Jak otevřít detektivní agenturu. Co potřebujete k otevření detektivní agentury

Je nepravděpodobné, že bude osoba, která nikdy nebude snít o vlastním podnikání. V ideálním případě by to nebylo jen velmi nákladově efektivní, ale také zajímavé, příjemné.

Ti začínající podnikatelé, kteří v dětství a v dospívání četli detektivní romány, doporučuje věnovat pozornost velmi specifické, ale extrémně lákavé práci. Není mladý, v naší zemi existuje dlouhá doba, a přesto se na něm vážně zabývají pouze jednotlivé společnosti.

Kdo se vás bude žádat?

Budeme mluvit o tom, jak otevřít detektivní agenturu, co je třeba udělat, jaké úskalí jsou v tomto podnikání a jak se jim vyhnout. Tento případ se jeví jako velmi atraktivní z hlediska toho, co nevyžaduje vážné investice. Ale zisk vás může potěšit. Práce soukromého detektiva byla vždy v ceně. Můžeš jít o manžela podezřelého ze zrady svých manželů, podnikatelů, kteří věří, že jejich partneři zkroucují svůj nos a dlouho předali drahé smlouvy konkurenčním firmám a mnoha jiným.

Kolik bude náklady na sledování?

Chtěla bych zdůraznit, že když se rozhodnete zapojit do tohoto druhu podnikání, už se budete muset vypořádat s důvěryhodnými lidmi, jejichž příjmy jsou zpravidla nad průměrem. Kdo by bolí, nebude platit za vaše služby.

Nemohou si to dovolit. Odvolání k detektivní agentuře není drahé potěšení. Obvykle mají tyto kanceláře jasnou cenu za služby, ale někdy klient začne spěchat, aby vyšetřil svůj případ, a pak se náklady na práci mohou výrazně zvýšit.

Protože dáváme podrobný plán o tom, jak otevřít detektivní agenturu, pojďme se podívat na konkrétní čísla. Například v provinčních ruských městech bude sledování všech pohybů, setkání a jednání člověka za den stát 100 a více. Horní latě může současně dosáhnout 1000-2000 dolarů nebo více. Vše závisí na tom, kdo je třeba sledovat a na jakém podnikání.

Hovoříme o poptávce

Samozřejmě můžete mít z tohoto podnikání velmi působivé zisky, ale pro to, abyste se do toho dostali, musíte udělat obrovskou práci. Naštěstí v současné době, jak jsme již uvedli, je hospodářská soutěž na tomto trhu malá.

Odborníci to připisují skutečnosti, že ve skutečnosti je v této oblasti velmi málo rozumných odborníků. Navíc, většina začínajících podnikatelů otázka, jak otevřít detektivní agenturu, vrhá do stupor. A i když je opustí a registruje svou společnost, prostě neví, co dělat a jak začít co nejrychleji vydělat peníze.

Nejčastěji v takových kancelářích jsou bývalí zaměstnanci vnitřních záležitostí. Mají jasnou znalost města, jsou schopni profesionálně sledovat, konečně jsou obeznámeni s právním polem. Jinými slovy, mohou pracovat profesionálně, efektivně, aniž by překročily rámec stávající legislativy.

Zákazy

Chtěli bychom však okamžitě zdůraznit, že nejste zmateni: detektivové nemají taková práva jako úředníci vymáhání práva. Oni jsou zbaveni mnoha privilegií, které má policii k dispozici. Všechno, co je detektivovi povoleno, je vytvářet fotografie a videopáskování a v některých případech hledat svědky. Při vyhledávání informací zákon zakazuje telefonování, instalace skrytých videokamer na území soukromého vlastnictví, speciální profesionální vybavení a mnoho dalšího.

Podnikatelé, kteří již na tomto podnikání vydělali peníze, přiznávají, že klienti jsou jiní. K uspokojení požadavků některých, dostatek informací shromážděných právními prostředky. Existují však často případy, kdy si zákazník přeje více, a pak musíte jít o mazlení a porušovat pravidla. Samozřejmě náklady na tyto služby rostou několikrát. Mezi detektivními agenturami existuje pravidlo, podle něhož se nelegálně sbírané důkazy zobrazují klientovi a okamžitě se zničí. Odešle se klientovi nikdy.

Je lepší mít pracovní zkušenosti v orgánech

Abyste mohli úspěšně začít podnikat, musíte mít alespoň právnické povolání a přinejmenším malou souvislost v oblasti vymáhání práva. Díky nim budete schopni rychle získat informace zajímavé pro vás jiným směrem.

Nejčastěji soukromí detektivové využívají pomoc bývalých kolegů z úřadů, když je třeba zjistit jméno majitele automobilu nebo bytu. Samozřejmě, že takové informace nejsou dány jednoduše a vy, jako majitel agentury, budete muset za to platit.

Co potřebujete k otevření detektivní agentury?

Chcete-li začít, pronájem kanceláře. Současně se v této věci jedná o patos. A z toho, že budete mít luxusní prostory, ale nebudete dostatečně efektivní, abyste uspokojili požadavky zákazníků, nic dobrého z toho nebude. Proto v omezeném rozpočtu během prvních 2 až 3 měsíců práce můžete udělat bez pokoje.

Pro zákazníky nezáleží na tom, jaká je vaše právní adresa a jak luxusně jste se usadili. Pro zákazníky je nejdůležitější věc co nejdříve vyřešit váš problém. Řešení zpravidla spočívá v získání informací, které jsou předmětem zájmu. Musí být včasné, přesné, co nejspolehlivější a přísně důvěrné.

Takže potřebujete kancelář nebo ne?

Ale pokud máte povoleno financování, pak je samozřejmě lepší získat si svůj vlastní úhel tak, abyste se mohli plně setkat se zákazníky, podepsat smlouvy s nimi a provádět rozsáhlejší rozhovory. Každá společnost začíná se svými zaměstnanci. Proto, když odpovídáte na otázku, jak otevřít detektivní agenturu, zkuste nejprve zaměstnat slušný personál.

Nechci se opakovat, ale zkušení podnikatelé tvrdí, že úloha detektivů je nejsnadněji dána bývalým důstojníkům činným v trestním řízení. Snaží se snadno zvládnout veškeré povinnosti, a to díky zkušenostem s účastí v operativních vyhledávacích aktivitách. Výběr lidí, nezapomeňte, že čím více jsou profesionální a kvalifikovaní, tím dřív získáte vynikající pověst a tím více zákazníků, které budete mít.

O balíčku dokumentů

Samozřejmě, plnohodnotná práce je prostě nemožná bez právní registrace vašich činností. Především je nutné zaregistrovat individuálního podnikatele. Za prvé, tato forma podnikání je nejvhodnější. Dále, jak vaše podnikání roste, můžete být zmateni většími velikostmi LLC a tak dále. Ještě musíte získat licenci na právo vykonávat detektivní práci. Vydává GUVD po předložení pasu, žádosti, zvláštního dotazníku, zdravotního osvědčení a dokladu potvrzujícího buď dostupnost právního vzdělání, nebo průchod školení pro soukromé detektivy.

O zařízení

Hlavním zbraňem každého detektiva je jeho profesionalita, schopnost získávat spolehlivé informace, aniž by odhalila jeho přítomnost. To je něco, za co jsou zákazníci ochotni platit slušné peníze. Nezáleží na tom, jaké zařízení používáte. Pokud jste připraveni poskytnout zákazníkovi užitečné informace z jednoduché krabice s mydlovým fotoaparátem, použijte ho. Jak pracují detektivové, dostanou to.

Pokud mluvíme o minimálním souboru zařízení, je třeba poznamenat, že budete potřebovat počítač nebo notebook, stejně jako nahrávací zařízení. To stačí začít pracovat s prvními zákazníky. Mimochodem, zde vzniká jeden z nejtěžších otázek: "Kde hledat první objednávky?" Opravdu počkat, až vás někdo kontaktovat?

Zkušení podnikatelé vás radí, abyste inzerovali svou agenturu. Prohlašujte, že je to dobrá reklama na internetu, v rádiu, v poznámkách místních tiskových médií. V první fázi pro vás to bude problém, ne tak odpověď na otázku, jak vytvořit vlastní detektivní agenturu, kolik času stráví zákazník. Z tohoto důvodu, jak jsme právě poznamenali, je třeba se zapojit do reklamy.

Bylo by také příjemné vytvořit pro první zákazníky zvláštní podmínky. Například jim nabídnout maximální slevu na jejich služby. Nechte zpravodajství o vaší agentuře šířit ústně. Upozorňujeme také, že před tím, než začnete investovat finanční prostředky v tomto případě, je nutné vypracovat podrobný obchodní plán pro detektivní agenturu.

Díky němu můžete vždy sledovat úkoly směřující k vám a být schopni je vyřešit včas. Tento dokument bude užitečný v případě, že se rozhodnete přilákat vypůjčené finanční prostředky podniku. Investor bude schopen dokumentovat, kolik je nutné investovat do detektivní agentury a jaký zisk lze získat.

Jak otevřít detektivní agenturu

Jak se stát soukromým detektivem?

Kdo nesledoval dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona, který nečetl detektivní příběhy a nechtěl se stát soukromým detektivem? Buďme upřímní - chtěli všechno, s výjimkou výjimečných. Tato profese pro všechny má záhadou tajemství, a proto se z toho stává ještě zajímavější.

Rozhodli jsme se otevřít detektivní agenturu. Podívejme se podrobněji na několik etap otevření tohoto zajímavého a kognitivního ve všech smyslech podnikání.

Fáze 1 - otevření společnosti a licencování.

Hlavním zákonem upravujícím činnost detektivní agentury je zákon Ruské federace ze dne 11.03.1992 č. 2487-1 "O soukromé detektivní a bezpečnostní činnosti v Ruské federaci".

Pro účely detekce jsou povoleny následující druhy služeb:

- shromažďování informací o občanskoprávních případech na základě smlouvy s účastníky procesu;

- studovat trh, shromažďovat informace pro obchodní jednání, identifikovat nespolehlivé nebo nespolehlivé obchodní partnery;

- stanovení okolností zneužití obchodních názvů a názvů, nekalé soutěže v obchodních činnostech a zveřejňování informací, které představují obchodní tajemství;

- vyjasnění biografických a jiných osobních údajů o jednotlivých občanech (s jejich písemným souhlasem) při uzavírání pracovních a jiných smluv;

- hledání chybějících občanů;

- hledání majetku ztraceného občany nebo podniky, institucemi, organizacemi;

- shromažďování informací o trestních věcech na smluvním základě s účastníky procesu. Do 24 hodin od uzavření smlouvy s klientem za účelem shromáždění těchto informací je soukromý detektivní personál povinen oznámit vyšetřující osobě, vyšetřovateli nebo soudu, v jehož řízení je trestní řízení podáno;

- Hledání pro osobu, která je dlužníkem v souladu s výkonným dokumentu, jeho majetku, jakož i pátrání po dítěti mladšímu výkonného dokumentu, obsahují požadavky týkající se odstranění nebo přemístění dítěte, právo komunikovat s dítětem, poptávka po navracení neoprávněně přesunul do Ruské federace a držel u dítěte Ruská federace nebo o provádění, pokud jde o přístupová práva, která dítěte na základě Ruské federace, mezinárodní smlouva, na základě smlouvy ze strany kolektoru.

Při provádění soukromých detektivních činností, videozáznamů a zvukových nahrávek, filmů a fotografování jsou povoleny technické a jiné prostředky, které nepoškozují život a zdraví občanů a životního prostředí, v souladu s právními předpisy Ruské federace.

Soukromá detektivní činnost s úplným seznamem výše uvedených služeb podléhá licencování. Podrobnosti o tom lze nalézt v zákoně o soukromé detektivní činnosti v článku č. 6. Licence se vydává na dobu pěti let společně se soukromým detekčním certifikátem.

Je nutné zaregistrovat licenci pro detektivní práci? Vše závisí na seznamu služeb, které vaše společnost nebo IP poskytne. Pokud neposkytnete vyhledávací služby a neposkytnete shromážděná data u soudu, pak se licence na detektivní činnost nevyžaduje.

Detektiv může být pouze odborník s právním vzděláním nebo s certifikátem speciálního výcviku pro práci detektiva. Pokud jsou v vyšetřovacích orgánech nebo v provozních jednotkách více než tři roky zkušenosti, pak se nevyžadují osvědčení o zvláštní školení.

Pokud se rozhodnete stát se plnohodnotným soukromým detektivem a pracovat sami, je snadnější zaregistrovat IP. Velmi často je detektivní agentura rodinným podnikem, v tomto případě je lepší zaregistrovat LLC.

V tomto článku se pokusíme objevit otevření detektivní agentury, jejíž hlavním směrem bude business intelligence a hledání pohřešovaných lidí. V naší práci budeme využívat otevřené zdroje, databáze, geografické značky a IP adresy, sociální sítě a další vývoj. Neexistuje žádná soutěž v této činnosti, licence na detektivní činnost se nevyžaduje.

2. etapa - výběr zaměstnanců, kanceláře a počáteční investice do podnikání.

Kancelářské prostory poprvé je lepší, aby se levně, pokud máte základ objednávek, to bude trvat déle než jeden měsíc. Nejprve stačí 15-20 metrů čtverečních.

Klíčové počáteční investice do podnikání - nákup čtyř počítačů, tiskárnu, operační software (SiteSputnik programu), přístup do databází ( „integrum“, „Yunireyt24“, „Infolodzhik“ SPARC), kancelářský nábytek, kancelářské potřeby. Počáteční investice činí zhruba 300 000 rublů.

Pracovníci jsou zpravidla rekrutováni z bývalých vyšetřovatelů s analytickými dovednostmi. V počáteční fázi stačí pro jednu osobu, pro některé objednávky použít odborníky na zakázku. Pevná mzda je asi 30 tisíc rublů, zbytek je procento zisků v závislosti na účasti.

Fáze 3 - jak najít zákazníky a inzerovat firmu.

Nyní více než kdy jindy, aby se zvýšil podíl na trhu, je nutné mít dobré znalosti o svých společnicích, zaměstnancích. Mnoho podniků nemá vlastní bezpečnostní službu, nebo se zabývá pouze ochranou zařízení, a proto otázky ověřování obchodních partnerů nebo špičkových zaměstnanců dávají přednost práci pro detektivní agentury.

Velmi chytrý krok, jak přilákat zákazníky, je udržovat blog pro bezpečnostní transakce, typické chyby podnikatelů v podnikání.

Pomoc policistům přináší také ovoce, vždy mohou zákazníky získat.

Stupeň 4 - náklady na služby.

Náklady na služby v detektivní práci se velmi liší od 5000 do 300 000 rublů a závisí na počtu a kvalitě zaměstnanců, kteří budou muset být zapojeni do objednávky.

Závěr. Tuto záležitost obvykle řeší bývalí policisté. Zajímají se starým způsobem, jako na předchozím pracovišti. Proto pokud jste připraveni přistupovat k detektivní firmě z progresivního hlediska, pak, jak se říká, "karty v ruce".

Podnikatelský plán pro vytvoření detektivní agentury (část 1)

14. prosince 2012

Plán na vytvoření detektivní agentury zesnulého bývalého operního Ilya Michaje postupně. Opouštět práci v jedné ze silových resortů, z důvodu konfliktu s jeho nadřízenými, Ilya krátce pracoval jako zaměstnanec soukromé bezpečnostní společnosti v Lipetsk. Služba ve veřejném i soukromém sektoru vytvořili potřebné obchodní kontakty, zkušenosti a určitý počet jejích zákazníků vytvořit svůj vlastní podnik, který je, jak přesvědčit Eliáše může mít dostatečný tok příkazů v případech rodinného charakteru, obchodu, sledování dlužníků, příbuzní a jiné kategorie osob.

Vytvoření vlastní detektivní agentury a získání licence nevedly k problémům, pokud jde o technické provádění plánu. Potíže způsobil další aspekt - jaká by měla být struktura a počet zaměstnanců na plný úvazek a částečný úvazek (včetně placených informátorů různých kriminálních a obchodních kruhů), některé aktivity, aby se k základně, která přitahují lidi na trvalém základě.

Odpovědi na mnoho otázek, které se objevily, byly vyvolány praxí.

Vytvoření detektivní agentury

Vytvořená a registrovaná detektivní agentura I. Mikhejev nazvala "Krim Stop" ze zkratky fráze Stop Crime. Agentura začala své aktivity v roce 2012 ve městě Lipetsk. Po více než šesti měsících práce na místním trhu se Ilya rozhodla rozšířit počet zaměstnanců a zvýšit počet pracovních míst agentury. Pro tyto účely potřeboval I. Mikhejev bankovní úvěr na nákup dvou vozů pro zaměstnance a speciální vybavení pro sledování, fixaci obrazu a zvuku. Celkově se rozšiřování podnikání vyžádalo 4 miliony 500 tisíc rublů. Podmínkou pro poskytnutí úvěru bylo vypracování podnikatelského plánu.

Účelem vytvoření detektivní agentury "Krimstop"

Cíle uvedené agenturou jsou v souladu se zákonem Ruské federace "o soukromé detektivní a bezpečnostní činnosti":

- shromažďování zajímavých informací, informací o občanských a trestních věcech;

- hledání pohřešovaných osob, dlužníků, zločinců, ztracených rodinných vazeb;

- vypracování nezávislého šetření;

- zajištění obchodní bezpečnosti (kontrola prostor pro nelegální shromažďování informací, shromažďování informací pro obchodní jednání, identifikaci nevěrohodných a nespolehlivých obchodních partnerů, nekalá soutěž, kontrolní pracovníci atd.);

- ochrana soukromého a rodinného života; kontrola způsobu života dětí, příbuzných, známých, blízkých;

- hledání odcizeného a ztraceného majetku.

Základem pro ziskové provozování činnosti detektivní agentury "Krimstop" jsou následující předpoklady:

1. Během uplynulých tří let rostly příjmy a potřeby obyvatelstva v Lipetsku a Lipetsku. To se odráží ve skutečnosti, že rozpouštěcí lycs vytvářejí rostoucí tok objednávek pro služby soukromých detektivů.

2. V současné době ke konci roku 2012 vzrostl počet žádostí fyzických a právnických osob o shromažďování potřebných informací oproti předchozímu roku o 7-8%. Podle předběžných prognóz zůstane tato míra růstu trhu v období 2013-2015.

3. Trh s informačními a vyhledávacími službami v Lipetsku a městy regionu má v tomto okamžiku potenciál rozvoje 10-12% ročně. A v některých oblastech - například identifikaci cizoložství a případů nekalé soutěže, potenciál růstu trhu činí 20-25% ročně. Konkurence na těchto trzích je stále nízká.

4. Výše ​​regionálního trhu Lipetsk a Lipetsk kraji se odhadují odborníci „KrimStop“ a nezávislými odborníky na asi 110 - 130 milionů $.. V roce (s výjimkou případů, které nespadají do kompetence soukromých detektivních agentur).

5. Detektivní agentura "Krimstop" bude schopna poskytnout takový soubor služeb a záruk zákazníkům na místním trhu, který plně uspokojí zákazníky z hlediska poměru "cena-kvalita".

Oficiálním názvem společnosti je soukromá detektivní agentura Crimstop. Specializace - poskytování služeb jednotlivcům a právnickým osobám dle pokynů uvedených v zákonných dokumentech.

Pokud jde o organizaci, v roce 2013 bude detektivní agentura "Krimstop" malým podnikem s 8 zaměstnanci (včetně vlastníka firmy).

Mikhej II jako generální ředitel společnosti řídí všechny současné činnosti detektivní agentury, určuje směr a povahu práce, dlouhodobé plány rozvoje, tvoří činnosti a odpovědnost odpovědných osob.

Generální ředitel je přímo podřízen:

- vedoucí rodinných konfliktů;

- Vedoucí nekalé soutěže;

- koordinátor vyhledávacích aktivit;

- Specialista pro práci s klienty (viz blokové schéma na obr. 1).

Obr. Administrativní struktura detektivní agentury "Krimstop"

I. Mikhejev jako generální ředitel přímo řídí účetní oddělení, sekretářka, vede probíhající jednání s klienty. Prostřednictvím svého zástupce I. Mikhejova dává příkazy operačnímu personálu.

Zaměstnanci, kteří nejsou zaměstnancemi, pracují společně s generálním ředitelem a jeho zástupcem a navzájem se nahrazují za služební cesty nebo nemoci. Současnou prací na hlavních oblastech činnosti agentury a interakcí s provozním personálem je vedoucí zástupce ředitele.

Většina nezávislých pracovníků detektivní agentury bude zaměstnána jako "tajný kupující", aby prohlédla práci pracovníků obchodů, restaurací, hotelů, čerpacích stanic, maloobchodních trhů. Poptávka po této službě neustále roste a zaměstnanci detektivních agentur by měli být schopni tajně provádět zvukové a obrazové záznamy o kontrolovaném objektu, jednat v souladu s plánem dohodnutým se zákazníkem a předkládat příslušné zprávy a důkazní bázi.

Předběžné odhady a analýza sezónnosti nabízených služeb

Účinek období roku. Práce na trhu detektivních služeb prakticky nesouvisí se sezónními výkyvy nabídky a poptávky. Konjunktura je stabilní, recese během letních prázdnin, v lednu a na začátku května jsou nepatrné povahy a většinou nepřesahují 15 procentní odchylku od průměru.

Se stabilním portfoliem objednávek a smluv se zákazníky pro vyhledávací aktivity je možné vyvážit výkyvy v tržních podmínkách díky změnám v načasování realizace objednávek a přání zákazníků.

Myšlenky podnikání od začátku

Detektivní agentura

akajoke »Před více než rokem

Detektivní agentura

Nicholas76 »Před více než rokem

acm »Před více než rokem

azazel »Před více než rokem

motko »Před více než rokem

akajoke »Před více než rokem

Randar »Před více než rokem

Kondraty »Před více než rokem

Randar »Před více než rokem

Nomorefrost »Před více než rokem

akajoke »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

klaus1 »Před více než rokem

Max 85 »Před více než rokem

akajoke »Před více než rokem

Max 85 »Před více než rokem

listy »Před více než rokem

George »Před více než rokem

Konstantin »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Podnikatelský plán pro soukromou detektivní agenturu

Podnikatelský plán pro soukromou detektivní agenturu

Tento obchodní plán představuje koncept otevření detektivní agentury. Jedná se o příklad západního podnikatelského plánu, a proto mohou být všechny údaje a výzkum použity pouze s významnou změnou ruské reality.

Soukromá detektivní agentura z výše uvedeného obchodního plánu byla otevřena bývalými policisty a poskytuje širokou škálu služeb pro vymáhání práva. Jak vyplývá z podnikatelského záměru, tato detektivní agentura poskytuje vyšetřovací služby v následujících otázkách: ověření zaměstnavatele, ověřování podvodů, ochrana autorských práv, identifikace zrady, hledání pohřešovaných osob, záchrana, krádeže majetku.

Tento podnikatelský plán upozorňuje na přítomnost velké konkurence v tomto odvětví. A přesto, s důkladnou analýzou trhu, podnikatelský záměr dospívá k závěru, že tento typ podnikání je velmi náročný, navíc tato detektivní agentura, na rozdíl od svých konkurentů, nabídne širší nabídku služeb.

Velkým plusem je skutečnost, že majitelé této agentury jsou bývalí policisté, a proto mají všechna potřebná spojení a dovednosti.

Za účelem získání pozornosti veřejnosti agentura poskytne některé služby zcela zdarma, jde o ztrátu dětí v případech, kdy klient má nižší příjmy.

Agentura také plánuje poskytovat bezplatné konzultace.

Tento obchodní plán poskytuje přibližný seznam služeb detektivní agentury a jejich náklady. Například náklady na dohled budou stát 700 dolarů denně, šetření podvodu ve výši 1500 dolarů za den, ověření osobních údajů bude stát od 500 do 10 000 dolarů v závislosti na množství informací.

Jak vyplývá z obchodního plánu, detektivní agentura slibuje, že přinese svým zakladatelům příjmy ve výši 300 000 dolarů již v prvním roce práce.

Pro stimulaci rozvoje podnikání agentura plánuje zahájit aktivní reklamní kampaň. Takže je plánována distribuce brožur a bulletinů, reklama v místním tisku. Navíc majitelé agentury plánují v některém z místních novin, které nepochybně přitahují pozornost klientů, udržovat speciální sloupec. Také detektivní agentura plánuje vytvořit webovou stránku, kde by někdo mohl najít potřebné informace o tom, co jsou soukromé detektivní služby a jaké jsou jejich náklady.

Podle podnikatelského plánu pro otevření soukromé detektivní agentury bude zapotřebí investice ve výši 300 000 dolarů.

Hlavní body výdajů budou:

-pronájem kancelářských prostor (800 $)
-telefonní zařízení (1500 $)
-obchodní licence (220 $)
-kancelářské vybavení (2200 USD)
-počítačové vybavení (5700 $)
-nábytek (2500 dolarů)
-reklama (1600 USD)
-speciální vybavení (5600 USD)
-software (8900 $)
-pronájem automobilů (1200 $ za měsíc)

Podnikatelský plán soukromé detektivní agentury navíc poskytuje podrobnou analýzu trhu a výpočty rovnovážného bodu.

Stáhněte si obchodní plán pro otevření soukromé detektivní agentury

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Podnikání od nuly: detektivní agentura

Vlastnictví analytického myšlení a schopností provádět detektivní činnosti lze uplatnit v podnikání. Chcete-li otevřít detektivní agenturu od začátku, je nutné tuto aktivitu léčit inteligencí, profesionalitou a uplatněním potřebných znalostí.

Analýza trhu a význam

Tento druh činnosti je velmi specifický a nebude tak snadné vydělat peníze, jak se zdá na první pohled. Naléhavost otevření detektivní agentury spočívá v tom, že tento typ podnikání má dobrou ziskovost, zatímco relativně nízká konkurence. Chcete-li organizovat podnikání, nepotřebujete mnoho investic a příjem bude docela působivý.

Detektivní agentury jsou často otevřeny bývalými zaměstnanci interiéru. Takoví lidé mohou pracovat profesionálně a efektivně, aniž by přesahovali rámec stávajících právních předpisů.

Detektivní agentury spolupracují s donucovacími orgány a soudy. S dobrými spojeními můžete snadno zjistit informace nebo výsledky zkoušky. Pro soukromé detektivy se lidé často zabývají takovými problémy, jako jsou:

 • hledání pohřešované osoby;
 • odhalující skutečnost zrady;
 • kontrola spolehlivosti obchodních partnerů;
 • hledání ukradeného majetku a tak dále.

Registrace a organizace obchodu

Při rozhodování o zahájení podnikání se musíte zaregistrovat u daňového inspektorátu. Pro tuto práci se doporučuje formalizovat IP s formami zdanění USN nebo UTII. Kromě toho musíte při registraci platit státní povinnost a vydat licenci na právní činnost.

Požadovaná dokumentace

 1. Fotokopie pasu.
 2. Kopie diplomu o vyšším právním vzdělání (pokud jste neměli studium, pak musíte být vyškoleni).
 3. Zdravotní osvědčení. Detektivové by měli být v dobré fyzické kondici, takže průchod lékařské komise je povinný.

Kromě toho bude nutné popsat všechny technické prostředky komunikace, s nimiž se plánuje pracovat. Všechna data musí být písemná. Odstupné v oblasti provozních a vyšetřovacích orgánů bude výhodou při získání licence.

Ve většině případů v Rusku existují detektivové s jedním člověkem. Ve světové praxi jsou distribuovány velké detektivní korporace, jejichž pobočky jsou k dispozici v různých zemích. Jak se podnik vyvíjí, detektiv může také otevřít detektivní asociace, které mají statut právnické osoby, a vytvářet pobočky nebo kanceláře v jiných městech a zemích.

Pokoje a zařízení

Při zahájení podnikání se doporučuje pronajmout malou kancelář, pokud se neplánuje nábor zaměstnanců. Na začátku rozvoje podnikání bude vyžadovat minimálně 20 metrů čtverečních. metrů čtverečních.

Agentura může být umístěna v dobré oblasti města s velkým provozem. V kanceláři společnosti bude možné se setkat se zákazníky a uskutečňovat obchodní jednání, takže situace v prostorách by měla být solidní.

Při pronájmu místnosti možná budete potřebovat kosmetickou opravu. Pokud podnikatel má dobré investiční portfolio, můžete kromě konferenční místnosti si pronajmout čekárnu a salonek pro klienty.

 • kancelářský nábytek;
 • kartotéky;
 • osobní počítače s potřebným softwarem;
 • přístup k internetu a telefonním službám, několik mobilních čísel;
 • tiskárna, skener, kopírka a fax;
 • profesionální sledovací zařízení (kamera s dobrým zvětšením, "chyby", videokamera, záznamník hlasu, trezor).

Nuance práce

Práce detektivů je podobná práci orgánů činných v trestním řízení, ale jako soukromý detektiv nebude možné mít žádné výhody a příležitosti.

Jediné, co je povoleno, je fotografovat a natáčet video, ale to je ve výjimečných případech povoleno. Častěji musí soukromý detektiv hledat svědky. Měli byste být vždy připraveni na obvinění z neoprávněného proniknutí do vašeho soukromí.

Zbraně proti detektivům se nezakládají - pouze speciální prostředky "odrazit útok, který přímo ohrožuje život a zdraví". To je klub, neprůstřelná vesta a plynová nádoba.

Mnoho zákazníků požádá detektiva, aby obcházel zákon. Pokud se rozhodnete pro takový čin, měli byste být zodpovědní za Vaši práci a pochopit, že spáchané činy jsou nezákonné. Pokud vyšetřování odhalí důkazy o trestné činnosti, detektiv nemůže dokázat.

Zaměstnanci

Na začátku rozvoje podnikání lze provádět samostatně, jak se vývoj vyvíjí, je nutné přijmout několik asistentů v personálu. Nejlepším kandidátem budou ti, kteří dříve pracovali v oblasti vymáhání práva. Abyste mohli začít pracovat s vaší vlastní detektivní agenturou, budete muset v budoucnu zaměstnat asi 4 lidi s rozvojem podnikání a zvýšeným množstvím práce, může se zvýšit počet zaměstnanců.

V některých případech bude agentura vyžadovat služby profesionálních herců, v případě potřeby se dozví informace a bude provádět dohled (babičky u vchodu, kolemjdoucí, návštěvníci firmy jsou kontrolovány). Také stát bude potřebovat právníka a účetního, nebo můžete předat účetní oddělení specializovaným firmám.

Reklama

Hlavním problémem s nově otevřenou detektivní agenturou je nárůst zákaznické základny. Současně by reklamní kampaň měla být "opatrná" - není možné, aby detektivní příběhy byly široce rozpoznatelné osobně, jinak by byla detektivní činnost extrémně obtížná.

Pro reklamu se doporučuje vytvořit web na internetu a komunity v sociálních sítích, kde bude popsán seznam služeb. Nejlepší volbou by bylo pro zákazníky slovo "ústní". Chcete-li přilákat první zákazníky, můžete získat výhodné slevy a speciální nabídky.

Finanční složka podniku

Tento typ podnikání může přinést dobrý příjem. Čím více služeb poskytuje agentura, tím více příjmů bude. Před otevřením detektivní agentury je třeba pochopit, že málo závisí na investicích. Chcete-li začít, musíte investovat 10 000 až 12 000 a 70% této částky lze vrátit a získat zisk v prvním roce. Všechno však závisí jen na detektive a jeho profesionalitě.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít detektivní agenturu od začátku, není nutné mít více milionů dolarů.
Hlavní výdaje půjdou na:

 1. Registrace a obdržení licence - 30 tisíc rublů.
 2. Oprava kanceláře - 50 tisíc rublů.
 3. Vybavení a nábytek - 500 tisíc rublů.
 4. Reklamní kampaň - 20 tisíc rublů.
 5. Dodatečné náklady 80 tisíc rublů.

Chcete-li otevřít soukromou detektivní agenturu, musíte mít počáteční investice nejméně 700 000 rublů.

Povinné měsíční výdaje zahrnují:

 • pronájem prostor a zařízení - 30 tisíc rublů;
 • odměňování zaměstnanců - 120 tisíc rublů;
 • mobilní komunikace a internet - 5 tisíc rublů;
 • administrativní náklady - 20 tisíc rublů;
 • další náklady - 20 tisíc rublů.

Povinné měsíční výdaje vás budou stát asi 200 000 rublů za měsíc.

Výše budoucích příjmů

Při otevření detektivní agentury podnikatel vznáší otázku ziskovosti této činnosti. V Moskvě jsou posuzovány služby soukromého detektiva:

 1. Sběr informací pro zákazníka - od 30 tisíc rublů.
 2. Sběr kompromisních materiálů na konkurenční firmě - od 60 tisíc rublů.
 3. Vyhledejte pohřešovanou osobu - od 50 tisíc rublů.
 4. Vnější dohled - od 20 tisíc rublů.

Přibližný příjem detektivní agentury zahrnuje:

 • stínování a vnější dohled (v průměru 7 lidí s platy 15 tisíc rublů.) - 105 tisíc rublů;
 • doklad o zradě (2 osoby s platy 20 tisíc rublů.) - 40 tisíc rublů;
 • shromažďovat informace o společnosti (2 osoby s plat 40 tisíc rublů.) - 80 tisíc rublů;
 • kompromitující materiál na určitém objektu (3 osoby s plat 10 tisíc rublů.) - 30 tisíc rublů.

Celkem 255 000 rublů.

Doba návratnosti

Reputační agentura nakonec bude pracovat pro vás. Jak se klientská základna vyvíjí, podnik se po 1,5-2 letech vyplatí.

Myšlenka k otevření detektivní agentury je slibná pro implementaci. Všechno závisí na pečlivosti zaměstnanců, na jejich sebevědomí a schopnosti přilákat zákazníky. Takové služby jsou velmi žádané a oblíbené a rychlá návratnost tohoto druhu činnosti se stane běžným zdrojem příjmů pro podnikatele.

Jak otevřít detektivní agenturu? Elementární!

V posledních letech je stále oblíbenější vydělávat peníze jako soukromá detektivní práce. Tento segment na trhu služeb je však v západních zemích rozvinutější, stále je zcela zdarma, protože existuje jen velmi málo reálných profesionálních detekčních agentur. Některé služby tohoto druhu zpravidla poskytují právní kanceláře nebo bezpečnostní společnosti.

Pokud máte analytické myšlení a lásku k detektivní práci, můžete se pokusit uplatnit své talenty v podnikání. Mějte na paměti, že budete potřebovat spoustu znalostí, dovedností, dovedností, absolutní odhodlání a vysokou profesionalitu.

Hlavní etapy a rysy činnosti

Odborníci tvrdí, že mezi detektivními agenturami existuje jen velmi malá konkurence. Organizace tohoto podnikání navíc bude vyžadovat poměrně malé investice a zisk může být velmi, velmi solidní. Současně stojí za zmínku, že tato aktivita je sama o sobě specifická, proto není tak snadné začít vydělávat, jak se zdá.

Co bych měl hledat?

V roce 1992 byl přijat zákon "o soukromé detektivní a bezpečnostní činnosti v Ruské federaci". Po prozkoumání jejích ustanovení budete moci určit několik otázek před otevřením detektivní agentury v Rusku.

Soukromý detektiv nemůže poskytnout celou škálu možných služeb, nicméně mu je něco umožněno:

 • shromažďovat informace a informace o občanskoprávních případech (osobní pozorování předmětů, telefonické nebo ústní průzkumy);
 • zapojit se do shromáždění informací a jejich analýzy pro obchodní jednání (s cílem zjistit, jak je spolehlivý nebo hodnověrný partner, atd.);
 • vyšetřovat okolnosti protiprávních činů v podnikání (nekalá soutěž, záměrné zpřístupnění oficiálních nebo obchodních tajemství atd.);
 • kontrolovat motorovou dopravu, nemovitosti, pozemky;
 • práce s archivy, studijní dokumenty;
 • zjistit osobní údaje (životopis, charakteristika, potvrzení o státní příslušnosti atd.) pro jednotlivce, pokud je pro ně písemný souhlas;
 • provádět různé vyhledávací operace (osoby považované za chybějící, ztracené nebo odcizené);
 • shromažďovat informace o trestních věcech (v některých případech).

Samostatně existují ustanovení o ochranných službách:

 • chránit život a zdraví lidí;
 • chránit důvěryhodnou vlastnost (možná během přepravy);
 • poradit a provádět školení pro klienty o otázkách zákonné ochrany před protiprávními útoky;
 • navrhovat, instalovat a udržovat po uvedení bezpečnostního a požárního poplachu do provozu;
 • zajistit pořádek v místech hromadných událostí.

Některé nuance

Aktivity detektivové v mnoha ohledech podobné donucovacích orgánů, ovšem je soukromý detektiv, nebudete moci mít všechna svá práva a příležitosti. Podle zákona máte právo instalovat odposlechy nebo skryté kamery a další sledovací zařízení na soukromém pozemku (byty, rodinné domy, auta, osobní předměty, umění a tak dále. D.). Nejvíce, co můžete udělat, je zachytit snímek nebo natočit video a pak ne vždy. V jiných případech musíte prostě hledat svědky. Někdy se vaše práce může být umístěna jako vetřelce v osobním životě něčím, takže byste měli být připraveni na případné obtíže a překvapení.

Někteří zákazníci však požadují porušení zákona. Pokud se rozhodnete pro tento krok, měli byste si být vědomi toho, že děláte špatně, a navíc důkazy získané zločineckými prostředky nebudou moci nikam prokázat.

Mnoho soukromých detektivů má spojení v donucovacích orgánech a soudech. Pomocí svých známých mohou rychle získat informace, o které se zajímají (například kdo vlastní auto nebo něco podobného) nebo zjistit řešení zkoušek.

Vezměte prosím na vědomí, že zaměstnanec detektivní agentury je omezen prostředky vlastní ochrany a nemá žádné další práva než kterýkoli jiný občan země. To znamená, že si můžete vyzkoušet, aby se ochránili pomocí pepřový sprej, neprůstřelnou vestu nebo dokonce obušky, pokud jde o sebeobranu, ale střelné zbraně nebo nože, který neměl. U takových zbraní může být licence vydána pouze strážným.

Kde začít?

 1. Rozhodne o těchto činností, pro které jsou opravdu připraveni přijmout (business intelligence, práce s žárliví manželé a manželky, hledání pohřešovaných osob, vymáhání pohledávek, vymáhání pohledávek, právní poradenství, a tak dále. D.).
 2. Připravte a vyplňte všechny potřebné dokumenty pro získání povolení k otevření agentury. Pokud je to nutné, projděte požadovanou zakázku a speciální školení.
 3. Zamyslete se nad místem, kde můžete svou kancelář umístit a vybavit jí vše, co potřebujete.
 4. V případě potřeby si najmete pomocníky nebo jiné zaměstnance.
 5. Uspořádejte inzerci agentury tak, aby lidé věděli o vašich službách.

Jak otevřít soukromou detektivní agenturu: legalizaci podnikání

Každá obchodní činnost začíná registrací. Pokud nesouhlasíte s účtem v daňové službě, budete se muset zaregistrovat (je to možné jako IP) a zvolit formu zdanění (USN nebo UTII). Musíte také zaplatit státní povinnost a zaplatit za licenci samotnou.

Dokumenty budete muset podat na interní orgány. U nich vyplníte speciální formuláře a zapíšete žádost, bude také nutné dát dvě fotografie ve velikosti 4 * 6 viz.

Kromě toho musíte mít:

 • kopie dokumentu, který potvrzuje vaši totožnost (pas);
 • Kopie dokumentu, který by potvrdil, že máte dokončenou právnickou přípravu (pokud neexistuje, pak musíte absolvovat speciální školení, abyste mohli pracovat jako soukromý detektiv). Pokud jste však předtím pracoval nejméně tři roky v divizi provozních nebo vyšetřovacích agentur, pak bude tato délka služby ve vaší práci stačena;
 • detektivní práce, můžete jednat pouze s osobou, která má všechny zdravím, takže budete muset projít lékařskou prohlídku o vhodnosti pro profese, stejně jako navštívit zneužívání návykových látek a duševní nemocnice, že se vystaví potvrzení, že nejste členem na jejich účet;
 • budete také požádáni, abyste poskytli úplný popis komunikačních nástrojů (plus - zvláštních technických nebo jiných prostředků), které hodláte ve své práci používat. Proto je důležité předem určit konkrétní povahu činnosti a posoudit, kolik a co skutečně potřebujete. Výpočty budou požadovány písemně;
 • jako soukromý detektiv, jste předmětem povinného pojištění (u případů zranění nebo jiného poškození zdraví, jakož i smrti v průběhu detektivních akcí).

Pokud porušíte zákon, může vás licence zbavit. ATS je odepřen licenci:

 • ti, kteří nezahrnovali 21 let;
 • ti, kteří neprošli lékařskou komisí, nebo jsou v knihách o problémech s drogami, alkoholem kvůli duševním chorobám a poruchám;
 • ti, kteří byli odsouzeni (za úmyslný trestný čin) nebo kteří jsou v současné době obviněni (dokud není záležitost vyřešena u soudu);
 • bývalí zaměstnanci orgánů (orgány činné v trestním řízení, soudy nebo státní zástupci), pokud byli propuštěni z důvodu sporných jednání nebo přestupků.

V naší zemi bohužel převážně pracují detektivové s jedním člověkem, kteří mají licenci a registraci nezapsaných obchodů. Zatímco světová detektivní praxe má obrovské detektivní korporace, jejichž reprezentace jsou rozptýlena v různých zemích. Podle zákona můžete také organizovat "detektivní asociace, které mají statut právnických osob" a otevřít své kanceláře nebo kanceláře v jiných regionech. Jak vidíte, je toho hodně, o co se snažíme.

Kde a jak se usadit?

Možná, nejprve nebudete muset vybavit velkou kancelář, pokud neplánujete okamžitě najmout další zaměstnance. Agentura může být umístěna v malé útulné místnosti na poměrně hustém místě, nejlépe blízké centru města.

V kanceláři obdržíte klienty a vyjednávejte s nimi, a snažte se situaci učinit reprezentativní a respektovatelnou. Možná budu muset opravit. No, jestliže kromě zasedací místnosti bude také místnost nebo hala pro čekání na zákazníky. Na začátku budete stačit 15-20 metrů čtverečních. m.

Pro uspořádání budete potřebovat:

 • stoly, židle nebo židle;
 • skříně (za účelem ukládání souborů zákazníků, časopisů a dalších pracovních dokumentů);
 • recepce (podle situace);
 • dobrý počítač nebo notebook se speciálním softwarem;
 • Přístup k internetu a telefonní linka, několik mobilních čísel;
 • tiskárna, skener a kopírka (možná v jednom zařízení), fax;
 • vysoce kvalitní vybavení pro fotografování (fotoaparát s dobrým objektivem s dlouhým dosahem, videokamera), záznamník zvuku;
 • bezpečnostní schránka.

Veškerá zbývající část speciálního vybavení: chyby, mini kamery a další "špionážní" vybavení lze zakoupit, ale nezapomeňte, že je to zakázáno zákonem.

V některých případech možná budete potřebovat oblečení pro spiknutí, speciální rekvizity nebo make-up. Poměrně velkou výdajovou položku je pronájem automobilů, stejně jako osobní ochranné pomůcky (neprůstřelné vesty).

Personál a organizace práce

Zpočátku můžete začít sami, ale pak je lepší si najmout několik asistentů (až 4-5 lidí). Odborníci tvrdí, že bývalí policisté se s touto prací nejlépe vyrovnávají.

Někdy budete muset uchýlit k službám profesionálních herců, v případě potřeby provádět jakékoliv dohled nebo se naučit určité informace (stará dáma na lavičce, přítomné osoby, potenciální zákazníky pro auditované společnosti a tak dále. D.).

V západních zemích je trend vyvinutý specializaci v práci, kdy člověk je velký odborník v jedné oblasti. Zadáním týmu takových odborníků můžete vytvořit krásnou detektivní agenturu. Nicméně, naše situace je velmi žádoucí. Téměř vždy budete muset vyzkoušet na mnoha různých rolí a být zároveň: analytik a operativní, stratég a taktik, technik, jemný psychologa nebo diplomatické vyjednávači a statečný bojovník, fotograf a operátor, řidič, expert a kriminalisty... Není divu, že mnoho detektivy tisknout velké různé karty, protože detektivní málokdy - současný, hlavně, že má mnoho tváří.

Budete muset hodně poslouchat, ale hlavní věc to ani není. Hlavním rysem detektiva je schopnost poslouchat a slyšet, sledovat a přesně vidět, co je potřeba. Neměli byste jen házet informace o klientovi, ale analyzovat a zpracovávat, vytvářet řetězec událostí a možné spojení nesrovnalostí.

Sociabilita, odvaha, vynalézavost, analytická schopnost, vynalézavost, schopnost reinkarnovat, sebevědomí, rozvinutá intuice, činnost - to jsou nezbytné vlastnosti vašich zaměstnanců.

Své účetnictví můžete provádět sami nebo je poskytovat firmám, které se vzdáleně zabývají zprávami.

Co říkáte sami?

Po otevření agentury je prvním vážným problémem hledání klientů. Vzhledem k tomu, že o vás nikdo jiný neví, může to být pro vás obtížné, protože reputace v tomto oboru, stejně jako v každém jiném, musí být získána. Je obtížné se inzerovat s veřejností a známými prostředky, protože vy (a vaši zaměstnanci) byste si neměli být vědomi široké skupiny lidí v obličeji: jak se později představíte nebo tiše shromažďujete informace?

Můžete vytvořit internetovou stránku a tematické skupiny v sociálních sítích, kde jednoduše popsané druhy poskytovaných služeb.

Samozřejmě, že nejlepší bude vaše reklama "spokojeně" spokojených zákazníků.

Závěry

Domníváme se, že tato činnost může být velmi nákladově efektivní. Počítejte sami: jeden den pozorování někoho bude stát 150-200 USD a za shromažďování informací o osobě, kterou potřebujete, můžete získat až 1000 dolarů za firmu - několikrát dražší. Čím větší je rozsah vašich služeb, tím více příležitostí a příjmů máte.

Jak otevřít detektivní agenturu?

Chcete se dozvědět, jak otevřít detektivní agenturu? Náš článek s podrobnými tabulkami a výpočty vám bude užitečný.

♦ Kapitálové investice - 700 000 rublů.
♦ Návrat - 1,5-2 let

Vzpomeňte si na americké nebo britské detektivy, když obzvláště složitý a složitý zločin nebyl odhalen nikoli policií, ale soukromým detektivem.

A přesto jsou komedie, uprostřed spiknutí, kterému byl nešťastný detektiv, který byl najat na někoho, a místo toho se dostal do mnoha problémů.

A všechny oblíbené televizní seriály "Detektivní agentura" Moonlight "?

Konstantní nabírání inspirací spisovatelů a režisérů v podobě poctivého detektiva náhodou, protože v zahraničí detektivní agentury pracuje poměrně hodně, ale máme podobné business přežije velmi neochotně.

Pokud jste před 20 lety jste se zeptali "Jak otevřít detektivní agenturu?"Pak byste se zasmáli.

Dnes se stále více podnikatelů zajímá o takové podnikání.

Jak otevřít detektivní agenturu: obchodní výhody


Role soukromého detektiva je dnes zkoušena mnoha a proto existují vážné důvody, protože výběr detektivní agentury jako podnik má mnoho výhod:

 1. Abyste mohli otevřít soukromou detektivní agenturu, nemusíte mít policisty právní nebo pracovní zkušenosti.
 2. K této záležitosti se může bez výjimky podílet každý.
 3. Příležitost snadno najít své místo, protože v Rusku neexistuje tolik detekčních agentur, ve většině menších měst prostě neexistují.
 4. K zahájení startu potřebujete malé množství kapitálových investic.
 5. Důvěra lidí ve státní orgány činné v trestním řízení je ztracena každý den, takže soukromý detektiv má skutečné příležitosti k získání zaměstnání.
 6. Budete se moci zapojit do výnosného a velmi zajímavého podnikání, pokud rychle vytvoříte klientskou základnu.

Jak otevřít detektivní agenturu: nedostatky


Ale v tomto druhu podnikání existují pouze dva zjevné nedostatky:

 1. Omezená ve výběru prostředků: fotosemka, studium materiálů vztahujících se k věci (dokumenty, knihovní soubory, archivní dokumenty), externí sledování a výslech svědků.
  Vše ostatní je mimo zákon a za použití odposlechu nebo hledání v domově podezřelého, budete před zákonem zodpovědný.
 2. Nemůžete s sebou nosit střelné zbraně pro sebeobranu, a to navzdory skutečnosti, že se zabýváte rizikovou činností.
  Vaše cesty k ochraně: plynový kohout a gumový obušek.

A samozřejmě, takové organizace se musí snažit vytvořit klientskou základnu, protože ne všichni lidé chápou výhody kontaktování soukromého detektiva, ne oficiální policie.

Jak otevřít detektivní agenturu: reklama

"Podnikání bez reklamy je jako mrkání na dívky v naprosté tmě."
Stuart Henderson Britt

Podnikatelé, kteří se zajímají o toto téma, jak otevřít soukromou detektivní agenturu, se často ptají na rozumnou otázku, jak získat klientskou základnu a propagovat svou agenturu.

To je skutečně problém, protože:

 • detektivní podnikání musí být konspirační;
 • reklama v médiích je pro tento podnik drahá a neúčinná;
 • Opět jednou nezapomínejte na policii a daň na jejich existenci.

Přesto musíte inzerovat detektivní agenturu, jinak riskujete ztrátu zákazníků a bankrot.

Nejúčinnější způsoby reklamy jsou:

 1. Vývoj vašeho webu: s pomocí internetu zákazníci často vyhledávají soukromé detektivy. V seznamu služeb je nutné uvést ceny, ale ne přesné, ale plovoucí a vytvořit příspěvek: "Konečná cena závisí na podmínkách a složitosti zadání."
 2. Sociální sítě - jinak, aniž byste přitahovali zbytečnou pozornost, abyste se inzerovali sami.
 3. Reklamní letáky, které musíte požádat, aby hostitelské bezpečnostní firmy, banky, právní kanceláře vašeho města na vašem stánku.

Jak otevřít detektivní agenturu: plán kalendáře

Vzhledem k tomu, že není nutné provádět nějaké složité opravy v kanceláři nebo koupit vzácné vybavení pro otevření detektivní agentury, ve skutečnosti nejsložitější a zdlouhavější etapa pro vás je registrace a získání licence.

Pokud mluvíme obecně o časovém rámci, pak s náležitou péčí o otevření detektivní agentury může být po dobu 4-5 měsíců: