Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  Obchodní nápady bez příloh

  Nedostatek počátečního kapitálu pro rozvoj podnikání by neměl narušit: existují alternativní způsoby, jak nasadit vaše podnikání bez startovní podložky - úspora hotovosti. Odmítnutí od malých podniků nestojí za to - tato část je důkazem toho. Pokud si navíc, ve zmatku, nemůžete najít příčinu svého života - pak pro vás výběr v sekci "obchodní myšlenky bez příloh". To znamená, že podle vašeho uvážení: obchodní možnosti od začátku.

  Jistě, myšlenky podnikání v této oblasti vyžadují zvýšenou pozornost a stejně vysoké výdaje na čas a úsilí, což je určitým způsobem protiváhou "volného" zahájení akce. Ale tento druh podnikání (bez počátečního kapitálu) se může zdůvodnit finančně mnohem lépe - na rozdíl od podniku, který vyžaduje více peněz - i když později.

  Kromě toho neohrožujete vlastní prostředky, které neinvestujete. Takže... pokud nevíte, kde začít a jak rozvíjet podnikání bez finančního šoku - vítejte ve světě myšlenek, které jsou finančně bezpečné.

  Obchodní myšlenka: švadlena

  Šicí činnost zahrnuje různé související oblasti. Můžete se soustředit na dokončení a opravu oděvů, šití oblečení, záclon, závěsů, ložního prádla a přikrývky. Některé švadle se specializují na výrobu svatebních oděvů, zatímco jiné vyrábějí elegantní pletené plavky pro výkony gymnastů a krasobruslařů. Kromě prodeje šicích služeb můžete také vytvořit [...]

  Podnikatelský plán pro vytvoření školicího střediska

  Máte rozsáhlé znalosti a zkušenosti a chcete je předat ostatním? Jste plynně v cizích jazycích, v matematice nebo v oboru fyziky, nebo jste plynulý ve svém rodném jazyce? Staňte se učitelem! Můžete začít úspěšně pracovat v této oblasti jako školitel a možná ředitel odborného školicího střediska. Trh tutoringových služeb není dosud nasycen. Pokud jste dobří, znalý [...]

  Obchodní myšlenka pro otevření profesionální chovatelské agentury

  Na trhu práce stále existuje velká poptávka po službách profesionálních chův. Kvůli strachu z ztráty zaměstnání se mnoho mladých matek po porodu snaží co nejdříve vrátit své profesní povinnosti. Většina z nich potřebuje najít někoho, kdo by jim mohl pomáhat při péči o své dítě. Chovatelská agentura je zpravidla zaměstnaneckým zprostředkovatelem mezi zaměstnancem [...]

  Obchodní myšlenka, jak získat umělec

  Reální umělci mohou nejen psát zátiší, krajinu a portréty, ale také pomáhají při zdobení pokoje, což významně mění design stěn a dalších významných prvků. Designové služby jsou vždy oblíbené a dobře placené. Designové služby Design nástěnné malby je celé umění pro transformaci vzhledu vašeho domu. Navzdory skutečnosti, že takové žádosti jsou požadovány pro [...]

  Firemní myšlenka: kanál YouTube

  Existují čtyři hlavní možnosti příjmu z hostingu YouTube: - zveřejňování reklam a přechodů na stránky inzerenta pod videem. Podmínkou tohoto druhu výdělku je přesný popis reklamy a její vlastní kontext. Tematická shoda je nutná; - reklamy v samotném videu. Pokud váš účastník má zájem o to, co odkaz nabízí, může na něj snadno kliknout a zasáhnout inzerenta. [...]

  Jak vydělat peníze na svém blogu

  Obvyklým způsobem, jak vydělat peníze na internetu, je vaše webové stránky nebo blog. Druhá možnost není tak drahá a časově náročná. Ale nemyslete si, že je to snadné. Budete muset neúnavně pracovat, investovat do svých zdrojů emocí, myšlenek, prostředků a času. Vyděláváte na blogu přesně stejně jako zdroje, které jste dříve strávili. Pokud je mnoho z nich, pak vám poskytne [...]

  Podnikatelský nápad pro vytváření aplikací pro Android

  Na trhu s mobilními zařízeními se v posledních letech něco hodně změnilo. Lidé, kteří mají mobilní zařízení starého modelu, velmi populární platformy a aplikace, které jdou spolu s nimi. Mobilní zařízení je nepostradatelnou součástí života téměř pro každého občana civilizovaných zemí. Staly se pomocníky při řešení každodenních úkolů, dělají všechny procesy mnohem jednodušší. [...]

  Podnikatelský plán pro otevření agentury "Personal Cook"

  Jak vytvořit svou agenturu pro hodinovou službu kuchařů pro restaurace, velké kavárny a doma? Kdo bude vyhovovat: organizátoři podnikatelů; lidi, kteří již mají profesionální kuchařské vysoké vzdělání a mají dobré a dlouhé pracovní zkušenosti; nebo podnikavým ženám v domácnosti, kteří mají určitý talent v kulinářské oblasti. Zdroje pro práci: uniformy, různá zařízení na vaření a je také žádoucí mít osobní [...]

  Obchodní plán pro otevření agentury "Manžel na hodinu"

  Tento zajímavý obchodní myšlenka vznikla docela nedávno a je v dobrém zájmu. Dnes se spousta osamělých lidí stěžuje, že se nemohou vypořádat s vážnými problémy v domácnosti. Nemají ani čas, nebo prostě neví, jak s touto situací zvládnout. Například pokud světlo ztrácí v bytě a koupelna je rozbitá [...]

  Podnikatelský nápad pro výrobu nábytku pro domácí zvířata

  Dnes, nikdo není překvapen, že mnoho kosmetických salonů bylo otevřeno pro domácí zvířata. Pro ně šijte nejmódnější oblečení, ve kterém se hrdě chlubí při procházce nebo sedí na pohovce. Můžete si zakoupit nejen tradiční měkké rohože a legrační matrace, ale i celé domy a útulné koše. Tam jsou často i lehátka pro naše chlupaté [...]

  20 podnikatelských nápadů, které lze realizovat bez investic

  Podnikání bez investic může být otevřeno v mnoha oblastech činnosti: otázka je pravděpodobnější v tom, jaké prostředky máte již. Získali jsme 20 obchodních nápadů, které můžete začít od začátku.

  Otevření firmy s nulovým kapitálem je nejčastějším projevem mnoha začínajících podnikatelů. Je však třeba si uvědomit, že obchodní myšlenky jsou bez investic. v zásadě neexistuje. Ať tak či onak, budete potřebovat buď existující materiální zdroje nebo znalosti, nebo čas, který je možná vaším nejdůležitějším zdrojem. Pokud se tedy dostanete nadšení touto nebo touto myšlenkou bez investování, nezapomeňte, že v procesu její implementace pravděpodobně utratíte mnohem víc, než obdržíte. Možná by mohl být použitý čas věnován školení v slibnější oblasti?

  Parkování

  Skutečná potíže velkých měst je katastrofální nedostatek času na dopravu dětí do školy, školky a hrnky. Zaneprázdněná matka a tatínek se musí dostat ven z kůže, aby dohonily a staraly se o dítě a vydělat peníze. Za takových podmínek se ve velkých městech země začaly objevovat nabídky služeb avtonyan. Mohou být jakákoli dívka s jejím autem, který může nejen vrátit dítě, ale také pracovat jako chůva. Tuto firmu můžete začít od začátku vlastním vozem. Pokročilé služby využívají mobilní aplikace, pomocí kterých můžete sledovat pohyb dítěte v okolí města.

  Prodej pivní kytice

  Populární představou dnes je prodej všech druhů jedlých kytic, včetně takzvaných pivních kytic a košů pro muže. Obvykle se jedná o krásně navrženou sadu pivních a pivních svačinek: klobásy, ryby, langusty, chobotnice, čipy a tak dále. Celá věc je zdobena chilli, česnekem, cherry rajčaty. Existuje tu milion příležitostí - jen se podívejte na nápady připravené.

  Organizace registrací výstupů

  Mnoho moderních párů dává přednost svatebnímu obřadu mimo stěny kanceláře a podle individuálního scénáře. Nejdůležitější je, že vedoucí registrace je povinná - dobré oratorické údaje a příležitost nabídnout další služby. Může se jednat o dekorační služby (obvykle je pro takovéto ceremoniály vyžadován speciální klenutý klenout, stůl nebo židlička pro přednášející), DJ a toaster služby, animátory, soutěže. Náklady na tyto služby mohou začít z 2 000 rublů na jednoduchý obřad a zvýšit na neslušné částky v závislosti na rozmaru zákazníka.

  Petování

  Vynikající mimořádné výdělky bez investic mohou být uspořádány tím, že doma má plnokrevnou kočku nebo psa. Můžete si vydělat jako pletení, jehož cena v závislosti na plemeni může dosáhnout několika desítek tisíc rublů, a na prodej koťat nebo štěňat. Například jedno bengálské kotě může být prodáno za 7-25 tisíc rublů.

  Perníkové domy

  Podniky na perníkových domech mají několik nepopiratelných výhod. Za prvé, recepty na jejich přípravu lze snadno nalézt a zvládnout online manuály. Za druhé, mohou být provedeny doma. A za třetí, perník je dlouhodobě uložen, což umožňuje rezervy pro budoucí využití před svatbou. V závislosti na velikosti perníku domy mohou být prodávány jak na 150-200 rublů a pro 3-5 tisíc rublů.

  Vytváření metaforických map

  Jak vydělat peníze prodávat své vlastní kresby? Není nutné vytvářet plnohodnotné malby a účastnit se výstav, stačí přečíst si o psychologické metodologii metaforických map. Jako by psychologové neměli námitku, ve skutečnosti jsou metaforické mapy... běžné výkresy, které musí být správně vytištěny jako paluba a prodány.

  Odstraňování sněhu

  Skvělý způsob, jak vydělat peníze v zimní sezóně, je vykopat auta zachycená ve sněhu. Služba se rozšířila ve velkých městech, jako jsou Moskva a Petrohrad. Tarif za vykopání jednoho auta je 1000-2000 rublů, provozní volání lze odhadnout na 5000 tisíc rublů. Služba může zahrnovat nejen čištění automobilu před sněhem, ale i vyčištění sněhu kolem něj, vytlačování ze sněhu, nabíjení baterie a "osvětlení auta". Přílohy nepotřebují - stačí mít doma lopatu.

  Dodávka obědů do kanceláří

  Představa podnikání při přípravě a přinášení obědů do kanceláří je vařit vynikající jídla doma a doručit je přímo na pracoviště zákazníkům. Tato služba se stává alternativou pro zákazníky k rychlému občerstvení a kontejnerům z domova. Chcete-li otevřít obchod na dodávku hotových jídel, potřebujete minimální počáteční kapitál - můžete si udržet až 20 tisíc rublů, vrátit peníze, které nebudou obtížné. Plus podnikání při doručení obchodních obědů v tom, že prakticky není omezené objemem, koneckonců je možné pracovat s libovolným počtem organizací.

  Mateřská škola doma

  Obchod bez investice do nemovitostí se může stát domovem mateřské školy. Zvláště je poptávka v nových obytných vícepodlažních oblastech: místní úřady nemají čas potřebovat místní obyvatele v mateřských školách. Zisk mateřské školy doma bude 50-100 tisíc rublů. za měsíc.

  Tutoring

  Pokud máte hluboké znalosti v jakémkoli školním předmětu, zvažte myšlenku tutoringu, například přípravu na předání USE. Nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, je odeslat bezplatnou reklamu na internet a počkat na zákazníky, aby volali bez snahy o nezávislé vyhledávání zákazníků.

  Pěší výlety

  Pokud máte zájem o historii vašich rodných míst, znáte legendy města a vědí, jak dobře komunikovat s lidmi, přemýšlejte o organizaci městských výletů. Nejlevnější možností je pěší výlety. Na rozdíl od autobusových zájezdů také umožňují exkurzistům hlouběji se ponořit do historie ulic, objevovat objekty a prezentovat se jako účastníci minulých událostí. Váš hlavní přínos bude vytvoření jedinečného skriptu a tras.

  Manžel na hodinu

  Manžel na hodinu je podnikání ve formátu práce v čase, který je vhodný pro jednoho. Specialista na dosah může poskytnout celou řadu služeb, včetně instalatérských a elektroinstalačních prací, při montáži a demontáži nábytku, malých a domácích oprav a také při výrobě tesařských a montážních prací. Tato možnost je atraktivní, protože s rozvojem stálé klientely bude člověk schopen vydělat až 150 tisíc rublů měsíčně a pracovat na bezplatném rozvrhu. Jako zástupci této společnosti mluvíte, hlavní věcí je vědět si cenu a stanovit minimální cenové prahy pro odjezd do domu.

  Obnova nábytku

  Zahájení podnikání pro obnovu nábytku může být, jestliže ne od nuly, pak s několika tisíci rublů, nezbytné pro nákup nástrojů a materiálů, například laku a základního nátěru. Tyto služby obvykle zahrnují opravu skříňového nábytku, zúžení čalouněného nábytku a výměnu starého nábytku. Vzhledem k tomu, že většina moderního nábytku potřebuje opravu každé tři až pět let a výrobci nábytku zřídka poskytují takové služby, úroveň poptávky po restaurování nábytku je poměrně vysoká. Stejně jako v řadě dalších služeb pro domácnost, největší roli v úspěchu podnikání hraje slovo z úst.

  Výroba výrobků z polymerové hlíny

  Polymerní hlína - to je stejná hlína, ale která ví, jak se dobře vytvrzuje a získává sílu. Díky této řemeslně vyrobené polymerové hlíny lze prodávat. Neexistují prakticky žádné investice - vyžadují se pouze dovednosti, vytrvalost, pozornost a představivost. Polotovary můžete prodávat prostřednictvím internetových obchodů, skupin v sociálních sítích, veletrzích, míst jako "Fair Masters" a Etsy, offline šperky a obchody se suvenýry.

  Manikúra s návštěvou domu

  Manikurní služby mohou být poskytovány nejen v kosmetických salonech, ale také s návštěvou domu. Takový formát však neznamená, že kvalita služeb bude nižší než v salonu. Investice do zařízení jsou minimální (UV lampa, laky, gelové kompozice, šperky a manikúrní příslušenství lze zakoupit za 20 tisíc rublů.) Je zapotřebí mnohem více času na investice, protože jsou důležitější dovednosti, praxe a výhodně základna připravených zákazníků.

  Výroba nestandardních podvazků

  Zajímavým směrem pro práci doma s malou nebo žádnou investicí je výroba a prodej nestandardních přívěsů. Bow kravata je módní doplněk, který může být vyroben ze dřeva, kožešiny, peří a dokonce i ze skořápek, a stojí více než 2 tisíce rublů. apiece. Úsilí v tomto oboru by se nemělo zaměřovat pouze na provádění produktu, ale také na jeho prezentaci a propagaci na internetu a v sociálních sítích.

  Provádění školení

  Pokud nemůžete dělat nic sám - začne učit ostatní. Výcvik otevřít své podnikání může být prakticky nulová, pokud tento trik najít volné místo pro školení (například pořádat školení v módní pod širým nebem formátu, nebo si pronajmout halu v anti-kavárně známosti).. Hlavním úkolem - vyzbrojen efektivních vyučovacích metod, určit výklenek a pracovat na přilákání zákazníků. Příjem autobusů přesahuje 100 tisíc rublů. za měsíc.

  Oprava mobilních a přenosných počítačů

  Převážná většina lidí má svůj počítač, tablet nebo smartphone a většina z nich netuší, jak opravit nejběžnější problémy svých gadgetů. Činnost opravy mobilních a přenosných počítačů obvykle začíná službami pro známé, mění se na další zdroj příjmů a pak - a je hlavním zdrojem zisku. Jasné pokyny pro spuštění zde nelze nalézt, hlavní podmínkou pro objevení je pouze jejich vlastní zkušenost.

  Copyright

  Vůdci mnoha společností, kteří dosud nikdy neslyšeli slovo "obsah", se zajímají o správné obsahové manažery, copywritery a SEO optimalizátory. Copywriteri se mohou kompetentně prezentovat a házet pruty na několika místech: na webových stránkách reklam, vytvářením vlastních webových stránek, zveřejňováním informací o výměně nezávislých pracovníků, vytvářením skupin v sociálních sítích nebo dokonce spouštění reklamy v Adresáři.

  Masáž s odjezdem do domu

  Největší investice do práce maséra, který pracuje s odjezdem na vlastní auto, není nákup masážního stolu, ale průchod školení s certifikáty a především praktické dovednosti. Všechny zbytky (olej, výrobky pro péči, jednorázové spotřební materiály) nebudou vyžadovat vážné finanční prostředky. Jedna masážní schůzka, v závislosti na její složitosti, nyní stojí 500-3000 rublů.

  Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

  Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

  Zadejte počáteční přílohy
  Příště

  Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

  Čistý zisk (za měsíc):

  Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

  Zpět na výpočty

  Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

  45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

  Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

  Podnikání pro pěstování pšenice

  Pěstování obilovin bylo vždy velmi výhodné. Zvláště vysoká ziskovost dokládá pěstování pšenice. V průměru je cena tónu takového zrna 13 tisíc rublů.

  18 Smrtelné chyby začínajících podnikatelů

  Na našich stránkách jsme již mnohokrát hovořili o specifikách podnikatelského myšlení a poskytli mnoho praktických rad novým příchozím. A přesto chceme tento materiál zmínit především.

  Naše podnikání: otevřeme projektovou organizaci

  Projektová kancelář je velmi výnosná, doba návratnosti za úspěšný start je od 8 do 12 měsíců. Ale nazvat i přibližný zisk je poměrně obtížné, protože tento ukazatel závisí.

  Podnikatelský plán pro mobilní kavárnu

  Investice do otevření budou 724 000 rublů. Projekt je plánován na vlastní náklady. Doba návratnosti - 10 měsíců.

  Organizace obchodu pro výrobu minerálního prášku

  Ziskovost prodeje produkce minerálního prášku může kolísat v rozmezí 10-30%. Doba návratnosti je přibližně 3 roky, ale tento ukazatel závisí na mnoha faktorech, počínaje investičními náklady.

  Připravený obchodní plán: jak otevřít soukromou školu

  Náklady na projekt bude 14 530 000 rublů, z toho 10 530 000 bude počáteční investice na otevření a 4 000 000 rublů. - oběžná aktiva. Doba návratnosti - 32 měsíců.

  Výroba práškového cukru

  Otevření vlastní výroby práškového cukru bude vyžadovat určité náklady (více než jeden a půl milionu rublů), ale kvůli vysoké poptávce po produktu budou splácet poměrně rychle.

  Podnikatelský plán pro síť prodejen sladké vatové bavlny a čerstvě vymačkaných džusů

  Objem investic do otevření - 1 240 000 rub. Zdrojem investic jsou vlastní peníze. Doba návratnosti - 5 měsíců.

  Vlastní podnikání: výroba koberců

  Náklady na vybavení pro výrobu koberce je od 15 milionů rublů. První dávka surovin bude vyžadovat zhruba 1,5 milionu rublů. Ziskovost podniku je 18% a doba návratnosti.

  Vlastní podnikání: výroba bylinné mouky a bylinných granulí

  Přibližná cena jedné tuny bylinné mouky činí 4000 rublů. Jeho velkoobchodní náklady jsou 14-15 tisíc rublů za tunu. Podmínky návratnosti podniku na výrobu bylinné mouky a bylinných granulí.

  Několik slov o ziskovosti...

  Jak ziskové je tohle nebo ten podnik? Jaká ziskovost existuje a jak je vypočítat? Proč by měla být zvážena ziskovost ve vztahu k rozsahu podnikání?

  Rybolov v oblasti akvakultury jako podnik

  Celkové výrobní náklady budou asi 120 milionů rublů. s dobou návratnosti přibližně 7-8 let.

  Nové obchodní nápady

  Tyto materiály jsou určeny pro ty, kteří chtějí uspět v životě, výrazně zvýšit svůj příjem a zbohatnout, ale nemusí plnit své sny o start-up kapitál, který se rozhodl vydat na cestu podnikání a cítí připraveni tak učinit. Oni vám pomůže obrovské možnosti na ruském trhu, najdete typ činnosti, nejvhodnější umístění vašeho charakteru, své schopnosti a možnosti, jak učinit první krok po široké cestě moderního podnikání.

  Je možné uvést mnoho příkladů, jak začínající podnikatelé v relativně krátkém čase zvládli získat desítky rublů. Samozřejmě, pro dosažení tohoto cíle je nutné ukázat určitý smysl pro účel, vytrvalost a energii.

  Nejprve zjistěte, co dnes nejvíce potřebuje trh, ať už je to nějaký druh služby nebo nějaký produkt. Zjistěte, co je nejvíce v poptávce a přijít s nejlepší možností, jak uspokojit tuto potřebu v souladu s vašimi schopnostmi. Začněte a samotný případ vyvolá další kroky, opravte chyby.

  Nabízíme vám řadu jednoduchých a nejefektivnějších způsobů výdělku (druhy aktivit), které nevyžadují zvláštní investice:

  1. TISKOVÉ SLUŽBY
  Máte-li jakýkoliv druh tiskařského vybavení, například kopírovací stroj nebo máte neustálý přístup k němu, můžete bezpečně vydělat peníze, provádět objednávky organizací a jednotlivců. Výhody citací pro tiskové služby nejsou malé a nebude těžké najít zákazníky. Stačí stahovat noviny nebo zveřejňovat inzeráty po městě. Největším účinkem budou vaše reklamy vložené na místech, kde jsou trvale vyžadovány tiskové služby. Jedná se o prostory okresních správ, notářských úřadů, bank, univerzit, knihoven atd.

  Poté, co jste si v této firmě vydělali určitou částku, můžete si koupit dražší a odpovídajícím způsobem mnohem více tržní, polygrafické zařízení Typ Rizograf. Tato firma bude vždy hledat své zákazníky a bude vždy velmi zisková a slibná.

  2. VÝROBA ORIGINÁLNÍCH NÁROKŮ
  Vytváření originálních rozvržení, tj. Tvorba různých dokumentů, formulářů a jiných tištěných materiálů v počítači, můžete provádět jak samostatně, tak v kombinaci s tiskem. K provedení této činnosti je nutné mít počítač a dobrou tiskárnu, na které závisí kvalita vašeho díla do značné míry. Vezměte si peníze a koupit si laserovou tiskárnu, která je s vynikající kvalitou tisku rychle splatit své náklady na jeho pořízení a přinese vám dobrý zisk, protože výroba původního rozložení na listu nákladů formátu A4 mezi US $ 5 až nahoru. S cílem nalézt zákazníky podobně jako tiskové aktivity, podávat noviny nebo inzerovat na městskou reklamu.

  3. LAMINACE
  Laminát - pokryjte dokumenty, formuláře, fotografie apod. Pomocí ochranného plastu. Laminovací stroj je miniaturní, poměrně nenákladný a bude platit za náklady na jeho pořízení během prvního měsíce provozu. Nabízí své služby na veřejných prostranstvích a místech, kde je jich nejvíce zapotřebí, například policejní oddělení provozu, které vydávají řidičské průkazy na fotografii a další. Tím si zajistíte sami dobré a stabilní příjmy. Přibližná cena laminace řidičského průkazu je 1 dolar.

  4. PŘEVODY VÝROBY
  Ceny obálek bez značek se stále zvyšují spolu se zvýšením tarifů za poštovní služby. Můžete si vydělávat tím, že vytvoříte šablonu zakoupením papíru a jeho uvedením do výroby. A když jste zavěsili své reklamy na poštách nebo je publikovali v místních i neveřejných reklamních a informačních publikacích, zajistíte dobrý prodej vyráběných obálek.

  5. PUBLIKOVÁNÍ
  Vydavatelství je jedním z nejvýnosnějších podniků. To může přinést zisk v závislosti na vaší schopnosti od několika až desítek rublů. Nejprve určit, co zveřejníte. Může to být solidní kniha s 200-300 stránkami nebo brožura o 10-20 stranách. Při výběru materiálu pro knihu nebo brožuru je velmi důležité neporušovat autorská práva a v tomto ohledu nespadat pod určitý článek zákona. Při opakovaném tisku stejných materiálů ze zahraničních zdrojů nezapomeňte odkazovat na tento zdroj.

  Pečlivě si vypočtěte hodnotu spotřebitelů vašich knih a náklady na její publikaci. Pokud nemáte dostatečné finanční prostředky, zorganizujte předplatné na předplatné. To vám umožní shromáždit potřebnou částku pro zveřejnění vašich materiálů.

  Realizovat své knize mezi předplatiteli, v knihkupectvích, prostřednictvím „Rospechat“ kiosků, a tak dále. D. Odeslat oznámení v médiích a vložit je po městě, například na stejném knihkupectví, můžete ho prodat poštou.

  6. PRODEJ KNIHY; SÚKROMNÁ KNIHOVNA
  Navzdory množství knih na trhu, jejich prodej zůstává velmi ziskový a slibný. Prodávejte knihy k prodeji přímo od vydavatelství nebo od velkoobchodů, kde jsou prodávány bez obchodní známky, mnohem levnější než v knihkupectvích města. Prodáváte je na přeplněných místech "ve stejných knihkupectvích, knihkupectvích, poště atd.

  Po napsání některých nejzajímavějších knih různých žánrů a přidávání knih z vaší domácí sbírky zorganizujte soukromou knihovnu a doneste knihy na kauci. Tento nápad je možný nejen na železničních stanicích a na letišti, kde lidé čekají na vlak nebo letadlo s potěšením trávit čas čtením zajímavé knihy, ale také v jakékoliv příteli přeplněné místo. Přejděte do nejbližší knihovny a ujistěte se, že navzdory obrovskému množství knih na regálech je téměř nemožné si vybrat něco, co stojí za to.

  7. ZÁZNAM ZVUK A VIDEO
  Pokud máte kazetový magnetofon, nebo dokonce lépe magnetofon s přehrávačem CD a máte volný čas, proveďte záznam zvuku. Kopírování záznamů populární hudby a jejich prodeje na přeplněných místech, například v oděvních trzích, na metru apod. Nebo při objednávkách knih, můžete vydělat dobře. Největší počet objednávek, které obdržíte zveřejněním reklam na technických školách, univerzitách, ubytovnách a dalších místech, kde je mnoho mladých lidí. Dobrý efekt dá a prodej kazet poštou. Chcete-li to provést, odešlete reklamy novinám a každému, kdo na ni reaguje, zašlete podrobný katalog dostupných záznamů s uvedením nákladů na kazety a podmínek jejich převodu a platby. Čisté kazety jsou zakoupeny na trzích s potravinami nebo od velkoobchodů.

  Nyní téměř každá druhá rodina má videorekordér a nahrávání videa může být velmi výhodné. K tomu potřebujete dva videorekordéry. Ve zbytku je vše stejné jako nahrávání zvuku.

  V budoucnu je důležité, když jste získali malé množství kapitálu, rozšiřovat a organizovat malou společnost zvukových a obrazových záznamů, která rozptýlí několik prodejen v okolí města.

  8. PRONÁJEM VIDEO
  Chcete-li tuto aktivitu vykonávat, není ani potřeba mít videorekordér. Po zakoupení deseti videokazet (DVD, CD) se záznamy o populárních a nových filmech a organizovaném jejich pronájmu na kauci, obdržíte zdroj denních stabilních příjmů. Jedinou podmínkou, která vám zaručuje úspěch v této věci, je, že repertoár filmů by se měl periodicky měnit.

  9. OPRAVY ZAŘÍZENÍ PRO DOMÁCNOST
  Naše domácí zařízení, a zejména televizní přijímače, často selhávají a velmi dobré příjmy vám mohou pomoci opravit je. Pokud nechcete mít potřebnou kvalifikaci, postupuje do příslušných kurzů a během dvou až tří měsíců, budete se cítit jako expert v oblasti rozhlasového a získat potřebné znalosti a dovednosti k opravě televize. A když jste zveřejnili své inzeráty v novinách, vložíte je do města nebo rozptýlíte do poštovních schránek (každý má nyní TV), získáte vynikající příležitost otestovat tyto znalosti v praxi.

  Můžete to udělat opravy a jiných domácích spotřebičů, jako jsou ledničky, audio rekordéry, počítače a další. Kromě toho ne všechny naše televizory jsou vybaveny PAL jednotky, s malou spotřebou, bloků a ovládání UHF. Nákup těchto jednotek v rozhlasových prodejnách, na specializovaných trzích nebo při samostatné výrobě je instalujte na televizory. Je třeba poznamenat, že, například, bez blokového UHF nebo LF vstupu nelze připojit k televizoru videorekordér a bez bloku PAL - viz barevný obraz, neboť většina videokazet zaznamenaných přesně v tomto barevném systému. Proto při instalaci těchto bloků získáte velké množství zákazníků a získáte dobré peníze.

  10. VÝROBA RADIO ELECTRONICS
  Tato práce může být provedena dokonce i bez zvláštních manipulačních dovedností s páječkou, která přichází s praxí. Koupit na Radio Shack nebo specializované trhy schémat Podrobný popis montáže a uvedení do provozu, rádio, zaplatit, bydlení a další potřebné materiály pro výrobu self-řídících jednotek, PAL, telefon s automatickým identifikačního čísla (ANI), typu «Sinclair» počítače. Jsou velmi jednoduché k výrobě, jsou sestaveny za pár dní a mají neustálý požadavek od kupujících. Silnější typu PC počítače jsou velmi drahé a nejsou k dispozici pro rodiny s průměrnými příjmy, a «Sinclair», s jeho dostupnost a nízké náklady, umožňuje cvičit se seznámit s fascinujícím světě počítačových her, má základní znalosti programování (na rozdíl od herních konzolí) a zůstává velmi populární. Význam jednotek PAL je uveden výše a pravděpodobně víte o popularitě telefonů AON.

  Prodáváte své výrobky na stejných trzích, rozhlasových prodejnách nebo inzerujte v pravidelných reklamních a informačních publikacích a distribuujte je po celém městě. Úspěch je zajištěn!

  11. ZLEPŠOVÁNÍ SOUKROMÍ
  Vlastníte osobní auto a znáte dobře své město. Získáte spoustu peněz tím, že se taxíte soukromě. A proto není vůbec nutné jezdit po městě a rozhlížet se kolem hledáním voličů. Ubytujte se ve velkých obchodech, které prodávají objemných předmětů, jako je nábytek, ledničky, televizory a poskytování služeb apod. D. nemusí vždy fungovat efektivně, a často neexistující a vy můžete pomoci lidem, aby své zakoupené položky. Můžete si "vyzvednout" zákazníky, kteří stojí na vlakových nádražích nebo jen u metra a na zastávkách, kde je městská doprava špatná. Tato práce je nejúčinnější pozdě večer nebo dokonce v noci, kdy se doprava vůbec nevyskytuje nebo jde extrémně vzácně.

  Neměli bychom ztratit zřetel na skutečnost, že řada obchodních podniků požaduje, aby řidiči s osobními vozidly např. Přepravovali zboží v obchodních prostorách ráno a dopravovali je zpět do skladu večer. Tato práce je velmi dobře zaplacena.

  12. VÝCVIK PRO ŘÍZENÍ VOZIDLA
  Obvykle úroveň výcviku v automobilových školách neumožňuje dobře se připravit na zkoušku na dopravní policii. Jakmile zveřejníte své reklamy v novinách, vložíte je do města, na autoškoly a vytvoříte sadu studentů, zajistíte si slušný příjem. Chcete-li přilákat největší počet zákazníků, nastavte poplatky za školení o něco nižší než u autoškoly. První lekce jsou dány pouze na tichých ulicích, na speciálních uzavřených pozemcích apod. A pouze když se váš student učí vodičským dovednostem; Nechte se s ním na silnějších silnicích, na křižovatkách s těžkou dopravou. Je velmi důležité, aby byl váš student schopen v praxi uplatnit ty teoretické znalosti pravidel silnice, které přijímá ve škole.

  Je třeba poznamenat, že toto podnikání mohou zaměstnávat pouze ti, kteří mají zkušenost s jízdou nejméně 3 roky. A nezapomeňte instalovat návěstní štítky na přední a zadní okna vašeho vozu. Možná začnete vydávat speciální video kurzy.

  13. CHOVOVÁNÍ GENITOVANÝCH PS
  Psi jsou schopni nejen zmírnit stres, zvýšit náladu svého pána, ale také přinést rodinný příjem. A co! Roční "plat" běžného psa je několik rublů. Je třeba poznamenat, že toto podnikání vyžaduje v počáteční fázi nejen peníze a fyzickou sílu, ale také určitou duchovní náladu. Bez tohoto postoje, bez lásky, péče, bez zodpovědnosti za osud jejich domácích mazlíčků, není nic, co by se mohlo vzít.

  Štěně nakupuje pouze s dobrým rodokmenem a pečlivě kontroluje pravost jeho dokumentů. Nejlepší je koupit kluby pro chov psů nebo na veletrzích, které tyto kluby pravidelně drží. Zde můžete porovnat štěňata, konzultovat s odborníky-kynologové o tom, jak štěně je nejvíce perspektivní pro chov. Nezapomeňte, že pouze kvalitní štěně se správnou péčí, výchovou a dobrým postojem k němu nakonec se změní v kvalitního psa. A pro vaše budoucí podnikání je to rozhodující.

  Je třeba poznamenat, že dobrý příjem může přinést a chovat chov plnokrevných koček.

  14. ÚVOD ŽIVOČINNÝCH ZVÍŘAT
  Dobrý příjem může přinést chov domácích zvířat :. křečky, bílých myší, morčat, atd. Tyto malé zvířata jsou nenáročné, jedí jen potraviny rostlinného původu, násobit s úžasnou rychlostí a užil pokračující popularitu mezi dětmi.

  Velkým obchodním zájmem je chov zvlněných papoušků, akvarijních ryb. Mnoho lidí, kteří se zabývají touto činností, žijí pouze z příjmů z této činnosti. Samozřejmě, že pro dosažení tohoto výsledku je třeba věnovat neustálou pozornost svým domácím mazlíčkům, mít v tomto ohledu určité zkušenosti a znalosti. Přečtěte si příslušnou literaturu, konzultujte s odborníky a lidmi zabývajícími se chovem druhu, který jste si vybrali, a nakonec získáte nejmenší výsledek.

  Prodávat domácí zvířata, ptáci, ryby mohou být na „ptačí“ trzích, obchodech mazlíčka, a tak dále. D. V budoucnu můžete otevřít zoolarek nebo dokonce internetový obchod vlastní, prodávat nejen zvířata, ale i nakrmit, buňky, akvária, různé přístroje pro péči o ně atd.

  15. FOTO SLUŽBY
  Dokonce s minimálními schopnostmi při manipulaci s fotoaparátem a fotografickým zařízením můžete provádět fotografické práce. Nejprve není nutné mít fotografickou laboratoř. Film můžete zpracovat pro zpracování ve fotografickém studiu. Střílejte na ulici a doma, v mateřských školách, na svatbách a jiných oslavách. Zhotovte fotografie dodávané zákazníkovi sám nebo pošlete poštou. Nedávno na ruském trhu byly kamery "Polaroid", které umožňují fotografovat téměř okamžitě. Nicméně podle neověřených údajů nejsou takto vytvořené fotografie velmi kvalitní a nakonec ztmavené.

  Po nahromadění některých zkušeností v tomto oboru můžete otevřít soukromé fotografické studio a uvést umělecké fotografie a fotografie do dokumentů. Služby fotografa jsou vždy potřebné a dobře placené.

  Dnes někteří lidé mají videokameru a pokud jste jedním z nich, má smysl zapojit se do natáčení videa.

  16. SLUŽBY KOŘENÍ
  Žádný muž nemůže udělat bez služeb kadeřníka. A s tím. že ceny všech druhů kadeřnické služby agresivně připlížit, můžete uspořádat své domovské kadeřníka a dělat vynikající pre-dokončil relativně levný kurz a získat certifikát.

  Vybavte si zrcadlo a regály, kupte potřebné příslušenství a začněte s přáteli, kolegy v práci. Pokud je váš první cvičení bude úspěšná, bude slovo levných kadeřnické služby dle vašich přátel a příznivců svými přáteli šíří jako vlnky z kámen hozený do vody a nebudete mít problémy se zákazníky a jako výsledek - s penězi. V budoucnu můžete odeslat reklamy na média, zavěsit je kolem města a pracovat na domově s klientem.

  17. Spotřebitelské služby
  Uspořádat soukromý servis. Pracujte sami nebo s pomocníky, například s členy rodiny, doma nebo doma s klientem. Čisté byty a kanceláře, praní a žehlení prádla, mytí oken, péče o byty v nepřítomnosti majitelů: voda květy, vyjmutí pošty, péče o domácí zvířata. Můžete vydělat dobré peníze tím, že se zabýváte ničením domácího hmyzu.

  Chcete-li najít zákazníky, udělejte si inzerát v periodikách nebo zveřejněte své reklamy po městě.

  18. OPRAVA
  Pokud máte znalosti v oblasti vědy, zapojte se do doučování. Předkládejte reklamy novinám nebo je pošlete na školách, v technických školách, na univerzitách, na přeplněných místech ve vašem městě. Pomozte svým klientům zvládnout vědy, připravte je na testy, zkoušky, přijetí na vysoké školy, technické školy. Můžete provádět různé úkoly, sepisování práce, vykonat kurzu a diplomových prací, a tak dále. D. Dobrý příjem může přinést výkresu sbírku těch nejlepších děl, sbírku řešení typických problémů v matematiky, fyziky, chemie, a jejich následný prodej ve stáncích a obchodech „Rospechat“ skrze pouliční prodejci knih, poštou nebo ve stejných univerzitách.

  19. PŘEPRAVNÍ SLUŽBY
  Dnes se na mezinárodním trhu vstupuje mnoho firem a podnikatelů, kteří chtějí založit obchodní kontakty se zahraničními partnery. Závěr každé smlouvy nebo transakce zpravidla předchází dlouhá korespondence a oni, kteří mají potíže s jazykem, potřebují služby tlumočníka. Takové služby jsou naprosto nezbytné pro lidi pracující s různými edicemi v cizích jazycích, překlady různých odborných literatur, reklamních brožur apod.

  Pomocí svých znalostí jazyka můžete mít dobrý plat, pracujete jako tlumočník. A pokud vaše znalosti umožňují volně komunikovat v cizím jazyce, pracovat na mezinárodních výstavách, prezentacích, na exkurzích se zahraničními hosty atd.

  Získejte psací stroj s latinským písmem a souběžně s překladatelskou obchodní korespondencí v zahraničí. Nebude nadbytečné mít psací stroj s ruským písmem pro překlad do ruštiny. Chcete-li najít ziskové zákazníky, publikujte v novinách nebo poštu na inzeráty města.

  20. NA PRODEJ DRUHÁ RUKA
  V posledních letech celá řada obchodů se objevila v Rusku, distribučních centrech, obchodování «Second hand» - second-hand oblečení na hmotnosti, která za směšnou cenu, můžete si koupit docela přijatelné věci, mezi nimiž jsou i některé téměř nové, například z módy v řadě zemí. Ale to neznamená, že máme stejné.

  Vezměte si prodávání takového oblečení. Tato činnost je velmi výnosná! Jděte do jednoho z hlavních obchodů nebo na velkoobchodní základnu a vezměte si malé množství oblečení.. Velkoobchodní kupci obvykle kupují zboží s taškami o hmotnosti 25-100 kg a představují výrazné slevy. Aby nedošlo k "propíchnutí", konzultujte se zaměstnanci skladu (základny) - jaké zboží je lepší vzít na prodej a kde je prodat.

  Když kupujete zboží, jděte na trh nebo cestujte do jiných měst, s přihlédnutím ke specifikům a klimatickým podmínkám tohoto regionu a prodávejte oblečení kusem, nikoliv hmotností. Výsledek takového obchodu je vždy stejný - dobrý zisk.

  21. ODSTRAŇOVÁNÍ A ŠITÍ
  Dobrý příjem lze dosáhnout pletením nebo šitím. Pokud nepoznáte dovednosti pletení rukou, kupte si průmyslový stroj. Požádejte jej o program, můžete pletené svetry, šátky, dětské oblečení atd. Chcete-li procvičit stejné šití, musíte mít dobrý šicí stroj. Kromě nejrůznějších oděvů můžete šit různé kožené výrobky: pásové pásy, peněženky, řemínky, atd., Autoplachty, kombinézy, vyrobit měkkou hračku.

  Můžete si šit nebo plete na objednávku modelů vyvinutých sami nebo podle vzorků a kreseb v odborných publikacích, módních časopisech. Prodávejte své výrobky na oděvních trzích nebo je odevzdejte do provizí a obchodních prodejen.

  22. VÝROBA POTRAVIN
  Relativně levná, malých rozměrů a snadno použitelné zařízení na výrobu popcornu, bramborové lupínky, cukrová vata a ostatních potravinářských výrobků se vyplatí za 2-3 měsíce práce a je schopen generovat stabilní měsíční příjem na několik rublů. V dlouhodobém horizontu, hromadí málo kapitálu, můžete si koupit dražší, a přináší mnohem lepší zpáteční zařízení, jako jsou pekárny nebo zařízení pro výrobu alkoholu.

  23. ORGANIZACE RYCHLÉHO POTRAVIN
  Prodávejte velkoobchodní buchty a šunku, připravte si sendviče nebo, pokud máte kulinářské schopnosti, pečte koláče a jděte na trh s oděvy hladovým prodejcům a kupujícím. Můžete si prodávat své mistrovské díla kuchařského umění a jen stál na rušných, rušných místech vašeho města.

  Po malém štěstí si kupte zařízení pro výrobu a prodej hotových psů, hamburgerů atd. Vědět, krmení lidí je vždy výnosné!

  24. PRODEJ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ
  Organizujte, stánek nebo mini-kavárnu na prodej nealkoholických nápojů, zmrzliny atd. V horké sezóně můžete vydělat peníze prodejem těchto produktů, například na plážích nebo v zahradnictví. Zmrzlina se zakoupí přímo z chladírenského skladu nebo od velkoobchodů a nápoje můžete vyrábět například z koncentrátů.

  V létě mnoho firem potřebuje prodejce kvasů. Zisk - procento příjmů. Celý den si můžete uvědomit 2-3 barely kvasu a vydělat značné množství. Můžete si vařit kvas sám.

  25. SBĚR A DOPRAVA POTRAVIN
  Pronajme si auto nebo použijte své osobní vozy a organizujte sběr nebo nákup zemědělských produktů v oblastech, kde je hojný, například na státních farmách. V nejbližší státní farmě můžete koupit mléko. Přivedením těchto produktů do města, kde je lze prodat, obvykle 2-3 krát dražší, získáte dobře.

  Můžete sbírat a přepravovat do svého města ovoce, zeleninu a další zboží z jiných regionů. Například v jižních oblastech Ukrajiny a Moldavska jsou stále ořechy a kukuřice, z Astrachaň v srpnu během vozite melouny sklizně a tak dále. D. Nejenže kompenzovat veškeré náklady, ale také získat hezký zisk. V této věci se můžete v blízké budoucnosti stát velkým podnikatelem.

  26. RYBOLOV, RASTOVÁNÍ A KRMIVOSTNÍ RAKOVINA
  V současné době se ceny většiny ryb a rakovin dramaticky zvýšily a v některých případech i překročily náklady na živočišné maso. Souhlasíte, že nikdo nebude odmítat koupit čerstvě ulovené ryby, natož rakoviny. Kromě toho raky nakupují některé restaurace.

  V budoucnu můžete organizovat místo pro prodej rybích produktů a prodávat ryby zachycené samostatně nebo souhlasit s organizacemi, která mají licenci k rybolovu, na dodávky ryb a rybích produktů. Můžete také uspořádat malou dílnu pro výrobu rybích výrobků.

  27. VÝSLEDKY NA ZAHRADNÍ STRÁNCE
  Pokud máte zahradní pozemek, jste milionář! Kromě skutečnosti, že samotná země má velkou hodnotu, můžete vydělat peníze na "šest set metrů čtverečních". A nemusí to nutně vybudovat půdy klíčovými holandské skleníky vytápěné a rostou jim prodat exotické ovoce a zeleniny, jako je ananas nebo kiwi. Zkušenosti zemědělců ukazuje, že v tomto regionu North-West se obecně není příliš úrodná půda mohou pěstovat plodiny dostatečné nakrmit rodinu, aby zásoby na zimu, a přebytek prodávat na trhu, které mají příjem až 10 ruby, atd. Pěstujte brambory, mrkev, okurky, cibuli. česnek, zelenina a v letech sklizně uvádějí na trh jahody, jablka, rýže, švestky atd.

  Mimochodem, nezáleží na tom, jestli nemáš zahradní plot. Použijte skutečnost, že některé farmy přidělují půdu městským obyvatelům. Kromě toho je možné si pronajmout část pozemku od obyvatel venkova.

  Dobrý příjem může přinést zaměstnanost a chovné a výkrm prasat, králíky, drůbež :. slepice, husy, kachny, atd s relativně malými náklady na pracovní sílu lze získat v krátkém čase velké množství různých produktů: masa, slaniny, vejce, atd...

  28. Kvetoucí
  Jeden z výnosných a současně vnitřní spokojenosti okupace je květinářství. Postarat se o pěstování karafiátů nebo růží, které jsou nejvíce nenáročné a mají obrovský požadavek. Poté, co jste v tomto roce získali určité množství kapitálu, vytvořte pro zimu skleník, a to i v případě, že k němu dojde. Ale v následujících letech váš stát bude exponenciálně růst.

  29. SBĚR HUBŮ, BOBŮ, LÉČIVÝCH BYTŮ
  Pokud jste fanoušek „tichém lovu“, můžete spojit příjemné s užitečným a procházky v lese, brát houby pro komerční účely, například s bází zakázek po'dogovoru, nebo jednoduše prodávat na trhu. Kromě faktu, že si uděláte polotovary pro sebe, získáte také dobré peníze: desítky rublů na kilogram sušených produktů. A v zahraničí je velká poptávka po našich houbách, například lišejníky, které podle nedávných údajů jsou přirozenými protirakovinovými léky. Kupují je ve velkém množství Finové, Poláci, Holanďané a zejména Japonci.

  V letech sklizně je rozumné vypořádat se s průmyslovou těžbou bobulí: borůvky, lesní maliny, brusinky, brusinky, které mají také velkou a stálou poptávku.

  Velkým obchodním zájmem je nákup léčivých bylin a rostlin, které jsou v naší zemi tak bohaté. Například v červenci kvete vápno. Její květiny jsou cenným lékem a lékárnami. Po dešti se lipa úplně sprchuje a nebude těžké sbírat, umývat, vysušovat své květiny a předat určitou odměnu. Samozřejmě, že sbírka léčivých bylin je záležitostí znalosti, a pokud se k tomu rozhodnete, jděte nejprve do specializované bylinné lékárny a zjistěte podrobně, jak začít.

  30. Běh z pásma
  Proutěné - tradiční ruské rybářské opět stává nejen populární, ale také velmi ziskové. Darů přírodních materiálů: větve, větve, větvičky, rákosí a dokonce slámy mohou produkovat velké množství užitečných a krásných věcí z hub koše a boxy pro elegantní tracery nábytku, které jsou velmi drahé - ruční práce!

  Samozřejmě, nejprve bez odborných dovedností, nelze mluvit o nějakém nábytku a kazetách, ale můžete udělat základní koše pro houby a pro skladování zeleniny. Pokud se rozhodnete řešit tento obchod, vezměte ostrý nůž a dokonce ještě lepší ořezávačku a jděte na sklizeň vinné révy. Vinička není nic jiného než dobře známá vrba, vrba, koště, atd. Tyto keře rostou všude. Po střihání prutů je odlupujte od kůry a důkladně je osušte na slunci. Před tkaní koše by měla být réva seškrabána ve vodě, aby byla pružná a pružná. A co dělat dál a jak tkát koše, můžete číst ve speciálních příručkách a časopisech.

  Má smysl řešit, a další řemesla, jako je řezbářství, vyšívání, uzlování a další. Tyto výrobky jsou také ve velké a stálé poptávce.

  JINÉ AKTIVITY
  Níže jsou uvedeny další možné aktivity, podle našeho názoru, nevyžadují další vysvětlení. Rozhodnete-li se provést jednu z nich, snadno pochopíte, na základě výše uvedených informací v těchto materiálech i na svých vlastních znalostí, jak uspořádat podnikání a co děláte v první řadě pro svou organizaci.

  Šití a oprava obuvi; čerpání a opravy zapalovačů: oprava hodin; opravy kovových výrobků; výroba klíčů; ostření řezných nástrojů; knihařská vazba; výroba těsnění a razítek; programování; kopírování počítačových her; organizace datování; ladění hudebních nástrojů; vinařství; lov; ochrana předmětů se psem; ostříhání a ořezávání psů; Služby: masér, sestra, toastmaster, bodyguard, kurýr, účetní, právník; soukromá lékařská (veterinární) praxe; soukromé: obchod, stánek, kavárna, videoprojekce, střelecká galerie, sklad, parkoviště; auto služeb; mytí automobilů; Instalace rádiových zařízení a alarmů na automobily; nákladní doprava: malé opravy bytů, kanceláří; instalace dveří; čalounění dveří; výroba nábytku; opravy nábytku; čalounění nábytku; restaurování lázní; instalace říms; linoleum podlahy; podlaha a dávkování parket; zasklení a čalounění lodžií, balkóny; výstavba vleků: kladení kamen; výroba a instalace na chatách antén; práce: lakování, dokončovací práce, obkladačství, instalatérství, tesařství, elektroinstalace, zastřešení, svařování, atd.

  A takové způsoby výdělku (aktivit) mohou být velmi vypsány. Vše závisí na vaší představivosti, možnostech a přání. Kromě toho je třeba poznamenat, že tyto materiály neobsahují řadu nejzajímavějších, nejúčinnějších a nejsložitějších v organizaci aktivit, u každého z nich byl vytvořen podrobný popis (podrobná metodika práce).

  Rádi bychom vám připomněli, že jakákoli činnost zaměřená na systematický zisk je podnikatelská a vyžaduje povinnou státní registraci. Pro legitimní realizaci této činnosti se musíte zaregistrovat u místní správy jako samostatného podnikatele a zaregistrovat se u daňového inspektorátu. Důchodový fond a povinné zdravotní pojištění. Registraci podnikatelů provádí registrační orgán v den podání dokladů: pas, přihláška sestavená v předepsané formě a doklad o zaplacení registračního poplatku, jehož výše nesmí překročit minimální měsíční mzdu stanovenou zákonem. Další informace o registraci jednotlivého podnikatele získáte od místní správy.

  A na závěr, některé užitečné tipy. Snažte se stát se skutečným vlastníkem vašeho podnikání. Začněte s malými, ale s vaší. Samozřejmě můžete investovat do akcií velkého podniku, ale v takovém případě nebudete moci ovlivňovat jeho strategii a taktiku a stanete se rukojemníkem rozhodnutí, která jste nepřijali. Od prvních kroků vypracujte konkrétní a promyšlený plán činnosti, který musí být napsán na papíře. Písemný text je vždy přesnější než ten, který držíte v hlavě. Při vytváření plánu buďte dostatečně kritický pro sebe, nebojte se přeceňovat své síly a schopnosti. I když se nebojte a sny - pamatujte si, že každá podnikání je vždy kreativní záležitostí. Váš plán musí být živý, to znamená, že po celou dobu odpovídá obchodní situaci, potřebám lidí, což znamená, že je musíte neustále přizpůsobovat: něco, co vykročit, něco přidat. Samozřejmě řeč je o malých věcech. Obecně by měl být plán silným a spolehlivým rámcem všech vašich činností. On je tvůj asistent, tvůj tuning vidličku, ladění na úspěch!

  A poslední. Veškeré nebo téměř všechny zisky z vaší činnosti uváděné do oběhu, neustále se rozšiřují, hledají nové příležitosti k výdělku. Vydělávat peníze na obchod nebo na jiný ziskový obchod, nesnažte se ho okamžitě vynaložit na potřeby vaší domácnosti. Buďte trpěliví! Po vytvoření vašeho kapitálu. Můžete mu bez toho, aby mu to ublížilo, odtrhnout od něj malé částky za svůj život. Už bude růst jako sněhová koule z hory. Z času na čas z tohoto komatu můžete rozbít kusy, tedy prostředky pro vaše potřeby. A čím více com. tím více kusů. Zatím přejděte do malé firmy a vytvořte počáteční kapitál.

  Pokud jste nenašli něco, co by se vám líbilo, pokuste se studovat dalších pět důvodů k vydělávání.

  Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.