Ziskové podnikání: jak otevřít obchod s bagetami. Podnikatelský plán bagetové dílny. Seznam vybavení a jeho cena

V poslední době lidé věnovali velkou pozornost zdobení svých domovů. Tradiční způsob, jak učinit váš domov světlejší - umístit na stěny malebné obrazy, výšivky, aplikace, stejně jako další různorodé umělecké dílo.

Rámovací služby pro obrazy mohou být nabízeny na libovolné, dokonce i originální představivosti klienta. V tomto přehledu byste měli zvážit obchodní plán workshopu pro bagety.

Zahájení podnikání

Každý podnikatel může začít podnikat ve formě otevření společnosti pro výrobu baget. Tento typ podnikání nevyžaduje licenci, protože nemá žádnou produkci. Tento směr je považován za práci na restaurování umění. Proto zůstává pouze vypracovat kvalitní obchodní plán pro dílnu pro bagety a začít ji realizovat.

Klientská základna bude docela rozsáhlá

V současné době je obchod s bagetami v dětství, takže v klientech prostě nebude nedostatek. Přibližně polovina zákazníků vytvářejících obrazy jsou státní instituce a velké korporace. Kromě toho mnoho lidí potřebuje rámec, který bude použit jako osvědčení a diplomy.

Dokonce i nejjednodušší reklama bagetové dílny může přitáhnout pozornost. Ale s cílem zvýšit klientskou základnu po celou dobu, budete muset vynaložit peníze na aktivní reklamní činnosti. Oznámení o rozhlasu a televizi, v novinách, z úst - to vše může pomoci zvýšit příjem.

Rámcovací dílny navštěvují také umělci, sběratelé a švadlena. Vynikající výsledky návrhu jejich díla potěší všechny kreativní osoby.

Některé společnosti pracující v této oblasti se také specializují na provádění restaurátorských prací (toto se musí brát v úvahu, pokud jste se rozhodli vytvořit obchodní plán pro bagetový dílnu).

Mezi nimi je práce se ztmavenými ikonami, které jsou v soukromých sbírkách a rodinách, které se starají o své dědictví.

Aplikace baget

Bagety se používají k dekoraci. V současné době jsou velmi populární v interiérovém designu, protože umožňují prostorům nabídnout nový bezkonkurenční vzhled a také originální a jasné akcenty. Ve stylu bagety se mohou provádět nejen obrazy, ale také zrcadla, výšivky, ocenění a mnoho dalších. Téměř každý objekt se může stát výrazným detailem interiéru.

Proč potřebujete dílnu?

Rámovací dílna je organizace pro zdobení objektu (obrazy, plakáty, zrcadla apod.) V bagetě, aby se vytvořil krásný a světlý rám. Výsledkem práce je skutečné umělecké dílo.

Abyste mohli vytvořit a realizovat obchodní plán pro bagetovou dílnu, musíte mít nejen to, co podniká, ale i uměleckou chuť. Mnoho příslušné řemeslníci pracují v bagety společnosti nejen kvůli lásce k umění, ale také z důvodu možnosti vzniku konečného produktu v krásné a elegantní podobě v souladu s přáním klienta. Zvláště příjemné je podle mistrů práce s takovými originálními malbami, které spadají do rukou zákazníků děděním nebo darováním.

Co bude zapotřebí k zahájení podnikatelské činnosti?

Co je nezbytné k otevření vašeho podnikání v této oblasti činnosti? Chcete-li otevřít společnost, musíte vyzvednout vybavení pro bagetový dílnu, najmout zaměstnance (nejdříve 2-3 osoby jsou dost) a pronajmout si pokoj. Podnikání ve formě bagetové dílny na trhu podniků se již podařilo zvyknout. Proto můžete vždy najít zkušeného podnikatele, který pomůže začátečníkům organizovat vlastní podnik.

Jaké vybavení je nutné?

Zařízení pro dílnu na bagety zahrnuje: řezací stroj, mechanický razicí stroj, gilotinu a mechanickou pistoli pro ploché nehty. Gilotina je stroj pro řezání bagetových profilů o požadované velikosti.

Pro výrobu odlitých a lisovaných rámů jsou potřeba speciální pilky. Cena jedné čepele je asi 90 tisíc rublů. Také bude nutné zakoupit stroj pro rámcovou dílnu, která má odlehčovací válec. Díky tomu můžete snímek nasadit pomocí vložky nebo pomocí horké metody.

Pokud se rozhodnete otevřít vlastní dílnu, musíte vzít v úvahu jeden negativní bod. Zařízení v Rusku na nákup v plné výši nebude fungovat. Proto budou některé stroje muset být zakoupeny v zahraničí.

Potřebujeme nějaké znalosti!

Zvláštní požadavek, který se předkládá podnikatelům, kteří chtějí otevřít vlastní podnikání - je nutné mít jisté znalosti a pochopit styly, které se vyznačují různými epochy. Rovněž je důležité porozumět dějinám umění, jelikož mnoho lidí je s tímto tématem obeznámeno.

Aby se vytvořila kompozice, která doplní určitou bytost, musí člověk zhodnotit interiér. To je nezbytné pro pochopení toho, co je v něm více materiálů a v jakém stylu je potřeba navrhnout. V opačném případě se kvůli vysídlení různých epoch objeví nesoulad.

Požadovaná bageta pro obrazy, zrcadla a fotografie je téměř nemožné vytvořit bez znalosti specifik interiéru. Samozřejmě, problémy mohou vzniknout mezi nejcitlivějšími mistry, zvláště pokud klient nechce poslouchat mistra a chce získat design, který neodpovídá interiéru. Obvykle v tomto případě budete muset úplně znovu pracovat.

Specializace mistrů je důležitou podmínkou úspěšné práce

Každý majster bagetové dílny musí mít specializaci: jedna z nich se zabývá technikou olejomalby, druhá - s ikonami a výšivkou atd. Některé dílny na bagety pracují v několika směrech, ale většina z nich si vybere něco konkrétního. To je užitečné pro profesionály: prohloubí své dovednosti a získávají vzácné zkušenosti.

Prostory k pronájmu

Důležitým prvkem úspěšného podnikání bagetové dílny je správně zvolená poloha místnosti. Nejvýhodnější je otevřít takovou dílnu v centru města, v těsné blízkosti galerií a muzeí. Kromě toho, pokud se nachází v centru města, můžete získat práci od potenciálních zákazníků, kteří se zabývají drahými uměleckými díly. V dílně potřebujete najít místo nejen pro práci, ale i pro příjem zákazníků a ukládání výrobků.

Chcete-li otevřít vlastní studio, musíte nejprve vybrat pokoj, jehož plocha by neměla být menší než dvacet pět až třicet metrů čtverečních. Když hledáte kancelář, musíte vzít v úvahu, že výroba je docela hlučná. Proto stojí za to zvážit zvuková izolace.

Vlastnosti rámcového workshopu

Zbytky při výrobě baget mohou vést k zbytečným nákladům. To je třeba vzít v úvahu při jeho činnostech. Dodávky mohou navíc také vést ke zvýšení počátečního kapitálu. Proto je nutné vybrat dodavatele, kteří se nacházejí v blízkosti dílny.

Převládající klientela Baguette workshop - umělci, kteří prodávají levně obrazy, výšivky, majitelům restaurací a dalších zařízení, které zdobí stěny s plakáty a fotografie velkých rozměrů. Nejlepšími klienty jsou soukromí podnikatelé a designové firmy zdobení bytů.

Jaký by měl být počáteční kapitál?

Abyste mohli začít podnikat v této oblasti, budete potřebovat částku přibližně rovnou 400 tisíc rublů. Tyto prostředky by měly stačit, abyste mohli zajistit, že si můžete koupit veškeré potřebné nástroje pro dílnu na bagety a zaregistrovat podnik jako IP.

Zařízení bude vyžadovat zhruba 120 tisíc rublů. Registrace podnikání bude vyžadovat zhruba tisíc rublů. Zbývající částka půjde na nákup surovin, najímání zaměstnanců a pronájmu místnosti.

Jak uspět?

Je třeba mít na paměti, že pro úspěšné podnikání v obchodě bagety vyžaduje: personál, který se skládá z odborníků ve svém oboru, dobré umístění workshop umožní přilákat více potenciálních zákazníků a úspěšné propagační činnosti.

Průměrný příjem z bagetové dílny bude asi 60 tisíc rublů měsíčně, pokud jste aktivní. Můžete snížit náklady na zaměstnance organizováním nějakého druhu rodinného podniku. Doufáme, že tato recenze pomohla pochopit, jak otevřít obchod s bagetami.

Obchodní plány a nápady

Připravené obchodní plány si můžete stáhnout zdarma

Jak otevřít obchod s bagetami - krok za krokem.

V současné době se laboratoře na bagety těší stabilitě a rostou každých deset až patnáct procent poptávky. Tyto společnosti, zabývající se výrobou rámů, jakož i instalace závěsných systémů pro obrazy a fotografie, se staly obzvláště populární díky dostupnosti moderních kamer. Registrace obrazů představuje zhruba polovinu objednávek přicházejících do takových dílen.

V současné době je podle účastníků trhu třeba zvýšit počet bagetových dílen dvakrát nebo třikrát.

V evropských zemích jsou všude nalezeny mini-workshopy. Často se jedná o rodinnou firmu, kde je žena zodpovědná za přijímání příkazů, zatímco je to vlastní majitel podniku.

Co se týče Ruska, rámce vytvářejí i samotní vlastníci podnikání nebo alespoň pod jejich kontrolou a obrat workshopu činí dva až pět tisíc dolarů.

Většina bagetových dílen v naší zemi byla založena v posledních několika letech. Tento typ činnosti se považuje za umělecké a projektové práce, a nikoliv za výrobu, a proto není požadována licence na jeho údržbu. Potřebujete však zaregistrovat společnost, dát ji do rejstříku a vystavovat certifikáty pro nabízené zboží: bagety, passepartout.

Podívejme se nyní na všechny kroky, které podnikatel musí podniknout, aby se zapojil do tohoto typu podnikání.

Krok 1. Místnost.

Za prvé, dbejte na to, aby prostory pod rámem dílny měly plochu nejméně osmdesát metrů čtverečních. Dvacet z nich bude ve skladu a na místě, kde budou přijaty objednávky, a další čtyřicet bude obsazeno samotnou dílnou.

Vzhledem k tomu, že výroba rámů nemůže být nazývána tichým materiálem, bagetové dílny jsou často uspořádány ve sklepích nebo přílohách budovy. To eliminuje náklady na zvukovou izolaci, což je nevyhnutelné při hledání dílenského prostoru v blízkosti obytných prostor.

Obvykle každá bageta nemá jediné místo pro přijetí objednávek a je lepší, pokud se místo výroby a místo registrace žádostí nacházejí nedaleko od sebe a v centru města. Tím bude tento proces pohodlnější a rychlejší.

Dobrým řešením bude otevření několika workshopů v různých oblastech. Při neodůvodněném uspořádání seminářů bude trvat příliš mnoho času a peněz na to, aby bylo možné doručit objednávky.

Krok 2. Zařízení.

Přibližně šest tisíc dolarů bude zapotřebí k nákupu zařízení.

Rámy se vyrábějí za použití řezání v určitém úhlu as potřebnou velikostí bagetových profilů stroje - gilotinu, která pak zajistí obraz a detaily rámů se šicími stroji.

Gilotina funguje tiše a je vhodná pro umístění i v obytném domě, který nemá zvukovou izolaci. Navíc tento stroj zabírá jen málo místa.

Neumožňuje však výrobu tvarovaných a tvarovaných rámů. K tomu potřebujete pily, jejichž cena se pohybuje od tří do dvanácti tisíc dolarů. V Rusku se takové nástroje nevyrábějí. Podnikatelé nakupují vybavení pro bagety v Moskvě nebo Finsku, kde jsou dodávány gilotiny a pily z Itálie, Spojených států a Francie.

V Rusku nezpracovávají bagety, ale s nimi mohou pracovat tesaři, tesaři a restaurátoři. Úspěšná práce však vyžaduje dostatečnou zkušenost (alespoň dva roky).

Zaměstnanecká dílna je malá. Obvykle je to přijímač, účetní a samozřejmě mistr s asistenty. Mzda mistra je obvykle šest až patnáct tisíc rublů.

A v počáteční fázi je majitelem firmy, který vlastní velkokapacitní bageta, sběratele objednávek a účetní, snad všichni zaměstnanci, kteří mohou zajistit fungování workshopu.

S úspěšným rozvojem podnikání stojí za to zvážit nábor konzultanta v oblasti designu, který má umělecké vzdělání a pomůže klientům při výběru tvaru a tónu rámce.

Je třeba poznamenat, že profil bagety, jehož standardní délka je tři metry, není v práci plně využit. V surovinách zůstávají stále nezpracované suroviny.

Na obvyklé dílně je asi padesát druhů baget, které jsou vyráběny ve Španělsku, České republice, Itálii, Turecku, Polsku.

Bohužel v Rusku neexistují továrny vyrábějící takové výrobky ve velkém množství. A na celém světě je asi čtyři tisíce.

Každoročně se v Bologni uskutečňuje jedinečná výstava, kde velké firmy, které se specializují na výrobu baget, prokazují své výrobky. Pokud přemýšlíte o uspořádání vlastní dílny na bagety, pro vás jistě bude návštěva takové výstavy pro vás užitečnou a příjemnou událostí.

S ohledem na současnou situaci se nakupují suroviny v Petrohradě a Moskvě, které jsou následně dovezeny z Itálie a Španělska.

Navzdory skutečnosti, že v Petrohradě jsou podnikatelé zabývající se výrobou rámů a rámů, jejich počet je malý a trh s těmito službami není přeplněný. Samozřejmě je lepší pracovat ve sféře, kde kupující služeb není spokojen s nabídkami.

Z objednávek, které vstupují do bagetových dílen, je většina (čtyřicet procent) zabývá práce na návrhu grafických prací, o málo méně - asi třicet dvacet procent - návrh obrázků a fotografií. A konečně, deset procent z celkového počtu zakázek spadá na návrh díla, které není umělecké, ale také výšivky.

Denní náklady na počet objednávek, které lze provést dokonce jedním velitelem, jsou nejméně 5 až 50 tr.

Krok 5. Specificita.

Pokud bude vaše dílna umístěna vedle fotogalerie nebo uměleckého salonu, určitě zákazníci nebudou mít konec. Nebo možná chcete otevřít salon.

Objednávky mohou být někdy velmi neobvyklé, například... postavte Kalashnikovu pušku.

Ale nenechte se překvapit. Tímto způsobem můžete čerpat vše od vyšívání ikon.

Pokud jde o dobu trvání příkazů, zkušenosti ukazují, že nepotřebujete moc času - asi čtyřicet minut. Rychlost práce přiláká zákazníky.

Zkusme to shrnout. Pokud se rozhodnete otevřít obchod s bagetami, budete potřebovat asi deset tisíc dolarů. Současně, měsíční nájemné pro prostory bude od pěti do sto dolarů na metr čtvereční, nákup zařízení a materiálů bude stát asi šest tisíc a tři tisíce dolarů, respektive, a mzdy zaměstnancům - nejméně dvě stě dolarů.

Nové obchodní nápady

Již v dávných dobách si lidé všimli, že obraz, uzavřený v krásném krásném rámu, vypadá výrazněji. Ve starém Římě byla výroba baget pro návrh obrazů - samostatné řemeslo. V renesanci se bagety staly doslova samostatným směrem umění. Pod každým obrázkem byl vytvořen jedinečný rámcový rámec. V současné době - Rámcová dílna nezávislá a zisková obchodní linka. V článku poskytneme odpověď - Co je zapotřebí a kolik stojí za to otevřít obchod s bagetami od začátku?

V současné době je použití baget v interiéru - nejen výzdoba obrazů, fotografií a plakátů. Ale, a nezávislé konstrukční prvek. Takže v bagetách uděláme vše, co lze vydat - zrcadla, okna, televizory, lampy, interiérové ​​předměty, stěny, stropy, výklenky, dveře a další. Není divu, že poptávka po bagetách a bagetách je stabilní a vysoká. Pokud plánujete otevřít obchod s bagetami a hledat vše o této věci - jste na správném místě - hobiz.ru ví o bagetách hodně, aspoň si uvědomujeme, že bageta je - tyč pro výrobu rámy a římsy pro dekoraci obrazů, zrcadel a interiérových prvků, a ne francouzský typ chleba z bílé pšeničné mouky.

Takže nejprve musíte najmout nebo lépe koupit výrobní prostor o rozloze asi 500 m2, koupit specializované stroje pro výrobu baget v Evropě nebo v Číně. Měla by existovat spousta strojů. Protože výběr materiálů pro výrobu moderních baget je různorodý, znamená to, že musíte pracovat s jakýmkoliv materiálem - polyuretanem, dřevem, plasty, hliníkem, sklem, uhlíkovými vlákny. Takže pro hliník a sklo potřebujete oddělený obchod pro válcování kovů a skla. Pro dřevo potřebujete obchod pro zpracování dřeva, pro polyuretan a uhlíková vlákna - high-tech chemický obchod.

Zastavte! Počítala, kolik to stojí? Slzy? To je správné. Zapomeňte na všechno, co je psáno v předchozím odstavci, pokud nechcete, aby na vlastní výrobu, ano, je zde popsána normální produkci Framing výlisky - ale to je hlavní druh podnikání vyžaduje velké investice. A nejen investice, ale také jemný smysl tohoto výklenku. Mimochodem, na světě, ne více než 5000 výroba baget, každý s jeho směru, jeho materiálu, jeho image, jeho vlastní školu, to znamená, že výroba otevření budete muset nejen stavět, ale také přinést v tomto výklenku něco vlastního, s níž budete všude ve světě nebo alespoň ve vaší zemi pozorováni. Jsme překvapeni, stejně jako na jiných místech s obchodními nápady, autoři, na modrém oku, doporučují koupit stroje a otevřít výrobu. Navíc je doporučeno to udělat v garáži! Nechápou toto téma? A oklamou tě? Věříte jim? Věřte nám - ale spíše přihlásit do naší věci, budete mít vždy aktuální - a veškerý materiál se podíváme na proces ověření žádné zvíře trpí kromě editorů hobiz.ru.

Jak otevřít obchod s bagetami a passepartout

Vzhledem k tomu, že na světě existuje hodně výroby, nemáte nedostatek hotových bramborových lamel. Proto se za otevření bagety zabývají dílny - výroba bagetových rámů a řezání hotových lamel. Přesně taková výroba může být otevřena v garáži. Naše rada - pokud nevíte, kde je větší poptávka, zkuste se stát univerzální - nabídka bagety nejen pro obrazy, ale i pro interiér.

Co potřebujete k vytvoření bramborového rámu a otevření laboratoře na bagety:

 • Dokončené rámce - bagety popruhů od různých světových výrobců - Turecka, Číny, Koreje, Itálie, Francie a dalších vedoucích zemí. Existuje mnoho velkoobchodních nabídek na trhu. Naše rada - vyberte si oblíbené bagety a novinky. Udělej si svůj vlastní katalog, s ready-made řešení, například, když se nabízejí hliníkové lišty na plakátech, jsou zahrnuty v katalogu hotové interiéry s bagety, že to není těžké udělat - mít připravený obraz od výrobce, nebo 3D modelování a vizualizace interiéru je velmi přístupné služby - objednávka je se svými vnitřními baget, mimochodem, usilovat o spolupráci s bytovými architekty, najdete další prodejní kanál, ne šetřit na zájem o partnerství, které se rychle vyplatí.
 • Zařízení - poměrně jednoduchá výbava - gilotiny, gilotinové pily, ruční pily, lepidla, sešívačky, kladiva, rámovací stroje, nářadí a příslušenství pro ně. Každý dodavatel popruhů bagety se obvykle zabývá prodejem zařízení přesně pro ty bagety, které prodává. Veškeré vybavení, které můžete vidět na videu na konci článku.
 • Příchytky a armatury - Obvykle zapomínáte na toto nově příchozí, otevíráte bagetovou dílnu. A to je záruka bezpečnosti a ochrany - díky upevnění vašeho rámu bude připevněna ke stěně nebo jiné rovině. Špatné upevňovací prvky = špatná bageta. Proto získáte kompletní seznam všech možných upevňovacích prvků - rámy, D-kroužky, háčky Toly, systémy zavěšení kabelů, háky, lamely, rohy a mnoho dalšího. Každý výrobce bagetových latí má opět svůj vlastní seznam spojovacích prvků.

Zde, v zásadě, a veškeré vybavení pro otevření dílny na bagety.

Poradenství od hobiz.ru. Pokud si vzpomínáte, výše jsme doporučili, abyste se pro vás stali univerzálními. Takže ignorujte následující pokyny.

Výroba a design plakátů

Nabídka služeb v oblasti výroby a designu plakátů a grafických materiálů. Grafické materiály ve vysokém rozlišení pro velkoformátový tisk si můžete zakoupit na internetu. Tisk - v jakékoliv tiskárně, kde jsou velkoformátové barevné tiskárny, zařízení pro sítotisk, laminátory.

Dekorace ve stylu ht-tech nebo moderního je velmi populární trend v designu interiérů.

Výroba hi-tech rámců

Nezapomeňte, že kromě klasiky je něco "něco nového" - něco nového, nejen dobře zapomenutých starých, ale také nových technologií. Například osvětlení LED ve skleněném rámečku. Můžete se připravit, ale je lepší začít svou vlastní produkci. Sklo s rytím a pískováním bude provedeno v dílně pro řezání a zpracování skla, LED pásů a další elektroniky sestavené nezávisle na hotových soupravách. Zde chceme říct výhody LED - trvanlivé, barevné řešení, ekonomické a nízké náklady. Upevňovací prvky pro takové rámy - máte úplný sklad. Vypadá skvěle. A když začnete kombinovat s bagety? Huh? A jestli... když otevřete obchod s bagetami, máte pocit krásy a uměleckého vkusu.

Vytvoření rohože

Pro výrobu passepartu se nevyžaduje žádné vážné vybavení. Můžete použít malý stroj pro řezání papíru a lepenky, pokud může použít razítko, pak je to velmi jemné - nazývá se jednoduše - passe-partout. Nebo si můžete koupit hotovou rohož nebo si je nakrájet.

Navzdory tomu, že passepartout nevypadá vážně, je to velmi důležité, zajímavé a poptávkové směřování v návrhu grafického materiálu. Passepartout dává potřebný "vzduch" a prostor pro další registraci, například podpis nebo dárkový nápis.

Slavná fotografie Sergeje Esenina s passepartou, na které básník opustil svůj podpis

Kolik stojí za to otevřít obchod s bagetami

Počkajme, kolik to bude stát za otevření obchodu s bagetami.

 • Potřebné vybavení - od 50 do 200 tisíc rublů, záleží na tom, co dostanete, plná sada nebo bude kupovat podle potřeby, také si nový nebo z druhé ruky.
 • Požadovaný prostor - výstavní síň a výrobní místnost, pokud budete mít vše v jednom - sál + výroba, pak budete potřebovat asi 30-50 m², průměrné náklady na 400 rublů na "náměstí" - 20 tisíc rublů měsíčně. Na druhou stranu můžete bez výstavní haly nejprve udělat a přijímat objednávky přes internet a známé?
 • Bagety, potřeby, doplňky - Nebudeme být chamtiví, budeme klást 200 tisíc rublů, ačkoli je možné splnit 100 tisíc rublů.
 • Počáteční propagace - místo (můžete si připravit, jako půjčky nebo designér od 300 rublů měsíčně), tisk - 20 tisíc rublů, reklama - 30 tisíc rublů. Můžete obcházet designové a interiérové ​​studia, umělecké galerie, umělecké dílny a nabídnout spolupráci.
 • Zaměstnanci - Samozřejmě, že můžete okamžitě najmout lidi, ale vždy můžete dělat všechno sami, přijímat objednávky, vyrábět a tak dále. Nechte to podle svého uvážení.
 • Celkem - od 200 do 500 tisíc rublů. Ačkoli to jsou také přibližné čísla, všude, kde můžete ušetřit.
Jak najít zaměstnance pro dílnu na bagety a vydělat peníze na to

Vzhledem k tomu, výroba bageta rámy procesu - to je více tvůrčí proces, nevyžadující speciální výrobní schopnosti, pak se budete blížit absolventy řemeslných a uměleckých škol, aby se uříznout bar a pouto mezi sebou navzájem - to je 3 snadné výrobní kroky, ale vybrat si vzor na bagety, nabízet umění řešení je poměrně složitý tvůrčí proces.

Mimochodem, bagety jsou zajímavým směrem pro ruční práci a hodně lidí se to chce naučit. Pokud budete na základě svého studia připravovat, budete nejen schopni nezávisle "formovat" bagetovou práci pánů pro vaši dílnu, ale také vydělat peníze školením, poskytnutím materiálu a podobně.

Takže když jste otevřeli klasický obchod s bagetami, budete nejen vydělávat na bagety. Ale, a poskytnout nové směry v interiéru, konstrukce. Umělecká krása byla oceněna kdykoliv a individuální přístup byl vždy nejlepším obchodním motorem.

Video, jak funguje Framing Workshop? Jaké vybavení potřebujete, kolik času potřebujete?

Vyzkoušejte to a uspějete! Mimochodem, licence se nevyžaduje, je to dost IP, a činnost spadá pod umělecké a designové aktivity.

Speciálně pro CBS

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Rámovací dílna. Jak otevřít takový workshop?

Přidáno do záložek: 0

Jak otevřít obchod s bagetami a udělat to úspěšné podnikání?

V každé rodině jsou jistě zrcadla, obrázky nebo fotografie. A opravdu chcete, aby v interiéru to bylo krásné, "fit" do celkového obrazu, design bytu.

K tomuto účelu se nacházejí bagety - lišty, hladké nebo vzorované, - pro dekoraci, které dávají zvláštní přednosti objektu, který tvoří.

Výroba bagetů se stala populární za posledních 10-12 let, která postupně, rovnoměrně vstupuje na trh na stejné úrovni jako ostatní podniky. Ačkoli samozřejmě existuje spousta nevyvinutých výklenků pro podnikání s bagetami, to je to, co potřebují podnikatelé.

Podnikání - nová, málo studovaná, takže zkušenost zkušených podnikatelů je velmi užitečná a cenná. Komentujte, sdílejte své zkušenosti.

Chci otevřít obchod s bagetami! Co je pro to nutné?

My, jako profesionálové našeho podnikání, se doporučuje: Chcete-li nějak vyčnívat z konkurence, musíte najít své místo:

 • zapojit se do fotobižek;
 • nebo zastavit pozornost olejomaleb;
 • nebo zapojit do rámování zrcadel.

V dílně by měl být "čip", tento faktor přitahuje zvláštní zákazníky, kteří pak přivádějí své přátele a tak klientská základna roste jako sněhová koule.

A nebojte se ceny za vaše výrobky. Vysoká cena se zprvu strachuje a naopak přitahuje pozornost zákazníků. Extrémně, pak kvalitativně.

Na videu: Jak otevřít laboratoř baget s vlastními rukama?

Krok 1: Jak si vyrobit dílnu na bagety?

Vzhledem k tomu, že se tento typ podnikání odvolává na umělecký design, licence se nevyžaduje, což značně zjednodušuje registraci podnikání.

Pro práci s bagetami stačí vydat PI s jednotnou daní z příjmů. Je nutné předložit cestovní pas a žádost a do 3 dnů bude provedena registrace podniku.

Krok 2: Papposition

Místnost by měla být rozdělena do několika částí:

Je lepší najít v soukromém sektoru města: levnější a daleko od konkurence.

Naopak kancelář by se měla nacházet v úctyhodných místech města s atraktivním označením, kde jsou přijímány objednávky baget.

Pokud jsou všechny místnosti na jednom místě, je samozřejmě lepší, ale s malými počátečními zdroji je první možnost výhodnější.

Důležitým bodem - výroba obrazových rámců je spíše hlučný proces. Optimální volbou je tedy budova sklepa. A cena bude nižší a cena hlukové izolace není potřeba.

Krok 3: Zařízení pro otevírání bagetové dílny

V bagetové dílně by měl být "čip"

Vybavení a pomocné nástroje pro výrobu baget, který se skládá z několika strojů:

1. Guillotin - strojní nástroj, kterým jsou bagety vyříznuty podle potřebného úhlu na kusy, podle objednané velikosti;

Kromě tohoto stroje jsou pily, s nimiž je módní řezat kudrnaté kusy bagety a vyřezávat kovové bagety;

2. Montážní stroj - slouží k připojení připravených kusů v rámu: pro fotografii, zda je zrcadlem obrázek. To připomíná velkou sešívačku, protože upevňovací části jsou sevřeny ze zadní strany konstrukce;

3. Stroj na řezání rohože. Passepartout je kus papíru nebo lepenky, obvykle obdélníkového tvaru s otvorem uprostřed. Jeho forma závisí na přání zákazníka, kde je vložen samotný obrázek. Na zadní straně je lepenka nebo tenká překližka "zpět", takže fotografie nebo obrázek jsou pevně drženy a udržovány v požadovaném tvaru;

Někdy na přední části položte skleněné bagety, které na slunečním světle nesvítí, ale chrání také obraz nebo fotografii před vnějšími vlivy;

Krok 4: Zaměstnanci

Na začátku existence podnikatelského projektu nemá smysl získat velký počet personál:

 • příjemce a účetní mohou být v jedné odpovědi;
 • mistři mohou být smaženi a jeden z nich je sám podnikatel.

S rozšířením podnikání, kdy bude více objednávek, bude to možné rozšiřte personál:

 • příjemce příkazů;
 • účetní;
 • mistři - 2-5 osob;
 • čistič.

Krok 5: Suroviny

Je třeba uzavřít dohody s dodavateli kvalitních baget. Mohou to být bagety z Itálie, Německa, Polska. Ale z Číny - nejméně cenné, a ne pro všechny dekorace práce jsou vhodné. Zejména proto, že přijíždějí do čínského stylu, ale vůbec nechodí k zdobení malby.

Je možné, na začátku tvůrčího způsobu, vyrábět bagety nezávisle od tvrdého dřeva.

Krok 6: Prodej produktů

Existuje mnoho způsobů, a co je nejdůležitější, cílem je mít neustálý prodej produktů. Potenciálními kupujícími mohou být:

 • umělci - návrháři místních galerií nebo muzeí;
 • Jednotlivci, kteří provádějí opravy a přemýšlejí o změně designu v bytě pomocí zrcadel, malby;
 • dětské organizace, které navrhnou design svých muzeí nebo foyerů.

To je kategorie zákazníků a mělo by být započítáno do vašeho podnikatelského projektu.

Krok 7: Reklamní rámovací dílna

Za slušný start se všemi náklady to bude trvat až 4 miliony eur

Velkou roli hraje reklamní kampaň, bez níž neexistuje žádný pohyb pro podnikání. Existuje mnoho směrů v reklamě:

 • místní média;
 • webovou vizitku na webu, kde můžete propagovat produkt a vystavit telefony s kontakty;
 • "Slovo z úst";
 • kvalita práce - hlavní reklamní produkt.

Krok 8: Kolik stojí za otevření obchodu s bagetami?

Výdaje budou následujícími obchodními položkami:

 • nákup obráběcích strojů - od 100 000 rublů;
 • reklamní kampaň - 1000 rublů;
 • odměňování zaměstnanců - práce v dílně + bonusy pro zákazníka;
 • zaplacení jedné daně - 6% příjmu;
 • příprava prostor pro provoz - 10 000 rublů;
 • Pronájem hlavních prostor a kanceláře - 7000-8000 rublů měsíčně;
 • nákup surovin - dodavatelské ceny;
 • webová vizitka - až 200 $;
 • zaplacení služeb (lehké, odpadky) - 1000 rub / měsíc.

Za slušný start se všemi náklady to bude trvat až 4 miliony eur, respektive minimální start je ještě méně než 1 milion eur nebude dělat, protože stroje jsou drahé, bagety nejsou také levné a zbývající náklady nelze vyhnout.

Za slušný start se všemi náklady bude potřeba až 4 miliony eur.

Je výhodné otevřít obchod s bagetami?

Příjem se bude rovnat generování objednávek za měsíc. Pravděpodobně musíte být připraveni, výdaje budou vyšší než příjmy za 1-2 měsíce, ale nepotřebujete zoufat, musíte propagovat reklamu a aktivně vyhledávat klienty, postupně se všechno dostane na místo. S 10-12 hodnými věrnými zákazníky získáte dobrý příjem a zisk.

Tento typ podnikání je velmi závislá na aktivitě všech členů projektu: čím více zákazníků, tím vyšší je příjem, tím rychleji se vrátí počáteční kapitál. Reklama v tomto podniku hraje velkou roli a neměla by být zanedbávána.

Aby příjmy byly dobré, jeden z členů týmu musí být trochu kreativní, aby jasně viděl, který téma, který "šaty" je vhodnější, a neustále být v kontaktu s umělci, kteří mohou poskytnout mnoho praktických rad.

Jak otevřít obchod s bagetami od začátku

Podnikání výroby bagetových výrobků je dnes aktuální a přináší dobrý příjem. Ale než začnete s organizací tohoto podnikání, musíte pečlivě přemýšlet o podnikatelském plánu bagetové dílny, počítat všechny nadcházející náklady, a to zkoumáním tržního trhu, ziskovosti a potenciálního zisku.

"Baquette", přeložený z francouzštiny znamená "tyč". To znamená, že pomocí polotovarů různých materiálů ve formě "větviček" nebo lamel můžete rámovat obrázky, fotky, plakáty, zrcadla a mnoho dalších interiérových předmětů. V moderním pohledu má bageta širší výklad, jen rám pro zdobení fotografie nebo obrázek.

Bagety v moderním interiéru lze nalézt kromě klasické aplikace - jako rám výklenků, dveří, oken a dalších interiérových předmětů. Poptávka po bagety roste spolu s úrovní pohody obyvatelstva. Stále více lidí se zdá, kteří chtějí používat bagety v návrhu svých domovů.

Popis činnosti

Obchod s bagetami má své vlastní vlastnosti. V něm je důležité zvládnutí výrobní technologie výroby baget, avšak nikoliv hlavní. Pro bagetchik je důležité mít nejen dovednosti různých technologií, ale také mít tvůrčí schopnosti, umělecký vkus, poznat vývojové trendy bagety.

A dnes jsou přírodní materiály považovány za nejlepší ve výrobě baget. Dřevo je klasický bagetový materiál. Má řadu výhod oproti jiným typům materiálů:

 • unikátní, krásná struktura živého stromu;
 • lze jej dokonale zpracovat, což umožňuje vyrobit z ní jedinečné vyřezávané rámy, které samy o sobě mohou být uměleckými díly;
 • sloužit mnoho desetiletí, aniž by ztratila svou přitažlivost.

Dřevěný materiál má pouze jednu nevýhodu - je dražší než plast, hliník a MDF. Dřevěné bagety v domě - to je znamení dobré umělecké chuti jeho majitele. Jsou to vždy výzdoba jakékoliv místnosti v domě: obývací pokoj, hala, ložnice.

Popis služeb

Bagetová dílna je zaměřena především na výrobu rámů rámu na vyžádání. Rámy mohou být navrženy pro registraci:

 • fotografie;
 • obrazy;
 • grafika;
 • výšivky a tapisérie;
 • zrcadla.

Rámy jsou vyrobeny z bagetového profilu v dřevěném, plastovém nebo kovovém provedení. Mohou být vyrobeny v různých stylech, odpovídajících interiéru, kde budou umístěny. Je třeba přemýšlet o sortimentu baget, odlišných v materiálu, šířce, povrchu (vyřezávaný, hladký, se vzorem).

Při určování spektra služeb je třeba mít na paměti, že více než polovina objednávek je vyrobena z baget pro návrh obrazů a grafiky.

V katalogu služeb mohou zákazníci nabídnout další možnosti. Jedná se o práci související s výpočetní technikou:

 • zvětšit fotky;
 • Vylepšete nebo změňte barvu nebo pozadí fotografií.

Takové služby vyžadují přítomnost dobrého počítačového vybavení a tiskárny v dílně. Tyto možnosti lze naplánovat do budoucna, kdy hlavní podnik stojí na svých nohách. Počítačová technologie vám umožňuje modelovat interiér pomocí bagety jako způsobu modelování. Je tak možné organizovat služby různých úrovní - standardní a elitní. Ty zahrnují služby pro navrhování dveřních a okenních otvorů, výklenků, objemových položek atd. Zatímco procento těchto objednávek je malé a orientované na ně na začátku podnikání, nestojí za to. Jak můžete získat pomocí Photoshopu, přečtěte si zde - http://business-poisk.com/zarabotok-na-fotoshope.html

Analýza trhu

Hlavním zákazníkem tohoto oboru jsou umělci, fotografové a návrháři různých interiérů. Faktem je, že navzdory skutečnosti, že trh s bagetami v zemi má dlouhou historii, není ve velké poptávce v domácí výzdobě, jako například v evropských zemích. Navíc v kultuře obyčejných lidí nebyla vytvořena potřeba kvalitních bagetových rámců. Mnozí se spokojí s spotřebitelskými plastovými rámy.

Ve velkých městech mají bagetové dílny poměrně silnou konkurenci a bojují o zákazníky. V provincii je tato soutěž méně, ale poptávka po bagetových výrobcích je také menší. Otevřením workshopu je třeba analyzovat kupní sílu obyvatel okresu a jeho potřeby pro tyto produkty. Přesto by se tato činnost měla orientovat na lepší sociální skupinu obyvatelstva.

Současně má však obchod s bagetami poměrně dobrý potenciál pro další rozvoj, protože počet lidí, kteří chtějí zdobit svůj každodenní život, roste. Bagety - jeden ze způsobů, jak to udělat, aniž by došlo k zásadním změnám v interiéru bytu nebo domu.

Marketingový plán

Následující součásti tvoří úspěšnou propagaci bagetových výrobků:

 • kompetentní a včasná reklama na různých médiích: billboardy, značky, letáky, brožury;
 • přitažlivost sdělovacích prostředků;
 • rozmanitost sortimentu, uspokojující umělce - umělce, profesionální fotografy, starožitnictví, muzejní organizace i obyčejní lidé;
 • výběr pracovníků, kteří zná bagety;
 • úspěšné umístění workshopu je historická nebo kulturní čtvrť města.

Propagace produktů může propagovat nejen reklamu na různých médiích, ale i účast na výstavách užitého umění, v interiérech, kompetentně vyvinuta místa s úplnými informacemi o bagetách, dílenských službách a hotových pracích s fotografiemi a recenzemi. Nepochybně nejlepší reklama je kvalitní produkce, která přiláká mnoho zákazníků - znalců dobrých a estetických věcí.

Později rozšiřovat možnosti workshopu pomůže spolupráce s různými uměleckými salony a kreativní elitou města. do obsahu ↑

Výrobní plán

V prostorách dílny se doporučuje umístit na ploše 80 m2. metrů, s plochami pro příjem zákazníků a skladiště pro polotovary a hotové výrobky. Ale zpočátku se podnikatelé musí omezit na menší prostory. Koneckonců, jeho nájemné je nákladné ve velkých městech s výraznými finančními náklady, což bude pro nové podnikání další zátěží.

Kancelář může být umístěna v malé místnosti v centru města a v dílně ve vlastním domě nebo v technickém centru. Při uvádění na místa výroby je třeba přidělit tyto zóny:

 • Baguette cutting workshop;
 • sklad pro skladování surovin;
 • sklad pro skladování hotových výrobků.

Ze zařízení můžete nakupovat ty nástroje a zařízení, které budou používány nepřetržitě:

 • pila na řezání bagety;
 • stroj pro pas-partout;
 • Skleněná řezačka pro řezání skla v konstrukci grafických, obrazových nebo vyšívaných obrazů a fotografií;
 • stolní gilotina pro bagetu. Jedná se o speciální stroj pro řezání tyče na danou velikost;
 • specializovaná bageta kruhová pila. Je určen pro řezání kovových prvků a tvarových rámů;
 • montážní stroj.

Dražší zařízení je racionálnější získat po podnikání přinese první příjmy. Ale na druhou stranu, bez speciálního vybavení je obtížné soutěžit s dalšími dílnami. do obsahu ↑

Zaměstnanci

Výroba rámových rámců vyžaduje kreativní přístup, přítomnost uměleckého vkusu a určité dovednosti při práci s materiálem: dřevo, plast, kov. Nejlepší možností pro workshop bude přitahovat jako odborníci - absolventi uměleckých a řemeslných škol.

Ti, kteří mají zvláštní vzdělání, nejenže budou schopni kvalitativně shromáždit části rámu, ale také nabídnout své umělecké řešení této nebo té práce. Pro malou dílnu stačí jeden velitel, ale pokud je hodně práce, je třeba najmout dva specialisty, kteří mohou pracovat na směnách.

Zaměstnanci mohou být rozšiřováni tím, že podnikání roste. Může to být:

 • manažer pro přijímání příkazů v kanceláři;
 • bezpečnostní stráž;
 • projektant-poradce.

Dodávka materiálů

Neexistují žádné problémy s materiálem - ready-made lamel, na ruském trhu dnes. Vedoucími výrobci bagetových latí jsou Itálie, Francie, Česká republika, Německo a Španělsko. Můžete objednat dodávky od méně náročných výrobců - z Číny, Turecka, Koreje. Domácí výrobci mají také, ale vyrábějí standardní, málo viditelné dřevěné profily. U zákazníků je velký požadavek na novinku výroby baget vyrobené z polyuretanu, plastu nebo hliníku.

Bagetový materiál je standardní třímetrový profil ze dřeva, plastu nebo kovu. Náklady na profil závisí na materiálu a výrobci. Nejdražší je dřevěný profil.

Abyste nebyli závislí na dodavatelích, můžete sami vytvořit profil. Ale pak budete potřebovat dřevoobráběcí zařízení a velké plochy pro dřevoobráběcí stroje. Pro začátečníka je to riskantní podnik s velkým množstvím finančních prostředků, zatímco není známo, jak podnikání půjde.

Kromě přímého profilového materiálu ve formě rámových výlisků pro rámy jsou potřeba různé typy spojovacích prvků. Vysoce kvalitní spojovací prvky a příslušenství - spolehlivost a bezpečnost bagety. Jedná se o:

 • rámové závěsy;
 • D-kroužky;
 • Toly háky;
 • rohy.

Každý z výrobců bagetových latí má vlastní upevňovací prvky a tvarovky. do obsahu ↑

Organizační plán

Chcete-li otevřít workshop, musíte zaregistrovat podnikatelskou činnost. Nejlepší možností je navrhnout to v podobě IP s jednotnou daní z příjmů. K tomu je třeba:

 • zapisovat a zaregistrovat žádost u daňového inspektorátu;
 • zaregistrovat u statistické služby;
 • otevřít bankovní účet;
 • objednávka tisku;
 • zaplatit státní daň ve výši 1000 rublů.

Finanční část

Chcete-li otevřít dílnu pro výrobu bagetových výrobků, je počáteční kapitál potřebný k nákupu zařízení, inzerování, pronájmu prostor, nákup surovin. Například:

 • nákup vybavení - 200 000 - 250 000 rub;
 • údržba reklamy - 10 000 - 20 000 rublů;
 • pronájem prostor - 20 000 - 30 000 rublů;
 • nákup materiálu - 250 000-350 000 rublů.

Měsíční náklady:

 • pronájem prostor - 30 000 rublů;
 • odměňování zaměstnanců - 50 000 - 100 000 rublů;
 • zaplacení veřejných služeb - 10 000 rublů.

Chcete-li otevřít dílnu, musíte zaplatit 650 000 rublů, což je poměrně velká částka. Měsíční náklady činí 140 000 až 150 000 rublů.

Chcete-li vypočítat ziskovost obchodu s bagetami, musíte určit produktivitu posunu a průměrnou cenu snímku. Tyto výpočty jsou velmi podmíněné, takže rámce nemohou mít stejnou velikost, texturu a úroveň složitosti. Ale pokud si myslíte, že každý snímek bude stát 1000 rublů, a za změnu jeden mistr může udělat 15-20 snímků, pak měsíc můžete dostat z implementace rámce asi 500 000 rublů. Ve skutečnosti by se nemělo očekávat v prvních měsících založení podniku. V průměru to je 150 000 - 200 000 rublů.

Splácení dílny bagety se uskuteční během 6-8 měsíců. Ve skutečnosti doba návratnosti závisí na obratu prodeje cen baget. Pokud chtějí co nejrychleji uhradit náklady, někteří podnikatelé nadhodnocují výrobní náklady, a to zejména na drahých předvalcích. To vede k tomu, že zákazníci jsou stále menší. Naopak, přijatelnější ceny přitahují jak elitní zákazníky, tak velkoobchodníky. Ale díky tomu, že rám je levný, nemůžete získat žádný příjem a pracovat sami za ztrátu. do obsahu ↑

Analýza rizik a pojištění

Při vytváření podnikatelského plánu je nutné věnovat pozornost možným rizikům a pojištění podniku.

Za rizika pro podnikání lze chápat hrozbu ztráty příjmu kvůli různým negativním faktorům:

 • technogenní;
 • finanční;
 • podnikání.

Rizika způsobená člověkem jsou potenciální nouzové situace, v důsledku čehož podnik může trpět. Podnikatelské riziko souvisí se ztrátami zdrojů vyplývajícími z výrobní a obchodní činnosti podniku. Finanční rizika jsou rozdělena do tří skupin, které se vztahují k:

 • s kupní silou spotřebitelů;
 • s investicemi;
 • s vybranou formou obchodní organizace.

Často zvolte pojištění hmotného majetku:

 • prostory (pokud nejsou pronajaty);
 • suroviny ve formě polotovarů;
 • hotové výrobky;
 • vybavení;
 • kancelářské vybavení;
 • dopravní prostředky;
 • riziko možných ztrát z přerušení práce nebo z personálních chyb.

Závěr

Takže, má nějaký smysl, jak dělat obchod s bagetami? Nepochybně to není pro amatéry. Aby se zabývaly bagety, je především nutné, aby potenciální podnikatel byl kreativní člověk, umělecký výcvik. Kromě toho musí důkladně studovat tento podnik, všechny jeho nuance a nástrahy.

Při studiu této problematiky pomůže pečlivé zpracování obchodního plánu bagetové dílny, kde je třeba podrobně zvážit všechny nuance tohoto případu. Aby se bagety staly ziskové a slibné, je důležité nejen poznat výrobní techniku, ale i jemnost modelování rámce a mnohem více spojenou s zdobením dovedností.

Rámování dílny jako vaše podnikání

K zahájení podnikání je nutné mít hotovostní kapitál ve výši 10 tisíc eur. Složitější je, že bagetová dílna pracuje na spotřebním materiálu z dovážené produkce, takže je úzce spojena s směnným kurzem. Vzhledem k tomu, že se v Rusku objevily velkoobchodní společnosti pro obchod s materiály pro rámování dílny, bylo mnohem jednodušší žít s malým podnikatelem. Nyní mezi těmito monstry - velkoobchodníky existuje konkurenční boj pro svého spotřebitele - malou realizátorskou bagetu. V současné době existuje více než 20 takových velkoobchodních společností, takže je pro malého podnikatele v tomto odvětví ještě snadnější žít. Mimochodem, nejslavnější a nejprestižnější velkoobchodníci jsou Neoart, Ramkor, Lyon, Interkvadrum. "Videka."


Ze západních firem, které prodávají materiály pro bagety, na světovém trhu vedou Španělé a Italové v klasickém průmyslu. Češi (značka Lira) jsou ideální pro dekoraci v ruském stylu ruského umění a Švédové jsou vůdci moderního minimalistického designu.

Ale na našem trhu můžete často vidět bagety Čína vyrobené z plastu. Pro nás je přináší pod rouškou stavebních materiálů - tak levnější. S takovou bagetou můžete ještě udělat fotografii, ale ne malovat. Kromě Číny můžete najít výrobky vyráběné v Izraeli, Turecku a Jižní Koreji. Tuzemské továrny tiše umírají, protože používají zastaralé vybavení a technologii, díky čemuž vydávají moderní a nekonkurenční produkt. Nyní v Rusku vyrábějí pouze dvě firmy pytle z přijatelné kvality - to je Interquadrum a Mart.

Polovina startovních peněz (10 tisíc eur) odešla od nově vyrobeného majitele sádrové dílny na nákup obráběcích strojů a nástrojů. Zařízení je zakoupeno společně s spotřebním zbožím od velkoobchodníků.

Činnost bagetové dílny není licencována, protože není produkcí. Legislativně se tyto činnosti považují za "umělecké a restaurátorské práce".

Rámování dílenského vybavení

Pod zařízením se rozumí tři hlavní obráběcí stroje:
a) "gilotina" 1,5 tisíc eur
b) šicí stroj 2 tis. eur
c) stroj na rohož 2 000 eur

Některé pokročilé dílny nakupují odděleně stroje pro výrobu kudrnatých rámů, které stojí v závislosti na kvalitě od 3 do 12 tisíc dolarů.

Vlastnosti rámcového workshopu

Nejvýhodnější je, abyste na vaší straně měli svého velkoobchodníka. Faktem je, že princip workshopu spočívá v tom, že po obdržení konkrétní objednávky pán zavazuje velkoobchodníka a kupuje tolik, kolik potřebuje pro výrobu tohoto pořadí. Je-li velkoobchodník příliš daleko, nebude to tak fungovat - je zapotřebí zásoby zboží, které nemůže vést k vzhledu komoditních zůstatků, jednoduše řečeno - nelikvidním aktivem. Kromě toho komoditní zásoby silně omezují obchodní finance.

Obal v bagetách se vypočítá podle pohádkových procent - od 50 do 400 procent. Ale na druhou stranu, jestliže jste uraženi, proč si ve svém volném čase nevyrobíte rám?

Proto je průměrný měsíční obrat neuzavřených dílen několik desítek tisíc eur. Dokonce i provinční místo v nejvzdálenějším místě a prodejní služby, které nejsou z první potřeby, vydělávají asi 3 tisíc eur za měsíc.

Klienti rámcové dílny jsou umělci, kteří prodávají levné obrazy, vyšívací stroje, majitele kaváren a další zařízení, zdobí stěny plakáty a fotografie velkých velikostí. Nejkrásnějším klientem je designér a soukromník, který zdobí svůj drahý byt. V takovém bytě jsou služby bagety využívány pro ostřelování zrcadel, drahých obrazů a dokonce i televizních panelů.

Pracovníci rámcového workshopu

Všichni pracovníci malé dílny se mohou skládat ze tří lidí, kteří nepočítají majitele: je to přijímač objednávky v obchodní síni, mistr, který dělá bagety a účetní pro outsourcing. A mistr workshopu může být jakýkoli ze tří uvedených profesionálů.

Požadavky na instalaci bagetové dílny

Bagetová dílna vyžaduje nejméně 25-30 metrů čtverečních. A musíte zvážit, že výroba je hlučná, takže potřebujete dobrou zvukotěsnost samotné dílny, abyste předešli stížnostem ze strany sousedů.

Rámování Workshop je možné zajistit dvěma způsoby: buď obchod pro výrobu v kombinaci s obchodním místě nebo oddělení vzít v příjemném místě, a objednávky příjem bod rozptyl kolem historického centra města, zatímco celkové plochy mohou být velmi minimální - stačí mít dostatek prostoru pro vydávání krásný interiér za svou práci.

Багетный бизнес: Кто начинать?

Nejmenší roli při výrobě baget hraje sklo skla zvláštní kvality, bez oslnění. Stalo se tak, že podnikatelé, kteří již mají obchodní sklo, se začínají učit a bagetovat a pomalu přijímat objednávky. Často jsou tyto experimenty úspěšné.

Nejčastěji však v bagetě přicházejí samotní designéři, umělci a profesionální fotografové, stejně jako předstíraní této úrovně amatérů. Faktem je, že tato práce je klamavě jednoduchá - ve skutečnosti je obraz nebo výšivka snadno zkažena. Hlavní výhodou bagety je tedy kvalita, což se ukázalo v praxi. A kdo zajistí nejlepší kvalitu zápisu díla do rámce, jak ne umělce, který oceňuje jeho práci?

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.