OOO "Obchodní a geologická služba"

informace jsou aktuální na 08.29.2018 na kartě organizace
s přihlédnutím ke všem
zdroje dat. ">

Finanční analýza

Za poslední fiskální rok: 3,6 milionu

Zisk před zdaněním
podle
účetní výkazy ">

Za poslední vykazovaný rok: -1,2 milionu

Pro úplné informace si prosím přečtěte účetní výkazy společnosti OOO "Business and Geology" na období 2013-2016.

Požadavky

Informace Rosstatu

Informace o registraci ve federální daňové službě

Extrabudgetární fondy

Datum poslední aktualizace
informace z 11/22/2017. ">

Zakladatelé společnosti LLC "Business and Geology"

 • Fizlitsa (3)

Účast na veřejných zakázkách

Arbitrážní procesy

Od 10. srpna 2013 nejsou informace o účasti organizace v rozhodčím řízení.

Kontroly

Neexistují žádné údaje o provádění plánovaných a neplánovaných inspekcí.

Výkonná výroba

Informace o exekučním řízení proti společnosti LLC "Business and Geology" nebyly nalezeny.

Připojení

Typy aktivit OKVED

Hlavní typ činnosti

Další aktivity

Společnost na mapě

LLC "Podnikání a geologie" - stručné informace

OOO "Podnikání a geologie" je platný od 29. března 1999, byl OGRN udělen 26. srpna 2002 registrujícím meziregionálním inspektorátem federální daňové služby č. 7 pro oblast Moskvy. Vedoucí organizace: generální ředitel Gordeev Dmitrij Valerevich. Adresu sídla "Business and Geology" - 140241, Moskevská oblast, Voskresensky okres, obec pracuje Horlovo, Forest Lane, 1. Hlavní činnost je "Engineering Survey ve výstavbě", zaznamenal 21 další aktivity. Organizace s ručením omezeným Společnost "BUSINESS AND GEOLOGY" je přidělena INS 5005002836, OGRN 1025000922869, OKPO 23446566.

Telefonní číslo, e-mailová adresa, oficiální adresa a další kontaktní údaje společnosti LLC "Business and Geology" nejsou k dispozici v USRLE a mohou být přidány zástupcem organizace.

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

OMEZENÁ SPOLEČNOST ODPOVĚDNOSTI "BUSINESS AND GEOLOGY"5005002836


Posouzení daňových rizik při práci s protistranou
(Due diligence)

Organizace neposkytla údaje.

Související společnosti podle vedoucího
(příslušnost?)

Vedoucí právnické osoby (generální ředitel)
Gordeev Dmitry Valerievich, identifikační číslo daňového poplatníka: 502200331230

Související společnosti LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" INN 5005002836
(příslušnost?)

Popis společnosti:

Ltd. "BUSINESS a geologie" je registrována na adrese: 140241, Moskva regionu, pracuje obec Horlovo, Voskresensky čtvrti, Forest Lane, 1. Generální ředitel - Dmitry V. Gordeyev. Hlavním typem hospodářské činnosti je "inženýrský výzkum ve stavebnictví". Také podnik "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC pracuje v 21 dalších směrech. Výše základního kapitálu je 1 008 400,00 rublů. Organizace má 0 poboček. Má 0 licencí. Společnost s ručením omezeným "Business a geologie" přidělen INN 5005002836, KPP 500501001, BIN 1025000922869, Okpo 23446566
Účinnost dne 29. března 1999

Popis společnosti

Společnost s ručením omezeným "BUSINESS AND GEOLOGY" má status Active, datum registrace: 29.03.1999.

Generální ředitel - Gordeev Dmitry Valerievich. Tato osoba může být také vůdce iv _____ (vložte počet společností, kde je jméno a číslo plátce DPH, může být lídrem, FTS údaje, číslo by mělo být možné kliknout) a zakladatel ________ (Insert řadu firem, kde se uvede jméno a TIN může být zakladatelem, data FTS, číslo by mělo být kliknutím).

Firma „BUSINESS a geologie“ je registrována na adrese: 140241, Moskva regionu, pracuje obec Horlovo, okres vzkříšení Lane u lesa, 1, a tato adresa je zapsána ____ společnosti (určit počet společností, na datech FTS, pokud na této adrese neexistují žádné další společnosti, uveďte číslo "0").

Následující kódy byly přiděleny společnosti "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC: INN 5005002836, OGRN 1025000922869, KPP 500501001, OKPO 23446566

Hlavní činností společnosti "BUSINESS AND GEOLOGY" je 71.12.45 inženýrské průzkumy při výstavbě dalších 21 doplňkových činností. Velikost základního kapitálu společnosti je: 1 008 400,00 rublů. Účetní závěrka organizace byla poskytnuta na období: __________________ (uveďte roky, za něž společnost podala hlášení, pokud je několik let odděleno čárkami).

Firma „BUSINESS a geologie“ je zastřešující organizace a má pobočky v přítomnosti 0, a ___________ (vložit číslo, a mělo by být možné kliknout na neexistenci údajů zapustit 0“) zřízená v podnicích a organizacích.

Majiteli společnosti jsou:
1. Musaev Viktor Musayevich s nominální hodnotou podílu 336,205.60 rublů.
2. Ermakova Oksana Viktorovna s nominální hodnotou podílu 336 097,20 rublů.
3. Gordeeva Inna Viktorovna s nominální hodnotou podílu 336 097,20 rublů.

Společnost LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" má 0 licencí a certifikátů.

Od svého založení je společnost v rozhodčím soudu jako žalobce - _________ krát (uveďte číslo), jako odpůrce - ___________ časy, jako třetí osoba - __________ časy. Vyčítaly případy na soudech - ________ kusy, na částku ______________ rublů.

Rovněž se podílela na zadávání zakázek - _________ krát, jako dodavatel - _______ časy, na částku - __________ rublů, jako zákazník - __________ krát, na množství ________________ rub.

Společnost má ___________ (vysoké, střední, nízké) riziko daňové spolehlivosti, _____________ (vysoké, střední, nízké) riziko finanční spolehlivosti. V registrech FTS _____________ (objeví se nebo se neobjeví).

Je ____________________ dodavatelem (spolehlivý nebo nedůvěryhodný).

Výkonná výroba společnosti __________ (číslo).

Plánované kontroly společnosti _________ (číslo).

Business and Geology, LLC

Obchod a geologie, LLC na adrese moskevské oblasti, Voskresensky okres, rp.Horlovo, per.Lesnoy, 1, 140241. Generální organizace s ručením omezeným „podnikání a geologie“ Dmitrij V. Gordeyev. Hlavním předmětem činnosti společnosti je strojírenský průzkum ve výstavbě. Také podnikání a geologie, LLC pracuje v 21 dalších směrech. Výše základního kapitálu činí 1 008 400 rublů.

Organizace má 1 dceřinou společnost.

Společnost Business and Geology, LLC se zúčastnila 2 výběrových řízení z nich 2.

OMEZENÁ SPOLEČNOST ODPOVĚDNOSTI "BUSINESS AND GEOLOGY" přidělená INN 5005002836, KPP 500501001, OGRN 1025000922869, OKPO 23446566

Nápady na malé podniky

Novinky:

 • Nápady pro malé firmy »
 • Otevřete svou firmu »
 • Obchodní nápady s minimálními investicemi (Moderátoři: Irina moderátor, Alex White, 5566, Oksana Goryunová, domácí podnikání) »
 • Jak vydělat peníze na geologii.

Autor Téma: Jak vydělat peníze na geologii. (Přečteno 2398 krát)

0 uživatelé a 1 host zobrazuje toto téma.

 • Nápady pro malé firmy »
 • Otevřete svou firmu »
 • Obchodní nápady s minimálními investicemi (Moderátoři: Irina moderátor, Alex White, 5566, Oksana Goryunová, domácí podnikání) »
 • Jak vydělat peníze na geologii.
 • SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Jednoduché stroje
 • Téma od Webtiryaki
 • XHTML
 • RSS
 • Sitemap XML
 • Mobilní verze

Stránka vygenerována za 0.461 sekund. Dotazy: 34.

Vlastní podnikání: geologický průzkum a vrtání

Geologické průzkumné a vrtné práce představují jednoduchý typ činnosti ve vztahu k jiným typům stavebních prací. Zároveň se tyto služby poptávají nejen u právnických osob, které provádějí přípravu pozemku pro výstavbu, ale také u osob, které vlastní pozemky. Geologický průzkum se obvykle provádí s cílem nalézt přírodní nerosty, které nejsou registrovány ve státních orgánech, nejčastěji se služby vrtáků používají při stavbě studní pro závody na těžbu podzemních vod. Takové aktivity však zahrnují poskytování široké škály služeb, včetně přípravy projektové základny, sestavení potřebné dokumentace, asistence v právních záležitostech a samozřejmě přímo všech možných druhů pozemků a zpravodajské práce.

V současné době v nějakém hlavním městě, můžete najít více než jednu společnost, která se zabývá těmito činnostmi, je spojen se všemi stejné relativní lehkostí, takže tam je značný počet malých podniků se jen pár lidí ve svém stavu a nejjednodušší zařízení pro jednoduché stavby, například pro plytké vrtání. Tyto společnosti jsou schopny uspokojit poptávku ohromného počtu spotřebitelů, a proto je třeba při zahájení jejich činnosti zohlednit jejich činnost. Existují také velké společnosti, které svým zákazníkům nabízejí složitější pracovní místa a více se podílejí na plnohodnotných stavebních firmách. Podnikatel musí určit formu své práce od samého počátku, aby poznal směr, ve kterém bude pracovat. Docela často najdete nika, která ještě není obsazena, a stává se první společností na trhu, která nabízí tento typ inteligence a stavební práce. Samozřejmě, zpočátku budete muset investovat spoustu peněz, času a úsilí, abyste získali vaši část trhu a získali si mezi spotřebiteli pověst.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako samostatný podnikatel, to bude vyžadovat minimální investice, bude nějakou dobu trvat, a v budoucnu bude mnohem jednodušší provádět hlášení. Ve většině případů je však vhodné zaregistrovat svou právnickou osobu, v takovém případě je nejvhodnější forma společnosti s ručením omezeným. Podnikatel bude k dispozici zjednodušený daňový systém, který umožňuje, aby výpočet výše výhody státu není o více než 6 procent z příjmů, nebo 15 procent provozního zisku, vykazování forma se volí v závislosti na okrajích, takže od začátku budete muset napsat podnikatelský plán a mít alespoň obecnou představu o plánovaných výdajích a finanční složce. Tyto činnosti spadají do definice (OKPD 2). 43.13 Vrtné a průzkumné vrtací operace.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Po registraci můžete získat povolení pro své aktivity. V současné době je stavební povolení zrušeno, ale podnikatelé zabývající se touto oblastí činnosti jsou povinni se připojit k samoregulační organizaci, která sdružuje stavební firmy. Jedná se o samoregulační organizaci, která uděluje oprávnění k provádění některých stavebních prací svým členům, a proto se veškerá práce uskuteční pouze se souhlasem samoregulační organizace. Tato organizace však sdružuje pod vlastní hlavou velké množství různých stavebních organizací, což jim usnadňuje vzájemnou interakci. Někdy, prostřednictvím samoregulační organizace, můžete dokonce obdržet objednávky pro vaši práci. Podmínky pro připojení k určité samoregulační organizaci lze získat přímo, když o ni požádáte.

V rámci své činnosti budou muset požádat společnost Rostechnadzor o certifikaci těžkého stavebního zařízení. Povolení používat jejich vybavení je povoleno pouze po omezenou dobu, takže bude muset být opakovaně opakovaně přijímán. Také v případě geologického průzkumu a vrtání bude nutné spolupracovat s Federální službou pro dohled v oblasti ochrany přírody, která vydá povolení k provádění některých prací. Je třeba také poznamenat, že v některých případech musí mít zákazník sám povolení k práci na svém území, a to zejména pro soukromé osoby, které chtějí ve své oblasti vrtat artesiální studnu.

Poté se musíte postarat o umístění vaší budoucí firmy. V této věci se musíte spoléhat na poměrně malé kancelářské prostory, ale zároveň na velkou plochu pro umístění velkých a těžkých zařízení. Typicky, průzkumné a vrtné operace jsou prováděny v rámci velkého města jen v soukromých domech a chatové osady, poměrně často přijímá objednávky od právních firem, které mají velké území a v případě potřeby mnoha druhů stavebních prací. Ale jinak významné procento přijatých objednávek od zákazníků mimo město, takže je třeba, aby okamžitě zjistit zeměpisný rozsah jejich práce a v souladu s umístěními a nákup související zařízení pro přepravu, které nemají schopnost být poháněn technologií. Vyžaduje to pozemek o několik set metrů čtverečních, pozemek lze koupit zpět do nemovitosti, ale to bude vyžadovat významné investice, takže je mnohem jednodušší najít místo, které je pronajato pro dlouhodobý pronájem. Náklady na pronájem závisí na velkém množství faktorů, především z města do práce a jeho umístění v něm. Můžete se pokusit o spolupráci s vládními agenturami, které mohou přidělovat místo pro dlouhodobé využívání za příznivých podmínek; ale můžete se na to spolehnout pouze tehdy, pokud přesvědčíte úředníky o užitečnosti jejich podnikání. Pomáhat v této věci ve výjimečných případech může samoregulační organizace.

Dále se musíte postarat o uspořádání vaší kanceláře přímo v administrativní kanceláři, budete-li to nutné, budete potřebovat nákup kancelářských potřeb, počítačů a periferií, nábytku a jiného vybavení, provádět opravy. Vzhled kanceláře má významný vliv na pověst společnosti a řada zákazníků posuzuje společnost, pouze jde o zastoupení a posouzení situace. Kancelář se bude organizovat s organizačními a administrativními pracemi, vyjednávat se zákazníky, zde bude pracovat velký počet zaměstnanců. Na území jsou uspořádány garážové prostory pro ukládání všech typů zařízení, pokud jsou k dispozici dostatečné finanční prostředky, může být také zřízena opravna. Výše investic v tomto směru se určuje v závislosti na množství zařízení, jeho rozměrech a specifikách údržby a skladování.

Snad nejdůležitější otázkou je nákup zařízení, s pomocí kterého se bude pracovat. Nejjednodušší volbou je jednoduše nákladní automobil s instalovaným vrtacím zařízením; s jeho pomocí se můžete zapojit do nejjednodušší práce, jako je vrtání artézských vrtů. Jeho hodnota závisí na kapacitě, hloubce vrtání a výrobce, stojí za to nejméně 100 tisíc rublů. Kupují se navíc také vrtací čerpadla a geofyzikální zařízení, ale velkou nákladovou položku lze nazvat konstantní nákup spotřebního materiálu. Pro práci mohou být vyžadovány jiné materiály, například potrubí a kovové konstrukce; jejich náklady hradí zákazník, ale podnikatel by měl mít možnost koupit tyto materiály, pro které existují dodavatelé, kteří jsou schopni dodávat výrobky za nízkou cenu a včas.

Náklady na nákup zařízení, spolu s dodávkami poprvé bude stát několik set tisíc alespoň jeden by měl také očekávat, že některé z dodavatelů zařízení dělal to pouze na objednávku, a proto je čas potřebný pro výrobu a dopravu zařízení objednané. Náklady na automobily za dopravu obvykle stojí nejméně jeden milion rublů. Při nákupu jednotek byste měli také dbát na shodu zařízení s vládními standardy, protože pouze takové stroje mohou být povoleny. V současné době existuje GOST 16293-89 (kompletní Vrtací souprava pro výrobu a hluboké průzkumné vrty) a GOST R 12.2.141-99 bezpečnostní normy z povolání „Zařízení vrtací zemi.“ Obecný seznam všech možných vrtacích zařízení a zařízení používaných v těchto činnostech vypadá podle obecně uznávané klasifikace takto:

Agregáty a zařízení pro průzkum vrtání

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

"BUSINESS AND GEOLOGY" LLC: adresa, telefon, fax, e-mail, webové stránky, plán

"BUSINESS AND GEOLOGY", společnost s ručením omezeným

Region: Moskevská oblast

Adresa: 140241, MOSKVA REGION, VOSKRESENSKIY rayon, rn. CHORLOVO, per. LESNOY, d. 1

Telefon: +7 (997) 8978820

Fax:

E-mail:

Webové stránky:

Generální ředitel / odpovědná osoba / vlastník společnosti LLC BUSINESS AND GEOLOGY: žádné údaje

Rozvrh práce: Po-Pá: 9-20, So-Ne: zavřeno

Byla zjištěna nepřesnost v popisu nebo chcete zadat další informace o společnosti? - Napište nám!

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" potřeby: hostinec, kpp, trench, okogo, okpo, ogrn, okato

OGRN: 1025000922869

INN: 5005002836

KOCOUR: 500501001

OKPO: 23446566

OKATO:

Firma LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" byla zaregistrována 22. listopadu 1995. Registrar - Inspektorát ministerstva daní a poplatků Ruska pro Voskresensk, Moskva.

Společnosti s ručením omezeným

Okogu: Organizace založené občany

Druhy činnosti na OKVED:
Poskytování jiných typů služeb
Architektonické a inženýrské činnosti, geologické průzkumy a geofyzikální práce, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie, činnosti v oblasti hydrometeorologie
Geologické, geologické, geofyzikální a geochemické práce v oblasti průzkumu podloží

Typy činností pro EACC:
Poskytování jiných typů služeb
Aktivity v oblasti architektury, designu a inženýrství, geologické, průzkum a geofyzikální operací, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie činností hydrometeor
Geologické, geologické, geofyzikální a geochemické práce v oblasti průzkumu podloží

Pracujte v LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" volné místo, kariéra, praxe, stáž

V současné době nejsou k dispozici žádné informace o volných pracovních místech v LLC BUSINESS AND GEOLOGY.

Dostupné volné pracovní pozice v jiných společnostech s podobným druhem činnosti jako v "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC:

Sběratel. Z z 26 000 rublů.

Skladovatel. Z z 30 000 rublů.

Finančník. Z 56 000 rublů.

Recenze společnosti LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

Zanechat komentář LLC "BUSINESS AND GEOLOGY". Recenze budou také zobrazena na sociálních sítích. Přečtěte si recenze LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

Mapa na adresu "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC, kde se nachází

Společnost byla zapsána 22. listopadu 1995 (kontrola Ministerstva Ruska pro město Voskresensk, Moskva kraj). Celé jméno: "Business a geologie", společnost s ručením omezeným, OGRN: 1025000922869, TIN: 5005002836. Region: Moskva. Společnost OOO „BUSINESS a geologie“, se nachází na adrese: 140241, Moskevská oblast, Voskresensk okres, s. CHORLOVO, per.. Lesnaya 1. Hlavní činnost „Ztvárnění jiných druhů služeb / činnost v oblasti architektury, designu a inženýrství, geologické, průzkum a geofyzikální operací, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie činnosti hydrometeor / Geologický průzkum, geofyzikální a geochemická práce v oblasti výzkumu podloží. " Obor: „Natáčení geologické obsahu zemského povrchu a oceánů a in-hloubkové studie o zemské kůry.“

Organizace LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

Je v rejstříku malých a středních podniků: od 01/08/2016 jako malá společnost

Zvláštní daňové režimy: zjednodušený daňový systém (USN)

Adresa: MOSKVSKÝ KRAJ, VOSKRESENSKÝ R-N, POP HORLOVO, PER LESNOY, D 1

Právní adresa: 140241, Moskevská oblast, VOSKRESENSKIY RN, CHORLOVO RP, LESNOY PER, 1

OKFS: 16 - Soukromý majetek

Okogu: 4210014 - Organizace založené právnickými osobami nebo občany nebo právnickými osobami a občany společně

OKATO: 46206567 - Moskevská oblast, Moskevská oblast, Voskresensky, městské osady Vzkříšení, Horlovo

Hlavní (podle OKVED kódu Rev.2): 71.12.45 - Strojírenský průzkum ve výstavbě

Další aktivity pro OKVED 2:

Registrační číslo: 060004001354

Datum registrace: 19.1.1993

Název orgánu FIU: Státní instituce - správa penzijního fondu Ruské federace č. 22 okres Voskresensky, Moskevská oblast

ГРН zapsané do Jednotného státního rejstříku právnických osob: 2075005035840

Datum zápisu do Jednotného státního rejstříku právnických osob: 18.05.2007

Registrační číslo: 502700018350271

Datum registrace: 28. srpna 2000

Název orgánu FSS: Pobočka č. 27 státní instituce - regionální regionální oddělení Moskevského fondu sociálního zabezpečení Ruské federace

ГРН zapsané do Jednotného státního rejstříku právnických osob: 2095005035255

Datum zápisu do Jednotného státního rejstříku právnických osob: 25.11.2009

Organizace ‚s ručením omezeným‚Business a geologie‘‘ zapsané 26.srpna 2002 na 140 241, Moskva, Voskresensk okres, Horlovo RP FOREST LANE 1. Company byl přidělen OGRN 1025000922869 a vydal TIN 5005002836. Hlavní činnost je inženýrská průzkum ve stavebnictví. Společnost vedená Dmitry V. Gordeyev. V průběhu roku 2016 ztráta společnosti činila 1 512 tis. Rub.

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" obec Horlovo

SPOLEČNOST OMEZENÁ ODPOVĚDNOST "BUSINESS AND GEOLOGY", obec Horlovo, okres Voskresensky, Moskevská oblast

Hlavní typ činnosti podle kódu OKVED:

Další aktivity společnosti:

 • • Hydrografické průzkumy;
 • • průzkumné vrty;
 • • ostatní velkoobchod;
 • • práce na meteorologii, klimatologii, hydrologii;
 • • topografická a geodetická činnost;
 • • činnosti v oblasti hydrometeorologie a souvisejících oborů;
 • • Výstavba vodních staveb;
 • • Geologické průzkumy, geofyzikální a geochemické práce v oblasti výzkumu podloží;
 • • činnost agentů ve velkoobchodu s univerzálním sortimentem zboží;
 • • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, zejména potraviny, včetně nápojů a tabákových výrobků;
 • • činnosti v oblasti architektury; inženýrský a technický návrh; geologické průzkumné a geofyzikální práce; geodetické a kartografické činnosti; činnost v oblasti normalizace a metrologie; činnosti v oblasti hydrometeorologie a souvisejících oborů; činnosti související s řešením technických problémů, které nejsou zahrnuty do jiných seskupení;
 • • zkoušky a analýzy fyzikálních vlastností materiálů a látek: Test a analýzy fyzikálních vlastností (pevnost, tažnost, vodivost, radioaktivity) materiálů (kovy, plasty, textilie, dřevo, sklo, beton, atd.); Zkouška tahem, tvrdost, odolnost vůči únavě a vysoké účinky teploty;
 • • geodetické a kartografické činnosti;

Celosvětový klasifikátor produktů podle druhů ekonomické aktivity:

 • • Služby v oblasti geologických, geofyzikálních a dalších průzkumných prací vědeckého charakteru;
 • • Služby a vědecké a technické konzultace týkající se inženýrského a technického návrhu;
 • • Služby projektového řízení související s výstavbou budov a staveb;
 • • Služby v oblasti krajinné architektury;
 • • inženýrské a technické projektové služby pro základy a konstrukční prvky budov;
 • • grafické práce pro architektonické, inženýrské a jiné účely;
 • • Služby pro poskytování geofyzikálních a heliofyzikálních informací (provozní souhrny, průzkumy meteorologického průzkumu atd.);
 • • Služby pro projektování zařízení na zpracování průmyslových a pevných domácích odpadů;

Ltd. „BUSINESS a geologie“ datum registrace - 26.srpna 2002, registrátor - Inspekce Ministerstva Ruska pro město Voskresensk, Moskevské oblasti. Plné oficiální jméno - OMEZENÁ SPOLEČNOST ODPOVĚDNOSTI "BUSINESS AND GEOLOGY". Právní adresa: 140241, MOSKVA REGION, VOSKRESENSKIY oblast, městské osídlení KhORLOVO, per. LESNICTVÍ, atd. 1. Telefony / faxy: 4-33-10. Hlavní činností je: "Inženýrské průzkumy pro stavbu". Organizace je rovněž registrována v kategoriích: "Hydrografické průzkumné práce", "Průzkumné vrty", "Ostatní velkoobchod". Organizační a právní forma (OPF) - společnosti s ručením omezeným. Typ vlastnictví - soukromý majetek.

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

"BUSINESS AND GEOLOGY" LLC: adresa, telefon, fax, e-mail, webové stránky, plán

"BUSINESS AND GEOLOGY", společnost s ručením omezeným

Region: Moskevská oblast

Adresa: 140241, MOSKVA REGION, VOSKRESENSKIY rayon, rn. CHORLOVO, per. LESNOY, d. 1

Telefon: +7 (997) 8978820

Fax:

E-mail:

Webové stránky:

Generální ředitel / odpovědná osoba / vlastník společnosti LLC BUSINESS AND GEOLOGY: žádné údaje

Rozvrh práce: Po-Pá: 9-20, So-Ne: zavřeno

Byla zjištěna nepřesnost v popisu nebo chcete zadat další informace o společnosti? - Napište nám!

LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" potřeby: hostinec, kpp, trench, okogo, okpo, ogrn, okato

OGRN: 1025000922869

INN: 5005002836

KOCOUR: 500501001

OKPO: 23446566

OKATO:

Firma LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" byla zaregistrována 22. listopadu 1995. Registrar - Inspektorát ministerstva daní a poplatků Ruska pro Voskresensk, Moskva.

Společnosti s ručením omezeným

Okogu: Organizace založené občany

Druhy činnosti na OKVED:
Poskytování jiných typů služeb
Aktivity v oblasti architektury, designu a inženýrství, geologické, průzkum a geofyzikální operací, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie činností hydrometeor
Geologické, geologické, geofyzikální a geochemické práce v oblasti průzkumu podloží

Typy činností pro EACC:
Poskytování jiných typů služeb
Aktivity v oblasti architektury, designu a inženýrství, geologické, průzkum a geofyzikální operací, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie činností hydrometeor
Geologické, geologické, geofyzikální a geochemické práce v oblasti průzkumu podloží

Pracujte v LLC "BUSINESS AND GEOLOGY" volné místo, kariéra, praxe, stáž

V současné době nejsou k dispozici žádné informace o volných pracovních místech v LLC BUSINESS AND GEOLOGY.

Dostupné volné pracovní pozice v jiných společnostech s podobným druhem činnosti jako v "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC:

Sběratel. Z z 26 000 rublů.

Skladovatel. Z z 30 000 rublů.

Finančník. Z 56 000 rublů.

Recenze společnosti LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

Zanechat komentář LLC "BUSINESS AND GEOLOGY". Recenze budou také zobrazena na sociálních sítích. Přečtěte si recenze LLC "BUSINESS AND GEOLOGY"

Mapa na adresu "BUSINESS AND GEOLOGY" LLC, kde se nachází

Společnost byla zapsána 22. listopadu 1995 (kontrola Ministerstva Ruska pro město Voskresensk, Moskva kraj). Celé jméno: "Business a geologie", společnost s ručením omezeným, OGRN: 1025000922869, TIN: 5005002836. Region: Moskva. Společnost OOO „BUSINESS a geologie“, se nachází na adrese: 140241, Moskevská oblast, Voskresensk okres, s. CHORLOVO, per.. Lesnaya 1. Hlavní činnost „Ztvárnění jiných druhů služeb / činnost v oblasti architektury, designu a inženýrství, geologické, průzkum a geofyzikální operací, geodetické a kartografické činnosti, činnosti v oblasti normalizace a metrologie činnosti hydrometeor / Geologický průzkum, geofyzikální a geochemická práce v oblasti výzkumu podloží. " Obor: „Natáčení geologické obsahu zemského povrchu a oceánů a in-hloubkové studie o zemské kůry.“

OBCHOD A GEOLOGIE

 • Projektování a vrtání vrtů, oprava a čištění studní, instalace zařízení

Stručný dotazník: OBCHOD A GEOLOGIE

Společnost patří do větve Building, stavebních materiálů, její působiště - „vrtání“. Organizace pracuje v Horlovo a je umístěn v lese Lane., D. 1. Je možné kontaktovat s firmou telefonicky +7 (49644) 43210. Oficiální webová stránka je umístěna na http://www.geobig.ru. BUSINESS a geologie Firma umístěn v adresáři Sprax.ru podnicích pod číslem - 239.379.

Co je QR kód?

QR kód je obraz s dvojrozměrným čárovým kódem, ve kterém jsou textové informace zakódovány pro rychlé rozpoznání fotoaparátu mobilním zařízením.

Jak ji číst?

Budete potřebovat telefon nebo jiné zařízení s fotoaparátem a speciální program pro rozpoznání kódu QR.

Co je zašifrováno?

Jedná se o obchodní QR kartu společnosti ve formátu vCard, které obsahuje: adresu, telefonní číslo, oficiální webové stránky a další údaje.