Podnik na prodej belgických vaflí

Belgická, vlnitá, Liege - tyto oplatky jsou volány jinak, ale alespoň jednou je vyzkoušeli, mnozí se stanou běžnými kupci vašeho bodu. Tento druh rychlého občerstvení je vysoce výnosný a stane se vynikajícím obchodem pro začátečníky.

Než začneme

Rozhodněte se o formátu obchodu. Můžete uspořádat plnohodnotnou kavárnu a prodávat bruselské vafle s různými výplněmi, nabídnout doprovodné pokrmy, dezerty a nápoje. Druhou možností je rychlé občerstvení. Můžete si pronajmout malý stánek nebo koupit mobilní dodávku se speciálním vybavením.

Hlavní rizika

Pokud plánujete koupit franšízu, recepty, vybavení, přísady poskytne franchisor. Při výběru nezávislé práce se připravte na nalezení speciálních ingrediencí. Budete také muset tvrdě pracovat na přípravě receptury. Úspěch tohoto podnikání do značné míry závisí na kvalitě testu, i když hrají roli další faktory charakteristické pro obchod. Běžná chyba nováčci - přesvědčení, že můžete vytvořit catering s domácími recepty. Existují přísné technické podmínky pro přípravu jídel. Musí být známy a respektován. V opačném případě vaše kavárna jednoduše nedostane povolení k práci z dozorčích orgánů.

Místo:

Stejně jako v situaci s jakýmkoli jiným směrem rychlého občerstvení, příprava a prodej bruselských vloček přináší nejvyšší zisky na přeplněných místech. Podívejte se na volný prostor v blízkosti hlavních nákupních center, trhů. Vhodné obchodní čtvrti a místa poblíž kancelářských center.

Zařízení

Pro mobilní obchod potřebujete dodávku, vitrínku, chladicí zařízení. Celkově bude získání standardní sady pro pouliční obchod stát ve výši 400 000 až 500 000 rublů. Možné levnější možnosti, z druhé ruky.

 1. Čína nabízí levné možnosti za cenu 70 000-120 000 rublů. Odborníci doporučují koupit je jako poslední možnost. Čínské modely nejsou vysoké kvality.
 2. Turečtí výrobci nabízejí dobré modely. Průměrná cena je 250 000 rublů.
 3. Německé, italské, francouzské a nizozemské značky nabízejí vafle, jejichž cena se pohybuje od 300 000 do 700 000 rublů.

Modely evropských výrobců jsou kvalitní a navíc tyto společnosti často poskytují služby.

Zaměstnanci

Výběr počtu zaměstnanců závisí na pracovním plánu a počtu zákazníků. Jeden nebo dva prodejci budou během směny pracovat, záleží na popularitě vaší mini-kavárny. Není žádoucí zachránit zaměstnance, je velmi důležité, aby nedošlo k vytváření front a příliš dlouhé čekání na objednávku.

Dokumenty a licence

Pro rychlé občerstvení je lepší formalizovat IP. Pokud však existuje několik zakladatelů, je nutné zaregistrovat právnickou osobu. Licence na tento druh činnosti není poskytnuta. Je však důležité přistupovat s maximální vážností na proces zpracování technologické mapy. Zahrnuje všechny fáze přípravy, informace o dodavatelích ingrediencí, recepturu.

Ziskovost

Nejaktivnější období prodeje je od dubna do října. Proto je vhodné začít obchodovat brzy na jaře. Ziskovost v mnoha ohledech závisí na nákupních cenách složek, sortimentu a nákladech na pronájem. Poplatek za jednu oblátku je asi 100%. Standardní výrobce vafle umožňuje připravit 140 porcí za hodinu. Prodej závisí na mnoha faktorech, výpočet ziskovosti lze provést pouze v každém konkrétním případě.

Marketing

Pokud si zakoupíte franšízu, franchisor vám poskytne pomoc při inzerci. Pracujte nezávisle, vytvořte atraktivní a originální značku. Ve vašem případě funguje venkovní reklama ve formě vzdáleného pilíře. Logo ochranné známky by mělo být vytištěno na obalovém materiálu, sklenicích na koktejly a teplých nápojích.

Souhrn

Prodej belgických vaflí je novým a velice slibným směrem. Tato výklena je stále volná a vyznačuje se vysokou ziskovostí.

Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Podnikatelský plán: Hongkongové vafle.

Startovní kapitál - 720 tisíc rublů.
Zisk za měsíc - 115 tisíc rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

Projekt byl založen v roce 2014 a je první značkou
na trhu vafle rychlého občerstvení. Za rok práce na území Ruské federace a SNS vznikla úspěšná síť franchisantů, která mají ziskové investice.

V maloobchodních prodejnách "Wafelnitsa" je prezentována nejširší nabídka produktů pro nejširší spektrum spotřebitelů. Děti a dospělí rádi zakoupí kukuřičné hlízy, Hongkongové vafle a waffle sendviče.

Můžete se stát součástí velkého týmu a připojit se k federální franšízové ​​síti právě teď. Stačí stačit a naši manažeři vás budou v blízké budoucnosti kontaktovat.

HONG KONG WAFLS
Hongkongové vafle - to je hit sezony.

Výborný produkt, se kterým chcete fotografovat. Oplatky jsou podávány, jak sladké, tak s výdatnými výplněmi. V pohodlí
balení "take-out" nebo na značkové desce pro spotřebu na místě.

Vynikající vídeňská vafle ze slaného těsta s kombinací náplní z masa, ryb nebo zeleniny nezanechává nikoho lhostejný. Díky své působivé velikosti je vaflový sendvič plnohodnotným obědem.

Vaflova pizza je exkluzivní, která bude přítomna pouze v řetězci Wafelnitsa. Náplně všech druhů klasických pizz jsou pečené na dvou vaflových podkladech a shromažďovány ve velké pizze

Korndogs jsou klobásy nebo mleté ​​pečené v waffle těstě.

Vzhledem k malé velikosti a nízké ceně získaly velkou popularitu u dětí. Rodiče rádi kupují své děti fast food z přírodních produktů.

Při zakoupení licence získáte:
- právo používat program Wafelnitsa;
- úplný soubor dokumentů a pracovních norem;
- kniha receptů a video lekcí o vaření
různé druhy vaflí;
- komerční za 6 m2 M, včetně dodávky do terminálu;
- kompletní sady kombinézy pro personál;
- značkové spotřební materiály pro spuštění práce
(brýle, obaly apod.);
- tři elektroforetické plátky dle vašeho výběru;
- individuální návrhový projekt vaší prodejny;
- značková kniha s pravidly používání;
- 60 kg směsi pro zahájení práce;
- podpora osobního manažera pro všechny záležitosti,
spojené s objevením;
- vývoj návrhových maket akcií a speciálních nabídek;
- vývoj rozvržení nabídky;
- doporučení pro propagaci značky.

Platíte:
- 250 000 rublů paušální částku za právo na užívání
značka a program Wafelnitsa.
- 220 000 * ruble zařízení zakoupené od franchisora.
- až 70 000 rublů nezávislý nákup vybavení ve vašem městě.

výše investice do otevření prodejny "Wafelnitsa" je 500-600 tisíc rublů

OTEVŘENÉ NÁKLADY

Paušální částka 235 000 rub.
Obchodní zařízení 350 000 rbl.
Nezávislý nákup 65 000 rublů.
Pronájem za poslední měsíc 70 000 rub.
CELKEM: 720 000 rublů.

ZISK MEZI MĚSÍCÍM

Průměrná kontrola je 200 rublů.
Počet průměrných šeků za den 50
CELKOVÝ OBĚT: 300 000

70 000 k pronájmu
50 000 Nákup surovin
50.000 plat
15 000 Ostatní
185 000 Celkem

Co potřebujete:
1. Najděte oblast pronájmu.
Nemůžete-li si najít vlastní místo k pronájmu, naši manažeři jsou připraveni Vám pomoci.
2. Uzavřete smlouvu o partnerství s dodavatelem vybavení s franchisorem.
3. Zajistěte fotografické materiály místa instalace zásuvky.
4. Získejte balíček franšízy a obdržíte pokyny společně s manažerem.
5. Po připravenosti obchodního zařízení, aby se dostal do vašeho města a provedl instalaci.

Obchodní myšlenka - prodej oplatek

V Rusku, mnoho fanoušků výrobků z vafle. Všichni jedí vafle s lahodnými výplněmi, francouzskými vaflemi. Na takový nápad, jako je prodej vafle, můžete vytvořit dobrý obchod.

Výrobky z vafle jsou konkurenty koblih, palačinků a koláčů. Chcete-li organizovat výrobu vaflových výrobků, musíte projít několika etapami. Ale výnos z této činnosti je skvělý, a zařízení otevřít malý podnik potřebovat pouze: vafle železo samotné těsto (můžete vařit - náklady méně), různé polevy a místo, kde prodává všechny produkty (například mobilní kout). S veškerým vybavením a místem můžete začít vyrábět koláče, trubky a koláče.

Mobilní stánky vyžadují nízké náklady.

Nemusíte hledat pokoj, vše je po ruce vždy a všude. Mobile vafle pekárna je lepší dát v přeplněných místech: v blízkosti veřejné hodnoty budov (vysoké školy, kanceláře), stejně jako v parcích, náměstích, a to i v blízkosti křižovatek. Výrobky z vafle mohou být prodávány v každém supermarketu, nákupním a zábavním centru nebo kavárně.

Dejte produkce na tok a otevřete vaši pekárnu mnohem obtížnější a hodně stojí. Ale je to oblíbený a výnosný obchod.

Potřebujete začít s obchodním plánem:

1. Cílové publikum uživatelů. Oplatky jsou potěšeny svou cenou a chutí, a proto si každý může koupit produkt. Trh je velmi velký. Ale s tímto plusem je mínus - konkurenti. Technologie výroby je jednoduchá, dokonce i začátečník si to může dovolit. Úkolem je vydržet konkurenci. Je-li podnikatel určen, pak existují dvě možnosti pro uvádění hotových obalů na trh: první - maloobchodní prodej prostřednictvím prodejen, druhá - velkoobchodní společnosti. Velkoobchodní prodej je výhodnější, ale pouze zisk je mnohem menší.

2. Zařízení. Velmi nákladný bod plánu. Zařízení na výrobu vaflí je odlišné, protože cena bude také odlišná. K dispozici je plně automatizované zařízení, částečně automatické. Je lepší vzít poloautomatické, tk. pro začátečníky je druhá velmi drahá a neoprávněná.

3. Pracovníci. Chcete-li pracovat, potřebujete 8 lidí: provozovatelé strojů, obchodní ředitelé, účetní a technologisté-cukráři. Oblast pro tak velký počet lidí a zařízení je asi 100 metrů čtverečních.

Další otázka se týká finanční stránky.

Kolik investovat do takového cukrárny? Náklady na vybavení jsou příkladné, vše závisí na typu strojů a finančních schopnostech podnikatele: mixer, planetární typ - 130 000 rublů; automatická nebo poloautomatická trouba (typ PAK) - 1 milion 340 tisíc rublů; chladicí dopravník - 480 tisíc rublů; speciální přístroj pro balení - 80000 rublů. Výsledek: celá výrobní linka stojí asi 2 miliony rublů. Přesto budou náklady na reklamu, suroviny, mzdy pracovníkům. Ale příjmy budou asi 730 tisíc rublů.

Dalším významným prvkem takové činnosti, jako je prodej vaflí, je propagace.

Jak již bylo uvedeno, můžete své produkty propagovat nejen prostřednictvím své vlastní sítě, ale i prostřednictvím jiných podnikatelů. Bude dobré podepsat smlouvu s velkým supermarketem, kavárnou, samozřejmě nezapomeňte na kavárny. Pokud kromě hlavního dezertu vyrábí poháry a rohy pro zmrzlinu, pak bude trh ještě širší. Existuje také poptávka po hotových plátcích oblázkových plátků.

Sortiment vaflových výrobků ve většině Rusů je spojen se standardními destičkami s různorodou mezivrstvou. Ale koneckonců existují rakouská, anglická, americká, belgická, holandská, česká, norská a další lahůdky. Všechny se vyznačují originálními recepty a chutí, způsob stravování je odlišný a výplně jsou nejvíce neobvyklé. Firma Waffle je pro naši zemi nová a vyznačuje se jednoduchostí. Produkty se nejčastěji připravují přímo před našimi očima.

Abyste se vyhnuli zbytečnému množství odpadu, můžete prodávat vafle pomocí oplatky.

Připravený obchod pro prodej vafle je populární. Mladí lidé od 20 do 21 let jsou vyzváni k partnerům. Francouzisté v podstatě prodávají malé obchodní prostory v nákupních centrech, kioscích, pouze v některých případech je zde možnost otevřít kavárnu. Vedle prostoru v nákupním centru může franšíza obsahovat vybavení, směsi pro přípravu vaflí a veškerý spotřební materiál. Doporučení týkající se podnikání, pokyny k řízení jsou uvedeny. K dispozici jsou také kuchyňské nádobí pro přípravu lahůdek. Marketingová podpora je organizována také franchisorem. Náklady na povolení závisí na tom, zda se prodejce podílí na propagaci této prodejny, vybavení a poskytovaných služeb.

Koupit hotovou firmu pro výrobu a prodej oplatek je mnohem výhodnější. Žádné výdaje na vybavení, ale náklady na pronájem, reklamu, mzdy, zaměstnanci budou muset počítat nově vytvořený podnikatel sám. Nicméně není pochyb o tom, že výroba vaflí je výnosným moderním obchodem.

Obchod pro pečení belgických oplatek

Vždycky jsem doma, při přípravě vaflí, aroma se liší po vchodu. Pikantní vanilková vůně, před níž je prostě nemožné odolat každé horké trubce naplněné krémem. Ale nedávno pro mě bylo opravdovým objevem, že oplatky jsou zcela jiné. Samozřejmě, že stejné lahodné, ale připomíná vzhled více cookies. Jsou také nazývány belgickými kvůli původu samotného receptu. Obdivovatelé takové pochoutky jsou víc než dost. Je na nich, že můžete snadno a přirozeně budovat své podnikání.

Podívejme se blíže na to, jak implementovat myšlenku vytváření podnikání při pečení belgických oplatek.

Pro start je nutné od 5 tisíc dolarů. Musí být vynaloženy na: registraci povolení k obchodu s potravinami v sanitární a epidemiologické stanici a daňové správě, pronájem prostor, zařízení, nákup surovin.

Tam je jeden malý nuance tady, všechny výdaje mohou být minimalizovány rozmístěním skromné ​​domácí produkce. Ale pojďme začít v pořádku.

Začněme hlavní technologií. Pro pečení belgických oplatek Nejjednodušší způsob, jak získat recept na webu. Rozdíly jsou dost, ale princip je jeden - kvasné těsto s malým podílem cukru je hněta, zrání 30-40 minut a po opakovaném míchání s lžící je umístěno v specializovaném vafle. Mimochodem, může to být poloautomatický nebo banální manuál pro domácí použití ve vyhřívané troubě. Pokud je v obchodním centru poptávka a možnost pronájmu obchodního prostoru od 10 m2. a pečeme vafle okamžitě pro kupující, pak je logické vzít si elektrickou možnost, aby se s troubou neobtěžovala. Ačkoli je zcela možné uspořádat všechny domy a dělat spoustu, na základě konkrétní objednávky. Pak je třeba myslet na způsoby prodeje předem. Může se jednat o kavárnu, dětské jídelny, jídelny a dokonce i kanceláře. Belgické vafle vhodné pro snídani, oběd doma, v práci nebo dokonce i formou bufetu se sladkým stolem.

Obchodní myšlenka: belgické vafle

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

Výhody této činnosti

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Kde začít?

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Způsoby podpory

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Franšízy pro výrobu belgických destiček

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy

Publikováno v: admin v Způsoby výdělku 08/03/2018 Komentáře k záznamu Belgické vafle: organizace obchodních a nákupních povolení je zakázáno 175 Zobrazení

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Prodáváme vafle s náplní - ziskovost až 400%

Obchodní oblasti

Ahoj drahí čtenáři webu delo360.ru! Navrhujeme seznámit se s dalším obchodním nápadem v kategorii "mini-business": organizování bodu (nebo sítě bodů) pro prodej oplatek s náplní.

Základy podnikání

Oplatky s náplní - nejoblíbenější produkt rychlého občerstvení v Hongkongu. Takové oplatky jsou připraveny podle zvláštního receptu na speciálních vaflech. Povrch výrobku je křupavý s kulovou strukturou. Uvnitř každé koule se skrývá chutná náplň.

V naší zemi existuje mnoho organizací, které nabízejí otevřít obchod pro prodej vaflí s plnením podle franšízové ​​dohody. Tato sféra se aktivně rozvíjí a v blízké budoucnosti by se mělo očekávat vznik řady společností v této oblasti. Důvodem je rostoucí poptávka po produktu.

Jaké jsou předpoklady pro otevření takového případu? Zde je jen několik z nich:

 1. Aktivní rozvoj trhu rychlých potravin v Rusku. Roční míra růstu podle informací o RBC.research činí 15%.
 2. V roce 2015 se jednalo o rychlé občerstvení, které bylo na druhém místě v seznamu protikrizových povolení.
 3. Výnosnost podnikání dosahuje 400%.

Podmínky pro zahájení takové činnosti jsou poměrně jednoduché. Chcete-li uspořádat malý bod v obchodním centru (6-10 čtverečních metrů) to trvá asi 250 - 400 tisíc rublů a pro otevření nákupního kiosku: 600 - 800 tisíc rublů.

Nejlepší místa pro umístění zásuvky jsou následující:

 • Velké nákupní střediska;
 • Místa v blízkosti univerzit;
 • Centrální ulice města;
 • Velké auto a železniční stanice.

Je žádoucí, aby byly splněny následující podmínky:

 1. Účastník TC by neměl být menší než 10 tisíc lidí. ve všední dny. Jedná se o velké nákupní střediska, které nemusí být malé města.
 2. Prostor pro otevírání prodejní zásuvky musí být nejméně 6 metrů čtverečních. m. s možností připojení na elektřinu 7 kW, autonomní vodovod a kanalizace.
 3. Pokud je bod otevřen na ulici, je předpokladem přítomnost vysoké běžecké dopravy. V tomto případě by měl být ukazatel nejméně 1000 osob za hodinu.
Podnikání v číslech

Uděláme malý výpočet.

Průměrná cena vafle s náplní je 118 rublů. Také v nabídce zásuvky jsou káva, čaj, koktejly a přísady (sirup, krém). To vše zvyšuje průměrnou kontrolu, která se získává v limitu 150 rublů.

Tak příjmy 10 000 rublů denně uděláme pouze 67 zákazníků. To je velmi skutečná postava. Ve vysoce přijatelných místech bude příjem ještě vyšší. Po odečtení nákladů na suroviny, nájemné, daně a mzdy získáváme zisk okolo 40% obratu. S průměrným počtem zákazníků 67 lidí denně, náš denní zisk bude 4000 rublů a měsíční - 120 000 rublů. Návratnost investice v tomto případě je v průměru 3 až 6 měsíců.

Belgická nálada

Už jsme vám řekli o velkém počtu ziskových slibných a úspěšných podnikatelských nápadů, nicméně jsme se o takovém projektu, jako je "belgické vafle", nezmínili. No, je na čase odstranit toto nepříjemné, nešťastné nedorozumění a vyplňovat mezery.

Nejprve pochopíme, co se říká belgické vafle, jaký je rozdíl od obvyklých a proč jsou velmi populární. Vzhledem k tomu, že recept na jejich přípravu se poprvé objevil v Belgii, odtud název pochoutky. Sladkost je více podobná velké velikosti cukroví a z běžných oplatků se vyznačuje měkkostí a vzdušností. Určitě, každý z vás narazil na takový kuchyňský spotřebič jako na domácí vaflovou žehličku. Mohlo by to být nejzákladnější manuální model, který byl použit pro pečení mouky ve vyhřívané troubě. Máte-li představu o tom, takového zařízení, budete také vědět, jaký druh magického vůně pečení a vanilky se šíří po celém domě a vytáhl mimo něj, je-li toto zařízení zaměřené na výrobu lahodné vafle poháněných. A co lze nalézt v moderní realitě? Tato okouzlující vůně se začala rozpoznávat na místech velkého množství lidí. Samozřejmě, že v kavárnách a restauracích není taková vůně překvapující, ale v nákupních a zábavních centrech to vyvolává opravdový zájem a potěšení.

Jen na místech ostrovního typu se začaly objevovat obchodní stání se zdokonalenými stroji na přípravu belgických destiček. Před touto vůní sladkého koření je prostě nemožné odolat, proto návštěvníky v blízkosti tohoto pavilonu jsou vždy dost. Internetové prostory jsou velkorysé pro všechny druhy surovinových receptů pro tuto pochoutku, ale pro zjednodušení práce prodávajícího a obavy zaměstnavatele existují speciální směsi pro přípravu belgických vaflí. Dokonalý zákusek můžete podávat s náplní, nebo můžete nalévat oblátky nahoře se sirupem, pokrmy nebo kondenzovaným mlékem. Obecně platí, že přítomnost takového druhu potravinářských přídatných látek v prodejním místě zvyšuje sortiment několikrát, neboť variace příchutě přísad, například náplně, jsou obrovské. Žádná taková osoba zůstane lhostejná k takovému kulinářskému uměleckému dílu. Jsou vždy teplé, měkké a vzdušné, mohou být podávány se smetanou, bobulí, čokoládou a dokonce i zmrzlinou. Představte si, jaká je poptávka po tak skvělé kombinaci dezertů!

Nyní mluvme o tom, co bude tvořit fáze vytváření podnikání. V tom, že je vysoce výnosné a relevantní, nemáme žádné pochybnosti. Dokonce i bez výpočtů je zřejmé, že celý projekt "belgické vafle" se ve velmi krátkém čase vyplatí. Samozřejmě, ne bez vašeho úsilí a úsilí! Elektrická vaflova žehlička, která bude vhodnější používat, aby nepoužívala troubu, stojí jen málo peněz. Ostatní náklady se vám mohou snadno vrátit a začít již získat čistý zisk. Úspěch přímo závisí na gramotnosti zvoleného místa. A hlavní požadavek, který musí odpovídat umístění - jeho vysoká propustnost. Nákupní centra jsou ideální pro umístění podobných ostrovů prodeje. Jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci, kombinace vaflí a zmrzliny je velmi výhodná, téměř dokonalá. To pouze naznačuje, že bude vynikajícím řešením, které kombinuje dvě potravinářská zařízení na výstupu. Ale mraznička pro zmrzlinu je poměrně drahý stroj, zvláště ve srovnání s vaflovým železem. Pokud jste ve fázi obchodních organizací, kteří nemají dostatečné finanční prostředky, můžeme omezit nákup a zavedení na obchodního oddělení přístroje pouze pro výrobu belgické vafle. A pak, když to je dost, aby si odpočinout, můžete začít získání dobrého zisku, budete mít pravidelné zákazníky, obecně zarekomenduete svého nákupního pavilon v nejlepším způsobem, v tomto případě již můžete zmatený najít zařízení pro výrobu měkké zmrzliny. Můžete použít nejjednodušší pracovní plochu pomocí jednoho studeného potahového jeřábu. Ujistěte se, že máte dostatek přísad, ve formě různých náplní a sirupů.

Registrace vašeho podnikání a splnění všech požadavků SES pro fast-food podniky jsou také velmi důležité etapy vašeho projektu. Navíc budete muset vybrat pracovníky. Poprvé budete s největší pravděpodobností muset převzít místo prodávajícího sami, pokud není možné okamžitě jej najmout. Ale i v tomto můžete vidět jen pozitivní momenty. Budete v samém centru událostí, uvidíte zákazníky, jejich potřeby a preference. Tyto znalosti vám pomohou při úpravě práce vaší organizace a při vytváření dalších cílů. Obchodní místo by mělo být výhodné, s největší pravděpodobností budete muset objednat malý nákupní stojan. Spolu s funkčností by měl mít atraktivní vzhled, stylový design. Naučte se používat vaflovou žehličku a vyučovat personál nebude těžké. Totéž platí pro jiné potravinářské zařízení, které chcete vybavit vaší zásuvkou. Doporučujeme vám koupit mixér pro výrobu mléčných koktejlů nebo kávovar, nebo můžete ihned a poté, že nabídka nápojů nabízených na vafle, byla různorodější.

Podnikání vytváření belgických vloček může být velmi úspěšné a konkurenceschopné. Belgická nálada přenáší návštěvník ve formě delikátně lahodného zacházení.