8 aktuálních atrakcí pro malé firmy

Sedm aktuální atrakce pro malé firmy: Elektrokarting laserové bludiště, questy, virtuální válka proti housenkám, s pískovištěm a dalších drahokamů.

Co ušetří lidé v krizi? Rusové přiznávají, že se mnohými způsoby odmítají. V TOP-3 seznamu úspor - zábavy (viz obr. 1)

A přesto zábava zůstává v oblasti zájmů malých a středních podniků. Nové dětské atrakce se objevují na otevřených plochách, v samostatných budovách, v nákupním centru. Analytici jsou si jisti, že tempo vývoje tohoto směru se v blízké budoucnosti zvýší. Zde jsou hlavní předpoklady, které z hlediska odborníků přispívají k posílení pozice zábavního průmyslu v naší zemi.

Zájem o "kotevní nájemníky" TRC

Přes krizi a rostoucí konkurenci se majitelé domů snaží přilákat co nejvíce návštěvníků do svých zařízení. Jejich spojenci jsou "nájemní nájemci", což přispívá k nárůstu počtu hostů. Do této kategorie patří majitelé atrakcí.

Podle společnosti Colliers International zaujímají operátoři zábavy druhé místo ve struktuře nákupních center (18%), druhé místo pouze v odvětví krásy (59%). Podle některých odhadů v blízké budoucnosti, mnoho nákupních center dá stravování a zábavu od 15 do 30% jeho plochy, jak odborníci zjistili, že obrovské oblasti zábavy mall provozu se zvýší o 15-25% (podle časopisu „atrakcí a zábavy“, Č. 21, 2016).

Dostupnost hotových obchodních schémat a nízkorozpočtových formátů

Pro začínající podnikatele není snadné nezávisle počítat ziskovost podniku. Františkáři s připravenými nabídkami pro otevírání jízdy se dostanou k záchraně.

"Licence je připravený a testovaný obchodní model. Obchodník kupuje projekt „na klíč“, jasně ví, co a jak se vyvíjet: tím, že se vyhýbá nástrahám a významně snižuje rizika,“- říká Anton Shchipachev, generální ředitel společnosti VIA BOWLING / hraní.

V segmentu atrakcí ready franšízy jsou vzácné, většinou vzdělávací areály dětské a realita jízdy virtuální, ale jsou zde i nové nápady: například povolení elektrokartinga.

Pro podnikatele, kteří nemají významný počáteční kapitál, mohou být levné zájezdy s nízkým rozpočtem dobré řešení:

 • trampolínová centra (velikost počáteční investice 4 miliony rublů)
 • laser tag - laserový paintball (od 2,5 milionu rublů),
 • soft play Play Soft Play nebo vývoj herních modulů (od 300 tisíc rublů).

Touha rodičů zapojit děti do užitečné zábavy

Sen moderních rodičů je "roztrhat" děti od gadgetů a televizorů. Z tohoto důvodu rostoucí poptávka po rozvojových atrakcích: lezecké stěny, trampolíny a lanové parky, freestyle areály atd.

Dochází k posunu zájmu o hrací automaty na sportovní zábavu: matky a tatíčky mají větší šanci dát dětem peníze na aktivní rekreaci.

Zde jsou nové dětské atrakce, které podle odborníků poptávka poroste.

Idea # 1 Elektrokardiografie

Dnes se na západě aktivně rozvíjí elektrokardiogram, ale v naší zemi zůstává exotické. Přesto profesionálové v zábavním průmyslu předpovídají pro něj skvělou budoucnost, protože je jiný

 • ekologická kompatibilita: neexistuje žádný výfukový systém, žádný hluk, nevyžaduje koordinaci s Pozhnadzor nebo vytvoření dalšího ventilačního systému
 • variabilita: "neobtěžuje se" (zejména pokud se čas od času změní konfigurace trasy)
 • po celou sezónu: nejsou žádné rozdíly v docházce v různých ročních obdobích.

Navíc je v naší zemi stále volné místo a ti, kteří otevřou první místa pro tuto velkolepou atrakci, jsou odsouzeni k úspěchu.

Samozřejmě, rozsáhlý projekt bude vyžadovat vážné investice: mezinárodní třídní elektro-kartingové centrum bude stát asi 40 milionů rublů (s výjimkou nákladů na renovaci budovy nebo budovy). Mini formát ("rychlý posun") pro TRC na začátku odborníků odhaduje 15-18 milionů rublů.

Současně existuje hotové řešení vyvinuté italskými výrobci elektrických karet: spojení se značkovou sítí získáním licence. Současně získává franchisant hotový podnikatelský koncept, včetně vývoje souvisejících směrů (veřejné stravování), marketingové a poradenské podpory.

Členství v klubu s velkým jménem umožňuje přilákat prestižní inzerenty. Pevné společnosti si vybírají známé značky jako reklamní partnery, včetně značkové sítě. To vytváří další příjmy.

Tato franšíza bude stát 2,5 milionu rublů. Roční licenční poplatky představují 4% obratu.

Idea č. 2 Laserový labyrint

Nezapomenutelné dobrodružství pro dospělé a děti slibuje laserový labyrint LASER QUEST. Jedná se o malý pokoj (18 m²), pronikající jasnými paprsky, tvořící bizarní vzorek protínajících se čar.

Úkolem účastníka atrakce je projít labyrintem bez zásahu do paprsků, najít klíč ke stopkám, upevněný na stěně u vchodu a poté, co se vrátíte, vypněte. Mise může být provedena třemi pokusy.

Přitažlivost umožňuje, aby se nějaký čas cítil jako hrdina akčního filmu nebo počítačové hry ve skutečnosti. Také v něm můžete soutěžit o rychlost průchodu labyrintu.

 • relativně nízká cena zařízení - od 250 000 rublů
 • kompaktnost
 • Dostupnost pro široké publikum (věk návštěvníků začíná od 5 let)
 • demokratické ceny: doporučená cena letenky je 200 rublů
 • dostupnost dodatečných zdrojů příjmů: prodávání, které si přejí videokazety svých dobrodružství v labyrintu
 • vysoká kapacita - až 30 lidí za hodinu a rychlá doba návratnosti - od 1 měsíce.

Nápad č. 3 - nabíjení mysli

Dalším slibným nápadem jsou hledání dětí. Jedná se o hru ve formátu "opuštění místnosti". Podmínky jsou jednoduché: tým hráčů je dočasně zablokován v místnosti, který může vystoupit, ze kterého mohou postupně vykonávat určité akce.

3 Komponenty úspěchu této atrakce, v závislosti na společnosti «iLocked - questy Vyberte místnost“ - neobvyklý nápad, zajímavý scénář a speciální atmosférické, který vytváří tematické hry a dekorací.

Pokud vytvoříte firmu od začátku, počáteční investice začínají od 800 000 rublů a vyšších: čím komplexnější jsou mechanismy a doprovod questu, tím větší jsou náklady. Doba návratnosti - od 6 měsíců. (v Petrohradě v průměru od šesti měsíců do osmi měsíců ve výši 200 her za měsíc za cenu 3 - 3,5 tisíc rublů za hru).

Začátek podnikatelů ochotně kupuje questy "na klíč" pro franšízu. Výhody:

 • ready-made skript, vybavení a dobře zavedený obchodní model
 • Podpora franchisora ​​od vzniku až po uvedení atraktivity
 • reklama pro partnery na webu vývojáře nápadu atd.
 • Většina úkolů pro děti je určena k hraní her v rozvojových centrech, což vám umožňuje rychle najít vhodný pokoj.

Idea # 4 Virtuální válka s housenkami

Kdo by si myslel, že vývojáři zážitků budou schopni sladit rodiče, kteří sní o roztrhání dědiců od počítačů a dětí, které chtějí trávit své dny hraním her! Řešením byla zábavná rodinná atrakce REALGAME.

Skládá se ze skříně o rozměrech 4 m². Namísto pohlaví - obrazovka, na níž projíždějí škodlivé housenky a nemilosrdně zžírají vidličku zelí. Úkolem hráčů je potápět co nejvíce housenek (v ideálním případě asi 200 za 2 minuty). Ukázalo se, že zbývající zahradní škůdci, kteří se změní v motýly, odletí, a pokud ne - se vesele rozesmáli při selhání hráčů.

 • je k dispozici i dětem: jednoduchá pravidla
 • splňuje potřeby publika dětí i dospělých
 • úsporné: malá cena za pronájem
 • tam je příležitost využít na pryč strany a svátky
 • relativně nízké počáteční investice - 360 000 rublů "na klíč"
 • rychlé období návratnosti
 • mnohem levnější než importované analogy.

Idea číslo 5 Nárazníkové lodě - atrakcí na vodě

Univerzální zábava pro děti i dospělé, vhodná pro venkovní a vnitřní použití. Důležitou podmínkou je přítomnost nádrže nebo otevřené nádrže.

Ve tvaru nárazníku je sníženým modelem tohoto plavidla. Určeno pro 1-2 osoby, takže přitažlivost je vhodná pro děti od 3 let, doprovázené jejich rodiči. Starší děti se s managementem vyrovnávají samy.

 • bezpečnost: boky lodi jsou vyrobeny z gumy, takže srážky nejsou strašné, i když se plavání odehrává v malém bazénu
 • novinka: správa lodí pro mnoho dětí ve zvědavosti, na rozdíl od známých strojů
 • trvanlivost: lodě jsou vyrobeny z odolného materiálu, který nevybledne a nedeformuje, jsou vybaven elektromotorem na bateriích. Většina produktů je zaručena nejméně 1 rok
 • relativně nízká počáteční investice: náklady na nárazník lodí domácí výroby začínají od 33 000 rublů.

Idea # 6 Sandbox se skvosty

Ti, kteří chtějí rozvíjet podnikání v oblasti rodinné zábavy, se budou těšit na franšízu "Poklady pirátů". Nápad vznikl v roce 2015 podnikatelem T. Popovou, který si koupil drahokamy pro své vlastní dětské hry. Když si všiml zájmů dětí na barevné kameny, přišla s pískem se zázrakem s drahocennou náplní. Dnes jsou ve více než 15 městech.

 • snadnost implementace: atraktivita je orientována na nákupní středisko
 • nízká úroveň počáteční investice: 130 000 rublů (bez nákladů na nájemné a plat zaměstnanců)
 • malé pronájmy: pískoviště zaujímá 8 m²
 • možnost dodatečných příjmů z prodeje kamene pro sbírky
 • absence licenčních poplatků
 • zábava: kolem pískoviště neprojde tiše žádný návštěvník
 • příležitost rozvíjet podnikání s pomocí franchisora

Se správnou organizací podnikání můžete získat od 120 000 rublů čistý zisk za měsíc.

Idea № 7 Lety v aerotrub

Tento pocit se cítí blízko padáku, ale je mnohem bezpečnější a je přístupný i pro děti. To spočívá v účinku volného pádu, který zažívá osoba uvnitř instalace.

Obecně platí, že potěšení není levné: koupit aerodynamický tunel bude muset zaplatit v průměru 10 milionů rublů. Navíc zásoby spotřebního materiálu pro vznětové motory s vnitřním spalováním (zhruba 150 000 rublů za měsíc), vybavení návštěvníků, zaplacení instruktora padáku a vybavení pro údržbu zařízení atd.

 • atrakcí - skutečný "magnet" pro sportovní fanoušky
 • je pro mládež atraktivní novinkou pocitů
 • Můžete si prodávat dárkové certifikáty

Odborníci tvrdí, že díky kompetentně postavené marketingové strategii můžete dosáhnout 2 let zpětného odběru. Tato atraktivita je však stále určena pro megacities, kde je více potenciálních návštěvníků a vyšší úroveň příjmů obyvatelstva.

Číslo nápadu 8

Nedávno mezi novými dětskými atrakcemi je zábavná lezecká stěna jednou z nejoblíbenějších. Touha děti vyšplhat na svislých plochách, pokušení stěn, simulující kameny, které lze vidět z dálky - to vše zvyšuje návštěvnost na horolezeckou stěnu a dělat to nejpopulárnější místo v obchoďáku.

 • nízký nájem: zabírá málo místa, mohou být umístěny v „nepohodlné“ K dalším místům nájemníků (tedy na prázdný prostor v blízkosti výtahů, v blízkosti eskalátorů, válce, rollerdromes)
 • Neobtěžujte se návštěvníky, protože má spoustu možností pro cesty, které mohou být čas od času změněny
 • nejsou zde žádné spotřební a provozní náklady
 • rychle se vyplácí (asi 3 měsíce).

Takže zábavní trh má dostatek nápadů pro podnikání. Ale aby se zajistilo, že atrakcí pro návštěvníky potěší a přináší zisk, doporučujeme je zakoupit od důvěryhodných dodavatelů s dobrou obchodní pověstí a také zkontrolovat dostupnost certifikátů pro materiály a bezpečnostní vybavení.

Business od nuly: mini-atraktivity pro děti

Podnikání spojené s zábavou pro děti prosperuje. Tak to vypadá zvenčí. Promluvme si o jednom ze svých směrů - o dětských mini-atrakcích, které mohou být umístěny jak v otevřené oblasti v teplé sezóně, tak uvnitř velkého nákupního centra. Jaká je rentabilita takového projektu a kolik byste do něj měl investovat?

Registrace a organizace obchodu

Obchod na atrakcích pro děti opravdu přitahuje. Je to snadné, není nutné mít odborné znalosti a dovednosti, nemusíte získat licenci.

Ti, kteří již dlouhou dobu spojují své životy se zábavou pro děti, často říkají, že ziskovost je tak vysoká, že návratnost se uskuteční za dva až tři měsíce. Zda je tomu tak, je nutné pečlivě vypočítat obchodní plán.

Požadovaná dokumentace

Zpočátku se budete muset zaregistrovat jako individuální podnikatel. Do doby, než to trvá déle než dva týdny. Nemá smysl registrovat společnost jako právnickou osobu.

Trvá více času a není tak finančně výhodné. Navzdory skutečnosti, že pro takové činnosti není vyžadována žádná licence, dohlížejí orgány pro kontrolu kvality a technického stavu zařízení. Přesto, jakákoli atrakce je spojena se zdravím člověka a měla by být v dobrém stavu.

Organizace, které umožní instalaci a používání technologie, jsou

 • obec (nebo správa parku / nákupního centra a podobně, v závislosti na zvoleném místě);
 • Gostehnadzor;
 • SES.

Seznam dokumentů ke schválení je připraven v předstihu:

 1. Technické certifikáty pro výrobky.
 2. Osvědčení o shodě.
 3. Závěr ze SES, že jízdy odpovídají bezpečnosti.
 4. Doklady pro pojištění.

Jsou zasílány do společnosti Gostehnadzor, navíc mají na svých rukou podrobné portfolio. Jedná se o složku s popisem technologie a fotografií vysoké kvality.

Postup získání povolení se uskutečňuje v několika fázích:

 • předkládání dokumentů;
 • kontrola prováděná inspektorem;
 • technická kontrola;
 • registrace.

Umístění atrakcí

Skvělé je místo, kde se nachází zábavní park. I když se jedná o tři nebo čtyři malé stroje pro děti, je stále velmi důležité je umístit tak, aby nebylo uvolněno od zákazníků.

Neexistuje tolik možností:

 1. Parkovací zóna.
 2. Hřiště v nákupních centrech.
 3. V nákupních centrech.
 4. Samostatné pokoje.

Nejdražší projekt je pronájem samostatné místnosti a vytvoření vlastního zábavního parku pro batolata. První dva budou moci profitovat pouze za příznivých povětrnostních podmínek, například od dubna do září. Tady však každý nezávisle dělá výběr v závislosti na možnostech.

Výhodná mini-atrakce

Zvažte miniatury, které jsou dnes populární. Faktem je, že naše parky velmi pomalu přecházejí na nová zařízení.

Hlavní problémy jsou:

 • vysoká cena;
 • nízká kvalita výrobků;
 • rychlé zastarávání.

K dnešnímu dni velmi populární:

 1. Jednokolejové vlaky.
 2. Mini kolotoč.
 3. Nárazníkové lodě.
 4. Houpací židle elektromechanické.
 5. Trampolíny.
 6. Labyrinty.

U lodí bude vyžadován další bazén. To jsou nejoblíbenější atrakce pro děti.

Vybavení a servis mini-atrakcí

V Rusku dnes vyrábí spousta zařízení a nemusí se dovážet z jiných zemí. Každá atrakcí je z hlediska bezpečnosti bezpečně vybavena. Doplňují je pásy, například houpací nebo lodní, rošty a mříže, jako jsou trampolíny a labyrinty.

Pro údržbu zařízení se doporučuje uzavřít smlouvu se společností, která se zabývá opravou a údržbou atrakcí. Bez čekání na poruchu je nutné zařízení zkontrolovat poměrně často, protože se používá denně.

V každém regionu existují normativní akty, které specifikují proces služby. Trampolíny splňují své požadavky: mohou být vyrobeny pouze z nylonu nebo polyvinylchloridu.

Zaměstnanci

Počet zaměstnanců přímo závisí na složitosti zařízení, jeho množství a dostupnosti jízdenky nebo systému karet. Některé parky mini-atrakcí pracují na plastových kartách, které jsou doplněny. V tomto případě nemá smysl pro samostatného zaměstnance pro stejné rockery, ale budete muset sledovat děti na takových atrakcích jako vlak nebo kolotoč. Toto je bezpečnostní problém.

Jejich kvalifikace bude do značné míry záviset na kvalitě služeb a bezpečnosti zákazníků. Například při silném větru (pokud je park s atrakcemi umístěn pod širým nebem) je zakázáno používat trampolíny a pracovníci musí o tom vědět.

Přilákat zákazníky

Když umístíte park na přeplněném místě, můžete přitáhnout zákazníky prostřednictvím jasných značek.

Finanční složka podniku

Nejdůležitější otázkou pro každou firmu je její návratnost. Je to dosaženo kvůli velkému množství faktorů, není možné předvídat vše, ani zkušený podnikatel. Počítáme, kolik stojí za otevření malého zábavního parku.

Náklady na otevření a údržbu

Položky výdajů za toto podnikání jsou:

 • pronájem prostor;
 • provádění dokumentů;
 • nákup atrakcí;
 • komunální platby;
 • mzdy zaměstnanců;
 • údržba strojů.

Nákup je nejdražší. Náklady na jednu atrakci se pohybují od 60 000 rublů. Houpací stroj v podobě stroje bude stát ve výši 90 000 a trampolína - z 200 000 rublů. Mini-vlaky pro děti, které přinášejí dobrý příjem, stojí asi půl milionu.

Počítat, kolik jízd je požadováno, stanovte rizika ve výši 10%. Zpravidla je částka pro otevření 3-4 milionů rublů. Možná, že někteří zvládnou a dva miliony, to vše závisí na ambicích podnikatele.

Výše budoucích příjmů

Každá atrakce, v závislosti na funkčnosti a umístění může přinést měsíční příjem od 20 000 do 50 000 rublů. Některé technologie přinášejí více, ale je třeba vzít v úvahu i náklady na služby. To je slušné množství, a pro soběstačnost s těmito příležitostmi můžete jít docela rychle. Navíc očekávejte, že se ziskem budou muset zaplatit účty za služby a platit zaměstnance.

Doba návratnosti

Výnosnost tohoto podnikání je poměrně vysoká.

Podnikání spojené s dětskými atrakcemi je dnes velmi populární. Každý rok se zvyšuje o 10-20%, což naznačuje nárůst poptávky. Pokud je vše pečlivě počítáno, nebude s ním žádné problémy.

Vlastní podnikání: dětské atrakce

Takové podnikání je dárcem pro bývalé trenéry a učitele tělesné výchovy, kteří mají pedagogické dovednosti a jsou schopni organizovat děti. Děti pod dozorem profesionála nebudou vystaveny riziku úrazu. A co je nejdůležitější: atmosféra v takovém dětském hřišti se bude lišit od atmosféry, kterou může číst indiferentní platitel, který čte křížovky.

Během prvního měsíce práce v tomto oboru dosáhnete bodu zlomu. Přitahuje?

Výnosy za rok jsou na trhu v průměru jeden a půl milionu rublů.

Pracujete jako IP na zjednodušenou daň. Registrace IP trvá v průměru týden až dva roky a není to složité dělat sami. Žádné zvláštní utrpení, ale to bude stát - povinnost státu. Firmy, které se zavázaly zaregistrovat IP, zveličují složitost procesu otevírání a registrace nejjednodušší formy podnikatelské činnosti.

 • 1. Podnikání v atrakcích pro děti: Jaké oprávnění jsou vyžadována?
 • 2. Obchod na atrakcích pro děti: Jak ušetřit na nájemném?
 • 3. Podnikání na atrakcích pro děti: Jaké dokumenty jsou potřebné pro technologii?
 • 4. Podnikání v dětských atraktivitách: Co je s nimi zjišťováno?
 • 5. Obchod na dětských atrakcích: Vaše výdaje:
 • 6. Tajné materiály: nikdo neví, že můj dům létá...

Záleží na tom, kdo je vlastníkem území, na kterém umístíte bod na otevření atraktivity. Zvažte možnosti. Pokud místo patří městu, obraťte se na místní úřady. Jedná se o okresní správu, městskou vládu, kontrolní oddělení pro zlepšení města.

Pokud území, které umístíte atrakcí, patří do správy parku kultury a rekreace, rozhodnete se o všech záležitostech a obejdete město. Kromě správy parku rozhodujete o podnikání s hlavním kulturním oddělením města.

Chcete-li projít příklady, připravte si portfolio, které by mělo obsahovat (1) dokumenty pro zakoupené zařízení a (2) fotografie samotného zařízení.

Než začnete, musíte studovat následující dokument: "Pravidla pro výstavbu a provoz atrakionnoy zařízení." Tento dokument byl vypracován Ministerstvem pro mimořádné události a je řádem 1. března 2006. Ti, kteří o to mají zájem, musí mít v Gospromnadzoru informace.

Extrémně rozšířená praxe, která je rozdělena mezi představitele samotných účastníků trhu. Mezi vámi a pronajímateli je smlouva o pronájmu dvou metrů od oblasti. Toto je pro oficiální dokumenty. A zbytek dokladů je prostě... nepočítáno. To v žádném případě nemohu komentovat. Dokonce podle stejných hráčů na trhu, často podle smlouvy mezi pronajímatelem a vámi (ústní), neplatíte první měsíc nájemného. Hráčům se doporučuje, aby požadovali takové ústupky pro sebe.

osvědčení o shodě s bezpečnostními požadavky;

osvědčení o shodě s normami;

Kromě toho, jestliže to není banální trampolína, ale elektrický vůz, pak před tím, než dítě sedí, musí projít elektrickým vozidlem dvě etapy úředního testování: (1) zkoušky a (2) testy.

Tato přípravná fáze elektrických vozidel se koná v centru certifikace výrobků a systémů řízení jakosti - tedy ve státním podniku Prombezopasnost.

Častěji se opírají o elektrické automobily. Každé vozidlo musí mít bezpečnostní pásy a na něm musí být vyznačena věková kategorie dítěte-cestujícího.

Poté dostanete na své ruce přístroj, který vám umožní pracovat.

Nákup zařízení (viz níže);

Pronájem území a "garáž" pro skladování.

Nepotřebujete reklamu. Místo toho je v blízkosti bodu jasný sloup, hlasitá, ale kvalitní hudba, světlé trička a čepice u účastníků atrakce a malé ceny pro děti.

Ceny a elektrická vozidla jsou různé, ale neukládejte, nakupujte levnou a nekvalitní věc na čínském trhu, o kterém víte, že je taková, že se rozpadá a způsobí spoustu potíží svým majitelům. Průměrná cena (v závislosti na výrobci) je následující: z 10 tisíc rublů za elektromobil jednodušší až 50 tisíc rublů pro italský model. Budete mít tři nebo pět kusů, abyste dokončili mini-park zajímavostí. Trampolíny, mimochodem, stojí stejný se stejným rozpětím cen.

Při výběru trampolíny nebo kopce si pamatujte, že jsou pouze dva povolené materiály, z nichž lze tyto výrobky vyrobit:

Nedoporučujeme kupovat výrobky z tzv. Polyesterového plastu. Kvůli nedostatku ekologické kompatibility je v mnoha zemích zakázáno a vlna může kdykoli přijít.

Dokumenty pro trampolíny začaly vyžadovat to samé jako u elektrických vozidel. Stalo se to proto, že byly uznávány jako předměty zvýšeného nebezpečí. Velká plachta trampolíny vede k tomu, že se silnými poryvy větru dokáže "vyletět", převrátit a pokrýt lidi a přetáhnout je jako padák na desítky metrů. Když se při špatném krému staly častější případy, trampolína byla uznána za vážnou atrakci vyžadující závažné kontroly.

V sezóně budete pracovat s maximálním přínosem, je to teplá sezóna, ale když skončí, mnozí jdou pod křídlem nákupního centra s velkými plochami a nadále vydělávají. Hodně štěstí!

Nazarenko Elena

* Článek je starší než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Vlastní podnikání: dětské atrakce

Takové podnikání je dárcem pro bývalé trenéry a učitele tělesné výchovy, kteří mají pedagogické dovednosti a jsou schopni organizovat děti. Děti pod dozorem profesionála nebudou vystaveny riziku úrazu. A co je nejdůležitější: atmosféra v takovém dětském hřišti se bude lišit od atmosféry, kterou může číst indiferentní platitel, který čte křížovky.

Během prvního měsíce práce v tomto oboru dosáhnete bodu zlomu. Přitahuje?

Výnosy za rok jsou na trhu v průměru jeden a půl milionu rublů.

Pracujete jako IP na zjednodušenou daň. Registrace IP trvá v průměru týden až dva roky a není to složité dělat sami. Žádné zvláštní utrpení, ale to bude stát - povinnost státu. Firmy, které se zavázaly zaregistrovat IP, zveličují složitost procesu otevírání a registrace nejjednodušší formy podnikatelské činnosti.

Obchod na atrakcích pro děti: Jaké oprávnění jsou vyžadována?

Záleží na tom, kdo je vlastníkem území, na kterém umístíte bod na otevření atraktivity. Zvažte možnosti. Pokud místo patří městu, obraťte se na místní úřady. Jedná se o okresní správu, městskou vládu, kontrolní oddělení pro zlepšení města.

Pokud území, které umístíte atrakcí, patří do správy parku kultury a rekreace, rozhodnete se o všech záležitostech a obejdete město. Kromě správy parku rozhodujete o podnikání s hlavním kulturním oddělením města.

Chcete-li projít příklady, připravte si portfolio, které by mělo obsahovat (1) dokumenty pro zakoupené zařízení a (2) fotografie samotného zařízení.

Než začnete, musíte studovat následující dokument: "Pravidla pro výstavbu a provoz atrakionnoy zařízení." Tento dokument byl vypracován Ministerstvem pro mimořádné události a je řádem 1. března 2006. Ti, kteří o to mají zájem, musí mít v Gospromnadzoru informace.

Obchod na atrakcích pro děti: Jak ušetřit peníze na pronájem?

Extrémně rozšířená praxe, která je rozdělena mezi představitele samotných účastníků trhu. Mezi vámi a pronajímateli je smlouva o pronájmu dvou metrů od oblasti. Toto je pro oficiální dokumenty. A ostatní dokumenty jsou jednoduché. nejsou vzaty v úvahu. To v žádném případě nemohu komentovat. Dokonce podle stejných hráčů na trhu, často podle smlouvy mezi pronajímatelem a vámi (ústní), neplatíte první měsíc nájemného. Hráčům se doporučuje, aby požadovali takové ústupky pro sebe.

Podnikání v dětských atrakcích: Jaké dokumenty jsou potřebné pro technologii?

Osvědčení o jakosti;
osvědčení o shodě s bezpečnostními požadavky;
osvědčení o shodě s normami;
technický pas.
Kromě toho, jestliže to není banální trampolína, ale elektrický vůz, pak před tím, než dítě sedí, musí projít elektrickým vozidlem dvě etapy úředního testování: (1) zkoušky a (2) testy.

Tato přípravná fáze elektrických vozidel se koná v centru certifikace výrobků a systémů řízení jakosti - tedy ve státním podniku Prombezopasnost.

Obchod na dětských zajímavostech: Co je s nimi špatné?

Častěji se opírají o elektrické automobily. Každé vozidlo musí mít bezpečnostní pásy a na něm musí být vyznačena věková kategorie dítěte-cestujícího.

Poté dostanete na své ruce přístroj, který vám umožní pracovat.

Obchod na atrakcích pro děti: Vaše výdaje:

Nákup zařízení (viz níže);
Registrace IP;
Jednodenní daň;
Pronájem území a "garáž" pro skladování.

Nepotřebujete reklamu. Místo toho je v blízkosti bodu jasný sloup, hlasitá, ale kvalitní hudba, světlé trička a čepice u účastníků atrakce a malé ceny pro děti.

Ceny a elektrická vozidla jsou různé, ale neukládejte, nakupujte levnou a nekvalitní věc na čínském trhu, o kterém víte, že je taková, že se rozpadá a způsobí spoustu potíží svým majitelům. Průměrná cena (v závislosti na výrobci) je následující: z 10 tisíc rublů za elektromobil jednodušší až 50 tisíc rublů pro italský model. Budete mít tři nebo pět kusů, abyste dokončili mini-park zajímavostí. Trampolíny, mimochodem, stojí stejný se stejným rozpětím cen.

Tajné materiály: nikdo neví, že můj dům létá.

Při výběru trampolíny nebo kopce si pamatujte, že jsou pouze dva povolené materiály, z nichž lze tyto výrobky vyrobit:
polyvinylchlorid
nylon.

Nedoporučujeme kupovat výrobky z tzv. Polyesterového plastu. Kvůli nedostatku ekologické kompatibility je v mnoha zemích zakázáno a vlna může kdykoli přijít.

Dokumenty pro trampolíny začaly vyžadovat to samé jako u elektrických vozidel. Stalo se to proto, že byly uznávány jako předměty zvýšeného nebezpečí. Velká plachta trampolíny vede k tomu, že se silnými poryvy větru dokáže "vyletět", převrátit a pokrýt lidi a přetáhnout je jako padák na desítky metrů. Když se při špatném krému staly častější případy, trampolína byla uznána za vážnou atrakci vyžadující závažné kontroly.

V sezóně budete pracovat s maximálním přínosem, je to teplá sezóna, ale když skončí, mnozí jdou pod křídlem nákupního centra s velkými plochami a nadále vydělávají. Hodně štěstí!

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

6 atrakcí, které vám přinášejí zisk

Věnujeme pozornost 6 letních atrakcí, které vám přinášejí zisk. Samozřejmě za předpokladu řádné organizace, včetně úspěšného umístění, kvality přitažlivosti a úrovně práce provozovatelů.

Trampolína

Pokud se zeptáte podnikatele, který z atrakcí v jeho mini-parku je nejspolehlivější a nejspolehlivější z hlediska výdělku, pak na oplátku jistě slyšíte - trampolínu - snímek! A trampolíny jsou tak oblíbené pro děti, a pokud je to také s kopcem - žádné dítě nemůže projít takovým zázrakem.

Instalace trampolínové skluzavky na libovolné přeplněné místo s dětmi jistě přinese zisk. To je tak osvědčený obchod, který lze srovnávat s kulečníkem.

Trampolíny

Kolik peněz potřebujete pro trampolíny?

Recept na úspěch v tomto případě je velmi jednoduchý. Je zakoupena trampolína, která stojí od 300 000 r. Cokoliv, co je levnější, zpravidla nevypadá moc zajímavě, což znamená, že přitahuje méně pozornosti. Šoupátko musí být velké, stejně jako samotná trampolína, a děti se k ní znovu a znovu dostanou. Během letní sezóny některé děti skočí na stejnou trampolínu nejméně 20krát a rodiče nechávají několik tisíc rublů za jednu atrakci.

Výhodou trampolíny je, že funguje i ve spacích oblastech města. Čím více mladých rodin žije v okrese, tím lépe. Z tohoto důvodu je pro tuto atrakci hodně místa.

Návrat na trampolínu, pokud je místo úspěšné, není delší než 2 měsíce.

Dalším osvědčeným zážitkem je vždy střelnice. Nejdříve mluvíme o klasickém, pneumatickém pomlčce. V každém letovisku, na každé pláži a na městském parku jsou neustále žádané střelecké galerie. Kdekoli se spousta turistů točí, střelecké galerie jsou neustále plné šípů.

Kolik můžete získat tím, že otevřete fotogalerii

Týři jsou ziskové, protože jsou stejně zajímavé jak pro muže, tak pro ženy. Náklady na hru zpravidla nepřesahují 50 rublů, což je vynikající návnada. Ale koneckonců, jeden výstřel nikdy nekončí, takže průměrný zákazník opustí nejméně 300 rublů v pomlčce.

Kolik peněz potřebuje k otevření střelecké galerie

Pro začínajícího podnikatele je střelecká galerie atraktivní tím, že vyžaduje minimální počáteční náklady. Často, otevřít stan s pneumatikou to trvá ne více než 100 tisíc rublů, a všechny investované mohou vyplatí pro pár městských oslav (9. května, den mládí).

Mobilní 5-d kino

Pro některé z nich se může zdát, že 5-d atraktivity jsou už dlouho mimo módu. Ano, vzrušení už neexistuje, ale podnikání stále vytváří příjmy. Děti mají rádi tuto zábavu a rodiče si s sebou mohou vzít. 5-d atrakcí (nebo 7-d) může být bezpečně nazýváno rodinnou zábavou. Na rozdíl od skutečných atrakcí v parku se 5-d kina zdá naprosto bezpečná a přitom nemají žádné vzrušení.

V našem městě (100 tisíc obyvatel), po dobu 5 let, od jara vystupují 5-d kino a na stejném místě. A návštěvnost si nestěžuje. Když neprocházíte, můžete vždy vidět několik lidí, kteří čekají na frontu. Hlavním kritériem úspěchu je aktualizovat skladby včas a zákazníci se opět vrátí.

Krok za krokem plánuje otevření 5-d atrakcí (nebo 7-d)

Můžete si vybrat dva formáty práce - stacionární, kdy je atrakcí vždy na jednom místě a mobilní, když se kino pohybuje přes malé regionální města a města. První možnost je dobrá, protože vyžaduje méně potíží a získává pravidelné zákazníky. Existuje však i mínus - s časem, zábava se stává nudným a kino začíná přinášet menší zisk. Mobilní stejný formát práce, opačný, náročnější na práci, ale organizátor vždy obdrží super-zisky. Od příchodu takového zázraku-zábavy v každé vesnici způsobuje bouřku pozitivních emocí mezi místními obyvateli a 2-3 dny od těch, kteří si přejí, aby tam nebylo uvolnění.

Katapult (blob)

Možná, že jedna z nejpozoruhodnějších a vzrušujících atrakcí na pláži je vodní katapult nebo blob. Nastavení takových věcí na každé pláži způsobí bouřku obdivu a davy, které chtějí získat adrenalin nebo se jen předvádějí na veřejnosti.

Přilnavost se skládá pouze ze dvou částí: skoková věž a nafukovací polštář, jako trampolína. Délka podušky (BLOB) je v průměru 6 metrů a šířka -. Ne menší než 2,5 m rozmezí let katapult je závislý na výšce pádu a hmotností na lyžích.

Kolik můžete vydělat za vodní katapult?

Průměrná cena skoku z blobu je 200 rublů. Pro jednoho zákazníka to trvá déle než 10 minut, včetně instrukcí, školení, oblékání vesty a samotného skoku. Pro jeden plážový den může přitažlivost trvat až 35 lidí a vydělat 7000 rublů.

Přímo samotný vodní katapult lze zakoupit na internetu a věž si můžete objednat u jakékoliv místní továrny, která provádí svařování kovových konstrukcí.

Potíže v tomto případě

Hlavní potíž v tomto případě je "vyřadit" povolení k instalaci atrakce. V závislosti na tom, kdo vlastní část pláže, měli byste se obrátit na místní správu nebo na vlastníka pozemku (nebo spíše na nájemce).

Na rychlém splácení může být spočítán pouze v resortových městech, kde je vždy spousta rekreantů připravených utrácet peníze na zábavu. Na městských plážích v centrální zóně Ruské federace nebude kvapka fungovat déle než měsíc kvůli povětrnostním podmínkám.

Flyboard - extrémní voda z budoucnosti

Pronájem letounu (Flyboard) - obchodní myšlenka pro rekreační střediska. Jedná se o mega-létající novinkou, která zachycuje pozornost absolutně všech turistů.

O Flyboard (Flyboard)

Flyboard je deska s vodním paprskem, která díky botám na vodní dělo umožňuje stoupat nad hladinu vody na 10 metrů. Kolečkové brusle může nejen vylézt, ale také ponořit se do vody. Vypadá to velmi cool a neobvyklé. Následující video ilustruje princip flyboard:

Práce celého systému pochází z motoru hydrocyklusu.

Pokud si nainstalujete podobný pronájem v resortu jako Yalta nebo Soči - od těch, kteří si přejí, nebude uvolněno.

Kolik si můžete vydělat na flaborarde

Průměrná cena za pronájem 15 minut je 3000 rublů. Dokonce i když v den pronájmu pouze 5 lidí, příjmy budou 15.000 rublů. Za 20 až 25 dní práce můžete pomoci asi 350 000 rublů a za tři letní měsíce - více než milion. I když ve skutečnosti, příjem může být 2-3 krát více, pokud je počet rolovaných za den 10-12.

Jedinou nevýhodou atraktivity je její cena. Pro soupravu, která obsahuje lepenkovou desku, boty, hadici o délce 18 m, potrubní konektor k motocyklu bude muset položit nejméně 250 000 rublů. Navíc musíte koupit tryskové lyže, které zdvojnásobí výši investice.

Přitahovací "žebřík" a "horizontální lišta"

Držitelé záznamů o sběru čistých zisků na masových festivalech jsou atraktivitou "horizontální lišta" a "žebřík". Naneštěstí jsou stále v poptávce, ačkoli nejsou dlouho považovány za novinky.

Atrakce jsou vždy shromažďovány davem lidí, je jen nutné vyzkoušet si lezení po žebříku nebo se na několik minut držet na rotujícím vodorovném pruhu.

Kolik můžete získat na atrakci

Pro jednu jasnou dovolenou mohou být náklady investované do nákupu baru nebo schodů splaceny 2 až 3 krát. Hrubý výpočet:

 • Cena letenky je 100 rublů. (2 pokusy jsou uvedeny)
 • Počet pokusů za den - 200
 • Výnos - 20 000 rublů.

I kdyby se někdo mohl dostat do hlavní ceny (například do mobilního telefonu), pořadatel stále zůstává na zisku.

Protože potřebujete peníze na přitažlivost

Nákup nové atrakce bude stát 8-10 tisíc rublů, ale najdete a b. y. možnosti. V každém případě jsou výdělky zcela závislé na zaměstnanci přitažlivosti. Potřebujeme člověka, který ví, jak pracovat s veřejností, aktivní a smysl pro humor.

Nejlepší místa k umístění atrakcí jsou nábřeží v resortových městech. Turniket nebo schodiště zde běží nejméně 100 dní v roce (v době prázdnin). Nejtěžší věcí v tomto případě je vyřadit místo pro umístění atrakce. Obvykle jsou místa s vysokou dostupností (totiž místa, která potřebujeme), pokud jde o nájemné, zdaleka levná.

Podnikatelský nápad: organizování dětských atrakcí na dovolené

Obsah podnikatelského nápadu

Relevance podnikatelského nápadu

V Rusku se oslavují svátky široce - od nového roku, který končí dnem města. Vedle každoročních termínů se konají také různé veletrhy a hromadné slavnosti. Jsou organizovány jak správními orgány, tak soukromými komerčními podniky. Na velkých akcích jsou děti spokojené se zábavními zónami - to je místo vašich příjmů.

Vyzvěte správní orgány a společnosti, aby organizovaly akce pro děti. Jedná se o výnosný obchod, relevantní po celou dobu.

Děti milují jízdy, takže tato práce bude vždy výnosná

Náklady a zisky

Výše výdajů na organizaci atrakcí bude 100 000 s nájemnými cenami. Při jejich nákupu bude částka růst až 320 tisíc rublů a výše - záleží na množství a kvalitě těchto. Průměrný zisk činí asi 80 000 rublů měsíčně. Doba návratnosti - 2 měsíce.

Náklady na začátku: přibližný výpočet pro Čeljabinsk

Náklady na začátku provozu, kde jsou pronajaty jízdy:

Náklady na začátku provozu, kde jsou zakoupeny jízdy:

Měsíční náklady

Oprávnění a dokumenty

Zvláštní povolení pro podnikání není nutné. Ale na vašich rukou musíte mít technický pas, bezpečnostní certifikáty a korespondenci pro jízdy, smlouvu o koupi nebo pronájmu. Certifikáty společně s balíčkem uzavřených dokumentů obdržíte od dodavatele nebo pronajímatele atrakcí.

Obchodní registrace

Chcete-li organizovat podnikání na atrakcích, zaregistrujte se jako samostatný podnikatel v daňové inspekci ve vašem městě. Vyberte zjednodušený daňový systém ve výši 6% výnosů nebo 15% zisku. Kód OKVED vhodný 93.29 - Zábava a zábava ostatní.

Seznam základních dokumentů pro registraci IP

 • Žádost o státní registraci fyzické osoby jako samostatného podnikatele (formulář č. P21001)
 • Kopie ruského pasu
 • Potvrzení o zaplacení státního poplatku

Výběr místnosti

Z hlediska možností považujeme možnost, kdy podnikatel získává na místě atrakcí. Jinými slovy, cílem podnikatele je předem přizpůsobit se městským událostem, veletrům, slavnostním termínům. Jsou vám poskytnuty tok lidí a klientů, mají jen čas sloužit.

Obchodník nakupuje zařízení nebo jej dlouhodobě pronajává. Existuje otázka skladování: je zapotřebí spíše velký sklad. Atrakce jsou vyřešeny a mohou být uloženy kompaktněji, trampolíny jsou odfouknuty. Plocha 30-40 metrů čtverečních je dostatečná, aby vyhovovala 3-4 atrakcím. Sklad by měl být dobře střežen.

Zařízení

Pokud máte v plánu koupit atrakce, zařízení bude největší část nákladů. Pokud si je půjčíte na pronájem, zařízení bude potřebovat pouze 7000 ₽.

Jak vybrat dodavatele

Pokud si vyberete dodavatele k pronájmu, jízdy budou již použity. Zkontrolujte kvalitu a výkon, požádejte o zkušební jízdu - nepotřebujete zbytečné problémy. Pronajímatel musí poskytnout smlouvu, osvědčení o bezpečnosti, kvalitě, shodě a technickém pase.

Vy i rodiče dětí si musíte být jisti bezpečností zajímavostí

Pokud se rozhodnete koupit atrakce, doporučujeme ušetřit na nákupu. Jedná se o dlouhodobou investici, takže najdete kvalitní nové vybavení. Podívejte se na vážné zahraniční společnosti nebo domácí výrobce na internetu. Všechny dokumenty musí rovněž potvrdit bezpečnost a kvalitu jízd.

Zaměstnanci

Operátoři jsou potřební k řízení atrakcí. Pokud jsou vaše atrakce daleko od sebe, najmete jeden pro každý. Pokud se nachází vedle sebe, stačí jeden nebo dva zaměstnanci. Dodávka zařízení je svěřena logistické společnosti, auditor je čtvrtletně předáván na dálku.

 • Provozovatelé dětských atrakcí (3 osoby) - 54'000 Опера
 • Účetní (částečný úvazek) - 4'000
 • Celkem - 58'000 ₽

Jak inzerovat podnik

Nejlepší propagací dětských atrakcí jsou děti, které se na ně dívají. Návštěvníkům bylo mnoho, stoupalo na nejpalčivějších místech událostí. Vyberte si jasné a velké atrakce, které budou jasně viditelné z jakéhokoli místa.

Aby byl tento obchod úspěšný, je důležité najít kanály, odkazy a souhlasit s účastí na mnoha svátcích a veletrzích. V tomto případě bude pracovat pouze osobní odvolání zainteresovaných osob.

Perspektem organizátora zábavních jízd je otevření vlastního parku již se stacionární, nikoliv off-site zábavy.

Jak vydělat peníze na atrakcí pro děti?

Pokud chcete pracovat 6 měsíců v roce, můžete se pokusit začít podnikat.

Jedním z typů sezónního podnikání je podnikání na atrakcích pro děti, které se v teplé sezoně těší zvláštní popularitě.

Spravedlně se takový podnik vyplatí a přinese dobrý příjem za půl roku (duben - září), zejména pokud se nachází v letovisku. Zjistíme, jak uspořádat zábavní centrum s dětskými atrakcemi.

Výběr vybavení

Nejprve musíte určit umístění dětského zábavního centra. V závislosti na tom, kde se bude nacházet (venku nebo uvnitř), je nutné vybrat potřebné atrakce. Můžete si vybrat síly v síti i bez opuštění domova. Co mám vzít v úvahu při výběru atraktivity? To je jeho materiál a dostupnost vašich peněz, které lze vynaložit na organizaci podnikání. Je lepší vybrat vysoce kvalitní atrakce, protože dřív nebo později bude provedena kontrola. Majitel je zodpovědný za jejich vozidla a jejich bezpečnost.

Pokud je zábavní centrum pod širým nebem, stojí za to věnovat pozornost různým mechanizovaným atrakcím dětí (horská dráha, kolotoč), trampolíny, střelecké galerie. Obzvlášť oblíbené je lanový park. Nezapomeňte na elektromobily, které jistě přitahují děti i dospělé.

Dětské zábavní centrum, které se nachází v místnosti, musí být vybaveno simulátory, různými zařízeními, včetně ceny, hudby, leteckého hokeje. Malé trampolíny a houpačky mohou být také umístěny v takovém středisku. Pokud to dovolí oblast, nainstalujte mini-golf nebo minigolf.

Registrace dětského zábavního centra

Chcete-li začít, měli byste se zaregistrovat jako individuální podnikatel a poté před použitím žádosti u místních úřadů shromáždit balíček dokumentů. Pokud se zábavní centrum nachází na volném prostranství, nezapomeňte jít na hlavní kulturní oddělení města. Pokud se podnik nachází v areálu, je nutné obrátit se na správu tohoto zařízení a uzavřít smlouvu.

Věnujte pozornost balíčku dokumentů požadovaných pro organizaci podnikání na atrakcích pro děti: certifikát kvality získaných jízd, technické pasy pro všechny produkty, certifikáty o souladu s normami a bezpečnostními požadavky, fotografie použitých atrakcí a vozidel. Charakteristiky organizace takovéto činnosti naleznete v dokumentu vypracovaném Ministerstvem pro mimořádné situace v Rusku v roce 2006: "Pravidla pro výstavbu a provoz atrakce." Tento dokument si můžete prohlédnout v aplikaci Gospromnadzor.

Možné náklady

Organizování vlastního podnikání téměř vždy zahrnuje výdaje. V závislosti na aktivitě, kterou budete provádět, se mohou náklady lišit. Pro organizaci podnikání na atrakce jsou hlavními položkami výdajů nákup potřebného vybavení, registrace jako samostatný podnikatel, zaplacení daní, stejně jako pronájem území, prostory, opravy, mzdy. Rozsah cen atrakcí je obrovský, ale snaží se ušetřit na kvalitě, lépe na množství. Vždy můžete rozvinout svou firmu. Výnosnost tohoto podnikání je vysoká, splatí se za pár měsíců, v závislosti na práci do 20:00 ve všední dny a víkendy.

Chcete-li uspořádat dětské zábavní centrum ve velkém nebo v resortu, podle průměrných odhadů to bude trvat asi 250 000 rublů. Tato částka zahrnuje náklady na:

 • nákup 10-15 různých atrakcí (150000 rublů);
 • registrace IP a daní (5000 rublů);
 • pronájem za dva měsíce (50000 rub);
 • zaplatit za 5 zaměstnanců (35 000 rublů);
 • reklama, opravy a nákup dodatečného vybavení, formuláře pro zaměstnance (10 000 rublů).

Reklama jako způsob, jak přilákat zákazníky

Před otevřením zábavního centra s dětskými atrakcemi musíte rozdávat letáky, a ne všechny v řadě, ale cílovému publiku. Není pravděpodobné, že bude potřeba velkoplošná reklama. Je lepší utrácet peníze na světlé vývěsní tabule a drobné dárky pro průkopníky. Chcete-li propagovat své podnikání, promyslete si program pro otevření centra, včetně propagačních akcí, soutěží, hádanek, klaunů. Pozitivní zpětná vazba od zákazníků přiláká nové návštěvníky.

Jeho pravidelní návštěvníci mohou být vyzváni, aby získali bonusy, které by měly být zahrnuty v ceně všech atrakcí. Zadáním slevové karty bude pro vás jednodušší sloužit pravidelným zákazníkům. Systém bonusů potěší děti i rodiče. Hlavním předmětem podnikání je zájem a udržování zákazníků.

Další služby zábavního centra

Pokud je touha rozvíjet vaše podnikání a vystupovat mezi konkurencí, stojí za to postarat se o vytvoření zvláštní atmosféry. Bylo by skvělé, kdyby dělníci byli oblečeni v kostýmech pohádkových postav nebo moderních kreslených postav. Není nutné, aby se jednalo o stejnou formu. Například v blízkosti atrakcí, které jsou oblíbené u chlapců, může pracovat mladý muž v kostýmu Spider-Man. V blízkosti jiné atrakce se víly vína setkají s dívkami.

Bylo by zajímavé uspořádat fascinující programy pro děti. Cestování do vzdálené země, k němuž může dojít například po jednom dítěti nebo všem týmům, projde všemi testy na zajímavostech. Na konci dětí by měla čekat na cenu (v předstihu je třeba zahrnout cenu za cenu v ceně celého programu).

Takový program může být navržen na hodinu nebo více, což zejména potěší rodiče, kteří mohou opustit své dítě a projít kolem nákupního centra nebo v parku. Pozvěte zákazníky, aby uspořádali pro své děti narozeniny nebo jiné oslavy. Může to být dokonce tematická hra s použitím jízdy nebo hledání. Věřte mi, děti budou potěšeny.

Ve vašem centru můžete otevřít butik se zajímavými drobnými předměty, které přitahují pozornost dětí a přinášejí další zisk. Například nafukovací míče, klaunské nosy, obrovské uši, bubliny na mýdlo. Jak můžete vidět, je možné zvládnout organizaci podnikání v oblasti dětských atrakcí a stát se úspěšným, vznikla by touha, tvořivost a počáteční kapitál.