Vlastní činnost: prodej obalů obuvi prostřednictvím prodejních automatů

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Optika salon: podnik, který má vždy požadavek

Oděvy pro mládež a děti Orby

Vlastní podnikání: výroba a prodej autorských miniatur

Jedním ze slibných směrů pro organizaci vlastního podnikání může být výroba a prodej autorských miniatur. Autorská miniatura obsahuje nejširší výběr různých produktů.

Jak vybrat perfektní podnikání

Jak začít podnikat? - s nápadem. 90% řešení, které hledáte, již existuje! A vše, co může mít prospěch z vašeho podnikání, je hodnoceno. Jak řekl Edison: "Pokud chcete přijít s ex.

Otevřeme firmu pro výrobu obalů

Organizovat podnikání na výrobu obalů bude vyžadovat od 100 tisíc rublů. Tato částka zahrnuje nákup potřebného materiálu, surovin a minimální reklamu (letáky, vizitky,

Vlastní podnikání: výroba dřevěných sudů

Produkce dluhopisových produktů může být skvělým nápadem pro vaše vlastní budoucí podnikání, což nevyžaduje velké investice.

35 drsné podniky pro skutečné muže

V některých obchodech jsou ženy objednány na objednávku: jsou plněny výhradně muži. V této sbírce najdete pro tyto brutaly 35 typů obchodů.

Podnikání: kurzy odborné přípravy k důvěrným vztahům

S velkým počtem zákazníků se tato iniciativa vyznačuje dobrou ziskovostí a poměrně krátkou dobou návratnosti - až na jeden rok. Výše počáteční investice v tomto případě může být částka.

Podnikatelský plán pro výrobu a prodej zahradních figurek ze sádry

Zahájení investic bude činit 228,5 tisíc rublů. Finanční výpočty tohoto podnikatelského záměru se provádějí za období tří let. Podle nich bude doba návratnosti projektu 5 měsíců.

Vlastní podnikání: výroba detských návrhářů z pěnových polymerů a lepenky

Organizovat výrobu dětských designérů vyžaduje relativně malý počáteční kapitál - od 300 tisíc rublů. Tato částka zahrnuje plat návrháře a umístění objednávky.

Vlastní podnik: pomocná agentura při získání licence na lékařskou činnost

Za 200 tisíc rublů můžete otevřít agenturu, která pomáhá při získání lékařské licence, tato částka bude zahrnovat náklady na pronájem, peníze na registraci, opravu a vybavení kanceláře. Pokud ne hypotéky.

Vlastní podnikání: jak otevřít obchod s parketami

Malý parketový obchod bude stát méně, ale plnohodnotná továrna s nejmodernějším vybavením a širokým sortimentem bude vyžadovat investice ve výši 500 tisíc dolarů. Průměrná roční rentabilita parku.

Jak otevřít padákový klub

Otevření plnohodnotného klubu výsadkářů bude vyžadovat velmi velké investice, i když se plánuje otevřít pouze školu bez simulátorů a navíc letecká základna. Parašutismus je proto velmi nákladný.

Výroba papírových kapesníků

Zahájení investic pro otevření vlastní výroby papírových kapesníků činí ne méně než 2 miliony rublů. Dlouhodobý majetek půjde na nákup výrobního zařízení. Plocha.

Obaly na boty jednorázové

Nutnost nosit speciální boty na jedno použití již dlouho prokazuje čas. Návleky - Jednorázové látkové boty, které se nosí přes vycházkové obuvi - mohou pomoci chránit prostor a jeho obyvatele před pronikáním nečistot a choroboplodných zárodků. To je dobře známo návštěvníkům nemocnic, klinik, vzdělávacích institucí a dalších míst, kde je denně mnoho lidí. Proto prodej obuvi obuvi byl a stále je velmi naléhavý.

Díky pokrokům v technickém pokroku je nákup obalů obuvi mnohem snazší. Majitelé a nájemci prostor pro různé účely už nemusejí najmout zaměstnance speciálně pro prodej obuvi. Dostatečně instalujte automat u vchodu do budovy a občasné obaly obuvi budou k dispozici všem návštěvníkům.

Kapsle s návleky na obuv vložené do stroje (který, v závislosti na velikosti a designu, může být instalován na podlahu nebo zavěsit na zeď) a kupujícím, snižující peníze měnič můžete koupit boty během několika minut. návleky na obuv v kapslích stojí téměř dvakrát nižší, než je jejich prodejní hodnota, ale proto, že zařízení se vyplatí v krátkém čase.

Případ stroje je těžký; Monitorování internetu vám umožňuje sledovat jeho stav v reálném čase; Pohodlná obrazovka poskytuje kupujícímu podrobné informace o nákladech na kryty obuvi a stupních nákupu. Prodej obuvi s pomocí speciálních zařízení je výhodný a výhodný.

Zařízení pro prodej obuvi na obuv

Přístroje pro prodej obuvi obalů, můžete si je koupit na stránkách medicrashodka.ru - jedná se o stroje určené pro maloobchodní prodej obuvi na obuv v kapslích. Skládají se z přístroje pro příjem mincí; speciální obal, kde jsou kapsle naplněny a některé modely mají stojan. Pomocí takových automatických strojů můžete vytvořit podmínky pro rychlý a pohodlný prodej ochranných obalů pro velké množství návštěvníků. Přístroj je vyroben z hliníkové slitiny a skla.

Chcete koupit zařízení pro prodej obalů obuvi?

Rozsah aplikace. Taková zařízení se používají v nemocnicích, na klinikách, v lékařských centrech, v mateřských nemocnicích, v dispenzarech av jiných zdravotnických zařízeních, kde návštěvníci potřebují obuv na obuv. Také výrobky této kategorie se používají u podniků vyrábějících potraviny a na letištích.

Standardní velikost kapslí pro přístroje je 28 mm, ale také kapsle velikosti 32 mm, 39 mm, 45 mm. Velikost kapslí se určuje podle modelu zařízení pro doplňování paliva, ve kterém jsou určeny.

Podmínky skladování a provozu. Umístění zařízení nevyžaduje dostatek místa. Každý model má robustní pouzdro a sklo odolné vůči vnějším vlivům, takže v důsledku náhodného kontaktu není šanci poškodit stroj. Přístroj nevyžaduje zvláštní péči. Stačí, když dojde k zaplnění nové dávky kapslí do kapacity stroje poté, co byly všechny předchozí.

K dispozici jsou speciální koše pro bezplatnou dodávku obalů obuvi. Koše jsou připevněny ke stěně pomocí lepicí pásky a šroubu a jsou určeny pro použití v těch zařízeních, u kterých vedení nemá za cíl obdržet od prodeje ochranných obalů návštěvníkům. Koše jsou otevřené kontejnery, od kterých je snadné a pohodlné získávat obalové boty.

Kup teď prodej obuvi na obuv různé modely, které můžete od společnosti "MedikRaskhodka" za nízké ceny. Chcete-li zakoupit, stačí zvolit jakýkoli produkt z těch, které jsou v této kategorii zastoupeny, a kontaktujte telefonicky nebo e-mailem s manažery naší společnosti. Podrobně vám poradí o technických vlastnostech produktu na webu.

Informace uvedené na webu jsou poskytovány pro vaše informace a nejsou veřejnou nabídkou.

Prodejní obuv na prodej v prodejních automatech

Jedním z nejdůležitějších atributů při návštěvě polyklinického, kosmetického salonu nebo elitní mateřské školy je nepochybně obuv na obuv. Oni často hrají roli druhu odznak do místnosti, a bootstrap stroj, instalovaný u vchodu, se stane skutečným zlatým obydlí pro jeho majitele. Co je však nutné k otevření takového podnikání a kolik byste měl investovat? Dnešní článek vám zodpoví tyto otázky.

Obchodní registrace

Vedení malého podniku bez oficiální registrace je porušením zákona. Jedná se o to, že stroje na provádění obuvi obuvi jsou v podstatě v lékařských zařízeních, což znamená - je třeba získat povolení od hygienických epidemiologických úřadů.

Sběr požadované dokumentace může trvat 1-3 měsíce. Tato omezení lze obejít pouze v jednom případě: najatá společnost bude shromažďovat dokumenty.

Volba organizační a právní formy

Většina podnikatelů vytváří IP nebo LLC. Když má aspirační podnikatel možnost rozvíjet vlastní podnikání, nejlepší možností je uspořádání IP. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete méně peněz. Určitě budete muset zaplatit státní poplatek, jeho částka je 800 rublů. Také bude nutné objednat si vlastní pečeť pro IP - asi 1 600 rublů. Poslední povinnou podmínkou je registrace u daňové služby.

Není-li dostatek peněz na "zametání", je lepší vytvořit LLC. Je mnohem těžší se otevírat než PI, ale zde je obrovská výhoda - můžete přilákat investory třetích stran.

OKVED kódy

Kód OKVED pro tyto činnosti lze použít pouze jednu - 52.63: "Ostatní maloobchodní prodejny; obchod prostřednictvím prodejních automatů. "

Požadované dokumenty

Předtím, než budete podnikat v oblasti realizace obalů obuvi prostřednictvím prodejních automatů, je třeba shromáždit balíček požadované dokumentace. Teprve poté bude vaše vlastní podnikání považováno za legální.

Potřebujeme takové dokumenty shromažďovat:

 1. Smlouva o nájmu.
 2. Certifikát kvality instalovaného zařízení vydává výrobce automatických zařízení.
 3. Autorizace sanitární a epidemiologické stanice.
 4. Smlouva s dodavateli obalů obuvi.

Prodejní automaty na prodej obuvi

Stroje pro provádění obalů obuvi jsou rozděleny do dvou hlavních typů:

 1. Mechanické - Chcete-li zakoupit obaly na boty, musíte do košové mince vložit minci specifikovaného označení a otočit rukojetí.
 2. Elektronické - multifunkční zařízení schopné přijímat účty, doručovat změny, a také zasílat údaje o poruchách a počtu prodaných výrobků do mobilního telefonu majitele.

Bez ohledu na všechny výhody elektronických bakhilomátů není volba přístroje tak jednoznačná. Klíčovými nevýhodami elektronických strojů jsou jejich vysoké náklady (někdy i dražší než mechanické) a zvýšené riziko zlomení.

Jaký typ písma by nebyl napsán na základě pravidel pro používání zařízení, potenciální zákazníci mohou stále mýlat přijímače pro mince a bankovky, což způsobí časté poruchy zařízení. Dočasné výpadky mohou být také způsobeny tím, že se stroj vypne z elektrické zásuvky na noc a ráno se nezapíná zaměstnanci instituce, kde je instalována. Majitel fyzicky jednoduše nebude moci obejít všechny body ráno, aby revidoval výkon zařízení.

Mechanika nebo elektronika: který stroj si vybrat?

Doporučujeme zvolit typ stroje podle charakteristik místa, kde je jeho instalace naplánována. Takže v místech s vysokou návštěvností je lepší umístit automatické přístroje elektronického typu a méně mechanické - mechanické.

Je třeba mít na paměti, že při použití mechanického zařízení nevyhnutelně vznikne otázka výměny mincí. Tato technika je schopna brát pouze mince jedné nebo dvou denominací. Správným řešením je vyřešit problém s výměnou. A existují dva způsoby:

 • instalace speciálního stroje pro výměnu mincí v blízkosti, což bude znamenat, i když malé, ale přesto dodatečné náklady;
 • dohodnout se na výměně mincí s blízkými prodejními místy (obzvláště výhodné v nemocnicích). Existuje však obrovské riziko - vlastník prodejny vidí ziskovost a ve svém sortimentu bude obsahovat stejné obaly na boty a lidé, kteří nemají malé peníze, si je od něho koupí.

A přesto, na základě praxe, úroveň prodeje prostřednictvím zařízení na 5 rublů., V blízkosti kterého není kam vyměnit peníze, bude dvakrát nižší, než pokud je vyjednávací bod.

A zařízení, které nabízí platbu s kombinací mincí několika denominací (například o 7 nebo 10 rublů), je obecně bezvýznamná. Jen výměna je potřeba.

Modely mechanických automatů

Mechanická zařízení pro realizaci obalových kufrů se vyznačují nenáročností a spolehlivostí. Nejdůležitější je zvolit si důvěryhodného výrobce. Zde jsou tři osvědčené mechanické automaty.

№1. Model Beaver NB-26

Osvědčený stroj mechanického typu od kanadské značky. Je považována za jednu z nejspolehlivějších ve své třídě.

Prodej obuvi na prodej

Pryč jsou dny, kdy jste mohli navštívit příbuzné v nemocnici, abyste potřebovali výměnu bot a rodiče museli sundat boty u vchodu do mateřské školy. Problém byl vyřešen pohodlnými jednorázovými kryty pro boty - obaly na boty. Jejich prodej se může stát úspěšným výnosným podnikem.

Cílové publikum

Všechno začalo s lékařskými institucemi. Zařízení pro prodej obuvi se poprvé objevilo. Dnes se značně rozšířil okruh spotřebitelů, který přilákal čím dál více lidí, kteří chtějí vstoupit do prodejního obchodu (prodej zboží přes prodejní automaty). Dnes existuje mnoho organizací, kde si můžete nainstalovat prodejní automaty na prodej obuvi na obuv:

 • zdravotnické instituce (polyklinické, poradenské, nemocnice, mateřské domovy atd.);
 • soukromé kliniky;
 • zubní ordinace;
 • kosmetické salony a lázně;
 • studiové jógy, aerobiku atd.;
 • mateřské školy;
 • umělecké, hudební dětské školy;
 • instituce sociální ochrany (Centra sociálních služeb).

Jedním slovem jsou to místa, kde je nezbytná konstantní čistota a je zde proud návštěvníků, kteří si zakoupí obuv na boty.

Co potřebujete k zahájení podnikání

Před zahájením podnikání musíte rozhodnout o řadě organizačních, právních a finančních otázek. do obsahu ↑

Organizační záležitosti

Logicky, pořadí akcí pro zahájení podnikání prodávat pokrývky obuvi by mělo být následující:

 • identifikujte potřebu vaší obce;
 • studovat rovnováhu mezi nabídkou a poptávkou, najít volné místo;
 • souhlaste s představiteli organizací, na jejichž území chcete stroj umístit na obaly na obuv;
 • studovat nabídky výrobců a dodavatelů automatických strojů a spotřebního materiálu - obaly na boty a kapsle pro ně;
 • formalizovat podnik legálně - otevřít LLC nebo stát se individuálním podnikatelem (IP);
 • nákup vybavení a obalů obuvi, instalace prodejního automatu na prodej obalů obuvi.

V nedávné minulosti byly spotřebiteli služeb pouze prodejní rozpočtové zdravotnické organizace (prodej obuvi obuvi). Volba dodavatele těchto služeb byla proto provedena prostřednictvím výběrového řízení. Dnes byla tato volba dána vedení instituce.

Financování

Podobně jako v případě jakýchkoli obchodů, prodeje prodeje vyžadují počáteční investici. Výhoda takového prodeje spočívá v tom, že požadovaná prodejní plocha je omezena pouze na oblast, která bude obsazena zařízením pro prodej obalů obuvi. To značně zjednodušuje záležitost a šetří peníze.

Nadcházející výdaje budou trvalé a jednorázové. Jednorázové přílohy zahrnují:

 • prostředky pro nákup automatu;
 • náklady na otevření LLC nebo IP.

Fixní náklady:

 • nákup spotřebního materiálu - obaly na obuv a kapsle;
 • pronájem;
 • poplatek za provozování činnosti správy instituce, kde se nachází přístroj pro prodej obalů obuvi;
 • daně.

V závislosti na rozsahu podnikání může být zapotřebí zaměstnance, který bude obsluhovat stroje, když se stanou příliš mnoho. do obsahu ↑

Náklady na přístroje pro obaly obuvi a spotřební materiál

Přístroje pro prodej obalů obuvi jsou mechanické a elektronické. Jejich cena závisí na tom. Mechanické automatické stroje mohou stát od 7 do 23 tisíc rublů. Jsou spolehlivé, nevyžadují dodávku elektrické energie, mohou přijímat mince jiné důstojnosti. Automatické stroje navržené pro příjem různých mincí jsou poněkud dražší než jednotlivé mince.

Elektronická zařízení stojí od 45 tisíc rublů a více. Oni berou nejen mince, ale i účty a mohou vydat změnu. Nevýhodou je, že se častěji rozbíjejí. Důvody mohou být různé - porušení pravidel provozu (ne každý přečte pokyny na stroji a nelze stisknout ty knoflíky), od vypnutí (uklízečka v nemocnici se rozhodl, že stroj by neměl být zapnut v noci), a tak dále..

Ale na místech s největší průchodností je lepší dát elektronické stroje. Vyplatí se rychleji, budou více ochotni používat - nemusíte mít drahocennou minci 5 nebo 10 rublů, stroj dává změnu.

Obaly na boty se prodávají v kapslích zařízením. Jejich cena je asi 2-3 ruble za 1 pár při nákupu velkoobchodu. Obecně platí, že jedna dávka může potřebovat zhruba 10 tisíc rublů. Můžete snížit náklady, pokud jednáte s dodavateli a trvale je kupujete pouze od nich. V maloobchodě stojí dvojice obuvi, která činí 5 až 10 rublů. do obsahu ↑

Ostatní výdaje

Chcete-li formalizovat jednotlivé podniky, stačí zaplatit státní daň 800 rublů. Dokumenty lze připravovat samostatně, aniž by se uchýlili k službám zprostředkovatelských firem.

Otevření LLC bude stát více. Pokud plánujete založit rodinný podnik a budete jediným zakladatelem, postačí zaplatit státní úhradu 4000 rublů a vytvořit minimální základní kapitál ve výši 10 000 rublů.

Pokud jsou partneři k dispozici, je lepší zapojit právníky do vypracovávání dokumentů. Jednorázové konzultace bude stát od 1 do 3 tisíc rublů, otevření firmy "na klíč" - z 15 tisíc.

Nájem bude měsíčně od vás od 500 do 1500 rublů. Administrativní poplatek - dle dohody.

Doba návratnosti lze obecně dosáhnout za 3-4 měsíce. V tomto případě může být minimální denní počet obuvi prodávaných v jednom stroji od 100 párů. Toto číslo je zpravidla mnohem větší. Pokud instalujete několik strojů na prodej obalů obuvi, pak se investice mohou vyplatit dříve.

Daňová konečnost

Jak správně zaregistrovat firmu při registraci IP nebo právnické osoby? Existuje všichni-ruský klasifikátor typů ekonomických aktivit - OKVED. O tom, jak správně definujete kód, závisí vaše další vztahy s daňovou kontrolou. Pokud je kód OKVED nesprávně nastaven, můžete čelit pokutám a pokutám.

Prodej obalů obuvi prostřednictvím prodejního automatu je rozhodně spojen s vendingem. Ale pro něj v klasifikátoru není žádný samostatný kód. Předpokládáme, že tyto prodeje souvisejí s maloobchodem, ale probíhají mimo obchod. Nejvhodnější je tedy skupina kódy 52.6 - Maloobchodní prodej mimo prodejny. V této položce použijte podpoložku 52.63 - ostatní maloobchod mimo prodejny. Pokud existují pochybnosti, je lepší konzultovat s daňovou inspekcí samotnou.

Tento článek - http://business-poisk.com/usn-envd-v-chem-ix-raznica.html pomůže určit optimální daňový režim pro podniky. do obsahu ↑

Kde instalovat zařízení pro prodej obalů obuvi

Často zdravotnická zařízení - polyklinik a nemocnice - zakupují obaly na boty a prodávají je v šatně. To není pro návštěvníky velmi výhodné - vytvářejí se fronty. V některých klinikách fungují kiosky lékáren, kde se také prodávají obaly na boty.

Při instalaci stroje umístěte tak, aby zasáhla návštěvníky. Nejlepší místo bude u vchodu, kde jsou lavičky nebo židle. Jsou pohodlné k posezení, aby se potišily na obuv na boty.

Sezónnost podnikání

Při budování podniku pro prodej obuvi obuvi je třeba vzít v úvahu sezónní faktor. Letní měsíce jsou tradičně mimo sezónu. Doba prázdnin, chalupy a kuchyňské zahrady činí polikliniky a dětské instituce neobývané. Prodej trvale klesá. Od podzimu do jara se obuv na boty prodává ve velkém množství, zvláště v slunečném počasí. do obsahu ↑

Soutěž v podnikání

Soutěž v oblasti prodeje obuvi na prodej se každoročně zvyšuje. Zvláště se to projevuje v malých městech, kde malé, nesourodé podnikatele začínají stěhovat velké společnosti, které jsou také výrobci obuvi a kapslí pro ně.

Jak vzdorovat a neopouštět trh? Pouze zlepšením kvality služeb a kvality samotného produktu. Pro ty, kteří dlouhodobě pracují na tomto trhu, existují ustálené vztahy s dodavateli as partnery - správou organizace, kde se nachází prodejní automaty. Musí být podporovány a posíleny čestným obchodním chováním. do obsahu ↑

Výhody a nevýhody podnikání při prodeji obuvi na obuv

Dnes nikdo nepřekvapuje stroje umístěné v obchodech nebo kancelářských budovách, kde prodávají kávu, čokoládu, sladkosti nebo žvýkačky. Stroj na výrobu obuvi se stal nezbytným doplňkem ve vstupní hale nemocnice nebo polykliniku.

Pokud je káva nebo sladkosti třeba zdaleka ne všechny, pak bez obuvi kryty na některých místech nemůže dělat. Výhodou tohoto podnikání je, že nemusíte hledat kupce. Najde vás sama, protože bez obuvi se nemůže dostat k lékaři, jít do dětské instituce atd.

K výhodám prodeje obuvi na prodej je možno připsat skutečnost, že hlavní investice je potřeba pouze v počáteční fázi. Dále budou v případě poruchy stroje zapotřebí jen malé a časté opravy. Je vyráběn samostatně nebo je určen dodavateli, zejména pokud je zařízení elektronické.

Samozřejmě můžete začít malý. Musíme však vzít v úvahu, že v průměru čistý zisk z jednoho stroje bude asi 6-7 tisíc rublů. Kvůli dobrému výdělku potřebujete pár strojů. V budoucnu můžete upravit nejen prodej, ale také výrobu obuvi na obuv. Hodně štěstí a vysoké zisky!

Obchodní činnost v oblasti obchodu s obuví přes prodejní automaty

Exkluzivní rozhovor s Nikolayenkem Antonem, majitelem sítě "Bakhilomats"

Dobrý den. Mám 26 let. Bydlím v malém městě v regionu Krasnodar, a má po dlouhou dobu jednou z oblastí svého podnikání je poskytnout jednorázový gumové galoše nemocničních návštěvníky pomocí prodejních automatů.

Jak vznikla myšlenka na tak neobvyklý druh podnikání - prodej obalů obuvi?

Studium na univerzitě v pátém roce začalo přemýšlet o budoucnosti. Stejně jako mnoho absolventů jsem opravdu nechtěla pracovat ve své odbornosti, protože jsem si u pěti let studia uvědomila, že to není moje. Náhodně se setkal se svým přítelem, který před rokem absolvoval stejnou univerzitu. A řekl, že prodává obuv na boty. Nabídla zkus. Pomyslel jsem si na pár dní a rozhodl jsem se: "Proč ne. Dokud nemám diplom, nemám co ztratit. " A otočil se.

Jakou organizační a právní formu činnosti jste zvolili pro vaši firmu?

Samozřejmě vznikla otázka legality podnikání. Nejjednodušší a nejvíce přístupná forma pro studenta je IP. Naštěstí nyní existuje řada specializovaných kanceláří, které pomáhají při dokončování hlášení, otevírání a zavírání IP a dalších doprovodných okamžiků. Když jsem se obrátil na jednu z nich, po nějaké době jsem dostal registrační číslo do registru jednotlivých podnikatelů, TIN

Poznámka: Továrny společnosti Moneymaker: pokud chcete při registraci ušetřit peníze, doporučujeme používat internetovou službu Moje firma. S jeho pomocí si můžete zdarma připravit kompletní balíček dokumentů jak pro otevření IP, tak pro LLC.

Jakou formu zdanění používáte?

Používám UTII jako daňový systém. Jedná se o nejjednodušší a nejtransparentnější formu zdanění. Hlavní OKVED si zvolil jiný maloobchod mimo prodejny. To stačí k objevení tohoto druhu činnosti.

Poznámka: Mimeimaker továrny: doporučujeme seznámit se s článkem o zdanění prodeje. Materiál provádí analýzu dvou vhodných daňových systémů pro tento typ činnosti: UTII a patent.

Kolik peněz jste potřebovali začít?

Upřímně řečeno, moje počáteční investice do podnikání byla minimální. Vzal jsem si od mého kamaráda jeden mechanický stroj zcela zdarma, s podmínkou, že pokud se vše ukáže, v budoucnu ho vykoupíš. A koupil jsem první dávku obuvi v hodnotě 1 000 rublů.

Vynaložit ji bylo nutné pouze při uzavření různých druhů smluv o nájmu prostor, do kterých budou stroje umístěny. Obecně, na začátku mého podnikání, včetně nákladů na registraci IP, musela utrácet asi 10 000 rublů.

A jak rychle jste získali požadovaný příjem?

Zajímavá otázka. Za půl roku. Ale čím více míst pro distribuci, tím vyšší jsou příjmy. To je hlavní plus síťového marketingu.

Jaké potíže jste narazili během prvních kroků?

Hlavní obtíže vznikají z nevědomosti. Neznalost zařízení stroje, neznalost daňové legislativy, neznalost nuancí procesu hodnocení, uzavření smlouvy, otevření účtu a tak dále. Trvá to obrovské množství času a úsilí. Ale pak, když čelíme určitému problému, je nutné ho vyřešit a získat zkušenosti.

Kruh vaší činnosti, jak ji chápu, je velmi úzký - jsou to jen nemocnice. Nebo existují další místa, kde jsou vyžadovány kryty obuvi?

Ne, mýlíte se. Kromě nemocnic a klinik existuje mnoho institucí, kde je zapotřebí čistota. Tato soukromá lékařská pracoviště, mateřské školy, muzea, letiště, fitness centra - to není úplný seznam těch míst, kde jsou potahy obuvi potřebné.

Anton, kolik Bahilomů máte teď?

Nyní v práci, s ohledem na neaktivní, je zde 23 mechanických a 3 elektronických strojů.

Máte zaměstnance ve svých zaměstnancích nebo řídíte se sami?

Zpočátku jsme se museli vypořádat sami. Když bylo více bodů, jako mnozí začínající podnikatelé jsem se musel uchýlit k pomoci příbuzných. Zatímco na tom a zastavil. Existuje osoba, která je zodpovědná za kontrolu strojů, jejich zatížení a technický stav. Zabývám se všemi správními záležitostmi.

Poznámka: Mimeimaker továrny: O tom, jak správně přijmout zaměstnance v personálu, přečtěte si v našem materiálu "Postup přijímání zaměstnanců do práce".

Existuje sezónnost ve své činnosti? Jaké měsíce jsou nejvýnosnější?

Samozřejmě, je čas, kdy lidé často navštěvují lékaře. Je to podzim a zima. V létě je zpravidla vhodnější pro odpočinek, moře, letní pobyt. A s příchodem chladného počasí každý zlepší své zdraví. Kromě toho existuje něco jako "špinavé měsíce". Déšť, sníh, mrhole. A v nemocnici musí být vždy čistá. Proto v chladné sezóně je příjem mnohem vyšší než v létě nebo na jaře.

Za čtyři roky práce, co se změnilo a jakým způsobem? Je těžší nebo těžší pracovat?

Všechno jde a mění. Je snadnější pracovat. Zobrazí se velké množství upravených automatů. Technologie se nezastaví. Existuje možnost výběru, porovnání, analýzy. V Rusku je tento trh poměrně mladý a každoročně ho navštěvují více výrobců a dodavatelů tohoto zboží. To ovlivňuje ceny. Padnou a kvalita se zlepšuje. Hlavním úkolem však je neustálé sledování změn, jinak hrozí nebezpečí, že se přestane platit.

Má vláda nějakým způsobem podnět k rozvoji podnikání podle vašeho názoru nebo ne?

Tato otázka je obtížné jednoznačně odpovědět. Samozřejmě, některé okamžiky se staly pohodlnějšími. Pokud do roku 2013 pro instalaci automatu v polyklinice bylo nutné provést řadu procedur. Za prvé, udělejte souhlas hlavního lékaře. Pak ho ujistěte o komisi pozemků. Získejte povolení od vedoucího oddělení. Proveďte smlouvu o hodnocení. Navrhněte svou kandidaturu na nabízení. A vyhrajte aukci.

Nyní se aukce nemusí účastnit, což výrazně zjednodušilo postup. Možná je to hlavní plus nové legislativy. Nicméně, daně, důchody a pojištění silně porazily kapsu.

Jak najdete dodavatele obalů na boty, kulomety, příslušenství k prodejním automatům?

Zpočátku jsem použil doporučení a pomoc přátel, kteří se zabývají souvisejícími oblastmi podnikání. Ale pak jsem musel hledat další možnosti. Téměř všechno se nyní nachází na internetu. Je špatné, že zpravidla se všichni dodavatelé nacházejí ve velkých městech, jako jsou Moskva a Petrohrad. A to ovlivňuje dodací lhůtu.

Pracuji s místními společnostmi. Nechte je mít malý příplatek, ale všechno je rozhodnuto za pár dní. V případě metropolitních dodavatelů stojí za to připravit se na týdenní čekání. A obecně, když jste studovali trh, můžete použít flexibilní dodavatelský řetězec. Mají prokázané dodavatele od místních společností, pro naléhavé případy vyšší moci. A hlavní tok příkazů plánovat předem.

Je konkurence skvělá v tomto segmentu trhu?

Ano, ano. Proto je těžší a těžší udržet se na hladině. Velké města již byly zachyceny monopolisty, velkými společnostmi, které samy vyrábějí samopaly i boty. Potřebují hledat nové trhy a půjdou do malých měst a vesnic, jako je moje. Je téměř nemožné s nimi soutěžit, ale musíme se přizpůsobit.

Hlavním plusem pro mě je to, že mohu okamžitě reagovat na poruchu nebo jinou situaci a během hodiny se nějaký problém vyřeší. Ale to není vždy konkurenční výhoda. Stejní mladí podnikatelé z mého města navíc vidí, že to může být dosaženo a také vstoupit na trh, čímž vznikne konkurence.

A protože nevyrábím žádné jedinečné zboží, ve skutečnosti nabízejí konkurenti podobné výrobky, které mají nižší kvalitu. To je hlavní problém takového podnikání. Musíme hledat nová místa, vylepšit stroje, snížit náklady na zboží.

Existují nějaké pokyny pro rozvoj vašeho podnikání?

Samozřejmě. Vending je velmi univerzální obchodní linka. Mnozí zvykli na kávovary, a to je také směr vendingu. Pokud jde o nemocnice, můžete prodat nejen obuv na boty. Můžete distribuovat testovací sklenice, župany, osobní hygienu a antikoncepci.

Vezmeme-li širší specifikaci, tam je obrovský obor činnosti: tisk, deštníky, trička, občerstvení, telefony, pizza - ale téměř všechny se mohou prodávat i tímto způsobem.

Jsou-li některé další směry prodeje výhodnější, proč to neudělat?

Samozřejmě v budoucnu existují myšlenky na rozvoj a rozšiřování podnikání. Ale musíte dělat to, co se vám líbí a kde máte pocit jistoty. V minulosti se objevily v tomto směru naši známí, dodavatelé a důvěra pronajímatele. Existuje mnoho možností rozvoje a nejpříjemnější je, že se ještě nevyčerpali. Nejdůležitější není pronásledování dvou ptáků s jedním kamenem najednou a všechno se ukáže

Jaké jsou hlavní rady, které můžete dát začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí vyvíjet ve vašem segmentu trhu.

Nejdůležitější je začít. Nebojte se obtíží, překážek a zlých jazyků. To platí nejen pro typ podnikání, který dělám. To je pravděpodobně jen rada. Čím více se snažíte v životě, tím lépe. Přečtěte si knihy, myšlenky inteligentních lidí, přizpůsobte je vašemu světu. A co je nejdůležitější - nebuďte líní. Protože je to ten konkurent, který je hlavním faktorem při stavbě vlastního podnikání. A všechno ostatní se ukáže.

Prodejní automaty na prodej obuvi

Prodáváme pouze okrajové rozpětí pouze spolehlivé prodejní automaty na prodej obalů obuvi. Jsou mechanické a elektronické.

Mechanické automatické stroje nevyžadují elektřinu, mnohem levnější než elektronické, ale berou jen určitou sadu mincí, nepřijímají si poznámky, nedávají jim žádnou změnu. Elektronické stroje jsou mnohem pohodlnější než mechanické, mohou přijímat peníze, dávají změnu a mnohem víc, ale jsou dražší.

"Klasické" mezi mechanickými automaty jsou považovány za kanadskou firmu Beaver (od roku 1963).

Existují dvě řady strojů této firmy - SB (jižní bobr) a NB (severní bobr).

Ceny nejoblíbenějších modelů jsou uvedeny v tabulce:

Stroje jsou vybaveny dvěma klíči od horní části s plnicí a dolní s mincemi. To vám umožňuje nabíjet plnění zboží a zadržení peněz různým lidem (například zboží zaspí "babičku" v tomto bodě a vyčerpáte výtěžek). Dávkovač v zařízení je také vyměnitelný, je možné změnit průměr kapslí z 28 mm na 45 mm a zpět.

Všechny mechanické stroje jsou doplněny akceptorem mincí. Cena prodaného zboží závisí na tom. Mince jsou na jedné nebo dvou mincích. Nejběžnější typy mincí jsou:

5 (jedna minuta za 5 rublů)

10 (jedna minuta za 10 rublů)

10 + 10 (dvě mince za 10 rublů každý)

Můžete také udělat minci box pro žetony určité velikosti. Akceptor mincí pro 2 mince stojí o 500 let dražší než jedna mince.

Mechanický stroj může stát na stůl, na libovolné police nebo na speciálním stojanu.

2. SB (South Beaver)


Ceny nejoblíbenějších modelů jsou uvedeny v tabulce:

"Jižní obyvatelé" jsou nejúčinnější automaty. Nechte je největší, dávkování kapslí není 100% (99 až 99,5%), tělo je vyrobeno z plastu, ale jsou nejlevnější, některé modely stojí méně než 6000 rublů!
V těchto strojích se může dávkovač měnit, což umožňuje změnit typ plniva z 28 mm kapslí na velké nebo malé žvýkačky. Stroj má jeden klíč a jeden zámek (horní). Nejprve je víko odšroubováno, pak je banka odstraněna a majitel získá přístup do mincí.

Elektronické stroje - nové slovo v oboru bambusu. Mohou akceptovat jakýkoli druh mincí a papírových účtů a dokonce vydat změnu. Také mají počítadla prodávaného zboží, přijaly peníze a dokonce může být vybudován modul pro GSM, který upozorňuje majitele na vzniklé problémy a výši zbývajícího zboží.

Vlastnosti elektronického stroje závisí na konfiguraci. Základní model je dodáván s jedním mincem primitivním (u "Bahilkin" automatického stroje cena základního modelu je 49,750 r). Pro přijímání bankovek je vyžadován akceptor účtenky. Může být nastavena tak, aby akceptovala poznámky od 10 do 1000 (obvykle pouze 10 a 50p).

Chcete-li provést změnu, je vyžadováno speciální zařízení nazvané násypka. Hopper vydává změny v mincích, ale pouze jedna nominální hodnota. Je-li cena zboží 5 nebo 10 rublů, stačí jeden zásobník na minci 5p. Pokud cena zboží není násobkem 5, je třeba buď zakázat příjem 50r bankovky, nebo dát dvě násypky: jeden pro 5p a jeden pro 1p mince.

K dispozici je verze redukované "Bahilkin", tzv. "Bakhilkin-Mini" (viz obrázek níže), z obvyklého hlediska je charakterizována nižší cenou, schopností montovat se na stěnu a nemožností provedení změny. Cena základního vybavení Mini-Bakhilkin je 44 830 rublů, další možnosti jako u obvyklého Bahilkin.

K dispozici je také stroj pro výměnu. On prodává nic, ale pouze vyměňuje účty za mince. Kombinace stroje NB a automatického stroje namísto stojanu je považována za poměrně úspěšnou.

1x1 Obaly na boty s automatickou převodovkou

Automatické série "1 × 1" (ideální pro místa s malou plochou) ve výšce 80-100 cm od podlahy.
Stroj má celokovové pouzdro, tloušťka kovu je 2 mm, je velmi obtížné ho rozlomit nebo otevřít.

Je určen k prodeji různých hygienických prostředků - obuv na boty, rukavice, ženské tampóny, tablety, kondomy, ubrousky, baterie a jiné kusové výrobky.
Plně mechanické, pracuje s jednou mincí v hodnotě 2 rublů., 5 rublů., 2 + 2, 5 + 5, 2 + 2 + 2 + 2, 5 + 5 + 5 + 5 rublů., Token nebo bez dodání zboží.
Stroj prodává 1 typ výrobku. Každá položka zboží je balena v samostatném kontejneru (krabici).

Záruka 2 měsíce.

Atributy produktu

Prodejní automat na realizaci obuvi obuvi: Váš spolehlivý zdroj příjmů

Povinným atributem navštěvování jakékoli zdravotnické instituce, zejména v dobách roku, který je spojen s mrazivým počasím, jsou kryty obuvi. Bez jejich přítomnosti bylo návštěvníkovi zakázáno vstoupit do téměř všech kanceláří a oddělení nemocnice. Z tohoto důvodu může být prodej spojený s jejich implementací bezpečně nazýván podnikem, který je schopen přinést majiteli odpovídajícího stroje konzistentně vysoký příjem.

Nákupní automat můžete koupit za nejvíce přijatelných podmínek na webových stránkách společnosti "Nikovend". Mechanický stroj zakoupit u nás bude stát docela rozumnou částku, a nastaví ji do optimálního místa s vysokou návštěvností zajistí, že prodej gumové galoše s časem začnete mít významný zisk na nízké úrovni počáteční investice.

Obraťte se prosím na nás, abychom vám pomohli s rozvojem vašeho zisku a zisku v co nejkratším čase. Mimochodem, pro váš stroj můžete také nakupovat relativně levné a vysoce kvalitní spotřební materiál: pro to stačí navštívit příslušnou část katalogu firmy Nikovend.

Jak vydělat na prodej obalů obuvi prostřednictvím prodejního automatu?

Jedním z nejdůležitějších doplňků pro návštěvníky nemocnic, kosmetických salonů, klinik a podobných zařízení je samozřejmě obuv na boty. Často se chovají jako "průchod" do místnosti a stroj na obuv, který stojí u jeho vchodu, se může stát skutečným "zlatým obydlí" pro svého majitele.

Jak změnit obuv na boty na zdroj příjmů?

Při výběru tohoto typu prodejního obchodu stojí za to zvážit nejen to, kde se obuv prodává (to může být jakákoliv místnost - od nemocnice až po běžné kadeřnictví), ale také jak uspořádat vlastní práci. Zejména proto:

 • otevřít vlastní podnik - v tomto případě je možné zvolit IP se zjednodušeným systémem zdanění (zvláštní povolení pro obchod v tomto případě obdržet to není nutné)
 • uzavřít dohodu s majitelem nebo správou vybrané budovy o umístění strojů na prodej obalů obuvi
 • vyberte nejlepší místo pro jejich umístění

Takže stroj na kryty obuvi je nejlépe umístěn přímo u vchodu. Zaprvé zákazníci mohou okamžitě vidět a okamžitě zakoupit "ochranný" nástroj pro boty, aniž by si zbytečně hledali lékárnu nebo jinou prodejnu. Za druhé, způsob, jakým se čistí špinavé boty a boty, bude výrazně snížena, což ulehčí čištění pracovníků. V tomto případě je pravda, že stojí za to zajistit, aby v místnosti, kde se prodávají obaly na boty, stále nezáleželo, může to být buď lékárna, nebo automat konkurentů. Pokud existují, můžete jednoduše přitáhnout zákazníky tím, že jim nabídnete příjemnější bonusy: například nižší ceny, možnost nákupu zboží bez fronty, pohodlí apod. V extrémních případech stačí, abyste zařízení přiblížili k vchodu do budovy.

Pokud jde o cílovou skupinu, jakékoli další péče pro její zapojení není nutné - to přijde na vlastní pěst, protože každý návštěvník, který přijde do nemocnice nebo kosmetickém salonu, návleky na boty budou muset být, což znamená, že stroj nebude zahálet.

Stroj na prodej obuvi pokrývá: kolik peněz potřebujete?

Investice do tohoto druhu podnikání nejsou tak velké. Největší odpad je samozřejmě koupit zařízení, které v průměru stojí 10 - 20.000. Rublů, i když, samozřejmě, existují i ​​modely pro 35-40 tisíc. Samozřejmě, že čím větší je příjem je lepší koupit několik kusů techniky, které mohou být uspořádány v různých institucích.

Vedle nich je nutné vyčlenit 1,5 až 2 tisíce rublů na pronájem prostoru ve zvolené instituci. Dokonce i největší prodejní automaty na prodej obalů obuvi mají minimální prostor (obvykle 0,5-1,5 čtverečních metrů), takže pro ně není nákladné. Je však třeba vzít v úvahu, že stanovený poplatek bude měsíční.

Poté je nutné produkty zakoupit samy. Obaly na obuv se mohou prodávat ve speciálních kapslích nebo bez nich a každý vlastník by si měl zvolit nejvhodnější variantu. Často je levnější a výhodnější prodávat obaly obuvi samy, aniž by je investovaly do kapslí, které také stojí peníze. Náklady na nákup jedné šarže produktů může být 10 tisíc rublů (pár obuvi kryty pro velkoobchodní nákup náklady 3 rublů).

Nakonec je dalším důležitým odpadem vyplácení instituce samotné za možnost obchodování s obuví na svém území. Částka a pořadí těchto plateb jsou stanoveny ve zvláštní dohodě a v tomto případě existují dvě možnosti:

 • Administrace obdrží pevnou částku s určitou frekvencí
 • majitel firmy jí vyplácí striktně stanovený procentní podíl prodeje

Rozhodněte se, co je výhodnější, je nutné na místě, s přihlédnutím ke konkrétním podmínkám obchodu, stejně jako vlastnosti, které má tento stroj pro prodej obalů obuvi.

Kolik příjmů přinese boty?

Průměrná měsíční mzda činí 30 tisíc rublů. Výpočet je jednoduchý: i když prodáváte obuv na obuv o velikosti 5 rublů za pár (a může být dražší), den může obdržet 1 tisíc rublů. - pro den budou klienti zařízení nezbytně minimálně 200 osob (pokud je nemocnice velká, počet zákazníků se může zvýšit). Z přijaté částky bude nutné rozdělit pouze nájemné (1,5-2 tis.) A platbu správy zařízení (v průměru činí 4-5 tisíc rublů měsíčně). Zbytek je čistý zisk. Můžete také prodávat obuv na boty za 7-10 rublů, a pak se příjmy jen zvýší.

Vzhledem k tomu lze náklady i na nejdražší prodejní automaty na prodej obalů obuvi vrátit za 2-3 měsíce. Navíc, pokud se dostaneme pár zbraně najednou, je možné v první měsíc práce jít o čistý zisk, který okamžitě bude dostatečně velká a umožní v rané fázi k rozvoji podnikání, což je nejziskovější v každé situaci.

Stroje na prodej obuvi na obuv

 • ze zásob

Stroj na prodej obalů obuvi je absolutně nezbytným a již známým prvkem interiéru polyklinik, lékařských center, stomatologie, kosmetologických pracovišť. Vědomý pacient, přicházející do zdravotnického zařízení, se okamžitě stává disciplinovaným a snaží se udržet pořádek a čistotu. Zřídkakdy někdo přijde na mysl, aby protestoval proti potřebě nosit obuv na boty. Proto koupit automat na prodej obuvi obalů znamená zajistit zaručený zisk. Nejdůležitější je správně přistupovat k otázce tvorby cen. Nabízíme stroje pro prodej obalů obuvi dvou odrůd, které se navzájem liší velikostí, typem instalace (instalace na stěnu a podlahu) a kapacitou kontejneru. Který z nich si vyberete, závisí na konkrétní situaci. Podlahový automat je vhodný v případě, že je dostatek prostoru, předpokládá se, že je spousta provozu. Stěna je kompaktní, ale bude vyžadovat více soukromé "doplňování paliva". Každý z nich může nejen prodat, ale také rozdávat obalové boty zdarma - stačí provést příslušná nastavení.

Vlastnosti používání stroje s kryty obuvi

V obou přístrojů uvažovaných funkčních prvků, které jsou důležité pro veřejné prostory - Stroj tělo je vyrobeno z vysoce pevného kovu (vandal) obvod vhodný obal pro mince snadno ovladatelný, ale to není neoprávněným osobám k dispozici. Náklady na kryty obuvi lze naprogramovat (krok -1 ruble). Je možné připojit další funkce:

 • Osvědčení o přijetí
 • Usroystvo pro doručení změny.

Je-li to nutné, může být vedle akceptoru mincí vybaveno akceptorem účtů, stejně jako problém dodávky. Elektronický akceptor mincí pracuje se 4 typy mincí - 1, 2, 5 a 10 ruble. Kryty obuvi se vkládají do stroje v standardních kapslích. Po zaplacení za zboží se automaticky vydává.

Tento typ užitkového vozidla je vysoce spolehlivý a trvanlivý, protože jeho konstrukce je velmi jednoduchá. Dodatečné vysvětlení pro kupujícího se zpravidla nevyžaduje - je intuitivně jasné, jak používat stroj. Pokud ještě potřebujete takové vysvětlení, můžete použít samolepky na osvědčených skleněných pokynech na obrázcích.