Podnik na prodej belgických vaflí

Belgická, vlnitá, Liege - tyto oplatky jsou volány jinak, ale alespoň jednou je vyzkoušeli, mnozí se stanou běžnými kupci vašeho bodu. Tento druh rychlého občerstvení je vysoce výnosný a stane se vynikajícím obchodem pro začátečníky.

Než začneme

Rozhodněte se o formátu obchodu. Můžete uspořádat plnohodnotnou kavárnu a prodávat bruselské vafle s různými výplněmi, nabídnout doprovodné pokrmy, dezerty a nápoje. Druhou možností je rychlé občerstvení. Můžete si pronajmout malý stánek nebo koupit mobilní dodávku se speciálním vybavením.

Hlavní rizika

Pokud plánujete koupit franšízu, recepty, vybavení, přísady poskytne franchisor. Při výběru nezávislé práce se připravte na nalezení speciálních ingrediencí. Budete také muset tvrdě pracovat na přípravě receptury. Úspěch tohoto podnikání do značné míry závisí na kvalitě testu, i když hrají roli další faktory charakteristické pro obchod. Běžná chyba nováčci - přesvědčení, že můžete vytvořit catering s domácími recepty. Existují přísné technické podmínky pro přípravu jídel. Musí být známy a respektován. V opačném případě vaše kavárna jednoduše nedostane povolení k práci z dozorčích orgánů.

Místo:

Stejně jako v situaci s jakýmkoli jiným směrem rychlého občerstvení, příprava a prodej bruselských vloček přináší nejvyšší zisky na přeplněných místech. Podívejte se na volný prostor v blízkosti hlavních nákupních center, trhů. Vhodné obchodní čtvrti a místa poblíž kancelářských center.

Zařízení

Pro mobilní obchod potřebujete dodávku, vitrínku, chladicí zařízení. Celkově bude získání standardní sady pro pouliční obchod stát ve výši 400 000 až 500 000 rublů. Možné levnější možnosti, z druhé ruky.

 1. Čína nabízí levné možnosti za cenu 70 000-120 000 rublů. Odborníci doporučují koupit je jako poslední možnost. Čínské modely nejsou vysoké kvality.
 2. Turečtí výrobci nabízejí dobré modely. Průměrná cena je 250 000 rublů.
 3. Německé, italské, francouzské a nizozemské značky nabízejí vafle, jejichž cena se pohybuje od 300 000 do 700 000 rublů.

Modely evropských výrobců jsou kvalitní a navíc tyto společnosti často poskytují služby.

Zaměstnanci

Výběr počtu zaměstnanců závisí na pracovním plánu a počtu zákazníků. Jeden nebo dva prodejci budou během směny pracovat, záleží na popularitě vaší mini-kavárny. Není žádoucí zachránit zaměstnance, je velmi důležité, aby nedošlo k vytváření front a příliš dlouhé čekání na objednávku.

Dokumenty a licence

Pro rychlé občerstvení je lepší formalizovat IP. Pokud však existuje několik zakladatelů, je nutné zaregistrovat právnickou osobu. Licence na tento druh činnosti není poskytnuta. Je však důležité přistupovat s maximální vážností na proces zpracování technologické mapy. Zahrnuje všechny fáze přípravy, informace o dodavatelích ingrediencí, recepturu.

Ziskovost

Nejaktivnější období prodeje je od dubna do října. Proto je vhodné začít obchodovat brzy na jaře. Ziskovost v mnoha ohledech závisí na nákupních cenách složek, sortimentu a nákladech na pronájem. Poplatek za jednu oblátku je asi 100%. Standardní výrobce vafle umožňuje připravit 140 porcí za hodinu. Prodej závisí na mnoha faktorech, výpočet ziskovosti lze provést pouze v každém konkrétním případě.

Marketing

Pokud si zakoupíte franšízu, franchisor vám poskytne pomoc při inzerci. Pracujte nezávisle, vytvořte atraktivní a originální značku. Ve vašem případě funguje venkovní reklama ve formě vzdáleného pilíře. Logo ochranné známky by mělo být vytištěno na obalovém materiálu, sklenicích na koktejly a teplých nápojích.

Souhrn

Prodej belgických vaflí je novým a velice slibným směrem. Tato výklena je stále volná a vyznačuje se vysokou ziskovostí.

Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Otevřete kavárnu s YOURTIME jednoduše!

Populárním formátu body „Káva s“ s úžasnou chutí belgické vafle - by tak neprojde každého zákazníka! YOURTIME franchise je nejlepší praxe kávy podnikání a jedinečný koncept, který dělá kavárně ziskové podnikání.

Voňavá káva a teplá belgická vafle jsou nejúspěšnějším duetem, který vytvoří náladu pro vaše zákazníky a vrátí se k vám znovu a znovu.

Více než 70% lidí začíná ráno s kávou. Tento voňavý nápoj dává vivacity, náboje s aktivitou a obklopuje teplo.

Nabídka kavárny Your Time se těší svým zákazníkům na 15 druhů kávy a lahodné vafle, od sladkého ovoce a zmrzliny až po vydatné sýr a šunku. V nabídce jsou vafle belgické, Hong Kongské a také vafle-pizza.

Síť kaváren YourTime se aktivně rozvíjí a již se stala mezinárodní - již v Rusku a Kazachstánu otevřelo více než 70 kávových franšíz a další země jsou také na čekací listině. Naši franšízové ​​potěší zákazníky již ve více než 35 městech.

Snídaně spolu s Vaším časem. Lahodné obiloviny
a müsli s ovocem a plody

Různé formátovací body vhodné pro umístění v nákupním nebo kancelářském centru a na ulici. Na přání partnera je možné individuální provedení.

Ideální pro umístění u zdi, pokud není možné dát ostrov do středu chodby.

Tato varianta bodu je ideální pro umístění v hale komerčního nebo kancelářského centra.

Ideální pro umístění u zdi, pokud není možné dát ostrov do středu chodby.

Vhodné jako pro nákupní centrum - může být umístěn ve středu haly a pro samostatnou místnost.

Kiosk je vhodný pro umístění na zastávkách, v místech hromadného přetížení lidí. Vyžaduje však další schválení pro instalaci.

Zaberá minimální prostor, což vám umožní uložit majitele na pronájem.

Ostrov pro nákupní centrum

Zkrácená sada zařízení pro práci

Licenční poplatky: 4 000 ₽

Celkové náklady na otevření: 352 000 - 446 000 ₽

 • Balíček "Optimum"

  Ostrov pro nákupní centrum

  Kompletní sada zařízení
  a dokumentů

  Kompletní sortiment výrobků

  Podporujte personálního manažera po spuštění

  Licenční poplatky: 6 000 ₽

  Celkové náklady na otevření: 465 000 - 586 000 ₽

 • Balíček "Pouze káva"

  Mini-kavárna bez vafle - pro milovníky kávy

  Ostrov pro nákupní centrum

  Kompletní sada vybavení a dokumentů

  Licenční poplatky: 2 000 ₽

  Celkové náklady na otevření: 213 800 ₽

  • Kavárna "YourTime Coffee House"

   Plná kavárna od 50m2 do 200 m2

   Licenční poplatky: 12 000 ₽

   Celkové náklady na otevření (100 m2):
   2 770 000 ₽

   Mluvíme o veškerých komplikacích podnikání, poskytujeme kompletní balíček dokumentů a plně automatizujeme účetní systém v místě prodeje.

   Velmi chutné cappuccino, americano prostě skvělé! Vždy přátelští barmani. A ceny jsou obecně příjemně překvapeny... Pokračujte ve stejném duchu a určitě vás navštívíme) Nyní pravidelný klient Irina, 23.

   Příjemné místo, a co je nejdůležitější, všechno čerstvé: vařené, pečené. Oplatky se taví přímo v ústech! Káva je výjimečná. Vše rychle a lahodně připravené. Opravdu jsme si to užili!

   Vaše kavárna nemůže být zapomenuta)) Delicious coffee, fresh waffles - co by mohlo být lepší, když chcete rozveselit a osvěžit se? Barman vždycky přátelský, rychle mi upečoval vafle a velkorysě ji zdobil ovocem. Určitě přijdu k vám znovu!

   Linka zdarma pro Rusko: 8-800-700-30-42

   Pro volání z jiných zemí: +7 (499) 923-38-09

   Unikátní licence "2 v 1":
   Káva + belgické vafle

   Systém podnikové automatizace -
   všechny zisky budou ponechány pouze vám!
   Díky tomu je snadné spravovat i kavárnu!

   Více než 15 receptů na lahodnou kávu a 12
   recepty oplatky

   Možnost rychlé replikace
   a otevření sítě kaváren

   Podpora na všech stupních
   podnikání

   Obchod na klíč se všemi potřebnými
   dokumentaci

   Kompletní balíček reklam a
   marketingových materiálů

   Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

   Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

   V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

   Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

   Waffle franchises. Výhody a požadavky

   Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

   Nabídky franšíz a dodavatelů

   Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

   Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

   Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

   Waffle franchises. Návrhy a ceny

   Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

   Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

   - pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

   - nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

   - nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

   - nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

   - náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

   - další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

   Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

   Franšízy některých vaflových řetězů *

   760 tisíc - 1,3 milionu.

   5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

   * Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

   Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

   Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

   Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

   Obchodní myšlenka: belgické vafle

   Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

   Výhody této činnosti

   V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

   1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
   2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
   3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
   4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

   Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

   Kde začít?

   Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

   Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

   Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

   Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady

   Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

   Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

   Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

   Způsoby podpory

   Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

   Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

   Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

   Franšízy pro výrobu belgických destiček

   Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

   Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

   1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
   2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
   3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
   4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

   Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

   Belgický Waffle Franchise

   Belgické oplatky na vafle jsou velmi zajímavé a výnosné řešení pro zahájení vašeho podnikání. Stojí za zmínku, že Belgie je známá velkým množstvím různých pokrmů národní kuchyně, ale ne méně populární produkty, které jsou spojeny s touto zemí jsou čokoláda, pivo a sýry. Nicméně tento seznam by měl být přidán ještě jeden pokrm, který je velmi populární u mnoha lidí po celém světě - belgické vafle.

   Podle stávající legendy se takové oplatky objevily poprvé v polovině 18. století. Jídlo bylo navrženo talentem a uznávaným kuchařem, který připravoval jídlo pro prince Liege. Jednoho dne panovník požádal svého kuchaře, aby si u něj připravil nějakou novou misku, předtím nebyl vidět sladký chléb. Po trochu odrazu pán přidal do obvyklého pečicího těsta nějaký cukr a vanilku. Kombinace těchto vůní působila na prince, že se okamžitě zamiloval do misky a nařídil, aby byl jedním z hlavních prvků národní kuchyně.

   Proč si vybrat belgickou vavřínovou franšízu?

   Jsou prostě lahodná a neuvěřitelná. Pravidelné oplatky jsou již vynikajícím jídlem, ale pokud přidáte nové plniva, jako je zmrzlina nebo šlehačka, dostanete neuvěřitelný dezert, který si každý může užívat s potěšením. Samozřejmě, mnozí lidé o tomto produktu již slyšeli a měli základní znalosti o tom. Můžete ale vždy volně experimentovat a hrát s příchutěmi, přidávat do oplatky všechny nové nánosy a vrcholy. Také nebudete mít slušné konkurenty. V mnoha městech se nacházejí různé stánky a mobilní kuchyně, které připravují shawarma, hot dogy a další občerstvení, ale je nesmírně obtížné nalézt sladkosti, pokud se nejedná o letovisko. Tak můžete snadno obsadit ziskové a úspěšné místo a profitably vyvíjet to.

   Co vám poskytne franchisor?

   Společnost, od které si zakoupíte franšízu, vám poskytne vše, co potřebujete k úspěšnému rozvoji:

   • Zařízení a zařízení pro vaření.
   • Oprávnění k užívání ochranné známky, loga a jiných proprietárních atributů.
   • Zkoušejte předvýrobky pro pečení nových destiček.
   • Všechny požadované materiály a drobné doplňky, jako jsou obaly, nože, vidličky, časovače a mnoho dalšího.
   • Značkové kombinézy pro pracovníky v kuchyni.
   • Úspěšná a efektivní marketingová kampaň, která aktivně propaguje značku v síti a offline.

   Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy

   Publikováno v: admin v Způsoby výdělku 03/08/2018 Komentáře k záznamu Belgické vafle: organizace obchodních a nákupních povolení je zakázáno

   Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

   V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

   1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
   2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
   3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
   4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

   Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

   Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

   Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

   Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

   Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

   Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

   Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

   Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

   Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

   Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

   Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

   Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

   1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
   2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
   3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
   4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

   Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

   Hong Kong Waffles franšízy recenze

   Co je Hong Kong wafle? Hongkongové vafle jsou nový výrobek rychlého občerstvení, který rychle získává popularitu. Je důležité se dostat před konkurenci a zaujmout volné místo tím, že se městské obyvatelstvo živí rychleji.
   Chcete-li se zbohatnout na oplatky v Hongkongu, existují dvě možnosti: povolení a nezávislý vývoj projektu. Zvažte obě možnosti a zjistěte, která z nich je nejvhodnější.

   Hongkongové vafle. Franchise.

   Chcete-li úspěšně otevřít podnikání, vždy potřebujete nový nápad. Waffle business je novinka, která nevyžaduje velké investice. Vyžaduje ne více než 5 metrů pronájmu a 1 až 2 osoby pro údržbu zařízení. Při nákupu franšízy se franchisor postará o veškeré nákupy a instalaci zařízení.

   Balíček franšízy zahrnuje také:

   • Registrace prodejny a poskytování propagačních materiálů
   • Pokyny krok za krokem při otevření obchodního místa
   • Pravidelné školení, podpora a poradenství ve všech oblastech
   • Potřebná pomoc při registraci podniku, získání povolení
   • Pomoc při hledání a pronájmu výhodného obchodního místa

   Cena franšízy je 148 tisíc rublů. Procento obratu (licenční poplatky) se účtuje ve výši 3%.
   Prodejci franšízy mluví o získání 100 tisíc rublů za měsíc očekávaného zisku. Doba návratnosti je 2-3 měsíce, protože neexistuje žádná konkurence a výrobek je v poptávce během jednoho roku. Nedostatek sezónnosti přináší stabilní příjmy, báze pravidelných zákazníků rychle roste.

   Nezávisle organizujeme obchody Hongkongských vaflí

   Chcete-li ušetřit jednorázové poplatky a licenční poplatky, je třeba vynaložit úsilí na nezávislé vyhledání místa pronájmu. To vám pomůže uvolnit reklamní desky avito.ru, zian.ru, irr.ru a další. Jsou dobré, že můžete najít vhodné obchodní místo bez služeb zprostředkovatelů.

   Poté musíte zakoupit zařízení. I zde pomůže internet. Prodejci zařízení vám mohou prodávat nové Hongkongové vafle na 12 až 15 tisíc rublů. Vzhledem k tomu, že je zapotřebí nejméně 2 zařízení k plnému provozu, je třeba zhruba 30 tisíc rublů.

   Reklama vafle bude také vyžadovat peníze. Podnikání na této úrovni by mělo být poskytováno s reklamou s rozpočtem přibližně 10-15 tisíc rublů měsíčně. Mohou to být letáky, vizitky, letáky, pilíře atd.

   Při přípravě oplatek, náplní, krémů a zmrzliny je třeba pracovat s rukama. Pokud nejste připraveni stát sám na pultu, budete muset pozvat 2 zaměstnance. Jejich plat výrazně sníží vaše zisky a sníží část vašeho volného času, protože budete muset jednat s účetnictvím.

   Závěry

   Pokud jste noví podnikatelé, je lepší zaplatit potřebné částky podnikatelům, kteří prošli trnitou cestou, vycpanými kužely, zdokonalili proces vytváření prodejního místa od nuly až po úplný start.
   Tato franšíza pomáhá začínajícím podnikatelům okamžitě otevřít své podnikání, aniž by se rozptýlila drobností.

   S dostatečnými zkušenostmi s řízením obchodních procesů je nákup franšízy zbytečnou zátěží pro výdajovou část plánovaného rozpočtu.

   Komentáře obchodníků o obchodu s Hong Kongovými oplatky

   Oksana: Začal jsem obchodovat s rychlým občerstvením absolutně náhodou. Poté, co jsem absolvoval vysokou školu a získal jsem specializaci jako právník, jsem hledal práci po dlouhou dobu. Přítelkyně mu nabídla dočasnou náhradu za prodej zmrzliny. Po dvou měsících jsem pracoval jako právník-ekonom-účetní. Pak se stala náměstkem. ředitel rozvoje sítě. Před rokem jsem otevřela dva vlastní body pro prodej belgických vaflí a mini koblih.
   Otevřeli jsme obchodovací ostrov v TRC za prodej "Hongkongových vaflí" před dvěma měsíci. Mohu říci, že příjem z ostrova sotva přežil až k příjmům o 2 body. Pravděpodobně ovlivněné novinkou zboží, lidé ochotně koupí neobvyklý výrobek a co je nejdůležitější, že se znovu objevují.

   Sandro: Dal jsem své ženě Hongkong Waffle franchise za 148 tisíc (licenčních poplatků) za výročí. Snažila se o její podnikání po dlouhou dobu. Vzali si pokoj v blízkosti metra poblíž univerzity a neztratili to! Teď, po 4 měsících, příjem manželky se pohybuje od 80 tisíc až 150 tisíc za měsíc, což je docela dobré. Záruka se vyplatila za 2 měsíce. Teď už přemýšlíme o otevření dalšího ve spánkovém prostoru na druhém konci města, protože jsme se už roztřásli a myslím, že můžeme tam úspěšně krmit všemi vaflemi.

   Evgeny: Vybrala jsem z banky spotřebitelský úvěr, moji rodiče mi trochu přidali a organizovali prodejní místo pro prodej elektronických cigaret, trubic a suvenýrů s těmito penězi. Obchod prošel pažbičkou, bylo málo kupujících, jen dost pro krytí úvěru. Rozhodl jsem se ukončit obchodování a prodávat okna spolu se zbožím za penny.
   Ale nedokázal se uklidnit, nedávno uspořádal mobilní obchod s přítelem. Prodáváme cukrovinky a prodáváme kávu s námi. Přidány gonkonové vafle do sortimentu. Nebyl zaznamenán výrazný skok v příjmech, ale přidala se gemmoroya.

   Bartholomew: Koupil jsem si Hongkongovou vaflovou franšízu - Waffle Iron. Musel jsem létat do Novosibirsku za dokumenty. Paušální částka mě stála 250 000 rublů, dalších 300 000 (vybavení, nájem, atd.). Nachází se ve velkém nákupním centru, s velkým provozem, ale také s velkou konkurencí. Příjem je asi 55 000 za měsíc, takže si zaplatím svoji investice za rok.

   Ekonomický výpočet obchodu s vaflemi

   Ashot: Nikdy jsem nerozuměl lidem zabývajícím se drobným obchodem. Ekonomický výpočet ukazuje, že existuje řada rizik a příjem je zanedbatelný. Co inzerované franchisory lze rozdělit na 2 nebo 3. Snaží se prodat svůj produkt lidem, kteří moc nerozumí obchodování. Vypočítejte náklady na nájemné, plat, vybavení. A cena bublinkové vafle v 180 - 220 rublech se bojí ceny nejhmotnějšího kupujícího. Podle mého odhadu je zisk z těchto činností nejvýše 40-50 rublů.

   Cafe franšízy s vaflemi

   Dnes, Hong Kong a belgické vafle jsou skutečný hit. Kavárny, kde si můžete koupit tyto dobroty s různými náplněmi, jsou velmi populární mezi děti i dospělé. Chcete-li najít své místo na trhu, přemýšlet o tom, včetně franchisovou kavárnu s vafle, protože tyto návrhy poskytnout podnikatelům řadu závažných výhod.

   Výhody franchisingových kaváren s vaflemi

   1. Slavný název sítě. Samozřejmě, že propagovaná značka je obrovským přínosem pro jakékoli podnikání. Zakoupením franšízy jedné ze sítí získává každý franchisant příležitost pracovat pod rozpoznatelným jménem, ​​což zajistí dobrý tok zákazníků ihned po otevření.
   2. Formulace a směs vafle. Klíčem k úspěchu každé takové kavárny je její rozsah. Hong Kong a belgické vafle - jedinečný produkt, protože jsou dokonale kombinovat s výplní, od zmrzliny a ovoce a konče šunky. Kromě toho jsou pokryty různými výplněmi, které obal přetvářejí na skutečné umělecké dílo. Stávat franchisant síť kaváren každý partner je různé recepty oplatek, stejně jako směs, která se používá, aby se jim. Umožňuje je vařit co nejrychleji a neporušuje pravidla stanovená pro podniky veřejného stravování.
   3. Designový projekt. Konstrukce kavárny má pro tuto firmu obrovský význam. Někteří z franchisorů, kteří pracují v této oblasti, poznamenávají, že otevření příliš atraktivní kavárny nemá smysl, protože klienty téměř nebudou navštěvovat. Základem publika mnoha sítí je také mladí lidé, pro něž je registrace velmi důležitá.
   4. Zařízení. Většina franchisorů poskytuje zařízení svým partnerům, zejména vaflovým výrobcům pro rychlou přípravu hlavního chodu.
   5. Propagace. Hong Kong a belgické vafle - je z hlediska produktu jedinečný. Dnes se může prosazovat pouze prostřednictvím svého "instagramového" vzhledu. Společnosti vycvičí své partnery, řeknou jim o funkcích propagace v sociálních sítích, poskytují propagační materiály a zahrnují do svých kampaní.
   6. Školení. Všichni franchiséři školí podnikatele a jejich zaměstnance, někteří dokonce vedou kurzy ve svých vlastních školicích střediscích. Firmy věnují pozornost otázkám souvisejícím s řízením podniku, jakož i zvláštnostem vaření vaflí.
   7. Pomozte při hledání pokoje a / nebo místa pro kavárnu. Většina sítí nabízejí své franšízy pro ně vybrat vhodný formát bodu, pomáhá vybrat správné místo, a někteří dokonce účastnit se jednání s pronajímatelem.
   8. Pomoc při organizaci zjišťování. Osobní manažeři nebo týmy specializovaných franchisorů pomáhají partnerům připravit místo k otevření a uspořádání slavnostní události.
   9. Konzultace a podpora. Většina franchisorů pomáhá podnikatelům nejen předtím, ale i po otevření kavárny. Navíc zkušení zaměstnanci firem poskytují poradenství partnerům o všech aspektech činnosti tohoto bodu.

   Cafe franšízy s vaflemi

   Hong Kong Wafers 'Wafbusters Cafe Franchise

   Základní pojmy franchisingu "Wafbusters" jsou následující: Doba trvání smlouvy je 5 let; Licenční poplatky - 4% měsíčně; Záloha - 110 tisíc rublů; Dodržování všech standardů sítě, od těch, které jsou uvedeny v knize značky k technologickým požadavkům; Dělat.

   Osvědčení kavárny Hong Kongových oplatek "Wafl"

   Františáci "Wafl" si mohou vybrat jeden z několika formátů bodů: Kiosk na ulici: plocha 8m2. m, levné pronájem, levné oprava, 2-3 zaměstnanci, mínus - zákazníci jsou nuceni čekat na objednávku na ulici; Pavilion.

   Zájem o kavárnu Hongkongských oplatek "Wow! Oblátky »

   Nákup franšízy "Wow! Waffles ", podnikatelé získají příležitost otevřít opravdu lahodnou a krásnou firmu, odolnou vůči rizikům a zajištění stabilního zisku. Náklady na otevření kavárny jsou minimální.

   Franchise kavárna s oplatky "Váš čas"

   Balíček "Economy" "Optimum" "Káva Only" "Káva" Format Island mall Island mall Mini coffee shop, kde se prodávají.