Online ateliér

Pokud bydlíte v jiném městě, nebo nemáte ve svém okolí studio. Ve kterém můžete objednat si šaty, které potřebujete. Nebo prostě není čas se vypořádat s výběrem látky a chodit v ateliéru pro montáž a získat to, co opravdu chcete velmi. Náš online ateliéru vám může nabídnout vzdálené šití oblečení individuálními opatřeními. Umožní vám získat kostým tvého snu, přesně ve tvaru, ale bez návštěvy ateliéru.

Jak služba funguje

Vše je velmi jednoduché a pohodlné, přístupné všem hostům, kteří mají počítač s přístupem na internet. Nejprve je třeba kontaktovat formulář na stránce online ateliér dámské oblečení s velitelem. Pak rozvinout návrh vybrané věci, zvolit látku a potřebné vybavení. Poté je nejobtížnější měřit. O tom, jak správně to bude provedeno, závisí na tom, zda se na obrázku objeví oblečení.

Náš online oděvní ateliér má objednávkový formulář, který musí být vyplněn. Na váš požadavek vysoce profesionální mistr šije požadovaný oděv vybraného stylu z látky, kterou si vyberete. Platí objednávku hned po registraci, pak budete muset počkat až na konec práce a obdržíte objednávku na zadanou adresu. Tyto jednoduché kroky vás budou cítit jako reálné designéry, protože takový šatník bude jedinečný!

Služba bude mít zájem o ty, kteří nemají volný čas navštívit studiové studio, ale je to nestandardní postava, takže je také těžké najít něco v obchodě. Nepochybně metoda nezměřená, i když šetří čas pro klienta, má některé nevýhody. Konkrétně lze měřítka vlastní pevnosti odstranit ne přesně. Ale každý online ateliér webu má statistiky, ze kterých lze vidět, že je to velmi vzácné a devět z deseti klientů je spokojeno s oděvem, který obdrželi.

Jak správně provádět měření

O tom, kolik to bude provedeno kompetentně, závisí přesnost vzoru. Není třeba vysvětlovat, jak důležité je to,

pokud jde o styly pro přizpůsobení těla. Jen pár centimetrů - a sukně se nesetká v pasu, nebo naopak bude sedět příliš volně. Proto se majitelé neberou pro každý model s neoznačenými objednávkami, někteří vyžadují mimořádně profesionální odstranění měření. Zkušení řezbáři, kteří používají speciální počítačové programy, budou schopni vytvořit takovou oděvní základnu, která se stane číslem, ale hodně závisí na přesnosti výpočtů.

Nejdůležitější podmínkou je provést měření v nejpřirozenější poloze. Nestříhněte si příliš záda, nehýbejte si žaludek a nestříkejte se. V opačném případě bude výsledek zkreslený a šitý na nejdokonalejším vzorku oblečení přinese mnoho nepříjemných pocitů.

Přistání bude nedokonalé, oblečení může být příliš těsné. Stupeň napnutí kravatového pásu je velmi důležitý, je obtížné ho regulovat bez náležitých zkušeností. Nenechte se zanedbávat rady a úzká komunikace s vaším pánem, v tomto případě s naprostou jistotou, všechny tyto problémy lze snadno překonat.

Ale v důsledku toho ušetříte čas a získáte šaty vašich snů, šité do tvaru, z látky, kterou jste si vybrali a podle vlastního návrhu. Služby online ateliéru poměrně nová, ale již se podařilo získat popularitu jako pohodlnou a moderní službu.

Top 10 online studi

Jsi vysoká? Nebo naopak nízké růstu? Máte nestandardní postavu? Nemůžete najít boty ve velikosti? Pak tento článek je pro vás! Z toho se dozvíte, co je internetové studio a kde je lepší objednat oblečení individuálními opatřeními.

Kostým tvých snů, správně, s domácím doručením. Sci-Fi? Ne, přátelé, toto je internetové studio.

Internet studio je on-line workshop na míru, kde se budete cítit jako módní návrhář pomocí jednoduchých nástrojů. V tomto případě je hlavní rozdíl od obchodů s oblečením na internetu - žádná ruletka "Vhodná / nevhodná?", Protože oblek je šit podle jednotlivých opatření.

V tomto článku se shromáždí 10 nejlepších online studií.

Internet-studio jako podnik

Niche online-studio není nové. První služby, které nabízejí služby šití oblečení přes internet, se objevily v roce 2007.

Obecná zásada práce:

  • klient přijde na místo;
  • rozvíjí návrh věcí, volí látku a příslušenství;
  • měří jeho parametry podle pokynů ateliéru;
  • vyplní formulář objednávky;
  • platí a čeká na doručení.

5 jednoduchých kroků - fantastické!

Není divu, že trh s oděvy a doplňky na internetu roste neustále. Podle společnosti eMarketer dosáhly výnosy tohoto odvětví v USA v roce 2013 54,2 miliardy dolarů, což je v loňském roce téměř 21% všech webových prodejů. V této oblasti je největší procentní podíl ročního růstu - podle odhadů eMarketer - v příštích 3 letech bude 17,2.

Cílovým publikem on-line studia jsou lidé s neobvyklým vzhledem, kteří mají obtížné najít oblečení v obchodě. Kromě toho jsou to mody s "exkluzivním stylem".

Ale jak ukazuje praxe, klienti internetového studia jsou většinou muži (!) Od 30 do 45 let, manažeři a podnikatelé se slušným příjmem. Nemají čas (a nezajímavý) jít nakupovat, a situace se musí vyvíjet pevně.

Samostatně stojí za zmínku o oblíbené službě Etsy, jejíž princip je podobný konceptu internetového studia. Tam uživatel také nekupuje hotovou položku, ale seznámí se s portfoliem ručního mistra a objednává od něj to, o čem sní. Rozdíl od on-line studia je takový, že kupující návrháře nepoužívá a plně se spoléhá na představivost mistra. Ale pokud jde o oblečení, uživatel může zpravidla zaslat exekutorem objednávky individuální opatření. Přečtěte si více o Etsy zde.

Hlavním rysem internetového studia je možnost objednat oblečení podle jednotlivých velikostí. To je ideální pro vysoké, štíhlé nebo například tučné lidi.

Ale odborníci to považují nejen za výhodu, ale za problém. Ne každý může správně sundat své měření (dokonce i s podrobnými pokyny). V důsledku toho - návrat, nespokojenost, negativní recenze.

V Rusku začalo v roce 2009 on-line ateliér podnikání. Ale spousta začínajících jednotek přežila jednotku. To si všimnete v naší recenzi.

Ukázalo se, že to není snadné podnikání. Je nutné:

  • sestavit tým krejčích;
  • najít dodavatele látky;
  • napište návrháře pro přizpůsobení;
  • vytvořit ergonomické místo;
  • založit službu (dodávka, podpora atd.).

Vyžadují peníze. A značné. Například celková částka investic do "trička na objednávku", včetně reklamních nákladů, činí zhruba 15 milionů rublů. Podle odborníků může být tento proces výrazně levnější, pokud zadáte zakázku k oblečení.

Ať je to tak, dnes existuje několik desítek on-line studií na trhu. Pokud se rozhodnete stát jejich klientem, přečtěte si přehled nejlepších 10.

Prázdný štítek

Chip: pánské košile individuálního střihu.
Země: USA.
Jazyk: Anglicky.
Dodání do Ruska: Ano.

Košile je vizitkou mužského stylu. Měla by sedět dokonale pod oblekem. Podnikatelé to dobře vědí, a proto preferují šití košil na zakázku.

Takovou příležitost nabízí studio Blank Label. Zde můžete vybrat již připravený model z kolekce prezentované na webu nebo vytvořit vlastní. Pohodlný a intuitivní návrhář vám v tom pomůže.

Nejprve zvolte látku (pedanti si mohou objednat vzorky materiálů) a barvu. Pak - styl. Vybíráme si límec, kapsy, knoflíky, manžety a tak dále. Poté nastavte parametry (v palcích!) A zadejte objednávku.

Cena košile - od 70 do 145 dolarů, v závislosti na tkanině. Platba kartami.

Dodávka - DHL. Bezplatné. Termín - 4 týdny. Chcete rychleji? Platíte $ 8 a objednávku obdržíte do 14 dnů.

Blank Label příjemně potěší návratovou politikou: pokud košili nehodí, poslat je zpátky. Vrátíte peníze a nevyžádaná košile bude věnována dobročinnosti.

Vlastní podnikání: jak otevřít online ateliér

Dnes je téměř žádný problém s nákupem a dokonce přizpůsobením na objednávku oblečení. A aby se na tom podíleli, je téměř nikdy žádný smysl. Nedávno se však objevila nová služba, která přitahuje rostoucí počet spotřebitelů. Jedná se o objednávku oblečení přes internet a objednávku na jedinečné parametry. To znamená, že je svou povahou přizpůsobovat oblečení pro individuální objednávky, pouze klient nemusí jít do studia - prostě pošle všechny potřebné informace prostřednictvím webu, studio splní úkol podle norem a pak odešle připravené oblečení na zadanou adresu. Výsledkem je, že člověk dostane košili, který jen chtěl, a proto nemusí dům opustit. V současné době působí v Rusku několik podobných služeb a jsou připraveni přijmout objednávky ve většině případů z celé země, takže nebude možné stát se první v regionu, a tak vyhrát trh. Na druhou stranu dokonce začátečník může pracovat od prvního dne v Rusku, což může být velmi výhodné. Obecně platí, že navzdory tomu, že již pracujete s konkurencí, můžete najít místo na trhu a dokonce se úspěšně rozvíjet, je nutné určit formát vašeho díla a také vybrat si místo, které není příliš zaneprázdněné. Například dnes mnoho z těchto studií se zabývá šitím košil a polo, ale téměř nikdo se zabývá botami a dokonce i kalhotami. Také, jak poznamenali vědci z tohoto trhu, existují problémy s dámským oblečením, existuje jen málo specializovaných služeb, což je překvapující. V tomto ohledu se můžete pokusit dělat to, co se stále nedostává na trhu, ale obvykle můžete otevřít kancelář, která se právě zabývá výrobou absolutně jakéhokoliv oblečení, bez ohledu na to, kdo ji objednal a co chce - to je šit vše od jednoduchých košil až po uniformy a dokonce i divadelní oblečení. Koneckonců, ve skutečnosti on-line objednávka - je to jen část služby společnosti, ve svých schopnostech, to neomezuje to.

Chcete-li začít, musíte se zaregistrovat jako obchodní subjekt. Obecně platí, že pokud je podnik malý, můžete se zaregistrovat jednoduše jako individuální podnikatel. Pokud je zapotřebí registrace právnické osoby, stane se společnost s ručením omezeným preferovanou formou, protože v tomto případě, stejně jako v případě individuálního podnikání, bude k dispozici zjednodušený systém zdanění, který předpokládá převod nejvýše 6% příjmů státu nebo 15% z provozního zisku jako daně. Výše státního poplatku za registraci dokonce právnická osoba je 4 tisíc rublů (pro registraci individuálního podnikání - a ještě méně), a v čase to nebude trvat příliš mnoho. To znamená, že registrační proces musí projít poměrně rychle a jednoduše, hlavní věcí je pochopit, že práce s klienty projde přes internet, a tudíž i zjednodušené požadavky od Rospotrebnadzoru a mnoha dalších případů. Obecně může podnikatel tuto záležitost řešit nezávisle, aniž by musel žádat o zvláštní právní zastoupení, navíc takové činnosti nevyžadují zvláštní povolení, což výrazně zjednodušuje činnost podniku.

Po vyřešení všech byrokratických problémů můžete jít přímo k organizaci vašeho podnikání. Především je samozřejmě nutné vytvořit vlastní webové stránky a pak budete muset investovat spoustu peněz a energie. Vytvoření jednoduché internetové stránky povede k rozpadu počátku. V této souvislosti je třeba buď najít kancelář, která vyvíjí internetové portály, nebo najat pracovníky specialistů, kteří budou udržovat zdroj. Druhý, snad, je mnohem pohodlnější, protože budete muset hodně pracovat s webem, bude třeba neustále zlepšovat, takže programátory na plný úvazek budou samozřejmě vítány. Přestože můžete samozřejmě snadno spravovat outsourcingové služby, přilákat externí odborníky nebo zcela objednat plnohodnotnou službu vaší společnosti v organizaci třetí strany. V každém případě, abyste vytvořili webové stránky, musíte téměř určitě jít do specializované kanceláře, která může poskytnout místo na hostiteli, doménové jméno a převzít odpovědnost za vyřešení problémů s registrací stránek. Také je rozumné přemýšlet o tom, jak nejprve objednat optimalizaci vašeho webu, protože později bude velmi důležité, kde se nachází při vyhledávání v hlavních vyhledávačích. Obecně platí, že náklady na vytvoření a optimalizaci webových stránek budou stát značnou částkou - alespoň 100 tisíc rublů za poměrně jednoduchou možnost. Zároveň je třeba si uvědomit, že obchodní funkce naznačují vytvoření velmi funkčního webu. Uživatel by měl mít možnost si plně vybrat verzi oblečení, kterou potřebuje, obvykle to lze dosáhnout pouze pomocí poměrně složitých technických řešení, takže investujte do stránek, které potřebujete hodně. Nezapomeňte na ergonomii, design a další věci, které přitahují návštěvníky. Výsledkem je, že místo by mělo být příznivě odlišné od stránek konkurentů, včetně externích, takže má smysl přilákat návrháře. Vzhledem k tomu, že lokalita je hlavním nástrojem práce firmy, bude nutné neustále investovat do ní. Rozvoj webu umožní rozvoj podnikání bez jeho dobře vytvořeného portálu, velmi brzy budou všichni zákazníci opouštět konkurenci. Takže 100 tisíc je téměř minimální, což bude zapotřebí pouze na počátku svého podnikání, později se tato částka zvýší s každou novou investicí do jeho internetového zdroje.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Podnikatel si však může zachránit potřebu udržovat workshop sám. Ve skutečnosti je mu k dispozici několik variant jeho podnikání, a jestliže jednoduchou variantou organizace je otevření ateliéru a přijetí příkazů především prostřednictvím místa, pak další možností je čistá zprostředkování. Faktem je, že mnoho z těchto ateliérů ve skutečnosti nevyrábí oblečení, prostě přijme objednávku a pak je přenese do již fungující továrny nebo oděvního salonu. Vlastník webu obdrží malé procento objednávky a většina ceny oblečení instaluje přímo výrobce. Stejně jako mnoho vědců z této tržní zprávy je ještě výhodnější zapojit se do jednoduchého zprostředkování, protože je možné navázat spolupráci s mnoha ateliéry a přijmout značné množství objednávek, což výrazně zvyšuje zisky. Samozřejmě, v této verzi obchodní organizace existují některé nevýhody, nejdůležitější možná je neschopnost ovlivnit kvalitu vyráběných oděvů, tj. Nespokojenost zákazníka je převedena na zprostředkovatele, nikoli však na výrobce. A i když majitel webu najde jiného partnera, jeho pověst může být velmi zničena.

V tomto ohledu je zapotřebí pečlivě vybrat studiové a studiové studio, s nimiž budou muset spolupracovat, pokud se plánuje zapojit se do podnikání založeného na zprostředkovatelských službách. Ve vyhledávacím procesu bude také možné přesně určit, co se specializovaný salon specializuje a následně přenášet pouze objednávky profilu. Dobrá zpětná vazba od zákazníků o studiu musí být také shromážděna, není vhodné žádat o návrh na nově otevřené studio, navíc ne každý pán může šit bez nutnosti vyzkoušet zákazníka. Potíže mohou také vzniknout, pokud je podnikatel sám v malém městě, protože není vždy možné najít dostatek dobrých salonů, které jsou v tomto případě schopny zboží vyrobit přesně ve správný čas. Obecně platí, že stojí za to výdaje na průzkum trhu a identifikaci jejich schopností po dobu několika měsíců před zahájením práce, takže nebude mít problémy s objednávkami později.

Nyní se podívejme blíže na možnost, když se podnikatel rozhodne vyrábět vlastní oblečení (a / nebo dokonce boty) samostatně. Nemá smysl otevřít vlastní krejčovskou továrnu, a to i poměrně velké firmy řídí prostě složitější a rozsáhlejší ateliér, aniž by najímali obrovské množství lidí a nekupovali mnoho vybavení. Koupit profesionální, ale ne příliš sofistikované stroje a související zařízení. Náklady na stroj začínají od 20 tisíc rublů, všechny ostatní přístroje (žehličky, overloky, příslušenství) jsou mnohem levnější a společně se stolem může být vybavena jedna pracovní stanice na částku přibližně 50 tisíc rublů. Počet pracovních míst je stanoven podnikatelem na základě jeho podnikatelského plánu, ale počáteční kancelář zřídka začíná se studiem, počet pracovních míst, ve kterém více než tři. To znamená, že zařízení bude vyžadovat maximálně 150 tisíc rublů. Kromě toho musíte koupit nábytek, vybavení, instalace osvětlovací techniky, opravy - je třeba přidat asi 100 tisíc rublů. To znamená, že můžete otevřít malý ateliér za poměrně malou částku. Otevření plnohodnotného továrny, samozřejmě, bude stát několik milionů rublů, ale není to přesně to, potřebujeme alespoň zpočátku, a to i v případě, že počet objednávek se náhle stává velmi velký, může podnikatel alespoň dočasně přenést jejich outsourcing.

Proto bude muset pracovat jiný počet lidí. Kromě toho, v nejjednodušším případě, že není nutné zapojit všechny zaměstnance - to vše převedeno do outsourcingu, a podnikatel vyvíjí koncepty pro své podnikatelské plány inovací, vyjednává. V tomto případě se místo obsahuje outsourcing IT společnost, a přizpůsobení se provádí v podniku třetí strany. Dokonce i všechny ostatní obchodní procesy mohou být outsourcovány, například účetnictví. Máme-li přilákat lidi do stavu společnosti, pak je třeba si uvědomit, že lidské zdroje vyplácí pouze v případě dostatečně velkého počtu objednávek, kdy není prostoje vůbec. A přesto se poprvé budou pouze dva pracovníci ve firmě, a dokonce i jeden jako programátor, nebo spíš správce webu. Pouze v případě, že podnikatel chce koupit své vlastní servery, nakupovat veškeré potřebné vybavení pro nezávislé tvorbě stránek - pak potřebuje tým techniků. Programátor může získat různé mzdy podle toho, jaké povinnosti bude mít. Obecně platí, že hodnota mzdy za „programátor“ začíná od 20 tisíc, ale zaměstnanci studio získat více peněz. Obvykle pracují na malém fixním platu, ale dostávají velkou část nákladů na objednávku. Obecně platí, že průměrný plat zaměstnance - 30 tisíc rublů měsíčně, je třeba počítat na stejné výši. Tak to dopadá, že zaměstnanci budou muset vyčlenit asi 80 tisíc rublů měsíčně, spolu s příspěvky do penzijního fondu a účetní outsourcing (a tady je velmi levná - až 5000 rublů) obdrží částku ve výši přibližně 100 tisíc.

Pokud budete mít své vlastní studio, budete muset zaplatit nájemné. Obecně můžete ušetřit tím, že najdete místo někde na okraji města a nebudete mít příliš dobrou opravu, protože studio není určeno k přijímání zákazníků. Hlavní věc - jen zavedený pracovní postup. Náklady na pronájem místnosti o rozloze 30 m 2 budou asi 20 tisíc rublů měsíčně, ale je to velmi průměrná hodnota, která obecně závisí na velkém počtu faktorů. Bude také nutné nalézt dodavatele materiálů, které se používají k výrobě oděvů. Jednoduše řečeno, potřebujete dodavatele tkanin a dalších surovin. Náklady na materiály jsou stále investovány do konečných nákladů na produkt, ale potřebujete přesně vědět, co zákazníci objednávají a co je lepší vybrat pro výrobu oděvů, do jaké cenové kategorie by měl materiál patřit. Dnes nejoblíbenější výrobky z pleteniny, bavlněné plátno nebo jiné. Potřebujete ale pravděpodobně očekávat, že si klient sám vybírá materiál svého budoucího oblečení, to znamená, že máte vždy po ruce různé suroviny. Nicméně v prakticky každém městě by neměly být žádné problémy s vyhledáváním surovin, s výjimkou nejvíce exotických typů nějakých vzácných kůže nebo kůže. Zejména většina zákazníků je spokojená s obvyklými látkami a nejčastěji je objednává z výrobků. Cena metru tkaniny je v průměru 150 rublů, může se lišit v závislosti na kvalitě, typu a mnoha dalších parametrech. V každém případě prosté oblečení nevyžaduje příliš mnoho materiálu, takže hlavní cena výrobku je právě odměnou podnikatelského talentu.

Aby se podnikatel ujal procesu práce, měl by na první pohled postarat se o mnohé, ne tak významné věci. Například musíte najít dopravní společnosti, které jsou připraveny k tomu, aby byly co nejlevnější a zároveň co nejrychleji dodávali zboží kupujícímu. A mnoho společností vsadilo na stejné rychlosti, protože náklady na dopravu ve výchozím nastavení jsou zahrnuty do nákladů na oblečení (ačkoli některé úřady stále požadují, aby ji zaplatil zvlášť). Obecně lze říci, zabývající se výrobou levných oděvů obvykle není nákladově efektivní způsob, protože obsah svého ateliéru a místo také potřebuje peníze, ruční výroba jedinečný předpokládá vyšší cenu, a vzhledem k nutnosti přepravy muset zvýšení nákladů na oblečení. Proto téměř vždy tyto stránky nabízejí přesně kvalitní, ale ne levné oblečení. Samozřejmě, různé společnosti mají různé politiky, ale průměrné náklady na jednoduché tričko pro muže jsou asi 4 tisíce rublů - což je obecně dražší než v průměru, ale ne příliš drahé, třídy.

Přinejlepším, tím menší je materiál s košilí podaří dostat 3,5 tisíce příjmu, ale množství měsíční náklady jsou asi 150 tisíc rublů, což je měsíc vyrábět 43 takových košil na pokrytí nákladů - to znamená, je švadlena dělat 22 kopií. Ve skutečnosti je to docela obtížné, kvalita oblečení je velmi utrpení; ve skutečnosti je jeden produkt denně příliš velký, například většina kanceláří tohoto druhu se zabývá jednou objednávkou po dobu 3-4 dnů, až týden. Proto je efektivní udržet plný personál v případě, kdy existuje mnoho objednávek a nezůstává nečinná kapacita podniku. Jinak je nutné výrazně zvýšit cenu jednoho produktu. V případě, že majitel bude pracovat samostatně, bude výše měsíční náklady jen stěží víc než 20 tisíc rublů - a to s ohledem na jednoduchou marketingové kampaně a zaplatit obsahu stránek. Proto, i když bude mít jen 10% nákladů na jednu kopii, bude 50 výtisků vyrobených zcela odlišnými společnostmi a předáno zákazníkům. A je třeba říci, že podnikatelé v tomto oboru často berou větší procento. Shrneme-li, můžeme říci, že to je docela výnosný a perspektivní podnikání, jen aby se začínají objevovat na trhu, a ujistěte se, že počet objednávek bude stačit na pokrytí nákladů a zisku.

Mathias Laudanum
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a pokynů pro otevření malého podniku

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Ateliér online. Nejlepší studio pro výrobu a opravu oblečení v Moskvě.

Otevírací hodiny

Naše studio nabízí širokou škálu služeb: 1. šití oděvů a záclon 2. opravy oděvů 3. chemické čištění - prádelna. 4. tkaniny

- dámské oděvy výroba jakékoliv složitosti (všechny druhy šaty, sukně, halenky, šaty a další) - pánského oděvu jakékoliv složitosti (obleky, kabáty a další položky oblečení) - šití firemního oblečení (oblečení pro firmy, malé velkoobchodní oděvy, oděvní obchody a on-line prodej, oblečení pro povýšení) - šití dětského oblečení - šití záclon - šití svatebních šatů a ples šaty - šaty oprava libovolné složitosti, včetně kožešiny a kůže s námi radost pracovat! Více než jednou se vrátíme! Nejlepší kvalitativní poměr ceny.

Ateliér online. Nejlepší studio pro výrobu a opravu oblečení v Moskvě.

Naše studio nabízí širokou škálu služeb: 1. šití oděvů a záclon 2. opravy oděvů 3. chemické čištění - prádelna. 4. tkaniny

- dámské oděvy výroba jakékoliv složitosti (všechny druhy šaty, sukně, halenky, šaty a další) - pánského oděvu jakékoliv složitosti (obleky, kabáty a další položky oblečení) - šití firemního oblečení (oblečení pro firmy, malé velkoobchodní oděvy, oděvní obchody a on-line prodej, oblečení pro povýšení) - šití dětského oblečení - šití záclon - šití svatebních šatů a ples šaty - šaty oprava libovolné složitosti, včetně kožešiny a kůže s námi radost pracovat! Více než jednou se vrátíme! Nejlepší kvalitativní poměr ceny.

Online studio ženského autorského oblečení

Na stránkách projektu "brandery" si můžete koupit návrhářské dámské ručně vyráběné oděvy od výrobce. Projekt představuje produkty ruských designérů i zástupců z blízkého i vzdáleného území. V obchodě můžete koupit jak hotové značkové oblečení, tak zakázkové šití dámského oblečení. Internetový obchod pro odstranění měření umožní snadné zadávání objednávek na dálku.

Online vybavení autorského oblečení

Mnoho z modelů z módní oblečení pro ženy jsou zastoupeny v obchodě v jediném exempláři, který dává šatník našich nakupující odstínu naprosté jedinečnosti. Každý návrhář je jedinečná ve svém stylu a technice, ale díky montážní lince, koupit dámské šaty „brenderiya“ on-line obchod je možné bez rizika! Při nákupu hotového výrobku ho můžete vyzkoušet na webu před jeho zakoupením. kování funkce vám umožní snadno umístit objednávky bez ohledu na umístění zákazníka a projektanta a jejich vzdálenosti od sebe, čímž se minimalizuje situaci s návratem zboží není správný formát, a vzít si měření jsou uloženy v osobních údajů ve svém profilu a bude sloužit vám v těchto tvarovek a objednávek.

Objednejte si oblečení online

Když objednáváte vlastní šití, můžete nezávisle sundat měření ve studiu ženského oblečení "brandery". V režimu chatu můžete před zadáním objednávky projednat s návrhářem všechny otázky, které vás zajímají ohledně objednávky. Pomocí pokynů postupně odstraňte všechna potřebná měření a parametry, které jste zadali, budou užitečné pro následující nákupy. Jakmile odeberete měření pro kartu s parametry, můžete si objednat krejčí v ateliéru "brandaria" během několika minut!

Akvizice značkového oblečení na stránkách našeho webu obohatí váš šatník, aby vaše cesta jedinečný, a dělat každodenní výběr oblečení na výstup do vzrušujícího procesu výstavby a kombinací svůj vzhled s vnitřním stavu a nálady!

Atelier Online, Moskva - šití na zakázku

Atelier Online je nejlepší dílna pro tvorbu oděvu od začátku. U nás můžete realizovat svůj sen v materiálu. K vytvoření šatníku bude pracovat nejlepší ateliér specialistů. Moskva nabízí velký výběr studií na míru, ale správně jsme vedli nejvyšší nejsilnější z nich. Chcete se podívat - pojďte s námi pro bezplatnou konzultaci s stylistou.

Naše oblečení studio šité produkty jakékoli složitosti a z různých materiálů: samet, hedvábí, vlna, kašmír, pletené látky, bavlna a mnoho dalších. Pro každou operaci šití máme specializovaný stroj, který nám umožňuje dosáhnout ideálního šití všech uzlů. Kvalitativně ušitá věc se vyznačuje ideálním napařováním. Díky italskému žehlícímu systému vypadají všechny věci z naší dílny perfektní.

Tým pracuje na šití šatů nebo obleku. Návrhář čerpá náčrt a pomáhá při výběru tkanin. Návrhář provádí měření a kreslí vzory budoucího oblečení. Šitý je šitý z výrobku. Ceny za služby v dílně jsou nejnižší v našem segmentu, zatímco pro vysokou kvalitu krejčovství platí nízkou cenu.

Služby pro ženy

Služby ateliéry pro ženy v našem studiu jsou rozmanité. Šitíme oblečení podle norem jakéhokoli složitosti a jakýchkoliv látek. Návrhář musí tuto myšlenku vyjádřit nebo zobrazit přibližnou fotografii toho, co chcete šit v studiu. Ceny za krajčírství jsou nejnižší a kvalita práce je vysoká. Jak je hezké dostat hotové šaty na věšák a v ceně levné, a pak obdivovat kolemjdoucí v něm.

Náš designér má nejen specializované vzdělání, ale i chuť. Pomůže ženě, aby si pro ni vybrala model oblečení. Upřímně řečeno, pokud zvolený styl není, a barva tkaniny zvyšuje věk. Naším úkolem je udělat vás krásnější a mladší. Šťastné oči klientů jsou nejlepší odměnou našeho týmu.

Pracujeme s dobře známými dodavateli evropských tkanin v Moskvě. U nás si každý může vybrat materiál podle chuti a rozpočtu. Levné studio v Moskvě je Atelier Online. V našich katalogech jsou tkaniny slavných značek: Ungaro, Cornet, Valentino, HollandSherry a mnoho dalších. Kromě luxusních značek spolupracujeme s tkaninami z neznámých značek. Tyto materiály se vyznačují vysokou kvalitou a nízkými cenami. V našem studiu najdete to, co jste hledali levné.

Na fotografiích také šijeme luxusní šaty a oblečení. Tento typ šití se vyznačuje vysokou složitostí zpracování. Při vytváření vip - šatníku není bez manuální práce. Výhodou šití na vysoké úrovni je nejen kvalitní, ale i vzhled. Taková věc je správně nazývána vlastnická.

Ateliér služeb pro muže

Oblečení pro muže se vyznačuje dokonalým uložením na postavě a vynikajícími látkami. Šití oblečení nebo kalhot na zakázku je potěšením, že alespoň jedenkrát v životě každý člověk by si měl dovolit. Náklady na služby pro přizpůsobení pánského oblečení standardy v Atelier Online - nízké. Pro výsadbu výrobků odpovídá designér - návrhář - pro kvalitní krejčí - vytvoření pánského šatníku od začátku. Přicházíte s námi a úkolem a naši návrháři ji ztělesňují nejprve na papíře a pak v tkáních.

Naše profesionální studio se liší nejen kvalitou, ale také v provozu. Vždy se s Vámi setkáme s úsměvem a dobrou zprávou. Chcete-li objednat oblek nebo košili, stačí zavolat a dohodnout si schůzku s designérem. Po dobu 1 minuty rozhovoru položíte základy vašeho budoucího kostýmu. Vzhled muže je jeho vizitka. Čím více důvěry a lesku vyzařujete, tím více můžete získat ze života. Oblečení a úspěch jsou neoddělitelně spojeny.

Atelier Online v Moskvě - nejlepší studio pro tvorbu pánské a dámské šatny. Obyvatelé Moskvy a celého Moskva mohou snadno vybrat nás. Kompetentní práce s látkami a individuální přístup je dovednost, kterou má náš tým.

Šití svrchní oděvy a výrobků z různých druhů tkanin

Ateliér pro výrobu oděvů v Moskvě je Atelier Online. Vyrábíme šaty jakékoliv složitosti a za krátkou dobu. Šicí dílna je vybavena speciálními stroji pro vytváření krásných kabátů, pláštěnců, bund. Hledání dobré a levné produkce je obtížné, dokud se o nás nebudete dozvědět.

Chcete-li objednat pořadí svých snů, najděte fotografii modelu, který se vám líbí, a pošlete jej e-mailem. Rychle vypočítáme cenu a oznámíme ji. Pokud není žádná fotografie, můžete návrhářovi popsat požadovaný model a nakreslit náčrt. Po dokončení vašeho snu na papíře začne projektant vytvářet vzory, které ho ztělesňují již v tkanině. Přijmeme objednávky na přizpůsobení malého velkoobchodu.

Šití výrobků pro jednotlivé objednávky je lepší než zakoupená hotová položka v obchodě. Jakékoli šaty přizpůsobené objednávce jsou značková věc. Vyrábí se podle vašich norem a s přihlédnutím ke všem vašim vkusům. Je důležité, aby kabát nebo plášť byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou dlouhou dobu noseny.

Zde můžete objednat výrobky vyrobené z neoprenu. Neopren se neustále dostává do světa módy. Z toho dělají šaty, sukně, vnější oblečení. Má krásný vzhled, bohatou barevnou schématu a dobře udržovaný tvar. Také tento materiál je vhodný pro technické úkoly. V některých případech je lepší než plátěné tkaniny. Můžeme si vyrobit oblečení podle plánů.

Naše dílna provádí šití pletenin. Šijeme a opravujeme všechny pletené věci. Při hledání šicích obchodních masterů jdeme k nám.

Vytvoření firemního stylu oblečení pro firemní zákazníky

Pro firemní klienty vytváříme korporátní identitu od náčrtu až po konečný produkt. U nás najdete dobrou levnou kvalitu. Zaměstnanci by měli vypadat elegantně a stylově, jejich oblečení by mělo být pohodlné a odolné vůči mnoha praní. Podobné problémy jsou řešeny v ateliéru. Šití oblečení není jednodenní proces, ale čas strávený na diskusi a montáž bude splácen mnohokrát.

Chcete-li si objednat na Atelier Online, zavolejte nám telefonem a dohodněte si schůzku. Budeme schopni opakovat již existující návrh formuláře a budeme schopni nabídnout nové verze firemní identity. Náklady na přizpůsobení ve studiu budou zisková investice pro společnost, která se stará o své zaměstnance a stará se o jejich vzhled.

Jak se vytvářejí ceny v našem ateliéru a co určuje konečné náklady?

Nejtěžší problém při šití oblečení je stanovení ceny. Atelier Online nemá žádné skryté okraje a vždy před zahájením práce vždy hlasuje. Sovětské domy života položily stereotyp vysokých cen na míru u nás, který sestával z jakéhokoli dalšího přání nebo linky. S takovou cenovou politikou nemůže zákazník pochopit, kolik bude jeho šaty nebo kabát konečně stát? Náklady na produkt okamžitě počítáme a oznámíme vám to.

Co určuje cenu za šití? Jedná se o náklady na práci a náklady na tkaninu. Pokud máte vlastní materiál zakoupený sami, pak budete muset zaplatit pouze za práci. Náklady na přizpůsobení v ateliéru závisí na složitosti výrobku, tkanině, jeho barvě nebo vzoru a technologickém zpracování.

Složitost výrobku zahrnuje přítomnost malých dílů, počet kapes, složitý neobvyklý řez, nutnost vytvořit předběžnou úpravu atd. Při objednávání návrhářského oblečení se návrhář nemusí nutně setkat složitými výrobky. Autorská myšlenka může být vyjádřena v jednoduchosti.

Komplexní tkaniny nesou kluzké, volné, vlasové nebo hrubé tkaniny. Jedná se o přírodní hedvábí, samet, prádlo. Bílé látky jsou obtížněji šité, protože jejich řezání a šití jsou namáhavější.

Pokud má materiál geometrický vzorek, například klec nebo pás, stejně jako ozdobný vzor, ​​pak při řezání výrobku bude muset návrhář upravit vzorek. Od profesionality pánů závisí na vzhledu produktu a kvalitě.

Při nepřítomnosti tkanin Vám nabídneme levné, ale krásné materiály z našich katalogů.
Chcete-li objednat oblečení a okamžitě znát náklady na výrobek, přidejte se k nám na bezplatnou konzultaci s designérem.

Kolik si online studia vydělávají?

V článku publikoval druhý den na rbcdaily.ru, ModaHow našel podrobné informace o tom, jak vlastníci drobných módních firem v Rusku pracují a kolik si vydělávají. Tento materiál je o on-line studiích, které provádějí měření a vytvářejí návrhy společně s klientem pomocí virtuálních návrhářů umístěných na webu.
Čísla jsou velmi podrobné. Lidé nám říkají, kolik peněz investovali, co strávili, jak dlouho peníze vrátili zpět a kolik si nyní vydělávají. Marginita (poměr mezi výnosem a čistým ziskem) je odlišná: od 40% při šití na zakázku až po 10% v oblasti tvorby košil.

Zvyk nakupovat, aniž by opustil domov, stejně jako móda pro vlastní design, vytvořil výklenek pro on-line trh na ruském trhu.

Afour: módní kediki

Peterburgets Vladimír Grigoryev před otevřením online studia pro šití obuvi pracoval jako grafický návrhář ve volném čase bruslení na skateboardu. V roce 2008 Grigorívův přítel Andrej Chentsov navrhl, aby objednal pár bot: Chentsova matka byla profesionální módní návrhářka. "Pro bruslaře jsou dobré tenisky předmětem uctívání, takže se mi to líbilo," vzpomíná. "Snažil jsem se nakreslit náčrtek snů, ale nic se nestalo: buď jsem opakoval existující modely, nebo něco nebylo rozšiřitelné." O několik měsíců později se Vladimír vrátil k nápadu, ale už jako klient, ale jako podnikatel. Dnes jeho společnost šitá 70-100 párů bot za měsíc ve výši 700 tisíc rublů.

Partneři se rozhodli šit pánské a dámské tenisky, tenisky a boty. Registrace IP, vytvoření webu a jeho propagace, nákup podrážek a doplňků Grigoriev a Chentsov strávil 400 tisíc rublů. Další 100 tisíc rublů. trvalo pronajmout si obchod a koupit kůži. S vybavením nebylo problém: díky propojení mateřské módní návrháře si podnikatelé pronajali dílnu v oděvní továrně, která jim současně pomohla přizpůsobit.

První zákazníci se objevili poměrně rychle - skupiny v sociálních sítích daly dobrou návratnost, boty podle jednotlivých standardů byly novinkou pro Rusy. Krize roku 2008 však zmatená karty podnikatelů: lidé tuto službu odmítli, stejně jako z mnoha dalších excesů. Partner Grigorjev byl s touto myšlenkou zklamán a podnik opustil. "Opakoval jsem výběr: splácet dluhy a vrátit se ke své staré práci nebo restartovat samotnou výrobu," řekl Grigorjev. "Byl jsem zvyklý na to, abych nebyl závislý na rozhodnutích vedení, které jsem rozhodl na druhé cestě bez výpočtů."

V továrně byl vztah ukončen: navzdory podrobným technickým úkolům pracovníci často zmatení barevných schémat obuvi. "Máme žlutožluté tenisky místo zelených a žlutých. A vysvětlit, že tento ďábelský rozdíl je nemožný. Museli jsme změnit páry na vlastní náklady, "vzpomněl si Vladimír. Podnikatel se rozhodl, že se učí, jak se šije. Trvalo šest měsíců, než studovali teorii a dali se do rukou. Na podzim roku 2009 zahájil Grigoriev aktualizovanou internetovou stránku a začal přijímat objednávky.

Veškeré procesy se obchodník zabýval sám, pracoval v pronajaté dílně. Brzy jsem musel vzít první asistentku - obuvník "víkend", který tvaroval obrobky a nalepil podrážku na všechny páry šité za týden. V této struktuře společnost do roku 2011 pracovala od jednoho a půl lidí. Když počet objednávek za měsíc dosáhl 30, Grigoriev se rozhodl nechat práci grafického designéra a úplně přejít na Afour. Pronajal si novou dílnu o rozloze 120 metrů čtverečních. m a rekrutoval tým deseti lidí: šest ve výrobě, čtyři v kanceláři.

Zatímco on-line designér se neobjevil na místě, Grigoriev poslal výtisky náčrtníků klientům, které zbarvily barevnými tužkami. Nyní můžete experimentovat s barevnou schématem vnější a vnitřní části boty online. Místo představuje osm modelů demi-sezónních a jednoletých bot.

Chcete-li najít ideální velikost, musí zákazník měřit zastávku pomocí listu papíru, držáku z rukojeti a měřicího zařízení. Na základě těchto údajů v Afour šit zkušební pár bot - slipy (měkké tenisky bez šněrování z džínoviny). Pokud klouzání spadne na nohu, objednaný pár je šit stejnými standardy. Cena testovacího páru je 990 rublů. - společnost proplácí ve formě slevy na základní objednávku. Cena jednoho páru bot se pohybuje od 5 tisíc do 16 tisíc rublů. Od okamžiku schválení návrhu a velikosti až do přijetí objednávky proběhne 10-17 dní.

Dnes společnost provádí 70-100 objednávek za měsíc a získává tržby zhruba 700 tisíc rublů. Marginality podnikání - 30-35%: 25% konečné ceny - náklady na materiál, 40-45% - plat a nájem. Provozní výplata nastala teprve v roce 2015 a Grigorjev hodlá navrátit investice v příštích 15 měsících.

Modcust: senová mikina

Když Anton Ilievich nedokázal nalézt v obvyklých obchodech mikinu svých snů, rozhodl se sám vytvořit. V únoru 2014 společně s dvěma přáteli Vladimírem Solovyovem a Denisem Yakovčenkem zaregistroval Ilievich OOO Mododast.

S zkušeností v obchodování na internetu (prodává hodinky Casio) začal Ilievich rozvíjet místo a souběžně studoval teorii šití. Při vytvoření online designéra, pronájmu obchodu, počáteční nákup materiálu a vybavení trval asi 1,5 milionu rublů. vlastních zdrojů zakladatelů.

S pomocí návrháře Modcust můžete vytvořit mikinu na jednotlivých velikostech - je třeba, abyste sami měřili měření. Riziko není hádat s velikostí téměř ne, tvrdí Modcust. "Mikina není košile, nevyžaduje důkladná měření," říká Ilievich. Stačí zjistit objem hrudníku a pasu, délku rukávu a celý výrobek. Pokud se však zákazník dopustil chyby, společnost nahradila kapuci vhodnou zdarma.

Nyní v návrháři jsou představeny čtyři modely mikiny a dva modely švýcarských výstřelů (bez kapuce a kapsy). Na webu si můžete vybrat barevný gamut každého prvku mikiny a nabídnout svůj vlastní tisk.

Výroba mikiny reaguje ostře na sezónnost: v teplé sezóně poptávka klesá, s nástupem chladného počasí - se zvyšuje. Ilievich našel cestu ven: v létě prodává trička pod stejnou značkou. "Marginality je mnohem méně: primární cena je srovnatelná s mikiny a konečná cena by měla být mnohem nižší, takže objemy výroby jsou malé," vysvětluje Anton.

Shop Modcust plocha 70 metrů čtverečních. m se nachází v Moskvě, v blízkosti vlakového nádraží Paveletsky. Zaměstnává tři švadle, návrháře a technologa. K dispozici je samostatná prodejna pro tisk a vyšívání, ve kterém pracují další tři odborníci. V kanceláři se v prodeji podílejí tři manažeři. Výroba jednoho potahu trvá dva nebo tři dny, ale 80% objednávek je velkoobchodní, takže doba provedení je dva týdny.

Maloobchodní cena hoodies v rozmezí od 1,5 tisíce až 5 tisíc rublů. Velkoobchod - od 0,9 tisíce až 1,5 tisíc rublů. Cena nákladů, v závislosti na tkanině, je 0,7-0,9 tisíc rublů. V roce 2015 činil průměrný měsíční příjem společnosti 330 tisíc rublů. Takovéto ukazatele donutili zakladatele zaplatit nájemný a mzdový fond z vlastních kapes za prvních osm měsíců práce, nyní společnost vstoupila do provozní nuly. Počáteční investice podnikatelé plánují návrat po dalších šesti měsících práce.

Modcust prezentuje své výrobky na veletrzích a trzích: tváře Laces, "Lambada Market", projekt "Chiffonier" v moskevském módním týdnu. Vlastní showroom při vývoji.

V blízké budoucnosti přichází hromadná asociace on-line studií a tradičních obchodů, přesvědčuje Ilievich. Zvýšená popularita bude napsána v ukázkové místnosti, kde si můžete prohlédnout příklady modelů a objednat si na přání něco na vlastní velikosti. "Takto se ta krejčovna pro pánské obleky zpracovala před 100 lety," říká Anton. "Teď se právě vracíme k tomuto modelu."

«Shirt na objednávku»: Izhevsk šití

Myšlenka vytvořit online ateliér pro šití košile v Vasily Muntean vznikla v roce 2008 poté, co si objednal košili ve švédském online studiu Tailor Store. Opustil funkci vedoucího úřadu v Izhevsku Bystrobank, jehož akcionář byl jeho otec. Leasing vlastní prodejny, nákup zařízení a tkanin, vytvoření místa a počáteční platba zaměstnanců stojí Muntianu 15 milionů rublů. Výroba začala v zimě roku 2009. Investor "Košile na objednávku" udělal svého otce.

Nedostatek pracovních zkušeností v oboru šití brání procesu, Vasily přiznává: "Za první rok a půl jsme se naučili šít košile, které by nebyly trapné nabízet obchodním zákazníkům. Většinu času jsme vynaložili na to, abychom si dělali vzory: koupili jsme košilky světových výrobců a sledovali, jak se to či onen detail stal. "

V současné době zaměstnává asi 50 lidí: 40 je zaměstnáno ve výrobě (švadleny, mistry, designéři, řezačky, pracovníci skladu), deset - v kanceláři. Kromě výrobní plochy o ploše 500 metrů čtverečních. m v Izhevsku "Shirt na objednávku" má showroom v Moskvě, kde můžete vidět tkaninu, provést měření a vyzdvihnout objednávku.

Nejdražší košile stojí 7,8 tisíc rublů, nejlevnější - 1,85 tisíc rublů. Jedná se o zkušební košili vyrobenou ze standardní bílé látky, kterou zákazník objednává pro testování, nebo se obává, že udělal chybu s rozměry. Nyní společnost prodává 1200-1500 košil (z toho 90% mužů) a 30-40 pólů měsíčně. Kšiltovka je šitá sedm dní. Dodávka v Moskvě a v regionech je zdarma.

V roce 2014 "košile na objednávku" poprvé získala zisk ve výši 3 milionů rublů. s příjmy 30 milionů rublů. Zahájení investic se dosud nezaplatilo. Muntean doufá, že k tomu dojde v příštích třech letech. Podle podnikatele činí 60% provozních nákladů - mzdový fond, 40% - nájem, dodávka a reklama.

"Naším klientem je někdo, kdo se s online tvůrcem podařilo zabývat," usmívá se Muntean. Získáním zpětné vazby od zákazníků si uvědomil, že touha kupujících návrhářů znemožňuje poměrně velkou část cílového publika. "Zjednodušením procesu však na jedné straně ztratíme zákazníky zvyklé na rozmanitost - na druhou stranu budeme přistupovat k standardním řešením, která se nachází na masovém trhu."

Pohádkový krajčírník: lidové šaty

Chcete-li se zapojit do šití podnikání Anastas Grigorieva, ekonoma podle formace, nikdy plánované. Po absolvování univerzity pracovala 3,5 let v investiční bance a poté se rozhodla otevřít své podnikání. "Hledal jsem práci pro duši, která nevyžaduje velkou počáteční investici," - říká Anastasia. Jako partnerka Anastasia pozvala přítele Iana Adlyukova, který pak pracoval ve vydavatelství. Po registraci IP a provádění průzkumu trhu dívky investovaly 230 tisíc rublů. ve vývoji webu s on-line designérem.

Přátelé se rozhodli nevyužít peníze na výrobu a kancelář. Šité šaty by měly být soukromé švadle doma. "Vyhledávání osob bylo obrovským problémem," vzpomíná Grigorijeva. - Vybrali jsme si ty, které jsou vhodné, pokusem a omylem, testováním oblečení na sebe a na přátele. " Pro zkušební šití trvalo asi 40 tisíc rublů. Nyní se v soutěži Fairy Tailor podle smlouvy o smlouvě nachází pět švadlenic.

Místo bylo zahájeno v září 2014, první objednávka byla přijata společností v listopadu. Důraz byl kladen na šití šatů, ale návrhář vám umožňuje vytvářet také kalhoty, sukně, kombinézy a dětské oblečení. Zákazníci obchodníků se musí střílet - proto Grigoriev a Adlyukov vytvořili podrobný pokyn s ilustracemi. Pokud samotní klienti neuspějí, zakladatelé přijdou a pomohou (za 300 rublů). Z neštandardních objednávek v práci v ateliéru je nyní divadelní šaty pro účastníka programu "Voice" a šaty princezny z karikatury "Popelka" pro sedmiletého zákazníka.

Nyní místo obdrží asi deset objednávek měsíčně. Průměrná kontrola je 8,300 rublů. Ziskovost - 40%. Výnosy za první rok provozu činily 1 milion rublů. Investovalo 270 tisíc rublů. podnikatelka se vrátila za sedm měsíců. To bylo z velké části způsobeno nedostatkem provozních výdajů dívky: jediným článkem je platba za hosting (3,3 tis. Rublů ročně). Reklama Grigoriev a Adlyukov se také dělají - v sociálních sítích.

Online studio v blízké budoucnosti se bude aktivně vyvíjet kvůli nestabilitě směnného kurzu, řekl Grigorjeva. "Věci na masovém trhu vysoké kvality a haute couture se několikrát zvýšily. A můžeme koupit Chanel a Dolce Gabbana tkaniny na žádost klienta, ale to bude stát několikrát levnější než originál, - říká. - Navíc si zákazník může zboží přizpůsobit tak, že změní délku rukávu nebo detail stylu. "

Ateliér online šití

Mnoho lidí tráví spoustu času na nakupování oblečení. Najděte něco docela atraktivního a originálního není vždy snadné. Problém může způsobit nestandardní číslo kupujícího nebo jeho požadavky na věc. Abyste získali nejen krásné, ale i vysoce kvalitní oblečení, doporučujeme vám kontaktovat naše módní studio. Zde jsou odborníci připraveni plnit objednávky bez ohledu na jejich složitost.

Proč šit oblečení na objednávku výnosnější než nákup?

Především výhodou studia je úspora času. Nemusíte obcházet početné obchody, které hledají vhodnou možnost. Stačí pouze určit tvar a barvu požadovaného produktu. Chcete-li zjednodušit úkol krejčí, můžete poslat fotografii věci, která se vám líbí, a přidat ji podle přání. Pro vytvoření kvalitního oblečení na míru zákazníků je k dispozici široká škála kvalitních tkanin a doplňků.

Kromě toho, obrátit se na naše on-line studio, dostane zákazník ideálně sedí věc, šit přesně podle jeho parametrů. V tomto případě ani nemusíte trávit čas na předběžných zkouškách. To je možné díky tomu, že naši odborníci vytvářejí individuální vzory pro každého klienta. Proto je šití v online studiu dobré, protože hotové výrobky mohou být zasílány kdekoli na světě. Dodávka v Moskvě je zcela zdarma.

Jaké věci šité na objednávku? V tomto ohledu neexistují absolutně žádná omezení. Může se jednat jak o šaty pro každý den, tak o večerní šaty a kostýmy. Šití svrchní oděvy má také mnoho výhod. Zákazník si může nezávisle vybrat nejpohodlnější délku výrobku, stejně jako konzultovat s odborníkem při výběru stylu.

Spousta populárního využití vybavení pro různé oslavy. Takže objednat šaty v online studiu, každá žena si může být jisti, že žádný z hostů nebude přesně stejný update. Proto je exkluzivita výrobků jednou z hlavních výhod kontaktování profesionálního krejčího.

Ateliér online šití

Co je to?
Mycouture Je společnost, která od roku 2008 pracuje v oblasti individuálního krejčovství. Zde můžete vytvořit a objednat perfektní pánský nebo dámský oblek, sako, košili nebo kabát, aniž byste opustili počítač a obdrželi objednávku 14-35 dní po zaplacení. Máme mnoho zkušeností s přizpůsobením firemní klasiky, stejně jako jedinečné věci na objednávku. Vezmeme v úvahu všechny jemnosti, přání a přání našich zákazníků. Víme, jak těžké je najít ideální sedací soupravu, jak vytvořit jedinečnou kopii jedinečné bundy a veškerého příslušenství šatů dle vašeho vkusu, jak to udělat, abyste nemuseli platit příliš mnoho a věnovat mu spoustu času.
Proto Vám nabízíme vysoce kvalitní krejčí na míru přizpůsobené vašim individuálním standardům, podle vašich osobních preferencí, v krátké době, s domácími dodávkami a za přijatelnou cenu.

JAK PRACUJE?

Je to velmi jednoduché!
1. Vyberte na hlavní stránce webu požadovaný produkt (oblek, košili, bundy nebo kabát).
2. Model podle vaší chuti, tkaniny, barvy a dalších detailů.
3. Vezměte své měření a zadejte je do příslušných polí projektanta.
4. Objednávejte a plaťte kreditní kartou nebo PayPal.


Dále vaše objednávka jde do výroby. Každý produkt je šit podle vzoru přizpůsobeného vaší individuální velikosti. Po výrobě se každá položka podrobuje důkladné kontrole kvality a je kontrolována dodržováním objednávky zákazníka, zabalené a zaslané expresním servisem EMS na adresu uvedenou v době objednávky kdekoli v Rusku nebo v jiných zemích světa.

PRO KTEROU JE TO?
Pro všechny a pro všechny!
Všichni lidé jsou individuální. Podle výzkumu má více než 80% světové populace některé nestandardní formy. A často i po vyčerpávajících prohlídkách a kování se musí přizpůsobit oblečení podle obrázku. U nás můžete koupit oblečení zpočátku zcela odpovídající formám vašeho těla.
Jsme připraveni pomáhat lidem, kteří oceňují takové jednoduché pravdy jako kvalita, čas a peníze.
Jsme rádi, že nabízíme naše služby podnikatelům, kteří většinu času tráví v košilách, oblecích, bundách. A také pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou individualitu, spíše než chodit do nudných modelů hromadné výroby.
Navíc jsme přesvědčeni, že všichni budou od nás moci najít to, co se nenachází ani v maloobchodních prodejnách, ani v obvyklých ateliérech.