Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Podnik na prodej belgických vaflí

Belgická, vlnitá, Liege - tyto oplatky jsou volány jinak, ale alespoň jednou je vyzkoušeli, mnozí se stanou běžnými kupci vašeho bodu. Tento druh rychlého občerstvení je vysoce výnosný a stane se vynikajícím obchodem pro začátečníky.

Než začneme

Rozhodněte se o formátu obchodu. Můžete uspořádat plnohodnotnou kavárnu a prodávat bruselské vafle s různými výplněmi, nabídnout doprovodné pokrmy, dezerty a nápoje. Druhou možností je rychlé občerstvení. Můžete si pronajmout malý stánek nebo koupit mobilní dodávku se speciálním vybavením.

Hlavní rizika

Pokud plánujete koupit franšízu, recepty, vybavení, přísady poskytne franchisor. Při výběru nezávislé práce se připravte na nalezení speciálních ingrediencí. Budete také muset tvrdě pracovat na přípravě receptury. Úspěch tohoto podnikání do značné míry závisí na kvalitě testu, i když hrají roli další faktory charakteristické pro obchod. Běžná chyba nováčci - přesvědčení, že můžete vytvořit catering s domácími recepty. Existují přísné technické podmínky pro přípravu jídel. Musí být známy a respektován. V opačném případě vaše kavárna jednoduše nedostane povolení k práci z dozorčích orgánů.

Místo:

Stejně jako v situaci s jakýmkoli jiným směrem rychlého občerstvení, příprava a prodej bruselských vloček přináší nejvyšší zisky na přeplněných místech. Podívejte se na volný prostor v blízkosti hlavních nákupních center, trhů. Vhodné obchodní čtvrti a místa poblíž kancelářských center.

Zařízení

Pro mobilní obchod potřebujete dodávku, vitrínku, chladicí zařízení. Celkově bude získání standardní sady pro pouliční obchod stát ve výši 400 000 až 500 000 rublů. Možné levnější možnosti, z druhé ruky.

 1. Čína nabízí levné možnosti za cenu 70 000-120 000 rublů. Odborníci doporučují koupit je jako poslední možnost. Čínské modely nejsou vysoké kvality.
 2. Turečtí výrobci nabízejí dobré modely. Průměrná cena je 250 000 rublů.
 3. Německé, italské, francouzské a nizozemské značky nabízejí vafle, jejichž cena se pohybuje od 300 000 do 700 000 rublů.

Modely evropských výrobců jsou kvalitní a navíc tyto společnosti často poskytují služby.

Zaměstnanci

Výběr počtu zaměstnanců závisí na pracovním plánu a počtu zákazníků. Jeden nebo dva prodejci budou během směny pracovat, záleží na popularitě vaší mini-kavárny. Není žádoucí zachránit zaměstnance, je velmi důležité, aby nedošlo k vytváření front a příliš dlouhé čekání na objednávku.

Dokumenty a licence

Pro rychlé občerstvení je lepší formalizovat IP. Pokud však existuje několik zakladatelů, je nutné zaregistrovat právnickou osobu. Licence na tento druh činnosti není poskytnuta. Je však důležité přistupovat s maximální vážností na proces zpracování technologické mapy. Zahrnuje všechny fáze přípravy, informace o dodavatelích ingrediencí, recepturu.

Ziskovost

Nejaktivnější období prodeje je od dubna do října. Proto je vhodné začít obchodovat brzy na jaře. Ziskovost v mnoha ohledech závisí na nákupních cenách složek, sortimentu a nákladech na pronájem. Poplatek za jednu oblátku je asi 100%. Standardní výrobce vafle umožňuje připravit 140 porcí za hodinu. Prodej závisí na mnoha faktorech, výpočet ziskovosti lze provést pouze v každém konkrétním případě.

Marketing

Pokud si zakoupíte franšízu, franchisor vám poskytne pomoc při inzerci. Pracujte nezávisle, vytvořte atraktivní a originální značku. Ve vašem případě funguje venkovní reklama ve formě vzdáleného pilíře. Logo ochranné známky by mělo být vytištěno na obalovém materiálu, sklenicích na koktejly a teplých nápojích.

Souhrn

Prodej belgických vaflí je novým a velice slibným směrem. Tato výklena je stále volná a vyznačuje se vysokou ziskovostí.

Obchodní myšlenka: belgické vafle

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

Výhody této činnosti

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Kde začít?

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Způsoby podpory

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Franšízy pro výrobu belgických destiček

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Obchodní fórum

Hongkongové oplatky

Swetlana95 28.3.2012

Začala roztavit podnikání výroby oplatků Hongkongu. Snažil jsem se sám (sladký). Je to chutné. Náklady na otevírání se nestřílejí, jsem připraven jít šanci. Chci se o to pokusit otevřít sám. Neočekávám velké miliony. Chci stabilní příjem. Hlavní věc je, že je v kladném území, nikoliv v negativním území. Ale chci slyšet názor těch, kteří se již zabývají touto činností. A ti, kteří jsou spotřebiteli. Stojí to za to nebo ne cvičit? Budou tyto oplatky umírat s podnikáním, nebo budou žádané?

Bearcub 28. března 2017

Ne, když si nepřemýšlel, proč Shawarma dělá všechno? ne všechny druhy exotiky?

Gaara 28. března 2017

Správná šachrama je výživná a užitečná)

Zdá se mi, že mě stojí za to, hlavně v dětském parku.

Světlana85 28. března 2017

Ve skutečnosti jsem poprvé slyšel o takových oplatkách, obvykle na Vídeň. Ale pokud je to opravdu chutné, můžete to zkusit. Jediná věc, je to tak populární? I když možná mám takový sklon

trojanka 28 březen 2017

Stojí za to nebo se s nimi nezajímá - to není otázka, která by vás měla obtěžovat!

Pokud je takový zajímavý nápad, musíte provést řadu marketingových výzkumů v této oblasti.

Dále - vytvořit systém podpory vašeho podnikání. Ať už vafle zemřou s obchodem nebo obchodem společně s vaflemi - záleží jen na vás!

Musíte se zamilovat do těchto vafle, jako byste bez nich nemohli dýchat. No, za to - prostě si vzít a udělat. dělat chyby, vzít znovu a dělat věci novým způsobem.

Otestujte každý krok.

Bez tohoto, vůbec nic.

Zvláště pokud jste ochotni mít šanci.

Burubek 29.3.2012

A můžete sdílet recept v PM? Žena ráda vaří, někdy hledá nové recepty, chtěla bych ji požádat, aby pečila Hongkongové vafle))

Gaara 29. března 2017

Pak nejprve koupte ženu speciální vaflovou žehličku)

Burubek 29.3.2012

Nejprve dát odkaz na speciální vafle železo)

Gunteleto 29. března 2017

Vbeyte při hledání fóra "Hong Kong waffles", nasával víc než jednou.

Pokud jste vážně přímočaře a myslíte si, že se vaše otázka velmi liší přesně to samé jiní pak rozdělte - kolik hodláte investovat, jaké náklady se očekávají a jaké příjmy.

Swetlana95 29. března 2017

Nalezeno, uctíváno. Jen diskuse a nic víc. Buď začátečníci píší a jejich zkušenost je dost drobná, aby objektivně zhodnotila tento podnik ((

Budou požadovány investice 300-600 tis. 600 je maximální, pokud jim velká TRC umožní pronajmout metry. Jenže zatím mlčí. Pokud podnik přinese alespoň 70-100 čistý zisk, budu rád. Pokud je více, v pořádku.
To je novinka. Ještě není povýšeno, takže možná z tohoto důvodu neexistuje žádné vzrušení od kupujících, jako jsou hamburgery a tortilly. Máme kavárnu ve městě, kde je jeden z dezertů jenom vločka, před dvěma měsíci v nákupním centru otevřeli nový. Šel jsem na průzkumu, zkusil to. Je to chutné. Zatímco stáli 20 minut, nikdo už nepřišel. Ale podle zaměstnance existují zákazníci. Snažím se pochopit, že to často nejsou. Pravidelně se můžete hýčkat. To se v podstatě týká všechno rychlé občerstvení. Neexistuje žádná reklama vůbec. To není správné. Nelíbí se mi, že trvá 10 minut, než počkáme, až budou vařené. A jestli je to obrat a to déle. Na druhou stranu se sníží počet zaměstnanců, výrobce vafle a čekací doba.

ellabella 29. března 2017

Gunteleto 30. března 2017

Nalezeno, uctíváno. Jen diskuse a nic víc. Buď začátečníci píší a jejich zkušenost je dost drobná, aby objektivně zhodnotila tento podnik ((

Budou požadovány investice 300-600 tis. 600 je maximální, pokud jim velká TRC umožní pronajmout metry. Jenže zatím mlčí. Pokud podnik přinese alespoň 70-100 čistý zisk, budu rád. Pokud je více, v pořádku.
To je novinka. Ještě není povýšeno, takže možná z tohoto důvodu neexistuje žádné vzrušení od kupujících, jako jsou hamburgery a tortilly. Máme kavárnu ve městě, kde je jeden z dezertů jenom vločka, před dvěma měsíci v nákupním centru otevřeli nový. Šel jsem na průzkumu, zkusil to. Je to chutné. Zatímco stáli 20 minut, nikdo už nepřišel. Ale podle zaměstnance existují zákazníci. Snažím se pochopit, že to často nejsou. Pravidelně se můžete hýčkat. To se v podstatě týká všechno rychlé občerstvení. Neexistuje žádná reklama vůbec. To není správné. Nelíbí se mi, že trvá 10 minut, než počkáme, až budou vařené. A jestli je to obrat a to déle. Na druhou stranu se sníží počet zaměstnanců, výrobce vafle a čekací doba.

Kolik porcí denně potřebujete prodat, aby bylo dosaženo 100 tisíc čistého zisku?

A teď v tu chvíli stojí jeden den s poznámkovým blokem a řídí zákazníky. Když jsem se rozhodl, co mám dělat v novém městě - to je přesně to, co jsem udělal, nelitoval jsem to. Pokud jste ve městě, tento bod - tam, kde je lepší utratit 5 tisíc a získat reálný obraz o tom, co prosrat 600. Je důležité si nemyslím, že v tomto bodě se říká hlupáky a nevím, jak k tomu provoz, a budete říkat, že je to jinak. Podívejte se, kolik jsou tyto vafle prodávány. Lidé si také myslí - kup a kaaaak popreet, ale ne, nemám. Konzolené - no, nic, musíte počkat pár měsíců, a pak se lidé dozví o lidech a pak jistě budou pečovat. A lidé naopak, jednou zkusit - oh, cool, a příště bude mít shawarma / pizza / sushi.

A skuteční vlastníci přesně bodů s těmito bublinami, připraveni sdílet úspěch, nenajdete, nejsou žádné, pokud se nejedná o prodejce koncesí a vybavení. Znám jednu belgické oplatky, přerušuje něco jako, dost pro život, i přes to, že on a jeho žena pracují s průměrnou kontrolou ve výši 4-50 EUR. Normální e-mail. desky, mimochodem, od nádechu mývalů stojí, je to pro práci a nemusíte si dopřát fotky v inst.

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Obchod pro pečení belgických oplatek

Vždycky jsem doma, při přípravě vaflí, aroma se liší po vchodu. Pikantní vanilková vůně, před níž je prostě nemožné odolat každé horké trubce naplněné krémem. Ale nedávno pro mě bylo opravdovým objevem, že oplatky jsou zcela jiné. Samozřejmě, že stejné lahodné, ale připomíná vzhled více cookies. Jsou také nazývány belgickými kvůli původu samotného receptu. Obdivovatelé takové pochoutky jsou víc než dost. Je na nich, že můžete snadno a přirozeně budovat své podnikání.

Podívejme se blíže na to, jak implementovat myšlenku vytváření podnikání při pečení belgických oplatek.

Pro start je nutné od 5 tisíc dolarů. Musí být vynaloženy na: registraci povolení k obchodu s potravinami v sanitární a epidemiologické stanici a daňové správě, pronájem prostor, zařízení, nákup surovin.

Tam je jeden malý nuance tady, všechny výdaje mohou být minimalizovány rozmístěním skromné ​​domácí produkce. Ale pojďme začít v pořádku.

Začněme hlavní technologií. Pro pečení belgických oplatek Nejjednodušší způsob, jak získat recept na webu. Rozdíly jsou dost, ale princip je jeden - kvasné těsto s malým podílem cukru je hněta, zrání 30-40 minut a po opakovaném míchání s lžící je umístěno v specializovaném vafle. Mimochodem, může to být poloautomatický nebo banální manuál pro domácí použití ve vyhřívané troubě. Pokud je v obchodním centru poptávka a možnost pronájmu obchodního prostoru od 10 m2. a pečeme vafle okamžitě pro kupující, pak je logické vzít si elektrickou možnost, aby se s troubou neobtěžovala. Ačkoli je zcela možné uspořádat všechny domy a dělat spoustu, na základě konkrétní objednávky. Pak je třeba myslet na způsoby prodeje předem. Může se jednat o kavárnu, dětské jídelny, jídelny a dokonce i kanceláře. Belgické vafle vhodné pro snídani, oběd doma, v práci nebo dokonce i formou bufetu se sladkým stolem.

Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy

Publikováno v: admin v Způsoby výdělku 08/03/2018 Komentáře k záznamu Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy jsou zakázány 174 Hits

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Prodáváme vafle s náplní - ziskovost až 400%

Obchodní oblasti

Ahoj drahí čtenáři webu delo360.ru! Navrhujeme seznámit se s dalším obchodním nápadem v kategorii "mini-business": organizování bodu (nebo sítě bodů) pro prodej oplatek s náplní.

Základy podnikání

Oplatky s náplní - nejoblíbenější produkt rychlého občerstvení v Hongkongu. Takové oplatky jsou připraveny podle zvláštního receptu na speciálních vaflech. Povrch výrobku je křupavý s kulovou strukturou. Uvnitř každé koule se skrývá chutná náplň.

V naší zemi existuje mnoho organizací, které nabízejí otevřít obchod pro prodej vaflí s plnením podle franšízové ​​dohody. Tato sféra se aktivně rozvíjí a v blízké budoucnosti by se mělo očekávat vznik řady společností v této oblasti. Důvodem je rostoucí poptávka po produktu.

Jaké jsou předpoklady pro otevření takového případu? Zde je jen několik z nich:

 1. Aktivní rozvoj trhu rychlých potravin v Rusku. Roční míra růstu podle informací o RBC.research činí 15%.
 2. V roce 2015 se jednalo o rychlé občerstvení, které bylo na druhém místě v seznamu protikrizových povolení.
 3. Výnosnost podnikání dosahuje 400%.

Podmínky pro zahájení takové činnosti jsou poměrně jednoduché. Chcete-li uspořádat malý bod v obchodním centru (6-10 čtverečních metrů) to trvá asi 250 - 400 tisíc rublů a pro otevření nákupního kiosku: 600 - 800 tisíc rublů.

Nejlepší místa pro umístění zásuvky jsou následující:

 • Velké nákupní střediska;
 • Místa v blízkosti univerzit;
 • Centrální ulice města;
 • Velké auto a železniční stanice.

Je žádoucí, aby byly splněny následující podmínky:

 1. Účastník TC by neměl být menší než 10 tisíc lidí. ve všední dny. Jedná se o velké nákupní střediska, které nemusí být malé města.
 2. Prostor pro otevírání prodejní zásuvky musí být nejméně 6 metrů čtverečních. m. s možností připojení na elektřinu 7 kW, autonomní vodovod a kanalizace.
 3. Pokud je bod otevřen na ulici, je předpokladem přítomnost vysoké běžecké dopravy. V tomto případě by měl být ukazatel nejméně 1000 osob za hodinu.
Podnikání v číslech

Uděláme malý výpočet.

Průměrná cena vafle s náplní je 118 rublů. Také v nabídce zásuvky jsou káva, čaj, koktejly a přísady (sirup, krém). To vše zvyšuje průměrnou kontrolu, která se získává v limitu 150 rublů.

Tak příjmy 10 000 rublů denně uděláme pouze 67 zákazníků. To je velmi skutečná postava. Ve vysoce přijatelných místech bude příjem ještě vyšší. Po odečtení nákladů na suroviny, nájemné, daně a mzdy získáváme zisk okolo 40% obratu. S průměrným počtem zákazníků 67 lidí denně, náš denní zisk bude 4000 rublů a měsíční - 120 000 rublů. Návratnost investice v tomto případě je v průměru 3 až 6 měsíců.

Otázka-odpověď

Jsme rádi, že s vámi sdílíme naše znalosti a zkušenosti z výroby belgických vaflí.

Od samého počátku našeho podnikání pro výrobu belgických vafle jsme se rozhodli, že vyrábíme skutečné belgické oplatky podle originálních receptur z přírodních produktů. Pro nás je důležité, že naši zákazníci mají možnost vyzkoušet vafle Liege, Brusel vafle, klasické belgické vafle ve formě a s chutí, jak by mělo být v originále. Porovnat produkty z hotových práškových směsí s vafle, vyrobené ručně z přírodních produktů, je to jako srovnávat symfonii, který zpíval se svým sousedem v originálním zvukem v orchestru. Belgické oplatky naší výroby jsou vyráběny ručně z přírodních produktů bez použití konzervačních a chemických přísad. Pro naše vafle se těsto mísí s přírodním mlékem, vejci a moukou. Oplatky naší výroby neobsahují přísady, které prodlužují přirozené trvanlivost.

Pečení v Lutychu vafle přímo na místě prodeje, nabízíme našim zákazníkům slepého pokusu o Liege vafle zmrazeny. To je velmi výhodné, protože je možné připravit pro optimální množství pečení vafle kousky a potěšit své hosty s čerstvými Liège vafle, pečené přímo v jejich přítomnosti. Pečení Liege oplatky třeba zmrazeného těsta plech nebo misky, na nichž velká potřeba dát zmrazeného polotovaru pro oplatky s vzdálenosti nejméně 5 cm od sebe DRG. Dále, těsto pro oplatky Liege by mělo být rozmrazené a "přijít" k pečení. Tento proces se může provádět buď při pokojové teplotě - cca 1 až 1,5 hodiny a ve větru nebo kynáren v „odmrazování“ není nad 40-45S * -primerno 45-60min. Signál připravenosti polotovarů na pečení bude zvýšení jejich velikosti asi o 1,5krát. Můžete si také připravit zmrazeného těsta na vafle Liege opouštět je na několik hodin v chladničce, pokud máte v plánu na pečení oplatek přes delší dobu, nebo pokud potřebujete péct oplatky v malých sériích. „Přijít“ wafer obrobku úhledně položila na předehřátý na 200-220S * a naolejovat vafle železa pro smažení jsou uzavřeny a peče po dobu 1,5-2 min. barva dorumyanogo. Po upečení připravené Liege vafle se odstraní z vafle železa a vyžaduje speciální zátka je ochlazena na pokojovou teplotu na mřížce (mříž může být použita z trouby, grilu a podobně). Glowno funkce Liège oplatky - A karamelizovanou perla cukru, které raslavlyaetsya pečení a stáčí do malé tmavě hnědé „sklem“ kapky, zpevňovat na chlazení a dává zvláštní chuť.Gotovye chlazeného Liege vafle mohou být podávány. Je také možné, aby jejich zaplnění před podáváním nejrůznější zálivky, sirup, zmrzlina nebo ovoce a lesních plodů podle chuti. Pro ty, kteří chtějí pracovat s mraženého těsta na vafle a pečených belgické vafle doma, jsme rádi, aby provedla podrobný výcvik a povede master class na pečení oplatek z mraženého těsta.

Dokončené čerstvě upečené oblátky lze skladovat po dobu až pěti dnů při průměrné teplotě + 25 ° C. Zmrazené předlitky mohou být skladovány po dobu až 60 dnů při teplotě -18 ° C. Jen čerstvě upečené připravené vafle bezprostředně po ochlazení můžete zmrazit při teplotě -18 ° C a skladovat zmrazené po dobu až 14 dnů. Připravené oplatky jsou odbourávány při pokojové teplotě po dobu 15-20 minut.

Na rozdíl od mnoha „soukromé“ cukráře návrhů v sociálních sítích, vyrábíme výrobky v souladu s registrovaným formulování technologických map posledních laboratorních testů a mající prohlášení o shodě, umožňují výrobu a prodej našich waferů NPA na celém území celní unie.

Proces pečení belgických destiček není absolutně obtížný, je důležité řádně připravit sýry na pečení. Vycvičujeme vás a vaše zaměstnance a poskytneme všechna potřebná doporučení pro pečení.

Bude nutné lednice s mrazákem pro skladování zmrazeného těsta na pečení, že je žádoucí, (ale ne nutně), malá skříňka se zásobníky pro kynutí těsta výrobky a přímo - s plošného vytápění vafle železa a teplotní režim na 200-250S *. A také rošt pro chlazení hotových destiček.

Vše závisí na formátu vaší instituce nebo místa prodeje. Každá z možností má své pozitivní aspekty. Někteří z nich přitahují své hosty s vůní čerstvě upečených oplatek, jiní s originálními polštářky a plničkami na oplatky a další. Můžeme s vámi spolupracovat, abychom si vybrali nejlepší možnost po podrobnějším seznámení s konkrétním projektem. Formát můžete kdykoli změnit a přizpůsobit je vašim specifikám bez dalších nákladů.

V současné době vyrábíme hotové lávové oplatky, bruselské vafle a belgické vafle, stejně jako zmrazené těsto pro lávové oplatky v Moskvě av Moskvě. Možnost dodávání oplatek do jiných oblastí je diskutována individuálně. Chcete-li objednat připravené belgické vafle nebo zmrazené těsto pro belgické vafle, můžete si na našich webových stránkách nebo kontaktujte nás telefonicky a e-mailem. mail.

Nejdůležitější je vaše touha a důvěra ve váš úspěch. Najděte potenciální posluchače, kterým můžete nabídnout belgické vafle - ne složité, voňavé, lahodné čerstvě upečené vafle budou mít oblibu dětí i dospělých. Segment mobilního kofeinu a kávových zrn se v současné době aktivně rozvíjí. Pěkný doplněk k voňavé kávě bude sladká Liège vafle. Liege oplatky v kombinaci s kávou nebo čajem vytvoří vynikající volbu pro příjemnou snídani nebo lehké občerstvení. Kávovary v kávu jsou zpravidla umístěny v dobrých zátokách, kde je cena nájemného dostatečně vysoká a vysoký rychlý obrat s maximální kontrolou je důležitý. U tohoto formátu je výhodnější možnost prodeje hotových belgických oblátek, protože na takových místech není čas a místo pro pečení. Je také výhodné pracovat s hotovými destičkami a mobilními kavárnami. Našim zákazníkům mohou být nabízeny plátky Liege s různými sirupy, čokoládou nebo máslovým máslem a šlehačkou. Velmi oblíbené jsou také malé stacionární káva a čaj, které se nacházejí v obchodních centrech, nákupních centrech a centrálních ulicích měst a regionů. Na takových místech se lidé potěší, že se setkají, mluví a stráví čas pít šálek kávy nebo čaje. Na těchto místech je velmi vhodné nabídnout hostům čerstvě upečené belgické oplatky s různými tobigami na oběd nebo oblátky Liege se zmrzlinou, ovocem nebo bobulemi jako dezert. Chcete-li pečeme Liege oplatky, stačí mít potřebné množství oplatky ve formě zmrazeného těsta pro oplatky. Rozmrazování a přípravu sochorů z těsta může být nezbytné v správném množství. V této verzi můžete vždy příjemně potěšit své hosty a umožnit jim vychutnat skutečné čerstvé belgické vafle vařené v jejich přítomnosti. Samostatná obchodní linka pro pečení vaflí může být specializovaným mobilním místem pro pečení vaflí. Takové body přinášejí dobré výsledky v různých nákupních centrech, stejně jako v místech výstav, dětských párty a hromadných akcí. Místo, kde jsou teplé belgické vafle s různými výplněmi nabízeny hostům, je velkým požadavkem a pozorností od dospělých a dětí. V jaké formě a v jakém formátu je lepší udělat, můžeme vám pomoci vybrat.

Vyzkoušejte belgické vafle naší produkce, můžete v institucích našich partnerů. Na našich stránkách jsou některé z nich. Můžete také předem objednat belgické vafle, vafle z Liege nebo bruselské vafle předtím, než přijdete na naše zasedání a diskutujeme o možnostech spolupráce. Připravíme pro Vás vafle z mraženého těsta nebo čerstvé, na Vaše přání. Můžete získat lepší představu o belgických oplatkách jako o podnikání. Podrobně vám řekneme recept na belgické vafle, technologické karty pro přípravu oplatek a těsto na oplatky. Vykonáme školení o pekácích. Pomůžeme vám vybrat si vaflovou žehličku pro belgické vafle.