Koblihy a nezáleží na invazi fanoušků koblih!

Hotové koblihy nebo obláčky v mracích práškového cukru se prostě zeptají v ústech, je to jen pohled na jejich směr. V dávných dobách byla většina svatebních "zdobených" dlouhých ocasů fronty od těch, kteří chtějí mít kousnutí z rudých pyshkami doplněných nezměněnou kávou a mlékem.

Nyní se naštěstí změnilo a už se nemusíme potýkat s frontami. Pyschki nebo koblihy lze pečovat rychle a bez problémů, mít pouze koblihu libovolného typu.

Vaše pozornost je nabízena zařízením, které vyrábějí domácí výrobci - Atesy a Sikom.

Jeho nádherné: tajemství podnikání

Síť nemůže pochlubit rychlého občerstvení, to je originalita a nepovtorimsotyu, stejně jako přítomnost nějakého zvláštního aury inherentní těmto institucím ze sovětské minulosti jako pyshechnye. Všechny jsou podobné, standardní a neodpovídají zvláštnostem národní ruské kuchyně. Ať už jde o pyshechnye, který s nostalgií a spoluobčany z různých společenských vrstev z chudé studenty a důchodce do elitní tvůrčí Čech.

Maminky svých dětí a milovníci svých milovaných přátel a kolegů svých kolegů přinesli zbytky levných křupavého prášku posypané práškovým cukrem. Obliba velkolepého nepadla s časem. Požadavek na pufr byl vždycky. Je to produkt, který láká s jeho sytostí a levostí. Navíc pro věkovou skupinu je to jakýsi stroj času, schopný je přemístit do dobře zapomenuté minulosti, v dobách chudé, ale šťastné mládeže.

To je důvod, proč mnoho moderních institucí vyzdobuje svůj interiér "sovětským stylem" se skutečnými předměty každodenního života 60. a 70. let a přeměňuje je na "muzea sovětského veřejného stravování".

K dosažení lukrativního zisku je třeba organizovat podnik kompetentně. Vyberte si místo se zvýšenou mobilitou, doplňte do sortimentu jiná jména rychlého občerstvení - palačinky, koláče s různými náplní, možná - saláty, kotlety. Nápoje by měly mít také odrůdu: kromě tradiční rozpustné kávy s kondenzovaným mlékem a mlékem jsou na laskavosti mléčné koktejly.

Jedinou věcí, kterou nemůžete s pyshki v žádném případě udělat, je prodávat je jako alkoholické občerstvení. Levný alkohol může obrátit pyshechnuyu v hospodě, a pak tradiční podmíněný pyshechnyh - babička s vnoučaty, studenti, nakupující nákupní komplexy a obyvatelé okolí - prostě utéct.

Ale nejprve se musíte rozhodnout o místě. Místo, kde bude umístěno budoucí pompézní, musí být přijatelné. Ideální - vedle metra, trhu a vzdělávacích institucí. Protože hlavní kontingent pyschechnyh-školáci, studenti, pracovníci kanceláře, turisté, děti s rodiči, kteří chtějí mít občerstvení levné a chutné.

Další možností je umístit luxus na spaní v prvním patře obytné budovy. V tomto případě jeho hlavní zákazníci jsou obyvatelé sousedních domů. Hlavním mínusem jsou stížnosti obyvatel sami o vůni, hluku, frontu, který bude čelit budoucímu podnikateli.

Hlavní podmínkou, na které trvají prakticky všichni majitelé velkolepé - tato vlastnost by měla vlastnit podnikatel. Vzhledem k tomu, že jedním z problémů v tomto podnikání jsou vysoké náklady na pronájem nemovitostí pro komerční nemovitosti a jejich neustálý růst. Z tohoto důvodu jsou většina nových zařízení uzavřena.

Dalším krokem po výběru místnosti je nákup zařízení. Vybavení je lepší zvolit domácí, protože je vhodnější pro pečení pyshki z těsta z droždí. Přístroje americké výroby jsou určeny pro přípravu ze suchých směsí donatsov, které připomínají malou ruskou pyshku - jedí studené a jsou více podobné koláče s různými přísadami a poprašováním.

Suroviny používané k přípravě koblih - droždí, tuku, mouky, mléko, vejce, cukr pořízeny prodbazah či hypermarketech „Metro“ a „Lenta“. Měli byste věnovat velkou pozornost kvalitě ingrediencí, protože jsou schopni změnit chuť prášku bez uznání.

Důležitou roli hrají kvalifikace kuchaře, který vaří pyshki. Pravidelní zákazníci v některých zařízeních "jdou" na svého oblíbeného kuchaře.

Co se týče sortimentu, je důležité, aby se to nepřehnulo. Koblihy jsou zakysaná smetana, citron, čokoláda Easter, brambor, rozinky, s náplní, a tak dále. D. poprašek může být použit jako cukru moučka, kokosové a čokoládové lupínky. Široký sortiment je často neopodstatněný - při přípravě těsta je spousta potíží, ale poptávka neexistuje.

Technologické procesy v kuchyni by měly být rozděleny do samostatných jednoduchých operací a přísně regulovány. Takovýto průmyslový přístup se stává nekvalifikovanými zaměstnanci, kteří zpravidla pracují velkoryse, profesionálně a zaručují stabilní kvalitu výrobků. Jasné ovládání umožňuje minimalizovat náklady na bafnutí, které okamžitě ovlivňují cenu. Vzhledem k tomu, že cena je určujícím faktorem pro tento výrobek, jeho snížení až do rublu přiláká více kupujících.

Výpočty

Investice - od 250 tisíc rublů v závislosti na dostupnosti jejich vlastních prostor.

Místnost

Užitná místnost od 6 čtverečních. m plus obchodní místnost od 40 metrů čtverečních. m na 3-5 stolech (se židlemi nebo bez nich). Elektrická energie - nejméně 10 kW.

Certifikáty a licence

Zařízení

Okupuje v průměru 6 metrů čtverečních. m. Cena: planetový mixér - 40 000-66 000 rublů; raznice - 21 000-47 000 rublů; velkolepý přístroj - od 21 000 rublů (poloautomatický s kapacitou 200 kusů za hodinu) až po 85 000 rublů (plně automatický stroj o kapacitě 600 kusů za hodinu); fritéza - asi 13 000 rublů; Větrání - od 8 000 rublů (v závislosti na obsazeném prostoru).

Zaměstnanci

Od 2 do 7 osob na směnu (případně bez speciálního vzdělávání), v závislosti na objemu místnosti a objemu výroby.

Klienti

Studenti, školáci, důchodci, turisté a všichni-všichni!

Místa, která potřebujete vědět

Na základě článku Saidy Danilové, publikované v Business Journal

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Údaje pro výpočet zisku a zpětného získání zařízení pro výrobu knedlíků na základě automatického zařízení PRF-11/900

Přibližná průměrná maloobchodní cena PRF-11/900 pro léto 2002 je 1900 y. e.

Produktivita je maximální pro pysheks vážící až 40 gramů - 600 kusů za hodinu

Maximální kapacita pro standardní pyshek - 450 kusů za hodinu

Pro obsluhu výroby knedlíků na základě PRF-11/900 stačí 2 osoby (včetně prodávajícího) nebo 1 osoba s průměrnou produktivitou nejvýše 150 kusů za hodinu.

Objem smažení v pánvi je 16 litrů.

Jako smažitelný tuk můžete použít rafinovaný rostlinný olej nebo speciální tuk na smažení.

Spotřeba hlubokého smažení: 4-6 gramů na každou stranu (včetně strhávání, odpařování a odpadu)

Spotřeba smažení při posunu o 8 hodin při výkonu 450 ks / h je 14,5 litru.

Výměna fryury celá přibližně po 40 hodinách provozu (závisí na druhu použitého smažení a zda je fritéza filtrována na konci posunu). Z konzumace hlubokého smažení v posuvu lze vidět, že při intenzivní práci je fritéza pro posun nahrazena téměř úplně. Ale v hluboké smažce na posun se hromadí prach mouky, který spaluje a tuky fritézu. Pokud je fritéza filtrována na konci pracovního dne a fritéza je omyta, může být životnost fritézy několikrát prodloužena.

Hmotnost standardního obalu - 45-50 gramů (při prodeji odchylky jednotky je povoleno pouze plus).

Z 1 kg mouky, v průměru 40 standardních pyschek listů.

Recept na jednoduché (tradiční) hranolky:

Pyshki s nádivkou.

Jako plnění se obvykle používá jam. Speciální trysky pro plnění dávkovače vyvinutý jam SICOM zavedeného do koblih - 6 bodů rovnoměrně rozděleny po obvodu koblihy. Doporučená plnicí hmotnost pro standardní pyshki je 10 gramů.

Při odhadování nákladů na elektřinu potřebujeme znát rychlost (domácí, průmyslové, večer, den, a tak dále. D.), a vzít v úvahu skutečnost, že maximální výkon stroj používá pro změnu 90% své kapacity (jako topný pravidelně vypne, aby udržoval teplotu na dané úrovni) s průměrným výkonem - mnohem méně.

Na velkoobchodních cenách Petrohradu na léto 2002 se cena 1 sušenky pro ingredience - 40 centů, včetně spotřeby smažení a prášku - 55 centů,

domácí jablečný jam - 15 rublů / kg (15 centů za pyshku).

Prodejní cena 1 knedlíku v St. Petersburgu pro léto roku 2002 činí 2,5-3 rublů. Statistika volby Petrohradu:

Pro kavárnu s kapacitou 25-30 míst se stálou dobrou poptávkou, průměrný prodej - 3000 kusů za den. Průměrný návštěvník bere 4-5 knedlíků a stráví asi 15 minut u stolu.

Odhadovaný zisk (podle průměrné statistiky Moskvy a Petrohradu) v konvenčních jednotkách:

Jak otevřít lukrativní svěží (kobliha)?

Přidáno do záložek: 0

Jak otevřít lukrativní svěží (kobliha)? Pokyny krok za krokem

Chci otevřít nafukovací (kobliha)!

Organizace svěží, vhodná pro podnikatele, kteří nejsou připraveni investovat značné finanční prostředky do svého podnikání, ale chtějí získat příjmy za co nejkratší dobu.

Horké koláče - je to populární rychlé občerstvení, chutná a levná možnost občerstvení v době oběda nebo mezi přednáškami na univerzitě. Jsou to kvasnicové pečivo smažené v oleji, někdy s kulatým otvorem ve středu produktu. Cílovou skupinou tohoto cenově dostupného produktu je střední třída.

Krok 1: Najděte místo pro otevření bodu chlupatého

Klíčem k úspěchu nového luxusu je jeho správné umístění ve městě. Ať už to bude malá kavárna nebo kiosk, musí to být nutně v místech, kde jsou lidé přetíženi, nebo vedle nich. Nejvýhodnější lokalita se nachází v blízkosti vzdělávacích zařízení, obchodních center, nemocnic nebo přímo v nich.

Nejaktivnějším obdobím rychlého občerstvení - dopolední a mid-odpoledne, kdy lidé chtějí jíst, než práci / škole nebo šálek kávy v době oběda.

Je velmi výhodné instalovat kiosk uprostřed velkého obytného prostoru. Například v prvním patře panelového domu. K večeři se rychle objeví pravidelní kupci hotových pečených výrobků. Stanice metra, autobusová zastávka, stanice, trhy atd. Jsou vhodné.

Krok 2: Výběr místnosti pro šišky

Zákon definuje minimální velikost oblasti svěží. Obchodní plocha musí být nejméně 40 metrů čtverečních. Pro ty, kteří chtějí jíst na místě, můžete nainstalovat několik stolů a / nebo bar. Plocha technických prostor nesmí být menší než 6 metrů čtverečních. m. V tomto prostoru se plánuje instalace zařízení pro pečení, skladiště a mycí skříně. Je žádoucí, aby proces vaření produktů byl otevřen spotřebitelům, aby lidé viděli, jak je jejich jídlo připravováno.

Krok 3: Zařízení pro otevření velkolepé

Zařízení pro objev nádherné

Existuje několik možností, jak zařízení uspořádat provoz pekárny. Stroje na koblihy jsou ruční, poloautomatické a automatické. Samozřejmě, mikrotelefon vyžaduje více lidských a časových zdrojů, takže se nedoporučuje pro malou produkci. Přístroje ruské nebo zahraniční produkce mohou pracovat jak na speciální směsi, tak na kvasničním testu.

Fritézy pro výrobu prstencových kroužků obvykle produkují od 200 do 600 jednotek za hodinu. Kromě přístroje potřebujete vysokorychlostní těsto, skříň a kotel.

Prodejní místo by mělo být vybaveno větracím zařízením a nábytkem pro komerční místnost technické místnosti (stoly, židle a bar, kuchyňské skříně a umyvadlo).

Krok 4: Sortiment rychlého občerstvení

Chutné bafnutí nesmí být nudné. K testu je k dispozici široká škála náplní, prášků a přísad, které zákazníkům umožňují každým dnem vyzkoušet něco nového. Někdo dává přednost sladké koblihy (čokoláda, citron, rozinky, džem), někdo více jako vydatné brambor. Kupující by měli vidět v prodejnách široký sortiment.

Požadované položky nabídky jsou teplé a studené nápoje. Čaj a káva, džusy a ovocné nápoje, mléko a mléčné a ovocné koktejly by měly být nabízeny na horké bafiny.

Pyshechnaya může být samostatnou záležitostí nebo doplněk jiných produktů k rychlému občerstvení - palačinky, koláče, jiné pečivo.

Krok 5: Surové věci

Horké bály - je to populární mezi lidmi fast food

Výrobky, které jsou nezbytné pro testování těsta kvasnic:

 • kvasnice,
 • pšeničná mouka,
 • mléko,
 • vejce,
 • cukru a soli,
 • margarín (nebo jiné tuky).

Mouka by měla obsahovat alespoň 27% lepek, takže obruby dobře udržovaly tvar. U nižších druhů mouky jsou pro vlastnosti pečení vhodné speciální potravinové doplňky. V těstě se přidávají přírodní příchutě: skořice, vanilínu, muškátového oříšku atd.

S malým personálem má smysl koupit hotovou směs pro kvasinky, která není kvasnicí. Připravte si těsto pro takové suroviny mnohem rychleji a víčka se ukládají déle (až 24 hodin). Pečení na kvasnicovém těstě se doporučuje skladovat maximálně 3 hodiny.

Krok 6: Zaměstnanci

Minimální počet zaměstnanců je 4, tj. 2 za směnu. Jedna osoba ovládá proces pražení, druhá plní povinnosti číšníka a prodávajícího.

Velká kavárna bude vyžadovat mnohem větší personál, včetně správců, kuchařů, číšníků a techniků. S omezeným počtem zaměstnanců v zařízení je lepší pracovat s hotovou směsí na knedlíky. Aby se suchá směs stala hotovým testem, stačí přidat mléko nebo pitnou vodu.

Můžete se naučit pracovat na pekařském stroji přímo na místě, bez zvláštních dovedností. Povinnou podmínkou je dostupnost zdravotní knihy pro zaměstnance.

Krok 6: Reklama na koblihu

Podle zkušeností zahraničních a domácích podnikatelů je nejúčinnější reklama na čerstvé pečivo prokázat návštěvníkům kuchyně. Za prvé, lidé uvidí, kdo, co, a jak se pro ně připravují horké obočí. Za druhé, jak děti, tak i dospělí rádi tento proces sledují. V kavárně s průhlednou stěnou přicházejí nejen lidé, kteří mají kousnutí, ale také pozitivní emoce.

Nebude nadbytečné umístit velké billboardy do otevírací oblasti zásuvky, objednat reklamu v rozhlase, zajistit distribuci letáků nebo vizitek.

Rozšíření podnikání

Z času na čas je lepší doplňovat sortiment, například přidat k prodeji šišky s novou náplní a prášek.

V budoucnu, po otevření nebo okamžitě, pokud máte možnost financovat, můžete otevřít ulici nebo uzavřenou kavárnu, kde se prodává nejen různé pyschki, ale i nápoje.

Kromě toho můžete vytvořit webové stránky, které budou nejen reklama, ale také prostřednictvím je možné objednat koblihy s expresní dodání do vašeho domova, kanceláře nebo jakékoliv jiné místo.

Kolik stojí za to otevřít pompézní?

Koupě kompletní sady zařízení pro malé bujné bude stát až 109 000 rublů, v závislosti na výrobci a modelu. Výpočet byl proveden pro automatické zařízení, které připravuje až 600 knedlíků / hodinu.

 • hnojiva (planetary mixer), cena 35 tisíc rublů;
 • šatník rasstochny - asi 23 tisíc rublů;
 • sada větracích zařízení - od 10 tis.
 • Kotle - 5 tisíc rublů.

Měli byste také vzít v úvahu náklady na nákup nábytku pro kavárny a kuchyně, stejně jako dekorační prvky a nádobí.

Náklady na plat jednoho zaměstnance je asi 10, 5 tisíc rublů.

Pokud nemáte v plánu koupit pokoj, měli byste vzít v úvahu náklady na pronájem. V průměru pro velká města cena za 1 čtverec. m. je asi 700 rublů.

Chcete-li otevřít místo pro obchodování s rychlým občerstvením, bude nutné investovat zhruba 350 tisíc rublů.

Je výhodné otevřít koblihu?

Otevření bohatého podniku je podnik s krátkou dobou návratnosti. To znamená, že po provedení počáteční investice bude podnikatel schopen obdržet první skutečný příjem za několik měsíců po zahájení podnikání.

Přístroj pro pysheks

Řeknu vám o tom, jak jsem se rozhodl nepracovat pro jiné lidi a rozhodl se pracovat pro sebe!

To je klíčovým bodem, protože je těžké nazývat mým obchodním "obchodem", protože nic není automatizované a já se nezajímám pouze o administrativní záležitosti, ale dělám vše sám - pracuji pro sebe.

* Přečíst velice. * * *

PŘEDMLUVA. (mnoho písmen) (Chukchi není spisovatel)

Bylo to, že jsem žil v slavném městě Petrohrad, ne víc než rok, kdy jsem pošlapal nejstaršími a nejkrásnějšími ulicemi severního hlavního města a tam jsem se seznámil s takovým "fenoménem", jako je DROPS! Hot, s křupavou kůrou a vůní bezprostředního saturace po dlouhých procházkách po městě, práškové pyshki! Na chvíli se jedl a uklidnil - po pomyšlení nebyl čas navštívit pompous.

Když se vrátil k jeho o něco méně slavnému Barnaulovi, pokračoval "hledat sebe" v různých druzích práce a druhu podnikatelské činnosti. Ukázalo se, že po spontánním výpočtu s přítelem nad šálkem čaje v oblasti 17 různých pracovních míst a pracovních činností. Chodím z podnikání do práce a uvědomuji si, že běžím z jednoho na druhého, ujistil jsem si, že jsem získal zkušenosti v různých sférách, a jednou mi zázračně pomohl, abych se stal Tonym Starkem.

Ale zázraky se dějí úplně jinak, a ne pak a ne tam, kde chcete. Proto jsem znovu získal odvahu smíchaný s únavou z obohacení něčího kapsy, rozhodl jsem se, že bych měla začít pracovat pro sebe. Díky nadějné naději, že tato firma se stane skutečným obchodem.

1. Vypracování BUSINESS PLAN. (fáze výběru oblasti činnosti byla vynechána, protože vznikla v posledních měsících práce na pracovišti). Prostory sítě jsou zahaleny do otvorů, články jsou přečteny tónem, několik obchodních plánů je tvořeno v jednom, což je pro mne vhodné z hlediska činnosti, novosti, stupnice, čtverce místnosti atd. Čísla, ekonomické faktory byly několikrát prověřeny. Kompilováno. Dobře. Mohli byste ho hned odhodit))

2. Vyhledejte prostor pod pompézou. Na Avito jsou stovky megabajtů a asi tři dny, obrazovka telefonu uvízla a utrpení utrpělo z trubice. Proč je to tak? Protože ihned zavolejte na pronajímatele je také obtížné, jako byste volali na oznámení o prodeji starých papuče strýček Petit, který požádal, aby položila tetu Frosyu svou dceru a ten osmiletý syn.

- Komu? Jaký druh? Kam jdeme?

A ten druh tupnyaki. Z přiměřených potíží - není vždy možné dohodnout se na čase. Když například našel pokoj, šel se na něj podívat bez mistra, do pracovního kadeřnictví. Obecně se mi to líbilo, jediná věc - zdálo se mi, že to není příliš schůdné místo, ale nic, jsem nadšenec a hory se zhroutí a pozitivní toky z uší přitahují lidi!

Hlavním důvodem je, že kapuce byla již instalována na střeše domu a dodává se elektřina na 380 W. To ušetřilo asi 150 tr. V blízkosti univerzity a hudební fakulty vypočítali tok klientů.

3. FINANCE. S majitelem dohodnutých prostor, teď musím najít peníze na otevření!

Kredit, samozřejmě. Neužívejte v současné době 400 000 lidí, a to i v případě, že se odpojíte a jíte po celý den půlkrát denně. Některé dny nejvíce ponižujících očekávání byly oprávněné a rozhodli se dát peníze. Pod obvyklým procentem, po dobu tří let.

RETREAT: když je čas na čekání na hlavní cvičení, která se rozhodne, zda všechny vaše grandiózní plány mají alespoň začátek, není produktívní pracovat ze slova vůbec. Obecně v žádném případě. Den a noc jste na kolíky a jehly, jste nervózní a přemýšleli o náhradním akčním plánu, takže jsem tentokrát zapomněl na vážné záležitosti, seděl jsem a čekal jsem na odpověď.

4. Schválil úvěr! Hurá! Joy, záměrně překrývající divoký zájem o kurva, jaký dluh do banky, pomáhá jednat a čerpat sílu k práci bez dnů mimo den a noc.

VYHLEDÁVÁNÍ VYBAVENÍ. Stejná skladba jako u nájemného, ​​jen horší 100500krát. Pro Barnaul je "přepravní sklad", po němž zaniká zanedbatelné množství zboží. Není na "hedvábné cestě", je-li jednodušší. Proto zde najdete nějaké nákupy - všechny supermega stránky, které mají vše na skladě! Je to super!

- Ahoj, testo "takový a takový" ve tvém držení?

- Ano, samozřejmě, na skladě! Ve skladu v Čeljabinsku!

Zashibis, myslím! Dodání 2-3 týdny, jen něco, přeneste peníze!

Mimochodem o "převodních penězích" - se naučili při přípravě jedné lekce, která předtím neuděla: pokud vám říká, že výrobek byl právě to, a před 15 minutami byl prodán - otevřeně leží! To je norma. Nevěřte tomu - budete řízeni rok a půl. Pokud vůbec přinesou. A dokonce i smlouva o dodávce se specifikovanými podmínkami je šrot papíru, který nelze důvěřovat. Přemýšlím 25 krát, než příště zaplatím vzduch.

Jako řešení - nákup černobílé techniky, s obrovským rizikem rozpadu, nebo hledání nového, ale jiného podobného zboží.

Mám 50 50 nových a B / W.

5. OPRAVY, DOKONČENÍ POKOJŮ. Bylo to vtipné. Aby bylo možné přijít s interiérem, bylo třeba rozbiť nárazník někoho jiného. Pozor! Jako výsledek, známost prostřednictvím několika náhodných setkání s pravou osobou s nápady a tvůrčí myšlení, na rozdíl od mého. Na základě jeho rady koupil materiál a opravil prostory, které odešel asi měsíc.

Automatická pumpa v Rusku

195 529 RUR / sada

 • Rychle
 • Petrohrad
 • 7 (800) 7758620
 • http://fastamarket.ru/
 • SICOM-Sibiř
 • Novosibirsk
 • +7 (913) 950-03-29
 • Potravinářská služba
 • Moskvě
 • +7 (495) 987-44-05
 • Společnost Minor
 • Ekaterinburg
 • +7 (343) 355-55-89
 • http://www.minora.ru
 • Rychle
 • Petrohrad
 • 7 (800) 7758620
 • http://fastamarket.ru/
 • SICOM-Sibiř
 • Novosibirsk
 • +7 (913) 950-03-29
  Na portálu ProPartner budete moci:
 • koupit automatickou zbraň v ruském velkoobchodu a maloobchodu;
 • vidět náklady na automat pompézní: cena společností v katalogu od 20827 do 195529 rublů.

Je velmi jednoduché se registrovat,
trvá to jen 15 sekund

Koblihy

Sycom tradiční

Pšeničná mouka

Kvasové těsto se připravuje volně. Kvasinky jsou rozdrceny, zředěny teplou vodou, přidány cukr, sůl, mouka a rostlinný olej. Cesto je hněteno, dokud se nedosáhne homogenní a pružné hmoty. Těsto by mělo být konzistence velmi silné zakysané smetany, viskózní; na vzhled světle žluté, chuť je sladká. Po hnětení se těsto položí na teplé místo a poté se zvýší na 3krát. Těsto se pak děrovaný a svázaný podruhé na kynutí ke zvýšení ve výši 2 krát, jednou děrované, vložen do komory a začít pracovat. Během provozu, číslo může být změněno na stojanu od 1,5 do 2,5, čímž se mění velikost a hmotnost koláčky od 35 g do 70 g. Hotové koblihy sypané práškového cukru.

Prach SICOM na suchém droždí

Pšeničná mouka

Sušené kvasnice ("Nordic" *)

Kvasové těsto se připravuje metodou vialky. Příprava těsta: sušené droždí (11 g) se vaří v teplé vodě (50 g), přidá se mouka (25 g), vše se smíchá a položí na teplé místo. Po přípravě těsta se těsto hněte, dokud se nedosáhne rovnoměrné elastické hmotnosti. Po zvýšení testu o objemu třikrát zatáhněte a vložte do dávkovače.

"SIKOM" prach na instantních kvasnicích

Pšeničná mouka

Instantní kvasnice ("Pakmaya" *)

Kvasové těsto se připravuje zrychleným jednofázovým způsobem. Příprava těsta: instantní kvasnice se míchají s moukou a přidávají se do roztoku cukru a soli, během míchání se přidá rostlinný olej. Po hnětení se těsto nanáší na nátěr, jehož doba je zkrácena vysokou aktivitou kvasnic. Při procesu fermentace se provádějí dvě pomlčky. Na konci druhého dungeonu je těsto vloženo do dávkovače a začne se ohřívat.

* Tyto komponenty lze nahradit jinými firmami.

Kobliha pro mini koblihy

Kobliha pro mini koblihy Je určen k výrobě malých koblih mini koblih (mini koblihy, které jsou regulovány od 8 do 14 g). V tom je velká výhoda! Pouze náš koblihací stroj umožňuje vyrábět mini-darky 8-14g, které je výhodné prodávat v porcích.
Jiné koblihy (tuzemská výroba) simulují pouze výrobu mini-koblih a produkují koblihy mírně menší než obvykle.
Buďte opatrní!

Technická charakteristika koblihového stroje pro mini koblihy:
Produktivita: cca. 550 mini-koblihy / hodina
Napájení: cca. 2,5 kW
Objem sýra: 6,4L
Napětí: 220V 50Hz
Celkové rozměry: cca. 610x370x350 mm
Hmotnost: cca. 18 kg
Kapacita láhve: 3,5 l

VÝHODY VÝROBY MINI-DONÁTŮ:
Kobliha pro mini koblihy vyrábí malé koblihy a to je jeho výhoda. Co to je? Představte si situaci: podle vašeho názoru je 100 kupujících denně. Je-li prodej vyroben z obyčejných standardních šišek (36-40g), kupující může koupit 1-2 koblihy. V tomto případě pro 2 koblihy poskytne jeden kupující maximálně 40 rublů. Takže 100 kupujících do konce dne přinese příjmy 4000 rublů. Pokud jsou prodávány malé mini koblihy, nikdo nebude kupovat (a prodávat) 1-2 malé koblihy. Mini koblihy budou prodávány v krásné krabici nebo balení Koblihy koblihy pro 5, 10, 12 nebo 20 kusů. Cena za porci může být 50, 100, 150 rublů. Se stejnými 100 Kupujícími za den budou výnosy minimálně 5000 rublů za den. Budeme-li vypočítat, kolik hmotnost obvyklá standardní koblihy (36-40 gram) a jeden malý mini koblihy (8-14g), je zřejmé, že stejné množství těsta můžete prodat za velké peníze. To znamená, že zároveň je nákup části a dává více peněz poskytnout pro vaši firmu větší příjmy.
To je přínos prodávání malých mini šišek (mini-donuts).

Počítání?
1 kg směsi pro mini koblihy = 200 rublů.
Z 1 kg směsi + 0,5 kg vody = cca. 1.5 test
1 kg testu = 133,33 rublů.
1 ks Mini koblihy 10g = 1,33 rublů.
Přímé náklady na porci mini šišky 10 kusů = 13,33 rublů.
Prodejní cena porce = 80 - 100 rublů.
Hrubý zisk = minimálně 66,67 rublů na porci
Produktivita 550 kusů za hodinu nebo 40 porcí za hodinu = 2666,80 rublů.
Hrubý zisk za 8 hodin = 21 334,00 rublů.
Za 1 měsíc = 640,032 rublů.

Velikost koblihy pro mini koblihy umožňuje výrobu koblih v malém prostoru. Kobliha pro mini koblihy pracuje z obyčejné zásuvky 220V. Snadno se čistí i v malém umyvadle. Trychtýř koblihy pro mini koblihy je jen 3 litry a to umožňuje používat mixéry pro hnětení těsta s malým objemem misky. Půda je lehká a snadno se nosí. Kromě toho je důležité, že po změně je vhodné umýt a všechny součásti, které přicházejí do kontaktu s testem, vstupují do obvyklého pláště.

Výhody stroje na koblihy pro mini koblihy:
- v Evropě pro malé podniky
- snadné použití
- vysoké příjmy a ekonomické přínosy
- funguje od 220 V
- není potřeba vodního chlazení
- malé rozměry
- malá hmotnost
- nízká spotřeba energie
- snadno se nosí
- snadno umýt
- vhodný jak pro pouliční obchod, tak pro vnitřní použití

Mini kiosk na koblihy

Mini kiosk na koblihy je určen k umístění venku i uvnitř.
Mini-Kiosek je určen k instalaci koblihy stroj pro mini koblihy na ulici, v supermarketech, kina, nákupní pavilony pro pouliční trhy, stejně jako pro použití v jiných obchodních oblastech.

CENA: požádejte manažery

Koberec APF 350/40

Koberec APF 350/40 (dále jen "kavárna APF") je určen k automatickému smažení ruských koblih v hlubokém smažení. Jedná se o první koblihový stroj na světě, ve kterém se fritézy nezhoršují. Koblihy APF je automatické zařízení, ve kterém je aplikována nová vertikální metoda smažení potravinářských výrobků v hluboké fritéze. Počínaje okamžikem naplnění testu, klenot stroj APF vyrábí všechny nezbytné technologické operace samostatně.

Měsíční výnos z prodeje koblih je několikrát vyšší než cena stroje!

Technická charakteristika stroje koberce APO:

Hmotnost na koblihu

od 25 g do 60 g

Spotřeba hlubokého smažení s koblihy

8-10% (80-100 g na 1 kg koblih)

Objem hluboké smažené ve vaně

Kapacita zásobníku těsta

Průtok chladicí vody v zásobníku

Rozměry:
délka na stole
šířka na stole
výška nad stolem
hloubku pod stolem


80 cm
42 centimetrů
17 centimetrů
43 centimetrů

Minimální velikost desky

Rozměry přepravního obalu

Přepravní hmotnost

Chlazení dávkovače jednotky APF může být provedeno dvěma způsoby (prováděné nezávisle):

1) z vodovodu s odtokem vody, který prochází dávkovačem, do kanalizace.

2) Pokud není v blízkosti tekoucí voda, postupujte následovně. Vezměte kontejner (nádobu) o objemu přibližně 20 litrů, nalijte vodu, čerpadlo / čerpadlo z akvária je spuštěno do vody (prodává se v každém obchodě s domácími zvířaty). Čerpadlo pumpuje vodu z nádoby, voda ochlazuje dávkovací jednotku jednotky a spojí se zpět do kontejneru. Pokud je společně s ACE zakoupen obchodní stojan z nerezové oceli. ocel, čerpadlo s kapacitou-čerpadlo je součástí dodávky.

Řídicí jednotka ACE donut stroj je vyroben na základě moderních elektronických součástek, mikroprocesor, solid state relé, světlé LED, elektronické metrů fritování teplota, atd.

nastavte všechny parametry smažení smažení: teplotu a produktivitu hlubokého smažení (počet koblihů za hodinu),

Zobrazení na displeji pracovního stroje při smažení teplotu pečení, produktivitu, bude množství výrobků vyrobených stavu koblihy hlavní výkonné jednotky (ohřívač, dávkovač vyrážecí) způsobily poruchy a jejich vzhled.

Spotřeba hlubokého smažení. Jedním z nejdůležitějších ukazatelů koblihových automatů (automatických automatů) je nejnižší spotřeba smažení pánve ze všech dostupných zařízení. Tento náklad se skládá ze dvou složek: odklízení hluboce vyprážených brambor s hotovými koblihy a úplná pravidelná výměna hlubokého smažení v lázni po několika hodinách provozu koblihy APF.

Zařízení zařízení koblihy APO

Na stůl kobliha stroj APF To představuje soubor izolovaných, funkčně propojených jednotek: jeden svislý fritovací lázně s kovovým víkem (foto není zobrazeno), řídicí jednotky 2, zásobníku 3 pro těsta se skleněným víčkem a miskou 4 pro příjem hotové koblihy.
Všechny tyto moduly se snadno montují, jako obvyklé vestavěné kuchyňské spotřebiče, do otvorů (model-likalo je součástí dodávky) jakékoli stolní desky 5 velikosti ne méně než 50x90cm.

Pod tabulkou jsou umístěny výkonné prvky, které provádějí funkční vzájemné působení modulů stroje APF koblihu:
- Dávkovač polotovarů 6 koblihy je instalován na spodní straně vertikální lázně 1 fritézy.
- Polypropylenový roh 7 spojuje dávkovač 6 s vertikální násypkou pro těsto 3.
- Pohon 8 připojený k dávkovacímu zařízení 6 je zavěšen na pracovní ploše 5 řetězu 9.
- Přítlačná deska 10 uzamkne dávkovač 6 na spodní straně fritézy 1.
- Odtokový klíč 11 je určen pro vypuštění hluboké pánvy z lázně 1.
- Hadice 12 jsou určeny k připojení dávkovače k ​​systému chlazení vodou.

Provoz zařízení koblihy APO

Funkce koblihy APO je vysvětleno na vertikálně-podélném řezu. Část obsahuje: vertikální sáňka 14 na smažení, vertikální násypku pro těsto 16 a přijímací nádobu 6 umístěnou v otvorech na desce 1. Řídící jednotka na tomto úseku není znázorněna. Fritovací lázeň 14 je pokrytá shora od víka 2 a ze strany je zakrytá tepelnou izolací 10. Uvnitř pánve na smažení je TEN 9 upevněná na řídicí jednotce snížena. Ve spodní části fritovací lázně je dávkovač 13, který má vnitřní kanály pro průtok chladicí vody. Dávkovač je připojen k ovladači 11 a pracovní válec 15 pouzdra dávkovače je připojen k bunkru těsta přes rohový polypropylenový adaptér (nezobrazený na tomto obrázku). Uvnitř skříně řídicí jednotky je pohon, který otáčí ejektor 3 koblihy.

Koblihající přístroj ACE funguje takto:

Řídící jednotka poskytuje automatický provozní režim obsluhy v automatickém režimu. Dávkovač 13 na povel z řídicí jednotky tvoří těstového polotovaru 12 přímo na spodní straně fritovací lázně, a tento polotovar se jednou navlékl na centrálním lištu 8. Obrobek smažené plováků podél vedení 7, ale se zastaví a je držen v jeho objemová hmotnost předcházejících obrobků. Nejhořejší, připravené koblihy vyloučen z něhož mezery nad fritování a z ní odstraněny. To znamená, že zbytek polotovarů zcela ponoří do tuku na smažení, intenzivně pražená ze všech stran a přepravovány se podél dráhy z místa výroby do místa vykládky. Nejhořejší připraven kobliha vyhazovač 4 pohybuje na šikmé ploše 3, 5 a klouže po ní přes otvor ve víku fritovací lázně do sběrače pro hotové koblihy 6. místo extrahovaného koblihy vstupuje do další koblihy.

Výpočet nákladů na koblihu

Měsíční obrat na šiškách - od 300 000 rublů!

Nejdůležitější v organizaci koblihu je místo prodeje. Z výběru místa závisí kontinuita prodeje (obrat) a cena koblih.

To znamená, že maximální cena za koblih 500 rublů / kg pozorované v malých kaváren u čerpacích stanic, kinech a nákupních center, a maximální a nepřetržité objemu tržeb dosaženého ve stálých výstav, trhů, w / d, a automatických stanic 130-200rub cenové hladině / kg. Samozřejmě, že cena koblihy v podstatě závisí na oblasti s jejich úrovní cen komodit a příjmů občanů.

Takže s pomocí našeho koblihu, s jeho každodenní 8hodinovou prací s nominální (nikoli maximální) kapacitou 10kg / h, mohou být vyrobeny koblihy:

30 dní × 8 hodin × 10 kg / h = 2400 kg / měsíc a za cenu koblih 130 roků / kg můžete získat měsíčně:

2400 kg / měsíc × 130rubků / kg = 312 000 rublů / měsíc. Během jednoho měsíce denní a jednorázové práce je ACE schopen vyrábět koblihy v množství, které je mírně vyšší než její cena.

Výpočet přímých nákladů na koblihu:
Pro přípravu koblih je nejčastěji používán následující recept:

Výroba a prodej koblihů a koblih v záložkách 2

Chci otevřít nafukovací (kobliha)!

Organizace svěží, vhodná pro podnikatele, kteří nejsou připraveni investovat značné finanční prostředky do svého podnikání, ale chtějí získat příjmy za co nejkratší dobu.

Horké koláče - je to populární rychlé občerstvení, chutná a levná možnost občerstvení v době oběda nebo mezi přednáškami na univerzitě. Jsou to kvasnicové pečivo smažené v oleji, někdy s kulatým otvorem ve středu produktu. Cílovou skupinou tohoto cenově dostupného produktu je střední třída.

Krok 1: Najděte místo pro otevření bodu chlupatého

Klíčem k úspěchu nového luxusu je jeho správné umístění ve městě. Ať už to bude malá kavárna nebo kiosk, musí to být nutně v místech, kde jsou lidé přetíženi, nebo vedle nich. Nejvýhodnější lokalita se nachází v blízkosti vzdělávacích zařízení, obchodních center, nemocnic nebo přímo v nich.

Nejaktivnějším obdobím rychlého občerstvení - dopolední a mid-odpoledne, kdy lidé chtějí jíst, než práci / škole nebo šálek kávy v době oběda.

Je velmi výhodné instalovat kiosk uprostřed velkého obytného prostoru. Například v prvním patře panelového domu. K večeři se rychle objeví pravidelní kupci hotových pečených výrobků. Stanice metra, autobusová zastávka, stanice, trhy atd. Jsou vhodné.

Krok 2: Výběr místnosti pro šišky

Zákon definuje minimální velikost oblasti svěží. Obchodní plocha musí být nejméně 40 metrů čtverečních. Pro ty, kteří chtějí jíst na místě, můžete nainstalovat několik stolů a / nebo bar. Plocha technických prostor nesmí být menší než 6 metrů čtverečních. m. V tomto prostoru se plánuje instalace zařízení pro pečení, skladiště a mycí skříně. Je žádoucí, aby proces vaření produktů byl otevřen spotřebitelům, aby lidé viděli, jak je jejich jídlo připravováno.

Krok 3: Zařízení pro otevření velkolepé

Existuje několik možností, jak zařízení uspořádat provoz pekárny. Stroje na koblihy jsou ruční, poloautomatické a automatické. Samozřejmě, mikrotelefon vyžaduje více lidských a časových zdrojů, takže se nedoporučuje pro malou produkci. Přístroje ruské nebo zahraniční produkce mohou pracovat jak na speciální směsi, tak na kvasničním testu.

Fritézy pro výrobu prstencových kroužků obvykle produkují od 200 do 600 jednotek za hodinu. Kromě přístroje potřebujete vysokorychlostní těsto, skříň a kotel.

Prodejní místo by mělo být vybaveno větracím zařízením a nábytkem pro komerční místnost technické místnosti (stoly, židle a bar, kuchyňské skříně a umyvadlo).

Krok 4: Sortiment rychlého občerstvení

Chutné bafnutí nesmí být nudné. K testu je k dispozici široká škála náplní, prášků a přísad, které zákazníkům umožňují každým dnem vyzkoušet něco nového. Někdo dává přednost sladké koblihy (čokoláda, citron, rozinky, džem), někdo více jako vydatné brambor. Kupující by měli vidět v prodejnách široký sortiment.

Požadované položky nabídky jsou teplé a studené nápoje. Čaj a káva, džusy a ovocné nápoje, mléko a mléčné a ovocné koktejly by měly být nabízeny na horké bafiny.

Pyshechnaya může být samostatnou záležitostí nebo doplněk jiných produktů k rychlému občerstvení - palačinky, koláče, jiné pečivo.

Krok 5: Surové věci

Výrobky, které jsou nezbytné pro testování těsta kvasnic:

 • kvasnice,
 • pšeničná mouka,
 • mléko,
 • vejce,
 • cukru a soli,
 • margarín (nebo jiné tuky).

Mouka by měla obsahovat alespoň 27% lepek, takže obruby dobře udržovaly tvar. U nižších druhů mouky jsou pro vlastnosti pečení vhodné speciální potravinové doplňky. V těstě se přidávají přírodní příchutě: skořice, vanilínu, muškátového oříšku atd.

S malým personálem má smysl koupit hotovou směs pro kvasinky, která není kvasnicí. Připravte si těsto pro takové suroviny mnohem rychleji a víčka se ukládají déle (až 24 hodin). Pečení na kvasnicovém těstě se doporučuje skladovat maximálně 3 hodiny.

Krok 6: Zaměstnanci

Minimální počet zaměstnanců je 4, tj. 2 za směnu. Jedna osoba ovládá proces pražení, druhá plní povinnosti číšníka a prodávajícího.

Velká kavárna bude vyžadovat mnohem větší personál, včetně správců, kuchařů, číšníků a techniků. S omezeným počtem zaměstnanců v zařízení je lepší pracovat s hotovou směsí na knedlíky. Aby se suchá směs stala hotovým testem, stačí přidat mléko nebo pitnou vodu.

Můžete se naučit pracovat na pekařském stroji přímo na místě, bez zvláštních dovedností. Povinnou podmínkou je dostupnost zdravotní knihy pro zaměstnance.

Krok 6: Reklama na koblihu

Podle zkušeností zahraničních a domácích podnikatelů je nejúčinnější reklama na čerstvé pečivo prokázat návštěvníkům kuchyně. Za prvé, lidé uvidí, kdo, co, a jak se pro ně připravují horké obočí. Za druhé, jak děti, tak i dospělí rádi tento proces sledují. V kavárně s průhlednou stěnou přicházejí nejen lidé, kteří mají kousnutí, ale také pozitivní emoce.

Nebude nadbytečné umístit velké billboardy do otevírací oblasti zásuvky, objednat reklamu v rozhlase, zajistit distribuci letáků nebo vizitek.

Rozšíření podnikání

Z času na čas je lepší doplňovat sortiment, například přidat k prodeji šišky s novou náplní a prášek.

V budoucnu, po otevření nebo okamžitě, pokud máte možnost financovat, můžete otevřít ulici nebo uzavřenou kavárnu, kde se prodává nejen různé pyschki, ale i nápoje.

Kromě toho můžete vytvořit webové stránky, které budou nejen reklama, ale také prostřednictvím je možné objednat koblihy s expresní dodání do vašeho domova, kanceláře nebo jakékoliv jiné místo.

Kolik stojí za to otevřít pompézní?

Koupě kompletní sady zařízení pro malé bujné bude stát až 109 000 rublů, v závislosti na výrobci a modelu. Výpočet byl proveden pro automatické zařízení, které připravuje až 600 knedlíků / hodinu.

 • hnojiva (planetary mixer), cena 35 tisíc rublů;
 • šatník rasstochny - asi 23 tisíc rublů;
 • sada větracích zařízení - od 10 tis.
 • Kotle - 5 tisíc rublů.

Měli byste také vzít v úvahu náklady na nákup nábytku pro kavárny a kuchyně, stejně jako dekorační prvky a nádobí.

Náklady na plat jednoho zaměstnance je asi 10, 5 tisíc rublů.

Pokud nemáte v plánu koupit pokoj, měli byste vzít v úvahu náklady na pronájem. V průměru pro velká města cena za 1 čtverec. m. je asi 700 rublů.

Chcete-li otevřít místo pro obchodování s rychlým občerstvením, bude nutné investovat zhruba 350 tisíc rublů.

Je výhodné otevřít koblihu?

Otevření bohatého podniku je podnik s krátkou dobou návratnosti. To znamená, že po provedení počáteční investice bude podnikatel schopen obdržet první skutečný příjem za několik měsíců po zahájení podnikání.

Koblihy: jednoduché a výnosné podnikání

Výroba potravinářských výrobků

Trénujte svůj mozek s potěšením

Rychlé občerstvení je již dávno pevně zakotveno v životě našich krajanů. Jen málo lidí si pamatuje, že první podnik, který tuto oblast zastupoval, byl pečení a prodej hotových koblih. Pro nejrůznější moderní formy rychlého občerstvení byly tyto bonbóny nezapomenutelně zapomenuty. Současně stačí koupit jednoduché suroviny, stroj na výrobu koblih, najít místo pro realizaci a můžete začít podnikat, který nevyžaduje velké investice, je ziskový a poměrně rychle se vyplatí.

 • Technologie koblihů na prodej
 • Jaké vybavení si vyberete pro výrobu koblih
 • Jaké prostory potřebujete?
 • Kolik můžete vydělat na produkci koblih?
 • Podrobný plán pro zahájení podnikání pro přípravu a realizaci koblih
 • Jak vybrat zařízení pro aktivity
 • Který OKVED by měl být uveden při registraci obchodu pro výrobu koblih
 • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání
 • Jaký daňový systém si vyberete pro podnikání
 • Potřebuji povolení k výrobě a prodeji koblih?

Koblihy: jak otevřít sladké a výnosné podnikání?

Technologie koblihů na prodej

Za prvé, pojďme si trochu promluvit o technologii, na níž se firma zakládá. Těsto na koblihy používají kvasnice. Nalije se do speciálních forem prostřednictvím dávkovače. Ruční rozložení těsta může být, ale vysoký výkon není dosažen. Kromě toho je obtížné vytvářet všechny výrobky stejné hmoty oko. Dávkovač také umožňuje nastavit množství těsta a nastavit ho na 20-60 g na jeden výrobek.

Poté jsou šišky přiváděny do fritézy, kde je olej zahřátý na vysokou teplotu. Jsou to elektrické a plynové. Obvykle ve fritéze lze pečeme asi 20 kusů produktů. O dvě minuty později je pochoutka připravena. Vložil ho na talíř, aby se sklo přebylo olejem a posypeme práškovým cukrem. Prodáváme spotřební hotové koblihy obvykle v papírových pytlích. Díky modernímu vybavení - koblihy je jejich produkce k dispozici i osobě velmi povrchně obeznámené s vařením. Prakticky všechny procesy v nich jsou automatizované.

Jaké vybavení si vyberete pro výrobu koblih

Před nákupem zařízení se musíte rozhodnout, jaký druh koblihů a objemy výroby. Zařízení na výrobu koblihů sestává z:

 • hnětač (v první fázi bez něj se můžete dostat):
 • zaokrouhlovací zařízení;
 • dávkovač;
 • zasklené přístroje;
 • fritéza.

Pro výrobu produktů v malých množstvích jsou dnes na trhu k dispozici automatické fritézy. Nakládají těsto a máslo a zbytek stroje to dělá sám. Takové jednoduché zařízení neumožňuje pečení produktů s náplní. Je vhodný pouze pro klasické pochoutky. Příkladem takového modelu fritézy bude Belshaw Donut Robot Mark 1. Má nejen všechny funkce potřebné pro dodržování technologie, ale také estetický design. V kuchyni se nemusí skrývat. Koblihy lze pečovat před zákazníky, čímž přitahují stále více nových zákazníků. Stejně jako všechna profesionální automatizovaná zařízení, není to levné. Začíná její náklady od 300 tisíc rublů. Na trhu najdete levnější modely. Kobliha stroj lze zakoupit za 100 tisíc rublů. Neudělá nic horšího než jeho funkční povinnosti, ale automatizace bude menší a vzhled je nevzhledný. Nicméně, odborníci říkají, že začít takový rozpočet stroj pro přípravu koblih je docela vhodné.

Hlavním rozdílem všech strojů je jejich produktivita, přítomnost či nepřítomnost tvarovacího zařízení a vzhled. Chuťové vlastnosti výrobků pečených na drahých a rozpočtových strojích jsou téměř totožné.

Nyní nám popíšeme, co je to samotný koblih přístroj. Skládá se z:

 1. řídicí jednotka;
 2. elektrický ohřívač;
 3. dávkovač;
 4. paleta;
 5. fritovací lázeň.

Některé stroje jsou vybaveny nuceným hlubokým smažením. Produktivita tohoto zařízení se zvětšuje. Díky funkci automatického formování těsta může stroj dávat koblihy stejné velikosti a hmotnosti. Použití takových strojů přináší řadu výhod, které pomohou budovat a rozvíjet podnikání:

 • vysoký výkon (od 300 ks za hodinu a více);
 • malé rozměry celé sady zařízení (pro organizaci prodejny není vyžadována velká plocha);
 • mobilita (prodej rychlého občerstvení lze organizovat na různých místech, aniž byste museli věnovat spoustu peněz a času na dopravu);
 • pohodlí (provoz vyžaduje minimální úsilí cukráře a pracoviště zůstává vždy čisté);
 • dlouhou životnost a soulad zařízení se všemi moderními normami a pravidly hygienické kontroly.

Jaké prostory potřebujete?

Kavárna může být organizována doma i venku. Dnes jsou na ruském trhu připraveny stánky se všemi potřebnými zařízeními. Mají domácí nebo běloruský původ. Jsou vybaveny všemi, co potřebujete přímo v práci, ale pokud je to nutné, podnikatel si může vybrat neúplnou sadu nebo si objednat jednu stánku. Existuje takový hotový podnik od 200 do 400 tisíc rublů, což je poměrně úměrné ceně automatických fritéz. Produktivita zařízení je 600 kusů koblihů za hodinu, což by mělo uspokojit požadavky zákazníků.

Stroj na výrobu koblih Belshaw Donut Robot Mark 2: cena soupravy od 600 000 rublů.

V uzavřeném prostoru vyžaduje zřízení prodejny asi 300 tisíc rublů. Tyto náklady zahrnují pouze ty nejdůležitější stroje a domácí výrobce. Při registraci prodejny vzniknou další náklady. K rozšíření podnikání si můžete koupit kávovar a dát několik stolů. Kupující nejen s sebou budou mít s sebou pečivo, ale i svačinu na místě.

Kolik můžete vydělat na produkci koblih?

Každé podnikání je zajímavé, především, návratnost. Po vložení peněz se vždy chcete vrátit co nejdříve a získat čistý zisk již. Navzdory tomu, že ceny za zařízení jsou poměrně vysoké, splácejí poměrně rychle. Především je to dosaženo díky výkonnosti zařízení. Za předpokladu, že tato hodnota bude na úrovni 200-400 položek za hodinu a alespoň dvě desítky budou realizovány, pak za den můžete získat 3,6 tisíc rublů. To je podle průměru. Na víkend nebo dovolenou, příjmy mohou být asi 4 - 8 tisíc rublů.

Kobliha Robot Mark1 Kobliha Robot Mark1

Je lepší, aby podnikatel zahájil svou vlastní volbu u domácích výrobců. Ceny zařízení jsou dvakrát levnější, proto se rychleji vyplácejí. Pozitivním aspektem této volby je služba, kterou lze také získat levně. Někteří podnikatelé dávají přednost nákupu použitého zařízení. Musíme však pochopit všechna rizika. V nejnepříznivějším okamžiku se může podnik zastavit kvůli poruchám zařízení.

Níže jsou uvedeny značky zařízení a jejich cena: