Anticafe: obchodní plán otevření v malém městě

V Rusku se objevila obchodní idea anti-falešné. Stát se populární ve velkých městech, je docela schopný obsadit své vlastní místo v malém městě. Útulný zajímavý interiér, prostor pro práci, studium a odpočinek, tvůrčí schůzky, obchodní školení, příjemné a veselé zábavy, samoobsluha, sladkosti a nápoje zdarma: to je formát této instituce. Je-li příslušná organizace s ohledem na nuance a zvláštnosti tohoto podnikání, to může být zdrojem dobrého příjmu pro majitele a oblíbené místo pro obyvatele. Jak pochopit všechny komplikovanosti a otevřít proti kouření od začátku, stejně jako podrobný obchodní plán s výpočty - v tomto článku.

Anticafe: obchodní plán otevření v malém městě

Jako každý jiný podnik objevuje anticafeh pečlivé plánování. Zde je připravený obchodní plán pro projekt ve formátu malého města.

Koncepce a cíle antifake, klientelu

Anticafe - nový směr v organizaci místa pro volný čas, práci a trénink.

Název s předponou "anti" vysvětluje rozdíl od obvyklé kavárny a podstaty instituce:

Poskytnutí místa za zábavou za poplatek.

Organizace prostoru, který uspokojuje potřeby návštěvníků: pro rekreaci, práci, komunikaci, hry, sledování filmů, školení, studia a další věci.

Nedostatek kuchyně a zákaz alkoholu ve stěnách anti-kavárny.

Dostupnost bezplatných nápojů (čaj, káva) a sladkého občerstvení (cukrovinky, pečivo).

Možnost objednání a doručení jídel zákazníky z jiných provozoven.

Cílem činnosti antikafeh je získat zisk z placení návštěvníky za čas strávený v instituci. Důležitým bodem je tedy správná volba místnosti a její umístění - na dostupném a pohodlném místě s dobrým provozem.

Neméně důležitá je správná orientace na kontingent potenciálních návštěvníků, kteří budou mít zájem o protiprávní služby.

Hlavními klienty jsou sociálně aktivní mladí lidé ve věku od 15 do 35 let. Studenti, školáci, nezávislí pracovníci, obchodní trenéři, konzultanti, tvůrčí profese (umělci, básníci, fotografové, designéři) často potřebují místo pro setkání, práci a volný čas.

Anticafe je skvělá alternativa k bydlení, pronájmu kanceláře nebo konferenční místnosti.

Správné zónování prostoru, poskytnutí místa pro hry, sledování filmů, vedení mistrovských kurzů a školení, coworking a vyjednávání umožní spojit zájmy různých skupin návštěvníků v jedné instituci.

Analýza trhu a konkurenčního prostředí

Antikafeh, jako nová obchodní linka, se začala objevovat na celém území poměrně nedávno - v roce 2012. Jedná se o čistě ruský vynález, který se již rozšířil do zemí SNS a celého světa. Nový formát zábavy a podnikání přilákal mnoho obchodníků a návštěvníků. Začal otevřít proti kouření, pracoval na povolení prvních velkých začátečníků.

V malých městech se tento typ podnikání právě začíná rozvíjet, a proto s dobrou organizací a nedostatkem velké konkurence se může stát výnosným a výnosným podnikem.

Při analýze místního trhu můžete nalézt způsoby, jak obejít konkurenty, a to díky nejlepšímu umístění, kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb.

Strategie podnikového vývoje

Aby bylo možné uspokojit zájmy různých kategorií protizárukových návštěvníků a přilákat nové zákazníky, je možné zdůraznit hlavní body:

Dostupnost bezplatného vysoce kvalitního Wi-Fi.

Organizace mistrovských kurzů, tematických akcí, večírků.

Provádění soutěží na stolních nebo počítačových hrách.

Zobrazení filmů, zápasů.

Pořádání kreativních, literárních večerů, uměleckých výstav.

Organizace dětských párty.

Na podporu podnikání účinně uvedení údaje o anti-kavárny v sociálních sítích, SMS-mailem, tisk a distribuci letáků, vylepování letáků v okolních domech, kancelářích a školách, reklama ve veřejné dopravě a ve sdělovacích prostředcích mládeže.

Chcete-li zvýšit úroveň loajality zákazníků, můžete pro pravidelné návštěvníky poskytovat systém slev, bonusů a dalších pobídek. Pozitivní emoce spokojených návštěvníků pozitivně ovlivní představu společnosti a mohou sloužit jako další reklama, tzv. "Slovo z úst".

Organizační a výrobní plán

Obchodní registrace

Za prvé, při organizaci podniku poskytující služby proti tarifu je třeba určit právní formu podnikání. Může se jednat o individuální podnikání nebo o společnost s ručením omezeným podléhající registraci u orgánů federální daňové služby.

Požadavky na prostory

Hlavní kritéria pro výběr místnosti pro antikataf jsou:

Plocha od 100 m². (s výhodou s možností následného rozšíření).

Umístění podél centrálních ulic města.

Blízkost veřejné dopravy zastavuje.

Dostupnost koupelny pro klienty.

Samostatný vstup do pokoje.

Je žádoucí přítomnost parkovacích míst pro automobily návštěvníků zařízení.

Zákazníci s vysokým provozním potenciálem.

Při návrhu interiéru je třeba zdůraznit jeho originalitu a funkčnost. Předpoklad by měl být co nejpříjemnější a měl by uspokojit potřeby návštěvníka, takže měl touhu strávit více času v něm a vrátit se znovu.

Pro současné umístění různých skupin návštěvníků je prostor lépe rozdělen do zón zájmu:

Společný prostor se stoly, židlemi, pohovkami, obrazovkou a projektem, kde mohou zůstat současně až 20 osob.

Zóna pro hry s monitorem, karaoke, herní konzole, stolní hry.

Zóna pro práci s počítačem a multifunkčním zařízením.

Dětské hřiště s hračkami a měkkým bezrámovým nábytkem.

Místo pro nápoje a lahůdky.

Není-li možné pro každou zónu přidělit samostatnou místnost, je nutné zajistit rozdělení společného prostoru ozdobnými přepážkami, regály, textilem.

Aby bylo možné zahájit trestní stíhání, je nutné získat povolení od SES a úřadu pro kontrolu požárů.

Zařízení

Za účelem zahájení protiprávního sankce kromě nákladů na opravy a projektování areálu je nutné pořídit potřebné vybavení v závislosti na oblasti a myšlence iniciátora projektu:

Nábytek (pohovky, stoly, židle, poufáty, houpací sítě).

Projekční plátno a film.

Dětské hračky a nábytek.

Termopot pro čaj.

Přibližný součet nezbytných kapitálových nákladů na opravu, design, dekoraci interiéru proti kouření a získání vybavení pro pokoj o rozloze 100 m2. bude asi 800 000 rublů.

Nábor zaměstnanců

Vzhledem k tomu, že tento podnikatelský plán považuje práci proti trestu za zásadu samoobsluhy, vyžaduje to malý počet zaměstnanců:

1 čisticí odborník.

Mzdový fond:

Plat od 1 pracovníka (rub.)

Celkový plat (rub.)

Pracovní plán

Optimální hodiny počáteční práce antikataf: od 10-11 do 23 hodin. Následné činnosti odhalí skutečnou potřebu případné potřeby prodloužit pracovní dobu v pátek a víkendu.

Výpočet účasti

Za účelem stanovení účasti protiprávního trestu a úrovně příjmů z jeho činností budeme zvažovat, jak uchovat záznam o období stráveném v instituci jedním klientem.

Chcete-li vzít v úvahu čas návštěvníků, můžete použít ruční metodu tím, že návštěvník poskytne vstupenku při příjezdu s fixním časem a předplacením první hodinu návštěvy. Zbytek času se započítává v minutě a zaplatí klient na výjezdu.

Elektronickou metodu můžete použít také s kartou s čipem. Druhá metoda bude vyžadovat dodatečné náklady na nákup speciálního zařízení, takže v počáteční fázi se můžete omezit na manuální účetnictví.

Aby se zvýšil počet pravidelných zákazníků, stojí za to používat systém měsíčního předplatného se slevou až do 30% času stráveného v průměru jedním návštěvníkem. Přínos pro hosta je zřejmý: zakoupením předplatného s takovou slevou na začátku měsíce bude moci navštívit protiprávní sankce bez časového omezení po celou dobu platnosti. Kromě inovace pro instituci je získána celá částka až do úplného poskytování služeb, čímž se rozšiřuje klientská základna.

Finanční plán

Plánování výnosů a nákladů

Měsíční příjem

Příjem z činnosti anticafe se skládá z platby za čas strávený návštěvníky v instituci a od dodatečných poskytovaných služeb. Vzhledem k tomu, příjmy ze služeb s přidanou hodnotou (procento objednání jídla z partnerských společností, které poskytují služby animace, prodej zboží souvisejícího - papírnictví a dalších) je malý a nestabilní, tento obchodní plán bere v úvahu pouze příjmy z operací anti-kavárny.

Platba je účtována za první hodinu času stráveného ve výši 120 rublů a později s poplatkem za minutu ve výši 2 rublů. na minutu. Jeden klient v průměru tráví 2-2,5 hodiny v boji proti trestu. Takže na základě 35 návštěvníků denně pro malé podniky bude denní příjem: 120 x 2 x 35 = 8 400 rublů. Měsíční příjem: 8 400 x 30 = 252 000 rublů.

Výše měsíčních investic (opakující se náklady):

Měsíční cena aktivity proti dívce činí 200 000 rublů.

Je třeba vzít v úvahu povinnou dostupnost finančního polštáře od iniciátora projektu ve výši 300 000 rublů. Tato částka je nutná k úhradě výdajů za období v prvních měsících činnosti instituce předtím, než částka příjmu dosáhne bodu rovnováhy ve výši 200 000 rublů.

Zisk a ziskovost

Vzhledem k měsíčnímu příjmu ve výši 252 000 rublů a výdajům za období 200 000 rublů bude měsíční zisk 52 000 rublů.

Z ohledem na výši základního kapitálu ve výši 800 000 rublů, včetně finanční polštář ve výši 300 000 rublů, doba návratnosti projektu: 1 100 000/52 000 = 21 měsíců.

Ziskovost projektu bude 15-20%.

Zvýšením velikosti doplňkových služeb a rozšiřováním podnikání, které přitahuje rostoucí počet návštěvníků, můžete dosáhnout snížení doby návratnosti projektu a zvýšit jeho ziskovost.

Analýza rizik projektu

Při plánování a otevření nového podnikání nelze rizika ignorovat. Je důležité provést podrobnou analýzu a najít způsob, jak je minimalizovat.

Aktivity proti obchodování s lidmi jsou plněny těmito riziky:

Vznik konfliktních situací mezi návštěvníky.

Riziko ztráty příjmu v mimosezónním období - v létě v teple a v zimě v zimě.

Iniciační projekt nemá v době nepředvídaných okolností dodatečné finanční prostředky na podporu podnikání.

Způsoby minimalizace rizik

Po případné analýze možných rizik lze nalézt možnosti řešení možných problémů s nimi spojených.

Zkušení majitelé anti-falešných pro dnešní nabídku nabízejí franšízu pro podnikání. Cena zahrnuje podrobné rady, školení a rady od profesionálů, jak se dostat do kritické situace. Ale díky kompetentní, vyvážené kampani můžete najít způsoby, jak se vyhnout problémům sami.

Riziko spojené s pravděpodobností nízké docházky může být sníženo provedením předběžného průzkumu mezi potenciálními klienty, kteří chápou jejich zájmy a preference. Díky výběru správného umístění proti kouření, taktiky podnikání, můžete přilákat velké množství sociálně aktivních lidí, a tím zajistit dobrou účast.

Aby se zabránilo konfliktním situacím mezi návštěvníky, měli by být zaměstnanci pečlivě poučeni, analyzovat možné možnosti rozvoje konfliktu a najít způsoby jejich mírového řešení. Je také nutné instruovat bezpečnostního úředníka o jeho činnostech v obdobném čase.

Pokud plánujete vzít v úvahu stávající sezónnost podniku, kdy dochází v závislosti na roční době. Takže v létě, během prázdnin a v horkém počasí, mnozí raději tráví čas venku. A v zimě, v chladném období - doma. Vědět, že tyto nuance mohou být připraveny pro ně předem. Je možné přilákat zákazníky, kteří oznamují uspořádání tematických akcí, které nabízejí pořádání oslav narozenin a slavnostních akcí. Účast návštěvníků s cenami v turnajích na stolních, video nebo počítačových hrách, provádění loterií o ceny. Jako výhru mohou být zaslány lístky na sezónu, které mohou být navštíveny proti penalizaci.

Aby se zabránilo riziku, že v klíčovém okamžiku bez hotovosti, je třeba se postarat o možnosti získání úvěru nebo jiné zdroje investic.

Anti-fake podnikatelský plán: nápady a příklady pro začátečníky

Anticafe je specifická instituce. Pokud máte touhu otevřít takovou instituci, pak navrhujeme zvážit obchodní plán proti kavárně. Pomůže vám zhodnotit proveditelnost implementace vaší myšlenky.

Popis činnosti

Anticafe je novodobý druh zařízení, ve kterém mohou lidé relaxovat, komunikovat a angažovat se v kreativitě. Specifičnost kavárny nebo kavárny je, že návštěvník provádí platbu pouze za dobu, kterou strávil v instituci. Čaj, káva a různé sladkosti jsou poskytovány zdarma. Myšlenka proti kouření je docela čerstvá, pokud se blížíte k otevření obchodu s kreativitou. Chcete-li dosáhnout co nejvíce zisku, musíte navrhnout podnikatelský plán proti kavárně (nebo jej stáhnout na internetu) a postupovat jasně.

Video z kanálu "Den sedmého" představuje přehled a zpětnou vazbu k protiprávnímu jednání.

Poskytované služby

Ve skutečnosti je protipráce placeným místem pro různé aktivity, kreativní nápady, zábavu a komunikaci v útulné a teplé atmosféře.

Návštěvníkům mohou být nabízeny služby:

 • připojte se k bezplatnému WI-FI;
 • organizovat mistrovské kurzy a podílet se na nich;
 • mít zájem;
 • Sledujte filmy z knihovny videa;
 • Chcete-li uspořádat turnaj na různých typech stolních her na speciálně organizovaném místě pro tento web.

Je třeba si uvědomit, jaké nápoje a sladkosti nabízejí návštěvníci, například:

 • černý nebo zelený čaj (listový nebo v pytlích);
 • Cappuccino nebo espreso, vařené v kávovaru;
 • Cookies na skladě;
 • různé druhy non-nikotinových parních koktejlů.

V antikataf není zakázáno s sebou přinášet jídlo a nápoje. Můžete si také objednat pokrmy z jiných restaurací.

Relevance

Navzdory skutečnosti, že se otvírá více anti-kouření, tento typ podnikání ještě není plně rozvinut. Pokud se k vytvoření tvůrčí instituce přiblížíte tvořivě a přijedete s návštěvníky nové zábavy, můžete se vyplatit na pozadí institucí tohoto formátu.

Typy antikatafů

V závislosti na místě a cílovém publiku může být časová kavárna rozdělena do několika kategorií:

 • bez "špatných návyků";
 • malá anti-kavárna;
 • proti kouření s velkou halou.

Při absenci "špatných návyků"

Tento druh anti-kavárny přiláká návštěvníky, kteří obhajují zdravý životní styl (HLS). Nebude možné uspořádat obchodní schůzku, která by znamenala použití alkoholu. Ale v této situaci budou mít pravidelní zákazníci.

Malé proti kouření

Takové protiprávní podvody jsou vytvořeny pro malé a individuální klienty. V souladu s tím bude anti-kavárna umístěna v malé místnosti. Zde se můžete setkat s přáteli, setkat se nebo najít inspiraci pro tvůrčí úspěchy.

Anticafe s velkou halou

Tato kategorie kavárny by měla být umístěna ve velkém pokoji, aby bylo možné ubytovat mnoho návštěvníků. Velký sál je vhodný pro vedení mistrovských kurzů, seminářů nebo firemních akcí.

Popis a analýza trhu

Před otevřením proti trestu je třeba určit cílové publikum a posoudit jeho konkurenceschopnost. Je lepší otevřít instituci ve velkém městě s více miliony obyvatel, aby vydrželo konkurenci. V provincii se takové podnikání může stát neziskové. Vzhledem k tomu, anti-kavárenské podobě tohoto vynálezu, se otevřel provozovny ve více než 8 zemí s největším počtem anti-kavárenských děl v Rusku a zemích SNS.

Nejširší sítě proti frontám pracují pod franšízou. Jedná se například o:

 • Jeffrey'sCoffee / NewYorkCoffee (20 proti kouření v Ruské federaci a na Ukrajině);
 • "Necafe" (22 institucí v Rusku a Kazachstánu);
 • "Dial" (11 anti-fikce na Ukrajině, Rusku, Slovinsku a Velké Británii);
 • TimeClud (4 časová kavárna v Rusku).

Konkurenci provádí i další prostory proti kouření a koksování.

Cílové publikum

Hlavními návštěvníky antikalet jsou mladí lidé (školáci, studenti) a tvořiví lidé, kteří mají volný plavání. Také volná pracovníci mohou přijít zde pracovat v uvolněné atmosféře, nebo podnikatelé se setkat se zákazníky a partnery.

V závislosti na tom, co hledá osoba, cílové publikum bude:

 • designéři, hudebníci, umělci, začínající firmy, fotografové a další lidé, kteří hledají inspiraci;
 • podnikatelé a nezávislí pracovníci, kteří chtějí pracovat v útulné atmosféře;
 • lidé, kteří tráví čas čekající na dopravu.

Konkurenční výhody

Chcete-li rozlišit svou anti-kavárnu, musíte analyzovat práci konkurentů a rozhodnout, co je možné udělat. Takže je důležité vybrat místo. Zde je žádoucí nejen soustředit se na velký tok lidí, ale také přemýšlet o kontingentu. Například blízkost vysokoškolských institucí, mladí studenti vždy touží po aktivní komunikaci.

Abychom upoutali pozornost, potřebujeme originální název a odpovídající design místnosti. Bylo by hezké se držet jednoho stylu. Název může například zdůraznit řešení interiéru spojené s určitou historickou dobou. Je to dobrý nápad myslet na "čip". Například uspořádání měnících se výtvarných známek, pohlednic, plakátů, fotografií, které odrážejí náladu té doby.

Propagace a reklama

2-3 týdny před začátkem práce můžete zahájit inzerci vašeho anti-kavárny tak, aby první zákazníci mohli přijít na otevření.

Reklama může být distribuována několika způsoby:

 • prostřednictvím propagačních letáků;
 • v rozhlase, televizi;
 • v dopravě;
 • prostřednictvím sociálních sítí;
 • spolupracovat s hudebníky, taxikáři, animátory;
 • prostřednictvím účasti na fórech.

Nejefektivnější způsob, jak propagovat marketing proti obchodování s lidmi. Pokud se vám někdo líbí, bude nutně poradit s antikariérovými přáteli, známými, příbuznými, sdílet fotky v sociální oblasti. sítě.

Co potřebujete otevřít?

Poté, co jste se rozhodli pro publikum a sestavili obchodní projekt, měli byste:

 • shromažďování dokumentů;
 • hledat pokoj;
 • výběr pracovního kolektivu.

Dokumenty

Chcete-li vytvořit trest proti trestu, musíte se zaregistrovat jako IP s kódem OKVED 92.51 (aktivity klubových typů institucí) a 92.72 (další aktivity pro pořádání rekreace).

Potřebná jsou také tato oprávnění:

 • PEP ze sanitární a epidemiologické stanice;
 • povolení od společnosti Gospozhnadzor pro soulad objektů s požárními požadavky.

Pokud plánujete prodávat alkohol a nechat kouřit v anti-kouření, budete potřebovat povolení k pití alkoholu a ozdobit místnost jako místo pro kouření.

Místnost

Výběr místnosti je hlavním aspektem objevu antikata. Mělo by to být velký (minimálně 100 m2) a nachází se v blízkosti zastávek nebo metrem, na ulici přeplněné s dobrým tokem. Je žádoucí, aby parkoviště v blízkosti proti trestu.

Požadavky

Území pro antitaf by mělo zahrnovat:

 • zásobování vodou a kanalizace;
 • elektřina a topení;
 • WC a pokoj pro zaměstnance.

Zaměstnanci

Chcete-li organizovat práci anti-kata, budou lidé muset:

 • ředitel;
 • správce;
 • číšník a animátor (může to být jedna osoba);
 • klientem;
 • obchodník;
 • účetní.

Kandidáti na výše uvedená volná místa musí být aktivní, čestní, společenská a disciplinovaná.

Pokyny krok za krokem

Pro začínající podnikatele, kteří se rozhodli otevřít své anti-kouření od začátku, poskytli pokyny k opatřením:

 1. Výběr pokynů orgánu.
 2. Vypracování obchodního plánu s výpočty.
 3. Příprava dokumentů.
 4. Výběr místnosti.
 5. Sada příkazů.
 6. Podpora instituce.

Finanční plán

V podnikatelském plánu musí nutně existovat bod "výpočet nákladů a příjmů". Musíte počítat, co a kolik se vzít v úvahu místnosti nájemné (cca 100 m²) a mzdy pracovníků kolektivních.

Příklad počáteční investice:

 • oprava a dekorace prostor - 300 000-400 000 rub;
 • zařízení a inventář - 300 000-400 000 rub;
 • Ostatní náklady - 100 000-200 000 rub.

To znamená, že poprvé budete muset investovat asi 700 000-1 000 000 rublů.

Pravidelné investice

Při plánování nákladů za měsíc stojí za zvážení:

 • Pronájem - 40 000 až 60 000 rublů;
 • platy zaměstnanců - 80 000-120 000 rublů;
 • Ostatní výdaje - 30 000-50 000 rublů.

Celkem, průměrné náklady za měsíc budou 150 000-230 000 rublů.

Podmínky otevření

Načasování začátku práce je snadné zjistit, pokud existuje připravený plán proti trestu. Je lepší začít od času, který půjde do návrhu dokumentů, a pak vše závisí na vaší flexibilitě, vnitřní organizaci a touze.

Rizika a návratnost investic

Rizika, kvůli nimž může být protizáruka záporná, jsou rozdělena na vnější a vnitřní. Externí rizika souvisí s nestabilitou ekonomiky v zemi a vnitřní rizika jsou spojena s kvalitou služeb a činností instituce.

Mezi vnější rizika patří:

 • přítomnost silnějších konkurentů;
 • zvýšení cen za použité materiály a pronájem prostor.

Interní rizika zahrnují:

 • snížení toku zákazníků;
 • obchodní orientaci po určitou dobu v daném roce;
 • ztráta prestiže z důvodu nesprávné organizace práce nebo nedostatečné kvality údržby.

Zvláštní riziko pro anticafe - zákazník může objednat částku převyšující platbu za svůj pobyt. V tomto případě výdaje převýší příjem.

Co se týče zpětné návratnosti, to vše závisí na cenách a toku návštěvníků. Například, platba za pobyt v antifaque - 1,5-2 rublů za minutu. Průměrný průtok (20-30 zákazníků za 120-180 min / den) přinese z 6000 na 10 000 rublů denně. To znamená, že za měsíc zisk anti-falešné bude 30 000-50 000 rublů. Úplná návratnost bude dosažena za 1,5 až 3 roky.

Video "Jak otevřít proti trestu"

Na videu z kanálu Arthur Goncharenko se naučíte, jak otevřít svůj trest proti trestu.

Obchodní plán pro ziskové anti-kavárna: jak otevřít časovou kavárnu v malém městě a získat milion

Tento článek bude věnován tomu, jak otevřít protiprávu ve vašem městě. Jaký je rozdíl od obyčejné kavárny a pro koho je určena? Anticafe - místo pro ty, kteří prostě nepřijdou jíst skvěle, ale kteří se starají o umění, události, intelektuální zábavy. V tomto přehledu sestavujeme podnikatelský plán pro zabránění padělání "od A do Z" (výpočty pro rok 2018).

Obsah

Jakékoliv umění: malba, psaní, kino, hudba. Jak lze to kombinovat s kavárnou? Charakteristickým znakem instituce bude design a vybavení. Obrázky slavných nebo mladých, začínajících umělců, neobvyklé nástroje, krásné dekorace, poetické, literární večery. Představení hudebních a tanečních skupin.

Přehled Nicaragua Niche

Anticafe je určen pro sofistikovaného hosta, který je plný běžných restaurací a kaváren, které hledají rozmanitost. O této instituci se povědí přátelé a známí, protože to není jen lahodné jídlo, ale také zajímavý program.

Můžete si, samozřejmě, anti-Kavárna je otevřena, které přijdou jen studenty, kteří se zajímají o umění nebo chudých umělců, ale je to k ničemu nebude dělat, s výjimkou snad duchovní. Anti-café vyplácet, je třeba udělat pro bohaté lidi, s penězi od průměru a výše, kteří se zajímají o umění a novinkách v pohostinství.

Když otevřete proti penalizaci, kromě výtěžku z nabídky budete moci získat příjmy z prodeje obrazů nebo vstupenek na vaše tematické večery. Nebo například host si bude muset objednat něco z nabídky za určitou částku, aby zůstal na tématickém večere. Zde, jak to bude pro vás výhodnější, nebo jak to bude pro hosty výhodnější.

Pokud máte trvalý zajímavý program, pak budou hosté permanentní. Proč byste měli jít kamkoliv jinam, pokud nemůžete nejen jíst vynikající jídlo v anti-Catafu, ale také máte nádherný čas?

Zájem o tuto myšlenku? Pak nastíníme obchodní plán pro otevření vaší instituce.

Právní otázky

To musí být provedeno v absolutním podnikání při zahájení. Kromě IP bude nutné získat povolení od SES a požární služby.

Kromě toho některé anti-kouření poskytují alkohol, včetně nezbytně elity. Připravte pro první položku alespoň 200 000 kusů.

Hledání správného pokoje

Váš anti-café musí být nutně v historické části města, to znamená, že je lepší otevřít ve středu nebo blízko něj, alespoň, s krásným výhledem z okna.

Můžete také zkusit otevřít kavárnu, kde bývala slavná kreativní osoba nebo alespoň pracovala. To nepochybně zaujme hosta.

Místnost by měla být nejméně 150 metrů čtverečních. m., 50 z nich obsadí samotnou halu, zbytek - kuchyně a technická místnost. Uplatnit náměstí v centru města, je poměrně drahé, a vzít majetek k pronájmu vás bude stát mezi 100 a 000. Je zde možnost i levnější - k pronájmu suterénu a jak to opravit ještě před otevřením. Pros - žádný hluk ulice, soukromí.

V každém případě budete muset opravit a vybavit se všemi. Je to nejen sál, ale i kuchyň se všemi potřebnými standardy, které jsou k dispozici.

Připravte se na to, že budete muset položit nejméně jeden milion rublů spolu se službami designéra.

Zaměstnávání zaměstnanců

V první fázi, měli byste mít 4 číšník, barman 2, 4 kuchaři, 2 čistící prostředky, účetní, správce a umělecký vedoucí anti-kavárně.

Když otevřete kavárnu, umělecký ředitel může být sám, pokud se vám to líbí.

Kuchaři - od 15 tisíc = 60 000 za 2;

Číšníci - plat 8 000 plus úroky z prodeje a tipy = 40 000;

Barmani - od 15 000 = 30 000;

Čističe - 30 000;

Účetní - 20 000;

Administrátor - 20 000.

Celkem - 200 tisíc měsíčně pouze za platy zaměstnanců.

Anticafe menu

Vypracujte zajímavé menu pro nepřátele.

Kromě toho, že všechny produkty musí mít vynikající kvalitu, je žádoucí, aby obsahovaly tematické názvy. Ne nutně by měly být nádobí pouze pro gurmány. Důraz bude kladen hlavně na alkohol a programové sledování, takže pokud ho otevřete, nechte si v jídelním lístku jednoduché jídla: palačinky, sendviče, vlastní pečení, můžete dokonce podnikat obědy, které přitahují zákazníky.

Pokud vám někdo náhodně přijde na pracovní oběd, řekněte mu o večerních programech, o koncepci instituce. S největší pravděpodobností se člověk bude zajímat a pokud nepřijde, řekne ostatním přátelům a známým.

Programy a koncepty

Můžete vyjednávat s mladými umělci a zobrazovat své obrazy jako ornament instituce, který lze také zakoupit. Můžete si vzít malé procento z prodeje. Stejným směrem si můžete své ručně vyrobené věci dát do prodeje.

Na počátku pozvat básníky, hudebníky. Samozřejmě, že jako instituce určená pro lidi, více či méně inteligentní, poezie nemusí účastnit slibu a hudba by neměla být příliš rigidní. Ačkoli, samozřejmě, můžete uspořádat takové večery, v závislosti na přání hostů.

Obecně se hosté často ptají, a to ještě před zahájením podnikání, co chtějí slyšet nebo vidět. Také si můžete ve vaší kavárně uspořádat mini-knihovnu, takže host, který přišel mimo večerní program, se ani nudí. Dokonce si můžete zařídit becrossing, výměnu knih, nechte více lidí přijít.

Pozvěte spisovatele, kteří mohou být zajímavé mluvit o své nové knize nebo jednoduše sdílet zajímavé informace. Můžete jim zařídit, aby mluvili zdarma, například jejich reklama. Záleží však na vašich známých a schopnostech.

Reklama a přitahování návštěvníků

Nejlepší reklama v tomto případě přijde "z úst z úst", protože milovníci umění jsou většinou obeznámeni a budou vaši stálí hosté. Vaše instituce by měla vypadat velmi hezky, zajímavě a esteticky.

Si můžete udělat sami reklamou na internetu, otevřený anti-kavárně webových stránek, mluví o připravovaných programech a vychvalováním lidi „Dnes anti-kavárnu na výstavě mladého talentovaného umělce“ Zde můžete požádat hosty, aby nechali otevřené recenze o vašem anti-kouření.

Poskytněte profesionální protiprávní fotografie na webu. Čím déle budou běžní hosté, tím vyšší jsou příjmy. Koneckonců, pokud někdo tam neustále chodí, je zajímavé, že tam bude také mnoho lidí.

Náklady a návratnost investice z anti-tarifu

Počáteční náklady (bez zohlednění platu zaměstnanců) - od 2 milionů rublů.

Cena za měsíc při zahájení (za předpokladu, že zaměstnanci a platy zaměstnanců) činí 450 000.

Zisk: pokud jsou vaše příjmy 20 tisíc rublů denně, pak budete mít měsíčně 600 000 rublů. Máte 150 000 mínus daň (vezměte 18%) = 123 tisíc z vašeho zisku za měsíc.

V průběhu času můžete v závislosti na vašem úsilí, programech a společnostech v oblasti PR pokračovat po dobu 1,5-2 let.

V budoucnu můžete dokonce najmout dobrého uměleckého ředitele a uvolnit si více času, a přesto získáte příjem nejméně 100 tisíc měsíčně.

Shrnout obchodní plán

Výhody otevření anticafe:

Neuvěřitelně příjemné, estetické a originální podnikání;

Váš příjem je od 250 000 za měsíc;

Vysoká ziskovost: návratnost za 8-10 měsíců;

Pokud zvolíte formát bez alkoholu, a to je docela běžné, nemají problémy se získáním licencí. Nicméně, a na výtěžku to bude mít vliv hmatatelně.

Zajímavé fakty o podnikání ve formátu časopisů:

Průměrná kontrola: 200 rublů;

Průměrná návštěvnost zařízení: 120 osob denně;

Doba návratnosti: 8-10 měsíců;

Příjmy za první tři měsíce: 150 000 rublů / měsíc;

Výnosy po prvních 3 měsících: 200 000 rublů / měsíc;

Extra. služby: "Káva s vámi" na základě anti-kavárny. Příjem z dodatečných. podnikání: 40 000 - 70 000 rublů za měsíc. (závisí na poloze).

Co musíte začít ve výklenku:

Touha mít obchod s originálním nápadem (kde bez něj);

Komunikativní - v podnikání neexistuje jiný způsob;

Možnost investovat asi 1,5 milionu rublů;

Zkušenosti v oblasti podnikání (volitelné).

Kroky pro otevření proti pokutě ve vašem městě:

Plán na zahájení proti trestu po dobu 30 dnů (co, kdy a jak);

Místo: výběr, oprava a uspořádání;

Účetnictví, právní pomoc: všechny dokumenty, vedení evidence;

SES, požární služba, Rospotrebnadzor: rychlý a snadný průchod;

Zaměstnanci: nábor, školení, platba a motivace;

Vybavení a dodavatelé: výběr dodavatelů kávy, mléka, sladkostí a výběr potřebného vybavení;

Aktivity: pořádání akcí a oslav;

Vývoj všech finančních a pomocných modelů pro podnikání.

Reklamní a sociální sítě: interakce s publikem a reklama proti zločinu;

Co určuje úspěch podniku:

Značka je módní a nezapomenutelná firemní identita. Obsahuje návrh řešení, koncept, výběr nábytku, externí a interní obsah, metody práce s klienty a zaměstnanci;

Aktivita - znalostní báze a metody propagace a organizace událostí;

Design - jedinečný design, komfort a atmosféra;

Menu - dobře vyvinutý sortiment, specialita kávy a nápojů.

Jak otevřít proti pokutě v malém městě

Rytmus života moderního města znamená vznik speciálních klubových institucí, kde je možné trávit čas s přínosem kruhu podobně smýšlejících lidí, uspořádat schůzku nebo obchodní jednání. Dnešní západní model takových míst odpočinku získává popularitu v zemi. Pro začínajícího podnikatele se otevření takové instituce může stát základem úspěšného podnikání.

Podstata a vlastnosti spuštění

Samozřejmě, každý podnik potřebuje podrobné posouzení a podrobnou analýzu. Budeme se snažit zjistit, jak ziskový bude tento projekt, jak otevřít protiprávu v malém městě. K tomu je nutné zjistit, co je to podnikání a jak široký potenciál pokrytí zákazníků v této oblasti služeb. Důležité je také posoudit poměr pozitivních a negativních bodů při implementaci a provozu projektu. Koneckonců někdy taková analýza pomůže správně přistupovat k organizaci podnikání a budovat vlastní prosperující podnikání.

Takže začněte s formátem instituce. Na rozdíl od běžného kavárny pro naše obyvatele tady návštěvníci neplatí objednávku, ale čas strávený. Obecně platí, že nedostatek kuchyňského koutu a sortimentu alkoholu je normou pro anti-kavárnu. Obchodní myšlenka projektu znamená možnost nabídnout návštěvníkům zdarma čaj nebo kávu, stejně jako cukrářské výrobky a občerstvení. Současně mohou hosté přinést vlastní jídlo a nápoje. Vaším cílem je vybavit pokoj tak, aby zákazníci mohli pohodlně trávit čas.

Chcete-li sestavit připravený podnikatelský plán proti dívce, musíte zvážit část vaší cílové skupiny. Koneckonců, vaši pravidelní návštěvníci se mohou stát lidmi různého věku a prosperity, mezi kterými budou studenti i podnikatelé. V každém případě je nutné zajistit stálý přístup hostů na vysokorychlostní internet.

Rovněž stojí za to přemýšlet o zónovém prostoru - vybavení několika sálů různého zaměření pomůže přilákat více zákazníků. Například je vhodné vybavit samostatná místa pro setkání, práci a zábavu. Proto musí vybavení každého pokoje odpovídat účelu. Samozřejmě je důležité přezkoumat konkurenční podniky a určit pro sebe optimální umístění instituce.

Počínaje registrací případu

Podívejme se na přibližný plán jednání organizace vašeho podniku, pokud jste odhodláni zahájit proti pokutě. Jak začít projekt, poradit zkušeným podnikatelům. Obvykle je nutné postoupit postup pro registraci činností v IFTS. Pro běžné podnikání stačí zaregistrovat IP a vybrat zjednodušený daňový systém (6% hrubého příjmu). Také je třeba zakoupit a dát do rejstříku v pokladně daňové služby.

Kromě toho je důležité získat balíček povolení pro činnosti v těchto organizacích:

 • SES (soulad místností s hygienickými a epidemiologickými normami);
 • GPN (splnění požární bezpečnosti);
 • Rospotrebnadzor (prodej stravovacích produktů);
 • Místní obec (umístění štítků a venkovní reklamy).

Vezměte v úvahu, že shromažďování všech dokumentů bude trvat poměrně dlouhou dobu a s největší pravděpodobností bude vyžadovat opětovné plánování a opravy prostor. Nemáte zkušenosti s procházením instancí, můžete tuto organizační fázi svěřit odborníkům z této oblasti. Obvykle pro poskytování těchto služeb budete platit od 100 do 250 tisíc rublů. Nezávislost od nuly bude stát mnohem méně a nepřesáhne 50 000 rublů.

Základem úspěchu je výběr prostor

Takový úkol, jak otevřít vaši protikusovou kavárnu, vyžaduje velmi promyšlenou analýzu možného umístění instituce. Zde musíte vzít v úvahu několik nuancí. Za prvé, jak velká je koncentrace potenciálních zákazníků ve vybrané oblasti. Druhý - přítomnost konkurenčních společností v okolí. A konečně pohodlí umístění budovy. Samozřejmě je žádoucí, aby se vybraná budova nacházela poblíž konglomerace univerzit nebo studentských ubytoven. Tato kategorie občanů se zpravidla může stát vašimi pravidelnými návštěvníky.

Nyní mluvte o technických charakteristikách místnosti a jejich uspořádání. Budova musí být propojena s přívodem vody, odtokem, 380 V elektrickým vedením a teplárnou. Tato zařízení jsou lépe vybavena v prvním patře budovy, ale je také vhodná i základna budovy. Je žádoucí, aby plocha místnosti nebyla menší než sto metrů čtverečních, protože kromě hlavní haly bude nutné přidělit prostor pro koupelnu, ubytování personálu a technickou místnost. Pronájem za plochu 150 m2. m. bude od 80 000 do 180 000 rublů.

Nezapomínejte, že nejvýnosnějším obchodním z obchodního hlediska může být otevření antikataf, orientované na víceúčelové publikum. Jinými slovy, je vhodné naplánovat návštěvu vaší organizace se všemi druhy lidí. Takže musíte pracovat tvrdě, abyste vykonali kompetentní zónování prostor. Je optimální rozlišovat tři hlavní sekce - společný sál, obchodní zónu pro coworking a izolované VIP skříně pro obchodní jednání.

Pokud jde o návrh prostor, měli byste se zaměřit na chutě svých návštěvníků. Pokud se pronajímatelná plocha skládá z několika oddělených místností, můžete se pokusit vyřešit interiér v různých barvách, ale celkový styl by měl být zachován. Zkuste si zvolit materiály odolné proti opotřebení, odolné a představitelné, a na výběr příslušenství, přichází se zvláštní odpovědností. Tyto malé věci poskytnou jedinečnou atmosféru vaší události a dávají interiéru útulnou atmosféru.

Uspořádání sálu

Příklad podnikatelského plánu proti kouření musí nutně obsahovat úplný popis vybavení potřebného pro provoz klubu, uvádějící jeho náklady a množství. A je žádoucí systematizovat vše, co je potřeba samostatnými skupinami. Takže je možné podmíněně rozdělit vybavení instituce na nábytek, technické vybavení, inventář a drobné doplňky. Seznam požadovaného nábytku může vypadat takto:

 • stůl (1 ks na každých 20 m2, podmíněně 7 ks) - 21 000;
 • židle (16) - 11 000;
 • pohovka (8) - 40 000;
 • pouf (6) - 3 000;
 • Stánek a předseda správce (1) - 70 000;
 • kuchyň (2 skříně s umyvadlem a zavěšenými policemi nahoře) - 15 000;
 • knihovna (2) - 16 000;
 • závěs (4) - 6 000.

Vybavení klubového komplexu bude vyžadovat 182 000 rublů. Také budete muset koupit nějaké vybavení, například:

 • rychlovarná konvice;
 • kávovar;
 • směrovač;
 • Televizní a zvukový systém;
 • notebooky;
 • lednice.

Tato položka výdajů bude přibližně 210 000 rublů. Dalších 168 000 r. by mělo být odloženo na nákup různých deskových her, časopisů, knih, pokrmů a malého dekorace. Proto bude zařízení proti kouření stát nejméně 560 000 rublů.

Zaměstnáváme zaměstnance

Před otevřením proti trestu by podnikový plán - v malém městě to je zvláště důležité - měl vzít v úvahu počet najatých pracovníků v závislosti na pracovním plánu. Je rozumné plánovat zahájení 24hodinové instituce. Takový formát umožní maximální pokrytí široké škály návštěvníků různých sociálních kategorií a věku.

Zvažte proto personální obsazení této konkrétní možnosti. Takže nabídneme žadatele takové pozice:

 • vedoucí haly (3) - 22 000;
 • účetní (1) - 16 000;
 • čistič (1) - 12.

Jak je vidět, za platy na minimální počet zaměstnanců je nutné poskytnout asi 94 000 rublů měsíčně. Samozřejmě by mladí manažeři měli být voleni jako manažeři. Technická gramotnost, kreativita, zodpovědnost a komunikační dovednosti by se měly stát hlavním kritériem pro výběr kandidátů.

Vývoj marketingové strategie

Obecně platí, že proti kouření jako podnik může se stejnými šance stát se kultovní institucí ve městě nebo úplně bankrotu. Samozřejmě, správná reklamní politika je velmi důležitá. Z povědomí obyvatel oblasti, ve které jste se otevřeli, bude záviset na plném zájmu vašeho klubu o zájmy. Nezapomeňte proto zahrnout do celkového vývoje projektu náklady na služby reklamní agentury za účelem provedení profesionální akce.

Musíte přemýšlet o kvalitní podpoře instituce v internetovém prostoru, protože vaší potenciální klientelou jsou mladí lidé a lidé ve středním věku. Ujistěte se tedy, že si objednáte vývoj vlastních stránek vizitky a také platit za reklamní příspěvky a umisťovat bannery do sociálních sítí a dobře navštěvovaných portálů. Venkovní reklama je také velmi důležitá. Neměli byste ušetřit na těchto výdajích, protože budoucnost instituce závisí na kvalitě Vaší PR kampaně. Strávit takový podíl bude asi 50 000 rublů.

Vypočítat náklady a výnosy

Předpokládejme, že tím, že se vyrovnáte s možnými přínosy a riziky, rozhodli jste se otevřít svou vlastní kavárnu. Podnikatelský plán s výpočty finančních prostředků investovaných do podnikání a výpočet příjmů bude konečnou fází tvorby počáteční myšlenky. Současně úspěch a ziskovost případu mohou záviset na kvalitě provedené práce. Zvažme, jak by měl vypadat seznam zahajovacích investic. Zpravidla to vypadá takto:

 • registrace podnikání a získání povolení - 25 000;
 • oprava prostor - 210 000;
 • nákup zařízení - 560 000;
 • náklady na nákup kávy, čaje, cukrovinek - 5 000;
 • náklady na reklamu - 50 000.

Začátek začátku projektu může být, mít 850 000 rublů. Pokud pochyvíte o účasti instituce na prvních třech měsících, přidejte k tomuto číslu stabilizační fond na nájemné a platy ve výši 567 000 rublů. Celkově budete potřebovat částku 1 417 000 p.

Samozřejmě je důležité zvážit výši provozních nákladů. Ve skutečnosti každoročně z celkových příjmů je nutné odečíst součet těchto pozic:

 • zaplacení nájmu -1 140 000;
 • vyplácení platů zaměstnancům - 1 128 000;
 • současný nákup spotřebního materiálu - 240 000;
 • daně - 252 000;
 • odpis společnosti - 150 000;
 • reklama - 144 000;
 • dalších 140 000.

Přibližný ukazatel běžných výdajů bude na úrovni 3 050 000 rublů. Pokud za minutu platba každého návštěvníka ve výši tří rublů za první minutu svého pobytu, a dále dobu - dva, stejně jako umístění, umožňuje umístit až 50 osob, měsíční příjmy ve výši asi 350 000 a roční. - 4,2 milionu.

Současně se váš zisk rovná 1,150,00 rublům. To pomůže vyplatit zařízení buď během prvního roku nebo za rok a půl. Zde vše závisí na velikosti počáteční investice.

Jak můžete vidět, takový projekt je účelný a slibný. Samozřejmě další rozvoj podnikání bude záviset na příslušné politice řízení, dobré reklamě a dalších investicích do ní.

Jak otevřít proti trestu? Podnikatelský plán

Anticafe je speciální formát institucí používaných pro setkání, pracovní a kulturní odpočinek. V něm návštěvník platí za zábavu a vše ostatní je zdarma. Nabídka kavárny zahrnuje bezplatnou kávu a čaj, čokoládu, koblihy a sladkosti. Také návštěvníci mohou snadno s sebou přinášet jídlo nebo si je objednat prostřednictvím doručovací služby v jiné instituci.

Anticafe jako podnikání: cíle a přínosy

Hlavním zdrojem příjmu instituce je platba po dobu trvání pobytu. Standardní cena za minutu je 1,5-2 rublů.

Účel projektu proti kouření: zisk prostřednictvím poskytnutí místa pro různé zábavy, pomoc začínajícím podnikům, vzdělávací a zábavní služby, sociální práce.

Výhody:

 • Atmosféra, originálnost a relativně malá konkurence;
 • nedostatek vlastní kuchyně;
 • získávání zisku z návštěv, a nikoliv z počtu objednávek;
 • nízké náklady na údržbu;
 • vzájemně prospěšná spolupráce s doručovacími službami, obchodními trenéry, hudebními skupinami atd.

Cílové publikum

V závislosti na účelu návštěvy instituce se cílové publikum bude chápat jako:

 • návštěvníci, kteří přišli do kavárny, aby uspořádali schůzku, pracovali ve volném prostředí, využívali bezplatný přístup k internetu, nabíjeli gadgets atd.;
 • mladí lidé, kteří přišli do mistrovské třídy, koncert, hrát hry, relaxovat a bavit se.

Průměrný věk návštěvníka je 25 let.

Analýza trhu

Rozsáhlé šíření anti-kouření začalo v roce 2012. Od konce loňského roku bylo ve více než osmi zemích otevřeno několik set takových zařízení. Největší počet proti kouření je otevřen v Rusku a zemích SNS.

Hlavní část anti-tarifu je otevřena franchisingem. Největší sítě na území Ruské federace:

 • Nekafe - 22 zařízení v Ruské federaci a Kazachstánu;
 • Jeffrey'sCoffee / NewYorkCoffee - 20 zařízení v Ruské federaci a na Ukrajině;
 • Dial - 11 zařízení na Ukrajině, Rusku, Slovinsku a Velké Británii;
 • TimeClud - 4 instituce v Rusku.

Většina nezávislých provozoven je otevřena ve velkých městech a franšízy jsou častější.

Mezi hlavními konkurenty:

 • další anti-kouření;
 • coworking důvodů.

Jak otevřít proti trestu? Kde začít?

Právní nuance

Právní aspekty zahájení protikurze souvisí s získáním potřebných povolení a licencí:

 • registrace fyzické osoby nebo právnické osoby;
 • registrační značka kavárny;
 • Program řízení výroby (PPC);
 • řešení SES;
 • požadavků státní hasičské služby.

Jak uspořádat vlastní dodávku japonské kuchyně? Přečtěte si v našem článku.

Chcete-li otevřít anti-kavárnu, musíte zaregistrovat individuálního podnikatele nebo společnost s ručením omezeným.

 • 92.51 (činnost klubových institucí);
 • 92,72 (ostatní rekreační aktivity).

Podnikatelské aktivity musí být registrovány u daňového inspektorátu.

PPK je dokumentem sanitární a epidemiologické legislativy Ruské federace, kde jsou podrobně popsány hygienické a antiepidemiologické (preventivní) opatření [údaje o chování] o skutečném umístění zařízení a dodržování hygienických předpisů.

Také je nutné navštívit Gospozhnadzor, kde budou prostory kontrolovány v souladu s následujícími normativními zákony:

 • SNiP 21-01.-97 (Požární bezpečnost budov a konstrukcí);
 • SP1.13130.2009 (Evakuační trasy a východy);
 • SP2.13130.2009 (Zajištění požární odolnosti zařízení);
 • SP3.13130.2009 (Výstražný a řídící systém);
 • SP4.13130.2009 (Evakuace osob v případě požáru, omezení šíření požáru v ochranných zařízeních);
 • SP5.13130.2009 (Protipožární a hasicí systémy automatické);
 • SP6.13130.2009 (Elektrické zařízení, PB požadavky).

Výběr místnosti

Umístění antikalet by mělo být zvoleno podle následujících parametrů:

 • řadové domy: první nebo druhé;
 • blízkost veřejné dopravy nebo zastávky metra;
 • přítomnost parkovacích míst;
 • přítomnost silné energetické sítě, kanalizace, zásobování vodou;
 • stav pokoje;
 • tok klientů.

Nejvýhodnější lokalita Anticaty - to jsou centrální oblasti města a okolí s obchodními centry a studentskými areály. Samozřejmě, že pronájem na takových místech bude mnohem dražší než na okraji nebo ve spacích oblastech.

Pracovní doba

Režim provozu kavárny by měl být proveden s přihlédnutím k návštěvě návštěvníků. V počáteční fázi bude pracovní plán optimální od 10:00 do 22:00. Další analýza obsazenosti místnosti bude ukazovat, kde je třeba zkrátit čas a kde - zvýšit. Pokud není instituce v noci žádaná, nemá smysl pracovat nepřetržitě.

Systém záznamu času Váš pobyt můžete uspořádat dvěma způsoby:

 1. manuální registrace: správce zaznamenává čas příjezdu návštěvníka a dává mu číslo. Tento systém se používá k hodinové platbě;
 2. elektronické účtování: zákazníkovi je vydána elektronická karta, podle níž je pevně stanoven čas pobytu.

Nábytek a vybavení

Potřebný nábytek, vybavení a vybavení, s ohledem na plochu prostor 95 metrů čtverečních:

 • pět tabulek;
 • čtyři pohovky;
 • dvě křesla;
 • osm rán;
 • jeden stojan na bar;
 • deset obrazů;
 • příslušenství.

Kuchyňská výzdoba anticafe:

 • jedna kuchyňská sada;
 • dvě kuchyňské stoly;
 • dvě stoličky.
 • jedna herní konzola;
 • jeden stacionární počítač;
 • knihy, noviny, časopisy;
 • jeden karaoke;
 • dva notebooky;
 • jeden projektor;
 • stolní hry;
 • MFP.
 • jeden kávovar;
 • jedna lednička;
 • jednorázové ručníky;
 • jedna toustovač;
 • nádobí.

Nábor zaměstnanců

Seznam účastníků:

 • ředitel - 1 osoba;
 • administrátor, číšník a animátor u jedné osoby - 2 osoby;
 • Specialista na čištění - 1 osoba (částečný úvazek);
 • propagační specialista - 1 osoba;
 • účetní (případně outsourcing) - 1 osoba.

Celkový počet zaměstnanců je 6 osob.

Požadavky na uchazeče:

 • aktivní poloha života;
 • vysoce komunikativní dovednosti;
 • poctivost;
 • disciplína.

Služby

Orientační seznam služeb:

 1. Zůstaňte ve volném prostoru anticata.
 2. Poskytuje bezplatné Wi-Fi.
 3. Pronájem vzdělávacího a zábavního inventáře.
 4. Coworking.
 5. Zábavné programy.
 6. Bezplatné občerstvení.
 7. Rezervace stolů, her.
 8. Provádění různých akcí:
 • turnaje na stolních hrách;
 • koncerty;
 • psychologický výcvik;
 • mistrovské kurzy na výrobu ručně vyráběných předmětů, keramické květiny, mýdlo na vaření atd.

Podpora anti-kavárny

Nejlepším reklamním kampaňem proti falšování je rozhlasové slovo. Spokojení návštěvníci s větší pravděpodobností sdílejí informace o instituci se svými přáteli nebo například umisťují fotografie do sociálních sítí.

Způsoby, jak přilákat nové zákazníky:

 • reklama v místních sdělovacích prostředcích, dopravní reklama;
 • distribuce propagačních letáků;
 • reklama v sociálních sítích;
 • vzájemná spolupráce s dodávkami potravin, taxi, animátory, místní hudební umělci;
 • účast na různých start-up fórech apod.

Finanční plán

Výpočty ukazují přibližné náklady pro průměrné ruské město.

Jednorázové náklady

Jednorázové náklady se budou skládat z nákupu nábytku, spotřebičů, nádobí atd.:

 1. 5 tabulek. Celkové náklady činí 17,5 tisíc rublů.
 2. 4 pohovky. Celková cena je 80 tisíc rublů.
 3. 2 křesla. Celkové náklady činí 24 tisíc rublů.
 4. 8 vteřin. Celkové náklady činí 19,2 tisíc rublů.
 5. Počítadlo 1 barů. Náklady jsou 40 tisíc rublů.
 6. 10 svítidel. Celková cena je 15 tisíc rublů.
 7. 1 kuchyň. Náklady jsou 12 tisíc rublů.
 8. 4 stolička. Celkové náklady činí 4,8 tisíc rublů.
 9. 1 mytí. Náklady jsou 2,5 tisíc rublů.
 10. 1 mikrovlnná trouba. Náklady jsou 5 tisíc rublů.
 11. 1 kávovar. Cena je 18,5 tisíc rublů.
 12. 1 lednička. Náklady jsou 17 tisíc rublů.
 13. 1 toustovač. Náklady jsou 1,5 tisíc rublů.
 14. Šálek čaje a kávy. Celková cena je 5 tisíc rublů.
 15. Knihy. Celková cena je 15 tisíc rublů.
 16. 2 TV panely. Celková cena je 50 tisíc rublů.
 17. Karaoke. Náklady jsou 22 tisíc rublů.
 18. Stolní hry. Celková cena je 21 tisíc rublů.
 19. Herní konzole. Cena je 20 tisíc rublů.
 20. Projektor. Náklady jsou 12 tisíc rublů.
 21. 2 notebooky a 1 stacionární počítač. Celkové náklady činí 51 tisíc rublů.
 22. 10 obrazů. Celková cena je 20 tisíc rublů.
 23. MFP. Náklady jsou 6 tisíc rublů.
 24. Opravy a demontáže. Náklady jsou 250 tisíc rublů.

Celková výše jednorázových nákladů činí 732 tisíc rublů.

Opakované náklady

 1. Pronájem pokoj 95 m2 s přístupem k internetu a měsíční splátky služeb - 80 tisíc rublů.
 2. Plat mzdy a související příspěvky - 70 tisíc rublů.
 3. Náklady na odpisy - 5 tisíc rublů.
 4. Daně - 10 tisíc rublů.
 5. Spotřební materiál - 20 tisíc rublů.
 6. Časopisy, noviny - 3 tis. Rublů.

Celková výše opakujících se nákladů činí 188 tisíc rublů.

Každoročně se franchising stává hybnou silou a stává se oblíbeným obchodním prvkem. Představujeme vám přehled franchisů slavných kaváren.

Očekávané návštěvy

Očekávaný denní tok zákazníků pro každých 100 000 obyvatel města je 35 osob.

Průměrná délka pobytu jednoho klienta v boji proti trestu je 2 hodiny.

Průměrný počet výstav, skupinových akcí, mistrovských kurzů, prezentací a dalších hromadných akcí - 12.

Doba návratnosti a ziskovost

Doba návratnosti je vypočítána jako poměr jednorázových nákladů k měsíčním ziskům.

Měsíční zisk představuje rozdíl mezi měsíčními příjmy a výdaji.

Měsíční příjem se rovná produkci denního příjmu o počet pracovních dnů v měsíci.

Při zohlednění slevy na každé 2 hodiny pobytu návštěvník zaplatí 210 rublů

EНn = 35 lidí * 210 rublů = 7,35 tisíc rublů.

Měsíční příjem = 7,35 tis. * 30 dní = 220,5 tis. Rublů.

Na základě bodu vyloučení by měl být minimální zisk 188 tisíc rublů.

Měsíční zisk = 220,5 tis. - 188 tis. = 32,5 tis. Rublů.

Období návratnosti je 1,5 roku.

Ziskovost projektu je v rozmezí 15-20%.

Možná rizika

Před otevřením proti trestu musí podnikatel vzít v úvahu možná rizika, která mohou vést ke ztrátě pověsti a finančním ztrátám.

Možná rizika při objevení antikataf:

 • nedostatek "finančního polštáře". Podnikatelé se skromným počátečním rozpočtem často nenechávají určitou část peněz na splácení běžných závazků a na pokrytí nepředvídaných ztrát;
 • nízká účast instituce;
 • nekomunikací návštěvníků;
 • bezpečnostní otázky;
 • plnění lidí, kteří jsou proti kouřením, s protichůdnými zájmy nebo vzájemným nepřátelstvím.