Pohovky Bean Běh

Vážení pohovka! Takhle byste se měli zmínit o tomto významném nábytku, který správně zaujímá centrální místo mezi měkkým nábytkem. Jen si uvědomte, jak je mnohem chudší náš život bez něj, na kterém můžete sedět, ležet, pololekat, spát, meditovat!

Nedostatek spánku?

Chcete udělat svůj život ještě bohatší a pohodlnější? Pak místo obvyklé pohovky nebo "knihy" musíte koupit bezrámová pohovka: to je nejnovější trend v interiéru a velmi pohodlné věci v každodenním životě. Populární v celém světě Bean Run je měkké formy naplněné kuličkovým náplní a pokryté nejmódnějším čalouněním. Speciální systémy potěru umožňují dokonale "držet" tvar, plnivo zaručuje pohodlné umístění těla při každém kontaktu s nábytkem. A to je velmi lehké: váží pouze 8-9 kg a nábytek může být přeměněn minimálně každý den!

Dalším jménem je Bean Bega - pytel. Nezní to příliš esteticky, ale vypadá skvěle! Bezkřídlová pohovka může být jakákoli velikost a téměř jakýkoliv tvar, určená pro 1-2 osoby nebo celou firmu. Zvláštní love živit takové Nábytek dětský rozkládacím dětský vak bude zdrojem nepřeberného potěšení pro děti a mládež rychle ocenit jeho ergonomické a relaxační možnosti. Bean Beg slouží jako vynikající dekorace moderního obývacího pokoje; ale nepředpokládejte, že jsou dobré pouze pro mladé lidi: schopnost nábytku dokonale přizpůsobit tvary lidského těla z něj činí vynikající místo k odpočinku v každém věku.

Moderní bezrámová pohovka: značka Magic-Puff

Společnost Magic-Puff ho zve k návštěvě koupit Za ceny, které nezničí nejvíce ekonomický rozpočet! Představujeme Termi, Del Mar a Fox ekonomické varianty, luxusní luxusní modely pohovky Solo Extra Large a Del Mar a mnoho dalších modelů pravítek. Veškerý nábytek je vyráběn ve vlastních výrobních zařízeních společnosti v souladu s nejnovějšími šicími technologiemi a nejmódnějšími trendy v současné době.

Tím, že získáte, přerušíte standardní rámec známého prostředí, zajistíte nezměněný komfort pro sebe, váš domov a hosty. Rozkládací taška - moderní a efektivní způsob, jak vytvořit moderní rekreační oblast v tanečních klubech a kavárnách, luxusní tělocvičny, hotelech a penzionech, kadeřnictví a školek, dětských soukromých klinikách a Spa - všude tam, kde lidé potřebují, aby se cítili!

Stylově designovaná taška vypadá skvěle v každém interiéru. tento nábytek je velmi spolehlivý, odolný a nenáročný v péči.

Výhody nákupu bin-run pro děti v online obchodu s taškami sedadel

Pro děti je nejlepší volbou měkký otoman. Děti zbožňují bin-tašky za to, že mohou být použity pro vzrušující hry. Děti jsou rádi, že táhnou kolem místnosti tyto bezrámové židle nebo poufky, dávají jim jiný tvar, spadají na ně, ležely k odpočinku. To je vynikající volba pro mateřskou školu, a to je levné, což je nespornou výhodou. Pouze bin-tašky kombinují vlastnosti nábytku a obrovskou vzdělávací hračku.

Bezrámový nábytek je naplněn polystyrenem nejvyšší kvality, díky čemuž je hmotnost velkého baftu malá, dokonce i dítě ho může zvednout.

Nabízíme Vám náš katalog: zjistíte, že jsou dodávány v různých tvarech, velikostech, místech a barvách. Jsou snadno vybrány pro libovolnou místnost, takže sáček se sdružuje harmonicky do interiéru.

Také naše společnost může vytvořit na míru tašky dle vašich přání. Můžete se chovat jako skutečný návrhář interiérů a převedeme všechny vaše nápady a myšlenky do reality a vytvoříte bin-bag vašich snů.

Náš internetový obchod s "židlemi" pracuje od roku 2010, můžeme koupit nejlepší nábytek bez rámu a cena je demokratická.

Kde koupit vysoce kvalitní bezrámový nábytek

V našem online obchodě jsou nabízeny tašky a polstrované stoličky v různých barvách, stejně jako velikosti. Soft ottomans bin-bag mají řadu výhod oproti standardnímu nábytku, kterému jsou všichni zvyklí.

Za prvé, hrušky jsou velmi originální a stylový vzhled. Mohou se stát zábavným "zvýrazněním" v interiéru, zvláště vhodné v dětských pokojích, hraní rohů pro děti v kavárnách, v mateřských školách.

Vždy máme takový dětský bezrámový nábytek: pytel, hrušku, baf, osman, polštář, transformátor. Všechny se liší svým tvarem a velikostí. Každý typ bin-tašky je velmi vhodný, protože se okamžitě přizpůsobuje postavení osoby, která sedí na něm. Židle bezprostředně následuje ohyby těla. Hlavní výhodou je, že v tomto nábytku není kostra, to znamená, že tu nejsou žádné tuhé nebezpečné prvky, které by dítě mohlo zasáhnout.

Stojí za to koupit bezrámový nábytek v internetovém obchodě, protože je teplý, pohodlný a má tvar vašeho těla.

Křesla ve tvaru hrušky jsou zcela bezpečné pro zdraví a životní prostředí. Při nákupu takové "brašny" pro dítě nemůžete dělat starosti s tím, že bude mít alergii - to je úplně mimo otázku.

Jsou perfektní i pro místnosti, ve kterých je vysoká vlhkost, protože vdychování vůbec neabsorbují vlhkost. Binaky se tedy nacházejí nejen v obytných místnostech, ale také v chodbě. Pro tento účel je vhodný příjemný polštář, z katalogu si můžete vybrat banket.

Další výhodou "živých sedadel" je nízká hmotnost. Můžete je přenést jednou rukou. To je obrovský plus, bin-tašky mohou být uspořádány nezávisle, změna interiéru bytu.

Co je Bin-Beg?

Termín Bean Bag dnes je známo milionům lidí po celém světě, kteří vědí, jak ocení pohodlný, supermoderní a krásný bezrámový nábytek. Pohovky a křesla Bean Běh - produkt původního tvaru spojováním, zesílené vazby a naplněný sypkým materiálem (miliony malých kuliček pěny), která je vždy na formu lidského těla. Nic výhodnějších lidí nepřichází!

Chcete vak Bean? Můžete si koupit v Magic-Puff!

Společnost Magic-Puff má tu čest Vám nabídnout beskarkasnuyu nábytek vlastní výroby:

 • nejmódnější a stylový design;
 • originální konstrukční řešení;
 • harmonické špičkové barvy.

Pro naše originální výrobky používáme nejpraktičtější a nejkrásnější látky: hejno, žakárové, velurové, ženilkové, umělé semišové a kožené, nábytkářská kožešina atd. Stačí, abyste studovali náš internetový obchod, rozhodli se, co chcete koupit Bean Beg a ujistěte se, že veškerý nábytek Magic-Puff je bezchybně šitý, absolutně módní a šíleně pohodlný!

Všechna naše sedadla jsou určena pro moderní osobnost - všestranná, aktivní a kreativní. Univerzální bezrámový nábytek snadno zapadá do všech interiérů, což jim dává módní kouzlo a nenapodobitelnou originalitu.

Osm důvodů, proč doporučujeme koupit Bin Beg a ne obvyklou židli:

 • Čalouněný nábytek je tak ergonomický, že chcete ležet na něm nebo sedět navždy;
 • Všechny prvky nábytku jsou bezpečné pro životní prostředí - to potvrzují i ​​prohlášení odborníků a příslušné dokumenty.
 • Bean Beg je dokonale odvětrávaná a udržuje teplo - tepelně izolační vlastnosti pěnového plastového stojanu mimo konkurenci.
 • Naše židle jsou odolné - koneckonců pěnové koule se nebojí vlhkosti, chladu ani tepla a nejsou náchylné k hnilobě.
 • Všechny kusy nábytku téměř nic neváží.
 • Bean Bag nemůže být zlomený nebo zraněn ostrým rohem nábytku - v něm prostě nejsou žádné rohy! Kryt nábytku se snadno vyjme, umyje a znovu zapíná. A pokud jste unaveni ze starého vzhledu sáčku Bean - koupit nový případ!
 • Děti pocházejí z tohoto extravagantního nábytku v nepopsatelné potěšení! (Mimochodem, i dospělí).

Pokud pro vaše návrhová rozhodnutí standardní modely nevejdou a nemůžete si koupit Bean Beg v našem on-line obchodě, Magic-Puff udělá individuální objednávku vašich nákresů - uděláme vaše nejdivočejší fantazie materiál!

Bean Beg (Bean Bag). Výroba měkkých talířů, tašky na sáčky - originální nábytek pro váš domov

Brzy se nový výrobek nazýval "pytel", protože neměl pevnou formu. Nicméně mu to nezabránilo v získávání lásky mezi dospívajícími a dětmi. Děti se šťastně oddávaly nové zábavy a dělají všechny triky na vaku, aniž by se obávali jednoho z těchto okamžiků, aby slyšeli výkřik mámy nebo tátu: "Pozor! Zde je ostrý úhel! ". Teenageři však považovali vynález za jeden z nově vznikajících předmětů interiéru, což odráží jejich individualitu a svobodu jednání. Nový a originální doplněk obývacího pokoje ve tvaru sedačkového vaku oceníte velmi rychle. V létě si je můžete vychutnat u chaty, pohodlně uspořádané v náručí tohoto divokého hnízda. Nicméně můžete hodnotit jeho pohodlí všude: doma, v práci, u dacha, na pikniku.

"Kostra" vaku na sedadlo

Po uplynutí času je plnivo (pelety z polystyrenu) trochu nabité, takže výrobci doporučují, aby ho naplnili. V obchodech s bezplatným prodejem pro tyto účely jsou nabízeny opravné soupravy, které obsahují malé množství tohoto plniva.

Hračkářské židle může vždy zůstat stylovým prvkem vašeho interiéru kvůli rozmanitosti vašeho oblečení. Kryty pro bezrámový nábytek se nacházejí nejen v různých barvách, ale také z různých materiálů: umělá kůže, nábytková tkanina. Zpravidla sedačkové krytu - to není jen „odezhka a dekorace“ židle, ale také pohodlí údržbu nábytku: kdykoliv můžete odstranit horní kryt a dát ji do čistírny nebo umýt. Pokud jde o výměnu interiéru, můžete vždy od výrobců objednávat nový kryt, který vyjadřuje vaše přání o materiál a barvy. Obvykle pro léto zvolte kryty v duhových barvách nebo z hladké tkaniny s posuvným krytem (předpokládá se, že dávají pocit chladu). V zimě nejčastěji zakoupené kryty, vyrobené z fleecy tkanin nebo umělé kožešiny.

Bezrámový nábytek - posezení

Bin-begs jsou často zajímavým prvkem interiéru v obývacích pokojích a dětských pokojích, které se používají v rekreačních oblastech v chalupách a jako originální řešení v městském bytě.

Co se skládá z bezrámového nábytku? Z objemového plniva ve formě malých pěnových polystyrenových korálků a výrobků šitých z různých textilních materiálů. V binárnách není žádný pevný základ. To však pravděpodobně není nevýhodou, ale hlavní výhodou tohoto produktu: nábytek, který nemá rám, rovnoměrně rozděluje zatížení lidského těla na celé sedadlo díky své měnící se formě.

LiveInternetLiveInternet

-Štítky

-Nadpisy

 • DŮLEŽITÉ (1363)
 • lehké oděvní oblečení (654)
 • šály, štoly (194)
 • Jak se to dělá (157)
 • kabáty, vesty, bundy (121)
 • sukně (110)
 • pokrývky hlavy (100)
 • oděvy pro ruce a nohy (81)
 • mužské modely (70)
 • pro batolata (65)
 • kostýmy (33)
 • HANDICRAFT (726)
 • z novin (122)
 • pletací vzory (položky) (107)
 • Pivoňky (89)
 • ráfky (69)
 • žakard, norsko (65)
 • Filet (59)
 • šplhat, arana (50)
 • háčkované vzory (položky) (44)
 • korálky (40)
 • Háčkované motivy (37)
 • Missoni, pruhované a vlnité (26)
 • Irsko (20)
 • slané těsto (19)
 • organizace prostoru a skladování (19)
 • ruská krajka (12)
 • Kordy (10)
 • odstranit (9)
 • plastové lahve (5)
 • Kontinuální pletení (2)
 • papír-mache (2)
 • Intarsie (1)
 • Háček na háčkování (1)
 • Zajímavé zdroje (1)
 • studený porcelán (1)
 • HRAČKY (461)
 • Pletené zboží (278)
 • Silvestr (126)
 • šití (84)
 • jak se to dělá (33)
 • Panenky z nylonových punčoch (14)
 • vývoj (7)
 • navíjení (7)
 • VNITŘNÍ (406)
 • ubrousky-ubrusy (143)
 • organizace prostoru a skladování (88)
 • věci neužitečné, ale krásné (69)
 • polštáře (50)
 • závěsy-záclony (30)
 • přikrývky (30)
 • rohože (28)
 • pro dekoraci (27)
 • duše domu (19)
 • nápady (17)
 • nechť je světlo (8)
 • Před prázdninami (4)
 • odkazy (2)
 • Záložky (1)
 • BRODUŠTĚNÍ (400)
 • Záložky, obálky (12)
 • Bargello (12)
 • PRO VÁS (360)
 • oblečení modely (111)
 • myšlenky ostatních lidí (57)
 • Krása (36)
 • pro štěstí (31)
 • BICYKLE (26)
 • Verše (25)
 • Zdraví, váha (22)
 • od nic společného (20)
 • styl (16)
 • Photoshop (6)
 • FLYLADY (5)
 • Kino (4)
 • Cotomatrix (4)
 • JOURNALS (2)
 • Kluby, fóra (2)
 • Tašky (174)
 • ATELIER (168)
 • Budovy (93)
 • Jak se to dělá (66)
 • Různé (19)
 • Ve spěchu (16)
 • KVĚTINY (95)
 • Předměty interiéru (66)
 • pro oděvy (39)
 • bydlení (24)
 • ZDRAVÍ (86)
 • Krása (48)
 • dům bez chemie (21)
 • OXANE (75)
 • Vázací míče (15)
 • KNIHOVNA (65)
 • pletení na jehlicech (28)
 • háčkování (15)
 • Doublet (12)
 • Šití (6)
 • Módní časopis (4)
 • Hudba (1)
 • KUCHYŇA (61)
 • organizace prostoru a skladování (20)
 • držáky (20)
 • ohřívací podušky, sáčky (16)
 • jen krásná (8)
 • Servírování (2)
 • odkazy (1)
 • DÁRKOVÉ RYCHLOSTI (48)
 • Peredelkino (44)
 • recyklace (33)
 • jak se to dělá (10)
 • MENTALIZOVANÉ RYCHLE (21)
 • nábytek (10)
 • opravy (1)
 • PSYCHOLOGIE (15)
 • AX, IF. (14)
 • DĚTSKÝ SVĚT (13)
 • Vývojáři (8)
 • Stránky, fóra (2)
 • INTERNET (12)
 • NÁBYTEK (9)
 • Čtení (9)
 • PÉČE (8)
 • DÁ BŮH. (5)
 • Vyrobeno mnou (5)
 • REFERENCE (4)
 • Kůže (2)
 • SOUP-ROOFING (1)

-Nabídka

Plavky s pískem na krku od Moira Engel Velikost:

Žehlička háčkovaná širokým okrajem s kosočtvercemi z poloviny vlny Cardigan háčkované s w.

Háčkování - Knit pro dům - Ubrus ubrus háčkované Ubrus pletené.

Polštáře s vlčí máky

Sladkosti s kruhovou koketou s jehlicemi na pletení. Country Mom → Sweety s kulatou koketí s paprskem.

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Statistiky

Bean běží - taška na židli. Skvělý výběr.

Výběr od Iriny Sorokiny, pro kterou je velkým lidským poděkováním! Publikováno na webových stránkách "Golden Hands"

Další je text autora.

Bean má vlastní ruce

Co to je? Křeslo-taška (bin běh) je geniální myšlenka italských designérů. Toto křeslo bez kostry, schopné převzít individuální formu konkrétní osoby. Beztíže, pohodlí, maximální pohodlí v libovolné poloze. Majitelé tohoto neštandardního typu nábytku zaznamenali vynikající příležitost k relaxaci, zejména v pasu.

Mnozí z nás, jak sedí na pohovce, židli nebo stolice, nepohodlí nebo nepříjemnosti: unavený a začíná se dostat nemocný rotace vzhledem k nepříjemné nebo nesprávně uzavřeno zpět, ztuhlých nohou. Nikdy by se nestalo, kdybyste seděla na židli bin run. Navíc je tato židle nádherným léčitelem.

Bean běží - překvapivě pohodlné, lehké, praktické, moderníbezrámový nábytek. Výhody bin běhů - nepřítomnost šroubů a šroubů, což umožňuje, aby židle měla podobu těla, objímala a obklopovala teplo, takže po náročném dni práce nebo fyzické aktivitě máte dobrý odpočinek.

Stále napětí, stres, rozruch, zběsilý rytmus - společníci moderního člověka žijícího ve velkém městě. Jako výsledek - emoční stav, zdaleka vyvážený, poruchy spánku, tělesné nevolnosti. Ale i v této situaci výhody bin běhů viditelné pouhým okem: stačí se na pár minut zastavit, sednout si, cítit, jak je vaše tělo "obklopeno" židlí, uklidněte se a uvolněte se.

Mimochodem, je to schopnost člověka zcela se uvolnit bin rune a psychoterapeuti se pozitivně přizpůsobují během lékařských zasedání. A začaly platit některé konzultace žen bezrámový nábytek jako nejvhodnější pro nastávající matky.

Pro malé děti křesla na židli může se stát krásnou kolébkou - pohodlné a bez ostrých rohů, bezpečné pro děti. Dítě v něm nikdy nebude nikam, což znamená, že jeho spánek bude silný a zdravý. Hlavní věcí je správné nastavení velikosti židle a určení tvaru. A když dítě vyroste, tohle křesla na židli se stane nepostradatelnou oblíbenou hračkou, kde si můžete v případě potřeby vzít zdřímnout.

Výhody bin běhů velmi ocenil v ruském Národním ústavu zdraví a doporučil křesla na židli pro uvolnění u lidí s spinálními problémy (zejména u osteochondrózy, osteoporózy, skoliózy). To je přehled o bin oficiální lékařství. Jak vidíme,bezrámový nábytek - hodná alternativa k tradičnímu nábytku, velmi výhodná a výhodná.

Pohodlné a pohodlné bezrámový nábytek existují různé typy. Podrobněji o každém z nich řekneme volba sběru bin pro vás byla příjemná a snadná práce.

Interiér fazole běh je vhodný v bytě a ve venkovském domě. Díky odnímatelnému hornímu krytu židle vždy vyzdvihnete barvu a texturu látky, která odpovídá vašemu interiéru. A pokud chcete experimentovat - nechat svou fantazii volně běhat, a pak se vaše zimní pytel křeslo bude v podobě chlupaté zvíře umělé kožešiny, v offseason ušlechtilého veluru dát pohodlí a teplo av létě budou různobarevné gobelín tkanina vytvořit pozitivní postoj.Výhody sběru bin - okamžitě se změňte v vůli vaší nálady.

Taška bude užitečná i pro odpočinek na letním sídle, protože je velmi praktická a bez problémů přenášena z městského bytu (nábytek bez rámu se vyvíjí ve všech směrech). Rozhodnete-li se opalovat nebo jen strávit čas na čerstvém vzduchu, určitě si s sebou vzít tuto židli.

Děti milují běh. Samozřejmě! Můžete jít na ně jako na trampolíně, postavit bizarní zázračnou horu a pak ji pověsit jako boxerskou hrušku a cvičit. A pokud jste unaveni - prostě si odpočiňte nebo si přečtěte svou oblíbenou knihu nebo recepty na původní večeři. Bean beží pro děti - skutečný nález!

Bean běží - vynikajícím přírůstkem pro všechny vnitřní obývací pokoj nebo ložnice. Výběr binových tratí je letem vaší představivosti: pro dům, byt, chalupu, pro děti a mládež. Výhody sběru bin - jejich pohodlí, teplo a šetrnost k životnímu prostředí.

Co - zaujalo? Chcete si sami udělat docela praktický a pohodlný kus nábytku? Nepochybujte o vašem úspěchu, je to celkem jednoduché, abyste si doma udělali vlastní běh. Hlavní věc je přesnost vzorků a přítomnost dostatečného množství dobrého plniva. Nechte vaši inspiraci slušnou úsporou peněz a možnost vybrat si osobní verzi tkaniny v kombinaci s vaším interiérem. A teď pár rad.

Filler. Možnost přeměny je zajištěna plnivem, kterým je polystyren (polystyrénové štěpky nebo polystyren s granulemi o velikosti až 5 mm). Spotřeba polystyrenu v zavazadlovém prostoru byla v průměru 0,25 m 3. Vzhledem k nevyhnutelnému rozdrcení a zhutnění granulí během provozu je nutné vytvořit rezervu pro doplnění.

Styrofoam je ekologický a bezpečný materiál. V každé kouli - desítky tisíc buněk, které jsou naplněny vzduchem. Nepřetržitý vzduch v buňkách je nejlepším izolátorem, a proto se v křesle nikdy nepotížíte. Díky všem těmto vlastnostem bin run může být přítomen v interiéru lidí s alergiemi.

Jako plnivo můžete použít loupanku pohanky nebo vonné seno, ale pak budete muset dvakrát za rok měnit "náplň".

Spotřeba tkaniny. Pro výrobu 2 případů: vnitřní pro plnicí a vnější. Pro vnitřní pouzdro je nutná hustá silná tkanina (plasevka, matrace) a pro vnější obal - čalounění, džíny, semiš, atd.

Potřebujete také blesk v délce 50-60 cm. Je velmi důležité, aby byl vysoce kvalitní. Můžete použít tradiční tlačítka.

Rady pro šití.

 • Modely křesel-tašky jsou velmi rozmanité od nejjednodušších a nejkomplexnějších. Nezačínejte s náročným.
 • Švy by měly být pečlivě opatřeny džínovým prošitím a používají se obzvláště silné vyztužené nitě.
 • Naplňte vnitřní kryt výplní 2/3. Tento objem poskytuje optimální plasticitu běhu zásobníku.

Ale MK na šití bin runov:

Lime Citrus

Tak to vypadá jako moderní pohovka. Mylně si myslíte, že uvnitř je pevná konstrukce. Ale když sedíte na něm, uvědomíte si, že je naplněn mikrogranulemi z expandovaného polystyrenového plniva. Očistěte si obvyklou pohovku v komoře.

Barva je obtížné určit jednoznačně, s výjimkou, že je středně tónovaná. Tkanina se skládá z kombinace jemných nití dvou tónů zeleně, která skryje nějakou hádanku při důkladném vyšetření. Tkaní je tak husté a trvanlivé, že tato tkanina může být použita v komerčních projektech. Speciální impregnace chrání látku před kontaminací. Jedná se o novou látku, která nedávno vstoupila do sbírky.

Tašková taška Twin Couch ™ je ideální pro sledování večerních filmů pro oba a pro ležení na jeden před plazmou. Můžete je snadno kombinovat s ostatními kusy nábytku ve vašem domě, snadno je posunout dolů a nahoru po schodech.

Twin Couch ™ je ve skutečnosti bezrámový návrhářský pohovkový transformátor. Po rozložení zipu se pohovka změní na dvě měkké židle.

Rozhodněte se o koupi a my vám ji doručíme v jakémkoli městě v Rusku a SNS!

Tkanina se skládá z několika tónů zelené barvy - tmavě zelené a světle zelené. Obecně se podobá barvě vápna - stejné chutné, čerstvé a šťavnaté. The

Velmi odolná textilie odolná proti opotřebení a zároveň velmi příjemná na dotek. Tkanina je ošetřena speciální impregnací pro odolnost proti znečištění (obdobná jako impregnace "ochranného krytu").

Velmi odolná textilie odolná proti opotřebení a zároveň velmi příjemná na dotek.

 • 100% polyester
 • Hustota: 520 g / m2
 • Bezpečnostní zip YKK
 • Bezpečnostní zip bez jazyka
 • Vysoce kvalitní syntetická tkanina
 • Dvě oddělení pro plnění
 • Dvě bezpečnostní zipy YKK
 • Individuálně šité klapky
 • Soft
 • Tlusté a měkké prošívání
 • Vhodné pouf - prodává se samostatně
 • Pro rozbalení dvou křesel nebo pro připojení na pohovku
 • Funnelweb systém
 • Ambi-Spring ™ systém vnitřní pružnosti
 • Systém řízení měkkosti se zipem
 • Kompatibilní s Funnelweb
 • Super hrubé prošívání
 • Transformátor
 • Ultra široký - pro dvě osoby

Velikost rozkládací pohovky Twin Couch:

Jak vyčistit a starat se o své koše.

Čištění a péče o bezrámový nábytek je mnohem jednodušší než u tradičních, díky odnímatelnému krytu, který lze snadno umýt v psacím stroji nebo rukama. Tradiční křeslo nebo pohovka se takřka nedaří takovým komfortem v provozu, ačkoli jejich povrch také vyžaduje pravidelné čištění. To je zvláště důležité pro děti - protože bezrámový nábytek pro mikroby a mikroorganismy prakticky nemá vhodnou lokalitu.

Ale ne všechny bezrámové nábytek je tak pohodlné a bezpečné - pojďme například beztvaré hrušky s vnitřními a dekorativními kryty. Samozřejmě, dekorativní kryt může být odstraněn, ale s vnitřním pouzdrem nemůžete dělat nic - kde a jak získáte granule? Vnitřní kryt se může roztrhat a všechny granule se uvolní, což představuje nebezpečí pro život a zdraví, pokud jsou náhodně vdechnuty nebo polykaly. Kromě toho je vnitřní kryt není schopna rovnoměrně granule celém území taška bin (ozdobný kryt), takže se předem dohodnout na malém pohodlí, sedí ve středu „“ pytle „“

Souhlasíte, moderní nábytek jednoduše musí být snadno udržovatelný, snadný, zajímavý, pohodlný a bezpečný. Ona, a ne vy, by se měla na vás přizpůsobit a dát si dlouho očekávaný odpočinek a radost.

To vše - hlavní charakteristiky designérského bezrámového nábytku obývacího salonku.

Abyste ani nepomysleli na žádné potíže, vynalezli jsme a patentovali systém Funnelweb® a jedinečnou strukturu modelů ambient lounge®. Nebudete narazit na žádné z výše popsaných potíží. Systém Funnelweb® je utěsněn k salóniku ze společenského salonku ® a umožňuje vám snadné zaplnění nebo spuštění křesla během několika sekund. Podívejte se na revoluční systém Funnelweb® v akci, můžete zde. A prázdné pouzdro může být pohodlně svinuté a vložené do psacího stroje nebo umyté rukama v koupelně.

Ošetření textilu z řady vnitřní ™ (Pohovka vazba, PU Lepené kůže), z bavlněné látky, žinylkové, polyester, plátno, plátno, džínovina nebo rybí tkaniny mohou být použity za studena nebo pračka vypere ručně. Pokud je sáček na odpadky vyroben z vinylu, kůže nebo umělé kůže, nemusíte odstraňovat kryt. Stačí, když čistíte povrch vlhkou houbou nebo ji vyčistíte.

Pokud se pravidelně a řádně staráte o salónek od ambient lounge®, bude to nejen vypadat jako nové, ale bude trvat mnohem déle. Používejte teplou vodu, jemný čisticí prostředek a měkký hadřík, abyste odstranili nečistoty. Dobrými příklady jemných čisticích prostředků jsou mýdlo na mytí nádobí nebo sprej určený k čištění domácích povrchů. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, protože mohou poškrábat tkaninu. Některé domácí detergenty a roztoky odstraňují změkčovadla, v důsledku čehož vinyl může být křehký. Chcete-li bojovat s tvrdými skvrnami, použijte měkký kartáč na zuby. Použijte čistou suchou tkaninu, abyste vysušili kryt nádoby. Nikdy neponořujte naplněný sáček do vody.

Chcete-li pečovat o tkaniny ze série Elements ™ (Outdura, Elements, Sunbrella) - pro čištění nečistot použijte měkký kartáč a jemný prací prostředek. Aplikujte čisticí prostředek na oblast kontaminace a protřeďte kruhovým pohyblivým kartáčem, poté utřete. Pokud jemný prací prostředek nestačí k odstranění skvrn, použijte ke čištění sedadel automobilu speciální nástroje.

Zvláštní pozornost je zapotřebí bin-tašky, vyrobené z takových látek, jako je mikrosamus, mikrovlákna, umělý semiš. Nepokoušejte se vyčistit tento hadřík, pokud štítek nenaznačuje, že to můžete udělat. Je bezpečnější odstraňovat nečistoty teplou vodou a mírným mycím prostředkem, jako je mýdlo s tekutými misky. Můžete také použít odstraňovač skvrn pro látku. Opatrně otřete oblast nečistot a utřete ji kusem hadříku. Nezapomeňte - neponořujte produkt do vody. Vzhledem k těmto štítkům typu Roma Sofa ™ od ambient lounge® je jejich kryt snadno odstraněn, po kterém může být v pračce studeně či jemně omyt rukou.

Univerzální tipy pro použití štítků typu bin:

1. Vložte štítek na plochý a hladký povrch, jako je například laminát nebo koberec. Nepoužívejte bílé bílé na hrubých plochách, jako je beton.

2. Nedovolte, aby domácí zvířata byla domácí zvířata (i když mnozí rádi leželi na křeslech). Některá zvířata mohou propíchnout, roztrhat nebo kousat binové bílé z vnitřní tkaniny. Doporučujeme, abyste svým zvířatům poskytli vlastní pet-tag Pet Lounge ™.

3. Veškeré bin-tagy ambient lounge® mají velmi spolehlivé švy a vnitřní prvky, ale ani v tomto případě nemusíte skočit na štítku - může se roztrhat.

4. Snažte se sedět v křesle, pokud na vašem oblečení jsou vyčnívající kovové části. Takové prvky mohou propíchnout nebo roztrhnout látku z bin-vaku.

5. Nakupujte pouze štítky s bezpečnostními zipy YKK, jako je ambient lounge®. Takové zipy brání malým dětem přístup k plnicí náplni, což představuje nebezpečí pro život a zdraví, pokud je náhodně polknuto. Legislativa v některých zemích, například v Austrálii a USA, zakazuje prodej binagů bez bezpečného blesku.

Doporučené množství plniče pro pohovku Twin Couch: 600 litrů - závisí na osobní úrovni pohodlí.

(Používejte pouze granule certifikované výrobcem).

Pokyny k plnění: Za prvé, mějte na paměti, že každé sedadlo má dva oddělení, jedno pro zadní část židle a druhé pro sedadlo. Doporučujeme nejprve velmi těsně (ale aby bylo možné jej připevnit), naplňte zadní část židle a teprve potom sedačku, zatímco na sedadle necháte malý prostor, abyste získali větší pohodlí. Pro rozvinutí a upevnění bezpečných zámků použijte kancelářský spon na modely Ambient Lounge.

Krok 1. Otevřete prostor pro opěradlo a zajistěte síťku Funnelweb s 300 litry výplně prostor pro opěradlo. Jakmile jste bezpečně upevněni, stačí jen zvednout mřížku a pozolte gravitace pro vás většinu práce. Jakmile už granule již nejsou vyprázdněny do křesla, začněte se dotýkat okrajů rukama (přes síť) a neustále se naléváte do hlavní brány. Jakmile pevně sednete na zadní straně židle, nechte malý prostor tak, aby byl prostor snadno připevněn a dvojitá opěradla Couch vypadá stabilně, aby byla zajištěna spolehlivá podpora zad a krku. Ujistěte se, že můžete snadno zastegnut oddělení, protřepněte židli a ujistěte se, že ve vnějším límci (krytu) nezbylo žádné plnivo. Zatlačte zadní stranu zvenku, abyste se ujistili, že nezbylo žádné místo. Jakmile pevně sedíte na zadní straně židle, zatřeste plničem (je lepší použít stříkací pistoli s vodou - k odstranění statické elektřiny) a jemně odpojte systém Funnelweb od krytu. Potom vytáhněte vnější pouzdro zpět do víka a připevněte prostor pro opěradlo k oběma zipům (vnitřní je bílá a vnější bezpečnostní zip je černý).

Krok 2. Otevřete prostor pro sedačku a připevněte síťku Funnelweb na kryt, podobně jako v kroku č. 1. Také zvedáme systém pomocí plniva, což nám umožňuje těžkou práci. Plnicí jednotku utěsníme na komfortní úrovni (zkontrolujte, zda na sedadle nedošlo). Můžete také dát (bez odpojení systému) křeslo a posadit se, abyste cítili komfortní úroveň, kterou potřebujete. Jakmile ji obdržíte - prostě jen protřepte plnič z pouzdra (aby nezůstal v něm) a pečlivě odpojte systém.

Krok 3. Druhé křeslo vyplníme obdobně jako první, provedeme kroky č. 1 a č.2. Poté upevneme bílý zip, vyjměte pouzdro uvnitř pouzdra a upevníme černý zip. Pokud máte granule - nechte je, po několika měsících vám budou užitečné.

LiveInternetLiveInternet

-Nadpisy

 • Korálky (13)
 • Sebevývoj (1)
 • Pletení (460)
 • Děti (211)
 • Zisk v síti (5)
 • Zdraví (92)
 • Design interiérů (137)
 • Vaření (209)
 • Moje zahrada (3)
 • Hudba (13)
 • Řemesla (137)
 • Papírové řemesla (40)
 • Dovolená a recepce (72)
 • Ostatní (247)
 • Rusko (1)
 • odkazy (13)
 • Styl a móda (2)
 • Verše (49)
 • Photoshop a další (21)
 • Šití (184)
 • Tašky, peněženky, kosmetika (6)
 • Humor (40)

-Hudba

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Zájmy

-Pravidelné čtečky

-Společenství

-Vysílání

-Statistiky

Bean-run s vlastními rukama (křeslo-hruška)

Bean-taška s vlastními rukama

Rozhodla jsem se rozdávat vše, co jsem kdy našel na šití brašny (anglická fazole) na fórech a časopisech. Budu rád, když je někdo užitečný.

Taška na křeslo může být libovolná velikost, barva a z jakékoliv látky. Omezení vaší představivosti může být pouze hustota tkáně. Pro praktičnost je třeba šit dvě kryty (vnější krycí materiál pro krásu a vnitřní pro samotnou náplň, tj. Polystyrenové korálky). Při výběru tkaniny pro horní kryt, zvážit barevný rozsah vašeho interiéru, praktičnost a snadnou péči o materiál.

Pro dítě může zvednout hadřík s obrazem postav pohádkových či veselých barvách pro dospívající - džínoviny nebo hejna, pro dospělé - s geometrickými vzory nebo monochromatickým, v kanceláři či veřejných prostorách s velkým počtem návštěvníků - kůže nebo jiný dobře omyvatelnou textilií. Látka může mít jinou šířku, takže vypočte správnou částku z vaší zvolené velikosti nebo se poraďte s prodejcem. Nejlepší v tomto případě nejdříve vytvořte papírový vzorek a poté již zakoupíte látku. Obvykle výška dospělé židle je 100-110 cm a trvá to maximálně 5 metrů. Chcete-li šit pohovku, to vše závisí na její velikosti.

1. Níže je nejběžnější instrukce pro šití vaku na sedadlo. Šila jsem na sobě svou první fazole. Ukázalo se to víc než míč než hruška. Zvýšil jsem vzorek (přidal jsem na hranu 3-4 cm) a ukázalo se, že je to docela pohodlná židle pro dva, přestože nejsou příliš velké lidi. Zde můžete vidět výsledky.

Na milimetrovém papíru vytvoříme vzor klínu, který potřebujeme.

Například výška je 100 cm, průměr základny je 30 (dolní dno nebo spodní, jak se vám líbí) a 14 cm (horní). Vzor dětské sedačky je stejný, rozdíl je pouze ve velikosti: základny jsou 11 a 25 cm, klíny jsou 60 cm.
Horní a dolní čáry klínu by měly mít hlubší tvar, při sestavování je šijeme spolu s kulatými dny. Ve středu klínu od horní čáry označte směrem dolů 2,5 cm. Označený bod spojujeme s horními rohovými body klínu hladkou čarou (můžete použít kompas). Totéž se provádí na spodku klínu. Kruhy - spodní a horní část židle - jsou prováděny na papíře s pravítkem a tužkou nebo kompasem o poloměru 30 cm a 14 cm.

Pokud nemáte žádné zkušenosti se šitím, je nejlepší nejdříve vytvořit vzorek papíru a pak ji přenést na látku. Pokud však máte malou zkušenost, můžete bezpečně sestavit vzor přímo na látku, tk. vzor je poměrně jednoduchý. Příspěvky na švy jsou 1,3 - 1,5 cm.

Přenášíme vzory všech částí do tkaniny. Získáte dvě sady, z nichž každá bude sestávat ze 6 klínů a dvou kulatých detailů o různých průměrech (horní a dolní dno).

Sklopte dva klíny směrem dolů a zamíchejte. Ze shora a zezadu jsme na stroji šili stejnou vzdálenost (například 25 cm při výšce klínů 100 cm a délce 50 cm).

Chci vidět, čím delší je blesk, tím snazší bude odstraněna a nosit kryt, je-li to nutné mýt nebo si prostě chcete změnit vzhled vašeho křeslo sáčku a máte náhradní kryt.

Bereme blesk, šijeme na psacím stroji, odstraňujeme označení.

Šijte další šev a vyhlaďte ho na jednu stranu.

Budete muset oddělit každou švu, aby došlo k silnějšímu spojení klínu.

Koneckonců, vaše židle by měla být schopna odolat tělesné hmotnosti dostatečně dobře a sloužit vám tak dlouho, jak je to možné. Obvykle se šití provádí na 1 cm nebo na šířku nohy stroje. Nemůžete otstrachivat klínu za klín, takže nemusíte neustále měnit nit, pokud otstraschivaet další nit. Nejprve můžete sesbírat všech 6 klínů na jedno plátno a teprve následně sejmout všechny švy, ale nezapomeňte, že bude výhodnější vynechat, pokud necháte poslední šev nepotažený a šit ho pouze po šití.
Dolní a horní okraje šitých klínů je třeba trochu zkrátit, ne více než 1 cm. Takže přídavky budou lépe ležet, když připevníte obě základny.

Šijeme a šijeme horní dno sáčku (14 cm). Vyrovnáváme příspěvky a rozdělíme se. Otevřete zip, šijte spodní část sáčku (30 cm).

Vnitřní kryt je šit přesně stejný, pouze bez zipu. V horní části je nutno nechat malý průřez a potom plnit vnitřní pouzdro polystyrenovými korálky 2/3.

Poznámka: Můžete také vyplnit úplný obal. Polystyren se rychle zmenší a budete muset doplnit židli, abyste získali originální vzhled. Polystyren se zpravidla prodává v kostech. V jedné krychli 12 kg. Budete potřebovat asi 4 až 5 kg kuliček pro 2/3 krytu a 6-7 pro plný kryt, který lze zakoupit v nábytku nebo ve stavebnictví.

Vložíme vnitřní kryt, naplněný kuličkami, do horní části a zipu.
Ta křesla je připravena, aby vás zavedla do vašich útulných "paží".

Můžete si šit několik vrchních krytů z různých tkanin a změnit je při změně interiéru ve vašem domě nebo jednoduše při změně "bydliště" sáčku na sedadlo. Například jej chcete přetáhnout z chodby do ložnice, aby se okamžitě proudil z vaku do sedáku.

Poznámka: Polystyren, expandovaný polystyren, styropor jsou pro stejný materiál různé názvy. Polystyrenové kuličky se dodávají v různých velikostech od 0,1 mm (pro polštáře a měkké hračky) až po 0,5-1 cm (to, co potřebujete k židli). Také nedoporučuji používat polystyren v produktech (používaných pro izolaci). Může se rozpadnout, ale to bude trvat spoustu času, zvláště je třeba vzít v úvahu, že polystyren je velmi lehký a vysoce elektrifikovaný. Tedy. V procesu strouhání v polystyrenu bude vás i celý váš dům. Řekl jsem o tom v prvním článku "Můj první fazole".

2. Nejvíce obyčejný model sáčku, to je z časopisu Burda moden №1 pro rok 2001.

Omlouváme se za kvalitu. Časopis obdržel jeden den a bylo nutné rychle vyhledat. To se stalo.
Pak následuje kresby, protože byly umístěny v časopise.

3. Velmi podobný předchozímu vzoru, ale s horní základnou.

Blesky se šijí mezi klíny. Rozměry jsou v palcích.
4. A ještě jedna verze tašky bez horní základny:

Zde je blesk šit do dna (dolní základna) (viz obrázek)

Zbývající klíny jsou sestaveny takto:

5. Křeslo-hruška se zjednodušeným řezem klínů:

Pokyny pro individuální přizpůsobení z bodu číslo 1. Tautologie se ukázala.

6. nalezl ještě jednu variantu šití křesla a hrušky s vrcholovými klíny. Přeloženo příliš líné, ale myslím, že obrázky a tak je vše jasné.

7. Další verze vaku - "pyramida".

8. Polstrovaná stolička, pokud opravdu chcete dát nohy:

9. A ještě jedna varianta cutoff puff:

10. houpací pytel ve tvaru fotbalového míče jde ideální pro pěstování fotbalového mistra, nebo již pěstované fotbalový fanoušek, který chce mít svůj „bakalářský koutek“ v „světě ženské krásy zbytečné.“
Tato židle je šitá z pravého pěti nebo šestiúhelníků, což je velikost, kterou potřebujete. Stejně jako fotbalový míč. Blesk je sešit mezi dvěma údajnými polovinami koule (horní a dolní).

11. Konečně nejdražší - pro děti.

Taška může být jakéhokoli tvaru. Vše závisí jen na vaší písmu a dovednostech. Můžete začít s nejsnadnější polštářovou židlí. Šíří se jako obyčejný polštář a díky vlastnostem plniva bude mít formu, která vám vyhovuje. Výběr barvy, velikosti a dekorace na tašce je vám ponechán. Svou domácí bavlněnou tašku jsem zdobila jen s pravými kapsami džínů, které jsem ji vlastně šil a obvyklým džínovým stehem. Ale nyní všechny ovládací panely od různých domácích spotřebičů a elektrikářů dostaly své trvalé "bydliště".

Bean běží pohovka

Bean-bag je nejoblíbenějším druhem bezrámového nábytku, který kombinuje pohodlí, praktičnost a nízkou cenu. Na rozdíl od běžných židle zjednodušené hrušky okraj: 4 má klín místo 6. Je vyrobena z nylonu dyuspo (plaschevka, 100% polyester) s vodoodpudivou impregnaci. Skvělé pro odpočinek doma, v zemi, rybaření, venku s přáteli. Vnější kryt je odnímatelný, se zipem.

Specifikace produktu:

 • Modelová základna: hruška
 • Výška pouf: 120 cm
 • Maximální průměr: 80 cm
 • Výška sedáku: 35-45 cm
 • Maximální zatížení: 100 kg
 • Vnitřní kryt: ano
 • Vnější pouzdro: 100% polyester
 • Plnička: polystyrenová pěna 2-4 mm (kvalita potvrzena certifikátem)
 • Péče: Ruční mytí s tekutým pracím prostředkem.

Co je to bin bag, nebo něco o bezrámovém nábytku

Bezrámový nábytek je jedinečný vynález. Jedná se o nábytek, který vytváří atmosféru pohodlí a tělo - pocit úplného pohodlí. Komfortní židlička se může stát nestandardním, ale vynikajícím řešením pro téměř jakýkoli interiér, ať už se jedná o dětský pokoj, coworking centrum, kavárnu nebo obývací pokoj.

Co je bezrámový nábytek
Pravděpodobně jste viděli nebo dokonce používali tašky. Při jejich vzhledu vždy evokují v osobě ozvěny dětinství. A to bylo zamýšlené! Poté, co před asi 35 lety, mladé talenty uvažoval představu o „anti-design“ a byl horlivý vytvořit nábytek, který by zajistil maximální pohodlí, ale bude vypadat naprosto nelíbí jsme zvyklí. Což se povedlo: protože došlo k prvnímu bezpečnostního vaku (nebo fazole taška), ve kterém nebylo těžké kostra. Tajemství spočívá v sáčku plniva - polystyrénových granulí, aby židle velmi tvárná, že to vyžaduje tvar lidského těla. A není to jen o židlích. Na dnešním trhu, můžete také najít a koupit bezrámové sofa, podnožka, nebo dokonce postel, ale velmi legendární křeslo-bag

Výhody bezrámového nábytku
I když nezohledňujete neobvyklý vzhled takového nábytku, má řadu výhod oproti obvyklým modelům. Zejména, pokud mluvíme o taškách na sedačku, pak jsou boty mnohem jednodušší než nějaká židle vyrobená ze dřeva a dokonce lehčí než plastová židle! Může být pohybováno i dítětem - proto je dětská židlička skvělým nápadem (navíc dítě nebude ohroženo dalšími ostrými úhly). Také bezrámový nábytek se snadno čistí a snadno se opravuje.

Jediná věc, kterou je třeba postarat, je čistota krytu (která může být vždy odstraněna) a včasné naplnění tašky plnivem (protože s časem takový nábytek ještě trochu klesá). No a samozřejmě levné: protože výroba bezrámového nábytku trvá méně materiálů, cena za takové výrobky je mnohem nižší než u klasického nábytku.
Kde bude vhodný bezrámový nábytek
Jediným místem, kde není pravděpodobné, že taška bude vypadat dobře, je v koloniálním, středověkém nebo klasickém stylu interiéru. V jiných případech není možné si představit, že sáček na židli zničil interiér! Kromě toho je vždy možné vyrobit beskarkasnuyu nábytek na objednávku, a proto si vybrat tvar, velikost a materiál pro vaše židle sami. Běh bean, jak se nazývá židle, dokonale zapadá do moderního interiéru a dává mu originální poznámku.

Obchodní nápady - bezrámový návrhářský nábytek (Bean Bag)

Relativně nový produkt na trhu s nábytkem je bezrámový návrhářský nábytek. Představuje nový a spíše módní trend v nábytkářském průmyslu. Hlavní kapitál, s níž mnoho podnikatelů začíná podnikat v tomto nábytku, je celkem odlišný: od 350 do 350 000 dolarů.
Rozdíl v investicích závisí na přání trhu a vašich příležitostech. A nezáleží na tom, s jakým kapitálem začnete, jak rychle se vaše podnikání rozvíjí.
Nejvíce obyčejný bezrámový návrhářský nábytek je taška na odpadky. Jsou to tašky o poměrně velkých velikostech. Jsou lehké, šité z nábytkových tkanin a naplněné drobivým plnidlem. Plniva a tkaniny pro sáčky na odpadky jsou velmi odlišné a v konečném důsledku ovlivňují náklady na nábytek. Tkaniny a tištěné vzory ve skutečnosti určují, zda si koupíte běh fazolí od vás, nebo od někoho, kdo má design náhle. Takový dobrý návrhář je pro tuto výrobu velmi důležitý.
Velké pytle získaly díky své pohodlí popularitu. S jejich pomocí můžete vytvořit útulný interiér a často jej měnit. K dispozici jsou různé návrhy a velikosti, vhodné pro malé dětské pokoje a pro obrovské prostory.

Jaká je rentabilita výroby této řady bezrámového nábytku?
Ziskovost výroby takových bin-tagů je v Rusku 30-40%, v regionech je tento podíl vyšší, v průměru pětinásobný. Prodej takových offline sedadel nepřekračuje ziskovost 10-15%.
Nejprve musíte pochopit, kde bude výroba bezrámového nábytku. A nalezení vhodného místa - zohledněte velikost počáteční investice. Takže pokud je výroba umístěna v metropolitní oblasti, je zapotřebí přibližně 20 000 dolarů, v regionech může být tato částka snížena o polovinu kvůli nízkým nákladům na pronájem a levným platbám zaměstnanců.
Jak inzerovat a kdo nakupuje?
Propagujte, nejprve v celosvětové síti, na internetu. Účast na výstavách všech druhů nábytku, jakož i na výstavách věnovaných interiéru a dekoraci domu. Propagujte své produkty do obecných reklamních publikací. Zaměřte se na velké publikum, nezměňujte si triviality.
První kategorií cílového publika jsou mladí lidé, usilující o individualitu a pohodlí, po módních novinkách a módě obecně.
Druhou skupinou cílové skupiny jsou rodiny s dětmi. Pro děti je takový nábytek bezpečný, zajímavý a pohodlný. Rodiče jsou klidní kvůli nepřítomnosti pevných částí, rohů a děti jsou nadšeny obrovskými obrovskými polštáři a šťastně je hrají vedle nich v nich...
Ceny za bezrámový nábytek jsou různé, takový nábytek má mnoho cenových kategorií. Může si dovolit i mladé lidi, kteří si trochu vydělávají. V návrhářském bezrámovém nábytku mohou skuteční gurmáni stylu najít návrhy podle svého vkusu, ale o něco dražší.
Lidé, kteří si kupují návrhářský bezrámový nábytek, chtějí převést své vlastní fantazie do reality. Pro ně je důležitá individualita každé věci, její okolí. Pro takového klienta není výroba sériového továrního nábytku relevantní.
Designový bezrámový nábytek je zřídka vyráběn v dávkách, často jeden nebo dva vzorky.
Pokud jste seriózně zabývající se výrobou designového bezrámového nábytku, věnujte zvláštní pozornost vývoji designu, vzorů. Zamyslete se nad produkcí tak, aby se vaše výrobky neustále aktualizovaly. Čím jedinečnější bude váš nábytek, tím více bude váš sortiment, tím méně vaší firmy bude trpět náporem konkurence.
Pro reklamní kampaň a pro katalog vašich produktů budete potřebovat kvalitní fotografie. Najděte pro spolupráci dobrou, osvědčenou fotografii v předmětu a interiérovou fotografii. Při prodeji produktu na obrázky je velmi důležité pochopit, že obrázky by měly být dobré. Profesionální fotograf vytvoří fotky, které se stanou zárukou úspěšného prodeje, protože mladí lidé, kteří tvoří velkou část cílové skupiny, jsou lidé, kteří mají tendenci ho koupit, a to jenom.
Neustále aktualizujte své katalogy. Odstraňte z katalogů, co není k dispozici. Koneckonců, člověk je velmi rozrušený, když nedosáhne toho, co chce, a nezískal ho několikrát - obecně nechává špatný názor na vaši společnost.

Jaká je cenová politika?
Ceny za návrhový nábytek bez rámu se velmi liší a závisí na značce výrobce, kvalitě použitého materiálu a plniči. Dolní cenová hranice je od 80 USD a vyšší, vyšší...
Šijte si nebo si pronajměte šicí dílnu?
Velmi záleží na tom, zda si půjčíte šicí dílnu nebo si šijete. Někteří začali šití bin-tašky ve vlastním bytě na šicí stroj sami. Když poptávka začala růst, přestěhovali se do obchodů a zvýšili produkci, a tudíž i svůj příjem z podnikání.
Pokud si pronajmete šicí dílnu, můžete trpět nečestným šitím. Často nadhodnocují hodnotu své práce s nízkou kvalitou krejčovství. Za takových okolností je na trhu práce správnější vytvořit si vlastní obchod a najmout kvalifikované pracovníky, o které budete následovat. Tímto způsobem dosáhnete vysoce kvalitní výroby nábytku a bude na trhu dobře fungovat. Současně můžete nastavit vysoké ceny, které odpovídají kvalitě práce.
Ale nezačněte svou velkou produkci bez přiměřené poptávky. Do té doby by bylo vhodnější pronajmout si dílnu a neustále sledovat kvalitu práce švadlenek. To má své výhody, s výjimkou nižší ceny. Vzhledem k tomu, že pro šití bezrámového nábytku s použitím stejných tkanin, jako u běžných křesel, nemusí být švadlena přeškolována, aby šila pro vás. Nejhorší ze situace je, aby si u švadleně objednali domácnosti, protože neustále porušují lhůty. Věnujte zvláštní pozornost tomu, abyste zajistili, že všechny řady obalů jsou nábytkem, nikoli oblečením.
Vyplatit takový obchod by mohl dobře po dobu 2-3 měsíců prodeje. Vše závisí na reklamě zboží a správné cenové politice.
Přejeme Vám úspěšné vytvoření vašeho podnikání. A bez ohledu na výši investovaných peněz se bude velmi rychle vyplácet, protože výrobní náklady jsou neslučitelné s náklady na návrhový bezrámový nábytek.