Obchodní nápady pro školáky. Jak získat školu? Jaký druh podnikání může student udělat?

Školní čas je skvělý čas, kdy poprvé přichází realizace, že je čas vyrůst. Každý dospívající dřív nebo později přichází k neochotě vzít peníze od svých rodičů za výdaje na kapsy. Chtějí vydělat peníze, ale nevím, kde začít. Záleží na individuálních kvalitách člověka. Někdo kvůli velkým ziskům bude riskovat a někdo postupně, pomalu, půjde svou vlastní cestou. V každém případě najdete velké množství obchodních nápadů pro školáky, kteří pomohou realizovat sen a vydělat si první peníze. Existuje mnoho příkladů, jak nyní úspěšný a bohatý člověk dělá své první kroky v dospívání. V tomto článku se pokusíme odpovědět na otázku, jak získat školu.

Distribuce letáků

Jak víte, reklama je motorem pokroku. Velké množství společností je o této problematice velmi vážné a distribuuje své produkty všemi možnými způsoby. Distribuce letáků vždy zaujímala vedoucí postavení v hodnocení podnikatelských nápadů pro školáky. To je pochopitelné, jelikož tento trh je v současné době v poptávce a jeho popularita nebude padat přesně v příštích dvaceti letech. Dospělí neochotně souhlasí s tím, že budou stát ve středu města ve speciálním oblečení a rozdávají letáky lidem. Proto je tato práce ideální pro teenagery.

Naneštěstí to může být dobré, když vyděláte. Pracovníci několik hodin denně prosazují až 1000 rublů. Taková práce nebude trvat hodně času, nezaváže se nic a přinese studentovi dobrý příjem. Poté, co se dotknete tohoto pole, můžete jít dále a zahájit reklamní činnost. Není to snadné, ale s náležitou péčí je vše možné.

Provedení příkazů

Na první pohled se tento typ podnikání pro školáky může zdát irelevantní, ale to je běžná mylná představa. Moderní život se stává rychlejším a aktivnějším a na tomto pozadí hraje důležitou roli úspory času. Nedávno bylo vytvořeno mnoho obchodních projektů, které pomáhají lidem řešit každodenní problémy.

Každý člověk takovou situaci, kdy banální žádný čas na úklid, vaření narazil, procházky se psem, pračky atd. D. Pro studenta je skvělý způsob, jak vydělat peníze při provádění jednoduchých operací. Jako podnikatelský nápad pro teenagery otevírá úkoly dobrou perspektivu. Můžete uspořádat skupinu studentů, kteří chtějí vydělat peníze a dát jim příkazy. Při každém hovoru zaveďte malé procento a zároveň pracujte sami.

Zisk na internetu

Tento druh příjmů je nyní všude řečeno. Lidé mají skutečné příklady, když člověk na internetu získává miliony lidí a mnozí se v tom snaží. Zisk na globálním webu je nejoblíbenější odpovědí na otázku, jak získat školu. Je třeba si uvědomit, že na internetu je spousta podvodníků, takže stojí za to být opatrný.

U dospívajících by správnou volbou bylo spravovat skupinu v populárních sociálních sítích. A může jednat jako tvůrce nebo najatý dělník. V prvním případě musíte přijít s nápadem a existuje riziko, že nebude splňovat očekávání. Druhá možnost je spolehlivější a stabilnější.

Nezávislost je také považována za dobrý obchodní nápad pro školáky. Mnoho lidí dosáhlo v této oblasti působivého úspěchu a nyní získává velké částky peněz. Pokud existuje talent a znalost koncepce práce, můžete získat dobrý zisk.

Vedení webinářů v posledních letech získává dynamiku. Teenager může dát video lekce na téma, ve kterém je dobře zběhlý. Výuka studentů k podnikání probíhá také pomocí webových seminářů.

S vlastními rukama

Tento druh příjmů je vhodný pro kreativní lidi. To je případ, kdy je příjemné kombinace užitečné. Teenager má možnost prodávat výrobky vyrobené vlastními rukama, obchody, různými místy, sociálními sítěmi atd. A zde nejsou žádné rámce. Tento podnikatelský nápad pro školáky je postaven na hobby: někdo rád se zabývá vyšíváním, někdy mýdlem, někdo vytváří autorské svíčky.

Aby se v této oblasti stalo úspěšné, není nutné absolvovat speciální kurzy, ve většině případů dostatečné množství vlastních dovedností. Pokud chce teenager rozvíjet, je na internetu velký počet bezplatných mistrovských tříd, které zlepší jejich talent.

Služby nakladače nebo zdravotní sestry

Jaký druh podnikání může student udělat? Pokud má teenager fyzickou sílu a je schopen vykonat tvrdou práci, můžete se stát načtečem. Tato oblast je samozřejmě poptávaná a bude vždy taková. Najdete několik silných kluků a vytvoříte vlastní brigádu. Kromě nakládacích prací se doporučuje naučit se opravovat byty. To může znamenat dobré peníze a klienti by měli hledat nové budovy.

Co se týče služeb chůvy, tento typ příjmu je populární v evropských zemích, nicméně je v naší zemi poptávka. Pokud milujete děti a víte, jak s nimi najít společný jazyk, nabídněte své služby hlídání dětí. Mnoho rodičů má nepředvídatelné situace, kdy neexistuje nikdo, který by dítě opustil. Proto je tato sféra významná v naší době.

Dodání kurýrem

Jako obchodní myšlenka pro školáky není tato oblast vždy vhodná, protože vyžaduje auto. Ale stroj není vždy nutný, tam jsou také dodávky pro chodce. Poměrně populární jsou distribuce novin, doručení pizzy do kanceláří apod. Samozřejmě, pokud existuje dopravní prostředek, pak existuje více příležitostí k získání, ale chodci by tuto možnost neměli vyloučit.

Pokud v tomto oboru dosáhnete úspěchu, můžete uspořádat malý podnik. Začněte jednoduše pozvat přátele a poté co nejvíce rozšířit.

Další prodej

Je ironií, že v tomto okamžiku je prodej zboží nejúčinnějším typem podnikání pro mladistvé. Čínské zboží je velmi populární mezi obyvatelstvem. Hlavním důvodem jsou nízké náklady. Ale mnozí lidé prostě nechtějí čekat měsíc nebo déle k odeslání zboží. Tento bod lze předpokládat a uspokojit potřeby této osoby.

Nejprve je třeba analyzovat poptávku v konkrétním regionu, zjistit, které zboží je nejvíce poptávané a oblíbené. Toho lze dosáhnout prostřednictvím osobních rozhovorů a globálního webu. Pak musíte zboží objednat, ale ne obrovské množství, protože existuje možnost vyhoření. Je lepší, aby vše rychle prodávalo a vyrobilo novou objednávku, než prodat velké množství zboží během jednoho roku.

Samozřejmě existuje možnost, že odeslané produkty nebudou splňovat standardy kvality, existuje určité riziko. To je další důvod objednat v malých dávkách. Je třeba předem uvažovat o tom, jak uskladnit zboží a možná vytvořit vlastní internetovou stránku pro prodej výrobků.

Tento podnik vyžaduje počáteční investice. Je spravedlivé říkat, že přináší dobré výnosy. Příklady obchodních projektů pro studenty o dalším prodeji čínského zboží naleznete v síti. Existuje spousta z nich, protože tato sféra získává dynamiku.

Závěr

Jak získat školu? Výše uvedené byly nejpopulárnější a nejoblíbenější podnikatelské nápady pro teenagery. Každý z nich můžete provést určitým úsilím. Za prvé je třeba zvolit oblast činnosti. Současně se musí spoléhat na vlastní zájmy a záliby. Někdy může být hobby skvělým zdrojem příjmů.

Ne všechny nápady pro podnikání jsou uvedeny v tomto článku. Někteří talentovaní mladíci přicházejí s úplně novým obchodem, který dříve nebyl k dispozici. Zde můžete vyhrát na úkor novosti a významu, takzvaného hlukového efektu. I když něco nefunguje, v žádném případě byste neměli zoufat. Zkušenosti nelze zakoupit a získat nové znalosti a dovednosti. Stojí za zmínku, že zpočátku je vždy obtížné, vše se nestane hladce. Ale touha a touha pomohou začínajícímu podnikateli dosáhnout jeho cílů a stát se úspěšnou osobou.

Obchodní myšlenka №1279. Jak vydělat peníze školákům?

Žáci jsou jedním z nejzajímavějších diváků pro každého obchodníka. Za prvé, existuje mnoho z nich (školáci). Zadruhé, všechny služby nebo produkty testované malou skupinou studentů nebo jejich rodiče jsou velmi rychle rozděleny mezi ostatní obyvatele školy. Zatřetí, v této oblasti existuje mnoho obchodních myšlenek, které byly v jiných zemích úspěšně zavedeny, ale dosud nebyly v naší zemi implementovány. Takže máte reálnou šanci obsadit dosud prázdné místo. Nebo výklenek, ve kterém je stále ještě málo konkurentů. Pamatujte si alespoň na poslední publikaci o hodinách přežití během zombie apokalypsy pro školáky. Dále vám nabízíme přehled čtyř podnikatelských nápadů, které se týkají školních dětí.

První myšlenkou výdělku je přizpůsobení individuální školní uniformy na objednávku

Pravděpodobně víte, že v posledních letech převzal náš stát kontrolu nad vzhledem studentů. Pryč jsou dny, kdy můžete chodit do školy v každém oblečení, které máte doma ve skříni. Nyní je každý povinen nosit speciální školní uniformu. A zde se zrodila poměrně logická potřeba.

Mnoho studentů je prostě posedlá individualitou. Nic s tím není nic špatného. Vystupujte vždy (v dobrém slova smyslu). Zde pouze standardní školní uniforma dává kříž na každou individualitu. Koneckonců, je to stejné pro všechny. A nemůžete nosit nové džíny a krásný svetr. V takovém případě musíte pracovat s tím, co je k dispozici. Se školní uniformou.

Zde je nápad vydělat peníze - přizpůsobit individuální školní uniformu na objednávku. Samozřejmě budete muset dodržovat obecná pravidla pro vzhled formuláře pro žáky středních a základních škol. Ale stejně, ve formě, přizpůsobené objednávce, můžete udělat spoustu individuálních okamžiků. Malou změnu tvaru, použití dražší látky, příslušenství a podobně.

Pokud máte zkušenosti se šitím, neváhejte se vyzkoušet v této práci. Samozřejmě máte konkurence. Ale nejsou tolik, kolik by si myslel. A v malých městech nemusí být jedno ateliér, který by šit školní uniformu.

Druhá myšlenka na výdělek je další škola

Tato myšlenka podnikání byla realizována v USA. A dostala mnoho pozitivní zpětné vazby od rodičů a samotných studentů. Taková vzdělávací instituce poněkud připomíná staré dobré prodloužení známé všem.

Cílem další školy je pomoci studentům zlepšit své znalosti o konkrétních tématech. To znamená, že pokud student zaostává v matematice, pak v další škole bude studovat přesně matematiku.

V neobvyklé škole pracuje učitel s malými skupinami 4-5 lidí. To je úspěch této myšlenky. Ukázalo se, že každý student má téměř individuální přístup. Pro takové školení budou mnozí rodiče v naší zemi ochotni platit dobré peníze. Současně bude v placené škole mnohem levnější než plné vzdělání. Takže vám doporučujeme, abyste tuto poznámku podnikali s poznámkou.

Třetí myšlenkou výdělku je školní stravování

Stravování je dodávka teplých jídel z kaváren a restaurací do kanceláří nebo domů zákazníkům. Není to však nutné omezovat pouze na soukromé zákazníky nebo pracovníky v kanceláři. Existuje mnoho dalších diváků. Například školáci.

Všichni víme, že děti, stejně jako jiné, nepotřebují správnou, vyváženou a zdravou výživu. K jídlu doma během přestávek mezi lekcemi nemohou (prostě nemají čas). Vezměte si s sebou jídlo - nikdo nechce. A studená snídaně nebo oběd není nejvíce příjemné jídlo. Školní jídelny a bufety, obvykle nabízejí daleko od nejužitečnějších potravin. Pizza, rohlíky, sendviče, palačinky nejsou přesně to, co potřebuje rostoucí organismus.

Takže je potřeba kvalitního jídla pro školáky. Vaším cílem - najít zdroje tohoto jídla (restaurace, kuchařství, kavárny vašeho města). Můžete také uspořádat vlastní kuchyni a najmout několik kuchařů. Druhým krokem je dohodnout se na dodávkách snídaní a obědů do škol ve vašem městě. Proces, periodicitu a množství nezbytných potravin lze projednat s vedením školy a rodiči.

Hlavním úkolem je nabídnout vysoce kvalitní, čerstvé a vitaminem obohacené potraviny. Ovoce, zeleninové saláty, jogurty, rohlíky, rybí pokrmy a pokrmy z drůbeže, milkshakes - to je to, co potřebují školáci. Dobrá čokoláda v omezeném množství také neublíží.

Čtvrtou myšlenkou na výdělek je školní autobusová doprava

A ještě jedna varianta podnikání u školáků, která je v naší zemi stále velmi vzácná. Stejný školní autobus, který tak často vidíme vlnu mnoha amerických filmů. Je velmi podivné, že školní děti téměř nikdy nevidí takové transporty.

Naši školáci chodí do školy mnoha různými způsoby - pěšky, na kole, veřejnou dopravou. Někdy je přivádějí rodiče do auta. Ale tohle nejsou nejlepší možnosti. Při špatném počasí není chůze dobrým nápadem. Rodiče nemusí mít volný čas. Cyklus v městské dopravě není nejbezpečnější dopravou. A autobusy, trolejbusy, minibusy - prostě nemají čas. To není neobvyklé.

Specializovaný školní autobus, který prochází oblastmi, kde žijí studenti, sbírá cestující a poté - vezme je do školy - je to ideální volba. Také po skončení vyučování vezme studenty domů.

Rodiče jsou klidní - vědí, že během cesty se jejich dětem nestane nic. Školáci nepotřebují běžet na minibus, ani si nemyslí, co nosit, aby získali led nebo louže. Navíc půjdou do školy ve společnosti svých spolužáků a přátel. Je to dokonalé. Pro všechny.

Obchodní nápady pro školu

Škola nás obklopuje všude. Obecně se říká, že náš život, náš svět je škola. A sem přijdeme studovat. A když jsme se naučili, co jsme mohli - odjedeme. Člověk je uspořádán tak, že jeho různorodá interakce s tímto světem může být popsána jedním velkým slovesem - poznáním. Spolupracujeme se světem, víme to. A děti to dělají přirozeně as radostí - ale jak jinak? S potěšením... Zatím... nechodí do školy.

10 let strávených na středních školách, zpravidla zkazí pověst slov "škola" a "znalosti" po dlouhou dobu. Člověk přestává milovat to, co přišel na tento svět, začíná vyhýbat se znalostem, a proto odmítá žít (koneckonců, nemůžeme žít, abychom věděli, že člověk žije, říkáme to výše). A pak se začne nudit a jeho život ztrácí svou barvu a význam.

A pak... pak se člověk opovržlivě pokusí znovu vrátit do školy, ale ne ten, z něhož je nemocný, ale ten správný - do školy života, zajímavého a zábavného. Jinými slovy, všichni dospělí, kteří sní o návratu do dětství není zkažené „cool hodina“ - sní získat status visícíma ušima student v lásce s poznatky v dané oblasti, učitele, vůni zcela nové učebnice.

Z tohoto důvodu existuje tolik předplatné různých encyklopediích a vzdělávací série, tak tam jsou kurzy, veřejné přednášky, výuková videa a semináře na modelování ravioli, kreslení kružnic a tanec. To vše je být vyneseny i daří, protože my s vámi rádi učit, jako „jít do školy“, chtěli poslouchat učitele, protože milujeme žít hluboce každý den učí svět...

Myšlenky "školy jako životního stylu" jsou ve vzduchu moderního podnikání. Hra ve škole - co pro dospělé, strýce a tety, to pro děti a mládež je nejvíce vzrušující a výnosné (pro podnikání) hru. Kde je osoba, která ztratila svou práci?

Podle statistik obchodních konzultantů se nejprve ponoří do škol, rekvalifikačních kurzů a pokročilých kurzů, rozvíjí nové profese, dovednosti, přijímá znalosti.

V této sbírce o školách a myšlenkách budeme hovořit o nejrůznějších myšlenkách školy - pro děti velmi malé a pro studenty, dospělé, pro nečinnosti a práci. Pokud jste již pochopili, že jen hrajete s lidmi "do školy", můžete jim dát nejvyšší potěšení, a proto si vydělat peníze, pak si pečlivě přečtěte - určitě budete potřebovat nějaké nápady shromážděné školy.

Vraťme se do naší sbírky škol a nápadů na školu jako trestní službu, do státní školy, do školy poslušnosti.

Proč někdy studujeme v takové škole? Abychom nám usnadnili vstup na univerzitu, která nás zajímá, je to všechno. To je pravda života. To je důvod, proč stále více lidí odmítá ze školy - koneckonců, je možné vstoupit na dobrou univerzitu bez trávení času na "škole", ale s jednoduššími objížďkami. Není to tak? Zde je příklad pro vás a z americké praxe.

Jak si myslíte, že chcete jít na prestižní univerzitu v Americe, musíte být dobrým matematikem? Chcete vyhrát olympijské hry? Program od tří let? Nebo něco takového? Sakra dva! Musíte být schopni udělat krásné bla bla bla - prostě. Musíte být schopni ukázat společnosti, že jste jeho loajální zub, který ví, jak mluvit podle svých (sociálních) pojmů. A víte - kolik bude dva plus dva - na nikoho se nestará. Za to jsou číňané a indiáni...

Takže... V USA zahájil internetový obchod, který se nazývá:

Autor tohoto amerického startu (ReadyEssay.com) je bývalým poradcem pro přijetí na soukromou vysokou školu (jinými slovy členem přijímací komise).

On to zdůvodnil. Převážně na prestižních vysokých školách spadají pouze absolventi soukromých placených škol (v Anglii se říká "veřejná škola"). Studenti těchto škol nejsou vázáni do vědy, ale jen jim pomáhají připravit se na jednu a nejdůležitější zkoušku v jejich mladém životě - zkoušku na věrnost nebo - na pohovor.

Pomoci školy, když vstupuje do vysoké školy, je "ottrenirovyvanii" úvodní esej a esej. Podle pravidel amerických vysokých škol musí student vyplnit dotazník, který je jeden z nejdůležitějších dokumentů při přijetí. Zahrnuje jednu nebo více konkrétních otázek, které je třeba zodpovědět formou malého eseje nebo úvodní esej.

Zde jsou přibližné otázky:

 1. Jak dlouho jste vybrali toto povolání? (A co se to změnilo?).
 2. Jaké jsou vaše důvody pro přijetí, proč jste zvolili tento program? (Co vás zajímá? Možná jsem se zamiloval do dívky, která vám za vás podá papíry).
 3. Vaše zájmy odpovídají zájmům naší fakulty? (Od kdy kupují pouze prodejci služeb tak, aby byli zákazníky?).
 4. Máte nějaké vlastnosti nebo zásluhy, které by vás odlišily od ostatních studentů? (Já s nimi ještě neznám).
 5. Jak získání poznatků získaných na naší univerzitě pomůže při realizaci vašich plánů? (Uvidíme - uvidíme).

Není to příliš podobné idiotickým testům při podání žádosti o zaměstnání (na prestižní firmu) nebo ponižujícímu postupu pro rozhovor na velvyslanectví s cílem získat vízum?

Ale k věci. Projekt ReadyEssay.com pomáhá studentům, kteří chtějí vstoupit na vysokou školu nebo vysokou školu, ale upravují a ostřejší úvodní esej, tedy: opravte jej s přáním konzultantů o přijetí. Cena za službu je zaplacena, za esej je 25 dolarů.

Vezměte si tento podnikatelský nápad do náruče, zejména pokud připravujete studenty na absolvování jazykového testu nebo na vstup do zahraničních vysokoškolských institucí, které se s nimi zabývají cizím jazykem. Ty, jak nikdo jiný neví, že taxislužby jsou všechny - politicky korektní esej na téma "o čemkoliv".

Změníme však téma školy a nápady pro přijetí.

To je jen příklad toho, jak můžete vydělat peníze na přání dospělých už dávno sedí u svého stolu, vrhnout se do vzpomínek na mládí, v obecné škole pro dospělé a nápady pro podnikání.

Majitelé hotelu Sorrento v Seattlu přišli večerní kulturní a vzdělávací škola pro své hosty - "Knightská škola". Přednášející v této škole jsou umělci, filmaři, spisovatelé... Mimochodem, obchodní myšlenka není nová. Tato praxe byla vždy používána na výletních lodích - a co ještě dělat v dlouhé plavbě? Ačkoli chytrý přednáška slyšet z nudy něco... Ale hoteliéři si zaslouží tady je to, že se rozhodli pro pohyb lodi k tradici země, ke kterému (souhlasím) ne každý tak okamžitě a myšlenka.

Kdo jen nehrál na pálící ​​touze dětí, aby vyrostly rychleji. Hry "u dospělých" jsou pravděpodobně 95% všech prodaných her. Kočky, které je třeba krmit z láhve a spát, železnice, ale teď - téměř pro ty nejreálnější jízdní kurzy - pro teenagery.

Kdo přijme dítě do autoškoly? Ale kolik dětí snu snít rychle za volantem! Tato nespokojená poptávka a spěchal plnit podnikání podnikatelů. Zde je škola a nápady pro podnikání.

Najděte stejný výklenek nebo jen opakujte úspěšný zážitek.

Nicméně, i přes zdravé touha dospělých strýců a tet se dozvědět něco, co oni studovali sami v dětství - nejoblíbenější jsou dnes nejrůznější školy podnikání a rozvoj podnikatelských dovedností. Tyto školy jsou vedeny jako dílnách hotely velké konferenční místnosti, a ti, kteří se nemohli dostat k obsahu semináře s video tutoriály a zvukových nahrávek slavných „prodeje guru“ přednášek a všech ostatních obchodních guru.

Někdo Michael Senoff (sám sám - guru infobiznesa) zorganizoval nový originální obchod - podnikání o dalším prodeji materiálů ze seminářů slavných guruů.

Jak víte, nejúspěšnější není ten, kdo se sám vytvoří, ale ten, který prodává někoho, kdo již byl vytvořen. Podrobnosti naleznete na materiálu na našich webových stránkách.

Další obrovské téma - myšlenka školy pro vzdělávání starších lidí nejrozmanitějších věcí - od počítačové gramotnosti až po rehabilitační programy.

V tomto příkladu byla úspěšná podnikání postavena na tom, jak učit staré lidi, aby využili všechny (nebo přinejmenším hodně) výhody internetové technologie.

Ale příklad toho, jak se podnikatelé dokázali jasně postavit proti svým konkurentům jednoduše jmenovat jeho školu hlasitě a bláznivě - ne škola (ne třídy - pokud přesněji). Učí tam velmi krátkou dobu (takže se studenti nebaví vyhlídky na seriózní trénink) a velmi odlišně. Například - rocková hudba nebo vaření. No, řekni mi - jak se to liší od "hry školy", která se rozkládá před každým vchodem, jakýkoliv dům, kde budou děti hrát? Pouze dospělí hrají v těchto hrách a zaplatí za organizaci těchto her - peníze! Zde je škola a nápady, jak vydělat peníze.

Ano. V té chvíli, zatímco podnikatelé "hrají" ve škole, přijímá davy obdivovatelů, normální školy nevědí, jak přitahovat skutečné studenty k sobě. A cesta z této situace hledají... no, nejvíce extravagantní. Stejně jako vy, neonová škola, kterou Japonci malovali v neonových barvách? Mimochodem, tento design wince přinesl škola ke slávě! Možná přijdeme s první školní školou, která bude vymalována vysoce uměleckými graffiti? Pouze pokud k tomu dojdete - pak s myslí.

Stále ještě nevíte, jak 15krát vytlačit z podlahy? Škoda! Pak jdeme k vám. Pro ty, kteří nemají rádi hodinách tělesné výchovy jako dítě, to podnikatelský nápad školu Zní to jako příběh o hrozném rakvi na kolečkách, který cestuje po celém městě pro dívky... Ale naučit se tuto školu i samotnou ideu - je tělocvična na kolech.

Pokud vyučujete nebo studujete cizí jazyk v dospělosti, víte perfektně - nic není tak cenné jako "obchodní angličtina" pro ty, kteří šetří čas a chtějí uspět v profesi. Akrobacie je výuka lekcí se speciální slovní zásobou. Angličtina pro účetní, angličtinu pro námořníky, angličtinu pro... A tady je internet pro ty, kteří zatím nemají speciálně navržené lekce? Podnikatelé z našeho příkladu byly spuštěny Angličtina pro kurz Visagistes. A co? Profesní make-up umělec je kosmopolitní, všichni se nakonec usilují o světová módní centra. Takže potřebujete znát základní sadu frází a termínů. Neřekneš to samé: "Dej mi to kecy, není růžová, ale ta vlevo." A pokud říkáte - je to žádoucí v angličtině a s chic!

Chcete se naučit hrát na kytaru, jako je Eric Clapton? Chceš, aby vás Eric Klepton naučil? No, samozřejmě, jen na videu? Apple nabízí své vlastní Lekce z hudby umělce Lekce od slavných hudebníků.

No, nejsme "Apple", ale můžeme také organizovat místní rockové hvězdy a prodat své lekce na video. Máte-li něco říct slovo „kytaru“, „banjo“, „ukulele“, pokud víte, tucet místních rockových kapel a někdy pokračovat v sobotu ve sklepích poslouchat hlasitou hudbu, tlačí mezi mladými s ozdoby a pivem, pak uspořádat školu pro tebe - prostě plivat. Byly by nápady.

A pro občerstvení - nejchutnější pokrm našeho výběru. Škola budoucnosti. Škola dětských zázraků. Škola indigových dětí... a nápady pro neobvyklý design.

Věnujte pozornost tomuto materiálu, abyste zjistili, co přišlo v dánské škole Ordrup místo obvyklých školních interiérů. O tom můžete jen snít, to může být pouze zamýšlel...

V těchto příjemných snahách vás opustíme.

VÝVOJ AUTORŮ

 • Obsahuje plnou sadu technik a technik tvůrčího myšlení
 • Zaměřeno na konkrétní výsledek
 • Navrženo speciálně pro podnikatele
 • Kompaktní a snadno použitelné.

Návrhář podnikových nápadů je účinný pro:

 • vytvoření jedinečného zboží a služeb
 • hledání volných tržních výklenků
 • najít nápady pro přilákání nových zákazníků
 • identifikovat další zdroje příjmů
 • vývoj strategie určování polohy
 • rozvíjet efektivní obchodní nabídky
 • hledat nápady pro minimalizaci nákladů
 • vyvíjení nápadů pro virální reklamní kampaně
 • a mnohem více

Pro začínajícího podnikatele bude kreativní návrhář "1000 nápadů" nahradit celý tým tvůrců a inzerentů.

Obchodník poskytne jedinečnou výhodu oproti kolegům

Velká společnost otevře "druhý vítr" tím, že otevře proud nových nápadů, příležitostí a směrů.

25 nejvýnosnějších odvětví podnikání ve vzdělávání

Vzdělávací oblast může být považována za rozvinutou oblast pro podnikání. Existuje mnoho možností vydělávat, konkurence je minimální a státní vzdělání nesplňuje potřebu kvalitních služeb. V tomto přehledu jsme nejen shromáždili trendové linky, které byste mohli začít ve vzdělávacím oboru, ale také poskytovali odkazy na připravené manuály pro jejich otevření.

Centrum pro rozvoj dětí

Vývojové kluby pro děti jsou jednou z nejvíce trendových oblastí podnikání pro další vzdělávání. Hlavním zdrojem příjmů je to, že platové třídy rodičů žijí ve velkých městech země a chtějí dát svým dětem všechno nejlepší. Díky dobře fungující práci mohou rozvojová centra získat 500 tisíc rublů. za měsíc.

Studio dětské kreativity v nákupním centru

Otevřete malý ateliér dětské kreativity ve formátu ostrova v nákupním centru za částku 530 tisíc rublů. Tato studia umožňují rodičům opustit děti pod dohledem v době nakupování. V této době se děti mohou zabývat modelováním polymerové hlíny, barvami ze sádry, vytvářením pohlednic a mnohem více. Čistý zisk - do 100 tisíc rublů.

Tréninkové středisko

Svou tréninkovou firmu můžete otevřít pro méně než 100 tisíc rublů. Hlavním úkolem je vybavit se efektivními tréninkovými metodami, určovat výklenky a provádět práci s cílem přilákat klienty. Příjem autobusů přesahuje 100 tisíc rublů. za měsíc.

Klub pro rozvoj v raném dětství

Zvláštní směry v oblasti vývoje dětí mohou být považovány za začínající rozvojové kluby. Aktivity těchto klubů zahrnují kurzy pro děti jen pár měsíců a jejich rodiče pod vedením zkušených učitelů. Ti, kteří chtějí otevřít takovou firmu, se budou muset starat o zvládnutí jedné z uznávaných mezinárodních metod a pronájmu místnosti. Příjem z těchto činností se pohybuje od 30 do 250 tisíc rublů.

Čínské kurzy

Zvýšení obchodu s Čínou a nárůst počtu společných obchodních projektů s touto zemí zvyšují potřebu obyvatelstva učit se čínštinu. V poslední době se čínští v Rusku dostali na 5. místě popularity po angličtině, němčině, francouzštině a španělštině. Otevřete si kurzy ve formě doučování může být od 40 tisíc rublů a za jednu lekci může vyučitel získat 800 rublů.

Jazyková škola

Obecné školy v Rusku dnes nejsou schopné uspokojit poptávku po kvalitní výuce cizích jazyků, takže je třeba uzavřít soukromé jazykové školy. Otevřít jazykovou školu na ploše 100 metrů čtverečních. metrů bude vyžadovat asi 635 tisíc rublů., Které se vyplatí po šesti měsících práce. Čistý zisk činí 140 tisíc rublů. za měsíc.

Kryptografické kurzy

V tomto věku digitálních technologií je potřeba studovat kryptografii rychle rostoucí, jejíž základy začínají být hlášeny ve formě her i pro malé děti. Máte-li pochopit téma, zvážit myšlenku uspořádat své lekce, ve kterých budete moci vysvětlit nuance všech zúčastněných kriptovalyutnoy ekonomiky, zejména kryptoměna blokcheyn a technologií.

Kurzy kadeřnictví a manikúry

Ve velkém městě můžete snadno najít firmu, která provádí školení pro kadeřníky a stylisty, ale není třeba mluvit o vysoké úrovni soutěže. Získat v tomto směru může být mnohem víc než u kadeřnických salonů a kosmetických salonů a výše počáteční investice do takového podniku se odhaduje na méně než 1 milion rublů. Při organizaci školy na základě již fungujících kosmetických salonů můžete otevřít malou vzdělávací instituci za 100 až 200 tisíc rublů vedle hlavního typu podnikových investic.

Kurzy přežití

V zahraničí je tento druh vzdělávacího volna jako kurz přežití velmi populární. Třídy jsou rozděleny na teoretické a praktické části, z nichž poslední probíhá v přírodních podmínkách. Účastníci kurzů jsou školeni v poskytování první pomoci, jsou vyučováni k vybudování přístřeší, vybudování požáru, výdeje vody a jídla mimo civilizaci. Založit takovou firmu může být bývalý vojenský, hasič nebo záchranář. Ve velkých městech na dvoudenní kurz přežití dostanou vedoucí od 5-6 tisíc rublů. na osobu.

Provádění psychologických her

Na trhu poradenských služeb se aktivně rozvíjí nový směr - organizace psychologických her. Dětské hřiště je většinou neutrální území: pronajatá hala, kancelář, zasedací místnosti, protiprávní trest, třídy škol a vysokých škol, školicí střediska. Samotná hra trvá asi 2-3 hodiny. Náklady se mohou pohybovat od 250 do 3000 rublů, v závislosti na velikosti města a autoritě pořadatele.

Mateřská škola doma

V mnoha nových obytných vícepodlažních oblastech místní úřady nemají čas na to, aby uspokojily potřebu místního obyvatelstva v mateřských školách. V takových místech bude požadovanou prací organizovat mateřskou školu doma. Zisk mateřské školy doma bude 50-100 tisíc rublů. za měsíc.

Tréninky slepě

Dobrovolně se zbavím zraku několik hodin, dní nebo dokonce týdně - zákazníci jsou dnes připraveni zaplatit spoustu peněz za takovou službu. Do úplné tmy se účastníci tréninku zcela zbavují smyslových orgánů, které poskytují 90% informací. Místo toho objevují spoustu nových věcí. Obvyklé vizuální vzory a stereotypy zmizí, řeč se stává jistější, lidé začnou slyšet a poslouchat jeden druhého.

Kurzy graffiti

Vlastní graffiti obvykle nepřinášejí příjmy. Jinou věcí jsou školení v oblasti graffiti. Můžete uspořádat něco jako stálou školu pro děti a mládež, dát mistrovské kurzy na všech festivalech a získat další příjmy z prodeje graffiti barvy, markery a další věci. Zajímavým způsobem, jak se vyhlásit a nalézt nové místo, je provést nejrůznější společenské akce, jako jsou kurzy graffiti pro seniory.

Lekce finanční gramotnosti

Finance a úvěr, bankovnictví, obchod - to vše postupně a neodvolatelně jde online. Podle morálně zastaralých učebnic bylo obtížné připravit odborníky na moderní skutečnosti, takže se poptávka po finanční gramotnosti stala poptávkou. V zahraničí, učit děti v tomto směru, začíná ve školním věku, vysvětluje, jak správně spustit elektronické peněženky, zajistit bezpečné elektronické platby a tak dále.

Intimní kurzy dovedností

Před několika lety bylo podnikání v oblasti organizování kurzů intimních dovedností považováno za zvědavost, ale dnes nikoho nepřekvapuje. Můžete být nazýván školou pohlaví, školícím střediskem pro "zachování lásky a harmonie v rodině" nebo centrem sexuální výchovy, ale podstatou bude totéž - vzdělávat lidi v oblasti intimních vztahů. Můžete takovou firmu otevřít s minimálními investicemi, ale pamatujte, že z etických důvodů jsou tréninky vždy rozděleny na muže a ženy, ale jsou vedeny osobou stejného pohlaví jako stážisté.

Pěší výlety

Městské turistické výlety umožňují výletníkům projít se hlouběji do historie ulic, prozkoumat objekty a prezentovat se jako účastníci minulých událostí. Zajímavým směrem v této oblasti je organizování exkurzí s tematickými mini-představeními. Můžete začít takový projekt za méně než 50 tisíc rublů.

Kurzy rychlého čtení

Kurzy rychlého čtení jsou skvělým způsobem, jak vydělat peníze těm lidem, kteří nejsou tak rychlý při čtení a zdůrazňování podstaty textu, ale také pro mentory. Nejprve učitel rychlého čtení působí jako motivátor pro své studenty, kteří mohou být jak děti, tak i dospělí. Náklady na hodiny na rychlosti čtení mohou být různé a závisí na délce a pravomoci učitele. Kurz školení může stát od 8 tisíc rublů.

Přípravné kurzy pro jednotnou státní zkoušku

Příprava na USE a OGE je výnosným obchodním směrem ve vzdělávací sféře. Existuje několik možností, jak otevřít své podnikání zde: můžete se omezit na doučování a můžete otevřít plnohodnotné skupinové kurzy tím, že otevřete školu pro přípravu na USE nezávisle nebo franchisingem. Nový výklenek v této oblasti - organizace on-line služeb, příprava testu, kde se příjmy podnikatel generovaného prostřednictvím prodeje on-line přístup ke službě. Současně není učitel potřeba: student pracuje s elektronickými testy.

Mentální aritmetika

Mentální aritmetika je technika pro výcvik duševních schopností dětí, která v posledních letech získává popularitu. S jeho pomocí se děti nejen naučí snadno přidávat, odebírat, množit a dělat šestimístné postavy v hlavách, ale také rozvíjet pozornost, paměť a představivost. Škola mentální aritmetiky s jednou učebnou může přinést majiteli více než 100 tisíc rublů. čistý zisk.

Studio pro kreslení písku

Pískové malířské studio je směsicí vzdělávacích, zábavných, kulturních a dokonce i zdravě zdokonalujících oblastí: kreslení písku odkazuje na uměleckou terapii. Chcete-li otevřít dětský kreslící písek, vyžaduje zhruba 330 tisíc rublů, které se vyplatí za šest měsíců.

Kurzy Sommelier

Dvě povinné součásti pro organizaci sommelierových kurzů - dovednosti a marketing. Vinařská kultura v Rusku se rychle rozvíjí, takže potřeba takové služby roste. Stále více restaurací hledá zaměstnance, jejichž úkolem bude pořádání ochutnávek a konzultací na výběr vína.

Kurzy jednání

Kurzy jednání jsou směrem podnikání, jehož potřeba je mnohem vyšší, než se zdá na první pohled. Jsou požadovány nejen mezi herci a divadlami, ale také mezi lidmi, kteří chtějí zlepšit své manažerské dovednosti ve svém psychickém stavu, těle a hlasu. Také kurzy pro herectví budou vyhovovat obchodním lidem a lidem, kteří potřebují často komunikovat a vyjednávat. Chcete-li otevřít malé studiové herecké dovednosti dost pro 200 tisíc rublů.

Řidičská škola

Podnikání školení řidičů pro zkoušky v dopravní policie při nákupu rozpočtových vozů může začít s částkou 5 milionů rublů. Čistý zisk za měsíc bude více než 160 tisíc rublů. Doba návratnosti autoškoly je v průměru asi 2 roky.

Tréninky v horách

Mateřská příroda stále více začínají být viděna podnikateli jako obrovská síň pro vedení obchodních školení. Pro šest čísel majitelů firem a běžných manažerů pokračuje v extrémních turné, naučí se společně jednat a dosáhne horských vrcholků, které jsou paralely s rozvojem podnikání. Mezi výstupem podnikatelský trenér informuje manažery o koncepcích modrého a šarlatového oceánu, provádí metaforické obchodní hry a pomáhá budovat jeho "hodnotovou křivku" nebo "mapu úspěchů".

Kuchařská škola

Pokud máte schopnost vařit, přemýšlejte o organizování kulinářských kurzů. Než si pronajmete pokoj a kupujete nějaké vybavení, musíte přemýšlet o strategii propagace. Pro začátečníky můžete dát několik mistrovských kurzů proti trestu, abyste získali zkušenosti s publikem a zpětnou vazbou, získali první zákazníky a vytvořili dobré fotky.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

5 podnikatelských nápadů pro studenty a žáky

Množství volné energie dívek a chlapců, studentů ve školách a na univerzitách zanechává, aniž by jim přinášelo zisk (ale spíše naopak). Návštěvy podnikání studentů a školáků, které se přímo týkají procesu učení, jsou nabízeny v tomto přehledu.

Design, prodej oblečení a doplňků se značkou školy / univerzity

Než začnete podnikat, musíte se s tím dohodnout s ředitelem (pokud jde o školu), děkana (nebo rektora univerzity, pokud se váha vaší firmy neomezuje na jednu fakultu).

Pro začátečníky stojí za to koupit klasické bílé košile volného řezu (vhodné jak pro dívky, tak pro kluky), trička nebo trička (pro sport), kravaty. Nezapomeňte na odznaky, které jsou nejvíce žádané - tento produkt by měl přitahovat nejen nové studenty, ale i absolventy, kteří si chtějí koupit něco pro sebe nebo své přátele pro paměť.

Znak školy, fakulty a univerzity lze nalézt na webových stránkách nebo v tištěné podobě od osoby z administrativy. Vytvoření modelu pro umístění znaku na tričko a odznak nebude velmi obtížné - pokud se obracíte na společnosti, které se již dlouho účastní těchto procesů. Nezapomeňte na odznaky, které jsou nejvíce žádané - tento produkt by měl přitahovat nejen nové studenty, ale i absolventy, kteří si chtějí koupit něco pro sebe nebo své přátele pro paměť.

Výroba zkušební várku ikon na hotovém modelu (50 kusů) vyjde v 1000 hřiven (layout + rytí), se stejným počtem zkoušené šarže trička c polotovarů - v 3000 hřivny. Můžete si sjednat slevu pro následné uspořádání a okamžitou objednávku ikon. Obvykle výroba trvá 3-5 dní.

T-košile stojí za to vyrobit 5-15 kusů s různým designem a kvalitou použití. Měli byste také připravit několik dalších možností pro návrhy triček a odznaků, které lze umístit do sortimentu internetového obchodu. Po obdržení zboží pokračujte v prodeji. Okamžitě stojí za zmínku, který produkt je nejoblíbenější. Ceny za zboží, které dáváme 20-100% nad cenu. To je například, náklady na odznak začne od 40-50 hřivny, a t-košile - od 200 hřivny.

Jak ukazuje praxe, za poměrně krátkou dobu bude možné prodávat 50-100 košile a 100-300 odznaků (získáte až 8 000 hřiven) za předpokladu, že ve vaší škole nebo na vaší fakultě studuje 1 000 lidí. Nové zásilky zboží by měly být vyráběny (objednané) pouze po prodeji téměř celé předchozí dávky.

Prodávat univerzitní / školní atributy ve foyer budovy následuje nejen na začátku akademického roku, ale i na Den univerzity, fakultě, odborných a kalendářních svátcích. Výhodou tohoto podnikání je minimalizace rizika, neboť v nejhorším případě zůstanete s desítkami nepředaných t-košil a odznaků, které můžete nosit sám nebo použít jako svůj vlastní darový fond.

Podnikání na výrobu kvalitních podvázek

Sbírky s postelkami a nejrůznější tipy na úkoly a cvičení - jedna z hlavních částí prodeje knihkupectví. Současně hotové podvázané listy, které lze nalézt také v otevřeném přístupu k internetu, se neodlišují vysokou kvalitou a spolehlivostí informací. Kromě toho je mnoho učitelů již známo. Studenti a studenti, kteří používají připravené informace, tak mohou nejen získat špatnou známku, ale ani neosvědčit semestr.

Existuje ale spousta studentů, možná i vy, včetně těch, kteří jednotlivě skládají podvázané listy pomocí programové literatury. V tomto ohledu může být poměrně zajímavá firma postavena na prodeji "kvalitních" podkladových listů pro různé předměty v různých obdobích studia. Pokud jste nebyli vynikajícím studentem při studiu na univerzitě, najděte si ty - zaplaťte jim malou částku za použití svých abstraktů a dalších vzdělávacích materiálů.

Zkompletujte odpovědi v elektronické podobě tak, aby jejich text nebyl větší než 8 kolíků a co nejvíce odpovědí rozdělených do čtverců lze umístit na list A4.

Vzhledem k tomu, že programy učebních osnov nejsou od roku do roka přístupné, obsahy postýlky nebudou aktualizovány více než jednou za dva až tři roky. Pokud jde o cenu hotového výrobku - začít s minimální ceny, ne více než 5 hřiven na stránku. Vzhledem k tomu, že pro dodání jednoho testu / vyšetření budete potřebovat podvádět listy s objemem alespoň 30-40 stránek, - můžete ušetřit 200 hřivny. V semestru je asi 6-9 kurzů, takže zisk roste až na 2 000 UAH.

Nuance: prodej podvázaných listů je již v tištěné podobě, takže pravděpodobnost, že se budou mezi studenty rychle šířit, bude menší.

Psaní esejí, studijních prací a diplomů - spuštění firmy pro trvalé

Zde uvádíme vzorové tržní sazby, které lze použít v procesu tvorby cen:

 • náklady na práci mistra - od 5 do 25 hřiven na stránku (minimální - 1500 hřivny);
 • náklady na bakalářské práce - od 4 do 22 hřiven na stránku (minimální - 500 hřivny);
 • náklady na kurz - od 5 do 20 hřiven na stránku (minimální - 100 hřiven)
 • náklady na abstrakt - od 5 do 20 hřiven na stránku (minimální - 60 hřivny).

Ale každá práce je hodnocena individuálně (v závislosti na předmětu, požadavcích na výpočetní materiál, grafické interpretaci výsledků apod.), Takže ceny jsou orientační. Nejběžnější termín je období od 5 do 7 dnů (abstrakt). Je-li práce nutná, klient zaplatí dalších 20% počátečních nákladů na službu.

Pokud je vaše služba požadována, budete moci v budoucnu otevřít svou kancelář a zaregistrovat jako nouzovou situaci (čímž získáte větší důvěru v zákazníky). Kromě kanceláře můžete také vytvořit vlastní webové stránky. Současně je žádoucí spolupracovat se všemi elektronickými knihovnami a nejen proto, že budete mít mnohem víc práce, a to nejen v jedné oblasti.

Nastavení a údržba moderních gadgetů - podnikání pouze pro pokročilé

Mezi potřebné osobní vlastnosti podnikatele: vytrvalost, láska k moderním gadgetům a komunikační schopnosti. Počáteční kapitál je minimální: počítač připojený k internetu, kde najdete pokyny pro jakoukoli techniku, stejně jako malý, dobře osvětlený pokoj. Uživatelé začátečníků samozřejmě potřebují technickou pomoc při porozumění funkčnosti smartphonů, tablet, konfigurace všech dostupných možností a funkcí a instalace dalších programů.

Základem služby, kterou zákazníkům poskytnete, bude proto:

 • přilepení na obrazovku gadget ochranného filmu. Obvykle v mobilních obchodech cena této služby je od 50 hřiven (pro tablety - cena je vyšší vzhledem k velké velikosti obrazovky);
 • Počáteční konfigurace, která zahrnuje pokyny uživatele o všech funkcích jeho gadgetu. Během rozhovoru s klientem byste měli zjistit, jak nastavit funkci tak, aby byla pro něho vhodná;
 • Pokročilí uživatelé vždy chtějí nějak zlepšit své zařízení, přidat nebo nahradit stávající aplikace a hry v něm;
 • pomoci při registraci uživatelského účtu v on-line obchodech, aby si později mohl sám stáhnout potřebný obsah.

Pokud jde o náklady na služby, mohou začít z 30-80 hřivny na instalaci jednoho programu (pokud je k dispozici v otevřeném přístupu k internetu). Pokud je to otázka placených aplikací, přidejte cenu aplikace k ceně služby.

Portál pro studenty a studenty

V naší době má každá instituce, a někdy i škola, vlastní webové stránky. Ale bohužel její informativnost je minimální a často není pro studenty atraktivní. Informační obsah internetové stránky je založen na jednotném principu: historii instituce, absolventům, učitelům, několika fotografiím apod.

Proč neplnit internetový zdroj nejen administrativními fakty, ale i novinkami ze života studentů, jejich záliby, nabídky od zaměstnavatelů, nakonec vzdělávací materiály, naskenované kurzy přednášek vašich učitelů a tak dále?

Navíc, pro propagaci, je rozumné zaplatit za služby profesionálních SEO-manažerů, což povede k portálu občanů, kteří hledají tuto nebo ty informace o obecných vlastnostech. Po vytvoření stálé široké škály návštěvníků (počet unikátních adres IP) můžete nabízet komerční reklamu za poplatek - alespoň prostřednictvím systémů jako je Google Adsense nebo Begun.

25 skvělých nápadů pro každou školu

Ukážeme vám nejkrásnější a opravdu skvělé myšlenky různých vzdělávacích institucí po celém světě, které pomáhají dělat proces výuky studentů a studentů zajímavější a zábavnější.

Moderní vzdělávací instituce je nejen místem, kde si můžete dát lekce ", protože je to tak nezbytné". To je také místo, kde můžete jít s velkým potěšením a úsměvem na tváři, kde chcete trávit čas s přáteli, spolužáky, učit se a dělat vědeckou práci. To dokazují různé mateřské školy, školy a univerzity po celém světě, které se snažím učinit proces učení fascinující.

Stále více moderních škol zavádí do svých budov inteligentní technologie a smělé myšlenky v praxi, aby studentům a učitelům usnadnil život. Bylo by velmi dobré, kdyby se takové nálezy našly ve všech vzdělávacích institucích na Ukrajině. Mezitím právě začínáme cestovat v reformě ukrajinského vzdělávání, vyzýváme vás, abyste se podívali na tato velmi strmější rozhodnutí.

1. Na univerzitě v Mnichově byly instalovány speciální trubky, které umožňují studentům rychleji a zábavněji se dostat z horního patra do nižšího.

2. Ve škole je také nápad vhodný: od třídy přímo k hřišti!

3. V jedné z mateřských škol v Japonsku existuje speciální systém pro sběr dešťové vody, aby děti mohly hrát v kalužích.

4. A tato japonská zahrada je postavena kolem stromu. A děti se baví a příroda se zachová!

5. Formule a pravidelný systém chemických prvků na stropě školy.

6. Podkrovní místnost v matematické budově univerzity je zdobena spirálou Fibonacci.

7. Dveře skříní jsou stylizované pod knihami, což vytváří efekt obrovské knihovny nebo uličky knih.

8. Dveře do třídy matematiky.

9. Dveře označující šířku a kde - délku.

10. Židle v matematické třídě s binárním kódem.

11. Zrcadlo nad tabulí, které dává studentům možnost vidět, co dělá učitel. Skvělý nápad pro hodiny chemie nebo biologie.

12. Periodická tabulka Mendějejev na stěně s fotografiemi vzorků.

13. Zajímavé a neobvyklé hodinky ve studiu matematiky nebo chemie.

14. Sjezdové lety ve školách, které pomáhají opakovat (nebo učit) násobící tabulku.

15. Volný speciální prostředek pro opravu jízdních kol s veškerým potřebným nářadím.

16. Stoly se solárním panelem, umístěné ve školních dvorech, kde si studenti mohou účtovat své telefony nebo tablety.

17. Školní kalkulačky, které budou velmi obtížné ukrást.

18. Vestavěná zeď sešívačka pro všechny, kteří chtějí konsolidovat váš esej nebo zprávu.

19. Neštandardní přístupy k pracovišti studenta / studenta.

20. Lavičky s rotopedem, aby děti mohly cvičit, když chtějí. Zůstává naději, že nejsou příliš hlučné a nebudou během výuky rozptýleni.

21. Jak inspirovat děti, aby vyřídily odpad? Vložte kontejnery se zábavnými znaky.

22. Soukromé parkoviště pro skateboardy.

23. Zařízení v knihovně, které měří hladinu hluku v místnosti.

24. Automatické stroje, ve kterých si můžete zakoupit školní potřeby. A dokonce i knihy.