Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Podnik na prodej belgických vaflí

Belgická, vlnitá, Liege - tyto oplatky jsou volány jinak, ale alespoň jednou je vyzkoušeli, mnozí se stanou běžnými kupci vašeho bodu. Tento druh rychlého občerstvení je vysoce výnosný a stane se vynikajícím obchodem pro začátečníky.

Než začneme

Rozhodněte se o formátu obchodu. Můžete uspořádat plnohodnotnou kavárnu a prodávat bruselské vafle s různými výplněmi, nabídnout doprovodné pokrmy, dezerty a nápoje. Druhou možností je rychlé občerstvení. Můžete si pronajmout malý stánek nebo koupit mobilní dodávku se speciálním vybavením.

Hlavní rizika

Pokud plánujete koupit franšízu, recepty, vybavení, přísady poskytne franchisor. Při výběru nezávislé práce se připravte na nalezení speciálních ingrediencí. Budete také muset tvrdě pracovat na přípravě receptury. Úspěch tohoto podnikání do značné míry závisí na kvalitě testu, i když hrají roli další faktory charakteristické pro obchod. Běžná chyba nováčci - přesvědčení, že můžete vytvořit catering s domácími recepty. Existují přísné technické podmínky pro přípravu jídel. Musí být známy a respektován. V opačném případě vaše kavárna jednoduše nedostane povolení k práci z dozorčích orgánů.

Místo:

Stejně jako v situaci s jakýmkoli jiným směrem rychlého občerstvení, příprava a prodej bruselských vloček přináší nejvyšší zisky na přeplněných místech. Podívejte se na volný prostor v blízkosti hlavních nákupních center, trhů. Vhodné obchodní čtvrti a místa poblíž kancelářských center.

Zařízení

Pro mobilní obchod potřebujete dodávku, vitrínku, chladicí zařízení. Celkově bude získání standardní sady pro pouliční obchod stát ve výši 400 000 až 500 000 rublů. Možné levnější možnosti, z druhé ruky.

 1. Čína nabízí levné možnosti za cenu 70 000-120 000 rublů. Odborníci doporučují koupit je jako poslední možnost. Čínské modely nejsou vysoké kvality.
 2. Turečtí výrobci nabízejí dobré modely. Průměrná cena je 250 000 rublů.
 3. Německé, italské, francouzské a nizozemské značky nabízejí vafle, jejichž cena se pohybuje od 300 000 do 700 000 rublů.

Modely evropských výrobců jsou kvalitní a navíc tyto společnosti často poskytují služby.

Zaměstnanci

Výběr počtu zaměstnanců závisí na pracovním plánu a počtu zákazníků. Jeden nebo dva prodejci budou během směny pracovat, záleží na popularitě vaší mini-kavárny. Není žádoucí zachránit zaměstnance, je velmi důležité, aby nedošlo k vytváření front a příliš dlouhé čekání na objednávku.

Dokumenty a licence

Pro rychlé občerstvení je lepší formalizovat IP. Pokud však existuje několik zakladatelů, je nutné zaregistrovat právnickou osobu. Licence na tento druh činnosti není poskytnuta. Je však důležité přistupovat s maximální vážností na proces zpracování technologické mapy. Zahrnuje všechny fáze přípravy, informace o dodavatelích ingrediencí, recepturu.

Ziskovost

Nejaktivnější období prodeje je od dubna do října. Proto je vhodné začít obchodovat brzy na jaře. Ziskovost v mnoha ohledech závisí na nákupních cenách složek, sortimentu a nákladech na pronájem. Poplatek za jednu oblátku je asi 100%. Standardní výrobce vafle umožňuje připravit 140 porcí za hodinu. Prodej závisí na mnoha faktorech, výpočet ziskovosti lze provést pouze v každém konkrétním případě.

Marketing

Pokud si zakoupíte franšízu, franchisor vám poskytne pomoc při inzerci. Pracujte nezávisle, vytvořte atraktivní a originální značku. Ve vašem případě funguje venkovní reklama ve formě vzdáleného pilíře. Logo ochranné známky by mělo být vytištěno na obalovém materiálu, sklenicích na koktejly a teplých nápojích.

Souhrn

Prodej belgických vaflí je novým a velice slibným směrem. Tato výklena je stále volná a vyznačuje se vysokou ziskovostí.

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Městský portál s aplikacemi iOS a Android od společností CitySites

Vytvořte síť pelmeni bez pronájmu a kuchařů!

Unikátní obchodní model, jedinečné zařízení, jedinečný produkt! Doba návratnosti je 6-12 měsíců.

Obchodní myšlenka: belgické vafle

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

Výhody této činnosti

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Kde začít?

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Způsoby podpory

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Franšízy pro výrobu belgických destiček

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Obchodní myšlenka - prodej oplatek

V Rusku, mnoho fanoušků výrobků z vafle. Všichni jedí vafle s lahodnými výplněmi, francouzskými vaflemi. Na takový nápad, jako je prodej vafle, můžete vytvořit dobrý obchod.

Výrobky z vafle jsou konkurenty koblih, palačinků a koláčů. Chcete-li organizovat výrobu vaflových výrobků, musíte projít několika etapami. Ale výnos z této činnosti je skvělý, a zařízení otevřít malý podnik potřebovat pouze: vafle železo samotné těsto (můžete vařit - náklady méně), různé polevy a místo, kde prodává všechny produkty (například mobilní kout). S veškerým vybavením a místem můžete začít vyrábět koláče, trubky a koláče.

Mobilní stánky vyžadují nízké náklady.

Nemusíte hledat pokoj, vše je po ruce vždy a všude. Mobile vafle pekárna je lepší dát v přeplněných místech: v blízkosti veřejné hodnoty budov (vysoké školy, kanceláře), stejně jako v parcích, náměstích, a to i v blízkosti křižovatek. Výrobky z vafle mohou být prodávány v každém supermarketu, nákupním a zábavním centru nebo kavárně.

Dejte produkce na tok a otevřete vaši pekárnu mnohem obtížnější a hodně stojí. Ale je to oblíbený a výnosný obchod.

Potřebujete začít s obchodním plánem:

1. Cílové publikum uživatelů. Oplatky jsou potěšeny svou cenou a chutí, a proto si každý může koupit produkt. Trh je velmi velký. Ale s tímto plusem je mínus - konkurenti. Technologie výroby je jednoduchá, dokonce i začátečník si to může dovolit. Úkolem je vydržet konkurenci. Je-li podnikatel určen, pak existují dvě možnosti pro uvádění hotových obalů na trh: první - maloobchodní prodej prostřednictvím prodejen, druhá - velkoobchodní společnosti. Velkoobchodní prodej je výhodnější, ale pouze zisk je mnohem menší.

2. Zařízení. Velmi nákladný bod plánu. Zařízení na výrobu vaflí je odlišné, protože cena bude také odlišná. K dispozici je plně automatizované zařízení, částečně automatické. Je lepší vzít poloautomatické, tk. pro začátečníky je druhá velmi drahá a neoprávněná.

3. Pracovníci. Chcete-li pracovat, potřebujete 8 lidí: provozovatelé strojů, obchodní ředitelé, účetní a technologisté-cukráři. Oblast pro tak velký počet lidí a zařízení je asi 100 metrů čtverečních.

Další otázka se týká finanční stránky.

Kolik investovat do takového cukrárny? Náklady na vybavení jsou příkladné, vše závisí na typu strojů a finančních schopnostech podnikatele: mixer, planetární typ - 130 000 rublů; automatická nebo poloautomatická trouba (typ PAK) - 1 milion 340 tisíc rublů; chladicí dopravník - 480 tisíc rublů; speciální přístroj pro balení - 80000 rublů. Výsledek: celá výrobní linka stojí asi 2 miliony rublů. Přesto budou náklady na reklamu, suroviny, mzdy pracovníkům. Ale příjmy budou asi 730 tisíc rublů.

Dalším významným prvkem takové činnosti, jako je prodej vaflí, je propagace.

Jak již bylo uvedeno, můžete své produkty propagovat nejen prostřednictvím své vlastní sítě, ale i prostřednictvím jiných podnikatelů. Bude dobré podepsat smlouvu s velkým supermarketem, kavárnou, samozřejmě nezapomeňte na kavárny. Pokud kromě hlavního dezertu vyrábí poháry a rohy pro zmrzlinu, pak bude trh ještě širší. Existuje také poptávka po hotových plátcích oblázkových plátků.

Sortiment vaflových výrobků ve většině Rusů je spojen se standardními destičkami s různorodou mezivrstvou. Ale koneckonců existují rakouská, anglická, americká, belgická, holandská, česká, norská a další lahůdky. Všechny se vyznačují originálními recepty a chutí, způsob stravování je odlišný a výplně jsou nejvíce neobvyklé. Firma Waffle je pro naši zemi nová a vyznačuje se jednoduchostí. Produkty se nejčastěji připravují přímo před našimi očima.

Abyste se vyhnuli zbytečnému množství odpadu, můžete prodávat vafle pomocí oplatky.

Připravený obchod pro prodej vafle je populární. Mladí lidé od 20 do 21 let jsou vyzváni k partnerům. Francouzisté v podstatě prodávají malé obchodní prostory v nákupních centrech, kioscích, pouze v některých případech je zde možnost otevřít kavárnu. Vedle prostoru v nákupním centru může franšíza obsahovat vybavení, směsi pro přípravu vaflí a veškerý spotřební materiál. Doporučení týkající se podnikání, pokyny k řízení jsou uvedeny. K dispozici jsou také kuchyňské nádobí pro přípravu lahůdek. Marketingová podpora je organizována také franchisorem. Náklady na povolení závisí na tom, zda se prodejce podílí na propagaci této prodejny, vybavení a poskytovaných služeb.

Koupit hotovou firmu pro výrobu a prodej oplatek je mnohem výhodnější. Žádné výdaje na vybavení, ale náklady na pronájem, reklamu, mzdy, zaměstnanci budou muset počítat nově vytvořený podnikatel sám. Nicméně není pochyb o tom, že výroba vaflí je výnosným moderním obchodem.

Obchod pro pečení belgických oplatek

Vždycky jsem doma, při přípravě vaflí, aroma se liší po vchodu. Pikantní vanilková vůně, před níž je prostě nemožné odolat každé horké trubce naplněné krémem. Ale nedávno pro mě bylo opravdovým objevem, že oplatky jsou zcela jiné. Samozřejmě, že stejné lahodné, ale připomíná vzhled více cookies. Jsou také nazývány belgickými kvůli původu samotného receptu. Obdivovatelé takové pochoutky jsou víc než dost. Je na nich, že můžete snadno a přirozeně budovat své podnikání.

Podívejme se blíže na to, jak implementovat myšlenku vytváření podnikání při pečení belgických oplatek.

Pro start je nutné od 5 tisíc dolarů. Musí být vynaloženy na: registraci povolení k obchodu s potravinami v sanitární a epidemiologické stanici a daňové správě, pronájem prostor, zařízení, nákup surovin.

Tam je jeden malý nuance tady, všechny výdaje mohou být minimalizovány rozmístěním skromné ​​domácí produkce. Ale pojďme začít v pořádku.

Začněme hlavní technologií. Pro pečení belgických oplatek Nejjednodušší způsob, jak získat recept na webu. Rozdíly jsou dost, ale princip je jeden - kvasné těsto s malým podílem cukru je hněta, zrání 30-40 minut a po opakovaném míchání s lžící je umístěno v specializovaném vafle. Mimochodem, může to být poloautomatický nebo banální manuál pro domácí použití ve vyhřívané troubě. Pokud je v obchodním centru poptávka a možnost pronájmu obchodního prostoru od 10 m2. a pečeme vafle okamžitě pro kupující, pak je logické vzít si elektrickou možnost, aby se s troubou neobtěžovala. Ačkoli je zcela možné uspořádat všechny domy a dělat spoustu, na základě konkrétní objednávky. Pak je třeba myslet na způsoby prodeje předem. Může se jednat o kavárnu, dětské jídelny, jídelny a dokonce i kanceláře. Belgické vafle vhodné pro snídani, oběd doma, v práci nebo dokonce i formou bufetu se sladkým stolem.

Cafe franšízy s vaflemi

Dnes, Hong Kong a belgické vafle jsou skutečný hit. Kavárny, kde si můžete koupit tyto dobroty s různými náplněmi, jsou velmi populární mezi děti i dospělé. Chcete-li najít své místo na trhu, přemýšlet o tom, včetně franchisovou kavárnu s vafle, protože tyto návrhy poskytnout podnikatelům řadu závažných výhod.

Výhody franchisingových kaváren s vaflemi

 1. Slavný název sítě. Samozřejmě, že propagovaná značka je obrovským přínosem pro jakékoli podnikání. Zakoupením franšízy jedné ze sítí získává každý franchisant příležitost pracovat pod rozpoznatelným jménem, ​​což zajistí dobrý tok zákazníků ihned po otevření.
 2. Formulace a směs vafle. Klíčem k úspěchu každé takové kavárny je její rozsah. Hong Kong a belgické vafle - jedinečný produkt, protože jsou dokonale kombinovat s výplní, od zmrzliny a ovoce a konče šunky. Kromě toho jsou pokryty různými výplněmi, které obal přetvářejí na skutečné umělecké dílo. Stávat franchisant síť kaváren každý partner je různé recepty oplatek, stejně jako směs, která se používá, aby se jim. Umožňuje je vařit co nejrychleji a neporušuje pravidla stanovená pro podniky veřejného stravování.
 3. Designový projekt. Konstrukce kavárny má pro tuto firmu obrovský význam. Někteří z franchisorů, kteří pracují v této oblasti, poznamenávají, že otevření příliš atraktivní kavárny nemá smysl, protože klienty téměř nebudou navštěvovat. Základem publika mnoha sítí je také mladí lidé, pro něž je registrace velmi důležitá.
 4. Zařízení. Většina franchisorů poskytuje zařízení svým partnerům, zejména vaflovým výrobcům pro rychlou přípravu hlavního chodu.
 5. Propagace. Hong Kong a belgické vafle - je z hlediska produktu jedinečný. Dnes se může prosazovat pouze prostřednictvím svého "instagramového" vzhledu. Společnosti vycvičí své partnery, řeknou jim o funkcích propagace v sociálních sítích, poskytují propagační materiály a zahrnují do svých kampaní.
 6. Školení. Všichni franchiséři školí podnikatele a jejich zaměstnance, někteří dokonce vedou kurzy ve svých vlastních školicích střediscích. Firmy věnují pozornost otázkám souvisejícím s řízením podniku, jakož i zvláštnostem vaření vaflí.
 7. Pomozte při hledání pokoje a / nebo místa pro kavárnu. Většina sítí nabízejí své franšízy pro ně vybrat vhodný formát bodu, pomáhá vybrat správné místo, a někteří dokonce účastnit se jednání s pronajímatelem.
 8. Pomoc při organizaci zjišťování. Osobní manažeři nebo týmy specializovaných franchisorů pomáhají partnerům připravit místo k otevření a uspořádání slavnostní události.
 9. Konzultace a podpora. Většina franchisorů pomáhá podnikatelům nejen předtím, ale i po otevření kavárny. Navíc zkušení zaměstnanci firem poskytují poradenství partnerům o všech aspektech činnosti tohoto bodu.

Cafe franšízy s vaflemi

Hong Kong Wafers 'Wafbusters Cafe Franchise

Základní pojmy franchisingu "Wafbusters" jsou následující: Doba trvání smlouvy je 5 let; Licenční poplatky - 4% měsíčně; Záloha - 110 tisíc rublů; Dodržování všech standardů sítě, od těch, které jsou uvedeny v knize značky k technologickým požadavkům; Dělat.

Osvědčení kavárny Hong Kongových oplatek "Wafl"

Františáci "Wafl" si mohou vybrat jeden z několika formátů bodů: Kiosk na ulici: plocha 8m2. m, levné pronájem, levné oprava, 2-3 zaměstnanci, mínus - zákazníci jsou nuceni čekat na objednávku na ulici; Pavilion.

Zájem o kavárnu Hongkongských oplatek "Wow! Oblátky »

Nákup franšízy "Wow! Waffles ", podnikatelé získají příležitost otevřít opravdu lahodnou a krásnou firmu, odolnou vůči rizikům a zajištění stabilního zisku. Náklady na otevření kavárny jsou minimální.

Franchise kavárna s oplatky "Váš čas"

Balíček "Economy" "Optimum" "Káva Only" "Káva" Format Island mall Island mall Mini coffee shop, kde se prodávají.

Hong Kong Waffles franšízy recenze

Co je Hong Kong wafle? Hongkongové vafle jsou nový výrobek rychlého občerstvení, který rychle získává popularitu. Je důležité se dostat před konkurenci a zaujmout volné místo tím, že se městské obyvatelstvo živí rychleji.
Chcete-li se zbohatnout na oplatky v Hongkongu, existují dvě možnosti: povolení a nezávislý vývoj projektu. Zvažte obě možnosti a zjistěte, která z nich je nejvhodnější.

Hongkongové vafle. Franchise.

Chcete-li úspěšně otevřít podnikání, vždy potřebujete nový nápad. Waffle business je novinka, která nevyžaduje velké investice. Vyžaduje ne více než 5 metrů pronájmu a 1 až 2 osoby pro údržbu zařízení. Při nákupu franšízy se franchisor postará o veškeré nákupy a instalaci zařízení.

Balíček franšízy zahrnuje také:

 • Registrace prodejny a poskytování propagačních materiálů
 • Pokyny krok za krokem při otevření obchodního místa
 • Pravidelné školení, podpora a poradenství ve všech oblastech
 • Potřebná pomoc při registraci podniku, získání povolení
 • Pomoc při hledání a pronájmu výhodného obchodního místa

Cena franšízy je 148 tisíc rublů. Procento obratu (licenční poplatky) se účtuje ve výši 3%.
Prodejci franšízy mluví o získání 100 tisíc rublů za měsíc očekávaného zisku. Doba návratnosti je 2-3 měsíce, protože neexistuje žádná konkurence a výrobek je v poptávce během jednoho roku. Nedostatek sezónnosti přináší stabilní příjmy, báze pravidelných zákazníků rychle roste.

Nezávisle organizujeme obchody Hongkongských vaflí

Chcete-li ušetřit jednorázové poplatky a licenční poplatky, je třeba vynaložit úsilí na nezávislé vyhledání místa pronájmu. To vám pomůže uvolnit reklamní desky avito.ru, zian.ru, irr.ru a další. Jsou dobré, že můžete najít vhodné obchodní místo bez služeb zprostředkovatelů.

Poté musíte zakoupit zařízení. I zde pomůže internet. Prodejci zařízení vám mohou prodávat nové Hongkongové vafle na 12 až 15 tisíc rublů. Vzhledem k tomu, že je zapotřebí nejméně 2 zařízení k plnému provozu, je třeba zhruba 30 tisíc rublů.

Reklama vafle bude také vyžadovat peníze. Podnikání na této úrovni by mělo být poskytováno s reklamou s rozpočtem přibližně 10-15 tisíc rublů měsíčně. Mohou to být letáky, vizitky, letáky, pilíře atd.

Při přípravě oplatek, náplní, krémů a zmrzliny je třeba pracovat s rukama. Pokud nejste připraveni stát sám na pultu, budete muset pozvat 2 zaměstnance. Jejich plat výrazně sníží vaše zisky a sníží část vašeho volného času, protože budete muset jednat s účetnictvím.

Závěry

Pokud jste noví podnikatelé, je lepší zaplatit potřebné částky podnikatelům, kteří prošli trnitou cestou, vycpanými kužely, zdokonalili proces vytváření prodejního místa od nuly až po úplný start.
Tato franšíza pomáhá začínajícím podnikatelům okamžitě otevřít své podnikání, aniž by se rozptýlila drobností.

S dostatečnými zkušenostmi s řízením obchodních procesů je nákup franšízy zbytečnou zátěží pro výdajovou část plánovaného rozpočtu.

Komentáře obchodníků o obchodu s Hong Kongovými oplatky

Oksana: Začal jsem obchodovat s rychlým občerstvením absolutně náhodou. Poté, co jsem absolvoval vysokou školu a získal jsem specializaci jako právník, jsem hledal práci po dlouhou dobu. Přítelkyně mu nabídla dočasnou náhradu za prodej zmrzliny. Po dvou měsících jsem pracoval jako právník-ekonom-účetní. Pak se stala náměstkem. ředitel rozvoje sítě. Před rokem jsem otevřela dva vlastní body pro prodej belgických vaflí a mini koblih.
Otevřeli jsme obchodovací ostrov v TRC za prodej "Hongkongových vaflí" před dvěma měsíci. Mohu říci, že příjem z ostrova sotva přežil až k příjmům o 2 body. Pravděpodobně ovlivněné novinkou zboží, lidé ochotně koupí neobvyklý výrobek a co je nejdůležitější, že se znovu objevují.

Sandro: Dal jsem své ženě Hongkong Waffle franchise za 148 tisíc (licenčních poplatků) za výročí. Snažila se o její podnikání po dlouhou dobu. Vzali si pokoj v blízkosti metra poblíž univerzity a neztratili to! Teď, po 4 měsících, příjem manželky se pohybuje od 80 tisíc až 150 tisíc za měsíc, což je docela dobré. Záruka se vyplatila za 2 měsíce. Teď už přemýšlíme o otevření dalšího ve spánkovém prostoru na druhém konci města, protože jsme se už roztřásli a myslím, že můžeme tam úspěšně krmit všemi vaflemi.

Evgeny: Vybrala jsem z banky spotřebitelský úvěr, moji rodiče mi trochu přidali a organizovali prodejní místo pro prodej elektronických cigaret, trubic a suvenýrů s těmito penězi. Obchod prošel pažbičkou, bylo málo kupujících, jen dost pro krytí úvěru. Rozhodl jsem se ukončit obchodování a prodávat okna spolu se zbožím za penny.
Ale nedokázal se uklidnit, nedávno uspořádal mobilní obchod s přítelem. Prodáváme cukrovinky a prodáváme kávu s námi. Přidány gonkonové vafle do sortimentu. Nebyl zaznamenán výrazný skok v příjmech, ale přidala se gemmoroya.

Bartholomew: Koupil jsem si Hongkongovou vaflovou franšízu - Waffle Iron. Musel jsem létat do Novosibirsku za dokumenty. Paušální částka mě stála 250 000 rublů, dalších 300 000 (vybavení, nájem, atd.). Nachází se ve velkém nákupním centru, s velkým provozem, ale také s velkou konkurencí. Příjem je asi 55 000 za měsíc, takže si zaplatím svoji investice za rok.

Ekonomický výpočet obchodu s vaflemi

Ashot: Nikdy jsem nerozuměl lidem zabývajícím se drobným obchodem. Ekonomický výpočet ukazuje, že existuje řada rizik a příjem je zanedbatelný. Co inzerované franchisory lze rozdělit na 2 nebo 3. Snaží se prodat svůj produkt lidem, kteří moc nerozumí obchodování. Vypočítejte náklady na nájemné, plat, vybavení. A cena bublinkové vafle v 180 - 220 rublech se bojí ceny nejhmotnějšího kupujícího. Podle mého odhadu je zisk z těchto činností nejvýše 40-50 rublů.

Otázka-odpověď

Jsme rádi, že s vámi sdílíme naše znalosti a zkušenosti z výroby belgických vaflí.

Od samého počátku našeho podnikání pro výrobu belgických vafle jsme se rozhodli, že vyrábíme skutečné belgické oplatky podle originálních receptur z přírodních produktů. Pro nás je důležité, že naši zákazníci mají možnost vyzkoušet vafle Liege, Brusel vafle, klasické belgické vafle ve formě a s chutí, jak by mělo být v originále. Porovnat produkty z hotových práškových směsí s vafle, vyrobené ručně z přírodních produktů, je to jako srovnávat symfonii, který zpíval se svým sousedem v originálním zvukem v orchestru. Belgické oplatky naší výroby jsou vyráběny ručně z přírodních produktů bez použití konzervačních a chemických přísad. Pro naše vafle se těsto mísí s přírodním mlékem, vejci a moukou. Oplatky naší výroby neobsahují přísady, které prodlužují přirozené trvanlivost.

Pečení v Lutychu vafle přímo na místě prodeje, nabízíme našim zákazníkům slepého pokusu o Liege vafle zmrazeny. To je velmi výhodné, protože je možné připravit pro optimální množství pečení vafle kousky a potěšit své hosty s čerstvými Liège vafle, pečené přímo v jejich přítomnosti. Pečení Liege oplatky třeba zmrazeného těsta plech nebo misky, na nichž velká potřeba dát zmrazeného polotovaru pro oplatky s vzdálenosti nejméně 5 cm od sebe DRG. Dále, těsto pro oplatky Liege by mělo být rozmrazené a "přijít" k pečení. Tento proces se může provádět buď při pokojové teplotě - cca 1 až 1,5 hodiny a ve větru nebo kynáren v „odmrazování“ není nad 40-45S * -primerno 45-60min. Signál připravenosti polotovarů na pečení bude zvýšení jejich velikosti asi o 1,5krát. Můžete si také připravit zmrazeného těsta na vafle Liege opouštět je na několik hodin v chladničce, pokud máte v plánu na pečení oplatek přes delší dobu, nebo pokud potřebujete péct oplatky v malých sériích. „Přijít“ wafer obrobku úhledně položila na předehřátý na 200-220S * a naolejovat vafle železa pro smažení jsou uzavřeny a peče po dobu 1,5-2 min. barva dorumyanogo. Po upečení připravené Liege vafle se odstraní z vafle železa a vyžaduje speciální zátka je ochlazena na pokojovou teplotu na mřížce (mříž může být použita z trouby, grilu a podobně). Glowno funkce Liège oplatky - A karamelizovanou perla cukru, které raslavlyaetsya pečení a stáčí do malé tmavě hnědé „sklem“ kapky, zpevňovat na chlazení a dává zvláštní chuť.Gotovye chlazeného Liege vafle mohou být podávány. Je také možné, aby jejich zaplnění před podáváním nejrůznější zálivky, sirup, zmrzlina nebo ovoce a lesních plodů podle chuti. Pro ty, kteří chtějí pracovat s mraženého těsta na vafle a pečených belgické vafle doma, jsme rádi, aby provedla podrobný výcvik a povede master class na pečení oplatek z mraženého těsta.

Dokončené čerstvě upečené oblátky lze skladovat po dobu až pěti dnů při průměrné teplotě + 25 ° C. Zmrazené předlitky mohou být skladovány po dobu až 60 dnů při teplotě -18 ° C. Jen čerstvě upečené připravené vafle bezprostředně po ochlazení můžete zmrazit při teplotě -18 ° C a skladovat zmrazené po dobu až 14 dnů. Připravené oplatky jsou odbourávány při pokojové teplotě po dobu 15-20 minut.

Na rozdíl od mnoha „soukromé“ cukráře návrhů v sociálních sítích, vyrábíme výrobky v souladu s registrovaným formulování technologických map posledních laboratorních testů a mající prohlášení o shodě, umožňují výrobu a prodej našich waferů NPA na celém území celní unie.

Proces pečení belgických destiček není absolutně obtížný, je důležité řádně připravit sýry na pečení. Vycvičujeme vás a vaše zaměstnance a poskytneme všechna potřebná doporučení pro pečení.

Bude nutné lednice s mrazákem pro skladování zmrazeného těsta na pečení, že je žádoucí, (ale ne nutně), malá skříňka se zásobníky pro kynutí těsta výrobky a přímo - s plošného vytápění vafle železa a teplotní režim na 200-250S *. A také rošt pro chlazení hotových destiček.

Vše závisí na formátu vaší instituce nebo místa prodeje. Každá z možností má své pozitivní aspekty. Někteří z nich přitahují své hosty s vůní čerstvě upečených oplatek, jiní s originálními polštářky a plničkami na oplatky a další. Můžeme s vámi spolupracovat, abychom si vybrali nejlepší možnost po podrobnějším seznámení s konkrétním projektem. Formát můžete kdykoli změnit a přizpůsobit je vašim specifikám bez dalších nákladů.

V současné době vyrábíme hotové lávové oplatky, bruselské vafle a belgické vafle, stejně jako zmrazené těsto pro lávové oplatky v Moskvě av Moskvě. Možnost dodávání oplatek do jiných oblastí je diskutována individuálně. Chcete-li objednat připravené belgické vafle nebo zmrazené těsto pro belgické vafle, můžete si na našich webových stránkách nebo kontaktujte nás telefonicky a e-mailem. mail.

Nejdůležitější je vaše touha a důvěra ve váš úspěch. Najděte potenciální posluchače, kterým můžete nabídnout belgické vafle - ne složité, voňavé, lahodné čerstvě upečené vafle budou mít oblibu dětí i dospělých. Segment mobilního kofeinu a kávových zrn se v současné době aktivně rozvíjí. Pěkný doplněk k voňavé kávě bude sladká Liège vafle. Liege oplatky v kombinaci s kávou nebo čajem vytvoří vynikající volbu pro příjemnou snídani nebo lehké občerstvení. Kávovary v kávu jsou zpravidla umístěny v dobrých zátokách, kde je cena nájemného dostatečně vysoká a vysoký rychlý obrat s maximální kontrolou je důležitý. U tohoto formátu je výhodnější možnost prodeje hotových belgických oblátek, protože na takových místech není čas a místo pro pečení. Je také výhodné pracovat s hotovými destičkami a mobilními kavárnami. Našim zákazníkům mohou být nabízeny plátky Liege s různými sirupy, čokoládou nebo máslovým máslem a šlehačkou. Velmi oblíbené jsou také malé stacionární káva a čaj, které se nacházejí v obchodních centrech, nákupních centrech a centrálních ulicích měst a regionů. Na takových místech se lidé potěší, že se setkají, mluví a stráví čas pít šálek kávy nebo čaje. Na těchto místech je velmi vhodné nabídnout hostům čerstvě upečené belgické oplatky s různými tobigami na oběd nebo oblátky Liege se zmrzlinou, ovocem nebo bobulemi jako dezert. Chcete-li pečeme Liege oplatky, stačí mít potřebné množství oplatky ve formě zmrazeného těsta pro oplatky. Rozmrazování a přípravu sochorů z těsta může být nezbytné v správném množství. V této verzi můžete vždy příjemně potěšit své hosty a umožnit jim vychutnat skutečné čerstvé belgické vafle vařené v jejich přítomnosti. Samostatná obchodní linka pro pečení vaflí může být specializovaným mobilním místem pro pečení vaflí. Takové body přinášejí dobré výsledky v různých nákupních centrech, stejně jako v místech výstav, dětských párty a hromadných akcí. Místo, kde jsou teplé belgické vafle s různými výplněmi nabízeny hostům, je velkým požadavkem a pozorností od dospělých a dětí. V jaké formě a v jakém formátu je lepší udělat, můžeme vám pomoci vybrat.

Vyzkoušejte belgické vafle naší produkce, můžete v institucích našich partnerů. Na našich stránkách jsou některé z nich. Můžete také předem objednat belgické vafle, vafle z Liege nebo bruselské vafle předtím, než přijdete na naše zasedání a diskutujeme o možnostech spolupráce. Připravíme pro Vás vafle z mraženého těsta nebo čerstvé, na Vaše přání. Můžete získat lepší představu o belgických oplatkách jako o podnikání. Podrobně vám řekneme recept na belgické vafle, technologické karty pro přípravu oplatek a těsto na oplatky. Vykonáme školení o pekácích. Pomůžeme vám vybrat si vaflovou žehličku pro belgické vafle.