Hydroizolace s tekutou gumou jako lukrativní obchodní myšlenka

Nasycení moderního trhu stavebních materiálů, neustále se rozšiřující sortiment a pravidelný vzhled různých novinek je vysvětleno velmi vysokým požadavkem na tyto výrobky. A podle statistik, v budoucnosti stavba bude neustále zvyšovat své tempo.

To je důvod, proč můžeme konstatovat, že podnik založený na hydroizolaci kapalinou je slibným a výnosným zaměstnáním. Tento inovativní materiál se používá k pokrytí podlahy, základů i střechy. Hlavním pozitivním bodem je drobná počáteční investice. Správný přístup k rozvoji tohoto druhu činnosti vám umožňuje počítat s důstojným a stabilním příjmem.

Analýza trhu a konkurence

Jádrem tohoto podnikatelského myšlení je organizace hydroizolačních operací používajících kapalný kaučuk. Směr je zcela nový a nevyžaduje významné investice a mimochodem má velmi vysoké procento ziskovosti.

Soutěžící na tomto trhu nejsou tolik, ale nemůžete ignorovat následující důvody, které slouží jako významná překážka pro zahájení své vlastní činnosti:

 • vysoké daně;
 • nedokonalý, složitý a komplikovaný ruský legislativní systém.

Výrobní plán

Obchodní organizace vyžaduje získání:

 • Rozprašovací zařízení, pomocí něhož se prostředek smísí a následně nastříká.
 • Osobní ochranné pomůcky pro zaměstnance.

Zařízení pro stříkání kapalné gumy mají dostatečně široké rozmezí, což umožňuje zvolit vhodný výkon. Náklady na dovezené zařízení převyšuje domácí ekvivalent o cca 80-100 tisíc rublů. Mimochodem, dovážené zařízení je charakterizováno jedním významným nedostatkem: pro práci vyžaduje výhradně západní suroviny, což podnikateli přináší určitý rámec a výrazně zvyšuje náklady na konečný výrobek.

Profesionální punčocha masky jsou za to nestojí, ale přítomnost dobře uzavřené oblek, gumové holínky, rukavice, ochranné brýle pro ochranu očí a respirátor by se měl starat obvyklé. Náklady na uniformu pro jednoho zaměstnance je přibližně 10 tisíc rublů.

Také potřebujete uspořádat malou kancelář, ve které budou zaměstnanci v době, kdy nejsou objednány.

Při výběru správných průmyslových prostorů je třeba vzít v úvahu následující důležité aspekty:

 • výška stropu by měla být nejméně 6 metrů;
 • dostupnost komunikačních a elektrických vedení nejméně 380 kW;
 • čtverec ne méně než 300 m2. m.;
 • Místnost musí být vybavena dobrým větracím systémem.

Nejlepším místem je krajina.

Finanční plán

Výše základního kapitálu zahrnuje:

 • oficiální registrace - 20 tisíc rublů;
 • pronájem prostor - od 20 tisíc rublů. a vyšší (závisí na mnoha faktorech);
 • organizování reklamní kampaně - 35 tisíc rublů;
 • Saldo zaměstnanců - 35 tisíc rublů., Včetně 20 tisíc rublů. - operátorovi, 15 tisíc rublů. - Asistentovi. Tato položka výdajů může být rovna nule, pokud podnikatel sám cestuje, aby splnil objednávky;
 • nákup potřebného vybavení - 140 tisíc rublů;
 • nákup surovin - 100 tisíc rublů;
 • nákup osobních ochranných prostředků - 15 tisíc rublů;
 • outsourcing - 5 tisíc rublů.

Celkem: 370 tisíc rublů. - částka jednorázových nákladů a 55 tisíc rublů. - měsíčně.

Snížení nákladů lze dosáhnout snížením počtu zaměstnanců a nákupem méně surovin. Stejně můžete ušetřit peníze, pokud organizujete skladování zařízení a materiálu na svém vlastním území, nikoliv v pronajaté místnosti.

Kromě toho musíme vyřešit problém dodávek do velkých zařízení, protože tekutý kaučuk ve velkých objemech váží hodně. V tomto případě stojí za to zvážit nákup malého náklaďáku, ve kterém můžete nakládat několik kusů surovin. A pro přepravu samotného zařízení je zapotřebí alespoň auto. Proto, asi 300 tisíc rublů. uveďte odhad na nákup ojetého automobilu, ve kterém bude možné přepravovat nejen lidi, ale i spotřební materiál.

Organizační plán

Zahájení podnikání začíná registrací jako podnikatelský subjekt. Tento typ činnosti vám umožňuje zaregistrovat se jako samostatný podnikatel, neboť hydroizolace je součástí kategorie nevýrobní výstavby.

Rovněž není třeba získat pracovní povolení a připojit se k samoregulační organizaci. Spolupráce se stavebním odborem je však stále žádoucí, protože vám umožňuje počítat s přijímáním velkých objednávek a pozitivně ovlivňuje propagaci nové služby.

Bezproblémová stříkaná vodotěsnost je velmi jednoduchý postup, ale přítomnost některých teoretických znalostí je stále nezbytná. Ideální je považováno za možnost, pokud podnikatel má pracovní zkušenosti na staveništi. V takovém případě je zvládnutí jednotky nezbytné pro stříkání rychlejší a snadnější. Pokud neexistují žádné znalosti a zkušenosti, je nutné trénovat trochu předtím, než opustíte pro prvního klienta a zvládnete tuto technologii.

Pokud vezmeme v úvahu rozsáhlou konstrukci, pak můžeme říci, že tato membrána se používá k pokrytí různých překryvů, zaplavených prostor, střech a obecně všechny povrchy, které jsou v kontaktu s kapalinou. A pokud mluvíme o soukromém vlastnictví domů, nejaktuálnějším používáním je ochrana umělé nádrže nebo pánve.

Pro první fázi práce, kdy řád není tak moc, to je dost, aby jedna osoba, ale v době, kdy tam bude více zákazníků - lepší mít odpovídající počet zaměstnanců, jako čekání příliš dlouhé mohlo vyděsit zákazníka.

Jak začít s výrobou plastových lahví - viz tady.

Marketingový plán

Pro tento druh podnikání je nejlepším marketingovým tahtem "živá reklama", to znamená, když jeden spokojený zákazník řekne příteli o tom, jak dobře byla jeho objednávka provedena. Samozřejmě, nikdo nezrušil použití jiných druhů reklamy, ale "z úst z úst" je nejúčinnější způsob, jak přinést informace cílovým skupinám.

Výstavba celé marketingové kampaně by měla být založena na primárních aspektech tohoto typu hydroizolace. Doporučujeme distribuovat propagační letáky prostřednictvím různých stavebních dílů a zveřejňovat informace o materiálu na příslušném internetovém portálu av tematických skupinách v sociálních sítích.

Vytvoření stránky vizitky je účelné pouze v případě, že se zahájení podnikání plánuje ve velkém městě.

Analýza rizik

Celý výrobní cyklus začíná od okamžiku dodání surovin, pokračuje cílovým používáním zařízení a končí prodejem konečného produktu. Mohou nastat následující rizika:

 • Nesprávné dodání surovin. Minimalizovat pravděpodobnost, že tato situace může být podpisem dlouhodobých smluv se spolehlivými dodavateli na trhu.
 • Technologické poruchy se zařízením. Vyvarujte se případných potíží dodržováním přiložených návodů k obsluze a včasné údržbě.
 • Neprofesionální práce zaměstnanec, převod obchodního tajemství na soutěžitele a další rizika vnitropodnikové povahy.

Tento nebo tento počet rizik je spojen s jakoukoli obchodní činností a vývoj několika preventivních opatření umožňuje nejen připravit se na jejich výskyt, ale také je zcela vyloučit.

Video o této aktivitě

Z videa se dozvíte informace o materiálu a fázích práce s ním:

Podnikání na hydroizolaci kapalnou gumou

Jedná se o firmu poskytující služby v oblasti hydroizolace s tekutými gumovými střechami, podlahami, stropy, základy, bazény a dalšími zařízeními. Tento druh činnosti je poměrně nový, má nízkou cenovou hranici vstupu (asi 140 000 rublů) a je vysoce výnosný.

Každý si musel myslet na to, že si zahájí vlastní podnikání: pracovat pro sebe, ne závisí na nikoho, aby získal slušnou odměnu za svou práci. Zdá se, že uvedené důvody jsou dost na to, aby se vrhli do podnikání. Proč, navzdory takovým vyhlídkám v Rusku, tak málo lidí chce začít své vlastní podnikání? Hlavní problémy, které brání zahájení podnikání, jsou následující:

 • Vysoké daňové zatížení pro malé podniky;
 • Složitost právních předpisů upravujících podnikatelskou činnost;
 • Zahájení podnikání vyžaduje velké množství finančních prostředků;
 • Vysoká konkurence, všechny výklenky jsou zaneprázdněné, začíná vaše vlastní podnikání není realistické!

Pokud jsou první dvě položky v rukou státu, není třeba situaci zlepšit a zůstává "hrát" podle zavedených pravidel, pak v posledních dvou počítačích vám budeme moci pomoci!

Přinášíme vaší pozornosti vysoce výnosný obchod, ve kterém neexistuje konkurence a zahájení provozu, bude trvat méně než 150 tisíc rublů. Podnikání spočívá v poskytování služeb obyvatelstvu, podnikům, městským organizacím pro hydroizolaci a antikorozní úpravu různých povrchů pomocí kapalné gumy.

Tekutá guma je moderní hydroizolační materiál založený na asfaltové bázi, který lze použít pro různé stavební práce a na různé povrchy (beton, pozinkovaný kov, mramor, sklo, břidlice, dřevo, plasty a mnoho dalších).

Rozsah použití:

 • Hydroizolace střech, podlah, stropů, základů.
 • Ochrana proti korozi kovových konstrukcí.
 • Hydroizolace bazénů, nádrží.

Tekutá kaučukka díky svým technickým vlastnostem (šetrnost k životnímu prostředí, trvanlivost, pružnost a vysoká přilnavost k různým povlakům) a ne vysoká cena je hodnou alternativou k jiným hydroizolačním materiálům.

K dnešnímu dni pouze kapalná pryž poskytuje bezproblémovou vodotěsnost a nepřítomnost švů - je nedostatek pronikání vody na povrch, který má být chráněn.

Potřebujete začít

Chcete-li zahájit činnost v oblasti hydroizolace, musíte si zakoupit sadu zařízení pro aplikaci kapalného kaučuku.

 1. Rozprašovací zařízení (hlavní zařízení, ve kterém dochází k procesu směšování součástí a postřiku hotového výrobku).
 2. Osobní ochranné prostředky (oblek, respirátor, rukavice, boty)

V současné době se na ruském trhu představují různá zařízení pro aplikaci kapalného kaučuku z hlediska kapacity a země výroby závodu, takže cena za dovezené modely začíná od 200 tr., A na domácí analogy ze 120 tisíc rublů.

Hlavní nevýhodou dováženého zařízení je kromě vyšších nákladů práce na některých surovinách (pouze západní výrobci). V tomto ohledu je v našich realitách optimální koupit ruské vybavení, které může pracovat na různých druzích surovin a je levnější k udržení.

Budeme analyzovat dvě rostliny vyráběné Ruskou značkou RX-27BT9, výrobcem "New Construction Technologies" a výrobcem UZhK-2S "PF Dikam".

Nové obchodní nápady

Voda, kde by to mělo být - ve vaně, vana, řeky nebo moře, potěší nejen oko, ale jasná a veselá jakýkoli cheloveka.A tady je voda, kde by mělo být, může to být zdrojem velkých problémů. Jedná se o kovovou korozi, unikající víko nebo vlhký sklep. A pak se voda změní v nepřítele, který musí být zastaven za každou cenu. Proto bude podnikání v oblasti hydroizolace vždy požadováno.

Na trhu existuje mnoho hydroizolačních produktů s různými vlastnostmi, které jsou určeny pro vlastní nebo profesionální použití. Domácí izolační prostředky nemohou vydržet žádnou komparativní konkurenci s profesionály, takže si je můžete vydělat jen jedním způsobem - prodávat tyto prostředky. Pokud plánujete začít podnikat v oblasti profesionální hydroizolace, pak potřebujete finanční prostředky. Vedoucí společnosti na tomto trhu služeb jsou dosud - kapalného kaučuku a polymočoviny. Zvažme každou metodu zvlášť.

Vlastnosti podnikání na hydroizolaci s tekutou gumou

Tekutá pryž, polymerní materiál na bázi asfaltu. Ve skutečnosti není materiál z hlediska chemického složení pryž, nicméně podobný vlastnostem kaučuku a podkladové jméno.

"Tekutá pryž" nebo tmel CBS Jednosložková nebo dvoukomponentní emulze typu bitumen-latex modifikovaná různými polymery.

Tekutá guma se používá pro vnější hydroizolaci střech, sklepů, kovových konstrukcí, bazénů a dalších objektů, kde je vyžadována hydroizolace. Tato kompozice se aplikuje pomocí běžných ručních nástrojů - válečkem, kartáčem, špachtlí. Nebo s použitím speciálního postřikovacího zařízení se v tomto případě dodává CBS tmel s koagulantem (vodný roztok chloridu vápenatého) z atomizéru s dvěma tryskami. Koagulant se odvádí z povrchu a mastic téměř okamžitě polymeruje. Použití tohoto povlaku může trvat 2 hodiny po aplikaci.

Nevýhody tohoto materiálu jsou: nestabilita s UV zářením, nízká mechanická odolnost, je poškozena v korozivních prostředích (rozpouštědla, benzín, brzdová kapalina). Proto je "kapalná pryž" dále chráněna druhou vrstvou, například UV světlem.

Klíčové výhody materiálu a vlastností zařízení - nízké náklady (ve srovnání s polymočovinou). Stříkací zařízení a suroviny jsou vyráběny různými podniky v Rusku, takže začíná v tomto typu obchodních nákladů ne více než 150 tisíc rublů. Z toho 50-100 tisíc je speciální zařízení a 50 tisíc půjde na registraci obchodu a nákup surovin (v poměru 100 rublů na 1 kg tmelu). Je také možné snížit náklady a použít tekuté gumy ručně, což bude mít vliv na lhůtu pro provedení práce, ale vstup do takového podnikání bude stát jen 30-50 tisíc rublů.

Náklady na hydroizolaci kapalného kaučuku od 700 rublů na metr čtvereční. Pro práci s týmem může být tým 2 lidí. Takže výrobci zařízení tvrdí, že na 1000 čtverečních metrů můžete stříkat gumu po dobu 8 hodin, tedy po dobu jednoho pracovního dne. Většinou je tato služba využívána soukromými zákazníky.

Video: hydroizolace tekuté gumy
Obchodování na polyuretanové hydroizolaci

Polyurea (polyuria, polykarbamid) - syntetický materiál vytvořený pomocí chemických reakcí založených na přírodních prvcích. Při aplikaci se vytváří extrémně silná a velmi pružná bezproblémová vrstva. Odolnost proti roztržení takového filmu je vyšší než 35 MPa. Pevnost materiálu není nižší než keramická dlažba.

Klíčová vlastnost tohoto materiálu - vysoká hydroizolační vlastnosti, chemická a mechanická odolnost, pod ultrafialovým paprskem se směs mění pouze v barvě. Materiál je prakticky lhostejný k teplotě ošetřeného povrchu, protože polymerace se provádí pomocí speciálního katalyzátoru. Také materiál působí jako vynikající dielektrikum. Při správném použití má povlak životnost až 20 let.

Pro práci s tímto materiálem potřebujete speciální zařízení - zařízení (reaktor) pro polymočovinu a polyuretanovou pěnu, jakož i komponenty tzv. "Kapalné A a B". Pro zahřátí, dávkování a vstřikování je reaktor odpovědný a míchání směsí probíhá bezprostředně před postřikem.

Nevýhody podnikání na polymočovině - Vysoká cena součástí a zařízení a použití materiálu je nemožné bez vybavení. Vzhledem k tomu, že celá produkce většiny závodů nebo komponentů v této obchodní oblasti se zpravidla soustřeďuje do zahraničí (Evropa, USA, Čína). Proto jsou počáteční náklady na vybavení poměrně vysoké - od počátku 250 tisíc. Také není levné suroviny. Celkové náklady na vstup do firmy mohou dosáhnout až 1 milion rublů.

Navíc pomocí tohoto zařízení je možné stříkat polyuretanový pěnový izolátor (PPU).

Nicméně, nadřazenost polyurea jako voděodolný materiál činí tento obchod velmi populární, a to i ve srovnání s kapalným kaučukem. Náklady na podání žádosti o 1 m2 jsou 1500 rublů. Vysoké náklady na takové střechy je kompenzován velkým doba odezvy, takže již třetí rok provozu střechy bez opravy - aplikace náklady (s přihlédnutím k úsporám na opravy) snížena na 1000 rublů. Jednoduchost instalace také zajišťuje vysokou produktivitu - až 500 m2 za pracovní den. Tato služba využívá především velcí zákazníci - správcovské společnosti (ploché střechy domů, hydroizolace sklepů a stropů), podniky (střešní krytiny, ochrana elektromechanických zařízení atd.).

Video: polyurea hydroizolace

Viz též:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Vlastní podnikání: hydroizolace s tekutou gumou

Pokud budete neustále sledovat nejnovější úspěchy vědy, pak můžete čerpat spoustu nápadů pro nový, úplně nezkoušený typ podnikání. Taková vědecká novinka může být považována za relativně nedávno se objevující hydroizolační materiál, který se rychle stal známý jako "tekutý kaučuk". Stejně jako běžná pryžová pryž, její kapalný protějšek nedovoluje projít vlhkostí a je dobrým povrchem pro ochranu před touto gumou. V technických dokumentech najdete jeho anglické jméno - kapalný kaučuk - a je to kapalná emulze polymer-bitumenová voda, která je přivedena do stavu tmelu. Tento materiál dokonale přilne k jakémukoli povrchu, není vystaven vysokým teplotám, a neodlupuje toky v průběhu času, a to i na svislých plochách, a to všechno, přírodní složky v kompozici, jsou bezpečné pro člověka. Při styku s povrchy kapalná kaučuk netvoří toxické sloučeniny a nevypouští těkavé toxické látky. Hydroizolace s tekutou gumou byla již uznána jako inovativní metoda povrchové úpravy.

Navzdory obrovskému seznamu výhod použití tohoto materiálu při neexistenci významných nedostatků se velmi málo společností zabývá hydroizolací tekutou gumou. Dokonce ani ve velkých městech se praktika jeho využívání ještě nerozšířila a začínající podnikatelé mají všechny možnosti obsadit neobsazená místa. Postupně se tato masticka začne věnovat pozornost, ale ještě před saturací trhu je stále velmi daleko. Poptávka není příliš velká právě kvůli neznalosti potenciálních spotřebitelů, ačkoli kapalný kaučuk má mnoho využití. Pokud tedy uděláte správnou marketingovou kampaň, můžete vyhrát tím, že nejprve otevřete svou organizaci, která poskytuje služby hydroizolace s téměř cokoli.

Hlavní výhodou takového podniku je, že existuje možnost rychle uspět, ale jakékoli zpoždění ohrožuje vznik nových hráčů. Jistě, za pár let bude podobná myšlenka podnikání již známá a irelevantní, ale zatím je všechno přesně naopak. Je však třeba poznamenat, že některé progresivní stavební firmy již tuto technologii přijaly a nabízejí jako jednu ze svých služeb. Pracují však hlavně s velkými společnostmi a podnikateli, kteří provádějí rozsáhlou výstavbu, ale nikdo nikdy nepodal nabídku běžným lidem. Proto je třeba nejprve studovat všechny soutěžící ve vašem městě, vyhodnotit jejich návrhy, aby se v budoucnu s nimi nepokoušelo pro jednoho klienta, zatímco ostatní by se o službu mohli zajímat, ale nemuseli si je.

Chcete-li začít podnikat, musíte se zaregistrovat jako obchodní subjekt. V tomto případě je již možné se zaregistrovat jako individuální podnikatel, protože hydroizolace s tekutým kaučukem spadá do kategorie nevýrobní stavby. Kód činnosti je (ОКПД 2) 43.99 Ostatní specializované stavební činnosti nezahrnuté do jiných skupin. Také není potřeba licencí pro jejich práci a vstup do samoregulační organizace. To znamená, že můžete pracovat jako samostatná organizace, která poskytuje pouze práce na hydroizolaci. Ale tady je třeba poznamenat, že spolupracovat s samoregulačních organizací, as stavební odbory stále žádoucí, protože v tomto případě budou moci přijímat objednávky od velkých lokalit, a nové služby pro stavební firmy budou propagovat. To znamená, že to bude další pomoc a způsob, jak pokročit v práci. Ovšem samozřejmě můžete pracovat jako samotář, aniž byste museli věnovat čas a energii účasti na aktivitách odborů.

Je důležité si uvědomit, že ačkoli proces bezproblémové rozprašované hydroizolace je poměrně jednoduchý postup, stále ještě nebude dost teoretických znalostí. V ideálním případě, pokud majitel sám býval zaneprázdněn ve stavebnictví, s ne dokončil papírování, a přímo pracují na staveništi, protože pak to bude jednodušší se učit shromáždění, právo na sprej a rychle nastavit ke kvalitativnímu výkonu objednávek. Není-li znalost a zkušenost přítomna, pak před odjezdem na první klient musí člověk samostatně zvládnout vodotěsnost jakéhokoli povrchu. Je důležité vědět, že kapalný kaučuk se používá v mnoha oblastech - od shora dolů - a tím i povrch může být umístěna v libovolném úhlu (až na úroveň vertikální stěny), a povrch materiálu v podstatě nezáleží.

Jediné omezení - bezproblémové stříká hydroizolace se nedoporučuje otevírat prostor v dešti, stejně jako při nízkých teplotách, ale jinak je toto dvousložkový tmel je univerzální a lze jej použít téměř kdekoliv. To je ve velkém měřítku konstrukce takové membrány pokryté mnoha patrech, zaplavených oblastech, střechy a vše, co mohou mít kontakt s vodou, pak v domácnostech je nejnaléhavější ho nabídnout k ochraně umělých nádrží, které jsou často prezentovány bazény.

Taková široká škála aplikací vyžaduje zaměstnance do praktických dovedností ve stavebnictví, protože pokud nevíte, kde a jak šev je nejlepší způsob, jak izolovat povrch, jaká by měla být pravidla pro ochranu určitých oblastí, budou některé efekty být vystaveny na povrch, že je dobrá šance, aby se špatnou kvalitu práce, což může vést ke ztrátě pověsti. U začínající společnosti se to může někdy stát kritickou chybou, která stojí za celou firmu. To znamená, že v případě, že podnikatel chápe, že nemá dostatečné znalosti k provádění těchto prací, je nutné najmout speciálně vyškolených lidí, kteří mohou provádět hydroizolace a mají zkušenosti s chladným postřikem na povrch materiálu. Mohou se stát běžní stavitelé, kteří se podíleli na výzdobě interiéru, personál, jehož rozsah byl využívání kompresorů, lidmi, kteří chápou technický princip činnosti stříkacích zařízení a vědí, jak nejlépe aplikovat materiál.

V prvních fázích, zatímco několik objednávek, může jedna osoba řídit, ale vždy mít možnost personálu, protože v případě úspěchu počet aplikací bude růst a jedna osoba nebude schopna fyzicky zvládnout všechny. A zákazníci jsou také důležitý čas, protože ne vždy hydroizolace je poslední etapa stavby a čekání na specialisty, aby tyto práce může bránit celý stavební proces. Je velmi dobré ještě před počátkem znát počet potenciálních spotřebitelů, takže v případě potřeby najat více lidí najednou, je pro každého klienta důležité, co se stane po dobrém poskytnutí služeb "živou reklamou" a doporučuje společnost všem svým známým.

Samozřejmě jsou všechny ostatní typy reklamy také efektivní, ale slovo "ústní" bylo vždy nejvíce nekontrolovatelným, ale také nejúčinnějším způsobem, jak poskytovat informace cílovému publiku. A zde musíte pochopit, že může hrát jak na straně podnikatele, tak proti němu, a pak žádné televizní spoty pomohou obnovit jejich jméno.

Samotná marketingová kampaň by měla být zaměřena konkrétně na informování spotřebitelů o všech výhodách hydroizolace tekutým kaučukem. Naštěstí zde nemusíte jít za triky a podvod, je to opravdu způsob, který má mnoho výhod oproti protějškům. Jak již bylo zmíněno výše, je možné vstoupit do velkých stavebních projektů tím, že se stanete členem stavební unie, pak se vývojáři s největší pravděpodobností obrátí na člena odboru, nikoli na společnost třetí strany.

Jednotlivci by se měli dozvědět o službách bezproblémového rozprašování hydroizolace z jiných zdrojů a tady by bylo hezké nechat své reklamní letáky ve stavebních dílech a na příslušných internetových portálech.

Možná by bylo vhodné vytvořit vlastní vlastní stránku pro vizitky, ale pouze pokud je město velké a počet potenciálních zákazníků je také velký; v malých městech místo bude vyžadovat více peněz pro svůj obsah než generovat příjmy. Samotné stavební firmy si mohou pro své potřeby zakoupit přístroje pro aplikaci tekutého kaučuku za studena, ale soukromé osoby, které chtějí opravit a postavit samostatnou budovu, se budou věnovat službám firem. Vzácná osoba je připravena vynaložit značné peníze na drahé vybavení, které bude jednou použito. Orientace je lepší pro majitele domácností, pro ně je mnohem relevantnější. Co se týče reklamy ATL-marketingu (bannery, reklamy v rozhlase a televizi), je to nákladný způsob informování a poměrně neúčinný, z velkého počtu lidí se bude zajímat o malý procentní podíl.

Chcete-li aplikovat tekutou gumu na povrch, nemůžete to udělat bez řádného vybavení. Na trhu již existují společnosti, které nabízejí nákup specializovaných jednotek, přizpůsobených pouze pro práci s polymerní asfaltovou vodou. Koupit univerzální zařízení se nedoporučuje, není určeno pro tento tmel, často se rozpadne a porucha funguje. Také si koupit a koupit levné automobily nestojí za to, kromě zvýšené četnosti oprav, podnikatel získá věc, která není schopna aplikovat membránu rovnoměrně a bez plýtvání materiálem. Dobré zařízení lze nalézt v Rusku, tedy v ruském výrobci. V tomto případě je třeba vzít v úvahu, že surovina se může lišit v závislosti na výrobci a efektivní práce lze dosáhnout, pokud se použijí suroviny doporučené výrobcem stříkacího stroje.

Jak byste si mohli myslet, je nepravděpodobné, že by zahraniční společnost vytvořila zařízení navržená pro mixování a rozprašování spotřebního materiálu vyrobeného společností z jiné země. Pokrok samozřejmě nezastaví a univerzalizace všech zařízení postupně probíhá, ale je stále lepší najít ruského výrobce jednotky a je pravděpodobné, že bude buď dodavatelem surovin, nebo bude schopen doporučit vhodnou surovinu.

Také musíte zvolit, který typ napájení je v zařízení dodáván. Nyní již existují rozvinuté jednotky, které pracují s kapalným palivem, to znamená, že není třeba vytáhnout napájecí kabel ze zdroje.

Cena za samotné zařízení začíná od 120 tisíc rublů a pro zahraniční modely může dosáhnout 180 tisíc. Průměrná cena, kterou lze nalézt u výrobců - 140 tisíc rublů, je určena pro toto mobilní mobilní zařízení, které je dostatečně spolehlivé a efektivní v provozu. V závislosti na zařízení si musíte vybrat značku kapalné gumy. Tekuté kaučuk se může dodat ve formě pelet, a prodává se nejen sudy, ale i tašky. Nejlepší je studovat recenze tohoto nebo těch zařízení a surovin, aby bylo možné vybrat ten správný.

Materiál samotný kapalný kaučuk by měl být zakoupen ve velkém množství, neboť jeho spotřeba je asi 3 kilogramy nebo 2,5 litru surovin na čtvereční metr ošetřované plochy. A to je s podmínkou, že vrstva bude pouze 2 milimetry, ale někdy je nutné toto číslo zvýšit na 3 milimetry. Náklady na 200 kilogramů tmelu je asi 25 tisíc rublů, ale pokud si koupíte velké množství, pak cena samozřejmě výrazně poklesne. Proto, pokud plánujete pracovat na velkých stavebních projektech, potřebujete spoustu surovin. Koneckonců, pokud počítáte, pak stačí 200 kilogramů pro zpracování pouze 66 m2 a pro velké výškové budovy to nestačí. Je lepší zakoupit suroviny na nejméně 100 tisíc rublů, ale samozřejmě vše závisí na trhu a výhledech rozvoje.

Kromě tmelu a spreje je třeba zakoupit ochranný oblek pro pracovníky. Použitá tekutá kaučuk není sama o sobě nebezpečná pro lidské zdraví, ale v postřikovaném stavu, stejně jako mnoho jiných látek, může způsobit respirační onemocnění. Profesionální plynové masky nejsou nutné k nákupu, potřebujete vodotěsný kryt, gumové boty, rukavice, brýle na ochranu očí a normální respirátor. Dress jeden zaměstnanec bude mít asi 10 tisíc rublů. Pokud bude práce provádět nejen provozovatel stroje, ale také jeho asistent, druhým je koupit pogumovaný oblek s kapucí. To je asi 5 tisíc rublů. Územní pracovníci mohou být v nepřítomnosti práce v malé kanceláři, ačkoli někteří podnikatelé nepůjčují prostory, volají své zaměstnance po obdržení objednávky, kterou oni sami vzali na svůj telefon nebo prostřednictvím stránky. Nyní můžete vypočítat velikost počátečního kapitálu:

Registrace - 20 tisíc rublů.

Pronájem prostor - od 20 tisíc rublů.

Reklama - od 35 tisíc rublů.

Mzda zaměstnanců - 35 tisíc rublů (20 operátorů, 15 asistentů, může být rovno nule, pokud podnikatel sám, bez zvláštní pomoci, dělá všechnu práci).

Zařízení - 140 tisíc rublů.

Suroviny - 100 tisíc rublů.

Zaměstnanci oblečení - 15 tisíc rublů.

Outsourcing - 5 tisíc rublů.

Celková částka: 370 tisíc rublů, měsíční výdaje: 55 tisíc rublů.

Je možné snížit jak počáteční kapitál, tak i měsíční výdaje, pokud nenajdete pracovníky, a pokud budete nakupovat méně surovin (ale to je možné pouze v malých městech). V podstatě šetří peníze a nedostatek svých prostor, protože je možné ukládat vybavení a suroviny doma, pokud to dovolí území. Ale musíte přemýšlet o tom, jak se zaměstnanci dostanou do práce ve velkých zařízeních, protože v takovém případě budou muset přetáhnout hodně nejvíce tekuté gumy. Zde můžete zvážit možnost nákupu malého náklaďáku, který může přepravovat až několik kusů surovin. A samotné zařízení musí být nějakým způsobem přepravováno a přítomnost alespoň auta je nutností. Proto je zapotřebí přidat asi 300 tisíc rublů na nákup ojetého automobilu, ve kterém je možné přepravovat nejenom zaměstnance, ale i spotřební materiál. Nicméně, v malých městech, kde jsou předměty malé a mnoho surovin se nevyžaduje, je to docela možné udělat s osobní dopravou, kterou mohou mít zaměstnanci nebo samotný podnikatel.

Dnes je cena za hydroizolaci jednoho čtverečního metru kapalného kaučuku nejméně 700 rublů za předpokladu, že tloušťka membrány není menší než dvě stě milimetrů. Náklady na jeden metr léčby jsou 130 rublů (lze přidat 5 rublů na přepravní náklady). Tak pro ty samé 66 m2, které jsou zpracovány standardní balení surovin na 200 kilogramů, bude podnikatel obdržet mírně více než 37 tisíc rublů. Ve velkém městě, dokonce i na jednom relativně velkém objektu, je nutné zpracovat mnohem více oblastí. Proto, vodotěsnost s kapalným kaučukem ze dvou set metrů čtverečních přinese podnikatele 114 tisíc rublů příjmů, z nichž provozní zisk činí 59 tisíc rublů. Ale dvě stě metrů čtverečních se někdy musí zpracovávat pouze na jednom objektu. Pokud obdržíte dvě takové objednávky, provozní zisk se zvýší na 173 tisíc rublů a ziskovost dokonce v tomto případě již překročí 75%.

Vlastní podnikání: hydroizolace s tekutou gumou

Pokud budete neustále sledovat nejnovější úspěchy vědy, pak můžete čerpat spoustu nápadů pro nový, úplně nezkoušený typ podnikání. Taková vědecká novinka může být považována za relativně nedávno se objevující hydroizolační materiál, který se rychle stal známý jako "tekutý kaučuk". Stejně jako běžná pryžová pryž, její kapalný protějšek nedovoluje projít vlhkostí a je dobrým povrchem pro ochranu před touto gumou. V technických dokumentech najdete jeho anglické jméno - kapalný kaučuk - a je to kapalná emulze polymer-bitumenová voda, která je přivedena do stavu tmelu. Tento materiál dokonale přilne k jakémukoli povrchu, není vystaven vysokým teplotám, a neodlupuje toky v průběhu času, a to i na svislých plochách, a to všechno, přírodní složky v kompozici, jsou bezpečné pro člověka. Při styku s povrchy kapalná kaučuk netvoří toxické sloučeniny a nevypouští těkavé toxické látky. Hydroizolace s tekutou gumou byla již uznána jako inovativní metoda povrchové úpravy.

Navzdory obrovskému seznamu výhod použití tohoto materiálu při neexistenci významných nedostatků se velmi málo společností zabývá hydroizolací tekutou gumou. Dokonce ani ve velkých městech se praktika jeho využívání ještě nerozšířila a začínající podnikatelé mají všechny možnosti obsadit neobsazená místa. Postupně se tato masticka začne věnovat pozornost, ale ještě před saturací trhu je stále velmi daleko. Poptávka není příliš velká právě kvůli neznalosti potenciálních spotřebitelů, ačkoli kapalný kaučuk má mnoho využití. Pokud tedy uděláte správnou marketingovou kampaň, můžete vyhrát tím, že nejprve otevřete svou organizaci, která poskytuje služby hydroizolace s téměř cokoli.

Hlavní výhodou takového podniku je, že existuje možnost rychle uspět, ale jakékoli zpoždění ohrožuje vznik nových hráčů. Jistě, za pár let bude podobná myšlenka podnikání již známá a irelevantní, ale zatím je všechno přesně naopak. Je však třeba poznamenat, že některé progresivní stavební firmy již tuto technologii přijaly a nabízejí jako jednu ze svých služeb. Pracují však hlavně s velkými společnostmi a podnikateli, kteří provádějí rozsáhlou výstavbu, ale nikdo nikdy nepodal nabídku běžným lidem. Proto je třeba nejprve studovat všechny soutěžící ve vašem městě, vyhodnotit jejich návrhy, aby se v budoucnu s nimi nepokoušelo pro jednoho klienta, zatímco ostatní by se o službu mohli zajímat, ale nemuseli si je.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Chcete-li začít podnikat, musíte se zaregistrovat jako obchodní subjekt. V tomto případě je již možné se zaregistrovat jako individuální podnikatel, protože hydroizolace s tekutým kaučukem spadá do kategorie nevýrobní stavby. Kód činnosti je (ОКПД 2) 43.99 Ostatní specializované stavební činnosti nezahrnuté do jiných skupin. Také není potřeba licencí pro jejich práci a vstup do samoregulační organizace. To znamená, že můžete pracovat jako samostatná organizace, která poskytuje pouze práce na hydroizolaci. Ale tady je třeba poznamenat, že spolupracovat s samoregulačních organizací, as stavební odbory stále žádoucí, protože v tomto případě budou moci přijímat objednávky od velkých lokalit, a nové služby pro stavební firmy budou propagovat. To znamená, že to bude další pomoc a způsob, jak pokročit v práci. Ovšem samozřejmě můžete pracovat jako samotář, aniž byste museli věnovat čas a energii účasti na aktivitách odborů.

Je důležité si uvědomit, že ačkoli proces bezproblémové rozprašované hydroizolace je poměrně jednoduchý postup, stále ještě nebude dost teoretických znalostí. V ideálním případě, pokud majitel sám býval zaneprázdněn ve stavebnictví, s ne dokončil papírování, a přímo pracují na staveništi, protože pak to bude jednodušší se učit shromáždění, právo na sprej a rychle nastavit ke kvalitativnímu výkonu objednávek. Není-li znalost a zkušenost přítomna, pak před odjezdem na první klient musí člověk samostatně zvládnout vodotěsnost jakéhokoli povrchu. Je důležité vědět, že kapalný kaučuk se používá v mnoha oblastech - od shora dolů - a tím i povrch může být umístěna v libovolném úhlu (až na úroveň vertikální stěny), a povrch materiálu v podstatě nezáleží.

Jediné omezení - bezproblémové stříká hydroizolace se nedoporučuje otevírat prostor v dešti, stejně jako při nízkých teplotách, ale jinak je toto dvousložkový tmel je univerzální a lze jej použít téměř kdekoliv. To je ve velkém měřítku konstrukce takové membrány pokryté mnoha patrech, zaplavených oblastech, střechy a vše, co mohou mít kontakt s vodou, pak v domácnostech je nejnaléhavější ho nabídnout k ochraně umělých nádrží, které jsou často prezentovány bazény.

Taková široká škála aplikací vyžaduje zaměstnance do praktických dovedností ve stavebnictví, protože pokud nevíte, kde a jak šev je nejlepší způsob, jak izolovat povrch, jaká by měla být pravidla pro ochranu určitých oblastí, budou některé efekty být vystaveny na povrch, že je dobrá šance, aby se špatnou kvalitu práce, což může vést ke ztrátě pověsti. U začínající společnosti se to může někdy stát kritickou chybou, která stojí za celou firmu. To znamená, že v případě, že podnikatel chápe, že nemá dostatečné znalosti k provádění těchto prací, je nutné najmout speciálně vyškolených lidí, kteří mohou provádět hydroizolace a mají zkušenosti s chladným postřikem na povrch materiálu. Mohou se stát běžní stavitelé, kteří se podíleli na výzdobě interiéru, personál, jehož rozsah byl využívání kompresorů, lidmi, kteří chápou technický princip činnosti stříkacích zařízení a vědí, jak nejlépe aplikovat materiál.

V prvních fázích, zatímco několik objednávek, může jedna osoba řídit, ale vždy mít možnost personálu, protože v případě úspěchu počet aplikací bude růst a jedna osoba nebude schopna fyzicky zvládnout všechny. A zákazníci jsou také důležitý čas, protože ne vždy hydroizolace je poslední etapa stavby a čekání na specialisty, aby tyto práce může bránit celý stavební proces. Je velmi dobré ještě před počátkem znát počet potenciálních spotřebitelů, takže v případě potřeby najat více lidí najednou, je pro každého klienta důležité, co se stane po dobrém poskytnutí služeb "živou reklamou" a doporučuje společnost všem svým známým.

Samozřejmě jsou všechny ostatní typy reklamy také efektivní, ale slovo "ústní" bylo vždy nejvíce nekontrolovatelným, ale také nejúčinnějším způsobem, jak poskytovat informace cílovému publiku. A zde musíte pochopit, že může hrát jak na straně podnikatele, tak proti němu, a pak žádné televizní spoty pomohou obnovit jejich jméno.

Samotná marketingová kampaň by měla být zaměřena konkrétně na informování spotřebitelů o všech výhodách hydroizolace tekutým kaučukem. Naštěstí zde nemusíte jít za triky a podvod, je to opravdu způsob, který má mnoho výhod oproti protějškům. Jak již bylo zmíněno výše, je možné vstoupit do velkých stavebních projektů tím, že se stanete členem stavební unie, pak se vývojáři s největší pravděpodobností obrátí na člena odboru, nikoli na společnost třetí strany.

Jednotlivci by se měli dozvědět o službách bezproblémového rozprašování hydroizolace z jiných zdrojů a tady by bylo hezké nechat své reklamní letáky ve stavebních dílech a na příslušných internetových portálech.

Možná by bylo vhodné vytvořit vlastní vlastní stránku pro vizitky, ale pouze pokud je město velké a počet potenciálních zákazníků je také velký; v malých městech místo bude vyžadovat více peněz pro svůj obsah než generovat příjmy. Samotné stavební firmy si mohou pro své potřeby zakoupit přístroje pro aplikaci tekutého kaučuku za studena, ale soukromé osoby, které chtějí opravit a postavit samostatnou budovu, se budou věnovat službám firem. Vzácná osoba je připravena vynaložit značné peníze na drahé vybavení, které bude jednou použito. Orientace je lepší pro majitele domácností, pro ně je mnohem relevantnější. Co se týče reklamy ATL-marketingu (bannery, reklamy v rozhlase a televizi), je to nákladný způsob informování a poměrně neúčinný, z velkého počtu lidí se bude zajímat o malý procentní podíl.

Hydroizolace s tekutou gumou jako podnik

Přidáno do záložek: 0

Myšlenkou tohoto podnikání je organizovat činnosti pro hydroizolaci pomocí kapalné gumy. Jedná se o poměrně nový směr v podnikání, který vyžaduje malou počáteční investici, ale současně má poměrně vysoké procento ziskovosti.

Charakteristika podnikání v Rusku

Dříve nebo později si každý, kdo nechce "pracovat pro šéfa", myslí na různé možnosti zahájení svého podnikání, ale usiluje o samostatnou činnost, nezávislost a slušnou úroveň příjmu. Všechny tyto důvody poskytují vynikající omluvu pro zahájení vlastního podnikání. Zde je několik důvodů, které brání rozvoji malého podnikání v Rusku:

 1. Vysoké daně ukládané malým podnikům.
 2. Nedokonalost, složitost a zmatek systému právních předpisů v oblasti drobného podnikání.
 3. Žádná malá počáteční investice.
 4. Extrémně vysoká úroveň soutěže.

Systém zdanění a legislativní základ jsou v kompetenci státních orgánů. Jakékoli zlepšení těchto otázek je nepravděpodobné, že by se nikomu stalo, takže je nutné přizpůsobit se pravidlům stanoveným státem a jednat podle nich. Počáteční kapitál a konkurence jsou dva faktory, které mohou ovlivnit podnikatel sám a jsou faktory, s nimiž může bojovat. Stačí, abyste věděli jak.

Hydroizolace s tekutou gumou

Podnikání v oblasti hydroizolace tekutou gumou je nejen vysoce ziskovou činností, ale má také neuvěřitelně nízkou úroveň konkurence. Kromě toho, otevřít takový podnik bude vyžadovat relativně malé množství základního kapitálu, jen asi 150 tisíc rublů. Dané podnikání spočívá v poskytnutí služeb jak právnickým i fyzickým osobám v oblasti hydroizolačních prací s takovým hydroizolačním materiálem jako kapalná guma.

Co je tekutá pryž? Tento materiál, vyvinutý na základě moderních vědeckých a technologických úspěchů, je v podstatě asfaltový materiál. Tekutá guma se používá pro stavební práce. Vhodný k hydroizolaci na téměř jakémkoli materiálu, včetně použití dřeva.

Tekutá guma jako hydroizolační materiál dostává mnoho pozitivních recenzí od těch, kteří ji používají. Jsou použity včetně:

 • v případě potřeby hydroizolace střech a dalších stavebních konstrukcí;
 • pro ochranu proti korozi kovových konstrukcí;
 • pro hydroizolaci umělých rybníků (rybníků), suterénu, umyvadlo, základy obytných budov.

Vzhledem k individuálním technickým vlastnostem a relativně nízké ceně je kapalná guma hodnou náhradou za tradiční hydroizolační a střešní materiály, jako je například ruberoid, rhizolin.

Díky svým technickým vlastnostem poskytuje kapalná guma bezproblémovou hydroizolaci povrchů, včetně střech, jako jsou šindle, což poskytuje spolehlivou ochranu před pronikáním vody.

Organizace obchodu

Aby bylo možné úspěšně organizovat podnikání v oblasti hydroizolace tekutým kaučukem, je zapotřebí nejprve koupit potřebné vybavení:

 1. Rozstřikování. Toto zařízení je hlavní, protože zajišťuje míchání a následné postřikování kapalné gumové kompozice.
 2. Osobní ochranné pomůcky pro zaměstnance. Takové prostředky zahrnují prostředky ochrany dýchacího traktu, kůže a obuvi.

Zařízení pro stříkání kapalného kaučuku jsou v současné době prezentovány v poměrně širokém rozmezí a liší se výrobní kapacitou zemí a výrobců. Navíc, v závislosti na zemi výrobce, cena zařízení kolísá. Takže například dovezené instalace stojí více než domácí ekvivalent cca 80-100 tisíc rublů.

Navíc dovážené instalace mají další velkou nevýhodu. Jsou schopni pracovat pouze na surovinách západní výroby, což samozřejmě zbavuje svobodu volby a také zvyšuje náklady na výrobek. Vzhledem k výše uvedeným nedostatkům dováženého zařízení lze s jistotou tvrdit, že pro výrobu kapalného kaučuku v podmínkách moderní reality by mělo být upřednostněno domácí vybavení.

Ekonomický aspekt činnosti

Výpočet přitažlivosti vodovzdorné tekuté gumy jako podnik bude prezentován v průměrných cenách pro malé množství práce na hydroizolaci. Kapitálové výdaje v počáteční fázi budou následující:

 1. Akvizice, instalace zařízení a uvádění do provozu bude stát v průměru 100 tisíc rublů.
 2. Prostředky ochrany dýchacích cest, kůže a obuvi. Takový soubor lze zakoupit za tisíc rublů.
 3. Pracovní zařízení. Skladovací nádrže pro roztok koagulantu a kapaliny pro mycí zařízení. Cena tohoto inventáře je v průměru za tisíc rublů.
 4. Nákup surovin a komponent. Pod pojmem suroviny a součásti se míní přímo kapalná guma a roztok koagulantu. Celkově to bude stát v průměru 20 tisíc rublů z výpočtu nákupu 200 kg kapalného kaučuku a 25 kg roztoku koagulantu.

Mezi další položky nákladů patří:

 1. Služby dodávky surovin a zařízení. V průměru 8 tisíc rublů.
 2. Registrace podniku a činnosti v příslušných případech. Tento bod výdajů bude stát podnikatel 12 tisíc rublů.

Tak lze poznamenat, že pro organizaci podnikání na hydroizolaci s tekutou gumou budete potřebovat počáteční kapitál v průměru 14 tisíc rublů.

Ziskovost činností

Vzhledem k veškerým výdajům a výnosům z činnosti se ukázalo, že za 500 m2 vodotěsného povrchu (což je průměr pouze dvou objednávek), měsíční zisk činí 70 tisíc rublů (při zohlednění průměrné ceny za m2). Jednoduchá aritmetika tak říká, že pokud firma splní pouze dva objednávky za měsíc, návratnost investice bude asi dva měsíce.

Firemní myšlenka na hydroizolaci kapalnou gumou

Jednou z obchodních nápadů obchodní činnosti, která nevyžaduje velké investice, je hydroizolace střech, základů, podlah a jiných povrchů kapalinou.

 • Kolik peněz potřebuje tekutá izolace z pryže?
 • Jak začít podnikání na vodotěsnost s kapalnou gumou
 • Kolik můžete vydělat na hydroizolaci tekutou gumou
 • Jak vybrat zařízení
 • Který OKVED by měl být označen pro podnikání s hydroizolací povrchů tekutou gumou
 • Jaké dokumenty jsou potřeba
 • Jaký daňový systém si vyberete pro podnikání při povrchové úpravě kapalným kaučukem
 • Technologie povrchové hydroizolace
 • Začátečník v oblasti hydroizolace s kapalnou gumou

Tato výplň není dosud plně naplněna, takže není těžké najít takové služby pro potenciální zákazníky.

Tekutá guma - nejnovější stavební materiál na bázi bitumenu. Rozsah její aplikace je poměrně široký.

Tekutá guma se používá pro hydroizolaci podlah, podlah, bazénů.

Tento materiál může spolehlivě chránit kovové povrchy před korozí.

Tekutá pryž je charakterizována takovými vlastnostmi jako je trvanlivost, šetrnost k životnímu prostředí, elasticita kombinovaná s přijatelnou cenou a snadnou obsluhou.

Kolik peněz potřebuje tekutá izolace z pryže?

Chcete-li otevřít vaši společnost, specializující se na hydroizolaci pomocí kapalné gumy, je zapotřebí poměrně skromné ​​investiční kapitál nejméně 150 000 rublů.

Tyto prostředky jsou zapotřebí k registraci IP, nákupu zařízení a dodávek, inzerování služeb společnosti na internetu a místní média.

Jak začít podnikání na vodotěsnost s kapalnou gumou

Minimální soubor hydroizolačních zařízení zahrnuje sprejovou jednotku a zásobník pro mycí kapalinu.

Podnikatel bude muset dodatečně zakoupit osobní ochranné pomůcky (respirátor, kombinézy, brýle atd.).

Vybavení domácí výroby bude stát podnikatele 100 tisíc rublů. Importovat náklady na instalaci je dvakrát dražší.

Na koupi dodávek (tekuté domácí kaučuk a koagulant) bude muset být přiděleno asi 20 tisíc rublů.

Zahájení podnikání pro hydroizolaci různých povrchů tekutou gumou za účasti pouze jednoho zaměstnance (pomocného pracovníka).

V takovém případě bude muset provozovatel sám vykonávat funkce operátora.

Zákazníci služeb pro hydroizolaci mohou být jak soukromé osoby (většinou vlastníci příměstských nemovitostí), tak i různé organizace, stavební firmy, utility atd..

Kolik můžete vydělat na hydroizolaci tekutou gumou

Na jakém zisku může podnikatel, který otevřel své podnikání v tomto směru, očekává:

Provádění pouze několika velkých objednávek za měsíc a zpracování minimálně 500 metrů čtverečních tekuté gumy, můžete získat čistý zisk asi 70 tisíc rublů.

Přibližná doba návratnosti investic do realizace projektu bude tedy pouze 2-3 měsíce.

Jak vybrat zařízení

Implementovat předložené podnikatelské nápady muset koupit stroj, který zvládne povrch kapalného kaučuku. Zkušení odborníci doporučují koupit domácí zařízení. Tím se sníží náklady na zařízení a umožní použití surovin od různých výrobců. Cizí přístroje, na rozdíl od ruského citlivější k formulaci výroby polymerní a živičné emulze, a to i mírné odchylky od stanovené normy může způsobit selhání drahé vybavení.

Kromě zařízení pro nanášení kapalného kaučuku, je nutné: elektrický mixér, kombinézy, bezpečnostní pás, osobní ochranné prostředky a standardních konstrukčních nástrojů.

Který OKVED by měl být označen pro podnikání s hydroizolací povrchů tekutou gumou

Podle všech ruských klasifikátorů se zvažovaná obchodní linka týká specializovaných stavebních prací s kódem OKVED 43.99.

Jaké dokumenty jsou potřeba

Aby vaše činnost měla právní status, je třeba připravit následující dokumenty:

 • Balíček dokumentů potvrzujících registraci IP nebo právnických osob. osoby ve federální daňové službě a jiné státní instituce.
 • Smlouvy s dodavateli surovin a dalšími dodavateli.
 • Povolení společnosti Rospotrebnadzor a organizace zabývající se ochranou práce.
 • Osvědčení o otevření bankovního účtu (s poznámkou od zástupce FTS).
 • Certifikáty pro zařízení a suroviny.

Je velmi důležité správně uzavřít smlouvu se zákazníky, která by měla vzít v úvahu všechny nuance: množství a načasování práce, náklady, odpovědnost stran atd.

Jaký daňový systém si vyberete pro podnikání při povrchové úpravě kapalným kaučukem

Většina podnikatelské subjekty, které se specializují na hydroizolačních povrchů kapalného kaučuku, běžící na USN. Zjednodušený režim umožňuje samo o sobě k přípravě účetních dokladů (není třeba zaměstnat účetního) a vypočítat výši daňové povinnosti 6% z hrubého příjmu nebo 15% ze zisku.

Technologie povrchové hydroizolace

Proces nanášení kapalného kaučuku, který vytváří spolehlivou ochrannou vrstvu na téměř jakémkoli povrchu, se skládá z následujících kroků:

 1. Povrch je připraven.
 2. Naneste tekutou gumu bez tvrdidla.
 3. Rozstřikuje se kapalný kaučuk, který tuhne a vytváří silný vodotěsný ochranný povlak.

S pomocí této technologie se ošetřují střechy, základy, bazény, stěny konstrukcí a další stavební objekty.

Začátečník v oblasti hydroizolace s kapalnou gumou

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky