Nové obchodní nápady

Dopravní služby, spolu se zdravím a cestovním ruchem, jsou jedním z nejslibnějších a nejziskovějších obchodních linek po celém světě.

Čas se změnil, způsoby dopravy se změnily a zlepšily a potřeba dopravy v minulých stoletích se nezmenšila.

Lidé jsou vždy v pohybu a někdy někdy spěchají. Trvalý růst populace určuje vznik nových dopravních společností a přitahuje začínající podnikatele v této oblasti.

Přeprava cestujících byla vždy zodpovědná a časově náročná záležitost. Z tohoto důvodu mnoho podnikatelů obcházelo tento typ činnosti stranou.

Dnešní dopravní služby se však obrátily na know-how a zájem začínajících podnikatelů na ně výrazně vzrostl. Podnikatelé, kteří se zabývají osobní dopravou, velmi rychle "rostou". Proto, po pochopení teoretických základů, mohou zorganizovat výnosné a rychle se rozvíjející podnikání.

Co potřebujete otevřít?

Navzdory tomu, že v přepravě cestujících existuje mnoho soukromých a státních společností, problémy existují téměř ve všech městech Ruska. Vzhledem k tomu konkurence v této oblasti je malá.

Abyste však mohli začít své vlastní podnikání, je třeba vyřešit mnoho běžných otázek a vydat se od myšlenky až po ready-made podnikání.

Jaký výběr?

Nejdřív Je nutné určit druh dopravy, protože to přímo ovlivňuje proces organizace podniku.

Nejlepší podnikatel si může vybrat z následujících oblastí:

 • Městská doprava. Přeprava cestujících ve městě. Zároveň je obsluhován maximální možný tok zákazníků. Zde najdete větší konkurenci než v jiných oblastech.
 • Dálková doprava. Menší konkurence a větší svoboda z hlediska cen. Tok zákazníků bude mnohem nižší než při cestování po městě a bude záviset na konkrétním dni v týdnu.
 • Taxi služby. Organizace obchodu pro přepravu cestujících na zakázku. Zde, na rozdíl od předchozích druhů, není nutné určit konkrétní cestu každodenních pohybů. Účinnost činnosti bude záviset na ceně za 1 km trasy a rychlosti reakce na objednávku zákazníka.

V dalším článku uvádíme příklad sestavení finančního plánu pro otevření vodní fajky.

Jak si koupit franchisu cestovní kanceláře, přečtěte si zde http://svoy-biznes.com/franchayzing/turizm/turagentstvo.html. Bude taková investice zisková?

Chcete-li vytvořit ziskové podnikání, V etapě plánování je nutné nalézt a analyzovat velký tok informací. 80% budoucího úspěchu společnosti závisí na tom, jak důkladně se připravujete na otevření vlastního podnikání.

Seznam událostí

V tomto procesu příprava podnikatelského plánu Váš projekt v oblasti osobní dopravy, je třeba zvýšit hlavní body:

 • Obchodní registrace a získání licence pro osobní dopravu.
 • Prostory k pronájmu pro kancelář.
 • Vytvoření parkoviště a nákup potřebného vybavení.
 • Vyberte trasu dopravu a plánování.
 • Výpočet finančních ukazatelů a určení budoucí výkonnosti společnosti.

Jedná se o hlavní skupinu otázek, které by měly být vypracovány za účelem vytvoření ziskového podnikání. Výsledkem takové předběžné práce bude podnikatelský plán, který obsahuje všechny klíčové body, které bude nutné dodržovat v procesu implementace.

Navíc, Stojí za to věnovat zvláštní pozornost marketingu a propagaci vašeho projektu. Dnes je spousta kreativních způsobů, jak inzerovat svou vlastní značku, která se nachází na internetu.

Otázky týkající se výběru prostor, nábor zaměstnanců a reklamy zůstávají podle uvážení samotného podnikatele. Specifická řešení závisí na oblasti činnosti, rozsahu podnikání a konkurenčním prostředí.

Organizační momenty

Dále stručně přezkoumáme hlavní organizační aspekty obchodního plánu.

Registrační formulář

Poté, co jste si vybrali směr podnikání, musíte se o jeho registraci postarat. Podnikatel může začít svou činnost jako IP, ale její schopnosti budou omezené a v případě rozšíření budete muset znovu vystavit dokumenty.

Proto je nejlepší zaregistrovat se okamžitě jako LLC nebo CJSC. Je snadnější zaregistrovat společnost LLC, která bude poskytovat celou škálu služeb nejen jednotlivcům, ale i právnickým osobám.

Registrace u daňových úřadů bude trvat 2 týdny a bude stát podnikateli asi 10 000 -15 000 rublů. V důsledku registrace obdržíte "Certifikát", "Prohlášení", otevřete bankovní účet a obdržíte pečeť organizace.

Získání licence

Je zakázáno přepravovat cestující bez příslušné licence. Proto po registraci společnosti budete muset požádat ministerstvo dopravy o licenci.

Aby vám nebyla odepřena licence, Je třeba se předem obávat náboru zkušených řidičů s dlouhou praxí. Pokud je ve vozidlech organizace více než 8 míst, musí řidiči nutně mít kategorii "D".

Celkové náklady na registraci dokumentů, s ohledem na nepředvídané výdaje, bude 25 000 rublů.

O složitosti podnikové organizace pro přepravu cestujících mikrobusem a vlastností vybavení automobilů naleznete video:

Nákup automobilů a potřebného vybavení

Po dokončení registrace, pronájmu prostor a náboru personálu musíte jít na nákup vozidel. Především na Výběr TS bude ovlivněn tím, jakým směrem jste zastavili přepravu cestujících. Automobily se stanou hlavním majetkem, na němž závisí účinnost práce.

V nové publikaci vám řekneme, kolik stojí za otevření kanceláře pro bookmakery.

Čtěte zde http://svoy-biznes.com/biznes-planyi/obshhepit/dostavka-obedov-v-ofisyi.html, jaké vlastnosti by se měly odrazit v podnikatelském plánu pro dodávky potravin do kanceláře.

Zde uvažujeme o nejběžnější formě - městská doprava.

Dnes existuje několik způsobů, jak uspořádat flotilu:

 • Pronájem řidičů s auty. Nejjednodušší možnost, která má mnoho omezení.
  Za prvé, v této situaci podnikatel získává mnohem menší zisk.
  Za druhé, majitelé minibusů mohou svévolně opustit na jiné trase.
  Třetím pasážím budou potíže při kontrole personálu. V případě konfliktu s řidiči je nemůžete manipulovat, protože všechny "trumfové karty" budou v rukou.
 • Nákup vozidel.

Možnosti pro vytvoření vlastního parku

Zde můžete také vybrat několik možností:

 • Nákup nových automobilů. Pokud má podnikatel dostatek peněz na nákup automobilů, pak bude to nejlepší a nejvýnosnější způsob vytvoření vlastního parku. V tomto případě bude podnikatelem "pravým vlastníkem" podniku, osobně se budou dělat cesty, pronajmout a nahradit personál, aniž by byl dotčen případ.
 • Nákup ojetého vozu. Spolu s výhodami má tato volba nevýhody. Je třeba si uvědomit, že životnost takto zakoupeného minibusu by neměla přesáhnout 3 roky. Jinak neustále vznikající problémy s opravami sníží zisk společnosti.
 • Leasing nových automobilů. Nové automobily lze zakoupit v leasingu. Jedná se o pokročilou formu půjčky-pronájmu, po které může vozidlo zůstat k dispozici kampaně.

Přestože akvizice leasingu je doprovázena přeplatky ve formě úroků, řádně organizované podnikání můžete vytvořit obrovský a výnosný automobilový park.

Volba techniky

Dnes pro dopravní společnosti Na nákup je k dispozici velký výběr minibusů.

Nejvýhodnější z hlediska "cenové kvality" bude nákup domácích mikrobusů "GAZelle":

 • Stroje jsou velmi stabilní a během prvních 3 let provozu jsou náklady na údržbu nízké.
 • V průměru náklady na náhradní díly na jeden stroj budou 1000 rublů za měsíc.

Tyto minibusy spotřebovávají spoustu paliva, ale koupit další vybavení bude neoprávněným luxusem. Standardní vybavení minibusů "Gazelle" je v rozmezí 700 000 rublů.

Při tvorbě rozpočtu Stojí za zvážení dodatečných nákladů na zařízení, které budou stát za 70 000 rublů za auto.

Přibližný finanční plán

Zde uvádíme přibližné finanční výpočty.

Investiční náklady - 3 975 000 rublů.

 • Registrace LLC a získání licence - 25 000 stran.
 • Nákup minibusů - 3 500 000 rublů (5 minibusů "GAZelle" v první fázi).
 • Získání dodatečného vybavení - 350 000 p.
 • Opravy a parkování kanceláří - 100 000 r.

Stálé výdaje - 385 000 rublů měsíčně.

 • Pronájem kanceláře - 50 000 rublů (pronájem malého pokoje mimo město s oploceným parkovištěm pro minibusy).
 • Pronájem trasy - 20 000 р.
 • POL a údržba vozu - 150 000 r. (přibližně 30 000 rublů na 1 minibus).
 • Plat mzdy řidičům - 150 000 r.
 • Komunální náklady - 5 000 r.
 • Ostatní výdaje - 10 000 р.

Příjem za měsíc činí 702 000 rublů.

 • Jeden minibus provádí 10-14 letů denně. Počet letů závisí na vzdálenosti a toku cestujících.
 • "GAZelle" zahrnuje 13 cestujících. Ačkoli mnozí vyjdou uprostřed trasy a často ubytovávají nové cestující, nebudeme to brát v úvahu, abychom minimalizovali zisky.
 • Náklady na dopravu jsou 15 rublů.

13 cestujících * 15 r. * 12 letů v průměru * 2 destinace (zpáteční doprava) * 30 dní = 140 400 rublů měsíčně z jednoho minibusu.

Na základě získaných údajů bude příjem z 5 automobilů činit nejméně 702 000 rublů.

Čistý příjem - z 200 000 rublů po zaplacení všech daní.

 • minibus
 • osobní dopravu
 • prodej služeb
 • dopravu
 • Sdílejte s přáteli:
 • Líbí se vám článek? Přihlaste se k aktualizacím webu prostřednictvím RSS nebo postupujte podle aktualizací na Facebooku, VKontakte, Spolužáky, Google Plus nebo Twitter.

  Přihlaste se k aktualizacím e-mailem:

  U dopravních společností by měla být priorita věnována zkušené, profesionální řidiči bez špatných návyků. Není příjemné, aby vypadal jako řidič, během zastávky vyjde na kouř, a v kabině se často smradí tabákový kouř. Byly tu případy, kdy jsem prostě odmítl plánovanou cestu kvůli tomuto chování řidiče. Je to také hrozné, když celá vnitřek znít blotting. Takže kromě důležitých právních otázek existují také problémy spojené s uspořádáním pohodlné cesty pro cestující.

  Pracuji v osobní dopravě asi 10 let. Zpočátku jsem měl jeden minibus a tam jsem tam šel sám: odvezl jsem z města okresního centra, kde jsem žil sám, do města. O rok později jsem koupil další minibus a najal řidiče, který cestoval jiným směrem. Postupně se rozšiřovala a nyní mám 10 transportních jednotek. Obtíže byly při přípravě dokumentů, získání licence, vyplnění daňových dekloratsii. Nejprve se často musel poradit právníkům. Nyní je podnikání dobře zavedené, v létě je zisk dobrý, av zimě cestují mnohem méně.

  Žiju na Ukrajině a my jsme stále daleko od evropských zemí s vlastní přepravou cestujících, nemají ani komfort ani respekt k cestujícím salonu, musíme začít sami sami a pak změnit podmínky dopravy a dopravy.

  Domnívám se, že na Gazelle není možné postavit běžné podnikání v oblasti přepravy cestujících. Nyní musíme klást důraz na bezpečnost a pohodlí. K tomu musíte mít v arzenálu dobré a spolehlivé vozy, jako jsou minibusy značky Mercedes, Volkswagen a podobně. Pak se zájem lidí automaticky přepne na dopravce s dobrými a pohodlnými vozy a dopravci s chudými a špatně upravenými vozy ztratí zákazníky a ztratí konkurenci.

  Chcete-li otevřít cestující jako obchod, budete potřebovat velký počáteční kapitál, a to především na nákup vozidel, protože tento obchod bude účinná pouze tehdy, pokud to bude možné, aby se na cestu a zcela uzavřít své vlastní dopravou, kromě vysoké ceny náhradních dílů, fond zarobotnoy palubě daně. Podnikání je velmi časově náročné.

  Ano, velmi zajímavá idea "obchodní dopravy". Mnoho informací je dáno těm, kteří chtějí začít podnikat. V naší nepřehledné době musíte mít za zády dobrou záda a myslím, že pokud začnu organizovat dopravu, bude to dobrý začátek. Pro sebe jsem se rozhodla mít šanci. Myslím, že se mi to podaří. Riziko je ušlechtilou příčinou.

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  Pro odeslání komentáře musíte být přihlášeni.

  Autobusová doprava jako výdělečná činnost

  Podle mnoha podnikatelů nemůže obchod s autobusy dnes znamenat zisk z důvodu nízké ziskovosti. A největším problémem v tomto směru je téměř úplná absence silniční služby nebo její velmi nízká úroveň. Navíc moderní autobusy nemají potřebné komfortní podmínky pro pohyb. Bohužel, pokud se podíváte na skutečnosti, tato slova jsou potvrzena skutečností, že mnoho autobusů nemá klimatizační zařízení, toalety a další atributy služby. A pokud jsou, jsou často rozbité. A co říci o výrobě vozidel sovětských časů. Na takové nejen nepohodlné jízdy, ale také nebezpečné.

  Pro srovnání můžeme uvažovat o americkém trhu, kde je situace v oblasti výpravy lidí zcela odlišná. Tato služba je velmi oblíbená a podle nejnovějších informací zaměstnává více než 4000 společností různých stupnic, minibusů a autobusů pro mezinárodní dopravu a nejen. (Viz také: dopravce jako podnik).

  V každém případě může být zapojení do takového druhu činnosti přinést spoustu peněz, pokud by jeho organizace mohla jít vážně a začít vše od vytvoření podnikatelského plánu. Samozřejmě, neměli byste si myslet, že takový podnik potřebuje vaši pozornost pouze v počáteční fázi. Budete muset neustále sledovat všechno, takže vše funguje, jinak nějaký jednoduchý způsobí nějaké ztráty.

  Začátek cesty

  Zaprvé budete muset zaregistrovat vlastní podnikání osobní dopravy pod záminkou individuálního podnikatele nebo jako právnická osoba. Dále je důležité získat licenci na poskytování služby.

  Poté, co obdržíte všechny potřebné dokumenty, můžete začít vytvářet trasu a samotnou společnost.

  Silniční doprava

  Je zřejmé, že celý podnik bude založen na autobusu. Mohou být zakoupeny nebo vypůjčeny, nejen nové kopie, ale také použité. Hlavní věc - v poslední verzi, že takový autobus byl vždycky na cestách, prošel kontrolou a jeho údržba nebyla drahá, jinak se veškerý příjem vrátí na opravu takové dopravy.

  Autobusy jsou rozděleny do:

  • velká - 50 míst;
  • střední - 25 míst;
  • malé - 15 míst;
  • pro VIP přepravu - až 8 míst.

  Tangent poslední možnost, pak tato služba nedávno velmi aktivně získání impuls, pokud jde o popularitu mezi obyvatelstvem země. Takže můžete také zvážit tuto výbavu. Pro začátečníky je nejlepší koupit jeden autobus pro test. Pokud začne přinášet čistý příjem, má smysl rozvíjet se v tomto směru kupováním nové dopravy.

  Náklady na vytvoření a provozování firmy

  Jednorázové náklady lze zaznamenat pro získání licence a registraci samotné firmy. Samozřejmě zde budeme zahrnovat i nákup autobusu. Pokud jde o fixní náklady, jsou tyto:

  • Plat za dirigent;
  • plat řidiči;
  • pronájem trasy;
  • oprava autobusu;
  • náhradní díly;
  • palivo;
  • pronájem parkovacího místa;
  • mytí automobilů apod.

  Jak ukazuje praxe, investované peníze by měly být vráceny do jednoho roku podnikání. Někteří lidé to dělají za tři měsíce. Ale to je ovlivněno mnoha faktory, od nákladů na cestu vybranou trasu a končit s počtem obyvatel ve městě. Pokud jde o přepravu cestujících autobusy po městě, nezapomeňte, že tento druh činnosti vyžaduje zvláštní licenci, kterou mohou vydat pouze ústřední orgány. Přibližná cena takového dokumentu činí asi 4000 USD. A bude formalizováno téměř měsíc.

  Vaši firmu můžete počítat jako plnohodnotnou společnost tím, že má 5 autobusů ve vlastním vozovém parku a od personálu - řidiče, auto mechanik, lékař, technik a účetní. Všechny tyto informace je důležité udělat v obchodním plánu pro autobusovou dopravu, poté zjistit ziskovost tohoto druhu činnosti, spoléhat se na náklady a možné příjmy. (Viz také: podnikatelský plán pro zásilkovou službu nákladní dopravy).

  Prostory

  V budově vaší společnosti by měla být stanice, kde jsou udržovány autobusy, praní, stejně jako kancelářské prostory a parkoviště s bezpečnostní službou. Pokud v počátečním stádiu není v dohodě nutné žádné množství peněz, pak zvažte možnost pronájmu parkoviště a můžete využít i umyvadlo pro někoho jiného za peníze.

  Nejlepší je být umístěn na okraji města, což výrazně ušetří na nájemném. Ano, a pro umístění velké společnosti potřebuje hodně území, které v centru města může čerpat z velkého množství peněz.

  Přibližné příjmy a výdaje

  Pokud má takovou společnost, která má k dispozici 5 autobusů, je na konci roku možnost získat až 200 000 dolarů. Ale z této částky půjde platit za práci zaměstnanců, pohonných hmot, dílů a podobně.

  Přibližné výdaje za rok budou činit 70 000 USD. Průměrná návratnost podnikání je tedy 4-5 let. V každém případě je zapotřebí vypracovat správný podnikatelský plán pro osobní dopravu autobusem, kde si všimněte všech možných nákladů a příjmů, abyste se ujistili o ziskovosti takového projektu a všeobecné účelnosti jeho zahájení. Můžeme vám jen přát hodně štěstí ve vašem úsilí a vytvořit opravdu kvalitní a velkou společnost pro přepravu cestujících.

  Podnikatelský plán: jak otevřít obchod s turistickými autobusy

  Organizace prohlídky autobusem po dlouhou dobu neztratí svou důležitost na ruském trhu služeb. Kupující povolení budou i nadále přitahovat místa, ve kterých je problematické nebo nákladné získat si vlastní cestu. Současně vyhlídkové aktivity znamenají kompetentní uspořádání, které turistům umožní vidět většinu památek v krátké době, možná i v různých městech.

  V současné době je politika společností organizujících turistické trasy taková, že cena za standardní exkurzi je vypočtena za podmínky, že hlavní kupující bude spotřebitelem s průměrným příjmem. To znamená, že potenciální publikum takové činnosti je masivní. Kromě toho v naší zemi jsou školní výlety velmi běžné, které poskytují společnosti spolupracující se vzdělávacími institucemi s neustálým velkoobchodním požadavkem. A samotní rodiče nikdy nejsou proti výletu dítěte s třídou, dokonce do jiného města, protože to není nákladné cvičení a pozitivně ovlivňuje formování dětí.

  Dalším oblíbeným kanálem pro přijímání žádostí byla móda pro exkurzní prázdniny pro důchodce, která přišla u nás ze Západu. Forma postupně získává dynamiku a rozvíjí, předpovídá dobré výsledky pro cestovní kanceláře.

  Takže pokud jste již vlastníkem cestovní kanceláře, přidání populárních turistických autobusových tras bude povinnou součástí dalšího rozvoje vaší organizace. To umožní rozšířit nabídku návrhů a zvýšit počet diváků, a tím také zisk. Pro začátečníky se jedná o prohlídky území Ruské federace as dalším rozšířením a potřebnou investicí a cestováním do zahraničí. Budeme se však ještě více zabývat případem, kdy se myšlenka na turistické autobusy uskutečňuje od začátku.

  Turistické trasy od nuly

  Zajišťuje stálou poptávku po svých službách, může cestovní organizace dosáhnout pouze tím, že splní určité tržní podmínky.

  1. Pohodlné podmínky pro pohyb. Žádná exkurze nebude způsobovat, že se zákazník opakovaně bude ucházet o prohlídku, pokud dlouhá cesta do autobusu, i když s pravidelnými pěšími prohlídkami, bude spojena s nevýhodami pro zákazníky. Především je to vozidlo. Jízda na rozpadající se PAZ SSSR, dokonce i nejzajímavějšími památkami, se nikoho neusmívá.
  2. Příslušná příručka. Vše závisí na průvodci. Dokonce i viditelné nedostatky mohou být zmírněny profesionalizací. Pokud váš průvodce přečte připravený podvodník, je čas otevřít společnost autobusem spící spánek, spíše než zábavné výlety. Jelikož obchodní nápady jsou také zajímavé, ale zájem o zájezdy ovlivní negativně.
  3. Doplňkové služby během cesty. A není to jen o zastávkách kolem veřejných míst. Nabídněte zákazníkům půlhodinovou procházku, během které si můžete koupit suvenýry, vypít šálek kávy v levné kavárně. Pokud se tento letní trasy pravděpodobně hodně bude líbit příležitost plavat v čistém jezeře. Tyto programy také organizují nákupy a dokonce i kulinářské výlety, kdy zákazníci navštíví nejznámější instituce měst jako součást autobusové cesty.

  Začátek od nuly je vždy velmi náročný úkol pro každého podnikatele. Alespoň proto, že potřebujete dobrou investici včetně toho, abyste mohli rozvinout svou firmu v počátečním čase, kdy se začínají přijímat zakázky a vaše sláva a pověst se právě tvoří. Proto začíná podnikatel vždy vyžadovat jasný a podrobný obchodní plán. Musíte být připraveni na skutečnost, že vládní programy na podporu malých podniků vám nemohou pomoci. A půjčky na zahájení vlastního podnikání v posledních letech jsou extrémně neochotné. Ačkoli mezi podobnými nabídkami je možné najít a vhodný, jako například speciální program pomoci spořitelny pro začínající podnikatele.

  Co je důležité, pro osobu, která začíná podnikat v oblasti autobusových zájezdů, se mnozí provozní provozovatelé nemohou pochlubit vlastním vozovým parkem. Autobusy jsou pronajaty od dopravce při sestavování seznamů exkurzí. Jedná se o pohodlnou formu spolupráce, protože stejně jako u dočasných zakázek bude podnikatel, který vlastní autobusy, nucen vynakládat peníze na údržbu a jednoduše. Dopravní společnost s častými objednávkami od agentury může vytvářet určité individuální ceny se slevami.

  Druhou stranou mince je dílo cestovní společnosti se zahraničními agenty. V případě, že vaše organizace plánuje přivést turisty z jiných zemí, musíte být připraveni na vysoké úvěrové sazby a dovozní cla pro vozidla do Ruska. Máte-li v rezervě pronájem autobusů se zahraniční organizací, která může dodat komfortní vozy luxusní třídy, můžete okamžitě dokázat, že jste dobrou organizací s kvalitními službami. Ale budeme muset jednat s těmito společnostmi a přesvědčit je o výhodách spolupráce.

  Na druhé straně banky evropských zemí aktivně spolupracují s těmi, kteří spolupracují s pracovníky v dopravě, zejména pokud je zde dobře organizovaný obchodní plán. Ale vzít v úvahu skutečnost, že tyto bankovní instituce nefungují bez sítí, jako u služeb cestovního ruchu jsou poskytovány lidem, a cesta může jednat a nepředvídané výdaje, které zahrnují platbu ve výši více odškodnění postiženého. Připomeňme, mluvíme o Evropě.

  Další okolnost, která hovoří ve prospěch spolupráce s loďstvy třetích stran - je v průměru doba obnovy loďstva přibližně 5 let. Během této doby, pokud podnikatel použije vlastní dopravu, bude muset zhromažďovat dostatečné finanční prostředky na provedení modernizace bez ovlivnění vlastní finanční situace. V opačném případě je celá myšlenka podnikání ztracena. Na druhou stranu, pokud máte stále podnikatel rozhodne podnikat, aniž by najímat externí firmy, je možné současně poskytovat služby jiným subjektům, vzdávat svá vozidla k pronájmu, čímž se výrazně zvyšuje šance na získání vhodného zisku, a to i mimo sezónu. Pronájem autobusového parku je populární aktivitou nejen mezi turistickými organizacemi, ale také v showbusinessu, kdy kolektivy fáze vstupují do koncertů ve městech s jejich vybavením.

  Nákup zahraniční dopravy

  Situace na trhu potvrzuje, že takový systém si zvolili provozovatelé a firmy, které se již osvědčily na trhu turistických a turistických služeb a získaly stabilní zisk, který jim umožní investovat do rozšiřování organizace. V opačném případě můžete prodloužit dobu návratnosti případu na obscénní velikost. Nové vozidlo, vhodné pro kvalitu a úroveň organizace turistického vybavení, bude stát podnikateli v průměru 250 tisíc eur. Na evropském trhu je však velmi běžný leasingový systém pro právnické osoby, který podnikatelům umožňuje vzít autobus za příznivých podmínek, postupně platit náklady a na konci období změnit jeho nový. Úroková sazba může být výhodná.

  Jak již bylo zmíněno, autobusové výlety jako podnikání jsou předmětem sezónních výkyvů poptávky, což není překvapující. Výdělky v zimě, jak ukazují statistiky zkušených podnikatelů, stačí zaplatit úroky a platit mzdy. Proto je hlavním časem splácení dluhu za leasing sezóna teplého času a prázdnin. Proto je standardní doba splácení dluhu prodloužena. Průměrně 5 let. Nejdůležitější je nezapomenout na pravidlo - klientská základna by měla být neustále doplněna a flotila by měla fungovat. Každodenní čas nečinnosti autobusu přinese ztráty.

  Nabídka pro zákazníky, aby bylo možné předpovídat přinejmenším přibližný příjem firmy a být připraveno na poptávku, se vytváří do balíčků několik měsíců před jejich zavedením. Cena samotného autobusu je zahrnutá v ceně turistů pobývajících v určitém městě a je rozdělena počtem účastníků. O dobrá ziskovost a ziskovost lze říci poté, co budou skupiny přijaty omezeně. To znamená, že počet žadatelů překročí počet možných míst. A proto potřebujete úzkou spolupráci s poptávkou a podporou pověsti společnosti na trhu exkurzních služeb.

  Pronájem autobusů pro firmy

  Nejvýraznějším plusem této možnosti je nedostatek zapůjčení půjček na nákup vlastního vozového parku. Ale to neznamená, že na cestě k ziskové firmě nebudou mít žádné další obtíže:

  1. Pokud pracujete s domácími dopravními společnostmi, je pravděpodobné, že bude problematické nalézt pohodlné autobusy, které splňují všechny moderní standardy kvality přepravy turistů. Zvláště v sezóně, kdy společnosti pracují především s těmi, kteří jsou jejich stálými zákazníky, poskytují si plné pracovní zatížení.
  2. Pronájem dopravních nákladů v průměru 1500 rublů za hodinu. A to je meč se dvěma okraji. Na jedné straně je pro evropské dopravce nízká cena, protože by měla zahrnovat nejlepší technologický stav, který by neměl podporovat malé fondy. A profesionalita řidiče a všechny doprovodné faktory, které mohou ovlivnit kvalitu služby. Na druhou stranu naši cestovní kanceláře nejsou ochotni platit za vyšší tarif. A proto pravděpodobnost kazu při nesprávné kvalitě - se zvyšuje.
  3. Bezpečnost a spolehlivost. Nebude překvapením, že v Evropě jsou řidiči prohlídkových okruhů a turistů - klienti exkurze jsou naprosto bezpečné. Dražší prohlídky znamenají dobře vybudovaný bezpečnostní systém, díky němuž bude v případě nehody vždycky vítěz. V ruských realitách dokonce i získané mzdy řidičů, které ospravedlňují náklady na turné, způsobují mnoho recyklace. Proč se péče a stejná kvalita dopravy zhoršila. Současně málo lidí může poskytnout nějaké záruky pojištění a prozatím neexistuje žádná kultura, která by nám vždy zajistila náš život a zdraví. V důsledku toho kvalita trpí v každém případě. Ačkoli je v Rusku slušně náročné, služby exkurzních firem jsou náročnější než na Západě, kde se začínají rozvíjet "karavanové" turistiky a výlety na osobní auto.

  Jeden z problémů, proč s veškerou poptávkou po kvalitních službách cestovního ruchu zůstává kvalita na nepřiměřené úrovni, nazývá se nedostatečnou podporou státu.

  Vlastnosti startovního turistického autobusu

  • Podpora podnikání od začátku v tomto segmentu trhu může trvat až tři roky. Podnikatel novinářů by měl tuto situaci pochopit a správně předvídat své náklady. Takovýto dlouhodobý vztah je spojen s výše uvedenými obtížemi a také skutečností, že hlavní směry a trasy, které poskytují poptávku majitelům, jsou již obsazeny. A prolomit hustou vrstvu konkurentů, musíte vynaložit velké úsilí a poskytnout nejvyšší kvalitu.
  • Pro začátečníky v oblasti autobusových exkurzí bude užitečné začít z krátkých tras. To vám umožní udělat méně chyb, pochopit, co chybí, co nemáte a co je potřeba pro spokojenost cestujících a zákazníků. Navíc návratnost takového schématu výrazně poroste, protože velké trasy vyžadují vysoké náklady.
  • Sezónnost. Jak již bylo řečeno, v odvětví autobusů se výrazně snižuje míra vstupu na čistý zisk, což nutí počítat v mimo sezónu, nečinnosti při nulovém příjmu. Nicméně i relativní nováčci se tomuto problému mohou vypořádat organizováním dalších služeb. Například zimní prohlídka. Nebo silvestrovské výlety pro školáky a studenty, protože svátky jsou dostatečně dlouhé.

  Nezapomeňte jen na to, že nejrychlejší "bezrybná" sezóna - konec podzimu - začátek jara, tak připravte se a předem připravte nestandardní nabídky pro "studené" exkurze. A ano, platy pro zaměstnance, zejména řidiče, budou muset platit po celý rok, a to bez ohledu na dobu nečinnosti.

  • Personál, není důležité, evropské trasy, které jste si vybrali, nebo mistrovské vnitrostátní trasy, musí mít všechny potřebné dokumenty včetně odkazů. Bude to urážlivé, pokud jste na začátku svého podnikání, kouříte na jednoduchých věcech. To zahrnuje jak reference, tak i doklady o dopravě cestujících na dlouhé vzdálenosti. Proto při výběru řidičů při náboru velmi pečlivě.
  • Volba vozidla, jak bylo uvedeno na začátku článku, přímo ovlivní spokojenost zákazníků s kvalitou. Zvláště při cestování na velké vzdálenosti. Navíc je to také hlavní část vašich výdajů při spuštění a provozování podniku. Proto analyzujte všechny nabídky na trhu a vyberte nejoptimálnější poměr cena / kvalita. Zpočátku můžete mít dva nebo tři kusy, ale vždy buďte připraveni na rychlé rozšíření vozového parku nebo si nechte připravit nabídky od dopravních společností.
  • Jako varianta služeb začínající společnosti budou užitečné exkurze a intracity. A pro splnění moderních požadavků bude nutné zakoupit dvouprvkové exkurze. Náklady na jeden takový autobus se pohybují v rozmezí 450 tisíc dolarů. Takové služby vám umožňují poskytovat služby obyvatelům města, stejně jako nerezidentům a zahraničním turistům.

  Obecně platí, že podnikání v oblasti organizování autobusových zájezdů je považováno za superziskové. Vždy si však pamatujte, že potrvá dlouhá doba prolomení konkurentů a zavedení pracovního plánu od začátku. Investice do nákupu vlastních autobusů budou efektivnější, protože bude možné spolupracovat s konkurenty a dát jim vlastní flotilu k pronájmu. Podnikatelský plán by měl obsahovat případné náklady nejen na tomto místě, ale také dát představu o všech možných finančních investic, které vám umožní správně předvídat výnos na ziskovost, a pokud je to nutné, bude významnou pomoc při uzavírání smluv s bankami.

  Podnikání na taxi s pevnou trasou

  Obchod s automobily

  Trénujte svůj mozek s potěšením

  Je otevření raketoplánové taxi ziskovou investicí do finančních prostředků? Takové služby jsou v naší zemi velmi oblíbené. Obyvatelé velkých měst a malých měst preferují tento způsob dopravy pro rychlý pohyb a komfort cesty. V důsledku toho roste poptávka každý den. Lidé denně využívají služby taxi s pevnou trasou. Tento druh veřejné dopravy v městech, kde zaujímá první místo mezi všemi druhy pozemního hnutí, je obzvláště populární.

  • Jak otevřít taxi s pevnou trasou?
  • Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů
  • Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?
  • Nastavení vozu na trase
  • Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou
  • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
  • Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou
  • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
  • Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou
  • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

  Kromě placení za jízdné přináší osobní doprava další zisk, což opět dokazuje ziskovost podniku. Umístění reklamy uvnitř vašeho vozu je dobrým zdrojem dodatečných příjmů. Mohou to být bannery, brožury, letáky a jiné tištěné výrobky. Přinášejí majiteli vozidla dobré peníze. Takové výrobky by měly být umístěny na místech, které jsou pro cestující viditelné.

  Jako místo pro reklamu můžete použít tělo auta. Registraci vozidla provádí zaměstnanec reklamní agentury s použitím filmu s barevným vzorem. Navzdory skutečnosti, že se jedná o nejdražší typ reklamy, získává rostoucí popularitu. Majitel vozidla může zajistit autobusové zájezdy a výlety, poskytnout auto k pronájmu. Pokud vám toto vše vyvolalo otevření taxi s pevnou trasou, níže uvedený obchodní plán vám pomůže začít správně.

  Jak otevřít taxi s pevnou trasou?

  Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů

  Především musíte získat povolení k přepravě cestujících. Chcete-li to provést, požádejte městské oddělení inspekce dopravy. Soulad vozidel s požadavky dozorčích orgánů je povinný. Je třeba najmout zaměstnance, kteří mají řidičský průkaz příslušné kategorie a absolvovali certifikaci.

  Licence je vydávána po dobu 5 let, abyste ji obdrželi, musíte zaplatit 2 druhy státní daně. Pro každé vozidlo je vytvořena samostatná účetní karta. Registrace společnosti zabývající se osobní dopravou je možná jako IP nebo LLC. Při zahájení podnikání v trase by měl začínající podnikatel vědět, že nejdůležitějším dokumentem je povolení k přepravě. Vydává jej Ministerstvo dopravy.

  Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?

  Druh zakoupených automobilů závisí na finančních možnostech podnikatele. Nesnažte se snížit počáteční investici kupováním ojetých vozů. Při jedné změně minibus prochází dostatečně velkou vzdáleností. Je důležité vědět, kdy jste otevřeli své podnikání. Použité vozidlo nemůže denně překonávat takové vzdálenosti, což vede k trvalému poruchám.

  Nejspolehlivějšími vozy jsou Gazelle pro 13 míst. Ne méně často na silnicích je 18místný Ford Transit a 19místný Mercedes-Benz Sprinter. Gazelles mají atraktivní hodnotu, ale nejsou schopni poskytnout odpovídající pohodlí. Při omezených finančních zdrojích byste měli využívat služby leasingu.

  Nastavení vozu na trase

  Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou musí obsahovat fázi vývoje trasy.

  K získání cesty pro osobní dopravu musí majitel vozidla požádat místní správu. Tam organizují výběrová řízení na organizaci dopravy, ve kterých se může zúčastnit nováček podnikatel. Přeprava cestujících na nejoblíbenějších trasách začíná přinášet příjmy z první pracovní směny. Můžete také vytvořit novou trasu. Chcete-li to udělat, musíte pečlivě prozkoumat infrastrukturu města, je dobré přemýšlet přes všechny jemnosti. Se správným přístupem začnou přepravovat cestující na nových trasách zisky. Nicméně s některými obtížemi se ještě setkáte. Cestující potřebují nějaký čas, aby si zvykli na novou trasu. Malé výnosy nemohou pokrýt běžné výdaje.

  Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou

  Dalším bodem je výběr pracovníků. Otázka pronájmu řidičů by měla být řešena se zvláštní odpovědností, protože jejich kvalifikace závisí na životě cestujících. Kromě řidiče kategorie D, budete potřebovat účetní, manažer, zdravotnickým pracovníkem, který bude provádět inspekce pre-trip. Nebude nadbytečné nezávisle sledovat stav vozidel. Nepřesnost řidiče je hlavní příčinou poruch automobilů. Zaměstnanec musí mít pět let zkušeností s řízením vozidel této kategorie a lékařský průkaz.

  Mzda řidiče se skládá z fixní části a prémií za překročení míry výroby.

  Tento přístup dovoluje zaměstnanci motivovat zaměstnance k plnění a překonání plánu. Stejně jako každý jiný typ podnikání vyžaduje taxi s pevnou trasou velkou počáteční investici. Odplata závisí na mnoha faktorech.

  Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

  Chcete-li zjistit ziskovost obchodování s trasou, je třeba určit denní příjem. Jeden stroj dokáže přinést denně 3 až 5 tisíc rublů. Z těch, kteří v placení práce odečteno řidič 1000 rublů v povinném pojišťovny - 500 rublů, náklady na palivo a opravy automobilů - 1000 rublů. Čistý zisk se tak bude pohybovat od 500 do 2500 rublů. Daňové poplatky jsou od 1 do 7 tisíc rublů na jednotku dopravy. Celková částka závisí na počtu vozidel ve vozovém parku. Aktuální náklady jsou určeny stavem vozu. Například domácí Gazelle spotřebovávají nejméně 15 litrů benzinu na 100 km.

  Aby bylo možné ušetřit peníze, je možné pronajmout si území z vozového parku mimo město. Při vytváření velkého podniku je možné uzavřít smlouvy o dodávkách pohonných hmot a náhradních dílů. Nejvýhodnější je zahájit otevření taxi s pevnou trasou ve velkém městě. Na ploché cestě je spotřeba paliva ekonomičtější a zákazníci jsou téměř vždy.

  Přemýšlejte o nutnosti nastavit jízdné, nemělo by být příliš vysoké, ale nezapomeňte na potřebu pokrytí provozních nákladů.

  Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou

  Podnikání pro přepravu cestujících začíná registrací ve státních úřadech. Registrace stavu osobního dopravce vyžaduje 3-4 týdny. Také je nutné získat povolení k přepravě cestujících na ministerstvu dopravy. Tam je nutné schválit cestu dopravy. Je třeba vzít v úvahu povinné pojištění cestujících.

  Potřebujeme si koupit dopravu pro flotilu, rozhodujícím faktorem jsou náklady na auto a prostředky, které má podnikatel. Po výběru dopravy je třeba najmout řidiče, organizovat pracovní plán a platit za svou práci. Po odeslání dopravy na trasy.

  Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

  Ziskovost podniku závisí na denním příjmu z jednoho vozidla. Průměrný příjem z jednoho automobilu činí 4 000 až 5 000 rublů, po odečtení mzdy řidiče, pojistného a nákladů na pohonné hmoty činí čistý zisk asi 1 000 až 2 000 rublů z jednoho auta.

  Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou

  Hlavní volbou kategorie dopravy je dostupný prostředek mezi zahraničními a domácími vozy, rozdíl v ceně je asi 200%. Auto "GAZelle" má malou kapacitu 8 - 15 cestujících, nízkou bezpečnost a nízké náklady. Dovážené protějšky Peugeot Boxer, Ford Transit a Iveco Daily mají větší kapacitu 16 cestujících - 26 míst k sezení, spolehlivější a déle vydrží. Nákup vozidel s rukama nese velké riziko, které povede k problémům s opravou a údržbou dopravy. Je třeba vyjasnit dostupnost potřebných dokumentů o vozidle, konkrétně OTTS. Certifikovaný prodejce může obdržet rady i záruční servis.

  Trénujte svůj mozek s potěšením

  Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

  Pro postup při přepravě cestujících kyvadlovou dopravou na místním ministerstvu dopravy je třeba tyto doklady předložit:

  • doklad o registraci;
  • kopie kontroly vozidel;
  • zakládající smlouva;
  • bankovní účty, adresy a kontaktní čísla;
  • dokument, který označuje daňové účetnictví;
  • statistické kódy;
  • smlouva o parkování;
  • certifikát PC a DB;
  • pracovních knih a řidičských oprávnění zaměstnanců.

  Potřebuji povolení ke spuštění mikrobusů?

  Je nutné získat státní licenci pro přepravu více než 8 osob po silnici.