Obchodní myšlenkou je aukce. Jak vydělat na dražbách na internetu

Je těžké si představit moderní život bez internetu. Kdo z našich předků si možná myslel, že v budoucnu by bylo možné vydělat peníze na World Wide Web bez opuštění domova? V současné době vydělává obrovský počet lidí na internetu a tento trend se stále rozvíjí a rozvíjí a přeměňuje se na druh podnikání. Možnost dodatečných příjmů za účelem zvýšení kapitálu přiměje lidi k tomu, aby vyvíjeli nové projekty, které se liší od již existujících projektů a přinášejí stabilní příjmy.

Jedním z nejčastějších a nejúčinnějších projektů, které vám umožní vydělat peníze na internetu, je obchodní aukce, která získala celosvětovou popularitu a stala se zdrojem příjmů pro miliony uživatelů.

Koncept online aukce

Podstatou obchodní aukce je, že si můžete zboží koupit a prodávat za vyšší cenu. Můžete něco obchodovat, od kosmetiky až po velké spotřebiče.

Kromě toho můžete organizovat svou firmu, pro kterou potřebujete originální obchodní myšlenku. Online aukce je zdrojem mnoha myšlenek pro podnikání, umožňuje vám objednávku na výrobu určitých produktů a uvědomte si, co ostatní dali.

Na rozdíl od klasického on-line obchodu, jehož podstatou je nákup a prodej obsahu, online aukce poskytuje mnohem více příležitostí začínajícím podnikatelům.

Internetová aukce nabízí širokou škálu reálných produktů za ceny výrazně pod tržními cenami. Přístup k němu může získat každý uživatel, který má přístup k Internetu. Koupě zboží za následného prodeje za lepší cenu na stejné aukci nebo v reálném životě, možnost otevřít internetový obchod nabízející produkty z libovolného místa na světě - všechny tyto operace vytvářet konstantní a poměrně značný prospěch tím, že dělá business aukční hlavním zdrojem příjmů.

Podnikatelský nápad. Co to je a co jí?

Podnikatelský nápad je myšlenka, plán, který je základem jakéhokoli procesu, jehož konečným výsledkem je dosažení zisku tím, že se setkáme s jednou nebo druhou potřebou lidí. Jedná se o příjem zisku v důsledku převodu plánů do života a rozlišuje podnikatelský nápad od jiných myšlenek.

V tomto případě je obchodní myšlenkou online aukce, která vám umožní vydělat peníze s podnikatelskými schopnostmi, "obchodní žíly", znalostmi jazyků a schopností prodávat. Současně je možné provádět činnosti třemi způsoby:

 • pravidelný prodej zboží na domácích i zahraničních místech;
 • jako prostředník mezi prodávajícím a kupujícím;
 • poskytování poradenských služeb.

Zisk na aukci: realita nebo sny?

Je možné a jak vydělat peníze na aukcích na internetu? Koneckonců, virtuální aukce, která poskytuje všechny podmínky pro růst začínajících podnikatelů, nezaručuje rychlé a snadné peníze.

Při online aukcích přežívají pouze ti, kteří chtějí a jsou schopni provádět obchodní operace, mluví cizími jazyky a mají smysl pro trh. Nejoblíbenější aukce v současné době jsou ebay.com, avito.ru, molotok.ru.

Výhodou aukci je, že nevyžaduje slušné počáteční kapitál a velké investice, mohou firmy začít s několika věcí, které jsou ve vysoké poptávce (The Good, rozsah je obrovský) a prodány na domácím, a ještě lépe - na zahraničních trzích. V tomto případě musí uživatel:

 • být si vědomi tržních cen svých výrobků za účelem získání za nižší cenu;
 • neustále se zabývá výzkumem tržního prostředí a konkurence,
 • určení nejúčinnějších prodejních strategií;
 • Zjistěte, kde můžete zboží získat ve velkoobchodních cenách;
 • porozumět technickým podrobnostem aukce;
 • nezapomeňte, že dobrý obchodní myšlenka (aukce se širokou škálou produktů) je pouze polovina úspěchu, z čehož druhá polovina závisí na dovednostech.

V opačném případě existuje velké riziko vzniku ztrát, aniž by se začalo vydělávat.

Poradenství

Konzultační služby - další způsob, jak se stát trochu bohatším, s počítačem s přístupem k internetu a znalostní zavazadly získanou během práce na stejných obchodních aukcích. Samostatná pomoc a cenné rady, které poskytují začínajícím podnikatelům poradenství v otázkách souvisejících se všemi nuancemi dražeb, mohou přinést poměrně znatelný příjem.

Zprostředkování

Existuje další zajímavý způsob, jak vydělat peníze v aukci rychle a jednoduše. Jedná se o běžné zprostředkování. Když mluvíte na virtuální aukci v roli zprostředkovatele mezi prodávajícím a kupujícím určitého produktu, můžete také zlomit dobrý jackpot.
Úkolem mediátora je propagovat zboží a služby určité společnosti a přilákat potenciální kupce s cílem získat provize z každé transakce. Zároveň zprostředkovatel nevyhledává, nekoupí a neposkytuje zboží.

Proto, pokud jste tak přitahovány k podnikatelský nápad - aukci online, budete muset rozhodnout, v jakém postavení budete vykonávat obchodní činnost: organizátor, kupující, prodávající, makléře či poradce. Kromě toho, než začnete obchodovat, musíte důkladně studovat trh, prodejní mechanismy a rysy fungování obchodních dražeb. Rozhodně - úroveň výdělku ve virtuální aukci bude přímo záviset na vaší činnosti, znalostech a dovednostech.

Nové obchodní nápady

Úpadek je smutná událost. Uvádí plnou insolvenci dlužníka. Jak se říká v jednom slavném televizním pořadu: - Jste v konkurzu a všechny vaše brýle jsou spálené! V reálném životě vlastnictví "bankrotu" nevyhoří, ale je prodáváno prostřednictvím aukcí. Někdy za minimální náklady. Pokud máte čas koupit, a pak - prodávat, co jste koupili, můžete vydělat peníze. Zcela legální, mimochodem.

Podstatou těchto příjmů je nákup majetku dlužníka za cenu dluhu a následný prodej za tržní ceny. Někdy zisk z takové operace dosahuje 3000%.

Úpadek - neschopnost dlužníka uspokojit nároky věřitelů a plnit povinnosti platit různé platby - splácení úvěrů, státní platby, placení daní a podobně. Dlužníkovi se podle současných právních předpisů použije postup se stejným názvem a pro dluhy se prodává majetek dlužníka.

Suchá teorie úpadku: oficiální místa prodeje majetku dlužníků (bankrotů)

V Rusku je obecný postup pro úpadek fyzických osob, fyzických osob a právnických osob regulován federálním zákonem č. 127-FZ ze dne 26. října 2002 "O insolvenci (konkurzu)".

Podle pořadí, N 54 ze dne 15.února 2010 „O schválení otevřeném výběrovém řízení v elektronické podobě týkající se prodeje majetku (podniky) dlužníků v postupech používaných v konkurzu případě, že požadavky na elektronické obchodní platformy a provozovatelů elektronických platforem v otevřené aukci elektronický formulář z prodeje majetku (podniků) dlužníků v postupech používaných v konkurzu, stejně jako Řád shody elektronických platforem a provozovatelů elektronických platforem založena Tre IAOD „veškeré postupy pro prodej dlužníků v konkurzu jsou povinny provádět v elektronické podobě na elektronických obchodních platformách (ETP).

Poslední věta nabízí mnoho příležitostí pro všechny občany, kteří chtějí získat. Koneckonců, jak víte, něco prodat - musíte nejprve něco koupit. Aukce pro bankrot poskytují přesně tuto příležitost. Na živnostech se mohou podílet jak fyzické, tak právnické osoby.

Pozor! Veškeré elektronické stránky, které provádějí prodej majetku v konkurzu, musí být v souladu s výše uvedeným zákonem č. 127-FZ a vyhláškou č. 54 ze dne 15. února 2010. Ministerstvo hospodářského rozvoje Ruské federace pravidelně akredituje a kontroluje dodržování ETP. Můžete také důvěřovat místům uvedeným ve státním rejstříku samoregulačních organizací elektronických obchodních platforem (SRO ETP). Vedoucími osobami v oblasti prodeje dlužníků jsou Sberbank-AST, RTS-Tender, Ruský aukční dům, Fabrikant a další.

Odkazy na některé akreditované platformy nabízení bankrotu:

 1. bankrot.fedresurs.ru
 2. sberbank-ast.ru
 3. fabrikant.ru
 4. ausib.ru
 5. torgibankrot.ru
 6. bankruptcy.lot-online.ru

Ve vašem regionu existují oficiální elektronické platformy, které implementují funkčnost nabízení bankrotu. Odkaz na ně lze nalézt na státním regionálním portálu orgánů místní samosprávy. Také na internetu jsou agregátoři ETP - místo, kde se shromažďují informace z několika webů.

Výhody vydělávání v konkurzních nabídkách

Obchodování s bankrotem představuje pro každého účastníka řadu jedinečných výhod. Dříve byly takové aukce spousty odborníků - předměty nabízení se staly majetkem právnických osob, zpravidla vážné a drahé pozemky v hodnotě desítek milionů rublů. Nyní, když byl zákon o konkurzu jednotlivců zaveden do praxe, byly aukce doplněny levnějšími nemovitostmi - byty, domy, pozemky, automobily a mnoho dalšího. Spousta levných - cena 1 rublu, což vám umožňuje získat bez vážných nákladů na právním základě podle zákona č. 127-FZ.

Při dražbách se prodává majetek konkurzních osob, což je hodnota rovnající se jejich dluhu. Často se tyto náklady liší od trhu. Koneckonců, účelem aukce není vydělávat, ale pokrýt dluh. V případě, že se šarže neprodává, je její cena snížena.

Každý den je mnoho nových partií. A na celém území Ruska - nové pozemkové objekty se přidávají hodinově. Pozemky, domy, byty, automobily, finanční nehmotný majetek (akcie, podíl na společnostech, cenné papíry) - za nižší tržní ceny.

Úplná absence soutěže. Navzdory skutečnosti, že se prodává spousta nemovitostí, existuje několik reálných kupujících. Často se jedná o situaci, kdy je jeden obchodník zapojen do obchodů. Vlastnictví dlužníka je v tomto případě zakoupeno za nominální cenu. Například nedávno na jednom velkém ETP bylo ve městě Jekatěrinburg prodáno 45 hotových bytů za 30 milionů rublů. Realizace každého bytu zvlášť přinese novému vlastníkovi minimálně 500% zisku.

Počet návrhů se zvyšuje pouze. Nestabilní ekonomická situace v zemi přispívá k tomu. Je čas vydělat peníze a stát dělá vše, aby mu pomohl.

Transparentnost. V nabídce se shromažďují veškeré informace o nemovitosti - v každé šarži jsou zveřejněny všechny potřebné informace včetně důležité dokumentace a podmínek transakce. Dokonce před nabídkou můžete na základě podrobných údajů vyvodit závěry o proveditelnosti nákupu.

Účastníci aukce mají právo na předběžnou kontrolu předmětu hmotného majetku. To platí při nákupu zařízení, strojů, automobilů nebo nemovitostí. V každé losu jsou uvedeny kontaktní údaje odborníka, který se seznámí s předmětem aukce.

Při nákupu cenných papírů jsou jim poskytnuty veškeré potřebné údaje, které jim umožní zhodnotit jejich hodnotu od odborníků.

Jak se nabízejí bankrot. Nejoblíbenější položky majetku zakoupené prostřednictvím aukcí

Vlastnictví dlužníků ve formě položek je dáno k dražbě nebo k prodeji. V otevřeném výběrovém řízení se může účastnit každý. V uzavřených (soukromých) nabídkách probíhá předběžný výběr účastníků podle stanovených kritérií nebo podmínek.

Aukce zahrnuje prodej v nabídnutých cenách - kdo nabídne více, ale také koupí los. Veřejná nabídka - prodej nemovitosti za pevnou cenu.

V případě, že se prodej neuskuteční, zahájí se znovu, čímž se sníží cena zásilky - obvykle o krok 10%. A pokračujte ve snižování, dokud nebude nemovitost prodána. Celkové snížení může dosáhnout 90% původních nákladů.

Chcete-li se účastnit dražby, musíte se zaregistrovat na libovolné akreditované platformě elektronického obchodování. A splnit řadu podmínek, které je třeba aplikovat v současných aukcích. Například získání elektronického digitálního podpisu (EDS) je nepostradatelnou podmínkou pro většinu ETP. Mnohé stránky poskytují možnost "jednoho okna" - získání EDS, vyplnění potřebných dokladů, zaplacení státních povinností atd. - nastane přímo na samotném místě.

Úplný seznam podmínek pro uskutečňování transakcí na obchodní ploše závisí na mnoha faktorech. Počínaje stávajícími federálními právními předpisy, které končí řadou aktů a nařízení místních vlád. Nabytí konkurzu je oblast, která je zcela regulována státem. Proto uvedení v tomto článku všech kroků nezbytných k práci na specifických ETF nemusí pomoci, ale je zavádějící. Jediným správným pravidlem je zvolit si elektronickou obchodní platformu a pracovat s ní za podmínek. Veškeré pochybnosti a složitosti pomohou vyřešit technickou nebo zákaznickou podporu konkrétního ETP. Každá stránka má své vlastní podmínky.

Nejoblíbenějším majetkem prodávaným prostřednictvím těchto aukcí je:

 • cenné papíry;
 • nemovitosti: komerční, rezidenční, nebytové, průmyslové atd.;
 • speciální vybavení a přívěsy;
 • osobní automobily a nákladní automobily;
 • zařízení, domácí a digitální zařízení: obráběcí stroje, počítače, kancelářská zařízení, smartphony a notebooky.

Pro takové pozemky je účelný lov - majetek se prodává levněji než cena za další prodej, neboť chce více než jednu osobu.

Příklad, který jsme našli za 12 minut bez velkého úsilí. Velmi specifické, a proto - reálnější, ne dechberoucí (prepodnosyaschiysya u většiny kurzů, seminářů a workshopů) - „SUV v hodnotě 5 milionů rublů, prodal za 5000, od té doby - nikdo o obchodech věděl.“ Náš příklad je skutečný a slibuje více než 3 000% zisku.

Prostřednictvím aukce pro bankrot se prodává majetek - Analyzátor uhlíku AN-8012. Náklady na pozemky - 1 rubl. Vzhledem k tomu, že toto zařízení je velmi profesionální, je nepravděpodobné, že dražba bude mít mnoho kupujících. Proto s ideální kombinací okolností - pouze 1 kupující se zúčastní dražby, můžete si koupit analyzátor s minimálními náklady.

Ale můžete takové zařízení vybavit s dobrým rozpětím. Cena nového expresního uhlíkového analyzátoru dosahuje 600 tisíc rublů. Použité zařízení bude stát od 30% do 50% nových nákladů. To je - 150-300 tisíc rublů.

Rozumíš? Koupíme pro "rubl", prodáváme pro 300 tisíc. Ano, i pro 200 tisíc. Nebo 10 tisíc rublů. Za jakoukoli tržní cenu již bude zisk. A to jsou skutečné příklady bankrotu.

Tipy na vydělávání v aukcích bankrotu

1. Opatrně zvážit výběr partií. Měli byste alespoň pochopit specifika návrhu. Nejlepší je začít s levnými aukcemi za prodej nemovitostí ve vaší domácí oblasti. Takže můžete studovat systém, rozumět logice práce a rozvíjet potřebné dovednosti. Vaše zkušenosti v budoucnu přinášejí zisk bez jakýchkoli vážných nákladů.

2. Nejdříve si můžete koupit losy za nezávislé nebo navýšené finanční prostředky. Koupit zajímavý majetek za 20-30% skutečné hodnoty. A prodávejte to. Za ideálních podmínek bude zisk činit 70-80%. Pokud nemůžete získat požadovanou částku nebo přilákat investice - půjčku s dobou držby. To znamená, že půjčka peníze nepodléhají úroku za použití, pokud splácete dluh ve stanoveném období odkladu (50-100 dnů). Můžete najít půjčku v supermarketu půjček.

3. "Zaplnění ruky" a studium kuchyně bankrotových dražeb, můžete rozšířit své aktivity. Snížení nákladů na nulu. Staňte se zprostředkovatelem v aukci. Služby agenta jsou nyní dobře placené. Pomáhá vybírat zajímavé dávky, připravuje dokumentaci; poskytuje své EDS a provádí aukce. Odměna - 1-10% hodnoty šarže. Představte si, když je částka stojí 50 milionů rublů, dokonce i 1% je 500 tisíc rublů. Pevný příjem za "zdarma"!

4. Po zprostředkování můžete rozšířit své zprostředkovatelské aktivity. Podívejte se na zajímavé, z hlediska poptávky na trhu, spousta a hledat kupce prostřednictvím tradičních kanálů - reklama, soukromé reklamy a podobně. Dokonce i přidání 50% (čisté výdělky) do dražební ceny - získáte cenu v oblasti 80% průměrného trhu - 30% ceny pozemku + 50% zisk z prodeje. Na takový uklizený kus rychle najít klienta. Z toho nemůžete skrýt, že nemovitost je zakoupena prostřednictvím aukce. Za prvé, stále nebude schopen samostatně koupit pozemek - získání elektronického podpisu a hledání toho hodně bude trvat určitou dobu, po kterou je nemovitost již zakoupena. Za druhé, klient, který si uvědomí své přínosy, nezanechá bez problémů žádný problém, vklad, který lze vynaložit na vykoupení splátky. Kupování se tedy provádí bez účasti vašich osobních peněz. Opět - čistý zisk!

Aukce pro bankrot - skvělý způsob, jak vydělat peníze

Kvůli ekonomické situaci v zemi se aukční síly bankrotu denně doplňují novými částmi. Mezi nimi najdete celkem zajímavé návrhy. Podle zákona fyzické i právnické osoby mohou od dlužníků koupit majetek. Vykoupení se provádí prostřednictvím internetu, a proto neexistují žádné omezení místa bydliště účastníků aukce. Problém s dodáním nemovitosti novému majiteli je prostě vyřešen - přepravní sítě a osobní doprava fungují po celé zemi. A kvůli dobrému objektu můžete jet po celé zemi.

To je možná ideální schéma pro zahájení zprostředkování příjmů - nákup s následným prodejem. Nebo pomoc s tímto nákupem. A vše, co potřebujete pro tuto firmu, je registrace na libovolné oficiálně elektronické obchodní platformě.

A pamatujte si prostou pravdu. Kdo může vydělat - vydělat v tichosti, kdo neví, jak - naučí se vydělat ostatní. To se týká všech kurzů a seminářů o příjmech bankrotu. Většina z nich většinou říká jednoduché pravdy, které jsou k dispozici v sekci "Nápověda" na obchodních podlahách. Tajemství a osvědčené programy, které přinášejí miliony, jsou využívány nezávisle; v seminářích o nich nejsou všichni pověděni - nevytvářejí soutěž pro sebe. Nejsou ani prodány za několik tisíc desítek tisíc rublů. Proč? Pokud nějaká dražba pro bankrot může přinést několik milionů rublů (jak je uvedeno ve školení).

Další podobné obchodní nápady:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Internetový obchod: aukce. Myšlenka na start.

Pro podnikatele, zejména začátečníky, je online aukce srozumitelnější než klasický internetový obchod, jako například prodej obsahu nebo výnosů na webu s obsahem prostřednictvím reklamy.

Na internetové aukci se většina prodala skutečné zboží. aukční síť má společné rysy s obvyklým bleší trh, a nástěnky, což představuje něco mezi nimi, a rozdíl je, že je demokratičtější, přístupnost pro každého, s přístupem k Internetu.

Byl to demokratismus online aukcí, plus nízké náklady na zboží a obrovský sortiment, který mu umožnil získat světovou popularitu.

Nejslavnější internetová aukce na světě je samozřejmě ebay.com. Z dobře-známých v Rusku vůbec na slyšení takových aukcí jako avito.ru a samozřejmě avito.ru pravda to není opravdu on-line aukce a oni jsou správně nazvaní - Message boards. Ale byly vytvořeny internetovými dražiteli a s velkým rozsahem, ale stále mohou být přičítány dražbám.

Podstata podnikatelského nápadu

Obchodní myšlenka je rozdělena do tří částí: první a hlavní pro většinu potenciálních podnikatelů je obvyklý prodej zboží, druhý je konzultace, třetí je zprostředkování.

Pokud jde o prodej, zakoupený produkt musí mít vysokou likviditu - schopnost být rychle realizována.

Obchodník by navíc měl mít zcela jasnou představu o cenách, protože bude muset být zakoupen za cenu nižší, než je tržní cena.

Způsoby, jak vydělat peníze

1. Spekulace zboží zakoupeného na zahraničních aukcích.

Například ruské ceny moderních moderních strojů se mohou dramaticky lišit od cen pro podobnou kategorii zboží při západních aukcích.

Někdy je tato technika několikrát levnější. Proto můžete nakupovat na aukcích eBay, Yahoo a další, můžete prodávat zboží v Rusku.

2. Realizace domácího zboží na zahraničních místech.

Matryoshkas, starožitné vázy a další předměty ruského starověku se na Západu používají pro určitou poptávku. V Rusku to stojí málo a cizinci mohou za ně platit slušné peníze.

3. Konzultace.

Pokud jste profesionál v oblasti obchodování na aukcích online, máte mnoho zkušeností a vydělávali spoustu peněz v tomto oboru, můžete se pokusit podnikat v poskytování poradenských služeb začínajícím podnikatelům.

Tento způsob výdělku je obtížně použitelný jako hlavní, ale jako další, je to docela vhodné.

4. Aukční makléř.

Takové podnikání existuje díky dvěma věcem:

 • 1) vysoké riziko dodávek ruských ze zahraničí;
 • 2) neochota některých cizinců vypořádat se s ruskými občany.

Existují další nuance. Například platební systém PayPal, který se rozšířil v západních zemích, má pro Rusy extrémně omezenou funkcionalitu: je možné platit prostřednictvím mezinárodní karty, ale ne prodávat.

S pomocí prostředníka rezidentské země, kde PayPal má plnou funkčnost, je tento problém vyřešen.

Chcete-li se dozvědět spoustu zkušeností jiných podnikatelů, kteří vytvořili úspěšné podnikání s povolením, můžete vidět v sekci našich webových stránek: "Případ: Koupil jsem franšízu."

Nejúspěšnější a nejúčinnější případ, podle redakčního portálu Russtarup: "Tipy pro výběr správného franšízového online obchodu."

Zajímavou zkušeností při vytváření podniku v rámci franchisingového programu je zde >>>

Business plán je obvykle takto: klient agenta je zapsána na svých internetových stránkách, je výběr zboží, vystavuje maximální cenu, kterou je schopen poskytnout, a robot software sleduje proces obchodování, sázení na poslední chvíli.

V případě nákupu je zboží nejprve poskytnuto zprostředkovateli a teprve pak zasláno kupujícímu.

Zisk na online aukcích - 7 ověřených způsobů

V tomto čísle se podíváme na 7 možných způsobů, jak vydělat online aukce, a zároveň vám řekneme, kolik a jak vydělat peníze na ně. Způsoby nejsou navzájem podobné. Ale pro většinu metod nemusí mít počáteční kapitál ve výši 10 nebo 50 tisíc rublů bude stačit, aby se od 200 do 300 rublů, návratnost této investice může být 2-5 krát, pokud si to správně.

Jak začít vydělávat online aukce

V závislosti na zvolené metodě budete také záviset na tom, co je potřeba začít. Nabízíme 7 možných způsobů, jak vydělat online aukce, které jsou v současné době k dispozici a které vám umožňují vydělávat. Již jsme v tomto článku hovořili o dalších obchodních nápadech v síti.

Metoda č. 1 "Vyhrajte hodně"

Tato metoda je nejvýnosnější, ale pro výdělky tímto způsobem musíte jasně pochopit, jaký druh zboží potřebujete a kolik jste ochotný za to zaplatit. V zásadě není nic komplikovaného, ​​je zde problém, že určitá komodita v dražbě může dorazit s neomezeným časovým odstupem. Ale navzdory tomu, kupovat tímto způsobem zboží může být 20-30% levnější ve srovnání (pokud byste si koupili okamžitě).

Metoda číslo 2 "Zprostředkování"

Velmi mnoho na internetových dražbách hraje roli zprostředkovatelů, to znamená, že se zabývají dodávkami zboží po celém Rusku a dalších zemích SNS. Skutečnost, že ne všichni prodejci pracují s SNS a zprostředkujících nabídek místě (dělat všechnu práci pro zákazníka a ne velký% na vyřešení tohoto problému), tyto stránky skutečně dělá. Pomáhají nebo nakupují pro klienta (pokud to situace vyžaduje) a dodá mu tento produkt za mírné procento.

Metoda č. 3 "Affiliate programy"

Některé aukce mají affiliate programy, zaplatí určitou částku za každého klienta, kterého přilákáte. Zde opět bude mít každá stránka vlastní pravidla a částky plateb. Kdo se zajímá o příjmy z partnerských programů, doporučujeme si přečíst článek "Jak vydělat peníze na partnerských programech". Mimochodem, affiliate programy jsou jediný způsob, jak můžete vydělat peníze na online aukcích bez investic, jakýmkoli jiným způsobem, který nemůžete udělat bez investic.

Metoda č. 4 «Prodej»

Každý prodává své tajemství, někdo prodává národní zboží (klobouky, balalaikas a podobné věci), někdo prodává domácí věci (případy pro telefony, nábytek atd.). Proto by bylo obtížné doporučit výklenek nebo konkrétní produkt.

Metoda číslo 5 "Resale"

Okamžitě stojí za to vysvětlit, co tím myslíme prostřednictvím dalšího prodeje. Máme na mysli nákup zboží v zahraniční aukci a následný prodej zde v Rusku. Většina zboží z Evropy (zejména elektroniky) je v dražbě sama o sobě mnohem levnější než na našem trhu nebo dokonce v obchodech. Příklad od účastníka - v aukci nalezen případ Samsung Samsung za 150 rublů a na trhu to stojí 1,300 rublů.

Pokud jde o výběr produktu, který je nejvýhodnější prodat, i zde je potřeba počítat vzít 2 věci (finanční možnosti a marketingové metody), někdy výhodnější prodat 1 dražší zboží než 10 levnější, a naopak, takže tam musí být nejprve stanovena tak, aby kde můžete prodat výrobky a pak se rozhodnout, co prodávat.

Metoda číslo 6 "Vytvořte si vlastní aukci"

No, všechno je jednoduché, v Rusku neexistuje analogie k velkým západním dražbám, to znamená, že existuje několik aukcí, ale nemohou soutěžit se svými západními protějšky podle podmínek a cen. Proto je možné, že budete moci organizovat a začít vydělávat vytvořením online aukce. Samozřejmě, že výdělky zde budou zcela odlišné, protože aukce bere malé procento z každé transakce.

Metoda číslo 7 "Konzultace"

Mnoho lidí dokáže vydělávat peníze na aukcích online pouze tím, že konzultuje lidi o různých otázkách týkajících se výdělku nebo dokonce nákupu zboží. Síť má určitě již spoustu video lekcí a článků o tomto tématu, ale je to obvykle teoretický materiál nebo malá část praxe. A konzultanti mohou obecně poradit v této věci někdy dokonce pomáhat při vypracování podnikatelského plánu (kde a co koupit, kde prodávat atd.).

Existuje však spousta podvodníků, kteří prodávají placené konzultace, ale ve skutečnosti se říká jen obyčejné věci, které lze snadno vyhledávat během 2-3 minut. Pokud tedy můžete poskytnout některé údaje, které nejsou k dispozici zdarma a budou to stát peníze, proč ne, mnozí to dělají v jiných oblastech.

Kolik můžete vydělávat při online aukcích

Odpověď na přesné údaje o této otázce je nemožná, protože výše výdělku bude záviset na mnoha faktorech. Proto navrhujeme zvážit 1 skutečný příklad (od našeho účastníka), jak ušetřil aukcí více než 1000% hodnoty zboží.

Obálka v dražbě je 150 rublů - v Rusku 1300 rublů (čistý příjem je 1,150 rublů).

Ale v průměru lze zboží koupit o 10-20% levnější než naše, existují výjimky, ale mají tendenci pracovat na menším produktu (jako v příkladu výše). Vítězství v dražbě může ušetřit až 50% nákladů (ale tímto způsobem bude problematické získat), proč jsme o tom již diskutovali.

Jaká závislost na výdělcích v on-line aukcích závisí?

Vybraná metoda. V každé metodě se výdělky budou lišit. Například v první metodě můžete vydělat 20-50% více, než kdybyste produkt okamžitě koupili.

Vybraná položka. U jednoho produktu můžete vydělat více za méně. Například na případ je možné vydělat až 100-300% (v závislosti na značce, stylu apod.) V každodenním životě. technika z 10-20% (cena za 1 produkt zde bude mnohem více) než u malých věcí.

Metoda prodeje. Způsob distribuce zboží závisí na pravděpodobně napůl vyhráno, protože jen málo ziskový nakupovat zboží mnohem důležitější pochopit, kde se dále co do činění s (Můžete samozřejmě prodávat známý a tak. D.), ale pokud máte v plánu udělat tento druh podnikání, aby jejich hlavní zdroj příjmů, procesní jednotky Wali může být nazváno vážným.

Seznam aukcí

Nabízíme Vám výběr ruských a zahraničních aukcí. Je třeba poznamenat, že máme praktické zkušenosti s cizinci, ale s nimi nemá ruskou zkušenost. Proto můžete posoudit, kolik ruských aukcí v tomto plánu musíte udělat sami.

Aukce pro podnikání

Bid - JSC "Aukce pro podnikání" (BIN 1107746900590, INN7707736856, Adresu sídla: 127055, Moskva, Novoslobodskaja ulice, atd. 50/1 až 12, pocht.adres: 121099, Moskva, Novinsky..... Boulevard, 11, AK „Asnis a partnery“, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, pro její zobrazení potřebujete ;. 84954107948), povolte JavaScript; oznámila, že obnovení prodeje v dražbě, otevřené účasti a zavřel formulář pro předkládání návrhů na cenu prodeje majetku SEC „Nové Litvinovo“ (TIN 5050024599, ORGN 1035010203271, CAT 505 001 001, 141138, Moskva regionu, Shchelkovo okresní Litvinova n, Administrativní budova) jmenován 04.10.2017. uznané jako neúspěšné.

Zprávy byly zveřejněny v publikaci Kommersant č. 162 ze dne 02.09.2017 (č. 77032341180) v tiskovém vydání dražby v Moskvě dne 28. srpna 2017 v EFSRB na ETP.

Bid - JSC "Aukce pro podnikání" (BIN 1107746900590, INN7707736856, Adresu sídla: 127055, Moskva, Novoslobodskaja ulice, atd. 50/1 až 12, pocht.adres: 121099, Moskva, Novinsky..... Boulevard, 11, AK „Asnis a partnery“, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, pro její zobrazení potřebujete ;. 84954107948), povolte JavaScript; Zprávy o nabízení ve formě veřejné nabídky k prodeji majetku SEC "Nové Litvinovo" (TIN 5050024599, 1035010203271 ORGN PPC 505 001 001, 141138, Moskva kraj, okres Shchelkovo, Litvinova n, administrativní budova).

Lot č. 1 - 1.zemelny půda, kategorie pozemky: pozemek pro průmysl, energetika, doprava, komunikace, vysílání, televize, počítačové vědy, země pro kosmické aktivity, pozemní obrana, bezpečnost a jiné speciální účely, je dovoleno používat: pro výstavbu průmyslových zařízení, celková plocha 103000 m zařízení adresa: Moskevská oblast, Shchelkovo district, Trubinsky sd, v blízkosti obce Nazimiha, katastrální (nebo podmíněný) počet: 50:14:03 22. ledna: 0043.; 2.nezhiloe budova pro výrobní účely, veterinární blok, 1 - podlažní, celková plocha 313 m2, inv. Č. 7092, lit. А, А1, Objekt № 5, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, obec. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00 076: 005; 3.sooruzhenie: vodní čerpací stanice, 1 - podlažní celková plocha 15,40kv.m, Inv.. Č. 7092-e, lit. А, А1, Objekt № 7, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, obec. Nasimikha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00076: 007; 4. Konstrukce: kryt, délka 938 m, Inv. Č. 7092-к, lit.1, objekt č. 8, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Šchelkovský, obec. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00076: 008; 5.nezhiloe průmyslové stavby: sanitární inspekce, celková plocha 549,40kv.m, Inv.. Č. 7092-b, lit. A, А1, А2, А3, objekt č. 6, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Šchelkovský, obec. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00076: 006; 6.nezhiloe objekt pro účely produkce: chlívek číslo 1, 1 - patro, celková plocha 3706,40kv.m, Inv.. Č. 7092-in, lit. A objekt číslo 1, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, vesnice. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00 076: 001; 7.nezhiloe produkce stavební účely: chlívek № 2, 1 - podlažní celková plocha 3706,40kv.m, Inv.. Č. 7092-g, lit. A objekt číslo 2, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, vesnice. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00076: 002; 8.nezhiloe objekt pro účely produkce: chlívek číslo 3, 1 - patro, celková plocha 3706.40 metrů čtverečních, Inv. Č. 7092-d, lit. A objekt číslo 3, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, vesnice. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00 076: 003; 9.nezhiloe produkce stavební účely: chlívek № 4, 1 - podlažní celková plocha 3706,40kv.m, Inv.. Č. 7092-e, lit. A objekt č. 4, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, vesnice. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00076: 004; 10.nezhiloe místnosti v budově pro výrobní účely: skladování krmiv, celková plocha 502,40kv.m, podlahy 1, Inv.. Č. 7092-a, lit. A, A1, A2, A3, číslo objektu 15, číslo dílu 1, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, obec. Nazimiha, katastrální (nebo podmíněný) číslo: 50: 14: 16: 00.076: 015: 0001; 11.zemelny, půda kategorie: vypořádání pozemků, přípustné využití: pro kancelářské budovy, o celkové ploše 448 metrů čtverečních. m, objekt Adresa:... Moskevská oblast, Schelkovsky okres, Litvínov d 5 část je přibližně 98 m ve směru severo-západně od mezník domě, který se nachází mimo část katastrální (nebo podmíněný) číslo: 50 : 14: 0030101: 81. 12. Pozemky, kategorie pozemků: pozemky, přípustné využití: pod obchodním centrem, celková výměra 1304 m2. m., adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, c / p. Trubinskoe, pos.. Litvinova, atd. 5, pozemek se nachází asi 14 metrů směrem k jihu mezník bytového domu, který se nachází mimo oblast, katastrální (nebo podmíněný) №50: 14: 0030101 :. 82; 13.zdanie, nákupní centrum, jmenování : nebytové, 2-podlažní, celková plocha 552,8 m2, inv. Č. 338: 099-8841, lit. B, b1, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, venkovské osídlení Trubino, pos.. Litvinovo, d 5-2, katastrální (nebo podmíněný) číslo: 50: 14: 15: 13 783: 001; 14.nezhiloe budovy: administrativní, účel: obytný, 2 - podlaha (podzemní podlaží - 1), celková plocha 550, 3 m2 m., Inv. Č. 338: 099-4694 / 1, lit. B, b, adresa objektu: Moskevská oblast, okres Šchelkovský, c / pos. Trubinskoe, pos.. Litvinovo, d 5-1, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 15: 00 228: 001; 15.sooruzhenie: trafostanice 1 - patro, celková plocha 48,70kv.m, Inv.. Č. 338: 099-6120 / B, lit. B, objekt Adresa: Moskva oblast, Schelkovsky rn, d Nazimiha, katastrální (nebo podmíněné) číslo: 50: 14: 16: 00 024: 001: 0000. 16.sooruzhenie: kanalizační sítě (z QA-1 QA-40) oblasti 1093.5 sq katastrální (nebo podmíněné) Reference: 50: 14: 0.000.000: 121885, adresa: Moscow region, p Schelkovsky n., vesnice Nazimiha; 17.sooruzhenie: jímky-kontroly 450 čtverečních metrů, katastrální (nebo podmíněná) Reference: 50: 14: 0.000.000: 122.283, objekt Adresa: Moskva oblast, Schelkovsky rn, d Nazimiha ;. 18.sooruzhenie: (lineární vlastnost), nízkého napětí linie plocha 1658 metrů čtverečních, katastrální (nebo podmíněných) Reference: 50: 14: 0.000.000: 122.973, objekt Adresa: Moskva oblast, Schelkovsky rn, d Nazimiha ;. 19. nebytové budovy, pl. 131.7 sq katastrální (nebo podmíněná) №: 50: 14: 0.000.000: 109.584, objekt Adresa: Moskva oblast, Schelkovsky rn, d Nazimiha ;. 20. Kotelna, adresa zařízení: Moskevská oblast, okres Shchelkovsky, obec Nazimikha; 21. plot z nákupního centra železobetonových panelů 28 ks, Adresa objektu: Moskevská oblast, okres Shchelkovo, venkovské osídlení Trubino, pos. Litvinovo, 5-2

Č. 1 - 136 000 908 rublů.

Nemovitost č. 1-15 má zátěž ve prospěch LLC International Legal Services, majetek č. 16-21 je bez zajištění.

Prodávající nemovitosti konkurenčním generálním ředitelem společnosti SEC "New Litvinovo"

Obchod se uskuteční v elektronické podobě na elektronické platformě "B2B-Center" (JSC "Centrum pro ekonomický rozvoj"), 107113, Rusko, Moskva, ul. Třetí Rybinsk, 18, p 22. Address místo v „Internet“:.. Www.b2b-center.ru (dále jen - za „elektronické tržiště“) v podobě e-přihlášky k účasti v aukci žádosti, které mají být předloženy ve všední dny od 07.11.2017 na elektronické platformě od 11 hodin 00 minut do 17 hodin 00 minut (moskevského času) způsobem předepsaným interními předpisy elektronického serveru. Cena se trvale snižuje o 10% každý třicátý kalendářní den. Minimální prodejní cena pro položku č. 1 činí 30 000 000 rublů.

For prodeji majetku dlužníka ze strany veřejné nabídky uchazeč vyhrál uznává uchazeče v souladu s st.139FZ od 26.10.2002 N 127-FZ (ed. Od 06.29.2015) „o úpadku (bankrotu)“.

Pro účast v aukci osoby, která se chce zúčastnit v nich, (dále jen - žadateli) musí být nejpozději ve lhůtách uvedených v této zprávě, podat žádost provozovatele elektronické platformy pro účast v aukci a zaplatit zálohu.

Velikost vkladu pro účast v dražbě je 10% z ceny pozemku platné po určitou dobu aukce.

údaje o bankovním účtu pro převod zálohy: JSC „Aukce pro podnikání» PPC 770701001 p / s v Moskvě 40702810238000052393 Bank OJSC ‚Sberbank Ruska‘, do / z 30101810400000000225, BIK 044525225. Jistota musí být doručena v určeném běžném účtu nejpozději ke dni podání žádosti.

Žádost o účast v otevřených nabídkových řízeních je vypracována libovolně v ruštině a měla by obsahovat následující informace:

a) povinnost účastníka otevřených nabídek splnit požadavky uvedené v oznámení o otevřených nabídkových řízeních;

b) u právnické osoby: název, organizační a právní forma, umístění, poštovní adresa; pro jednotlivce: příjmení, jméno, příjmení, pasové údaje, údaje o pobytu;

c) kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, identifikační číslo daňového poplatníka;

d) informace o přítomnosti nebo nepřítomnosti zájmu žadatele ve vztahu k dlužníkovi, věřitelům, komisaře konkursní a povahy zájmu, informace o účasti v hlavním městě správce žadatele úpadku, jakož i informace o žadateli, samoregulační organizace rozhodčích manažerů, člen nebo vůdce je správce rozhodčího řízení.

K žádosti musí být přiloženy tyto dokumenty:

a) platné v den podání žádostí o účast v aukci s výpisem z Jednotného státního rejstříku právnických osob nebo jeho řádně ověřenou notářem kopie takového výpisu (u právnických osob), která je platná ke dni podání žádosti o účast v aukci s výpisem z Jednotného státního rejstříku fyzické osoby podnikatele nebo jeho řádně ověřenou ověřená kopie takového výpisu (pro jednotlivého podnikatele), kopie identifikačních dokumentů (pro jednotlivce), n dlezhaschim řádně ověřený překlad do ruštiny dokumentů o státní registraci právnické osoby nebo státní registraci osoby jakožto individuálního podnikatele v souladu s právními předpisy státu (pro zahraniční osoby), kopii rozhodnutí o schválení nebo významné transakce, pokud není splněn požadavek, že je třeba pro takový řešení pro významné transakce zřízeného právními předpisy Ruské federace a (nebo) dokladů zakládajících právní th osoby av případě, že účastníci otevření akvizice obchodování s nemovitostmi (Enterprise) nebo zavedením peněz jako zálohu je hlavní transakce;

b) doklady potvrzující oprávnění osoby jednat jménem žadatele.

Veškeré dokumenty předložené žadateli musí splňovat požadavky stanovené právními předpisy Ruské federace a vnitřními předpisy elektronické stránky.

Do dvou pracovních dnů ode dne podpisu protokolu o výsledcích aukce nabízení organizátor zašle vítězného uchazeče pro každou šarži a konkurzní správce kopii tohoto protokolu. Do pěti dnů ode dne podpisu tohoto protokolu správce konkurzní podstaty zašle vítězného uchazeče o návrhu Lot uzavřít smlouvu o prodeji pozemku v poslední větě vítěze nabídkovou cenou s návrhem smlouvy. V případě odmítnutí nebo únik vydražiteli za hodně podpisu kupní smlouvy do pěti dnů ode dne obdržení návrhu správce konkurzní podstaty předložených k pozemku vkladu uchazeč vítězná je ztracena a správce konkurzní podstaty je oprávněn nabídnout k uzavření smlouvy o prodeji podniku uchazeče o této šarže kteří byli nabídl nejvyšší cenu za šarže ve srovnání s cenou nabídnutou ostatními uchazeči, kromě vítězného uchazeče.

Vítěz aukce, který uzavřel smlouvu o prodeji, do třiceti dnů ode dne podpisu kupní smlouvy, musí vrátit peníze jako platba za nabytému majetku (po odečtení ceně vkladu) na účet prodávajícího:

Příjemce - zemědělská výroba družstvo "New Litvinovo" 40702810010000001582 v Oryol ruské JSC "Rosselkhozbank" Orel BIC 045 402 751 c / CQ 30101810700000000751

Dokumenty související s prodaným majetkem lze nalézt na adrese: Moskva, Novinsky Boulevard, 11, Asnis & Partners, předem jmenované telefonicky: 89854107948.

porno izle.

Naše podnikání: organizujeme aukci jako firmu

Mnoho společností se zabývá výrobou spotřebního zboží. V obrovských množstvích lidé nakupují mnoho věcí, které jsou totožné a bezvýznamné. Ale někdy může existovat jedna kopie na trhu, za kterou se skutečný hon vyvíjí, a mezi těmi, kdo si to přejí, jsou lidé, kteří jsou ochotni tento produkt někdy koupit za astronomické ceny. Prodávající, aby získal co možná nejvyšší cenu, organizuje svůj prodej podle principu soutěže. Dává to na aukci.

Organizace aukce může být dobrým způsobem, jak vydělat, protože v takovém případě budete muset jednat jako zprostředkovatel, který mu poskytne místo a zabývá se administrativní prací. Osoba, která má na ruce cennou věc po jediný čas svého života, nemůže zajistit běžné nabízení a obrátil se na organizátora aukcí.

Někdy by měla být uložena nákladná kopie, aby se zabránilo krádeži, a některé umělecké dílo nemohou být s domem bezpečné, když je jeho osobnost odhalena. Proto se na organizátora aukce - dražebníka - velkou zodpovědnost, ale v případě, že vykazují mimořádně drahé zboží, obdrží přiměřenou odměnu za ucházet. V masovém vědomí pevně zakořeněn názor, že pouze prostřednictvím aukcí prodává velice vzácné předměty (například uměleckých děl, osobních věcí celebrit, sběratelské předměty a podobně), ale ve skutečnosti, že v mnoha zemích na aukci prodal velké velkoobchodní množství zboží. Kromě toho jsou vyvážené zboží v mnoha zemích dány kupujícímu, který nabízí nejvyšší cenu.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Samozřejmě, aukce ve všech těchto případech jsou výrazně odlišné, a když se jedná o dražbu velkoobchodního zboží, obchody procházejí velmi rychle. Obraz známého umělce samozřejmě není vždy možné prodat za minutu. Tak či onak, dražba je vhodná v případech, kdy existuje více kupujících než požadovaný produkt.

V této zemi prakticky nikdo neobchoduje s dražbami jako podnik, tato povinnost spočívá buď ve státních orgánech (a stát má zájem mít takové aukce), nebo aukce jsou vedeny neziskovými organizacemi. Stát se stává dražitelem a současně aukcionářem, často v případě, že v souladu s legislativními právními předpisy odnesl něco od fyzických či právnických osob a nyní doplňuje svou pokladnu prodejem zabavených věcí. Nejjednodušším příkladem jsou věci zabavené na celnici.

Neziskové organizace se zabývají aukcí, obvykle s podáním mnoha aukcionářů; klasický příklad - sdružení obchodních institucí se rozhodlo provádět interní nebo přístupné všem zájemcům, na kterých jsou vystaveny zboží svých členů. V tomto ohledu trh necítí potřebu soukromých aukcí, které jsou drženy a pravidelně podle pravidel a určeny pro určité osoby. Průměrný člověk na aukcích nic nekupuje, i když se na nich objeví skutečná cena zboží.

Proto můžete vytvořit vlastní aukční dům, který bude zaměřen na obyčejné lidi. Na tom můžete prodávat cokoli, hlavně je najít lidi, kteří jsou připraveni prodávat své výrobky na konkurenčním základě. Po získání jména pro sebe můžete následně počítat se zájmem vašich právnických osob ve vaší aukční síni.

Toto místo je prakticky neobsazené a obyvatelstvo prostě nepřemýšlí o možnosti koupit zboží za cenu, kterou spotřebitel sám nainstaluje. Je třeba okamžitě počítat s tím, že pokud plánujete pracovat s velkoobchodním prodejem, pak musíte mít velké plochy úložného prostoru. Samotný aukční dům by měl mít k dispozici několik sálů a dražbu samotnou musí provozovat zkušený litsitator. Důsledkem je, že takový zaměstnanec by měl mít spoustu obchodních zkušeností, ale pouze osoba z ulice nemá toto právo a v tomto okamžiku je obzvláště důležité najít správného zaměstnance. Koneckonců, nejmenší nepozornost může vést k tvrdým sporům a nesouladu aukčního procesu s pravidly. Pro lidi je to velmi důležitý ukazatel, a za takové chyby si můžete zaplatit pověst.

Aukce mohou probíhat nejen podle známého a rozšířeného plánu postupného zvyšování sazeb na principu "kdo nabídne více." Existuje mnoho obchodních schémat, které však mohou být redukovány na dva typy: zvýšení ceny a snížení cen. V prvním případě je skutečně přidělen počáteční cena šarže, po níž začínají samotné aukce. Ne vždy kupující vědí o mírách svých konkurentů (tzv. Uzavřené aukce) a ne vždy ten, kdo je připraven poskytnout co nejvíce peněz. Snižování cen zahrnuje stanovení aukcionáře s maximální cenou, po níž se postupně snižuje, dokud se někdo nezobrazí a je ochoten ho zaplatit. Obvykle se tyto dražby provádějí v hromadném prodeji a často nekupované zboží je recyklováno nebo likvidováno; Faktem je, že tímto způsobem prodávají většinou zboží podléhající rychlé zkáze (nejčastěji květiny).

Ale nejtěžší fáze dražby není často sama, ale příprava. Jak již bylo uvedeno, dražitel pošle své zboží dražiteli, který si před prodejem uchová cennou věc (pokud se tak nestane, skladování může být zpožděno až do příští aukce). Také dražitel musí organizovat aukci v určitém čase na určitém místě a podle určitých pravidel. Dodavatelé často vyžadují, aby pořadatel přilákal určitý počet lidí a dokonce přilákal lidi určitého kontingentu (koneckonců nezabezpečení si nemohou dovolit koupit pravý obraz Levitanu).

Je to pro zajištění všech podmínek, které dražiteli získávají své peníze. Může se jednat o pevnou částku a procento transakce (nejběžnější schéma spolupráce) a dokonce i nabízení potenciálním kupcům pro aukci. To je relevantní v případě, že se prodává zvlášť cenná věc a lidé jsou ochotni platit i za to, že ji kupují.

Důležitou součástí aukce je ukázka prodávaného zboží. Všechny položky před aukcí jsou k dispozici pro kontrolu; pokud se jedná o potraviny nebo nápoje, mohou být poskytnuty ochutnávky a pokud se věci prodávají hromadně, může dražebník rozdávat kusové kopie nebo je prodávat za symbolickou cenu. Osoba, která předtím nabídne, musí zhodnotit nabídku, aby věděla, co kupuje. Důvodem je přinejmenším skutečnost, že nároky jsou přijímány pouze v případě skrytých vad. V souvislosti se všemi výše uvedenými skutečnostmi se organizace aukce stává velmi dlouhým a někdy drahým procesem, protože musíte najít potenciální kupce a přesvědčit se, abyste se zúčastnili aukce. Počet zájemců určuje úspěch celé akce a auktsionatory především ocenit, že dražitele, který vždy poskytuje slušný a dobrý kontingent jeho populace v obchodech ve svém aukční síně.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Stejně jako jinde není možné podnikat bez registrace u daňového úřadu (nebo je spíše možné, ale ne legální). Proto je nutné zaregistrovat formu předmětu podnikatelské činnosti. Pro individuální podnikatele a společnosti s ručením omezeným je k dispozici zjednodušený daňový systém. Kód činnosti se může lišit v závislosti na tom, s jakým druhům obchodů se musíte zabývat. Takže, na rozdíl je poskytnout auto aukce (které prodávají auta a motocykly) - (JECFA 2) 45 Služby Velkoobchod a maloobchod a opravy motorových vozidel a motocyklů. Ve všech ostatních případech bude nutné kódy sekcích (JECFA 2) 47 Maloobchod, kromě maloobchodní prodejce motorových vozidel, a (JECFA 2) 46 Velkoobchod, kromě velkoobchodu s motorovými vozidly (zejména je třeba věnovat pozornost (OKPD 2) 46.1 Velkoobchodní služby za úplatu nebo na základě smlouvy). Jedná se o všechny běžné kódování a v případě každého typu zboží se mění. Aby bylo možné určit, je nutné mnoho kódů, pokud se plánuje uspořádání aukční síně, kde budou předány všechny možné nabídky. Ale v každém případě, z právního hlediska, dražební obchod je stejný prodej ve velkém nebo v maloobchodě.

Jak vidíte z výše uvedeného, ​​plnohodnotný aukční dům je velmi obtížné, těžké a obtížně vyplácené zaměstnání. Proto se tzv. On-line aukce stávají dnes běžnějšími.

V tomto případě bude téměř vždy kód činnosti (SAC 2) 47.91 Maloobchodní služby poštou nebo informační a komunikační sítí Internet.

Taková činnost nezahrnuje žádný obsah vlastních prostor a skladů nebo pronájem dražitelem, a vše, co má, je vaše vlastní zdroj internetu. V současné době existuje mnoho společností, které nabízejí podobné služby, nejslavnější jsou však zahraniční zástupci. Jejich práce s ruskými spotřebiteli je obtížné vzhledem k zaměření na anglicky mluvících uživatelů s využitím zahraničního platebního styku, ke spolupráci s místními dopravními podniky a celkovou orientaci země západní civilizace, na které se nevztahuje Rusko. Ruský, který si přeje koupit něco na zahraniční aukční síti, bude muset čelit mnoha problémům, a proto se nebude odvážit využívat služby. Současně však mnoho on-line portálů, které pracují v aukčním formátu, nabízí partnerství společnostem v jiných zemích. Ukazuje se, že podnikatel je postačující působit jako prostředník mezi zahraniční a místní aukce spotřebitel rozhodne pro druhé veškeré formální a organizační otázky.

Vypadá to tak. Smlouva je uzavřena se zahraniční dražbou v partnerství. Vytváří se místní místo, které je plně orientované na Rusko, má vhodné rozhraní (přirozeně v ruštině), podporuje obvyklé způsoby platby a nabízí pohodlné doručení. Podnikatel samostatně propaguje stránky ve vyhledávačích, provádí reklamní kampaň a přitahuje zákazníky. Ale současně nemá naprosto nic a nemůže jít přímo k dražiteli. Ve své práci využívá aukční katalog partnerské společnosti. Přeloženo pouze do ruštiny.