Bubble Waffles franchise recenze

Připojení ke kanalizaci

Výkon: od 15kW Napětí: 220V

Samostatný systém zásobování vodou je možný

Bubble Waffle Point - nic nadbytečné - jen velmi efektivní prostor - 10 m. Pracovní plocha, která může být umístěna na nejzachovalejších místech nákupního centra! Minimální investice do otevření poskytuje krátkou dobu zahájení. Cena za pronájem je nízká a vysoká propustnost zaručuje rychlou návratnost investice. Umístění Bubble Waffle Point také umožňuje účast na všech propagačních akcích SEC.

Připojení k vodě

Připojení ke kanalizaci

Výkon: od 15kW Napětí: 220V

Charakteristickým znakem zařízení Bubble Waffle je vysoké uznání mezi zákazníky, jeho jedinečný styl a atmosféra. Tento formát poskytuje velké možnosti pro implementaci, umožňuje vám sloužit většímu počtu zákazníků a také provádět vlastní akce. Nemusíte dále koordinovat rozsah a propagace s pronajímatelem, můžete nastavit plán pro kavárnu. Prostorná úschovna vám umožní umístit vše, co potřebujete.

Bubble Waffle, Moskva - vzpomíná

Waffles s překvapením! Velmi chutný a originální dezert.

Bublinková vafle - jsou to oplatky s výplní v buňkách, připravené podle jedinečné technologie ve speciálních vaflech.

Vzpomínám si, že jsem slíbil, že půjdu na dietu. ale je dobré, kolik takových slibů dívky dávají sobě po celý život! Tentokrát to nefungovalo.

Jen nedávno jsem v obchodním centru "Aviapark" viděl takový stán rychlého občerstvení se zajímavými obrázky něčeho nesrozumitelného a nápadného:

Bubble waffles je belgická vafle, ale ne docela obyčejná, ale s "pimples". V těchto "pupících" v procesu výroby vaflí se plnění nalévá / vlévá do výběru. Dále se hotová horká vafle zalomí, v ní se nanáší krém, ozdobí se ovocem a pokrmy.

Krok za krokem vypadá "instrukce" takto:

Jako plnění buněk bylo možné zvolit: mm, bílá čokoláda, mléčná čokoláda, kuželky, sýr, Snickers.

Dále zvolte ovoce a smetanu (smetana + banán, smetana + jahoda, smetana + kiwi, smetana + pomeranč, broskev + ananas) a topping (jahody, čokoláda, karamel, třešně).

Mimochodem, to není vše, úplnější seznam toho, co může být vybráno jako plnění, dívka mi ukázala na tabletu. A dokonce se mi zdálo, že jsem na tomto seznamu viděl slovo "maso", tj. Vápenka může být nejen sladká a nejen smetana, pokud jsem to pochopil.

Sám jsem se zkusil vanilka wafer, jako vybraná výplň Snickers, jako přídatné látky - krém + banán, a požádali o vodu karamel topping.

Oblátka 5 minut, za cenu šla 266 ruble, na kráse se ukázalo takto:

Nemám obzvláště rád vafle, včetně belgických, takže je těžké ocenit chuť samotného plátku. Je mírně vlhký, brakický a sladký. Samo o sobě, podle mého názoru, není chutné.

Snickers v „pupyrkah“ Nemám nijak zvlášť cítit, že je to trochu čokolády, ořechy občas narazit, ale obecně nádivkou nevnímají.

Krém "těžký" (tj. Není prodávaný ve skladu v lahvích), příjemný podle chuti.

No, banán jako banán, karamel jako karamel, není o čem mluvit)

Ale to vše spolu a dokonce i na prázdný žaludek je prostě neuvěřitelně chutné! Opravdu!

Tam si můžete vzít sebe a něco k pití (čaj, káva, tanečnice), ale mám zvláštní rys - dezerty jsou odděleny od nápojů. Jsem tak chutná.

Obecně se ukázalo velmi zajímavé řešení! Je to chutné, ale je to příliš kalorické a těžké pro žaludek.

Bublinková vafle a Dej mi hlínu
Waffles business franchise:
co si vybrat?

12/03/2015, Tiskové středisko BIBOSS

Pokud se boom pro franšízovou kávu už prošel sama, pak to vypadá jako druhá vlna pro franchising Hongkongových vaflí. Mezi franšízovými nabídkami na trhu jsou "SUN WAFFLE","WAFL", ««Výrobce vafle","Waffle Maker"," Wow! Oblátky » a další vícenásobné varianty slova "waffle". Dnes budeme porovnávat franšízu s "Bublinková vafle" a ««Dej mi Waffle" - jeden z největších franšízových řetězců prodávající "pimply" oplatky.

Společnost "Bubble Waffle" začala v Permu v roce 2010, franchising byl otevřen v roce 2014 a v současné době má 40 franšízových bodů a dva vlastní. (Nicméně je třeba poznamenat, že v blízké budoucnosti síť očekává rebranding ve formátu "WUFBUSTERS", což znamená modernější a pútavější styl).

Jeho „kolegové“ - společnost «Dej mi vafle» byl otevřen teprve v roce 2015 v Krasnojarsku a ve stejném roce zahájila prodej povolení. Navzdory skutečnosti, že tento podnik začal svou činnost méně než před rokem, rozvíjí se v Rusku poměrně rychle a úspěšně, protože již otevřel 5 vlastních bodů a 30 franchisingů.

Jaké jsou jejich rozdíly? Za prvé, pod licencí "Dej mi Waffle" se paušální částka nezmění, a to bez ohledu na to, jakou formu instituce otevřete: kavárna, potravinářský dvůr nebo ostrov v nákupním centru.

Pokud jde o "Bubble Waffle", společnost nabízí čtyři balíčky franšízy a každý z nich má jiný paušální příspěvek. První je "světlo"- vytvořeno pro již provozující kavárny, které chtějí doplnit svůj sortiment o Hongkongské vafle. Počáteční investice zaujímají asi 259 tisíc rublů, z čehož 179 tisíc rublů - Záloha. Nicméně podle zástupce společnosti nyní tento formát nenabízejí, takže věnujte pozornost druhému balíčku "start up".

Nabídka franchisingu "start up" vyžaduje 500-790 tisíc rublů počáteční investice a je určena začínajícím podnikatelům, kteří chtějí otevřít jeden bod. Pro více "pokročilých" je k dispozici balíček "Expert", včetně náboru a výcviku personálu hostujícím týmem a volné otevření dvou bodů (pro zahájení třetího a následného bude muset zaplatit poplatek). Konečně, formát "Premium"Zahrnuje exkluzivní zastoupení v regionu po dobu šesti měsíců, bezplatné otevření neomezeného počtu bodů a nezávislé zahájení franchisorem jedné instituce na klíč.

Vrátit se na franchisii Give Me Waffle, jeho franšízové ​​balíčky neposkytují možnost exkluzivního zastoupení v žádném regionu. Ale můžete se stát master franchisee ve svém regionu a kontrolovat počet bodů, které mají být na vašem území otevřeny jinými franchisanty, obdrží od nich část paušálního příspěvku a licenčních poplatků. Stojí také za zmínku, že v případě «Dej mi vafle» Ty nejsou omezeny na určitý počet zařízení, které lze otevřít volební právo, na rozdíl od franšízová nabídek od «Bubble Waffle».

Projíždí, prochází

Studiem prezentací a komerčních nabídek obou společností se setkáte s důležitými koncepty pro fastfood-business jako "průchodnost". Nicméně začínající podnikatel může mít otázku: jak se vypočítá? A "Dejte mi Waffle" a "Bubble Waffle" nastavte jako optimální pěší provoz za hodinu 800-1000 lidí. Nicméně, ne všechny společnosti mohou dát srozumitelnou odpověď, jak ji vypočítat.

Je-li zástupce „Bubble Waffle“ vám řekne, že se můžete naučit cross-country pouze s pronajímatelem nebo „měsíc sedět na navrhovaném místě a uvidíme“, pak «Dej mi vafle» má svou vlastní metodu výpočtu.

Tito zástupci pečlivost «Dej mi vafle» vysvětlil, že majitelé mohou také ozdobit realitu, ale s pomocí tohoto jednoduchého experimentu budete mít více nebo méně, než je reálný obraz.

Co uděláme pro franšízu?

Kromě objasnění otázek, které máte, první věc, kterou potřebujete, je pomoci s vaším pokrokem. A "Dejte mi Waffle" a "Bubble Waffle" sázejí na sociální síť a místo. Skupiny ve Vkontakte a Facebook, vytvořené pro každé jednotlivé město, zvýrazní skutečnost, že otevře vaši novou kavárnu, a adresa instituce se objeví na webu.

Druhým je návrh vašeho bodu. Vypracuje specializovaného franchisora.

Za třetí, dostanete také formu společnosti od společnosti. Mimochodem, "Dejte mi Waffle" znamená čtyři bodové zaměstnance a "Bubble Waffle" znamená pět, aby se předešlo nedostatečnému počtu zaměstnanců v obzvláště aktivní době. Nicméně to nejsou tak důležité rozdíly.

Za čtvrté - o právních otázkách obdržíte teoretickou pomoc, ale budete se muset vypořádat s účetnictvím sami nebo najmout účetního pro outsourcing.

Pátý - systém CRM (nikoliv vlastní vývoj) je poskytován pro obě franšízy. Povolení, které nemá takový řídící a kontrolní systém, by vůbec nemělo být bráno v úvahu.

Šestý - spotřební materiál. Balíček franšízy "Give me Waffle" obsahuje poprvé potřebné spotřební materiály (kromě produktů) v "Bubble Waffle" - ne, zaplatíte je samostatně.

A konečně, sedmý, dodavatelé výrobků, které najdete, ty, které budou pro vás bližší a pohodlnější.

Již bylo zmíněno, že "Bubble Waffle" má franšízové ​​balíčky, které zahrnují mnohem více služeb od franchisora. Bohužel, "Dej mi Waffle" se nemůže pochlubit takovou věcí.

Kolik budu mít?

Níže jsou uvedeny přibližné výpočty příjmů a výdajů obou společností pro regiony (nikoliv pro Moskvu a Moskvu nebo Petrohrad).

Waffle výsledky

Pokud chcete, aby franchising získal exkluzivitu pro region, měli byste věnovat pozornost "Bublinková vafle". Pokud dáváte přednost pevně stanovenému příspěvku jednorázově, bez ohledu na velikost vašich podnikatelských plánů, vyberte nabídku "Dej mi Waffle".

Nicméně, jak již tvrdí franšízové ​​obou společností, hlavní věcí je, že je to především vaše podnikání. Problémy nastávají v každém případě a především, jak sami víte, jak s nimi jednat, bude záviset na úspěchu vašeho podniku.

Chcete-li vyjádřit svůj názor a podílet se na hlasování, dáváte hlas určitému povolení - nechte své připomínky v článku a jděte do skupina BIBOSS.

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Bubble Waffle ™ Waffle Franchise ™

Hlavní informace:

Rok založení společnosti:

Rok zahájení franšízového programu:

Počet franšízových podniků:

Počet vlastních podniků:

Náklady na uvedení do provozu:

500 000 až 600 000 rublů.

3% z obratu až 15 000 rublů.

Chutné a křupavé podnikání s vůní vafle - to je to, co potřebuje gurmánský obchodník. Rychlé občerstvení na ulici na území Ruské federace a v zemích SNS není příliš rozvinuté, takže teď je nejlepší čas, abyste si vybrali volné místo a založili si vlastní podnik. Povolení malého bodu pro výrobu oplatků od společnosti BubbleWaffle bude podle vašich představ.

O společnosti a produktu

Společnost BubbleWaffle se stala průkopníkem obchodování s pouličním prodejem vloček v Rusku. Spolu s novým obchodem byl také zadán původní recept.

Licence z této společnosti, která vyrábí a prodává vafle, je cenově dostupná a poměrně rychle se vyplatí. Jakmile vyplníte zvláštní formulář, ekonomové z BubbleWaffle vypočítají časový rámec pro vás, ve kterém můžete očekávat plnou refundaci prostředků vynaložených na objevení vašeho bodu.

Hlavním produktem produktu BubbleWaffle jsou oplatky speciální konstrukce, které se skládají z 30 kuliček. Uvnitř každého z nich je náplň umístěna na volbu kupujícího. V Hongkongu se tato pochoutka těší obrovské popularitě po šedesát pět let.

Značka začala svou existenci v roce 2009, ale pak se více specializovala na prodej koktejlů. Ale vzhledem k velkému požadavku na výrobky z vafle se společnost začala rozvíjet svůj sortiment tímto směrem.

Cílem společnosti BubbleWaffle je zprostředkovat bezchybnou chuť svých výrobků všem obyvatelům velkého města. Vedení společnosti BubbleWaffle chce rozšířit svou sféru vlivu, což je důvod, proč společnost vyvinula ziskové a cenově dostupné řešení pro všechny hosty.

Výhody franšízy

Než zavoláte ústředí regionálního úřadu společnosti ve svém regionu a požádáte o povolení, měli byste se nejprve seznámit s výhodami, které obdržíte v důsledku nákupu.

 1. Závod vám přinese zajímavý produkt - vafle s jedinečným receptem, které jsou sto procenty složené z přírodních surovin, které se prodávají v běžných supermarketech. Tímto způsobem zajistíte úplnou nezávislost na dovážených produktech.
 2. Oplatky od firmy BubbleWaffle jsou velmi populární v zemích SNS a mezi ruskými odběrateli. Tvrdili, že tyto oplatky jsou mnohem chutnější, než si dokážete představit, že se dívají na jejich obraz.
 3. Pokud máte omezený rozpočet, pak povolení od společnosti BubbleWaffle - to je nejlepší možnost, protože nevyžaduje velké investice.
 4. Každá instituce, která byla otevřena franchisingem, může svým zákazníkům nabídnout více než třicet odrůd produktů. To se děje díky dobře navrženému návrháři menu, který byl několik let vylepšen. Jen si myslíte, že těsto na oplatky může být čokoláda, vločkaná nebo dokonce vanilková a kuličky jsou také možné z různých variant plnění, jak sladkých, tak slaných. A hotová wafle může být zkroucena do speciální role nebo vyrobena z ní kuželem.
 5. Získáte kvalitní poradenství a rady od svého franchisora, protože pracuje již více než šest let a během této doby získal značné zkušenosti s řešením problémů v obchodě s potravinami.
 6. Budete se učit provozovat podnikání, i když vaše znalosti v této oblasti jsou nulové. Dostanete se speciálně navrženými tištěnými materiály, budete provádět vzdělávací konzultace a další franšízové ​​společnosti BubbleWaffle se s vámi podělí o své zkušenosti v této oblasti.
 7. Jakmile podepíšete franšízu, okamžitě vám bude dáno datum otevření vaší prodejny. Přinejmenším to bude dva a půl týdne po vizualizaci místa, kde chcete umístit pouliční jídlo. Maximálně to bude trvat měsíc.
 8. Nikdy se nebudete muset ruměšit pro svůj výrobek, protože bude nejvyšší kvality vyrobené z přírodních složek. Dokonce i nejmodernější gurmáni uznávají tento produkt za velmi chutné. S vámi se podělíte o značkové recepty a tajemství vaření, které jsou udržovány v nejpřísnějším tajemství.
 9. Vy, jako partner společnosti BubbleWaffle, budete vždy vědět o zprávách společnosti a mezi prvními, kteří se dozvíte o nových receptech.

Formáty spolupráce

Můžete spolupracovat s programem BubbleWaffle ve třech různých formátech.

 1. Nejmenší možný formát je BubbleWafflePoint, tedy místo prodeje. To je docela dobře umístěné v malé ploše čtyři až dvanáct metrů čtverečních. To je zpravidla otevřeno v nákupních a zábavních komplexech, kde je vždy přeplněný. Chcete-li otevřít bod tohoto formátu, budete muset investovat částku šestnácti tisíc dolarů. Celá částka se splácí v nejlepším případě za čtyři měsíce av nejhorším případě za šest měsíců.
 2. BubbleWaffleStreetPoint - body tohoto formátu jsou již umístěny v rekreačních parcích. Je třeba zabírat plochu od čtrnácti do šedesát metrů čtverečních. Požadovaná výše investice je dvacet tisíc amerických dolarů. Tyto peníze se vrátí nejpozději do šesti měsíců.
 3. BubbleWaffleCafe - to není prodejní místo, ale plnohodnotná kavárna. Jeho rozloha se může pohybovat od pětadvaceti do tři sta metrů čtverečních. Chcete-li otevřít takovou firmu, budete potřebovat peněžní částku nejméně dvacet pět tisíc amerických dolarů. Tato kavárna se nachází jak v nákupním a zábavním komplexu, tak na ulici s velkými běžeckými chodci. Úhrada této instituce nastane v období tří až osmi měsíců od její činnosti.

Jak se všechno stane?

Mnozí se ptají, jak adekvátní je tato franchising a zda bude možné prodat oplatky po jednom měsíci.

Výroba vafle není tak složitá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Proto uspořádání malého bodu netrvá dlouho. Chcete-li se ujistit, že jsou tyto informace spolehlivé, poskytneme vám plán franšízy s jeho franchisorem.

 • Den číslo 1. Tam je dohoda o povolení vaflí.
 • Den číslo 2. Zakoupíte si licenci od značky BubbleWaffle. Zahrnuje: dodávku potřebného vybavení, přísad a materiálů, bez kterých není možné vyrábět oplatky, navrhovat a vyrábět takový důležitý prvek jako je bar, čítač, školení zaměstnanců, vydávání předpisů a podnikatelský plán.
 • Den číslo 5. Vyhledejte slušné místo, ve kterém budete hostit vaši firmu.
 • Den číslo 10. Výroba ergonomického a stylového stojanu.
 • Denní číslo 18. Pokyny pro zaměstnance.
 • Den číslo 21. Oficiální otevření.

Samozřejmě, nemůžeme plně načrtnout plán práce na vaší vafle, protože tyto tajemství je hlídáno franchisorem se zvláštní péčí. Naučíte se o všech bodech pouze tehdy, když podepíšete franchisu a vstoupíte do osudu svého vlastního podnikání v spolehlivých rukou zaměstnanců z hlavní kanceláře společnosti BubbleWaffle.

Chcete-li podepsat povolení, kromě peněz a volného času musíte mít velkou touhu dělat vafle. Je to zábavná a dynamická firma, která se neustále pohybuje, ingredience a recepty se mění, stále více lidí přichází. Je pravděpodobné, že obchod s oblátkami je vhodný pro mladé podnikavé lidi, kteří chtějí poskytnout sami sebe.

Otevření pouliční kavárny je nyní velmi výhodné, protože prakticky neexistuje žádná konkurence. Nemyslete si, že příliš dlouho, zatímco obezřetnější konkurent ještě nekoupil franšízu ve vaší oblasti města.

BubbleWaffle nebude pro vás snadné jako franchisor, ale také spolehlivým přítelem, který se v obtížných chvílích nevzdá. Díky šestiletým zkušenostem zaměstnanci hlavního úřadu firmy BubbleWaffle již viděli všechno a byli schopni najít cestu z různých situací.

Neoddělujte svůj ziskový obchod zítra. Zavolejte dnes oblastní kancelář hlavní kanceláře společnosti, kde budete podrobněji informováni o podmínkách získání povolení.

Bublinková vafle

Vstupní poplatek je zde pět tisíc amerických dolarů a licenční poplatky jsou vypláceny ve výši pěti procent obratu (měsíčně). Také, když pracujete pro licenci Bubble Waffle, musíte platit měsíční reklamní odpočty ve výši pěti procent pracovního kapitálu.

Podle informací poskytovatele franšízy je v každé instituci Bubble Waffle nejméně tři sta odrůd různých destiček. Doba, během které je objeven jeden bod - ne více než tři týdny.

V takovém případě si můžete pro prodejní místo vybrat jeden z několika formátů: "ostrov" s rozlohou osmi metrů čtverečních (pro umístění v nákupním komplexu); pouliční místo s rozlohou čtrnácti "čtverců"; pokoj se samostatným vchodem a vnitřními sedadly - jeho plocha by měla být nejméně 30 metrů čtverečních. Personál jednoho bodu je obvykle od pěti do deseti lidí.

Od franchisora ​​je nutné umístit bod na místo s vysokou dopravou, ale tento indikátor, jak je známo, je velmi obtížné měřit. V důsledku toho existuje možnost nízké návratnosti. Podle negativních recenzí franchisanta jsou prodeje v Bubble Waffle také závislé na sezóně.

Nechte odpověď

Recenze Bubble Waffle

Postupujte podle recenzí

Omlouvám se, že jsem se obrátil na Victora nebo Egora, kteří už se mnou mají zkušenosti s touto činností. By byl velmi vděčný! Můj e-mail: [email protected] Pokud existují další kolegové, kteří mají s touto firmou dobré nebo špatné zkušenosti, napište mi prosím. Děkuji!

Už jsi někdy vyhodil peníze? Takže jsem kontaktoval firmu Bubble Waffle, která slibuje nic, s výjimkou ztráty času a peněz. Všichni vymalovali tak krásně, počítají miliony zárobků, ale ve skutečnosti je všechno úplně jiné. Koupil na krásných slovech, na hlavě otevřel Bubble Waffle bod na ulici a samozřejmě s nástupem chladného počasí, zákazníci se znatelně snížili. Současně přišla doba splácení nájmu a platba se stala jen nepatrným. Řekli mi chytří lidé - otevřete normální obchod, ale ne, to mě vzalo na tyto vafle. No, špatná zkušenost je také zkušeností, a teď vím jistě, jak vypadá nepříznivý obchod!

Bohužel, ale franchise Bubble Waffle mě zklamala. Já sám jsem dlouze dlouho miloval vafle a jedl jsem je, a to jak s rodinou, tak s přáteli. Jak se ukázalo, není to tak ziskové podnikání. Otevřel jsem malý ostrov v novém nákupním centru, ale se mnou, stejně jako houby, začali závodníci růst s rychlým občerstvením. V důsledku toho přijdou lidé, podívají se na mé vafle a jdou na ostatní. Podobně jsem již ztratil několik set tisíc rublů a s největší pravděpodobností brzy ukončím spolupráci s Bubblem Wafflem. Cítím, že budu muset hledat další výklenku, jinak jdu ještě více negativně.

Podobné franšízy

"Oblíbená kuchyně" - zakázkový nábytek

V 80 dnech otevřete útulný nábytkový salon ve svém městě a každý měsíc získáte zisk!

"Čistá stříbrná" - klenotnictví

Franchise "čisté stříbro" znamená otevření klenotnictví. Chcete-li zjistit všechny podrobnosti a recenze ohledně franšízy, přečtěte si.

"HotDogger"

Zástupce společnosti Hotdogger předpokládá otevření rychlého občerstvení. Chcete-li si přečíst podrobnosti a přečíst si recenze o této franšíze, přečtěte si.

Přehled franchisů pro prodej vafle - vývojové trendy a úskalí

Oplatky v posledních letech se staly nejpozoruhodnějším směrem ulice a rychlého občerstvení. Chcete-li otevřít prodejnu pro prodej těchto produktů nepotřebujete impozantní investice. Prahová hodnota výskytu v průměru činí 700 tisíc rublů. V Rusku se právě začíná rozvíjet "linie oplatky", takže velké množství hráčů, kteří nabízejí franchisovou spolupráci, se již připojilo k novému podnikání. Mezi nimi jsou zkušení i neprofesionální společnosti, které neposkytují dostatečnou podporu začínajícímu franchisantovi. Proto ti, kteří chtějí pracovat na franchisu, musí pečlivě přistupovat k výběru partnera.

Obchodování s oplatky: rysy, vyhlídky

V roce 2015 se Rusko stalo novým směrem v oblasti ulic a rychlého občerstvení, což se zdálo, že nebylo překvapením. Křupavé oplatky s různými výplněmi rychle našly své zákazníky různých věkových kategorií a sociálních skupin. Obchodování s vaflemi se stalo ziskovým start-upm, v několika měsících byly otevřeny desítky prodejen, což vedlo k celému "výhonu wafle".

V ucházející rušných místech se začaly objevovat malé pavilon o rozloze kupujícího, a malý koutek s neobvyklým sortimentem oplatek zatímco různých druhů a odrůd. Patří mezi ně Hong Kong bublina vafle, které jsou navrstvené na ovoce, zmrzliny a jiných sladkostí, belgické s polevou, zmrzlina a další smetanou a vafle Street jídlo - párky v vafle bázi, vafle sendviče, „vaflbergery“ a mnoho dalšího.

Výhodou tohoto směru je jeho novost, jednoduchost organizace, vynikající chuťové vlastnosti. Pokud je slovo rychlé občerstvení spojené s horkým psem nebo hamburger, pak vafle - skutečná novinka. Jsou připraveny před kupujícím ve speciálních pecích. Zařízení je kompaktní a snadno ovladatelné, rychle namontované. Podnikání nevyžaduje velké investice a podle názoru většiny franchisorů platí 5-8 měsíců. Oni tvrdí, že i během finančních těžkostí se lidé nepopírají sami sebe trochu potěšení a jsou připraveni vyzkoušet jasné sladké novinky. Jejich názor potvrzují světové trendy, jelikož pouliční jídlo se týká nejlepších protikrizových franšíz a je vynikající alternativou pro začínající podnikatele.

Potenciálními kupci jsou školáci, studenti, páry. Průměrná kontrola na takových místech je v rozmezí 160-260 rublů a příjmová marže je 400% (podle vedoucích franchisers v oboru oblátek).

Taková nová a úspěšná firma je aktivně kopírována a projevuje se v nejrůznějších variantách. Zvažte současnou franšízu.

Bublinkové vafle

Bubble Waffle je obchodní síť pro výrobu a prodej destiček, které jsou připravovány podle jedinečného tajného receptu. Prodej vaflových vafle je podle prodejce franšízy jedinečnou koncepcí vývoje, stabilního příjmu a rychlé návratnosti.

Bublinková vafle je křupavá základna 30 kuliček, z nichž každá je nasycena jemnou náplní pro každou chuť.

Vlastnosti a výhody řady Bubble Waffle:

 • používání autorských receptur výhradně z přírodních složek;
 • velké množství trhů v Rusku a Evropě;
 • možnost uspořádat vlastní podnikání bez velkých investic;
 • práce v oblasti veřejného stravování;
 • Široká škála výrobků - přes 300 odrůd bublina oplatky, vanilka, listového těsta, nebo čokolády v kombinaci s sladkých i slaných náplní;
 • spolehlivou podporu franchisanta;
 • efektivní vzdělávací programy pro prodejní pracovníky a správce;
 • provozní zahájení projektu (od tří týdnů);
 • přístup ke všem aktualizacím pro franchisanta.

Můžete otevřít vlastní prodejní místo pro realizaci oplatků v jednom z následujících formátů:

 1. "Bubble Waffle Point" o celkové ploše 7-10 m². Většinou se nachází v nákupním nebo zábavním centru s vysokou dopravní kapacitou lidí. Náklady na otevření projektu jsou 25 tisíc dolarů. Můžete se vydat na místo, kde se nachází 4 až 6 měsíců činnosti.
 2. Formát "Instituce" - plocha by měla být 30-300 m2, může být umístěna na území nákupního zábavního komplexu nebo v samostatné budově na rušných místech. Výše nezbytných investic je od 30 tisíc dolarů, návratnost projektu bude od 5 do 7 měsíců.

Značka Bubble Waffle je oficiálně registrována na území Ruska s přiřazeným kódem OKPO. V mnoha městech jsou otevřeny maloobchodní prodejny různých formátů, které již prokázaly svou účinnost.

Hongkongové oplatky

Historie hafkongských vaflí začíná úzkými uličkami Hongkongu, kde neznámý kuchař přišel s místem, které bylo odsouzeno k úspěchu mezi místními obyvateli a turisty.

Zvláštností oplatků je jemná struktura, křupavá základna a přítomnost kuliček, které dávají původní podobu pečení. Výsledná deska může být válcována do libovolného vhodného tvaru a vyplněna různými výplněmi.

Za méně než deset let se taková novinka objevila v kavárnách a restauracích v různých částech světa. Dnes se pokrmy z nádherných míst přesunuly do zařízení rychlého občerstvení, které zpřístupnily široké veřejnosti.

Dej mi Waffle

Dej mi Waffle je dobře známá velká síť prodávající Hongkongské oplatky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z přírodních složek. Klient může sám zpracovat proces přípravy, protože všechny jeho procesy probíhají před očima. Rozsah sortimentu Dejte mi Waffle je velmi široký - s výjimkou plodů a smetanových výplní si můžete objednat masovou výplň se zeleninou a různými omáčkami. Vyrábí se také velké množství nápojů - od přírodní kávy až po značkové koktejly.

Franchise Give me Waffle je příležitost uspořádat vlastní podnikání pod známou značkou a využít připravený model řízení. Poskytovatel franšízy poskytuje spolehlivou podporu ve všech fázích zahájení a dalších aktivit.

Náklady na franšízu Dejte mi Waffle:

 • paušální částka ve výši 239 tisíc rublů;
 • royalty - 5 tisíc rublů;
 • reklamní odpočty - není k dispozici;
 • doba návratnosti - od 2 měsíců;
 • Zahájení investic - 250 tisíc rublů.

Potenciální franchisanti nevyžadují zvláštní požadavky. Partner sítě Dejte mi Waffle může být každá osoba, která má startovací kapitál pro rozvoj podnikání.

Požadavky na prostory:

 • obchodní plocha - od 6 m²;
 • připojení k síti - od 7 kW;
 • průtok pro chodce - od 700 osob za hodinu.

Které podepsaly dohodu o partnerství, zaplatit všechny poplatky, majitel může počítat s podporou ze strany franchisora, který zahrnuje návrh, dodávky zařízení, značky knihy, školení, recepty a technologie vaření. V průběhu činnosti můžete požádat o radu. Poskytovatel franšízy pomůže při řešení různých případů, konzultuje ve věcech povinných náležitostí potvrzení o prodeji atd.

Výrobce vafle

"Wafelnitsa" - federální síť kaváren pro výrobu a prodej vafle rychlého občerstvení.

"Waffle Maker" je zisková investice peněz. Na pozadí krizových jevů ukázala většina bodů efektivní aktivitu a vyplatila investice po dobu 5-6 měsíců.

Nabídka této společnosti je mnohem širší než nabídka souvisejících podniků zaměřená na prodej oplatek Hongkongu. Obsahuje:

 • waffle sandwichs - křupavý základ s rybami, masem nebo zeleninou. Velké rozměry a vysoká výživná hodnota výrobku z něj činí plnou snídani nebo oběd;
 • vafle-pizza - exkluzivní pokrmy, které lze nalézt pouze v "Wafelnitsa". Plniva klasických pizz jsou pečená na křupavých plátcích a shromažďována ve velké pizze;
 • kapradiny jsou maso nebo uzeniny, které jsou drcené a pečené v testu oplatky;
 • klasické Hongkongové vafle.

Každému potenciálnímu partnerovi poskytuje franchisor individuální přístup. Existují typické projekty "Waffle Iron", ale s konečným umístěním jsou vzaty v úvahu všechny individuální charakteristiky a rysy zvolené lokality, vývojové oblasti, zákaznické základny a konkurenčních firem.

Náklady na povolení "Wafelnitsa":

 • paušální příspěvek ve výši 250 tisíc rublů;
 • nákup zařízení od franchisora ​​- 350 tisíc rublů;
 • nezávislý nákup vybavení - 700 tisíc rublů;
 • celkové investice do otevření "Wafelnitsa" outlet - 500-600 tisíc rublů.

Čas bubliny

Bubble Time je mezinárodní obchodní síť, která se specializuje na prodej klasických Hongkongů a Bubble Tea. Díky malým investicím na začátku a vysoké míře marginality je obrat sítě podobný obratu velké kavárny. Navrhovaný formát podnikání z Bubble Time se rychle vyplatí.

Podmínky spolupráce a finanční aspekty franšízy Bubble Time:

 • počáteční investice - 290 tisíc rublů;
 • návratnost projektu za 6. měsíc činnosti;
 • - 3,5% z obratu;
 • body otevřené pro licenci Bubble Time neplatí licenční poplatky během prvního roku provozu;
 • otevření bodu v jednom z formátů - komerční ostrov, pavilon, kavárna nebo odchozí prodej.

Franchise balíček obsahuje Bubble Time značky knihu, připravený krok otevírání bod, video na bázi, školení, navrhnou služby, marketing a komplexní konzultační podpory (právní, finanční, technické a další.). Například ředitel společnosti bude konzultovat ve věcech získání plné moci v dani za příjem a podání dokladů, za registraci podniku, za vydávání povolení a za uzavření nájemní smlouvy.

Potenciální franšízové ​​a budoucí partneři vyžadují zkušenosti s provozováním obchodních procesů, profesionalitu, touhu rozvíjet se společně se sítí a optimalizovat prodej, zlepšit kvalitu služeb a výrobků.

V průměru je ziskovost podniku 400%, což umožňuje podnikatelům rozvíjet se s nízkými investicemi.

Manažeři Time Bubble se neustále snaží zlepšit a optimalizovat výrobní náklady zavedením technologických změn, velkoobchodními nákupy a minimalizací výrobních nákladů.

Wow! Waffles!

Společnost "Wow! Oplatky! "Poskytuje příležitost postavit firmu, která prodává oplatky Hongkongu pod vedením zkušeného hráče tohoto trhu, který nabízí koupit franšízu a rozvíjet svůj podnik a síť jako celek.

Proč franšíza "Wow! Oplatky! ":

 • jsou to lahodné a přírodní produkty;
 • to je novinka na ruském trhu;
 • to je výhodné, neboť je zapotřebí malých počátečních nákladů s velkou poptávkou a rostoucí popularitou franšízových produktů;
 • Tento nedostatek hospodářské soutěže a sezónnosti v podnikání;
 • to je nedostatek velkých investic do reklamy a marketingu.

Finanční ukazatele franšízy:

 • nákup povolení - 148 tisíc rublů;
 • 3% z obratu;
 • očekávaný příjem (podle předpovědí franchisora) - ze 100 tisíc rublů. za měsíc.

Nákup povolení a podepsání smlouvy, Partner může spolehnout na poskytování marketingového balíčku, značka knihy, unikátní recepty speciality, poučení o otevření obchod, zařízení, inventář, školení prodejního personálu a pomoc při výběru místa.

"Wow! Oplatky! "- Jedná se o levnou franšízu pro malé město a velkou metropoli, která rychle získává popularitu u široké veřejnosti.

Waffle Trap: proč může podnik selhat?

Hlavní překážkou "podnikání s destičkami" je rychlý nárůst nových bodů otevřených franšízou. Původní myšlenka, novinka, bezkonkurenční chuť - to vše se stalo motivací pro intenzivní rozvoj. Proto hráči tohoto trhu, kteří zahájili franšízový projekt, často přiznávají, že se již nemohou vyrovnat s takovou mírou rozvoje. Většina z nich má sotva čas pracovat déle než rok. To nestačí k tomu, abyste ovládali své body, nemluvě o projektech otevřených franchisingem. Výsledkem byl „surový“ franšízových technologie, které dosud neměl čas dát důkladnou analýzu a návrh může zastavit na jednom místě ukázat pozitivní tempo růstu a nižší marže občas. Již dnes jsou někteří franšízové ​​odděleni od hlavních sítí, pod jejichž jménem pracují. Vzhledem k nedostatku kontroly kvality, který musí provést franchisor, mohou někteří podnikatelé poškodit reputaci, což pak bude velmi obtížné obnovit.

Nově vznikající podnikatelé nových sítí nabízejících franšízovou spolupráci se nemohou vyrovnat s velkým proudem nabídek z různých měst Ruska, zemí SNS a Evropy. Takový intenzivní rozvoj sítě vytváří iluzi prosperující firmy, ale ve skutečnosti není všechno tak hladké.

Při každém novém otevřeném projektu franchisor ztratí kontrolu nad sítí. Pokud analyzujete recenze zákazníků o takovýchto waffleových bodech, které pracují na franchisu, kromě obdivujících recenzí získává stále více stížností na drsné věci a neochotu pracovníků dokončit až do konce své změny. Existují také stížnosti na kvalitu výrobků - neupravené pokrmy, spálené vafle, hrubý a neatraktivní výzdobu.

V balíčku franchisingové nabídky se často nachází odstavec "Příležitost koupit přísady pro jídlo ve vašem městě". Tato příležitost je pro podnikatele výhodná. Ve skutečnosti mnoho franšízů úpěnlivě ušetří na dobrých surovinách a nabízí zákazníkům pokrmy špatně kvalitní výrobky.

Jaký je výsledek? Vzhledem ke špatné kvalitě ingrediencí pro nádobí, nízkou úrovní služeb (nehledě na skutečnost, že nový Oplatka může obtěžovat), pravděpodobnost, že zákazník bude vracet pro další nákup je snížena. Výsledek této situace může být odlišný. Nebo franchisor přestane každodenně otevřít nové body v rámci franšízy a vážně přemýšlet o zlepšení stávajících kaváren nebo pokračovat v získávání investic, čímž se změní na finanční pyramidu. Pokud se vám zdá, že "oblátkový obchod" je nedostatečně vytrvalý, přemýšlejte o koupi franchisové pekárny.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Navzdory nedostatkům získali začínající podnikatelé, kteří chtějí pracovat v odvětví rychlého občerstvení, nový směr, který dnes prosperuje a je populární. Vybudovat ziskové podnikání na oplatky Hong Kong, je třeba nejen stavět na podporu franšízy, ale také se postarat o řádné služby, na nákup vysoce kvalitní výrobky a poskytovat vynikající zákazníkům jen vynikající.

Obchodní fórum

Otázka k povolení Vau Wafley

Ydr 24. ledna 2017

Igor78O 24. ledna 2017

Otázkou franšízy je Wau Wafley. Zdánlivě chutné plátky sami, spousta reklamy pro franchise Vau Wafley (Hongkongské vafle) Mám cvičit? Jaký druh recenzí udělal někdo? Slibujte příjem 100000r. za měsíc. Které plody mohou být?

A proč nepovažujete Bubble Wafflee nebo pana Waffeleho?

Bublina má alespoň parsimonious tm.

A další otázka - proč je Wow Wafers, ne Bubble?

Podle mého názoru má Bubble významné výhody.

P.S. jaký druh vafle máte?

a co slibují, kromě příjmů?

inzerovat, udržovat veškeré účetnictví pro vás, certifikáty, hygienu, povolení atd. - je tam?

V jakém městě chcete otevřít, jaká je populace?

Možná nemá smysl kontaktovat je, protože ve vašem městě to nebude fungovat.

Existuje mnoho parametrů, které je třeba zvážit.


Tento příspěvek byl upraven Igor78O: 24. ledna 2017 - 19:39

Ydr 24. ledna 2017

Neuznal jsem žádné takové franšízy. Je třeba se podívat. Jenom tohle chutné předkrmy. Na obrázcích, které je často vidím, nakupuje mládí. Zde nedávno koupil 230 rublů. Chutné a uspokojující. Jeden za oči. Royalisté mají 3% (což se jim nelíbí). franchise hodnotu přibližně 200 k., kde se poskytují formu 2 sady, 2 vaflovače chtěli pomoci open SP a ostatní nevědí, že jsou účetní, neboť 3% poplatek s povolením zakazov.i pravděpodobně mají. Otevřít myšlení v Moskvě.

Igor78O 24. ledna 2017

Kolik nájemného si vypočítají?

Zavolejte TCs-shki a zjistěte skutečné náklady na pronájem a mínus výnos.

Vy - chladnější místo, tím prudší je výnos, ale na začátku se můžete dostat k pronájmu s tím, a můžete zavřít za pár měsíců.

Ydr 24. ledna 2017

Igor78O 24. ledna 2017

U vás ve sféře, na začátku - místo rozhoduje a jeho hodnota.
V Msk není něco víc, ale mnohem víc.
Na špatném místě se stane - za pár měsíců bude podnikání omezeno.

Ydr 25. ledna 2017

Doufám, že najdu správné místo v obchodním centru. Rád bych se otevřel sám, bez povolení, ale bohužel, dosud neexistují žádné zkušenosti v této oblasti.

Glav_buh 31. ledna 2017

Dobré odpoledne jsme si koupili odpočitatelné dezerty WOW. Řeknu hned, že nestojí za peníze. Máte-li jakékoli dotazy, napište podrobně.

Ydr 01.02.2017

Dobré odpoledne jsme si koupili odpočitatelné dezerty WOW. Řeknu hned, že nestojí za peníze. Máte-li jakékoli dotazy, napište podrobně.


Ano, existují otázky. Ve skutečnosti je to v takové poptávce a zda je možné získat z 100 000 tisíc rublů. za měsíc?

Seleznev 03. února 2017

Dobré odpoledne jsme si koupili odpočitatelné dezerty WOW. Řeknu hned, že nestojí za peníze. Máte-li jakékoli dotazy, napište podrobně.

Stručně odpovězte, lidé budou užiteční a pak si přečtěte. Co je přinejmenším čistý zisk? nebo obecně v mínusu.

Ydr 03. února 2017

šel do jednoho velkého nákupního centra v Krasnodaru, tam je ostrov s Wow Vafli.rabotayut god.sledil druhu kříže, v sobotu ráno po dobu 50 minut, zatímco jsem se díval, ne jeden člověk nekoupil vafli.ocheredey nebyly videl.no vafle chutné, může s reklamními problémy.

Gunteleto 04 únor 2017

Oh, opět povolení s Hong Kong wafle, jen v posledním tématu asi 300 tisíc příjmů byl nalil.

Fuck na fóru, o kterém se už diskutuje, se slučuje.

Ydr 4. února 2017

Oh, opět povolení s Hong Kong wafle, jen v posledním tématu asi 300 tisíc příjmů byl nalil.

Fuck na fóru, o kterém se už diskutuje, se slučuje.

děkuji, že budete sledovat fóra!

Seleznev 10. února 2017

děkuji, že budete sledovat fóra!

odmítnout odkaz (y), pokud je nalezen, mám něco, co nechodí najít něco opravdu užitečného (

Ydr 11. února 2017

odmítnout odkaz (y), pokud je nalezen, mám něco, co nechodí najít něco opravdu užitečného (

Ano, tam je fórum číst, no, není nic užitečného chlápka odradil od toho) on se chytil s tímto ohněm) Přišel jsem k závěru, aniž by franšíza zkusit koupit zařízení sám, tak to bude levnější)

Swetlana95 16. března 2017

Otázkou franšízy je Wau Wafley. Zdánlivě chutné plátky sami, spousta reklamy pro franchise Vau Wafley (Hongkongské vafle) Mám cvičit? Jaký druh recenzí udělal někdo? Slibujte příjem 100000r. za měsíc. Které plody mohou být?

Dobrý den! Také jsem se o ně zajímal. Požádal jsem o podmínky od ostatních, kteří prodávají franšízy. Wau Wafley má nejnižší cenu. Jsem z Permu. Našel jsem jen jednu kavárnu, která je prodává, zbytek je zavřený. Trápí mě to. Ale nikdy jsem se nesetkal s reklamou, je možné, že tuto činnost zanedbaly a to přispělo k uzavření. Rozhodli jste se otevřít kavárnu nebo změnit názor? Také bych chtěl mít žádné povolení, žádné zkušenosti. Ale zjistil jsem, že hodně na Avito prodává prodejny (ready-made business), a to právě tyto oplatky, včetně Wow Wafle. Pokusil se mluvit s prodejci. Jak chápu, pomáhají jen při otevření, v budoucnu se nezúčastní, pokud se k nim osobně neobrátí. A přesto vafle by neměly být hlavním jídlem, měly by být doplňkem. Snad nějaké užitečné informace, které jste získali?

Swetlana95 16. března 2017

Dobré odpoledne jsme si koupili odpočitatelné dezerty WOW. Řeknu hned, že nestojí za peníze. Máte-li jakékoli dotazy, napište podrobně.

Dobrý den, Z jakého města? Jak dlouho jste zakoupili licenci? Je produkt v poptávce? Můžete sdílet dodavatele surovin?

Glav_buh 17. března 2017

Dobrý den, Z jakého města? Jak dlouho jste zakoupili licenci? Je produkt v poptávce? Můžete sdílet dodavatele surovin?

Dobré odpoledne, Kolomna MO, zakoupené v listopadu 2016. Výrobky jsou zajímavé, určené především pro sladký zub Franchise nestojí za vynaložené peníze.

100 tisíc může a je skutečné, ale ne za 1, 2, 3 měsíce. Vezměte v úvahu, že nájemné v nákupním centru je drahé, je placeno s jistotou za 1-2 měsíce.

Waffles je zajímavý produkt, existuje poptávka. Velmi zodpovědný přístup k výběru místa, je žádoucí, aby tam byly místa pro návštěvu dětského publika.

Při sestavování podnikatelského plánu zvážte doprovodné vybavení: chladničku, zásobování vodou, kávovar, směšovače, směšovače apod.

na povolení, neberte, je lepší utrácet peníze na vybavení.

Glav_buh 17. března 2017

Dobrý den! Také jsem se o ně zajímal. Požádal jsem o podmínky od ostatních, kteří prodávají franšízy. Wau Wafley má nejnižší cenu. Jsem z Permu. Našel jsem jen jednu kavárnu, která je prodává, zbytek je zavřený. Trápí mě to. Ale nikdy jsem se nesetkal s reklamou, je možné, že tuto činnost zanedbaly a to přispělo k uzavření. Rozhodli jste se otevřít kavárnu nebo změnit názor? Také bych chtěl mít žádné povolení, žádné zkušenosti. Ale zjistil jsem, že hodně na Avito prodává prodejny (ready-made business), a to právě tyto oplatky, včetně Wow Wafle. Pokusil se mluvit s prodejci. Jak chápu, pomáhají jen při otevření, v budoucnu se nezúčastní, pokud se k nim osobně neobrátí. A přesto vafle by neměly být hlavním jídlem, měly by být doplňkem. Snad nějaké užitečné informace, které jste získali?

Obecně platí, že můj partner trval na tom, aby si zakoupil franšízu, byl jsem zpočátku proti tomu. Ale my jsme je stále koupili.

To všechno sami, poslali jsme plastové nádobí (kontejnery pro potraviny) je nejlevnější mixér, mixér, vafle železa pro vídeňských oplatek (El Dorado například, je to všechno stojí za to 3-5000. (Amateur. Okamžitě přerušil). Ze všech zařízení pouze gogkong. vafle je normální.

Uspořádání pro vložení ostrova do e-mailu. tvar, a vafle železo pro závod. vafle (stále funguje). Na tomto VŠECH.

Elektronické materiály, ke kterým jsme byli otevřeni, neobsahovali ekskl. informace, vše je ve veřejném vlastnictví (videa s youtube, recepty na nádobí)

Samozřejmě jsme se rozhodli jednat sami, dát kukuřičné psy, sendviče, džusy, mléčné koktejly, kávovar.

a smlouvu s WAU "informační podporu", takže nebudeme platit více.

Swetlana95 04.04.2017

Řekni mi, prosím. Těsto vařte ze suché směsi nebo na předpis?
Potřebujeme technologické karty? Povolení od SES? Jak se to děje? Existuje nějaká poptávka?

engener 05 duben 2017

zumzum 05 duben 2017

Také jsem chtěl tuto franšízu vzít. Zdá se, že je to dobrý produkt. Ale teď jsem samozřejmě pochybovala.

Ydr 07.04.2017

Také jsem chtěl tuto franšízu vzít. Zdá se, že je to dobrý produkt. Ale teď jsem samozřejmě pochybovala.

to není nutné, mnoho z nich je uzavřeno, je snadnější otevřít bez povolení.

Swetlana95 07.04.2017

to není nutné, mnoho z nich je uzavřeno, je snadnější otevřít bez povolení.

Takže si stále myslíš, že to stojí za to otevřít? Koneckonců mnoho z nich píše, že se uzavřou.

Ydr 09.04.2017

Takže si stále myslíš, že to stojí za to otevřít? Koneckonců mnoho z nich píše, že se uzavřou.

Myslím, že je třeba se otevřít. V každém obchodě se někdo otevírá, někdo zavírá, je čas a správný přístup. a podnikání je docela ziskové.