Fitness jako podnikání

Fitness jako podnikání

V posledních desetiletích vzrostl celosvětový zájem o sportovní životní styl a sportovní trendy v oblečení, obuv a doplňky. Stalo se obyčejným vidět lidi v ulicích měst a obcí v tričkách, teniskách a baseballových čepicích. Obvyklé městské a příměstské krajiny s cyklisty, lidé dělají jogging, bruslení, hrát sportovní hry.

Masové zapojení do sportu postihlo nejen děti a mládež, jejichž touha po motorické činnosti byla vždy známá. Velmi příznivé je, že do sportu se zapojili také důchodci, lidé středního a starého věku.

Každá z věku, profesní a sociální skupiny lidí, které své vlastní preference ve sportovní sportovní směru, které tvoří zvláštní požadavky na sportovní oblečení, obuvi a vybavení se specifickými vlastnostmi, designem, kvalitou a technickými vlastnostmi. Jinými slovy, různé kontingenty zabývá tělesné kultury a sportu tvořil poptávka po módy ve svých různých projevech - nové stylistické směry a formy, na originálním designem sportovního oblečení a obuvi, osvědčených postupů a technologií výstavby a tělo přizpůsobení se nové metody a metody zlepšování organismem.

Jednou z hlavních součástí sportovní módy je vzhled člověka, jeho postava a proporce. Obezita nebo nadměrné hubenost, shrbení a deformované držení těla, ztuhlost a raskoordinirovannost pohyby přicházejí v jasném rozporu s principy sportovního stylu a sportovní módy, a to i v případě, že jednotlivec se snaží použít externí pasti tohoto trendu - nosí oblečení a boty pokročilých módních kolekcí, využívat model sportovního vozu, jízdních kol, motocyklů. Šikovní lidé vypadají jako "pseudo-sportovní" styl s cigaretou v ústech, konzumují pivo nebo alkohol. Zlozvyky, vady tvaru a chování jednotlivců ničí image sportovního stylu, že prvky sportovní a módní karikatura nepřirozeně. Touha používat pouze vnější prostředí sportovní módy nevede k požadovaným výsledkům. Skutečná krása, morální a fyzické zdraví, přátelé, blízké duchovní a hodnotové orientaci, přináší pouze komplexní přístup ke sportovnímu stylu a sportovní módě.

Získat krásný vzhled a postava je mnohem obtížnější než nákup sportovního oblečení a bot. Cesta ke kráse, zdraví, kariéře a životnímu úspěchu je mnohem déle než obvyklá změna oblečení a atributů módy. Je obzvláště obtížné pro ty lidi, kteří si vybrali motorovou aktivitu a sportovní módu po nepořádném životním stylu. Pro ně je období obnovy zdraví a zlepšení vzhledu prodlouženo roky.

Mnoho lidí ve vyspělých zemích, které si vybraly sportovní styl a zdravý životní styl, v posledních letech neustále rostlo. Pomalu, ale jistě v těchto zemích dochází ke snížení spotřeby alkoholu a tabáku, zvyšuje se očekávaná délka života. Významnou úlohu v těchto pozitivních postupech hraje sportovní styl a móda pro zdravý životní styl. Poptávka po atraktivním vzhledu a krásném těle, zdraví a dlouhověkosti se potýká se zvláštním odvětvím sportovního odvětví - krásy, atletiky a fitness průmyslu.

Pojem fitness (z anglické fitness - fitness, shoda) má moderní původ a znamená soubor forem motorické činnosti nekonkurenceschopného charakteru. V širokém smyslu je fitness často chápáno jako fyzická kultura ve spojení s hudbou, tancem a jinými formami umění. Cílem fitness je vnitřní harmonie, zdraví a vnější krása člověka.

První komplexní fitness programy se objevily v USA v sedmdesátých letech minulého století. Tehdy se tato fitness stala masivním a výnosným podnikem, který se rychle rozšířil v jiných zemích a na různých kontinentech.

Místo vzhledu fitness nebylo náhodné, že existovaly objektivní předpoklady. Mít jednu z nejvyšších životních standardů na světě, americká populace byla první, kdo cítil břemeno civilizace a sedavý životní styl. V sedmdesátých letech ukázaly testy fyzického stavu různých populačních skupin pro mnoho Američanů mnoho zdravotních problémů. Nadváha a obezita, špatné návyky a nedostatek pohybu vedly k lavinovému zvýšit počet trpí kardiovaskulárními chorobami, nemocí spojených s nesprávným metabolismem a imunity pádu.

Ve většině zemí západní Evropy je 9-20% dospělé populace obézní (index tělesné hmotnosti> 30) a více než čtvrtina - nadváha (BMI> 25). V SNS je 30% lidí v produktivním věku obézních a 25% má nadváhu.

V ekonomicky rozvinutých zemích má každý třetí obyvatel v průměru hmotnost vyšší, než je maximální dovolená. V USA je více než 36 milionů lidí obézních. Toto onemocnění postihuje 35% žen a 31% mužů starších 20 let, stejně jako 25% dětí a dospívajících; Obezita jako sociální a zdravotní problém stojí Američané 49-70 miliard dolarů ročně. Každoročně zemře kolem 300 tisíc lidí z komplikací obezity.

V Evropě jsou údaje o šíření obezity, i když poněkud menší než v USA, také působivé. Ve Velké Británii 37% mužů a 24% žen má index Quetelet od 25 do 30 kg / m2 M a u 8% mužů a 12% žen Queteletův index přesahuje 30 kg / m2 M. Problém obezity stojí Spojené království ve výši 12 miliard liber ročně, což představuje asi 10% výdajů na zdravotnictví.

Jako odpověď na tuto výzvu naší doby se dynamicky rozvíjí odvětví fitness, krása a zdravotnictví. V módě postupně vstoupil do zdravého životního stylu, krásného těla, sportovního stylu. Již počátkem devadesátých let dosáhl počet osob v oblasti fitness v USA 4 miliony a do roku 2007 dosáhl počet registrovaných členů fitness klubů 17 milionů lidí.

Aktivně se rozvíjející v mnoha zemích světa, fitness podnikání stalo víceúčelovým v posledních letech, sjednotit pod jeho záštitou mnoho oblastí krásy a zdravotnictví. Motorová součást, která tvoří podpůrnou strukturu fit-business, byla postupně doplňována pomocnými obchodními aktivitami (viz obr. 1).

Obr. Fitness jako integrovaný podnik v oblasti motorické činnosti, krásy a zdraví.

Moderní fitness centra organizují svou činnost tak, aby pokrývala:

§ Poskytování služeb pro různé fyzické aktivity, které tvoří jádro fit-business;

§ Programy lékařského a sportovního sledování;

Individuální přístup k jednotlivým školitelům zapojeným do zavádění institutu;

§ Komplex poskytování služeb pro omlazení a zdokonalení zdraví těla (tzv. Program proti stárnutí - opatření ke zpomalení věkových změn);

§ Soubor doplňkových služeb. Mezi nejběžnější doplňkové služby patří ruské, turecké a finské lázně, fitness bary, příležitost procvičovat herní sporty, bahenní a SPA procedury. Každodenní praxe začala probíhat ve sportovních prodejnách s fitness mistry a módních sbírek pro pohybovou aktivitu.

Začlenění nových členů do svých řad vede fitness ke kladným účinkům pro všechny zúčastněné strany - pro stát, pro organizátory podnikání, pro ty zúčastněné. Každá strana získá svůj podíl na společenských efektech. Stát získá zdravý národ, snižuje morbiditu a zvyšuje produktivitu práce, podnikání krásy a zdraví získává stále více příjmů ze svých aktivit, obyvatelstvo - zdravý životní styl, konstruktivní volný čas, zdraví a dlouhověkost.

Móda sportovního životního stylu a související produkty tak prospěje státu a obrovskému počtu účastníků hospodářské činnosti.

Neměli bychom však zapomínat na ty subjekty, jejichž zájmy jsou v diametrálně opačném směru. Výrobci tabákových výrobků, piva, lihovin, majitelů restaurací, kaváren a restaurací se ne vždy zajímají o rozvoj fitness odvětví a sportovní módy. Nejen přímými odpůrci krásného vzhledu a zdravého životního stylu, nicméně jsou nuceni chránit své podnikání a jejich blahobyt.

Silnými oponenty tělesné výchovy a tělesné výchovy jsou obecně i lidské světy - lenost, apatie, předsudky, falešná hanba. Zájmy sportovní činnosti jsou, že touha být zdravá a krásná je silnější než jiné destruktivní touhy a zvyky. A vytvoření takové motivace je zase nemožné bez pomoci sportovního stylu a sportovní módy, což zvyšuje stav fyzické aktivity ve společnosti.

Jak otevřít síť fitness klubů. Můj příběh

IQ Review pokračuje v doplňování pokladnice obchodních příběhů. Není to vždycky úspěšný příklad, musíme si připustit, že mnoho podnikatelů stojí v počáteční fázi a pak zbankrotuje nebo odpočívá na stropě příjmů. Ne tak často je možné najít historii úspěšného průměrného podnikání. Ti, kteří uspěli v podnikání, zpravidla nejsou v žádném spěchu sdílet své tajemství. V tomto případě bylo jméno na žádost hrdiny změněno a název města není specifikován, protože nechce "zbytečnou publicitu", jinak jsou všechny fakta a čísla zcela pravdivé.

Jak jsem přišel otevřít své podnikání v oblasti fitness

Jmenuji se Sergey, mám čtyřicet let. Již 5 let jsem podnikala ve sportovním průmyslu. Historie mého života začala, když jsem odešel do důchodu ve věku 35 let, sloužil 12 let ve vnitřních agenturách. Pak začala policie rozsáhlou reorganizaci a najednou jsem si uvědomil, že moje oblíbená práce začíná být každodenní těžkou prací. Hlavní věc byla pocit, že služba už mi nepřináší uspokojení, a tak jsem službu opustil.

Pak jsem se rozhodl radikálně změnit svůj život. Přesunula jsem se z malé pracovní vesnice do velkého města s populací jednoho milionu lidí. Měl jsem spoustu času, a tak jsem pokračoval ve výcviku v kulturistikách a boji proti rukám, které jsem v poslední době neměl dost času. Sál byl určen pro stavitele, a v příštím pokoji byli dívky, které studovaly Pole tanec.

Zde jsem se setkal s ženou mých snů, byla to stejně sportovní fanoušek jako já. Pracovala v soukromé společnosti a současně působila jako taneční instruktor na pylonu. Začal jsem pracovat jako instruktor v tělocvičně. Nemysleli jsme ani na otevření vlastního podnikání. Jak však říkají, někdy je rozhodující krok kupředu důsledkem kopnutí zezadu.

Tělocvična, ve které jsme pracovali a zabývala se, byla malá a vůbec ne moderní. Podnikání majitelů bylo špatně špatné, bylo jasné, že se hala chystala zavřít. Tak to vyšlo, a pak jsem se rozhodl, že potřebuji vzít věci do vlastních rukou. Zpočátku jsem s majitelem prostor souhlasil s pronájmem. Nechtěla jsem pokračovat, zejména investovat do podnikání. Otevřel jsem PI a začal pracovat. Pracovali jsme však jen pár měsíců a bylo jasné, že potřebujeme rozvíjet firmu, jinak skončím stejně jako předchozí majitelé haly.

Co dělat se starým houpacím křeslem tak, aby začalo vytvářet zisk

Bylo nutné aktualizovat zařízení a samotná budova vyžadovala opravy. Abych si nevzal půjčku, rozhodl jsem se prodávat svůj minivan. Peníze z prodeje automobilu stačily na to, aby se opravila správně. Také jsem zakoupil vybavení od firmy "Body Solid" - to jsou simulátory, které jsou považovány za mezi cenově nejdostupnějšími. Práce byla velmi, já sám jsem sloužil jako trenér, správce, reklamní agent, účetní, čistič. Ve všem mé přítelkyni mi pomohla. Někdy byla práce tak hodně, že jsme zůstali přes noc v posilovně. Po modernizaci simulátorů se věci staly zábavnějšími, ale stále nebylo nutné mluvit o ziscích.

Fitness klub jako předmět kontroly mě úplně zachytil. Naše malá hala (pouze 170 metrů čtverečních) nemohla ubytovat mnoho návštěvníků a těžko zaplatila za náklady. Uvědomili jsme si, že potřebujeme rozšířit naše podnikání.

Fitness klub jako podnik

Právě v této době byl pronajat nový obytný komplex, v prvním patře se nacházely obchody, kavárny a kadeřnictví. Tam jsem pronajala 1200 m2 na dvou podlažích. V místnosti bylo nutné provést opravy, které by byly vhodné pro sportovní klub, to znamená, že jsem potřeboval nový, specializovaný větrací systém, zvukotěsný systém, speciální podlahové krytiny. Bylo třeba provést sanaci prostor, přemýšlet o designu a stylu klubu. To samozřejmě vyžaduje obrovské investice.

Tržby z pracovního klubu, náklady na výstavbu nového nebyly pokryty, a tak jsem z banky udělal solidní půjčku. Majitel prostorů se mě setkal a peníze, které zamýšlel investovat do vybavení svých prostor, byly přiděleny na můj projekt. Kolik času a úsilí bylo investováno do otevření klubu, nemůžu ani říci, musel jsem pracovat téměř 24 hodin denně.

Uzavřeli stavebních dělníků a dodavatelů stavebních materiálů, skladů opožděných zařízení, dopravních společností, které dodávaly zboží ze zahraničí, nestanovily podmínky. Kdysi jsem pokrýval prahové hodnoty různých případů, získal povolení a schválení, ale myšlenka, že jsem všechno upustil, mě nikdy navštívil. Když jsem se ohlédl, byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že už bylo hodně provedeno a já prostě nemůžu ustoupit.

Jak přilákat zákazníky do nové posilovny

Krátce před zahájením jsem vedl silnou reklamní kampaň. Válečky o otevíracím sportovním komplexu se skrývají v rozhlase a v místním televizním kanálu, oznamy o bezprostředním otevření byly vystaveny všem společenským sítím a místním místům. V neposlední řadě hráli návštěvníci první sportovní hala, takže sezónní vstupenky do areálu byly vyprodány pár měsíců před otevřením.

Pomoc od redakce : Když se otevře nová tělocvična, zpravidla se první klubové karty prodávají za výraznou slevu a výtěžek z jejich prodeje je zpočátku zpestřen za účelem pokrytí nákladů na dokončení místnosti. Jedná se o dobrý fitness klub jako podnik - můžete okamžitě "porazit" část startovního kapitálu.

Nová hala byla vyšší než předchozí. To už nemohlo být nazýváno místností ekonomické třídy. Byly tam komfortní šatny, jejichž nákup si vyžádal více než 500 tisíc rublů a několik sprch s nejnovějšími kabinami, hammamem a moderním kardiozonem. V klubu jsme byli schopni ubytovat tělocvičnu, 4 velké sály pro skupinový trénink, malou, ale velmi útulnou kavárnu se sportovní výživou a dietní strava. Mimochodem, kávovar pro kavárnu byl koupen za 100 tisíc rublů.

Kolik stojí za otevření fitness klubu? Celkově mi uspořádání klubu trvalo více než 15 milionů rublů.

Problematika obsluhy se stala velmi akutní. Nebylo snadné nalézt vysoce kvalifikované trenéry, ale brzy jsme mohli sestavit tým kompetentních zaměstnanců. V průběhu práce však byla opět potřeba koučovacího personálu, protože jsme neustále rozšiřovali druhy poskytovaných služeb. Poté jsme uzavřeli smlouvu o partnerství se školou fitness trenérů Varvarou Medvedevou (ITS, Moskva) a nyní jsme její oficiální zástupce. Naši trénenti pro rok 2014 byli školeni ve 4 zemích světa, nyní trénujeme trenéry pro sportovní průmysl.

K přilákání nových návštěvníků do našich klubů neustále pořádáme semináře, které jsou známými sportovci, trenéry, odborníky na výživu. V současné době jsou trenéři, kteří pracují v mých klubech, jedinečný tým specialistů. Mnohé z nich mají pozice a pozice, opakovaně se ukázaly být vítězi různých soutěží. To pomáhá přitahovat stále více zákazníků do haly.

V mém regionu sám v našich prostorách jednoho předplatného, ​​můžete navštívit více než 30 různých typů současných fitness programy (6 typů Pilates, jóga), funkční trénink, bosu, žhavým železem, Pole Dance Studio, CrossFit, bojového prostoru. Vždycky si myslím, než překvapit návštěvníky. Snažím se, že podnikání nezastaví, tento měsíc máme 2 další sportovní kluby.

Podnikatelský plán pro fitness klub - příjmy, výdaje a čistý zisk

Nejvýznamnějšími výdaji jsou možná nájemné za prostory pro kluby. Při pronájmu 2 pokojů zaplatím 700 tisíc měsíčně, když se otevřou další dvě místnosti, můj výdaj se zvýší o 800 tisíc, to znamená, že každý měsíc dám 1,5 milionu rublů. Samozřejmě, ideální volbou by bylo koupit prostor v nemovitosti, ale komerční nemovitosti ve městě stojí báječné peníze, takže jsem stále jen sní o koupi vlastních pokojů.

První sál neprináší mnoho zisku, je malý a doma, předplatné pro jeho návštěvu je levná. Hlavní důraz jsem učinil na vývoji druhé haly, která je považována za střední / obchodní třídu. K tomu, aby klub fungoval jako špičková instituce, chybí "mokrá" zóna (bazén - ed., ed.). Ve zbytku je to téměř ideální.

Po 5 letech tvrdé práce získávají mé tělocvičny v průměru 3 miliony rublů. To není čistý příjem. Z těchto peněz platit nájemné, jak jsem řekl, je to 700 tisíc rublů, mzdy zaměstnancům. Mzdový fond je 500-600 tisíc rublů, platby za energie (v závislosti na sezóně) - 100-150 tisíc rublů.

Po zaplacení všech daní činí čistý zisk z mých fitness klubů zhruba milión rublů měsíčně. Zároveň však nevidím takové peníze - téměř dokonce směřují k rozvoji podnikání. Například pro novou posilovnu jsem koupil moderní kardiozone, jehož cena je 9 milionů rublů. Ale jsem si jist, že silný, moderní, s jedinečnými funkcemi, kardio tréninková zóna přiláká velké množství návštěvníků a náklady budou brzy splaceny. Nyní si posilovací průmysl získává dynamiku. Být štíhlý, silný a mladý se stal módním, a proto počet návštěvníků bude nadále růst, takže otevření tělocvičny je ziskové podnikání.

Fitness "v krychli." 30 podnikatelských nápadů pro rok 2018 pro fitness centra a studia

Fitness je oblast, která se jednoduše vaří s množstvím obchodních nápadů a inovací. Nové formáty a start-up, aplikace a simulátory, sportovní oblečení a gadgety - v této sbírce se o tom budeme bavit.

V oblasti fitness můžete identifikovat stejné trendy, které jsou zaznamenány v jiných typech podnikání. Majitelé fitness klubů a tělocvičen nejsou jen hledají nové způsoby, jak přilákat zákazníky, ale i možnosti pro rozšíření cílové publikum. Průmysl se upraví na seniory a lidi s nadváhou, hráče a sportovce, gauč brambor a plachých cestovatele novomanželé na svatební cestě a osobnosti „penniless“, na gadzhetozavisimyh a naopak, unavený gadget. Pro každý segment publika, v tomto pořadí, mrkev - levné a pohodlné, jednoduché a bezstarostné, nebo s pohledem na konkrétní výsledek, se schopností „hrát“, nebo se dostat pryč z tohoto světa.

Jedním z nejběžnějších trendů při tvorbě výcvikového vybavení je kompaktnost a multifunkčnost. Dochází k paradoxům. Na trh vstupuje stále více a více začínajících podnikatelů, kteří se pokoušejí přeměnit svůj simulátor na plnohodnotnou tělocvičnu, která může být vložena do batohu. Při konstrukci výcviku se stále více věnuje pozornost individuálním charakteristikám: individuální každodenní rutině, režimu spánku a osobním zdravotním ukazatelům.

Geomakované sportovní stěny

SmartFit je simulátor, který vám umožňuje trénovat nejen tělo, ale i mozky. Je to stěna s několika světelnými indikátory, které zachycují nádech osoby nebo sportovní vybavení, například míč. Cílem je provést soubor konkrétních akcí během tréninku. Například naplnění basketbal, klikněte na vznikající v různých ikon místech boxovat v různých místech na zdi, nebo prostě dotýkat se jich.. Games mezi push-up jsou určeny pro všechny druhy sportů, různých úrovních a jsou navrženy tak, děti i dospělé. Každý uživatel může sledovat své výsledky pomocí aplikací pro Android a iOS.

Cvičení pro sen

Americká fitness společnost Equinox přišla s tím, jak zlepšit účinnost tréninku tím, že zkoumá dopad spánku na tělo. Ve spojení s School of Medicine na David Geffen University of California, studie Los Angeles byla provedena, což odhalilo zlepšenou metabolickou práh pro téměř 30% lidí, kteří byli zapojeni do spánku tréninku, zatímco výsledky jsou v kontrolní skupině asi 16%. Na základě výzkumu byly vyvinuty programy pro výuku spánku pro aplikaci a webové stránky Equinox. Účastníci dostanou doporučení ohledně rozumného denního režimu, včetně opuštění gadgetů před spaním, noční stravování a tak dále. Výsledky lekcí o správném spánku jsou integrovány do osobních vzdělávacích programů. Můžete také zakoupit samostatný výcvikový program pro spánek a zakoupit si šest setkání za 495 dolarů.

Cubic Simulator

Simulátor FITT Cube vytvořili Josh Hume a Luke Modest pro ty, kteří chtějí procvičovat fitness v libovolném volném čase as minimálními náklady. Malá krabička umožňuje provádět více než 100 různých cvičení na různých svalových skupinách. Dělat to s ním je výhodné jak doma, tak i v kanceláři, a to jak kardio, tak vysoko intenzivní trénink. Projekt byl představen na Kickstarteru, kde FITT Cube získal více než 54 tisíc eur.

Fitness klub s vlastním trenažérem

Fitness klub M FITNESS se rozhodl vytvořit klub "plný cyklus", který kombinuje tělocvičnu s běžeckým trenažérem. V důsledku toho se tréninková zóna změnila na kruhový prostor s travnatou plochou pro běh kolem chodby a schodiště. Od posledních designérů z IF (Integrated Field) se rozhodlo, že udělá nějaký motivátor. Každý druhý krok ukazuje počet kalorií, které osoba, která je provozuje, utratí.

Genetická dieta

Začátek s názvem Genetické záchrany života vyvinul novou metodu stravování založenou na DNA. Podle zakladatelů je strava vytvořena na základě individuálních potřeb zákazníků, které jsou určeny jejich DNA. Práce využívá údaje od americké biotechnologické společnosti 23andMe. Založení bylo založeno Debbie Moonovou, která obdrží magisterský titul v oboru biologie a je spolehlivým příznivcem personalizované medicíny. Pokud věříte Munovi, s pomocí své služby vyléčil nejen sám sebe, ale i mnoho přátel a známých z různých částí světa.

Vibrační válec pro fitness

Sportovci z celého světa aktivně využívají vibrace jako metody léčby a zotavení. Vibrollie je nový válečkový masér pro fitness s vibrační funkcí. Kombinace vibrací a tlaku vám umožňuje urychlit tok krve a efektivně trénovat svaly a rozsah pohybů s válečkem se zvyšuje o 40%. Projekt byl spuštěn na Kudstarter kraudfinding místě, ale nedělal se, shromáždil méně než polovinu požadované částky.

"Vintage" fitness

V Torontu začala poskytovat fitness služby pro seniory. Společnost nazvaná Vintage Fitness vyvinula specializované programy pro lidi ve věku pouhých 50 let. Můžete to udělat ve dvou formátech. Buď online - v rámci individuálního programu as osobním expertem nebo navštívíte skupinové zaměstnání a semináře. Pro lidi, kteří mají zájem o výuku, je zde možnost zúčastnit se bezplatné konzultace.

Fitness pro nevěsty

Přední poskytovatel vitamínů, minerálů a zdravotnických přísad poštou ve Velké Británii, Healthspan, vytvořil dočasnou pomocnou službu pro lidi, kteří se chtějí oženit. Během dvoudenního kurzu byli partneři požádáni, aby poslouchali lékařskou pomoc, prošli malým cvičením a využili doplňků bílkovin. Všechno toto, aby "přežilo" svatbu - událost je vzrušující a náročná vytrvalost ducha a těla.

Ponožky pro trénink

Parásole je nový druh ultralehké obuvi. Přesněji, ne přesně boty, protože ve skutečnosti jsou Parásole ponožky s podrážkou. Jsou vytvořeny pro trénink ve vzduchu a uvnitř, a mohou dokonale sloužit jako posun. Výhodou jsou tvůrci, kteří si uvědomují ultra tenký a prodyšný materiál. Kromě toho lze tyto boty bezpečně umýt v pračce.

Fitness nábytek

Nábytek Habit je nábytek, který je jasně navržen pro dobré návyky. Skládá se z jednoduchého setu - konferenčního stolku a dvou židlí, které se kouzelně změní v elegantní tělocvičnu s lehátky a dvěma činky. Multifunkční nábytek je vyroben z ořechu. Vynalezla dva chlapce z Hongkongu, kteří úspěšně pokročili ve svém projektu na Kickstarteru a shromáždili více než 150 tisíc Hong Kongských dolarů.

Bilance podrážky

Pro ty lidi, kteří chtějí posílit svaly nohou nebo se zotavit z poranění kotníku, byly nedávno vynalezeny boty s názvem StepRight. Přístroj má dva vzduchové polštáře, které jsou připojeny ke spodní části dna. Při pohybu člověk musí vyrovnat, aby nedošlo k pádu, kvůli kterému efektivně trénovat svaly, špatně zapojené do běžné chůze. Pokud je to požadováno, pomocí vzduchového čerpadla můžete zvýšit nebo snížit velikost airbagů, a tím zvýšit nebo snížit obtížnost pohybu k nim.

Návštěvníci fitness centra vyrábějí elektřinu

Fitness club Sacramento Eco Fitness zaplatí za elektřinu je 680 $, stejně jako dříve, ale jen 30. A to vše díky tomu, že zákazníci klubu kalorií nejsou spotřebovány v marné, a jít k výrobě elektřiny. V předsíni nastavení ECO-POWR řadu trenérů od výrobce Seattle SportsArt - G510 Indoor Cycle rotopedu a běžícím pásu G690 VERDE. Druhá, mimochodem, je jediný běžecký pás na světě schopný vyrábět elektřinu. Návštěvníci jednoduše otočí pedály a běží a vytvářejí dodávku elektrické energie pro období mimo špičku.

Hledání zaměstnání v oblasti sportu

Společnost SportekJobs vytvořila první světovou náborovou službu v oblasti sportu. Na stránkách se nacházejí volná pracovní místa od zaměstnavatelů, kteří hledají specialisty v oblasti VR a datových saun, projektantů, manažerů produktů a prodeje, projektantů a tak dále. Všechna povolání jsou nějakým způsobem spojena se sportovním průmyslem a samotná služba se snaží poskytnout šanci, aby se k tomuto místu připojilo co nejvíce dobrých odborníků.

Geary z "Star Wars"

Značka Onnit vydala vybavení pro školení na téma filmu Hvězdné války. Sada obsahuje váhy v obrazech Darth Vader, Boba Fett a stormtrooper, stejně jako Death Star styl slam a jóga rohož s Han Solo. Přestože s druhým je možnost odvrátit pozornost od lekcí, ale jako doplněk má protiskluzový povlak a je schopen absorbovat vlhkost.

Fitness kabiny

V Číně se začaly objevovat fitness kabiny, kde občané mohou chodit pouze pro sporty. Na čtyřech čtvercích se nachází trenažér, televizor a klimatizace. Můžete se přihlásit pomocí mobilní aplikace nebo skenovat kód QR. První takové kabiny se objevily v Pekingu a Šanghaji a servisní společnosti byly Misspao a Doubar. Náklady na pronájem kabiny se pohybují od 1 do 16 juanů a hlavními návštěvníky jsou mladí lidé ve věku od 20 do 30 let. Většinou jsou to ženy, které ve večerních hodinách používají kabiny.

Třídy erotické fitness

Značka CamSoda zahájila on-line fitness služby, která se příznivě srovnává s nabídkou konkurentů. Třídy jsou známé ve světě erotických hereček, jako jsou Kelsey Monroe a Fitprincess, kteří mají odpovídající zkušenosti s fitness. Budou provádět kardio trénink, jógu a calisthenics. Je známo, že cvičení budou zdarma, ale uživatelé budou mít možnost zaplatit za individuální zasedání s některými trenéry. Podle společnosti CamSoda služba nabízí "pohodlný, zábavný a efektivní způsob, jak se dostat do tvaru."

Fitness váleček

Yoga Flexer je přenosné fitness zařízení pro fitness doma. Venku vypadá jako obrovský válec, ale na rozdíl od něj nemá takové primitivní zařízení. Jóga Flexer se může změnit na jógu, bar s expandéry a dokonce i bar. Pouze pět základních voleb a cvičení - bezpočet čísel. Simulátor je vhodný pro ukládání a ukládání s sebou na cestách.

Klipy na ručníky

Dva Němci, Christophe a Oliver, našli způsob, jak se vypořádat s stále padnoucím ručníkem na podlaze ve fitness klubu. S pomocí dvou magnetů vytvořili klip-klip Ninja Clip v koženém opletu. Čip NFC je integrován do klipu, který napomáhá interakci s telefonem, například zařadit oblíbený seznam skladeb nebo snížit hlasitost. Nápad byl představen na "Kickstarter", ale cíl 10 tisíc eur nedosáhl.

Fitness doma

Dům fitness - jedná se o dočasnou akci od značky Argos, která zorganizovala platformu pro "domácí" fitness House of Fitness. Je zřejmé, že mnoho potenciálních zákazníků fitness klubů je zmateno samotnou atmosférou klubu: se spoustou lidí, zrcadel, s nepříjemným zápachem a tak dále. V domě Fitness je všechno jiné. Tato útulná atmosféra, vůně máty a jasmínu a nejsou zrcadla. Třídy jsou zdarma a můžete se s nimi dostat i se zvířetem.

3D tiskové tréninkové masky

Na trhu sportovního oblečení a doplňků nestačí vytvořit pouze výrobky s atraktivním designem. U velkých značek je na prvním místě komfort, trvanlivost a produktivita. Nedávno společnost Reebook představila inovační materiál Reebox Flexweave a prokázal svou všestrannost, požádal designové studio o to, aby něco z nich "něco takového". Mimo jiné byly z londýnského designového domu Modla vyhlášeny tréninkové masky. Maska se skládá z 3D vytištěných ploch pokrývajících ústa a nos a stuh z Flexweave. Maska je určena pro sportovce, kteří se účastní výcviku v nadmořské výšce. Samotným materiálem od firmy Reebok je neomezené prolínání vláken ženillu, z něhož je tkanina tvořena.

Prohlídky klíčových bodů v terénu

District Race je exkurze, extrémní a vzrušující závod ve stejnou dobu. Pomocí aplikace může uživatel udělat zajímavý závod v Hongkongu, shromažďovat body pro předávání virtuálních kontrolních značek. Účastník hry má pouze dvě hodiny, pro které musí shromáždit 80 kontrolních bodů a můžete to samozřejmě provést pouze v běhu. Podle tvůrců žádosti okresní závod nevyžaduje, aby byl v dobrém fyzickém tvaru, ale dovolí mu vytažení.

Hotel s podporou fitness programů

Mandarin Oriental Hotel Group se rozhodla dát svým hostům možnost procvičovat fitness a jógu v některém z jejich hotelů. Za tímto účelem společnost nepřijala své vlastní učitele, ale vytvořila spolupráci s výukovým výukovým výcvikem pro výcvik fitness Grokker. Nyní mohou návštěvníci Mandarin Oriental provádět jakýkoli program přímo z jejich pokojů, od krátkých pětiminutových meditace až po celodenní fitness nebo jógové kurzy před spaním. Hotel se domnívá, že cestující musí pokračovat ve studiu kdekoli na světě, což znamená, že musí tuto příležitost poskytnout.

Fitness zvuk od předních světových trenérů

MoveWith - jedním z nejslibnějších startů v roce 2018 podle verze mnoha obchodních expertů. Projekt je osobní fitness aplikace, která zahrnuje audiotapes od nejslavnějších trenérů na světě, včetně kardio tréninkových programů, jógy a tříd rozjímání. Roční předplatné aplikace stojí 95,88 USD.

Gyms ve stylu videoher

Sega přenesl populární videohru Sonic Forces do reálného života a vytvořil parkour pro parkour založený na jedné z herních úrovní. Na základě tělocvičně akademie freerunning Parkour a Tempest freerunning akademie vznikla překážka založená na Green Hill zóny. Pás se skládá ze známých fanoušků her o Sonic green hills-ostrovce, hnědé v krabici stěn a ohybů. Zažít překážku svěřené fanoušky hry, která měla být rychlá jízda přes kopce, běžet až nájezd na skok přes obruče kruhu v díře s molitanem, obcházet „ostny“ a „trny“.

Krční cvik

Výrobce fitness zařízení Rogue Fitness představil tréninkové zařízení pro posílení svalů krku železného krku. Jedná se o přilbu, která je pomocí střižových pásů a kovového stojanu připevněna k jiné hmotnosti od 11 do 34 kilogramů. Jedinečnost simulátoru je, že můžete provádět cvičení v režimu 360 stupňů, jednoduše měnit pozici v přilbě.

Umělecké rohože pro jógu

Pixely je jedním z největších tržišť pro tiskové služby na vyžádání, s více než 500 000 produkty od nezávislých umělců, fotografů a dalších tvůrčích osobností. Mimo jiné zde najdete obrovský výběr jóga rohože. Tisk je pro každou chuť: od běžných barev a vzorů po hvězdy a zpěváky. Platforma může být použita jako prodejní kanál, ale pro to musíte zkusit, protože pouze koberce pro jógu jsou více než 45,5 tisíce.

Fitness-penzion

Fenomén dobrovolného odmítnutí smartphonů, tablet a notebooků se stále více rozšiřuje ve světě a podnik se stále více přizpůsobuje tomuto trendu. Skylonda Lodge je druh fitness-penzionu luxusní třídy, kde hosté přijdou na mnohodenní kurzy. Pod vedením zkušených pedagogů, účastníci kurzu se zabývají vybaveném fitness centru, překonat překážku mimo lázní, plavat v bazénu, organizovat a radovánek. Myšlenka není tak nová, ale pobídka pro klienty je mírně odlišná od starých časů.

Simulátor horských kol

Cykly se simulátory a simulátory jsou stále realističtější. Příkladem je simulátor KICKR CLIMB, který umožňuje simulovat podmínky horského reliéfu. Jakmile ve virtuálním světě uživatel dosáhne stoupání, systém automaticky zvedne přední část motocyklu. Z tohoto důvodu je vidlice motocyklu připojena ke speciální plošině. Díky tomuto simulátoru mohou cyklisté vzdát se výcviku v terénu a nezávisí na přírodních podmínkách.

Sportovní oblečení velkých velikostí

Mezi sportovní značky jsou aktivní diskuse o přijetí / neakceptování hnutí, které získalo jméno "budování těla", které podporuje přijetí "jako já". Postoj k tělové soupravě je jiný, ale počet lidí s velkým rozměrem oděvu se neustále zvyšuje, což jim dává pozor na výrobce. V poslední době řada sportovních velikostí vydala značku Nike. Zahrnuje sportovní podprsenky, trička, mikiny, trička, šortky velikosti XL až 3XL.

Žádost o výběr v astronautů

Finská startovací Space Nation vydala jedinou aplikaci na světě, která umožňuje každému, kdo si přeje získat kvalifikaci pro kosmonauty. Pomocí navigátoru Space Nation Navigator, který si můžete stáhnout z obchodu Google Play, můžete skutečně projít řadou her a testů, které vás připraví na let do vesmíru. Na vytvoření aplikace se podíleli specialisté NASA. Existuje však jeden velký "ale": výběr kandidátů je velmi tvrdý. Nejprve budou vybráni 100 nejlepších kandidátů, kteří budou posláni do výcvikového tábora na Islandu. Pak z nich přijdou 12 a nakonec zůstane jen jedna osoba. Také nedává záruku, že se dostaneme do vesmíru. Zatím se řeč teče o "příležitosti".

Fitness podnikání: tajemství úspěchu

Tento článek bude hovořit o skutečných vyhlídkách na trh s fitness službami v souvislosti s narůstající konkurencí - jednou; rostoucí vědomí a civilizované chování občanů - dvě a nadcházející krize - tři.

Objem trhu je obtížné určit z důvodu své opacity. Navíc rozmazanost formátu "fitness club" také neumožňuje přesně říct, kolik takovýchto zařízení máme. Fitnesami se vyznačují řadou institucí, které někdy nemají nic společného s kondici, ale zákazníci jsou vnímáni jako takoví. Je to jako ve starém vtipu: "Zlato, ukazuje se, že to, co jsme za 50 let užívali jako orgasmus, byl astma."

Nicméně, i přes neprůhlednost trhu a složitost specifikace formátu, odborníci se domnívají, že potenciální poptávka jakéhokoli města s milionářem přesahuje současnou nabídku nejméně čtyřikrát. To umožňuje předvídat saturaci trhu s takovou službou nejdříve za pět let.

Za prvé se pokusíme určit téma samotného výzkumu, tj. Zodpovíme otázku, co je "fitness klub"?

Takže fitness kluby jsou čtyři typy:

1. Velké kluby premium formátu (roční cena karty je od 30 tisíc rublů);
2. Demokratické kluby středního formátu;
3. malé fitness ateliéry;
4. Strašlivé dědictví sovětské éry - polo brutální brutální "houpání".

Přísně vzato, kluby jsou jen tři druhy, poslední, čtvrtý - je místní „přívěsek“, která nemůže být hloupý, aby ignorovat, ale z níž jsou všechny civilizované hráči na trhu snění, jak se zbavit z důvodu nárůstu segmentu třetího typu.

60% trhu je ve středním formátu. Ale v polovině cenového segmentu trpí v době krize, jak se snaží optimalizovat své náklady, naše „střední třídy“ (která jako taková není v evropském slova smyslu jasného) okamžitě začne šetřit na sportu. Obecně platí, že střední třída, ať je to cokoli, trpí nejvíce ze všech druhů krizí. Bohatí, jak jste pochopili, je to samostatné téma konverzace a chudí s jakoukoliv mocí jsou stejní.

Prémiová třída se také z mnoha důvodů stává neatraktivní.

První důvod je čerstvý, nový a není zbaven extravagance, takže ho budeme nazývat jako první, ačkoli to není hlavní. Ukázalo se, že podle vyjádření některých řídící síť elitních klubů, cílová skupina pojistného je nyní epidemie dělá liposukci, místo únavy se s prací v tělocvičně, diety a tvrdé práci v tandemu s instruktorem přes výstavba vlastní krásné a zdravé tělo. Je to víc než smutné, říkají ředitelé klubů, ale není nic co dělat. Čtenáři stále více říkají "ne" zdravému životnímu stylu, ignorujíc přísloví "nemůžeme ryby snadno vyvézt z rybníka". Jejich filozofie je jednoduchá: jím to, co chci, žiju, jak se mi líbí, a nemusím se se mnou se svými radity vůbec hýbat. Ale ve dvou týdnech půjdu do Cannes, takže za pět minut ležel na mém stolu obraz "krásy". "Byl jsem Alexander Kozlov, ale už nechci být, zavolej Orlando Nikandrom, zaplatím za něj peníze." Obecně platí, že ďábel nosí prada...

Druhým a hlavním důvodem pro otevření rizikovosti elitního klubu spojené s moderním požadavkům na interiér, infrastruktury a veřejných služeb, vesmíru, který by měl získat peníze z vybíravý zákazníka. Ty stránky, které mohou realitní kancelář nabídnout, nejsou dobré. Pokud se má otevření nacházet v centru města, téměř neexistují takové lokality a nájemné přesahuje rozumné limity. Stavba speciálních staveb, naostřený podle současných požadavků na prémiové třídě fitness (plavecký bazén, jízda na horském simulátoru, lezecká stěna) je možné pouze na okraji města, a tam je těžké dosáhnout. Klient se stále více snaží stát v dopravní zácpě, chodí na odlehčení stresu a relaxaci na druhém konci města, zatímco domů dosáhne - účinek je na nulu!

Nejvýnosnějším a nejslibnějším řešením pro dnešní den je rozvíjet směr malých fitness studií umístěných a) nebo vedle práce potenciálního klienta, nebo b) vedle domu, tj. často v obytné čtvrti.

Některé triky fitness služeb

Takže první věc, kterou všichni praktikující této věci říká, je úspěšně zvolená lokalita, je polovina úspěchu. Business v rezidenční oblasti přináší nejen službu pro spotřebitele, ale také šetří na arende.Rentabelnost fitness služeb tradičně nízká, takže je třeba ušetřit na vše, co lze nazvat „Ponte“ irelevantní, a to pouze Tesha marnost biznesmena- začátečník.

Co nelze uložit?

Opět, podle jednomyslného názoru praktikujících, nelze ušetřit na všechno, co vytváří "klubovou atmosféru". Co vytváří klubovou atmosféru, musíte cítit sami, jinak to nebude fungovat. Samozřejmě existuje mnoho pokynů k tomuto tématu, ale nedopustíme se tohoto obrovského tématu v našem materiálu. Pokud se vám podaří vytvořit klub, rodinu, nikdy nebudete ponecháni ani v těžkých dobách. To je zákon všech služeb, založený na konceptu "klubu". Tam jsou místa, kde lidé chodí pro komunikaci s lidmi, kteří jsou pro sebe příjemné, "štěstí" nebo "pohodu" a fitness klub je jedním z těchto míst. Nebo přeměňte své zákazníky na "faráře", dobře - "obyčejné" nebo vyhoříte. Třetí, jako obvykle, není dána.

Druhá věc, kterou nemůžeš zachránit, je trenér. Pokud jsme se začali vyjadřovat konfesionálně, pokračujeme v této analogii. Jak přilákali faráře (zejména farníci) do prázdné církve? Neděle obsazení temně setkání poskytuje pouze jeden - skutečnost, že byl kazatelem, který je schopen dělat velký povyk ospalé provinční mysl, a děvčata mdloby z ohnivé vystoupení, ucpaný nos a pevně corseted formách. Stručně řečeno, ve fitness centru funguje stejně jako v restauraci, kde je šéfkuchařem, stejně jako v kosmetickém salonu, kde je mistr hlavní hvězdou. Vysoká profesionalita a komunikační dovednosti - to jsou dvě hlavní vlastnosti, které by trenér měl mít. Druhý a ještě důležitější. Takový vůz okamžitě vyvolává místa příjmu, jak si vydělat peníze prostřednictvím osobního tréninku, což se samozřejmě dražší než nezávislý bloudění mezi simulátory.

Mimochodem, podle mnoha hráčů na trhu je to neschopnost najít dobré trenéry, vede k selhání mnoha fitness klubů, které jsou nečinné a nevydělávají. Správně můžete koupit zařízení a kde budete mít lidi?

Co by mělo být ve fitness centru?

Ve fitness klubu musí být poskytnuty programy pro velmi malé děti a těhotné ženy. Protože pokud váš pravidelný klient opustí vyhlášku, můžete ji navždy navlékat. Ale pokud budete mít co nabídnout, navzdory všem svým sexuálním obtížím neztratí tvar a budete mít peníze. No, ne?

Roční předplatné pomáhají také zvýšit ziskovost během sezónního poklesu poptávky po fitness službách. Takže teoretici věří. Ale také nemůžou ignorovat, že v praxi před zavedením ročních karet je stále daleko. Naše osoba žije podle principu: "Ach, nevím, co se se mnou stane zítra!". Podobně, v rozhovoru s najímáním mnoha našich občanů vyděšený, zmatený a dolů ke dnu prohlubně jako zdánlivě nevinná otázka položená veselý a naivní personální důstojník: „Jaké jsou vaše plány na příštích 5-10 let“ Co mohu říci této naivní dívce, která má na modrém oku vůně nesmysl? Lidé nevědí, co se s nimi stane za 10 let.

V Evropě existují instituce, kde nabízejí služby výhradně pro lidi s problémy, například s páteří. U nás taková chvíle není přítomna a v blízké budoucnosti se sotva očekává. Při uspořádání podnikání v Rusku se však zajímají o to, jak jsou tam, a sledují všechny inovace v oblasti konceptů a technologií. Protože za pět let podle prognóz odborníků přicházejí seriózní síťoví hráči západních značek do měst Ruska, které nyní pracují pouze v Moskvě. A pokud nyní nezačnete podnikat, pak za pět let bude zcela neskutečné.

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Fitness jako podnik - jak vydělat peníze na fitness

Již mnoho podnikatelů mělo čas považovat fitness za podnikání, a ne jen za způsob, jak zlepšit postavení a zdraví. Nabízíme, abychom zvážili vyhlídky, které čekají na trhu s fitness službami v blízké budoucnosti. Je třeba okamžitě poznamenat, že je obtížné určit výši financování, což je způsobeno transparentností trhu. Ze stejného důvodu je těžké říci, kolik takových institucí v Rusku. Dnes se jako fitness centrum nachází řada institucí, které nemají ani tu nejmenší vztah.

Fitness jako podnik - kde začít

Navzdory složitosti formátu je neprůhlednost trhu a složitost odborníků jisté, že v každém městě-milionáři budou tyto služby vyhledávat poptávku. Současně v megacities je poptávka po 4x větší fitness centrum.

Není však možné dosáhnout správné rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou v podnikání, aniž bychom měli představu o nuáních obchodní činnosti. Na začátku rozhovoru zjistíme, co znamená fuzzy koncept jako "fitness klub".

Typy fitness klubů

Dnes existují čtyři typy sportovních klubů. Patří sem:

Levná fitness centra (střední);

Je třeba poznamenat, že téměř všichni tržní hráči se pokoušejí zbavit se této možnosti. V žádném případě dnes neexistují a to musí být tolerováno. Tyto instituce jsou zpravidla navštěvovány středním a starším.

Současně přibližně 60% celkové poptávky spadá na průměrné fitness centra (verze 2). Střední třída přitahuje levost a relativní pohodlí. V tomto oboru existují "úskalí". Během hospodářské krize se nejvíce musíte obávat a prožívat přesně vedoucí středisek středních kategorií.

Zároveň je každý den stále méně přitažlivým pro zákazníky prémiovou třídu. Tento trend je způsoben skutečností, že bohatí lidé dělají liposukce jednodušší, než trávit čas, vyčerpávající práci a vytvořit program kvůli drahé služeb osobního trenéra. Tento výsledek zavádí všechny ředitele sportovních klubů do deprese, ale není nic co dělat.

Také vzhledem k riziku otevření těchto organizací je nutné přiřadit vysoké požadavky k uspořádání interiéru a vytváření návrhu. Ještě obtížnější se starat o správnou infrastrukturu, včetně inženýrských systémů, nábytku, sportovního vybavení. Moderní zákazníci věnují pozornost všem malým věcem, včetně pohodlí a pohody. V žádném případě ne každý realitní makléř může nabídnout klientovi dostatek prostorného prostoru, aby vyhověl všem potřebným.

Pokud si objednáte budovu pod ostřeným středem, vyplatí se to extrémně dlouhé a drahé. Takže dnes je nejvýnosnější rozvíjet malé fitness kluby, které se nacházejí v blízkosti průmyslových center nebo městské infrastruktury? Proč? Protože po skončení práce sotva někdo chce jít na druhý konec města pro sport.

Doporučení pro otevření fitness klubů a poskytování služeb

S odkazem na názor nejlepších odborníků je třeba poznamenat, že skvělé postavení v této finanční sféře hraje úspěšné umístění podniku. V rezidenční čtvrti pomáhá umístění fitness klubu nejen zvyšovat počet spotřebitelů, ale i ušetřit na nájemném. Zvláštní, ale skutečný trend. A věc je, ne, takzvaný Ponte. Tolik zákazníků. Skvělé řešení pro začátečníky.

Co nešetřit při organizaci služeb fitnes

Je třeba znovu poznamenat, že neexistuje žádná běžná odpověď ohledně fitness. Zároveň obchodníci vědí, že nemůžete zachránit "klubovou atmosféru" v podnikání. Během organizace obchodních aktivit musíte sami pochopit, co z toho přijde, pokud ušetříte na tomto či onom faktoru. Pokud víte, jak uspořádat tým, přilákat zákazníky a snížit faktor negativní komunikace, nikdy neopustíte, navzdory pohodlí a pohodlí. Ale první faktor vnímání není přívětivý postoj, konkrétně interiérový design.

Někteří začínající trenéři jsou připraveni pracovat na nedostatečných odhadech, aby "dostali ruku". Později, když přitahuje zákazníky, je vhodné zvýšit plat.

Na základě myšlenek vedoucích hráčů v tomto segmentu trhu je to kvůli nedostatku dobrých trenérů, které "spálí" fitness kluby s velkým rozpočtem. Nicméně, mnoho podnikatelů nezohledňuje potřebu trenéra, vyhazování obrovských částek na nákup drahých simulátorů a nábytku. Je smutné podívat se na takovou ztrátu peněz. Musíte pochopit, že zařízení k nákupu není problém, ale osoba, která hledá slušnou, zodpovědnou a znalou firmu, je obtížná!

Chcete-li zvýšit ziskovost a záruční návštěvy, měli byste přemýšlet o ročním předplatném. Velmi dobrý obchodní krok. Na jedné straně, můžete udělat slevu, která bude mít vliv na účast, na straně druhé přiláká zájem nových hostů. Hodně závisí na vizuálním efektu. Pokud host vidí prázdnou místnost, automaticky se nebude zajímat. Přestože někdy působí opačná strana mince. Roční předplatné však v každém případě - rozumné řešení!

Důsledně podporovat

Nedívejte se na rozvinuté kluby, které již mají 10 let. Měli byste pochopit, že davy sportovců nepřijdou k vám, protože jste vydělali klub lépe než konkurenti. Dokonce i pro určení třídy trenéra je třeba věnovat spoustu času.

Nezoufejte, pokud se nepožádáte okamžitě. Reklama je! Mnoho doporučení a rad. Potenciál a perspektivy fitness klubů nelze přeceňovat. Dříve nebo později někdo koupí roční kartu, pak znovu a nebudete si všimnete, jak měsíční lístky odlétají. Fitness jako podnikání je dobrou příležitostí k rozdělení na obchod. Během času budete litovat, že jste prodali vstupenky, protože mnoho lidí zaujímá místo za nižší ceny.

Ale není třeba ani zklamat. Opakování je matkou učení! Fitness jako podnikání je dobrou příležitostí k rozdělení na obchod. Pak začněte prodávat potraviny, trička, různé simulátory. Později můžete začít učit disciplíny. Hlavní věc je jen vyplnění základny hlavních zákazníků. Často se stávají stoupenci a asistenty při přilákání jiných lidí. Tito partneři jsou nejvíce oddaní, protože začínají s vámi od samého začátku! Ale neběhni dopředu. Za prvé, buďte trpěliví a připravte se na boj, protože konkurence roste rychlým tempem.