Platební terminály od výrobce

Vyrábíme a prodáváme platební terminály. Více než 500 terminálů ve skladu nových i použitých.

Naše výhody

 • 1500 m 2 výrobního prostoru umožňuje sestavit libovolný počet zařízení;
 • více než 450 klientů;
 • Výroba 24/7 ve 2 směnách, kdy je nutné sbírat 1200 terminálů za měsíc;
 • 6 návrhářů může pracovat na vaší objednávce;
 • 7 programátorů přizpůsobí software potřebám zákazníků.

Pořádáme dodávky kdekoli na světě - Evropě, Africe, Latinské Americe, zemích SNS.

O nás

Společnost "AUTOMATYRO" je největším výrobcem terminálů jakéhokoli účelu v Rusku. Aplikujeme moderní metody řízení a organizaci pracovních procesů, dokážeme zvládnout jakoukoli složitost a jakýkoli objem. Jaké vybavení potřebujete, v jakémkoliv množství - můžeme to udělat, a budete spokojeni. Stejně jako mnozí zákazníci, s nimiž jsme pracovali a nadále pracujeme.

Zahájení podnikání: Platební terminály

Trh pro příjem plateb je obrovský - lidé platí za služby pro telefonii, kabelovou televizi, internet, služby, informační služby. A všechny tyto typy plateb lze provést prostřednictvím terminálů. V Moskvě nyní můžete říci, že tento trh je již obsazen, v každém obchodním centru je 10-15 různých terminálů, zatímco v regionech je relativně zdarma a stále můžete mít své "místo". Vlastní terminály pro příjem plateb-podnikání jsou ziskové. Poměrně malé počáteční investice na nákup terminálů - od 2000 do 6000 USD, se mohou splácet za několik měsíců.

Ale ne všude a ne vždy. Příjem z jednoho terminálu za měsíc může být od 500 do 1000 USD. Vše závisí na umístění. Taková místa jsou považována - nákupní centra, supermarkety, místa velkého množství lidí, jako jsou stanice, letiště, velké vzdělávací instituce. Existují stroje, které jsou schopné pracovat na ulici av zimě a v létě po dobu 24 hodin, i když nejsou levné - 4.500 dolarů.

V prodeji existují terminály, které plní několik funkcí, například kromě přijímání plateb mohou prodávat mobilní obsah nebo tisknout digitální fotografie. Je pravda, že čím více zařízení má, tím méně spolehlivost je.

Nejdůležitější výhodou terminálu je jeho mobilita, jinými slovy, pokud místo nebylo úspěšné, můžete zařízení snadno přenést na jiné místo.

Instalace terminálu pro příjem plateb nevyžaduje přijímání licencí a zvláštních povolení od úřadů. Pro připojení terminálu potřebujete 1 metr čtvereční plochy pro instalaci terminálu a elektrickou zásuvku s napětím 220V. Terminál přenáší platební data pomocí vestavěného bezdrátového modemu. Přítomnost hlídacího časovače s různými čidly umožňuje chránit zařízení před podvodníky a zloději. Terminály mohou zahrnovat sklon, šok, neoprávněné otevření terminálu, poplachy pro poruchy a poplachy, jako jsou sirény, mohou být také přítomny.

Terminál pro příjem plateb se skládá z hlavních částí:
- Počítač
- Dotykový displej
- Přijímač pro poznámky
- Nepřerušitelný zdroj napájení
- Bezdrátový modem
- Tepelná tiskárna
- Doplňkové vybavení

Při nákupu terminálu byste měli věnovat pozornost následujícím složkám:
- Přijímač pro bankovky musí mít jmenovitou hodnotu 1500, aby se sbíralo méně často
- Tepelná tiskárna, je důležité, že byla vyrobena známým výrobcem a byla navržena pro velkou roli tepelné pásky
- Kufr a displej musí být odolné proti vandalům
- Zařízení musí být vybaveno časovačem hlídání
- Software musí být intuitivní a stabilní
- Termín a podmínky záručního servisu

Mimochodem, není nutné okamžitě zakoupit terminál, mnoho dodavatelů automobilů nabízí k pronájmu vybavení, tj. zaplatíte pouze 30% své hodnoty a zbytek - po dobu 1-2 let.

Při připojení terminálu k platebnímu systému je důležité, aby byl správně vybrán, protože na tom závisí počet poskytovatelů. Velké a dlouhodobé platební systémy mají velký seznam poskytovatelů služeb, široké geografické pokrytí, stabilní platební systém a vysokou rychlost plateb. Největšími platebními systémy jsou "E-port", "OSMP", "Cyberplat". Po připojení je správce platebního systému otevírá účet vlastníka terminálu, kterému je předem zaplacena záloha. Záloha je zástavní právo na hotovost, kterou klient platí. Výše zálohy může být převzata od obyvatelstva. Když plátce provede platbu pomocí terminálu, informace o platbě uskutečněné prostřednictvím terminálu jsou zaslány organizátorovi platebního systému. Z účtu vlastníka terminálu se částka platby automaticky stáhne a převede na účet příjemce.

V průběhu práce budete muset účet pravidelně doplňovat, stahovat
peníze z terminálu, měnit pokladnu a sledovat technický stav zařízení. Smlouvu o sběru lze uzavřít s bankou a za údržbu - s dodavatelem terminálů.

Výnosy a náklady

Příjem vlastníka terminálu činí 3-5% z výše provedených plateb. K těmto procentům patří úroky od plátce a provize od operátora, na jehož účet je platba připsána.
Předmětem výdajů zahrnuje: pronájem prostor poplatků platební systém pro provádění plateb do banky a pro vedení z jednoho účtu na jiný, placení daní, shromažďování platby, platby za komunikační služby.

Trh platebních terminálů roste každý rok. Rozšiřuje rozsah služeb, za něž můžete platit prostřednictvím terminálu. Lidé si stále častěji zvykají na nový platební systém. Obchod na terminálech má pevné výhody: nevyžaduje velké investice, rychle se vyplatí, nevyžaduje velký personál, je to mobilní podnik (stroje lze přesunout na libovolné místo).

Na základě materiálů článku Olega Evdokimova pro projekt Business Ideas

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Platební terminál jako podnik

Platební terminály pevně vstoupily do života moderních lidí. Mohou se nalézt ve vzdělávacích institucích, nákupních centrech, na ulici, tedy ve všech kontrolních bodech. Mnoho podnikatelů dělá na takových zařízeních dobré peníze. V tomto článku přezkoumáme zpětnou vazbu vlastníků ohledně platebních terminálů a zjistíme, jak výhodná je tato oblast podnikání pro začínající podnikatele.

Co jsou platební zařízení pro?

Tyto stroje jsou navrženy tak, aby přijímaly různé platby.

S jejich pomocí můžete zaplatit:

 • Mobilní komunikace;
 • Kabelová televize;
 • Pomůcky:
 • Internet a další.

Takové zařízení funguje nezávisle, bez zapojení obsluhy. Platební zařízení se skládá z následujících prvků:

 • Modem, který přijímá platby;
 • Schvalovací listina;
 • Obrazovka;
 • Tiskárna pro kontrolu tisku.

S tímto zařízením může účastník rychle platit účty kdekoli ve městě.

Koupit nebo pronajmout?

Pokud máte zájem o platební terminál jako podnik, aby přinášel slušný příjem, musíte vytvořit celý systém okamžitých plateb. Odborníci se domnívají, že pro úspěšný start musíte zakoupit nejméně 10 zařízení. Podnikatelé, kteří nemají velký startovací kapitál na nákup zařízení, si mohou pronajmout vozidla. V průběhu doby, kdy podnik začne přinášet dobrý zisk, můžete si koupit zařízení v nemovitosti.

Registrační formulář

Před instalací platebního terminálu musíte oficiálně zaregistrovat své aktivity. Především je třeba otevřít LLC, aby získala příležitost uzavřít smlouvy s operátory vendingových platebních systémů. Kromě toho je nutné se zaregistrovat u daňového inspektorátu tak, aby orgány dohledu neobsahovaly žádné další problémy.

Vlastnosti podnikání

Dalším faktorem je průměrná kontrola. Například jste si vybrali místo s velkým množstvím provozu, ale tady se zařízení používá hlavně pro platby za byt. Vzhledem k tomu, že úroky z nájemného jsou příliš nízké, získáte malý zisk. Na druhou stranu, za minimální platbu ve vzdělávací instituci, můžete získat 30-40% příjmu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, kam instalovat platební terminál, bude připravená firma nejlepším řešením pro začátek. V takovém případě obdržíte platební terminál nainstalovaný na dobrém místě a plně funkční.

Nabízíme pokyny krok za krokem pro ty, kteří mají zájem o zahájení podnikání na platebních terminálech:

 • Najděte dodavatele zařízení a objednávejte od něj zařízení. Zkušení podnikatelé, kteří dlouhodobě pracují v této oblasti, doporučují při startu nákupu použitého zařízení. Díky tomu můžete výrazně uložit a otevřít další maloobchodní prodejny. Než si koupíte zařízení, podívejte se na recenze zákazníků konkrétních modelů. Díky tomu se můžete v budoucnu vyhnout problémům;
 • Výběr místa. Aby vaše firma přinesla dobrý příjem, musíte si vybrat správné místo pro instalaci zařízení. V tomto případě bychom se měli řídit průchodností. Čím více lidí prochází, tím lépe;
 • Instalace a konfigurace. Po výběru místa a pronájmu můžete instalovat zařízení. Tato práce může být provedena nezávisle, dodržovat pokyny nebo hledat pomoc odborníků.

Provozní schéma platebního terminálu

Finanční část

Při navrhování podnikatelského plánu platebních terminálů musíte nejprve vypočítat všechny náklady. Za prvé, toto je pronájem. Výše měsíčních plateb závisí převážně na schopnosti jednat s vlastníky prostor, stejně jako na individuálním přístupu. Pokud můžete přesvědčit vedení nákupního centra nebo hypermarketu, že instalace platebního zařízení jim pomůže přilákat více kupujících, nabídnou vám minimální nájemné. Navíc musíte zjistit, kolik stojí platební terminál a na který platební systém jej připojíte.

Počáteční náklady:

 • Nákup a připojení zařízení - 2,4-9 tisíc dolarů;
 • Měsíční výdaje:
 • Pronájem prostoru pro zařízení - 4-8 tisíc rublů;
 • Poplatek za internet je 600-900 rublů;
 • Odpočty na banku - 0,1-0,15% obratu;
 • Údržba - 4 tis. Rublů;
 • Encashment - 2 tis. Rublů;
 • Daň zisků.

Nyní se pokusíme zjistit, kolik zisk přináší platební terminál:

 • Odměna od poskytovatele služeb - 1-3%;
 • Poplatek za používání zařízení, který je účtován zákazníkům - 3-5%.

Jedno zařízení denně přijímá přibližně 150 plateb. Průměrná kontrola je 150 rublů. V tomto případě je měsíční příjem asi 30 tisíc rublů měsíčně. Pokud odečtete náklady na služby, získáte čistý zisk přibližně 18 tisíc rublů. Při průměrné návratnosti se vaše počáteční investice vyplatí za 5-6 měsíců. V místech s vysokým provozem je doba návratnosti výrazně snížena.

Ne špatný zisk přináší kávovary jako podnik. Mohou být instalovány vedle platebních terminálů, aby získali dodatečný příjem.

Jak začít podnikat v oblasti přijímání plateb prostřednictvím terminálů

Před dvěma lety koupil dva terminály, Denis Imenennikov neztratil. Případ se ukázal být tak výnosný, že po nějaké době podnikatel odmítl všechny ostatní podniky, zaměřil se na terminály. Nyní má platební síť 850 automatických strojů v šesti regionech Ruska. V příštím létě plánuje Denis vůbec v zahraničí: v rušných výpočtech ruských turistů plánuje instalovat své terminály v hotelech v Turecku a příští zimě v egyptských hotelech.

"Samozřejmě, že soutěž v Moskvě je v posledních letech poměrně vážná," říká Imenennikov, "takže musíte hledat nové trhy." Podnikatel je přesvědčen, že terminálová společnost má v Rusku velkou budoucnost, a proto není vhodné se bát konkurentů. "Pokud někdo přemýšlí, zda má začít podnikat nebo ne, a jestli je v něm místo, mohu říct: začít," přesvědčil Denis. Podle podnikatele se terminály mohou stát jak samostatným druhem činnosti, tak dalším zdrojem příjmů.

JAK ZÍSKAT TERMINÁTOR

Mechanismus příchodu do terminálového podnikání je poměrně jednoduchý a není důležité, aby vyžadoval kolosální náklady. V systému můžete pracovat prakticky s jakoukoli formou vlastnictví - od individuálního podnikatele (IP) až po otevřenou akciovou společnost (OJSC).

Automatizované přijímání plateb podle zákona soudu pro vnitřní záležitosti se počítá na 72.60 "Ostatní činnosti zahrnující použití počítačů a informačních technologií". Tato činnost nepodléhá licencování nebo registraci u státních orgánů. Legislativa nestanoví podmínky ani omezení pro instalaci terminálů.

Po určení formy vlastnictví je třeba zvolit platební systém. Z největších hráčů, kteří v současné době pracují na trhu, stojí za to věnovat pozornost skupinovému e-portu, CyberPlat a společnému systému okamžitých plateb (OSMP). Po podpisu smlouvy vybere vybraná společnost podnikatele, v závislosti na svých přáních a finančních možnostech, jeden nebo více terminálů. A s nimi a příležitostí sloužit zákazníkům těch poskytovatelů, s nimiž má platební systém dohody. Sada poskytovatelů z e-portu, CyberPlat a OSMP je přibližně stejná: je to především přední mobilní operátor a poskytovatel internetu. Majitel terminálu tak eliminuje potřebu samostatného uzavírání mnoha smluv s operátory.

Potom následuje vyberte místo pro instalaci terminálu, (pokud samozřejmě nepatří k samotnému podnikateli)

Údržba terminálu spočívá v včasné výměně pokladní pásky, opravě přístroje a vyčištění akceptoru. Všechny tyto operace netrvají dlouho., výměna kontrolní pásky každých 5 až 15 dní (závisí na průchodnosti místa instalace terminálu).

Čištění akceptoru účtů což je absolutně jednoduchá operace, která nevyžaduje znalost práce s elektronikou. A co je nejdůležitější - a včas provést sběr a výměna spotřebního materiálu, jako úplné naplnění zásobníku mincovník bude mít za následek odmítnutí přijmout bankovky, ale případě neobdržení papíru v termální tiskárny - nemožnosti vystavení šeku. Jen pro hladký provoz terminálu musí sledovat podúčtu stavu a provádět je včasné doplnění následujících důvodů Když je zůstatek vyčerpaný, operace se stanou nemožnými.

No, navíc z času na čas z terminálu potřebujete získat výnos - za to existují kolektory. Zahrnutí by mělo být prováděno v průměru jednou za 2 až 4 dny. Náklady na majitele terminálu pro všechny tyto tři služby, dohromady, jsou přibližně 4-4,5 tisíc rublů za měsíc. Podle názoru účastníků trhu je pro optimalizaci nákladů na služby nejvhodnější zahájit podnikání nikoliv s jedním, ale alespoň se dvěma nebo třemi terminály.

Nyní o svém budoucím příjmu:

1,5 - 7% z naběhlé provize z každé provedené platby - vaše vydělané peníze. Hodnotu provize určíte na základě tržních podmínek.

Kromě toho vám na konci měsíce platební systém poskytuje dodatečný poplatek v závislosti na výši provedených plateb. Odborníci systému zvažují platby s rozpisem operátorů a účtují další zisk na celní sazebníku (0,7-1,5%). Tarifní tarif určuje odměnu od každého operátora v závislosti na velikosti plateb, které jsou k němu uvedeny.

Navíc k výše uvedeným můžete využít možnosti terminálu "Lux", který má dva monitory, pro realizaci reklamních projektů. Reklama může být umístěna na druhém monitoru terminálu, na šeku vystaveném zákazníkovi, na běžícím řádku platebního systému, na banneru umístěném vedle terminálu.

Pravidla pro zaznamenávání příjmů podle pokynů vlády nejsou standardizována, vytváříte sami.

Na pokladně není účtována žádná daň (jako například u herních automatů).

V současné době není třeba vybavovat terminály s daňovými rejstříky, které by zaznamenávaly příjmy.

Podle Denis Imenennikov, v průměru jeden terminál přináší majiteli 300 dolarů měsíčně. "Věřím, že pokud bude terminál přinášet takovou sumu, místo bude úspěšně vybráno, - říká Denis. "I když samozřejmě neexistuje žádný limit pro dokonalost." Tam jsou místa, kde terminály shromažďují $ 1,000 a $ 1,500 měsíčně. "

 • Za prvé, je to procento, které je odevzdáno přímo od klienta (v případech, kdy je poskytnut). V Moskvě se tento ukazatel pohybuje od 3% do 5%, v regionech - od 2% do 3%.
 • Za druhé, je to procento, které poskytovatel služeb platí z každé transakce vlastníkovi terminálu. "Je to asi o 1-6%, poskytovatelé internetových služeb platí zpravidla více mobilních operátorů, kteří obdrží přibližně 80% plateb prostřednictvím terminálů - méně," vysvětluje podnikatel. To znamená, že pokud člověk dá terminálu 100 rublů, pak 5 ruble přechází na majitele zařízení, zbývajících 95 rublů operátorovi.
 • Pak majitel terminálu obdrží od operátora dalších 1-2 rublů jako odměnu. Celkem 6-7 ruble příjmů z každé stovky, polknuté terminálem

Tajemství úspěchu

Lidé, kteří vařit v terminálu podnikání, má svůj vlastní vzhled a skutečnost, že to, co systém je lepší začít pracovat. Jak víte, dnes považována za legitimní oba modely: Agency (zakotvenou v občanském zákoníku a nařízení vlády) a agenta bankovnictví (zřízena v souladu se zákonem „o bankách a bankovní činnosti“, stejně jako centrální banky instrukce). Až do listopadu 2007, se účastníci trhu byli divocí argumenty o tom, zda se první režim je platný. Spor byl vyřešen na setkání se zástupci ministerstva financí, centrální banka, ministerstvo komunikací, Federální antimonopolní služby, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo spravedlnosti, prezidentské administrativy a Státní dumě, kde bylo uvedeno, že oba modely jsou legitimní. Po tomto rozhodnutí terminál trh vydechl úlevou, jestliže bylo zjištěno, že systém agentura, kterou shromažďují více než 95% plateb pro mobilní komunikaci, která bude nezákonné, všechny koncové majitelé, kteří se nepodařilo uzavřít zvláštní dohody s bankami by byli nuceni omezit svou činnost nebo radikálně to změnit.

Nicméně, podle předsedy Výboru pro platebním styku a bankovních nástrojů Boris Kim, při této příležitosti, můžete již starat o „zlepšení modelu bankovnictví-agent může mít za následek změny v celé řadě právních norem, zejména rozšíření seznamu platební řešení problému s identifikací plátce s splácení spotřebitelských úvěrů a dalších plateb požadovali, změny v daňovém režimu pro tento model. je to proto, pokračuje modelů hospodářské soutěže, a jejich komplementarita. to je h stnosti, jeden z úkolů pracovní skupiny pro zlepšení platební regulace trhu stanovených v rámci Ministerstva financí Ruské federace. "

Jak otevřít obchod s platebními terminály

Přidáno do záložek: 0

Elektronické platby jsou pevně zakotveny v našich životech. Lidé jsou zvyklí na používání platebních terminálů, aby si ušetřili čas a nestáli se v nekonečných frontách. S jejich pomocí můžete snadno platit za mobilní komunikace, nástroje, uhradit poplatky za služby poskytovatele internetu.

Podnik založený na platebních terminálech je docela ziskový. Chcete-li jej uspořádat, musíte si zakoupit terminál, dát ho na dobré místo a začít přijímat platby od veřejnosti.

Za každou provedenou platbu se účtuje provize.

Co potřebujete k otevření terminálového obchodu

Jak otevřít podnik "Platební terminály"?

Chcete-li začít přijímat platby, musíte:

 • předat státní registraci (ИП nebo otevřená společnost);
 • vyberte místo, kde bude nainstalován platební terminál. Výnosnost podniku bude přímo záviset na průchodnosti lokality. Mohou to být obchody, supermarkety, zábavní komplexy, vlakové nádraží, univerzity nebo jakékoliv jiné přeplněné místo, kde bude pohodlné. Instalace terminálu bude stačit 1 čtverec. nejdůležitější - přítomnost uzemněné zásuvky s napětím 220 wattů;
 • nákupní vybavení;
 • zvolit platební systém pro další spolupráci, uzavřít smlouvu s ním a otevřít specializovaný účet. Platební systém je jakýmsi zprostředkovatelem mezi vlastníkem terminálu a společnostmi, v jejichž prospěch budou platby přijaty. Rozsah služeb pro příjem plateb přímo závisí na počtu partnerů, s kterými funguje platební systém. Současně majitel terminálu nebude sám uzavírat mnoho smluv s jednotlivými provozovateli.

Zařízení pro zahájení provozu terminálových plateb

Co obsahuje platební terminál:

 • účetní akceptor;
 • dotyková obrazovka + anti-vandalový potah;
 • tepelná tiskárna pro kontrolu tisku;
 • další modem GPRS;
 • alarm;
 • zařízení pro čtení plastových karet;
 • snímač čárových kódů.

Kolik stojí za otevření platebních terminálů

Podnikatel potřebuje zaokrouhlenou částku na začátku činnosti. Hlavní položky výdajů:

 1. Pronájem. Průměrné měsíční nájemné činí 15 000 rublů.
 2. Nákup terminálu. Průměrná cena za vybavení je $ 2800-3000. Cena závisí na vlastnostech zařízení. Terminály na ulicích budou dražší, protože jsou často proti vandalismu. V tomto terminálu je lépe pojištěn.
 3. Pojištění bude stát přibližně 4500 rublů, s přihlédnutím k tomu, že terminál nepřesahuje 50.000 rublů. za měsíc.
 4. Doplňování specializovaného účtu. Částka závisí na počtu bodů.
 5. Platba za internetovou komunikaci.
 6. Také bude vyžadována odpovídající podpora zákazníků. Je možné uspořádat call centrum, ale bude levnější monitorovat práci terminálu pomocí počítače s přístupem na internet nebo prostřednictvím mobilního telefonu, což eliminuje náklady na další pracovníky. Práce terminálu je řízena prostřednictvím osobní buňky vlastníka, která je vytvořena v platebním systému. Můžete tak získat informace o počtu účtů v terminálu, o statistice plateb a také o vyvážení kontrolní pásky. Přístup k němu je prostřednictvím uživatelského jména a hesla.
 7. Údržba terminálu: včasná výměna kontrolní pásky, jasný akceptor účtenky a různé opravy. Nejdůležitější operací je sběr. Mělo by se provádět přibližně jednou za 2-4 dny. Měsíční údržba bude stát v průměru 4000-4500 rublů.

Jak rozšířit svou firmu

1 terminál může v průměru přivést vlastníka od 300 do 1500 USD za měsíc

Algoritmus podnikatelských akcí:

 1. Můžete zvýšit počet míst přijetí plateb.
 2. Zvyšte počet bodů na nejschopnějších místech.
 3. Zavést spolupráci s velkým počtem partnerů, ve kterých budou platby akceptovány.
 4. Sledujte činnost platebního systému. Pokud nezvýší počet partnerů po dlouhou dobu, zvážit možnosti jejího nahrazení.
 5. Sledujte průchodnost v místech obsluhy. Hlavním důvodem, proč takový podnik nemůže vydělat peníze, je neúspěšné umístění terminálů. Výběr místa musí být proto zodpovědně zodpovězen. Pokud někde po dostatečně dlouhou dobu propustnost klesá, doporučujeme přesunout zařízení na pohodlnější místo.
 6. Neustále zlepšovat kvalitu služeb zákazníkům.

Stáhněte si obchodní plán platebních terminálů za 550 rublů.Můžete mít naše partnery se zárukou kvality.

Jak dobrý je obchodní terminál

Zahájení takového podnikání trvá od 1 do 3 měsíců. Za prvé podnikatel sám sejde s povinnostmi. Pokud je počet terminálů více než jedna osoba schopna ovládat, musíte přemýšlet o rozšíření personálu.

Kde mohu koupit platební terminál?

V této oblasti není třeba udržovat sklady a počítat zásoby, provádět logistiku nebo obrovské množství dokumentace. Nepotřebuje kancelář a velký počet lidí. Postačí umísťovat platební místa na místa s dobrým provozem, sledovat jejich technický stav a nezapomínat na sběr.

Hlavním faktorem je počet terminálů. Čím více z nich, tím vyšší jsou příjmy. Potřebujete začít podnikat instalací 3 akceptačních bodů.

Podle statistik v Moskvě činí 1 terminál v průměru 1000 osob a v regionech 4000 na 1 terminál. Systém plateb prostřednictvím podobných přijímacích zařízení se objevoval poměrně nedávno, takže ještě není plně vytvořen. Je vhodné začít z oblastí, kde jsou takové příjmové body nejméně rozšířené. V tomto případě nejúspěšnějším místem pro terminál jsou velké nákupní centra a obchody s velkými běžeckými lidmi.

Je výhodné zahájit činnost platebních terminálů

 • provize úroků plynoucích z přijetí platby (od 1,5% do 7%).
 • dodatečná měsíční odměna z platebního systému, která závisí na objemu uskutečněných plateb (od 0,7% do 1,5%).
 • příjmy z reklamy. Pokud má terminál dva monitory (model "Lux"), pak na druhém můžete umístit nějakou reklamu. Můžete také inzerovat na kontrole nebo na běžící lince systému.

K poznámce: pro terminály není časová daň. Jeden terminál může v průměru přivést svého majitele od 300 do 1500 USD za měsíc. Vzhledem k přibližným nákladům a očekávaným příjmům bude budoucí podnikatel schopen vypočítat odhadovanou dobu návratnosti podniku.

Stáhněte si obchodní plán platebních terminálů za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není.
Obsah podnikatelského plánu:
1. Důvěrnost
2. Shrnutí
3. Stupně realizace projektu
4. Charakteristika objektu
5. Marketingový plán
6. Technická a ekonomická data zařízení
7. Finanční plán
8. Hodnocení rizik
9. Finanční a ekonomické odůvodnění investic
10. Závěry

Ve videu: Obchod na platebních terminálech

Platební terminál, terminály pro příjem plateb

Domů »Archiv» Platební terminál, terminály pro příjem plateb

Platební terminál - moderní, pohodlný a rychlý způsob placení za různé služby - od mobilních plateb k účtům. Samoobslužné stroje se vyznačují jednoduchým a inteligentně srozumitelným rozhraním - jedná se o jeden z nejdůležitějších aspektů, které by měly být prováděny s ohledem na terminál OSMP.

Terminál čárového kódu EasyPAY

BAR EasyPAY - jedná se o výraznou novou generaci rozpočtových terminálů, které nám poskytují rozsáhlé možnosti pro organizaci podnikání založené na přijetí plateb. Díky vynikajícímu poměru cena / kvalita jsou terminály EasyPAY ideálním řešením pro zahájení nového podnikání.

Čárový kód PayPal MobilePAY

BAR MobilePAY - Mobilní platební terminál "Barcode-MobilePAY" je určen pro platby za různé typy služeb, například pro mobilní komunikaci. Zařízení má malé rozměry a nízkou cenu, přičemž zachovává všechny funkce plnohodnotného platebního terminálu a přítomnost vestavěné nabíjecí baterie umožňuje přijímat platby tam, kde není žádná elektrická síť. Informace o uskutečněných platbách jsou zasílány do centra pro zpracování informací pomocí vestavěného modemu GPRS, který také zvyšuje mobilitu portu.

Platební terminál Platební kód 2.0

SHARP Pay2 - Hlavními oblastmi využití terminálu, „Bar-PAY“ jsou: platba mobilních komunikačních služeb, dokončení bankovního účtu, obdrží platby za pohonné hmoty u čerpacích stanic, inženýrských sítí, Internet, které poskytují a dr.Komplektatsiya: 15 ‚‘ proti vandalismu dotykový displej, průmyslový počítač na bázi Intel Celeron procesor 2000 Mhz, tiskárna účtenek Barcode kiosek-FR-k CashCode MFL validaci bankovek s Billem stohovačem 1000 (bez možnosti výdej poukázek), GSM / GPRS Siemens MC35i modemem zesilovač; Ethernet, nepřerušitelný zdroj napájení.

PayPal Čárový kód platí 2.2

SHARP Pay2 - platební terminál určený pro organizaci pro přijímání hotovostních a bezhotovostních plateb za zboží a služby. Ideální řešení pro středně velké a velké terminálové sítě (50 terminálů nebo více), kde je prvním místem dostupná cena a vysoký výkon zařízení.

Platební terminál Čárový kód PAY 2.1 Lite

SHTRI PAY 2.1 Lite - Platební terminál Barcode-PAY v2.1 (LITE) pro organizaci přijímání hotovosti a bezhotovostních plateb za zboží a služby. Terminály řady Bar-PAY jsou vyvíjeny s ohledem na moderní standardy a požadavky na platební systémy. Hlavním charakteristickým znakem-PAY Čárový kód verze 2.1 (LITE) jsou velmi jednoduchá a spolehlivá konstrukce, snadná údržba a shromažďování, dobrá odolnost vůči praskání, nízkou spotřebou elektrické energie.

Platební terminál čárového kódu PAY 3.0

BAR-PAY 3.0 - Platební terminál Bar-Pay v.3 je automatické místo pro příjem plateb. Je určen pro instalaci do špatně vytápěných místností a na ulici. Jeho konstrukce poskytuje možnost servisu zezadu a dvě možnosti instalace: montáž na stěnu (odpojení terminálu od ulice) a instalace na volném prostranství.

Stanice čárových kódů stanice PAY

BAR GREEN Station - Automatický platební terminál „Bar-mou placenou stanicí“ má platit za pohonné hmoty a další samoobslužného zákaznického servisu, aniž by čerpací stanice pokladní operátorem. Terminál umožňuje realizovat moderní koncepci automatické čerpací stanice. AAZS má řadu výhod ve srovnání s běžnými stanicemi: žádné fronty a méně času s obsazováním jedna vede ke zvýšení kapacity téměř zdvojnásobil, významné snížení nákladů na výstavbu a provozování čerpacích stanic náklady díky nižším nákladům budov a zařízení, menších pozemků a zaměstnanců snížení.

Platební terminál APP-1

Platební terminál APP-1 - Účel: Stroj je určen k placení celulárních služeb, internetu a kabelové televize. Použití: Stroj je instalován na místech s velkou koncentrací lidí, stejně jako v omezeném prostoru, kde není praktické nebo nemožné uspořádat tradiční platební podmínky. Antivandalové ocelové těleso stroje umožňuje jeho instalaci na místa, kde jsou lidé přeplněni a na území s nízkým stupněm bezpečnosti. Pohodlné rozhraní stroje pro příjem plateb umožňuje plátcům snadno a rychle platit za mobilní, internetové a kabelové televizní služby.

Platební terminál APP-3

Platební terminál APP-3 - popis konstrukce: ergonomický, pouzdro 2 mm; v přístroji je monitor s dotykovým displejem třídy 4 odolný proti vandalům; kapacita odnímatelného pevného disku 40 Gb; akceptor bankovky je umístěn v trezoru s elektromechanickým blokováním zámku (volitelně); zařízení je připojeno k platebnímu systému pomocí modemu GPRS, což činí stroj nezávislý na lokální místní síti. Základní vybavení stroje: systémová jednotka; hlavní monitor - LCD 17 ViewSonic VA702; modely akceptorů účtů - CashCode MFL, SM, MVU; EBA-03; modely tepelných tiskáren Ciant CBM 1000 II, PPU 231, PPU 700; GPRS modem - Simens 35C; nepřerušitelný zdroj napájení - výkon musí být 400.

Platební terminál APP-4

Platební terminál APP-4 - popis konstrukce: ergonomický, pouzdro 2 mm; v přístroji je monitor s dotykovým displejem třídy 4 odolný proti vandalům; kapacita odnímatelného pevného disku 40 Gb; akceptor bankovky je umístěn v trezoru s elektromechanickým blokováním zámku (volitelně); zařízení je připojeno k platebnímu systému pomocí modemu GPRS, což činí stroj nezávislý na lokální místní síti.

Platební terminál pro dva monitory (technologie DMD)

Platební terminál technologie DMD: Platební terminál One-Monitor může být vybaven druhým reklamně informačního displeje umožňuje zobrazení reklamy v režimu non-stop. Terminál v tomto případě získává další funkce nosiče dynamických reklamních informací. Síť terminálů bude nepopiratelným atraktivním místem pro reklamu, a to i pro inzerenta třetí strany, přitahovaný prostřednictvím reklamní agentury - která může sloužit jako dodatečná položka příjmu pro vlastníka této sítě.

Platební terminál (Novotrade)

Terminály Novotrade vybavené zámky «Abloy» se zámkovým systémem. K dispozici jsou různé možnosti pro konstrukční terminály, možnosti s 2 monitory, široký barevný rozsah barev.

Platební terminál (Fair Play)

Platební terminál (Fair Play) Je moderní, pohodlný a rychlý způsob placení za různé služby. Platební terminál má jasné a jednoduché rozhraní. K dispozici jsou možnosti pro 2 verze monitoru, s tlačítky, široký barevný rozsah barev.

Terminály pro příjem plateb jsou velmi rozšířené - a to je zřejmé, že téměř všude: v procesu transformace, na rohu metra, a to iv dvorech obytných oblastech, vidíme platební terminály, poskytnout příležitost platit účty, pokuty, služby občanům bez nutnosti stát v řadách v pokladně banky - sbohem Sovětskému svazu! Terminál pro pouliční platby poskytuje velké pohodlí pro uživatele z různých služeb (tj poplatníkům) na jedné straně a je lukrativní byznys pro skutečné vlastníky těchto terminálů, na které bude kupovat další platební terminál je snadné. Mírný čas a peníze (cena platebních terminálů je stále cenově výhodnější) pro instalace platebního terminálu se ukázalo jako významné zvýšení zisku.

Platební terminál, as prodejní automat, Je určen pro autonomní provoz a vyžaduje minimální údržbu, což v podstatě redukuje na sběr a výměnu papíru v tiskárně. K vytištění fiskálního dokladu při přijetí plateb je nutná tiskárna s inkasem. Použití připojení GPRS zabraňuje potřebě síťového kabelu. Na místě instalace platebního terminálu je tedy zapotřebí pouze elektrická zásuvka (v případě instalace pouliční terminál, pak byste měli předem uvažovat o zapojení). Je samozřejmé, že při plánování připojení GPRS je třeba zajistit, aby byla služba mobilního operátora na místě relativně stabilní.

Technické charakteristiky zboží se mohou lišit, specifikovat technické vlastnosti zboží v okamžiku nákupu a platby. Veškeré informace na webových stránkách o produktech jsou orientační povahy a nejsou veřejnou nabídkou v souladu s článkem 437 občanského zákoníku Ruské federace.

Platební terminály

Nový platební terminál pro montáž OSMP s tiskárnou Custom

Terminál OSMP-2M byl použit s fiskálním registrátem, tiskárnou Custom VPK-80

Použitý uliční platební terminál používal OSMP-street mini

Akceptor hotovosti: hotovostní kód
Monitor: 17 "+ dotyková obrazovka 6 mm
Druhý monitor: 17 "
UPS, modem, reproduktory
Pouzdro: ocel 2mm
Tiskárna je spolehlivá, německá.

Venkovní platební terminál s termální tiskárnou Vlastní VKP-80 za atraktivní cenu. Úspěšná kombinace ceny a kvality.

Vestavěný závěsný platební terminál s vlastní tiskárnou VKP-80 a kódem pro akceptaci bankovního vyrovnávací paměti

Venkovní platební terminál s termální tiskárnou Vlastní VKP-80 za atraktivní cenu. Úspěšná kombinace ceny a kvality.

Základní univerzální informační kiosk, který může být doplněn o další vybavení.

Prodej platebních terminálů

Firma „Abterm“ profesionálně zabývá výrobou a prodejem platebních terminálů, jakož i přijímání plateb podnikání. Zakoupením platebního terminálu od nás získáte plně připravené zařízení. Připojíme vás k platebnímu systému, poskytneme podrobné pokyny, učíme všechny jemnosti budování ziskových obchodů a poskytneme další podporu celé firmě, tj. Obdržíte podnik na klíč!

Na trhu platebních terminálů pracujeme a úspěšně se rozvíjíme od roku 2005. Naši klienti nám věří, protože známe naše podnikání a jsou profesionálové! Přečtěte si recenze.

Zde si můžete zakoupit vysoce kvalitní platební terminály:

 • nové platební terminály - za cenu výrobce 50 000 rublů;
 • Použité terminály ve vynikajícím stavu od 32 000 rublů.

A také se připojit k platebnímu systému za velmi výhodných podmínek pro vás!

NAŠE VÝHODY

NAŠE ZÁSADY PRÁCE

Další informace

Instalace platebních terminálů

Ziskovost terminálu závisí převážně na umístění jeho instalace. Proto musíte zvolit pokoj s velkým množstvím lidí. Může se jednat o metro, nádraží, letiště, nákupní a zábavní centra, čerpací stanice, univerzity, kiosky na autobusových zastávkách, kina, atd Zařízení na potvrzení o platbách by mělo být zákazníkům viditelné a vhodné pro provádění plateb.

S námi si můžete koupit platební terminál, který je pro vás to pravé. Kontaktujte našich specialistů, abyste zjistili ceny platebních terminálů.

Nové obchodní nápady

"Musíš zaplatit za všechno." Toto moudré tvrzení utrpí obyčejné občany a zní sladkou hudbou pro ty, kteří se rozhodli rozšířit svou maloobchodní činnost organizováním plateb za služby, světlo a komunikaci.S každou transakcí k přijetí plateb můžete dát do kapsy od 0,5 do 10%, a co je nejdůležitější, žádné licence a certifikáty. Krása!

Samozřejmě, jazyk se nezvolá, aby nazval tento podnik nezávislý, základní. Spíše je to dodatečný zdroj příjmů. Účastnit se této oslavy života v zásadě může každý podnikatel. Nedávno centrální banka vydala pravidelný dopis potvrzující, že platby mohou být přijaty i v kioscích se zmrzlinou - pokud existuje odpovídající dohoda s provozovatelem nebo jeho zástupci. Doslova to vše znamená, že lidé brzy zvyknou platit za komunální služby a komunální služby nejen s předplacenými kartami nebo v bance, ale také například v nejbližší lékárně, v novinách nebo v kavárně.

Předpoklady pro rozvoj podnikání pro příjem plateb mnohem: obecné mobilní telefony, rostoucí popularita IP telefonie, rostoucí poptávka po komerčních televizí, je třeba pravidelně platit za elektřinu, plyn, pevné telefonní, interkom a další. Ale hlavní trumf - snadná možnost vyhrát nad těmi, kteří jsou stále potácí ve frontách platit za některé služby v bankách: mnozí jsou ochotni přeplácet trochu výměnou za urychlení procesu a příležitost, jak vydělat peníze tam, kde je to výhodné.

"Uchováváme statistiky našich zákazníků platebních systémů," řekl Kirill Kazantsev, ředitel společnosti Amega Telecom LLC (platební systémy Empay). - A v poslední době se objevuje trend: platby plynule plynou z komunikačních salonů do nespecializovaných maloobchodních prodejen - obchodů s potravinami, čerpacích stanic, knihkupectví, pekáren. Tento jev má jednoduché vysvětlení: tempo života ve městech se zrychluje a díky tomu se zvyšuje počet různých plateb. Spotřebitelé si vybírají pohodlí. Ve skutečnosti proč se konkrétně dostat do komunikačního salonu nebo Sberbank a stát v souladu, když můžete platit za služby doslova na cestách - na cestě k práci nebo nákupu v nejbližším supermarketu!

Co se týče možnosti získávat při přijímání plateb od obyvatelstva, zde jsou dvě hlavní možnosti: uspořádání vlastního "bodu" nebo připojení do řad subdodavatelů platebních systémů působících v zemi. V druhém případě zůstává pouze zakoupení terminálů POS a začne se prodávat služby platebního systému, s nímž jste uzavřeli dohodu. V tomto smyslu je nejvýhodnější jednat jako velkoobchodník, platit subagenty - maloobchodní body - součást provize, avšak bez přímého odkazu na příjem plateb. "Je mnohem jednodušší a výhodnější než uvedení" bandura ", - říká Kirill Kazantsev, odkazuje na stroje pro přijímání plateb. - Celkově je bezpochyby zásluhou činnosti přijímání plateb jednoduchost a transparentnost její organizace. Například v Kazaňu jsou platby prostřednictvím terminálů POS jednoduché pro prodejce babiček v novinových agenturách. "

Na každém rohu

Jak je obchodní schéma uspořádáno? Je to jednoduché. Podnikatel uzavírá smlouvu s jedním z platebních systémů - E-port, e-pay, Suntel, Empay, Bureaucrat - a získává právo přijímat platby podle dohodnuté provize. Samozřejmě, že byste měli začít pečlivě zkoumat podmínky, za kterých fungují různé platební sítě. E-port tedy účtuje 30 kopek za každou platbu od prodejce a Platina vyžaduje otevření samostatného bankovního účtu. Tarifní politika, potřebný hardware a software, pohodlí práce - to vše samozřejmě by mělo být předmětem studie podnikatele, který přemýšlí o zahájení takového podnikání. Nakonec, pokud by existoval jediný, ideální platební systém na trhu, ostatní by pravděpodobně vyhynuli, aniž by se narodili.

Chcete-li spustit podnikání z PBYUOL vyžadovat kopii osvědčení o státní registraci, kopii pasu a daně z právnických osob - kopii dokladu o státní registraci v USRRE, cín, vyražené údaje o společnosti, jakož i kopii objednávky jmenování ředitele oprávněnou osobou.

Průměrné příjmy vlastníka místa prodeje jsou od 2 do 8% všech plateb a provize jsou automaticky účtovány v reálném čase. Účastníci trhu argumentují: obvykle obrat bodu pro příjem plateb je 7 až 15 tisíc rublů denně, zřídka klesne pod 5 tisíc. Pokud jde o top bar, majitelé platebních center varují asi 100 tisíc rublů denně. Důležité je, že podnikatel platí daně pouze z jeho odměny, tj. Nikoliv z obratu, ale ze zisku, i když je "zjednodušený".

Údaj o platebním dokladu podrobně
 • Investice. Hlavní výhodou podnikání je nízký start. Aby bylo možné začít přijímat platby, stačí 20 000 rublů. Další plus - příležitost rozvíjet krok za krokem - krok za krokem.
 • Formáty. 1) mobilní telefon s GPRS nebo POS terminálem v současném prodejním místě (není specializovaný); 2) specializované platební místo (počítač, stůl, prodejce, přístup k internetu na pronajatém okně nebo nakonfigurovaný GPRS); 3) síť strojů pro příjem plateb.
 • Forma vlastnictví. PBOYUL, LTD. Jediným rozdílem je balíček dokumentů potřebných k nákupu sim karty.
 • Doba návratnosti. Od jednoho měsíce a půl (POS-terminál) na dva roky (síť strojů pro příjem plateb).
 • Certifikáty a licence. Podle dopisu centrální banky Ruska nejsou platby za mobilní komunikaci, veřejné služby, internet, komerční televizi plateb ve prospěch třetích stran, takže každý podnikatel, který uzavřel smlouvu s operátorem nebo systémem zprostředkovatele plateb, je může přijmout.
 • Publikum a ceny. Aktivní mobilní uživatelé (více než 100 milionů v Rusku), internet, komerční televize. Potenciál platby za služby je celá dospělá populace země. Zisk každého bodu je od 1 do 8% celkového měsíčního objemu plateb.
 • Propagační nástroje. Pro reklamu dostatek externích navigací - nápisy, lightbox.
 • Požadavky na prostory. Obchodní místo, možnost přístupu na internet.
 • Zaměstnanci. Extrémně jednoduchý systém, který se bude vyrovnávat s jakýmkoli prodávajícím.
Přijmeme peníze

POS terminál. Je považováno za ideální řešení pro majitele maloobchodních prodejen k přijímání plateb. Zařízení stojí 500-600 dolarů a nedostatek místa není problém: malé zařízení se snadno zapadá do volného místa u terminálu pokladny. Nemusíte utrácet na plat dalšího zaměstnance: přijímáním plateb bude stejný prodejce, který již pracuje ve státě. Ve vaší prodejně "není internet" a často dochází k přerušení dodávky elektřiny? Není to problém. Hlavní věc je, že signál mobilního operátora (GPRS) je zachycen v místnosti; ano, musíte sledovat úroveň nabití baterie.

Dnes je na trhu k dispozici několik modelů POS terminálů. Společnost Empay tak nabízí certifikované POS terminály pod obchodním označením NURIT (výrobce - společnost Lipman). Díky bezdrátovému připojení k serveru je tento malý, ale elegantní přístroj v kompaktním a lehkém pouzdře (220 x 100 x 70 mm, váha 750 g) slibuje rychlé, bezpečné a bezchybné přijímání plateb.

"Podívejte se, jak pohodlné," demonstruje Kirill Kazantsev systém v akci. - Vložte „dítě“ v pokladně, vložte mobilního operátora SIM-karty a platební systém SIM-karty (kterou poskytuje odkaz na platebním serveru. -.. Ed) Vytočte číslo, a vestavěný výtisků termální tiskárny stvrzenku. Nyní zkontrolujeme, zda je číslo správné a odeslat platbu. Peníze jsou připsány na účet účastníka během několika sekund.

Odborníci Empay poradit kromě terminálu koupit lehký vývěsní štítek, lightbox, pro 2-5 tisíc rublů, informovat kolemjdoucí o dostupnosti služeb ve vaší instituci pro vzdálenou platbu. Měsíční náklady na komunikaci a pokladnu by neměly přesáhnout 10 USD, takže podle statistik se takové zařízení zpoplatňuje v průměru za jeden a půl až tři měsíce.

Mobilní telefon. Tento způsob přijímání plateb nevyžaduje téměř žádné náklady a je vhodný pro majitele prodejen, kteří se nemohou pochlubit množstvím zákazníků. V tomto případě je k dispozici dostatek mobilního telefonu s připojenými službami GPRS a WAP. Program je přibližně stejný: podnikatel uzavře smlouvu s poskytovatelem platebního styku (E-port, Empay atd.) A každý pokladník obdrží jedinečné heslo. Zákazník vyplní zvláštní formulář s uvedením telefonního čísla a výše poplatku. Provozovatel přijímá peníze, pak se přes mobilní telefon připojí na WAP stránku platebního systému, zadá potřebná data a do jedné minuty se peníze převedou na účet účastníka a výnos se usadí v pokladně.

Podle účastníků trhu je tato schéma práce ideální pro uspořádání výstupních míst pro příjem plateb. Představte si: léto, pláž, kiosk s nealkoholickými nápoji, jednodenní výcvik prodávajícího s mobilním telefonem v kapse a jasná nálepka "Přijímání plateb" - jste připraveni přijmout. "Dnes v každé rekreační vesnici je stánek, podnos, maloobchodní místo. Zavěste označení, podepište smlouvu s poskytovatelem platebního systému, obdržíte kód a to je vše! Dodatečně 500 dolarů za měsíc je zaručeno, "ujišťuje Kirill Kazantsev.

Počítač, stůl, obchodník. Stále schůdnou formou organizace přijímání plateb, zejména v obchodních centrech. V malém pronajatém "kvitke" je nainstalován stůl a počítač s připojením k Internetu s nainstalovaným programem platebního systému. Pro počítač - prodávající, který v Moskvě musí zaplatit asi 9 tisíc rublů měsíčně, a v regionech 5-6 tisíc. Zákazník vyplní doklad s uvedením telefonního čísla, jeho operátora a částky platby, po které prodávající zadá tyto informace do počítače. Po uplynutí jednoho nebo dvou minut spadnou na účet účastníka.

Hlavní náklady zde spadají na nájemné za "metry". Podle Seeds Frost, ředitel „organizace platebních místech přejímky“ Firma „Kardze služby“ v Moskvě, průměrná rychlost auta je nyní asi 1 200-1 500 rublů za metr čtvereční. m (stačí 6 - 9 metrů). Přísně řečeno, toto je hlavní nevýhoda: nutnost platit za prostory znemožňuje veškeré kouzlo této oblasti podnikání. Opravdu, proč platit víc, pokud si můžete koupit POS terminál a pomocí komerčně dostupného čtverec (suvenýry, papírnictví nebo kavárna) pro příjem a $ 50-100 víc, ale také ušetřit 300 $ na prodejce! Dalším argumentem k tomu, že přijímání plateb není hlavním, ale spíše dalším zdrojem příjmů.

Jak vydělat peníze na platebních terminálech: podrobný obchodní plán

Obchodování na platebních terminálech je dobrou volbou pro pasivní příjem: časové náklady na údržbu jsou minimální a výnos jednoho terminálu je srovnatelný s úrovní průměrných mezd. Vzhledem k nízkému finančnímu prahu vstupu je tento druh podnikání ideální jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří chtějí získat další příjmy.

Charakteristika podnikání v Rusku

Platební terminál je zařízení pro přijímání plateb od jednotlivců prostřednictvím samoobslužného systému. Přijme platby za mobilní komunikace, služby, zboží, služby, televizi a internet, zde můžete zaplatit pokuty, doplnit elektronické peněženky a mnoho dalšího.

Vedoucími platebního systému v Rusku jsou: QIWI (včetně kontaktů a Rapida), ComePay, CyberPlat®, DeltaPay.

Podle agentury J'son Partneři Consulting v roce 2015 obrat platebních terminálů činil 1,15 bilionů rublů v Rusku, což představuje nárůst o 5% oproti roku 2014.

Výhody

 • Nízké počáteční náklady: organizace jednoho platebního terminálu bude vyžadovat více než 200 tisíc rublů.
 • Schopnost kombinovat s jinými typy podnikání nebo práci na pronájem.
 • Není třeba udržovat zaměstnance, úspory kanceláří na mzdách a příspěvcích, nájemné, platby za služby.
 • Neustálé zvyšování počtu poskytovatelů služeb.
 • Možnost dalších příjmů za zobrazování reklam na terminálech za stejné náklady.
 • Snadná registrace obchodu. Nevyžaduje získání licence, nemá speciální požadavky na umístění atd.

Možná rizika

Hlavním rizikem je zpomalení růstu objemu transakcí v důsledku aktivního rozvoje bankovních terminálů, internetového bankovnictví a mobilního bankovnictví.

Zároveň mnozí odborníci na trhu poznamenávají, že platební terminály mají stále budoucnost. Hotovostní obrat v Rusku je stále v čele, což znamená, že zákazníci budou stále využívat zařízení k placení za služby.

Pokud použití terminálů spíše velké vrstvy lidí středního a vyššího věku s hříchem v polovině zvládl, pak očekávat, že stejný úspěch v online bankovnictví podnikání není nutné! Není obeznámen s převážnou většinou těch, "pro koho...". Tuto myšlenku potvrdil také přítel, který vlastní tři platební terminály: podle něj počet uskutečněných transakcí zůstal přibližně stejný jako před 2-3 lety, pouze průměrná částka plateb se snížila asi o 10-20 rublů.

Ostrovitjanin

http://businesslike.ru/index.php?showtopic=3495

Provádění dokumentů

Pokud se rozhodnete začít podnikat v oblasti platebních terminálů, budete potřebovat:

 1. Zaregistrujte se jako právnická osoba. Formou může být jakákoli, nejjednodušší varianta - individuální podnikatel.
 2. Vyberte způsob zdanění a zaregistrujte se u daňového inspektorátu. Možné formy zdanění: zjednodušený daňový systém nebo patentový systém. V prvním případě se částka daně vypočítává jako 6% výnosů nebo 15% příjmů snížených nákladů, ve druhém případě je patent zakoupen na dobu 1 roku.
 3. Uzavřete dohodu s organizátorem platebního systému a poskytovatelem internetu.
 4. Uzavřete nájemní smlouvu na část prostor, kde se bude terminál ubytovat.
 5. Otevřete účet v banku a uložte zůstatek.
 6. Uzavřete dohodu o sběru.
 7. Uzavřete dohodu o technické podpoře zařízení. Ne všichni výrobci mají ve všech městech své vlastní servisní střediska. V tomto případě je smysl uzavřít smlouvu s organizací třetí strany.

Jak vybrat terminál: kritéria výběru a doporučení

Při výběru platebního terminálu věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

Zařízení se skládá z prvků: systémové jednotky, monitoru s dotykovou obrazovkou, modemu GPRS / GSM, akceptoru účtů, fiskálního záznamníku nebo tepelné tiskárny (zařízení pro tisk).

Dávejte pozor na kvalitu těchto komponent, dejte si pozor na imitace. Selhání alespoň jednoho prvku povede k vypnutí celého terminálu. Také nízká kvalita akceptoru účtů může vést k falšování.

Souhlasíte s technickou podporou preventivní kontroly všech částí zařízení.

 • Zajistěte záruku na zařízení.
 • Kvalita služeb.

Jaký je seznam služeb v servisní podpoře, existuje náhradní fond, kde je nejbližší servisní středisko - to vše by mělo být vzato v úvahu.

 • Přítomnost anti-vandalového povlaku.

Ochranný nátěr je zvláště důležitý při umístění terminálu na ulici nebo na místa s nepřetržitým přístupem.

Na trhu nabízí široký výběr terminálů domácí a zahraniční výroby různých forem a kompletních sad.

Náklady na jeden terminál v minimální konfiguraci začíná od 50 tisíc rublů, optimální soubor - od 80 tisíc rublů.

Pečlivě prostudujte popis dílčích částí struktury. Chcete-li snížit náklady na terminál, nabízí výrobce nejmenší sadu a dodatečné prvky se platí zvlášť.

Důležitou roli při výběru terminálu hraje jeho umístění. Na místě zařízení lze rozdělit do 4 skupin:

 • pro umístění do chráněných prostor;
 • v jiných prostorách (bez ochrany);
 • venku venku;
 • na ulici v zóně s baldachýnem nebo střechou, například přechody pro chodce, výstupy z metra.

Pro každou možnost existují návrhy. Při umístění do nechráněných místností stojí za to věnovat pozornost zařízením s anti-vandalovým povlakem a se souborem dalších ochranných prvků akceptoru případů / účtů.

Kromě nákupu samotného zařízení budete muset vynaložit na jeho dodávku a instalaci, stejně jako připojení k internetu a nastavení softwaru a zavedení rozhraní platebního systému.

Software

Úspěch platebního terminálu závisí také na volbě softwaru. Software může být dodán výrobcem samotného terminálu, jednotlivými vývojáři softwaru nebo platebním systémem.

Možnost, kterou nejčastěji zvolí začínající podnikatelé, je software platebního systému. Jedná se o nejjednodušší způsob, který nevyžaduje další úsilí a investice. Minus - pracujte pouze se seznamem služeb, které jsou v tomto platebním systému. Přestože existují i ​​platební systémy, které vám umožňují přidávat poskytovatele služeb.

Software třetí strany nebo výrobce terminálu má velké možnosti, pokud jde o nastavení dalších služeb, za které lze zaplatit. To může být relevantní pro platby za služby regionálních společností, které nejsou zahrnuty do federální sítě platebních systémů. Můžete také nakonfigurovat několik systémů v jednom terminálu. To je dobrý krok ke zlepšení kontinuity zařízení. Méně je více než běžné náklady na údržbu specialisty nebo placení za outsourcing. Pro malou síť terminálů se tyto náklady pravděpodobně nezaplatí.

Kde umístit platební terminál

Aby byl projekt splacen, bude hlavní volbou správná volba místa.

Podmínky úspěšného výběru:

 • Vysoká propustnost je hlavním kritériem.

Největší návštěvnost potenciálních zákazníků je zpravidla pevná: v nákupních a zábavních centrech, kinech, na zastávkách veřejné dopravy, stanicích, v polyklinikách apod. Minimální provoz je 1 tisíc až 1,5 tisíc lidí denně. S menší průchodností lze těžko očekávat výrazné příjmy.

 • Technické charakteristiky místa: možnost připojení terminálu k síti a internetu.
 • Přítomnost konkurentů.

Na jedné straně jsou konkurenti špatní. Na druhou stranu je zde možnost přeorientovat tok na sebe. K tomu je třeba mít určité konkurenční výhody: komplexnější soubor služeb pro platby, atraktivní návrh terminálu a umístění.

Spolupráce s platebním systémem

Od výběru platebního systému závisí na tom, jak různorodé budou služby poskytované vaším terminálem. Federální a místní platební systémy fungují na ruském trhu. Velké federální systémy: QIWI (včetně kontaktů a Rapida), ComePay, CyberPlat®, DeltaPay, QuickPay.

V mnoha regionech fungují místní systémy, které uzavírají dohody s místními poskytovateli služeb o možnosti platby prostřednictvím systému. Je možné připojit několik platebních systémů, ale pouze pokud to software dovoluje.

Kritéria pro výběr platebního systému:

 • pověst, pozitivní zpětná vazba;
 • šířka pokrytí služeb;
 • Možnosti softwaru, včetně připojení místních poskytovatelů;
 • přítomnost a velikost splacení platebního systému;
 • úroveň současné údržby;
 • zájem o reklamní kampaně.

Je vhodné řídit se popularitou platebního systému. Lidé položí peníze a potřebují spolehlivost těchto peněz. Proto, pokud se problém spolehlivosti nevyřeší, nemusí podnik podniknout. Můžete však sledovat, kam budete terminály umístit. Pokud umístíte do kancelářského centra, kde je "všechno", je lepší vyjednat s platebním systémem, který vám dává maximální vnitřní provizi a další podmínky.

Serg178

http://www.biznet.ru/topic27346.html/page-41

Údržba terminálu

Pro bezproblémový provoz platebního terminálu je nutné neustále sledování a údržbu.

Ovládací prvky

 • Vnější kontrola stavu pláště: celistvost, čistota, bez úlomků;
 • Ověření fungování systému: připojení k síti a platebnímu systému, dostupnost kontrolní pásky a plnost akceptoru účtů.

Špinavé tělo a obrazovka, která je nepříjemná k dotyku, pravděpodobně nebude přitahovat mnoho zákazníků. A i kdyby se někdo odvážil přiblížit, pak se s největší pravděpodobností nevrátí znovu. Také nepřidá do vaší firmy pozitivní body a nečinnou síť nebo jednoduché z jiných důvodů.

Pravidelné ovládání je základním pravidlem práce v oblasti platebních terminálů. Nakonec je v této oblasti hlavní konkurenční výhoda čistý stav terminálu a kontinuita jeho provozu.

Běžná údržba

 • Výměna kontrolní pásky.
 • Zapouzdření.
 • Údržba.
 • Naléhavá oprava terminálu.
 • Přidávání nových poskytovatelů služeb do systému.

Pokud je síť terminálů malá, může podnikatel vyřešit aktuální úkoly. Je-li to velká síť, má smysl přemýšlet o náboru zaměstnanců. Z bezpečnostních důvodů by otázka sběru měla být svěřena zvláštní organizaci. Část další práce, pokud je to žádoucí, může být také externě.

Podnik bude také vyžadovat, aby jste prováděli pravidelné činnosti týkající se placení leasingových plateb, pojistného, ​​plateb ve prospěch poskytovatele internetu, převodu do banky za účelem vedení účtu.