létání po 6 minutách poprvé. Let zpravidla je rozdělen na 2-3 sady po dobu 2-3 minut. To je víc než dost pro začátečníky, aby začali bolet všechny svaly, takže lidé, kteří se zřídka zapojují do sportu, je lepší začít s krátkým letem. Ale po několika zasedáních s trenérem budou získány některé akrobatické triky.

Ti, kteří pravidelně skáče s padákem do vzduchu a drží podstatnou část svého života, nyní příležitost vypracovat prvky letecké akrobacie v AFF kurzu (accelerated free fall) a RW (Relativní práce). Nezapomeňte na dárkové certifikáty. Stane se jasným a nezapomenutelným darem. Certifikáty jsou platné 1 rok a mohou být použity v kterýkoli den.

Stručné informace

 • Typ: otevřít
 • Omezení: věk od 5 let, hmotnost do 120-150 kg
 • Průměr: 2,2 metru
 • Výška: 6,5 metru
 • Průtok: až 250 km / h
 • Cena: 400r / min (min. 3 min., Max. 1 osoba). 20% sleva na narozeniny (dva týdny před a po narozenin)
 • Adresa:Moskva, Kurskaya stanice metra, Nizhny Susalny pereulok, 5, strana 19, území obchodní čtvrti "Armagh"
 • Rozvrh práce: 10:00 - 22:00 (Po-Ne), poslední let ve 21:30
 • Telefon: +7 (495) 133-10-34
Další informace

3. SRK "Volný let" na Planernaya

V roce 2011 byla uvedena do provozu první anténa v Moskvě. Samostatná budova se nachází vedle nákupního a zábavního centra VEYPARK. Hlavní výhodou místa je, že potrubí je uzavřeno. To znamená, že vzduch je z místnosti teplý. Proto můžete létat zde po celý rok a nebojíte se, že chladný pouliční vzduch uklidní vaše uši a nos a vaše tvář bude červená a šupinatá další týden.

Projekt komplexu připravili švýcarští inženýři z firmy Bodyflying A.G., která se specializovala na vytváření výcvikových středisek pro výsadkáře. V roce 2011 bylo toto místo certifikováno jako první aerodynamická atrakce. V Aerotrub na Planernaya je pod kopulí instalován obrovský šroubový mechanismus. Vytáhne vzduch skrze mřížkovou základnu a tím vytvoří proud vzduchu, který dosáhne rychlosti 270 km / h.

Pro bezpečnost je tu personál instruktorů a inženýrů. Během letu, za všem, co se děje přes průhledné stěny, pozoruje operátor, který reguluje rychlost proudění vzduchu. S nováčkem v letu se instruktor zotaví, aby nedošlo k odletu. Při přípravě na let zahrnuje povinnou kontrolu zařízení, výcvik a vývoj všech pohybů na zemi.

Zařízení obsahuje speciální celkový obuv a přilbu. Kategoricky je zakázáno "vzlétnout" sponkami, opasky, sponami, nýty a jinými kovovými prvky v oblečení, stejně jako šperky. To vše bude odtrženo od proudění vzduchu a může poškodit šroub. Představitelé spravedlivých sexuálních vlasů musí být nutně zapleteni do těsných prstíků, ocasů nebo trsy, aby se v nich neztratili.

Mimochodem, ve městě VEYPARK se nachází jeden z nejlepších bowlingových klubů v Moskvě - Kosmik. Zde, po létání, můžete dokonale relaxovat a hrát bowling. A také pro vás pracuje kulečník, dětské město, hrací automaty a dobrá restaurace.

Stručné informace

 • Typ: Zavřeno
 • Omezení: věk od 3 let, hmotnost do 120 kg
 • Průměr: 4,1 metru
 • Výška: 7 metrů
 • Průtok: až do 270 km / h
 • Cena: 633r / min (min 15 min, max 3 osoby) - 1150r / min (min 2 min, max 1 osoba)
 • Adresa:Moskva, metro Planernaya, metro Mitino, vnější část silnice Moskvy, 71 km
 • Rozvrh práce: 16:00 - 24:00 (út-pátek), 11:00 - 24:00 (neděle)
 • Telefon: +7 (495) 225-23-23, +7 (985) 315-66-55
Další informace

4. Letharium v ​​Krylatsku

Komplex se nachází v Krylatskij Hills Landscape Park v blízkosti metra Krylatskoe. K dispozici je letová zóna, šatna, klientská oblast a volně stojící prostor pro oslavy a firemní akce. Aerodynamický tunel je vyroben z průhledných materiálů, takže proces může být fotografován na videokameře nebo fotoaparátu.

V letové zóně je povolen pouze instruktor a pilot samotný, kteří během tréninku a instruktáž obdrží přilbu, kombinézy a speciální obuv. Z důvodu ochrany sluchu se doporučuje mít ušní zástrčky, protože hluk z vrtulových listů je velmi silný.

S instruktorem můžete komunikovat pouze pomocí gest. Podle bezpečnostních předpisů musí být pro tuto chvíli v klientské zóně přátelé, rodiče a další piloti. Odtud můžete obdivovat vše, co se děje, a ocenit milost a krásu letu.

Let ve vzduchu dovolí cítit celé spektrum potěšení z volného pádu, jako když skočíte s padákem, pouze bez přetížení a nebezpečí zranění. Děti mohou létat od 4 let a dospělé, kteří nemají zdravotní kontraindikace týkající se onemocnění srdce a nervového systému.

Vedle Letariium je úžasný design "koule". Je určen pro firemní akce, narozeniny, svatby a jiné oslavy. Zde může skupina až 35 lidí odpočívat a bavit se společně. Zařízení a komunikace umožňují pořádání i koncertu živé hudby nebo malého klubového večera, který vyzývá pár DJů.

Docela je to jedno z neobvyklých kaváren v Moskvě. Jeho hlavním rysem je poloprůhledná kopule, pod níž je po celý rok zábava a vždycky se dá jíst. Právě zde piloty Letaria často oslavují svůj první let.

Stručné informace

 • Typ: Zavřeno
 • Omezení: věk od 4 let, hmotnost do 120 kg
 • Průměr: 2,5 metru
 • Výška: 6,5 metru
 • Průtok: až 250 km / h
 • Cena: 400r / min (min 60 min, max 20 osob) - 1100r / min (min 2 min, max 1 osoba)
 • Adresa:Moskva, metro Krylatskoe, st. Krylatská 5/1
 • Rozvrh práce: 10:00 - 22:00 (Po-Ne)
 • Telefon: +7 (495) 241-63-41
Další informace

5. Aeropotok v Lublinu

Attraction (sportovní simulátor) se nachází v blízkosti parku Kuzminki nedaleko paintballe. Je těžké si to představit, ale potrubí je zde otevřené. Volný let je omezen pouze průhlednými stěnami "skla" (tzv. Letové zóny) a kolem nádherné krajiny parku. Za slunečného dne je let ve výšce čtvrtého patra (právě taková výška na "skle") na volném prostranství dechberoucí.

Letíte zde po celý rok, i v zimě, pokud teplota na ulici neklesne pod -10 °. A nebude jistě studené. Standardní vybavení zahrnuje hustou přilbu, oblek a rukavice. Nejdůležitější je, že se budete muset oblékat podle počasí, jako byste šli na procházku venku. A nezapomeňte na boty. Musí to být s vámi. Měla by být hustá, lepší na šněrování a dobře se hodí na nohu, takže nemusíte hledat "boty" kolem okolí.

Příprava na let začíná změnou a poučením všech těch, kteří jsou zaznamenáni v nejbližší hodině, takže je třeba, abyste je dorazili předem a nutně po dohodě. Každý let je doprovázen profesionálním instruktorem. Rychlost proudění vzduchu je sledována obsluhou. Neprovádějí skupinové lety s nově příchozími, takže neletí ze sklenice jako komára.

V aerotube se profesionální parašutisty a parašutisty často trénují. Průměr "skla" je pro lidi nadprůměrný růst příliš malý, ale pro začátečníky, dokonce i pro nejvyšší, to udělá. Zde můžete vyřešit všechny pohyby a manévry, které jsou nutné při skákání. Obvykle 10 minut tréninku v "skle" odpovídá 5-7 skokům s padákem.

Chyť pár kamarádů s dobrými kamerami a kamerami, aby mohli zachytit let. A nekombinujte ji s jinou zábavou. Emoce z volného pádu jsou nesrovnatelné.

Stručné informace

 • Typ: otevřít
 • Omezení: věk od 4 let
 • Průměr: 2,5 - 3,1 metrů
 • Výška: 7 metrů
 • Průtok: až 250 km / h
 • Cena: 250 r / min (min 60 min, max 12 osob) - 600 r / min (min 2 min, max 1 osoba)
 • Adresa:Moskva, metro Lublino, st. Zarechie, vv.3
 • Rozvrh práce: 10:00 - 22:00 (Po-Ne)
 • Telefon: +7 (495) 971-19-19, +7 (495) 795-12-12
Další informace

6. Freezone na dálnici Simferopol

Největší aerodynamické centrum na světě, jehož analog neexistuje. Existují dva profesionální antény - 11 metrů a 15 metrů, navržené a vyrobené americkou holdingovou společností SkyVenture, která nyní zaujímá vedoucí postavení ve vytváření větrných tunelů.

Rychlost vzduchu dosahuje 270 km / h. Bezpečnost zde zajišťuje nejen ostré oko operátora, ale také automatizace. Pohostinství a nezapomenutelné dojmy z neuvěřitelného letu ve výšce 5. patra jsou poskytovány. A co je nejdůležitější, všechno je v bezpečí.

Formálně nemůžete říci, že komplex je v Moskvě. Nicméně se dostal do našeho přehledu "Aerotube v Moskvě - adresy a ceny letu" vzhledem k tomu, že další letecké potrubí jsou ještě vzdálenější od Moskovské silnice - Petrohrad, Samara, Krasnodar, Tyumen a Irkutsk.

Standardní vybavení zahrnuje přilbu, kombinézy, sluneční brýle, zátkové chrániče sluchu. V místnosti av letecké dopravě je samo o sobě teplé, není třeba dodatečně zahřívat ani v zimě. Dokonce i skupinové lety jsou možné, ale pouze pro profesionály. Začátečníci mohou pouze letět s instruktorem.

Komplex Freezone má jedinečnou příležitost realizovat sen dítěte - létat s vašimi oblíbenými superhrdinami. Instruktor se změní na speciální oblek Spider-Man, Superman nebo Santa Claus. A pokud se po tom rodiče nebudou čarodějové, kteří pro den volali skutečné dítě současného Spidermana?

Stručné informace

 • Typ: 2 uzavřeno
 • Omezení: věk od 4 let, hmotnost do 150 kg
 • Průměr: 3,7 metru, 5 metrů
 • Výška: 11 metrů, 15 metrů
 • Průtok: až do 270 km / h
 • Cena: 550 min / min (min 60 min, max 10 osob) - 1250 r / min (min 2 min, max 1 osoba)
 • Adresa:Moskovská oblast, okres Chekhov, 59 km dálnice Simferopol (dálnice M2 Moskva-Krym, 39 km od okružní silnice Moskvy)
 • Rozvrh práce: 10:00 - 22:00 (Po-Ne)
 • Telefon: +7 (495) 180-00-18
Další informace

7. MŮŽEM FLY v obchodním centru "Aviapark"

Letecká potrubí I CAN FLY se nachází ve velkém nákupním centru "Aviapark", vedle nové stanice metra ČSKA. Můžete létat po celý rok, hlavní věc je, že teplota je nad -10 stupňů. Každý let zahrnuje vybavení (přilbu, brýle, kombinézy, obuv), předletovou instrukci a letu ve vlaku s instruktorem, který pečlivě sleduje bezpečnost. Vezměte prosím na vědomí, že všechny aktivity (školení, vybavení, letu) trvají 40-60 minut.

I CAN FLY má svou vlastní školu, kde se každý (od 4 let) může naučit profesionální lety (vzlétnout a spadnout, obrátit se na svou osu a řadu dalších věcí). Počáteční kurz se skládá z 8 tříd a stojí 12 000 rublů. Na konci školy budete muset absolvovat zkoušku, po které obdržíte certifikát.

Stručné informace

 • Typ: otevřít
 • Omezení: od 4 let do hmotnosti 120 kg
 • Průměr: 2,5 metru
 • Výška: 6,5 metru
 • Průtok: až do 270 km / h
 • Cena (věk 14+): od 300r / min (min 60 min, max 12 osob)
 • Cena (do 14 let): od 250r / min (min 60 min, max 12 osob)
 • Adresa:Moskva, Khodynský Boulevard, 4, 2. patro parkovacího centra "Aviapark" (m. ČSKA, 990 m)
 • Rozvrh práce: 11.00 - 22.00 (út-pátek), 10.00 - 22.00 (neděle), pondělí
 • Telefon: +7 (495) 508-20-18
Další informace

Co je volný let v airtube?

První letecké potrubí v hlavním městě se objevilo teprve v roce 2011, ale ten chtěl létat vždy a po staletí vynalezl stále více způsobů létání. Padáky, paragliders, kluzáky a křídla si podmanily svět.

Po dlouhou dobu studium vlastností chování těla během letu probíhalo pouze v reálných podmínkách. Zatímco v létě roku 1964 nebyl muž vchodu do aerodynamického tunelu určeného pro testování leteckých zařízení. A... letěl!

"Letěl jsem", v doslovném smyslu slova. Zvednutí dospělého člověka je dost "vánku" a vyfouká rychlostí 130 km / h. Můžete řídit let s rukama a nohama. Při změně polohy vzhledem k vodorovné poloze se člověk zvedne nebo spadne. Pohybuje se nahoru rychlostí až 300 km / h, tok vzduchu umožňuje lidskému tělu "viset" ve výšce téměř 10 metrů od země (úroveň 3 podlaží).

Po dobu 40 let byly lety v letecké dopravě čistě experimentální a vědecké povahy a prováděly se na klasifikovaných vojenských základnách. Rostoucí popularita padáku sportu z nich činí vynikající simulátor a nyní atrakcí (sportovní simulátor). A tato technologie je k dispozici široké škále lidí. Od té chvíle začala doba bezplatného letu pro všechny.

Hlavní výhodou antény v Moskvě je to, že každý může létat, dokonce i dítě. Neexistují žádné takové omezení letu jako věk, váha, fyzická příprava a řada nemocí. Nyní se můžete plně cítit jako pták. Nejstrašnější věc je, že člověk už nemůže žít bez pocitu letu a 90% těch, kteří letěli, se chtějí znovu a znovu trhat.

Jak se oblékat a co si vzít na let v aerodynamickém tunelu

Nemusíte se připravovat na lety v aerotrubech. Jediná věc, která stojí za zmínku, je jídlo - nemusíte přejídat, zvláště lidem se slabým vestibulárním aparátem. Umístění těla pod vlivem proudění vzduchu se může lišit a může se stát, že visíte vzhůru nohama. Tato změna událostí nebude mít žádný žaludek.

Hlavní věc při výběru oblečení spočívá v tom, že na těle jsou pevně a pevně uchyceny všechny věci, zejména helma, brýle, boty a rukavice. Když je průtok vzduchu rychlostí 250 km / h na helmu nebo botách, slabá příloha nebude stát. Pokud máte v úmyslu létat v botách, měli byste mít silné šněrování. Velkro je vypnuto na 10 sekund a posláno samostatně, aby zvítězilo na obloze. Také platí pro přilbu, rukavice a brýle.

Věnujte pozornost nové vyhledávací službě v Moskvě. Zde si můžete koupit dárkový certifikát na dovolenou

Šperky, zejména na krku, kovové nýty, brože, přezky, výstřihy jsou zakázány. Síla větru dokáže tuto situaci narušit, pokud z nějakého důvodu vyskočí z pracovního oblečení. Vlasy jsou lepší předem, aby se splétaly a odstranily, jinak by účes po letu byl velmi extrémní.

Sportovní historie letů

Svět je už dlouho soutěží o padák, což zahrnuje soutěže o přesnost přistání, výkyv, volný styl, přestavování volného pádu, skupinová akrobacie, frelly atd. Mezinárodní letecká federace stanoví pravidla a organizuje rozhodování. Spousta profesionálů a amatérů věnuje veškerý čas a sílu výcviku, aby získali a stali se nejlepšími.

Technika létání v "skleni" není zatím oficiálně jakýmsi leteckým sportem. Mezinárodní soutěže v oblasti leteckého tance se však již po tři roky konají. A nejsou ani méně pestré a někdy i vzrušující. Někdy se to, co se děje v letové zóně, je jako editace počítače.

V roce 2016 byl vítězem soutěže Wind Games, který se konal ve Španělsku, ruský Leonid Volkov, který působil v uměleckém freestyle. Je to nemožné uvěřit, ale on dělá všechny triky bez pojištění a výhradně díky proudění vzduchu pohybující se neuvěřitelnou rychlostí.

Možná vás zaujme vodní parky v Moskvě a karting