Obchod na minibusech, nebo Jak otevřít "Shuttle taxi"

V současné době je doprava osob na městských a příměstských trasách pro podnikatele docela lukrativní.

Nicméně, aby to bylo opravdu ziskové a nezavázalo "mistra" do dluhů, je třeba pečlivě naplánovat a naplánovat vše předem.

Cesta k úspěchu na dopravním trhu je velmi trnitá a nikdo ji nemůže předat. Ale dnes vám řekneme několik tajemství, díky nimž budete vědět, jak správně organizovat taxi.

Výběr vozidla

První věc, kterou musíte věnovat výběru vozu, protože v příštích několika letech bude vaším "chlebovým vítězem".

Pokud je váš rozpočet velmi omezen, můžete si koupit podporovanou taxi s pevnou trasou. Ale tady musíte být velmi opatrní, protože ne každý majitel si udržuje své auto tak, jak má.

Někdy soukromí obchodníci jednoduše zabijí své vozy na trasách, v důsledku čehož nový majitel (tj. Vy) bude muset vynaložit spoustu peněz na opravu běhu a případně motoru. Pokud jde o značku, mnoho podnikatelů používá Sprinter pro městské trasy. Tyto německé "koně" nezabrání řidiči v nečekaném okamžiku.

"GAZelle" je také dobrá volba, ale zde se budete muset připravit na různé nepředvídatelné odpady, protože náhradní díly na ní "letí" téměř každý den.

Jaké závěry lze z toho vyvodit?

Pokud se váš rozpočet na nákup dopravy pohybuje od 500 000 do 2 000 000 milionů rublů. pro 1 auto, pak samozřejmě lepší než "německá" technologie není nalezena. A za takové peníze můžete koupit zcela normální "Sprinter" s pracovním odpružením a pracovním motorem.

Koupit minibus typu "GAZelle" - není to volba, protože budete určitě muset investovat do toho ještě více peněz (asi 50 tisíc rublů, a možná i více). Jak říkají řidiči, dokonce i nová "GAZelle" musí pro sebe "dokončit".

Pokud jde o počet vozidel ve flotile - začátečník je žádoucí mít 5-6 minibusů. Ale opět počet aut závisí na rozpočtu. Můžete se pokusit cestovat sám po trasách, ale je nepravděpodobné, že by to bylo výhodné. Po výběru dopravy můžete začít koupit. Ale řekneme vám o tom, kam dostat peníze na loďstvo, o něco později.

Organizujeme obchody na minibusech: výběr tras

Mnoho podnikatelů se nejdříve pokusí o lety na dálku. Proto výhoda - vysoké náklady na cestování (dražší letenku, tím větší zisk), nižší náklady na díly (spojky a brzdy trvat déle) a paliva (v ČR jakýkoliv stroj stráví 10-15 procent méně než benzín). Navíc ne každý soukromý obchodník dokáže využít svého podílu na městských trasách. Proč se to děje? Tady nejsou žádné tajemství.

Schéma podnikání je velmi jednoduché: ve městě se objevuje velká společnost s obrovskou flotilou vozidel (asi 100 a více jednotek). Všechna tato auta začínají běžet na určitých trasách a začínající podnikatel, dokonce i s 5 minibusy, nemá nic co dělat, jak opustit dopravní trh.

Na mezistranných letech je vše mnohem jednodušší a příjem bude stabilní (ačkoli to není fakt - to vše závisí na sezóně). Ale v každém případě můžete získat skutečné zisky. Jak ukazuje praxe, všechny náklady na loďstvo se vyplácejí již v prvních 6-10 měsících přepravy.

Kde mohu získat peníze na dopravu?

Obecně platí, že akvizice vozového parku je pro každého podnikatele poměrně zodpovědným krokem. Níže uvádíme nejběžnější možnosti nákupu vozidla:

 • Pořízení automobilových půjček / leasingu.
 • Vyhledávání investorů.
 • Nákup dopravy za vlastní peníze.

První možnost je velmi riskantní a nedoporučujeme ji používat. Nyní je možné citovat řadu případů, kdy podniky s několika miliony rozpočtu jednoduše zbankrotovaly kvůli vysokému zájmu a vysokým přepravním nákladům. Dohodnout na tom, jak zisky jsou mluvíme, když na jedné straně na vás, jsou náklady na náhradní díly a motorové nafty (nemluvě o plat pro řidiče), a na druhé straně - měsíční splácení dluhů.

Druhá možnost je méně riskantní, neboť všechny náklady zde spadají na ramena investorů. Nicméně, ne každá společnost bude souhlasit s tím, aby spolupracovala s vámi na trhu osobní dopravy. Mnozí podnikatelé, investoři jednoduše odmítl spolupracovat, takže pokud chcete zvýšit své šance, můžete se spolehnout na malém vozového parku - by neměl doufat, že společnost převezme na nákup 100 autobusů a klidně vám jejich použití.

Ale přesto je pravděpodobné, že příští den budete mít peníze na parkoviště a uzavřete smlouvu, jsou minimální (i když stojí za to zkoušet).

Nákup dopravy za vlastní peníze je možná nejbezpečnější způsob, jak začít podnikat. Zpočátku se nebudete starat o dluhy, jako v prvním případě, protože je nebudete mít. Začátek práce s pouze jednou "GAZelkou" ve vozovém parku je také velmi riskantní, totiž je nerentabilní.

V extrémních případech jej použijte pro meziregionální dopravu, ale ne ve městě. Optimální počet strojů, jak jsme již poznamenali dříve, činí 5-6 jednotek. I když ne každý začínající podnikatel bude v rukou asi 7-10 milionů rublů peněz. Ale jak to být, jestliže první metoda je nebezpečná, druhá otázka a třetí je skoro neskutečná? Existuje cesta ven a nazývá se "pronájem automobilu".

Jaké jsou výhody pronájmu minibusu?

Za prvé jde o úsporu peněz. Po uzavření smlouvy vám bude dána příležitost získat celý automobilový vozový park za pouhých 3-5 tisíc dolarů (taková částka jistě může shromáždit nováček podnikatel). Tyto peníze samozřejmě musíte zaplatit měsíčně vlastníkovi jako nájemné.

Za druhé, můžete začít přepravovat téměř okamžitě, protože nájem je uzavřen za pár dní. Současně při nákupu vozidla budete muset čekat dlouhé fronty u dopravní policie při registraci vozidla a získání poznámek. Ovladače taxi s pevnou trasou jsou velmi rychlé, takže by neměly být žádné zvláštní problémy s vyhledáváním personálu.

Zahájení vašeho podnikání je nejlépe na vrcholu turistické sezóny (pokud vy nebo vaši řidiči pracujete na meziregionálních trasách). Můžete uzavřít pronájem po dobu 3 měsíců (červen, červenec, srpen) a klidně získat stabilní zisk z dopravy.

Pokud se vše udělalo správně, po skončení sezóny budete mít peníze pro svůj malý vůz automobilů. Abyste neztratili čas na nákup automobilů, můžete okamžitě umístit inzerát, jako například "koupit taxi s pevnou trasou s trasou" - na takovém autobusu bude již udělena licence a všechna ostatní povolení.

Podnikatelský plán výdajů

Při vytváření své vlastní firmy je nutné předem naplánovat svůj obchodní plán výdajů. Měla by zvážit následující body:

 1. Placení nájemného vozidla nebo jeho pořízení.
 2. Denní tankování.
 3. Placení daní.
 4. Platba mzdy řidičům.
 5. Náklady na pojištění a údržbu vozidel.

Zjistíte-li přesné náklady, můžete stanovit své jízdné za dopravu, která vás nebude přitahovat do dluhového otvoru a současně nebude zákazníkům vystrašit.

Kolik minibusu získáte za den?

Vzhledem k tomu, že ziskovost vozu se může lišit denně, v závislosti na různých faktorech, udáváme přibližné hodnoty zisku. Například, na městských trasách, autobus v průměru dostane asi 800 dolarů za směnu. Odtud je třeba odečíst takové okamžiky, jako jsou:

 1. Plat na řidiče (přibližně 50 USD / auto).
 2. Pojištění nebo splacení půjčky (asi 100 dolarů).
 3. Údržba dopravy (cca 300 USD).
 4. Platba daní (20-50 dolarů / den - maximum).

Čistý příjem z každého stroje činí 350 USD za den. Je to docela dobré, zvlášť když si myslíte, že ve vozovém parku bude několik takových minibusů.

Ale osobní doprava - je to jako hra ruská ruleta: dnešní výnos může dosáhnout $ 400, a necháte zítra v mínusu (protože každý den mění příliv cestujících). Proto není stabilní příjem přesně očekáván. Ačkoli 5-6 tisíc dolarů za měsíc se správnou organizací obchodu budete určitě dostávat. Jak můžete vidět, taxi s pevnou trasou jako podnikání je docela ziskové podnikání.

Jaký je zisk z vozového parku?

Předpokládejme, že v den, kdy vaše zařízení přinese s veškerými náklady 250 až 300 dolarů z čistých příjmů. Pokud tedy máte ve svém vozovém parku 5-6 takových vozů, potom bude ziskovost společnosti činit přibližně 30 tisíc amerických dolarů za měsíc s ohledem na dny volna. Souhlaste, docela solidní částky. S takovými sazbami můžete rychle rozšiřovat svůj vůz (koupit větší autobus) nebo začít svůj vlastní (pokud by byly tyto automobily pronajaty).

Jak mohu zvýšit ziskovost minibusu?

Propagujte své služby v novinách a na internetu. Správně a kompetentně oznamte a vyberte příslušný obrázek. Pokud se jedná o nějakou internetovou stránku (mimochodem, můžete otevřít vlastní a uvést všechny podrobné informace o službách tam), pošlete fotografii minibusu a nejlépe - nejen jeho vnější. Také další zdroj příjmů z minibusu bude na něm inzerovat. Tak můžete zvýšit zisk o 3-4 krát. Podle toho platí v příštích měsících taxi s pevnou trasou.

Jak získat licenci pro taxi s pevnou trasou?

Licence je doklad, bez kterého nemůže žádná legální dopravní společnost. A je to povinné, protože za nepřítomnosti můžete být pokutován až 1 milion rublů. V některých případech dokonce dosáhne konfiskace vlastní přepravy. Při organizaci podnikání na mikrobusy věnujte zvláštní pozornost tomu.

Kde se dostat? Licence na přepravu cestujících se vydává na regionální pobočce ministerstva dopravy nebo na elektronickém portálu státní služby.

Jaké dokumenty jsou potřebné k získání licence na taxi s pevnou trasou?

Chcete-li to provést, měli byste si připravit kopii cestovního pasu, žádosti, osvědčení o registraci IP a kopii osvědčení o registraci vozidla.

Pokud je minivan v pronájmu, připravte kopii nájemního povolení, abyste získali licenci.

Současně s vozidlem jsou kladeny tyto požadavky:

 1. Barevná schéma na těle.
 2. Pracovní taxametr.
 3. Oranžová lucerna na střeše.
 4. Kontrola nejpozději 180 dní před datem podání žádosti.

Kolik stojí taková licence? V závislosti na regionu budete muset zaplatit 4 až 5 tisíc rublů. Jaké jsou jeho přesné náklady, zjistíte v místní správě. Dokumenty je třeba předem připravit, protože doba pro vydání licence je až 30 dní. Licence na taxi s pevnou trasou platí po dobu 5 let od vydání. Na konci tohoto období budete muset projít procesem pro jeho získání.

Voronež: směrovat trasu z OT a TO do města

Zeptáte se, jak se můžete dostat na určitou ulici nebo dům ve Voroněži? Odpověď - je to velmi jednoduché, položte si cestu po městě Voronež a postupujte podle pokynů v dolní části mapy s touto trasou. Nyní můžete instrukci s vaší cestou uložit nebo vytisknout

Proveďte trasy z vaší lokality a na pravou ulici nebo dům, městskou hromadnou dopravu a turistické trasy pro pěší turistiku.

Trasa na mapě města.

 • OD: CIRC, Voronezh, Voroněžsko - TO: VOKZAL, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: student 10, Voronezh, Voroněžsko - TO: Voroshilov 23, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: tts space, Voronezh, Voroněžsko - TO: Voroshilov 37, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: Prospect Revolution, Voronezh, Voroněžsko - TO: Voroshilovo 43, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: Holzelanova, Voronež, Voroněžsko - TO: plyn, Voronež, Voroněž;

Jak naplánovat trasu po městě:

Uživatelé našich stránek se často ptají, například: "Jak se dostat z autobusové stanice do nemocnice?" a podobně. Rozhodli jsme se usnadnit hledání optimální trasy pro všechny, kteří potřebují.

Doprava po dříve položené trase je způsob, jak vyloučit problémy, které mohou vzniknout v neznámém terénu, a co nejrychleji překonat nezbytnou část silnice. Nenechte si ujít podrobnosti, prosím zkontrolujte směru cesty a zákruty předem.

S pomocí naší služby plánování cesty stačí zadat začátek a konec trasy a pak kliknout na tlačítko "Zobrazit trasu na mapě". Výsledek lze nyní uložit do počítače nebo telefonu nebo vytisknout. Existují tři způsoby plánování trasy - autem, veřejnou dopravou (včetně taxi s pevnou trasou) nebo pěšky.

V dolní části mapy můžete vidět "Trasa po trase" s podrobnými pokyny a přibližnou dobou jízdy [Informace o jízdě, včetně doby jízdy, jsou přibližné.]

Turistické trasy jsou v testovacím režimu. Na navrhované trase nemusí být chodníky ani chodníky.

Pro více informací o jízdním řádu městské dopravy na trasách, tarifech a službách se obraťte na dopravní agenturu města Voronež.

Mapové údaje poskytované společností Google ©

Minibusy ve Voroněži s řidičem

 • Druh dopravy
 • Počet míst 5-20
 • Značka minibusu Ford, Citroën, Mercedes
 • Minimální doba objednávky je 2 hodiny.

Voronež, st. Hilly, 56b, kancelář 212

 • Počet míst 19
 • Mercedes mikrobus
 • Minimální doba objednávky je 2 hodiny.
 • Počet lůžek 16
 • Značka minibusu Ford Transit
 • Minimální doba objednávky je 2 hodiny.
 • Počet míst 6-18
 • Mercedes mikrobus
 • Počet míst 18
 • Počet míst 18
 • Značka minivanu Peugeot Boxer
 • Minibusy v parku 1 jednotky.

Hledáte, kde si pronajmout minibus pro přepravu lidí?

Pak nechte žádost o nalezení mikrobusu ve Voroněži.

Ne tak dávno jsem využil služby pronájmu minibusu: byla zahájena velká dovolená. Spokojen s kvalitou služeb: majitel společnosti Volkswagen má zvláštní poděkování, při naší spolupráci nebyly žádné problémy. Děkuji moc!

Ne tak dávno jsem využil služby pronájmu minibusu: byla zahájena velká dovolená. Spokojen s kvalitou služeb: majitel společnosti Volkswagen má zvláštní poděkování, při naší spolupráci nebyly žádné problémy. Děkuji moc!

víkend oslavila své narozeniny v zemi, v blízkosti města, jsme museli nést 15 osob, to bylo vypůjčené van Peugeot Boxer! vynikající služby, rozumné ceny! díky!

Minibus jsme si pronajali s kolegy, všichni byli spokojeni se stížnostmi. Doporučuji to všem, nelitujte to.

Vezměte si minibus a dopravte hosty na svatbu. Hosté byli spokojeni. Ze sebe mohu říci, že můj manžel a já nelitovali, že jsme použili vaše služby - ceny neškrtí a řidič byl dobrý.

Neustále si rezervujeme minibus pro naše výlety do města pro firemní večírky. Vybrali si Ford. Ačkoli nejlevnější cena za hodinu, ale pro pohodlí nás celkem spokojeni. Obvykle jsme cestovali 13 lidí, všichni se umístili se všemi jejich obalů a sáčků (zvláště když v létě jet na tábor potřeby).Voditel adekvátní, nese jemně, vždy přijde na čas v dohodnutém čase

Osobní doprava Voronezh, v celém Rusku a v zahraničí. Objednat autobusy a minibusy s řidičem. Pronájem dopravy ve Voroněži.

Mercedes Bus 49 míst

Cena: od 2000 rublů / hod., Od 43 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, Mikrovlnná trouba, El Chaynik

Minibus «Volkswagen» 18 míst

Cena je 1100 rublů / hodina 19 rublů / km

Měkké sklopné sedačky jsou směrovány směrem dopředu. TV, DVD, mikrofon, zavazadlový prostor, klimatizace...

Autobus "Mercedes Teamstar"

Cena: Od 1450 rub / hour, Od 27 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, El. Rychlovarná konvice.

Mercedes Teamstar autobus 26 míst

Cena: Od 1550 rub / hour, Od 32 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Chladnička, Chainik

Minibus "Ford Tranzit"

Cena: Od 1100 rublů za hodinu, Od 19 rublů / km

TV, DVD, mikrofon

Autobus PAZ

Cena: Od 1500 rublů / hodina, Od 30 rublů / km

Minimální objednávka - 2 hodiny

MP3, USB, mikrofon.

Auto «Volkswagen T5»

Cena: Od 800 rublů / hodina, Od 14 rublů / km

TV, DVD, klimatizace

Bus SETRA

Cena: Od 1650 rub / hour, Od 35 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, El. Konvice

Minibus "Fiat"

Cena: Od 1000 rublů / hod, Od 19 rublů / km

Osobní doprava mikrobusem Fiat 16 míst

TV, DVD, USB, mikrofon, klimatizace

Naše společnost nabízí vysoce kvalitní služby v oblasti osobní dopravy ve Voroněži. Pokud se chcete obrátit na nás, důvěřujete rozhodování o problémech na přepravě kvalifikovanému a spolehlivému partnerovi.

Roky práce na trhu osobní dopravu umožňuje nám dnes nabídnout pouze ty nejlepší moderní autobusy a auta, konkurenční ceny, vynikající tým odpovědných a zdvořilých řidičů.

Rozsah potřeb pro řadu mikrobusů a autobusů je skvělý:

 • svatba,
 • slavnostní události,
 • výlety a setkání na letišti,
 • výlety mimo město,
 • výlety
 • Jakékoliv další cesty po Rusku a v zahraničí.

Ať už se k nám dostane jakákoli událost, vždy jsme připraveni Vám nabídnout nejlepší variantu dopravy.

Pro vaše pohodlí pracujeme nepřetržitě, autobus se podává v době a místě, které jste zadali.

Poskytujeme dopravní služby pro jednotlivce i firemní klientelu. Můžete platit u nás v hotovosti nebo bankovním převodem. Předkládáme účetní doklady. Pro stálé zákazníky - příjemné slevy!

Objednat autobus je snadné! Zavolejte na některá z těchto kontaktních čísel nebo nám napište e-mail.

Věříme, že naše práce je ještě lepší, tím méně jste o ní při naší spolupráci mysleli. Koneckonců se snažíme zajistit, aby naši zákazníci odpočívali.

Objednávejte autobus od nás a určitě se stanete našim pravidelným partnerem, protože naše motto je:

Pozor na techniku, s láskou k lidem!

ИП Чеглов А.Н.
tel.: +7 (910) 341-90-06
tel.: +7 (473) 2-944-664

Společnost CityBUS

Autobusy - nejlepší služba ve Voroněži

Kontaktujte nás, pokud potřebujete autobus nebo minibus

 • pro firemní akce;
 • turistických nebo služebních cest;
 • výstavy;
 • konference;
 • svatba.

Máme vlastní parkoviště!
Naše společnost může nabídnout několik modelů autobusů pro každý vkus.
Důležitým místem v flotile jsou autobusy švédské společnosti Volvo a německé společnosti Volkswagen.

Minibusy (20-21 míst):

Autobusy (30-62 míst):

 • Počet míst - 51;
 • Klimatizace;
 • Mikrofon;
 • Bezpečnostní pásy na každém sedadle;
 • TV - CD + DVD;
 • Konvice;
 • Zavazadlový prostor;
 • Místo pro průvodce.

SCANIA nové

 • Počet míst: 35;
 • Klimatizace; TV-DVD;
 • Velká zavazadlový prostor;
 • 2 plné dveře;
 • Místo pro průvodce;
 • Mikrofon;
 • Konvice;
 • Bezpečnostní pásy na každém sedadle;

Záruky

Zaručujeme, že nebudete litovat, pokud objednáte zařízení Volvo. Ať jsou cíle stanovené organizátory cesty, náš autobus rozhodně není slabým spojem!

 • Hlavním cílem společnosti "SityBUS" je nabídnout našim zákazníkům slušné a kvalitní služby s vysokou úrovní služeb. Kvalitní řešení tohoto úkolu je jednou z hlavních výhod naší práce.
 • Uzavřeme smlouvy o dlouhodobých dopravních službách.
 • Všechny autobusy jsou ve výborném technickém stavu. Nevhodné překvapení související s rozbitím na silnici jsou vyloučeny! Vyšší okolnosti jsou našimi specialisty okamžitě vyřešeny. Dostupnost mobilní komunikace s dispečerem a schopnost rychle řešit problémy v organizačních chvílích - je nutností pro zaměstnance naší společnosti.

Pořízením autobusu nebo objednání minibusu v naší společnosti získáte maximální jistotu a vysokou kvalitu služeb.

Osobní doprava Voronezh, v celém Rusku a v zahraničí. Objednat autobusy a minibusy s řidičem. Pronájem dopravy ve Voroněži.

Mercedes Bus 49 míst

Cena: od 2000 rublů / hod., Od 43 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, Mikrovlnná trouba, El Chaynik

Minibus «Volkswagen» 18 míst

Cena je 1100 rublů / hodina 19 rublů / km

Měkké sklopné sedačky jsou směrovány směrem dopředu. TV, DVD, mikrofon, zavazadlový prostor, klimatizace...

Autobus "Mercedes Teamstar"

Cena: Od 1450 rub / hour, Od 27 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, El. Rychlovarná konvice.

Mercedes Teamstar autobus 26 míst

Cena: Od 1550 rub / hour, Od 32 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Chladnička, Chainik

Minibus "Ford Tranzit"

Cena: Od 1100 rublů za hodinu, Od 19 rublů / km

TV, DVD, mikrofon

Autobus PAZ

Cena: Od 1500 rublů / hodina, Od 30 rublů / km

Minimální objednávka - 2 hodiny

MP3, USB, mikrofon.

Auto «Volkswagen T5»

Cena: Od 800 rublů / hodina, Od 14 rublů / km

TV, DVD, klimatizace

Bus SETRA

Cena: Od 1650 rub / hour, Od 35 rublů / km

TV, DVD, Mikrofon, Klimatizace, Lednička, El. Konvice

Minibus "Fiat"

Cena: Od 1000 rublů / hod, Od 19 rublů / km

Osobní doprava mikrobusem Fiat 16 míst

TV, DVD, USB, mikrofon, klimatizace

Naše společnost nabízí vysoce kvalitní služby v oblasti osobní dopravy ve Voroněži. Pokud se chcete obrátit na nás, důvěřujete rozhodování o problémech na přepravě kvalifikovanému a spolehlivému partnerovi.

Roky práce na trhu osobní dopravu umožňuje nám dnes nabídnout pouze ty nejlepší moderní autobusy a auta, konkurenční ceny, vynikající tým odpovědných a zdvořilých řidičů.

Rozsah potřeb pro řadu mikrobusů a autobusů je skvělý:

 • svatba,
 • slavnostní události,
 • výlety a setkání na letišti,
 • výlety mimo město,
 • výlety
 • Jakékoliv další cesty po Rusku a v zahraničí.

Ať už se k nám dostane jakákoli událost, vždy jsme připraveni Vám nabídnout nejlepší variantu dopravy.

Pro vaše pohodlí pracujeme nepřetržitě, autobus se podává v době a místě, které jste zadali.

Poskytujeme dopravní služby pro jednotlivce i firemní klientelu. Můžete platit u nás v hotovosti nebo bankovním převodem. Předkládáme účetní doklady. Pro stálé zákazníky - příjemné slevy!

Objednat autobus je snadné! Zavolejte na některá z těchto kontaktních čísel nebo nám napište e-mail.

Věříme, že naše práce je ještě lepší, tím méně jste o ní při naší spolupráci mysleli. Koneckonců se snažíme zajistit, aby naši zákazníci odpočívali.

Objednávejte autobus od nás a určitě se stanete našim pravidelným partnerem, protože naše motto je:

Pozor na techniku, s láskou k lidem!

ИП Чеглов А.Н.
tel.: +7 (910) 341-90-06
tel.: +7 (473) 2-944-664

Půjčovna autobusů

Transport36.ru od roku 2009 poskytuje služby pro přepravu cestujících, neustále zlepšuje a zlepšuje kvalitu své práce. Neustálí zákazníci a ti, kteří nás oslovili jen jednou, berou na vědomí následující výhody pronájmu autobusu v naší společnosti:

 • Spolehlivost. Zkušení řidiči a dokonalý technický stav vozidel zaručují bezpečnost jízdy na jakoukoli vzdálenost.
 • Přesnost. Objednané autobusy dorazí v době uvedené ve smlouvě nebo o něco dříve, takže naši zákazníci nejsou pozdě na důležité schůzky a akce.
 • Velký výběr dopravy. Vozový park společnosti se skládá z autobusů, minibusů a minivanů různých kapacit, úrovně a vybavení.
 • Pohodlné formy objednávky a platby. Pronájem autobusu ve Voroněži lze uspořádat několika způsoby: 1) návštěva naší kanceláře, 2) telefonát, 3) žádost z webu. Služba je poskytována v hotovosti nebo bankovním převodem.
 • Celodenní příjem příkazů. Doprava může být potřeba kdykoli, takže manažeři společnosti jsou na volání 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků.

Pronájem autobusu s řidičem je možný pro jakýkoli účel: svatby, turistické výlety a výlety, přeprava školáků, sportovců nebo zaměstnanců. Je váš úkol jiný? Skvělé! Milujeme nestandardní úkoly a dokážeme je vyřešit za solidní "pět"!

Vývoj trasy pro každou cestu do naší společnosti provádí profesionální logistici. Současně se věnuje náležitá pozornost každému úseku silnice, potenciálně nebezpečné zóny jsou vyloučeny, brát v úvahu přání zákazníka. Po sestavení správce koordinuje trasu se zákazníkem, je-li to nutné, opraví se. Doba trvání cesty je stanovena v souladu s pravidly, která se týkají pobytu za volantem. Naši řidiči před každým letem podstoupí lékařskou prohlídku a pravidelně potvrdí jejich kvalifikaci. Bezpečnost cestujících v bezpečných rukou!

Najdu správný autobus pro tebe
a vypočítat cenu

Náklady na pronájem autobusu ve Voroněži závisí na úrovni pohodlí dopravy, délce trvání pronájmu, délce trasy, počtu míst.

Trasy městské hromadné dopravy na mapě Voroněž.

Veřejná doprava ve Voroněži je zastoupena těmito druhy: autobus, trolejbus, taxi s pevnou trasou

Trasy veřejné dopravy ve Voroneži pokrývají celé území města a umožňují vám rychle a pohodlně se dostat z jednoho místa města do druhého.

Mapa města Voronež s městskými dopravními trasy obsahuje:

 • 70 autobusových tras
 • 6 tras trolejbusů
 • Cestovní taxi Route 42
stejně jako 770 zastávek veřejné dopravy ve Voroněži.

Tato stránka Maksikarty kromě aktuálního schématu trasy obsahuje kompletní seznam obsahující všechny trasy veřejné dopravy ve Voroněži a seznam všech jejich zastávek.

Věnujte pozornost jedné z nejzajímavějších možností vyhledávání: stačí kliknout levým tlačítkem myši kdekoli na mapě a najít nejbližší 4 zastávky veřejné dopravy k tomuto bodu.

Kliknutím na zastávku můžete přejít na speciální stránku, která obsahuje úplné informace o této zastávce, seznam všech tras, které jí projdou, stejně jako další užitečné informace.

Voronež: směrovat trasu z OT a TO do města

Zeptáte se, jak se můžete dostat na určitou ulici nebo dům ve Voroněži? Odpověď - je to velmi jednoduché, položte si cestu po městě Voronež a postupujte podle pokynů v dolní části mapy s touto trasou. Nyní můžete instrukci s vaší cestou uložit nebo vytisknout

Proveďte trasy z vaší lokality a na pravou ulici nebo dům, městskou hromadnou dopravu a turistické trasy pro pěší turistiku.

Trasa na mapě města.

 • OD: Revoluce z roku 1905, d.40, Voronezh, Voroněžský kraj - TO: Leninský Prospekt 15, Voronezh, Voroněžský kraj;
 • OD: Pisarev 13 a, Voronezh, Voroněžsko - TO: Lizyukova 27, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: student 10, Voronezh, Voroněžsko - DO: Lizyukova 71, Voronezh, Voroněžsko;
 • OD: Begovaya, 223-in, Voronezh, Voroněžský kraj - TO: Lizyukova, 80, Voronezh, Voroněžský kraj;
 • OD: Begovaya, 223-in, Voronezh, Voroněžsko - TO: Lizyukova, d. 80, Voronezh, Voroněž;

Jak naplánovat trasu po městě:

Uživatelé našich stránek se často ptají, například: "Jak se dostat z autobusové stanice do nemocnice?" a podobně. Rozhodli jsme se usnadnit hledání optimální trasy pro všechny, kteří potřebují.

Doprava po dříve položené trase je způsob, jak vyloučit problémy, které mohou vzniknout v neznámém terénu, a co nejrychleji překonat nezbytnou část silnice. Nenechte si ujít podrobnosti, prosím zkontrolujte směru cesty a zákruty předem.

S pomocí naší služby plánování cesty stačí zadat začátek a konec trasy a pak kliknout na tlačítko "Zobrazit trasu na mapě". Výsledek lze nyní uložit do počítače nebo telefonu nebo vytisknout. Existují tři způsoby plánování trasy - autem, veřejnou dopravou (včetně taxi s pevnou trasou) nebo pěšky.

V dolní části mapy můžete vidět "Trasa po trase" s podrobnými pokyny a přibližnou dobou jízdy [Informace o jízdě, včetně doby jízdy, jsou přibližné.]

Turistické trasy jsou v testovacím režimu. Na navrhované trase nemusí být chodníky ani chodníky.

Pro více informací o jízdním řádu městské dopravy na trasách, tarifech a službách se obraťte na dopravní agenturu města Voronež.

Mapové údaje poskytované společností Google ©

Pronájem linky na trase 92 v Moskvě

Pronaju linku minibusu na trase 92: psychiatrická nemocnice Astrakhan-2.

Pronájem aut v Moskvě

Pronájem Ford Mustang v roce 2014 v Moskvě av Moskvě. Legendární svalové auto na denní a noční servis, nenechte si ujít příležitost cítit vše.

Přeprava cestujících. společnost má flotilu 30 autobusů značky lindz Mercedes unphase neoplan pomocí konstantní práce na přepravu pracovníků na staveništi.

Autopůjčovna Hyundai Solaris, Ford Fiesta, Kiaro, Reno Logan 2. Vstupní / výstupní zkušenosti 3 roky, potřebný pas. všechny automobily na mechanice roku 2015. poplatek za den.

"PRUSSIA" se liší od všech stávajících minivanů, minivanů, karavanů, motorových vozů tím, že je určena pro provoz po celý rok.

Nabízíme pronájem aut, minibusy, autobusy s řidičem pro svatby, setkání na letištích, vlakové nádraží, odhlášení z materské nemocnice, výlety do.

Přeprava cestujících v Moskvě, v regionu, v Rusku: - Mercedes Sprinter (2014)., 20 + 5 míst. - 1 jednotka. - Ford Transit (2014), 19 + 8 míst. - 3 jednotky. - Gazelle.

Pronajal jsem si vlastní autobus s řidičem k pronájmu! Přepravím váš náklad pečlivě a pečlivě kolem Moskvy a oblasti Moskvy. O autě: Toyota Town Ace 2. 2 155.

Autopůjčovna k práci v taxi. Automobily jsou žluté na žlutých číslech, tam jsou auta vložené City-mobile. Ford Focus - univerzální -1700 rublů su.