TOP - 10 neobvyklých automatů

Ruské podnikatele od 90. let 20. století aktivně rozvíjejí obchodní odvětví prodeje. Od konce 19. století prodali americké a japonské prodejní automaty širokou škálu zboží od cigaret až po spodní prádlo. K dnešnímu dni se v těchto zemích prodává alespoň jeden z pěti maloobchodních produktů prostřednictvím prodejních automatů.

Typické stroje automatizovaného obchodu post-sovětského prostoru neměly zvláštní rozmanitost: v podstatě to byly kávovary a zařízení pro prodej sýrových nápojů a svačinových výrobků.

Nyní v Rusku vstoupilo automatizované podnikání do nového kola vývoje a továrna producentů peněz vám nabízí přehled deseti novinek v oblasti prodeje.

V Rusku každoročně roste prodejní prodej. Jak ukazují údaje z průzkumu (viz obr. 1), domácí spotřebitel je připraven koupit v prodejních automatech nejen běžnou kávu a občerstvení.

A kde existuje poptávka, zpravidla se rodí návrh. A moderní výrobci nabízejí majitelům firem nové položky prodeje. To je dosaženo pro dosažení větší zákaznické základny a zvýšení konkurenceschopnosti.

Obrázek 1. Údaje o průzkumu na téma: "Jsou muskovité připraveni koupit zboží v prodejních automatech"

Při dotazu na připravenost koupit zboží v prodejních automatech odpovědělo 12,5% dotazovaných moscovců, že jsou připraveni; 47.5% je připraveno ke koupi, pokud je stroj vhodně umístěn; 21,6% raději jít do obchodu; 5.3% - bylo těžké odpovědět.

Zboží, které účastníci průzkumu jsou připraveni koupit v prodejních automatech: 18,9% - potraviny; 26,9% - nealkoholické nápoje; 17,7% - prostředky osobní hygieny; 8,3% - mléčné výrobky; 10,6% - cukrovinky; 16% - zboží pro domácnost; 1,7% - ostatní.

Trendy vývoje a inovace trhu s prodejními obchody v roce 2016

Od 23. března do 25. března 2016 se v Moskvě uskutečnila 10. výstava VendExpo.

VendExpo - je každoroční mezinárodní výstava samoobslužných systémů a prodejních technologií, ve kterém tuzemské i zahraniční firmy v tomto odvětví budou prezentovat nejen automatizované přístroje, součásti, přísady, jakož i nejnovější vývoj prodejních průmyslu.

Podle údajů získaných na základě průzkumu zástupců klíčových průmyslových firem, které se na výstavě zúčastnily, byly zaznamenány následující trendy ve vývoji prodejního trhu v roce 2016:

 • na pozadí pozitivního růstu v průmyslu jako celku dochází ke zvýšení nákladů na dovážené zařízení, součásti a přísady, a proto se mnoho prodejců zajímá o spolupráci s domácími výrobci;
 • navzdory skutečnosti, že během krize celkově klesala spotřebitelská aktivita, rostla všeobecná ochota spotřebitele nakupovat prostřednictvím prodejních automatů;
 • vending business, podle odborníků, které nejsou ve vztahu k jídlu se budou cítit pohodlněji ve srovnání s potravinami;
 • zástupci reklamního obchodu začínají aktivně využívat prodejce pro marketingové účely - používají obrázky na případ zařízení nebo vysílání na vestavěných monitorech.

Mezi inovace na výstavě patří:

 • mobilní platby od společností Unicum a Vendi;
 • Technologie NFC z karty Master Card;
 • Vestavěný modul pro platbu bankovní kartou od společnosti "Terminal Technologies";
 • aktualizovaná linka eskort, modul pro interaktivní správu prodejního automatu od společnosti Vavilon Vending;
 • mobilní univerzální automat ELEMENT poprvé na výstavě představila společnost VendShop
 • jednorázový nádobí od firmy "Pharmacy";
 • prodej zdravých potravin;
 • nové potravinářské řešení k prodeji prostřednictvím kávovarů - želé, studené koktejly a jiné;
 • debutant výstavy byl zařízení, které sám připravuje palacinky - "Blindozer", o tom, stejně jako další novinky jsou uvedeny níže.

Domácí výrobce vendingových zařízení a jeho součástí. Společnost LLC "Vendhop" (účastník výstavy) nabízí prodejce připravené k použití. Tatiana Shubina, specialistka na styk s veřejností v rozhovoru, mluvila o vyrobených zařízeních včetně neobvyklých prodejních automatů a také o perspektivách rozvoje průmyslu v době krize.

Nové z Vendshopu

Automatický skladovací prostor ELEMENT SAFE

Takoví prodejci nevyžadují investice do nákupu zboží nebo složek pro jejich přípravu. Kamery jsou určeny k ukládání osobních věcí. Měly by být instalovány na veřejných místech: na plážích, bazénech, tělocvičích. Pohodlné automatické kamery v tom, že necháte věci v buňce, stačí zadat digitální kód, to znamená, že není nutné nosit s sebou klíč buňky a není pravděpodobné, že byste ho ztratili.

Náklady na vybavení bez dalších funkčních modulů jsou 124 000 rublů.

Prodejní automat pro elektronické cigarety SM 6367

V souvislosti se zákazem kouření na veřejných místech se elektronické cigarety a výparníky staly velmi oblíbenými. Není divu, že se o tento výrobek zajímá také prodejce. Jak ukazuje praxe, prodej elektronických cigaret ze stroje není nižší než prodej v obchodě. Výrobce tohoto zařízení nabízí značení stroje s logy výrobců elektronických cigaret a s přihlédnutím k přání zákazníka, stejně jako volba barvení případu.

Cena základního vybavení je 174 237 rublů.

Prodejní automat na prodej květin, hraček a suvenýrů ELEMENT

V těchto prodejcích můžete prodávat jakýkoliv kus zboží: květiny, hračky, hygienické potřeby, parfémy, suvenýry. To je výhodné, protože v případě poklesu poptávky, který obchází investice v malém měřítku, je možné přesměrovat směr podnikání. Nebo s ohledem na sezónnost poptávky spotřebitelů u některých výrobků změňte jejich vzhled. Například v předvečer 8. března a 1. září prodat květiny a před novým rokem dárky nebo vánoční ozdoby.

Pro uspořádání zboží v něm jsou k dispozici speciální buňky, podobné skladovacímu místu. Princip stroje: kupující vydělává peníze - otevře se dveře příslušné schránky.

Kompetentní volba místa instalace umožní prakticky snížit konkurenci na nulu.

Zařízení můžete zakoupit za cenu 158 000 rublů.

Prodejní automat zlatých samolepek SM 6367

Dalším neobvyklým produktem, který lze prodávat prostřednictvím prodejního automatu, jsou zlaté samolepky s různými vzory, které dokáží převést jednoduché předměty na exkluzivní. Samolepky jsou určeny k ozdobení osobních věcí: gadgets, obaly, drobnosti, domácí spotřebiče, auta a jiné ploché povrchy. Pro milovníky své individuality se takové mini-příslušenství dostane na chuť.

Náklady na základní vybavení - od 174 237 rublů.

Prodejní automat na prodej suši a rolí SM 6367

Japonské restaurace a kavárny, stejně jako mini-obchody pro výrobu a dodávky sushi a rolí, se pevně usadili na ruském trhu a jsou velmi populární. Je zajímavé, že mnoho asijských lahůdek, které milujete, lze prodávat prostřednictvím prodejního automatu. Současně nemusíte ztrácet čas čekání na vaření nebo dodávku. A jasný design případu prodejce přitahuje znalce japonských potravin.

Blindozer "Palačinky, které jsou připravovány samy"

Systém pečení a prodeje palačinek vyvinutých ruskými vědci. Poprvé byl tento prodejce zastoupen na veletrhu Vendexpo.

Podle výrobců je to první stroj na světě, který v přítomnosti zákazníků pečuje čerstvé palačinky. Doba pečení je 2,5 minut. Volba kupujícího poskytla 15 druhů výplní. Časovač odpočítávání zobrazuje čekací čas.

Program systému je uspořádán tak, aby byl neustále v režimu vlastní diagnostiky. Vestavěný mikročip s datem výroby a datem vypršení platnosti je v každé nádobě s výrobky. V případě vypršení platnosti zařízení přístroj automaticky vyloučí z menu. Plně vzdálené ovládání z libovolného modulu gadget.

Cesto se přivádí přes jednorázové trubky z balení o objemu dvaceti litrů, které jsou skladovány v chladničkách při teplotě +1 ° C.

Instalace zařízení vyžaduje 1,7 metrů čtverečních. m a připojení k síti 220V

Bohužel vstup do firmy okamžitě vyžaduje velké investice. Náklady na zařízení od 1 200 000 str.

Akvarijní stroj "Chcete-li přání jako každý"

Kreativní obchodní řešení za použití automatického akvárium nabízí společnost „Sea touhy“ - stylový akvárium s jasným heslem: „krmit ryby - něco přát.“ Akce akvárium: návštěvník zaplatí fixní náklady, a poté krmí akvárium sám - tentokrát aby přání a získat dárek - magnet suvenýr se symboly World Wildlife Fund. Takové neobvyklé zařízení lze zakoupit v rámci licence.

Cena zařízení je od 850 000 rublů.

Meltwater - nejužitečnější "jedinečný stroj pro výrobu a prodej rozmražené vody Tal-Tal"

Patentovaný model plně automatizovaného dodavatele, který připravuje vodu z taveniny správnou technologií a prodává ji. Produktivita - 70 litrů vody z taveniny denně. Vybaveno anti-vandálním pouzdrem, vestavěným chladicím modulem, dotykovým rozhraním, reklamním monitorem.

Náklady na vybavení - od 580 000 rublů.

Čistota je klíčem k čistému dotyku

Stroj je určen pro instalaci do veřejných toalet: v restauracích, kavárnách, plážích, na vlakových stanicích. Skládá se ze dvou částí: platebního přijímače, který je připevněn ke zdi a toaletní sedačce umístěné na toaletě, pokryté jednorázovým filmem. Poskytuje příležitost pohodlně a bezpečně navštěvovat veřejné toalety.

Náklady na zařízení jsou 40 000 rublů.

Čistá voda - to je skvělé Automatický stroj pro prodej čištěné pitné vody Aquatic

Voda z kohoutku ve městech je velmi žádoucí. Lidé stále více opouštějí pitnou vodu ve prospěch koupené vody. Instalace strojů pro prodej čištěné vody proto vyřeší problém obyvatel velkých měst a umožní vám získat vynikající zisky pro prodejce. Hlavní výhodou stroje jsou obrovské úspory při nákupu přísad pro prodej. Zařízení se jednoduše spojí s přívodem vody a nevyžaduje nákup přísad, protože díky systému reverzní osmózy dochází k nejúčinnějšímu čištění vody.

Cena stroje od 120 000 r.

Nejdůležitější je nezapomínat, že v každém obchodě a vending není výjimka, správný přístup k jeho organizaci poskytuje maximální úspěšnost.

Je třeba investovat do prodejních automatů (obchodní vending)

Jednou z možností investování do podnikání s nízkým vstupním právem je prodej - prodej osob prostřednictvím prodejních automatů.

Existuje obrovský počet automatů: svačinkové automaty, kávovary, pizzy, prodejní automaty na žvýkačky, hračky, kondomy, výrobky pro ženskou hygienu atd.

Podle odborníků v Rusku jsou kávovary nejvýnosnější: rychle se vyplácejí a přinášejí vysoké příjmy. Kávovary stojí levně, můžete je najít za 50 000 rublů, náklady na pronájem místa je velmi nízké (potřebujete minimální prostor) - 500-2000 rublů za měsíc nebo procento tržeb. Daně za IP v Rusku za zjednodušené 6% příjmu. Spotřební materiál může být vybrán jako nejpřijatelnější kvalita a cena pro desítky různých dodavatelů.

Přes stroje můžete prodávat téměř vše, v Japonsku, například prostřednictvím nich prodávají ovoce, ložní prádlo a dokonce i zlaté mince.

Jaké stroje jsou ve vašem městě (nutně volat město), které nestačí, byste chtěli podnikat? Zvláště budu rád, že se jedná o komentáře a vzdělávací program lidí, kteří mají zkušenosti s touto záležitostí.

Vending - co to je, obchodní funkce

Vending je prodej různých zboží prostřednictvím prodejních automatů. Tento způsob prodeje výrobků se ve světové praxi používá už více než sto let, ale pokud dříve takové stroje prodávaly pouze malé zboží s nízkou hodnotou, pak automaty postavené na moderní standardy mohly prodávat dražší a nejrůznější výrobky.

Zkušenosti zahraničních investorů ukazují, že maloobchod se zbožím denní poptávky, který se uskutečňuje prostřednictvím takové obchodní sítě, přináší velký zisk, protože neposkytuje žádné výdaje na údržbu prostorů, personálu, zvláštních licencí a povolení. Z tohoto důvodu producent komodity snižuje jak konstantní, tak variabilní výdaje, a tudíž samotné výrobní náklady. Stojí za to, že služba poskytování automatu je oblíbená u zákazníků.

Výhodou prodeje je také rychlá návratnost, a to bez ohledu na rozsah činnosti: ať už 1-2 kancelářské stroje nebo obchodní síť několika stovek jednotek. Projekt začne přinášet čistý zisk již v 10-16 měsících od jeho zahájení. To vše ukazuje, že prodej je velmi slibnou výbavou v odvětví služeb, která může konkurovat tradičním metodám prodeje.

Dobrý den! Koupil jsem si 2 stroje, které připravují sportovní koktejly, jako náhradní sportovní bar ve fitness klubu. Nejdřív mi příjemný příjem netrápil, vypil jsem 2-5 sklenic denně. Byl jsem naštvaný, ale stejně jako všude a ve všem to potřebuje čas. Lidé by si měli zvyknout na novou službu. Samozřejmě akce. Všichni mají slevy. O dva měsíce později už máme 30-45 brýlí a myslím, že to není limit.
Ale káva se bojí kávy, konkurence je velká, dobrá místa jsou obsazena. Ano, a "kávu s vámi" v každém nákupním centru.
Líbí se mi myšlenka automatu se suvenýry)

Dobrý den! Objednala firma LLC AMIN g Moskva 1 Novokuznetsk d1 prodejní automat Polio pro čištění obuvi 4. září. S velkými problémy přivezli 5. října bez dveří, bez obalů, bez náhradního pásu a NEPRACOVACÍ. Dnes 11. listopadu nemohu vrátit žádné peníze, a to je téměř 40 000 rublů, bez výměny zařízení. Napsala jsem firmě stížnost na reakci. Řekni mi, jak dostat peníze zpět na nefunkční zařízení.

Dobrý den! Máte zájem o prodejní automaty na nalévání vody do obalů. Máte takové produkty, pokud ano, zašlete prosím prezentaci.

trvalo pouhých 20 hrnce a 15 snack takoooooooooy hemoragické, normální body byl 5-7 zbytek přinejlepším nulový práce, rozbití začala o dva roky později, že to bylo levné zisku a ona byla pryč, kromě toho se některá místa zaplavila, kde soutěžící se objevil, kratší sloučil přístroj za penny, a to ukončilo náš prodejní automat

možná to byl problém, který okamžitě vzal 20 pušek?

Karaoke automatické Play Box
Skříň odolná proti vandalům (2,5 mm ocel)
19 palcový dotykový displej,
vodotěsné (zejména pro sauny a vany),
1 terabajt paměti, 90 000 skladeb, HD video,
30 000 karaoke stop!
Nainstalujte jej a vydělávejte bez opuštění vašeho domova!
Plná kontrola nad strojem prostřednictvím telefonu nebo počítače! Okamžitě zavolejte a obdržíte pokyny: "Jak přinést stroj, aby přinesl 500 dolarů měsíčně"
8 923 677 25 97 - Dodání v Rusku zdarma!

Snažil jsem se koupit automat! Po zaplacení jsem čekal dva měsíce a váš manažer nevybral telefon za měsíc, nakonec vrátil své peníze a vyplivl takový postoj..

I.E. je nutné zaregistrovat IP nutně? Nemůžete jen dát stroj do obchodu bez stavu IP? Děkuji!

ano, obecně hudební automaty - chladná věc, tak jsem se několikrát setkal. někdy dokonce mají karaoke, ale potřebují samostatný pokoj...

No, já nevím, mám Playbox v přízemí baru. cool věc, návštěvníci se to líbí)

bohužel (nebo naštěstí) hudební prodej, který jsme dosud nevyvíjeli) přes kopci, který byl již dlouho propagován a považován za velmi výnosný podnik. jako potvrzení můžu citovat zajímavý příspěvek: http://sedov-05.livejournal.com/2085946.html

Jsem jen známý, který se zabývá hudebním vendingem. on dal jeho playboy v saunách a stravování. ve skutečnosti je to velmi snadné, takové problémy jako u platebních terminálů, ne. a vandalové se nemusí bát, protože stroje jsou v budově, nikoliv na ulici.

ale je to možné ještě podrobněji? Jaké stroje? kolik to stojí a kolik je "hromadné" (pokud ne tajné).

ano, prosím) Přehrávání stojí někde od 43 tisíc, splatí se za pár měsíců v závislosti na modelu a místě, kde je má dát. mají spolehlivý software a v práci jsou velmi pohodlné. přátelé v hlavním modelu Soundcraft Light, jsou jednoduché, pohodlné a velmi oblíbené. a mají vestavěnou akustiku.

Zdá se, že cena není vůbec špatná. Porovnával ceny v různých společnostech, četl recenze - většinou jsou stroje Playbox oceněny.

Ahoj všichni! je zajímavé slyšet názor prodejců se zkušenostmi o dosud nevyvinutých v našem hudebním vendingu. myslíte, že je to zajímavé pro lidi? a pokud existují ti, kteří to dělají, řekněte mi, kolik je to obecně výnosné?

Dobrý den. Prodávám model kiosku s dotykovou obrazovkou, který může automaticky poskytovat následující služby: kopírování, skenování, tisk z USB disku nebo flash karty, příjem plateb. Náhled kopie v reálném čase, plně dotykové ovládání. Stroj je vypnut na univerzitě (Moskva). Bylo vyrobeno celkem 200 kopií. (pracoval tak málo kvůli změně vedení ústavu) Stát je dokonalý, nebyly tam žádné zlomky. Všechny dokumenty jsou k dispozici. Cena 125000 rub. Nové náklady stojí 195 000 rublů. Více informací na webových stránkách výrobce newautomats. Máte otázky - napište na poštu.

Já sám jsem měl kávovary. Běžné podnikání bylo na počátku roku 2000. Pak se přestěhoval do Moskvy, pomyslel jsem si, budu pokračovat v této práci. Ukázalo se, že to není možné. Důvod - v normální, přes průchod nebo nedovolte majitelům, nebo zlomit tak absurdní nájem, který nemůže být odmítnut. V důsledku toho přežívají velcí prodejní operátoři, kteří se vraceli o 15-20 let. Malý začínající podnikatel zde prostě nemá co zachytit. Bohužel.
Ukaž mi místo v Moskvě, kde majitelé zahájí kávovar za sto dolarů za měsíc a že se jedná o prodej na úrovni nejméně 50 šálků denně. Budu ti tyto informace koupit!

Pečlivá práce s podporou služeb společnosti Babylon Vending Arrogant, která odpovídá na všechny otázky - přečtěte si pokyny. Také zodpovědný za prodejní manažery. Nebo mohou prohlásit, že jde o technicky složité zařízení, které nelze vrátit a vyměnit. (Opatrně pracovat s touto společností, protože pro technickou podporu této společnosti peníze nejsou přiděleny, neposkytuji poradce novým prodejcům).
Blinov Roman, ředitel společnosti Vending-Vyatka Ltd.

Jedná se o relativně nový typ podnikání v naší zemi, která se rozvíjí poměrně rychle a získává dynamiku. V dnešním životě se začaly častěji vyskytovat prodejní automaty na prodej potravin a náčiní. Jedním z hlavních bodů v této obchodní oblasti je umístění a kvalita nabízených produktů.

Chodím do posilovny, stojí automat s kávou a čajem strojem a plynu použití vodoy.Chasto imi.Odin prostě nevyšlo stakanchik.i káva vylila mimo.Na stroj měl mobilní telefonní hovor, řekl, že peníze se vrátí do mobilního telefonu a opravdu zpět, dokonce tři rublů bolshe.Neskolko časy tváří v tvář chlap porce to docela avtomat.Poyavlyaetsya chasto.To přivádí vodu, to bere peníze, pak remontiruet.Iz ale pak si uvědomil, že malý stroj řečeno, vyžaduje neustálou pozornost.

Ve skutečnosti se v současné době zdá být levné podnikání s dobrými vyhlídkami. Ale je tu špatná předvídatelnost regionálními úředníky, nebo nově vyvinuté lehké pravděpodobnost daňových pravidel a všechna pravidla, a pak se výnosný obchod se dá proměnit banální cíl návratnosti investic. V Rusku, bohužel, existuje dostatek příkladů nestabilní půdy pro podnikání. Ale toto téma je stále nutné zvládnout, je to stále přirozený a logický vývoj, tak říkají, diktáty technologického pokroku.

Prodejní automaty samozřejmě je to výhodné, ale na některých cenových značkách je trochu zakalený, a tak je tato myšlenka zajímavá, ale pouze s přiměřenými cenami!

Stroje určitě velmi výnosný věc, ale je tam jeden „ale“, za prvé to podnikání od nuly, budete potřebovat počáteční kapitál a působivý, jako nový, vysoce kvalitní stejný kávovar v hodnotě téměř 500 000, a se zbraněmi b / spoustou problémy. Například můj dobrý přítel koupil použitý / mají kávovar «Venson» 100 000, odehrávající se v kancelářské budově, 2 týdny došlo k selhání čerpadla, náhradní čerpadlo 50000, obchod se stal.To samozřejmě zvláštní případ, ale přesto myslím, než investují své finanční prostředky.

Výměna čerpadla 50 tisíc, děláte si srandu? V čerpadle není nic, co by se mohlo poškodit, opravná sada stojí 100 rublů a čerpadlo je sestaveno ze síly 700.

Takové stroje jsou velmi užitečné. A kromě toho nyní získávají popularitu. Já osobně je často používám, rychle a pohodlně.

U nás ve městě v nákupních centrech jsou automatické stroje se sodou, které se nalévají jako káva v brýlích. Pouze čtyři chutě: dehet, hruška, krémová soda a citrón, ale je tam takový sklenici dvaceti rublů. Myslím, že je to ziskové podnikání!

Podle mého názoru ideální volbou pro podporu počátečního kapitálu nejsou takové velké výdaje a s kompetentním managementem znatelný zisk)

když jsem studoval u institutu (město Vladimir), v našem prvním patře bylo několik automatů s kávou a čipy a čokoládami, kavárna měla vždy frontu

Je nesmyslné číst další hovory, které NEPOUŽÍVEJÍ, ale užitečné a čestné podnikání. "Automata" je velmi užitečná a nezbytná, ale téměř žádné čestné soukromé podnikání s existující "flexibilní" legislativou "je nerentabilní.
"LANA" - ten automat na prodej "kontaktních čoček" vskutku stál v drogerii nebo ve velkém nákupním centru? Protože chcete-li jej osobně nainstalovat, jako soukromý podnikatel, očekává se, že budete "mluvit"
1) Řízení lékáren.
2) Jakýmkoli zástupcem hlavního lékaře vašeho města na linii oftalmologie a souvisejících zisků.
3) A co je nejdůležitější - SES, zda v automatickém objektivu „špinavé ruce“ nebyl strčit a jaké záruky může dát, že nikdo (uvnitř zařízení) na znečištění)).
A také:
- a náhle se vaše objektivy zdají být někdo "vadný" nebo - horší - způsobený nesprávným použitím infekce, ale stěžují si na vás?

Závěr: Jako dodatečný zisk z největších majitelů těchto strojů jsou velmi užitečné pro zákazníky - VELMI potřeby (zde, v Petrohradě, je bolestně chybí automaty.. ano stejné soda v létě nebo horkou kávu, čaj - v zimě, je třeba spustit v přízemí) ale ZAČÍNÁNÍ PRIVÁTNÍCH PODNIKATELŮ - jsou škodlivé a dokonce i nebezpečné.

Pravděpodobně jste neviděli čočky), co špinavé ruce, čočky jsou uloženy pouze ve speciálním řešení v uzavřeném obalu, jeden kus ve speciální nádobě. Druhou otázkou je teplotní režim a sluneční světlo - kvůli tomu nevím, jestli existují nějaké konkrétní požadavky.

Kluci a občané přesvědčeni, že zkušenost - nejprve držet na takový stroj dobu nejméně jednoho roku, což pro „privilegované“ postavení okresní správy úplatek - ale aniž by to v žádném případě, bude automaticky pro soda stánek s fontánami a automatickými suvenýrů na okrajích nových budov - a to neustále přestavět po, řekněme, „Day Marine“)), pak se pokusil k dani, a to pouze počítání všechno dohromady - daně, peníze okresní správa, a pokud žijete v „staré město“, pak město Property management výbor, bez jejichž povolení není dodat, peníze, od jste vynaložili na opravy.. - A POUZE ZE ZISKU. Pro kupujícího je velmi výhodné - pokud stroj není rozbitý - pro majitele pevný mínus. Okouzlující "úspěch Sultanovičů" mě nepřesvědčuje))

1) Soda - bez sezónnosti.
2) Káva je spousta starostí, spousta spotřebního materiálu
3) Beaver - malé stroje s žvýkačky, hračky, gumové galoše - levné (za 20 000 si můžete koupit), ale také levné zboží, zisk nestačí. Je třeba vzít jen párkrát a dát si pár různých.

V mém městě Lipetsk existuje mnoho různých strojů! V zásadě, pravděpodobně jako v každém městě, ale v Evropě jsem se rád strojů se suvenýry! Jednoduché a pohodlné, není třeba se ptát, kolik to stojí, všechno napsáno, vložit minci, vybrat ten správný suvenýr a odvézt! Také v Amsterodamu byl stroj s hamburgery, párky v rohlíku a jiné sendviče jsou také velmi užitečné, pokud neznáte jazyk a chcete jíst)) Já bych dal ve svém ústavu automatické kávu! On by se vyplatilo najednou, ale náš děkan, neumožňuje, a v jídelně jinak, nikdo nebude pít čaj bez chuti (

S dárkovým automatům skvělý nápad! Můžete jej umístit na jedno z míst s velkou průchodností turistů. Pokud nezvednete ceny, investice se nutně vyplatí, zisk bude. No a řada suvenýrů, samozřejmě, musíte pečlivě myslet.

Zde je nejdůležitější věc, kde je stroj umístěn. To znamená, že stroj s žvýkačkou musí být umístěn na místě, kde je mnoho dětí. Například v blízkosti školy. Pak bude zisk dobrý.

Tento nový typ podnikání nyní získává popularitu v Rusku. Splácejte takové stroje poměrně rychle a zisky jsou tedy dobré. Dostatečné výnosné podnikání.

Nedávno jsem poprvé viděl takový prodejní automat, který prodává oční čočky. Vy zvolíte firmu, dioptry, platíte - a to je vše. To, že se to dokonce stává))

Velmi zajímavé. Ale tady je otázka: co kdybych si nevybral špatné tlačítko (netlačil jsem toto tlačítko)? Jak se vrátit?

Nové vybavení pro malé firmy

Zařízení pro malé podniky: přehled nových produktů na výrobním trhu + jaké vybavení je lepší zvolit pro podnikání doma + průměrné ceny výrobních zařízení v celé zemi + přehled o technologii pro malé podniky z Číny.

Pokud je vaším cílem otevřít si vlastní malou firmu, je třeba prověřit trh s vybavením jedním z prvních kroků, jak tuto firmu zvládnout. Myšlenka vlastního podniku nemůže být realizována bez pečlivě navrženého podnikatelského plánu a zejména jeho výrobní a finanční složky.

Dnes vám pomůžeme vyřešit jednu z otázek. Zvažte zařízení pro malé podniky a věnujte pozornost nejslibnějším oblastem trhu, ve kterých bude vaše podnikání mít nejvyšší šance na úspěch.

Co mám vzít v úvahu při výběru zařízení pro malé firmy?

Vysoké ukazatele výkonu + přiměřená cena - nejlepší možnost pro začínajícího podnikatele. Ale jak získat techniku, která splňuje tyto podmínky?

Každý směr malého podniku má své vlastní vlastnosti, které je třeba vzít v úvahu při výběru zařízení pro výrobní účely.

Co hledat při výběru:

 • úroveň hluku a velikost zařízení;
 • jaká je produktivita zařízení;
 • kvalita montáže a částí;
 • cenovou politiku výrobce zařízení a cenu za službu.

Ve většině případů výrobci ve výchozím nastavení poskytují záruční dobu 2 až 3 roky v závislosti na zemi výrobce a jeho značce.

Koupit zařízení pro malé podniky může být jak na oficiálních prodejních místech, tak prostřednictvím internetu - obě metody jsou přibližně ekvivalentní z hlediska konečné ceny. Plovoucí hodnota bude pouze čas, kdy majitel získá vlastní zařízení v rukou.

6 novinek zařízení pro malé podniky

V posledních letech se trh doplňoval řadou zajímavých výrobních strojů, jejichž využití v malém podnikání, které jsme si předtím vůbec nedokázali představit. Technický pokrok dal impuls k provádění nestandardních podnikatelských nápadů, jejichž realizace vyžadovala vhodný přístup.

Podívejme se na nejzajímavější nové položky vybavení pro malé firmy a rozhodneme, které z nich stojí za pozornost z pohledu podnikatele.

№1. Zařízení pro pórobeton.

Rozsah: konstrukce.
Cena za vybavení: 40 000 rublů.

Výroba nových stavebních materiálů - velmi slibné podnikání bylo, je a bude.

Pórobetonové tvárnice jsou novým trendem ve stavebních materiálech, které získaly popularitu za poslední 2 roky.

Poměr nákladů k ceně činí tyto suroviny jedním z nejlepších ve svém segmentu trhu pro běžné spotřebitele. Oteplování obytných prostorů se stalo přístupným všem a podnikatelé úspěšně rozvíjeli tuto oblast malého podnikání a získali stabilní zisk.

Co je v krabici:

 • vibrační obrazovka;
 • dávkování surovin (písek, beton, jiné nečistoty);
 • formy pro získání hotových bloků;
 • petrochemická složka, která zahrnuje emulze a urychlovače tuhnutí.

Technologie výroby může mít dva směry: autokláv a ne-autokláv. Vzhledem k vysokým nákladům na autoklávy v naší zemi se tato technologie prakticky nepoužívá.

Dovážené zařízení je pro malé podniky příliš nákladné, tím více technologie je mnohem dražší než metoda autoklávu.

Denní produktivita jednoho autoklávu je v průměru 20-25 m3 pórobetonu.

Existuje přibližně 3 typy zařízení s různým vybavením a výkonem, které odrážejí cenu takového zařízení:

 • Nejjednodušší verze sestavy je "Gazobeton-master" za cenu 26 000 rublů.
 • Dále existují různé modely "Strom-pórobeton", který stojí od 30 000 do 80 000 rublů.
 • Nejdražší možností je vyrobit asi 35 m3 za den.

Všechna zařízení jsou malá a jsou vhodná pro malé podniky s minimálními náklady na pronájem výrobních zařízení. K udržení těchto jednotek bude stačit 1-2 osoby pro celý obchod.

№2. Zařízení pro výrobu dlažebních desek.

Rozsah: konstrukce.
Cena za vybavení: 500 000 rublů.

Jeden z nejdražších typů drobného podnikání, ale v krátké době je plně soběstačný. Dlažební dlaždice za poslední 2 roky se staly nejoblíbenějším materiálem pro zlepšení města a udržují vedoucí postavení dodnes.

Městské správy často uzavírají smlouvy se soukromými podnikateli na dodávku dlažebních desek na 1-2 sezóny. Takové návrhy jsou pro obě strany velmi přínosné, neměli bychom však zapomínat na soukromé obchodníky, kteří jsou hlavními kupci tohoto druhu výrobků.

Jaké jsou způsoby výroby dlažebních desek:

Směs betonu a ostatních nečistot se nalije do speciálních forem a umístí se na vibrační stůl, kde probíhá proces zhutňování všech součástí.

Potom zůstane odstranit tuhou formu a nechat dlaždici sušit po dobu 36 hodin.

Forma se naplní polosuchou směsí a pod tlakem společně s protřepáváním na vibračním stole.

Délka nárazu razníku pokračuje, dokud nedosáhneme potřebné indexy hustoty směsi, po které vytvrdíme hotovou dlaždičku z obrobku.

Výsledný produkt nepotřebuje sušení a je okamžitě připraven k přepravě na staveništi.

Technologie je podobná předchozí, ale s jednou poznámkou - celý proces lisování polosuché směsi probíhá bez jakýchkoliv vibrací.

Při maximálním přípustném tlaku děrování se deska ztuhne a po 4-5 hodinách dosáhne požadované úrovně pevnosti.

Používá se nejoblíbenější technologie hyperpressing. Výrobní linka se skládá z nejmenšího počtu stupňů, což znamená, že náklady na takové zařízení pro malé podniky budou nižší než u jiných technologií.

Procesy jsou 60% automatizované ve všech možnostech výroby dlaždic. Chcete-li spravovat s 1 řádkem, bude to trvat 1-2 zaměstnanci a nabídky pro ekonomicky volitelné vybavení mohou začít s 440 000 rublů.

№3. Zařízení pro výrobu stropních stropů.

Rozsah: vnitřní výzdoba prostor.
Cena zařízení: 300 000 rublů.

Stropní strop je ve skutečnosti filmový nátěr s nečistotami, který dodává elasticitě hotového výrobku.

Chcete-li natáhnout strop získal potřebný tvar, je jeho napětí na rámu profilů. Prodloužení povlaku probíhá na speciálních kalandrových zařízeních a samotná výrobní technologie vyžaduje dostupnost zařízení s technologií HDTV.

Populární zařízení pro výrobu stropních stropů:

Vybavení tchajwanských výrobců, které mají kompletní sadu čtyř generátorů a až 3 pracovní stoly.

Linka se skládá ze dvou svařovacích bloků, které provádějí svařovací práce jak s samotným filmem, tak se spojovacími prvky, které ho musí upevnit na rámu.

Cena je od 260 000 rublů. Správa této instalace může snadno 1 osoba.

Plně automatizovaná výrobní linka. Existují 2 modely vážící 360 a 520 kg - rozdíly v šířce vyráběné fólie a typu zářivky.

Zařízení má ovládaný ovládací panel od japonského výrobce Mitsubishi.

Cena je 280 000 rublů pro menší model a 380 000 pro velkou kolegyni.

Výrobní prostory pro rozvoj takového malého podniku by měly být nejméně 50 m2 a je lepší, je-li vybaven inženýrskou sítí s potřebnou kapacitou v rozvodné síti.

Seznam dodatečných zařízení zahrnuje tabulky pro řezání a balení fólie, skladové regálové výrobky a také zařízení pro dodávání / získání napínacích stropů pro hlavní zařízení.

№4. Zařízení pro 3D-business.

Rozsah: design.
Cena za vybavení: od 25 000 do 200 000 rublů.

Tisk, vazba a další návrhy tímto způsobem jsou již dlouho klasikou tohoto žánru a podnikaví lidé dokázali na tomto podnikání organizovat své drobné podnikání a dosáhnout svého úspěchu.

Pokrok nezůstává stagnován a na řadu standardních služeb je nyní možné přiřadit ještě jedno - 3D modelování. Západ zkoumá tento směr skoky a hranicemi, ale v Rusku je výklenka prakticky neobsazená.

Co lze s takovými zařízeními udělat pro malé podniky:

 • zvíře / celebrity postavy / atrakce;
 • kopie v miniaturních domech a jiných budovách, jako suvenýrní výrobky;
 • projektování prostor.

Ve skutečnosti, aplikační oblasti modelování v malém podnikání na moři, hlavní věc je najít něco, co bude mít poptávku přesně ve vašem prodejním trhu.

Dokonce i zdravotnické instituce se mohou stát vašimi zákazníky, protože 3D tiskárna může snadno vytvářet vysoce kvalitní protézy. Ruční průmysl vás také setká s otevřenou náručí s takovým zařízením.

Hlavní výhodou malého podniku v 3D modelování je nedostatek konkurence. Můžete si zakoupit 3-4 tiskárny a nastavit vlastní produkci pro 300 000-400 000 rublů - pokud chcete mít k dispozici zařízení, které dokáže vytvořit téměř všechno.

Ekonomičtější možnost založení malého podniku bude stát 100 000 rublů. Mějte však na paměti, že čím vyšší jsou náklady na zařízení, tím vyšší je přesnost provedení a kvalita výrobků a tím i širší trh.

5. Zařízení pro obchodní činnost.

Oblasti použití: nástroje.
Cena za vybavení: 30 000 rublů.

Do konce roku 2017 bude více než 70% všech víceúrovňových domů v zemi, které jsou ve společném vlastnictví, vybaveno interkomy. Souběžně s touto zprávou se objevilo nové místo v malých obchodech - vytvoření kopií klíčů pro interkom.

Tento postup je prováděn speciálními stroji. Jejich distribuce a instalace se mohou stát malým podnikem, který v krátké době vykazuje velkou návratnost.

Jak funguje Vending Small Business:

 1. Informace se čte z klíče pomocí speciálního čidla na stroji.
 2. Zákazník platí službu prostřednictvím akceptoru.
 3. Stroj zaznamenává informace o novém obrobku a dodává hotovou kopii klíče ve zvláštním okně.

Kompaktnost stroje dává podnikateli výhodu - nepotřebujete vynaložit peníze na pronájem prostor. Stačí zaplatit část zdi, kam chcete zavěsit stroj, a vydělat zisk.

Vyberte místa, kde prochází největší počet potenciálních zákazníků.

Statistiky ukazují, že v průměru 75% občanů dělí kopii klíče pro doorphone každé 2 roky. V měsíci bude průměrný počet klientů na úrovni 50-80 lidí. Zvažte však, že čím větší je město, tím vyšší je požadavek na službu.

Cena kopie se odhaduje na 120 rublů. Část peněz půjde na pronájem a nákup polotovarů, protože čistý měsíční zisk z jednoho stroje bude na úrovni 4000-6000 rublů.

Nové vybavení pro malé podniky se každý měsíc objeví na trhu země. Přestože většina myšlenek byla původně převzata z jiných zemí, podnikaví podnikatelé jsou schopni přizpůsobit jakýkoli obchod podmínkám našich zákazníků.

Hlavním problémem může být uspořádání zařízení, protože výrobci, kteří dřív nikdy dovezli takové vybavení do země, budou velmi opatrní, což bude v podstatě zobrazeno na samotné ceně jednotek. Upřednostněte myšlenky, které se uskutečňují na trhu, ale nesplňují tu vysokou konkurenci.

Je chvályhodné být průkopníkem, ale v krutém světě podnikání to není vždy finančně racionální, což je velmi důležité v podmínkách malého podnikání pro naši zemi.

Výrobní zařízení pro malé podniky

Velké výrobní zařízení a malé podniky - na první pohled to jsou nekompatibilní pojmy. Ale i v tomto směru se podnikatel může dokázat na nejlepší stránce a organizovat své vlastní podnikání, což přináší stabilní měsíční příjem.

Podívejme se, jaký typ výrobního zařízení pro malé podniky stojí za pozornost každého začínajícího podnikatele, který se snaží vytvořit stabilní a ziskový obchodní proces.

Vybrali jsme si první tři výrobní nápady, které mají vysokou finanční přitažlivost a zároveň konkurenceschopnost na trhu je přijatelná v jakémkoli regionu naší země.

№1. Zařízení pro zpracování odpadu.

Doba návratnosti: 5-6 měsíců.
Počáteční investice: 2 000 000 rublů.
Průměrný měsíční zisk: 400 000 rublů.

Uspořádejte mini-podnikání související se zpracováním odpadků, je dobrým řešením v hospodářské krizi. Soutěž jako taková, ne. A při zpracování průmyslového odpadu můžete získat finanční výnos 200-300%.

Tento směr má podporu státu, který umožňuje ušetřit na nákup zařízení prostřednictvím speciálních environmentálních programů.

Sada zařízení pro tento malý podnik zahrnuje:

Zařízení pro třídění průmyslových odpadů.

Nejsilnější položka z celého seznamu.

Umístit otevřené a uzavřené komplexy určené pro různé pracovní oblasti. Průměrná cena je 200 000-300 000 rublů.

To může zahrnovat nůžky na kov, drtiče a další drticí zařízení. Některá zařízení mají odnímatelné přídavné prvky, které zvyšují kapacitu řezání.

Ceny se pohybují od 20 000 do 70 000 rublů.

Používá se k ukládání surovin v přírodě. Stavby se liší v závislosti na podmínkách skladování a typu odpadu, který má být recyklován.

Cena je od 40 000 rublů a výše.

Používá se ke stlačení pevných materiálů do kubických nebo jiných pravidelných tvarů.

V závislosti na typu recyklace může být zařízení doprovázeno dalšími tryskami pro sběr kapalin nebo měkkého odpadu.

Výsledkem je 20násobná komprese, která šetří prostor a usnadňuje proces zpracování.

Tyto jednotky stojí 40 000 rublů.

Magnetický separátor pro prosévání kovových nahromadění.

Kovové prvky nejsou zahrnuty do seznamu odpadů, které jsou předmětem recyklace, a proto pro jejich třídění používají speciální magnetické hřídele, které filtrují surovinu před podáním na pásku.

Cena jednotek je od 50 000 rublů.

Velikost požadovaného výrobního prostoru je v rozmezí od 100 do 200 m2. Spravovat zařízení může být nejméně 7 osob, to vše závisí na rozsahu podnikání rozmístěné.

Jaké druhy surovin lze zpracovat:

Výsledkem zpracování tohoto materiálu budou materiály pro recyklaci flexu pro výrobu různých plastových výrobků.

Sklo okroshka jde do průmyslových závodů pro tavení a výrobu skleněných obalů pro potřeby jiných podniků nebo pro prodej soukromým osobám.

Sekundární využití papíru je velmi slibnou výbavou malých podniků v Rusku.

Přibližně 40% odpadního papíru je znehodnoceno nesprávně, protože používání nových technologií nejen přinese finanční přínos, ale také přispěje k ochraně životního prostředí.

Nejlepší v kvalitě vybavení je finština, na druhém místě mezi výrobci je Japonsko. Čínské protějšky budou stát levnější o 30-40%, ale záruční doba je mnohem nižší + kvalita těchto jednotek je mnohem nižší.

№2. Zařízení pro výrobu Lego cihel.

Doba návratnosti: 3-4 měsíce.
Počáteční investice: 900 000 rublů.
Průměrný měsíční zisk: 2 500 000 rublů.

Stavba, jako malý podnik, bude vždy rozkvétající, bez ohledu na politickou a ekonomickou situaci v zemi. Lego-cihla - nový typ stavebního materiálu, který je ve vysoké poptávce kvůli pohodlí při stavbě konstrukcí.

Suroviny pro zařízení:

 • drcený kámen - 85% směsi;
 • cement - 10%;
 • voda - 5%;
 • barviv a jiných nečistot.

Abyste získali lego-cihly, je nutné všechny ingredience smísit, tvarovat bloky a vysušit. Řízení výrobních zařízení může mít pouze 2 zaměstnanci a oblast obchodu závisí na rozsahu podnikání obecně.

Minimální seznam zařízení pro malé podniky pro výrobu lego-cihel:

 • hydraulický tvářecí stroj stojí 700 000 × - hlavní pracovní prvek;
 • sušicí komora - 200 000-300 000?
 • uzavřené skladování cementu a jiných směsí;
 • mini-dopravníky + dávkovače;
 • servisní vybavení (palety, lopaty atd.).

Při výběru zařízení pro malé podniky při výrobě stavebních materiálů se řídí domácí výrobce - poměr cena / kvalita je optimální.

Pokud existuje hotovost, pak správným rozhodnutím bude koupit úplnou linku pro uvolnění hotového výrobku. Náklady na jednu jednotku jsou v rozmezí 2 000 000 rublů.

Výhody takového řešení zahrnují minimální pracovní dobu pro řízení zařízení a plně automatizovaný proces výroby Lego-cihel.

№3. Zařízení pro výrobu nábytku.

Doba návratnosti: 10 měsíců.
Počáteční investice: 1 500 000 rublů.
Průměrný měsíční zisk: 150 000 rublů.

Malé podnikání v tomto směru není něco nového, ale poptávka po takových produktech je vždycky tam. Proto je rozhodnutí o zavedení výroby nábytku finančně atraktivní bez ohledu na region, kde se zboží prodává.

V oblasti výroby nábytku existují dvě oblasti práce:

Ekonomický analog k přírodnímu dřevu.

Výrobní proces je mnohem jednodušší a vyžaduje menší počet pracovníků.

Nábytek ze dřeva.

Nákladný způsob, jak získat vysoce kvalitní produkty z hlediska zdrojů, což vyžaduje odhodlání ze strany zaměstnanců a majitele malého podniku.

V obou případech bude zapotřebí obecný seznam zařízení, který by zajistil stabilní výrobu. 80% jednotek pro práci s dřevem budou stroje, cena za jednotku zařízení je 50 000-300 000 rublů, v závislosti na úrovni automatizace a rozměrech zařízení.

Minimální seznam požadovaného vybavení se skládá z:

Formátovací stroj (120 000 mm).

Automatizovaný řídicí proces a vysoká vytrvalostní výkon spolu s dobrou kontrolou směru řezání činí takové zařízení nepostradatelné v malých obchodech spojených s výrobou nábytku.

Zařízení pro ohýbání hran (90 000 ₽).

Hlavním úkolem je oříznout hrany dílů a zajistit aplikaci ochranné vrstvy na vnější hrany dřevotřískové desky.

Přídavný vrtací stroj (60 000 ₽).

Opatrně vyvrtejte otvory pro montáž součástí a upevněte upevňovací prvky na okraji dřevotřískové desky.

Protože materiál je velmi křehký, práce vyžaduje koncentraci a jemnost ve výkonu.

Frézka (80 000 mm).

Vysoce přesné zařízení pro nábytkářský průmysl, vytváření dekorativních prvků pro dekoraci a dekoraci nábytku.

Zařízení Fugovoye (120 000?).

Používá se při práci s masivním dřevem, které tvaruje hotový výrobek.

Soustruh (60 000 ₽).

Umožňuje kombinovat prvky z kovu a dřeva, čímž originálně zdobí obyčejně vypadající nábytek.

Kromě uvedeného seznamu může být výroba doplněna dalšími modely zařízení. Malé podnikání v nábytkářském odvětví je slibným směrem, který se s patřičnou pozorností může stát velmi výnosným obchodem po mnoho dalších let.

Zařízení pro malý podnik doma

Jaký je rozdíl mezi zařízením pro domácí použití od standardního zařízení pro malé podniky? Rozměry - hlavní ukazatel při nákupu jednotek pro organizaci případu doma.

V 90% případů podnikatel má malé průmyslové oblasti, což ovlivňuje možnosti uplatnění velkých nápadů. Maximální produktivita pro malé peníze - to je hlavní cíl, který je třeba sledovat, pokud chcete koupit zařízení pro malé podniky doma.

Nápady pro malé podniky, které lze realizovat doma, na moři. Stačí stačit 1-2 typy zařízení a začít podnikat, a to od poptávky po spotřebitelském trhu.

Věnujeme pozornost několika aktuálním nápadům, které nevyžadují velké finanční náklady a mají krátkou dobu návratnosti.

№1. Zařízení na výrobu umělého mramoru.

Cena: 300 000 rublů.
Doba návratnosti: 2 měsíce.

Přírodní mramor je vysoce ceněn v dekoraci a dekoraci, ale vysoké náklady z něj činí pro obyčejné občany obtížně dosažitelný materiál.

Technologický proces umožnil vytvořit nový druh umělého kamene, který svým vlastnostmi nijak neodpovídá přírodnímu mramoru, ale cena takového výrobku je mnohem nižší.

Existují 3 hlavní technologické trendy ve výrobě umělého mramoru:

Předem připravená kapalná směs se nalije do forem a umístí se na vibrační stůl.

Po 12 hodinách se získaný materiál odstraní a nechá ztuhnout.

V srdci směsi je křemenný písek a další přísady, které nakonec dávají kameni lesklý povrch.

Výrobní proces je podobný vstřikování.

Akrylátové polymery + mramorové třísky umožňují vyrábět vysoce pevný materiál ze směsi, která je z vnější strany nejvíce podobná mramoru a která má dobrou elasticitu.

Chcete-li doma otevřít malý podnik, stačí mít malou sadu zařízení. Agregáty nevyžadují speciální manažerské dovednosti a jsou obecně k dispozici pro cenovou politiku pro téměř každého občana země.

Sada zařízení pro malé podniky:

Integrovaný prvek pro výrobu umělého mramoru.

Průměrná cena v Rusku je od 17 000 ₽.

Hlavním úkolem je získat směs součástí poskytovaných výrobní technologií.

Průměrná cena je 50 000 ×.

Je nutné získat homogenní směs, která zajistí vysokou kvalitu konečného produktu.

Cena je od 150 000.

Aby byl produkt správný tvar a výzdobu, použijte různé typy zařízení. To vám poskytne širokou škálu exkluzivních produktů a přiláká více vašich malých firem více pravidelných zákazníků.

№2. Zařízení pro autonomní modulární mytí aut.

Cena: od 200 000 rublů.
Doba návratnosti: 5-6 měsíců.

Tento typ malých podniků je pro velké města relevantní. Počet vozidel se neustále zvyšuje, protože taková služba, jako je mytí automobilů, získává každým dnem rostoucí popularitu.

Jak uspořádat prostor pro umístění zařízení a zahájení malého podnikání:

 1. Pomocí pozinkovaných prvků je nutné sestavit rám budoucí garáže (můžete použít připravenou místnost).
 2. Použijte sendvičové panely pro uspořádání pracovního prostoru uvnitř.
 3. Podlaha musí být vodotěsná a snadno se čistí.

Dnes lze na trhu zakoupit jako plně obsazené přenosné verze modulárních výlev a konstrukcí, které vyžadují montáž. Rozdíl v ceně je 20-30%.

Základní sada vybavení pro malé podniky:

 • kompresor pro destilace vody systémem (z 50 000 rublů);

 • vysavač na mytí automobilů (od 20 000 rublů);

 • systém čištění vody (od 80 000 rublů);

 • pěnovým generátorem (z 50 000 rublů).

  Zbytek nákladů na malé podniky pro modulární mytí by měl zahrnovat různé druhy čisticích chemikálií a pracovní oděvy pro zaměstnance.

  Spravovat tuto práci volně mohou 2 osoby, a snížit dobu návratnosti bude správné rozhodnutí uspořádat 2 směny a vypláchnout auto po celý den.

  №3. Vybavení pro výstavbu skleníků.

  Cena: od 100 000 rublů.
  Doba návratnosti: 4-5 měsíců.

  Nika malých podniků má význam v agrární sféře. Velcí výrobci ve většině případů nadhodnocují ceny hotového výrobku, protože jako soukromý podnikatel budete moci soutěžit a chytit svůj podíl na spotřebitelském trhu.

  Seznam zařízení pro malé firmy:

  • průmyslový svařovací stroj (od 15 000 rublů).
  • crospute s kompresí (10 000 - 30 000 rublů).
  • line profilování (průměrná cena 250 000 rublů).

  Nejdůležitějším vybavením tohoto druhu malého podniku je strukturální profilovací linka. Vysoká kvalita sestavy má agregáty Ercolina a CML. Domácí vybavení je levnější o 20-30% + dává příležitost provést montáž s přihlédnutím k přání zákazníka.

  Zvažovaný malý podnik je zaměřen na montáž skleníků z hotového polykarbonátu. Chcete-li být úplně nezávislí, pokud jde o suroviny, budete muset vytvořit vlastní výrobu, což zvyšuje náklady na podnikání dalších 400 00 rublů.

  Malý podnik s kompaktním zařízením je k dispozici téměř všem. Malé počáteční kapitálové investice a krátké doby návratnosti umožňují novým příchozím se stát na cestě k podnikání a získávají zkušenosti z podnikání pro budoucí rozvoj sebe sama jako soukromého podnikatele.

  Potřebujete více nápadů pro malé podniky s levným zařízením?

  V tomto videu najdete 10 zajímavých možností:

  Zařízení pro malé podniky z Číny - hodnota za peníze

  Čína se stala průkopníkem v oblasti výroby mini zařízení pro malé podniky. Zatímco ekonomika prochází obdobím stagnace, soukromé podnikání prosperuje přesně na úkor ziskových nabídek od partnerů ve středním království.