Atrakce

Naše společnost má obrovský park úžasných atrakcí pro dovolenou ve Voroněži. A vyzýváme naše kolegy a partnery, aby je využili pro firemní akce, marketingové kampaně, BTL, soukromé akce, dětské narozeniny a další akce. Nijak neomezujeme svou představivost, jsme připraveni ji poukázat pouze na klíč - v případě potřeby s personálem pro přenos a servis.

Stany, nábytek, projektory, obrazovky a další "infrastruktura" pro události najdete v sekci "Pronájem zařízení".

Pronájem nafukovacích trampolín v

Pronajmout nafukovací trampolíny od umělců YouDo vás bude stát levně. Můžete zjistit přesné ceny a dohodnout se na spolupráci se spolehlivým implementátorem tím, že ponecháte aplikaci na youdo.com. V minimálním období po zveřejnění zadání budou umělci reagovat, od koho můžete levně rezervovat pronájem nafukovacích konstrukcí.

Kolik stojí pronájem jízdy?

Náklady na pronájem dimenzionální trampolíny od soukromých prodejců a společností registrovaných na stránkách youdo.com jsou přijatelné. Tarify závisí na:

 • typ přitažlivosti (tvar, hmotnost, rozměry)
 • délka pronájmu trampolínek
 • stav organizace, ve které plánujete službu objednat

YouDo umělci si pronajmou dětské trampolíny, vodní skluzavky, bazény, překážkové kurzy a další nafukovací konstrukce, které počítají ceny jednotlivě. Obraťte se na specialista YouDo na pronájem levných jízd pro dovolenou, například pro narozeniny dětí.

Proč byste si měli objednat pomoc umělců YouDo?

Realizátoři registrovaní u youdo.com jsou zodpovědní za jejich práci a starají se o jejich pověst. Z počtu spokojených zákazníků a kvality poskytovaných služeb na pronájem nafukovacích trampolínů závisí hodnocení výkonného umělce na YouDo.

Spolupráce se specialistou registrovanou na stránkách youdo.com je:

 • pronájem nafukovacích atrakcí pro jakékoliv období
 • včasné doručení trampolíny na místo konání akce
 • zdvořilý servis

Pronájem vodních sportů jako podnikání

Pro některé společnosti je léto obdobím recese, pro ostatní v horkých dnech nastává skutečné utrpení. Trh s nájemnými nemovitostmi, zejména vodní zábavou, se postupně stává na nohou.

V ideálním případě by každý slušný rekreační dům u jezera, nádrže, řeky, s každým slušným pobřežním hotelem měl mít svou vlastní mini-stanici nebo místo pronájmu rekreačních zařízení na vodě.

Zájem o pronájem různých zařízení pro jízdu na vodě i na souši roste každou sezónu a stále není spokojen V ideálním případě, kdy každý slušný rekreační dům u jezera, vodní nádrž, řeka, u každého slušného plážový hotel by měl mít svůj vlastní mini-stanici nebo nájmu prostředky aktivní aktivního odpočinku na vodě. Nicméně, pro údržbu plné nájemní nebo vodní stanice, rekreační dům nemusí mít vždy prostředky, takže podnikatelé mohou spoléhat na ziskovou spolupráci.

Podnikání související s organizací a pronájmem vodní zábavy má poměrně vysoké riziko: závislost na počasí, nevrácení a poškození zařízení. Navíc taková činnost není charakterizována nejvyšší ziskovostí a nikoli nejrychlejší návratností. Nicméně obecně je postoj vůči distributorům příznivý a můžete začít od 10 tisíc dolarů. Účastníci trhu věří, že začít s tím, že můžete otevřít sezónní stanici nebo se pohybovat s vaším vybavením podél pláží.
Můžete také postavit stacionární klub s plnou flotilou vybavení, šatny s personálem s širokou škálu sportovní zábavy.

Chcete-li uspořádat "snadnou" volbu k pronájmu, podle jednoho z podnikatelů, "jeden baldachýn rákosu," blízké kavárny ", dva tryskové lyže, dva" banány ", dva instruktoři." Silnější klub by měl mít půdu, rozvinutou infrastrukturu, zkušený personál a alespoň některé reklamní náklady. Mobilní místo a sezónní nájemní místo mají nižší náklady na údržbu pro loďstvo, lodě a jiná zařízení, mzdy a celoroční pronájem pozemků, ale každodenní riziko, že budou vládní úředníci "uzavřeni". Obecně platí, že lodní doprava striktně řídí pravidly, které lze nalézt v moři nebo říční lodní společnosti, státní inspekce pro malá plavidla (Gims, www. Gims. Guvernér Ru). Také registrují plavidla, hydrocyklové a udělují práva na řízení vodních nádrží.
Ceny za pronájem hydrocyklů se samozřejmě liší, avšak v průměru činí 50 rublů za minutu. Chcete-li otevřít stanici pro pronájem hydrocyklů, musíte si zakoupit alespoň dvě. Taková souprava bude stát 14 tisíc dolarů. V případě pronájmu zpravidla zvolíte trojnásobný, nezbytně sedavý model s nízkým výkonem, například Yamaha 700 nebo Bombardier SeaDoo 700.

V blízkosti každého aquabike musí být instruktor, který má právo řídit (jsou přijímány v GIMS, výcvik stojí kolem 2 tisíc rublů). Jeho hlavním úkolem je sledovat dodržování bezpečnostních předpisů, vytvoření zvláštního koridoru ve vodních a navigačních pravidlech, ale hlavní věcí je znát místa, kde a kde jezdit vodní nádrž je povoleno.

V průběhu sezóny můžete podle účastníků trhu na akváriu vydělat 8-10 tisíc dolarů, ale při tak intenzivním používání je třeba opravit alespoň jednou za sezónu.

U vážných vlečných člunů je třeba vytahovat loď. Dobrá loď je lví podíl na úspěchu pronájem wakeboardů, parasailing a. leví podíl nákladů. Takže nová loď-vlečení stojí od 30 tisíc dolarů a výše. Nicméně pro 20 tisíc najdeš loď v dobrém stavu. Malá loď je možné si pronajmout: například na Azovském moři rybáři pronajmou loď za 200 až 250 dolarů za měsíc, ale motor je zakoupen sám (1 000 dolarů).

Motorové čluny jednodušší stojí asi 10 tisíc dolarů a někteří podnikatelé se podařilo odvalit turisty a rybářská plavidla před deseti lety. Obecné pravidlo je však toto: čím silnější je loď, tím vyšší je kvalita zábavy. Je zřejmé, že profesionální sportovci nebudou spokojeni s křehkými loděmi: prostě nemají dostatek energie.

Pronájem člunu pro lyžaře nebo wakeboardistu stojí nejméně dolar a obvykle dva až tři dolary za minutu. K lodi lze připojit "banán", "cheesecake", "pelmen" - zařízení pro rychlou jízdu na vodě. Jak se navzájem liší?

"Banana" vypadá jako podlouhlá gumová klobása s lanovými úchyty a lanem, která se drží na lanovce. Je to vícepodlažní a vhodné pro nejširší publikum turistů. Při nákladech od 300 do 1200 dolarů se banán v létě poměrně snadno vyplatí za slunečného počasí a teplé vody. Jeden 10minutový výlet si vezměte 50-100 rublů a pokud je "banán" šestimístný, činí to 300-600 rublů. Na "banánu" můžete provést až 50 náletů za den.

"Bagel" nebo "cheesecake" je nafukovací kruh s rukojetí. Muž sedí ve výklenku. Je vlečen stejným způsobem, ale drží pouze jednoho jezdce. "Bagel" skočí a skáče na vlnách.

Parasailing (parasail) nebo paragliding - zábavné padákové lety, tažené lodí - je oblíbený v plážových střediscích. Základem zábavy je stejná loď tažení schopné rychlostí až 50 „60 km / h, s výkonem motoru 100 l. C. Suited padáky, které mají kruhový kopule nebo kupolovitou křídlo. Majitelé Paraglide webové stránky. Ru se domnívají, že nejvíce kulaté kopule jsou bezpečné.

Tuzemská výrobní cena padá 650 až 840 eur. Za jeden let můžete vzít 50

100 rublů za minutu. Pro teplé, slunečné léto s mírným větrem mohou náklady na nákup systému a provozování lodi splácet a přinášet až 3 000 dolarů zisků.

Nejjednodušší a nejlevnější loď na pronájem je populární katamarán pro rekreanty. Existuje dvojité plastové kolo slavných firem od 1100 dolarů, čtyři místa - 1900, ačkoli ve většině rekreačních domů byly ještě kola sovětské výroby. V parku se obvykle nachází 5 až 10 katamaránů, a to jak dvojitých, tak čtyřmístných. Veselé lodě (kovové, nafukovací, sklolaminát) stojí 800 až 1100 dolarů. Začínající podnikatelé by měli vzít v úvahu, že katamarány a veslařské lodě se vyplácejí dostatečně dlouho - tři až čtyři roční období. Tak, vodní bod pronájmu v plné konfiguraci - to jsou dva nebo čtyři hydrocycles, univerzální nebo tažné lodi, na které můžete přiléhat lyže, "banán" a pryžový kruh. Nezapomeňte na vybavení - 10-15 dospělých a dětských neopren, stejný počet záchranných vest různých velikostí a záchranných kruhů. Cena za vybavení bude 8-10 tisíc dolarů. Ziskovost odborníků na vodní hospodářství se pohybovala kolem 15%

Hlavní klientelu jasných pneumatických konstrukcí jsou děti. Občas jejich rodiče. Pokud se zaměřujete pouze na menší investice, bude vstupní hranice 5 až 10 tisíc dolarů.

Voda a půda by měly být kombinovány. Například k toboganům musíte určitě přidat pozemní trampolínu. Tato zařízení jsou navržena pro nejrozšířenější publikum. Některé z nich, například vodní skluzavky, jsou vytvořeny výhradně pro děti.

Nepostradatelný atribut dětských zábavních komplexů - trampolína se nachází v rozmezí 3-6 tisíc dolarů, v zimě se pak může využít v dětském klubu. Sázka na pět minut skoků je 20 rublů. Intenzita plnění těchto atrakcí s dětmi je snadné pozorovat v parcích kteréhokoli velkého ruského města. Stacionární trampolína může být umístěna téměř všude: je zapotřebí pouze kompresor, což znamená elektřinu. Vodní trampolína je levnější (600

1000 dolarů), je nainstalován během hodiny a dokonale doplňuje nafukovací komplex. Vodní skluzavky jsou pro začátečníky výherní. S náklady na nafukovací horskou dráhu z PVC 600-2000 dolarů, náklady se vyplatí v sezóně. Je důležité vybrat strategicky správné místo, nastavit tarif 5

6 rublů za sestup nebo 30 rublů za 10 minut. Vodní klouzačky z polyethylenu stály o něco dražší - 2300 dolarů.

Pneumatické atrakce jsou poměrně populární a ziskové, ale je obtížné získat povolení k jejich instalaci do rekreačních oblastí. Navíc je soutěž velmi vysoká. Servíruje celý soubor trampolínek, kopců, bludišť může jedna osoba s mezdou 150 dolarů za měsíc. Jak již bylo zmíněno, snímky se velmi rychle vyplácejí. Je těžší vypočítat ziskovost trampolíny. Je to naprosto nepostradatelné na dětských plážích, takže si je stále koupíte.

Ekaterina Chinarová
Zdroj: Obchodní věstník č. 15, 2003

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

[email protected]

Nabízíme k pronájmu:

Vodní atrakce, vodní cesty, pronájem vodních atrakcí

Vodní atrakce stát se nenahraditelným atributem moderních venkovních aktivit na vodě. Pomáhají zábavně a zajímavě trávit víkendy a svátky na řece, jezeře, moři a dokonce i v bazénu. Dětské vodní atrakce - skvělá volba pro rekreaci a zábavu pro vaše děti. Barevně navržené, jednoduché ovládání, různé funkce, nafukovací vodní atrakce nezůstane lhostejný žádný účastník - jak děti, tak i dospělí jakéhokoli věku. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, vyznačují se zvýšenou bezpečností a jsou schopny odolat vysokému zatížení. Můžete si koupit nebo pronajmout jízdu na vodě, což bude mnohem levnější. Uspořádejte sami a své děti nezapomenutelnou dovolenou! Nafukovací vodní atrakce - to je skutečný nález! Ceny jejich pronájmu jsou velmi mírné, což zaručuje úspory rodinného rozpočtu. Chcete si zařídit nevšední firemní povahu - nafukovací vodní atrakce pomohou rekreaci na vodě do zajímavých soutěží a her, dát jí aktivitu a zvláštní náladu. Bujné emoce, extrémní, živé dojmy - to vše je zaručeno účastníkům, pokud se rozhodnete koupit jízdu na vodě.

Oba dospělí a děti milují léto, a to není překvapující, protože léto je čas - to je slunce, moře, pláž... A i když nemáme dostat ven na dovolenou, nebojte se - pronájem vodních atrakcí vytvoří skutečnou vodní park jakéhokoli vodního toku. Voda je velmi užitečná, zvláště pro děti a dospívající. Dětské nafukovací atrakce nejen pomůže bavit, ale také zlepšuje zdraví, posiluje svaly dítěte a koordinuje pohyby. Není pochyb o tom, že nadšení dětských emocí nebude omezeno, protože většina vodních atrakcí je určena speciálně pro malé nepokojné námořníky a cestovatele!

„Koule“, „Voda Volejbal“, „cesta Water“, „odvětvování“, „vodní park Mini“ - tyto a mnohé další nafukovací vodní atrakce navržen a vytvořen talentovaných inženýrů reklam speciálně, aby lodičky různorodé a nezapomenutelné. Dojde ani z jednoho dne, a to až do příštího letního prázdnin.

Pláž vodní atrakce jako zábava a podnikání

Vodní atrakce jsou nedílnou součástí letních prázdnin na moři. To je důvod, proč takové projekty jsou tak populární mezi podnikateli, kteří jsou nějak spojeni s oblastí zábavy

Pokud má většina lidí léto - to je doba prázdnin, pak podnikatelé - to je "horký" čas příjmů. Jak víme, mzdy většiny našich krajanů zanechávají hodně žádoucí, takže můžete strávit dovolenou přesně tak, jak chcete za měsíční plat. Proto mnozí ušetří celý rok, pak ve 2-3 týdnech "dolů" vše, co "bylo získáno nadměrnou prací."

Samozřejmě absurdní, ale to se opakovalo několik desetiletí a myslím, že se to stane ještě několik. Zpravidla je oblíbený odpočinek Rusů u moře, protože většina země leží v mírné zóně. A hlavní zábavou na dovolené jsou vodní atrakce na plážích.

Z nějakého důvodu má většina lidí názor, že můžete začít své vlastní podnikání pouze se solidním počátečním kapitálem. S tím zásadně nesouhlasíme. S největší pravděpodobností máte solidní počáteční kapitál, můžete začít "solidní" obchod. A získat kus „chléb a máslo“ uspořádat něco navíc příjem, včetně případné otevřené vodní atrakce, se čas potřebný k rozvoji jejich podnikání ve velkém měřítku podnikání - jsme přesvědčeni, že „bedrech“ kohokoliv.

Vezměte si například vodní sporty na pláži. Chcete-li koupit pár zorbů nebo banánů (ne těch, které jsou ovocem, ale vodními sáňkami), trampolína nebo něco podobného téměř všemu si může dovolit. No a dále - obchod s technikou. Uspořádejte rozšiřování podnikání a tak - po krocích můžete vytvořit velký podnik. Samozřejmě, vše vypadá tak "hladké" pouze na papíře (to znamená na monitoru vašeho počítače), budete muset ve vašem životě tvrdě pracovat.

Jízda na pláži je ideální volbou pro další nebo základní příjmy pro ty, kteří žijí u moře. A protože v naší zemi není tolik moří, je tento projekt určen pro omezený počet podnikatelů, kteří mají štěstí s místem svého bydliště. Jak ukázala praxe mnoha podnikatelů, kteří se snažili organizovat takové podnikání v jiných regionech Ruska, poptávka po vodní zábavě se zvyšuje pouze na dovolené a víkendy. Po zbytek času - ticho. do obsahu ↑

Peníze na realizaci projektu

V současné době (2016), banky se zdráhají úvěrových obchodů - příliš velké nárazové rizika vznikají v souvislosti s oznámil v roce 2015 hospodářská krize, ale pokud se rozhodnete zkusit své štěstí v obchodních strukturách, pak zde najdete návod, jak užívat úvěr pro malé podniky.

Přestože bychom doporučili, aby se vztahovaly na soukromé investory - existuje větší pravděpodobnost, že bude kladné řešení problému. Jak si půjčit peníze od soukromých osob. A pro ty i pro druhé musíte poskytnout pečlivě navržený obchodní plán.

Ze všech fází projektu, vypracování podnikatelského plánu a získání úvěrových prostředků je možná jedna z nejtěžších částí, která se má realizovat. do obsahu ↑

Vodní atrakce a jejich odrůdy

Z rozmanitosti zábavy nabízené "plážovými" podnikateli se dá nejoblíbenější:

 • zorbing;
 • vodní skluzavky;
 • trampolína;
 • bazény;
 • banány.

Všimněte si, že téměř v každé sezóně se objevují nové neobvyklé zábavy, jako je nafukovací surfování, kitesurfing atd., Které překvapí každého bezmocného člověka. A v naší zemi je mnoho. Ale "klasika žánru" jsou samozřejmě všechny trampolíny a nafukovací vodní skluzavky, které nikoho nezanechají - ani děti, ani dospělé.

Pro tento druh podnikání nemusíte investovat do reklamy, ale to vše proto, že velké návštěvníky přitahují velké, světlé vzory. Investice do takových atrakcí mohou být různé. Jak jsme již řekli, je možné začít s malými, protože jste strávili na všechno o všech tisících 50-60. Ale pokud se chcete okamžitě vymanit ze soutěže a přilákat co nejvíce návštěvníků k vaší firmě, budete muset strávit o něco větší částku - od 150 do 400 tisíc rublů.

První z našich atrakcí je zorbing, Zorb je průhledná koule, skládající se ze dvou koulí, mezi kterými je vzduch. Tato vodní koule je určena k procházce po vodě. Míč je svázán s lanem na břeh, do něj vstupuje člověk a pak je jezdí po vodě. Takové zorb je možné zakoupit za 20 až 30 tisíc rublů, což není tak drahé.

Úhrada takové investice s dobrou účastí bude 1-2 týdny, pak už budete pracovat na zisku. Všiml jsem si, že taková zábava jako zorbing není vhodná pro děti, je určena pro dospívající a dospívající. Ceník pro pronájem vodních míčků pro léto roku 2016 je 150 - 250 rublů za 5-7 minut pronájmu.

Snímání vody - možná jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro děti i dospělé. V horkém teple, nikdo nemůže odolat pokušení jet na tak vynikající osvěžující atrakci. Tyto stavby jsme nikdy neviděli prázdné, v nich se vždy hrají děti, a proto z takových struktur vznikne stálý stabilní příjem.

Náklady na sadu vodních skluzů jsou od 20 000 do 150 000 rublů, cena závisí na velikosti skluzu, výrobci a materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Pokud analyzujeme statistiky několika úspěšných jízd na pláži, můžeme usoudit, že tobogány se zaplatí za měsíc nebo dva a v některých případech dokonce rychleji.

Další atrakcí na našem seznamu je trampolína - všechny vaše oblíbené seskoky na trampolíně. Cena trampolíny závisí také na velikosti, výrobci a materiálu a je asi 100 000 až 200 000 rublů. Cena samozřejmě není nízká, ale na konci letní sezóny ji můžete pronajmout poblíž zábavního centra, kde se nabízí po celý rok zábava, přinese vám mimo sezónu příjmy.

Doporučuje se instalovat nafukovací trampolíny v blízkosti vodních klouzů a nezapomeňte, že provoz kompresorů pro čerpání vyžaduje přístup k elektrické energii. Můžete také získat vodní trampolíny, které lze zakoupit pouze za 10 000 až 15 000 rublů.

Pláže na pláži - jako podnikání

Vytváření vodních atrakcí se doporučuje v místech hromadné rekreace lidí - na nejnavštěvovanějších plážích. Pro údržbu několika atrakcí stačí 1-2 osoby.

Všimněte si, že i když je konkurence v této oblasti poměrně vysoká, můžete bezpečně nastavit svou atrakci vedle vašich konkurentů. Za prvé, jedna a dokonce i dvě atrakce (pokud je pláž skutečně přeplněná) je nepravděpodobné, že by sloužila všem, v nichž se někteří čtenáři jistě opakovaně přesvědčili na pobřeží Černého moře.

Za druhé, obvyklé slovo "arogance" v podnikání je nahrazeno pojmem "asertivita". Pokud se vám někdo nelíbí, že přiložíte svou atrakci vedle něj, pak hledá jiné místo. do obsahu ↑

Oficiální registrace obchodu

Váš obchodní úředníkovi, je nutné zaregistrovat IP, najít místo k pořádání jízdy a získat povolení od orgánů vašeho města (což samo o sobě je také předmětem některých finančních investic), nebo od vlastníka pláži, pokud je soukromý. Přestože drtivá většina majitelů pláží sami na svém území již dlouho založila vodní atrakce. Po nalezení místa a získání všech potřebných povolení - můžete bezpečně začít organizovat své podnikání.

Pokud je vše správně uspořádáno, najít ideální místo, kde můžete instalovat vodní atrakci a kde zákazníci nebudou pozdě, můžete získat více než půl milionu rublů za sezónu a ještě víc. Nezapomeňte také doplňkové služby, který může zvednout vaše podnikání na jinou úroveň:

 • pronájem vodní dopravy;
 • otevření hřiště na volejbal;
 • letní kavárna (zmrzlina);
 • jízda na "banánu";
 • stany na prodej dětských suvenýrů, hračky, nafukovací matrace.

Samozřejmě, že pro takové doplňkové služby je nutné zvýšit rozpočet, získat práva na správu vodní dopravy a získat také status instruktora. Ale je to celé. Většinu prvního zisku lze investovat do nákupu tryskových lyží, vodních skútrů, organizování parasailing apod., Takže v příštím letním období získáte mnohokrát více.

[email protected]

Nabízíme k pronájmu:

Vodní atrakce, vodní cesty, pronájem vodních atrakcí

Vodní atrakce stát se nenahraditelným atributem moderních venkovních aktivit na vodě. Pomáhají zábavně a zajímavě trávit víkendy a svátky na řece, jezeře, moři a dokonce i v bazénu. Dětské vodní atrakce - skvělá volba pro rekreaci a zábavu pro vaše děti. Barevně navržené, jednoduché ovládání, různé funkce, nafukovací vodní atrakce nezůstane lhostejný žádný účastník - jak děti, tak i dospělí jakéhokoli věku. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, vyznačují se zvýšenou bezpečností a jsou schopny odolat vysokému zatížení. Můžete si koupit nebo pronajmout jízdu na vodě, což bude mnohem levnější. Uspořádejte sami a své děti nezapomenutelnou dovolenou! Nafukovací vodní atrakce - to je skutečný nález! Ceny jejich pronájmu jsou velmi mírné, což zaručuje úspory rodinného rozpočtu. Chcete si zařídit nevšední firemní povahu - nafukovací vodní atrakce pomohou rekreaci na vodě do zajímavých soutěží a her, dát jí aktivitu a zvláštní náladu. Bujné emoce, extrémní, živé dojmy - to vše je zaručeno účastníkům, pokud se rozhodnete koupit jízdu na vodě.

Oba dospělí a děti milují léto, a to není překvapující, protože léto je čas - to je slunce, moře, pláž... A i když nemáme dostat ven na dovolenou, nebojte se - pronájem vodních atrakcí vytvoří skutečnou vodní park jakéhokoli vodního toku. Voda je velmi užitečná, zvláště pro děti a dospívající. Dětské nafukovací atrakce nejen pomůže bavit, ale také zlepšuje zdraví, posiluje svaly dítěte a koordinuje pohyby. Není pochyb o tom, že nadšení dětských emocí nebude omezeno, protože většina vodních atrakcí je určena speciálně pro malé nepokojné námořníky a cestovatele!

„Koule“, „Voda Volejbal“, „cesta Water“, „odvětvování“, „vodní park Mini“ - tyto a mnohé další nafukovací vodní atrakce navržen a vytvořen talentovaných inženýrů reklam speciálně, aby lodičky různorodé a nezapomenutelné. Dojde ani z jednoho dne, a to až do příštího letního prázdnin.

Idea malého podnikání: pronájem vodních atrakcí

Různé společnosti mají své vlastní období poklesu úroků a období zvýšeného zájmu. Mnoho společností má takové změny v sezónním zájmu.

V současné době se trh na pronájem vodní zábavy stane na nohou. Ve skutečnosti, když každý slušný rekreační dům, který se nachází na břehu řeky, rybníku, jezeru, stejně jako v každém hotelu na pláži by měl mít svůj vlastní nájemní stanici, kde si můžete pronajmout nástroj pro aktivní odpočinek.

Požadavek na vybavení pro jízdu na vodě a na zemi získává každoročně popularitu. Údržba vodní stanice nebo kanceláře na pronájem vyžaduje finanční prostředky, které majitelé hotelů a rekreačních domů nemají vždy.

Každá společnost, která je spojena s organizací pronájmu prostředků na vodní zábavu, má spíše velké riziko. Pronájem takových finančních prostředků závisí na počasí. Mohlo by dojít k poškození majetku nebo k nevrácení zařízení. Kromě toho se taková podnikání neoplatí rychle a její ziskovost je nízká.

Nicméně obecně je tento letní obchod poměrně příznivý a můžete začít podnikat z deseti tisíc dolarů. Účastníci trhu obvykle otevřou svou sezónní stanici a poté propagují své vybavení podél pláže.

Můžete také postavit stacionární klub, který bude plně vybaven, se širokou nabídkou sportovních zábavy, personálem a personálu.

A za účelem uspořádání pronájmu, ve skutečnosti, jen baldachýn, dva banány, dva hydrocycles a jen dva zaměstnanci - piloti a part time instruktorů. Samozřejmě, pevný pronájem klub by měl mít půdu, zkušený personál a rozvinutou infrastrukturu. A pak je reklama prostě životně důležitá.

V místě sezónního pronájmu jsou malé náklady na údržbu zařízení, na platy zaměstnanců, na pronájem pozemků. Takové body však mohou být kdykoli uzavřeny vládními úředníky. Odpočinek na vodě je přísně regulován pravidly. S těmito pravidly se můžete, pokud se chcete a potřebujete, seznámit s řekou nebo společností námořní dopravy.

A samozřejmě, cena za pronájem, například hydrocyklus je odlišný pro sezónní bod a pro solidní klub. K otevření nájemní stanice musíte koupit alespoň dva motocykly. Budou vás stát zhruba čtrnáct tisíc dolarů. Ideální modely s sedadly, třísedadlovým a nízkým výkonem.

Vedle každého akvaparku musí být instruktor, který má právo řídit. Práva jsou získána v GIMS. Školení řízení na nádrži na vodu stojí asi dvě tisíce rublů. Hlavním úkolem instruktora je sledovat dodržování bezpečnostních předpisů, navigačních pravidel a vytvoření vodního koridoru.

Ale nejdůležitější z jeho povinností je znalost míst, kde je povoleno jet na lyžích. Účastníci pronájmu prostředků na vodní rekreace říkají, že za sezónu můžete snadno vydělat asi osm až deset tisíc dolarů. Při intenzivním používání však vyžadují opravy jednou za sezónu.

Pokud se rozhodnete organizovat seriózní zábavu, potřebujete také remorkér. Obvykle je dobrá loď klíčem k úspěchu pronájmu parasailing a wakeboardů, ale je to také obrovský podíl finančních nákladů.

Zbrusu nová loď-towboat stojí asi třicet tisíc dolarů, ale můžete najít podporovanou loď v dobrém stavu a koupit ji za dvacet tisíc dolarů. Existuje také další způsob, jak využít člun - je to pronájem. Remorkér může být pronajímán od rybářů. Například na Azovském moři. Přibližná cena nájemného činí dvě stě padesát dolarů měsíčně.

Je snazší koupit motorovou loď, stojí asi deset tisíc dolarů. Lze jej také pronajmout. Někteří podnikatelé se dokonce podařilo přivolat lidi na motorových lodích, které jsou starší než dvacet let.

Existuje pravidlo, že čím více síly lodí, tím vyšší je kvalita zábavy. Dále musíte najmout loď pro wakeboarding nebo pro vodní lyžování, stojí asi 1 dolar za minutu, někdy více, ale ne více než tři dolary za minutu provozu. K lodi se připojil "banán", "pelmen" nebo "cheesecake" - zařízení pro jízdu na vodě vysokou rychlostí.

Ale jak se liší? "Banana" je napnutá gumová klobása, na níž je lanový drát a rukojeti. Přiléhá k remorkéru. Je ideální pro široké publikum turistů.

Také banán je plurál. Jeho cena je asi tři sta dolarů. V létě se vyplatí s teplým rybníkem a slunečným počasím. Náklady na deset minut výlet na banán stojí od padesáti do sto rublů. A pokud je na banánu místo, náklady na deset minut budou od tři set do šesti set rublů.

"Cheesecake" nebo "bagel" je nafukovací kruh s rukojetí. Muž sedí v dutině. Bruslení je stejné jako v "banánu". "Bublik" se liší od "banánu" tím, že obsahuje pouze jednu osobu. Skáče a skáče na vlnách.

Parasailing je zábavná jízda padákem. Tento typ aktivní rekreační vody je velmi populární na plážích a střediscích. Stává se to také s pomocí remorkéru. Padák stojí od šest set padesát do osmdesát čtyřicet eur. Cena jedné minuty letu se pohybuje od padesáti do sto rublů. Nákup padáku se lehce vyplácí na letní období a přinese zisk o tři tisíce dolarů.

Nejoblíbenějším prostředkem pro koupání je katamarán. Dvojité kolo vyrobené z plastu stojí asi tisíc dolarů, náklady na čtyřsedačkové kolo jsou asi dva tisíce dolarů.

V běžném parku se nachází pět až deset katamaránů. Také si můžete koupit a pronajmout veslařské čluny. Jsou také velmi populární u návštěvníků pláží a outdoorových nadšenců. Taková loď stojí osm set tisíc dolarů. Stojí však za to, že jak katamarány, tak lodičky s veslařem se vyplácejí nejdříve tři nebo čtyři roční období.

Jak uspořádat atrakci Vodní míč

Takže jste se rozhodli podnikat v pronájmu vodního plesu. Okamžitě budu říkat, že pokud čekáte na superprofity, prakticky nic, jak je popsáno na internetu, je marné. Všechny tyto příběhy o superprocesingu jsou lži, jejichž cílem je přilákat zákazníky k nákupu drahých hydrosorb. Začneme objednávku.

Naše společnost se zabývá prodejem vodních atrakcí. A vodní koule je mezi nimi. Zdálo by to základní věc, ale stojí tolik. Zde stojí za zmínku a upozornění, že většinu ceny tvoří blesk a dodávka. Ale cena nás nevyděsila a rozhodli jsme se, že v našem městě budeme organizovat vodní balón.

Shrnutí (kliknutí):

Kde začít? Mám otevřít FE? Autorizační dokumenty.

Zde se musíte rozhodnout, jak budete pracovat: legálně nebo ne. Pokud ne, pak neobtěžujte otevření PI nebo LLC. Pokud však místo, které si vyberete, a jeho majitel (ať už jde o správce nebo majitele pozemku) vás nevezme pod jeho křídlo, bude to nutné.

Otevřeme IP

Vyberte si tyto činnosti: NACE kód 92.33 „Činnosti veletrhy a zábavní parky“ a kód NACE 92.72 „Ostatní aktivity pro pobavení a zábavu, nezařazené jinde“.
Přejděte do systému USN (zjednodušený daňový systém), podle kterého zaplatíte pouze jednu daň - 6% svých příjmů a nepotřebujete účtovat výdaje.
Pokladna není potřeba, místo toho je povoleno používat "Formy přísné odpovědnosti", které si můžete objednat v libovolné tiskárně.

Když jsme organizovali nájem, podepsali jsme smlouvu o pronájmu (již jsme měli LLC). Více než všechny certifikáty, certifikáty, pasy z nás nepožadovaly.

Ale! Někteří naši zákazníci se ptají, jaké dokumenty jsou potřebné k otevření nájemného, ​​někde četli nebo někdo jim řekl, že potřebují to a tohle. Je nutné kontaktovat vlastníka samotného místa pronájmu (nebo správu parku, rybník atd.) A zjistit, co je nezbytné pro váš konkrétní případ. Můžeme vám poskytnout

Odmítl dopis od certifikačního střediska, který uvádí, že balón není předmětem povinné certifikace
Pokyny pro provoz vodního plesu
Hygienická FEZ (kopie)

Počáteční náklady: kolik koupit?

Měli jsme v pokladně jeden vodní balón a jeden dmychadlo pro hydrozorb. Mluvíme o nich níže, nyní věnujeme zvláštní pozornost příslušenství, které jsme použili, a proto:

Vrh pro vodní míč je nezbytný pro to, aby návštěvník vstoupil do vodní koule z čistého povrchu, spíše než z písku nebo země. Pokud návštěvník vstoupí do klubíčka s pískem na nohou, pak to bude velmi obtížné odstranit veškerý písek z mísy, a zase kotrmelce v písku gidrozorbe málo lidí chtít. Také polovina vrh by měl jít do vody, takže když je míč ještě plave a dotýká se dna - nedošlo ke zhoršení celkového povrchu míče písku a kamení. Podestýlka by měla být upevněna na čtyřech koncích, aby nedošlo k odfouknutí větrem a aby nebyla zasažena vlnami.

Tip Je-li to možné, přiveďte hadici k vrhu s konstantním množstvím vody, pak bude neustále čistá a pokud je to nutné, můžete omýt nohy návštěvníků.

Benzinový ventilátor - je dobré, když na břehu nebo v parku je elektřina a ušetříte na nákupu benzinového ventilátoru. Ale nedoporučuji vám, abyste to udělali, protože by mohlo dojít k přerušení elektřiny, možná byste ji museli zaplatit a přebytečné vodiče u vody jsou na místě! Dmychadlo na benzin má jedno mínus - je to hlučné.

Tip Při výběru dmychadla věnujte pozornost objemu vyfukovaného vzduchu a přečtěte si zvláštní článek. Jak zvolit dmychadlo pro vodní kouli.

Silikonové sprejové mazivo - při pronájmu blesku se často musíte otevírat a zavírat. Pro prodloužení životnosti blesku je potřeba mastnota. Mazání umožňuje otevřít zip bez velkého úsilí (na nových míčů, zip je velmi těsný). Také při pronájmu blesku dostanete nečistoty a písek, při stříkání čistíte zip. Silikonové mazivo má rovněž vodoodpudivé vlastnosti.

Netonuschaya lano - povinným doplňkem jako lano se může zachytit na dně (rock nebo pařez) a bude muset opustit pracoviště a riskovat životy návštěvníka.

Tip Délka lana je nejlépe vybírána individuálně, minimální délka je 25 metrů.

Všechno toto příslušenství nám pomohlo ušetřit čas na různých drobných věcech a řídit více lidí. Kromě toho vám doporučujeme zvážit následující příslušenství:

Bazén - ideální pro pořádání pronájmu v parku (pokud není rybníček), v blízkosti kina, na náměstí nebo na arbat. To je nejlepší, že je to místo, kde mnoho lidí s dětmi! Vyberte si bazén pro vodní míč by měl být založen na počtu kuliček v pokladně tak, aby se mohli volně pohybovat v něm bez vzájemného ovlivňování. Pokud máte například 3 koule o průměru 2 metry, pak minimální velikost bazénu je 5x5 metrů nebo kulatá s průměrem 5 metrů. To je velmi důležité, protože cena nafukovacího bazénu se dramaticky zvyšuje s nárůstem velikosti a jeho hmotnost může přesáhnout 100 kilogramů. Výška boku u bazénu by měla být nejméně 0,65 metru, zatímco hladina vody bude asi půl metru, což umožní pádu osoby v míči, aby nedošlo ke střetu s dnem. Přečtěte si náš článek Jak si vybrat bazén pro vodní míč.

Tip: Pro snadné sestup míče mohou být vyrobeny v bazénu nebo při zvýšené mostu pad, vzdálenost od vody na hraně mostu by neměla překročit 30 cm na bazénu je také lépe získává filtr..

Stan je vhodným řešením mnoha otázek. V něm můžete ukládat věci, které jste s sebou přinesli, nebo nějaký druh vybavení, protože Je snadné je provádět na otevřeném místě a ani si toho nevšimnete. V horku bude stan sloužit ke skrytí se od slunce. Můžete jít dále a používat stan pro komerční účely, jako je prodej studené vody nebo pronájem vodních pistolí. Stan bude sloužit jako minislab.

Tip: Zvolte jasnou barvu stanu, pak vás bude přitahovat pozornost.

Samozřejmě neříkáme, že musíme koupit všechno najednou. Musíte si vybrat podle svého rozpočtu a místa pronájmu.

Nyní odhadujeme, kolik minima potřebujeme k zapůjčení vodního balónu:

Vodní balón - 14 000 rublů

Větrák - 5 000 rublů

Lanko - 100 rublů

Celkem: 19 100 rublů

Zvláště pro Vás jsme připravili Business sady zaměřené na různé investice!

Volba místa pronájmu vodní koule. Počasí.

Nejprve jsme si vybrali místo založené na počtu turistů. A to je v jistém smyslu správné: čím více člověk spočívá, tím více se bude hodit na míč. Ale na jednom místě jsme byli zklamaní. Máme bezplatnou veřejnou pláž, která se jednoduše nedostane, ale prakticky nebyli lidé ochotni jet. A to vše proto, že na tuto pláž chodí lidé jen proto, aby si odpočinuli a neměli s nimi peníze. Ale pokud tam vytvoříte pevný bod, pak budou lidé, kteří tam budou příště, zásobovat penězi za pronájem, což jsme udělali - trvalý bod, vzhledem k reklamě a získanému.

Je třeba věnovat pozornost nejen místu, ale i ceně místa. Je-li to nepřiměřeně vysoké, pak není důvod ho pronajmout. Nájemné jsme zaplatili pouze za ty dny, které byly v místě pronájmu. Nepotřebovali jsme žádnou administrativní dokumentaci, dali nám telefon, který si pronajal jejich pozemky (tato pláž). S ním jsme uzavřeli smlouvu. V každém případě by nájemné mělo být připočteno k nákladům spojeným s pronájmem a k výpočtu zisku.

Druhým místem pronájmu jsme měli na jezeře rekreační středisko Uvildy. Velkým plusem tohoto místa je, že je vždy velký počet turistů bez ohledu na počasí. A ještě víc - jsou všichni s penězi. Zde je to místo pro rybaření na vodní míč! V průměru jsme během víkendu katalyzovali 150 lidí. A na základě odpočinku můžete jednoduše souhlasit s majitelem, že se budete věnovat bezplatnému pronájmu a pro něj je to reklama a přitažlivost rekreantů. Pokud váš region často není spokojen s teplými dny, je lepší vybrat místo v parku nebo na náměstí.

Nejvýhodnějším místem k pronájmu jsou parky. Je tu tolik dětí, pro které je tato atrakce určena. A rodiče opravdu chtějí přinést svým dětem radost. Ale pak musíte potnout kapsy prahů správy parku, můžete požádat o spoustu dokumentů. Pomůžeme vám s tím a poskytneme vám certifikát a cestovní pas pro produkt. Najdete je v sekci Soubory.

Je dobré, když je v parku rybníček a je možné si na něj zařídit pronájem, ale pokud ne? To platí také pro arbat, náměstí a místa poblíž kin a zábavních center (a uvnitř nich). Zde pomáháte bazénu pod vodní koulí. Při výběru místa pro bazén věnujte pozornost následujícím věcem. Povrch by měl být plochý, lepší asfalt - je to pochopitelné. Odlehlost od silnice - čím lepší, tím je voda čistá a lehčí. Vyberte si přijatelné místo, ale instalace bazénu není v cestě lidí, ale v boku.

odpovídající pronájem za místo

čím více dětí, tím lépe

Pracujete nebo najmete?

Pracovali jsme jako tým 3-5 lidí, kdykoli to bylo možné. Jedna věc je jasná - jedna osoba se nemůže vyrovnat ani s jedním míčem. Jedna osoba nebude schopna sledovat bezpečnost zařízení, výnosů, provádět nepřetržité nakládání a vykládání návštěvníků. A nudil jednu vůli, takže alespoň dvě. Jeden pomáhat druhému.

Zaměstnáváte zaměstnance? Otázka není snadná. Zamyslete se nad nevýhody a profesionály.

+ Nestříkejte se na slunci

- Nebudete moci kontrolovat výnosy a počet návštěvníků

- Musíte zaplatit z příjmů ZP

- Bezpečnost zařízení v rukou zaměstnance

- Za vše, co zaměstnanci dělají, budou muset na vás odpovědět

Ukazuje se, že většina práce je výhodnější. Ale pokud se stále rozhodnete najmout, tak pojďme zjistit, jak se zbavit mínusů.

Za prvé, je lepší najmout zkušené kamarády, kteří potřebují další výdělky, pak nemusí být žádné mínusy.

Chcete-li řídit počet návštěvníků, můžete použít stejné formy přísného reportingu. Kolik formulářů to udělalo a prolistovalo. Ale jestli ti kluci budou žonglovat a neposkytnou vám všechny formy, pak vám bude chybět zisk. Jako volbu můžete navštívit po dobu 2-3 dnů v pokladně a sledovat práci zaměstnanců a podle toho odvodit průměrný počet návštěvníků. A s menším počtem odčítání od ZP, budou mít dělníci motivaci. A je lepší poslat někoho na jeho místo, aby ho sledoval. Můžete také strávit a nainstalovat videokameru, i když nejde o nejvyšší rozlišení, ale můžete sledovat počet lidí na vodním balonu.

Existuje další dražší a namáhavější volba - to je, aby se návštěvník pult. K tomu musí být jediný vstup do zóny přitažlivosti. Nyní si můžete koupit počítadlo, které bude počítat návštěvníky s ohledem na to, kolik jich šel a kolik se ukázalo, že stojí asi 4 tisíc rublů. A je lepší nechat dělníkům říkat o měřiči, nebo zjistí cestu z toho.

Abyste nemuseli být zodpovědní za jednání zaměstnanců, vezměte z nich potvrzení, že jsou plně v jejich činnostech a zodpovídají za ně, stejně jako za veškeré vybavení a život návštěvníka.

Nastavte plat jako procento počtu cestujících, takže nemusíte platit, pokud nebyly žádné. A opět budou mít kluci motivaci řídit více lidí.

Obecně je obtížné najít protilátku proti podvodům zaměstnanců v naší době, ale stojí za to zkoušet.

Nakonec je to na vás, to jsou jen doporučení.

Jak přilákat lidi k přitažlivosti vodního balónu?

Ne všechny jízdy potřebují reklamu, ale není to náš případ. 99% neví, co je vodní koule, nikdy o něm neslyšeli a nesouhlasili s tím, že ji nebudete slyšet ještě dalších 100 let. Pokud stojíte na pláži s míčem, pak vás nikdo nepřijde - je to 100%. Maxim zapadá a ptá se, jaký zázrak. Proto, za prvé, pokud nejsou návštěvníci, jedeme na cestu! Lidé uvidí, jak je to skvělé a rozhodně se bude snažit. V místě, kde jsme si pronajali velmi dlouhou pláž a pokud běžíte v jedné části, na druhé straně břehu, prostě nebudete vidět. Takže jsme šli po břehu, je to snadné se naučit. Ale i tak, většina lidí si bude myslet, že jste to s sebou přinesli a vy jste brusle. Ať všichni vědí, že máte pronájem misce s vodou, Cry o to křičet, aby se značka (banner, viz soubory), dát stožáry, a to nejen v místě pronájmu, ale také podél celého pobřeží, na cestě k pláži (místo vody válcovaného míč).

Jak přilákat více lidí? Distribuujte letáky se slevou na další pronájem. Vydávejte vizitky s kontakty, aby lidé mohli předem vědět, kdy pracujete.

Nepochybně je nutné vybavit místo pronájmu nejatraktivnějším vybavením: dáváme vlajkové stožáry (viz část v sekci Soubory), organizujeme hudbu a organizujeme fotografie v balónu - peníze jsou samozřejmostí. My sami jsme na tričkách s nápisem "Vodní míč", obecně jsme si všimli.

Kontaktujte místní televizní společnost a jasně si přeje natočit příběh o nové atrakci na městské pláži.

Existuje videokamera? Odstraňte chladnou sponu - příklad zde.

Obecně platí, že kreativita je vítána!

Proces pronájmu: zavedení, pronájem, poplatky. Čištění.

V kolik hodin začínám pronájem? Záleží na místě pronájmu. Obecně platí, kolik lidí se bude scházet.

Nasazení: odstraňte veškeré příslušenství, které musíte mít - dmychadlo, vodní kouli. Zkontrolujte, zda jste přinesli opravnou sadu, vždy ji nechte připraveni, abyste neztratili přitažlivost. Připojte ventilátor do zásuvky a zkontrolujte provoz. Zkontrolujte blesk na komínu a namažte ji. Přichyťte lano na speciální kroužek, nepřipojujte k rukojeti. Opravte druhý konec lana na pláži. Připravte zónu uvolnění koule.

Nájem: odkryjte blesk, držte podpěrné pera. Nechte návštěvníka vstoupit do míče a dřepnout. Uzavřete zip až do konce a nechte prostor pro přívod vzduchu. Zapněte dmychadlo a naviňte rukáv do zipu. Když se nafouknete, sledujte tvrdost míče rukama, nečerpejte, jinak se blesk může rozptýlit! Když je balón nafouknut, musí být návštěvník spuštěn pouze v sedící pozici! Od stojícího, zatímco hloubka není skvělá, nemůže odolat, spadnout a dopadnout na dno. Stiskněte zorb z břehu a držte lano v ruce. Označte čas. Nezůstávejte pryč, ujistěte se, že míč nevyfukuje, upravte jeho cestu, pokud je zachycena vlnami. Na konci termínu nebo když návštěvník zobrazí znamení, že je unavený (přemýšlejte o tom), vytáhněte míč na břeh. Otevřete zip, přidržte podpěrné rameno a uvolněte osobu. Pokud jste ještě nevybrali peníze, nezapomeňte je vzít.

Poplatky: Vysušte míč. Poté složte to takto - položte je před sebe, ohněte okraje do středu a otočte vodorovně. Omotávejte lano a vložte ho do tašky.

Čištění: během pronájmu po několika návštěvníků v míči může hromadit písek, a na stěnách zůstat pot a špína. V takovém případě udělejte přestávku. Vložte míč před sebe, otevřete zip, vezměte si míč zevnitř a otočte jej. Potřebujeme a nafoukneme zorb v obráceném stavu, takže bude snadnější jej zpracovat. Pro čištění budete potřebovat hadr a například Mr. Muscle.

Všechny tyto fáze jsou dokonale ilustrovány v instrukcích o videohlavech v sekci Soubory.

Kde a jak skladovat vodní balón?

1. Před uskladněním jej vždy vysušte
2. Před uskladněním jej vždy vyčistěte.
3. Uchovávejte jej vždy na suchém a chladném místě
4. Nikdy neskladujte mokrou kouli
5. Nikdy vypínejte zip během skladování
6. Před uskladněním vždy namažte zip.
7. Vždy udržujte suché lana a zařízení
8. Před a po skladování vždy zkontrolujte vodní balónek a zařízení.

Takže nyní máte představu o tom, co je vodní míč a samozřejmě - jak uspořádat pronájem hydrosorbu. Naše společnost vám vždy pomůže s jakýmikoli otázkami a slovy a skutky. Jsme rádi, že Vám nabízíme vodní balónky a doplňky za nejnižší ceny a bezplatnou radu o organizaci pronájmu, nákupu míče na vodu.

Fotografický report "Jak jsme si pronajali hydrozorb (vodní balón).Naše podnikání na vodních balónech 2008"

Doporučujeme vám, abyste si přečetli další články o vodní kouli:

Pronajme si vodní katapult jako firmu

Unikátní novinkou v oblasti vodní zábavy je vodní katapult "blob". Chcete-li udělat skok na blogu, obdržíte neskutečný adrenalin, radost a touhu znovu vyzkoušet atrakci. Z tohoto důvodu vodní katapult dobývá plány Ruska skoky a hranicemi. V naší zemi se přitažlivost blobů objevila poměrně nedávno, zatímco v USA a Evropě již několik let pořádají turnaje na hromostech...

Jak začít podnikat při pronájmu vodního katapultu

Podnikatel, který se rozhodl otevřít podobnou firmu, by neměl zaměňovat přitažlivost s konkurencí - v organizaci pronájmu Blobů je v první řadě důležitá bezpečnost lidí. Vodní katapult je extrémní atrakcí, ale není nutné dosáhnout vysokých skoků, jak to vidí na Youtube. Tato atrakcí bude populární i při výšce dvou metrů výšky.

Proces uspořádání podniku při pronájmu blogu není tak složitý. Hlavní součásti atrakce - potápěčská věž a vlastně samotná stěna - je nafukovací polštář o délce 6 metrů, do kterého se čerpá vzduch.

K pronájmu je třeba vzít katapult s délkou 8 metrů a šířkou nejméně 2,5 metru v nafouknutém stavu - takže člověk neklesne z katapultu a můžete se skočit z věže. Menší velikosti kousky jsou vhodné pouze pro nájem dětí (až 6 metrů).

Při koupi atrakce byste se měli podívat na přítomnost konce bloku upevnění pro fixaci na břehu. Na bocích je třeba opatřit upevňovací prvky pro upevnění na místě, aby nedocházelo k větrání.

Velmi důležitou součástí atrakce je věž na skoky na kousky. Na některých plážích se nacházejí speciální pozorovací věže o výšce 5 metrů nad hladinou vody - v tomto případě můžete ušetřit na začátku tím, že si jednoduše půjčíte tuto věž. Pokud není připravená věž, existuje několik možností:

 1. Objednejte věž z továrny, kde ji svážete podle zadaných parametrů. Bude to drahé, ale navždy.
 2. Vyrobte si vlastní dřevěnou věž. Levné a rozzlobený.
 3. Koupit věž "Tour" (taková věž v jakékoliv stavební společnosti) a upravit žebřík k tomu.

V tomto případě musíte dodržovat parametry věže:

 • Výška věže je 5 metrů;
 • Velikost plošiny pro skoky - minimálně 2m2, pro volné ubytování nejméně 2 osob;
 • Pohodlné schodiště.

Nedoporučuje se používat nafukovací věž na skok na skvrnu. Za prvé, tyto věže mají extrémně nízký zdroj, což je jen těžké pro pracovní dobu. Za druhé, nafukovací věže jsou velmi traumatické, lze je snadno poškodit a stojí to daleko od levných. Jediný důvod, proč můžete použít nafukovací věž, je, když potřebujete zajistit pronájem od břehu. Tato akce je však velmi pochybná, jelikož bude muset být tam přepravována zákazníky, což je spojeno s časovými náklady a není vždy výhodné pro platbu.

Vedle hlavního zařízení bude pořádání plnohodnotného podnikání vyžadovat nákup dodatečného vybavení. Kromě toho jsou potřebné záchranné vesty. Nezaměňujte je s bezpečnostními vestami - ty se nevejdou. Nafukovací vesty se také nehodí. Koupit by měly být kvalitní, dobré vesty, protože budou odpovědné za bezpečnost návštěvníků.

Dále musíte koupit lano a zatížení, abyste fixovali klíček na vodu a elektrické čerpadlo na nafouknutí kostek (je vhodné čerpadlo na nafukování konvenčních nafukovacích matrací).

Jaký daňový systém si můžete vybrat pro přitažlivost

Některé náklady budou muset vzniknout při registraci podniku. Bude zapotřebí zaregistrovat individuální podnikání u místní daňové služby. Takový postup nestíhá nic - 800 rublů (státního poplatku) a vyžaduje minimální balíček dokumentů (cestovní pas a žádost o registraci). Jako daňový systém je nejlepší používat patentový systém, protože vás osvobozuje od nutnosti udržovat účetnictví a vykazovat. Koupil jsem si patent - a pracoval tiše po dobu 365 dní (dobře, nebo jedna letní sezóna, v případě pronájmu blobu).

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Hlavní náklady na zahájení projektu

 1. Přitažlivost. Nafukovací katapult s délkou 8 metrů bude stát od 35 000 do 50 000 rublů.
 2. Věž. Předpokládejme, že objednáváme věž z továrny. V tomto případě vás bude stát 20 000 - 30 000 rublů.
 3. Jiný inventář. 4 záchranné vesty budou stát 8 000 - 10 000 rublů. Lano, náklad, čerpadlo - asi 4000 rublů.

Celkové počáteční náklady budou přibližně 67 000 - 94 000 rublů.

Kolik můžete získat za pronájem vodního katapultu

Pronájem katapultů nastavených na 100 rublů na jeden skok. Pro každou osobu trvá nejdéle 5 minut, včetně instrukcí, přípravy a samotného skoku. Často přicházejí lidé do firem a kupují určitý počet skoků - tito zákazníci mohou poskytnout slevu. Ukázalo se, že po dobu 8 hodin, s přestávkou na oběd, můžete jet až 50 lidí.

Další příjem může přinést organizaci soutěží mezi podniky pro nejkrásnější skok, něco jako freestyle. Nebo si můžete pronajmout blob pro korporátní klientelu po celý den a vydělat pevnou částku od 3000 do 6000 rublů.

Samozřejmě, ne vždy bude atrakcí pracovat při 100% zatížení. Budou tam období, kdy bude bez práce (déšť, chladné počasí). Proto je správné předpokládat, že jedna třetina časů bublin bude nečinná, ukáže se: 50 * 2/3 = 35 lidí, v průměru za jeden den. Proto se denní příjmy atraktivity: 35 * 100 rublů = 3500 rublů.

Další možnost, méně časově náročná - pronajmout půlhodinovou atrakci za 500 rublů. V takovém případě může člověk provést tolik skoků, kolik má rád. Ukazuje se, že stejný příjem, ale méně než "tělesné pohyby".

V důsledku toho, s přihlédnutím k nájemným a mzdám operátorů, bude měsíční zisk asi 50 000 rublů. Zahájení investic s takovými příjmy se vyplácí pouze za jednu sezónu.

Samozřejmě je to hrubý výpočet, neboť skutečný zisk může být menší a mnohem vyšší, v závislosti na místě pronájmu, reklamě, regionu, solventnosti obyvatelstva.

Chcete-li zvýšit ziskovost firmy, vedle katapultu doporučujeme instalovat vodní skluzavky, vodní trampolínu, nafukovací mini vodní park a další atrakce. Tak můžete vytvořit celou řadu vodních atrakcí a vydělat si dobré peníze.

Video přitažlivosti "vodní katapult":

Jaké dokumenty jsou potřebné?

Chcete-li zaregistrovat firmu, můžete si vybrat IP a systém zdanění patentů, který eliminuje zbytečné výpočty.

Hlavní kód OKVED 93. - Činnosti v oblasti kultury, sportu, volného času a zábavy.

K otevření firmy potřebujeme povolení od správy, SES a požární dohled.

Jak funguje katapult?