Příklady obchodních plánů ve formě pokynů pro rok 2018

Přidáno do záložek: 0

Zvláště pro vás poskytujeme velké množství obchodních plánů, v nichž je obraz podnikatelského plánování co nejjasněji prezentován. To proto, že Každý podnikatelský plán je napsán zkušenými odborníky s rozsáhlými zkušenostmi v bankách, jejichž činnost souvisí s vydáváním úvěrů právnickým osobám k otevření vlastního podnikání nebo rozšíření jejich činnosti v novém roce.

Ambície a perfekcionismus našich autorů je zárukou, že všechny materiály jsou napsány na svědomí a jsou dokonale vhodné pro použití v podmínkách ruské reality. Pro vás - jen nejcennější a užitečné rady!

Naše sbírka je doplňována týdně. V něm najdete nové obchodní plány a obchodní nápady pro různé malé firmy, stejně jako doporučení týkající se všech aspektů otevření společnosti. Jak najmout zaměstnance, na které pozici společnosti tak, aby to přineslo maximální zisk, nějaká forma vlastnictví zvolit pro podnik - LLC nebo IP, jak vybrat ten daňový systém - zde najdete odpovědi na všechny tyto otázky. Všechna naše doporučení jsou založena na rozsáhlých zkušenostech s prací s profilovými společnostmi.

Důležitou součástí naší práce je výpočet ziskovosti, návratnosti, odstupných bodů a ekonomické efektivity. V příkladech obchodních plánů jsou tabulky s výpočty, pomocí kterých můžete nezávisle naplánovat činnost budoucího podniku, z výpočtu potřebné částky finančních prostředků na nákup zařízení před datem návratnosti investic.

Důrazně doporučujeme, abyste dávat pozor na takové položky, které mnozí nezkušenost neberou v úvahu: placení příspěvků na sociální zabezpečení pro zaměstnance, placení daní a poplatků, a tak dále. Z tohoto důvodu byste se měli seznámit se sekcí daňové optimalizace. Pokud jste obeznámeni s právními metodami a schématami snižování daňového zatížení od samého počátku, pomůže to v budoucnu plánovat vaše budoucí úspěšné podnikání vzhledem k nižším nákladům spojeným s placením daní.

S našimi typickými podnikatelskými plány budou podnikatelé moci požádat o schválení úvěrů pro podnikatelské účely, granty a konečně pro příliv soukromých investic v roce. Nejsme přívrženci výmluvnosti a nepokoušejte se vysvětlit jednoduchý jazyk v složitém jazyce, takže naše obchodní myšlenky jsou jednoduché, ale efektivní.

Pro začátečníky poskytujeme tematické metodologické materiály, které vám pomohou naplánovat a organizovat své podnikání. Chcete-li vypočítat tržní kapacitu ve svém oboru, doporučujeme použít prezentovanou metodiku. Také vám doporučujeme, abyste si přečetli pokyny, které vysvětlují, jak si PI zaregistrovat sami. A pokud ještě nevíte, jaký druh aktivit si můžete vybrat, nezapomeňte se podívat na obchodní nápady pro malé firmy. Doufáme, že vám pomohou při zavádění podnikatelských žil a při dosahování komerčních cílů.

Zapamatujte si! Tyto příklady obchodních plánů mohou být použity pro základy, ale když otevřete svůj nový nebo první podnik - napište vlastní obchodní plán, založené na realitách moderního trhu, platí pro jeho město. Tento proces je těžkopádný, ale ušetří vaše finance a bude objektivněji odrážet situaci ve vašem regionu, kde je otevření plánováno v novém roce.

Podnikatelské plány na zahájení podnikání. Příklady obchodních plánů podle kategorií - ukázky připravených obchodních plánů pro rok 2017 - rok, zdarma ke stažení.

Vzorky obchodních plánů

Podnikatelský plán pro výrobu domácího vína

Výroba vína může být zisková 100%, ale to vyžaduje přesné výpočty a vyvážený přístup. Není to vážné určovat vyhlídky na oko bez kompetentně vypracovaného obchodního plánu, který nemůžete udělat. Co je třeba vzít v úvahu při přípravě podnikatelského plánu a jak zhodnotit možnosti výroby.

Podnikatelský plán pro výrobu mycího prádla

Obrovská škála pěnových produktů na regálech nezabila poptávku po neotřesivých pracích prášcích. Tento produkt má neocenitelné vlastnosti, které mohou v dohledné budoucnosti sloužit jako záruka relevance.

Podnikatelský plán pro centrum spolupráce

Pro Rusko je coworking novým fenoménem. Jedná se o zvlášť vybavené prostory pro práci nezávislých pracovníků, pořádání obchodních jednání. Ve společném pracovišti mohou všichni najít vhodné místo, kde nebudou rozptýleni. Tento nápad se zdá být dost slibný.

Podnikatelský plán kanceláře sázkových kanceláří

Bookmakery jako právní forma malého podnikání, slibné z hlediska výdělku. Tato okolnost přitahuje velké podniky v tomto segmentu a brání rozvoji malých podnikatelů. Problémy a příležitosti v oblasti bookmakingu v Rusku.

Jak vytvořit podnikatelský plán: krok za krokem pokyny pro figuríny

Pokud podnikáte vážně, nemůžete bez podnikatelského plánu. Nejúspěšnější nápad by měl být podpořen dobře navrženým akčním plánem. Pravidla pro vypracování podnikatelského plánu pro malé podniky vám pomohou pochopit postup činností.

Podnikatelský plán pro dočasný sklad

Malé a střední podniky dávají přednost tomu, aby své vlastní skladovací prostory nevytvářely a jejich pronájmy jsou výhodné a výhodné. Stavba, vybavení a údržba skladů se stala odděleným a slibným druhem podnikání.

Podnikatelský plán pro otevření anti-kavárny (čas-kavárna)

mládež. Zde neplatí příkazy, ale čas. Také můžete hrát hry zdarma, používat počítač a zdarma. Hlavní funkce Time-café - uvolněná, téměř domácí atmosféra a příležitost dát jim jídlo.

Podnikatelský plán pro výrobu džemu

Období nadšení s bary a továrními sušenkami se zdálo být předáno. Lidé si vzpomínají na vzpomínku na babičku a rádi si otevřou džbán s třešničkou nebo meruňkou. Na Západě začala růst zájmů spotřebitelů o sochory připravené podle domácích receptů dříve. Mnoho podnikatelů se podařilo sestavit čistý stát na ekologických produktech.

Podnikatelský plán pro fotoknihu

Selfi seriózně konkuroval fotbaletu, ale okamžitá fotopapír s papírovým potiskem stále ještě není bez práce. Fotokabin nyní vypadá jako něco zábavného a trochu "retro" z amerických filmů uprostřed minulého století, ale přitahuje jen zákazníky.

Podnikatelský plán pro instalaci kávových automatů

Když se budete muset ráno probudit, rozveselit se během dne, soustředit se nebo uvolnit, myslíme si, že by bylo hezké pít kávu. Ne vždy je čas jít do kavárny po dobu půl hodiny, ale ze sklenice kávy, kterou můžete pít na cestách, nikdo neodmítne.

Připravené obchodní plány s výpočty

V této části se snažíme napsat pro Vás připravené obchodní plány, uvést příklady a ukázky obchodních plánů pro malé podniky s podrobnými výpočty, založenými na reálných nebo přibližných ukazatelích dotyčných typů podnikání.

Tato část byla vytvořena pro začínající podnikatele, kteří potřebují podrobný vizuální plán na začátku svého podnikání.

Chcete-li najít požadovaný obchodní plán, prolistujte stránky níže nebo použijte vyhledávání na webu.

Často, abychom psali podnikatelské záměry, zapojujeme stávající podnikatele do svých zkušeností a statistik jejich podnikání.

Naše příklady obchodních plánů si můžete ušetřit, stáhnout zdarma a využít k otevření malé firmy jako vzorku.

Ale také zde si můžete přečíst, jak vytvořit obchodní plán sami a jaké sekce podnikatelského plánu existují.

Máte-li otázky nebo dodatky, můžete je napsat v komentářích k jakémukoli tematickému článku.

Podnikové plány pro malé firmy

Podnikatelský plán - implementace programu (projektu) operací, budoucí firemní akce, která obsahuje informace o svém produktu, jeho výroby, trhy, marketing, provoz, organizace a účinnosti.

Tento sloupec obsahuje články, které obsahují nové obchodní plány pro rok 2018 a ukázkové příklady, hotové vzorky s výpočty a analýzy, které si můžete stáhnout zdarma.

Kromě pomoci:

Rubrika je neustále aktualizována.

Připravené příklady obchodních plánů s výpočty

Každý článek obsahuje archiv projektu, který můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Hamburger (krátký hamburger) - druh sendviče, který se skládá z nakrájených smažených kotletků, které se podávají uvnitř nakrájeného bochníku. Typicky je maso v hamburgeru přidán k široké paletě plniv, například, kečup a majonéza, salát „salát“, krájené Nakládané.

Pekárna se nazývá malá společnost zabývající se pečením a prodejem pekařských a cukrářských výrobků. Často se realizace provádí přímo na místě a sortiment se skládá z různých chlebů, koláčů, koláčů a koláčů. Také mnoho pekáren spojuje funkce kavárny. V nich.

Na jedné straně úklidové činnosti v počáteční fázi nevyžadují velké investice. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete otevřít čistící společnost co nejpřesněji, budete muset zakoupit celou řadu čistících zařízení, nástrojů pro čištění, najat pracovníky v kanceláři. To není.

Skot (krátký skot) - zemědělská zvířata podčeledi "Býci". Hlavním účelem chovu skotu je výroba masa a mléka, získávání kůže a někdy vlny. Další příjmy v každé z hlavních oblastí jsou domorodé.

Jako podnikání je vždy žádoucí o otevření, protože navzdory množství workshopů ve městech není nalezení dobrého klienta ze všech těchto částek snadné ani ve velkých osadách. Stanice technického servisu nebo auto servis je podnik.

Použitý obchod je obchod s použitým zbožím za slevové ceny. V post-sovětském prostoru je pojem "second hand" (ruština druhou rukou) obvykle používán v obchodech s oblečením, ale ve všech zemích jeho bezprostředního původu k němu náleží všechny prodejny.

Název tohoto druhu cihel říká, že navenek to nějakým způsobem připomíná všechno slavného návrháře Lega. Vzhledem ke speciálnímu tvaru stavebního materiálu je konstrukce konstrukce mnohem zjednodušená, navíc se její síla a spolehlivost někdy zvyšují. V tomto článku.

Mnoho lidí má opakovaně myšlenku na vytvoření podnikání. Každý si alespoň jednou snil o svém podnikání. Ale okamžitě se začaly objevovat otázky: kde začít, jak otevřít cestovní kancelář, jak to udělat nejvíce ziskové, jaké dokumenty jsou potřebné pro cestovní kancelář? A mnoho dalších.

Lidé se nikdy nebudou starat o své vlasy. Nemyslete si, že jednoho dne najednou se stane plešatý, nebo dá vlasům vůli růst, jako v primitivních časech. Otevření kadeřníka je vždy odůvodněné rozhodnutí, i když potřebujete půjčku. Nikdy nezemřou a.

Existuje několik možností. Některé jsou registrované jako IP, jiné jsou otevřeny společností LLC. Hodně závisí na způsobu řízení. Chcete-li otevřít lékárnu od začátku bez farmaceutické výchovy, musíte zaregistrovat LLC. Pokud se zaregistrujete jako podnikatel, budete požádáni.

Dobrý obchodní plán zubní kliniky dokáže přinést vynikající zisky a rychle uhradit všechny náklady. Koneckonců placené zubní lékařství jako podnikání bylo prospěšné po mnoho let. A to není překvapující, protože stále více a více moderních lidí rozumí tomu, jak důležité a.

V bývalém Sovětském svazu dostal SSSR po Velké vlastenecké válce aktivní rozvoj. Tehdy se začaly otvírat nové zubní ústavy, prováděly se různé studie, vyráběla se zařízení. V té době léčba spočívala v odstranění nebo utěsnění.

S kompetentním přístupem k výběru obchodní platformy, dostatečnou počáteční investicí a správnou koncepcí obchodu může obchod přinést stabilní zisk. Chcete-li otevřít obchod, je důležité určit umístění zásuvky a určit budoucnost.

Podle vysvětlujícího slovníku Ushakov, obchod - malý obchod, malý obchod. Maso je jedním z těch produktů, které jsou v neustálé poptávce i v krizových letech. Ale, stejně jako v jakémkoli jiném druhu podnikatelské činnosti, obchodujte s ním a výrobky.

Obchod komise - to je varianta druhé straně příjmu z druhé ruky nebo nové produkty (oblečení, cennosti, spotřebiče, starožitnosti, atd) od vlastníků za účelem prodeje a dostávat určité procento z peněz získaných za prodané zboží - Komise. Definice.

Podnikové plány: stáhněte si připravené příklady

365 hotových příkladů obchodních plánů

Upozorňujeme, že níže uvedené materiály obsahují pouze příklady typických obchodních plánů. Údaje, které jsou v nich uvedeny, lze považovat pouze za orientační, protože se trh a ceny neustále mění. Současně výše uvedený podnikatelský plán poskytuje přibližnou představu o krocích, které bude třeba podniknout k úspěšnému spuštění popsaného podnikání.

Pokud potřebujete vytvořit svůj vlastní podnikatelský plán, s přihlédnutím ke specifikům regionu a vaší schopnosti vyhledávat investory a partnery, doporučujeme požádat o pomoc odborného portálu Openbusiness.ru Allaverdyanu VV, která má velké praktické zkušenosti v oblasti investičního poradenství, oceňování činnosti a plánování podnikání.

Stáhněte si připravené obchodní plány:

Podnikatelské plány pro auto podnikání

Příklady hotových obchodních plánů týkajících se automobilového obchodu, nákladní dopravy, výroby zařízení a dopravních služeb.

Podnikové plány pro sektor služeb

Sbírka hotových obchodních plánů pro servisní společnosti

Podnikatelské plány pro cestovní ruch

Stáhněte si příklady hotových obchodních plánů pro podniky cestovního ruchu a pohostinství

Obchodní plány obchodních podniků

Sbírka hotových obchodních plánů pro podniky působící v maloobchodním sektoru

Podnikové plány v oblasti vzdělávání a poradenství

Výběr bezplatných ready-made obchodních plánů pro vzdělávací instituce a poradenské organizace

Podnikové plány pro finanční sektor a B2B

Příklady podnikatelských plánů pro podniky působící ve finančním sektoru ekonomiky

Podnikové plány pro internetový obchod a komunikaci

Podnikové plány týkající se internetového obchodu, špičkových technologií a softwaru.

Podnikové plány v lékařství a farmacie

Připravené obchodní plány pro farmaceutický průmysl a medicínu.

Podnikové plány pro výrobu potravin

Příklady hotových obchodních plánů pro výrobu potravin

Podnikatelské plány na stravování

Sbírka připravených obchodních plánů pro organizace pohostinství

Podnikové plány v oblasti nemovitostí, stavebnictví a designu

Připravené obchodní plány podniků pracujících v oblasti nemovitostí, výstavby, opravy a projektování.

Obchodní plány pro lehký průmysl

Výběr bezplatných obchodních plánů pro podniky lehkého průmyslu

Obchodní plány pro zemědělství

Sbírka připravených obchodních plánů pro zemědělství

Obchodní plány pro sport

Sbírka hotových obchodních plánů pro poptávku

Podnikové plány pro zoobizm

Sbírka připravených obchodních plánů pro podnikání v zoo

Podnikatelské plány pro vydavatelskou činnost a reklamu

Připravené příklady ruských obchodních plánů pro vydavatelské, reklamní, mediální a zábavní průmysl

Tipy pro vytvoření vlastního podnikatelského plánu v sekci:

Investice ze 100 000 rublů, v závislosti na městě. Síť více než 100 měst Ruska a SNS. Další informace.

Zoome - podívej se na své problémy osobně.

Přístup k 700 000 vašich potenciálních partnerů, prodejců a velkoobchodníků. Přineseme prodej na federální úrovni.

Chcete vědět, kdy se podnik vyplatí a kolik můžete skutečně vydělat? Volná aplikace "Business Calculations" již pomohla ušetřit miliony.

Vaše nabídka budou vidět pouze ti, kteří mají opravdu zájem.

Zisk až 600 000 rublů měsíčně, splátka 16 měsíců

Počáteční investice na otevření salonu 8 milionů, ostrovy 3 miliony, sekce 500 tisíc značek. Neexistuje žádný povinný příspěvek. Licenční poplatky 2,73%. Záruka výkupu šperků.

Najdeme pokoj. Školení personálu. Poskytujeme reklamní podporu. Plná automatizace podnikání.

Zjistěte, jaký druh podnikání bude v nadcházejících letech trend moudře investovat. Porovnejte stovky koncesí za tři dny nebo nabídněte svůj nápad stovkám potencionálních partnerů. 230 značek a 8000 franšízů z 25 zemí. Uvidíme se u BUYBRAND!

Podnikové plány připravených příkladů

Podnikatelský plán každého podniku se provádí podle určitých norem, v závislosti na oblasti bud.

Co obsahuje obchodní plán? Proč je tak důležité věnovat pozornost každé části podnikatelského plánu bez a.

Nyní budeme demonstrovat, jak napsat tento důležitý finanční dokument.

Nemovitosti a výstavba

Zábava a zábava

Služby pro firmy

Služby pro obyvatelstvo

Obchodní plán obchodu s masem

Přes veškeré úsilí propagandistů vegetariánství je maso jednou z nejdůležitějších potravin ve stravě. Proto, otevřením řeznictví je slibná myšlenka, pokud se budete řídit výpočty v obchodním plánu.

Pěnivý nápoj byl vždy velmi žádaný. Dnes nabízí trh nejširší výběr, ale většinou je preferováno živé řemeslo piva. Výroba takového nápoje může přinést.

Bolet s přáteli pro váš oblíbený tým, vypít pivo od velkých hrnků a tam je jednoduché občerstvení - to je ideální plán pro večer pro návštěvníky sportovního baru. A správně zorganizovat to všechno a.

Pizza je nejčastěji uspořádané jídlo na planetě. Bez ní se zřídkakdy dělají veselé párty, setkání s přáteli a dokonce korporační svátky. Na této jednoduché a cenově dostupné fast food bez kolosální.

Kult krásného a zdravého těla způsobil, že se narodil obrovský kosmetický průmysl. A návštěva solária je jednou z povinných položek programu. Za tímto účelem můžete vybudovat ziskové podnikání, zejména pokud jste předem.

Podnikatelský plán pro výrobu drátěného pletiva

Vlastní výroba je podnik, který přináší stabilní příjmy. Výroba síťoviny vyžaduje mírné investice a rychle se vyplatí, pokud budete dodržovat příslušný obchodní plán.

Podnikatelský plán taxislužby

Taxi se stává stále oblíbenějším druhem dopravy díky jeho komfortu a demokratickým cenám. Navzdory vysoké konkurenci je to ziskové podnikání, které může přinést dobrý zisk.

Podnikatelský záměr pro rekreační středisko

Domácí cestovní ruch je slibným a aktivně se rozvíjejícím směrem cestovního ruchu, kde můžete vybudovat ziskové podnikání. Uvažujeme o podnikatelském plánu rekreačního střediska, které přináší příjem jeho majiteli.

Podnikatelský plán kanceláře sázkových kanceláří

Za nevšedními dveřmi kanceláře sázkových kanceláří se často váží vášeň. A majitelé klidně a sebejistě zváží zisk. Aby však tato podnikání byla úspěšná, je třeba vypracovat obchodní plán a tak dále.

Otevření hotelu je skvělý nápad pro začínajícího podnikatele. Hotelové obchody mají velmi výraznou sezónnost, ale přesto jsou stále poptávané kdykoliv během roku. Nabízíme Vám business-pl.

Potřebujete podniknout obchodní plán sami, nebo to můžete udělat bez stažení podnikatelského plánu zdarma a jeho přizpůsobení realitě vašeho města a obchodního formátu? Každý se rozhodne, jak jednat. Nicméně podnikatelský plán s výpočty je nezbytný pro jakékoli podnikání a práce na něm budou mít do jisté míry. K hlavnímu cíli portálu BIBOSS patří usnadnění práce při sestavování nebo hledání vhodného vzorku podnikatelského plánu.

Vzorky pro sestavení podnikatelského plánu s podrobnými výpočty

Sekce představuje podnikatelské záměry pro malé podniky v oblasti obchodu, výroby a zemědělství s investicemi v rozmezí od 245 000 do 27 205 000 rublů. Existuje 53 příkladů pro bezplatné použití.

Seznam všech vzorků

 • Obrat vzájemného obchodu Ruska a Nizozemí, obrat zahraničního obchodu mezi Ruskem a Nizozemskem činily 40,6 miliard dolarů v roce 2017: 90,6% - ruský vývoz, 9,4% - holandský produkty
 • Export šperků z Ruska Vývoz klenotů z Ruska v roce 2017 dosáhl 10,7 miliardy dolarů nebo 5,15 tisíc tun
 • Vývoz niklu z Ruska Vývoz niklu z Ruska v roce 2017 činil 2,11 miliardy dolarů nebo 244 tisíc tun
 • Vývoz hnojiv z Ruska Vývoz hnojiv z Ruska v roce 2017 činil 7,46 miliardy dolarů nebo 34,9 milionů tun
 • Vývoz obilovin z Ruska Vývoz obilovin z Ruska v roce 2017 činil 7,44 miliardy dolarů nebo 42,8 milionů tun
 • Vývoz železných kovů z Ruska Vývoz železných kovů z Ruska v roce 2017 činil 18,5 miliardy dolarů nebo 42,4 milionů tun
 • Export papíru z Ruska Vývoz novinového papíru z Ruska v roce 2017 činil 457 milionů dolarů nebo 1,1 milionu tun
 • Obrat vzájemného obchodu Ruska a Ukrajiny se obrat zahraničního obchodu mezi Ruskem a Ukrajinou ve výši 12,9 miliard dolarů v roce 2017: 61,2% - ruský vývoz, 38,8% - na náměstí zboží
 • Vývoz ryb z Ruska Vývozy ryb z Ruska v roce 2017 činily 3,43 miliardy dolarů, neboli 1,6 milionu tun
 • Vzájemný obchod mezi Ruskem a Čínou Objem zahraničního obchodu mezi Ruskem a Čínou činil v roce 2017 84,8 miliard dolarů: 46% - ruský vývoz, 54% - zboží z Číny
 • Objem vzájemného obchodu mezi Ruskem a Běloruskem Objem zahraničního obchodu mezi Ruskem a Běloruskem v roce 2017 dosáhl 28,3 miliardy dolarů: 62,9% je ruský vývoz, 38,1% - zboží z Běloruska
 • Vývoz a dovoz Ruska a Spojených států v roce 2017 Objem zahraničního obchodu mezi Ruskem a Spojenými státy v roce 2017 dosáhl 23,6 miliardy dolarů: 47% - je ruský vývoz, 53% - zboží ze států
 • Vývoz a dovoz Ruska a Německa v roce 2017 Objem zahraničního obchodu mezi Ruskem a Německem v roce 2017 činil 49,4 miliardy dolarů: 51,6% - ruský vývoz, 48,4% - zboží z Německa
 • Vývoz dřeva z Ruska Vývoz dřeva z Ruska v roce 2017 činil 7,75 miliardy dolarů nebo 41,6 milionů tun
 • Vývoz mědi z Ruska Vývoz mědi z Ruska v roce 2017 činil 4,7 miliardy dolarů nebo 789 tisíc tun
 • Vývoz chemických výrobků z Ruska Vývoz chemických výrobků z Ruska v roce 2017 dosáhl 16,6 miliardy dolarů nebo 49,1 milionu tun
 • Titanový vývoz z Ruska Titanový vývoz z Ruska v roce 2017 činil 538 milionů dolarů nebo 28,8 tisíc tun výrobků z titanu
 • Vývoz zbraní z Ruska Vývoz zbraní z Ruska v roce 2017 činil 15,3 miliardy dolarů
 • Vývoz hliníku z Ruska Vývoz hliníku z Ruska v roce 2017 činil 7,96 miliardy dolarů nebo 4,2 milionu tun
 • Export strojů a zařízení z Ruska Vývoz strojů a zařízení z Ruska v roce 2017 činil 12,6 miliardy dolarů, tj. 0,9 milionu tun

Plánování podnikání je důležité, zjistěte proč

Jaký je podnikatelský plán? Většina z nich bude pravděpodobně odpovědět - získat úvěr v bance. Toto tvrzení je pravdivé, ale pouze zčásti. První plán je nutné podnikatel pochopit velikost počáteční investice na začátku, jak to vyžaduje určitý čas k dosažení soběstačnosti a příjmy prognóz s cílem posoudit míru ziskovosti, doba návratnosti, a mnoho dalších parametrů.

Velmi často se stává, nováček podnikatel (a ne jen začátečník) veškeré plánování a výpočty provést „od oka“ na ubrousku nebo v hlavě (a někdy ne), zapomínají na mnoha drahých položek, což má za následek celou řadu chyb a vede k bankrotu.

Časté chyby: při určování investice nezahrnuje náklady na financování činností před bodu zvratu, hodnota zásob je nesprávná je určen (položen velikost TMC po dobu jednoho měsíce a na základě doby obratu povinné minimální rezervy na 3 měsíce) při výpočtu mzdové náklady nebere daní z účtu a pojistné odpočty, potřeba zaměstnance a mnoho dalších je nesprávně vypočítána.

Správně sestavený obchodní plán s podrobnými výpočty je klíčem k úspěšnému zahájení jakékoli obchodní činnosti, což ve fázi předpovídání umožní vypnout nevýnosné opce a v důsledku toho být chráněna před ztrátou vlastních investic či investičních (věřitelských) prostředků.

Řekněme, že máte v úmyslu instalovat automaty na prodej hraček vyrobených výpočet ukazuje, že celkový výnos bude 5 let, je zřejmé, že to není zcela správné investice, je nepravděpodobné, že stroj bude fungovat bez poruchy po určitou dobu. (Pro odkaz: optimální návratnost tohoto druhu činnosti je 12-18 měsíců.)

A co je lepší - koupit si připravený obchodní plán nebo to udělat sami? Pokud mluvíme o malém podnikání, musíme to udělat sami. To vám umožní proniknout hlouběji do projektu, porozumět jeho podstatě, rozšiřovat sami sebe ekonomiku budoucí činnosti. No, pokud chcete uspořádat výrobu, která vyžaduje vícebiliardové investice, nemůžete to udělat bez pomoci odborníků.

Na webu najdete ukázky hotových obchodních modelů se všemi výpočty, které můžete použít jako základ pro přípravu studie proveditelnosti pro konkrétní projekt.

Algoritmus akcí

 1. Znalost daného vzorku studie proveditelnosti.
 2. Shromažďování statistických údajů o konkrétním regionu, kde bude podnikání prováděno.
 3. Provádění marketingového výzkumu: výpočet kapacity trhu, stanovení potenciálních příjmů, provádění geomarketingového výzkumu, analýza konkurentů, identifikace silných a slabých míst projektu (SWOT analýza).
 4. Aktualizace informací o ekonomické části: vyhledávání potenciálních dodavatelů zařízení a surovin, požadování komerčních nabídek, přepočet cenové ceny a určení konečné ceny na základě aktuální tržní reality a stanovení úrovně ziskovosti.
 5. Provedení zátěžového testu, který se odráží ve výpočtu čísel (co bude návratnost, pokud je příjem o N procent nižší než je plánováno). Na základě získaných údajů je sestavení několika možností pro vývoj události: konzervativní, realistické a optimální.
 6. Výběr optimální právní formy hospodářské činnosti.
 7. Výběr nejvýhodnější formy zdanění (studie právních režimů ke snížení daňového zatížení).

Na základě analýzy a zobecnění získaných informací připravte svůj vlastní obchodní případ, pomocí něhož můžete určit realizovatelnost investování peněz.

Vezměte prosím na vědomí, že si můžete zdarma stáhnout jakýkoli obchodní plán, který se vám líbí. Pokud někde neexistuje formulář pro stahování, můžete položit otázku prostřednictvím zvláštního formuláře a v krátké době přidáme tuto příležitost. Prostřednictvím tohoto formuláře můžete také vyjasnit jakýkoli moment týkající se popsaného modelu a my se pokusíme vyhledat odborníka, který vám poskytne kompetentní poradenství v okamžiku zájmu.

Příklady obchodních plánů pro rok 2016

Posílám je zcela zdarma a počet obchodních plánů neustále roste.

Všechny obchodní plány jsou 100% připravené a jsou krok za krokem pokyny pro zahájení podnikání.

V případě, že si přejete napsat podnikatelský plán sami, můžete vidět instrukce, jak jej napsat, a je zde také ukázkový obchodní plán.

Uvažujme o připravených podnikatelských plánech, ve kterých jsem provedl výpočty, stejně jako zaznamenané vysvětlující videa:

Příklady obchodních plánů s výpočty

Volné obchodní plány odvětví služeb:

Příklad podnikatelského plánu pro tělocvičnu

Připravený podnikatelský plán pro ty, kteří se rozhodli otevřít svou posilovnu. Vedle obchodního plánu simulátoru je další 5 článků podrobně popsaných v procesu vytváření vašeho podnikání. Odhalují problematiku vybavení tělocvičny, výběr prostor, správné inzerování, výpočet výnosů a nákladů, stejně jako jeho další vývoj.

Příklad podnikatelského plánu pro instalatérské služby

Ukončený vzorek podnikatelského plánu pro ty, kteří se rozhodli začít podnikat s poskytováním vodovodních služeb. Vedle podnikatelského plánu pro instalatérské služby jsou podrobně popsány podrobnosti tohoto tématu. Reklama, potřebné vybavení a výpočty ziskovosti tohoto podniku.

Příklad podnikatelského plánu SRT

Připravený podnikatelský plán pro ty, kteří chtějí otevřít vlastní čerpací stanici. Volný obchodní plán čerpací stanice je doplněn rozšířenými články o tom, jak si vybrat pokoj, uskutečnit reklamní kampaň, zvolit vybavení, vypočítat ziskovost čerpací stanice.

Příklad obchodního plánu pro centrum péče o vozidlo

Připravený podnikatelský plán pro ty, kteří chtějí otevřít svou službu. Volný obchodní plán centra pro péči o vozidlo je doplněn o články o tom, jak inzerovat centrum péče o vozidlo, vybavení pro centrum péče o vozidlo, vývoj tohoto podniku a také výpočty jeho ziskovosti.

Příklad podnikatelského plánu pro mytí automobilů

Připravený obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít svůj mycí automat. Podnikatelský plán pro volné mytí automobilů se dále rozšiřuje o články o výběru zařízení, reklamní kampani, výpočtech ziskovosti a dalším rozvoji tohoto podnikání.

Příklad obchodního plánu pro veterinární kliniku

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít veterinární kliniku. Volný obchodní plán veterinární kliniky říká, jak začít podnikat od začátku a požadavky na to. Podnikatelský plán je doplněn rozšířenými články s výpočty ziskovosti, reklamou, výběrem prostor, výběrem zařízení a dalším rozvojem této činnosti.

Příklad podnikatelského plánu pro design studio interiéru

Připravený obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít vlastní ateliér interiérů a designu krajiny. Volný obchodní plán designového studia vám řekne, jak uspořádat tento podnik. Stejně jako zbytek tohoto obchodního plánu byly články rozšířeny o to, jak spravovat reklamní společnost, vyzdvihovat pokoj, vybavení s výpočty výnosů a výdajů, jakož i ziskovost tohoto podnikání a jeho další vývoj.

Volné obchodní plány pro obchodování:

Příklad obchodního plánu obchodu s potravinami

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří se rozhodli otevřít obchod s potravinami. Volný obchodní plán obchodu s potravinami vypráví o všech nuancích obchodu s potravinami. Samotný podnikatelský plán je doplněn o rozšířené články o výběru prostor, vybavení, reklamy, výpočty ziskovosti a dalšího vývoje obchodu.

Příklad podnikatelského plánu pro obchod s kožichy

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří se rozhodli obchodovat s kožichy. Bezplatný obchodní plán obchodu s kožešinovými pokrývkami představuje krok za krokem pokyny pro zahájení tohoto podnikání. Podobně jako v ostatních případech je tento podnikatelský plán doplněn o rozšířené články o reklamě, výběru skladového prostoru, výpočtu ziskovosti, výběru zařízení a dalšího rozvoje tohoto podnikání.

Příklad podnikatelského plánu pro obchod s chemikáliemi v domácnostech

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít obchod s chemikáliemi pro domácnost. Bezplatný obchodní plán domácnosti chemie vám řekne, jak tuto akci otevřít. Podnikatelský plán je doplněn o články o reklamě, které pracují pro tuto firmu, výběr prostor, vybavení, výpočet ziskovosti a dalšího vývoje chemického obchodu pro domácnost.

Příklad obchodního plánu pro komisionářskou prodejnu

Připravený šablony obchodního plánu pro ty, kteří chtějí otevřít provizi. Bezplatný obchodní plán je krok za krokem k otevření této firmy. Vedle obchodního plánu komise jsou k dispozici rozsáhlé články o tom, jak vybrat správné prostory, vybavení, inzerovat, vypočítat příjmy a výdaje, a dále rozvíjet tento podnik.

Příklad obchodního plánu květinářství

Připravený šablony obchodního plánu pro ty, kteří chtějí otevřít květinářství. Bezplatný obchodní plán vám pomůže při otevření květinářství. Podnikatelský plán je doplněn o rozšířené články o reklamě, výběru prostorů, vybavení pro květiny, výpočtu rentability obchodu a jeho následném vývoji.

Příklad obchodního plánu skladujeme zahradu a zahradu

Připravený obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít zahradní obchod. Bezplatný obchodní plán vám řekne, jak otevřít takovou firmu od začátku. Kromě toho rozšířené články o výběru zařízení, prostor, reklamní společnost, výpočty a další rozvoj tohoto podnikání.

Příklad obchodního plánu pro obchod s oblečením pro ženy

Připravený podnikatelský plán, který si přeje otevřít obchod s oblečením pro ženy. Volný obchodní plán ženského obchodního oděvu se rozšiřuje o články o výběru místnosti, reklamě, vybavení, výpočtu příjmů a výdajů a rozvíjení tohoto podnikání.

Příklad obchodního plánu pro obchod s dětskými oděvy

Připravený podnikatelský plán pro otevírání obchodu s dětskými oděvy. Bezplatný obchodní plán pro dětské oblečení vysvětluje, jak otevřít tuto firmu od začátku. K podnikatelskému plánu je také připojen rozšířený článek o ziskovosti podniku, výběr místa pro obchod, provozování reklamní společnosti, potřebné vybavení a jeho další vývoj.

Příklad podnikového plánu ukládání fixní ceny

Formulář připraveného podnikatelského plánu pro ty, kteří se rozhodli otevřít svůj prodej pevných cen. Bezplatný obchodní plán vám řekne o všech nuancích pevné ceny obchodu. Podnikatelský plán se rozšiřuje o články o výběru prostorů, vybavení, reklamě, stejně jako o výpočet výnosů a nákladů a o vývoji tohoto podnikání.

Volné obchodní plány pro stravování:

Příklad obchodního plánu pro jídelnu

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít jídelnu. Bezplatný obchodní plán jídelny je krok za krokem k zahájení tohoto podnikání. Tento obchodní plán byl rozšířen o články o reklamní jídelně, výběru prostorů, reklamní společnosti, ziskovosti a dalším vývoji.

Příklad obchodního plánu pro sportovní bar

Připravený podnikatelský plán, který si přeje otevřít vlastní sportovní bar. Bezplatný obchodní plán pro sportovní bar vám pomůže otevřít tuto firmu od začátku. Volný obchodní plán je doplněn o články o reklamě, vybavení, prostorách, výpočtu ziskovosti a dalším rozvoji tohoto podnikání.

Volné plány podnikatelského cestovního ruchu:

Příklad obchodního plánu cestovní kanceláře

Připravený podnikatelský plán pro otevření cestovní kanceláře. Bezplatný obchodní plán je krok za krokem pro otevření cestovní kanceláře. Navíc existují rozšířené články o výběru místnosti, vybavení pro cestovní kancelář, reklamu na propagaci, výpočet ziskovosti a další rozvoj tohoto podnikání.

Produkce volných obchodních plánů:

Příklad podnikatelského plánu mini pekárny

Připravený obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít mini-pekárnu. Bez obchodní plán mini-pekárna vysvětluje, jak otevřít obchodní požadavky regulačních orgánů a pokynů v registračním formuláři vlastnického práva k prodeji. Obchodní plán je rozšířen články o prostor pro mini-pekárna, reklamy, vybavení, výpočet nákladů a výnosů, jakož i vývoji tohoto podnikání.

Příklad podnikatelského plánu mini cukrovinek

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří chtějí otevřít mini cukrovinky. Bezplatný obchodní plán mini-cukráře vám řekne, jak otevřít mini-cukrovinky ve schodech. Stejně jako v ostatních případech je k obchodnímu plánu připojeno 5 prodloužených článků, jak vybrat si pokoj, jak vybrat zařízení, jak inzerovat, jak vypočítat ziskovost a jak můžete rozvíjet mini cukrovinky.

Příklad podnikatelského plánu pro chov ptáků

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří se chovají k chovu ptáků. Podnikatelský plán pro chov volných ptáků vysvětluje, jak začít podnikat chov ptáků a nuance tohoto podnikání.

Příklad obchodního plánu pro zpracování PET

Připravený podnikatelský plán pro ty, kteří chtějí zpracovat PET. Volný obchodní plán recyklace PET vysvětluje, jak uspořádat vaše podnikání v oblasti zpracování PET. Navíc existují rozšířené články, které konkrétněji posvěcují některé aspekty tohoto podnikání.

Volné obchodní plány internetového obchodu:

Příklad podnikatelského plánu pro vytvoření vašeho webu

Připravený vzorový obchodní plán pro ty, kteří chtějí založit vlastní podnikání na internetu a vytvořit vlastní webové stránky. Bezplatný obchodní plán je krok za krokem, který vám pomůže vytvořit vlastní webové stránky a vydělat peníze.

Volné obchodní plány s kritérii:

Příklad obchodních možností v garáži

Připravený vzorek obchodní plán pro ty, kteří chtějí uspořádat v jejich garáži. Zvažovány jsou skutečné možnosti pro zahájení vlastního podnikání v garáži. Jak mohu využít garáž pro vydělávání peněz.

V současné době je to celý výběr obchodních plánů, které jsem napsal, ale jejich počet neustále roste.

Ke každému podnikatelskému plánu, jakož i ke každému rozšířenému článku je video s komentáři a vysvětleními autora.

Všechny obchodní plány prezentované na webu jsou zcela zdarma a jsou důkladně vyvinuta z výběru formy vlastnictví podniku, výběru daní a dalších podrobných pokynů o tom, co a jak postupovat.

Postup pro státní registraci IP nebo LLC je nyní ještě jednodušší, pokud jste dosud nezaregistrovali svoji firmu, připravte registrační doklady zdarma, aniž byste opustili domov prostřednictvím online služby, kterou jsem zkontroloval: Registrace IP nebo LLC zdarma za 15 minut. Všechny dokumenty jsou v souladu s platnými právními předpisy Ruské federace.

V současné době mnoho podnikatelů pro podnikání, výpočet daní, poplatků a on-line výkaznictví používá toto on-line účetnictví, zkuste zdarma. Služba mi pomohla zachránit služby účetního a ušetřila mě od přechodu na zdanění. Podařilo se mi také získat propagační kód pro předplatitele mých webových stránek, kde můžete získat 3 měsíce bezplatných služeb, abys to ocenil. Chcete-li to provést, stačí zadat propagační kód 74436115 na stránce aktivace dárků.

Také ve skupině "Tajemství podnikání pro začátečníky" můžete požádat o bezplatnou konzultaci a vývoj podnikatelského plánu, který potřebujete (vše je bezplatné, ale vývoj bude v pořadí podle priority).

Máte-li jakékoli dotazy, můžete se jich zeptat v komentáři k článku nebo ke skupině, kterou jsem zmínil výše.

Výpočet podnikatelského plánu

Podnikatelský navigátor pro malé a střední podniky

Bezplatný online portál pro podnikatele a ty, kteří chtějí začít podnikat

Vypočítat obchodní plán

Rozhodněte, který podnik chcete otevřít nebo přemýšlet o rozšiřování společnosti? Nevíte, jak rychle počítat poptávku po novém druhu činnosti nebo v jakém městě chcete otevřít pobočku?

Business-navigator SME vám řekne, které produkty a služby jsou nejvíce poptávané ve vašem městě a regionu, kolik zákazníků a konkurentů a jaký zisk můžete očekávat.

Vlastnosti

Pokud víte, kolik peněz můžete investovat, navigátor zobrazí typy obchodů vhodných pro otevření.

Pokud víte, který podnik chcete spustit nebo rozšířit, systém zobrazí dostupnost poptávky a tržní výklenky

V navigátoru budete moci vypočítat přibližný obchodní plán formátu, který budou akceptovány všemi hlavními partnerskými bankami společnosti

Můžete si stáhnout jakýkoli podnikatelský plán ve formátu.pdf nebo.xls a kontaktovat banku o půjčku s tímto plánem

Také v Business Navigator najdete katalog 39 oblíbených franšíz, které jsou kontrolovány a doporučovány Ruskou franchisovou asociací

Navigátor vám sdělí, jaké investice a dokumenty jsou potřebné pro zahájení vašeho podnikání

Jak se vypočítává obchodní plán?

 • Výpočet poptávky po zboží a službách vybraného podniku vychází z údajů o reálné spotřebě více než 900 zboží a více než 100 druhů služeb
 • Přibližný obchodní plán je založen na typických obchodních formátech pro více než 5000 ruských podnikatelů
 • Systém má data pro 171 měst, informace pro výpočty se aktualizují několikrát ročně

Pokyny

Stále máte otázky?

Můžete se poradit o práci s obchodním navigátorem MSP pomocí bezplatného vícekanálového telefonního čísla 8-800-100-1-100

Užitečné zdroje

Aplikace pro mobily

Pro platformy Android a iOS jsou k dispozici mobilní aplikace

Portál MSP pro podnikovou navigaci - zdarma Internetový zdroj pro zástupce malých a středních podniků, jak pro jednotlivců. Jediná podmínka pro získání přístupu k informacím - registraci na portálu. Než budete pokračovat v prozkoumávání služeb Business Navigator Portal pro malé a střední podniky, Přečtěte si výhody registrovaného uživatele!

Copyright © 2016 Portál "Business Navigator SME"

Portál je vyvinut na technologii SiTex ©

Pozor

V současné době je proces konverze Business Navigator malých a středních podniků a Gateway informačních zdrojů pro podnikatele JSC „Corporation“, malé a střední podniky „v režimu veřejném testovacím provozu s volným přístupem k funkcím vhodná pro použití při rozhodování o otevření (expanze) podniku, pro fyzické osobám a subjektům malých a středních podniků.
V tomto ohledu budou v příštím týdnu možné určité zpoždění v poskytování informačních služeb.
Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na naše kontaktní centrum telefonicky
8-800-100-1-100 nebo použijte formulář zpětné vazby.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Technická podpora
JSC "Corporation" MSP "

Podnikatelský plán

Podnikatelský plán pro chov brojlerů: jak snadné je vrátit drůbežářskou farmu

Brojler je druh kuřecího masa, které je pěstováno na maso. Chovná brojleři přinášejí zisky majitelům drůbežích hospodářství. Existují dva druhy obchodních podniků - pěstování kuřat k prodeji živými nebo výkrmnými brojlery s následným zabitím. Chcete-li zorganizovat drůbežářskou farmu na vašem webu, prostudujte si požadavky na tyto podniky a připravte obchodní plán pro budoucí výrobu.

Jak vydělat peníze na platebních terminálech: podnikatelský plán

Na počátku svého příchodu vypadaly platební terminály jako zlatý důl. Vyrostli a naplnili volné výklenky. Období snadných zisků uplynulo, ale podnikání zůstalo a vyvíjí se. Ti, kteří nejsou líní a jsou připraveni utrácet peníze na začátku provozovat 3-4 terminály, mohou počítat s vrácením do 6 měsíců. Majitelé terminálů jsou pro intenzivní konkurenci. Je třeba sledovat tendence trhu služeb a reagovat na požadavky zákazníků. Online platební technologie.

Náklady na vytvoření podniku

Seznam nákladů na vytvoření podnikání zahrnuje registrační a licenční poplatky, nákup zařízení a inventář, jakož i mnoho dalších výdajových položek. Dokonce i když jste neplánovali podnikatelský záměr, musíte před zahájením startu sestavit seznam a výši primárních nákladů, abyste se ujistili, že je k dispozici dostatečný pracovní kapitál.

Podnikový plán: 3D tiskárna nebo podnikání na moderních technologiích

Touha mít vlastní ziskové podnikání je posedlost mnoha najatých zaměstnanců, kteří den po dni monotonně "otřásají termínem" za nesnesitelný šéf. Nicméně, přání a udělení jsou dva břehy stejné řeky, které mohou být spojeny pouze správnou obchodní myšlenkou. Mimochodem, pokud se ponoříte do vyhledávání, můžete se překvapit, kolik nerealizovaných příležitostí obklopuje svět a okolní společnost. Důležité je pouze to, aby bylo možné správně vypadat.

Podnikatelský plán výroby a prodeje lavash

Chléb - to je to, co vždy a vždy požívá stálé poptávky. Jakákoli globální ekonomická krize pouze povzbuzuje konzumaci chleba a pekařských výrobků. Náš nový obchodní nápad je plně věnován výrobě arménských lavashových a pšeničných rolí. Proč lavash? Za prvé, je to jeden z nejstarších a nejužitečnějších typů chleba, kromě toho je populární v Rusku, jako u běžných spotřebitelů.

Podnikatelský plán pro výstavbu bezrámových konstrukcí

Podstata projektu: organizace moderní stavební firmy s využitím bezrámové konstrukce obloukové konstrukce pro stavbu budov a konstrukcí pro různé účely a aplikace pro vstup na trh regionu Čeljabinsk. Druhy výrobků - budovy a konstrukce pro různé účely, postavené s využitím bezrámové konstrukce obloukové konstrukce. Tyto budovy mají širokou škálu aplikací, mohou být postaveny v různých koutech zeměkoule - odhadované teploty použití.

Výroba podnikatelského plánu z vlnité lepenky

V podmínkách, kdy mohou být západní dodavatelé a výrobci vyloučeni z ruského trhu, neexistují pochybnosti o perspektivách podnikatelských záměrů stavebních subjektů. Výjimkou není výroba vlnité lepenky, je to o něm, o které se dnes bude diskutovat v naší nové publikaci.

Podnikatelský plán pro výrobu trubek z kovoplastu

Pro úspěch jakéhokoli podniku, včetně výroby tohoto nebo těch stavebních materiálů (v našem případě potrubí z kovoplastů), je nutný dobře vyvinutý obchodní plán. Níže uvažujeme o obsahu tohoto dokumentu na konkrétním příkladu - zařízení, na jehož základě je zřízena výroba kovových plastových trubek. Autor projektu je jedním z předních domácích výrobců - MPT (dále jen "výrobní závod").

Podnikatelský plán pro výrobu rusk a snacků

Pivo je nejoblíbenějším nápojem v mnoha zemích. To je jeden z vůdců, pokud jde o výši příjmů odečtených do státní pokladny. Kupující doplňují pivo s beranem, slané mořské plody, krekry, čipy, slané arašídy a další druhy občerstvení. V tomto článku budeme hovořit o podnikatelském plánu, který je založen na produkci krekrů.

Podnikatelský plán pro výrobu toaletního papíru

Podnikatelský nápad, který je založen na výrobě toaletního papíru, je slibný, což potvrzuje i skutečnost, že tento typ výrobku patří do skupiny spotřebního zboží a základních potřeb. Ukazuje se, že není třeba se obávat poklesu poptávky po toaletním papíru, je vždy stabilní. Odborníci tvrdí, že takový závazek je velmi výnosný směr v malých podnicích. Jen se položte otázku - odmítněte.