Nápad podnikání: dodávka zdravého jídla

Mnoho Rusů se nedávno vážně obávalo problému zdravé výživy

Aby se zlepšilo jejich zdraví, uchylují se k různým stravám a jednoduše zdravému jídlu. Někdo chodí do speciálních restaurací nebo omezuje nabídku v restauracích, někdo dává přednost k vaření. Ale mnozí jsou připraveni objednat toto jídlo s domácím doručením. Právě tato kategorie spotřebitelů zdravých potravin se stane zákazníky vašeho podnikání.

Dále je třeba poznamenat, že v zdravém způsobu života, zejména ve vyvážené stravě, se nejvíce zajímají lidé s nadprůměrným příjmem. A budou připraveni platit za vyváženou výživu ve výši 1-2 tisíc rublů denně. Náklady závisí jak na značkování (obvykle 30-40%), tak na složení nabídky.

Chcete-li uspořádat takovou firmu, budete potřebovat několik věcí. Za prvé bude nutné najít potenciální zákazníky. Za to bude nutné dát do rozpočtu reklamy asi 150 až 200 tisíc rublů. Vaše hlavní reklamní platformy - články v místních lesklých časopisech, katalogy + reklama v městských společenských médiích (skupiny). Kampaň bude muset strávit nejméně dva měsíce, výběru pro následné umístění v řádu dvou až třech místech (nejvíce levné a efektivní).

Dále budete potřebovat následující pracovníky ve výši 20 zákazníků (s průměrnou kontrolou 1,5-2,000 rublů denně). Za prvé, pokud nejste profesionální odborník na výživu, budete potřebovat pravidelné služby tohoto odborníka pro konzultaci v menu. To je asi 25 tisíc rublů měsíčně. Budete potřebovat kuchaře, který vaří toto jídlo (tři nebo pětkrát denně pro každou osobu). Mějte na paměti, že budete potřebovat jeho služby sedm dní v týdnu. Celkový plat šéfkuchaře bude asi 30 tisíc rublů měsíčně. Bude pracovat v noci. Také budete potřebovat kurýry na auta, 2-3 lidi, kteří doručují objednávky ráno. Jejich plat bude asi 15 tisíc rublů měsíčně na osobu, s prací sedm dní v týdnu po dobu dvou nebo tří hodin ráno.

Můžete tak dosáhnout měsíčního obratu ve výši 850-1300 tisíc rublů měsíčně. Současně bude marginálnost vyšší než 30%.

Kolik to je

Na základě tří měsíců předem musíte položit asi 350-400 tisíc rublů za platy. Dalších 200 tisíc rublů půjde do reklamní společnosti. Asi 160-220 tisíc rublů měsíčně bude muset utrácet na nákup výrobků.
Přibližně 10-15 tisíc rublů za měsíc bude zapotřebí pro účetní služby a právníky pracující na outsourcingu. Asi deset tisíc rublů bude muset vynaložit na registraci IP. Celkem, jako počáteční kapitál budete potřebovat asi 600-800 tisíc rublů.

Marginality: asi 30-40%, to znamená, že s obratem dokonce 800 tisíc rublů, budete moci získat počáteční investice do tří až čtyř měsíců od zahájení.

Úspěšný příběh: Zdravé doručení jídla, rozhovor s podnikatelkou Sasha Versailles.

Chcete-li hrát sporty, jíst správně a sledovat svou postavu, pak být v trendu. Všechno, co je spojeno s tématem zdravého životního stylu, je dnes považováno za slibný směr pro vytvoření podnikání. Dodávka správné výživy je relativně nový, ale rychle se vyvíjející typ služby. O něm poví okouzlující dívku, obchodní dáma a částečně mladou matku - Sasu Versailles.

Sasha je oblíbená osobnost v oblasti internetu. Zpočátku se deklarovala jako sportovní dívka a trenér pro fitness, která zdůrazňovala jasné a často provokativní postoje a přitahovala mnoho účastníků. Na její stránce se často konaly soutěže o zlepšení těla, Sasha se zúčastnila sportovních akcí a hrála v horkých fotosedcích. Nový projekt aktivní a účelné dívky se proto stal častější než nehoda a rychle se ocitla na vlně popularity.

Hlavní teze rozhovoru

 • Typ podnikání: dodávka zdravých potravin
 • Umístění: Rusko, Čeljabinsk
 • Zaměstnání před začátkem podnikání: trénink pro fitness
 • Datum zahájení podnikání: 2014
 • Organizační a právní forma podnikání: individuální podnikatel
 • Velikost počáteční investice: 300 000 rublů.
 • Zdroj počátečního kapitálu: vlastní úspora
 • Doba návratnosti: čtyři měsíce
 • Vzorec pro úspěch: "Čím více obtíží, tím zajímavější je pracovat!"

Dobrý den, Sasha. Řekni nám o sobě, co děláš?

Chcete-li vyprávět příběh o vašich aktivitách, musíte od počátku odpočítávat. Asi před pěti lety jsem byla normální dívka s nadváhou a snila o sportovně těsném těle. Nechtěla jsem se stydět za svou postavu na pláži, nosit lákavé šaty a zachytit obdivné pohledy ostatních. Nemohu říci, že jsem známá dívka, ale naopak jsem vždycky cítila jistotu a soběstačnost, ale touha po dokonalosti mě neustále sledovala. Od té chvíle jsem se vydal cestou kultivace a výrazně měnil svůj život.

Nejprve jsem začal provádět osobní stránku v sociální síti, kde jsem publikovala fotografie krásných ženských těl, a ukládala užitečné tipy týkající se ztráty hmotnosti a změny postavy. Postupně jsem dostal spousty předplatitelů a přátel, lidé se začali zajímat o můj pokrok a doporučení. Pak mě požádali o malování výcvikového programu a diáře o výživě. Když jsem si uvědomil, že jsem získal dostatečné znalosti a zkušenosti, zapustil jsem se do tohoto procesu a začal dělat jednotlivé programy.

Všechny problémy, které mi byly překonány, se objevily u mých klientů. Pak jsem si uvědomil všechny obtíže ztráty hmotnosti a stal se propuštěn touhou zjednodušit cestu k dosažení ideálního těla. Problémy obvykle nevznikají kvůli nedostatku znalostí o správné výživě, ale kvůli absenci režimu, přeskakování jídel a nekontrolovaného občerstvení. Chcete-li připravit chutné a zdravé jídlo, bude to trvat déle, ale ne každý může strávit několik hodin denně u kamen. Samozřejmě můžete jednat monotonně, například rychle vařit kuře a rýži, ale nudné jídlo rychle obtěžuje a nevyhnutelné selhání.

A pak jste měli představu o vytvoření vlastního podnikání?

Ano, rozhodl jsem se vytvořit službu, která zcela vyřeší problém podvýživy. Takže nemusíte přemýšlet o vaření, nákupu jídla a poměru bílkovin, tuků a sacharidů v potravinách, ale prostě si užijete proces budování krásného ideálního těla. Dalším důležitým úkolem je dokázat, že správná výživa není jen jednoduchá, ale chutná a různorodá.

Po mnoha letech výcviku a studování sportovní výživy jsem se rozhodl otevřít dodávku správného jídla "na klíč". Poté vznikla potřeba vytvořit společnost a značku.

Co vás zajímá při výrobě a dodávání potravin?

Každá osoba v určitém okamžiku svého života si myslí o svém účelu. Každý chce být úspěšný, ale jak to dosáhnout?

Za prvé, vaše podnikání by mělo být vaše oblíbené. Pouze v tomto případě je možné se stát odborníkem v dané oblasti. Při překonávání zkoušek a při chybách se setkáváme s neocenitelnými zkušenostmi, které se stávají klíčem k úspěšné činnosti. Tak se to stalo mně.

Poté, co jsem jednou rozhodla o zlepšení svého těla, nepovažovala jsem tuto sféru za budoucí povolání. Nyní můžu s jistotou říci, že mohu pomoci tisícům lidí, kteří chtějí být motivováni a pověřeni energií, a v důsledku toho harmonickou postavu bez dalšího úsilí a poškození zdraví. Takže se objevil můj projekt "SAVE". Souhlasíte s tím, že je hezké dělat věci, které nejen přinášejí potěšení, ale také ztělesňují sny ostatních lidí!

Analyzovali jste takové návrhy na trhu, byly pochybnosti o poptávce po této službě?

Ano, rozsah dodávky správného jídla je v naší zemi v dětství. Objednání užitečného jídla s dodáním je možné pouze v některých městech, přestože poptávka spotřebitelů za takovou službu byla již dlouhou dobu. V té době v Čeljabinsku nebyly podobné nabídky a rozhodl jsem se, že tento směr bude docela žádoucí.

Nedávno v mé službě byla nová služba - detoxikační koktejly. Konkurenční trh výroby detoxikačních koktejlů je velmi mladý a nemá jasné představitele. Rostou však poměrně rychlým tempem, což naznačuje vysokou úroveň poptávky a vysoký materiální výnos.

Jaký počáteční kapitál jste utratili? Kdy jste dosáhli návratnosti podnikání?

Zajímavé možnosti pro získání počátečního kapitálu

Trvalo 300 tisíc rublů, které se otevřely, bylo to hotovost. Zaplatili za 4 měsíce.

Zaregistroval jste se jako IP? Který z nich preferoval daňový systém?

Ano, jsem registrován jako samostatný podnikatel. Systém zdanění je zjednodušený.

Recepty, které používáte ve svých pokrmech, vy sám hledáte a přemýšlejte skrze ně? Nebo zodpovědná osoba za to odpovídá?

Již před zahájením podnikání jsem se ráda vařila a často se snažila připravovat různé dietní recepty. Takže základ znalostí byl k dispozici, ale muselo se toho hodně naučit. Já a náš tým pečlivě vyvíjel nabídku, zapůjčil si recepty z různých zemí, aby vzal v úvahu preference každého klienta a co nejrůzněji dieta. Při přípravě stravy pomohly odborníci v oblasti dietetiky i mistry védských praktik.

Jaké vybavení bylo třeba obstarat pro výrobu? Koupil jste ho nebo ho použil k pronájmu?

Předpokladem je pronájem - je to bývalá produkce. Zařízení je zakoupeno v minimálním množství: stolů, odšťavňovačů, mixérů a kuchyňských potřeb.

Kolik lidí pracuje ve výrobě?

Nyní pracuje asi 8 lidí. Také existuje několik spolehlivých asistentů, kteří pomáhají při podnikání.

Jaké typy reklamy byly na začátku používány k propagaci podnikání?

Aktivně jsem vedl svou vlastní stránku a skupinu v sociálních sítích (https://vk.com/sasha_versal). Několik dní před otevřením služby jsem vytvořil několik zajímavých příspěvků, které upoutá pozornost účastníků. Poté jsem začal publikovat obrázky o jídle, mluvil o procesu vytváření jídla, volbě komponentů obecně maximálně zajímat diváky.

Úloha sociálních sítí a internetu při podpoře podnikání je velmi důležitá a díky jejich pomoci můžete vytvořit živý a atraktivní obraz a vystupovat proti konkurenci.

Jaká je jedinečnost vašeho podnikání ve srovnání s jinými službami dodávání potravin?

Náš produkt okamžitě ovlivňuje 2 hlavní problémy spotřebitele:

 • Zdraví: programy detoxikace jsou užitečné pro obyvatele megacities pro obnovu a udržení životně důležitých zdrojů, vysokou účinnost, zvýšenou imunitu a všeobecné blaho;
 • Krása: problém snižování tělesné hmotnosti je v moderním světě velmi důležitý, existuje mnoho metod, diety, způsoby a prostředky pro ztrátu nadváhy, mnoho extrémních a nebezpečných pro zdraví. "SAVE" nabízí unikátní efektivní způsob dumpingu nadváhy. To je nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak zhubnout: správné hubnutí bez poškození zdraví.

Proč nakupují zákazníci přesně váš produkt?

Existuje několik důvodů:

 1. Trust - několik let práce s klienty jsem se dokázala jako zodpovědná a spolehlivá osoba, nezklamala své zákazníky. Mnoho lidí také ví, že nejsem jen "osoba z ulice", ale dívka s dostatečnými zkušenostmi v oblasti správné výživy, protože takhle cestovala sama.
 2. Pohodlí: není třeba se obávat o složení výrobku, výpočet kalorazh a BZHU - to vše dostupné na obalu, si můžete vzít s sebou a jíst kdekoli, nemyslet na to, co jíst v práci nebo ve škole - smoothies, pečivo, cereálie, omelety, saláty, vařené a jsou prodávány ve formátu to-go.
 3. Kvalita: Je to chutné a dobře připraven: pouze přírodní suroviny, které nejsou vhodné jen pro lidi, kteří sledují své postavy, ale i všem, kteří se obávají o složení potravin a udržení zdravého životního stylu.
 4. Rozpoznatelná propagační a reklamní kampaň umožňující značku je schopna dosáhnout dostatečného počtu potenciálních zákazníků.

Kde dáváte přednost nákupu jídla pro vaše jídlo?

Aktivně spolupracujeme s běžnými dodavateli.

Existují nějaká kritéria pro výběr komponent pro nabídku?

Samozřejmě, naše produkty by měly být nejčerstvější, neobsahují škodlivé látky a GMO. Všechny přísady pro nádobí jsou pečlivě vybrány.

Ve své řadě pokrmů se pravidelně objevují nové, říkají nám, jak probíhá proces vytváření nového jídla a jejich ochutnávání?

Na vytvoření nové misky pracuje kuchař, než se dostanete na kupujícího, jídlo provozuje řadu kontrol, včetně ochutnávky konečnému spotřebiteli.

Obvykle pořádám slavnostní večírek, kde se podává pokrm. Je to druh zaměření, nic netušící. Předem informuji lidi o nadcházející události, do ní může vstoupit každý. Během degustace sleduji reakci hostů na nový produkt, poslouchám jejich názory a pak se rozhodnu, jestli opustím nové jídlo v sestavě, nebo ne.

Jaké služby nabízíte svým klientům?

Na místě můžete objednat stravu po celý den - 5 užitečných jídel. Ve městech přítomnosti poskytne naše služba jídelní příděl každý den v týdnu. Menu se provádí s ohledem na individuální charakteristiky klienta a jeho úkoly. Také můžeme objednat užitečné dezerty, pp-candy, čisticí pudry a detox-program.

Stránka má část mistrovských tříd. Řekni mi víc, co to znamená?

Snažíme se nejen prodat náš produkt, ale také být zajímavý pro našeho spotřebitele. Proto s frekvencí asi jednou za měsíc pořádáme fitness setkání, mistrovské kurzy, slepice, atd. Naši klienti je navštěvují zdarma.

Jak podporujete zpětnou vazbu od zákazníků?

Práce se zákazníkem po koupi je důležitou součástí naší práce. Je důležité si s kupujícím promluvit, abyste objasnili, zda se produkt líbil.

Každý zákazník si na svém webu může vytvořit osobní profil, přidat osobní údaje tam, sledovat výsledky a pak hodnotit úspěchy nebo se může chlubit s přáteli. Můžete také diskutovat o výsledcích ostatních zákazníků, dát jim rád a sdílet své vlastní zkušenosti. Nyní již bylo na webu zaregistrováno více než 4 tisíc lidí.

Jak důležitá je sociální aktivita na internetu pro podnikání? Je nutné uchovat skupiny VKontakte, stránky v instagramu?

Myslím, že je to nejdůležitější. Každý den jsem po několik příspěvků o vaší firmě VKontakte (https://vk.com/savedetox) a instagramme zaškrtnutím příslušného hashtag. V blízké budoucnosti vám o tom povím na fóru mladých podnikatelů.

Jaké jsou vaše cíle pro rozšiřování a propagaci vašeho činnosti?

Hlavním úkolem je rozšířit území. "Chopíme se" nových měst a zemí.

Na stránkách je nabídka na nákup franšízy?

Ano, nabízím povolení pro organizaci takové služby v jiných městech. Pokud jste se ještě nerozhodli o směru a výdej zdravého jídla ve vašem městě není vyplněn, můžete mě o této věci kontaktovat.

Chybili jste se na začátku podnikání?

Ano, dal jsem si napoleonské plány, chtěl jsem všechno dosáhnout najednou. Teprve později došlo k porozumění, že bychom měli začít malý.

Dodávka jídla přitahuje mnoho lidí, ale ne každý si může dovolit objednat si kvalitní zdravou výživu po celý den z důvodu nákladů. Nemá to vyděsit zákazníky pryč?

Považuji to za stereotyp, protože pro kvalitní zákazníky jsou vždy připraveni platit. Mnoho zaneprázdněných lidí je snazší utrácet na hotových pokrmech a uvolnit si čas na práci, než utratit prostředky na jídlo a vaření.

Nyní máme v segmentu "nadprůměrně" hustě obsazeno nic. Jsme rozpoznatelní, věří nám, mluví o nás.

Nyní není nejlepší čas začít podnikat. Co doporučujete těm, kteří chtějí podnikat, jednat nebo čekat?

Musíme vždy jednat v každé situaci. To jsou mé zásady.

Vzpomínáš si na pohádku o žábu v mlýnku? Přesuňte své tlapy a budete "v oleji". Nyní je skvělý čas pro ty, kteří nezůstávají v klidu.

Došlo vám ekonomická krize v zemi? Koneckonců, lidé se snaží zachránit doslova všechno, včetně jídla. Vyvinuli jste nějaká protikrizová opatření?

Ano, to určitě je. Ale to je víc než plus. Zvláštní cesta z komfortní zóny. Čím silnější jsou obtíže, tím zajímavější!

Při zahájení podnikání došlo v životě k dramatickým změnám? Co stojí za to být připraveno pro ty, kteří začínají? Je zapotřebí zapomenout na váš osobní život nebo je to spíše otázka gramotného časového rozložení?

Ano, stal jsem se tvrdší. Pracuji na sobě, sleduji, takže moje kariéra nepřechází na "rodinné" území, ale připouštím, někdy to dělá.

Při příležitosti soukromého života: teď jsem začínající podnikatelka, a tak není čas vůbec, jen práce a dcera!

Jakou radu poskytnou začínající podnikatelé, kteří se chystají vytvořit podnik v segmentu správné výživy? Na co bych měl věnovat zvláštní pozornost?

První věcí, na kterou je třeba věnovat pozornost při zahájení podnikání, je hodnocení cílové skupiny a konkurenčního trhu. Čím přesněji zastupujete koncového uživatele, tím jednodušší je najít a vyjít s ním.

Vaše podnikání: zdravá a dietní jídla

Nadváha a zdravotní problémy jsou dva důležité problémy moderní společnosti. Milióny žen a mužů jsou obézní a nadváhají, stejně jako různé zdravotní problémy. To vše vyžaduje zvláštní pozornou a přísnou kontrolu nad stravou. Ale s tempem našeho života je často nemožné. Jak často dodržujeme předepsané dietní předpisy lékaři kvůli zaměstnání, nebo jsme frustrovaní při pohledu na různé chutné, ale ve většině případů velmi škodlivé produkty na regálech obchodů. Čas a vůle - to je to, co lidem postrádá ve věci výživy.

Vytváření ziskových podniků pro lidské zdraví je docela realistické. Takže zvážit obchodní plán pro otevření své vlastní zdravé a dietní stravovací služby.

Podstatou takové služby je připravit a dodávat zákazníkem hotová jídla podle své stravy.

Poměr je počítán na celé období léčby, proto při objednávání produktů v takové službě klient obdrží hotovou stravu s dodržením všech lékařských předpisů nebo podle zvolené stravy.

Taková služba je skvělým nálezem pro ty, kteří jsou na dietě. Při objednávání můžete ušetřit od obchodu s potravinami, což zabraňuje poruchám a porušování stravy.

Zdravotní a dietní výživa: Výběr pokoje

Za prvé, k otevření takového podnikání budete muset najít vhodný prostor pro vaření. Tento pokoj musí splňovat všechny hygienické požadavky.

Ve skutečnosti otevřete restauraci, ale s dodávkou jídla doma. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že mnoho zákazníků bude chtít vidět sami oči, kde a za jakých podmínek připravují své jídlo.

Nejlepším řešením je tedy vybavit pokoj tak, aby celý proces vaření byl k dispozici pro hodnocení vašich zákazníků.

Měli byste také vzít v úvahu, že musíte ukládat velké množství výrobků, takže kromě haly pro vaření je nutné mít i místnosti s chladícími komorami pro skladování potravin.

Věnujte pozornost větrání místnosti. Vlhkost je nepřijatelná, jinak dojde k vážným ztrátám v důsledku poškození produktů.

Servis zdravé a dietní výživy: náklady na vybavení a stravu

Pak je nutné zakoupit všechny potřebné domácí spotřebiče:
- myčka nádobí (od 8 000 rub)
- plynový sporák (od 5 000 rub)
- mikrovlnná trouba (od 1 500 rub)
- mixér (od 2 000 rub)
- bruska na maso (od 2 000 rub)
- odšťavňovač (od 800 rub)
- parník (od 900 rub.)

Potom musíte koupit potřebné vybavení, nádobí a stoly na řezání. Pokud jde o nákup potravin, hlavní asistentem bude odborná literatura.

Budete se muset seznámit se základními pravidly zdravé výživy a studovat seznam škodlivých a nežádoucích potravin. Samozřejmě, všechno závisí na jediné stravě, ale je lepší se vyvarovat chyb, a tím i zbytečného odpadu.

Proto je nejlepší zakoupit potřebné věci. Také budete muset přizpůsobit dodávky výrobků dodavatelům, protože byste měli vždy mít nejčerstvější rozsah.

Servis zdravé a dietní výživy: Organizace pracovišť

V ideálním případě by měl být váš pokoj rozdělen na dvě hlavní sektory: recepce a vlastní kuchyň. Recepce je pro pohodlí vašich zákazníků nezbytná. Váš konzultant bude moci přijímat objednávky buď telefonicky, e-mailem nebo přímo.

Musíte také organizovat pracoviště konzultanta, koupit počítač s přístupem na internet, telefon. Není to špatné, pokud stěna oddělující kuchyň a přijímací prostor bude mít okno. Tím se vyhnete zbytečným nárokům nedůvěřivých zákazníků.

Poprvé, dokud vaše podnikání nenaplní sílu, stačí pro 2-3 kuchaře a 2 kurýry. Chcete-li ušetřit na mzdách zaměstnanců, můžete pracovat na recepci sami nebo se svým příbuzným. Zvažte aspekt, že vaši zaměstnanci také potřebují porozumět různým dietám a dietním předpisům.

V tomto ohledu je nejlepší organizovat školení odborníků v oblasti výživy. Přibližná cena těchto školení se pohybuje mezi 1500-4000 ruble.

Zvláštní pozornost by měla být věnována obalovým výrobkům. Nyní existuje obrovské množství jednorázových plastových obalů a obalů. Nejlepším řešením pro dodávku jídla budou jednorázové plastové krabice různých objemů.

Servis zdravé a dietní výživy: jak inzerovat

Samozřejmě, v této práci se nemůžete bez reklamy. Za prvé, reklama by měla být přímo na obalu vašich výrobků. Samolepky si můžete objednat s logem a pak je přikládat na krabice s produkty před odesláním zákazníkovi. Také se stará o balíčky s logem.

Dobrou reklamou bude distribuce letáků s podrobným popisem významu zdravého stravování v našich životech a informací o vaší zdravé a dietní stravovací službě. Upozorňujeme, že tyto letáky budou mít zvláštní význam v nemocnicích, lékárnách a zdravotních střediscích, stejně jako ve fitness centrech.

Zdravotní a výživová služba: Dodací funkce

Nezapomeňte na způsob doručení vašich produktů. Většina restaurací s doručovatelskou službou obvykle nakupuje pro své kurýry rozpočet, ale můžete si pronajmout kurýra s podmínkou, že budete mít osobní vůz nebo poprvé využívat služby veřejné dopravy. Měli byste si vzpomenout, že musíte platit náklady na cestu kurýra.

Pokud jde o ceny při objednávání jídla v takové službě, vše závisí na městě, ve kterém jste otevřeli své podnikání. Takže v megacities jeden den dodávky z výpočtu 6 jídel denně bude stát ve výši 1100-1500 rublů. s přihlédnutím k dodávce. 3 jídla denně stojí asi 700-1000 rublů. Cena je také ovlivněna tím, zda je celá denní sazba doručena hned nebo je přenášena hodinami v souladu s jídlem.

Potravinářský obchod

Chcete-li rozšířit tento typ podnikání, můžete otevřít obchod s potravinami, kde můžete jako sortiment prezentovat jak základní potravinářské výrobky, tak čerstvě připravené produkty.

Za předpokladu otevření obchod, budete moci prodat celozrnné produkty, včelí produkty, džemy a jiné výrobky z ovoce a bobule, přírodní koření a koření, olejů, různých léčivých bylinných čajů, mastí, čajů, které nevyžadují předpis, literaturu v oblasti zdravé výživy, s nízkým obsahem tuku a nízkokalorické výrobky, stejně jako celá řada potravinových doplňků. To vše bude přitahovat do svého podnikání ještě více pozornosti od kupujících.

Obrovský počet lidí, kteří netrpí onemocněními, stále chtějí koupit kvalitní, užitečné a ekologické výrobky.

K zahájení takového podnikání je zapotřebí průměrná investice 180 000 rublů. Zároveň je měsíční příjem 200 000 až 350000 rublů, s výjimkou nákladů na otevření obchodu

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní nápady: Zdravé stravování

V malých obchodech se myšlenky týkající se zdravého stravování,
schopný přinést stabilní a atraktivní příjem. Hlavní podmínka -
vaření, prodávat pouze zdravé potraviny nebo ingredience pro
samo-vaření doma. To je způsobeno skutečností, že moderní společnost
je orientován na zdravou stravu a tempo života megacities neposkytuje čas
postavte se u kamny a jděte do nákupu při hledání ekologických výrobků.

Níže budeme hovořit o podnikání založeném na
připravovat recepty na lahodné, originální a zdravé pokrmy. Toto menu je zvláštní
zájem o lidi, kteří jsou zmateni bojem proti extra
kilogramy, to je vaše budoucí cílové publikum.

Schéma podnikání je poměrně jednoduché. Za prvé,
dietetické recepty, potom se zakoupí potřebné přísady. Po
jejich primární zpracování. Posledním akordem je dodávka ingrediencí zákazníkovi,
zde můžete jít o dvě možnosti: doručit hotovou jídlu nebo sadu ingrediencí,
a zákazník sám, podle předpisu doma, je mísí. Tzn. Nabízíme klientovi
úplně zapomenout na jít do obchodu s potravinami, zaplatí pevně
množství a přináší potřebné produkty na pětinásobné zdravé
lze je smíchat pouze podle receptů. Musím říct, že recepty
jsou vyvinuty individuálně pro každého zákazníka za účasti odborníka na výživu,
klient nejenže jí zdravé potraviny, ale také se zvětšuje.

Zpočátku se může zdát, že taková služba je velmi
drahé však myslete, kolik peněz vynakládáte na nepotřebné produkty? Kolik
v ledničce všechno zmizí a je odhozeno? Nakonec se to ukáže
zdravé jídlo, když jste všichni koupili, vařili a přinesli, stojí za to hodně
levnější než nákup na vlastní pěst a vaření.

Benchmark zkušeností

Takový projekt již pracuje v Rusku, nicméně rodné místo této myšlenky -
Anglie (Harvardská obchodní škola). Koncept podnikání se rozvinul několik
podnikatelů. V Rusku patří značný zásluh na podporu této myšlenky
Olga Zinovieva. Každý den připravovala domácí jídlo v průběhu času
bylo zřejmé, že proces vaření jakéhokoliv nádobí může být zjednodušený,
optimalizovat, a tím ušetřit čas. Zejména to
vyloučení zbytečných etap, je to otázka chodu do obchodů, přípravy
přísady a tak dále.

Jak ukázaly výsledky projektu Elementaree,
Vaření jakéhokoli nádobí není stráveno déle než půl hodiny. Podnikatelé nakupují výrobky
na pozadí pečlivého výběru, zvážit, vyčistit, řezat, připravit vývar.
Pro balení nádobí se používají speciální krabice, které dodává firma
zákazníkům. Každá krabička s pokrmem je doplněna o podrobné pokyny.

Na začátku projektu trvalo 200 000 dolarů.

Projekt bude úspěšný pouze v megacities, například v
hlavního města nebo Petrohradu. V takových městech existuje mnoho obchodníků
síla jejich zaměstnání nemohou pravidelně připravovat chutné a zdravé potraviny.
Zároveň zaneprázdněný lidé chápou, že "rychlé občerstvení" kavárny a další podobné
instituce zdraví škodí. Jedinou cestou je kontaktovat tuto organizaci
rychle připravovat a dodávat užitečné produkty. A navíc nezapomeňte
miliony žen jsou na dietě a neustále se snaží zhubnout, ale se zdravým
moc je hladká a sama o sobě.

Na první pohled se myšlenka zdá být nová. Do jisté míry je to tak,
nicméně ruští podnikatelé již začali rozvíjet tuto oblast. Proto ne
stojí za naději na úplný nedostatek konkurence. Ale také se bojíte tvrdě
není nutný tlak ze strany konkurentů, jelikož je jen málo podnikatelů, kteří pracují ve výklenku.

Některé potíže mohou nastat při vývoji produktu,
vytvoření komunikace. Potřebujete vyřešit problém s webem, místo pro
výroby, personálu. Není snadné vymýšlet a propagovat svou značku.

Odborníci říkají, že před zahájením by měl být držen
Testování, které optimalizuje nabídky. Dostatečná bude
malé testy diváků a pokrmů.

Zpočátku se připravte na vážné investice. Projekt,
pracující v hlavním městě, ukázalo, že je racionálnější začít s malým publikem.
Doba testování různých druhů jídel je 7 dní. Náklady na podání -
350-400 rublů nebo 700 za sadu na 5-denní denní jídlo. Bylo to
Bylo zjištěno, že testovaná preference byla hlavně dána rizotu,
dietní ryby, saláty, pokrmy včetně hovězího masa. Beru na vědomí!

Praxe Elementaree ukázala, že za čas stojí za to
zapojit se do jednorázových večeří a dlouhodobé stravy. Náklady na jednorázové
objednávka - 350 rublů, zkušební týdenní strava - 7 tisíc rublů., Měsíčně - 21 tisíc.
rublů. Zkušenosti současného projektu ukázaly, že prostřednictvím nízkokalorické stravy
můžete se zbavit pěti kilogramů za měsíc.

Poradenství: neposkytujte neúspěšné diety, protože
způsobí ztrátu zákazníků, což bude nerealistické vrátit se.

Několik slov o webu

Je vytvořen před začátkem, protože je nutné ho zřídit
kontakty s potenciálními klienty. Není nutné vytvářet elektronický zdroj
složité a přesycené informace.

Musíte také vynaložit velké úsilí na podporu
produktu. Není překvapení. Návrh pro mnohé je novinkou
přirozeně způsobí pochybnosti mezi potenciálními zákazníky. Nápověda přijde
dříve vytvořené stránky. Musíte jasně identifikovat přínosy vašich složek a
nádobí.

Nejtěžším úkolem je doručení objednávek. Bude těžké najít
kurýrní společnost s malým počtem objednávek. Praxe ukázala, že vy
první pár bude mít společné s kurýry. No, pokud ano
osobní dopravu. V opačném případě budou kurýři muset cestovat metrem,
autobusy a jinou hromadnou dopravou.

Business Idea: Zdravá výdejní služba

Přílohy: z 360 000 rublů

Zpětná platba: od 3 měsíců

Poptávka po dodávkách hotových jídel zdravé výživy se každý den zvyšuje. Lidé nemají čas vařit, ale chcete jíst chutné a zdravé. To vytváří poptávku, která zůstává nespokojená. Ziskovost takového podniku, jako je dodání zdravých potravin, usnadňují nízké investice a konkurenceschopnost, minimální rizika a jednoduché podávání zpráv orgánům dohledu.

Obchodní koncepce a cílové publikum

Obchodníci se domnívají, že ve městě s populací zhruba milionů lidí je trh se stravováním kolem 18 milionů rublů ročně. Průměrný potenciál doručovacích služeb je 15 milionů rublů ročně. V případě zdravé výživy by se tato částka měla snížit na 10 milionů. Avšak cílové publikum roste: rostoucí počet lidí je znepokojen vlastním zdravím a dlouhověkostí.

Můžete si objednat zdravé jídlo pro velkou rodinnou dovolenou.

Kdo může mít zájem o dodávku zdravého jídla:

Zavedení oddělení dodávky do struktury běžné restaurace je propojeno pro majitele s významnými investicemi času a peněz. V průběhu práce se nevyhnutelně vyskytují nepředvídatelné výdaje.

Většina restaurací a kaváren nezahrnuje doručení na seznam služeb pro návštěvníky.

Z tohoto důvodu ztrácejí příjmy z lidí, kteří nemají čas nebo touhu navštívit instituci.

Formáty dodávky hotových jídel pro zdravou výživu mohou být tři:

 • Komplikované. Někteří organizátoři tohoto podniku otevřou kuchyň s dodávkou hotových jídel. Požadované investice do prostor, vybavení, výrobků, získání povolení od lékařů, hasičů, veterinářů. A zaměstnanci potřebují rozsáhlé: vyšší a mzdové náklady.
 • Průměrný. Zajímavý typ podnikání: zákazníci přinášejí ekologické složky pro pokrmy s recepty a kalorií. Zákazník sám připravuje večeři sám. Méně je potřeba skladu, zpracovatelského oddělení a personálu, který se s tím bude zabývat.
 • Jednoduché. Máte smlouvu se stravovacími zařízeními, najmete odborníka na výživu, abyste posoudili obsah kalorií a bezpečnost nádobí. Sběr objednávek od zákazníků na vytvořené nabídce zdravých potravin (z různých míst stravování) přes call centrum a speciální internetový zdroj a jejich doručení. Metoda zprostředkování vám umožňuje ušetřit počáteční peníze a současně uspokojit poptávku lidí ze zdravých potravin.

Při zahájení takového podnikání se budeme podrobněji zabývat. Pokud si zakoupíte franchisingovou službu, příprava na zahájení podnikání a správu bude ještě zjednodušena. Musí to však být vykoupeno. To bude stát ve výši 130 000 rublů

Co bude nutné provést

Za prvé, vytvoření call centra a souboru kurýrů s vlastními vozy. Takový soubor znamená každý měsíc systematické náklady:

 • pronájem prostor;
 • plat zaměstnanců;
 • komunikace;
 • platba benzinu;
 • opravy dopravy.

Budete také muset vytvořit vlastní online službu pro přijímání aplikací.

Ale bez řádné reklamní kampaně nebude veškeré úsilí o vytvoření zdravé služby pro doručování potravin přinášet výsledky. Vaše hlavní reklamní platformy jsou místní lesklé časopisy, katalogy, tematické internetové stránky a městské skupiny v sociálních sítích. Reklamační kampaň je věnována nejméně dva měsíce, a to pro další umístění 2-3 zdrojů (nejlevnější a produktivnější).

Většinu času strávíte hledáním partnerských restaurací.

Na kolik zařízení bude s vámi chtít spolupracovat, závisí na různorodých nabídkách a podle toho na poptávce. Nejprve vytvořte databázi všech restauračních míst ve městě. Ve svých prvních řadách by měly být ty, které jsou orientovány na přípravu zdravých potravin z ekologicky šetrných produktů. Zavolejte je a zorganizujte osobní setkání s manažerem. Můžete ho tedy přesvědčit o výhodách spolupráce s vaší firmou a uzavřít smlouvu.

Pokyny pro spuštění krok za krokem

Organizace takovéto činnosti je jednoduchá:

 1. Zaregistrujte PI. Vhodným režimem zdanění je "zjednodušená daň" se sazbou 6%.
 2. Vytvořte webový zdroj podle schématu internetového obchodu s osobní skříní pro každého klienta. Aktualizujte jej s nástupem nových partnerů.
 3. Vstupte do smluv s několika stravovacími zařízeními. Musí jich být alespoň deset.
 4. Pronájem kanceláře od 15 metrů čtverečních. K dispozici budou dvě židle a stůl s kancelářským vybavením.
 5. Vytočte personál. Měla by zahrnovat čtyři kurýry se soukromými vozidly a dvěma dispečery. Přetáhněte je na dvě směny.
 6. Provést reklamní kampaň. O jejich službách lze hlásit nejen prostřednictvím internetu, ale také prostřednictvím médií, distribuce letáků, brožur, vizitek.
 7. Spusťte firmu.

To vše bude trvat asi dva měsíce. Ti, kteří již podnikatelskou myšlenku zavedli v praxi, se doporučují, aby provedli testování s cílem optimalizovat návrhy.

Finanční výpočty

Tento podnikatelský nápad je krásný v tom, že není nutné provádět složité výpočty, předávat hodně zpráv. Pokud jde o daně, můžete dokonce ušetřit peníze vyplácením mimorozpočtových prostředků.

Startovní kapitál

Tento způsob realizace podnikatelského nápadu nevyžaduje obrovskou počáteční investici. Budete potřebovat finanční prostředky (v rublech):

 • k pronájmu prostor - od 20 000;
 • vytvořit specializované místo - ne méně než 50 000;
 • na plat a bonusy v prvním měsíci - asi 150 000;
 • pro registraci IP - 800;
 • otevřít bankovní účet - 15000;
 • za nákup pokladní techniky - 20 000;
 • pro kancelářskou techniku ​​a nábytek - 50 000;
 • pro marketing a reklamu - 50 000;
 • při nákupu speciálních sáčků pro uchování teploty pokrmů - 5000.

Celkový počáteční kapitál bude - 360800 rublů.

Měsíční zúčtování

Měsíční mzdové náklady se liší. Každý dispečer musí zaplatit 15 000 rublů a 2 000 bonusů. Platba kuriérů bude 1000 za směnu plus malé procento objednávky. Měsíční prémie je také 2000 rublů. Plat od výživě závisí na množství práce, ale v průměru bude 15 000 rublů. Bude zapotřebí přidělit peníze na benzin.

Podle odhadů těch, kteří již pracují v této oblasti, v průměru 150 000 rublů.

Každý měsíc musíte zaplatit nájem - 20 000 rublů. Dodatečné náklady přicházejí u specialisty na vzdálenou účetní a nastavení webu. Položte dalších 10 000.

Celkové měsíční náklady činí 180 000 rublů.

Kolik můžete vydělat a dobu návratnosti

Výnosy z této činnosti jsou tvořeny náklady na dodávku a procentní podíl objednávky. První měsíční čistý zisk bude asi 12 000 rublů. Ale půjde úplně na daně. Ve druhém měsíci poté, co jste platili daně a mzdy, bude zisk přibližně 25 000. A za tři měsíce můžete úplně uhradit počáteční investice. Zisk po zdanění, počínaje čtvrtým měsícem, bude ze 130 000 rublů.

Výhody a rizika

Před zahájením podnikání musíte vypočítat všechny výhody a možná rizika. V oblasti dodávky zdravých produktů výhody jasně překračují možné problémy:

Vlastní podnikání na zdravé stravě

Zdravé stravování je skvělé místo pro organizaci vlastního podnikání.

Idea pro vytvoření malého podniku

Organizace vlastní podnikání a realizace svých snů, normální touha každé osoby, ale když přijde do procesu implementace k „žízeň“ vyvolává jednoduchou otázku, že je implementována.

Navrhovaná myšlenka je 100% "průkopníkem", samotná myšlenka na vytvoření malého podniku je založena na jednom, stále silnějším rostoucím trendu, módě pro zdravý životní styl. Jak víte, hlavními součástmi "zdravého životního stylu" jsou sportovní a aktivní odpočinek a druhé jídlo. Druhá složka je skvělým místem pro organizaci vlastního podnikání.

Zdravá strava není jen slova o vyvážené stravě s potřebným množstvím živin a bez cholesterolu, to jsou především produkty šetrné k životnímu prostředí. Nyní aktivně oblíbené téma používání GMO chemických náhražek a tak dále, to může být přidána použití „super“ Moderní technologie pěstování výroby rostlinné a živočišné, s použitím obou anabolických steroidů, antibiotik a banálních pesticidy (například k urychlení zrání meloun proces používaný jed proti škůdcům - pesticid, po jehož použití může být zpracovaný výrobek více než půl roku). Svoboda informací a naši novináři šíří tento nápad velmi aktivně a vytvářejí tak podmínky pro úspěšné uplatnění této myšlenky pro malé podniky.

Produkty pěstované tradičním způsobem bez použití „chemie“, vykoupeného družstva založená na tržní ceně a prémii ve výši 25-30%, tento nárůst je způsoben „dražší“ pěstování těchto produktů. Mimochodem, jak alternativní zdroje příjmů mohou být použity venkovské turistiky nebo celou prohlídku, i když k tomu měla přidat „chuť“ Například chovu pštrosů - myšlenku původního podniku, i když zároveň pracovat.

Třetí etapou je dodávka produktů členům družstva a kontrola kvality.

Velmi mnoho živin potřebných pro normální fungování vašeho těla, jinak než prostřednictvím jídla, vám v těle neklesá. Současně je také mnoho, co je také spotřebováno, které není nejen nezbytné pro zdravou životní aktivitu, ale také škodlivé.

Velmi mnoho živin potřebných pro normální fungování vašeho těla, jinak než prostřednictvím jídla, vám v těle neklesá. Současně je také mnoho, co je také spotřebováno, které není nejen nezbytné pro zdravou životní aktivitu, ale také škodlivé.

Jako reklama můžete používat pouze rádio "mouth of mouth" a postupně přivést vaše druse, přátelé-přátelé a tak dále k myšlence takového jídla. Myšlenka na vlastní podnikání je jistě nová a pravděpodobně na začátku nebude mít velký vliv, ale jeho vyhlídky jsou velmi obtížné přeceňovat. Máte-li sledovat trendy, které k nám přicházejí od západu se zpožděním několika let, 2-3 let, tato myšlenka je v horní části nejoblíbenějších nápadů.

Můžete říci, že otevřete svou vlastní restauraci pouze s doručením jídel doma. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že někteří vaši zákazníci budou chtít vidět sami oči, kde je jejich jídlo připraveno a za jakých podmínek se tento proces odehrává.

 • myčka, která stojí od 8 tisíc rublů;
 • plynový sporák, náklady na 5 tisíc;
 • mikrovlnná trouba, jejíž cena je od 1,5 tisíce;
 • mixér - od 2 000 rublů;
 • maso - od 2 tis.
 • odšťavňovač, cena 800 rublů;
 • parník, cena od 900.


Kromě těchto nákladů byste měli také nakupovat potřebné nádobí, nářadí a řezné nástroje. Aby bylo možné tyto nákupy kompetentně vyrobit, má smysl získat odbornou literaturu a procházet ji.

Od založení až po lídry na trhu: obchodní historie poskytování zdravé výživy

Nadpis "Vlastní podnikání" nejen vypráví o zkušenostech podnikatelů z prvních úst, ale také uvádí společně se značkami třídy a užitečnými kontakty. "Vezměte si tužku v ruce" - vyvážená doručovací služba "Špenát" a "Smakuy Vdoma" - dodávka sady na pečení 3 nebo 5 večeří. V dnešním vydání řekne světelka Nestrenko, spoluzakladatelka, vizionářka a vývojová manažerka, jak získala představu o takovém podnikání a kde začala.

Ve věku 20 let Snažil jsem se být letuškou. Pak se mi zdálo, že je to taková romantická profese, každý den je nová země... Časem byla iluze této profese rozptýlena, ale láska k novým zemím zůstala.

V roce 2012 všechno začalo s touhou a rozhodnutím vytvořit něco užitečného a nezbytného, ​​změnit obvyklý způsob života, s posláním, hodnotami, wow-službou. Poté jsem pracoval jako projektový manažer, za desetiletou zkušeností zaměstnance na letišti "Borispol" a vůdce telekomunikačního trhu. Byla to transformace, samočinná změna od zaměstnance kanceláře k podnikateli.

Vtěleno do života nápady pocházejí z vlastních potřeb a potřeb. "Spinach" je vyvážená doručovací služba pro každý den. Pomáháme zbavit se dalších kilogramů nebo získávat svalovou hmotu, nebo jen sníst vyvážené a zároveň ušetřit čas na nákup produktů. Pro mě, stejně jako u mnoha ženských dívek, je téma ztráty hmotnosti věčné: co by bylo jíst chutné a dokonce i 5krát denně, aby zhubla a neztrácela čas připravovat jídlo. "Špenát" řeší všechny tyto problémy - že je to chutné, a to je užitečné a 5krát denně, a tráví za to čas, navíc a strojnet.

Všechny projekty ( „Babusyna Torbynka“ - dodávání přírodních produktů od místních zemědělců, které jsme přeměněna „špenát“ - poskytování služeb na vyváženou stravu každý den, „Koření v domácnosti“ - dodávky potravinové obaly a recepty pro přípravu 3 nebo 5 večeří) my jsme začalo s minimálními peněžními investicemi, hlavním přínosem je náš čas, znalosti, zkušenosti, energie, pohon, touha.

Jsem si tím jistý Investice nejsou jediným nástrojem, Umožňuje projektu růst v úspěšném podnikání. Ale investice rozhodně podnítí rozvoj podnikání.

Dosáhnout globálních cílů "Spinach" jsme přilákali investičního partnera pro akcie ve společnosti. Současně jsem přesvědčen, že nejlepší investor našeho podnikání je náš spokojený zákazník.

Co bylo nejtěžší v prvních 365 dnech? Všechny projekty, které jsme zahájili v době, kdy tento druh služeb nebyl na Ukrajině. Například na začátku roku 2014 nikdo v Google nesnažila službu na dodávku zdravé výživy, nikdo nevěděl, jak k jídlu chutné 5x denně a zhubnout, takže bylo hlavním úkolem - přinést hodnotu a přínos nového produktu.

První rok narození "vlastní práce" byl zaznamenán strategické zasedání, kde byl schválen vektor vývoje.

Přísně řídit náklady, takže vyjít na provozní výplata měsíčně. Nyní se soustředí na dynamický rozvoj našich služeb pro poskytování vyvážené stravy (a tedy i investic pro zlepšení služeb) - cílem je návrat podnikatelského plánu do 12-14 měsíců.

Můj osobní motto: "Naše akce dnes závisí na našich akcích zítra. Musíte být změnou, kterou byste chtěli vidět ve světě. "

Nejvíce důležité při práci s klientem - plnit sliby, důvěru a otevřenost. To, co tvrdíte v reklamě - by nemělo jen splnit skutečnosti, ale překonat očekávání vašeho klienta pozitivně.

O MYSLF

Já lidé se inspirují, kteří se nebojí svých myšlenek a kroků ke změně světa.

Každý ráno začíná vodou - Obvykle piji asi 0,5 ml a kontrastní sprchu. A když jsem se probudil včas, brzy, já a vaše oblíbené ranní rituály muset udělat můj den: 15 min - Surya Namaskar, 20 minut - Morning Stránky, 20 minut - čtení, a pokud zjistíte, 7 minut na meditaci, den přesně úspěch.

Moje výzva pro rok 2016 - zvykněte si na zdravý spánek, jděte do postele ve 22:00 a probuďte se v 5:00. Říká se, že vzestup před východem slunce je jedním z hlavních zdrojů získání jemné energie. Chci se podívat na sebe.

Špatný zvyk, od kterého se nemůžete zbavit: zůstaňte až pozdě. S tímhle se potýkám a také - kontrolujte poštu, posluchače za volantem.

Ve chvílích zoufalství stimulovat mé sny a cíle. Připomínám si, že pokud je pro vás těžké, pak jste na správné cestě, protože to všechno děláte. Ujišťuji se, že je to krok do nových výšin.

Jak začít se správnou dodávkou potravin

Po vyřešení problému s místností se můžete přesunout na druhou hlavní část této výroby, a to nákup domácích spotřebičů, které potřebujete pracovat. V tomto seznamu je třeba napsat:

 • myčka, která stojí od 8 tisíc rublů;
 • plynový sporák, náklady na 5 tisíc;
 • mikrovlnná trouba, jejíž cena je od 1,5 tisíce;
 • mixér - od 2 000 rublů;
 • maso - od 2 tis.
 • odšťavňovač, cena 800 rublů;
 • parník, cena od 900.

Kromě těchto nákladů byste měli také nakupovat potřebné nádobí, nářadí a řezné nástroje. Aby bylo možné tyto nákupy kompetentně vyrobit, má smysl získat odbornou literaturu a procházet ji. Příjem Ve větším rozsahu ovlivňuje velikost Vašich budoucích příjmů počet běžných zákazníků.

Vlastní podnikání na zdravé stravě

Značná část této částky, jak vysvětlil franchisor, je obsazena zařízením, které stojí 1,700,000 rublů. Zbytek - nájemné, produkty, dodávky a paušální částka.

Nápad podnikání: dodávka zdravého jídla

Vaše podnikání: zdravá a dietní jídla

Jestliže self-začátek, budete potřebovat čas, aby se dozvěděli o vás ve vašem městě, a pravomoci, aby se vzbudit důvěru, pak se práce za méně známou značku umožní společnosti rychle získat trakci. Analýzou trhu pro poskytování správné výživy jsme viděli, že společnosti nabízející takové služby jsou jen málo, převážně malé regionální hráči ve městech s populací jednoho milionu.
A ti, kteří se vyvíjejí na franchisingu a mohou být počítáni na prstech. Která franšíza dobré výživy si vybrat? Takže jsme přezkoumali 3 dodávky franšízy pro správné potravinářské společnosti - Smart Food, Tough Lung and Detox Pro. Inteligentní potraviny Ztráta hmotnost snadno Detox Pro Rok založení 2013 2015 Franšíza 2014 2015 Počet prodejen 12 5 41 Investice od 2 000 000 rub. - 100 000 rublů.
O kolik zařízení města se stane vaším partnerem, závisí objem poptávky, který můžete uspokojit. Především je nutné shromáždit základnu všech kaváren a restaurací města, ve kterých je vytvořena služba online.

Nábor zaměstnanců V počáteční fázi budou zaměstnanci potřebovat 4 kurýry a 2 dispečeře. Při posunu pracují současně dva kurýři a jeden dispečer.

Kuriér je najat na práci s vozem.

Od založení až po lídry na trhu: obchodní historie poskytování zdravé výživy

Všechno, co je spojeno se zdravým životním stylem dnes, je považováno za oblíbený trend. Média, sociální sítě a přeplněné tělocvičny o tom mluví. A na určitém trendu můžete vždycky dělat dobré peníze. Ve skutečnosti se to stalo pravděpodobně pro ty, kteří poprvé zahájili dodávku správného jídla v Rusku. A oni se nemýlili. Služba byla skutečně včasná a dokonale se hodila do celkového trendu HLS. Co se týče tohoto obchodního myšlení, je prospěšné a s jakými obtížemi se podnikatel v tomto výklenku potká, napsali jsme v příběhu Franchise o správné výživě. Začátek podobného podnikání je docela realistický i pro začínajícího podnikatele - organizace služeb a podnikání jsou poměrně jednoduché a srozumitelné. Hlavní výhodou práce na franchisu v rámci výnosu správného jídla je však uznání a důvěra.

Připravený obchodní plán pro dodávky potravin

Prodej a marketing Při vstupu na trh používá "DavayZakazhem.rf" strategii inovátora. Společnost má výhodu průkopníka a snaží se, jak se vyvíjí, udržet vedoucí konkurenční postavení.

Hlavním cílem strategie je poskytovat kvalitní služby a důkladnou péči o kontrolu kvality. Je strategicky důležité, aby společnost měla zdroje pro rychlou expanzi s růstem trhu.

Za tímto účelem jsou vytvořeny rezervní fondy. Reklamní kampaň o zahájení reklamní kampaně o zahájení by měla začít 2 týdny před začátkem práce. Nejúčinnější způsoby předběžných reklamních doručovacích služeb jsou:

 1. Informace v prostorách restaurací - partnerů (vizitky, letáky).

Schémata výdělků v oblasti výživy

Recepty, které používáte ve svých pokrmech, vy sám hledáte a přemýšlejte skrze ně? Nebo zodpovědná osoba za to odpovídá? Již před zahájením podnikání jsem se ráda vařila a často se snažila připravovat různé dietní recepty. Takže základ znalostí byl k dispozici, ale muselo se toho hodně naučit. Já a náš tým pečlivě vyvíjel nabídku, zapůjčil si recepty z různých zemí, aby vzal v úvahu preference každého klienta a co nejrůzněji dieta. Při přípravě stravy pomohly odborníci v oblasti dietetiky i mistry védských praktik. Jaké vybavení bylo třeba obstarat pro výrobu? Koupil jste ho nebo ho použil k pronájmu? Předpokladem je pronájem - je to bývalá produkce. Zařízení je zakoupeno v minimálním množství: stolů, odšťavňovačů, mixérů a kuchyňských potřeb. Kolik lidí pracuje ve výrobě? Nyní pracuje asi 8 lidí.

Přehled 3 odpočitatelných dodávek franšízy

Jejich služby budou stát 5000-8000 rublů. Při samostatném návrhu IP je vhodné požádat odborníka o výběr daňového systému. V tomto případě bude zjednodušená verze optimální.

OKVED aktivity - 53.20.12 dodávka jídla doma. Náklady jsou běžné a pro údržbu jídel zaměstnanců, jejich doručení nelze provést bez personálu. Je žádoucí, aby byli kvalifikovaní odborníci.

Podnikatelský plán představuje průměrné údaje o platu za rok 2017 pro zaměstnance se zkušenostmi a pracovní stůl nezbytný pro organizaci podnikání bez porušení:

 1. Dispatchers - 20 000 rublů - 2 osoby.
 2. Účetní - 23 000 - 1 odborník.
 3. Správce webu - 18 000.
 4. Kurýři řidiči - 18 000 - 6 osob.

Celkově bude mzdový poplatek 189 000 rublů.

Nicméně, mnoho pravidelných zákazníků se následně vrátí bez investic do reklamy. Franchisor poskytuje komplexní podporu svým franšízantům - aktualizuje stránky, připravuje potřebné tištěné materiály a pomáhá při podnikání.

Kromě toho se franchisant připojuje k síti podnikatelů v síti tak, aby si partneři mohli vyměňovat zkušenosti v rámci společnosti. Dodání sady vyvážených potravin začíná teprve a franchisingový systém zcela chybí. Proto při výběru franchisingu čelíme skutečnosti, že prakticky neexistuje. To může být zcela logické vysvětlení - hráči se vyvíjejí, testují sami sebe a svou firmu, zkoumají potenciál trhu, rozvíjejí obchodní koncepce a zatím nejsou připraveni prodávat franšízy.

Jak začít se správnou dodávkou potravin

Aby se zlepšilo jejich zdraví, uchylují se k různým stravám a jednoduše zdravému jídlu. Někdo chodí do speciálních restaurací nebo omezuje nabídku v restauracích, někdo dává přednost k vaření. Ale mnozí jsou připraveni objednat toto jídlo s domácím doručením. Právě tato kategorie spotřebitelů zdravých potravin se stane zákazníky vašeho podnikání. Dále je třeba poznamenat, že v zdravém způsobu života, zejména ve vyvážené stravě, se nejvíce zajímají lidé s nadprůměrným příjmem. A budou připraveni platit za vyváženou výživu ve výši 1-2 tisíc rublů denně. Náklady závisí jak na značkování (obvykle 30-40%), tak na složení nabídky. "ZDRAVÉ JÍDLO - NEJSOU JEDINOU JÍDROVOU POTRAVINOU, ALE A PODNIKATELSTVÍ NENÍ DŮVĚRNÉ." Chcete-li organizovat takové podnikání, budete potřebovat několik věcí. Za prvé bude nutné najít potenciální zákazníky.