10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018 - jak vydělat peníze na novoroční svátky


Nový rok - je to báječný čas, kdy dospělí a děti chtějí pohádky. Avšak dospělí jsou poněkud obtížnější, protože to vyžaduje finanční investice. Pravděpodobně většina z nás má otázku, jak vydělat peníze na nové svátky. Za tímto účelem jsme přiděleni dalšímu zaměstnání nebo práci na částečný úvazek. A proč neorganizovat svůj mini obchod na novoročních svátcích.

10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018

Balení sladkých a firemních dárků


Nový rok očekávají nejen děti, ale i dospělí, ačkoli tito lidé nevěří v pohádku, ale jsou připraveni vynaložit nějaké peníze, aby jí poskytli. Je čas nejen získat dary, ale také vydělat si vynikající peníze. Jednou z takových nápadů pro podnikání v novoročních svátcích je balení a prodej novoročních dárků. Tento produkt je stejně dobře prohlášen jak dětmi, tak i dospělými.

Prodej girland z Číny


Novoroční a vánoční prázdniny nejsou představitelné bez věnce, dokonce i nejmenšího na vánočním stromku. Dnes, v naší zemi, dědíme módu zdobit stromy na ulici, fasády domů. Každý člověk se v tomto okamžiku chce cítit v pohádce a vystupovat na pozadí ostatních. V tomto případě si můžete vydělat skvělé peníze na novoroční svátky za prodej girland. Za prvé, měli byste najít dobrého prodejce z Číny, který by dodával kvalitní a levné věnce.

Pronájem sněžných skútrů, lyží atd.


Pokud žijete v oblasti lyžařského střediska nebo plánujete strávit dlouhou dobu v zimní sezóně, tak proč nezačnete vyrazit na Silvestr. Vynikajícím a nákladným nápadem bude organizování centra pro pronájem vybavení a vybavení. Nemějte strach, že nemůžete soutěžit s většinou rekreačních center. Tam bylo téměř celé zařízení koupeno zpět v sovětských dobách. Kvalitu takového zimního inventáře nelze vzít v úvahu. To může být stejně jednoduché jako lyžování a různé snowboardy, zimní kola to. Hlavním úkolem je mít k dispozici sousední základnu pro sestup.

Registrace kanceláří, výloh, nákupních center


Pro kreativní jednotlivce, individuální malé ateliéry, vynikající myšlenkou na výdělek budou individuální výzdoba vitríny, kanceláře pro novoroční témata, zejména proto, že se jedná o podnik s minimálními investicemi. Nyní mnoho podnikatelů a maloobchodních prodejen, kteří se chtějí vymanit v silvestrovském ruchu uprostřed blikání žárovek a lístků.

Prodej ohňostrojů a pyrotechniky


Jaký Silvestr bez ohňostroje? A pokud nebudete bezmocně utrácet peníze a organizovat malý obchodní bod pro obchod s ohňostrojem, můžete získat dobrý zisk a nemusíte hádat o tom, jak vydělat peníze na novoroční prázdniny.

Výroba cukrářských výrobků s novoročním tématem


Pokud jste dobří při pečení, otevřete své podnikání s minimálními investicemi, protože proč ne vydělávat peníze na nový rok pečení. Stačí otevřít svůj stacionární bod pro prodej pekařského zboží s novými tématy. Nejsou to jen koláče, ale také různé perníky, dorty, koláče a podobně.

Dříve jsme uvažovali:

Prodej umělých vánočních stromků


Ceny živých vánočních stromků rostou každý rok. K dnešnímu dni cena živého vánočního stromu a před novoročním svátkem není mnohem nižší než cena umělého. Jen strom, který má růst, by měl být nejméně 5-7 let, nemluvě o škodách na životním prostředí. Nákup umělého vánočního stromku je tedy nejen výhodným nákupem, který vás potěší několik let, ale i zachováním přírody. Obchod s umělými vánoční stromky před novým rokem může přinést dobrý příjem jako podnikání v novoročních svátcích.

Dopisy dětem od Santa Clause


Mnoho z nás psalo dopisy otci Frostovi jako dítě a většina z nich chtěla odpověď. K dnešnímu dni je to vynikající obchodní projekt s minimální konkurencí, jehož podstatou je blahopřát dítě k Santa Clausovi.

Pronájem a prodej kostýmů pro Nový rok


Pronájem a prodej novoročních kostýmů je podnikání na novoroční svátky, které mohou přinést zisk až 200% s minimální konkurencí nebo úplnou nepřítomností. Za prvé, je třeba definovat, s jakými kategoriemi nejpříznivěji pracovat:

 • děti do 3 let;
 • děti do 10 let;
 • dospívající a dospělí.
Chcete-li to udělat, musíte provést výzkum ve vaší vesnici. Může to být jednoduchý průzkum lidí na ulicích, studie místních tematických fór. Na internetu věnujte zvláštní pozornost tomu, co nejvíce hledají obleky.

Taxi služby pro novoroční dovolenou na vašem voze


Mnozí obeznámeni s touto situací, kdy na firemní večírek Nový rok, slavnostní večer, nelze objednat taxi, protože všechna auta jsou obsazeny. Takže proč neorganizovat firmu na Silvestra s minimálními investicemi, zejména pokud máte vlastní auto a volný čas.

15 neobvyklých novoročních podnikatelských nápadů

Novoroční svátky voní nejen mandarínky, ale také peníze. V tomto článku jsme se nejprve snažili shromáždit pro vás všechny ty neobvyklé vánoční nápady zisk a úmyslně opuštěný ty nejvíce banální jako Santa Claus na zakázku a pokusili vybrat zajímavější - jako ledových barů, čokoládové nákladních automobilů a odpůrců klubu Nového roku.

Klub oponentů nového roku

Ne každý má rád Nový rok. Lidé, kteří se třásli vzteklinou při pohledu na vousy Santa Clause, žijí ve velké rozmanitosti. "Klub oponentů nového roku" je skvělou příležitostí bojkotovat nenávistnou dovolenou ve společnosti stejnojmenných lidí. Možnosti pro postup je mnoho, od parodie klubu Anonymních alkoholiků - sedí v kruhu a příběhy nenávistí k Nový rok dovolenou a kolektivní destrukci atributů, které končí ignorovat zvonkohra Coworking.

Čokoládový vůz

Myšlenka vánočního kamionu "přinášející štěstí" může být vypůjčena nejen od Coca-Cola, ale také od známé značky čokolády Cadbury. Tento nákladní vůz nazvaný Vánoční jeskyně Cadbury se v prosinci 2015 vydal po Británii a potěšil děti po celé zemi. Uvnitř je skutečně sladký ráj čokolády a sladkostí, ze kterých tvůrci dokázali vyrobit i krb a nábytek.

Novoroční trishaws

Daleko ne všude Nový rok je nezbytně snowdrifts, zimní stadion a modelování sněhuláka. Za taková místa bude zajímavým nápadem novoroční trishaws, zdobené novými motivy. Řidič pedikábu se obvykle obléká Santa Claus nebo Santa, bere více než obyčejný taxikář pro služby, ale nepospíší, směje se a veselí cestující.

Ledový bar a restaurace

Ice bar - myšlenka není zdaleka nová, ale evokuje neustálé nadšení návštěvníků. Stěny, bar, podlahy a dokonce i ledové pokrmy. Když se dostanete na takové místo, není těžké zapomenout, že musíte udělat nějaký jiný řád. Proto mnoho institucí pro ledu může účtovat pouze poplatek za vstup, včetně nákladů na nápoj "sagrevu". Nejvíce obeznámeni s ledovými institucemi, kteří sídlí v megabitích, jako jsou Moskva a Petrohrad, kde lze objednat ledovce i pro firemní akce. Ale restaurace jsou méně časté, jeden z nejslavnějších ledu se nachází v Dubaji.

Vánoční stromek řidiče

Zatímco mnozí obchodníci sbírají své mozky nad čím jiným, aby ozdobili obchůdky, aby přitahovali kupce, jdou k nim jiní podnikaví jedinci. Zvláště řidiči před novým rokem úspěšně prodávají malé vánoční stromky. A to může být jako skutečné stromy, které jsou vhodné k umístění v kabině a aromatické vánoční stromky, které zasahují do zrcadla.

Nový rok quest

Téměř dva týdny obecné zdlouhavosti neprojíždějí jen sedět u stolu - obyvatelé se musí bavit a chodit s dětmi. Nedávno se sezónní novoroční questy staly populárními. Může se jednat o hledání novoročních dárků na čas, hádanky na spiknutí slavných pohádek a karikatury na zimní téma (jako "Sněhová královna", "Ice Age" a tak dále). Výhoda myšlenky v univerzalitě: může to být jako profesionální questrum v quest místnosti, "výjezdní" hledání party nebo firemního večírku, stejně jako vlastní bezplatný skript pro zábavu s rodinou.

Výměna nechtěných dárků

Myšlenka výměny nechtěných dárků přišla do Ruska z Evropy. Chcete-li dnes zbavit dvacátého sprchového gelu nebo nevhodných tenisky, můžete jít do sociální sítě a najít něco na oplátku. Mnoho podnikatelů se snaží vytvořit online služby a mobilní aplikace pro výměnu a dokonce uspořádat stacionární body pro získávání zbytečných dárků, ale zato mnoho lidí tuto myšlenku zpeněžuje.

Prodej přikrývek s rukávy

Už jste slyšeli tvrzení, že všechny inovace a vynálezy jsou kvůli lenosti? První přikrývky s rukávy se objevily v prosinci roku 1997, kdy jeden z amerických studentů na univerzitě v Maine byl jednoduše krutý, když vytáhl ruce z přikrývek a přepnul televizi. Pak vytvořil otvory v přikrývce a pak jim šil rukávy. A jak říkají, závodil. Plátky s rukávy se objevily doma pro každou šestou americkou rodinu a pak triumfálně "procházely" jinými zeměmi a kontinenty. Generál "Oblomovism" pokračuje i dnes, když notebooky, tablety a smartphony nahradily dálkové ovládání televizoru.

Kosmetika z odhozených vánočních stromků

Pokud se Rusko rozhodlo uspořádat vánoční strom na skládce, a to je ještě měsíc se svými „kamarádkami“ vyzdobený na popelnice, pak v zahraničí, tyto obrazy téměř nikdy neuvidí. Například ve Švédsku, Finsku a Rakousku zlikvidovat vánoční stromky použity pro vytápění a výrobu palivových briket a kompostu, Kanada produkuje jsou proti chřipce léky, Dánsko a Německo tvoří nábytek a Francie na základě zpracovaných surovin stromy dělá řadu přírodní kosmetiky.

Pronájem tučňáků

Tučňáci na televizních obrazovkách začali blikat tak často, že se dostanete do tohoto legračního stvoření, protože domácí zvíře chce více lidí. Ale péče o tučňáka je docela problematické a drahé podnikání (přečtěte si článek "Penguinarium"), takže většina lidí si může raději pronajmout tučňáka, například na Silvestr. Návrhy na téma "pronájmu tučňáků" na internetu jsou skutečně tam, ale většinou mluvíme o panenech a kostýmech.

Dodávka umělého sněhu

Sníh - to je možná nejdůležitější atribut nového roku, a pro mnoho lidí tuto dovolenou bez něj prostě nelze představit. Ale pokud příroda nemůže pomoci žádným způsobem, existuje mnoho nápadů na nákup a prodej umělého sněhu, například sněhu z viskózy nebo prášku z polymeru. První možnost je dobře tvarovaná a drží formu, druhá je dobře sypetsya, krásně plány. Dnes není obtížné nakupovat a dodávat umělý sníh. Na internetu je spousta nabídek v různých obalech (od 50 g do 8 kg prášku), v závislosti na rozsahu zákaznické události, v jejímž roli obvykle bývají dekoratéři párty a divadelní představení a pořadatelé sportovních soutěží.

Obchod s novoročními oděvy pro zvířata

Ve své lásce k domácím domácím mazlíčkům a touha po neustálé přemisťování jejich pánů jsou připraveni jít na hodně, a tak obléknout zvíře v kožichu na novém roce nebo klobouk bude chtít, a ještě více. Proto není divu, že se jejich novoroční sbírky objevují nejen v obchodech s běžnými oděvy, ale také v obchodech s domácími zvířaty a v internetových obchodech prodávajících domácí produkty. S dobrou propagací a propagací v sociálních sítích můžete zkusit prodávat svou ruční práci na objednávku s téměř žádnou investicí. Ještě jako volba - otevřít sezónní prodejní místo v místech masového vycházky, kde nabídnout své zboží všem mrazivým psům.

Eko-ložní prádlo z vánočních stromků

Další způsob, jak používat zbavené vánoční stromky a borovice od francouzštiny. Z viskózy recyklovaných stromů se Organické prádlo rozhodlo vyrábět organické prádlo. Eko-tkanina byla nazývána borovicová viskóza - to je viskóza na bázi přírodní borovice. Je zajímavé, že spodní prádlo je vyrobeno jak pro ženy, tak pro muže.

Letní novoroční obchod

Obchod s novoročním zbožím může začít nejen měsíc a půl před svatbami, ale také v srpnu. Takže v roce 2015 se první na Vánoce připravil obchodní dům Selfridges z Velké Británie, který zahájil pre-prázdninovou kampaň 143 dní před Vánocemi, jako by posmíval celý pre-prázdninový maloobchodní závod. Výpočet je určen pro turisty, kteří přijedou do Londýna v létě a chtějí s sebou vzít unikátní suvenýry. Jsou tady, musím říci, hromadně - více než 50 tisíc, bez počítání vánočních stromků, girland a krekrů. Všechny skleněné ozdoby jsou například navrženy speciálně pro skladování maďarskými skleněnými dmychadlami.

Novoroční kosmetický salon

Dnes, abyste překvapili někoho se svým účesem, musíte se snažit tvrdě, takže požadavek na účesy, jako jsou ty, které jsou vyobrazeny na fotografii, bude vždycky. A pro každý kadeřník nebo salon krásy na Silvestra, poskytování služeb pro vytváření účesů je také skvělou příležitostí vyniknout mezi nekonečným množstvím soutěžících.

14 nápadů zimního podnikání: jak vydělat peníze na nový rok a po něm

Přidáno do záložek: 0

13 osvědčených nápadů jak vydělat peníze na nový rok a po něm.

Nový rok - čas svátků, které nabízejí skvělé příležitosti pro zimní podnikání. Investoři a podnikatelé, kteří nejsou zvyklí na to, že sedí bezstarostně, chystají si pro tyto příležitosti a nenechte si ujít příležitost vydělat si za zimní prázdniny. Během tohoto období může každý podnikatel získat vysoké zisky tím, že se sám snaží v novoročním podnikání. Tento druh sezónních příjmů nesmí být omezen na hraní rolí otce Frost a Snow Maiden nebo pronájmu vašeho bytu nebo domu v obci, ve které nikdo žije pro novoroční svátky. Populární je také taxi služba na Silvestra - ceny stoupají téměř dvakrát za toto období.

Takže, netráví mnoho času nazbyt - přijmout, aby přijaly některé z navrhovaných myšlenek níže a připravte se strávit dovolenou s využitím sebe.

1. Tvorba a prodej novoročních karet

Když se blíží svátky nového roku, mnoho lidí si koupí novoroční karty a dá svým přátelům, příbuzným a kolegům. Od samého počátku zimy vzrůstá obchod s pohlednicemi každý rok.
Pokud máte kreativní žilku, můžete snadno zvládnout výrobu pohlednic s vlastními rukama. Mohou být vyvíjeny jak ručně, tak s pomocí počítače a následně - nabízeny k prodeji. Kvalitativní karty vyrobené ručně budou velmi náročné a stojí mnohem víc, než je hmotnost vyráběná v továrnách. Pokud nejste naprosto náchylní k tvořivosti, můžete jednoduše koupit pohlednice v dávkách za velkoobchodní cenu a prodávat je v maloobchodě. Také na pohlednicích můžete na žádost zákazníka napsat zprávu pro děti z Santa Clause nebo jakýkoli jiný pohádkový charakter.

2. Prodej sladkostí

Téměř každý miluje sváteční oslavy, takže vynikajícím novoročním nápadem podnikání bude prodej novoročních koláčů a originálních domácích cookies. Pokud jste dobří při vaření a nemáte dostatek času na reklamu, nebudete v pořádku. Můžete pracovat s jedním nebo dvěma zručnými kuchaři, kteří vás pečou dost cukrovinek, pokud nevíte, jak se vařit sami, nebo znovu nakupovat tovární pečivo ve velkém a prodávat v maloobchodě.

3. Balení a prodej ovoce

Výhodou tohoto podnikání, které nepotřebují vařit jídlo - můžete si sjednat dárkový koš pro muže, ženy a děti, aby v něm nejrůznější ovoce a sladkostí od nejbližšího supermarketu - a vánoční zboží je připravena - je možné dodat tyto koše na zakázku nebo prodat kancelář zaměstnanců za zvýšenou cenu. V takovém koši mohou být produkty, čaje, káva, alkoholické nápoje nebo květiny, včetně sladkostí.

4. Prodej vánočních ozdob, dárků a suvenýrů

Novoroční a vánoční pečivo

V mnoha prvních sdruženích, které přišli na mysl při zmínce o Novém roce a Vánoce, je kožešina a dary. Každoročně se na novoroční svátky jsou zakoupeny miliony širokou škálu dárků, vánoční hračky, dárky, domácí dekorace a další věci, které přinášejí kupující cestování na dovolenou nebo nákup v místním obchodě. Vždy příjemné k prodeji kalendářů, fotografií hrnky a tisky, spolu s čaj nebo kávu sáčky, svetry a trička, klobouky, šperky, kosmetiku, kuchyňské nádobí, kostýmů a masek, a samozřejmě vánočního stromu a vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby mohou být vyrobeny ručně a ne nutně ze skla, a pokud budete mít štěstí a vaše hračka objednat určitou firmu, budete kladen na produktového loga firmy pro propagační účely a budou moci vydělávat na tento řád více!

Na videu: vánoční stromky a kožešinové hračky

Obzvláště ve velkém zájmu jsou neobvyklé věci: neobvyklé budíky, vyhřívané ponožky a pantofle, pantofle, které budou teplé a útulné. Dobře si koupili levné zboží, zkuste tedy snížit cenu svého zboží - pak získáte mnohem více zákazníků. Za příplatek však můžete nabídnout dárkovou krabičku. Většina kupujících se s radostí shodne, a vy možná budete prodávat zboží za velmi výhodnou cenu.

Na videu: Aroma vánoční ozdoby - dárky

5. Výroba a prodej hraček pro děti

Novoroční svátky jsou pro děti radost. Ve skutečnosti, dětské hračky - to je nejprodávanější zboží v novém období. V tomto obchodě je snadné začít, protože dětské hračky jsou poměrně levné, ale jejich prodej může být velmi ziskové. Pokud máte příslušné dovednosti, můžete si vyrobit ručně a vyrobit hračky pro prodej na vlastní pěst. V dlouhodobém horizontu se od nového podnikání může stát, že tento podnik se stane trvalým ziskem.

6. Novoroční stravování

Kdo nemá rád novoroční hostinu? Možná, existuje jen málo takových lidí. Zároveň ne každý rád stojí u sporáku a připravuje slavnostní večeři na sváteční den. A někteří lidé prostě nemají dostatek času na to. Proto bude služba doručování potravin na novoroční svátky poptávka - je pro lidi jednodušší si objednat jídlo doma, než si sami vařit vše. Zákazníkům můžete také oslovit speciální novoroční menu. Také, pokud víte, jak lahodně vařit, můžete nabídnout zákazníkům vaření doma nebo nabídnout menu, které jste připravili osobně. Kromě toho existují lidé, kteří kvůli lékařským důkazům nebo osobním přesvědčením dodržují různé principy výživy: oddělené, vegetariánské, veganské, dietní a jiné. Za takovou cenu si můžete doma nebo v kanceláři objednat speciální pokrmy.

Na videu: Doručení dietních jídel

7. Balíčky

Nejen pro výrobu a prodej dárků je poptávka po Novém roce. Není špatné vydělat peníze tím, že vytvoříte krásné obaly s následným zabalením novoročních dárků nebo dokonce i jednoduchým prodejem dárkového obalu novým prodejcům suvenýrů.

8. Organizace slavnostních akcí

Pokud jste hudebníkem nebo choreografem, můžete si během zimních prázdnin snadno vydělat spoustu peněz, organizovat sváteční koncerty nebo účastnit se slavnostních akcí. Pokud jste herec, můžete uspořádat kostýmní představení, matinees, karnevaly. Pokud ani nemáte talent popsaný výše, můžete uspořádat prázdninové koncerty vaší známé hudební skupiny nebo uspořádat schůzky a najít klientelu pro své známé známé herce. Je možné spojit odborníky z pískové výstavy nebo požárníky - velitele požáru.

Na videu: Nejlepší výnosy v sezónních výnosech

9. Nový internetový obchod

Pokud jste blogger s velkým kontingent čtenářů, můžete vydělat za nový rok, prodávat různé věci a inzerovat různé zboží na Nový rok online. Případně můžete obchodovat se svými vlastními věcmi, které nepoužíváte - zařídit druh prodeje. Je-li dobrý vzhled po celém domě - v garáži, ve skříních, na policích - určitě najdete spoustu věcí, ve výborném stavu, které jste dosud používané pro mnoho let a mohl prodat.

A ty víš co? Určitě je tolik lidí, kteří zoufale potřebují ty věci, které byste dokonce mohli vyhodit. Na internetu je snadné najít kupujícího za jakoukoli věc, platbu provádíte na kartě a pro doručení zboží zákazníkům můžete využít soukromé poštovní služby.

10. Prodej ohňostrojů a pozdravů

Jak získat v zimě, na Nový rok a po něm prodej všech druhů pyrotechniky - ohňostroje, pozdravy a petardy? To je správné, v každé rodině nebo týmu v této kouzelné noci svítí bengálská světla a pozdravy jsou propuštěny do noční chladné oblohy.

Organizace obchodu

Pokud plánujete vydělávat na prodej zábavní pyrotechniky pouze v období zimních prázdnin, nepotřebujete licenci. Hlavním povoleným dokumentem pro obchod bude povolení místní správy Státní požární služby - USGS. Takový doklad je vydán osobám, jejichž prodejna se nachází v samostatné budově nebo v nákupním centru v nejvyšším patře.

Hlavní výhodou vaší prodejny bude jeho umístění. Může to být malý obchod v centru města, nebo vedle trhu s vánočními stromy. Můžete také zůstat v blízkosti velkého supermarketu.

Reklama může sloužit jako neonový nápis nebo znak, zdobený elektrickým jasným vencem. O sortimentu můžete psát na internetu. Nezapomeňte, že sezóna zimních prázdnin je krátká, je důležité mít čas prodávat veškeré zboží. Musí mít vysokou kvalitu a odpovídající dokumenty.

Kde koupit ohňostroj?

Než se zamyslíte nad místností, ve které budete prodávat pyrotechnické výrobky, musíte najít dodavatele tohoto výrobku.

Nákup zboží - ohňostroje, ohňostroje, petardy, prskavky Umí i partnery z Číny však třeba dávat pozor na etiketách na obalu: Pokud jsou pokyny k použití a popis výrobku bez chyb v ruštině, znamená to, že výrobek prošel všechny fáze ověření a není levnou pirátskou falešnou.

Ziskovost tohoto druhu podnikání může dosáhnout zhruba 30 procent, pokud je podnikatelský plán správně vypracován. Výše denních příjmů může činit až 10 000 rublů denně.

11. Služba "Fotograf pro Nový rok"

Dobrý fotograf nebo majitel fotografického studia může dělat dobré peníze nejen na Valentýna, Vánoce nebo doprovodné svatby. Pokud jste dobrý fotograf a máte profesionální nebo přinejmenším poloprofesionální fotografické vybavení, pak tento druh příjmu nového roku je pro vás. Poptávka po takové službě bude dobrá - přemýšlejte o sobě.

Fotograf pro Nový rok vám udělá skvělou fotku pro paměť

Většina lidí, kteří mají velmi bouřlivé prázdniny, lituje, že se po prázdninách zachovalo jen velmi málo fotografických a obrazových materiálů - prostě nikdo nekonal v průběhu večírku jako profesionální fotograf.

A to není to, že si celebranti nemohou vzpomenout na události Silvestra. V každém případě to bylo zábavné, zajímavé a pozitivní. Abyste neztratili tak živé vzpomínky, můžete pozvat fotografa, který bude večer fotografovat nejzajímavější okamžiky a zaznamenávat video.

U dívčích je také velmi zajímavé podívat se na fotografie z takových událostí atraktivně a půvabně a ne příliš střízlivý přítel nebude vždy schopen udělat krásnou fotografii.
Taková služba může být drahá, protože budete oslavovat dovolenou s cizinci, nebudete pít alkohol, když se všichni budou bavit a odpočívat. Ale veškeré vaše úsilí bude splaceno stokrát - když získáte dlouho očekávanou odměnu. Stojí však za zmínku, že byste neměli hazardovat s obrázky a poptávkou od těch, kteří se s nimi nedostali dobře, zdvojnásobili poplatky za ně - zdiskreditují vaši pověst fotografa a neočekávají žádné ziskové objednávky. Je lepší odstranit upřímně špatné obrázky najednou nebo se pokusit tak učinit.

Kromě toho můžete jako novoroční fotografa účastníkům nabídnout stranu, která bude doprovázet slevu na zimní focení nebo dát některé účastníky oslav svých fotografií, zvláště pečlivě zpracované, které jste ve svém editoru fotografií.

12. Chůva pro děti a domácí zvířata v průběhu nového roku a vánočních slavností

Mnoho lidí na dlouhé období svátků nového roku touží po cestě do zahraničí nebo z města, které je zničeno. Někteří z nich si mohou dovolit opustit své děti a domácí zvířata svým rodičům nebo jiným příbuzným. Ale co ti, kteří tuto příležitost nemají? Kromě toho hotelová služba pro psy je velmi drahá, zejména za období, jako jsou svátky.

Pokud máte prostorný venkovský dům nebo bydlíte ve velkém bytě a vaši příbuzní a sousedé nebudou mít námitky vůči vzhledu malé zoo nebo "školky" ve vašem domě, pak je to pro vás podnikání!

Co potřebujete stát chůvou?

 • Volná plocha.
 • Láska ke zvířatům a dětem.
 • Reklama.
 • Krmivo pro domácí zvířata různých značek a jakost.
 • Pevná zavazadla znalostí o péči o domácí mazlíčky a děti.
 • Kompletní zdravotní hygienická kniha.

Také se můžete stát Sněžnou panenkou na Silvestra pro dítě nebo několik dětí z jedné konkrétní rodiny. Samozřejmě, že taková služba bude stát zákazníkům velmi draho, ale kdo je může uvolnit ze smutného sedění doma s dítětem nebo jen s malým dítětem - místo toho, aby měl dobrý čas na dovolenou?

13. Novoroční návrhář

Můžete také poskytnout službu pro zdobení domu, kanceláře nebo auta pro Nový rok. Můžete také nabídnout službu pro zdobení kostýmů na oslavu nového roku - oživit staré boty nebo šaty a dát jí karnevalovou barvu.

Pokud jste vlastníkem autoservisu, nebo víte, jak kreslit airbrush, můžete využít službu ladění Nový rok: Zdobení Entourage osobní automobily nebo automobily novoroční ve službách taxi, například.

Dekorace domu nebo kanceláře příliš zaneprázdněných a dobře zaměstnaných lidí může velmi dobře doplnit rodinný rozpočet v předvečer dovolené. Během období od 20. do 30. prosince bude tyto služby nejvíce poptávané.

Sledování filmů o krásném životě našich spoluobčanů aspirovat na trochu blíže k ideálu dobrého života a zároveň chcete vyzdobit svůj pokoj nebo dvorek s barevnými girlandami, osvětlení, sochy jelena a Santa Claus v saních.

Jak začít podnikat s ozdobou domu pro Nový rok?

Budete potřebovat minimální počáteční kapitál. Co mám postupovat nejdříve?

 • studovat sortiment novoročních atributů a nakupovat materiály předem, zatímco nejsou příliš drahé;
 • najít dobré dodavatele a koupit prvky novoroční výzdoby od 1 dodavatele - může to být levnější a rychlejší;
 • vytvořte ceník, v němž musíte zahrnout náklady na výzdobu v ceně služby pro registraci;
 • na speciálně vytvořené stránce nebo skupině vkontakte nebo jiných sociálních sítí;
 • předem aktivně propagovat místo nebo skupinu, aby se lidé mohli předem zaregistrovat k domu nebo kancelářské výzdobě (je lepší to udělat od konce října);
 • postarat se o dostupnost stavebních zařízení - můžete je koupit, nebo si je můžete pronajmout nebo najmout zaměstnance, který bude mít vše, co potřebujete;
 • Navíc stojí za to zvážit, kde si můžete koupit chybějící předměty, které by váš klient mohl vidět v dekoru;
 • pokud nejste odborníkem v oboru elektřiny, je lepší si najmout takovou osobu - to pomůže vyhnout se velmi závažným chybám během ohně-nebezpečné zdobení předmětů a vyloučit možnost vznícení. Je také nutné pojištění Vaší občanskoprávní odpovědnosti.

Můžete poskytnout zákazníkovi právo zvolit si: zákazník může uplatnit své vánoční ozdoby, budete používat při výzdobě, ale to ho bude stát několikanásobně dražší, a je mohou pronajmout - to bude výhodnější pro vás i pro něj. Bez ohledu na možnost, kterou by si vybrat, pamatujte, že nejlepší čas koupit vysoce kvalitní řetězy (včetně ulice a LED), světla a na Nový rok, než poslouchat stížnosti zákazníků a přeinstalování vadnou žárovku.
Jak naplánovat plán práce v této oblasti:

 • 20. - 30. prosince - dekorace;
 • 14. - 20. ledna - demontáž výzdoby.

Tento druh podnikání je dobrý, protože máte volný čas na odpočinek nebo jiné činnosti, které nejsou méně výnosné.

Myšlenka zdobení domů a stromů s girlandami.

Také můžete vydělat nejen na Silvestr, ale i po nich!

Existuje tedy příležitost získat příjem nejen před dovolenou, ale i po jejím ukončení.

Obnova vánočních stromků je možná nejúžasnější část této sezóny. Ve většině případů je strom jen vhozen do koše. Ale je zcela možné použít dřevo zastaralých vánočních stromků. Například, jako pozoruhodný smrek palivové dříví pro zapálení kamen. Toto, nicméně se dá říci, je mnohem užitečnější než prostě házet do skládky.
Podstata myšlenky je následující. Podnikatel nejprve pořádá reklamní kampaň a organizuje akci, aby se zbavila těchto vánočních stromků. Mnoho lidí se na tuto událost shromáždí.

Můžete si zajistit další jízdy a pronajmout animátory. Nevyžaduje, abyste investoval hodně, můžete dokonce účtovat malý vstupní poplatek. Sběr vánočních stromků během této události, budete mít impozantní zásobu palivového dříví, které lze prodávat obyvatelům soukromých domů vyhřívaných dřevěnými kamny.

Novoroční a novoroční podnikání může být velmi rozmanité, není vyčerpáno výše uvedenými myšlenkami.

Zde je několik jednoduchých podnikatelských nápadů, které jsou po novém svátku vhodné:

 1. Prodej vánočních dárků, které z nějakého důvodu nezapadaly nebo se jim nelíbilo.
 2. Poskytněte službu pro úklid kanceláří a apartmánů po dovolené.
 3. Demontáž vánočních ozdob v soukromých domech, kancelářích, jednotlivých firmách nebo ve městě na ulicích.

14 nápadů zimního podnikání: jak vydělat peníze na nový rok a po něm

13 osvědčených nápadů jak vydělat peníze na nový rok a po něm.

Nový rok - čas svátků, které nabízejí skvělé příležitosti pro zimní podnikání. Investoři a podnikatelé, kteří nejsou zvyklí na to, že sedí bezstarostně, chystají si pro tyto příležitosti a nenechte si ujít příležitost vydělat si za zimní prázdniny. Během tohoto období může každý podnikatel získat vysoké zisky tím, že se sám snaží v novoročním podnikání. Tento druh sezónních příjmů nesmí být omezen na hraní rolí otce Frost a Snow Maiden nebo pronájmu vašeho bytu nebo domu v obci, ve které nikdo žije pro novoroční svátky. Populární je také taxi služba na Silvestra - ceny stoupají téměř dvakrát za toto období.

Takže, netráví mnoho času nazbyt - přijmout, aby přijaly některé z navrhovaných myšlenek níže a připravte se strávit dovolenou s využitím sebe.

1. Tvorba a prodej novoročních karet

Když se blíží svátky nového roku, mnoho lidí si koupí novoroční karty a dá svým přátelům, příbuzným a kolegům. Od samého počátku zimy vzrůstá obchod s pohlednicemi každý rok.

2. Prodej sladkostí

Téměř každý miluje sváteční oslavy, takže vynikajícím novoročním nápadem podnikání bude prodej novoročních koláčů a originálních domácích cookies. Pokud jste dobří při vaření a nemáte dostatek času na reklamu, nebudete v pořádku. Můžete pracovat s jedním nebo dvěma zručnými kuchaři, kteří vás pečou dost cukrovinek, pokud nevíte, jak se vařit sami, nebo znovu nakupovat tovární pečivo ve velkém a prodávat v maloobchodě.

3. Balení a prodej ovoce

Výhodou tohoto podnikání, které nepotřebují vařit jídlo - můžete si sjednat dárkový koš pro muže, ženy a děti, aby v něm nejrůznější ovoce a sladkostí od nejbližšího supermarketu - a vánoční zboží je připravena - je možné dodat tyto koše na zakázku nebo prodat kancelář zaměstnanců za zvýšenou cenu. V takovém koši mohou být produkty, čaje, káva, alkoholické nápoje nebo květiny, včetně sladkostí.

4. Prodej vánočních ozdob, dárků a suvenýrů

Novoroční a vánoční pečivo

V mnoha prvních sdruženích, které přišli na mysl při zmínce o Novém roce a Vánoce, je kožešina a dary. Každoročně se na novoroční svátky jsou zakoupeny miliony širokou škálu dárků, vánoční hračky, dárky, domácí dekorace a další věci, které přinášejí kupující cestování na dovolenou nebo nákup v místním obchodě. Vždy příjemné k prodeji kalendářů, fotografií hrnky a tisky, spolu s čaj nebo kávu sáčky, svetry a trička, klobouky, šperky, kosmetiku, kuchyňské nádobí, kostýmů a masek, a samozřejmě vánočního stromu a vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby mohou být vyrobeny ručně a ne nutně ze skla, a pokud budete mít štěstí a vaše hračka objednat určitou firmu, budete kladen na produktového loga firmy pro propagační účely a budou moci vydělávat na tento řád více!

Na videu: vánoční stromky a kožešinové hračky

Obzvláště ve velkém zájmu jsou neobvyklé věci: neobvyklé budíky, vyhřívané ponožky a pantofle, pantofle, které budou teplé a útulné. Dobře si koupili levné zboží, zkuste tedy snížit cenu svého zboží - pak získáte mnohem více zákazníků. Za příplatek však můžete nabídnout dárkovou krabičku. Většina kupujících se s radostí shodne, a vy možná budete prodávat zboží za velmi výhodnou cenu.

Na videu: Aroma vánoční ozdoby - dárky

5. Výroba a prodej hraček pro děti

Novoroční svátky jsou pro děti radost. Ve skutečnosti, dětské hračky - to je nejprodávanější zboží v novém období. V tomto obchodě je snadné začít, protože dětské hračky jsou poměrně levné, ale jejich prodej může být velmi ziskové. Pokud máte příslušné dovednosti, můžete si vyrobit ručně a vyrobit hračky pro prodej na vlastní pěst. V dlouhodobém horizontu se od nového podnikání může stát, že tento podnik se stane trvalým ziskem.

6. Novoroční stravování

Kdo nemá rád novoroční hostinu? Možná, existuje jen málo takových lidí. Zároveň ne každý rád stojí u sporáku a připravuje slavnostní večeři na sváteční den. A někteří lidé prostě nemají dostatek času na to. Proto bude služba doručování potravin na novoroční svátky poptávka - je pro lidi jednodušší si objednat jídlo doma, než si sami vařit vše. Zákazníkům můžete také oslovit speciální novoroční menu. Také, pokud víte, jak lahodně vařit, můžete nabídnout zákazníkům vaření doma nebo nabídnout menu, které jste připravili osobně. Kromě toho existují lidé, kteří kvůli lékařským důkazům nebo osobním přesvědčením dodržují různé principy výživy: oddělené, vegetariánské, veganské, dietní a jiné. Za takovou cenu si můžete doma nebo v kanceláři objednat speciální pokrmy.

Na videu: Doručení dietních jídel

7. Balíčky

Nejen pro výrobu a prodej dárků je poptávka po Novém roce. Není špatné vydělat peníze tím, že vytvoříte krásné obaly s následným zabalením novoročních dárků nebo dokonce i jednoduchým prodejem dárkového obalu novým prodejcům suvenýrů.

8. Organizace slavnostních akcí

Pokud jste hudebníkem nebo choreografem, můžete si během zimních prázdnin snadno vydělat spoustu peněz, organizovat sváteční koncerty nebo účastnit se slavnostních akcí. Pokud jste herec, můžete uspořádat kostýmní představení, matinees, karnevaly. Pokud ani nemáte talent popsaný výše, můžete uspořádat prázdninové koncerty vaší známé hudební skupiny nebo uspořádat schůzky a najít klientelu pro své známé známé herce. Je možné spojit odborníky z pískové výstavy nebo požárníky - velitele požáru.

Na videu: Nejlepší výnosy v sezónních výnosech

9. Nový internetový obchod

Pokud jste blogger s velkým kontingent čtenářů, můžete vydělat za nový rok, prodávat různé věci a inzerovat různé zboží na Nový rok online. Případně můžete obchodovat se svými vlastními věcmi, které nepoužíváte - zařídit druh prodeje. Je-li dobrý vzhled po celém domě - v garáži, ve skříních, na policích - určitě najdete spoustu věcí, ve výborném stavu, které jste dosud používané pro mnoho let a mohl prodat.

A ty víš co? Určitě je tolik lidí, kteří zoufale potřebují ty věci, které byste dokonce mohli vyhodit. Na internetu je snadné najít kupujícího za jakoukoli věc, platbu provádíte na kartě a pro doručení zboží zákazníkům můžete využít soukromé poštovní služby.

10. Prodej ohňostrojů a pozdravů

Jak získat v zimě, na Nový rok a po něm prodej všech druhů pyrotechniky - ohňostroje, pozdravy a petardy? To je správné, v každé rodině nebo týmu v této kouzelné noci svítí bengálská světla a pozdravy jsou propuštěny do noční chladné oblohy.

Organizace obchodu

Pokud plánujete vydělávat na prodej zábavní pyrotechniky pouze v období zimních prázdnin, nepotřebujete licenci. Hlavním povoleným dokumentem pro obchod bude povolení místní správy Státní požární služby - USGS. Takový doklad je vydán osobám, jejichž prodejna se nachází v samostatné budově nebo v nákupním centru v nejvyšším patře.

Hlavní výhodou vaší prodejny bude jeho umístění. Může to být malý obchod v centru města, nebo vedle trhu s vánočními stromy. Můžete také zůstat v blízkosti velkého supermarketu.

Reklama může sloužit jako neonový nápis nebo znak, zdobený elektrickým jasným vencem. O sortimentu můžete psát na internetu. Nezapomeňte, že sezóna zimních prázdnin je krátká, je důležité mít čas prodávat veškeré zboží. Musí mít vysokou kvalitu a odpovídající dokumenty.

Kde koupit ohňostroj?

Než se zamyslíte nad místností, ve které budete prodávat pyrotechnické výrobky, musíte najít dodavatele tohoto výrobku.

Nákup zboží - ohňostroje, ohňostroje, petardy, prskavky Umí i partnery z Číny však třeba dávat pozor na etiketách na obalu: Pokud jsou pokyny k použití a popis výrobku bez chyb v ruštině, znamená to, že výrobek prošel všechny fáze ověření a není levnou pirátskou falešnou.

Ziskovost tohoto druhu podnikání může dosáhnout zhruba 30 procent, pokud je podnikatelský plán správně vypracován. Výše denních příjmů může činit až 10 000 rublů denně.

11. Služba "Fotograf pro Nový rok"

Dobrý fotograf nebo majitel fotografického studia může dělat dobré peníze nejen na Valentýna, Vánoce nebo doprovodné svatby. Pokud jste dobrý fotograf a máte profesionální nebo přinejmenším poloprofesionální fotografické vybavení, pak tento druh příjmu nového roku je pro vás. Poptávka po takové službě bude dobrá - přemýšlejte o sobě.

Fotograf pro Nový rok vám udělá skvělou fotku pro paměť

Většina lidí, kteří mají velmi bouřlivé prázdniny, lituje, že se po prázdninách zachovalo jen velmi málo fotografických a obrazových materiálů - prostě nikdo nekonal v průběhu večírku jako profesionální fotograf.

A to není to, že si celebranti nemohou vzpomenout na události Silvestra. V každém případě to bylo zábavné, zajímavé a pozitivní. Abyste neztratili tak živé vzpomínky, můžete pozvat fotografa, který bude večer fotografovat nejzajímavější okamžiky a zaznamenávat video.

U dívčích je také velmi zajímavé podívat se na fotografie z takových událostí atraktivně a půvabně a ne příliš střízlivý přítel nebude vždy schopen udělat krásnou fotografii.

Kromě toho můžete jako novoroční fotografa účastníkům nabídnout stranu, která bude doprovázet slevu na zimní focení nebo dát některé účastníky oslav svých fotografií, zvláště pečlivě zpracované, které jste ve svém editoru fotografií.

12. Chůva pro děti a domácí zvířata v průběhu nového roku a vánočních slavností

Mnoho lidí na dlouhé období svátků nového roku touží po cestě do zahraničí nebo z města, které je zničeno. Někteří z nich si mohou dovolit opustit své děti a domácí zvířata svým rodičům nebo jiným příbuzným. Ale co ti, kteří tuto příležitost nemají? Kromě toho hotelová služba pro psy je velmi drahá, zejména za období, jako jsou svátky.

Pokud máte prostorný venkovský dům nebo bydlíte ve velkém bytě a vaši příbuzní a sousedé nebudou mít námitky vůči vzhledu malé zoo nebo "školky" ve vašem domě, pak je to pro vás podnikání!

Co potřebujete stát chůvou?

 • Volná plocha.
 • Láska ke zvířatům a dětem.
 • Reklama.
 • Krmivo pro domácí zvířata různých značek a jakost.
 • Pevná zavazadla znalostí o péči o domácí mazlíčky a děti.
 • Kompletní zdravotní hygienická kniha.

Také se můžete stát Sněžnou panenkou na Silvestra pro dítě nebo několik dětí z jedné konkrétní rodiny. Samozřejmě, že taková služba bude stát zákazníkům velmi draho, ale kdo je může uvolnit ze smutného sedění doma s dítětem nebo jen s malým dítětem - místo toho, aby měl dobrý čas na dovolenou?

13. Novoroční návrhář

Můžete také poskytnout službu pro zdobení domu, kanceláře nebo auta pro Nový rok. Můžete také nabídnout službu pro zdobení kostýmů na oslavu nového roku - oživit staré boty nebo šaty a dát jí karnevalovou barvu.

Pokud jste vlastníkem autoservisu, nebo víte, jak kreslit airbrush, můžete využít službu ladění Nový rok: Zdobení Entourage osobní automobily nebo automobily novoroční ve službách taxi, například.

Dekorace domu nebo kanceláře příliš zaneprázdněných a dobře zaměstnaných lidí může velmi dobře doplnit rodinný rozpočet v předvečer dovolené. Během období od 20. do 30. prosince bude tyto služby nejvíce poptávané.

Sledování filmů o krásném životě našich spoluobčanů aspirovat na trochu blíže k ideálu dobrého života a zároveň chcete vyzdobit svůj pokoj nebo dvorek s barevnými girlandami, osvětlení, sochy jelena a Santa Claus v saních.

Jak začít podnikat s ozdobou domu pro Nový rok?

Budete potřebovat minimální počáteční kapitál. Co mám postupovat nejdříve?

 • studovat sortiment novoročních atributů a nakupovat materiály předem, zatímco nejsou příliš drahé;
 • najít dobré dodavatele a koupit prvky novoroční výzdoby od 1 dodavatele - může to být levnější a rychlejší;
 • vytvořte ceník, v němž musíte zahrnout náklady na výzdobu v ceně služby pro registraci;
 • na speciálně vytvořené stránce nebo skupině vkontakte nebo jiných sociálních sítí;
 • předem aktivně propagovat místo nebo skupinu, aby se lidé mohli předem zaregistrovat k domu nebo kancelářské výzdobě (je lepší to udělat od konce října);
 • postarat se o dostupnost stavebních zařízení - můžete je koupit, nebo si je můžete pronajmout nebo najmout zaměstnance, který bude mít vše, co potřebujete;
 • Navíc stojí za to zvážit, kde si můžete koupit chybějící předměty, které by váš klient mohl vidět v dekoru;
 • pokud nejste odborníkem v oboru elektřiny, je lepší si najmout takovou osobu - to pomůže vyhnout se velmi závažným chybám během ohně-nebezpečné zdobení předmětů a vyloučit možnost vznícení. Je také nutné pojištění Vaší občanskoprávní odpovědnosti.

Můžete poskytnout zákazníkovi právo zvolit si: zákazník může uplatnit své vánoční ozdoby, budete používat při výzdobě, ale to ho bude stát několikanásobně dražší, a je mohou pronajmout - to bude výhodnější pro vás i pro něj. Bez ohledu na možnost, kterou by si vybrat, pamatujte, že nejlepší čas koupit vysoce kvalitní řetězy (včetně ulice a LED), světla a na Nový rok, než poslouchat stížnosti zákazníků a přeinstalování vadnou žárovku.

 • 20. - 30. prosince - dekorace;
 • 14. - 20. ledna - demontáž výzdoby.

Tento druh podnikání je dobrý, protože máte volný čas na odpočinek nebo jiné činnosti, které nejsou méně výnosné.

Myšlenka zdobení domů a stromů s girlandami.

Také můžete vydělat nejen na Silvestr, ale i po nich!

Existuje tedy příležitost získat příjem nejen před dovolenou, ale i po jejím ukončení.

Obnova vánočních stromků je možná nejúžasnější část této sezóny. Ve většině případů je strom jen vhozen do koše. Ale je zcela možné použít dřevo zastaralých vánočních stromků. Například, jako pozoruhodný smrek palivové dříví pro zapálení kamen. Toto, nicméně se dá říci, je mnohem užitečnější než prostě házet do skládky.

Můžete si zajistit další jízdy a pronajmout animátory. Nevyžaduje, abyste investoval hodně, můžete dokonce účtovat malý vstupní poplatek. Sběr vánočních stromků během této události, budete mít impozantní zásobu palivového dříví, které lze prodávat obyvatelům soukromých domů vyhřívaných dřevěnými kamny.

Novoroční a novoroční podnikání může být velmi rozmanité, není vyčerpáno výše uvedenými myšlenkami.

Zde je několik jednoduchých podnikatelských nápadů, které jsou po novém svátku vhodné:

 • Prodej vánočních dárků, které z nějakého důvodu nezapadaly nebo se jim nelíbilo.
 • Poskytněte službu pro úklid kanceláří a apartmánů po dovolené.
 • Demontáž vánočních ozdob v soukromých domech, kancelářích, jednotlivých firmách nebo ve městě na ulicích.

  Novoroční obchodní myšlenky

  Ti, kdo mohou vydělat peníze, se mohou stát skutečným Klondike, dokonce i období, které jejich sousedé a přátelé uznávají za finančně nákladné a složité. Trochu fantazie - a Nový rok bude splácet mnohokrát náklady na nejluxusnější sváteční stůl. Hlavním úkolem je zhodnotit všechny možnosti a vyhlídky na získání finančních prostředků, využít dobře známé podnikatelské nápady pro nový rok nebo přijít s vámi.

  Po "třináctém platu" a pojistném jsou lidé ochotni kupovat dary. Neočekávaná velká částka se stává základem pro skutečné záchvaty štědrosti. Ano, samotná atmosféra dovolené, doslova plná sněhových vloček ve vzduchu, podporuje krásné činy. Kromě toho je nový rok tradiční svátky. Jeho oslava je spojena s určitými zvyky a symboly, které jsou již dlouho znamením této oslavy. V důsledku toho ti, kteří by mohli využít příležitosti k jejich prosazení, dostanou pro své úsilí významné finanční preference.

  Prodej vánočních stromků a smrku

  Poslední dva týdny před příchodem svátku značný obchod přináší v obchodě hlavní stromy nadcházejícího triumfu - stromů nebo borovic. Jedná se o velmi krátkodobé podnikání, ale je zaručeno, že bude poptávka. Nicméně, přemýšlet o jeho vedení by mělo začít v předstihu - se svolením otevřít trh s vánočními stromy. V tomto případě jsou dokumenty pro obchodování předkládány oddělením spotřebitelského trhu a služeb, které nutně existují v jakékoli místní správě.

  Při registraci dokumentace informuje nově ohlášený PI nebo PBOYUL orgánům města nebo sídelním úřadům o činnosti v oblasti maloobchodu s květinami a jinými rostlinami, semeny a hnojivy. Kód OKVED této aktivity je 52.48.32.

  Po přijetí OKVED se nový zástupce podniku automaticky stává vlastníkem kupónu pro obchodování s živými vánočními stromy. Může být také pozván, aby zvážil místa, která již byla definována místními úřady, kde se plánuje umístění vánočních bazarů. Jsou na tradičních místech nebo se nacházejí v místech, která jsou definována městským programem.

  Při předložení podrobných odůvodnění může být zváženo místo, které podnik zvolil pro podnikání. Taková příležitost je vhodná pro začátečníky. Konec konců vám dovolí opustit soupeření o místo na známém a dlouhodobém místě s těmi, kteří obchodují s ním každoročně.

  Dále je třeba najít oficiálním dodavatelem zelené krásy. Může to být:

  • hospodářství;
  • lesnictví;
  • velkoobchodních prodejních středisek.

  Volba se liší podle očekávaného objemu šarže.

  Lesnichestva obvykle nabízejí spoustu stromů, které zahrnují minimálně 100 stromů. Vezmou 50% nákladů strany jako zálohu. Plánování nákupu malé dávky je snadnější použít na farmu. Nevýhodou této možnosti je častá poptávka okamžitě koupit pozemek zcela.

  Ve velkoobchodních střediscích budete muset ihned uhradit plné náklady na zakoupené pozemky. Současně se bude sotva lišit od finálního maloobchodu. Velkoobchodníci se však plně zabývají hledáním dodavatele, dokumentací o zboží a jeho dodáním.

  Další výhodou velkoobchodníků je možnost nákupu dánské jedle a borovice. Je velmi obtížné zajistit takovou dodávku PIU nebo PBOYUL a cena každého metru cizího stromu je přibližně desetkrát vyšší než cena domácího. To zvyšuje riziko neúspěšného prodeje, ale také zvyšuje zisk v případě úspěchu. Náklady na vánoční strom ze sousedního lesa začínají od 300 rublů na metr, "cizinec" stojí kupujícího ze 4 tisíc rublů na metr.

  Jak dát lidem radost a zachytit novoroční zážitky navždy? Podnikatelský plán pro fotografické studio.

  Salon svatebních šatů jako zisková investice peněz. Klikněte zde pro podrobnosti.

  Chcete-li vytvořit trh s vánočními stromy, musíte vytvořit oplocenou oblast se znaménkem. V každé takové zásuvce musí existovat hasicí přístroj a kniha recenzí. Také dnes je obchod s auty vydaný zvláštním povolením povolen v místní správě.

  Ziskovost podnikání na vánočních stromech přímo závisí na kompetentně zvoleném místě obchodu.

  Odjezd do domu Santa Claus

  Minimální herecké dovednosti mohou být vynikajícím způsobem, jak poskytnout jinou možnost pro lukrativní dovolenou. Cena jednoho volání Santa Clausem do domu činí nejméně 1000 rublů za návštěvu. Tato práce je delší než prodej vánočních stromků. Sezóna díla Santa Clausa začíná v polovině prosince a končí v posledních dnech školních zimních prázdnin.

  K tomu, aby se stal Santa Clausem, stačí koupit vhodný novoroční kostým a věnovat pozornost oznámení o službách zaměstnanosti. V ideálním případě, pokud žadatel o roli Santa Claus má divadelní vzdělání, ale ve většině případů, můžete začít takové zaměstnání prostě tím, že předloží cestovní pas a další doklady prokazující vaši totožnost.

  Ochota poskytnout své vlastní skript. Při jeho nepřítomnosti je připravená šablona často poskytována samotnou agenturou.

  Alternativními možnostmi může být jednoduchá práce na vlastním riziku. Příliv těch, kteří si v těchto týdnech přejí, čeká každý kandidát na roli hlavního symbolu oslavy. V této situaci však nebude zaručena bezpečnost nově narozeného zimního průvodce.

  Úplně opačné může být rozhodnutí organizovat vaše malé podnikání nebo se stát individuálním podnikatelem nabízejícím takové služby. Není vhodné ho založit za tak krátkou dobu. V tomto případě je vhodnější vytvořit agenturu pro poskytování zábavních služeb, která bude zahrnovat specialisty, kteří jsou stejně připraveni pracovat jako otec Frost, klaun na dětské oslavě, animátor nebo přední společnost.

  V situaci, kdy jsou brány v úvahu pouze zisky z práce Příčiny mrazu, mohou zaměstnanci agentury očekávat, že zaplatí až 50% nákladů na jednotlivé hovory. V této sezóně se za nejnižší ceny pohybuje od 1000 do 2500 rublů. Zaměstnanci jsou pozváni jak na dětské svátky doma nebo ve vzdělávacích institucích, tak na "dospělé" firemní strany.

  Finanční bonusy těch, kteří pomáhají organizovat dovolenou

  Oslavy od 31. prosince do 1. ledna je těžké si představit bez karnevalových kostýmů, obchodních suvenýrů, řemesel vyrobených vlastním rukama. To poskytuje stabilní a garantovaný zisk pro ty, kteří mají dobré schopnosti šití, vyšívat, plenit, vytvářet s vlastními rukama dárky - ručně vyrobené.

  Za účelem podnikání ve většině případů nejsou vyžadovány žádné zvláštní dokumenty. Velitel také nemusí hledat specializované osobní obchodní platformy. Nabízejí zboží v rámci veletrhů a prodejů na dovolenou, jejichž podnosy zajišťují zástupci specializovaných služeb a oddělení obchodu místních úřadů. Ještě atraktivnější je používání internetu k prodeji. Mnoho autorů unikátních výtvorů pro novoroční svátky je úspěšně realizuje prostřednictvím účtů a profilových komunit v sociálních sítích.

  Často, pro tvorbu suvenýrů, karet, dětských a dospělých novoročních kostýmů s vlastními rukama, materiál, který je v domácí dílně. V tomto případě může být považován za podnik v novém roce bez investic.

  Taxi pro Nový rok

  V poslední Silvestra všichni jsou v spěchu. To se stane skvělým obchodním nápadem pro Nový rok, aby si na oslavě vydělali peníze navíc, protože prostě pomáhají těm, kteří se chtějí dostat z jednoho místa města do druhého. V této situaci se můžete stát taxikářem, pracujete pro sebe nebo dočasně vstoupíte do stavu taxislužby.

  V první situaci je zapotřebí patent pro výkon individuálního podnikání. Takové dokumenty se vydávají krátce po poskytnutí potřebného balíčku dokumentů a zaplacení státních povinností. V současné době je to 2000 rublů. Vzhledem k nákladům na cestu, dohodnutou dohodou, může být tato částka "odrazena" během několika hodin. Je pravda, že nevýhodou je potřeba povinné instalace pokladny, jeho cena je nejméně 20 tisíc rublů. Všechna vozidla, která provádějí přepravu, musí být vybavena také speciálními znaky.

  Během novoročních svátků jsou v personálech vyžadovány specializované taxi-parky. Zde můžete získat práci na vozidle, které vám poskytne park nebo vaše auto vybavené speciálním zařízením pro příjem objednávek a rádiovým majákem pro úspěšnou práci s parkem i zákazníky. Příjem řidiče v tomto případě je stanoven ve smlouvě o spolupráci.

  Další obchodní nápady pro Nový rok v kostce

  Pronájem saní, bruslí a lyží

  Ve velkých parcích dnes existují specializované půjčovny, kde si na chvíli můžete dát sáňky, brusle nebo lyže. Ale na těch místech, kde neexistují vyba- vené lokality, lze takové podnikání organizovat nezávisle. Jednoduše si půjčte na chvíli, kteří si přejí "své" vybavení pro zimní rekreaci.

  K provedení takové práce bude zapotřebí registrace IP nebo PBOYUL, ale je možné získat zbytečné peníze na kapesní výdaje bez zbytečných problémů s prováděním dokumentů.

  Jak získat dekorovaný vánoční strom s rušným obchodním zástupcem?

  V novém roce mohou sociální sítě nabídnout své služby pro návrh domu na dovolenou. Mnoho rušných mistrů bude nutně věnovat pozornost návrhům na oblékání vánočního stromku za minimální odměnu.

  Taxi jako způsob života. Naučte se, jak otevřít svou službu rozesílání a vydělat peníze z toho: obchodní plán taxi.

  Sport vstoupil do našich životů pevně, takže fitness klub bude skvělou volbou pro zahájení vašeho podnikání. Přečtěte si podrobnosti od nás.

  Společník pro Nový rok

  Dvacáté první století se nazývá věk jednotlivců. Ale dokonce obtěžují workaholics, kteří raději nebudou trávit svůj volný čas na rodinných povinnostech, chtějí setkat s novým rokem společně. V posledních letech rozvíjí společnost sociální sítě nové obchodní partnery - profesionální partnery, kteří jsou připraveni příjemně a krásně se potýkat s bitvami nového roku.

  Profesionální průvodce

  Další možností podnikání na Silvestra je podnikání profesionálního průvodce. Často se chci setkat s novým rokem se svými přáteli, ale jít spát ve vlastní posteli. Za malou finanční odměnu můžete vždy najít satelit, který vám pomůže oslovit váš domov.

  Vytvoření oslavy nového roku

  Není třeba se registrovat jako obchodní firma nebo obchodní firma a osoby, které vlastní slovo. Ve dnech mateřské a školní matinees, firemních večírků je vývoj scénářů pro takové oslavy populární. Ve většině případů se taková práce hradí na základě dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Schopnost vytvářet krásné scénáře je připravena přinést zisk z 1000 rublů na jednu produkci.