Bumperball jako nová obchodní linka

Rubrika: Nové obchodní služby

Bumper Ball - je nový, docela neobvyklý a jedinečný ve své zábavě, nazývaný také "Bumperball". V současné době získává bumperball obrovskou popularitu mezi outdoorovými nadšenci ve společnosti lidí a představuje spíše zajímavou řadu nových obchodů.

Podstatou hry je, že několik hráčů oblečených do speciálních nafukovacích míčů "Bumper Ball" hraje fotbal. Tento kostýmek má tvar koule, kde je pokryto celé tělo osoby, s výjimkou nohou. Hra se stává zábavná v okamžiku, kdy se hráč, který se pokouší vzít míč od svého soupeře, letí na něj celým tělem, propadne svého soupeře a sebere se, čímž se výrazně zvyšuje zájem o samotnou hru.

Je pozoruhodné, že v tomto obleku každý hráč může vyrábět celou řadu věcí, které v žádném případě by neměla dělat, hraje pravidelně fotbal - a to skok, roll, vrhnout na svého soupeře a odletět, což znamená, že řada akce v tomto zařízení jsou téměř neomezené a co je nejdůležitější - pro hráče je to bezpečné.

Cílem takového fotbalu je extrémně jednoduché - ve stanoveném čase zaznamenat co nejvíce gólů v soupeřově cíli. Díky speciálnímu vybavení je riziko zranění během hry velmi nízké, což je důvod, proč bumperballs jsou tak rádi, že každý den zvyšuje popularitu hry ve všech zemích světa.


Bumperball je vzduchem naplněná běžná koule s lidským růstem, která se skládá ze šesti hlavních segmentů. K dnešnímu dni jsou kuličky k dispozici v drobné výrobě, ale poptávka po takovém obleku je poměrně velká. Plášť takových kuliček je vyroben z vysoce pevného polyuretanu o průměru od 1,2 do 1,8 m. Pro zákazníka tohoto produktu jsou dokonce i speciální velikosti, každý může koupit bumperball na základě svého růstu. Bamperbol nosí na osobu a upevněny na ramenou řemínky, základní míče je druh rámu, pro které člověk může pojmout a řídit sílu nárazu. Hlavní rozdíl mezi těmito kuličkami je také speciální bar, který ve hře pomůže rozlišovat vaši kamarády od soupeřů.


Jednou z důležitých výhod aktivního používání bumperball ve hrách je neustálé fyzické zatížení během hry, což výrazně zlepšuje lidské zdraví. To znamená, že v tomto obleku se hráč musí neustále pohybovat, skákat, převracet, nebo dokonce jednat - a to je výborné a bezpečné zahřívání sportu.

Franchise "Bumperball"

Fotbal v nafukovacích míčkách

 • Vstupné: 230 000 rublů.
 • Licenční poplatky: ne
 • Investice na spuštění: od 5 000 rub
 • Doba návratnosti: od 2 měsíců

Fotografie:

Popis franšízy

 • Rok založení společnosti: 2013
 • Rok zahájení franšízového programu: 2014
 • Počet franšízových podniků: 5
 • Počet vlastních podniků: 1

Co udělá franchisant

 • kompletní sada bumperballs - 10 kusů,
 • připravený obchodní plán,
 • zisk 100 000 rub již za 1 měsíc práce, splátka 45-60 dnů,
 • ready site pro vaše podnikání,
 • konzultovat projekt od začátku a kompletní podporu pro vaše franšízy,
 • Poskytujeme skutečnou podporu při získávání zákazníků.

Video

Podrobné podmínky

 • Vstupné:
  • 230 000 rub.
 • Licenční poplatky:
  • ne
 • Počáteční investice:
  • od 5 000 rub
 • Požadavky na prostory:
  • Velikost. Optimální velikost oblasti pro hru (pole): šířka 15-20 metrů, délka 25-30 metrů.

   Umístění. Je žádoucí, aby se FLC nacházelo ve středu města nebo ve velkém prostoru pro spaní, nedaleko centra města. FOC by měl být umístěn v snadném přístupu z zastávky veřejné dopravy nebo metra.

   Bumperball

   Norové (stejně jako bohatí lidé žijící v klidné zemi) přišli s zábavnou hrou - bumperball - fotbal, který se hraje v směšných nafukovacích koulích:

   Ačkoli podle jiných informací tato hra vynalezla Dane Christian Meinish. Kdo po návštěvě Asie v roce 2008 viděl, jak tam lidé hrají na vodě a pohybují se po povrchu velkými nafukovacími kuličkami.

   Začal vyrábět podobné, ale trvanlivější kuličky, ve kterých bylo možné pohybovat se nejen vodou, ale i po zemi. A v roce 2010 přišel s míčky, ve kterých můžete hrát na zemi, fotbal. Takovýto fotbal byl navíc bezpečný a zábavný.

   V roce 2011 jeho myšlenka byla obsazena Norky. A díky norskému přenosu (nebo šampionátu?), Že "Golden Goal", jehož video se dostalo na Youtube a okamžitě získalo několik milionů hitů, získala tato hra popularitu po celém světě.

   Mám podezření, že toto video (pro dnešek má více než 6 milionů zobrazení):

   Takovýto fotbal je volán různými způsoby: bumperball, fotbal v bublině, fotbal v míčcích, bublina. Ale v Rusku to zachytilo pod názvem bumperball, protože výrobce těchto nafukovacích kuliček jim říkal "bumperz" (bumperz). Pravděpodobně, protože tato koule přebírá roli nárazníku v kolizi:


   (foto z funballz.com/category/products/)

   Pravidla hry jsou velmi jednoduchá. Dvě týmy se shromažďují v malém poli (můžete dokonce hrát uvnitř), dejte si nafukovací míče a začněte honit míč, abyste získali co nejvíce gólů. V této hře můžete hrát, padat a otočit - je to dokonce zábavnější pro diváky (není to ani hra, ale zábava pro každého).

   Tento film můžete vidět od dánské společnosti funballz.com, která ve skutečnosti vynalezla tyto zábavné bubliny pro fotbalisty a nyní je prodává z webových stránek:

   Zranění na bumperball nelze získat, takže diváci nemohou přežít. Ale mají spoustu emocí a zábavy.

   Hra netrvá dlouho, protože v těchto nafukovacích koulích je dost horká a váží až 12 kilogramů. Ale účastníci bojů v polích mají také velkou potěšení z příležitostí, jak řídit míč bez jakýchkoli pravidel.

   To je důvod, proč se taková hra začala nabízet podnikatelům jako způsob, jak pořádat zábavnou zábavu nebo firemní akci.

   První v Rusku taková služba začala poskytovat Petrohradu společnost Bumperball Spb (bumper-ball.ru):

   Organizuje bumperballové hry jak na jejím území, tak na silnici.

   Na území společnosti stojí náklady na rekreaci od 3 000 do 6 600 rublů za hodinu hry (v závislosti na dni v týdnu) a v prostorách zákazníka - od 15 do 24 tisíc rublů za 2 hodiny hry.

   Pokud se podíváte na trend dotazu "bumperball" v Rusku, uvidíte, že právě získává dynamiku:

   A pokud ve vašem městě tato hra ještě není, pak byste ji měli organizovat. Navíc je velmi snadné ji propagovat prostřednictvím sociálních sítí a Youtube pomocí videoklipů (které jsou dost divné, aby se diváci mohli s nimi aktivně podělit).

   Kde koupit bumperballs?

   U dánských výrobců jsou tyto míče poměrně drahé - 470 eur (asi 36 tisíc rublů).

   1. Našel jsem ruského výrobce - waterballs.ru (z Petrohradu), který nabízí bumperboots za cenu 16.000 až 23.800 rublů - v závislosti na průměru:

   2. Bumperboli vyrábí také firma Cheljabinsk ATTRO (attr.rf):

   3. Společnost TrampolineMaster z Chita (batutmaster.ru):

   Výrobci můžete najít sami buď ve vyhledávačích nebo na tiu.ru. Možná najdete někoho jiného.

   4. Bumperballs najdete v čínštině. Ale buďte s nimi opatrnější (obávám se jejich kvality).

   Existuje odpočitatelné?

   Našla jsem jednu franšízu na bumperball - franchise-bumperbol.rf z Penza:

   Bohužel, jedná se pouze o vstupní stránku - reklamní stránku, ze které nelze nic přinést (dokonce i seznam měst, ve kterých tato franšíza již funguje). Vlastníkem franšízy je IP Molchanova z Penzy.

   Ale na internetu se objevily zprávy o tom, že v Penza soutěžích na bumperball pod vedením podnikatele Vadima Šchanova začaly:

   Chápu (Poryskav Internetu), internetové stránky podnikatele, rozvíjí bamperbol Penza - emotionballs.ru, jeho skupina VKontakte - vk.com/bumperball.penza, strana Vadim Sianowo VKontakte - vk.com/id314195894.

   Možná je to společnost, která nabízí franchising (pokud ano, bylo moudřejší najít je).

   Pokud se jedná o dvě odlišné společnosti (jedna nabízí franchisu, druhá pouze rozvíjí bumperball v Penza), pak se obraťte na tyto společnosti zvlášť (na těchto stránkách jsou všechny kontaktní údaje) - pokud se samozřejmě rozhodnete s nimi spolupracovat.

   V každém případě můžete udělat bez zakoupení licence.

   Jak spustit nezávislý bumperball podnikání

   1. Hledejte spolehlivého dodavatele.

   2. Koupit několik nafukovacích míčů pro bumperball (minimálně 10 kusů).

   3. Vytvořte webové stránky (stránku v sociální síti), kde lidé mohou vidět ceny a smluvní podmínky a odkud mohou kontaktovat vás, nebo nechat žádost.

   4. Začněte nabízet novou zábavu ve vašem městě.

   Existuje mnoho příležitostí. Ahead - teplé počasí, městské akce pod širým nebem, letní dovolená na místních plážích.

   5. Jděte do městské správy a nabídněte zábavu pro občany zábavu zdarma v době hromadné události.

   6. Natáčíte vše ve videu, nahráváte na YouTube a v sociálních sítích - takže se obyvatelé města o vás naučí.

   7. Spolupracujte s organizátory svateb a pořadatelem svátků. Propagují vás na své klienty, dáte jim provizi nebo reklamní reklamu.

   Příběh o úspěchu z USA

   Naučil jsem mladá společnost, se zabývá také bamperbolom (pouze v USA, tato hra se nazývá «bubble fotbal»), jehož zakladateli byli 2 američtí studenti. Jsou to jen některé z našich podnikatelů viděl na Youtube norského fotbalu v bublinách a rozhodl se zapojit do této činnosti, nejprve ve svém městě - Detroit (mimochodem, jeden z nejvíce depresivní amerických měst), a poté v zemi.

   Do společnosti investovali 4000 dolarů a koupili 10 nafukovacích míčů pro fotbalisty. V prvním roce 2015 bylo uspořádáno 250 her a vydělalo se 80 000 dolarů (přestože nejdřív neměli štěstí s dodavateli "bublin"), dodávali je s výrobky špatné kvality a museli hledat spolehlivější dodavatele). V roce 2016 očekávají příjem 200 tisíc dolarů.

   Podívejte se na jejich webové stránky - bumpingbubbles.com:

   Na webu mají spoustu fotografií, video. Obrovský seznam aktivit, pro které mohou být užitečné (pro tento seznam na obrázku níže je červená šipka):

   A pak velké tlačítko "Objednejte teď" ("Rezervovat nyní").

   Na své stránce na Facebooku posílají fotky z téměř všech významných událostí.

   Podnikání je v aktivní fázi po celý rok. V létě je pronájmu bublin objednáno pro soukromé a firemní večírky:

   V zimě jsou pozváni ze škol a církevních skupin.

   Často jsou rezervovány po celou noc.

   I když není internet hlavním dodavatelem zákazníků.

   Jedním ze způsobů, jak rozšířit podnikání, je partnerství (včetně stadionů a sportovních komplexů).

   Společnost pracuje dnes s 40 partnery v USA a Kanadě (mimochodem, firma původně udělal tu chybu, že vynalézat pro sebe název „Bubble fotbal Detroit.“ Bylo to po re-branding, a vzali jiný název, a odstranění z ní se váže k městu, byli schopni dosáhnout široké pole činnosti. Dnes se společnost nazývá jednoduše "Bumpin 'Bubbles", tedy "Bumping proti sobě").

   Takže se neomezujte pouze na vaše město. Koneckonců, přiveďte 10 fotbalových míčů (vydělat několik desítek tisíc rublů) a za 300 kilometrů. A v okruhu 300 kilometrů od města můžete najít čas ve dvou dalších zákazníků než jen ve vašem městě.

   Obchodní fórum

   Nafukovací trampolíny a bumperball jako obchodní myšlenku.

   SKlim 30. října 2017

   Stručně Bumperball je fotbal v koulích šílených vzrušujících atrakcí, které zaručují moře smíchu a obrovský poplatek zivota.

   S nafukovacími trampolíny jsou všechny známé, přicházejí v různých velikostech a pro různé aplikace.

   Pojďme se podívat na hlavní linie obchodu s nafukovací trampolíny:

   Zdá se, že výklenka je již obsazena a neexistuje způsob, jak se dostat dovnitř, ujišťuji vás, že to není tak!

   - Nafukovací trampolína PRO PRONÁJEM pro dovolenou (narozeniny, Nový rok, atd) není velký nafukovací trampolína (4 metry), který se vejde na mýtině ve venkovském domě, nebo na místě MŠ, budou hlavními zákazníky

   - Nafukovací trampolína v LEASE pro svátky pro stát. orgány (správa, obec atd.) Velmi často správa okresů provádí různé svátky a potřebuje také nafukovací trampolíny. Vynikající pro vyrovnání středních trampolín (od 3 do 6 metrů)

   - Nafukovací trampolína pro Přímé použití, mohou to být čtverce, masové shromáždění lidí atd. (v tomto případě potřebujete trampolínu od 4 metrů nebo více)

   - Pro bumperball je organizace fotbalových zápasů v oblastech (koulí) každá koule váží asi 12 kg, jsou i druhy míčů vyrobených z PVC a TPU materiál, TPU materiál je mnohem mrazu a tepla není žloutnou. Při přehrávání bamperbol žádná pravidla, každý může tlačit soupeře a dokonce i týmového kolegu, je naprostý zmatek, bez újmy na zdraví, aby se sem dostali, je prakticky nemožné zranění.

   Naše společnost se zabývá implementací tohoto produktu, pomáháme při uspořádání tohoto druhu podnikání. Jsou připraveni projednat, zda existují nějaké otázky.

   Bumperball obchodní plán

   Nabízíme všem aktivním a podnikavým lidem příležitost vyzkoušet si sami sebe v podnikání a stát se první ve svém městě, kde organizujete hru "Bumperball".

   Jaké jsou výhody:

   • Úplně nový typ aktivní rekreace: můžete rychle vstoupit na popředí na rozvíjejícím se trhu;
   • Tento podnik nevyžaduje velké finanční investice, všechny investice se splácejí v krátké době, jsou velmi snadno spravovatelné, mají vysoké ukazatele;
   • Jednoduchá obsluha: bez spotřebního materiálu, zařízení je mobilní a kompaktní;
   • Hry se mohou konat na jakémkoli místě: paintballové hřiště, tenisové kurty, tělocvičny, parky a mnoho dalších;
   • Podnikání nepodléhá sezónnosti, konstantní poptávka po celý rok;
   • Zákazníci a vždy bude: B2B (firemní večírky, teambuilding u právnických osob), B2C (narozeniny, různé aktivity, hry pro týmy jednotlivců), B2G (organizace volného času a zábavy pro zaměstnance státních orgánů.).

   Nabízíme pomoc při organizaci zahájení práce a podpory ve všech fázích práce vašeho nového podnikání!

   Od nás obdržíte:

    • Sada zařízení (kuličky, opravná sada, čerpadlo);
    • Balíček materiálů o organizaci a vedení her (scénáře, požadavky na místo, bezpečnostní informace);
    • Podnikatelský plán s výpočtem doby návratnosti (od 6 do 8 měsíců);
    • Doporučení ohledně volby formy podnikové organizace;
    • Pomoc při vedení buhu. účetnictví atd.

   Pro všechny dostupné dotazy prosím kontaktujte: +375 29 366 11 88

   Nechte žádost a pošleme vám balíček obchodních materiálů Bumperball

   Podnikatelský plán zorbing centrum

   1. Shrnutí projektu

   Cílem projektu je otevřít zábavní centrum pro pořádání zorbingů. Tento podnikatelský plán byl vypracován s cílem stanovit ekonomickou efektivitu projektu. Provedení projektu zahrnuje otevření a vybavení pevných tratí pro zorbing hor, stejně jako místo pro běh v Zorb. Zorbing centrum bude poskytovat služby v oblasti zábavy rodinné zábavy. Cílovou skupinou projektu budou návštěvníci ve věku od 12 let.

   Výpočty tohoto podnikatelského záměru jsou prováděny na základě předpokládaných cen potřebných k nákupu nemovitosti v nemovitosti, nákupu vybavení a placení platů zaměstnancům. Náklady na projekt činí 1 894 000 rublů. K zahájení projektu budou využívány vlastní hotovost. Doba návratnosti bude 12 měsíců.

   Klíčové finanční ukazatele projektu

   Čistá současná hodnota (NPV), rub.

   Čistý zisk projektu *, rub.

   160 000 až 330 000

   Doba návratnosti (PP), měsíce.

   Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

   Index ziskovosti (PI)%

   * s účastí 20-30 lidí denně a průměrnou kontrolou ve výši 600 rublů.

   2. Popis průmyslu a společnosti

   Zorbing je extrémní druh přitažlivosti, který spočívá ve sestupu člověka v průhledné kouli (zorba) z kopce nebo průsečíku nádrže uvnitř daného koule. Hlavním materiálem zorbů je polyuretan nebo polyvinylchlorid. Koule zahrnují dvě koule, mezi nimiž je prostor vyplněný vzduchem. Typy zorbů se mohou lišit účelově (vodní koule, zorby) a v průměru. Pokud je vnější koule často o průměru asi tři metry, vnitřní koule je asi dva metry. Koule jsou upevněny pomocí speciálních linek. Uvnitř zorby jsou také upevňovací prvky, které podporují osobu pro boky, ramena a pas, a také panty pro ruce a nohy. Současně v jednom zorbu může být až 2 osoby. Zorb byl vynalezen v roce 1973, ale získal popularitu v 90. letech minulého století. Existují následující typy zorbing:

   1. Zorbing Hill (anglická kopce z kopce, z kopce) - je sestup na zorbu z kopce. V závislosti na tom, zda osoba je upevněn uvnitř Zorb rozlišovat postrojů zorbing, přičemž připevnění se používá (Ruská postroj -. «Suspension System") a legální-zorbing (z anglického zdarma. - zdarma) bez použití spojovacího materiálu.

   2. Běh na rovném povrchu nebo zranění rány (z anglického běhu). Vlastností tohoto druhu zorbingu je to, že osoba sám běží ve vnitřní kouli a tím aktivuje míč. Ve stejném okamžiku se z kopců podobným způsobem nazývá zorbing z kopce.

   3. Hydrosorbování. Je to druh zorbingu. Když je zorb naplněn vodou, která udržuje osobu v určité poloze. Odrůdy hydrosorbování mohou být přítomnost kotevních úchytů nebo běhání uvnitř koule s vodou.

   4. Zorbing vody nebo aquazorbing. Nějaký zorbing, který se skládá z jízdy v zorbě na hladině vody, zatímco člověk. kdo je v zorah může běžet, chodit a tak dále. Jednou z odrůd je vázání zorbu s mužem, který je umístěn uvnitř lodi (člun, motorový člun) a bruslení na vodě.

   5. Sníh Zorbing. Schod na úsvitu z kopců pokrytých ledem nebo sněhem. Současně, stejně jako u výše popsaných typů, může být osoba uvnitř zorbu fixní nebo ne.

   Nabídky franšíz a dodavatelů

   6. Aerosorbování. Jedná se o jízdu v zorbech uvnitř vzduchové trubice, která vytváří silný vzestupný proud vzduchu a člověk zažívá pocit volného pádu bez rizika zhroucení.

   7. Noční Zorbing v LED zorb.

   Cílem tohoto projektu je otevřít zábavní centrum pro cvičení zorbing především prvních dvou typů, stejně jako sněhové zorbing a zorbing se světelnými liniemi. Rysem projektu bude přítomnost stacionárních celosezónní tras pro hoře Zorbing vybaveny všechny bezpečnostní předpisy, stejně jako platforma pro Zorbing na rovný povrch tak, aby bylo možné spustit test v Zorb Zorb nebo hrát fotbal (bamperbol).

   Cílovým publikem centra Zorbing budou návštěvníci ve věku od 12 let. Bude to rodina s dětmi, mladými páry, společnostmi mladých lidí, kteří chtějí vyzkoušet nové neobvyklé druhy zábavy a strávit nezapomenutelný čas.

   Umístění střediska zorbing bude na okraji velkého města s počtem 500 tisíc obyvatel nebo městského parku. Povinnými podmínkami pro umístění bude dostupnost vhodné úlevy se sklonem od 15 ° do 25 °.

   Zaměstnanci střediska zorbing budou zastupovat senior instruktor a instruktory atraktivity. Podnik bude zaregistrován jako IP. Systém zdanění je zjednodušený (6% příjmu).

   3. Popis služeb

   Jako konkurenční výhodu bude centrum Zorbing poskytovat celou řadu služeb, včetně sestupu na zorbu z hory, běhu rovného povrchu, nárazníku (fotbal v zorbu) a tak dále. Seznam služeb střediska Zorbing je uveden v tabulce. 1. Centrum Zorbing bude fungovat denně od 10:00 do 20:00.

   Tabulka 1. Seznam služeb

   Schod z kopce na zorb, každodenní život

   Sjezd z kopce do zorby, Po.

   Sjezd z kopce na zorbu, víkend

   Sestup z kopce na zorbu, Sat.-Ne.. Dovolená

   Opakované sestupování kopce na Zorbě

   Druhý, třetí, čtvrtý sestup z kopce na Zorbě

   Pátý po sobě jdoucí sestup z kopce do Zorby

   Pátý sestup z kopce na Zorbě

   Běh na rovinném povrchu

   Pronájem zorb pro použití na rovný povrch, 30 min

   Zorbing pomocí světelných prvků

   Bumperball rent za hodinu. Cena za 1 ks.

   Bumperball pronájem 2 hodiny. Cena za 1 ks.

   Dárkový certifikát. 5 běží

   Dárkový certifikát pro 5 sestupů z kopce na Zorbě

   Dárkový certifikát. 10 běží

   Dárkový certifikát pro 5 sestupů z kopce na Zorbě

   Dárkový certifikát. 20 sestupů

   Dárkový certifikát pro 5 sestupů z kopce na Zorbě

   Při poskytování služeb se věnuje velká pozornost bezpečnosti návštěvníků. Trať a lyžařská oblast Zorba budou vybavena speciálními prvky zabraňujícími vnikání do nebezpečných oblastí a instruktoři budou mít schopnosti poskytovat první pomoc. Před sestoupením bude každý návštěvník upozorněn na pravidla chování v Zorbě. Dodržování bezpečnostních požadavků zcela eliminuje možnost zranění při sestupu. Před použitím zorbu musí zákazníci opustit piercing-cutting objekty, telefony, fotoaparát příruční zavazadla. Použití zorbu bude zakázáno:

   - osoby, které jsou v opilosti;

   - lidé se srdečním onemocněním;

   - osoby s epilepsií;

   - Osoby se zraněním pohybového aparátu;

   - Osoby, jejichž hmotnost přesahuje 90 kg.

   Samotné zorby nepodléhají povinné certifikaci, protože nejsou atrakcí zvýšeného nebezpečí. Stav Zorby však bude přísně kontrolován údržbou speciálního časopisu, který bude obsahovat údaje o počtu sestupů, údržbě a výměně součástí.

   4. Prodej a marketing

   Hlavními zákazníky střediska zorbing budou děti od 12 let a mladí lidé mladší 35 let. Obyvatelé takových zábav jsou zpravidla lidé, kteří vedou aktivní životní styl. Milují světlé a pestrý trávit svůj čas, nebojí nové a neobvyklé, a se zájmem se vztahují ke vzniku nových forem zábavy.

   Konkurenční výhodou projektu bude dostupnost pevné linky: většina podnikatelů se zabývá organizací pronájmu s odjezdem do prostor zákazníka. V tomto případě bude poskytování služeb na stejném území, které by mělo pozitivně ovlivnit fixaci zvoleného místa v myslích spotřebitelů pro centrum Zorbing. Další výhodou je, že středisko Zorbing bude mít celoroční sezónu: v zimě je plánována trasa pro sněhové zorbingy.

   Vzhledem k tomu, že zorbing je pro spotřebitele relativně novou a neznámou zábavou, bude pro úspěch projektu zapotřebí úspěšná marketingová politika. Vzhled trasy pro zorbing bude zveřejněn v místních médiích během fáze výstavby a při zahájení centra se bude konat propagační akce. V den zahájení mohou ti, kteří si přejí, jít zdarma na zorby a seznámit se s novým druhem zábavy. Také vstupenky budou vyvěšeny k účasti na zorbing centru. Reklama bude také použita v procesu činnosti. Hlavní typy reklamy budou:

   - venkovní reklama (billboardová reklama, venkovní vývěsní tabule);

   - reklama v dopravě;

   - distribuce reklamy (letáky, plakáty);

   - reklama v elektronických médiích a sociálních sítích (městské internetové portály, veřejnost v sociálních sítích).

   Vzhledem k tomu, že cílové publikum střediska zorbing bude aktivní mládež, bude největší pozornost věnována prezentaci nového druhu služeb v sociálních sítích s pravidelnými aktualizacemi zpráv, zveřejňováním videozáznamů a fotografií o aktivitách centra. V závislosti na sezóně budou inzerovány jak "teplé", tak i zimní typy zorbingu. Koncept instituce bude zahrnovat i pořádání závodů v zorbách, tematické oslavy a večírky.

   5.Plán výroby

   Umístění střediska zorbing bude na okraji velkého města s počtem 500 tisíc obyvatel nebo městského parku. Povinnými podmínkami pro umístění bude dostupnost vhodného terénu se svahem od 15 ° do 25 °, dostupnost pohodlného vstupu autem a veřejnou dopravou. Optimální délka trasy pro zorbing je - 150-200 metrů, zatímco šířka se může lišit v závislosti na terénu. Aby se minimalizovala možnost vyjíždění trasy, bude po délce trasy vykopány speciální příkopy. Na začátku trasy bude uspořádána přistávací plocha 7x7 metrů, na konci sestupu bude instalován brzdný prvek (houpačka) s horizontálním výstupem. Rovněž se plánuje vybavit plochou plochu 15x25 metrů pro běhání zorbing a bumperball.

   Proces poskytování služby bude znamenat postupné provedení následujících kroků:

   1. Prodej jízdenky pro službu / službu.

   2. První instruktáž před službou. Vedení počáteční instrukce, zadávání údajů o návštěvnících do protokolu, získání podpisu na pokynech a omezení možného rizika.

   Nabídky franšíz a dodavatelů

   2. Příprava na poskytování služeb a druhé instruktáže. Před přímým použitím zorbu je každý účastník instruován o technice chování uvnitř míče.

   3. Zorbonavtovu místnost. Zorbonavta byla umístěna uvnitř zorbu a upevněna ve vnitřní kuličce. Zkontroluje se upevnění.

   4. Použití zorb. Hlavní etapa, jejíž trvání závisí na typu služby / rysů terénu.

   5. Konec služby a návrat zorb. Vyskytuje se na konci placeného času.

   Náklady na projekt otevření Zorbing centra budou 1,894,000 rublů. Tato částka bude zahrnovat pořízení pozemku - 450 000 rublů, vytvoření zóny pro umístění instruktorů - 350 tisíc rublů. (dvě dřevěné domy pro 4 a 10 metrů čtverečních na klíč na základě 25 tisíc rublů na metr čtvereční), nákup vybavení - 779 tisíc rublů, zemní práce na kopání žlabů a vytváření nábřeží - 15 000 rublů. Náklady na nákup zařízení jsou uvedeny v tabulce. 2.

   Bumperball obchodní plán

   -Aktivní klub se světovou slávou a vysokou ziskovostí

   -Vyhlídka obchodní linie

   -Kompletní sada zařízení

   -Aktivní skupina "VKontakte"

   -BumperBall se nyní rozvíjí široce po celém světě a Rusku

   -Ve vašem městě nemusí být konkurenti vůbec

   -Vybavení nejkvalitnější (i když trochu použité, ale ve výborném stavu)

   -Zhotovené smlouvy a cena za pronájem nárazníků. Obchodní návrhy byly vyvinuty v několika oblastech

   -12 zajímavých videí

   -Hotové modely v aplikaci CorelDRAW: logo, banner, vizitky, komerční nabídky, propagace

   -Nemáte žádné výdaje, ale jen zisk!

   1) Bumperballs -10ks (9ks mají průměr 1,5m a průměr 1ks - 1,8m, materiál - TPU-0,7mm tlustý - odolný vůči vnějším vlivům a teplotním režimům - od +35 - 25

   2) Čerpadla pro inflaci -3ks.

   3) Mini fotbalová brána - 2 ks. Velikost je -140 x 80 cm.

   Královská licence je úspěšná zábava!

   Společnost "KingBall" s radostí sdílí s sebou úžasný nápad, který přináší skutečné peníze! Uspořádáme hry v nejoblíbenějším, mírně extrémním, aktivním a bezpečném sportovním týmu.

   Bumperball je zábava v koulích, včetně mnoha druhů her, párů i týmů. Koule se na přehrávači oblékají a zavírají tělo těsně pod pásem zezadu a 15-20 cm nad hlavou, což vám umožňuje provádět různé akrobatické kousky v mílích nebo jednoduše převalit přes hlavu. Bumperball od Kingbola je zábava, která dává plnou svobodu hráčům na hřišti, nehrají jen fotbal, porazí se s běžným startem a odlétají různými směry bez rizika zranění! Tato zábava přitahuje jak hráče, tak i fanoušky, protože sledování hry v takovémto fotbalu není o nic zábavnější než účast!

   Týmy se mohou skládat buď z 5 lidí, nebo z neomezeného počtu hráčů, mohou se během hry přímo změnit, z čehož jedna polovina může trvat několik hodin bez přerušení. A můžete uspořádat krátké zápasy po dobu 5-10 minut, a tak držet mini-turnaje. Tento přístup vám umožňuje velmi pružně upravit cenovou politiku a přilákat obě velké společnosti k vedení firemních soutěží a získat spoustu hráčů za hru s platbou 10 minut.

   Můžete hrát hry různými způsoby:

   • Jak neobvyklý způsob, jak strávit narozeniny
   • Zajistit vnitropodnikové soutěže nebo turnaj mezi různými společnostmi
   • Chcete-li hrát hry na městských prázdninách
   • Sbírejte týmy do turnajů
   • Pro dětské svátky
   • Pro promo akce.
   • A mnohem víc...

   Nikdo nezůstane lhostejný - hra na Kingball opouští mnoho pozitivních emocí a dojmů, které hráči sdílejí se svými přáteli a kolegy. Vzhledem k tomu, že hra je naprosto bezpečná, každý si může zahrát - pohlaví a věk nejsou absolutně důležité!

   Výhody podnikání při organizaci her v Kingball:

   • Je to zábavný sport, který je bezpečný a užitečný, neexistuje riziko úrazu.
   • Hrací hračky a děti a dospělí, maximální pokrytí cílové skupiny.
   • Můžete hrát hry jak v posilovně, tak i na otevřené půdě na trávě nebo písku.
   • Vysoká ziskovost, návratnost podnikání je 2-3 měsíce.
   • Plná podpora z naší strany, vždy vám pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy!

   Naše zkušenosti nám umožňují rychle otevřít naše podnikání bez vycpávky stejných kuželů, které jsme obdrželi, což znamená, že bychom měli získat naše výdaje a začít vydělávat rychleji, než jsme mohli! Poskytneme veškeré potřebné vybavení a materiály, stejně jako vždy poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky!

   Fórum podnikatelských nápadů: Franchise Bumperball

   Pokud chcete prodávat hotovou firmu

   Franchise Bumperball

   Olesia Sevgilim »03 října 2014, 16:32

   Franchise Bumperball

   Fórum podnikatelských nápadů »03 října 2014, 16:32

   • Související témata Odpovědi Zobrazení Poslední příspěvek
   • SMM-franchising
    Samvel »08 Úno 2018, 11:13 0 Odpovědi 1235 Zhlédnutí Poslední příspěvek Самвел
    08 února 2018, 11:13
   • Produkce, ale nikoliv franchising
    AndreyDTech »24 Dub 2015, 14:38 1 Odpovědi 1401 Zobrazení Poslední příspěvek od AndreyDTech
    24. dubna 2015, 8:54 hod
   • Franchise GoFriends
    vlad supra »Jun 12, 2015, 20:37 0 Odpovědi 1314 Zobrazení Poslední příspěvek od vlad supra
    12. června-2015, 20:37
   • Franšíza instagramů
    Nikita Akimov »22. května 2018, 11:44 0 Odpovědi 50 Zobrazení Poslední příspěvek Никита Акимов
    22. května-2018, 11:44
   • Osvědčení společnosti Samoresiq.ru
    Kalinin Pavel »06 Zář 2011, 15:48 0 Odpovědi 2342 Zobrazení Poslední příspěvek od Kalinin Pavel
    6.září 2011, 5:48 hod

   Kdo je online

   Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], Glogrem, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, MailRu [Bot], Majestic-12 [Bot], Willienix, Yandex [Bot]

   Bumperball obchodní plán

   S podporou skupiny společnost "Právní ochrana"

   • Domů nbsp / nbspZábava a rekreace nbsp / nbsp
   • Bumperball jako podnik

   Bumperball jako podnik

   Obchodování na zábavách je směr, který nepřestává být populární a poptávka. Aby se lidé mohli bavit a uvolnit, jsou ochotni zaplatit spoustu peněz. Zajímavý volný čas je nezbytný pro všechny osoby. Pomáhá diverzifikovat život, zmírnit únavu a napětí a občas přidávat adrenalin do těla. Přinášíme vaší pozornosti velmi vzrušující myšlenku z tohoto odvětví, kde můžete vydělat peníze - bumperball jako podnikání.

   Co je to bumperball?

   Toto je fotbal v nafukovacích koulích (podobně jako zorby). Podstata hry spočívá v tom, že na lidské tělo je položena transparentní nafoukaná koule PVC segmentů, které jsou naplněny vzduchem (horní část je zcela zakrytá). V tomto okamžiku jsou pohyby rukou omezené a nohy zůstávají volné. V tomto oblečení se musíte pohybovat kolem pole a pokusit se o branku v soupeřově bráně, tím více, tím lépe. To není dost snadné, je velmi obtížné udržet rovnováhu. Proto velmi často hráči spadají, vycházejí od sebe a ze země, připomínají zároveň koule. V této hře můžete udělat hodně - skate, skočit, létat na soupeře a je to naprosto bezpečné pro každého. Tato zábava se konala na konci roku 2011, kdy se dva Norové rozhodli nějak modifikovat obvyklé pro celý fotbal. Video s touto hrou se šířilo velmi rychle na internetu a popularita bumperball začala nabývat dynamiky.

   Chcete-li uspořádat firmu na bumperball, budete potřebovat:

   - koupit míče. Jejich počet závisí na počtu potenciálních účastníků hry. Pokud se tým obvykle skládá ze 3 - 5 osob, měli byste si koupit alespoň 10-12 míčů (tak, aby existovaly více náhradních). Cena jedné jednotky zboží o průměru 1,5 m je od 250 USD. a výše (vše závisí na výrobci);

   - organizovat své území po celou dobu hry (můžete si pronajmout pozemek, sportovní halu) nebo jít na místo zákazníka, které určil;

   - vytvářet reklamní bumperball jako obchod - místo na internetu, skupiny v sociálních sítích, distribuce letáků, inzeráty v periodickém tisku.

   Protože míče jsou poměrně těžké, asi 12 kg a jsou velmi horké, často zápas trvá 10-15 minut. Cena hry je asi 3-5 dolarů. na osobu.

   Velmi často se tato zábava objednává pro různé firemní akce, velké společnosti přátel pro párty. Snažte se dohodnout s organizátory svátků, že nabízejí vaše služby (samozřejmě za určité procento zisků).

   Bumperball jako podnikání je hodnou alternativou k obvyklé zábavě pro nás a dobrému platu pro každého obchodníka.