Podnikání na nábytek bez rámu: plánujte, jak začít od nuly

ElenaNovikova »Před více než rokem

Jak se udělal nápad na bezrámový nábytek

Výroba bezrámového nábytku

Reklama a prodej nábytku bez rámu

Výroba a prodej bezrámového nábytku

pikabu1 »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

Evgenia Zhenya »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

seamyr »Před více než rokem

Volodya »Před více než rokem

Patrubok »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Daria-Ya »Před více než rokem

lenorik17 »Před více než rokem

ruslan359 »Před více než rokem

Chris »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

fede vasilii »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Ponchik322 »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Arem »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Katerina767 »05.10.2017, 11:30

Administrátor »05.10.2017, 12:36

Ksiu »Nov 07, 23:40

Administrátor »08.11.2017, 07:30

Oleg12 »12. 11. 2017, 03:34

Udjin1963 »14. listopadu 2017, 09:58

Daria91 »25. července 2018, 17:23

Udjin1963 »26. července 2018, 11:05

Bezrámový nábytek jako podnikání

Nábytkářský průmysl neztrácí popularitu, protože bez jeho výrobků nemůže dělat žádnou rodinu. Výrobci musí pracovat v náročných podmínkách hospodářské soutěže. Nejzákladnější z nich najde cestu, vytváří nové, zajímavé varianty. Patří mezi ně bezrámový nábytek (taška na odpadky). Jak vytvořit takové podnikání a půjde dál.

Kdo jsou spotřebiteli nábytku bez rámu?

Přemýšlejte o zahájení podnikání, musíte nejprve studovat poptávku, zjistit, kdo chce koupit bezrámový nábytek, která kategorii kupujících převažuje. To pomůže předložit přesnější předpovědi o vývoji případu. Jak víte, hlavními spotřebiteli jsou zástupci mladší generace. Tito zahrnují lidi, kteří jsou náchylní k svobodné úvaze. Jsou cizí konzervatismus, mají relativně levné, jednoduché a pohodlné věci. To se týká nábytku.

Kruh spotřebitelů doplňují mladé rodiny s malými dětmi, protože bezrámový nábytek nemá ostré rohy a tuhé části, což znamená, že je bezpečné.

Další kategorie - lidé se zvláštní mentalitou, kteří milují rozmanitost, originalitu, kreativitu. Tyto vlastnosti jsou vlastnictvím bezrámového nábytku.

Majitelé kaváren, barů, klubů, mateřských škol, rekreačních center, kosmetických salonů neodmítnou od takového pohodlného a současně originálního nábytku.

Zahájení a podpora podnikání

Registrace společností se provádí podle standardu. Může být jako právnická osoba a individuální podnikatel.

Po zdanění byste měli kontaktovat sanitární a hasiči, získat povolení. Na základě výsledků inspekce vydávají inspektoři těchto agentur příslušné dokumenty. A konečně, Rospotrebnadzor vydá svolení.

Chcete-li výběr pokoje stojí za zodpovědnost, že je dostatek světla a místa pro uspořádání zařízení v prodejně a že je žádoucí mít pomocnou skladovací místnost pro suroviny.

Po identifikaci s publikem a místností je třeba důkladně provést reklamy. Zde jsou všechny prostředky dobré. Jedná se o tradiční typy reklamy a další typy reklamy: reklama v médiích, internet, tvorba webových stránek jejich firem, bezplatné seznamy s informacemi a přenos informací verbálně svým přátelům a příbuzným ("slovo z úst").

Můžete se připojit k výstavě nábytku, nabídnout ukázkám nejzajímavější ukázky. Často návštěvníci těchto výstav se stávají prvními zákazníky pro začátečníky.

Chcete-li inzerovat mít požadovaný účinek, hlavním úkolem je říct pravdu, nepřehánějte, abyste si lidé nepoznali zrno pochybností a zklamání. Pokud se to, co se říká v reklamě, neshoduje s realitou, bude to mít nepříznivý vliv na obraz a může vést ke ztrátě významného počtu klientů.

Musíte se odtrhnout od standardů, vytvořit svůj vlastní styl, vaši linku, přijít s některými nezapomenutelnými, jedinečnými detaily. Během výroby pravidelně aktualizujte rozsah, doplňte je o nové, moderní vzorky a vytvořte exkluzivní sbírky.

Zkušení podnikatelé tohoto směru si jsou vědomi zvláštností prodeje bezrámového nábytku pomocí barevných reklam. Na straně klienta to vypadá jako "impulsní" nákup, když se člověk podívá na barevnou fotografii s obrazem, například po rámu bez rámu obklopeném původním interiérem. Obdivuje to, co viděl, a přijímá "impuls", který ho vede k akci. Krásný obraz je hluboce působivý a rozhodne se koupit.

Chcete-li dosáhnout úspěchu v podpoře podnikání, potřebujete vysoký výlet tvůrčí fantazie při vytváření zajímavých modelů nábytku a profesionálního fotografa.

Podnikatelský plán: benchmark pro rozvoj podniku

Tento dokument by měl obsahovat vše, co souvisí s obchodem, počínaje definicí publika spotřebitelů, prodejními trhy, ekonomickými výpočty (ziskovost, zisk, předpovědi pro soběstačnost) a končící plánováním pro další vyhlídky.

Základem obchodního plánu jsou marketingové a finanční výpočty. Jeho rozsah bude odpovídat velikosti investovaných prostředků, což může být nejprve minimální. Ale i s malým počátečním kapitálem můžete rozvíjet podnikání ve větším měřítku.

K tomu musí být podnikání ziskové. Na základě výsledků obecné analýzy práce podobných společností je známo, že ukazatel ziskovost v této výrobě v Rusku se rovná 35-45%. V některých oblastech, někdy až 150-200%. Je to poměrně vysoké kvůli působivému rozdílu mezi výrobními náklady a cenami hotových výrobků, což je více než dvakrát vyšší než cena.

Chcete-li takové podnikání organizovat ve velkém městě, možná budete potřebovat z 15 tisíc až 15 milionů rublů. Podnikatel sám rozhoduje na základě svých vlastních schopností. Pokud mluvíme o průměrné společnosti, stačí 450-550 tisíc rublů na financování:

 • pronájem pokoje;
 • registrace;
 • získání technického vybavení;
 • nákup surovin;
 • platit za zaměstnance společnosti;
 • zaplacení účtů za úplatu;
 • reklama;
 • daně.

Podrobnější výpočty by měly být provedeny odděleně pro každý případ, protože náklady závisí především na počátečních plánech a plánované velikosti podniku.

Pokud vezmete průměrný příjem za měsíc pro výpočet 120-160 tisíc rublů, investované prostředky se vrátí alespoň po 4-6 měsících.

Někteří začínají prakticky od začátku a organizují šití bezrámových křesel ve svém vlastním domě bez vlastních zaměstnanců. Stojí za to udělat několik exklusivních židlí, fotografovat je a pomocí volných forem reklamy nabízet svým příbuzným, přátelům, sousedům. První prodej zahájí odpočítávání podniku.

Hlavní podmínky pro úspěch - kvalita materiálu a výkonnosti, stejně jako originalita.

Zajímavé nápady pro výrobu bin beag

Výroba bezrámového nábytku by měla být zvážena z hlediska jeho účelu. Každý výrobce vytváří jedinečné vzorky, ztělesňuje nejvíce nepředvídatelné nápady.

Tento typ podnikání je však založen na zásadách specifických pro tento typ nábytku. Za to si můžete vzít v úvahu klasifikace podle účelu:

 • pro kanceláře, hotely, oddychové domy;
 • pro vily, obytné místnosti, ložnice;
 • dětské pokoje.

U prvního typu je vhodný nábytek s koženými kryty. Takové pohovky a křesla budou vypadat pevné, drahé a budou velmi praktické.

Druhý druh je vytvořen z barevných, pestrých, světlých, lehkých, tmavých materiálů, nejlépe přirozených. Je vhodné použít techniku ​​patchwork. Je to ekonomické a velmi originální.

Třetí typ je pro děti. Hlavní myšlenkou je vytvořit židli nebo pohovku, jako hračka. Materiály pro výrobu by měly být šetrné k životnímu prostředí, nejlépe přirozené. Jedná se o druh multifunkčních měkkých hraček: medvěd, kukuřice, beruška, želva, fotbalový míč. Tento seznam lze pokračovat neomezeně, je nutné pouze zahrnout představivost a představit si sebe sama jako dítě.

Myšlenka výrobního procesu bezrámového nábytku

Můžeme například uvažovat o tzv. Židli, které se skládá z horní a spodní části. Dno je vyrobeno z hustší tkaniny. Jedná se o tašku určitého tvaru (na zvláštní vzorek), do ní se vlévají polystyrénové kuličky. Top je nejlépe šitý z měkké látky: velur, manšestr, džíny, žakárové, umělá kůže. U jedné židle budete potřebovat dvě kryty. Horní část by měla být odnímatelná, se zipem nebo suchým zipem pro čištění nebo čištění.

Trvá nějaký čas, než se vytvoří jeden vzorek. V závislosti na dovednosti švadleny. Má-li dostatek zkušeností, pak bude během jednoho pracovního dne schopná zvládnout 2-3 židle.

Z toho vyplývá, že výběr zaměstnanců musí být zvolen selektivně, určitě je přesvědčen o jejich profesionalitě a zkušenostech. Je žádoucí, aby švadlena měla doporučení od předchozího zaměstnavatele nebo doklad o odborné přípravě nebo vizuální potvrzení ve formě příkladů dokončených prací.

Jak minimalizovat rizika a zvýšit zisky?

Zákony podnikání jsou takové, že zde podnikatel působí jako dirigent orchestru, kde je důležitá každá součást společné příčiny. Všechno je třeba věnovat náležitou pozornost a pochopit, že i při nejvyšší ziskovosti může být spálena, pokud například nestačí pracovat s reklamou. Při nejnižší ceně a nízké prodejní ceně zůstane zboží bez nároku na náhradu škody, pokud se o něj nepodílíte v předstihu a nepracujete s prodejním systémem.

Dokonce i v tomto jednoduchém podnikání musíte vyvinout strategii a důsledně ji dodržovat. Skutečnost, že právě v tomto okamžiku začíná získávat impuls, by neměla podnikatele uvolnit. Pokud poptávka překročí nabídku, je to ideální čas pro úspěšnou realizaci projektu.

Také doporučujeme přečíst si článek: Podnikatelský plán pro výrobu nábytku (nuance, výpočty, rizika).

Bezrámový nábytek jako podnik (video)

Výhody bezrámového nábytku, stejně jako zajímavé nápady pro rozvoj svého podnikání tohoto druhu jsou popsány v tomto videu.

Myšlenka na vytvoření bezrámového nábytku je nová a zajímavá. Ale stejně jako v každém podnikání, musí se řídit jeho zákony, být schopen provádět správné ekonomické výpočty a neustále zlepšovat výrobní proces. Zaujmout volné místo je jen polovina úspěchu, musí být stále udržována a připravena růst v konkurenci.

DengiLedi.ru

Rámový nábytek: domácí podnikání od začátku

Historie nezachovaly jména prvních tvůrců bezrámové nábytku, ale s největší pravděpodobností její úloha jednou provedena pytle obilí nebo vlny. V 60. letech minulého století, několik mladých italských umělců - Cesare Paolini, Teodoro Franco a Piero Gatti přišel s používat místo standardního sedadla, naplněné vodou ze silného igelitových pytlích.

Ale pravděpodobně se tento nábytek začal brát vážně až v 21. století. Kromě toho, je-li to poprvé, kdy to bylo považováno za vzpurnou nábytek mládí, něco epotazhnym, nyní na fórech správní ředitelé vážně se dohadují o tom, jakou bezrámové nábytku získat kancelář. Samozřejmě, že se bere především v saloncích či jednání, ale to není znamení vzpoury, a modernity a kreativity.

Kožený nábytek bez kůže

Jak začít podnikat od začátku na taškách?

Šité bin bag - tak oni říkají tento nábytek, je to snadné, teď jsou vzory a tipy, než je vyplnit, na internetu moře. Realizace takového podnikatelského záměru není také obtížná: několik zajímavých variant se šití, inzeruje mezi přáteli a na internetu a vaše podnikání začíná vytvářet zisk bez investic. Také na internetu se můžete naučit první nápady, i když je zajímavější fantazijní sám. Ale v každém případě budu seznam některých nápadů, které jsem našel na webu při hledání materiálů pro tento článek:

 • Kožené bezrámové křesla a pohovky. Musí vypadat draho, protože právě ti lidé si vybírají v kancelářích nebo v drahých obývacích prostorech.
 • Jasný, barevný z přírodních tkanin. To jsou pravděpodobnější možnosti pro dávání a děti, tady, mimochodem, velmi na místo bude patchwork technika - patchwork.
 • Ve formě zvířat, rostlin, měkkých hraček - také pro děti. Mám informace, že jeden podnikatel nakupuje velkoobchodní měkké hračky a šije nábytek z nich a tento jednoduchý domácí podnik od nuly přináší jí dobrý zisk.
 • Něco exotické - fotbaly, rty, koláče, ryby, berušky....V Obecně platí, že cokoliv, co může překvapit, pobavit, úrokové potenciální kupce.

Kreativní bezrámový nábytek

Výroba bezrámového nábytku

Polystyrenové korálky

Ramenní taška se skládá z vnitřního a vnějšího krytu. Hlavní požadavek na vnitřní - sílu, na vnější stranu - a elegantní vzhled. První je naplněn polystyrenovými korálky, což je vynikající tepelný izolátor, který udržuje teplo dobře. Kromě toho je odolný, má nízkou hmotnost a vysokou pevnost.

Podobné nábytek váži obvykle od 3 (dětské) - 10 kg. Ale samozřejmě je všechno relativní, protože v této technice, jak malé polstrované stoličky, tak obrovské pohovky dělají téměř celý pokoj.

Prodej těchto produktů je nejlépe prostřednictvím internetu, lze je provést pomocí vašeho webu (jak ho rychle napsat) nebo jednoduše inzerovat v sociálních sítích a tematických fórech.

Kožená taška z kožešiny

Kromě toho můžete jednat s vlastníky již propagovaných webů, propagovat váš produkt za procentní podíl prodeje.

Ve skutečnosti podnikání bez příloh může být podporováno nabídkou svých výrobků pro obchody s nábytkem a salóny suvenýrů. Mimochodem, takový nábytek se stále více objevuje v nočních klubech, prázdninových domovech, soukromých hotelích. Po obdržení objednávky od takové instituce můžete vydělat dobrou částku a současně si udělat skvělou reklamu. Proto musíte nezávisle chodit na majitele podobných zařízení a nabízet své zboží.

Nenechte si ujít nové nápady pro domácí podnikání, objednejte si RSS.

Podnik pro výrobu bezrámového nábytku

Zabýváme se vypracováním podnikatelského plánu pro výrobu bezrámového nábytku

Pro možnost kompetentního a efektivního uspořádání vašeho podnikání musíte nejprve pečlivě přistupovat k hlavním etapám tohoto podnikání. K tomu budete muset podnikat obchodní plánování. Měly by obsahovat položky jako:

 • analýza činnosti konkurentů,
 • popis produktu,
 • postup registrace jako právnická osoba,
 • nákup speciálních zařízení a surovin,
 • pronájem objektu,
 • mzdy zaměstnancům,
 • metody prodeje hotových výrobků,
 • podrobný výpočet příjmů a výdajů,
 • doba návratnosti.

Co je taška?

Výroba bezrámového nábytku jako podnikání je lukrativní obchod. A to vše proto, že se tento nábytek často nazývá bin run, je to jeden z nejoblíbenějších typů nábytku bez rámu. Budeme o tom mluvit. Ve vzhledu se tato židle vyznačuje originálností, jasem barev, malými rozměry a lehkostí. Pro jeho krajčírství platí zpravidla nábytková tkanina. Jemné plnivo je umístěno ve vnitřní části úložného prostoru. Díky němu židle a může vzít jakékoli formy lidského těla. Tento nábytek se dokonale hodí nejen do malých místností, ale i prostorných místností, kde je třeba vytvořit křivku a pohodlné prostředí s minimálním množstvím interiérových předmětů. Navíc jsou tašky na sedáky vhodnou volbou pro dětské pokoje, protože jsou velmi světlé, měkké a plastové. Je také třeba poznamenat, že vaše dítě nebude schopno zranění, nebo se do takového boomu dostanou.

Dokumentace

Než začnete vytvářet tuto firmu, měli byste zaregistrovat IP adresu. Pokud chcete vytvořit tento druh aktivity, nikoli jeden, ale s partnerem, nejlepší možností bude otevření LLC. Stojí za zmínku, že přijímání různých licencí a certifikátů pro výrobu bezrámového nábytku není nutné.

Analýza konkurenční aktivity

Od nábytku beskarkasnaya na našem trhu se objevily poměrně nedávno, počet výrobců se zvyšuje každý den. To je způsobeno zejména skutečností, že tento typ výrobku je ve vysoké poptávce. A přesto, navzdory velké konkurenci v tomto oboru, výroba sedačkových tašek je považována za velmi výnosné povolání pouze tehdy, když vyrábíte kvalitní a světlé zboží a také máte velký sortiment za přijatelnou cenu.

Suroviny

Výroba vaků na sedáky spočívá v aplikaci dvou hlavních typů materiálu: plniva a tkaniny. Zpravidla se vnější část této židle skládá ze dvou částí. Vnitřní kryt musí sestávat z husté a silné tkaniny. Pro šití vnějšího obalu musíte správně zvolit nejen kvalitní materiál, ale také krásný. Obrovské množství jeho popularity a vynikajících vlastností má takový materiál jako umělá kůže. Kromě toho nezapomeňte na blesk, který by měl být umístěn na vnější straně krytu. Ale jako plnivo pro bezrámový nábytek je expandovaný polystyren. Vypadá to jako malé kuličky. Tento materiál můžete zakoupit od dodavatelů nebo prostřednictvím speciálních stavebních dílů.

Zařízení

K organizaci dílny pro výrobu tohoto druhu nábytku není třeba kupovat velmi drahé vybavení. Budete potřebovat pouze šicí stroje, které jsou určeny k šití husté tkaniny, a vysavač pro pohodlnější naplnění tašek s pěnovým polystyrenem.

Bezrámový nábytek: vzory.

Jedním z nejdůležitějších kroků při výrobě bezrámového nábytku je kompetentní výběr vzorů pro šití bin-sáčků. Než začnete zaměstnávat zaměstnance, musíte nejprve zjistit, jak si můžete sáček sážíte sami. To vám pomůže přesněji vypočítat celkové množství potřebného materiálu a studovat proces této práce. Všechny druhy vzorků, s návodem krok za krokem, je možné nalézt ve speciálních tištěných publikacích. Ale přesto většina podnikatelů dává přednost tomu, aby si poprvé zakoupila bin, a pak se roztrhla, čímž jasně pochopila, z čeho se skládá.

Prostory k pronájmu

Tato fáze bude relevantní pouze v případě, že chcete zahájit otevření osobního dílenského centra pro výrobu nábytku. Vzhledem k tomu, že na počátku výroby, kdy je celkový počet zakázek velmi malý, se většina podnikatelů snaží vynaložit vlastní osobní úsilí a šit si tašky v domácnosti nebo v bytě nebo si pronajmout švadleny. V první variantě budete moci zpracovat malý počet objednávek. Ale ve druhém případě budete pravděpodobně čelit problému nadhodnocování švadlek na jejich práci a zhoršování jeho kvality. Načasování této práce bude také porušeno. V návaznosti na toto se mnoho podnikatelů rozhodne zorganizovat osobní šicí dílnu. Ale přesto to bude možné pouze tehdy, když budete mít velký počet příkazů k úhradě všech počátečních nákladů.

Pokud jde o prostory určené pro dílnu, nebude výroba bezrámového nábytku vyžadovat příliš mnoho prostoru. Celková plocha je 30-40 m². Je možné umístit malé množství šicích strojů a materiálu bez problémů. Tato místnost by měla mít také vynikající osvětlení a být vybavena větráním.

Zaměstnávání zaměstnanců

Při náboru pracovníků na výrobu nábytku je třeba nejprve věnovat pozornost zkušenostem pracovníků v této oblasti. Nejlepší pro švadleny mají zkušenosti se šitím nábytku. Vzhledem k tomu, že kvalita produktů a produktivita bude záviset na výkonu vašich zaměstnanců. Takže, řekněme, jedna zkušená švadlena může v jednom dni šit 2 tašky. Musí být pouze naplněny polystyrenovou pěnou.

Prodej hotových výrobků

V počáteční fázi výroby můžete ušetřit stávající finanční prostředky na organizaci svého prodejního místa a můžete se zabývat prodejem produktů prostřednictvím internetového obchodu. V takovém případě nebudete muset vynakládat osobní peníze na pronájem pokoje, plat prodávajícího atd. Ale přesto, pokud máte velký počáteční kapitál, je zcela možné otevřít vlastní obchodní místo. Je lepší ji otevřít ve velkém nákupním komplexu s velkým množstvím dopravy.

Reklama

Obrovský počet výrobců nábytku bez rámu se zabývá propagací svých výrobků prostřednictvím internetu. Za tímto účelem se zpravidla používají speciální nástroje kontextové reklamy. Propagace prostřednictvím sociálních sítí je navíc široce využívána. Reklamy můžete také umístit do novin a časopisů.

Podnik pro výrobu bezrámového nábytku: finanční náklady

Podle mnoha odborníků, pro počáteční start tohoto podnikání potřebujete pouze 10tys. dolarů. Ale v případě, že máte pouze tuto částku, nemůžete otevřít osobní obchod. Proto, tašky fazole budete muset vytvořit svůj vlastní, nebo využít služeb najatý švadleny, kteří budou vykonávat práci doma. Pokud máte v plánu uspořádat velký byznys, a zároveň nabízí svým zákazníkům širokou škálu různých modelů nábytku, velký výběr všech druhů tkanin a materiálů, pak budete muset investovat do otevření skříňky zhruba 30 až 40.000 dolarů. Díky této finanční částky, může se dobře mít možnost si pronajmout prostor pro obchod a koupit speciální vybavení a najmout kvalifikované pracovníky, kteří přizpůsobení nábytku. Také si můžete koupit různé materiály a látky. Pokud hovoříme o ziskovosti, pak její úroveň bude přibližně 35-40%. Tento indikátor je poměrně vysoký. Je-li příslušná organizace tohoto druhu činnosti, a to i velkovýroba nábytku bude schopen splatit všechny strávil up-front náklady za rok nebo dokonce šest měsíců práce.

Na závěr

Pokud budete pečlivě číst tuto publikaci, pak je jistě jasné, že výroba bezrámového nábytku vyžaduje obrovské investice. A pokud nemáte ty, pak byste měli začít vyrábět bezrámový nábytek s vlastními rukama. V takovém případě bude nejslabší penalizace.

BamBOO: jak vyrábět a prodávat bezrámový nábytek

Před třemi lety otevřel Alexej Rvachev v Chabarovsku malý bezporuchový nábytek, kde prodává své výrobky pod značkou BamBOO. Kde najde kupce? Jak se vyvíjí online prodej? A proč to nepovažuje zábavní centra za slibné místo pro otevření dalšího obchodu?

Projekt BamBOO je účastníkem soutěže "Jsem obchodník - 2014". Můžete vidět video na odkazu.

Vytvoření výklenku a vyplnění

Začínal jsem zájem o bezrámový nábytek, když jsem studoval ekonomiku na univerzitě. Jakmile jsem si chtěl koupit křeslo nebo pohovku, nenalezl jsem v Khabarovsku jediný obchodní dům. Pak jsem si myslel, že by bylo hezké otevřít svou produkci. Pak jsem už měl malou firmu: společně s přítelem jsme se zabývali laserem (hra, jejíž podstata spočívá v porážce nepřátelských hráčů bezpečnými laserovými výstřely z blasterového automatického zařízení.). Nyní se tento projekt i nadále rozvíjí, ale bez mě.

V té době jsem měl jen málo peněz, takže jsem začal s internetovým obchodem. Na Internetu jsem našel několik modelů, vytvořil jsem vlastní vzory, našel jsem materiály. Všechny modely, které jsme se šili, jsem se okamžitě pustil na místo. Zpočátku místo webu jsem měl jen stránku na internetu, pak jsem ji převedl do plnohodnotného obchodu s platbou, přijetím karet a objednáním. Postupně přidal nové modely a rozšířil rozsah.

Nikdy jsem se nepokoušel optimalizovat SEO, napsal jsem sám texty pro stránky. Chcete-li, aby se to projevilo ve vyhledávačích a sledovalo, jaké dotazy přicházejí lidé na stránky, přepište text tak, aby obsahoval maximálně klíčové fráze. Časem se mé stránky dostaly nahoru.

Abych našel zaměstnance, zveřejnil jsem reklamu s prací na internetu. Několik řemeslníků pracujících s nábytkářskými látkami odpovědělo. Pracoval jsem s každým a včas jsem si zvolil správného člověka, který dělá všechno kvalitativně. V nábytku nejsou žádné tvrdé prvky, je to jen plášť, takže jsem hledal někoho s technickým zázemím, který by mohl šit. Nyní jsou tři z nás: já, pán, který šije a prodávající.

Kombinace výroby a dalšího prodeje

Podnikání probíhá téměř tři roky. Na jaře roku 2012 jsem si v internetovém obchodě postavil svou první židli. Otevřel jsem offline prodejnu na podzim roku 2013. Asi šest měsíců po otevření se moji první konkurenti objevili ve městě. Mají jiný princip: nakupují, doplňují a prodávají, nemají vlastní produkci. Také během této doby bylo spousta firem, které se téměř okamžitě uzavřely. Moje výhoda je v tom, že mám svou prodejnu.

Dodržuji přísný princip, že všechno je třeba udělat samo. Práce na systému "koupil a prodával" je pro mě nezajímavý. Chtěl jsem něco vyrobit, a tak jsem začal hledat tkaniny a plniva.

Návrh takového nábytku je velmi jednoduchý: je to dvojitý textilní kryt, uvnitř - pěnové kuličky. Horní kryt je odstraněn, lze ho umýt a dát do čistíren. Vnitřní pouzdro je naplněno peletami z expandovaného polystyrenu - jedná se o normální pěnu, která není nalepena na listy. V Khabarovsku existuje několik továren, které vyrábějí polystyrenovou pěnu, kupuji od nich. V prodejnách nábytkových tkanin objednávám tkaniny na horním krytu.

Mám několik hotových ruských a australských modelů v obchodě. Prvním, co držím jen proto, že pro mě není tak nízká cena nedosažitelná - 2 000 až 3 000 rublů. Jedná se o malé modely levných tkanin. Australské modely - to je prémiová třída, cena 10 000 rublů. a vyšší. Zlatý zlom je to, co zde děláme v Khabarovsku.

Ve městě dodáváme zboží zdarma. Pokud potřebujete doručit do jiného města, využíváme služby dopravních společností. Ale to se děje zřídka, z jiných měst jsme objednávali jen několikrát.

Kupující nejčastěji pocházejí z internetu pro vyhledávací dotazy, protože stránky jsou dobře indexovány ve vyhledávačích, ze sociálních sítí a od známých. Nedávno slovo z úst funguje dobře.

Vyhrajte vážné publikum

Khabarovsk, jako město pro podnikání, se mi opravdu líbí. Tady nevidím žádné překážky, vše je po ruce. Je to drahé město, tady jsou lidé zvyklí trávit mnohem více peněz než na Západě. V Moskvě a Petrohradě jsou ceny výrazně nižší.

Chci jít do velkých obchodů s nábytkem, ale ty maloobchodní prostory, které potřebuji, ještě nejsou k dispozici. Chcete-li ji otevřít, není jasné, kde druhý a třetí obchod nemá smysl. Lidé, kteří hledají nábytek na internetu, stále přicházejí do mého stávajícího obchodu.

Ve velkém obchodě je snadnější přilákat pozornost cílového publika - lidí, kteří kupují například pohovku a vyzdvihují příslušenství, osmanské nebo křeslo ve stejné barvě nebo ze stejné tkaniny. Vystavené v zábavních nákupních centrech, naopak, není příliš výhodné - existuje velká schopnost cross-country, ale diváci jsou mladí - školáci, studenti, kteří přijedou do obchodu, aby se bavili a nekupovali. Mám zájem o vážnější publikum.

Mám v úmyslu distribuovat výrobky do sousedních měst - Komsomolsk-on-Amur, Birobidzhan, Blagoveshchensk. Nepovažuji Vladivostok, tam jsou aktivní hráči. Chtěl bych rozvinout síť měst, nastavit a levněji dodat.

I když je obtížné realizovat všechny nápady. Nemohu otevřít obchod v velkém nábytku nákupní centrum, pravidelně tam není dost peněz pro reklamu. Snažím se snížit náklady, najdu nové dodavatele surovin. Ukazuje se to špatně - cena materiálů je dražší. Nicméně, pro sebe jsem identifikoval několik psychologických prahů v ceně a snažil se je nepřekročit.

Pravidelně hledám nové zajímavé modely, abych se dostal pryč od stereotypu, že bezrámový nábytek je jen hruškové sedadlo, které všichni viděli v komediálním klubu. U nás na místě jsou také pohovky, pohovky a křesla - více než dvacet modelů. Objednejte obvykle 3-4 modely, protože ostatní neví.

Udělat to s minimálními investicemi

Počáteční investice byly malé. První verze internetového obchodu mi stála 10 000 rublů, druhá - 20 000 rublů. Otevírání prodejních cen asi 70 000, včetně nákupu vybavení a materiálů, nájemného na obchodním patře. Offline obchod se vyplatil za 2,5 měsíce. Chcete-li překročit výši nájemného, ​​musím prodat tři židle. Můj plat je dělnický, bez platu. Kolik objednávek se prodává - tolik lidí to dostává. Všechno ostatní jde do zisku.

Můj obchod je na místě, kde je pronájem minimální. To je prakticky centrum města. Vybrala jsem si nákupní centrum, kde se prodávají stavební materiály pro opravy a pro dům. Nastal moment impulsního nákupu: lidé, kteří provádějí opravy, vidí křeslo a okamžitě si ho objednají jako příslušenství. Ve spacích prostorách je nepravděpodobné, že by jeli pro něj speciálně.

Když byl pouze internetový obchod, bylo velmi málo objednávek. Dokonce jsem měl dojem, že se lidé prostě bojí nakupovat na internetu.

Když jsem tento obchod otevřel měsíc před Nového roku, kupci šli ostře. Nyní je krize těžké analyzovat poptávku a pochopit, co se stane za několik měsíců. Ale jsem nakloněn tomu, že poptávka se nyní zvětšila díky uznání obchodu. Často lidé přicházejí a říkají, že o nás slyšeli hodně. To mě vždycky dělá radost.

Ceny hotového nábytku jsou stále na stejné úrovni jako minulý rok. Přizpůsobení muselo zvýšit ceny, protože materiály, které jsou dovezeny z Evropy, Spojených států nebo Číny, rostly zhruba dvojnásobně. Chcete-li pracovat jinak, je to možné pouze s nulou nebo se ztrátou. Zákazníci adekvátně vnímají změny a pokračují v zadávání objednávek.

Bezrámový nábytek: podnikání na výrobu křesel s taškami

Výroba bezrámového nábytku je myšlenkou domácího podnikání.

Pokračujeme v tématu šití a tentokrát budeme zvažovat ještě jednu zajímavou představu o domácím podnikání - výrobě bezrámového nábytku (tašky).

Nejprve pochopíme, co je bezrámový nábytek?

Ve skutečnosti je tento vak křeslo, židle se skládá ze textilním krytem, ​​který je naplněn malými polystyrénových kuliček (pěnové kuličky) v křesle žádný rám, takže se nazývá bezrámové.

Když člověk sedí v křesle, polystyrenové kuličky se volně pohybují uvnitř křesla a křeslo přebírá nejvhodnější podobu pro osobu.

Křeslo může být vyrobeno ve formě hrušky, kapky, míče, krychle, květiny, velkého polštáře a existuje mnoho variant různých tvarů.

Můžete otevřít svou firmu, kde se vyrábí bezrámový nábytek prakticky doma. Pro výrobu křesel budete potřebovat:

 • Šicí stroj (nejlépe profesionální).
 • Široký stůl pro řezání tkanin.
 • Mini lis pro armatury (nýty a očka).
 • Nástroje (nůžky, křída, jehly, kolíky).

Také pro bezrámové židle budou potřebovat materiály:

 • Tlustá tkanina na čalounictví (nábytková tkanina, imitace kůže, plachetka).
 • Syntetická tkanina (pro šití vnitřních pouzder).
 • Zámky blesku.
 • Fitinky (nýty, očka).
 • Závity.
 • Plnicí vložka pro pěnové pěny z expandovaného polystyrenu.

Výroba bezrámového nábytku je domácí podnikání.

bag židle Výroba začíná s výrobou modelů, vzor je součástí šablony vyříznout požadovanou část tkaniny je dostatečně rozložit na ubruse, aby se vzory a raschertit textilie, pak řez z tkaniny části budoucnosti křesla.

Vystřižené části je třeba šitět šicím nábytkem na šicí stroj. V horní části židle musíte vytvořit několik děr pro ventilační šňůry a šiřit rukojeť k rameni tak, aby židli mohly být snadno přenášeny.

Zámek je přišroubován do krytu, blesky dlouhé asi 90 cm, pokud má být kryt vypláchnut, stačí uvolnit zip a vytáhnout plnicí materiál. K tomu je nutno plnicí kuličky nejprve naplnit do pytlíku z netkaného materiálu a pak by měl být nahoře nahozen vnější kryt z nábytkové tkaniny. Ve skutečnosti budou dvě kryty, vnější část čalounění a vnitřek pro výplň.

Taška na židli by měla být naplněna výplní na 2/3 objemu a taška na židli je připravena.

Jak realizovat bezrámový nábytek?

Bezrámové křesla se mohou prodávat na internetu, proto je potřeba umístit inzeráty s fotografiemi sedadel na místech obchodních platforem, jako jsou OLX, Avito a podobně. Vytvořte skupiny v sociálních sítích a vkládejte vzorky práce tam.

Dodávka ve městě nábytku mohou být provedeny nezávisle na ostatních městech expediční se provádí poštovní službou (zaslány pouze na pokrytí ve složeném stavu, je zákazník kupuje výplň ve svém vlastním městě).

Nákladová cena jedné bezrámové židle je $ 20 - $ 30, maloobchodní cena je $ 50 - $ 60. Výroba jedné židle bude vyžadovat 5 - 6 m2. čalounickou látku a asi 0,25 m3 plniva.

Výroba bezrámového nábytku - vaše podnikání s ziskovostí 40%

Vstup do tohoto jedinečného (a jeden z nejvíce tvůrčí!) Podnikání má rozpětí od začátku: 10 tisíc až 10 milionů rublů! Kolik peněz považujete za nutné investovat, závisí na tom, jakým místem chcete zabírat na trhu bezrámového nábytku a co nakonec chcete dosáhnout.

Řeč v přehledu článku se bude týkat tzv. "Fazole pytle" -ax nebo "židle tašky". Křeslo "bin bag" je světlé, šité z tašky na nábytek s volným plničkem uvnitř. Takový nábytek je "mast-hev" malých bytů, mimo jiné se snadno pohybuje, což umožňuje změnit design obytného prostoru.

Podnikání pro výrobu bezrámového nábytku: zahájení investic a ziskovost

Ziskovost obchodování se šicími tašky dnes činí zhruba 30-40% v Rusku a více než 200% v regionech. Ziskovost off-line prodeje je 10-15%

Chcete-li skutečně začít výrobu bezrámového nábytku v metropolitním městě nebo metropoli, musíte mít na začátku v průměru asi 20 tisíc dolarů.

(V regionu může být tato částka snížena o polovinu kvůli nižším nájemným a mzdám).

Podnikání na výrobu bezrámového nábytku: Vlastnosti reklamy a cílové publikum

Kde koupit? Hlavními zdroji, ve kterých je vhodné inzerovat, jsou internetová, tematická a obecná reklamní publikace, stejně jako tématické výstavy nábytku a příslušenství.

Spotřebitel, který provázený bezrámových výrobci nábytku a již ossnovnom, mladý muž s průměrným příjmem a nad průměrem, aktivním uživatelem internetu a internetových pomůcek, módní a nekonzervativní (konzervativci preferují tradiční nábytek). Kromě toho jsou spotřebitelé sedačkových sáčků také mladými rodinami, bezdětnými a již mají děti. Ta je obzvláště důležitá, protože tašky na sedadla nemají pevné a ostré rohy, které by malé dítě mohlo zranit.

Zákazníci, kteří kupují bezrámový nábytek, mají důležitou psychologickou vlastnost: jsou orientováni spíše na ztělesnění svých vlastních fantazií a nekupují hotový sériový nábytek. To je důvod, proč nábytek, který šijete, nemusí být "standardně monotónní".

Převzít firmu z výroby bezrámového nábytku, okamžitě přemýšlejte prostřednictvím linky, sbírky, sortimentu a neustále přidejte nové "návrhářské čipy" do barevného katalogu.

Nákup bezrámové židle je často tzv. "Impulsní nákup". Člověk vidí dobře fotografovaný - fotograf specializující se na fotografování interiérů, novinku - a pokud se mu líbí to, co vidí, člověk se rozhodne koupit. V samostatné položce výdajů byste tedy měli okamžitě zavést služby kvalitního interiérového fotografa, který provede fotografickou schůzku se svými židlemi ve vhodných "okouzlujících" interiérech.

Další variantou okouzlující dodávky zboží je poskytnutí jejich sedadel jako nábytku pro místní televizní studia, kde jsou v tomto regionu natočeny nejoblíbenější a nejlépe hodnocené programy. Pokud bude studiové studio, kde bude film natočeno, vybaveno nábytkem a tento přenos bude vypadat spoustě lidí v regionu, pak se vaše židle "seznámí" - a to bude nejlepší reklama pro jejich další propagaci.

Nicméně, co se vám stane, je dražší - fotografická sezení drahého fotografa v interiéru nebo propagace v místní televizi - rozhodnete se. Ale pokud máte v televizi spojení - nezapomeňte tuto šanci využít.

Podnikání na bezrámovém nábytku: výroba a ceny

Cena nejdražšího standardního židle je 2500 rublů. Trvá to jeden až tři dny. Horní cenový limit pro tvorbu cen za okouzlující gadget neexistuje - to vše závisí na použitých tkaninách a na propagaci názvu výrobce na místním trhu.

Půjčte si šicí dílnu nebo si šijte?

Každý, kdo právě začíná šit sáčky na sedáky, zcela spravuje šicí stroj a prostor svého bytu - nemůže se jednat o žádný obchod. Ale jakmile začnou příchodem prvních četných objednávek, přizpůsobení obalů musí být zajištěno externím dodavatelem - vydávat příkazy třetím stranám. Existují však úskalí - podnikatelé si stěžují, že šitíři zvyšují ceny za své služby a kvalita jejich práce zůstává nízká. Po řadě konfliktů vzniká otázka vytvoření vlastní výroby.

Nicméně obchodníci varují: není vhodné vytvářet výrobu bezrámového nábytku, dokud nebudete mít stále předvídatelný proud objednávek. Cesta ven je pronajmout šicí místnost, pronajmout švadleny pro vlastní výběr a neustálou kontrolu kvality.

Šít stejné látky použité bezrámové nábytku jako standardní pohovky a křesla, takže švadlena nebude muset znovu učit, snaží se naučit nějaké nové techniky.

Podnikání na výrobu bezrámového nábytku: Názory odborníků

Podnikatel Artyom Subbotin, vedoucí SOFTBAG, právě zabývá výrobou prodeje bezrámové nábytku nedávno poskytl rozhovor našich webových stránkách, v němž společný jeho vlastní zkušenosti z vytváření od nuly podnikání na výrobu bezrámového nábytku.

Přinášíme vám pozornost nejzajímavější úryvky z tohoto rozhovoru, které osvětlují nejdůležitější rysy podnikání výroby beskarkasnogy nábytku.

Kolik vás stálo při realizaci myšlenky šití a prodeje tašek?
Celá realizace mi přišla na 3 miliony rublů. A to je jen proto, že jsem chtěl okamžitě vstoupit na všestrannou úroveň. Jinak bych mohl splnit částku kolem 20 000 - 30 000 rublů. V tomto případě bych získal 20 000 - 25 000 rublů. za měsíc a vyplatí se za 1-2 měsíce.

Dochází podnikání ve výrobě bezrámového nábytku k "nástrahám"?
Největším "podvodním kamením" je výroba obalů. Okamžitě se rozhodněte: jste připraveni se s nimi vypořádat sami? Bude vás stát asi 200-300 tisíc rublů. To zahrnuje investice do drobné výroby a počátečního nákupu tkanin.
Existuje jiná možnost - přizpůsobit šití případů v šití nebo v ateliéru. To je nejvíce ožehavé a špatné silnice: budete neustále součtu za podmínek, nájezdové upřímný hack-práce, zvýšit ceny, a tak dále, a co je nejdůležitější - naprostý nedostatek závazek ze strany partnera...
Můžete také objednat hotové sady obalů. Ale i tady hlavní věc je, že nebyly provedeny včerejšími nováčci - domácími švadlery nebo ateliéry. Je nutné, aby byly vzorky zkontrolovány, kvalita linky odpovídala nábytku a nikoliv vyčerpaným hostům. Toto je nuance, kterou nově příchozí neustále zapomíná.

Jaké kanály používáte pro nábytek bez rámu?
V podstatě propagujeme naše produkty prostřednictvím internetu, prostřednictvím našich webových stránek a našich blogů. Také využíváme kontextovou reklamu, organizujeme soutěže a čerpáme ceny a inzerujeme v sociálních sítích. V poslední době naše stránky přinášejí asi 200-250 prodejů za měsíc, to je někde 40% našich prodejů. Zbytek je firemní objednávky a prodeje prodejců.

Důrazně doporučuji si přečíst celý text rozhovoru o výrobě bezrámové nábytku Artem Subbotin a v závěru, chceme dodat: bez ohledu na to, kolik jste investovali do vaší firmy pro výrobu bezrámové nábytku budou náklady splaceny mnohokrát. Konečná cena nábytkové tkaniny a výplně vaku je téměř směšná. Ale můžete prodávat hotovou módní židli za jakékoli peníze!

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.