Franšízy pro začátečníky

Franchise Inverted House

z 2 300 000 rublů.

7 měsíců

V roce 2016 se pod značkou FizioStep objevily na ruském trhu první samostatné silikonové vložky na světě a jedinečný diagnostický systém muskuloskeletálního systému. V červenci 2017 úspěšně pracovalo více než 26 zástupců naší společnosti v Rusku a Kazachstánu.

Franchise FizioStep- anatomické vložky

z 230 000 rublů.

6 měsíců

Loys - jedinečný formát franšízových šperků a doplňků pro malé města a městské osady. V každém městě se velké nebo malé obyvatelé chtějí oblékat a vypadat jako všechny módní kánony. V těchto městech přicházejí velké sítě vzácných. Existuje poptávka, nabízí, bohužel, ne.

 • # shoplet ostrov
 • # bižuterie a příslušenství

Franchise Loys - bižuterie a doplňky

z 290 000 rublů.

4 měsíce

Nabízíme Vám otevření jedinečného hotelu pro pečetění ve vašem městě pod značkou BookingCat a první, která začne vydělávat na multimilionovém trhu zoologických služeb.

Franchise Bookingcat - hotelový řetězec pro domácí zvířata

z 500 000 rublů.

7 měsíců

Dnes na trhu představuje velké množství produktů pro bělení zubů. Jsme od nich odlišní. Jsme jiní. My Brilliant Smile je značka přírodních produktů pro bělení a péči o zuby.

 • # bělení zubů
 • # krása a zdraví

Franchise My Brilliant Smile - bělení zubů

z 99 000 rublů.

2 měsíce

Franchise „Bubbles“ - soubor exkluzivních práv k využívání know-how (Business Technology) organizace, chráněný zákony na ochranu duševního vlastnictví, která nabízí nabyvateli franšízy jasně srozumitelný začátek schématu a rozvíjet podnikání spolu s „bubliny“.

Franchise Car Wash "Bubliny"

z 236 500 rublů.

2 měsíce

ne méně než 15 000 rublů.

GlavDostavka je perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnost pro nákladní dopravu. Poskytujeme kompletní nabídku služeb pro přepravu a manipulaci se zbožím pro různé účely. Pomáháme našim klientům snižovat náklady na dopravu a soustředit se na rozvoj jejich podnikání.

Franchise GlavDostavka - nákladní doprava

z 500 000 rublů.

9 měsíců

DETKIDS je jasný a vysoce kvalitní časopis s aktivním rodinným publikem. Získejte peníze na propagaci produktů a služeb pro děti ve vašem městě!

Franchise rodinného časopisu DETKIDS

z 350 000 rublů.

4 měsíce

od 60 000 rublů

"LensVens Shop" je obchod s tenisky v instagramu, který je součástí Jast Holdingu. Celkově ve všech směrech máme ve městech Ruska a SNS více než 200 zástupců. Ve směru LensVens Shop byly shromážděny nejoblíbenější modely od výrobců, jako je Yeezy, Nike, Adidas, Reebok, Puma, Asics, New Balance, Balenciaga, Skechers, Vans, Converse, Timberland.

Franchise Lensvens - Instagram-obchod s tenisky

z 45 000 rublů.

2 měsíce

Mezinárodní výcvikové středisko "Peak Rosta". Specializujeme se na hotové obchodní řešení na klíč, které využívají moderní internetové technologie. To zajišťuje vysokou ziskovost. Vaše podnikání nemá žádné hranice a můžete pracovat po celém světě. Za poslední 2 roky získali naši zákazníci více než 4,3 milionu dolarů. Letos naším cílem je vytvořit nejméně 10 milionářů partnerů, kteří dosahují čistého zisku z 1 milionu rublů.

Franchise marketingová agentura "Peak Growth"

Levné franšízy pro malé firmy

Celkem vybráno: 21 s přílohami od 0 do 800 000 rublů. Hlavní výhody prezentovaných obchodních modelů: univerzálnost, jednoduchost, minimální investice a rychlá návratnost.

Sekce představuje levné franšízy s investicemi do 500 000 rublů. Doba návratnosti většiny z nich nepřesahuje 6 měsíců. Ziskovost takového podniku nemusí být příliš vysoká, odpovídá úrovni počátečních nákladů. Nicméně - toto je skutečná praktická možnost, která se nejlépe hodí:

 • pro akumulaci počátečního kapitálu s ohledem na následný přechod k ziskovějšímu obchodnímu modelu, avšak s vysokým vstupním právem;
 • pro spuštění začínajících obchodníků, protože vám umožňuje získat potřebné zkušenosti a spojení, "se pohodlně" v podnikatelském prostředí bez rizika velkých ztrát;
 • pro ty, kteří neplánují vstoupit na vysoce konkurenční trh, a očekává, že bude mít například malý stabilní příjem, například na nástup důchodového věku.

Co hledat při výběru franšízy

 • forma vstupního poplatku - příliš vysoké vstupní poplatky, zvláště s nízkými licenčními poplatky, naznačují, že společnost má zájem o stažení vysokých příjmů z prodeje povolení a další osud partnera se jí příliš neobtěžuje;
 • Jaké je složení franšízového balíčku - mělo by to být plně obsaženo ve smlouvě se všemi detaily a uloženými omezeními; jasně definované oblasti odpovědnosti;
 • z nichž se vypočítává velikost pravidelných plateb - ze zisku nebo z prodeje; Druhá možnost je zpravidla pro začínajícího podnikatele dražší;
 • jaké záruky jsou poskytovány ve smyslu výlučnosti podnikání v regionu - snad budete spokojeni, pokud pár sousedů, inspirovaný svým příkladem, otevřete bod 500 metrů od obchodu;
 • výše podpory poskytnuté franchisorem - počet a úplnost vzdělávacích seminářů, systém profesního rozvoje a propagace, marketingové programy pro franšízy; prostředky automatizace;
 • konsolidace osobního manažera-konzultanta pro nováčky - komunikace s jednou osobou je jednodušší a efektivnější, komunikace je efektivnější, vzniklé otázky jsou řešeny rychleji;
 • historie vztahu prodávajícího s již pracujícími partnery - jejich názor je žádoucí požádat "naživo", nikoliv pouze s čtením recenzí na internetu;
 • počet uzavřených franšízových bodů v průběhu práce - samozřejmě tyto informace nejsou přímo poskytovány. Je však možné použít nepřímé údaje: na regionálních místech, podle TP, mapy umístění obchodů.

Proč je franšízový obchod výhodnější než spuštění

Franchising jako způsob, jak začít podnikat od začátku, je stále populárnější. Odborníci trhu a podnikatelé se vzácnou jednomyslností považují tento směr za nejslibnější. Riziko úpadku franšízy je výrazně nižší než u jiných malých podniků. Podle IFA (International Association): ze 100% nových podniků otevřených nezávisle - 85% je uzavřeno do 5 let; otevřeno v rámci franchisingu - 14%. Získání povolení franchisingovým podnikatelem je celkem rozumné a odůvodněné.

Podívejte se, srovnejte a vyberte levné franšízy pro malé firmy, možná zde najdete pro sebe výhodné podnikání.

Nejlevnější franšízy: levný obchod

Franchising nebo franchisingové podnikání je jednou z forem obchodního partnerství, které se na západě rozšířilo. Franchisingy nejsou v Rusku novinkou, ale činnost podnikatelů v tomto směru byla pozorována teprve v posledním desetiletí. Smyslem organizace franchisingu je poskytnout franšízantovi (který si zakoupí franšízu) právo používat známý název a hotový obchodní model.

V Rusku je tento systém značně zkreslený, a v případě levných franchisů jde až o pokus podnikatelských franchisorů, aby si vytvořili své jméno rozšířením sítě. Samozřejmě, že v tomto případě neexistuje žádná značka nebo image a za lákavou nabídku s nulovými poplatky jsou pochybné společnosti a srozumitelné cíle. Ale trh není zbaven a hodný nabídek, schopný dosáhnout zisku.

Uvažujme o hodnocení levných franchisingů až do 50 т. Р., jejichž nákup je zaručen, nebude zklamán.

City Place

Katalog města City otevře katalog levných franšíz - mobilní aplikace, která obsahuje informace o zařízeních městské zábavy a aktivitách a službách, které nabízejí.

Vývojáři programu počítají s rostoucí aktivitou takových firem v každém městě, a tak tvrdí, že každá z těchto společností nutně plánuje své rozpočty s očekáváním reklamních katalogů.

A dnes City Place nabízí spolupráci na podmínkách franchisingu podnikatelům v těch komunitách, kde aplikace ještě nefunguje. V současné době jsou mezi franchisingovými kancelářemi City Place pouze 3 podniky, v Rusku to jsou Novosibirsk a Vladivostok.

Jaké podmínky nabízí franchising pro své partnery:

 • Nákup - 30 tisíc rublů.
 • Nezbytné investice - 5 tun.
 • Návrat nákladů - 1 měsíc.
 • Měsíční výnos je 35 tisíc rublů.
 • Měsíční srážky nejsou poskytovány.
 • Požadavky na partnery - prostory o rozloze nejméně 10 metrů čtverečních. m.

Co získá franchisant je rozvinutá firma se strategií, školením a podporou transakcí, právní podpory, obsahu, správy systému, reklamních brožur a vizitek a všeho, co umožňuje otevřít podnikání i podnikateli s nulovými zkušenostmi.

Owocar

Owocar je program pro mobilní telefon, jehož cílem je najít osobu a vyhledat nejbližší taxi pro něj bez volání dispečera a čekání. Owocar se zaměřuje na zavádění inovativních technologií do dopravního trhu a vyzývá franšízy k partnerství.

Práce s podobnou franšízou může vyhovovat taxikáři, ale příležitosti poskytované franšízou vám umožní podnikat s každou osobou, která dosáhla věku 18 let.

 • Vstup zdarma.
 • Investice - 11 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti je 30 dní.
 • Zisk franchisanta je 50 tisíc rublů.
 • Záloha není poskytována.
 • Požadavky - kancelářská plocha nejméně 10 metrů čtverečních. m., až 10 osob ve státě.

Co získá franchisant - licence, zavedené obchodní procesy, automatizovaný pracovní postup, školení, podrobné pokyny, pečlivě vypracované kanály pro podporu podnikání.

Insta +

S rozvojem marketingu v sociálních sítích mnoho společností nepředstavuje jejich úspěch bez populárního účtu v Instagramu. Společnost Insta + je připravena zapojit se do propagace společnosti a vyzývá partnery z jiných měst, aby spolupracovali.

Podmínky partnerství:

 • Nákup - 20 tun.
 • Investice - 1,5 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Měsíční příjem je 50 tisíc rublů.
 • Převody licenčních poplatků - 5% z příjmů.
 • Požadavky - prostory o rozloze nejméně 10 metrů čtverečních. m.

Co získá franchisant - plná obchodní podpora, podrobné pokyny pro vyhledání a přilákání zákazníků, speciální software, telefonní a Skype konzultace, školení videa.

Seznam nejlevnějších franšíz je držen společností GID. Jedná se o tištěnou informační a zábavní publikaci, která šíří informace o kavárnách, klubech, kinech a obchodech.

Partnerem časopisu mohou být jak herecké tiskárny a reklamní společnosti, tak i začínající podnikatelé s nulovými komerčními zkušenostmi.

 • Nákup - 30 tisíc rublů.
 • Investice nejsou.
 • Plná návratnost investice - 1 měsíc.
 • Měsíční příjem je 50 tisíc rublů.
 • Záloha je 3 tuny.
 • Požadavky na partnery - prostor o rozměrech nejméně 10 metrů čtverečních. m., 3 zaměstnanci ve státě.

Co udělá franchisant - podrobné pokyny pro spuštění, komerční nabídky, ceníky, vzorky časopisů, vizitky, regionální návrhářské služby a tisk pro rozvržení a tisk.

Mobis

Další mobilní aplikace, jejímž cílem je vytvořit levné a efektivní marketingové nástroje na internetu.

Zástupci společnosti se ujistili, že technologie, kterou vyvinuly, stejně jako obchodní strategie, jsou jedinečné novinky, které na trhu nemají obdoby. O měsíc později se podnik vyplatí ve dvojitém objemu.

 • Nákup je zdarma.
 • Investice - 17,5 tis. Rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Očekávaný zisk činí 60 tisíc rublů.
 • Měsíční příspěvek - 3 tuny.
 • Požadavky - 2 metry čtvereční. m. pronajaté plochy.

Co získá franchisant - kompletní podporu a funkčnost pro podnikání.

Světová média

Ti, kteří chtějí koupit levný franchising levně, aniž by se chtěli zabývat mobilními aplikacemi, mohou obrátit svou pozornost na světová média. Společnost nabízí partnerům nákup informační video stojany, každý z nich je schopen přivést 75 tun r. za měsíc.

 • Nákup je zdarma.
 • Požadované investice jsou 49 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Měsíční příjem činí 75-130 tun.
 • Vyčíslení licenčních poplatků - neposkytnuto.
 • Požadavky chybí.

Co získávají franšízové ​​- postupná podpora podnikání, technická podpora, konzultace, školení, propagační materiály, podrobné pokyny a konzultace, které by zabránily pravděpodobným "úskalím" a složitým problémům při zakládání podniku.

Nabídka měst

City Offers je další aplikace pro mobilní telefony, obsahující katalogy zboží a služeb města, stejně jako informace o hereckých akcích a slevách.

Společnost úspěšně působí od roku 2007, ale partneři začali přitahovat partnery až od roku 2015, rychle obsadili pozici mezi stovkami nejslibnějších franšíz v Rusku.

 • Nákup - 45 tisíc rublů.
 • Investice - 5 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Měsíční výnos je 145 tisíc rublů.
 • Odpočty odměny - 5 tun.
 • Povinnosti partnerů - přítomnost kancelářské plochy nejméně 12 metrů čtverečních. m.

Co získá franchisant - hotový obchodní model se strategií, dokumentací, materiály pro práci od začátku. Ceníky, vizitky, školení, účty v 25 sociálních sítích jsou poskytovány.

Láka zázraků

Rekreační agentura Lavka Chudes působí od roku 2013 a od té doby je na účet společnosti více než 3 desítky poboček. Zástupci společnosti jsou připraveni ukázat, jak rozvíjet podnikání bez investic a garantovat zisk ve výši 150 tun. jen měsíc po startu.

 • Nákup - 40 tun.
 • Investice - 1 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Očekávaný zisk činí 150 tisíc rublů.
 • Záloha - 5 t. R.
 • Požadavky - kancelářská plocha nejméně 15 metrů čtverečních. m., personál 1-3 osob.

Co získá franchisant, je kompletní franšízový balíček, který obsahuje podrobný obchodní plán, školení zaměstnanců, marketing internetových stránek, podporu designu a PR.

Comfort-Expert

Společnost Uyut-Expert poskytuje služby pro komplexní kontrolu technického stavu a kvality stavby, instalatérských a dalších prací, stejně jako různé prvky a struktury v obytných prostorách před jejich zakoupením.

Partners franchise za pouhých 25 tun. obdrží kompletní obchodní balíček s podrobnými pokyny k zahájení provozu a metodickými doporučeními ohledně technologie kontroly bytů.

Tento franchisový systém si zaslouží vysoké hodnocení mezi dalšími nízkými cenami obchodních možností. Společnost se již podařilo učinit vlastní jméno a celkový objem příjmů vypadá velmi lákavě vzhledem k minimální investici na vstupu a úplné absenci požadavků.

 • Nákup - 25 tisíc rublů.
 • Investice - 8 tisíc rublů.
 • Doba návratnosti - 1 měsíc.
 • Měsíční příjem je 270 tisíc rublů.
 • Záloha není poskytována.
 • Požadavky - nejsou prezentovány.

Co obdrží franchisant - obchodní pokyny, soubor technické dokumentace, školení techniků, informace a technická podpora, hotové šablony ověřovacích akcí, nastavení cílení na internetu a sociální sítě.

Existuje spousta variant franchisových obchodů, každý začínající podnikatel má možnost zvolit si podnik pro duši a efektivně ji organizovat s pomocí franchisora.

Domácí obchodní povolení

Myšlenka, že se stanete nezávislým finančně, sami sebe disponujete svým časem, a přinejmenším jednou, ale navštěvovat každou osobu, nesmí být spojena s vlastnostmi charakteru a nálady úřadů. Ale ne každý se odváží, aby ho provedl. Zastaví strach z neznámého, nedostatek zkušeností a znalostí. Nové podnikání je vždy riziko, zvláště pro začátečníky, a plán jednání je daleko od každého. Dokonce ani najímat právníka a účetního, podnikatel nemůže být 100% jistý, že v právním oboru nebudou žádné problémy. Zaměstnaní zaměstnanci mohou usilovat o vlastní cíle, daleko od úspěšného rozvoje podnikatelského záměru. Dobrým výchozím řešením je jednat samostatně, ale v týmu lidí s podobnými názory, kteří mají zájem o stejnou věc: rozšířit podnikání, maximalizovat zisky. Tuto možnost poskytuje franchising.

Začátek by měl být v malém měřítku a investice do domácího podnikání. Mnoho úspěšných podnikatelů dnes začalo s těmito myšlenkami.

Existuje mnoho důvodů:

 • vyrovnávání nákladů, které tvoří významný podíl startovacích nákladů - nájem, opravy, opětovné vybavení;
 • nízký práh pro vstup do odvětví;
 • jasné, jednoduché činnosti, obvyklé v každodenním životě a realizovatelné;
 • psychologická podpora, sebevědomí. Doma, jak přísloví říká: "A zdi pomáhají."

Seděl jsem ve vyhlášce celkem 5,5 let. Nejprve s jedním dítětem a poté s druhým. Pravidelně sestavovali zprávy klientům, neztratili se z povolání, ale nebyla žádná touha po práci na plný úvazek. Děti jsou důležitější. Ale bez peněz nebudete žít. Na radu příbuzných získala franchisový balíček "Její práce", kde se všichni ukázali, řekli, učil, opatřili materiálem. Již za půl roku jsem se vydal na příjem, který dvakrát převýšil plat, což mi bylo slíbeno u podniku, kde jsem měl v úmyslu jít. Plus plusy - Jsem vždy doma, děti se mnou, mohu řídit v kruhu-sekci, plánovat svůj čas.

Tatyana Levášová, podnikatel doma, Yegoryevsk.

Kde začít

Nejprve musíte zvolit typ činnosti a společnost, která bude zastupovat franchisanta. Je žádoucí, aby tato volba nebyla jen na základě finančního základu, ale také na skutečný zájem o procesy, na tvorbu vlastních názorů a rozhodnutí, která budou pracovat na společných cílech. Přezkoumání podnikatele:

Vždy jsem chtěla uspořádat mini pekárnu. V mládí byl projekt "Dock-pizza" a moje babička se stala prvním podnikatelem v rodině, která se k němu připojila. Když jsem se stal dospělým, po práci advokáta-konzultanta ve známé společnosti jsem si uvědomil, že "život podle plánu" a plnění monotónních úkolů a úkolů není můj. Rozhodla jsem se vrátit se zpočátku, odkud mě zajímala, a našel si franšízu pro domácí pečení. Naučili jsme se všechno, až po správné fráze při přijímání objednávky od zákazníků. Podnikání se rozvíjí, našel jsem to, co jsem hledal.

Marina Pavlovna Gorchakova, Jekaterinburg.

Po výběru franšízy je nutné studovat podmínky vstupu do průmyslu. Hlavní, které jsou pro většinu partnerských programů relevantní, jsou:

 1. Přítomnost registrované firmy. Může jít o individuální podnikání (IP) nebo LLC. Druhý je vhodný pro seriózní rodinné projekty, v nichž jsou zapojeny celé rodiny, první - pro individuální start. Volbu daňového režimu by měl konzultovat franchisor. S největší pravděpodobností to bude jedna ze zjednodušených verzí - USN, UTII, patent.
 2. Počáteční kapitál pro otevření bodu. Mnoho licencí předpokládá plné nebo převážně vznik zdrojů na úkor vlastních zdrojů podnikatele. Zapůjčený kapitál není vítán. Argumentace majitelů sítí - zaplacení dluhu se úroky odvádí prostředky z obratu, což negativně ovlivňuje finanční stabilitu, solventnost a obchodní pověst nejen jednoho bodu, ale celé sítě. Velikost investice pro každý projekt je odlišná, někdy jsou vybrány jednotlivé podmínky a přímo pro každou franšízovou dohodu.
 3. Zeměpisné podmínky, vlastnosti a další okamžiky vstupu do průmyslu. Jsou diktovány trhem a jsou deklarovány v rámci návrhů.

Po rozhodování o nejvhodnější variantě byste měli studovat a přijmout podmínky franšízové ​​dohody. Jeho významnými body jsou:

 • pravidla podpory, systém kontroly franchisanta, pořadí podnikání. Může být jmenován osobní manažer, který je odpovědný za projekt před zahájením, v počáteční fázi nebo po celou dobu spolupráce;
 • doba platnosti. Pro začátečníky vám experti doporučují, abyste si vybrali smlouvu na dobu 3 let. Během této doby se vyjasní váš postoj, schopnost a touha pracovat v tomto výklenku a vyhlídky obecně;
 • finanční aspekty: paušální příspěvek (počáteční částka, která umožňuje vstup do odvětví), licenční poplatky (pravidelné platby vlastníkovi sítě). Tyto podmínky mohou být nepřítomné, různé;
 • práva a povinnosti stran;
 • pravidla pro používání log, ochranných známek, značek;
 • pořadí řešení sporných situací.

Sedm nejoblíbenějších franšíz domů

Jíme doma

Projekt centra A. Konchalovského v oblasti domácího vaření. Počáteční investice pro vstup do průmyslu je 1 500 000 rublů, z toho 70 000 je paušální příspěvek. Splácení - půl roku, ziskovost 120%. Rozsah - vaření doma na základě receptů autora. Franchisor poskytuje exkluzivní recepty, technologie, nádobí, potraviny a vyvinuté standardy kvality. Výhody - slavné osobnosti, úspěšná značka od roku 2005. Geografické omezení - je poskytováno pro obyvatele měst s populací půl milionu lidí.

Služby v oblasti nemovitostí. Autorské metody, psychologické technologie a vývoj, které umožňují nabídnout jedinečnou, nejvhodnější profesionální etickou realitu, prostory pro klienty. Chcete-li otevřít kancelář, potřebujete samostatnou místnost o rozloze 30 m2. Záloha je 68 000 Kč, ročně je 34 000 Kč. Zařízení, software a další exkluzivní projekty budou vyžadovat investice 900 000 rublů. Ziskovost 100%, návratnost - rok.

Dobře krmený manžel

Online obchod. Aplikuje výrobky pro domácnost, potraviny, domácí chemikálie. Myšlenka je v dobře vytvořeném sortimentu, pravidelné aktualizaci, hodnocení, analýze. Úvodní náklady - 250 000 rublů, měsíční licenční poplatky - 6%. Investice na nákup, bez příspěvku - 250 000 rublů, návratnost 12 měsíců, ziskovost 100%. Velkokapacitní podpora partnerů, hotový buk značky.

Legaton

Prodej autobusu. Rámové záclony, bezpečná alternativa k tónování, jsou vyráběny v Penze a dodávány přímo domácímu manažerovi sítě - franšízantovi. Startovní kapitál - 80 000, návratnost - 2 měsíce, ziskovost - 110%, čistý zisk z třetího měsíce franchisingu - 60 000 rublů.

Taoumark

Právní kanceláře v domácnosti. Působí v oblasti ochrany autorských práv, ochranných známek, pojmenování, vývoje log, reprezentace zájmů klientů. Vhodné pro právníky, právníky. Paušální poplatek - 85 000 rublů, licenční poplatky - 20%. Vyžaduje samostatnou místnost 15 m2 a personál tří lidí. Ziskovost - 70%, minimální čistý zisk za měsíc 40 000 rublů.

Automobilový inženýr

Projekt podobný předchozímu. Ochrana práv majitelů automobilů, účastník ruského federálního programu. Princip implementace: jedno město - jeden partner. Minimální vstupní poplatek činí 18 000 rublů, vyrovnávání licenčních poplatků. Požadovaná plocha 12-40 m2, návratnost - 1 měsíc, ziskovost 70%.

Vaše stopa

Nápady kreativních originálních dárků: vytváření rukou a stop, nástěnné malby, dětské kytice, plastiky, personifikované pohádky a další zajímavé služby. Počáteční investice - 100 000 rublů, roční licenční poplatky 6 000. Zpětná návratnost - půl roku, ziskovost - 90%. Distribuce materiálů pro projekt od města Tomsk, ústředí společnosti.

Volná franchise: nabídky pro obchod a služby

Kdy zahájení podnikání kariéru postrádá potřebné znalosti v oblasti zájmu, a dostatek zkušeností, ale existuje velká touha po zahájení vlastního podnikání, stejně jako vlastnosti, jako je aktivita, nasazení a vysoký výkon, přijít k povolení podpory. Co je povolení? Jedná se o speciální obchodní model, založený na spolupráci s úspěšnou firmou s dobře známou ochrannou známkou. To při své práci používají ready-made řešení, osvědčený podnikatelský plán, provozní technologie, známou značku.

Ale navíc je franchising tradičně - je to také nějaká finanční závislost na partnerovi. Náklady na tuto spolupráci pro začínajícího podnikatele jsou určeny velikostí paušálního (úvodního) poplatku a výše licenčních poplatků (měsíční odpočty). Existuje bezplatná licence? Ano, návrhy tohoto druhu lze nalézt dnes a v zcela odlišných sférách činnosti. Pokusíme se zjistit, jak jsou ziskové, a zvažte několik možností.

Typy a funkce bezplatné licence

Předtím, než mluvíme o konkrétních návrzích, stojí za to projít klíčovými rysy volného koncese. Za prvé, žádný rozumný podnikatel neposkytne svou ochrannou známku k volnému použití a nebude investovat do otevírání a rozvoje vašeho podnikání, pokud to pro ni není prospěšné. Bezplatné franchisingy pro začátečníky jsou proto často poskytovány velkými producenty, kteří mají zájem o přítomnost zastoupení svých firem v konkrétním regionu a o zvýšení prodeje svých produktů.

Důležité! Finanční zájem těchto franchisorů spočívá v hodnotě prodaného zboží. Ve skutečnosti tím, že si zakoupíte bezplatnou licenci, stanete se distributorem (distributorem) a současně partnerem, otevřete pobočku společnosti ve vašem městě.

Současně je franšízová smlouva zpravidla velmi chytrá a obsahuje někdy nerealizovatelné požadavky na prodej, ale ve formě zahalené. Tato funkce by měla být brána v úvahu při formulování partnerství. Před podpisem smlouvy byste měli pečlivě prostudovat všechny své podmínky, dokonce lépe - konzultovat s právníkem, který pracuje.

V jakých jiných případech může společnost zdarma provozovat svou licenci? Například, když cílem je proniknout na trh a propagovat vaši značku. Tak často přichází z podniků působících v oblasti služeb: cestovní kanceláře, personálních agentur, center raného vývoje dětí, etc. Nicméně, povolení nabízeny tyto franchisory lze volat pouze podmíněně zdarma:.. Zahrnují žádnou platbu paušální, ale zároveň poskytovat povinné odečtení autorských honorářů, což je obvykle procentní podíl na celkovém obratu franchisanta.

Zjistěte více o tom, jaké typy franchisingu jsou běžné v Rusku. Klasifikace podle formy interakce mezi partnery a podle druhu činnosti.

Pomůžeme vám při rozhodování o problému, co si vyberete. Přečtěte si, jaké jsou kritéria pro hodnocení návrhů franchisorů.

Je třeba také poznamenat, že bezplatné povolení neznamená otevření podniku bez investic. Každý franchisor ve svém návrhu specifikuje konkrétní požadavky pro potenciálního partnera, včetně:

 • Tato nebo některou organizační-právní formu (například nabídky nabízené výhradně pro právnické osoby);
 • prostor prostorů pro podnikání a dostupnost komunikace;
 • pronájem reklamních konstrukcí;
 • věkové a kvalifikační požadavky na zaměstnance;
 • přítomnost určitého vzdělání a pracovních zkušeností s franšízemi;
 • objem investic atd.

V rámci investice v tomto případě se vztahuje k investicím do podnikání objev pronájmu a opravy areálu, na nákup vybavení, nákup zásilek a další výdaje. S ohledem na výše uvedené jsme došli k závěru: před získáním bezplatné povolení, je třeba shromáždit co nejvíce informací o franšízy, zkoumat podstatu návrhu a pokusit se realisticky zhodnotit své síly a schopnosti k tomu na první pohled atraktivní spolupráce není dopadlo pro vás ztráta času a zklamání v podnikání. Zde jsou některé příklady bezplatných nabídek franšízy.

Maloobchodní činnost

Pro ty, kteří mají zájem o obchod jako oblast podnikatelské činnosti, doporučujeme zvážit návrhy na otevření maloobchodního prodejce zdarma.

Prodej malých domácích spotřebičů a kuchyňského příslušenství

Firma Redmond na prodej malých domácích spotřebičů od Open Company "Technopisk" můžete spustit, pokud máte 1,1 milionu rublů. pro začátek. Tyto peníze půjdou na přípravu prostor pro práci, design obchodu ve stejném stylu společnosti, nabývání počáteční šarže zboží apod. Neexistuje žádný jednorázový příspěvek a licenční poplatky. V návrhu na uzavření smlouvy o franchisingu slibuje plnou podporu výstupu, od výběru prostor a provádění výzkumu trhu a konče probíhající reklamní, informační a právní pomoc.

Chcete-li otevřít obchod Redmond, stačí vyplnit žádost na oficiálních internetových stránkách společnosti, najít komerčních prostor, uzavřít dohodu a aby instalace tohoto zařízení. Je zajímavé, že franchisor poskytuje seznam oblastí, které jsou zdarma a jsou prioritou pro objevování. Rozsah obchod je vybráno v souvislosti s franšízy, dnes firma prodá více než 200 kusů různých zařízení: Multivarki, kávovary, aerogrili, mlýnky na maso, mixéry, atd. Pro srovnání, za otevření samostatnou prodejnu spotřebič...

Prodej dětského a dospívajícího oblečení

Orby skladujte od společnosti Orbi Company LLC - místo prodeje oděvů pro mládež a děti od výrobce, které lze bezplatně zakoupit také prostřednictvím franšízy. Provozovatel franšízy nabízí dva formáty pro obchod s jinou počáteční investicí:

 • "Plná" (plná) - vhodná pro velké obchodní centrum ve městě s počtem obyvatel více než 200 tisíc lidí. Plocha skladu musí být nejméně 60 metrů čtverečních. m, počáteční kapitál - od 2,8 milionu rublů, průměrná doba návratnosti - 20 měsíců;
 • "Světlo" (světlo) - určeno pro malé města s počtem obyvatel až 200 tisíc lidí. Požadovaná plocha místnosti je od 40 do 60 metrů čtverečních. m, velikost počáteční investice - z 1,8 milionu rublů., Payback, posuzování podle recenzí, je dosaženo po dobu 12 až 18 měsíců.

Tento návrh je také, stejně jako v předchozím roce, žádný licenční poplatky a paušální platby a finanční zájem společnosti je zvýšení prodeje vlastních výrobků: franchisant kupuje oblečení a prodává ve svém obchodě. V tomto případě je možné zpětně nakupovat 20% neprodaných zůstatků se slevou 25% z ceny zásilky. Mimochodem, je úroveň marže se upraví přímo franšízy a franchisor zajistit partnera školení, semináře, vypracování plánu pro rozvoj zásuvky. Přečtěte si, zda je výhodné otevřít obchod s oděvy.

Prodej měkkých protistresových hraček

Prodejní místo "Kusy, které jsou přitahovány k rukojeti" od franšízy od OOO "Svaz výrobců hraček" Také nevyžaduje zálohu při zahájení, ani měsíční odpočty. Povinné pro uvedení na trh je dostupnost franchisanta ve vlastnictví nebo pronájmu komerční plochy nebo ostrovního pavilonu o rozměrech 8-10 metrů čtverečních. m, stejně jako logo společnosti. Chcete-li otevřít takovou firmu, musíte objednat dávku zboží v celkové výši 130-150 tisíc rublů. Současně pro nové prodejny existuje komoditní půjčka (až 30%). Úroveň přírůstku pro značkové maloobchodní prodejny může dosáhnout 105%, návratnost původních investic do franšízy je obvykle dosažena za 5-6 měsíců provozu.

Obchodování v síti

Dnes se stále častěji rozšiřují obchodní platformy, které provádějí svou činnost prostřednictvím sítě. Podle odborníků, pro internet - budoucnost podnikání, a to zejména v oblasti maloobchodu. Mohu otevřít franchisingový internetový obchod zdarma?

Elektronický obchod s domácími spotřebiči, registrovaný jako LLC "Marketplace" nabízí franšízu, která může být provozována téměř za jeden den, pokud se domníváte, že reklama byla zveřejněna na oficiálních stránkách společnosti. A přesto, abyste otevřeli své podnikání, budete potřebovat formalizovat podnikání, organizovat pracoviště a provozovat reklamu.

Poskytovatel franšízy učiní obchodní nabídku individuálně pro každého koncesionáře po zvážení žádosti. Dále nainstalujete potřebný software pro práci, kterou zaplatíte podle smlouvy. Společně vybereme sortiment zboží (zboží pro domácnost a kuchyň, televizory a počítačové vybavení, klimatické vybavení apod.) A ceny jsou nastaveny, podmínky dodání jsou dohodnuty. Na webové stránce společnosti je zvýrazněna část pro vaše město, po které můžete začít zpracovávat objednávky. To je celý bod návrhu.

Máte zájem o on-line podnikání? Přečtěte si, co potřebujete k otevření online obchodu. Budeme také mluvit o dropshipping jako progresivní formě on-line obchodování.

Zjistěte, co je podnikání na internetu pro začátečníky.

Budete potřebovat informace o tom, jak podnikat od začátku bez investování. Budeme zvažovat, jak přilákat potřebné kapitál a dát příklady komerčních myšlenek, které nevyžadují financování.

Volná franchise: nabídky pro sektor služeb

Podnikání v sektoru služeb je atraktivní, protože je jednodušší a levnější ho organizovat a přináší zisk ještě více než obchod. Zvažte několik možností nákupu bezplatné licence v tomto směru.

Osvědčení ze sítě cestovních kanceláří

Turistická společnost "Pink Elephant" navrhuje připojení k síti bez paušálního poplatku a licenčních poplatků. Nabídku lze využít jak jednotlivými podnikateli, tak i organizacemi. Prostory pro prodejní kancelář by měly být umístěny v centrální části města a mají samostatný vchod, kvadratura je dohodnuta s franchisorem. Je nutné organizovat nejméně dvě pracoviště a vybavit je v souladu s moderními technologickými standardy.

Zákonný majitel dává franšízy v užívání její ochranné známky a obchodní značky, poskytuje právní a finanční podporu, aby pomohla připravit pro zaměstnance, poskytuje možnost zveřejnit kontaktní údaje na webu. Na oplátku bude muset uživatel zakoupit turistické výlety výhradně od poskytovatele franšízy, zatímco provize za operátorský produkt pro franchisanta bude 15%.

Zprostředkovatelská činnost

LLC "Alor +", zabývající se zprostředkováním, také vyzývá potencionální partnery pro spolupráci. Můžete se stát zástupcem značky "Alor Broker", která otevřela kancelář společnosti ve vašem městě a zabývala se přitahováním nových zákazníků. V tomto případě není žádná paušální částka. Zisk bude tvořen z provize z provozu vašich zákazníků, jejichž velikost pro vás, jako partner, bude od 50% do 70%. Přečtěte si také, jak otevřít společnost zprostředkování sami.

Závěr

V tomto článku jsme udělali malý přehled o bezplatných licencích a byli bychom rádi, kdyby shromážděné informace vám pomohou udělat správnou volbu. Nakonec bych rád dodal, že zdarma - to neznamená výnosnost. Jak lze vidět z článku, je nepravděpodobné, že by franšízový model otevřel vlastní podnik bez investic. Ať tak či onak, budete muset investovat do správy dokumentů, pronájem a údržba kancelářských nákupu zboží a tak dále. D. Z tohoto důvodu doporučujeme nespěchat, pečlivě zvážit vše, aby zvážila více nabídek ve svém volném franšízové ​​adresáře (mnozí z nich mají nízké náklady) a teprve poté rozhodnout.

Volné franšízy

Předkládáme vaší pozornosti kategorii "Volné franšízy".

Tato kategorie je zastoupena franchisingy, které nemají paušální příspěvek a poplatky za platby, stejně jako franšízy, kde jsou tyto částky velmi malé.

V takových případech je malý jednorázový příspěvek a licenční poplatky spojené s potřebou pokrýt současné náklady, které jsou zaměřeny na podporu partnerů při řízení a podpoře podnikání, které je předmětem franšízy.

Podmíněně se "volné franšízy" někdy nazývají i prodejci v okruhu odborníků.

V obchodních franšízách hraje klíčovou roli zboží. Zboží je vlastněno franchisorskou společností a partner ji provádí prostřednictvím svého podniku.

V tomto seznamu franchisingů naleznete franšízy, které nemají vstupní poplatek a měsíční platby (licenční poplatky).

Samozřejmě to neznamená, že v projektu nebude absolutně žádná investice, ale franchising sám bude volný.

Investovat do projektu pro bezplatné povolení je stále nutné. V závislosti na franchisu mohou být investice v nájmu, nákupu akcií, reklamních kampaní a tak dále. Je také třeba vzít v úvahu, že se tyto investice v různých regionech mohou lišit. To platí zejména pro nájemné, které budou zcela odlišné ve městech s počtem obyvatel přes milion lidí a na předměstí.

Výběr jednoho nebo více bezplatných povolení z našeho seznamu můžete snadno zaslat žádosti o podrobnosti několika franchisorům najednou. Abyste mohli podrobně diskutovat o všech nuancích spolupráce a zvolit franšízu, která uspokojí všechny vaše požadavky.

Investicí do franšízového projektu bez paušálního příspěvku a licenčních poplatků se franchisant v žádném případě nestará o kvalitní podporu od franchisora.

Franchisor dává partnerovi všechny zkušenosti, výzvy v obtížných situacích již ve fázi jejich vzniku, naznačuje správnou cestu pro budoucí vývoj projektu, poskytuje marketingovou podporu a mnoho dalšího. Přesná sada nástrojů pro pomoc partnerovi z různých franšíz je odlišná a musí být objasněna přímo od franchisora.

Seznam bezplatných odpočitatelných položek

Níže jsme pro Vás vybrali několik bezplatných povolení, které vás mohou zajímat. Přečtěte si je.

Levná odpočitatelná částka

"Obchod dobrých" - hračky a sladkosti

Franchise "Dobrý obchod" znamená obchodní sladkosti a hračky. Chcete-li se dozvědět více o podrobnostech a recenzích této firmy, přečtěte si článek.

TopTenderGroup - franšíza zadávání veřejných zakázek

Franchise TopTenderGroup je podnik založený na zadávání veřejných zakázek. Chcete-li zjistit všechny podrobnosti, a také si přečíst další recenze.

Orange slon

Franchise Orange Elephant vám umožní otevřít slibnou a žádanou firmu od začátku za pouhých 21 dní. Přečtěte si a nechte svou zpětnou vazbu a otevřete výhodnou franšízu s minimálními investicemi a bez licenčních poplatků.

FIT SERVICE - opravy a údržba automobilů

Franchise FIT SERVICE znamená otevření moderního centra péče o vozidlo se širokou škálou služeb. Pro seznámení s detaily a odpověďmi na tuto franchisu si přečtěte dále.

Argus těsnění

Franšíza "Argus Seals" je podnik založený na výrobě těsnění a razítek. Chcete-li vidět podrobnosti o povolení a dozvědět se o jeho recenzích, přečtěte si.

VkTracker - sledování návštěvníků stránek

Franchise VkTracker umožňuje koupit technologii schválenou společností Microsoft. Chcete-li si prohlédnout podrobnosti, naučit se názory a komentovat franchisu VkTracker, přečtěte si.

"Wow! Dezert »

Franchise "Wow! Dezert "je postaven na prodeji cukrovinek. Chcete-li si prohlédnout recenze franchisanta a zjistit další podrobnosti o této franšíze, přečtěte si.

PRVNÍ VÍZA CENTRUM

Povolení FIRST VISA CENTRE je podnik zaměřený na zjednodušení získávání víz do různých zemí světa. Zjistěte více o povolení a zašlete svůj názor!

InstaFace

Franchise Instaface zahrnuje otevření agentury pro propagaci ve společnosti Instagram, Facebook a VKontakte. Chcete-li se dozvědět o této licenci, přečtěte si.

«ALFATEST»

Franchise "Alfatest" je podnikání pro ty, kteří chtějí otevřít centrum certifikace a odbornosti. Chcete-li se dozvědět více o této franšíze a podívat se na její recenze, přečtěte si.

BashAvtonomGaz

Licence "BashAvtonomGaz" je nabízena těm, kteří mají zájem o zahájení podnikání na mobilních gasholderech. Dále se dozvíte o recenzích a dalších informacích o franchisu.

Spetsteh

Zájem "Spetsteh" spočívá v získávání peněz na zprostředkovatelské služby při pronájmu speciálního vybavení. Přečtěte si a odešlete zpětnou vazbu ohledně franšízy "Spetstech"!

RosBusinessResurs je outsourcingová společnost

Licence franchisingu RosBusinessResource je založena na výběru dočasného personálu pro klienty z různých sfér. Dále můžete přečíst recenze a další funkce této franšízy.

CitySites

CitySites je společnost pro vytvoření městského portálu. Tato společnost vytváří weby, které poskytují informace o městě, zajímavá místa atd. Můžete si přečíst další informace o této licenci a nechat svou zpětnou vazbu.

InstaTime - propagace v Instagramu

InstaTime franšíza se specializuje na propagaci účtů v Instagramu. V současné době se agentura rozrostla na 43 zastoupení v Rusku a SNS. Na této stránce si můžete prohlédnout další informace o franšíze a nechat svou zpětnou vazbu.

Wow! Oplatky

Společnost Wow! Waffles nabízejí otevření bodu prodeje Hongkongových vaflí franšízou. Pro seznámení s podrobnostmi, recenzemi a pro opuštění vašeho názoru si přečtěte dále.

Franšíza fazole

Fazole Franchise otevře lukrativní supermarket společnosti TM Metro bez zálohy. Přečtěte si a nechte svou zpětnou vazbu.

"Všechny zařízení.ru"

Licenční smlouva "All Devices.ru" je podnik založený na prodeji zařízení pro různé aplikace. Dále můžete zjistit podrobnosti a recenze ohledně franšízy.

Cardzavod - výroba plastových karet

Licence CARDZAVOD je příležitostí otevřít společnost pro výrobu plastových karet. Chcete-li se dozvědět více o této franchisové smlouvě a vidět recenze o tom, přečtěte si.

"Bankovní poradce"

Franchise "Bank Adviser" - je služba v oblasti hypotečních úvěrů a právní podpory pro dlužníky. Dále se seznámíte s podrobnostmi a recenzemi o této franšíze.

SERGE

Společnost SERGE vyrábí spodní prádlo pro muže a ženy z pleteniny, působí od roku 1996. Nachází se v Běloruské republice v Minsku. Na této stránce si můžete prohlédnout další informace o společnosti, stejně jako nechat svou zpětnou vazbu.

Veselý den

Franchise Bouncy Day vám umožní začít s vámi vlastní podnikání na principu kávy. Přečtěte si recenze franchisanta a otevřete svůj lukrativní bod prodeje kávy pod známou značkou. Můžete také nechat svou zpětnou vazbu.

Litry

Franchise Litra - prodej piva na území Ruska. Má velký sortiment a relativně nedávný vzhled na trhu. Více se dozvíte o této síti a také si přečtěte a nechte své připomínky na těchto stránkách.

PhotoGorki

PhotoGorki pracuje v zábavním průmyslu. Jeho sférou jsou fotografické kabiny, kde můžete fotografovat a které jsou oblíbené u mladých lidí. Na této stránce si můžete přečíst recenze o společnosti a nechat vaše.

Fonbet

V Rusku se poměrně nedávno stalo obchodování s bookmakerem a Fonbet je jedním z bookmakerů, kteří se osvědčili. Tato franšíza má vlastní dobře vyvinutý systém chování a tým specialistů. Zde si můžete přečíst recenze o této společnosti, nebo pokud máte zkušenosti s touto franšízou, zanechte svůj názor.

BeBrand

Síť společnosti BEBRAND spočívá v tom, že podnikatelé získávají své peníze registrováním ochranných známek. Chcete-li vidět všechny podrobnosti a recenze o franchisu, přečtěte si.

"Expresní účes"

Express Haircut je síť kadeřníků. Společnost byla založena v roce 2005, na Ukrajině, ale má velký seznam rozvojových regionů, který zahrnuje také Rusko. Na této stránce si můžete prohlédnout názory na tuto franšízu a nechat vaše.

"Merry hřeben"

Veselá kartáč na vlasy je společnost, která poskytuje dětem kadeřnictví a piercing. Společnost existuje od roku 2011, založená v Petrohradě. V dalších městech začala práce v roce 2012. Na této stránce můžete zanechat recenzi o této franšízy.

FORSAGE - síť zábavných atrakcí

Projekt Forsage je přitažlivost ve formě závodní dráhy pro modely řízené rádiem. Chcete-li zjistit recenze a další podrobnosti o povolení Forsage, přečtěte si.

Franchising pro začátečníky

Franšízy pro začínající podnikatele - projekty, mezi nimiž významný počet kupujících jsou kancelářští pracovníci. Stabilita výdělku je hlavní faktor, který udržuje člověka na nezajímavé a nervózní práci. Přesto existují lidé, kteří se rozhodli změnit svůj život: získání licence pro dobře fungující podnikání je skutečným způsobem, jak minimalizovat všechna možná rizika spojená s nezávislými činnostmi. Tradičně je zájem o franšízový trh spojen s touhou po zakoupení projektu, který vyžaduje minimální investice, a dává příležitost pracovat na dobře fungujícím obchodním algoritmu.

Velká většina franšíz pro začínající podnikatele, kterou vyvinuly známé společnosti. Mezi projekty - návrhy vytvořené jak zahraničními značkami, tak ruskými komerčními organizacemi. Výběr potenciálních kupujících zahrnuje franšízy následujících kategorií:

 • potraviny;
 • služby;
 • internet;
 • obchod;
 • produkce a mnohem více.

Představujeme vám seznam franšíz pro začínající firmy. Tyto návrhy v oblasti franchisingu jsou vhodné pro začátečníky v podnikání. Tyto franšízy vám pomohou začít podnikat od začátku.

Seznam franšízy pro začátečníky

 • Franchise příbuzní (sociální franšíza)
 • Franchise osobní řešení (pronájem pozemků)
 • Franchise Artel (obchod s dětskými oděvy)
 • Franchise Pharmacy-Warehouse (síť lékáren)
 • Franchise Běloruská kosmetika (kosmetika)
 • Franchise Polyglotika (jazykové centrum)
 • Franchise COSMICA ™ (centrum trampolíny)
 • Franchise RCHC (čaj, káva, dárky)
 • Franchise TEK-Skupina zařízení (topení)
 • Francouzský ostrov brýlí (Salon optiky)
 • Franchise EGE-Studio (příprava na jednotné státní zkoušky)
 • Franchise Ulyanovskie Dveře (prodej dveří)
 • Smoke Shop (návod k otevření vodní dýmky)
 • Francouzský křeček (kavárna)
 • Franchise BetonBaza (výroba betonu)
 • Franchise Pensne optician (optika)
 • Franchise Mořský čaj (čajovna)
 • Franchise CoffeeCake (kavárna)
 • Franchise Pani Eva (cukrářské výrobky)
 • Fantasmia franchise (questy)
 • Franchise Safariki (dětský kadeřník)
 • Franchise Tactics (volejbalový klub)

Dostupné franšízy pro začátečníky

Dostupné franšízy pro začátečníky vám umožní vzdát se rizika, která je při zahájení podnikání od začátku nevyhnutelná, ale zároveň se cítíte nezávisle na každodenních rozhodnutích. Mezi výhody stojí za zmínku nezávislost nově otevřeného podniku, jehož omezení jsou určeny podmínkami franšízové ​​dohody. Podnikání, které se provádí pod záštitou známé společnosti, se ve velké většině případů vyplácí. Projekty této řady vyžadují méně reklamních nákladů. Jsou jim poskytnuty právní ochrany od mateřské organizace. Vývojový systém je charakterizován vynikající důkladností. Mnoho nabídek série vyžaduje několik hodin volného času denně.

Volné franšízy pro začátečníky

Volné franšízy pro začátečníky v prostředí specialistů mají ještě jedno další jméno: nazývají se zde prodejní místa. Podmínky smlouvy o projektech této řady neznamenají úplnou absenci jakýchkoli nákladů. Důsledkem je pouze neexistence takových tradičních plateb, jako je paušální příspěvek a licenční poplatky. Noví podnikatelé využívají zkušenosti a úspěchy mateřské organizace, kontakty s dodavateli. Je zde možnost slevového nákupu spotřebního materiálu. Pomáhá při výběru místa pro podnikání.

Franšízy pro začátečníky bez praxe

Franšízy pro začátečníky bez pracovní zkušenosti vám umožňují podnikat s připravenými "vzory". Tato volba je druh optimalizace procesu otevření vlastního podnikání. Ze strany společnosti, která prodávala takovou franšízu, se nováčik dostává do užívání:

 • značka;
 • pověst;
 • obchodní technologie;
 • školení;
 • konzultace;
 • potřebný materiál.

Podnikatel začínající podnikatel má příležitost naučit se provozovat podnikání s odkazem na zkušenosti s chybami jiných lidí. Přesné a přísné dodržování všech dohodnutých principů práce je klíčem k úspěchu a rychlé návratnosti. Nákup bezplatného povolení pro začátečníky je jistý start, skutečná příležitost "dostat se na nohy" a získat potřebné zkušenosti pro další rozvoj.