Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  20 podnikatelských nápadů, které lze realizovat bez investic

  Podnikání bez investic může být otevřeno v mnoha oblastech činnosti: otázka je pravděpodobnější v tom, jaké prostředky máte již. Získali jsme 20 obchodních nápadů, které můžete začít od začátku.

  Otevření firmy s nulovým kapitálem je nejčastějším projevem mnoha začínajících podnikatelů. Je však třeba si uvědomit, že obchodní myšlenky jsou bez investic. v zásadě neexistuje. Ať tak či onak, budete potřebovat buď existující materiální zdroje nebo znalosti, nebo čas, který je možná vaším nejdůležitějším zdrojem. Pokud se tedy dostanete nadšení touto nebo touto myšlenkou bez investování, nezapomeňte, že v procesu její implementace pravděpodobně utratíte mnohem víc, než obdržíte. Možná by mohl být použitý čas věnován školení v slibnější oblasti?

  Parkování

  Skutečná potíže velkých měst je katastrofální nedostatek času na dopravu dětí do školy, školky a hrnky. Zaneprázdněná matka a tatínek se musí dostat ven z kůže, aby dohonily a staraly se o dítě a vydělat peníze. Za takových podmínek se ve velkých městech země začaly objevovat nabídky služeb avtonyan. Mohou být jakákoli dívka s jejím autem, který může nejen vrátit dítě, ale také pracovat jako chůva. Tuto firmu můžete začít od začátku vlastním vozem. Pokročilé služby využívají mobilní aplikace, pomocí kterých můžete sledovat pohyb dítěte v okolí města.

  Prodej pivní kytice

  Populární představou dnes je prodej všech druhů jedlých kytic, včetně takzvaných pivních kytic a košů pro muže. Obvykle se jedná o krásně navrženou sadu pivních a pivních svačinek: klobásy, ryby, langusty, chobotnice, čipy a tak dále. Celá věc je zdobena chilli, česnekem, cherry rajčaty. Existuje tu milion příležitostí - jen se podívejte na nápady připravené.

  Organizace registrací výstupů

  Mnoho moderních párů dává přednost svatebnímu obřadu mimo stěny kanceláře a podle individuálního scénáře. Nejdůležitější je, že vedoucí registrace je povinná - dobré oratorické údaje a příležitost nabídnout další služby. Může se jednat o dekorační služby (obvykle je pro takovéto ceremoniály vyžadován speciální klenutý klenout, stůl nebo židlička pro přednášející), DJ a toaster služby, animátory, soutěže. Náklady na tyto služby mohou začít z 2 000 rublů na jednoduchý obřad a zvýšit na neslušné částky v závislosti na rozmaru zákazníka.

  Petování

  Vynikající mimořádné výdělky bez investic mohou být uspořádány tím, že doma má plnokrevnou kočku nebo psa. Můžete si vydělat jako pletení, jehož cena v závislosti na plemeni může dosáhnout několika desítek tisíc rublů, a na prodej koťat nebo štěňat. Například jedno bengálské kotě může být prodáno za 7-25 tisíc rublů.

  Perníkové domy

  Podniky na perníkových domech mají několik nepopiratelných výhod. Za prvé, recepty na jejich přípravu lze snadno nalézt a zvládnout online manuály. Za druhé, mohou být provedeny doma. A za třetí, perník je dlouhodobě uložen, což umožňuje rezervy pro budoucí využití před svatbou. V závislosti na velikosti perníku domy mohou být prodávány jak na 150-200 rublů a pro 3-5 tisíc rublů.

  Vytváření metaforických map

  Jak vydělat peníze prodávat své vlastní kresby? Není nutné vytvářet plnohodnotné malby a účastnit se výstav, stačí přečíst si o psychologické metodologii metaforických map. Jako by psychologové neměli námitku, ve skutečnosti jsou metaforické mapy... běžné výkresy, které musí být správně vytištěny jako paluba a prodány.

  Odstraňování sněhu

  Skvělý způsob, jak vydělat peníze v zimní sezóně, je vykopat auta zachycená ve sněhu. Služba se rozšířila ve velkých městech, jako jsou Moskva a Petrohrad. Tarif za vykopání jednoho auta je 1000-2000 rublů, provozní volání lze odhadnout na 5000 tisíc rublů. Služba může zahrnovat nejen čištění automobilu před sněhem, ale i vyčištění sněhu kolem něj, vytlačování ze sněhu, nabíjení baterie a "osvětlení auta". Přílohy nepotřebují - stačí mít doma lopatu.

  Dodávka obědů do kanceláří

  Představa podnikání při přípravě a přinášení obědů do kanceláří je vařit vynikající jídla doma a doručit je přímo na pracoviště zákazníkům. Tato služba se stává alternativou pro zákazníky k rychlému občerstvení a kontejnerům z domova. Chcete-li otevřít obchod na dodávku hotových jídel, potřebujete minimální počáteční kapitál - můžete si udržet až 20 tisíc rublů, vrátit peníze, které nebudou obtížné. Plus podnikání při doručení obchodních obědů v tom, že prakticky není omezené objemem, koneckonců je možné pracovat s libovolným počtem organizací.

  Mateřská škola doma

  Obchod bez investice do nemovitostí se může stát domovem mateřské školy. Zvláště je poptávka v nových obytných vícepodlažních oblastech: místní úřady nemají čas potřebovat místní obyvatele v mateřských školách. Zisk mateřské školy doma bude 50-100 tisíc rublů. za měsíc.

  Tutoring

  Pokud máte hluboké znalosti v jakémkoli školním předmětu, zvažte myšlenku tutoringu, například přípravu na předání USE. Nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, je odeslat bezplatnou reklamu na internet a počkat na zákazníky, aby volali bez snahy o nezávislé vyhledávání zákazníků.

  Pěší výlety

  Pokud máte zájem o historii vašich rodných míst, znáte legendy města a vědí, jak dobře komunikovat s lidmi, přemýšlejte o organizaci městských výletů. Nejlevnější možností je pěší výlety. Na rozdíl od autobusových zájezdů také umožňují exkurzistům hlouběji se ponořit do historie ulic, objevovat objekty a prezentovat se jako účastníci minulých událostí. Váš hlavní přínos bude vytvoření jedinečného skriptu a tras.

  Manžel na hodinu

  Manžel na hodinu je podnikání ve formátu práce v čase, který je vhodný pro jednoho. Specialista na dosah může poskytnout celou řadu služeb, včetně instalatérských a elektroinstalačních prací, při montáži a demontáži nábytku, malých a domácích oprav a také při výrobě tesařských a montážních prací. Tato možnost je atraktivní, protože s rozvojem stálé klientely bude člověk schopen vydělat až 150 tisíc rublů měsíčně a pracovat na bezplatném rozvrhu. Jako zástupci této společnosti mluvíte, hlavní věcí je vědět si cenu a stanovit minimální cenové prahy pro odjezd do domu.

  Obnova nábytku

  Zahájení podnikání pro obnovu nábytku může být, jestliže ne od nuly, pak s několika tisíci rublů, nezbytné pro nákup nástrojů a materiálů, například laku a základního nátěru. Tyto služby obvykle zahrnují opravu skříňového nábytku, zúžení čalouněného nábytku a výměnu starého nábytku. Vzhledem k tomu, že většina moderního nábytku potřebuje opravu každé tři až pět let a výrobci nábytku zřídka poskytují takové služby, úroveň poptávky po restaurování nábytku je poměrně vysoká. Stejně jako v řadě dalších služeb pro domácnost, největší roli v úspěchu podnikání hraje slovo z úst.

  Výroba výrobků z polymerové hlíny

  Polymerní hlína - to je stejná hlína, ale která ví, jak se dobře vytvrzuje a získává sílu. Díky této řemeslně vyrobené polymerové hlíny lze prodávat. Neexistují prakticky žádné investice - vyžadují se pouze dovednosti, vytrvalost, pozornost a představivost. Polotovary můžete prodávat prostřednictvím internetových obchodů, skupin v sociálních sítích, veletrzích, míst jako "Fair Masters" a Etsy, offline šperky a obchody se suvenýry.

  Manikúra s návštěvou domu

  Manikurní služby mohou být poskytovány nejen v kosmetických salonech, ale také s návštěvou domu. Takový formát však neznamená, že kvalita služeb bude nižší než v salonu. Investice do zařízení jsou minimální (UV lampa, laky, gelové kompozice, šperky a manikúrní příslušenství lze zakoupit za 20 tisíc rublů.) Je zapotřebí mnohem více času na investice, protože jsou důležitější dovednosti, praxe a výhodně základna připravených zákazníků.

  Výroba nestandardních podvazků

  Zajímavým směrem pro práci doma s malou nebo žádnou investicí je výroba a prodej nestandardních přívěsů. Bow kravata je módní doplněk, který může být vyroben ze dřeva, kožešiny, peří a dokonce i ze skořápek, a stojí více než 2 tisíce rublů. apiece. Úsilí v tomto oboru by se nemělo zaměřovat pouze na provádění produktu, ale také na jeho prezentaci a propagaci na internetu a v sociálních sítích.

  Provádění školení

  Pokud nemůžete dělat nic sám - začne učit ostatní. Výcvik otevřít své podnikání může být prakticky nulová, pokud tento trik najít volné místo pro školení (například pořádat školení v módní pod širým nebem formátu, nebo si pronajmout halu v anti-kavárně známosti).. Hlavním úkolem - vyzbrojen efektivních vyučovacích metod, určit výklenek a pracovat na přilákání zákazníků. Příjem autobusů přesahuje 100 tisíc rublů. za měsíc.

  Oprava mobilních a přenosných počítačů

  Převážná většina lidí má svůj počítač, tablet nebo smartphone a většina z nich netuší, jak opravit nejběžnější problémy svých gadgetů. Činnost opravy mobilních a přenosných počítačů obvykle začíná službami pro známé, mění se na další zdroj příjmů a pak - a je hlavním zdrojem zisku. Jasné pokyny pro spuštění zde nelze nalézt, hlavní podmínkou pro objevení je pouze jejich vlastní zkušenost.

  Copyright

  Vůdci mnoha společností, kteří dosud nikdy neslyšeli slovo "obsah", se zajímají o správné obsahové manažery, copywritery a SEO optimalizátory. Copywriteri se mohou kompetentně prezentovat a házet pruty na několika místech: na webových stránkách reklam, vytvářením vlastních webových stránek, zveřejňováním informací o výměně nezávislých pracovníků, vytvářením skupin v sociálních sítích nebo dokonce spouštění reklamy v Adresáři.

  Masáž s odjezdem do domu

  Největší investice do práce maséra, který pracuje s odjezdem na vlastní auto, není nákup masážního stolu, ale průchod školení s certifikáty a především praktické dovednosti. Všechny zbytky (olej, výrobky pro péči, jednorázové spotřební materiály) nebudou vyžadovat vážné finanční prostředky. Jedna masážní schůzka, v závislosti na její složitosti, nyní stojí 500-3000 rublů.

  Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

  Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

  Zadejte počáteční přílohy
  Příště

  Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

  Čistý zisk (za měsíc):

  Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

  Zpět na výpočty

  Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

  45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

  Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

  Vlastní podnikání: pěstování brambor

  Ze stovky můžeme shromáždit v průměru 250-300 kg brambor. I při poměrně malé ploše 30 hektarů můžete shromáždit asi 7500 kg produktů. Velkoobchodní prodej brambor je tedy možný.

  Obrácená strana slevy

  "Mnozí byli zničeni, protože se snažili koupit penny méně," - řekl B. Franklin. Přeformulujeme prohlášení politiky a objasňujeme: "Mnozí byli zničeni a snažili se prodat za penny levnější."

  Podnikatelský plán pro lanový park

  K realizaci projektu budete potřebovat objem peněžních prostředků ve výši 1 680 000 rublů. Doba návratnosti lanového parku, s přihlédnutím k přípravnému období, bude 16 měsíců.

  Vlastní zemědělské podnikání: pěstování křupavé

  Pro pěstování cruciferous, bude nutné najít asi 50 hektarů půdy. Největší výdaj za rok je 175 tisíc rublů, protože v jižních oblastech umění.

  Podnikatelský plán pro pelmeni

  Obchodní plán pro pelmeni pro město s počtem obyvatel více než 1 milion lidí. Zahájení investic - 1 635 000 rub. Čistý zisk při dosažení plánovaných objemů prodeje činí 1,5 milionu rublů.

  Vlastní podnikání: zábavní centrum pro školáky a mládež

  Doba návratnosti centra pro volnočasové aktivity pro školáky a dospívající s investicí kolem 250 000 rublů je od jednoho roku. Výdaje můžete vrátit dříve, ale za to budete muset zvýšit ceny.

  Vaše podnikání: jak otevřít návrh zásob piva

  Výdaje na otevření jednoho obchodu pro prodej čepovaného piva se nyní pohybují od 450 000 rublů po 800 000 rublů (včetně všech povolení a schválení, pronájmu, nákupu výrobků).

  Plánování podnikání - Hledám vpřed

  Když podnikové plánování vyžaduje prognózu, jaké bude podnikání na konci prognózovaného období a po něm.

  Vaše podnikání: jak otevřít škola designu

  Průměrná výše investice na zahájení designové školy, na kterou se můžete spolehnout při sestavování podnikatelského plánu, se odhaduje na 600-700 tisíc rublů. Nejrealističtější je období výstupů.

  Pěstování stolní řepy

  V průměru kultivace jednoho hektaru stolní řepy stojí 30-40 tisíc rublů. Náklady na výrobek jsou ovlivněny dostupností zemědělské techniky, náklady práce v rozvíjejícím se regionu, povětrnostní podmínky.

  Nové podnikání: minibus bez trasy

  V souvislosti s tím, že tento druh služeb v mnoha městech je novinkou, nemusíte očekávat rychlý zisk. S ohledem na dostatečně velké finanční investice na začátku podnikání je to možné.

  Tvůrčí činnost: prodej dárků-zobrazení

  Studie trhu je velmi důležitým momentem při organizaci takového podnikání, může se jednat o situaci, kdy je trh přeplněný dodáním, a není na tom nic jít na to, naopak, pokud ano.

  Jak vydělat peníze na jaře - ziskové podnikatelské nápady

  Jaro je nejen nádherné roční období pro vycházky venku a užívání krásy přírody, ale také možnost otevřít vlastní sezónní podnikání, které přinese jak stabilní výdělky, tak radost. V tomto článku vám řekneme, jak vydělat na jaře.

  Čistota je nejlepší krása

  S počátkem března si mnoho lidí myslí o tom, co můžete vydělat na jaře? Jedním z výhodných, ale ne snadných způsobů výdělku je čištění bytů.

  Na jaře začíná mnoho milenců připravovat své osídlení na Velikonoce: zbavit se nepotřebných věcí, umýt okna a provádět všeobecné čištění. Vzhledem k modernímu rytmu života však každý nemá dostatek času na vyčištění. Proto obyvatelé velkých měst stále častěji využívají služeb čistírenských společností.

  Pokud se nebojíte "znečištění rukou" a čistotu čistoty, pak jarní podnikatelská myšlenka pro otevření malého úklidového podniku je právě to, co potřebujete!

  Chcete-li zahájit tento druh jarního podnikání, budete potřebovat:

  • sada kartáčů, hadrů, kbelíku a čističek;
  • oficiální registrace (FE, LLC);
  • reklamní kampaň.

  Aktívne reklamní aktivity na internetu a v místních novinách spolu s vysokou kvalitou poskytovaných služeb pomohou proměnit tento lukrativní nápad na firmu, která vám přinese stabilní příjmy nejen v jarním období, ale iv jiných ročních obdobích.

  Vermiculture nebo červy jako domácí zvířata

  Další životaschopný, ale poněkud podivný, na první pohled jarní obchodní myšlenku může být vermicultivace (kultivace kalifornských červů). Podle odborníků je ziskovost podniku pro chov rodokmenů červů 250-300%. To znamená, že kultivace červů je nejvýnosnějším jarním obchodem.

  Co můžete získat tím, že pěstujete červy:

  • biohumus a jeho extrakt, které jsou vynikajícím hnojivem;
  • potomky, které mohou být převezeny do obchodů s domácími zvířaty jako návnada a také prodávány jiným obchodům ve formě broodstock.

  Výhodou této jarní myšlenky je skutečnost, že dnes je v naší zemi velmi málo podniků zabývajících se zpracováním hnoje v hnojivech. Mimochodem, ruské farmy vyžadují ročně asi 1,5 milionu biohumů. Zároveň se v Rusku vyrábí pouze 15 000 tun.

  Chcete-li uspořádat myšlenku vericace, budete potřebovat až 5 000 rublů na nákup první šarže červů a vyhřívaného kravína, které se stane oblastí činnosti vašich "oddělení".

  Pokud však nejste přesvědčeni o vašich schopnostech a nevíte, kde začít podnikat, podnikatelský nápad pro získávání červů může být pro vás skvělým pomocníkem.

  Prodávejte sazenice pro vaši zahradu

  Kdo z nás nemá rád čerstvou zeleninu nebo bobule z postele vypěstované v předměstské oblasti? Dnes se mnoho Rusů zabývá pěstováním různých plodin ve svých chatkách. Zároveň každý rok na jaře začnou většina obyvatel letní aktivně nakupovat sazenice pro své zahrady a zeleninové zahrady.

  Prodej sazenic je lukrativní myšlenkou pro jarní obchod. Tento typ podnikání můžete začít i doma. K tomu budete potřebovat:

  • nákup semen;
  • připravit půdu a krabice.

  Stojí za zmínku, že v malé krabici o rozměrech 30 x 30 cm můžete vyrůst až 500 kořenů sazenic.

  Takový sezónní podnikatelský záměr nevyžaduje žádné zvláštní finanční náklady a se správným přístupem k nalezení kupujících budete moci získat stabilní příjem.

  Vítejte v našem suterénu!

  Jaké další aktivity byste měli udělat na jaře? Jednou z výhodných možností sezónního podnikání je odvodnění sklepů.

  Mnoho obyvatel soukromých domů se potýká s takovým problémem, jako je zaplavení sklepů. Bohužel, a možná naštěstí pro vás, jako pro začínajícího obchodníka, v našem státě tento problém čelí nejen desítky, ale stovky tisíc majitelů soukromých domů. Je to docela složité vysušit sklepy sami, a to trvá dlouhou dobu, a tento problém vyžaduje okamžité řešení.

  Nápad na jarní obchod pro vypouštění sklepů se může stát výnosným obchodem. Pro jeho realizaci budete muset koupit:

  • speciální vybavení (50 000 rublů);
  • tepelné zbraně (15 000 rublů);
  • Specializovaná chemie pro boj s houbou (2 000-5 000 rublů).

  Navíc budete potřebovat vozidlo, na kterém můžete oslovit své zákazníky.

  Vata? Sladká vata!

  Samozřejmě, jaro je čas venkovních procházek s dětmi. A mnozí rodiče děti svým sladkým potěšením odmítají. Obchodní myšlenka na prodej cukrovinek vám přinese nejen zisk na jaře, ale i v létě.

  Realizace této myšlenky jarního podnikání nevyžaduje velké investice. Začátek budete potřebovat od 40 000 rublů.

  Podrobnosti o tom, jak vydělat peníze na sladkou vatu, si přečtěte v našem speciálním materiálu.

  Postaráme se o naše menší bratry!

  Dalším sezónním podnikatelským nápadem je výroba chovatelských stanic, starých domů a králíků.

  Jako obvykle platí, že v naší zemi majitelé domácích zvířat mají velmi rádi své domácí mazlíčky a jsou ochotni vynaložit na ně hodně peněz. Současně podle odborníků vrchol poptávky po dřevěných domcích pro zvířata klesá na jarní období.

  Pokud vlastníte tesařství, pak je tento nápad pro podnikání vhodný právě pro vás! Za zmínku stojí, že pro jeho implementaci budete potřebovat:

  • dřevoobráběcí stroj (od 20 000 rublů);
  • soubor nástrojů (od 3000 rublů);
  • suroviny (od 5 000 rublů).

  Navíc, jako každý jiný podnik, vytváření malých domů pro naše menší bratry potřebuje reklamu. Může to být jako reklama na internetu v tematických skupinách, v místních novinách i v časopisech.

  Společně pro piknik

  Na jaře mnoho firemních manažerů organizuje firemní večírky pro své podřízené a obvykle to dělá venku. Koneckonců, odpočinout na přírodě dává mnoho příležitostí: a smažte šišky kebab, hrát sportovní hry, a vychutnat krásy přírody. Nicméně organizování pikniku je obtížné podnikání, které vyžaduje čas a důkladný přístup.

  Pokud máte organizační dovednosti, pak podnikání pro pikniky je pro vás to pravé. Co bude nutné k jeho provedení? Schopnost vařit maso na grilu, samotný náhrobek, několik kuliček a dalších sad her ve venkovním prostředí, stejně jako znalost malebných míst ve vašem regionu.

  Pokud seznam vašich služeb zahrnuje hledání auta, které vám poskytne hlučné společnosti na vybrané místo, objednejte si koupel na kolečkách, pak po celou sezónu budete moci vydělat poměrně velké množství peněz. Je však třeba si uvědomit, že nemůžete bez dobře promyšlených propagačních aktivit.

  Květy, kvete poblíž domu viburnum

  Ne všichni majitelé chatových domů a soukromých domů mají rádi výdaje na jar a léto v postelích, pěstování zeleniny a výsadbu květin. Mnozí by však neměli odmítnout vychutnat si vzhled dobře udržované zahrady.

  Obchodní myšlenka na údržbu dachů může být zisková.

  Zkušenosti s organizací takového sezónního podnikání s námi sdíleli zahradníka od Ivanova: "Mnoho přátel si ke mně stěžovalo, že jaro přichází, chci se těšit na dobře upravenou zahradu v blízkosti domu a čas nestačí. Nejprve pomáhal dvěma rodinám za poplatek. Řekli mi o mých známých. Nyní se spojil se třemi zahradníky a my pomáháme lidem přinést své chaty v pořádku. Na jaro a léto získáváme příjem, který stačí na jeden rok. "

  Co potřebujete k implementaci tohoto podnikatelského záměru pro jaro?

  • touha a schopnost pracovat v zahradě;
  • sada nástrojů (hrady, vrtačky, lopaty, lopaty);
  • sazenice.

  Celkově bude start vyžadovat ne více než 7000 rublů. Nicméně, s pravým přístupem v první sezóně, budete mít možnost získat klientelu a získat stabilní příjem.

  "Cíl, nebo!"

  Pro mnohé rodiny je střelnice dobrou příležitostí k zábavě a tréninku na čerstvém vzduchu, a pro vynalézavé podnikatele je to stabilní příjem pro jaro a léto. Průměrný příjem v sezóně je od 400 000 do 700 000 rublů.

  Zároveň je počáteční investice od 50 000 do 90 000 rublů, v závislosti na druhu střelby (pneumatické nebo puškové).

  Přečtěte si v našem speciálním materiálu, jak implementovat obchodní myšlenku pro otevření střelecké galerie.

  Fly-nos

  Američané ukázali světu obchodní myšlenku chovu kalifornských červů. Rusové také nezastaví a rozvíjejí své jarní obchodní myšlenky. Ne tak dávno naši krajané nabídli o nic méně originální a docela lukrativní myšlenku chovu vrabců.

  Začátek takové činnosti vyžaduje absolutní minimum:

  • krabice s hnojem;
  • mouchy (to jsou jejich larvy zvané houby);
  • teplé místnosti.

  Všimněte si, že squeamish nepatří v této firmě. Nicméně, larvy mouchy jsou velmi populární mezi obchody s domácími zvířaty a drůbežářskými farmami. Oparitshi, používaný kuřaty pro jídlo, přispívá k rychlému sběru hmotnosti ptáků a ke zvýšení produkce vajec.

  V Rusku již existují chovné farmy, ale je jen málo, takže poptávka je mnohonásobně vyšší než nabídka. Takže tato výklenka je téměř prázdná.