Kožené výrobky v podnikání: výroba kožených výrobků

Krásné kožené výrobky mají neustálou popularitu. Samozřejmě je v továrně spousta doplňků. Ale jejich design a kvalita nebudou nikdy srovnávána s ručně vyrobenými výrobky. Potenciální kupci si neobtěžují ani velmi vysokou cenu. Koneckonců k tomu, abyste měli k dispozici stylovou věc vyrobenou z pravé kůže, je prestižní a módní.

Kde začít?

Než si koupíte materiály a vybavení, musíte se nejprve rozhodnout, co přesně chcete. Většina majitelů koželužníků je samouk. Všechny jemnosti podnikání, které zvládly pokusem a omylmi.

Reklamy na YouTube a mistrovské kurzy mohou také pomoci při zvládnutí řemesla. Na individuálních jemnostech případu se můžete zeptat kolegy na specializovaných fórech. Obvykle je sdílí bez jakéhokoli úmyslu. Skvělá pomoc může mít zkušenosti s provozováním jakéhokoli jiného druhu podnikání.

Měli byste začít podnikat s jednoduchým a jednoduchým doplňkem. Například při výrobě kožených řemenů. Pracujte s nimi trochu, ale vždy používají požadavek. Tento přístup vám umožní naplnit ruku a vytvořit svůj vlastní styl. Později bude možné se zabývat výrobou dražších exkluzivních věcí.

Kde mohu najít dodavatele?

Kožené suroviny můžete nakupovat různými způsoby. Obvykle se majitelé nerozprávají přímo s obvazem, dostanou si už kůži. Nejvýhodnější ceny nabízejí speciální kožešinové podniky. Ale oni zpravidla opouštějí kůži jen ve velkých dávkách. To, že v počátečních fázích rozvoje obchodu představuje nepřekonatelnou překážku.

Také v téměř každém velkém městě jsou specializované obchody, kde si můžete koupit nejen kůži, ale také veškeré potřebné doplňky. Koženci, kteří žijí daleko od regionálních center, mohou využívat služby internetových obchodů.

Pokud plánujeme výrobu malých suvenýrů a doplňků, stojí za to vyjednávat s malými ateliéry o nákupu odpadků. Koneckonců ve svém manželství někdy posílají celé kůže, na jejichž povrchu je velmi malá vada. Dalším kanálem pro dodávku surovin z kůže je z druhé ruky. Existuje mnoho kožených předmětů za směšnou cenu.

Jaké vybavení je nutné?

Na začátku podnikání můžete řídit s minimem vybavení. Bude stačit koupit následující:

 1. Šicí stroj na kůži. Cena nového stroje je asi 40 000 rublů. Také, pokud máte nějaké zkušenosti s kůží, můžete hledat použitou verzi.
 2. Stiskněte pro instalaci příslušenství.
 3. Kožené nože.
 4. Děrovačky.

Konečná sada nástrojů a nástrojů závisí na specifikaci výroby. Například pokud se plánuje šití kožených výrobků ručně, bude se v tomto okamžiku zdržet nákupu drahého stroje. Stačí si koupit piercery a voskované nitě. V budoucnu budete při vývoji podniku postupně získávat nové nástroje, ale prozatím je docela možné dosáhnout s minimem.

Další položkou výdajů v činění je také spotřební materiál. Například při výrobě lepidla, ochranných povlaků a impregnace. Dávají výrobkům různé vlastnosti.

Takže pokud shrneme výdaje, získáme následující:

 • Nákup kůže a zásob bude vyžadovat zhruba 15 000 rublů.
 • K nákupu zařízení 50 000-60 000 rublů.

Tudíž 65 000 až 75 000 rublů stačí k otevření vlastního činění.

Kde a jak uspořádat workshop?

Zařízení pro výrobu kůže zabírá jen málo místa. Na začátku může být workshop uspořádán i ve vašem bytě. Zároveň je však třeba splnit řadu podmínek:

Místo pro podnikání

 1. Dobré osvětlení. Práce s koženými výrobky je dlouhá a náročná, takže je důležité organizovat dostatečně jasné osvětlení. Udělej to nejlepší s fluorescenčními světly. Poskytují potřebnou úroveň osvětlení a šetří energii.
 2. Větrání. Dílna musí být nutně větrána. Všechny použité lepidla a impregnační látky mají ostrý chemický zápach.
 3. Warehouse. Kůže a zásoby musí být uloženy někde. Udělejte to nejlépe na místě speciálně upraveném pro tento účel. Například je pro tyto účely vhodný kovový stojan.

Vzhledem k výše uvedeným požadavkům na uspořádání dílny je žádoucí použít v bytě samostatnou místnost nebo dokonce i garáž.

Stanovení ceny výrobků

Jak víte, poptávka vytváří nabídku. Z tohoto faktoru závisí konečná cena. Pokud jsou některé produkty ve vysoké poptávce, mohou být prodány s vyššími náklady. Při stanovení ceny je třeba vzít v úvahu i další dvě důležité body: čas potřebný k výrobě a náklady na výrobek.

Obvykle začátečníci dosahují minimální přirážky, jen aby pokryli náklady na materiály. V počátečních fázích kompenzace vynaloženého času a úsilí to vůbec není.

K určení konečného sortimentu musíte trvale studovat prodejní trh. Móda pro určité výrobky se neustále mění. Obvykle jsou velice náročné peněženky, peněženka a vizitky.

Vybíráme personál

Hledání dobrých pracovníků není jednoduchý úkol. Zodpovědní zaměstnanci, kteří dobře vědí jejich podnikání, mají v zlaté hodnotě svou váhu. Snad nejlepší možností je najmout studenta, který spolu s vámi porozumí tajemstvím činohry.

Také jako personál můžete využít nezaměstnané příbuzné nebo jen známé známky. Můžete umístit reklamu na specializované zdroje, jako je Avito.

Jak a kde prodávat hotové výrobky

Ziskovost podniku přímo závisí na tom, do jaké míry se rozvíjí tržní trh. Propagace vašich produktů by měla být co nejaktivnější. Práce není jen pro individuální objednávky, ale i pro hromadné spotřebitele. Zisk bude mnohem vyšší, pokud je možné kombinovat výše uvedené dvě pracovní schémata.

Jedním z nejdostupnějších distribučních kanálů je internet. Jeho schopnosti nejsou omezeny na nic.

Nejprve můžete vytvořit malý internetový obchod na bezplatné platformě nebo využít možnosti sociálních sítí. Také stojí za návštěvu a speciální veletrhy mistrů. Při propagaci zboží významnou roli hrají vizuální obrazy. Kvalitní, krásné fotografie s příslušným doprovodem jsou schopny prodávat cokoli.

Také staré "slovo z úst" přispívá k rozvoji podnikání. Stačí se zeptat svých přátel a známých, abyste se s vaším okolím podělili o zprávy o vašich kožených výrobcích. Nezapomínejte na vytvoření vlastního webu, kde budete pravidelně publikovat zajímavé články o módních trendech ve světě kožených výrobků. Zde můžete umístit i užitečné tipy pro péči o příslušenství.

Prodejny offline mohou také zvýšit prodej. Možná, že v prvním páru budete nejvýhodnější dohodnout se na dodávce zboží za účelem prodeje nebo pronájmu malé vitríny. Později, pokud je vše úspěšné, můžete se vyhnout svému vlastnímu oddělení nebo malému obchodu.

Stojí za registraci firmy a certifikaci produktů

Chcete-li se zaregistrovat nebo nikoliv, rozhodněte se nezávisle. Zaplacení daní a dalších plateb na jedné straně budou na straně druhé příjmem, pokud půjdete na vyšší úroveň, nemůžete to udělat bez registrace.

Máte-li vážné rozšíření podnikání ve svých plánech, možná stojí za to zvážit certifikaci výrobků. Pravidla pro vydávání osvědčení a získání prohlášení o shodě jsou stanovena v technických předpisech celní unie.

Pro potvrzení konkurenceschopnosti produktů a rozšíření prodejních kanálů je nutné předat povinnou i dobrovolnou certifikaci. Pro každý z těchto postupů se shromažďuje soubor dokumentů, který je následně předán certifikačnímu centru.

Postup certifikace je jednoduchý. Skládá se ze dvou etap: shromažďování dokumentů a zkoumání vzorků. Je třeba poznamenat, že výzkum může být prováděn pouze speciálně akreditovanými středisky a laboratořemi.

Podnikání výroby kožených výrobků má budoucnost. Úspěch zde závisí na talentu, kreativitě a schopnosti nabídnout se. Navíc není sezónní. Kožené doplňky jsou v průběhu celého roku velmi náročné. Přesto však poprvé stále potřebuje stabilnější zdroj příjmů.

Věřím, že tento typ podnikání je nyní poměrně ziskový a byl to vždycky. Ale jako v každé jiné sféře to vyžaduje specifické znalosti a dovednosti. Proto je třeba se k tomuto problému přiblížit určitým množstvím znalostí nebo vybrat kvalifikovaný personál.

Obchod s ručně vyráběnými koženými výrobky. Ruční taxi.

Věci, které jsou vyrobeny samy o sobě, jsou samy o sobě mezi spotřebním zbožím, které se rozkládají na trh v tunách. To je důvod, proč jsou výrobky vytvořené pečlivou prací v kusových kopiích oblíbené a jsou poměrně drahé.

Mluvili jsme s Nikitou Trofimovovou, která se nachází v kreativní dílně pro kožené výrobky - TN HandMade. Rozhovor se ukázal být docela zajímavý a informativní.

Maxim: Nikita, řekni nám stručně o tom, kdy a jak vznikla myšlenka vytvořit a poté prodat výrobky z kůže?

Nikita: Zpočátku to nebyl plánovaný obchodní projekt. Nápad se náhle objevil náhle v roce 2009, tk. tohle příslušenství (široké kožené náramky na ruku). Koupit je bylo problematické, zpravidla takové věci byly přineseny ze zahraničí. Rozhodla jsem se to vyzkoušet pro sebe a pro přátele. Pak lidé, kteří už nebyli známí, začali volat a mají zájem o výrobky. A uvědomil jsem si, že tento směr je docela populární a exkluzivní, protože na trhu neexistuje žádná masová dodávka.

Maxim: Je to pravda, s širokými náramky napjatými, i když jsou docela populární. A odkud pochází materiál? Existuje nějaká produkce v ruce, která může poskytnout pokožku?

Nikita: Po dobu 3 let kůže. materiál byl zakoupen v domácích koželuhách. V oblasti Vladimir neexistují takové produkce, takže nemohu říci, že jsou "po ruce". Šla do sousedních oblastí pro materiál.

Nyní nakupuji kůži z Itálie na objednávku. To je způsobeno vyšší kvalitou pokožky ve srovnání s domácí kůží.

Maxim: Ukázalo se, že výrobky jsou téměř "italské" :) Má nějaká kůže nějakým způsobem dále zpracovávána nebo je "připravena k jídlu"?

Nikita: Kůže na mě přichází ve velkých kotoučích. Část je dodatečně zpracována, například ručně lakovaná v požadované barvě, část se používá bez zpracování.

Dále se odřezávají potřebné odřezky pro hotové výrobky. Dodatečně jsou zpracovávány, například tloušťka je odříznuta, okraj kůže je řezán, povrch uměle stárl.

Maxim: Léčba je prováděna jednou osobou? Kolik lidí je v dílně? Nebo jste jediná "dílna"?

Nikita: Zpočátku jsem pracovala sama a dílna byla v bytě), nyní pracuji 4 lidi. Každý je zaneprázdněn vlastním životem)

Maxim: Všechno začínalo s koženými náramky nebo hodinky se širokým pásem? Řekněte nám trochu o sortimentu, který nabízí vaše dílna. Sledujte, náramky.. co jiného?

Nikita: Zpočátku dělal jen ruce širokých náramků. Pak udělal své první hodinky na širokém pásu. To byly hodiny Raya, který jsem koupil v obchodním domě, když jsem byl v Minsku. Hodinky na širokém pásku jsou velmi populární, kombinující kožený náramek a funkčnost hodinky. Také vyrábím kožené řemeny, nedávno jsem začal odlévat spony podle vlastního designu z mosazi.

V dílně také vyrábím tašky, peněženku, držitele karet, domácnosti, pásy pro fotoaparáty atd. Obecně platí, že v této oblasti existuje mnoho příležitostí pro rozvoj a nápady. Ne všechny mají dost času)

Maxim: Takže se ukázalo, že z kůže můžete udělat jakýkoli návrh? A existovaly nějaké zvláštní příkazy, které byly vyřazeny z obecné série?

Nikita: Obecně ano. Ale ne pro všechny nápady, které nabízejí zákazníci. Protože Snažím se o svůj vlastní styl. Ráda dělám to, co se mi líbí, a reaguji na můj styl a dívám se na práci. Většinou pracuji na mých tvůrčích nápadech. Předpokládejme, že nyní pracuji na zvláštní objednávce profesionálního hudebníka, který hraje harmoniku. Shu pokrývá 20 harmoniků za svůj výkon na mezinárodní soutěži v Německu.

Maxim: Takže jste někde studovali toto řemeslo nebo jste už začal chápat nuance v průběhu záležitosti? Nebo byli někteří učitelé?

Nikita: Vše studoval samostatně) postupně zvládl technologii, učil jsem se šit na šicí stroj. Dovednosti postupovaly postupně a spolu s nimi rostla kvalita a krása výrobků.

Maxim: Soudě podle fotografií, kvalita je na vrcholu :) A ceny jsou celkem přijatelné. A co se týče hodin, odkud pocházejí hodiny? Je to nějaký druh "noname" nebo nákup od hodinářské společnosti?

Nikita: Část hodinek je originální. Koupím paprsek v továrně hodinek v Minsku, tato značka je kvalitní a retro styl, který je nyní populární) Dial-kopie jsou zakoupeny "noname".

Maxim: Jak vyřešíte problém se zárukou? Byly tam případy, kdy se hodiny vrátily z důvodu poruchy?

Nikita: Na mechanismu hodinky existuje záruka. Vždy se snažím vyřešit takové problematické problémy pro klienta nejvýhodnějším způsobem. Protože Nechci honit rychlý zisk, ale pracuji takhle mluvit v dobrém jménu) Případy jsou samozřejmě :(

Maxim: Ano, je poměrně obtížné získat pověst, ale v okamžiku se rozpadne. Distribuujete své produkty pouze prostřednictvím sociální sítě nebo existují jiné kanály? Řekněte našim čtenářům, kde můžete číst o vašich produktech a jak je objednat. Najednou se někdo rozhodne udělat dar.

Nikita: V tuto chvíli vzdáleně obchoduji prostřednictvím sociální sítě. VKontakte síť, mám zaregistrovaný IP. V blízké budoucnosti budu budovat internetový obchod, místo je ve výstavbě.

Na stránkách společnosti VC jsem sestavil katalogy s dostupnými produkty, podrobně popsanými Jak si objednat, o dodávkách do jiných měst a zárukách.

Každý výrobek může být laserově vyrytý s nezapomenutelným nápisem nebo obrazem.

Maxim: Poslední otázka se týkala IP, ale už jste ji odpověděli :) Pak otázka není v obočí, ale v oku. Pokud předpokládáme, že průměrná mzda v Rusku činí 30 000 rublů. Umožňují vám vaše příjmy říkat, že jste nad střední třídou? :)

Nikita: Ano, rozhodně))

Zde jsou některé příklady toho, co produkuje.

Pokud se probudíte, že chcete něco objednat z věcí, které Nikita vytváří, můžete mu bezpečně napsat na Facebooku. Bude šťastný. I my budeme rádi. Každý bude šťastný, vše je v pořádku.

Stejně jako v Rusku vyrábíme značkové výrobky z kůže vyrobené ručně. Workshop příslušenství k ochraně autorských práv Salty Dog

Říkají, že Rusko nemá vlastní produkci, říkají, nevíme, jak dělat cokoli. Rekonomica Zodpovědně prohlašuje: "On lže!"

Dnes máme návštěvu mistrovského tannera, který si vytvořil vlastní dílnu a novou ruskou značku prvotřídních kožených výrobků. Práce s kůží jako obchodem je neobvyklá a zajímavá, není to stůj salon krásy ve městě, který jste otevřeli.

Dozvíte se, jak si vyrobit kožené ruční doplňky, kolik stojí, zda mají takové exkluzivní výrobky velký poplatek a kdo obecně kupuje ruské autorské kožené zboží.

Jak vytvořit vlastní koženou dílnu

Jmenuji se Eugene a zastupuji dílnu koženého zboží Slaný pes. Nacházíme se v Samaru. Workshop existuje od roku 2012, ale aktivně jsem zahájil tuto činnost v roce 2015. Dosavadní publikum v sociálních sítích má zhruba 60 000 lidí - to je Youtube, VC, Instagram. Máme 2 pracovníky pracující v blízké budoucnosti, plánujeme rozšířit zaměstnance.

Takto vypadá mé pracoviště v dílně.

Jak to všechno začalo

Všechno to začalo v roce 2012 ve formátu koníčků a pokusů omylem. V průběhu času začaly docházet objednávky na výrobu drobných kožených výrobků. Přátelé a známí dělali vše v nákupních cenách, ale pak bylo pochopeno, že zboží samo o sobě - ​​kožené doplňky na objednávku - jsou v poptávce a můžete si na ni vydělat.

Jako takový podnik je těžké pojmenovat, ačkoli to je spíše jako domácí výroba, i když předtím existovaly zkušenosti v maloobchodě a ve směru stravování. Tento směr se stal hlavním po porovnání marginality výrobků.

Jak se kožené výrobky vyrábějí ručně

Nacházíme se v jednom z kancelářských center v Samaru. Plnění dílny je poměrně asketické - není tam žádná hojnost strojů a dalších zařízení, protože výroba od řezání až po šití probíhá zcela ručně.

Pokud jde o samotný výrobní proces:

 1. Každý produkt je kreslen ručně, příležitostně používáme vzory;
 2. Po označení jsou obrobky vyříznuty;
 3. Dále je vyznačena linie budoucího svaru a jsou zpracovány vnitřní části výrobku, které nejsou po montáži přístupné;
 4. Poté ručně pomocí kladiva a struny (speciální nástroj připomínající vidličku) děláme díry;
 5. Po šití vše ručně se sedlovým stehem pomocí dvou jehel.
 6. Po dokončení montáže se provádí dokončovací zpracování, které spočívá ve zlepšení konců výrobku a ochraně výrobku pomocí speciálních prostředků.

Nástroje pro koželužny

Nejdřív jsem prodal kabelka byla kompletně postavena ze šrotu materiálů (kladivo, nůž, a úředníci zpravidla téměř každý má doma), a první pointa byla vyrobena z obvyklých dezert vidlice - s rovnými rukou můžete udělat obvyklý šídlo. Proto na začátku mohou být hlavní náklady považovány za nákup surovin.

Takto se vytváří steh.

Postupně jsem začal kupovat nástroje, které pomáhají urychlit a optimalizovat procesy. I když s jistotou mohu říci, že všechny potřebné nástroje mohou být vyrobeny ručně. V takovém případě je velmi důležité najít svůj nástroj, například piercery, stále si vezmu, kde jsem koupil svůj první úder. Stává se také, že tento nástroj není absolutně vhodný nebo nevhodný pro mé potřeby, i když může být velmi oblíbený u ostatních mistrů a je požadován.

Kde vyrábíme suroviny

V současné době je kůže zakoupena od různých dodavatelů, zejména v Samarě od našeho dodavatele "Artkozhtorg", něco koupíme v Moskvě av jiných regionech.

Kůže je měřena v decimetrech, cena se také odhaduje v rublech za decimetry. Ceny od 10 rublů za decimetrový podšívkový materiál až 60 rublů pro kůži brazilského výrobce. Existují jednotlivé exponáty v hodnotě 500 rublů na decimetr, ale jde o exotičtější nebo vzácnější varianty kůže.

Surová vypadá takto.

Velikost kůže, jejich stupně, druh opalování, producenty jsou tak velké, že stačí pro další článek.

Cenová cena jednoho výrobku vyrobeného z kůže vyrobené ručně

Někdy náklady na materiály mohou být 200-300 rublů, ale čas na výrobu jedné věci z kůže trvá 7-8 hodin. Proto je otázka cenové ceny každého produktu velmi individuální. Kromě toho oznamujeme konečné náklady na produkt zákazníkovi s přihlédnutím k dodávce.

K výrobě mini-peněženka může trvat asi 2 hodiny, produkci velkého kabelky - asi 4-6 hodin, obvyklá kožená taška může být shromažďovány pro 7-20 hodin v závislosti na vlastností konstrukce.

Naše ceny a příklady děl.

Vždy se snažíme zachovat rovnováhu v cenové politice. Nemohu říci, že máme nejnižší ceny. Obdržela objednávku na výrobek, který jsme dosud provedených dříve, cena může být volána s populací, ale už po pochopit, že cena byla příliš vysoká, a byly chvíle, kdy jsem se vrácení peněz, nebo za předpokladu, dárek s nákupem.

Čím častěji nesou určitý výrobek, tím méně času trvá v této souvislosti, nyní si můžete koupit vysoce kvalitní ruční kabelku za 900 rublů, což před rokem stálo 1500 rublů.

Kdo je náš klient. Portrét kupujícího koženého příslušenství

Hlavními zákazníky jsou muži od 25 let (a ženy, které mají muže od 25 let).

Tady takové tašky dělají. značka na tašce vypadá skvěle, můžete okamžitě vidět, že to není z trhu.

Samara je geografická poloha naší lokality.

Podle našich statistik se 96% objednávek prodává po celém Rusku, 2% - v Evropě, 1% výrobků se prodává přímo na místě v Samaru a 1% v zemích SNS. Hlavní prodeje probíhají prostřednictvím sociálních sítí. Plánujeme vstoupit na nové trhy postupně, případně zvyšovat personál.

Podle počtu produktů neexistuje přesná hodnota, vždy jsem počítala, protože podnikání je malé a zpravodajský formulář Zhetskaya ještě nebyl realizován. Peníze jsou obchodním tajemstvím, ale pro čtenáře časopisu mohu říci, že růst druhého roku podnikání ve srovnání s prvním byl dvakrát vyšší.

Historie tvorby značky kožených výrobků Salty Dog

Slaný pes je přeložen z angličtiny jako "Salted Dog" nebo "Salted Dog". Slaný pes - zní neobvyklé, nezapomíná. Otázka: "Je to psí kůže?" - Slyšel jsem jen dvakrát, obvykle neexistují žádné takové sdružení pro klienty.

Od roku 2012 do roku 2015 nemohli přijít s jménem značky, zkoušeli různé možnosti. V roce 2015 jsem měl pes při výcviku omylem pokousal pes na uchu, zdálo se mi, sůl, v tomto okamžiku byl vedoucí posedlý vytvořením název studio. Po přečtení na internetu, že „slaný pes“ v angličtině blízký naší „Strelna vrabce“ nebo „strouhaný Kolachev“ nic obscénní není pozorován pro termín, takže volba padla na něj.

Psi na logu jsou snadno zapamatovatelní!

Slovník žargonu poskytuje následující definici pojmu:

Slaný pes je mořský slang pro označení ostříleného námořníka, který strávil většinu svého života na palubě lodi na moři. "Slaný pes" často dosahuje zvýšené důvěry od lodního týmu v otázkách týkajících se životních a pracovních povinností posádky. Používá se také výraz "stará sůl".

Jak probíhá proces zpracování jednotlivých příkazů

Provádíme práce na připravených projektech nebo na základě individuálních přání. Od klienta se k přípravě objednávky nevyžaduje nic. Samozřejmě, pokud si klient může kreslit to, co konkrétně chce - je to skvělé, ale většinou se nám daří s fotografiemi a příklady děl, které se nám opravdu líbí. A po tom už hovoříme o všem, co není příjemné a co bych chtěl přidat - a nakonec se zrodil něco nového, jedinečný autorský doplněk.

Co si lidé neřídí!

Všechno je dostatečně standardní, identifikuje potřeby, nabízíme možnosti, které jsou co nejblíže tomu, co chce zákazník, a pak přidejte dokončovací dotazy na přání zákazníka.

Jaké produkty Salátový pes je lepší než běžný obchod od továrny

Dejme si v každém produktu vanilku o duši mistra. Zobrazit továrnu? který vyrábí výrobky z kůže o tloušťce 2 mm, kde byl manuální firmware, který je technologicky spolehlivější než stroj. Naše výrobky mohou mít praktické nedostatky, ale mají obrovskou bezpečnostní rezervu - to je jejich hlavní výhoda.

Odkud pocházejí zákazníci?

V současné době je hlavním zdrojem provozu Youtube, když je vyhledávací zařízení požádá, lidé najdou videa s mistrovskými třídami a odtud se přesouvají do našich sociálních sítí.

Na stojanu čeká zákazník na kůži!

Nemáme čas snít - jsme vždy v práci, ale existují grandiózní plány na otevření showroomu v kombinaci s dílnou a uměleckým prostorem. Variant nestandardního místa, kde se člověk může dostat na produkt nebo se zúčastnit živé mistrovské třídy.

Jaká reklama funguje na podporu autorského příslušenství

Podle statistik, 50% zákazníků pochází z Youtube kanálu, 20% - vyhledávání na sociálních sítích, 20% - vyhledávání ve vyhledávačích, 10% - slovo z úst. V té době podporoval fotografických workshopů na různých zdrojů se tak stane, živá zákazníci přicházejí na tyto odkazy, které jsem vyslán asi před 3 až 4 roky na konkrétní fórum a zapomněl na ně.

Kapitánský případ se bojí. A pán sám se bojí zranění prstů.

Zkoušíme různé druhy reklamy - reposty v sociálních sítích, což není nejúčinnější způsob, reklamní systém Google Adwords, inzerce na kanálech YouTube, propagace v Instagramu. Za rozpočet, který nemohu s jistotou říci, na YouTube v aplikaci Instagram děláme v podstatě reklamu na výměnu.

Při absenci stálých reklamních nákladů je obtížné mluvit o dopadu na dynamiku růstu. Nyní věnuji více pozornosti reklamnímu kanálu Yutub, takže nemohu s jistotou říci, že klient přišel inzercí a ne po vydání nového videa.

Firemní objednávky

Existuje neustálé firemní klientelu, maloobchodní prodejny, online nakupování, pomáhají prodávat výrobky do různých sportovních a jiných událostí, jsou také pracovat s reklamními agenturami a mladých podnikatelů, kteří vědí, jak prodat, ale nemůže šít, existují zajímavé projekty, které jsou úplně prodávané výrobky vyrobené u nás, ale pod svým logem nebudeme zveřejňovat jména - to je obchodní tajemství.

Zjistíme se!

Pokud se vám líbil náš příběh a máte nám co nabídnout - nebuďte vyškrábáni, napište!

Chcete tuto kabelku sami? Je to levné!

Dílna z originálních kožených výrobků Salty Dog je otevřena všem možnostem spolupráce.

Pokud chcete objednat unikátní ručně vyrobený kožený doplněk jako dárek pro sebe nebo pro vaše blízké - vítáme vás v naší skupině. A pokud chcete ovládat toto řemeslo - přihlaste se k našemu kanálu Yutoub.

Kožené zboží. Výroba firemních dárků s logem.

Složky na dokumenty, aktovky, diáře, diář portfolia, vizitky, držiteli karet, kryt na doklady, peněženky, kryt tabletu, hospodyně, stolní set - obchodní doplňků, kterými se vyvíjí obraz úspěšného člověka. Tyto detaily zdůrazňují individualitu majitele, jeho postoj k životu a podnikání. Navíc obchodní doplňky z pravé kůže jsou firemní dárky pro kolegy, partnery a partnery.

Zveme vás do rušného a úžasného světa koženého zboží od ruského výrobce PromoVere. Autenticita našich doplňků vyrobených z pravé kůže může být určena nejjemnějšími detaily a nedokonalostmi textury, nejjemnějšími žilkami, které pronikají do výrobku, stejně jako živými odstíny kůže. Kožené výrobky mohou trvat dlouho. To zcela odůvodňuje vaši volbu při nákupu koženého zboží od ruského výrobce PromoVere. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme k nákupu následujícího sortimentu koženého zboží:

 • složky (adresní složky, složky konference, složky, složky s prsteny, složky se zipy, složky s pery, tablety)
 • pánské a dámské aktovky, dámské tašky, cestovní tašky, cestovní tašky
 • peněženka, peněženky, peněženky (mužská peněženka, peněženka pro jízdní doklady, dámské peněženky, držáky účtů)
 • silniční peněženky a peněženky, Travelers, obaly na letenek, zavazadlových tagů, cestovní tašky, kosmetické tašky, turkonverty, pouzdra na cestovní šperky případy provozu kravatu.
 • obaly na dokumenty (obaly na cestovní pasy, obaly na doklady řidiče)
 • certifikáty, krusty pro certifikáty, kryty certifikátů, kryty pro studentské a kreditní knihy, obaly na cestovní lístky
 • kapesní držáky, držitelé karet, držáky vizitky, kryty na kreditní a plastové karty
 • hospodyně, spony, kouzla
 • odznaky pro odznaky, obaly na průchody, obaly na lístky
 • deníky, deníkové portfolio, plánovače, kožené kryty pro notebooky
 • Pouzdra na tablety, pouzdra na telefony, pouzdro na flash disk
 • složky pro restaurace a hotely (složky menu, vizitky, účetní složky, sbírky místností, složky pro přijímání objednávek, číšníky, Lobby barové složky, ohniště apod.)
 • fotoalbumy, fotografické rámy pro stolní počítače, knihy hostů, knihy poznámek a návrhů
 • stolní soupravy, bulevardy, stolní desky, tácky nebo držáky papíru, kožené a jiné kancelářské potřeby
 • Pouzdra na pera, kryty na pera
 • dárkové soupravy vyrobené z kůže
 • výroba dárkového balení
 • a mnohem více.

Sortiment a modelová řada kožených a koženkových výrobků se neustále rozšiřuje, zvládneme nové technologie a materiály. Jsme vždy připraveni nabídnout originální nápady a realizovat je!

Kožené zboží od ruského výrobce.

 • kožené zboží za velkoobchodní ceny;
 • kožené zboží skutečného provedení s možností individuální výroby;
 • výhradně certifikované materiály, různé barvy a textury;
 • výběr kůže, koženky, podšívkových materiálů a příslušenství;
 • plnění objednávek kožených výrobků jakékoliv složitosti a oběhu (výrobní kapacity umožňují vyrábět několik tisíc kusů);
 • pomoci při vývoji vlastní kolekce kožených výrobků;
 • použití při výrobě výrobků z různých materiálů (přírodní kůže, recyklovaná kůže, umělá kůže, plst, tkanina)
 • Možnost rytiny loga na hardwaru;
 • affiliate program pro reklamní agentury;
 • speciální nabídky a příjemné bonusy.

Firemní dárky a obchodní suvenýry s logem. Propagujte svou stylovou značku!

Firemní dárky a obchodní suvenýry jsou účinným nástrojem pro vytváření trvalých přátelství a obchodních vztahů. Obchodní dárky pomáhají posílit stávající vztahy s partnery a získat nové zákazníky. Přijímání obchodních dárků je stejně příjemné všem, bez ohledu na status!

Tvůrčí činnost: výroba doplňků z pravé kůže

Nádherné výrobky vyrobené z pravé kůže jsou již dlouhou dobu velmi žádané, ale nyní získávají zvláštní popularitu. Samozřejmostí je velké množství zahraničních i tuzemských výrobců, v jejichž sortimentu jsou kožené doplňky různých provedení. Přesto nikdy neodpovídají kvalitě a originálnosti ručně vyráběným produktům.

Nabídka kožených výrobků, která můžete vyrobit, je poměrně velká. I přesto neztrácejí relevance řadu šperků a doplňků využívajících přírodní kůže: tašky, opasky, peněženky, šperky, oblečení, boty, obaly na notebooky, knih a časopisů, atd...

Hlavní způsoby, jak vyrobit skutečnou kůži

Hlavní surovinou pro výrobu takových výrobků je pravá kůže, která prošla předběžným zpracováním. Existuje několik způsobů výroby přírodní kůže, mezi nimiž jsou následující: surové kůže (s minimálním zpracováním a zachování původního výchozího materiálu), surové kůže (koná opalovacího bez opalování) surové kůže činění (vydělávání světlo alum) vyčiněné kůže (připraveného výsledkem tučného opalování nebo přidáním rostlinných a umělých chemických taninů).

Mistři, kteří se zabývají výrobou různých výrobků vyrobených z kůže, zpravidla nevykonávají sebevzdělávání pokožky. Tento postup se provádí u speciálních koželuží v různých zemích po celém světě. Masters také kupují jim ready-made opálenou pokožku následující typy: tele, sklizok, vyrostok, nappa, dítě, husky, žraločí kůže, Maroko, přírodní semiš, jelenice, sedlo, velur napplak, břehu, štípaná kůže, semiš, Rusko kůže, pergamen.

Pro každý typ výrobku se používá tento nebo druh pokožky. Všechny potřebné materiály můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách, které najdete ve velkých městech. Mistři, kteří žijí v regionu, od centra, jim objednávají prostřednictvím internetových obchodů (včetně zahraničních), stejně jako v dílnách pro šití. Mimochodem, pokud se zabývá výrobou drobných výrobků - šperky, hračky, doplňky, můžete výrazně ušetřit na surovinových kupních smluv s místními dílen, které jsou často prodávány a zbytky prořezávání velké kusy kůže za nízké ceny. Často pro práci (a dokonce i pro trénink) se už mohou dostat z módních kožených výrobků - staré boty, tašky, svrchní oděvy. Takové kožené výrobky s dobrým obvazem najdete v second-hand obchodech za velmi nízké ceny.

Určete hodnotu pokožky

Při nákupu kůže ve specializovaných prodejnách je jeho hodnota prodávána pro 1 čtvereční decimetr. Obvykle se prodává v celých kusech (kůže nebo kůže). Náklady se mohou lišit v závislosti na typu pokožky (telecí, vepřové, kozí), vlastnosti a kvalita obvazu, tloušťka kůže a pohybuje se od 5 do 50 rublů na čtvereční desetin. Kůže exotičtějších druhů zvířat (například pštros, krokodýl atd.) Bude stát pořád rádnější - od sto rublů na čtvereční decimetr a výše.

Vezměte v úvahu při výpočtu nákladů na jeden výrobek skutečnost, že oblast nejmenší pokožky je nejméně 40 čtverečních decimetrů. Z tohoto důvodu je pro výrobu drobných předmětů - šperků, doplňků a dalších věcí - k nákupu materiálu s pevnými kůžemi nerentabilní. Ozdoby z pravé kůže lze zakoupit ve studiu za cenu 100-200 rublů na kilogram. Celková plocha jednoho kilogramu odřezků je asi 50-60 čtverečních decimetrů.

Jaké jsou nástroje pro práci s kůží?

Seznam hlavních obsahuje nůžky, nože, široké a dlouhé kovové pravítka, kovové čtverce, francouzský nůž, punč, svěrák, svorku. Odborníci doporučují použití speciálních samočinných nůžek pro krajčíře. Následující značky se ukázaly být úspěšné: nůžky Scheren konig, nůž RTY-2 / DX Olfa, užitkový nůž CK-2 Olfa, nůž pro umělecká díla AK-1 / 5B Olfa. Kromě toho budete muset koupit kruhový nůž a některé další typy nožů pro speciální techniky a speciální druhy výrobků.

Pokud je to možné, snažte se neuložit nástroje, protože přímo závisí na kvalitě dokončené práce. Odborníci doporučují používat nože s vyměnitelnými noži, a ne s pevnými, protože první možnost je výhodnější.

Část potřebných nástrojů lze zakoupit v běžných stavebních domech a v některých specializovaných internetových obchodech, které obvykle dodávají objednávky po celé zemi. Pokud jste stále ještě jen učení a nejste si jisti, že výroba výrobků z kůže, bude to jen koníček, a základ pro vaše podnikání, můžete tak učinit méně investic a používat pro práci úřadu a stíracích nožů, která stála řádově levnější speciální nástroje. oVprochem, to má své nevýhody: papírnictví nůž při práci s kůží se musí často měnit, a boot-ostří vyžadují časté ostření, takže jejich použití na dlouhou dobu není tak ziskový.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Každý nástroj z výše uvedeného seznamu má svůj vlastní účel. Například pomocí širokého dlouhého kovového pravítka a kovového čtverce je možné co nejvíce přesně a bezpečně pro vlastní prsty vytáhnout potřebné množství materiálu. Francouzský nůž se provádí šerfováním (ředění) pokožky.

Vzhledem k tomu, že sherry je velmi namáhavý postup, trvá to spousta času a úsilí, takže obvykle kůže pro tuto léčbu se snaží dosáhnout požadované tloušťky. Závěs umožňuje připevnit produkt do požadované polohy během provozu. Pomocí svorky se během lepení připevní několik velkých částí. Pokud plánujete vyrábět sáčky a jiné velké předměty, je nejlepší zakoupit několik svorek najednou.

Pokud jste začátečník v této oblasti, a neměl moc zkušeností v zpracování kůže a výrobě výrobků z kůže, že je lepší postupovat před jít na nářadí, obraťte se na odborníky, číst odbornou literaturu a články na tematických zdrojů na Internetu. Taková předběžná příprava ušetří spoustu peněz. Například pro práci s kůží může koupit levně a kvalitativní dost údery vytrvalec či Legioner, namísto nákladných speciálních modelů. Jsou prodávány ve stavebních a oděvních prodejnách, stejně jako tam, kde se prodává různé zboží pro tvůrčí práci.

Jak otevřít podnikání ve výrobě kožených výrobků

Chcete-li se zabývat ruční výrobou kožených výrobků, je to možné doma. Hlavní věc, kterou mají ve svém držení byl dostatečně prostorný a dobře větrané (což je důležité při práci s lepidly) prostor, kde si můžete pohodlně umístit na plochu, zařízení, regály materiály a hotové výrobky. Neexistují žádné speciální požadavky na vybavení pracoviště. Hlavní věc je, že je pro vás pohodlné. Pro práci je vhodný jakýkoli široký stálý stůl.

Ale musíme vzít v úvahu, že při vyřezávání a řezání dílů povrchu výrobku, na které by měl rozložený materiál být neklouzavé (jinak pokožka bude i nadále pohybovat dolů a nelze přesně zjistit podrobnosti), pevná (tak, že nůž není přilepená na základně) a není texturovaný. Pokud pracujete na dřevěnou desku stolu, je nejprve nutné k pokrytí s kusem linolea, sololit, plexiskla, nebo alespoň plastový prkénku nebo komise pro modelovací hmoty (pro menší předměty), nebo nůž pod řezem pokožky se neustále „odtékat“ s linkou a pokračujeme dřevěné vlákno.

Kromě skutečné kůže a nářadí můžete také potřebovat různé doplňkové předměty a materiály - příslušenství (a vybavení pro jeho instalaci), barvy, laky atd. Přesný seznam závisí na modelu a vaší představivosti.

Na začátku je lepší vybrat výrobky, které nevyžadují mnoho času na výrobu: pásy, jednoduché ozdoby a jednoduché doplňky. Potom, když zadáte svou ruku, najdete svůj vlastní styl a zvolíte techniku ​​práce, která vám vyhovuje, bude možné se zaměřit na složitější projekty. Nicméně, v předstihu zvážit cenový systém pro vaše výrobky. Je zřejmé, že sofistikovaná výroba a exkluzivní ruční práce budou dražší než průmyslové zboží. Na druhé straně musíte racionálně posoudit úroveň vaší práce a dovedností. Zkušení majitelé doporučují začínajícím podnikatelům, aby stanovili malou přirážku na svou práci, která byla vyrobena za účelem prodeje. Výpočet se zpravidla provádí podle schématu: náklady na materiál plus 10-25% shora.

Takže se budete moci poprvé naučit, platit za materiály a vybavení a alespoň kompenzovat vaše úsilí. V případě produktů s vyšší úrovní výkonu se obvykle používá následujícího schématu: Product náklady Ready a navíc 150-200% nad tímto limitem. Samozřejmě, že toto pravidlo může být změněno, protože hodně záleží na tom, kolik času a úsilí bylo vynaloženo na práci, protože to je originál, pokud jste již získal své jméno (nebo spíše byl, zda vaše jméno jako mistr jakési značky).

Kde distribuovat výrobky z kůže

Vyhledání prvního a následných kupujících může být na internetu i mimo něj. V prvním případě vám zkušení podnikatelé doporučují vytvářet účty v nejznámějších sociálních sítích a vytvářet vlastní webové stránky. Nezapomeňte také na zdroje jako Etsy, Fair of Masters atd. Možná, že se nebudou stát hlavním prodejním kanálem, ale přítomnost na nich vám pomůže učinit vaši značku rozpoznatelnější. Důležitou roli (i když je často podceňována) hrají vysoce kvalitní a krásné fotografie vašich produktů. Není možné prodat drahocennou věc se špatnou fotografií pořízenou na soapboxu. Z tohoto důvodu nemusíte požádat o pomoc profesionálního fotografa. Dobrá kamera a zamyšlený doprovod, který pomůže zdůraznit všechny výhody vašeho produktu.

Navíc, originální kožené ručně vyráběné produkty jsou prodávány prostřednictvím běžných, off-line obchodů se suvenýry a dárky, doplňky, oblečení a tak dále. D. Pre-přemýšlet o tom, zda budete přijímat objednávky nebo prodat ready-made věci. V prvním případě si můžete zvýšit své zisky, ale tato možnost s sebou nese určitá rizika, zvláště pokud nechcete mít zálohu od zákazníka.

Business výroby výrobků z kůže, je ziskový a málo vystaveni sezónní faktor (kožené tašky, opasky, šperky a doplňky, jako pravidlo, jsou v poptávce po celý rok). Pro nákup materiálu, příslušenství a nářadí, stejně jako pro školení, to bude trvat asi 30-50 tisíc rublů. V první fázi se však můžete vypořádat s menšími investicemi, pokud máte zkušenosti v této oblasti a další zdroj příjmů za prvních šest měsíců.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Optika salon: podnik, který má vždy požadavek

Oděvy pro mládež a děti Orby

Jak uspořádat svou výstavní činnost

Účast na veletrhu může být dobrým způsobem, jak společnost propagovat své produkty, takže tento typ podnikání je v poptávce a organizátor výstavy může počítat s neustálým přílivem.

Chov ovcí je lukrativní obchod pro začátečníka

Pro organizaci farmy bude vyžadovat 1 milion rublů. Výnosy se skládají z prodeje živých ovcí (z 500 tisíc rublů ročně, na základě sto kusů za 5 tisíc rublů na hlavu), prodej masa (.

Přehled trhu s krmivy pro zvířata

Růst trhu do roku 2020 podle prognóz odborníků by mohl činit pětinásobek objemu roku 2014.

Rizika v podnikovém plánování

Při organizování žádnou činnost, a to jak u nás, tak v zahraničí, by si měli uvědomit, že rizika plynoucí z konvenčního „prvního rizika“ na „podmíněně druhé riziko,“ rychlá.

Kreativní podnikání: divadlo protikultur

Jakmile podnikatelský nápad vzbudil otevření protikulturního divadla, bylo jasné, že je zapotřebí peněz, spousta peněz, které může investor poskytnout. Je lepší si nevzpomenout, odkud přišel, ale souhlasil.

Vlastní podnikání: výroba modulárních podlahových krytin z EVA a pryže

Uspořádání výroby povlaků z pryže vyžaduje zhruba 4 miliony rublů. Organizace výroby modulárních vinylacetátových povlaků bude stát zhruba ve výši 3,5-4 milionů rublů.

Vaše podnikání: jak otevřít nestátní penzijní fond (NPF)

FNM jako zdroj rychlého zisku nestojí za to, obvykle organizace, která podporuje podniky nebo je prostě zaměřena na získání finančních prostředků na další investice. Je to složité.

Vaše podnikání: jak otevřít obchod s čajovnami

Minimální investice do otevření čajovna v počáteční fázi práce (to zahrnuje pronájem místnosti, opravy, nákup zařízení a balení) bude činit 200 tisíc rublů. Samozřejmě, že.

K otázce nákladů... nebo kolik je podnikatelský plán?

Náklady na vypracování obchodního plánu pro investiční projekt a načasování jeho psaní závisí na mnoha faktorech určování cen, které potenciální zákazník někdy ani nepochybuje.

Výroba výrobků z březové kůry

Podle vlastníků produkce březové kůry je to ziskové podnikání. Společnost s osmi zaměstnanci se zavedeným prodejem může ano.

Vaše podnikání: jak otevřít obchod s formátem "vše v jedné ceně"

Minimální výše investice do otevírání formátu obchodu "vše za jednu cenu" je asi 1,5-2 milionů rublů. První zisk by se měl očekávat v prvních dvou až třech měsících práce. Úplně oko.

Připravený obchodní plán: jak otevřít soukromou školu

Náklady na projekt bude 14 530 000 rublů, z toho 10 530 000 bude počáteční investice na otevření a 4 000 000 rublů. - oběžná aktiva. Doba návratnosti - 32 měsíců.

Ručně vyráběné kožené výrobky, výhody a tajemství

V naší době globalizace a hromadné výroby získáváme ruční práce zvláštní hodnotu. Stejně jako všude kolem, ručně vyrobené kožené předměty mají své výhody a nevýhody. Nejdříve se jedná o věci s vyšší úrovní kvality než o hromadný výrobek, koneckonců, manuální práce zahrnuje každou minutovou kontrolu ve všech fázích výroby, od výběru kůže až po montáž a balení.

Dobří mistři v jejich řemesle dosahují vynikajících výsledků právě díky tomuto přístupu k kvalitě. Výstupem je věc s "duší", ve které se kromě práce a dovedností investují i ​​pozitivní emoce mistra. To se okamžitě projeví, když vyzdvihnete ruční výrobek vyrobený na vysoké profesionální úrovni. Tyto věci, bez nadsázky, slouží po celá léta a dokonce i po generace, především díky přístupu k výběru materiálu a kvalitě výkonu.

Taška z chromované vyčiněné kůže, stárnutí s karnaubským voskem.

Nevýhody kvalitních kožených výrobků jsou vysoká cena ve srovnání s masovým produktem a nízká dostupnost. Vysoká cena je způsobena náklady na materiál, práci, malý výrobek běží. Dobrý pán nebude dát výrobek na průměrné kvality materiálu, a ne dát do prodeje se snadnou věc v manželství, jako pověst v tomto obchodním práci dost pro let s velkými obtížemi, jeho pán nechce ztratit.

Ručně vyráběné portfolio kože opálené vyčiněné zeleniny.

Nízká dostupnost vysoce kvalitních výrobků, s výjimkou ceny, je také způsobena malými běhy. Ve vysoce kvalitních mistrů zřídka oběhová věcí, za prvé je technicky obtížné (manuální, špatně mechanizované práce), a za druhé, na dlouhé tratě je obtížné kontrolovat kvalitu. Z těchto důvodů může být fronta pro některé mistry několik měsíců nebo více.

Ruční tašky.

Nicméně, navzdory ceně, jsou ručně vyrobené předměty, které jsou podivně dost, v provozu. Zvažte jednoduchý příklad výběru pásu kalhot. Standardní značkové kožený pás je od 1000 do 3000R, obvykle z ekologické kůže a imitace kůže, v dražší provedení nízká kvalita přírodní kůže činění chrom, železných nebo ocelových armatur povlečených. Životnost takového pásu během aktivní činnosti bude od 3 měsíců v případě koženky až do 1 roku u kůže z pravé kůže. Dále zjistíte, svazek strukturu, barva peeling, zlomeniny, podvrtnutí a ztrátou tvaru výrobku a nakonec sešrotován.

Typický pás kalhot standardní kvality, eko kůže nebo nízká kvalita kůže,

Kvalitativní ruční pás vyroben z pevného třísločiněná tloušťka usně 3-4mm, Pás je vyříznut z černé a žluté vzhledů části, tato část (na zadní straně zvířete), nejméně citlivé veškerého napětí pásu a pás Cheprak stěží ztratí tvar.

Topografie kožního skotu

Lakování se provádí ručně procesem, který zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou vrstvu materiálu. Kování na tomto pásu jsou vyrobeny z lité mosazi, extrémně spolehlivé, odolné a krásné.

Pás z vyčiněné kožešiny. Razítko, malování ručně.

Ovládaný pomocí pásku v průběhu let, plátno téměř neroztáhne nemění formu, ale nakonec se stane ročníku lesku podivné produkty rostlinného vyčiněné kůže.

Kůže rostlinného opalování v důsledku vykořisťování získává "opálení" a vintage lesk.

Náklady pás ruční třísločiněná kůže s mosazí, litá kování v průměru 3-4 tisíc rublů, a to navzdory skutečnosti, že to bude trvat nejméně 3-4 roky. Takže vidíme, že využívání ručně vyrobených výrobků z pokožky je nakonec výhodnější, trvanlivější a estetičtější!

Výroba kožených doplňků

Navzdory skutečnosti, že kožené doplňky mohou být nyní zakoupeny kdekoli, výrobky s "želé" a osobností jsou stále velmi žádané. Takže pokud projevujete houževnatost a přilnavost, můžete vytvořit dobré podnikání v oblasti výroby kožených výrobků.

Za prvé, potřebujete trpělivost a pochopení, že se nemůžete naučit, jak se šit jako Hermes po dobu několika měsíců. Všechno přichází postupně. Podle našich zkušeností je většina koželužníků samoukama, kteří zvládli řemeslo prostřednictvím pokusů a omylů. Existuje několik důvodů pro tento stav věcí.

Za prvé, v Rusku neexistuje žádná vzdělávací instituce, která by učí kožené podnikání od A do Z. To je samozřejmě, že se můžete naučit pracovat s kůží a kožešinou, například na textilní univerzitě. Kosygin, ale tam získáte maximální znalosti o výrobě kůže a minimálně o podnikání v této oblasti. A to není vždy nutné pro zahájení vlastního podnikání.

Za druhé, v tomto odvětví neexistuje prakticky žádná odborná literatura v ruštině.

Můžete se naučit opalování v mistrovských kurzech, na videích z YouTube a samozřejmě ve vlastní praxi zkušebními a chybovými a klást otázky na specializovaných fórech. K úspěšnému zvládnutí koželužny těmito metodami je zapotřebí především určité osobní vlastnosti: schopnost pracovat s rukama, pečlivost a touha, aby byl váš produkt ideální. Zvláštní vzdělání však není nutné. Velkým přínosem bude i zkušenost s podnikáním, kompetence v oblasti propagace zboží.

Jak začít podnikat?

Chcete-li začít pracovat, budete muset zásoby na zařízení. Především bude zapotřebí průmyslový šicí stroj pro pokožku. To bude stát asi 40 tisíc rublů. Samozřejmě, můžete ušetřit peníze nákupem stroje, který byl používán, ale podle Ekateriny Cmokiliny ze Soroka Leather

Není-li zkušenost se šitím na průmyslových šicích strojích a pochopením principů fungování mechanismů šicích strojů, nebude tato možnost fungovat. Dobré ojeté auto by mělo být dlouhé a tvrdé.

Kromě pracovního stroje bude zapotřebí další zařízení, zejména lis pro instalaci příslušenství, nože, razníky, kiyank, awlo, řezací rohož a tak dále. Soubor nástrojů a zařízení do značné míry závisí na tom, jaký druh kožených výrobků plánujete vyrobit a jak se chystáte postavit sami. Například, pokud chcete všechny produkty vybírat výhradně ručně, není třeba zakoupit šicí stroj, stačí koupit voskovaný nit, speciální jehly, úderníky.

Během vývoje a porozumění podrobností o vašich aktivitách získáte nové nástroje a některé odpadky, protože to jsou oni, kterým možná nebudete moci přistupovat.

Nezapomeňte na hlavní věc - o spotřebním materiálu. Zejména je potřeba k pokožce a chemickým látkám pracovat: lepidlo, ochranné nátěry pro zpracování kůže - vodoodpudivé, lesklé apod.

Zpočátku bude potřebné zhruba 15 tisíc rublů na nákup materiálu. Tato částka vám umožní dokonale naučit se pracovat s kůží a získat první peníze, například výrobu náramků. Obecně vzít v úvahu nákup spotřebního materiálu a vybavení při zahájení podnikání, můžete snadno udržet v rámci 100 tisíc rublů.

Workshop

Vybavení pro kožené obchody je velmi těžkopádné nelze volat, a proto dílna může být uspořádána přímo ve vašem bytě. Ale výroba stále vyžaduje určité podmínky.

Nejprve se postarat o dobré osvětlení v dílně. Tím ušetříte zrak, který může trpět dlouhou a pečlivou prací s pokožkou. Nejlepší je instalovat zářivky.

Dalším důležitým požadavkem je dobré větrání nebo možnost větrání místnosti. Při práci s kůží je nutné použít lepidlo a různé sloučeniny, které obsahují aceton nebo podobné škodlivé škodlivé složky.

Budete také potřebovat úložný prostor: musí být uloženy v rolích nebo vrstvách, aby nedošlo k uvíznutí a prasknutí.

Vzhledem k tomu je lepší uspořádat dílnu buď v samostatné místnosti nebo úplně vyjmout z bytu a umístit například do garáže.

Poptávka a ceny

Jedním z nejdůležitějších otázek v této činnosti je tvorba cen. Při vystavení ceny hotového výrobku je třeba především uvažovat o dvou faktorech. Jedná se o cenu materiálů, ze kterých je výrobek vyroben, a o čase, kdy bylo nutné provést práci.

S sortimentem vašich produktů se musíte rozhodnout sami. Nezapomeňte, že kožené doplňky nejsou jen držáky peněženky a vizitky, které jsou ve vysoké poptávce.

Nyní, kvůli převládajícím způsobem, nejoblíbenějším zbožím jsou svetry. V tento den obdržíme až deset objednávek pro různé modely mečů. Velmi často provádíme velkoobchodní zakázky na klíčové řetězce, domácnosti a obaly na cestovní pasy.

Výnosy vašeho podniku se mohou značně lišit v závislosti na mnoha faktorech. Hlavní jsou cena a počet prodaných výrobků, takže je velmi důležité přemýšlet o pracovním plánu a možných prodejních kanálech.

Můžete pracovat jak na prodeji hotových výrobků, tak na individuální objednávce. Nejlepší je kombinovat tyto dvě schémata.

Hotové výrobky lze prodávat podle tradičního systému prostřednictvím showroomů, salónů nebo obchodů. Současně není tak obtížné získat místo v takových stacionárních obchodních objektech: v mnoha z nich je možné si pronajmout polici. Současně si ponecháte veškeré výnosy pro sebe a poskytnete pouze obchod. Je pravda, že stojí za zmínku, že tento způsob prodeje ne vždy přináší hmatatelnou návratnost.

Dalším kanálem pro marketing je internet a neměli byste zanedbávat jeho příležitosti. První věc, která vám přichází na mysli, je prodej produktů prostřednictvím vašeho vlastního webu. Nicméně, první investovat do jeho tvorby a propagace je nepovinný. Pro začátečníky stojí za to vyzkoušet takové metody, jako je prodej produktů prostřednictvím sociálních sítí a specializovaných internetových stránek pro malé podniky.

Vzhledem k tomu, že produkty budou vyráběny v malé domácí výrobě a ve skutečnosti se stanou kusovým produktem, je možné spojit typické kanály pro ručně vyráběné kanály. Mluvíme o prodeji prostřednictvím speciálních internetových stránek a off-line veletrhů mistrů. Ale samozřejmě byste neměli spoléhat na to, že nepodporujete své zboží za vážné prodeje.

Propagace

Pokud jste, jak se často stává, omezen v prostředcích k rozvoji vlastního podnikání, měli byste začít bezplatně "ústně". Nabídněte své produkty příbuzným, přátelům nebo kolegům. Nechte o nich mluvit, doporučujte svým přátelům.

Poté, co se ujistíte, že existuje poptávka po produktech, můžete použít i jiné kanály, především stejné sociální sítě nebo hřiště pro ručně vyráběné mistry.

Všechny zdroje pracují různými způsoby. Některé z nich nejsou vhodné pro prodej zboží, ale dobře fungují v oblasti informování o zprávách a propagacích

Podle Ekateriny Cmokiliny bychom neměli zanedbávat takový kanál jako média. Pokud existuje možnost spolupracovat s místními publikacemi nebo blogery, neodhoďte je.