Služby obchodního plánu autoelektronika

Tento podnikatelský plán je určen k investování poskytování služeb v oblasti autoelektrika.

Účel vypracování podnikatelského plánu: pro zaměstnance;
Rozsah práce: 22 stran;
Podnikové plánování společnosti Horizon: 1 rok.

V rámci podnikatelského plánu jsou poskytovány následující typy služeb:

 • Instalace autoalarmu;
 • Instalace autorádia;
 • Diagnostika vozu;
 • Tónování auta;
 • Odhlučnění automobilů;
 • Instalace videorekordéru;
 • Instalace xenonu;
 • Výměna snímačů atd.

Chcete-li provádět činnosti, musíte si zakoupit následující zařízení:

 • Pájecí pistole;
 • Montáž osazení;
 • Multimetr;
 • Šroubovák;
 • Sada nástrojů - 2 sady;
 • Diagnostika "BOSCH" - KTS 340;
 • Tiskárna.

Podnikatelský plán předpokládá, že personál pro realizaci projektu bude 3 osoby a bude zahrnovat:

 • Elektrikář - 2 jednotky;
 • Instalátor - 1 jednotka.

Franchise "Trans Starter": jak výhodné je prodávat autoelektriku

Počet aut v Rusku roste každým rokem a bude i nadále růst. Franchise „Trans Starter‚navrhuje otevřít ziskové podnikání v prodeji a opravách elektrikářů, kteří již zaplatili za sebe za šest měsíců.

Po ročním růstu ruského automobilového parku narůstá poptávka po automobilovém zboží a opravách automobilů. Zatímco přesto nebyla vyvinuta přiměřená náhrada za druhou a v příštích pěti letech se předpokládá růst počtu vozů, je možné ji bezpečně otevřít pro prodej a opravu autoelektrických zařízení. A díky povolení "Trans Starter" organizovat takové podnikání bude mnohem jednodušší než sám.

Ochranná známka "Trans Starter" úspěšně působí na trhu již od roku 1995. Během této doby bylo v Rusku a zemích SNS otevřeno více než 18 servisních středisek a 5 velkoobchodních skladů. Franchising zaměstnává více než 50 podniků. Dnes je "Trans Starter" předním dodavatelem automobilové elektroniky v Rusku a zemích SNS.

Společnost se zabývá dodávkou a opravami vysoce kvalitních startérů a generátorů za přijatelné ceny pro všechny automobily. Partneři jsou nabízeni k zahájení podnikání pro prodej a příjem při opravách autodílů, přičemž veškeré opravy budou prováděny franchisorem. Výsledkem je, že partner získává své vysoce výnosné podnikání s minimálními investicemi a bez nutnosti nakupovat drahé vybavení.

Licence "Trans Starter" uděluje právo používat značku a pomáhat v mnoha otázkách souvisejících s otevřením a rozvojem podniku. Specialisté společnosti pomohou určit místo, výběr a nákup zařízení, vytvoření optimálního skladového fondu. Partnerovi bude poskytnuta plná dokumentační podpora a poskytne elektronické modely propagačních produktů. Pro zaměstnance v ústředí společnosti bude uspořádána týdenní stáž.

Chcete-li uspořádat franšízový obchod, "Trans Starter" vyžaduje investice 800 000 rublů a prostor o rozloze 40 metrů čtverečních. metry, které budou mít ventilační systém a možnost instalace venkovní vývěsní štítky. Výše paušálního příspěvku (náklady na povolení) a licenčních poplatků závisí na regionu. Paušální příspěvek činí v průměru 200 000 rublů a licenční poplatky jsou od 10 000 rublů. Tyto ukazatele jsou pro každý projekt vypočteny jednotlivě. Po zahájení podnikání pro koncesi "Trans Starter" může partner počítat s měsíčním ziskem 150 až 600 tisíc rublů. Praxe ukazuje, že tato úroveň příjmu vám umožní přerušit i 2-3 měsíce práce a plně splatit své investice po dobu 6-7 měsíců. Ziskovost podniku na prodej autoelektriky dosahuje 40%.

Podnikatelský nápad: Diagnostika automobilů na místě jako způsob, jak vydělat peníze

Diagnostika v terénu je služba pro diagnostiku automobilu (kontrola a identifikace příčiny poruchy nebo poruchy), výpočet nákladů na opravy a možnou nápravu problémů při opuštění klienta.

Jeho význam spočívá v tom, že při poškození vozidla bez objektivních důvodů, klient nemusí volat servisní středisko odtahovku nebo navštívit obchod těla, kde pomocí drahé vybavení, provést všechny potřebné práce na problémech s instalací. To šetří čas a značnou částku peněz pro vlastníky automobilů.

Také tato služba může být použita při nákupu ojetého vozu. V co nejkratším čase nezaujatý automobilový odborník, který používá specializované vybavení, kontroluje provozuschopnost a spolehlivost automobilových systémů za mírný poplatek.

Hostující autodiagnostika může být užitečné v případě pochybností u majitelů aut v technickém stavu vozidla: Překročení benzínu spontánní fungování některých prvků, non-provozního signálu, atd...

Hlavní výhodou on-site vlastní diagnostikou před klasickými pevnými diagnostiky na snižování nákladů, rychlost řešení problémů, stejně jako nejdříve opravit.

Jak začít podnikat

Začátek tohoto podnikání, stejně jako jakýkoli jiný, je nutné s pochopením specifik služeb. Důležité je nejen dostupnost potřebného vybavení, ale také dovednosti a příslušné znalosti v oblasti automobilového inženýrství. Dodavatel musí pochopit, co tento indikátor znamená, jakou vadu to ukazuje, jaká může být jeho příčina a jak ji opravit. Důležitým bodem je tedy identifikace osob, které budou provádět diagnostiku automobilů na místě.

Pokud podnikatel sám vlastní potřebné dovednosti, odborné znalosti v této oblasti, pak začít podnikat je zaregistrovat se jako podnikatel. Pokud hodláte organizovat práci několika zaměstnanců, můžete se také zaregistrovat jako IP nebo nastavit LLC. V takovém případě však podnik nepřinese zvláštní příjmy, protože bude vyžadovat značné náklady na dopravu, vybavení a platy zaměstnanců. Z tohoto důvodu expanze přilákat nové zaměstnance ve skutečnosti pouze vyvinuté a oblíbené služby, pokud existuje velké množství objednávek, což samo o sobě nemůže vyrovnat, nebo při návštěvě autodiagnostiky je volitelná služba v každé organizaci (showroom, obchod, atd.).

Registrace IP se provádí v místě bydliště. Chcete-li požádat, musíte vyplnit formulář P21001, připojit k němu potvrzení o zaplacení státního poplatku 800 rublů a vybrat si daňový systém. V tomto druhu činnosti si stojí za volbu USN mezi "zdaněním příjmů" a "zdaněním rozdílu mezi příjmy a výdaji". Předběžná volba optimálního systému nebude fungovat, protože náklady vzniknou především v důsledku nákladů na pohonné hmoty. V budoucnu, kdy to bude možné analyzovat korelaci příjmů a výdajů, je třeba stanovit konečný typ daně, ale nejprve je lepší zvolit „zdanění příjmů“, jak bylo stanoveno přibližné náklady budou zanedbatelné.

Pracovní plán

Po určení své role v této činnosti a při registraci je nutné zakoupit vybavení pro podnikání.

Nejprve musíte pochopit, jak bude služba poskytována zákazníkům. S vlastní dopravou se výrazně sníží počáteční náklady. Využívat služeb veřejné dopravy, je irelevantní, protože cesty jsou pouze orientační, takže se dostat k zákazníkovi budou muset nohu, což zvyšuje dobu pro poskytování služeb, snižuje ziskovost a nepříznivě ovlivňuje dobrou pověst.

Za druhé je nutné zakoupit speciální vybavení. Můžete si vybrat podle druhu dopravy, na které bude práce vykonávána. Může to být malý přenosný automobilový skener a vážné počítačové vybavení.

Pak byste měli začít propagovat svou službu. Nejlevnější možností je umístění reklam, ale s dalšími prostředky můžete najít efektivnější reklamní kanály.

Služba je poskytována v místě nákupu zákazníka. Po provedení této služby na místě poskytovatel poskytne službu pro další aplikaci, pokud existuje.

Výběr umístění a polohy

Autodiagnostika mimo kapsy, vzhledem ke své specifičnosti, nevyžaduje prostor. Veškeré služby jsou poskytovány zákazníkům při jejich odjezdu na určené místo a stávající zařízení není velké. Jediný pokoj, který bude potřebovat, je garáž. Ve své nepřítomnosti, můžete si koupit ready-made (cena okolo 400 000 rublů), vybudovat vlastní (200 000), objednával konstrukci (300 000) nebo pronájmu (asi 8000 rublů měsíčně). S ohledem na omezené finanční prostředky je dobrou alternativou pronájem parkovacího místa na parkovišti - asi 100 rublů za den.

Kancelářské prostory, ve kterých budou přijaty objednávky a budou vedeny zprávy - byt podnikatele. Komunikace bude probíhat pomocí mobilních telefonů, proto není zapotřebí připojení k telefonní lince. Dodatečné náklady na používání bytu jako kanceláře nevyžadují.

Zaměstnanci

Vzhledem k provádění obchodní činnosti registrován IP spíše než vyžadovat propracovaný reporting a kompletní účetnictví tohoto druhu práce, kterou může vykonávat obchodní majitele.

Příjem objednávek, podpora podnikání, nalezení nových zákazníků jsou také odpovědností podnikatele. To vám umožní poznat aktuální situaci a výrazně ušetřit rozpočet.

Také za přítomnosti příslušných dovedností provádí diagnostika na místě samotný podnikatel. Tím se zabrání dodatečným nákladům na nábor zaměstnanců.

Při neexistenci nezbytné kompetence je zaměstnávání zaměstnanců povinné. Základními požadavky na vykonavatele práce: praxe v dané oblasti (bývalý zaměstnanec předváděcí místnosti, garáže, atd), vlastnit potřebné dovednosti, zejména práci s vybavením pro diagnostiku, řidičský průkaz požadovanou kategorii. Platbu práce lze vypočítat jako procento z objednávky (asi 30%) nebo jako pevnou částku (asi 25 000 rublů).

Zařízení

Hlavní použité zařízení v oblasti autodiagnostiky na místě je speciální skener. Jeho cena se může značně lišit v závislosti na značce výrobce, provedených funkcích, sadě indikátorů, přesnosti měření a mnohem více. Dobré a vysoce kvalitní automatické skenery stojí od 5 000 rublů a více.

Není to špatný a poměrně levný model je autoscanner Delphi DS150E (stojí asi 9 000 rublů). Může být použita pro automobily, kamiony a autobusy. Přístroj zabírá malý prostor, váží asi 1 kg, je analogickým řešením profesionálních skenerů z čerpacích stanic. Podporuje asi 50 značek automobilů, diagnostikuje základní ukazatele, zobrazuje všechna indikace v reálném čase.

Významně dražší je model FCAR F5-G (120 000 rublů). Diagnostikuje auta, nákladní automobily a speciální vybavení. Tento model váží asi 10 kg a má jasný displej, vestavěný neustále aktualizovanou službu vám umožní odhalit a napravit chyby z palubního počítače a je kompatibilní s většinou automobilů.

Autoscanner MaxiSYS PRO od firmy Autel (cena asi 200 000 rublů) je diagnostickým nástrojem pro více značek. Je kompatibilní s téměř všemi modely a značkami automobilů, dělá diagnostickou práci rychle a naprosto přesně. Umožňuje vám analyzovat stav všech systémů automobilu, okamžitě identifikovat auto bez nutnosti zadávat parametry, podporuje aktualizace ze speciální databáze a opravuje mnoho chyb. Ve skutečnosti je toto zařízení profesionální skener, který se používá v pevných místech údržby.

Spolu se skenerem budete potřebovat další nástroje, které vám poskytnou další práci a služby. Za prvé, jedná se o speciální sadu nástrojů (asi 15 000), tloušťka (4000 rublů), čerpadla (3 000), obrobek a programátorů pro klíče (ve výši 28 000 rublů).

Nakonec, při absenci vozidla, je potřeba jeho získání. Nejlepší volbou - levné auto v hodnotě zhruba 100 000 rublů. Tento stroj spotřebuje málo paliva, pohodlné a snadné ovládání, zabírá málo místa a nevyžaduje velké investice (potenciální opravy nejsou brány v úvahu, mluvíme o nákladech start-up).

Tak, koupit všech potřebných a vysoce kvalitní vybavení v nepřítomnosti potřebných položek bude vyžadovat asi 350 000 rublů.

Základní a doplňkové služby

Mezi hlavní služby diagnostiky na místě patří:

 1. Diagnostika vozu před nákupem. Tato služba zahrnuje specialisty na kontrolu vozidel, měření tloušťky barvy, kontrolu všech součástí, diagnostiku motoru, převodovky, brzdový systém, řízení, zavěšení a veškerou elektroniku. Cena služby je 3 000 rublů.
 2. Diagnostika vozu v případě poruchy / nehody / technické poruchy. Součástí služby je vizuální kontrola, diagnostika automobilových systémů, identifikace poruch a přibližný odhad nákladů na opravu. Náklady na službu jsou 2 500 rublů.

K této službě může být připojena další služba opravy automobilů, pokud má odborník kompetence a potřebné vybavení. Náklady na tuto dodatečnou službu se liší v závislosti na typu poruchy.

Jako doplňkové služby pro diagnostiku na místě lze kontrolovat právní balíček dokumentů (skutečné při nákupu ojetého automobilu), stejně jako kontrola pokut, únosů, nehody.

Přibližný finanční plán podniku

Náklady na zahájení tohoto podnikání zahrnují:

 • nákup hlavního zařízení - 200 000 rublů;
 • nákup dodatečného vybavení - 50 000 rublů;
 • nákup auta - 100 000 rublů.

Celkově náklady na zahájení podnikání činí 350 000 rublů.

Za předpokladu, že služby budou poskytovány najímal specialisty, měsíční náklady budou zahrnovat:

 • mzda odborníka je 25 000 rublů;
 • pronájem parkovacího místa - 3 000 rublů;
 • odhadované měsíční náklady na pohonné hmoty za poskytování služeb činí 5 000 rublů.

Celkové měsíční náklady činí 33 000 rublů.

S kompetentní propagací a značným počtem zakázek může být denní příjem od 3000 rublů a více, takže za měsíc může být výtěžek asi 100 000 rublů.

Zisk, který každý měsíc přinese tato činnost, bude asi 70 000 rublů. V souladu s tím budou všechny výdaje kryty do šesti měsíců. V budoucnu si můžete koupit vylepšené vozidlo a překonat objednávky na rozšíření podnikání.

Reklama

Reklamní služby by se měly provádět nejprve odesláním reklam. To je nejlevnější a velmi efektivní způsob. Na internetu je mnoho stránek pro bezplatné i placené reklamy. Největší je Avito. Regionální stránky mohou být také použity, protože mají specifické cílové publikum.

Předpokladem je vytvoření a propagace optimalizovaného vyhledávače pro internetové stránky společnosti. Cena za to může být od 50 000 rublů a více, ale přijatý zdroj bude stejně efektivní jako stránky s reklamami. Místo by mělo poskytnout kontaktní informace, seznam základních a doplňkových služeb, uvádějící cenu, seznam a popis použitého zařízení.

Docela zajímavou cestou je venkovní reklama: instalace bannerů, tiskových letáků a letáků s následnou distribucí. Vzhledem k tomu, že služba je relevantní a v současné době ještě není rozšířena, je zaručena vnější reklama, která přitahuje nové zákazníky.

Také může být vzájemná reklama použita mezi různými prodejci dílů, prodejci automobilů a vlastníkem firmy pro diagnostiku automobilů na místě.

Nápady, jak zvýšit zisk a přilákat zákazníky

Nejúčinnějším způsobem, jak přilákat nové zákazníky, je vynikající pověst společnosti. Pro jeho založení je nutné poskytovat kvalitní služby všem majitelům automobilů. K tomu je třeba co nejdříve provést jakoukoli diagnózu a odrážet skutečný stav vozidla. Je-li to nutné, je třeba poskytnout opravy automobilů, což se projeví také v pověsti.

Vzhledem k tomu, že vytváření pozitivního obrazu trvá dlouhou dobu, efektivním rychlým opatřením bude použití věrnostních programů. Každý klient by měl dostat diskontní kartu se symbolickou slevou (například 5%) nebo použít systém kumulativních bonusů. To nám umožní shromáždit základnu běžných zákazníků, kteří budou tvořit hlavní část příjmu.

Skvělý způsob, jak přilákat zákazníky a získat trvalý základ, jsou drobné dárky a suvenýry používané motoristy. Například výroba automobilových klíčenky, pera, vizitky, notebooky, které označují logo organizace a kontaktní informace pro komunikaci. Pokud máte zapamatovatelné upomínkové předměty, klient v případě potřeby bude vědět, kdo se s problémem setká.

Také dobrým řešením je poskytovat konzultační služby po telefonu: existují určité problémy, které lze řešit samostatně, a to podle pokynů v telefonu. Pokud problém nebyl vyřešen, bude muset klient skutečně požádat specialistu o placenou pomoc, která přinese další zisk.

Jak rozšířit

Pravděpodobnost, že je třeba rozšířit v tomto oboru je minimální, protože tok zákazníků nestabilní, může být buď stáhnout, nebo volné dny. Nicméně vzhledem k neexistenci vážné hospodářské soutěže a významu služeb v některých regionech může být rozšíření takové činnosti oprávněné.

Nejjednodušší způsob rozšíření je najímat další zaměstnance, zakoupit potřebné vybavení a rozdělit objednávky. Zaměstnanci mohou nebo nemuseli mít své osobní vozidlo. Jsou-li k dispozici, zaplatí samy za náklady na pohonné hmoty a za svou práci dostanou fixní procento / plat. V případě nepřítomnosti jsou náklady na pohonné hmoty na ramenou podnikatele, avšak procento obdržené dodavatelem je výrazně nižší.

Za přítomnosti významného kapitálu existuje pocit úplné diverzifikace podnikání. V tomto případě bude skvělou volbou otevření údržbové stanice, dílny, ve které bude jednou z těchto služeb diagnostika terénu. Také akumulovaná klientská základna umožní, aby taková rozšiřující se činnost byla zahájena dříve.

Náklady na provedení

Tuto firmu můžete zahájit několika způsoby.

Pokud podnikáte od začátku, náklady budou záviset na dostupnosti vlastního vozidla, souboru nástrojů a dostupnosti potřebných dovedností.

Minimální náklady budou 10 000 rublů na nákup nejlevnějšího skeneru, 20 000 rublů na nákup dalšího potřebného vybavení a materiálů a asi 30 000 rublů na propagaci. Takže pokud máte vlastní auto, dovednosti a většinu potřebného vybavení, bude vyžadováno pouze 60 000 rublů, aby se otevřel podnik, a protože se vyhnuli řadě výdajů, může být tato částka výrazně snížena. Jednoduchý skener však neumožňuje poskytovat služby vysoké kvality a v některých případech bude zbytečné.

Při absenci dopravy a dovedností, stejně jako nákup drahého profesionálního vybavení, počáteční náklady budou činit 350 000 rublů a dále měsíčně - asi 33 000 rublů. Tento obchodní model se však vyplácí zhruba za šest měsíců av případě hospodářské soutěže a dlouhé formace společnosti - za rok.

Možnost vývoje bude také fungovat v rámci franšízy. Specializované na terénní diagnostiku velkých společností neexistují, takže můžete začít spolupracovat pod křídlem oficiálního prodejce společnosti. Klasické paušální částky a licenční poplatky se zde výrazně změní na menší stranu, ale zvláštní zvýšení pověsti nebude s takovou franšízou fungovat.

Konečně existuje možnost nákupu hotových obchodů. Jediným plusem tohoto přístupu je zavedená klientská základna. Celkové náklady na nákup budou 2-3krát víc než při zahájení běžného podnikání od začátku, doba návratnosti projektu se zvýší o stejnou částku.

Úskalí a obchodní rizika

Hlavním rizikem této služby je její novinka pro zákazníky. To neplatí pro dobro, protože majitelé automobilů jsou zvyklí požádat o pomoc, a to i pro velké množství, ale na důvěryhodné společnosti, které mají příslušné specialisty a profesionální vybavení. Pokud tedy propagační politika společnosti není dostatečně aktivní, může být služba nevyžadována obyvatelstvem.

Také kvůli novosti služby je riziko podnikání prudké zvýšení konkurence. Náklady na zahájení podnikání jsou relativně malé, což již vede k vytvoření značného počtu takových firem. Proto bude velmi obtížné najít klientskou základnu.

A konečně, hlavním nepřítelem v poskytování diagnostických služeb jsou velké střediska péče o vozidlo, která mohou změnit ceny za své služby, což způsobuje zvýšený tok zákazníků na pevné body služeb. Takovýto dumping při diagnostice východů bude mít negativní dopad.

Podnikatelský nápad - Instalace autoalarmů

Chcete-li otevřít úspěšnou instalaci služební auto-signalizace nestačí k pronájmu garáže a zaměstnávají pracovníky. Chcete-li uspět v této oblasti od podnikatele potřebují mnoho věcí: znalostí trhu, významný počáteční kapitál, dobrý výběr autoelectricians, ochota pracovat na prvním místě se ztrátou, atd. Konkurence na tomto trhu je rok od roku roste, a dostat se s novými hráči na něj stále těžší a těžší.. a obtížnější. Majitelé automobilů navíc pochopili, že spolehlivost jejich provozu závisí na kvalitě instalace poplachu. Z tohoto důvodu, mnoho majitelů aut raději instalovat autoalarm ve specializovaných centrech, které pracují několik let...

Kolik můžete získat při instalaci autoalarmů

Chcete-li vydělat při instalaci autoalarmů potřebujete bohatého klienta, nikoli majitele "VAZ" a klasiky. Získejte na "levné" stroje v tomto případě nebude fungovat. Hlavní důraz by měl být kladen na zahraniční auta, náklady na 400 tisíc rublů a více. Po nákupu drahých automobilů lidé nekupují za bezpečnost svého auta a často investují do instalace bezpečnostních systémů na maximum.

Kolik můžete vydělat? Předpokládejme, že naše služby poskytují služby pouze pro instalaci autoalarmů (i když se to zřídka děje). Počet autoelektrik ve službě je 2 osoby. Cena za "notářský" autoalarm Pandora DXL 4400 s instalací na cizí auto se pohybuje od 16 000 do 19 000 rublů (Moskva, Peter). Současně prodejní cena samotného poplachu nepřesahuje 10 000 rublů. Ukazuje se, že náklady na instalaci se pohybují od 6000 do 9000 rublů - z této částky odečteme 25% na zaplacení autoelektroniky a získáme 4000 - 7000 v příjmech podnikatele. Samozřejmě, že všichni zákazníci nebudou zaplatit až dvacet tisíc za signalizaci. Nechte průměrný příjem od klienta asi 2000-4000 rublů, to jsou reálnější čísla.

Instalace jednoho alarmu se zpětnou vazbou trvá asi 4 hodiny. Ukazuje se, že pro jeden den 8 hodin může jeden elektrikář obsluhovat pouze dvě auta. To znamená, že jeden pracovník může získat za službu maximálně 4000 - 8000 rublů denně (nebo v závislosti na nákladech na signalizaci a složitosti práce). Proto dva pracovníci (dvě krabice) - 8000 - 16000 rublů denně.

Čas instalace autoalarmu

 • Staré automobily (VAZ, "classics") nebo vozy nižšího cenového segmentu (instalace otvíračů pro dvě dveře) - 3-4 hodiny.
 • Zahraniční auta, instalace alarmů se zpětnou vazbou - 3-4 hodiny.
 • Nastavení alarmu s dálkovým / inteligentním spuštěním motoru - 4-6 hodin.

V dobře prosazované službě jsou zákazníci seřazováni a obsluhovaní pouze po dohodě. To znamená, že po 22 pracovních dnech jsou pracovníci plně nakládáni. Proto lze předpokládat, že potenciální příjem podnikatele po dobu 22 pracovních dnů ze dvou krabiček pro instalaci alarmů bude od 175 do 300 tisíc rublů. Není to špatné. Ale, jak bylo uvedeno výše, je to za předpokladu, že služba je nekrytá a nepotřebuje další reklamu (ústní slovo funguje dobře). Nové služby zpravidla trpí akutním nedostatkem zákazníků za prvních šest měsíců nebo rok, takže neměli byste očekávat velké zisky.

Výše měsíčních nákladů

 1. Měsíční náklady na pronájem boxu (pokud není v objektu nemovitý prostor) o rozloze od 100 do 200 m2 - od 30 000 do 60 000 rublů;
 2. Daně (UTII, patent nebo USN) - 10 000 - 15 000 rublů;
 3. Pojistné srážky pro 2 zaměstnance - 15 000 - 30 000 rublů;
 4. Náklady na údržbu (úklid, bezpečnost, účetnictví) - 15 000 - 25 000 rublů;
 5. Jiné nepředvídané výdaje - 10 000 až 20 000 rublů.

Celkem - celková výše měsíčních nákladů může být od 80 do 155 tisíc rublů.

Čistý příjem služby pro instalaci alarmů bude od 20 do 150 tisíc rublů.

Další služby

Poskytování dodatečných služeb, jako je instalace parkovacích senzorů, senzorů, majáků, bezpečnostních systémů proti krádeži, xenonu atd., Může zvýšit výnosy automobilové dopravy o 1,5-2krát.

Obchodní funkce pro instalaci autoalarmů

Ale na papíře může být všechno dobré, ale ve skutečnosti - zcela jiné. Výše uvedené výpočty jsou typické pro megacities, kde jak životní úroveň obyvatelstva, tak dražší automobily samotné jsou vyšší. Cena za instalaci poplašného systému v rozmezí 15 až 20 tisíc rublů tedy není pro někoho "nesnesitelná". Další věc je méně bohatá města a regiony, kde průměrná mzda často nepřesahuje 10-12 tisíc rublů. Chcete-li vydělat běžné peníze za službu instalace autoalarmů na tomto trhu, není snadné. Často jsou vaši zákazníci připraveni platit za signalizaci ne více než 6-8 tisíc rublů. Příjmy z poskytování služeb mohou být tedy několikrát nižší než výše uvedené výpočty.

Kdo je stejný, na otázku je další stránka. Podle zkušeností některých podnikatelů, co se v této věci nazývá "jíst psa", může mít i více či méně rozptýlená služba problémy s tokem zákazníků, kteří chtějí instalovat autoalarmy.

Nejde ani o kvalitu služeb. Můžete nastavit nejlepší poplach ve městě. Ale většina lidí, kteří si koupí nový vůz, dávají přednost instalaci poplašného systému přímo v showroomu, tedy prodejci. Dokonce i ti, kteří utrpěli instalaci poplašných systémů v showroomu, se obávají důvěryhodnosti instalace "garážových služeb", a tvrdí, že pokud to neprovádí profesionál ve strmých službách, pak může dojít k nejrůznějším problémům. To zejména, mnoho majitelů automobilů "rub" přímo v showroomu.

Rozšíření rozsahu služeb

Cesta z problému nedostatku klientů, v tomto případě jednoho - rozšíření rozsahu služeb. Můžete provádět následující akce: tónování oken (konvenční a vyjímatelné), obalování fólií včetně fólie (včetně vinylu), armování a leštění světlometů, leštění těla, instalace xenonu, izolace proti hluku a mnoho dalšího. V takovém případě můžete zajistit pravidelný tok zákazníků i v malém městě.

Reklama a propagace

Podle zkušených podnikatelů, v největších městech je nejlepším způsobem inzerce inzerovat na internetu. Pokud ve městech s počtem obyvatel 50-100 tisíc lidí a méně lidí stále pracuje v novinách, letácích, distribuci letáků, ve velkých městech bude tato reklama jako jehla v sena. Srovnání vlastních webových stránek v prostředí SERP bude znamenat dobrý příliv zákazníků do vaší služby. Chcete-li vytvořit plnohodnotnou vizitku a její propagaci, připravte se na uspořádání nejméně 60-80 tisíc rublů.

Podrobný plán pro instalaci poplašných systémů společnosti

Poskytování služeb pro instalaci alarmů je poměrně rozvinutým směrem obchodní aktivity v naší zemi, proto bude velmi obtížné najít v tomto segmentu volné místo. Především je nutné provést marketingový výzkum a zjistit, jak je realistické uspořádat vaše podnikání v tomto oboru tak, aby přinášel normální zisk. Musíte shromáždit co nejvíce informací o potenciálních konkurentů ao zástupcích cílového publika.

Další etapou je příprava podnikatelského plánu. Zkušení podnikatelé doporučují, aby ušetřili peníze za služby profesionálů, aby vypracovali dokument ukazující skutečnou situaci na trhu služeb pro instalaci alarmů.

Poté můžete začít řešit praktické problémy:

 • Proveďte postup registrace.
 • Najděte pokoj a nakupujte zařízení.
 • Zvedněte personál.
 • Uspořádejte reklamní akce.
 • Otevřete účet u banky.
 • Podepisujte smlouvy s protistranami.

Hlavní věc je, že všechny tyto kroky by měly být prováděny v souladu s připravovaným obchodním plánem. Jakákoli závažná odchylka od této úpravy vyžaduje revizi a úpravu tohoto dokumentu.

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

V závislosti na formátu budoucnost společnosti, organizátor podnikání instalace autoalarmů požadované částky od 2500 do 15.000 dolarů. Nejlevnější možností je nakupovat zařízení ve své garáži, najímání asistentů a 1-2 řádky „lev“ rozpočtu inzerovat své služby.

Pokud máte částku 10 tisíc dolarů, můžete si pronajmout zařízené krabice, najít dobré specialisty, zahrnout do seznamu dalších služeb zajímavé nabídky pro majitele drahých vozidel atd. To znamená, že v tomto případě mluvíme o otevření tohoto SRT.

Jaké vybavení si vybrat

Chcete-li poskytovat služby pro instalaci moderních autoalarmů, musíte si zakoupit:

 • notebooky s příslušným softwarem;
 • osciloskop;
 • tester a multimetr;
 • sonda;
 • spektrální analyzátor;
 • standardní nástroje pro údržbu a opravy vozidel.

Kromě výše uvedeného souboru komplexních zařízení, které odborníci chápou pouze, budete muset vybavit prostory pro správu a účetnictví (kancelářský nábytek a vybavení).

Který OKVED by měl být uveden při registraci firmy pro instalaci autoalarmů

Vzhledem k tomu, že předmět podnikání nemá v ruském klasifikátoru samostatný kód, při přípravě žádosti o registraci v rámci federální daňové služby je třeba uvést - OKVED 45.20 (opravy a údržba vozidel).

Jaké dokumenty jsou potřebné k otevření dílny

Povinný seznam dokumentů k právním činnostem společnosti pro instalaci poplachů zahrnuje:

 • potvrzení o registraci podniku;
 • povolení místních orgánů;
 • koordinace s Rospotrebnadzor a požární inspekce;
 • pronájem krabic;
 • s protistranami.

Při náboru nových zaměstnanců nezapomeňte podepsat smlouvu, která upravuje všechny možné pracovní problémy.

Jaký daňový systém si vyberete pro registraci podniků

Pro tuto oblast podnikání jsou optimální režimy zdanění:

 1. UTII - neplatí ve všech regionech země;
 2. USN - umožňuje vybrat si, kolik chcete zaplatit rozpočtu (15% hrubého příjmu nebo 6 - ze zisku) a nevyžaduje hluboké znalosti účetnictví.

Žádost o výběr daňového systému by měla být zapsána ve fázi registrace.

Potřebuji povolení k otevření dílny?

Neexistují žádné licence nebo zvláštní povolení pro tuto oblast podnikání.

Obchodní fórum

Autodiagnostika. Auto elektrikář

Aleexe 15. ledna 2014

Dobré odpoledne Vážení uživatelé fóra.

Stručně popíšu situaci.

Mám 28 let. Žiji v malém městě (Populace celkem 100 tisíc spolu s okresem), spíše chudé Ivanovo regionu. Neexistuje prakticky žádná práce, průměrná mzda se pohybuje kolem 10 ty / měsíc.

Mám 2 vyšší vzdělání (korespondenční kurzy) inženýr-konstruktér automobilového průmyslu a druhý advokát (obdržel dle požadavku předchozí práce).

Továrny, tím více automobilů nemáme. Právníci jsou povinni pouze se zkušenostmi a pak velmi málo.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem bylo nutné v různých organizacích během posledních 5 let pracovat nikoliv na obchodě, konkrétně obchodním zástupci. V současné době jsou ořechy velmi utažené, protože síť řetězových obchodů typu "MAGNIT" se vyvinula obrovsky. Což vedlo ke zhroucení mé další společnosti, kde jsem pracoval jako soukromý pracovník. Lidé z oblasti se rozkládají do Moskvy (400 km od nás). Já sám se nechci nikam pohybovat, proto jsem se rozhodl, že se pokusím otevřít vlastní podnik.

No, to je místo, kde začíná příběh o vytvoření tzv. Mini Auto Service.

Téma automobilové dopravy mě dlouho zaujalo, zabýval se drobnými opravami, četl literaturu, zvládl diagnostiku a autoelektriku. Také chodec a další operace na autě.

Takže v době srpna 2013 (můj odchod z práce) jsem udělal malé kapitálové 100 tr. Někde. Přínos kapitálové garáže v družstvu už měl 7 * 6 metrů. Nástroj byl také hlavní. Připravil jsem mnohem působivější garáž, namaloval jsem ji, dal věci do pořádku, odhodil všechen přebytek. Koupil jsem diagnostický skener, kompresor, spoustu drátů, některé nástroje, svářeč (kempování). Reklamy jsem zaslal místním novinám (pouze 2 z nich). Napsala jsem na bránu garáže velkými písmeny Auto workshop (Auto-Diagnostics) a další infu + telefon. Vytiskl spoustu vizitek (sám vytvořil rozvržení pro úsporu peněz a vytiskl sám sebe, vyřízl to, to se ukázalo slušně). Také jsem udělal standardní plakáty A4, sám jsem znovu, zda jsem zveřejnil všechny garáže a parkoviště ve městě. Také na pólech. Na internetu vznikla skupina VC a spolužáci. Informoval všechny o tom, co dělám teď. Zde je takový začátek, byl duha)))) Pokud vás zajímá, popíšu, co se stalo vedle mě!

ANSIT 15. ledna 2014

Dokončete mého kolegu, četla jsem s potěšením.

Gipret 15. ledna 2014

Aleexe 15. ledna 2014

Dobrý den všem

Zapomněl jsem napsat o vizitech, mimochodem. Zpočátku jsem přemýšlel o tom, kde je prodávat. Dobří přátelé, to je pochopitelné. Ale sama o sobě vím, že taková distribuce, nejčastěji prázdná, protože nikdo nepůjde a nevydá vaši vizitku kromě sebe. V důsledku toho jsem projel místními auto obchody (asi 20 z nich) a autoservisy (jako je montáž pneumatik, protože zbytek jsem konkurentem).

Voobshchem jsem rozdělil vše, vložil, deklaroval. V nete vytvořených skupinách. Sedím, takže čekám)))) volá.

První tři dny nezavolaly, tj. nikdo nikdy nevolal.

Už jsem byl uvolněný a čekal jsem na volání. Ale pak zákazník zavolal (mimochodem, zapomněl jsem napsat, že jsem stále zapojen do výměny rozvodového řemene a jiných pásů a vyčištění injektoru). Obecně jsem se přihlásil k injekční aplikaci. diagnostiky a dokonce i na drobnosti. Pracoval jsem s ním po dobu 3-4 hodin, na mých rukou se mi ukázalo 1500. Byl jsem nadšený, myslím, že kdyby každý den byl klient takový, je to už 30 * 1,5 = 45 za měsíc, no, to jsem udělal v těch nejlepších letech TP))) (naposledy tam a 15-20 nešel). na potěšení pro klienta otsldal hrstka cut-aways)) Myslím, že mohu rozdělit, komu, stejně válec bez příčiny. A budoucnost se postarala o to, aby každý klient měl k dispozici 3 až 5 vizitky v ruce.

Zkrátka jsem začal znovu čekat na volání. (Ano, zapomněl jsem napsat, klient byl spokojen, všichni to udělali, podobná služba v běžné službě v našem městě by mu stála 2500-3000 tyr). Sousedé v garážích se také začali ptát, co dělám a tak dále. Řekli, že je-li něco aplikováno.

Pak znovu, "čerpání" 3 dny žádné hovory.

Pak opět volání, jen diagnózu

Přijelo nějaké cizí auto, nepamatuji se přesně, udělal jsem všechno zkrátka, všichni jsou zase šťastní, ale již cena 350 je moje. Myslím, že není hustá.

Pak to šlo tak tiše, jednou za 2-3 dny. jídlo, opravím. opravy.

Nebudou se schovávat, byli to ti, kteří to nemohli udělat, ani nebrali skener, nebo se prostě objevil "tajemný stroj". V takových případech jsem vůbec nebral peníze

Tady a tak prošla třikrát třikrát. Peníze získané za ně nemají vůbec žádný led. Obecně se objevilo 15 kusů. V listopadu začal konkrétní pokles. Celý prosinec dorazil pouze 1 vůz za 1500. Abych se nedostal do dluhů, musel jsem dokonce usadit ve službě 2 * 2. Ale my a služby máme ve městě jen 3 velké. zbytek je také garáž. Dost mě dočasně vzal. V lednu přišel a opět jsem seděl bez práce. nikdo nevolá ((((

Aleexe 15. ledna 2014

Ještě nepsal. Když pokles v listopadu šel. Šel do garáží. kde poslal plakáty A4. Myšlenka se roztrhla, ale ne, všechno je na místě, s výjimkou výjimek. Kde jste je zlomili, dal jste na ně nové. Kromě toho poslal dalších 100 plakátů na garážová družstva (máme také několik, asi 5-7 pro celé velké město). Jel jsem přes auto obchody - vizitky leží na nápadném místě. V blízkosti jsou také takové karty (dobře, tam je doplňování paliva, opravy automobilů apod.).

Teď nevím, co se děje. Možná někdo má zkušenosti s takovou činností. Děkuji Bohu, že mi stačilo, abych se nezaregistroval u PI, jinak bych se s takovými příjmy dostal do záporu.

Pro mě stále jako to "nese", v plánu, že je byt a není nutné platit za bydlení. Navíc je stále ještě malý příjem z pronájmu a malá dohoda se společností comp. pomoc, ale je to nevděčná. (To je další téma, a diskutovali mnohokrát zde. Jde o to, že licencovaný software nikdo nechce dát, protože průměrné S / N pouze 10 sput. Každý, kdo chce Turecký med, a dostat se na pozornost podniku může být obtížné a drahé. To je zanechá pouze známou zkontrolovanou instalaci osvědčeného levého okna apod.)

Takže pokud by to nebylo pro tyto příjmy, tak bych úplně zavřel, neboť na tom by nebylo nic.

Ale příjem 6 tyčí za měsíc. v průměru se mi vůbec nelíbí. A jak mohu dále podporovat tento obchod s opravami mini-vozů, nejméně 30-40 tyčí za měsíc (aniž bych si najímal sílu třetí strany), nemohu přemýšlet o nic jiného.

PÝTAJEME se RADY ZNALOSTÍ a chápete kolegy a jen dobré lidi.

Pokud je něco zajímavější, napište na odpověď. Možná dělám něco špatně.

forstaf 15. ledna 2014

Je velmi zajímavé, jak to šlo dál. Situace ve vesnici je téměř stejná jako vy, lidé jsou trochu bohatší, auto ve vesnici je hromada. Přemýšlel jsem o otevření diagnózy. od té doby neexistuje žádná konkretizace, ale musíte tuto otázku lépe prostudovat. Mnoho problémů s diagnostikou? Jak dlouho se má program zabývat?

Aleexe 15. ledna 2014

Je velmi zajímavé, jak to šlo dál. Situace ve vesnici je téměř stejná jako vy, lidé jsou trochu bohatší, auto ve vesnici je hromada. Přemýšlel jsem o otevření diagnózy. od té doby neexistuje žádná konkretizace, ale musíte tuto otázku lépe prostudovat. Mnoho problémů s diagnostikou? Jak dlouho se má program zabývat?

Při příležitostech diagnostiky byly z 200 vesnic dobrá multimarachniki (skenery). Nebo koupte několik úzce zaměřených na pokrytí několika běžících modelů. Ale cena každého z nich bude také 30-70 ty. Variant Scanmatic, mínusy v jeho malootability parametrů. Tedy. jeho peníze, rozhodně bojuje, ale je zaměřen více na ruský automobilový průmysl. A nedávno zanikl díky čínskému ELM a dalším Labudům, kteří si mohou dovolit jakoukoliv. automobilista rodiny domácího automobilového průmyslu. Každý skener má své vlastní problémy. Tedy. každý má svůj vlastní program. I když každý může pochopit princip. Hlavní věc má zastoupení dobrého obecného ICE a vstřikovače a autoelektriky. Tady je třeba je naučit takhle nebo tak). Četl jsem něco. že to dříve vědělo. Ale navzdory všem vyhledávacím dotazům jsem nenalezl ideální místo tam automatizované a shromažďování všech důsledně stanovených informací samo o sobě. Všechno je tak rozptýlené. Ale nic není nemožné. Obecně platí, že jedna diagnóza nebude plná, potřebujete alespoň autoelektriku a další malé věci, které je třeba pokrýt. Máme službu ve městě, věnujeme jen autoelektriku a vše. Dokonce i jamky, které nemají, a Nitsche, žijí již 10 let. Diagnostika také neobchoduje. Vrodeod by rád všichni ostatní a práci je také zákazníkem přinejmenším. A z nějakého důvodu nemám.. V tuto chvíli jsou věci podobné! Zatím žádné zprávy. Dnes není jeden hovor stejný. Čekám na vaše návrhy na vývoj nebo na výtky (pokud se něco špatně dělám). Možná někdo má takovou zkušenost. konkrétně v provincii?

ValerijKoch 15. ledna 2014

jaký je váš skener? Mám také skener, já reklama nedává, dělal kamarád a teď téměř každý den někdo něco dělá, město mé polovinu, a existuje několik diagnostiky, jeden typ chladné pepře pro vozy starší než 2000 není Bret, jiný jednoduše píše chybu a pak ji hledá na internetu. Beru: pokud přijde a říká, že nikdo nemůže pochopit, co to je, najít příčinu hovorů 500R, 300R odstraňte chybu, když jsem nic najít, pak neberte nic ani 100R, pravidelné zákazníky 250 udělat. Myslím, že pokud by reklama byla dána, nebylo to žádné vydání. míchané rádio. ale měl jsem to za další příběh, takže není čas na to.
Moje programy stojí, auto, wag, pak nějaký záblesk mozku, tuningový čip a plný různých dalších programů, ani je nerozuměl. veškeré licence, využil v Německu za 2000 eur. Čte všechny Evropany, tj. s levým kormidlem, čistou japonskou pravou rukou ne všichni vidí. Také všechny evropské kamiony, 20 ks kabelů, pravděpodobně ze mně. ale používám pouze OBD2. Pokud pracujete tvrdě, můžete vydělat peníze.
Takže, nebojte se, sarafanové rádio začne a pošlapává.

ValerijKoch 15. ledna 2014

Mimochodem, pokud váš program dělá hořící filtr částic, je nutné specifikovat v reklamě, já přebírám tuto službu 1000R, a vysvětlit prichny selhání automatického spalování.

Aleexe 15. ledna 2014

jaký je váš skener? Mám také skener, já reklama nedává, dělal kamarád a teď téměř každý den někdo něco dělá, město mé polovinu, a existuje několik diagnostiky, jeden typ chladné pepře pro vozy starší než 2000 není Bret, jiný jednoduše píše chybu a pak ji hledá na internetu. Beru: pokud přijde a říká, že nikdo nemůže pochopit, co to je, najít příčinu hovorů 500R, 300R odstraňte chybu, když jsem nic najít, pak neberte nic ani 100R, pravidelné zákazníky 250 udělat. Myslím, že pokud by reklama byla dána, nebylo to žádné vydání. míchané rádio. ale měl jsem to za další příběh, takže není čas na to.
Moje programy stojí, auto, wag, pak nějaký záblesk mozku, tuningový čip a plný různých dalších programů, ani je nerozuměl. veškeré licence, využil v Německu za 2000 eur. Čte všechny Evropany, tj. s levým kormidlem, čistou japonskou pravou rukou ne všichni vidí. Také všechny evropské kamiony, 20 ks kabelů, pravděpodobně ze mně. ale používám pouze OBD2. Pokud pracujete tvrdě, můžete vydělat peníze.
Takže, nebojte se, sarafanové rádio začne a pošlapává.

Dobrý večer, děkuji za odpověď. Velmi zajímavý názor člověka, který se v tomto tématu alespoň trochu otáčí. Na mně jen SKANMATIK 2. Příliš přes internet si objednal mnoho kabelů, jen pro staré zahraniční automobily, protože s nimi je nejobtížnější. Ne každý má konektor OBD. Existuje několik skenerů (čínských) pro skupinu VAG auto. Také domácí úpravy pro čtení Bleekových kódů. Ceny za diagnostiku u nás od města (sama řešena) 400 pro diagnostiku. Chyby jsou zdarma, dobře, tj. je zahrnuto v těchto 400 p. Vezmu 350 za všechno. Vezmu si výměnu senzoru 150, stejně jako všude jinde v našem městě. Čištění trysek na stojanu WINS-ohm čisté. Ceny za vše, co držím, je 20 a dokonce i 50% pod všemi, které znám. více informací o skeneru. Držte mě za ruce měsíc ULTRASCAN pro 70 tyr. Prakticky to nebylo nutné (pouze pro zahraniční auta japů do roku 2000 je zaměřen). Pracoval jsem (až když pracoval na BOSH zde skanere- je věc! Přečtěte si všechny polštáře do boxů a auto elektroniky, ačkoli cenovka na něm i b / y z 200 dřevěný). Chtěl jsem se zeptat: co je vaše skener? Další otázka. Má garáž se nachází na okraji města (na okraji města v garážovém družstvu). Možná tato okolnost ovlivňuje. On sám doufal v ústní slovo. Ale 4,5 měsíců od otevření a bez dynamiky, zatímco zákazníci jsou spokojeni. tj. neexistuje nikdo, kdo by měl "špatnou náladu". Ale rádio nic vůbec nefunguje. Takže ani nevím, co mám dělat. Moji příbuzní už začali otírat obličej, že jsem seděl doma. A opravdu nevím, jak jinak inzerovat. V televizi jsem se dozvěděl o místním reklamním videu za 1 minutu. týden, dokonce i tyto peníze ještě nejsou k dispozici, a druhý, který nechává reklama v televizi, vybíznout, jakou záležitost si daňové kontroly na sebe. Co to děláš? tj. proč jste začali diagnostikovat? a jak se lidé učí, že to děláte. Opravdu jste udělal jednu osobu a okamžitě jste ji rozkázal? Někteří diagnostici na částečný úvazek, stejně jako my máme, ale mají zákazníky, kde je dostali, nebudeme si to myslet)

ValerijKoch 15. ledna 2014

Název skeneru nemohu říci, protože tento netbook - tabletu Dell na preparovaných různých programů, je to v kanceláři se mnou zítra budu vyložit seznam všech programů. Na mě také čte všechny, stejně jako senzory kolodoku, tj. všechny uzly, které má počítač sám, má elektroniku. Mnoho z nich po výměně padů přichází s chybou resetování, zejména BMW má takový problém, Honda CRV při nahrazení problému s ABS se objeví, to je s takovými chybami a stoupáním. Máte-li vlastní osobní auto, můžete udělat nálepku "Autoelectrics", "počítačová diagnostika" a telefonní číslo na zadním okně může pomoci. Zkuste v místních novinách, aby vám poskytly reklamy na nižší úrovni pro všechny služby a poskytněte je po celou dobu. na místní reklamní stránce. Pokud máte oblíbené webové stránky, přejděte přímo těm, kteří prodávají auta ve vašem městě, napište jim o vašich službách. Vytvořte si téma na místním fóru o diagnostice, lidé by měli jít, protože každý cizí automobil to potřebuje dříve či později, mnoho věří serverům a diagnostikuje nejprve.
Měl jsem případ, golf5 přišel, říká, že motor a troit a selhání, stejně tady je jasné, a tak, aby se cívka, udělal diagnózu, zdůraznil, ani v jakém válce. A majitel mi říká, že molo bylo na zvláštním místě, říkal, že opustit auto, je nutné motor rozmontovat, za jakým účelem má být skenován. Případ byl tovární Ford Focus a pádové, dojde k chybě na snímači průtoku vzduchu, člověk koupil za 8 tisíc a stejný blbost, myslel jsem, a tak jsem mu poradil, ale chyba byla zřejmá a mechanici jak bylo tvrzeno. Začal jsem studovat fóra a mají toto onemocnění v palivovém čerpadle, mřížka ucpání rychlý, nevyžádanou létání a turistika zabit senzor, poradil mu, aby umýt všechny promývá, stroj letěl nedošlo k žádným chybám. klient je spokojen.
Vždycky se mi líbí, že s klienty, které komunikuji, o nich mluvím o čemkoliv, když skenuju, rádi, radím ostatním. I když jsem ani elektrikář, ve jménu strojů ani nevědí, všechny díly)) No, v zásadě, a proto nedělám to zády k sobě, jen pokud budeme požádáni, říká, že člověk nemůže dělat.

Aleexe 15. ledna 2014

Název skeneru nemohu říci, protože tento netbook - tabletu Dell na preparovaných různých programů, je to v kanceláři se mnou zítra budu vyložit seznam všech programů. Na mě také čte všechny, stejně jako senzory kolodoku, tj. všechny uzly, které má počítač sám, má elektroniku. Mnoho z nich po výměně padů přichází s chybou resetování, zejména BMW má takový problém, Honda CRV při nahrazení problému s ABS se objeví, to je s takovými chybami a stoupáním. Máte-li vlastní osobní auto, můžete udělat nálepku "Autoelectrics", "počítačová diagnostika" a telefonní číslo na zadním okně může pomoci. Zkuste v místních novinách, aby vám poskytly reklamy na nižší úrovni pro všechny služby a poskytněte je po celou dobu. na místní reklamní stránce. Pokud máte oblíbené webové stránky, přejděte přímo těm, kteří prodávají auta ve vašem městě, napište jim o vašich službách. Vytvořte si téma na místním fóru o diagnostice, lidé by měli jít, protože každý cizí automobil to potřebuje dříve či později, mnoho věří serverům a diagnostikuje nejprve.
Měl jsem případ, golf5 přišel, říká, že motor a troit a selhání, stejně tady je jasné, a tak, aby se cívka, udělal diagnózu, zdůraznil, ani v jakém válce. A majitel mi říká, že molo bylo na zvláštním místě, říkal, že opustit auto, je nutné motor rozmontovat, za jakým účelem má být skenován. Případ byl tovární Ford Focus a pádové, dojde k chybě na snímači průtoku vzduchu, člověk koupil za 8 tisíc a stejný blbost, myslel jsem, a tak jsem mu poradil, ale chyba byla zřejmá a mechanici jak bylo tvrzeno. Začal jsem studovat fóra a mají toto onemocnění v palivovém čerpadle, mřížka ucpání rychlý, nevyžádanou létání a turistika zabit senzor, poradil mu, aby umýt všechny promývá, stroj letěl nedošlo k žádným chybám. klient je spokojen.
Vždycky se mi líbí, že s klienty, které komunikuji, o nich mluvím o čemkoliv, když skenuju, rádi, radím ostatním. I když jsem ani elektrikář, ve jménu strojů ani nevědí, všechny díly)) No, v zásadě, a proto nedělám to zády k sobě, jen pokud budeme požádáni, říká, že člověk nemůže dělat.

Děkujeme za podrobnou odpověď. Právě jsem si myslel, možná je to otázka, že scanner "bere" spoustu aut, které ostatní nevidí. Prohlásil jsem na místních fórech. Místní stránky jsou také zveřejněny. Dokonce jsem to poslal na Avito. A zde o nálepkách na zadním okně auto. Ani jsem ani nehádal. Dobrý nápad. Musím to zkusit. Zítra pojedu do místní reklamní agentury, objednám si nálepku. Současně projet Auto obchodu, musím se podívat, jak se to děje u vizitek a dokonce i několik okruchu garáží družstev, obnovené plakátů. Také v novinách neexistuje žádný zvláštní zdroj, který by poskytoval oznámení. Dávám malý případ, ale cena se skláněla pro banner, monopolisté vlastně! Mimochodem jako přidání. Otázkou je, že jste se s daňovými úřady nezajímali o práci? Nebo máte PI? Stejně je to také trochu toto téma.

ValerijKoch 16. ledna 2014

Děkujeme za podrobnou odpověď. Právě jsem si myslel, možná je to otázka, že scanner "bere" spoustu aut, které ostatní nevidí. Prohlásil jsem na místních fórech. Místní stránky jsou také zveřejněny. Dokonce jsem to poslal na Avito. A zde o nálepkách na zadním okně auto. Ani jsem ani nehádal. Dobrý nápad. Musím to zkusit. Zítra pojedu do místní reklamní agentury, objednám si nálepku. Současně projet Auto obchodu, musím se podívat, jak se to děje u vizitek a dokonce i několik okruchu garáží družstev, obnovené plakátů. Také v novinách neexistuje žádný zvláštní zdroj, který by poskytoval oznámení. Dávám malý případ, ale cena se skláněla pro banner, monopolisté vlastně! Mimochodem jako přidání. Otázkou je, že jste se s daňovými úřady nezajímali o práci? Nebo máte PI? Stejně je to také trochu toto téma.

Bannerová reklama, samozřejmě drahá. Ale malé písmeno musí být neustále.


Příspěvek editoval Valerio dne: 16 leden 2014 - 04:44

ValerijKoch 16. ledna 2014

tady je tablet netbook http://www.dell.com/us/business/p/latitude-xt2/pd Doufám, že se reklama nebude počítat. Dostal se před rokem. Byl téměř nový, byl v mém měsíci, někdo to vzal, ale to nepotřeboval, protože bylo zakoupeno jiné zařízení.
a v něm programy
Autocom, nákladní automobily, automobily včetně různých úprav a regenerace filtru pevných částic. automobil od počátku 90. let do roku 2012
Stejné auto-auto, více funkční, ale jsem zvyklý na auto-auto, protože je ruský. yaz. podporuje.
MPPS flash drive a ladění čipů, pokud jsem to pochopil
Autodata je opravářská příručka, pokud rozumím všem zahraničním vozům s výkresy, schématy. Zadejte Elsa. Když zjistím chybu v autoelektrické komisi, kliknu a otevře tento program a zobrazí všechny uzly, kde hledat problém.
Edibas - na můj také, pro auto, nemůžu začít, je plná různých programů

VAGcom je čistý pro Audi, Foltz, Seat, Škoda. VAGOV motor.
Stále v mém, co to je, není nainstalován na discích
No, tedy sada všech šněrování a všech CD

Při ceně, když jsem ji vzal, jsem to nelitoval, protože netbook sám o sobě hodně stojí. A v hromadě, pokud budete mít všechny programy, dokonce i čínské kabely, vytisknete tisíce o 40-50.

admblk 16. ledna 2014

Zkuste rozšířit seznam služeb, například:

- prodej diagnostického zařízení + min.

- pomoc při nákupu a výběru auta, jít se zákazníkem na trh s automobily nebo nechat diagnostické zařízení v pronájmu

- vytvořit malý auto-obchod, náhradní díly na objednávku, zákazníci dělají diagnózu zdarma nebo se slevou.

- Zavěste oznámení o vašich propagačních akcích, něco jako "při výměně čelních podložek, počítačová diagnostika je zdarma"

Obecně se nezastavujte na místě, tyto příjmy lze považovat za dodatečné a nejvíce si získáte stálou práci.

Aleexe 16. ledna 2014

Bannerová reklama, samozřejmě drahá. Ale malé písmeno musí být neustále.

Skvělé. Máš jen ráj))) Nemůžeš ani špinit ruce. Pak super přidat. příjmy, bez přestávky z hlavního! Podíval se na skener multimarachnik, V zásadě, nemám moc nižší, ve skutečnosti, cenovka je 2krát vyšší než dokonce i vaše + čínské skenery jsou jiné. Takže podle funkčnosti mohu udělat totéž jako vy. Mimochodem, chápu, že žijete blízko Barnaulu. Pokud je to tak)) Pak jste můj krajan))) Bydlela jsem tam 10 let. : ac7 :. AUTODATA také používám, dobrý program. Pouze z nějakého důvodu se skenery neshodují? Vy jste sami, neboť byla spojena, nebo byla taková. (Jedná se o to, co kliknete v diagnostickém programu na tlačítkách a automaticky se spustí automatický start a indikuje problém). Mimochodem koupil auto? V ruštině? Nebo jak má každý starou verzi? Byl mi nabídnut dobrý skener BOSS, jako je Lancha. Výborná věc, ale cenovka je 60, pouze pro samotný skener bez kabelů. Tady v meditaci. peníze půjčit si nebo si koupit nebo koupit nebo koupit, ale strašně, náhle postupuje a nebude. Dnes půjdu za inzerátem na zadním okně, kde kamarád pracuje, co jiného bude zajímavé (v reklamní agentuře)

Aleexe 16. ledna 2014

Zkuste rozšířit seznam služeb, například:

- prodej diagnostického zařízení + min.

- pomoc při nákupu a výběru auta, jít se zákazníkem na trh s automobily nebo nechat diagnostické zařízení v pronájmu

- vytvořit malý auto-obchod, náhradní díly na objednávku, zákazníci dělají diagnózu zdarma nebo se slevou.

- Zavěste oznámení o vašich propagačních akcích, něco jako "při výměně čelních podložek, počítačová diagnostika je zdarma"

Obecně se nezastavujte na místě, tyto příjmy lze považovat za dodatečné a nejvíce si získáte stálou práci.

Ano, vše je správně napsáno. Problém je několikrát financování, to všechno potřebuje peníze, ale nejsou. Všechno jsem dal do zařízení. Také jsem si myslel, že slovo z úst a plakáty a zbytek toho, co jsem napsal, bude dělat svou práci. Ale zákazníci nemají (nebo spíše jen velmi málo), protože z těchto peněz buď můžeme hovořit o tom, co obchod? Pro prodej diagnostického zařízení je třeba ho nejprve zakoupit. A již máme prodejce takového vybavení a máme to v ruce. Co se týče výcviku, budu růst své vlastní konkurenty. Nejdůležitější věcí není vybavení a diagnostici. Pokud je vše jednoduché. To všechno bude kupovat skenery a diagnostiku bude zprava doleva. Pro obchod a tak musí registrovat IP. a to opět stojí. Zde je návrh na akcie, já jsem také nemyslel na tuto možnost vůbec. To je rozumný návrh. Možná to povede k lidem. A pokud jde o práci: I mohou být uspořádány, ale práce na směny jsme téměř u konce a 5/2, že zákazník budu moci vyhi aktuální záznam, a že víte, že je není možné v 70% případů, odkdy stroj porouchá, nikdo nebude čekat týden, půjdou hloupě do jiné diagnózy. V tuto chvíli zvažuji možnost výcviku taxikáře večer i večer. Ale to je ještě jen k tc. "přežít" a podnikání nemá žádný vztah. tj. myšlenka o autoservisu může být odložena a vypořádat se s ní, stejně jako Valerio jen paralelně. To mi dělá smutno. Stále jsem doufal, že nějakým způsobem podpoří toto téma. Ještě později vytvořit podnikatelům a rozšířit rozsah služeb, jako hodovka jmenovitě, štětců, válečků a pneumatiky.

ValerijKoch 16. ledna 2014

Skvělé. Máš jen ráj))) Nemůžeš ani špinit ruce. Pak super přidat. příjmy, bez přestávky z hlavního! Podíval se na skener multimarachnik, V zásadě, nemám moc nižší, ve skutečnosti, cenovka je 2krát vyšší než dokonce i vaše + čínské skenery jsou jiné. Takže podle funkčnosti mohu udělat totéž jako vy. Mimochodem, chápu, že žijete blízko Barnaulu. Pokud je to tak)) Pak jste můj krajan))) Bydlela jsem tam 10 let. : ac7 :. AUTODATA také používám, dobrý program. Pouze z nějakého důvodu se skenery neshodují? Vy jste sami, neboť byla spojena, nebo byla taková. (Jedná se o to, co kliknete v diagnostickém programu na tlačítkách a automaticky se spustí automatický start a indikuje problém). Mimochodem koupil auto? V ruštině? Nebo jak má každý starou verzi? Byl mi nabídnut dobrý skener BOSS, jako je Lancha. Výborná věc, ale cenovka je 60, pouze pro samotný skener bez kabelů. Tady v meditaci. peníze půjčit si nebo si koupit nebo koupit nebo koupit, ale strašně, náhle postupuje a nebude. Dnes půjdu za inzerátem na zadním okně, kde kamarád pracuje, co jiného bude zajímavé (v reklamní agentuře)

Ano, bydlím 100km z Barnaul))) Avtodatu etablovala (angl.), Nevím, jak se dostala do kontaktu s programem, to není výslovně uvedeno, není chyba, a to místo. Například, chyba v poli, kliknete a otevřený avtodata stránky s krabicí tohoto konkrétního vozu, který snímá.
Nemyslím si, že byste si měli koupit půjčku alespoň v tuto chvíli, protože ještě nemáte klientelu. zaplníte základnu, pak ji budete moci vyřešit.
V Arménii se můžete kromě slov navíc zeptat, abyste vypnuli loga automobilů a také je vložili spolu se slovy, majiteli aut. značek, které přiláká.
Zeptejte se také RA, kolik to bude stát za tričko s logem auta, pokud je budete trvale užívat na několik kusů. Jako dárek pro svého klienta pak může být uskutečněn druh akcií.

admblk 16. ledna 2014

Protože jsme tu všichni krajané! To naznačuje, jaký kabel je možné nissan x-trail 2001 diagnostikovat. Koupil, řídil, druhý den ráno Chek vystoupil ((((

Vůz s vozem. Altai, pokud nejsi tak daleko, budu tvým klientem).


Příspěvek editoval admblk dne 16. ledna 2014 - 14:33

ValerijKoch 16. ledna 2014

Protože jsme tu všichni krajané! To naznačuje, jaký kabel je možné nissan x-trail 2001 diagnostikovat. Koupil, řídil, druhý den ráno Chek vystoupil ((((

Vůz s vozem. Altai, pokud nejsi tak daleko, budu tvým klientem).

Lany jeden OBDII Prohlédl jsem x-stopu, v podstatě jakýkoli skener. A co stroj, jaký vedlejší účinek? Jsem daleko od tebe. V Slavgorodu není daleko, v každém případě existují diagnostici
Mám podezření, že auto bylo prodáno k vám chybějící chybou, která se nakonec objeví.


Příspěvek editoval ValerijKoch dne 16. ledna 2014 - 14:52

admblk 16. ledna 2014

Budu objednat krajky z Ebay, anglický jazyk program bude zahrnut.

Možná byla skrytá chyba. Auto, které po tom, co se chovalo stejně.

Jediný sloupek našel kontaktní uzávěr na snímači na termostatu. Dotknete se to trochu, ihned se fanoušci zapnou. (Zřejmě špatný kontakt)

A kabeláž k lambda mě také překvapila po Passatovské. Vodiče jsou zkroucené v jednom tlustém drátu a v centimetrech 5 od kontaktu vrchní izolace není (obvykle 3 různé barevné dráty), tak na obou senzorech. Na Passatu, od začátku až do konce, byl jeden tlustý drát.

Resetováním terminálu z baterie se chyba resetuje.

ValerijKoch 16. ledna 2014

Budu objednat krajky z Ebay, anglický jazyk program bude zahrnut.

Možná byla skrytá chyba. Auto, které po tom, co se chovalo stejně.

Jediný sloupek našel kontaktní uzávěr na snímači na termostatu. Dotknete se to trochu, ihned se fanoušci zapnou. (Zřejmě špatný kontakt)

A kabeláž k lambda mě také překvapila po Passatovské. Vodiče jsou zkroucené v jednom tlustém drátu a v centimetrech 5 od kontaktu vrchní izolace není (obvykle 3 různé barevné dráty), tak na obou senzorech. Na Passatu, od začátku až do konce, byl jeden tlustý drát.

Resetováním terminálu z baterie se chyba resetuje.

klem na dlouhou dobu dumping? pokud ne skidyvaet, nejpravděpodobněji chyba spočívá v senzoru termostatu, ačkoli by neměl spálit, ale teplota F podle mého názoru nebo jakákoli žárovka jde na úroveň ohold. kapalina., s lambdou na mé kontrole se nespálí. Také na větru obchodu si pamatuji ty vodiče. To je Japonsko, zcela jiné))


Příspěvek editoval ValerijKoch dne 16. ledna 2014 - 16:32

Aleexe 16. ledna 2014

Budu objednat krajky z Ebay, anglický jazyk program bude zahrnut.

Možná byla skrytá chyba. Auto, které po tom, co se chovalo stejně.

Jediný sloupek našel kontaktní uzávěr na snímači na termostatu. Dotknete se to trochu, ihned se fanoušci zapnou. (Zřejmě špatný kontakt)

A kabeláž k lambda mě také překvapila po Passatovské. Vodiče jsou zkroucené v jednom tlustém drátu a v centimetrech 5 od kontaktu vrchní izolace není (obvykle 3 různé barevné dráty), tak na obou senzorech. Na Passatu, od začátku až do konce, byl jeden tlustý drát.

Resetováním terminálu z baterie se chyba resetuje.

Dobré odpoledne. Čipka, kterou si objednáte, a skener? Kde držíš řetězec? jen proto, aby se nepřipojoval k notebooku, potřebujete skener, který se již připojuje k notebooku nebo počítači. Jste levnější a jednodušší jít k diagnostici. Zvláště pokud chcete objednat čínský skener pro 300-500 re. pak je velmi pravděpodobné, že nesprávně uvede chybu. Takže musíte platit za levnou cenu. Potřebujete více či méně normální zařízení a diagnostiku!

klem na dlouhou dobu dumping? pokud ne skidyvaet, nejpravděpodobněji chyba spočívá v senzoru termostatu, ačkoli by neměl spálit, ale teplota F podle mého názoru nebo jakákoli žárovka jde na úroveň ohold. kapalina., s lambdou na mé kontrole se nespálí. Také na větru obchodu si pamatuji ty vodiče. To je Japonsko, zcela jiné))

Kontrola s lambdou CAN vypálit. Dokonce i tehdy, když je obtížné přerušit topný okruh lambda: 16 :. Jen člověk drátu není ve velmi dobrém stavu, píše. Když snímač postupně zemře. pak chyba může skutečně nespálit.

Aleexe 16. ledna 2014

Ano, bydlím 100km z Barnaul))) Avtodatu etablovala (angl.), Nevím, jak se dostala do kontaktu s programem, to není výslovně uvedeno, není chyba, a to místo. Například, chyba v poli, kliknete a otevřený avtodata stránky s krabicí tohoto konkrétního vozu, který snímá.
Nemyslím si, že byste si měli koupit půjčku alespoň v tuto chvíli, protože ještě nemáte klientelu. zaplníte základnu, pak ji budete moci vyřešit.
V Arménii se můžete kromě slov navíc zeptat, abyste vypnuli loga automobilů a také je vložili spolu se slovy, majiteli aut. značek, které přiláká.
Zeptejte se také RA, kolik to bude stát za tričko s logem auta, pokud je budete trvale užívat na několik kusů. Jako dárek pro svého klienta pak může být uskutečněn druh akcií.

ANO s autodot také vynikající, že zápasy. V předmětu! Velmi pohodlné myslet! S RA trochu čerpat. Chlapec je na dovolené. Zacpal jsem to, slíbil jsem, že udělám rozložení domu (dal jsem mu vzorek nápisu ve slově). Řekl, že po týdnu vytiskne, možná pro koňak)), tj. známým. Rozhodl se, že na něj počká trochu. Rozhodla jsem se prostě napsat velkými písmeny AUTOELECTRIC Diagnostics of domestic and imported cars. a telefon. Jako ve 3 řádcích. Bílé písmo je samolepící. Protože má sklo tónované a hatchback. Bude zvýrazněn na černém pozadí. Dnes prisomretsya, zatímco cestuje po městě, mnoho, kteří mají různé prohlášení takto (opravy, stropní stropy, domácí spotřebiče a tak). Dříve jsem na to nevěnoval pozornost. O trikách se ho zeptal. Cenovka není potěšena (120 triček a 100 log, to je pro množství až 100 kusů). Trochu drahá. A kdo bude chodit v takovém tričku?)))))))): Icon_mrgreen :. Vložené štítky. Na vizitky není čas. Časopisy mají až 17 prací. Po dlouhou dobu jsem vzlétla plakáty. Celkem cca 98 jednotek pro 5 družstev. Zahrnuje všechny.. Jel jsem do služby (právě se otevřel, neexistuje žádná diagnostika a autoelektrika, i když 4 příspěvky). Nabídl jsem své služby 2 * 2. Stručně řečeno, souhlasili, že nemá smysl pokoušet se jen tak sedět. Pokud zákazníci trample, oni mě vyzvednout a začít přidávat. vydělávat dodatečně. Souběžně budou mé vizitky distribuovány! Zde je návod, jak to)

ValerijKoch 16. ledna 2014

nifiga sami, že inzerenti snižují peníze. Měl jsem RA, tak jsem udělal takovou nálepku na auto, které jsem prodával. nálepka ve třech liniích roztažená na 100p)). T-košile jsou také drahé, pak, za věc obecně s logem měl jít do 130 rublů, velké logo není potřeba, kdekoli na hrudi. ikona valachů nebo váz)). Kolik mám znát tisk na tričkách ruble 70 A4, ve vašich případech na A4 by vyšel kusy 8 log. V zásadě každý rozbíjí ceny, jak chce

a jako celek jste dnes udělali dobrou práci.