Dovoz tkanin z Indie

Indie je dlouho známá svými velkolepými látkami. Místní lidé začali pěstovat bavlnu před naší dobou tři tisíce let. A dnes, i přes vznik silných zařízení a rozsáhlých výrob, zůstává tkaní jedním z hlavních symbolů tohoto státu.

Díky levné pracovní síle a nízkým výrobním nákladům zaujímají indiánské tkaniny poměrně levný segment trhu, což je činí konkurenceschopnými vůči místním produktům. Především kupující z Ruska a západních zemí přitahují přírodní indické tkaniny. Obrovský úspěch, zejména u žen, využívá oblečení vyrobené z nejkvalitnější bavlny různých barev. Jedná se o různé šaty, šály, sukně a halenky. Velmi oblíbené tkaniny na hedvábí: šifon, dyupon, hedvábný kepř, satén, Ikat a další. Také vždy jsou v poptávce brokát, indické pleteniny a výrobky z vlny, například kašmír, textilie, pro které jsou tkané z jemných kozích vlasů na severu Indie.

Podle FCS Ruska v roce 2014 dosáhl bilaterální obchod mezi Ruskem a Indií 9,5 miliardy dolarů. Ve struktuře dovozu z Indie zaujímá textilní textil silné místo a je 13,7%, což představuje nárůst oproti předchozímu období. Prodej indického zboží slibuje velký zisk, protože cena výrobce je mnohem nižší než ceny v cenách ruských velkoobchodníků. Myšlenka velkoobchodní hodnoty tkanin může být složena při pohledu na návrhy indických továren zveřejněných na internetu, zejména na stránkách Alibaba.com. Tak například dodavatelé bavlněné tkaniny nabídnout od $ 1 až $ 6-7 za metr, cena hedvábné tkaniny se pohybuje od $ 1 až $ 36 (minimální nákup - od 100 metrů tkanin), což je pletené z $ 3 na $ 12 dolarů za kilogram. Abyste však mohli najít skutečně konkurenční ceny a spolehlivý dodavatel, musíte znát určité nuance.

Hledáte spolehlivého dodavatele

Nejjednodušší způsob, jak vyhledávat, je využívat zdroje B2B a vyhledávače, jako například Alibaba.com nebo company.com. Při podání žádosti najdete spoustu návrhů od indických společností zabývajících se výrobou tkanin a jejich kontaktních údajů. Nezapomínejme však, že na takových zdrojích mohou výrobci nechávat nespolehlivé informace o svých činnostech a v důsledku toho nemusí být výrobci, ale prodejci z druhé ruky.

Nejlepší možností je samozřejmě jejich vlastní spojení nebo přinejmenším existence společných známých. Osobní kontakt vám umožní zhodnotit výrobce a ujistit se o jeho dobré víře. Indiáni navíc osobně preferují osobu, s níž se zabývají. Let do Indie přímý let Moskva-Dillí vás bude stát asi 15-20 tisíc rublů jedním způsobem, a služby soukromého tlumočníka bude stát asi 100-120 dolarů za den. Můžete se také podílet na hledání dodavatele obchodním zájezdem do jedné z největších textilních výstav, které se pravidelně konají v Indii. Zde jsou některé z nich.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Mezinárodní výstava textilu, oděvů a doplňků Příslušenství obchodní výstava v Bangalore. Nejlepší dodavatelé z Indie i ze zahraničí ukazují širokou škálu látek, oděvů, povrchů, ozdob a doplňků. Je zde příležitost mluvit s lídry v oboru, prozkoumat nové investiční příležitosti a nalézt nové obchodní partnery. Organizátoři: S S Textile Media Pvt. Sro Výstavní místo.

Mezinárodní výstava textilií a inovací pro textilní průmysl InFashion v Bombaji / Bombaji. Prokazuje nejnovější inovace na trhu s vlákny, tkaninami a přízí, konečnou úpravou textilií a oděvů, designem a modelováním. Výstava je doprovázena semináři, setkání s odborníky, demonstrace. Pořádá: skupina snímků. in, Faitma. Výstavní místo.

Každoroční mezinárodní výstava látek a příslušenství Vastra v Jaipuru. Prezentované bavlna, hedvábí, len, vlna, syntetická pletenina, stejně jako potažené tkaniny, tkaniny pro prádlo a plavky, funkční a plošných textilií, vláken a vláken, krajky a příslušenství. Pořadatel akce: Rajasthan State Industrial Development and Investment Corporation Ltd. (RIICO), FICCI. Výstavní místo.

International Handwoven Exhibition Indie Mezinárodní veletrh Handwoven v Chennai. Výstava, která demonstruje kupujícím světové komunity exkluzivní výrobky vytvořené pomocí ručních stavů. Ložní a stolní prádlo, kuchyňské utěrky, podlahové krytiny, záclony a jiné textilní materiály. Organizátor: Rada pro podporu exportu Handloom. Výstavní místo.

Mezinárodní pletací a pletací výstava Knit-Vision Indie. Akce zaujme velké množství zahraničních firem, investorů a firemních účastníků. Návštěvníci akce se seznámí s trendy ve vývoji pletařského průmyslu, inovacemi a styly, metodami a metodami vytváření tkanin, nejmodernějšími technologiemi pro výrobu měkkého a pohodlného oblečení. Organizátor: Showman Associates Private Limited. Webová stránka.

Každoroční mezinárodní knitwear a pletení výstavy Indie Knit Fair (IKF) v Coimbatore. Mezi hlavní skupiny produktů představených na výstavě: svetry, vesty, šaty, sukně, trička, šortky, pyžama, halenky, spodní prádlo, košile, teplákové soupravy, plavání doplňky, Pánské, dámské a dětské oblečení z bavlněných tkanin. Organizátor: Sdružení IKF. Výstavní místo.

Mezinárodní výstava technických textilií, inovativních tkanin a netkaných materiálů Techtextil India se koná každé dva roky v Bombaji / Bombaji. Akce je věnována technologickému rozvoji, surovinám a jejich použití v různých oborech, výrobním procesům, zpracování a využití odpadů. Pořadatel: Messe Frankfurt Trade Fairs Ltd. Výstavní místo.

Mezinárodní výstava oblečení a obuvi, textilu a kůže Mezinárodní kožený veletrh. Organizátor: ITPO - Indie Organizace pro podporu obchodu. Výstavní místo.

Takové výstavy vylučují nepoctivé podnikatele, takže šance najít spolehlivého dodavatele je mnohem vyšší. Pokud se však vaše činnost vztahuje k malému velkoobchodu, je nepravděpodobné, že váš návrh bude v zájmu velkých producentů. V tomto případě je lepší se snažit najít dodavatele na velkých velkoobchodních trzích s oděvy a látkami.

Mezi nejznámější patří trhy Sarogzhini Nagar a Sadar Bazaar v Dillí a trh Mulji Jet v Bombaji. Ten je považován za největší textilní trh v zemi, pod jednou střechou je asi 1000 obchodů. Trh Mulgi Jeta je dlouhá, krytá ulice s vlastní bezpečnostní službou a vybavením. Všechny obchody společnosti Mulgi Jet se zabývají především velkoobchodem a polotovarem.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Trh Sarogini Nagar v Dillí je považován za místo pro ty lidi, kteří chtějí být na vlně módních trendů, ale nechtějí za to moc platit. Zde v té části trhu, nazývaného trh Babu, najdete značkové oblečení za nízkou cenu a početné padělky.

Trh Sadar Bazar je největším velkoobchodním trhem v Dillí, který se nachází v západní části ulice Hari Baoli ve starém městě. Tento trh je dobře známý svými nízkými cenami, vždy přeplněnými kupujícími a skládá se z mnoha částí. V podstatě se Sadar Bazaar zabývá velkoobchodníky, ale na trhu se také rozvíjí maloobchod.

Doprava a celní odbavení bez rizika

Dalším důležitým krokem je přeprava hotových výrobků od výrobce do vašeho skladu. Rusko a Indie jsou na stejném kontinentu, proto je dodávka nákladu možná jak na vodě, tak na vzduchu, a na zemi. Nicméně v čisté podobě se určitý druh dopravy používá extrémně vzácně. Komplexní logistické schémata a tzv. Multimodální přeprava se často používají častěji. Multimodální doprava je dodávkou různých druhů dopravy v jakékoli kombinaci. Účelem tohoto typu doručení je minimalizovat dobu doručení a jeho náklady.

Logistický proces dodávky zboží z Indie zahrnuje mnoho komponent. Tato sbírka zboží od dodavatele, a lodní doprava do indického přístavu nebo letiště vyzvednutí, evidence vývozních dokladů, konsolidace zásilek do strany (v případě dodání po moři), certifikace, celní odbavení, a nakonec dodávka do skladu zákazníka. Všechny tyto otázky budou vyžadovat, aby leví podíl úsilí. Proto je jedním z nejjednodušších „bílých“ možnosti doručení - využít služeb specializovaných logistických společností, které nabízejí nejen dopravu, ale také celou řadu služeb, jako je pomoc při celním odbavení, certifikace, skladování, Survey (nezávislá kontrola zboží a dopravních prostředků) a pojištění. Navíc, tyto podniky již zavádějí své vlastní strategie interakce s indickými partnery a znát jejich mentality, což je také důležité, protože obchodní metoda Indů je výrazně odlišná od západního kanovníka (existují případy nedbalosti plnění smluv, kdy dodané zboží je výrazně nižší kvality než dříve schválené vzorky).

Nejprve je třeba vyřešit problém získávání zboží od indického dodavatele a jeho doručení do přístavu. Logistické společnosti obvykle nabízejí tento proces provádět za 3-5 dní. Dále přichází otázka, jak zboží opustí zemi. Stojí za to říci, že začátek dopravy z Indie z automobilové nebo železniční dopravy je nejvíce neproduktivní podnikání. Pohybuje se pozemní cestou nákladním automobilem, dopravce musí překročit mnoho státních hranic a průchod jakéhokoli hranice znamená soubor dokumentů. Problémy jsou způsobeny doručením železnice. Za zmínku stojí přinejmenším skutečnost, že v Indii existují tři typy měřidel, které mají různé šířky. Proto vám dopravce s největší pravděpodobností nabídne dodávku zboží letecky nebo po moři.

Aviadostavku se zpravidla vybírá pouze v případě, že důležitou roli hrají termíny nebo je povinen dodat vzorky výrobků. Tato metoda je nejrychlejší, ale také nejdražší. V takovém případě bude dodávka konsolidovaných nákladů pod klíčem (s celním odbavením) trvat nejméně dva týdny. Přeprava nákladů do 500 kg bude stát asi 12-15 dolarů za kilogram.

Nejnižší sazby platí pro přepravu textilií po moři (od 1 USD za kilogram). Praxe lodních společností ukazuje, že textilie jsou zpravidla přepravovány v poměrně velkých dávkách. Textil může být balen jako oddělené nádoby (20 nebo 40 stop) nebo jako součást kombinovaného nákladu, pokud je jeho objem od 1 do 5 kostek. Námořní přeprava trvá asi 35-45 dní. Je třeba poznamenat, že logistické společnosti spolupracující s Indií se zpravidla zaměřují na přístav Petrohradu nebo jiné přístavy v pobaltských zemích. Další způsob určení a způsob doručení jsou diskutovány samostatně.

Tkaniny a jejich jména

Dnes v obchodech najdete velké množství různých tkanin. O původu téměř každého z nich může říct jméno, které zpravidla označuje místo vytvoření tkaniny nebo její vlastnosti.

Nikdo si nepřemýšlí o tom, proč má tato tkanina takový název. A marně, protože to může vyprávět o původu každého materiálu, stejně jako jméno, které nese informace o předcích určité osoby, o jejich povoláních nebo o lokalitě, ve které žili. Když hovoříme o tkáních, pak pro mnohé to bude objev, že se zdá, že domorodé a známé materiály, ukázalo se, přišly k nám ze zahraničí.

Tento známý kaliko - z Indie!

Není to tak dávno, že hlavní město Ruska bylo nazýváno bavlnou, a to proto, že tento materiál byl v těchto dnech nejčastější. Ale ne každý ví, že chintz je přinesen z Indie, a jeho jméno se převádí jako "motýlí". Přinesli ji v 18. století za vlády Petra Velikého. Ale brzy se naše vlastní výroba zlepšila a naše chintzové začaly úspěšně konkurovat těm, kteří se prodávali v zahraničí.

Moleskine nebo "zasraná kůže"

Tato pozoruhodná tkanina je známa jen několika málo, i když má velmi dobré vlastnosti. Druhé jméno je kurva kůže. Proč se to říká? Tento materiál je neuvěřitelně silný a špička, a tak dostal tak rychlé rozšíření. Z toho dnes dělají obleky, speciální oblečení, vnější oblečení. Věci vyrobené z moleskin mají lesklý a hladký povrch. Pochází z Anglie a v angličtině toto slovo znamená "kůži krtek".

Delfín je pokryt hustou hromadou zevnitř a zezadu. Z tohoto důvodu je poměrně teplý a používá se při výrobě teplého spodního prádla, vrchního oblečení pro ženy a děti, stejně jako sportovních obleků. Přikrývky v naší zemi jsou již dlouho oblíbené. Materiál byl přinesen z Holandska.

Atlas a samet - lidé z arabských zemí

Další krásná a drahá tkanina je sametová. To bylo vytvořeno v arabských zemích a nejprve se objevil v jižní Evropě (Francie a Itálie), a pak se dostal k nám. Je vyroben z čistého hedvábí nebo s použitím speciálních přísad. Nádherná hromada na přední straně jí dává velmi elegantní vzhled. Sametové oblečení je navíc dostatečně teplé.

V 16. století je výroba této tkaniny v Rusku organizována speciálně pozvanými italskými řemeslníky. Petr první vytvořil vlastní továrnu, kde se vyrábělo nejen atlas, ale i jiné látky, například atlas, který byl také dovezen ze Střední Asie. Tam je stále používán k šití národního oblečení. Tyto materiály jsou neuvěřitelně krásné a jsou nejlepším materiálem pro šití luxusních a gala (večerních) oděvů. Byla populární v Rusku a Cambric, poprvé ve 13. století ve Flandrech. Byl vyroben z lněné příze. Dnes je přidána bavlna.

Francouzské tkaniny - popel a gobelín

Poplin je materiál vyrobený z čistého hedvábí nebo částečně hedvábí. Také je vyroben z bavlny a jeho charakteristickým rysem jsou příčné jizvy malých rozměrů. To bylo vytvořeno ve Francii v Avignonu a je považováno za ideální látku pro pánské košile nebo dámské blůzy a šaty.

Tapiserie dostala toto jméno na počest řemeslníka, který tuto látku namaloval. Jeho jméno bylo Jules Gobelin, v 16. století vytvořil ve Francii svou dílnu pro výrobu koberců. Tkalcovi, kteří zde pracují, vytvořili na výrobcích ručně jednoduché neuvěřitelné kresby. Dlouhé a pečlivě vytvořené obrazy nejrůznějších přírodních krajin, starobylých památek architektury a dokonce portréty byly vyrobeny na kobercích. Často se jednalo o domácí téma.

Jednalo se o skutečné umělecké dílo ručně vyrobené a měly velmi vysokou cenu. Dnes se nacházejí pouze v muzeích (v poustevně Petrohradu nebo v Moskvě v textilním muzeu textilního institutu). Tam jsou nádherné koberce s velkým okrajem a bez něj. Pro výrobu pouze jedné hranice někdy trvalo několik let. Použité materiály byly vlna, tónovaná různými přírodními barvivy. Bližší k 20. století, toto řemeslo se dostalo k ničemu, protože tyto výrobky byly obtížné vyrábět a měly vysoké ceny. Dnešní koberce jsou vyráběny na moderních strojích, které mají počítačové ovládání, ale stále nejsou tak cenné jako staré ruční práce.

Bologna byla vynalezena v Itálii

Tato "mladá", ve srovnání s ostatními, má tkaninu italské kořeny. Byla vytvořena ve městě Bologna se stejným jménem a dnes je jedním z nejoblíbenějších materiálů (zejména u mladých lidí), které mají vodoodpudivé vlastnosti. Používá se na šití a pláštěnky, různé vesty, kalhoty atd. Po nošení takového oblečení - nejlepší způsob, jak se mokré v dešti a mokrý sníh. Vymyslená bologna byla před 30 lety.

Výroba všech tkání je nyní probíhá. V nových materiálech jsou uvedeny jména osob speciálních profesí, tzv. Dessinators (textilní designéři).

Uveďte jména jiných tkání a vysvětlete jejich původ.

Brokatel - těžká brokátová tkanina s použitím zlatých a stříbrných nití, jejichž tkaný vzor napodobuje výšivku (z francouzského slova brocher - pro vazbu se zlatým).

Manšestr - z anglického slova samet - samet.

Damaškové tkaniny nebo dámy jsou husté hedvábné tkaniny přivezené ze Sýrie. Jméno pochází z názvu města Damašku.

Kamka je hedvábná tkanina čínského původu. Z Číny je dodáván do Indie. Popsal Afanasy Nikitin ve slavné "Cestě tří moří".

Castor - tkanina s nízkým a tlustým, česaným. jedna strana hromady (z řeckého "bobra").

Kašmír je hladká látka z vlny, která byla původně vyrobena v Kašmíru (Indie).

Madapolam - bavlněná plátěná tkanina indického původu (jménem města Madapolam).

Mackintosh je pogumovaná tkanina, pojmenovaná podle jejího autora, Angličana Mackintosh.

Mitkal je tenká bavlněná tkanina arabského původu.

Muslin - tenká bavlněná tkanina (po jménu města Mosul v Iráku).

Brocade je tlustá hedvábná vzorovaná tkanina s použitím zlatých a stříbrných nití perského (iránského) původu.

Pique - hedvábné a bavlněné tkaniny s reliéfním a konvexním vzorem v podobě příčných nebo podélných jizev nebo kostek. Název tkaniny pochází z francouzské piggy - prošívané, navlečené, propíchnuté.

Raventukh je oděná lněná tkanina. Jméno je holandské, nazývalo se to hustou konopnou látkou.

Reps - hustá bavlněná nebo hedvábná tkanina holandského původu s podélnými nebo příčnými jizvami.

Satin je tenká hustá bavlněná tkanina čínského původu.

Taft - tenká hladká hedvábná tkanina pochází z Persie (Írán).

Tweed je hustá vlněná tkanina skotského původu.

Teak je holandské jméno pro těsné prokládané plátno.

Tricot - vlněná tkanina pochází z Francie.

Faydeshin - tlustá hedvábná tkanina (z francouzské faille de chine - čínská fáje).

Chesucha je lehká hedvábná tkanina čínského původu.

Šál je perzské jméno pro dámské vlněné šály.

Tento seznam názvů tkání může trvat neomezeně. Je však třeba poznamenat, že názvy tkání jsou uvedeny nyní. Dělají to jejich autoři - desynteři, kteří navrhují nové tkaniny.

Návrháři tkanin se nazývají dessinátory. Toto slovo pochází od francouzského dessinatera - navrhovatele.

Lněné tkaniny z Indie

indická bavlněná tkanina 0? hotKeyText.join (''): '' ">

Pokračováním v používání služby AliExpress souhlasíte s používáním souborů cookie (více se podívejte na naše zásady ochrany osobních údajů). Předvolby cookie můžete upravit v nabídce vlevo.

 • Nejlepší zápas
 • Cena (od nejnižšího do nejvyšší)
 • Cena (od nejvyšší po nejnižší)
 • Počet objednávek
 • Hodnocení prodejce
 • Datum přidání (od nového do starého)

Nenašli se žádné produkty

Žádné produkty odpovídající "indické bavlněné tkaniny".

Nenašli se žádné produkty

Žádné produkty odpovídající "indické bavlněné tkaniny".

Velká encyklopedie ropy a plynu

Lněné tkaniny

Tenká bavlněná plátěná tkanina, podobná jako plátno. [1]

U prádla je zapotřebí vysoká propustnost vzduchu a hygroskopicita. Tkaniny pro letní oblečení by měly mít také dobrou průchodnost vzduchu. Naopak, vysoká propustnost vzduchu pro horní zimní oblečení je nepřijatelná, protože může přispět k rychlému ochlazení těla. Propustnost látky je obvykle vyjádřena jako objem vzduchu (v mililitrech nebo litrech), který prochází přes 1 cm2 nebo 1 m2 tkáně za sekundu za určitého tlaku. [2]

Ke speciálním plátěným látkám patří greensbon a klíšťata; používají se pro šití, pánské kalhoty a kombinézy. Kvůli speciálnímu prokládání na povrchu grinsbonu se vytvoří vzorek v podobě vánočního stromku. [3]

Chcete-li uložit lněné tkaniny s mechanickým praním je třeba pečlivě sledovat kvalitu praní materiálů a dodržování norem jejich spotřeby, respektive textilie staré, špinavé prádlo a způsobu zpracování prádla technologií v prádelně. Pro usnadnění kontroly prádelny musí být prádelní zařízení doplněno přístroji. [4]

Stávající rozsah lněné tkaniny zahrnují tenkou bavlněné tkaniny v plátnové vazbě s hladkým povrchem - bělicí kartounů, mušelínu madapolam, batist, citronový atd této husté tkáně s několika dost dlouho, propustný pro vzduch a vodní páry, dobré vodivé teplo a absorbující mnoho. malá vlhkost, rychle znečišťující. Když jsou tyto tkáně navlhčeny, jejich tepelná vodivost stoupá a propustnost vzduchu klesá téměř na nulu. Povlečené potem, drží se na kůži, takže je obtížné pohybovat, a pak rychle uschne a odvádí teplo z těla. [5]

Používá se pro výrobu oděvních a lněných textilií, jakož i pro výrobu technických výrobků. [6]

Mada-nollam (Madapollam) v Indii] - bavlněná tkanina, lesklá a tvrdá. [7]

Rigidita vody výrazně ovlivňuje kvalitu prádla, stejně jako opotřebení prádla. Tvrdá voda obsahuje rozpustné soli vápníku, hořčíku, železa a jiných kovů, které tvoří mýdla nerozpustné sloučeniny. [8]

Kromě toho, že kniha je cenným nástrojem hospodyňky při jejich čtení lněné tkaniny a různých materiálů používaných pro mytí, barvení, dokončení, sušení a dezinfekční prostředky pro odstraňování skvrn z různých tkání. [9]

Významná část mýdla je připojen na soli těchto kovů za vzniku nerozpustného lepivé zbytky na praní tkanin, který mu dodává nažloutlý nebo šedavý nádech a zhoršuje fyzikální a hygienické vlastnosti prádla, stejně jako jeho nošení. Pouze v změkčené vodě, bez soli vápníku a hořčíku, nemá tukové mýdlo tyto nevýhody a dává správný účinek. [10]

Vlákna a nitě živočišného původu - vlna, hedvábí - se používají hlavně k výrobě tkanin a plátěných tkanin a vlna je také pro svrchní oděvy a pleteniny. [11]

Nevýhody kapronového hedvábí zahrnují jeho nízkou hygroskopicitu, která neumožňuje jeho použití u plátenných tkanin. [12]

S ohledem na jednoduchost procesu barvení s rozpustnými barvicími látkami se zřejmě velmi snadno používají, zvláště když jsou barvené viskózní prádlo barvené. [13]

Pod působením alkalických látek (soda, atd.), Berlínský azur se změní na žlutý, čímž uvolní sloučeniny železa, které jsou škodlivé látce. [14]

Jak již bylo uvedeno výše, jedním z důvodů, které brání použití polypropylenových vláken jako textilních surovin pro výrobu plátna a pleteniny, je špatná barvitelnost. [15]

Domácí textil indický

Chcete zdobit svůj čalouněný nábytek? Chraňte ji před skvrnami? Nebo jen přineste do sálu čerstvý vzkaz? Tato deka s krásným písmem ve stylu patchwork nabízí širokou škálu možností použití: ať už jako ubrus nebo jako ubrus.

Pokud vezmeme v úvahu přímou funkci polštáře, pak tajemný portrét "Indie" připravený stát se pro vás nejlepší designér krásných snů. Silný přírodní tkanina, vzduchová náplň, magnetický vzor, ​​- dekorační polštáře.

Polštář Ian Sníh, vytvořit útulný domov, ručně vyráběné v Indii, veletrhu Print kaktus, kartáče, Z Eco Úpravy kolekce, výrobní proces přinese snížení emisí uhlovodíků. Etická značka Ian Snow byla vytvořena partnerem Ianem (Ianem).

Polštář Ian Snow, měkká textura, vyrobeno ručně v Indii, spravedlivý obchod, design ve stylu barevného bloku, když jedna barva nestačí, ze sbírky Eco Edit. Etickou značku Ian Snow vytvořil partner Ian a Jakki. Nabízí sbírku.

Polštář Ian Sníh, Polštáře nic moc nestane, ručně vyráběné v Indii, fair trade, výšivky provádí ručně, Solid protiinflační, blesky, z kolekce Eco Edit, protože péče o planetu - je to v pohodě. Vytvořila etická značka Ian Snow.

Reference: 50.18.73.0101 béžová Složení: 100% bavlna Rozměry: 160h220 viz design Země: Greece Stát: Ruska Zboží certifikovaný Balení: PVC

Článek: 02648-PC-GB-004 Barva: multi Kompozice: 100% polyester Popis: deka s 3D vzorkem je integrálním atributem každé pohovky nebo lůžka. Užijte si dovolenou na Seychelách nebo uvažujte o krásné přírodě a.

Etnické motivy žakárského vzoru dělají ručník neobvyklý a originální. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Plo.

Etnické motivy žakárského vzoru dělají ručník neobvyklý a originální. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Plo.

Reference: CP 1004 160X320 bílá, béžová Složení 70% bavlna 30% len Popis: měkké tkaniny s velkými béžové pivoňka, úprava okrajů do buňky a široký bavlny šití. Balení - zásobník mangového dřeva. Péče o výrobek: stroj.

Reference: RI-3274-1-160X250 béžová Složení: 100% bavlna Popis: tkanina o tloušťce od barvy měkké bavlněné Naturale s květinovým vzorem vanilky barevného se stejnou barvou ryushyu bavlny voálu a připojených rozměry béžové hran.

Reference: RI-2640A-1-180X320 béžová, bílá Složení: 100% bavlna Popis: hustá bílá látka s květinovým vzorem, s bílým širokým připojeným okrajem a dokončovací bavlněné krajky závitem s páskou hedvábí Rozměry: 180h320 cm.

Pletená přikrývka "INDIA" je vyrobena z akrylu. Proto takové pletené pláty mají dobrou odolnost proti opotřebení a trvanlivost. A nepochybně se pletená kostka stane jasnou stylovou výzdobou vašeho interiéru!

Reference: 1007 KP D180 Barva: bílá, béžová Složení 70% bavlna 30% len Popis: Set - jemný hadřík s velkým béžovým pivoňky, úprava okrajů do buněčných a bavlněných tkanin širokých 6 a šití. Balení - zásobník mangového dřeva. Péče o.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Jacquardova ručník s orientálním exotickým vzorem se přenese do atmosféry východní pohádky. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

Reference: PG-06102 Barva: Hnědá Materiál: 100% bavlna, česaná příze Popis: dlouholetou sponek bavlněný kapesník uplatnění environmentálně šetrných technologií barvení a tkaní hustotě 480gr. Péče o výrobek: mytí při 40 °.

Etnické motivy žakárského vzoru dělají ručník neobvyklý a originální. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Plo.

Reference: 50.18.73.0102 béžová Složení: 100% bavlna Rozměry: 180h220 viz design Země: Greece Stát: Ruska Zboží certifikovaný Balení: PVC

Referenční číslo: RI-5034-150X180 šedá, světle béžová Složení: 100% bavlna Popis: oválný ubrus ve stylu „Provence“ husté měkké bavlny, zdobené jemnou krajkou. Ubrus může být doplněn o ubrousky, dvojité náhradní ubrousky.

Chcete zdobit svůj čalouněný nábytek? Chraňte ji před skvrnami? Nebo jen přineste do sálu čerstvý vzkaz? Tato deka s krásným písmem ve stylu patchwork nabízí širokou škálu možností použití: ať už jako ubrus nebo jako ubrus.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Ložní prádlo Amrita. Složení: tahová hustota 300TS. Podrobnosti: klasický střih, panelový design, indický ornament s paisleyovými prvky, obojstranný potah na duvetu, obdélníkový polštář, monofonní arch. Barva: hnědá. Nastavte.

Etnické motivy žakárského vzoru dělají ručník neobvyklý a originální. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Plo.

Terry terry multi-barevné jacquard Indie, velikost 100x160cm.

Reference: RI-2640A-1-160X220 béžová, bílá Složení: 100% bavlna Popis: hustá bílá látka s květinovým vzorem, s bílým širokým připojeným okrajem a dokončovací bavlněné krajky závitem s páskou hedvábí Rozměry: 160h220 cm.

Jacquardova ručník s orientálním exotickým vzorem se přenese do atmosféry východní pohádky. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

KOLEKCE UMÍSTĚNÍ TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Jacquardova ručník s orientálním exotickým vzorem se přenese do atmosféry východní pohádky. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

Skříňka na polštáře INDIAN ELEPHANT (štěstí) 50x50 cm Barva: černá. Sezóna: celoročně. Složení: bavlna, polyester

Jacquardova ručník s orientálním exotickým vzorem se přenese do atmosféry východní pohádky. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

Referenční číslo: RI-5044-150X220 barva: šedá, červená Materiál: 100% bavlna Popis: oválný ubrus z masivního měkké bavlněné šedá s všité do dvou širokých pruhů červené ozdoby, zdobené nášivky ve tvaru srdce. Ubrus může být.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Reference: PG-06076_GREY Barva: šedá Materiál: 100% bavlna, česaná příze Popis: dlouholetou sponek bavlněný ručník s použitím ekologicky šetrných technologií barvení a tkaní hustotou 450g. Péče o výrobek: mytí při 40 °.

Reference: PG-06067_LATTE Barva: Brown Materiál: 100% bavlna, česaná příze Popis: dlouholetou sponek bavlněný ručník s použitím ekologicky šetrných technologií barvení a tkaní hustotě 600gr. Péče o výrobek: prací prostředek.

Reference: PG-06059_GREY Barva: šedá Materiál: 100% bavlna, česaná příze Popis: dlouholetou sponek bavlněný ručník s použitím ekologicky šetrných technologií barvení a tkaní hustotě 600gr. Péče o výrobek: mytí při 40 °.

Referenční číslo: RI-3335-2-160X220 Barva: bílá, béžová Složení: 100% bavlna Popis: tkanina ze silného bavlněného měkké mléčnou barvu s béžovou srdce, zdobená jemnou krajkou a bavlněné béžové hraně v rozích visely měkké srdce. Ukr.

Referenční číslo: CP 984 160X320 Barva: multicolor složení: 100% bavlna Popis: Béžová tkanina s velkým romantickým květinovým potiskem s adjoint širokým okrajem béžová hnědá svázaný podél okraje smyček vzduchu. Balení - zásobník.

Reliéfní žakárový vzor ve formě pásů bude muset ochutnat znalce moderního designu. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

Bedspread Indie, 180x220

Reference: RI-2551-1-160X220 bílá, béžová Složení: 100% bavlna Popis: ubrus béžová bílá lilie, monotónní okraj smyčky svázané vzduch Rozměry: 160h220 cm Hmotnost: 0,7 kg péče produkt: praní v 30 ° C v dešti.

Velkolepá sada kuchyňských utěrek vyrobených v nejlepší továrně textilu v Indii. Vytvoření našich ručníků bylo vyrobeno týmem profesionálních designérů a technologů, aby váš dům byl krásný, útulný a šetrný k životnímu prostředí. (odstín výrobku může.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Reference: CC 953 160X320 Barva: béžová, červená Materiál: 100% bavlna Popis: Set: Béžová ubrus tenký červených krvinek. Sousední okraj je zdoben malými vínovými růžemi a jemnými výšivkami v rohu + 6 béžových ubrousků v jemné růži.

Reference: RI-3326-1-150X220 bílá, béžová Složení: 100% bavlna Popis: bílé látky ze silného měkké bavlny, zdobené s širokým šedo-béžový připojené hrany v rozích smyčku stehu švu a použití plstěného barvy R.

Výrobek: PG-06059_LATTE Barva: hnědá Složení: 100% bavlna, česaná příze Popis: bavlna s dlouhými vlákny s technologií barvení a tkaní šetrnými k životnímu prostředí, hustota 600g. Péče o výrobek: prací prostředek.

Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Hustota 600 g / čtvereční. m.

Kód produktu: RI-3315-1-160X180 Barva: béžová Složení: 100% bavlna Popis: Ubrus je vyroben z hrubé bavlny, stylizovaný "pod pytlíkem" s okrajem. Zdobeno aplikací z hnědé plsti Barva: 160x180 cm Hmotnost: 0,8 kg.

Žakárový ručník. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Hustota 550 g / čtvereční. m.

Reference: RI-3274-2-180X320 béžová Složení: 100% bavlna Popis: tkanina o tloušťce od barvy měkké bavlněné Naturale s květinovým vzorem vanilky barevného se stejnou barvou ryushyu bavlny voálu a béžové hrany připojené k zásobníku.

Výrobek: PG-06067_GREY Barva: šedá Složení: 100% bavlna, česaná příze Popis: bavlna s dlouhými vlákny s technologií barvení a tkaní šetrnými k životnímu prostředí, hustota 600g. Péče o výrobek: mytí při 40 °.

Článek: RI-5028-D180 Barva: Vícebarevná Složení: 100% bavlna Popis: Vyrobeno z husté měkké bavlny, zdobené srdcem a jemnou bílou krajkou. Ubrus může být doplněn o ubrousky ze stejné kolekce. Rozměry: průměr 180 s.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Velkolepá sada kuchyňských utěrek vyrobených v nejlepší továrně textilu v Indii. Vytvoření našich ručníků bylo vyrobeno týmem profesionálních designérů a technologů, aby váš dům byl krásný, útulný a šetrný k životnímu prostředí. (odstín výrobku může.

Velkolepá sada kuchyňských utěrek vyrobených v nejlepší továrně textilu v Indii. Vytvoření našich ručníků bylo vyrobeno týmem profesionálních designérů a technologů, aby váš dům byl krásný, útulný a šetrný k životnímu prostředí. (odstín výrobku může.

Kód: KK948 160H400 béžová Složení: 100% bavlna Popis: měkké tkaniny ze silného mléčně bavlny s komplexním potrubí béžové, přehoz tkaniny a tkaniny s tištěným „nápisem pero“ v zásobníku mangovníku. Balení - zásobník.

Reference: RI-3274-1-150X180 béžová Složení: 100% bavlna Popis: tkanina o tloušťce od barvy měkké bavlněné Naturale s květinovým vzorem vanilky barevného se stejnou barvou ryushyu bavlny voálu a připojených rozměry béžové hran.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Velkolepý kus z kolekce předmětů pro zdobení domu z New Jersey Karma Living. Karma Living polštář s výšivkou v jasných barvách. Zip a vyjímatelná vložka. 80% bavlna / 20% akryl. Dovoz z Indie. Rozměry Šířka: 20 in.

Žakárový ručník. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti pohlcující vodu, hypoalergenitu, měkkost a objem. Hustota 550 g / čtvereční. m.

Reference: PP 1011 180X360 béžová Složení: 100% bavlna Popis: Set: tkanina z tlusté měkké barevné bavlněné naturel s květinovým vzorem Kyvadlová vanilkové barvy a stejné barvy volánky. Baleno v misce Mango + 6 c.

KOLEKCE UMÍNKY TM Luxusní Ájurvéda. Ayurveda je nejstarší existující systém, dědictví staré Indie. Jeho jméno doslovně přechází jako "Věda života". Ve sbírce se stovky let staré tradice vzájemně propojují s nejmodernějšími technologiemi. Mahra.

Reference: RI-3274-2-180X360 béžová Složení: 100% bavlna Popis: ubrusy oválné měkké bavlny z husté barvy s květinovým vzorem Naturale vanilky barevného se stejnou barvou ryushyu bavlny voálu a připojené béžové hranou.

Výrobek: PG-06086_GREY Barva: šedá Složení: 100% bavlna, česaná příze Popis: bavlna s dlouhými vlákny s ekologickými barvivy a technologiemi tkaní, hustota 450gr. Péče o výrobek: mytí při 40 °.

Velkolepá sada kuchyňských utěrek vyrobených v nejlepší továrně textilu v Indii. Vytvoření našich ručníků bylo vyrobeno týmem profesionálních designérů a technologů, aby váš dům byl krásný, útulný a šetrný k životnímu prostředí. (odstín výrobku může.

Pletená přikrývka "INDIA" je vyrobena z akrylu. Proto takové pletené pláty mají dobrou odolnost proti opotřebení a trvanlivost. A nepochybně se pletená kostka stane jasnou stylovou výzdobou vašeho interiéru!

Prototyp animalistic fantazie začal malovat štětcem William Beechey - slavný anglický malíř z počátku XIX století, napsal nejznámější portréty Lord Horatio Nelson - viceadmirál, velitel britského loďstva. Nelson přijal.

Reliéfní žakárový vzor ve formě pásů bude muset ochutnat znalce moderního designu. Vyrobeno z indické bavlny s dlouhými vlákny. Speciální příze má vynikající vlastnosti absorbující vodu, hypoalergenitu, měkkost.

Dekorativní pletené sidushka 35 * 35, design "Indie" na strunách. Účinně doplňuje interiér obývacího pokoje, kuchyně nebo školky a může se stát nádherným darem pro každou dovolenou.

Výrobní číslo: PG-06107 Barva: ruby ​​složení: 100% bavlna česaná příze Popis: Dlouho sešívačkou bavlna ručník s použitím ekologicky bezpečných technologií barvení a produktů pro péči o tkaní: praní při teplotě 40 ° C, nevyžaduje žehlení.

Referenční číslo: 02648-IC-OK-003 Barva: Univerzální Materiál: 100% polyester Popis: Ubrus s jasným vzorem a objem 3D transformace kuchyni, opticky rozšířit prostor a vytvořit atmosféru radosti a pohodlí. Obraz nezmizí, není molt.

Reference: RI-3274-2-150X180 béžová Složení: 100% bavlna Popis: tkanina o tloušťce od barvy měkké bavlněné Naturale s květinovým vzorem vanilky barevného se stejnou barvou ryushyu bavlny voálu a béžové hrany připojené k zásobníku.

Indické tkaniny: krásné poselství ve věku

Starověká kultura Indie se projevuje ve všem: architektuře, malbě, literatuře. Ženy také přijaly pozdravy z minulosti ve formě krásných tkanin. V mnoha provinciích, záležitost pro sari, další národní šaty se vyrábí již před několika staletími. Indiánské tkaniny jsou jedinečné, pro jejich výrobu se používají pouze přírodní vlákna, malované složitými orientálními kresbami, které používají zlaté a stříbrné nitě.

Móda pro věky

Existují spolehlivé důkazy o tom, že pro Indii, Egypt, Řecko, indické tkaniny byly k dispozici až v roce 327 př.nl od doby Alexandra Velikého. Ale předtím se již tkví na území Hindustanu. Archeologové nalezli fragmenty bavlněné tkaniny během výkopů v údolí řeky Indus. Tyto objekty pocházejí z roku 2600 př.nl.

Vlastnosti indických vzorů

Předměty výkresů jsou velmi rozsáhlé. Může být rozdělen do následujících typů:

 • Témata zvířat. Nejčastěji jsou zobrazeny slony. lvi. velbloudi. Tropické ptáky, pávy a papoušky dodávají luxus, tropické vícebarevné.
 • Náboženské motivy. Nejběžnější jsou mužské a ženské symboly a odznaky bohů. K božským atributům je trident, kužel s bodem ve střední části.
 • Abstrakce. Nejznámějším prvkem je indická okurka. Mezi geometrickými abstrakcemi je obraz solárního disku.
 • Přírodní ozdoby. Složité ozdoby z květin v kombinaci s motivem krajky, arabesky jsou úžasné.

Záležitost králů

 • Benares hedvábí. Jeho hlavní charakteristické rysy jsou tmavě modré, elegantní zlaté ozdoby. Luxusně vypadá jako brokát s květinovým vzorem, tkaný na hedvábném podkladu se zlatými a stříbrnými nitěmi.
 • Ikat je hedvábí speciálního tkaní. Ozdoba se získává díky skutečnosti, že jednotlivé prameny nití jsou vázány všude tam, kde je nutné ponechat původní barvu. Barevnost se provádí, pak jsou tyto části přivázány a namalovány v nové barvě. Celý ornament je tedy okamžitě označen před začátkem tvorby plátna. Vzorek se zobrazí pouze během tkaní.
 • Kanchipuram. Tento druh hedvábí z jihu Indie. Vyznačuje se zvláštní hustotou, jiskřivou barvou. Ornament je umístěn ve formě kuponu.


Typy indického hedvábí se liší nejen v místě výroby, ale také v typu bource morušového, který dává vlákno. Používají se dva druhy bource morušového:

 • moruše nebo moruše;
 • netout (tussar, hrnek, eri).

Vlna z rostlin

Starověcí Řekové nazývali indické bavlněné tkaniny vlnou přízí sklizených z rostlin. Tato záležitost vyvolala furore v pozdní středověké Evropě.

Bavlněný oděv začal aktivně nahradit kůži, vlněný. Moderní tkanina indické organické bavlny se týká elitní textilie díky kombinaci takových vlastností, jako jsou:

 • vysoce kvalitní suroviny;
 • jedinečná technologie tkaní;
 • dovedná malba;
 • tradiční malířské techniky, časově ověřené.

Bavlna je také tkaná kaliko, chintz, muslin s vysokými výkonnostními vlastnostmi:

 • index tepelné vodivosti umožňuje v zimě zahřát, chladit v létě;
 • dobrá hygroskopicita;
 • hypoalergenicita;
 • odolnost vůči velkému množství výplachů.

Používají se nejen pro šití, ale i pro výrobu ložního prádla, domácího textilu, šátků.

V dávných dobách byla kvalita bavlněných tkanin určována jejich jemností. Některé vzorky byly tak průhledné, že hostitelka šatů dávala šperky pod sebou.

Unikátní kašmír

Pro získání surovin pro kašmíru jsou kozy na jar vykrajovány jednou za čtyři roky. Jedno zvíře dává více než 200 gramů chmýří a tradiční indický šátek potřebuje asi 1 kg. Proto je cena produktů velmi vysoká.

Ale je tu ještě dražší a elitní tkanina - pashmina. Vlákna pro něj jsou získána z podsady na kozím krku. My pouze tkát z takové příze, která spojuje mimořádnou lehkost s překvapivým teplem.

Tloušťka pashmina vlákna je asi 14 mikronů, což je téměř 5 krát tenčí než lidské vlasy. Hmotnost jednoho čtverečního metru nepřesahuje 125 gramů.

Pro výrobu kašmírových šálků jsou nitky velmi pevně zkroucené ručně. Stále ještě tkaní na dřevěných stavech podle starých technologií. Konečná úprava barev s přírodními minerálními barvami.

Poté suší pod přímými paprsky slunce a jasné barvy získávají průhlednost. Šátky jsou také často pokryty ručními výšivkami.

Trochu o nástěnné malbě

Existuje několik technik barvení tkanin, právo vynález je dáno obyvatelům Hindustanu. nejslavnější dva:

Sada indického ložního prádla vyrobeného z nejkvalitnější bavlny (kreslení červených květů)

Značkové textilie z Indie se vyznačují vynikající kvalitou a širokým výběrem barev a odstínů.

Přineste v životě orientální chuť, která neztrácí barvu před praním a časem a nemění tvar, což je praktické a trvanlivé. Při výrobě přehozů a polštářů se používají hypoalergenní přírodní barviva, což naznačuje možnost jejich použití i v dětských pokojích.

Indické ložní prádlo

Indie má jednu z nejstarších tradic výroby textilu. Někteří vědci tvrdí, že začalo zde tkaní bavlny v III. Století. BC Umění obyvatel Indie vytvářet bavlněné tkaniny je zmíněna v písemných pramenech starověkých Řeků. Zvláštní to zní, ale považovali za bavlnu vlnu, kterou indiáni shromažďují z rostlin. Řemeslo indických řemeslníků překvapil a potěšil obyvatele říše římské: sem přivedl obchodníci velmi jemný bavlněné tkaniny Baft hava jimiž je tělo rentgenovaný, a to i v případě, že látka hromadí v sedmi sloev.

Toto kvalitní ložní prádlo indických výrobců tvoří pouze z přírodní bavlny. Pro šití postele používáme lehkou přírodní saténovou tkaninu a její druhy - proužky-saténové, žakár-saténové, saténové luxusní. Hustota a pevnost takových tkanin zajišťuje minimální smrštění a deformaci během mytí. Díky přirozenosti spodního prádla může být tělo spánku "dýcháno", dobře procházející vlhkostí a vzduchem.

V designu ložního prádla z Indie, etnických motivů, jasných barev, převládají velké vzory, ačkoli je někdy možné najít monochromatické sestavy s výrobou žakárových pásů v omezených tónech.

Složení: 100% bavlna

Sada obsahuje: listy 2,40x2,10, 2 polštářky 75x50

Fabric madapolam

Věnujeme Vám pozornost zboží za slevu a za atraktivní cenu!

Všechny informace můžete vyjasnit telefonicky / faxem (495) 993-46-92 nebo e-mailem: [email protected]

Madapolam je rodák z Indie.

Madapolam - hustá bílá bavlněná tkanina. Obvykle se používá při výrobě ložního prádla.

Tkanina madapolam je lehká s lehkým leskem. Získává se zbarvením kaliko.

Slovo madapolam pochází z Madapolamu, jména bývalého předměstí Narsapuru v Indii. Lněné výrobky z této látky na dotek jsou tvrdé a hladké, povrch je lesklý.

Koupit hromadně madapolam můžete ve společnosti LLC "SAMITEKS", přední dodavatel tkanin pro výrobu ložního prádla, polštářů, přikrývek a matrací.

Co chcete šit z látky

V této kategorii jsou tkaniny podle názoru našich odborníků rozděleny na výrobky, které je lze ze nich šit.

Na webu jste nenalezli správnou látku - to neznamená, že ji nemáme. Jen fotografie nemusí vždy přesně sdělovat barvu a texturu. Proto mnoho lidí není zveřejněno na webu. Zavolejte do obchodu a naši zaměstnanci se podívají na textilie, zda jsou k dispozici v reálném obchodě. Pokud není tkanina, budeme se snažit nabízet něco podobného tomu, co je k dispozici v obchodě. Můžete také objednat vzorky zdarma. Pošleme je na vhodnou adresu.

Tkaniny z Indie

 • Trochu historie.
  Tam jsou zaznamenané důkazy, že pro Asii, severní Afriku a Středomoří Indické tkaniny byl k dispozici v roce 327 př.nl. Ale dávno předtím v Indii byl vyvinut tkaní. Vědci - archeologové nalezli pozůstatky bavlněné tkaniny během výkopů u řeky Indus. To pochází z roku 2600 př.nl. Také obyvatelé Indie se považují za zakladatele různých technik pro kreslení obrazu na plátně:
 • Indické vzory.
  Předměty indických výkresů lze rozdělit do následujících typů:

1)Přírodní ozdoby: Ozdoby z květin ve spojení s arabesky.

2)Abstrakce: Existují abstrakce s obrazem svatého nebo slunečního disku, stejně jako geometrická abstrakce.

3)Náboženské motivy: Obraz božských atributů, mužských a ženských symbolů, stejně jako insignie bohů.

4)Témata zvířat: Nejběžnější obrázky slonů, velbloudů, tropických ptáků a tropických vícebarevných.

 • Typy indických tkanin.

V Indii Benares tkanina ocení za jejich zářivost a zlaté ozdoby. Kinhab - Nejluxusnější textilie značky Benares. Kinhab je hedvábná základna s propletenými stříbrnými nebo zlatými nitěmi.

Jedná se o hedvábí speciálního tkaní. U tohoto typu tkaní byly výkresy a barva textilie předem pečlivě promyšleny. Závity pro osnovy nebo útek jsou tříděny do svazků a před začátkem barvení je na nich vyznačena kresba. Na základě ornamentu je příze vázána na místech, kde je nutné zachovat původní barvu a pak skvrnit. A tak opakujte pro každou barvu odděleně, od světlých tónů až po tmavé, dokud nebudou všechny barvy výkresu přeneseny na přízi.

Tenká, měkká a hřejivá tkanina je zastrčená z podsady kašmírských horských koz, které žijí v severních oblastech Indie. Přírodní kašmír je drahý a vzácný materiál. Jedna koza ročně dává 150 až 200 gramů surového kašmíru a po čištění zůstává pouze 80-120 gramů. Tradiční indický šátek potřebuje asi 1 kg. Proto je cena materiálu a výrobků velmi vysoká. Pro výrobu kašmírových šálků jsou nitky velmi pevně zkroucené ručně. Stále ještě tkvíme starou technologií (na dřevěných soustruzích). Nakrájení hotového šálu s přirozenými barvami.

Náš společnost «Textile Profi» produkuje výrobky vyrobené na zakázku z indických tkanin. Jsme rádi, že poskytneme službu prodeje různých tkaniny z indie velkoobchod.

Společnost «Textilní Profi» se specializuje na všechny druhy bavlny a džínových výrobků. Obdržíme spoustu žádostí a objednávek výroba džínů v Indii, takže můžeme s jistotou říci, že některé z nejkvalitnějších výrobků z bavlny pocházejí z Indie.