Nemrznoucí kapalina

Prodejní automaty nezamerzayki - lukrativní byznys: instalace automatizovaného místě prodeje nebo na čerpací stanici v blízkosti servisního střediska je schopna poskytnout hezký zisk.

Podle statistik se počáteční investice do jednoho stroje s nemrznoucí ochranou vyplatí do 8-10 měsíců. Prodejní automat na prodej nemrznoucího ELEMENTu, který je prezentován v našem on-line obchodě, je navržen na principu skladování pomocí bezpečných buněk. Na rozdíl od systémů vybavených hadicí pro doplňování paliva je riziko zlomení tohoto modelu mnohem nižší, protože hlavní zranitelný prvek - dávkovací pistole - chybí. Prodejní automaty na prodej ledu-free ELEMENT jsou jednoduché a spolehlivé. Počet článků (minimálně 32), z nichž každá je umístěna láhev pro nemrznoucí kapalinu o objemu 5 litrů, lze v případě potřeby zvýšit. Kupující má po zaplacení přístup k obsahu buňky - v prodejním automatu pro prodej nezaškodnění je k dispozici akceptor účtu s snímačem autentičnosti a modul pro platbu kartou z plastu. Jednou z důležitých výhod ELEMENTu je jeho "modulární" konfigurace. Spojením těchto nebo jiných možností můžete zvolit optimální konfiguraci finančních možností a funkčnosti zásuvky.

Mezi možnosti stroje pro plnění nemrznoucí kapaliny ELEMENT:

 • Přijímač mincí a mincí se snímačem autentičnosti a funkcí dodávání
 • Platební modul bankovní kartou
 • Další řada buněk
 • Online sledování zásob a současný stav
 • Světelný reklamní modul (lightbox)

A další další možnosti s úplným seznamem, který naleznete na modelové stránce stroje pro prodej ochranného prvku proti zamrznutí ELEMENT. Zde můžete také zadat informace o návratnosti projektu a technické podpoře. Zařízení pro prodej protizámrazové ochrany si můžete zakoupit v internetovém obchodě "VendShop" během několika minut, seznámíte-li se s cenovými nabídkami a jejich charakteristikami v katalogu.

Obchodní myšlenka №1369. Automatický automat pro prodej automobilu "nezamerzayki"

Již dlouhou dobu jsme neměli publikace, tak či onak, které souvisejí s prodejními obchody. Může se zdát, že všechna tato zařízení pro automatické obchodování v naší době jsou stále méně relevantní. Konkurence roste. A noví hráči již na trhu nemají vůbec žádné místo.

Do jisté míry je tento názor správný. Konkurence ve vendingu je opravdu velmi, velmi vysoká. Instalace příštího kávovaru nebo terminálu pro doplnění účtu možná představuje ztrátový nápad. Existuje vysoká pravděpodobnost, že takové podnikání prostě nebude platit za sebe, ale přinese majiteli pouze ztrátu a špatnou náladu.

Naštěstí ve světě obchodování s vendingy existuje jedna nepopiratelná výhoda. Rozmanitost různých strojů pro obchod v našich dnech ohromí i ty nejnáročnější podnikatele. K vašim službám je obrovský počet výrobců vendingových zařízení, z nichž každý je připraven nabídnout až několik desítek různých strojů.

Dnes už je těžké najít produkt, který ještě nebyl zapojen do obchodu s potravinami. O kávu, občerstvení, vodě - vůbec nechci vzpomenout. Koneckonců, výrobci učí své stroje prodávat a exotické věci - od čerstvě vařené horké pizzy po plnohodnotné automobily.

Ale nejpříjemnější je, že výrobci nehybně stojí. Vytvářejí stále více a více automatů, jejichž analogy ještě nejsou na trhu. Takže pomocí takových automatů můžete rychle zaujmout své místo v této fantasticky výhodné a slibné obchodní oblasti.

Dnes budeme mluvit o prodejnách a majitelích automobilů. Koneckonců, tento stroj byl vytvořen speciálně pro ně. Takže - automatický stroj na prodej mycí kapaliny pro brýle.

Co je automatický stroj pro prodej "nemrznoucích"?

Technicky - toto zařízení, které umožňuje nastavit automatický prodej kapaliny ostřikovačů pro automobilové sklo.

A navenek je to nějaká kombinace sloupce čerpací stanice a běžného automatu. K dispozici je terminál se známou obrazovkou a pohodlnými ovládacími prvky. Kupyuro a akceptor mincí. Vnitřní prostor s zásobníkem pro kapalinu ostřikovače. To vše se velmi podobá terminálu pro platby za různé služby nebo parkovací stroj. Ale zde je jeden důležitý rozdíl.

Stejně jako sloupec čerpací stanice má stroj pro prodej "nemrznoucí" plnicí "pistoli".

Funguje to takhle. Majitel auta dorazí na stroj. Vloží "zbraň" do zásobníku kapaliny ostřikovače. Volí požadovaný objem kapaliny. Přináší platbu. Zbývá pouze doplnit zásobník ostřikovače a vrátit "pistoli" na místo. To je všechno.

Proč je to důležité?

Za prvé, je to velmi výhodné. Nemusíte kupovat nádobu s "umyvadlem" a nést objemnou tekutinu v kufru vašeho auta. Kromě toho nepotřebujete špinavé ruce. Vyběhl, zaplatil a vyjedel dál. Krása!

Za druhé, prací kapalina pro brýle - je nezbytná pro všechny a vždy. Jedná se o masivní výrobek, který je jako benzín nebo motorový olej vždy potřebný ve velkém množství.

Za třetí, prodejní automaty na prodej "bez ledu" nemají sezónní charakter. V zimě můžete pro sklo prodávat nemrznoucí kapalinu a v létě přecházet na obchod s běžnou kapalinou ostřikovačů pro auto sklo.

Co potřebujete k zahájení podnikání v oblasti prodeje "nemrznoucí"?

Nejprve potřebujete místo pro umístění stroje. Ideální volba - čerpací stanice. Pokud se vám podaří najít benzínovou čerpací stanici, kde ještě není takový stroj a jejíž vlastník souhlasí se vzájemně prospěšnou spoluprací, může to být ideální volba pro vás.

Kromě čerpacích stanic existují dobré prostory k umístění stroje na prodej "omyvayki":

 • Velké parkoviště a parkoviště;
 • SRT;
 • Autoumyky;
 • Parkoviště vedle velkých zařízení, jako jsou autobusové nádraží, přístavy, letiště, nákupní centra, trhy atd.

Jakmile je místo nalezeno, můžete začít nakupovat první stroj. Nyní má trh několik možností od různých výrobců. Takže můžete snadno najít verzi stroje pro prodej "nemrznoucí", která uspokojuje přesně vaše potřeby.

Cena stroje je od 50 do 200 tisíc rublů. Průměrná cena je asi 140 tisíc rublů. Za peníze dostanete plně funkční stroj s čtecího zařízení, displeje, nádrže 150-200 litrů a čerpadlem, modem pro internetovou komunikaci s majitelem, palubní počítač, který bude všechno řídit.

Údržba stroje nevyžaduje velké úsilí, čas a speciální znalosti. Protože jste si přečetli pokyny, můžete to udělat sami. Takže nebudete potřebovat žádný personál. A všechny zisky půjdou výhradně k vám.

Hlavní věc zde není zpoždění. Dnes je tento velmi slibný obchod v naší zemi příliš rozšířený. Zvláště v regionech. Proto máte všechny možnosti být v řadách průkopníků. A, jak víte, je to první - získávají největší zisk v každém podnikání.

Prodej stroje "bez ledu"

Prodej "nezamerzayki" v 5-litrovém balení přes prodejní automaty je slibnou výbavou v automobilovém trhu. Soudě podle rychlého růstu "modrých pyramid" po silnicích, v sezóně to přináší dobrý příjem.

Taková prodejní novinka, jako zařízení pro prodej nemrznoucí kapaliny, má dobrou šanci na vývoj. Na konci roku 2015 bylo v zemi více než 40 milionů vozů. Není náhodou, že na silnicích jsou hromady s "ledem", které je v zimě také velice potřebné jako lžíce na večeři. Nicméně kvalita takovéhoto výrobku je sporná. Kapalina, která vesele vylévá do lahve při teplotě -5 ° C, může představovat nepříjemné překvapení při teplotě -15 ° C a mnoho motoristů to ví z vlastní zkušenosti. Prodejní automat, kde jsou uvedeny všechny údaje prodávajícího, způsobuje mnohem větší jistotu.

Kolik stěrače předního skla je nakupováno za sezónu

Odborníci odhadují objem spotřeby tekutin pro ostřikovače čelního skla u automobilů na přibližně 260 milionů tun ročně. Vážný marketingový výzkum na tomto trhu není a důvod je jednoduchý. Podle různých údajů dosahuje podíl ručních výrobků v tomto segmentu 50%. Po zákazu použití methanolu ve výrobě může být "rozmrazování" legálně vyrobeno pouze na základě izopropylenu nebo ethanolu. První je třikrát dražší než methanol a horší pro své spotřebitelské kvality. Druhý požaduje stejnou licenci jako u alkoholických produktů, což znemožňuje produkci jak pro výrobce, tak pro kupujícího.

Bez zimní kapaliny je však možné vyhnout se čištění skla. Téměř každý řidič nakupuje nejméně 2-3 pětlitrové láhve ročně v evropské části av sibiřských oblastech ještě více. Zároveň se podle statistik nachází v Rusku 317 vozů na 1000 obyvatel. Čísla se v zemi značně liší, například 311 - v Moskvě, 312 - v oblasti Tyumen. Činnost prodeje stěračů čelního skla je považována za sezónní, avšak v mnoha oblastech trvá období až šest měsíců (obrázek 1).

Obrázek 1. Sezónní dynamika spotřeby stěraček nemrznoucích. Údaje společnosti "Zavodu.RF" (továrna pro plnění do láhví).

Zřetelně se vyskytují vůdci mezi výrobci, které se nedodržují, a spotřebitel není řízen značkou, ale kvalitou výrobku. Úroveň prodeje závisí na umístění bodu a provozu. V sezóně na průměrném mytí auta se prodává asi 2 000 litrů kapaliny. Podle "volného" obchodu jsou takové údaje uvedeny. Na severu Moskvy, v bodech výstupu do 3-kruhu, jedna osoba denně prodává 200 až 300 lahví "bez ledu" (nejčastěji "hořící", to znamená s methanolem). To je věřil, že stěrač je zakoupen každým desátým kolemjdoucím řidičem.

Prodej "bez mrazu" za kus v 5litrových plechovkách prostřednictvím automatických strojů může docela úspěšně vytlačit nelegální obchodníky z cesty. Cena nejmodernějšího modelu je zhruba 174 800 rublů, nemusíte platit platce prodávajícímu. Kromě toho je zařízení možné používat po celý rok, nakládání do něj pro letní sezónní produkty.

Jak jsou k dispozici automaty na prodej "bez ledu"

První nalévá tekutinu do kontejneru kupujícího, přibližně stejně jako automatické stroje na pitnou vodu.

Druhou skupinou jsou univerzální automatické stroje pro kusové zboží, pracující na principu skladovací komory (obr. 2). Jsou mnohem výhodnější pro kupujícího, nákup probíhá rychleji. Uvažujme, jak funguje takový přístroj pro prodej "nemrznoucích" s příkladem modelu ELEMENT (vyráběného ruskou společností VendShop). Standardní 5litrové lahve v továrním obalu jsou umístěny v buňkách a značka a cena zboží v nich mohou být různé. Každá kamera je vybavena samostatným zámkem, po zaplacení za vybraný produkt se otevírá.

V základní konfiguraci - je to mobilní telefon se skleněnými dveřmi, určený k nakládání 32 kusů zboží. Kromě toho můžete připojit ještě několik sekcí. Tento model má mnoho výhod ve srovnání se zařízeními s podobným účelem. Volba může být dokončena:

 • různé peněžní prostředky: mince, akceptor účtů s funkcí doručení změny;
 • modul pro čtení elektronických platebních karet - což je v prodejních automatech ještě vzácné;
 • chladicí zařízení - výrazně rozšiřuje sortiment prodávaného zboží;
 • Modul GSM pro správu a kontrolu vzdáleného přístupu z počítače, tabletu, telefonu.

Velmi cenná kvalita pro prodejce - vysoký stupeň ochrany proti vandalům. Pouzdro a knoflíky jsou kovové, okna vitríny jsou vyrobena z odolného bezpečnostního skla. Takové zařízení je výhodné v tom, že je možné zatížit nejen "nemrznoucí", ale veškeré kusové zboží do buněk. To umožňuje jeho využití po celý rok. Díky tomu můžete prodávat pitnou vodu a dokonce i výrobky (obrázek 3). Hlavní věc je, že jsou umístěny v buňce 20 × 20 × 48 (cm). Průměrná životnost stroje je minimálně 8 let, přizpůsobuje se každé měně.

Bude se seznámit s technickými vlastnostmi automatu ELEMENT.

Zvláště zajímavá je možnost sledování na základě technologie GSM. Například všechny obchodní systémy VendShop jsou vybaveny plnohodnotným monitorovacím systémem VendShop Online s vylepšenou funkcí řízení a správy podniku, což zjednodušuje život podnikatele. Z libovolného mobilního zařízení můžete rychle získat informace o zbytcích zboží, nutnosti vybírat hotovost, stav stroje. Pokud budete mít sklad a účetnictví v některé cloudové službě, bude řízení podnikání ještě jednodušší.

Obrázek 3. Nakládání buněk v produktech s chladící jednotkou.

Kde najít dobré místo pro instalaci stroje

Vynikajícími místy pro prodej "bez ledu" jsou:

 1. malých čerpacích stanic, čtyřiadvacet hodin stánků, obchodů, snacků na okolních a vzdálených cestách;
 2. silnice s rušnou dopravou směrem k zimní rekreaci: lyžařská střediska, turistické komplexy;
 3. obytné bloky vícepodlažních budov, podzemní a pozemní parkoviště - často majitel vozidla objeví problém při opuštění domu;
 4. autoservisy, obchody s pneumatikami, autoplachty;
 5. velké parkoviště v blízkosti nákupního centra, trhy a dalších míst dopravní zácpy, kde je výhodné uskutečnit nákup;
 6. logistické parky, obchodní základny;
 7. parkoviště po celé zemi rekreační domy, celoroční pracovní doby, kempy, hotely a ubytovny.
 8. Často se doporučuje instalovat stroje s "nemrznoucím povrchem" na čerpacích stanicích, čerpacích stanicích nebo myčkách automobilů. Na všech takových místech se většinou prodávají výrobky pro motoristy. Někdy může mít majitel instituce zájem o instalaci zařízení na svém území. Chcete-li například zvýšit obrázek nebo snížit počet zaměstnanců. Pokud se vám podaří souhlasit, podmínky se liší. Čím častěji jde o pevnou platbu za pronájem místa a v některých případech až o 20% z příjmu.

Chcete-li najít vhodné místo, je třeba provést alespoň nejjednodušší marketingový výzkum a jednoduše se podívat na místa, která si zvolili nelegální prodejci (obrázek 4), na ceny konkurentů.

Obchodovací zařízení má ideální polohu, pokud:

 1. nachází se na viditelném místě;
 2. tam je pohodlný vchod a parkování;
 3. neexistují žádné blízké obchody s nemrznoucí kapalinou;
 4. k přívodu 220 V;
 5. je pod nepřímou ochranou.

Je užitečné zavěsit varovný banner ve vzdálenosti 500 m od stroje a samozřejmě by měl mít úplné informace o produktu a pokynech pro uživatele. Důležité je: umístit na tělo stroje informace o nepřítomnosti nepříjemného zápachu v kapalině - to pozitivně ovlivní prodej. Ještě lepší je zavěšení kopie certifikátu od výrobce na významném místě.

Obrázek 4. Příklad provedení nemrznoucí kapaliny v podzemním parkovišti bytového domu.

Příklady výpočtu ziskovosti a návratnosti

Velkoobchodní ceny zimních stěračů jsou závislé na sezóně. Skladování zboží v létě, můžete ušetřit až 20% nákladů. Náklady jsou určeny složením, teplotou

zmrazení kapaliny, objem nákupu. Ceníky pro kvalitní produkt v PET balení o objemu 5 litrů se pohybují od:

 • do -10 ° C: od 30 do 38 rublů;
 • nad -25 ° С: od 40 do 65 rublů.

V maloobchodě stojí jedna láhev 100 až 200 rublů. Doba použitelnosti - 3 roky. Nejběžnější možností je "nemrznoucí mrazem -30", což znamená, že v kompozici je přítomno alespoň 30% alkoholu. Můžete to zkontrolovat pomocí jednoduchého hustoměru. Většina výrobců prodává drobné velkoobchodní výrobky ze 100 lahví. V běžném osobním voze může být odebráno až 50 vozidel, 500 až 600 kusů v gazelle, vagón může mít až 4800 kusů. Jedná se o dobrou variantu předávání příjmů podnikateli, který se zabývá nákladní dopravou.

Uvádíme přibližný výpočet výnosu z jednoho zařízení pro prodej "rozmrazovacího" ELEMENTu vyrobeného společností VendShop na 32 buněk (tabulka 1). Počáteční data pro 1 položku, 5 l PET kontejner:

 • cena za velkoobchodní nákup je 60 rublů:
 • prodejní cena - 120 rublů;
 • počet prodejů - 60 ks. za den.

Jak vydělat peníze na prodejních automatech pro prodej nemrznoucích tekutin

Často motorista, se těší v zimě mráz druhý den, hodinky nativní auto čelní sklo pomalu, ale jistě pokrytí vrstvou bahna a rozbředlého sněhu a výhledu na vozovku nemožné. To bylo v tomto okamžiku zachránce jedná nemrznoucí směs, a obyčejní lidé prostě „nezamerzayku“, které bez ohledu na teploty, myčkách oken a umožňuje znovu vidět, co se děje na rušných ulicích. Ale to ve skutečnosti není o tom. A o další, doufáme, že slibný, obchodní nápad.

Jeden si jen může představit, kolik nesrovnatelných incidentů, které toto velmi neznámé může zabránit. A pak je třeba si představit samoobslužný přístroj, který nabízí tuto nejvíce bezmrazovou oblast, kde je nejvíce žádaná - na čerpacích stanicích, parkovištích, centrech péče o automobily a mycích automatech. Tak proč nekupovat auto bez auta v autopůjčovně, zeptáte se, jelikož je to nezbytné pro motoristy? Odpověď je docela jednoduchá.

1.Do obchodu, který ještě potřebujete dostat, a možná dokonce stát v souladu.

2.In obchod nekoupila nezamerzayki tolik, kolik chcete, budete muset vzít plechovku a udržovat ji v kufru (a tam bylo bezpečně visí ven sem a tam, a nedej bože, i přístřešek).

3. Můžete si koupit "matný" mráz bez mrazu, abyste ho ušetřili, ale je to život ohrožující. Přístroj neleží "palenki".

4. Dalším velmi důležitým bodem je výhodnost použití nádoby s nemrznoucí kapalinou. Z nádoby je nepohodlné nalévat kapalinu do automobilové nádrže. Přístroj zřetelně ulehčí život motoristovi - z "pistole" můžete jednoduše a rychle naplnit kapalinu.

Vidíte, kolik plusů a pohodlí motoristů a mluvit to není nutné. Takové stroje pro plnění nemrznoucí kapaliny již nabízejí ruské prodejní společnosti. A mimochodem, stroje na lahvování bez ledu již podmanily Západ. A v Rusku se vše začíná. Proto je nutné je s nimi rychle a moudře zadávat.

Něco o samotných strojích

Stroj na plnění kapalné kapaliny je určen k prodeji kapaliny používané v systémech mytí oken automobilů. Může vylévat kapalinu s různými vlastnostmi - v zimě i v zimě bez ledu a v létě v zimě.

Aby se zabránilo přemísťování kapaliny do nádrže vozidla, je instalován speciální program v zařízení proti zamrznutí pro dávkování kapalin do uložené dávky. Stroje jsou otevřené nepřetržitě.

Podobná zařízení jsou instalována na čerpacích stanicích a parkovištích, na parkovištích různých komplexů, od obchodů až po letiště, stejně jako v centrech péče o automobily a automobilových mycích zařízeních - s cílem zlepšit kvalitu služeb pro stálé zákazníky a přilákat nové.

Komu je to ziskové?

Majitelé čerpacích stanic, parkovišť, autoservis. Po instalaci tohoto zázračného zařízení majitel zlepšuje kvalitu služeb nabízených zákazníkům. Zařízení je zároveň společným nástrojem pro získání dalšího zisku v podnikání.

Je to jen to, že lidé, kteří se rozhodli vydělat peníze tímto způsobem, mohou vytvořit vlastní síť takových zařízení, vyjednávat s vlastníky výhodných bodů a instalovat tyto stroje.

To vše je samozřejmě dobré, - řeknete, jen, jaký přibližný příjem přinese tato zařízení? Pojďme "přibližně" počítat.

Náklady a příjmy

Období návratnosti závisí samozřejmě na tom, kolik automobilů denně prochází bodem, kam chcete zařízení dát. Čím více vozů, tím vyšší je pravděpodobnost použití stroje, tím vyšší je návratnost. Proto považujeme přibližně "v průměru".
V průměru u automobilů v sezóně se prodávají 2 000 litrů nemrzliny (to je v Moskvě). Prodejní cena nezamrzliny je pro Moskvu 40-30 rublů na litr. S každým litrem můžete dát 10 rublům majitelům bodu (nájmu).

Jak vydělat peníze
na prodejních automatech.

Prodejní automaty a prodej nemrznoucích.

Často motorista, se těší v zimě mráz druhý den, hodinky nativní auto čelní sklo pomalu, ale jistě pokrytí vrstvou bahna a rozbředlého sněhu a výhledu na vozovku nemožné. To bylo v tomto okamžiku zachránce jedná nemrznoucí směs, a obyčejní lidé prostě „nezamerzayku“, které bez ohledu na teploty, myčkách oken a umožňuje znovu vidět, co se děje na rušných ulicích. Ale to ve skutečnosti není o tom. A o další, doufáme, že slibný, obchodní nápad.

Tak se seznámíte - prodejní automaty na prodej "nezamerzayki".

Jeden si jen může představit, kolik nesrovnatelných incidentů, které toto velmi neznámé může zabránit. A pak se vyplatí zavést samoobslužnou stroj, který nabízí nejvíce nezamerzayku, kdy je nejžádanější - u čerpacích stanic, parkovišť, opravnách a mycích linek. Tak proč nekupovat auto bez auta v autopůjčovně, zeptáte se, jelikož je to nezbytné pro motoristy? Odpověď je docela jednoduchá.

1. Musíte se dostat do obchodu, a možná dokonce stát ve frontě.

2. Úložiště nekoupila nezamerzayki tolik, kolik chcete, budete muset vzít plechovku a udržovat ji v kufru (a tam bylo bezpečně visí ven sem a tam, a, nedej bože, další přístřešek).

3. Můžete si koupit "matný" mráz bez mrazu, abyste ho ušetřili, ale je to život ohrožující. Přístroj neleží "palenki".

4. Dalším velmi důležitým bodem je výhodnost použití nádoby s nemrznoucí kapalinou. Z nádoby je nepohodlné nalévat kapalinu do automobilové nádrže. Přístroj zřetelně ulehčí život motoristovi - z "pistole" můžete jednoduše a rychle naplnit kapalinu.

Vidíte, kolik plusů a pohodlí motoristů a mluvit to není nutné. Takové stroje pro plnění nemrznoucí kapaliny již nabízejí ruské prodejní společnosti. A mimochodem, stroje na lahvování bez ledu již podmanily Západ. A v Rusku se vše začíná. Proto je nutné je s nimi rychle a moudře zadávat.

Něco o samotných strojích

Stroj na plnění kapalné kapaliny je určen k prodeji kapaliny používané v systémech mytí oken automobilů. Může vylévat kapalinu s různými vlastnostmi - v zimě i v zimě bez ledu a v létě v zimě.

Aby se zabránilo přemísťování kapaliny do nádrže vozidla, je instalován speciální program v zařízení proti zamrznutí pro dávkování kapalin do uložené dávky. Stroje jsou otevřené nepřetržitě.

Taková zařízení jsou instalovány na čerpacích stanicích a parkovištích, na parkovištích v různých zařízení, z obchodů na letištích, jakož i opravnách a mycích linek - ke zlepšení kvality služeb pro stálé zákazníky a přilákat nové.

Komu je to ziskové?

Majitelé čerpacích stanic, parkovišť, autoservis. Po instalaci tohoto prodejního automatu zvýší majitel kvality služby nabízené zákazníkům. Zařízení je zároveň společným nástrojem pro získání dalšího zisku v podnikání.

Je to jen to, že lidé, kteří se rozhodli vydělat peníze tímto způsobem, mohou vytvořit vlastní síť takových zařízení, vyjednávat s vlastníky výhodných bodů a instalovat tyto stroje.

To vše je samozřejmě dobré, - řeknete, jen, jaký přibližný příjem přinese tato zařízení? Pojďme "přibližně" počítat.

Náklady a příjmy

Období návratnosti závisí samozřejmě na tom, kolik automobilů denně prochází bodem, kam chcete zařízení dát. Čím více vozů, tím vyšší je pravděpodobnost použití stroje, tím vyšší je návratnost. Proto považujeme přibližně "v průměru".

Přibližný výpočet zisku:

Minimální počet prodaných litrů
za měsíc

Prodej nemrznoucí kapaliny přes stroj

Je to běžná situace: přišli zimní dny, a řidič vozu začíná vidět, jak se čelní sklo jeho auta se postupně pokrývá plak z rozbředlém sněhu a bláta, s ohledem na nějž byla výrazně narušena výhled na silnici.

Naštěstí přichází k pomoci tzv. "Nezmrazené" - tj. Nemrznoucí kapalina, která se úplně nebojí mrazů a sklidí sklo při nejnižších teplotách. A teď to bylo opět sklo jako nové a pohled na silnici - nic není zakalené a zcela otevřené do očí motoristy. No, jen úspory kapaliny - to "nezmrazené"!

To je jen tehdy, kdyby byla stále možnost koupit ji na těch místech, kde by to bylo nejvíce poptávané - na parkovištích, umyvadlech, čerpacích stanicích av centrech péče o auta - vůbec by neměla žádné ceny.

Ne, je samozřejmě možné zakoupit v autosupcích, ale zde se objeví jisté nepříjemnosti.

Za prvé, takový obchod není vždy po ruce, stále je třeba ho najít, je třeba se k němu dostat a možná ještě stále stojí v řadě.

Za druhé, obchod není čerpací stanicí, nemůžete dostat ledovou kapalinu přesně tak, jak potřebujete. Musíte okamžitě vzít nádobu a dát ji do kufru, přičemž se vyčerpá dostatek místa (a může se to rozlévat - nikdy nevíte co).

Za třetí, z nádoby nalévat kapalinu do nádrže auta je prostě nepohodlná, je úplně jiná věc - plnění nádrže z pistole, která se nachází na čerpacích stanicích.

Jinými slovy, pro motoristy by bylo ideální, aby se objevily místa častých zastávek automobilů prodejní automaty na prodej nemrznoucích kapalin. A je třeba říci, že některé vendingové ruské společnosti již takové stroje nabízejí.

Co jsou to?

Automatické stroje se používají k prodeji kapaliny určené k mytí automobilového skla. A v závislosti na sezóně může být tato kapalina prodávána s různými vlastnostmi: bez ledu - v zimě, "zmrazení" - v létě.

S cílem zabránit zaplavení v autě nádrži nadměrného množství tekutiny do přístroje vložený software, jasně upravuje požadovanou částku „nezamerzayki“ v souladu se zákazníkem bez uložení částky. Taková zařízení pracují nepřetržitě. Nejprve je instalují v parkovištích a čerpacích stanicích, na parkovištích pro určité komplexy, v automatech a autoservisech.

Kdo může být ziskové podnikání na obchodní prodej "nemrznoucí"

Za prvé, na již působící podnikatele pracující v automobilové sféře a vlastnictví automobilového centra, parkoviště, čerpací stanice atd. Takové zařízení nejen přiláká další zákazníky ke službě svého vlastníka, ale bude také zdrojem souvisejících příjmů.

Za druhé, automaty s "nezamerzaykoy" se mohou stát základem pro vlastní podnikání a pro obyčejné lidi. Takže se člověk může dohodnout na instalaci zařízení s držiteli určitých výnosných bodů (jsou uvedeny výše), čímž vytvoří druh vlastní obchodní prodejní sítě.

"No, kolik můžete získat za takový obchod?", jistě se každý zeptá, kdo se o tento nápad zajímá. No, počítáme.

Náklady a zisky

Samozřejmě, že zisk zde závisí na tom, kolik automobilů bude procházet zvoleným místem instalace stroje. Taková průchodnost je vyšší a také pravděpodobnost použití automatu je vyšší, takže příjem je větší.

Ale když vezmeme průměrné číselné údaje, řekněme, v Moskvě, pak v sezóně na mytí automobilů se prodávají dva tisíce litrů nemrznoucí kapaliny. Cena je asi 30-40 rublů. na litr. Ale i kdybychom měli co nejméně - tj. pokud prodáte nejméně 200 litrů z jednoho stroje za měsíc za cenu 30 rublů na litr, vydá se 6000 rublů.

Vypočítejte nájem - pokud dáte 10 rublů za každý litr prodávaný vlastníkovi bodu: 200 * 10 = 2 000 rublů. 6 000 rub. minus 2 000 rublů. = 4000 rublů. čistý zisk z jednoho stroje.

Co budete muset starat?

1) O pohodlném místě instalace automatického zařízení pro jeho použití motoristy;
2) O tom v případě poruch ve stroji jste o tom okamžitě informovali vlastník bodu - takže zařízení nebude nečinné;
3) Údržba čistoty jak v okolí stroje, tak i na jeho trupu - nečistoty a nečistoty mohou vystrašit zákazníky;
4) O včasném doplňování paliva strojů;
5) O tom, co na trupu automatů dát informace o značkách tekutin, které obchodujete.

Zaregistrujte se nyní pro bezplatný informační bulletin a obdržíte vždy e-mail nové nápady a technologie pro domácí a malé firmy. Které vám pomohou vytvořit vaši firmu. Nebo se podívejte na zprávy VKontakte, Facebook, Twitter.

Obchodní myšlenka: Prodej stroje "bez ledu"

Jsou obchodní nápady spojené s vendingem oblíbené? Velmi oblíbené! Instalace stroje s nemrznoucí kapalinou ostřikovačů je skvělý nápad. Hlavní výhodou tohoto konkrétního podnikání je to, že počáteční investice do něj jsou zanedbatelné a ziskovost, pokud je vše děláno správně, je dobré.

Je tato služba v poptávce nebo ne? Určitě ano. "Hot" místa, kde můžete prodávat tuto kapalinu, jakékoliv čerpací stanice uvnitř města a regionu, trasu apod.

Co potřebujete k zahájení podnikání?

Především musíte tento stroj koupit, který bude prodávat bez ledu. Venku je to poněkud jako automatický kávovar. Má to hadici, která není v kávovaru.

Jeho cena závisí na regionu, objemu nádrže atd. V průměru se to rovná 40 tisíc rublů. Pokud si vyberete více kvalitních strojů, je zraněno asi 150 tisíc rublů.

Zaměstnanci

K údržbě stroje potřebujete administrátora, který sleduje stav stroje on-line, a technického specialisty.

Jak provést podnikání?

 • Výběr správného místa, kam se dařit dobře
 • Bez přestávky je stroj naplněn kapalinou v čase
 • Stroj je vždy bez jakýchkoliv výjimek doplněn vysoce kvalitní kapalinou.

Jaký přínos přinese podnik a jaký druh investic?

 • Nejdražší položkou výdajů je automat. V průměru stojí 100 tisíc rublů.
 • Koupit nemrznoucí kapalinu - stojí to málo. Přibližně 10 rublů na litr.
 • Pronájem bodu - dle dohody s majitelem bodu.

Příjem

Závisí spousta. V průměru se nemrznoucí prášek prodává za cenu 40 rublů na litr.

Nezmrazovací dávkovač kapaliny

Nákupní automat na prodej "bez ledu" je zajímavý nápad, zejména pokud je správně proveden. Co znamená "správné"? V našem případě to znamená, že prostě neprodáváme jerricány nebo lahve s cennou tekutinou, ale schopnost "nalévat" stejně jako konkrétní motorista potřebuje. V podstatě je tento stroj velmi podobný tomu, který řídí vozidlo benzínem - má hadici a malou "pistoli".

Mezi další součásti zařízení patří akceptor účtenky a tiskárna s daňovým registrátem, které zajišťují nákup a vystavení šeku. Samotná kapalina je uložena v nádrži o objemu 100-200 litrů a je dodávána čerpadlem. Dávkování je řízeno speciálním softwarem.

Minimální cena takového stroje je asi 600 amerických dolarů, ale náklady na vyšší kvalitní zařízení jsou vyšší - asi 2000 amerických dolarů. Cenové rozptylování je způsobeno takovými vlastnostmi, jako je objem nádrže, konfigurace zařízení a podmínky, za kterých může stroj pracovat (venkovní nebo venkovní).

Obecně platí, že zahájení podnikání vyžaduje 150 tisíc rublů. Tato částka zahrnuje nákup samotného zařízení, dodávky a pronájem.

Důležitou podmínkou úspěchu je plnění stroje kvalitní kapalinou.

Umístěte takové zařízení, které mimochodem funguje nepřetržitě, potřebujete místo s dobrým provozem a přítomností cílového publika. Z toho plyne, že to nejlepší jsou čerpací stanice, parkoviště, autoservisy a čerpací stanice a parkování u železničních stanic, letišť a čerpacích stanic.

Umístěte stroj, jednat s majitelem objektu, diskutovat o umístění, podmínkách pronájmu a odpočtech z výtěžku.

Obchodní činnost je v prvé řadě dobrá, neboť nevyžaduje velké osobní náklady. Pro práci s přístrojem stačí správce monitorovat stav automatických strojů online a také technik, který provede inspekci.

Obecně platí, že podnikání je vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené podnikatele. Při poměrně malých investicích budou moci oba obdržet stabilní příjmy. Samozřejmě, pokud jsou splněny všechny podmínky úspěchu: správně zvolené místo, včasné naplnění zařízení, zachování jeho pracovní kapacity a plnění kvalitní kapalinou.

Prodej stroje "bez ledu"

Mnoho řidičů se setkalo s tak nepříjemnou situací, když si koupili nemrznoucí kapalinu od nějaké soukromé osoby, tato velmi "nezmerzayka" buď zmrzla nebo způsobila silný nepříjemný zápach. Padělání je opravdu docela hodně, takže se doporučuje, aby tento produkt nikomu nepotřeboval.

Pokud mluvíme o strojích pro prodej nemrznoucí kapaliny, pak musí specifikovat náležitosti prodávajícího a toto by mělo tvořit určitou úroveň důvěry od kupujících.

Zařízení automatických strojů pro "zamrznutí ledem"

1) První skupina zahrnuje automatické stroje pracující na principu úniku. To není zcela vhodné, protože ovladač nemusí mít prázdný kontejner.

2) Druhou skupinou jsou automaty, které pracují jako skladovací komora pro kusové zboží. V takovém případě se nákup snadno a rychle uskuteční. Jedním ze známých výrobců takových strojů je ruská společnost VendShop. Skladovací komory mají průhledné sklo odolné proti nárazu a samozřejmě zámek, který se otevírá okamžitě po zaplacení. Základní konfigurace znamená 32 buněk, ale pokud chcete, můžete připojit několik dalších.

Výhody stroje ELEMENT (výrobce VendShop):

 • přijímá nejen bankovky, ale i mince, stejně jako modul pro čtení plastových karet;
 • je vybavena chladicím zařízením, takže můžete rozšířit sortiment prodávaného zboží;
 • Modul GSM pro monitorování a ovládání pomocí počítače nebo telefonu.

Životnost stroje je minimálně 8 let. Pouzdro a knoflíky jsou vyrobeny z kovu.

To je docela možné, aby podnikání za kulatou sezonu, pokud prodáváte nejen nemrznoucí kapalinu, ale například pitnou vodu nebo jídlo.

Prostřednictvím mobilního zařízení získáte informace o stavu stroje, nutnosti vybírat hotovost nebo počet zboží.

Kde umístit prodejní automat

 • na čerpací stanici, vedle 24hodinových stánků, obchodů;
 • parkování v blízkosti nákupního centra, trhů nebo jiných míst s velkou hromadou automobilů;
 • logistické parky, potravinářské a stavební základny;
 • v hotelu nebo hostelu;
 • v servisní stanici nebo u myčky.

Přístroj se doporučuje instalovat na viditelném místě, že by byl pod nepřímou ochranou s přístupem k elektřině 220 V. Nedostatek konkurentů v okolí je stejně důležitý.

200-500 m od zásuvky můžete instalovat reklamní banner. Na samotném stroji je žádoucí zavřít kopii certifikátu od výrobce.

Výdaje

Přibližná cena automatu ELEMENT v základní konfiguraci spolu se třetími moduly (bankovky, mince, plastové karty) = 220-240 tisíc rublů.
Pokud si v létě koupíte "bez ledu", můžete ušetřit až 20%. Období návratnosti závisí na poloze a na samotném městě, ale je nutné počítat nejméně 5 měsíců.

Obchodní fórum

Obchodní myšlenka: Prodejní automaty pro profesionály.

EgorVladimirovich 19. září 2016

Předmluva

Služby prodejních automatů pro prodej kapaliny ostřikovačů čelního skla v plechovkách jsou oblíbené v jakýchkoliv městech, kde se nacházejí místa s přetížením velkého počtu automobilů, a to zejména v zimě, které v Rusku trvá asi 6 měsíců. Po skončení sezóny můžete zařízení přesměrovat k prodeji jiného zboží, které je v tomto období relevantní, nebo k pronájmu buněk. Prozkoumejte zvláštnosti vaší vesnice, analyzujte tok automobilů, kolik parkovacích míst v požadované poloze automatického stroje, zhodnoťte proveditelnost zahájení tohoto podnikání.

Zařízení, prodejní automat

Automaty jsou vybaveny bateriemi pro skladování a prodej plechovek s nemrznoucí kapalinou. Častěji se počet buněk pohybuje v rozmezí od 24 do 40. Zákazník přispívá nezbytnou částkou prostřednictvím akceptace bankovky, vybírá číslo zboží se zbožím, otevírá a převezme zboží. Doba, kterou klient vynaloží na nákup zásobníku: 1,5 minut.

Náklady na zařízení závisí na jeho funkčnosti. Například společnost VendShop nabízí různé úpravy, nejlevnější lze koupit za 158 000 rublů. Nejdražší multifunkční stroje se odhadují na zhruba 400 000 rublů.

Rizika

Chcete-li dosáhnout maximálního zisku, použijte reklamu - což naznačuje, že v okolí jsou automatické stroje a prokazují se jejich výhody.

Hlavní věc je místo!

Při hledání vyhledávacího místa pro prodejní automat doporučujeme zvážit několik nejdůležitějších parametrů:

1. Schopnost připojení k elektřině.

2. V blízkosti přístroje by měl projít co nejvíce lidí.

Konkrétněji je třeba zvážit železniční stanice, velké autobusové stanice a letiště, podzemní a pozemní parkoviště, autoservisy, prodejny pneumatik, doplňování paliva, trhy, logistické parky atd. V zimě je nemrznoucí kapalina nezbytným opatřením v jakékoliv oblasti Ruska a často končí nečekaně. V každém případě majitelé automobilů zakoupí kapalinu na mytí skla.

Důležitým bodem je uzavření smlouvy nebo ústní dohody o partnerství se správou a zaměstnanci instituce, na jejímž území se automaty umístí. Určité procento zisků a schopnost poskytovat zákazníkům vyšší služby jsou vaše nejlepší argumenty v procesu vyjednávání. Za tímto účelem získáte jisté záruky bezpečnosti vašich strojů.

Reklama

Kompetentní marketingová strategie pro poskytování služeb prodejním automatům je druhým nejdůležitějším okamžikem po výběru místa. Největší efekt vytváří venkovní reklama přímo na samotném stroji a v jeho blízkosti.

Služby

Majitel obchodu může poskytnout hlavní část servisu prodejních automatů. Zapouštění peněz a plnění buněk zbožím se provádí 1-2krát denně. Některé společnosti nabízejí jako dodatečnou službu software, který vás v reálném čase upozorní na prodej a potřebu zaplnit zařízení, abyste neztratili své zisky.

Licence

Nemusíte vydávat licenci a certifikáty pro prodej nemrznoucí kapaliny.


Novopodnik by se měl zaregistrovat u poplatníka. V tomto směru neexistuje žádné ustanovení pro UTII, daně jsou vypláceny v rámci obecného režimu nebo podle zjednodušeného systému, pokud čistý roční příjem společnosti nepřekročí 45 000 000 rublů.

Finanční část

V závislosti na poloze stroje, počtu parkovacích míst a toku automobilů je průměrný počet prodávaných plechovek mezi 40-60 za den. Náklady na jednu kanystr pro velkoobchodní nákup: 30-45 rublů, náklady na maloobchodní prodej 130-160 rublů. Díky úspěšnému umístění a aktivní reklamě poskytuje jeden stroj měsíční výnos 100 000 až 180 000 rublů. S odečtením daňových odpočtů, údržbou a výplatou nájemného činí minimální čistý zisk za měsíc 70 000-140 000 rublů. V průměru se dosahuje návratnosti podnikání během dvou až tří měsíců.

Závěr

Stroje na prodej nemrznoucích tekutin v Rusku zatím nejsou příliš běžné, což umožňuje vybrat nejlepší místa a získat maximální zisk. Brzy obyvatelstvo bude nutně ocenit pohodlí této služby. Prospektnost a ziskovost tohoto podnikání je velmi vysoká, průměrná vstupní prahová hodnota, nedostatečná konkurence a relativní jednoduchost aktivity zvyšují jeho přitažlivost. Webová stránka společnosti Vendshop již má připravené řešení pro tento obchodní projekt.