Obchodní myšlenka №676. 7 nejlepších novoročních podnikatelských nápadů

Vzhledem k tomu, že před tím, než Nový rok 2012 se krátí čas, rozhodli jsme se s vámi podělit o výběr těch nejzajímavějších, neobvyklé a jednoduše slibných podnikatelských nápadů, tak či onak spojených s Novým rokem. Proč "novoroční nápady"? Je to jednoduché. To je nejdůležitější svátek roku. Miliony rodin po celém světě se aktivně připravují na nadcházející události. A tisíce mladých (a ne tak) podnikatelů a podnikatelů přemýšlejí o uspořádání své vlastní sezónní, ale neuvěřitelně výnosné podnikání. S ohledem na velký zájem publika o tento druh výběru (např 7 nejlepších nápadů pádu nebo 7 podnikatelské nápady nejlepší obchodní rok), vám nabízíme 7 nejzajímavější v naší nezávislý pohled, podnikatelských nápadů novoročních.

1. Prodej vánočních stromků. Bez ohledu na to, jaká banální tato myšlenka na podnikání se vám nezdá, můžete ji oprávněně uznat za jeden z nejslibnějších a výhodnějších na Silvestra. Počínaje koncem listopadu a do 31. prosince včetně - vánoční stromky jsou pravděpodobně nejoblíbenější komoditou. První v obchodech jsou umělé plastové jedle a již od poloviny prosince dominuje na trhu živé borovice a smrk.

Poptávka po druhém je neuvěřitelně vysoká a neklesá až do posledního dne roku. Koneckonců, živý vánoční strom je velmi obtížné nahradit plastovým analogovým. Navíc není potřeba vymýšlet, kde by se po prázdninách měla udržet stavba. Ačkoli existují určité nevýhody. Za prvé, ne každý chce získat živé stromy, protože obhajují ochranu přírody a řezání jedle. Za druhé, živé stromy mají tendenci kochat a rozpadat se. Za třetí, živé vánoční stromky musí být prodány před novým rokem. Současně lze neprodávané umělé jedle prodat i v příštím roce.

Výsledek. Prodej vánočních stromků je jedním z nejlepších novoročních podnikatelských nápadů, ale s sebou přináší jistá rizika spojená s nerealizovanými produkty. Pokud máte rádi vysoké zisky a jste ochotni riskovat - tato činnost je pro vás.

2. Dodání umělého sněhu zákazníkovi. Jeden z nejvíce absurdních (jak se může zdát na první pohled) obchodních myšlenek je vlastně jeden z nejslibnějších. Zvláště v dnešní době, kdy klimatické změny opouštějí mnoho oblastí bez sněhu. Ale může to být skutečný nový rok bez sněhu? Sotva. Pokud by tomu tak bylo, pak se na trhu objeví spousta společností, kteří jsou připraveni přinést svůj umělý sníh za určitou částku peněz, která ve vzhledu a konzistenci opakuje skutečnou. Pokud si přejete, můžete dokonce hrát sněhové koule.

Je třeba říci, že náklady na "prášek", z něhož je sníh přijat, jsou poměrně vysoké - od 2 do 4 tisíc rublů na kilogram. Připravený sníh je velmi jednoduchý - prášek je zaplaven obyčejnou vodou a z něj roste skutečný sníh.

Kdo potřebuje umělý sníh? - ptáte se. Za prvé, je užitečné pro všechny občany, kteří mají děti. Koneckonců, pro dítě, sníh není jen bílá, studená masa. Pro děti je sníh jedním z prvků novoroční dovolené. Ale v mnoha městech, i za nového roku je teplé počasí a není třeba snít o sněhu. Za druhé, sníh je užitečný pro zdobení a zdobení různých interiérů (například kavárny, restaurace, noční kluby). Obecně platí, že rozsah umělého sněhu je omezen pouze představivostí klienta.

3. Pronájem živých vánočních stromků. V poslední době může být vánoční strom nejen nakupován, ale také pronajat. Například americký start-up "The Living Christmas Company" z Los Angeles je půjčovna živých vánočních stromků. Majitel společnosti Scott Martin implementoval téměř nerealistický nápad. Věcí je, že klient má možnost pronajmout stejný strom každý rok. Celá rodina tak může sledovat růst a vývoj stromu nového roku. Podnikání funguje následovně.

Společnost má vlastní pozemek, na kterém jsou pěstovány mladé jehličnaté krásy. Klient se otočí a vybírá oblíbený strom. Zaplatí nájemné (vánoční strom přichází ke klientovi na dovolenou na Nový rok). A strom čeká. Zaměstnanci společnosti kopají strom s kořenem. Umístěte jej do speciální nádoby plné dobré půdy. A doručena do domu klienta. Po svátcích zaměstnanci společnosti vezmou vlastní vánoční stromek, přivedou je na své bývalé místo růstu a vysadili je na otevřeném pozemku. Strom zůstává nedotčen a zákazník je spokojen.

Je třeba říci, že nyní nejen v USA, ale také v Rusku jsou služby, které nabízejí živé vánoční stromky k pronájmu. Je pravda, že z nich tolik není. Takže máte reálnou šanci uspět v této obtížné, ale velmi výnosné novoroční činnosti.

4. Prodej vánočních ozdob. Opět se zdá, že tato myšlenka je bolestně ohromená a nezajímavá. Vánoční hračky a dekorace jsou nedílnou součástí slavnostních dekorací, bez nichž žádná rodina nemůže dělat. Snad podnikání není příliš čerstvé. Ano, mnoho závodníků. Ale můžete vždy najít způsob, jak se zbavit banality a současně nechat své konkurenty pár kroků vpřed.

Například proč ne začít vyrábět vlastní dekorace vánočního stromku - z papíru, plastu, skla, korálků, kůže. Je možné, že již máte všechny potřebné dovednosti. Zbývá jen nasměrovat je správným směrem.

Navíc i organizace pravidelného prodeje vánočních stromků - se může stát velmi výnosným podnikem. Je pravda, že podnikání bude sezónní. Zvažte to.

5. Prodej pyrotechnických výrobků. Dalším nepostradatelným atributem novoročních svátků jsou samozřejmě všechny druhy žabích, ohňostrojů, pozdravů a ​​petardů. Obchod s tímto produktem je neuvěřitelně výnosný. Obchodní - sezónní, ačkoli některé obchody nadále fungují po celý rok (konec konců, tam jsou ještě svatby, promoci, výročí). Těsně před novým rokem je maximální částka za pyrotechnika (přes 100% nákladů).

Pokud se rozhodnete otevřít své vlastní prodejní místo pro pozdravy a další výbušné, tleskové a šumivé zboží, pak musíte vědět následující. Chcete-li podnik skutečně ziskové, připravte se, abyste se osobně zapojili do nabídky zboží z Číny (kde jsou všechny krekry dováženy do naší země). V takovém případě kupujete zboží od výrobce za nejvýhodnější ceny.

Dalším důležitým bodem je získání povolení k prodeji pyrotechnických výrobků. Budete potřebovat: licenci ministerstva průmyslu a vědy, ministerstvo hospodářského rozvoje a osvědčení o shodě výrobků s normami použití. Kromě toho musí být prostor pro organizaci pyrotechnického obchodu zvláštní. Měla by se nacházet buď v jednopatrové budově umístěné v určité vzdálenosti od ostatních budov, nebo v posledním patře obchodní organizace. Stále máme na mysli výbušniny.

Skvělý přírůstek bude poskytovat služby pro přípravu a pořádání akcí "pozdravů".

6. Santa Claus a Snow Maiden doma. Další představu o novoročním podnikání, které je známo mnoha, které v našich dnech neztrácí význam. Implementovat požadované dědeček obleku Claus (nebo Santa Claus, exotické nebolí), kostým Sněhurka, pytel dárků a malé reklamní společnost (zdroj: vyberte reklamy na základě vašich osobních finančních možností).

Schéma práce je velmi jednoduché a srozumitelné. Zákazník vás zavolá, pozve vás na určitý den a v určitou dobu, abyste ho navštívili. Předplacené za Vaši návštěvu v kurzu (zpravidla pracovní hodinová platba). Pokud potřebujete drahé dárky, to vše se diskutuje samostatně. Navštívit klienta doma, šťastný nový rok, dávat dárky a jít do dalšího zákazníka (pokud samozřejmě není první klient pronajal Santa Claus vůbec Nového roku).

Pro mnohé je pravděpodobné, že tato myšlenka nebude obchodem, ale dobrým přírůstkem v předvánočních dnech.

7. Dekorace fasád budov a interiérů s girlandami. Dalším velmi slibným nápadem podnikání nového roku. V našich zeměpisných šířkách pracují poměrně nedávno firmy zabývající se zdobením budov a interiérů s girlandami. Soutěž ještě není vysoká. V regionech existuje šance stát se jediným hráčem na trhu.

Implementovat požadované vozidlo s výtahem (pro zdobení horních patrech budov), horolezecké vybavení (někdy vylíčit Spider-Man), velké zásoby všech druhů ozdobných lamp (girlandy), drát, páčkové přepínače. Také budete muset najmout několik asistentů, protože je obtížné řídit sám a někdy je to jen nereálné.

Je samozřejmé, že než se nabízejí služby veřejnosti, stojí za to trénovat ve vašem domově nebo doma vaše přátele a příbuzné. Můžete se dokonce zdarma. Bude to vynikající investice do reklamy. Po všem domě zdobí vás spousta kolemjdoucích a kolemjdoucích.

A dneska všechno. Doufáme, že jste dostali užitečnou informaci. Zbývá pouze realizovat jednu z myšlenek v praxi a získat dobrý zisk. Šťastné svátky a vysoké příjmy!

Novoroční obchodní myšlenky

Ti, kdo mohou vydělat peníze, se mohou stát skutečným Klondike, dokonce i období, které jejich sousedé a přátelé uznávají za finančně nákladné a složité. Trochu fantazie - a Nový rok bude splácet mnohokrát náklady na nejluxusnější sváteční stůl. Hlavním úkolem je zhodnotit všechny možnosti a vyhlídky na získání finančních prostředků, využít dobře známé podnikatelské nápady pro nový rok nebo přijít s vámi.

Po "třináctém platu" a pojistném jsou lidé ochotni kupovat dary. Neočekávaná velká částka se stává základem pro skutečné záchvaty štědrosti. Ano, samotná atmosféra dovolené, doslova plná sněhových vloček ve vzduchu, podporuje krásné činy. Kromě toho je nový rok tradiční svátky. Jeho oslava je spojena s určitými zvyky a symboly, které jsou již dlouho znamením této oslavy. V důsledku toho ti, kteří by mohli využít příležitosti k jejich prosazení, dostanou pro své úsilí významné finanční preference.

Prodej vánočních stromků a smrku

Poslední dva týdny před příchodem svátku značný obchod přináší v obchodě hlavní stromy nadcházejícího triumfu - stromů nebo borovic. Jedná se o velmi krátkodobé podnikání, ale je zaručeno, že bude poptávka. Nicméně, přemýšlet o jeho vedení by mělo začít v předstihu - se svolením otevřít trh s vánočními stromy. V tomto případě jsou dokumenty pro obchodování předkládány oddělením spotřebitelského trhu a služeb, které nutně existují v jakékoli místní správě.

Při registraci dokumentace informuje nově ohlášený PI nebo PBOYUL orgánům města nebo sídelním úřadům o činnosti v oblasti maloobchodu s květinami a jinými rostlinami, semeny a hnojivy. Kód OKVED této aktivity je 52.48.32.

Po přijetí OKVED se nový zástupce podniku automaticky stává vlastníkem kupónu pro obchodování s živými vánočními stromy. Může být také pozván, aby zvážil místa, která již byla definována místními úřady, kde se plánuje umístění vánočních bazarů. Jsou na tradičních místech nebo se nacházejí v místech, která jsou definována městským programem.

Při předložení podrobných odůvodnění může být zváženo místo, které podnik zvolil pro podnikání. Taková příležitost je vhodná pro začátečníky. Konec konců vám dovolí opustit soupeření o místo na známém a dlouhodobém místě s těmi, kteří obchodují s ním každoročně.

Dále je třeba najít oficiálním dodavatelem zelené krásy. Může to být:

 • hospodářství;
 • lesnictví;
 • velkoobchodních prodejních středisek.

Volba se liší podle očekávaného objemu šarže.

Lesnichestva obvykle nabízejí spoustu stromů, které zahrnují minimálně 100 stromů. Vezmou 50% nákladů strany jako zálohu. Plánování nákupu malé dávky je snadnější použít na farmu. Nevýhodou této možnosti je častá poptávka okamžitě koupit pozemek zcela.

Ve velkoobchodních střediscích budete muset ihned uhradit plné náklady na zakoupené pozemky. Současně se bude sotva lišit od finálního maloobchodu. Velkoobchodníci se však plně zabývají hledáním dodavatele, dokumentací o zboží a jeho dodáním.

Další výhodou velkoobchodníků je možnost nákupu dánské jedle a borovice. Je velmi obtížné zajistit takovou dodávku PIU nebo PBOYUL a cena každého metru cizího stromu je přibližně desetkrát vyšší než cena domácího. To zvyšuje riziko neúspěšného prodeje, ale také zvyšuje zisk v případě úspěchu. Náklady na vánoční strom ze sousedního lesa začínají od 300 rublů na metr, "cizinec" stojí kupujícího ze 4 tisíc rublů na metr.

Jak dát lidem radost a zachytit novoroční zážitky navždy? Podnikatelský plán pro fotografické studio.

Salon svatebních šatů jako zisková investice peněz. Klikněte zde pro podrobnosti.

Chcete-li vytvořit trh s vánočními stromy, musíte vytvořit oplocenou oblast se znaménkem. V každé takové zásuvce musí existovat hasicí přístroj a kniha recenzí. Také dnes je obchod s auty vydaný zvláštním povolením povolen v místní správě.

Ziskovost podnikání na vánočních stromech přímo závisí na kompetentně zvoleném místě obchodu.

Odjezd do domu Santa Claus

Minimální herecké dovednosti mohou být vynikajícím způsobem, jak poskytnout jinou možnost pro lukrativní dovolenou. Cena jednoho volání Santa Clausem do domu činí nejméně 1000 rublů za návštěvu. Tato práce je delší než prodej vánočních stromků. Sezóna díla Santa Clausa začíná v polovině prosince a končí v posledních dnech školních zimních prázdnin.

K tomu, aby se stal Santa Clausem, stačí koupit vhodný novoroční kostým a věnovat pozornost oznámení o službách zaměstnanosti. V ideálním případě, pokud žadatel o roli Santa Claus má divadelní vzdělání, ale ve většině případů, můžete začít takové zaměstnání prostě tím, že předloží cestovní pas a další doklady prokazující vaši totožnost.

Ochota poskytnout své vlastní skript. Při jeho nepřítomnosti je připravená šablona často poskytována samotnou agenturou.

Alternativními možnostmi může být jednoduchá práce na vlastním riziku. Příliv těch, kteří si v těchto týdnech přejí, čeká každý kandidát na roli hlavního symbolu oslavy. V této situaci však nebude zaručena bezpečnost nově narozeného zimního průvodce.

Úplně opačné může být rozhodnutí organizovat vaše malé podnikání nebo se stát individuálním podnikatelem nabízejícím takové služby. Není vhodné ho založit za tak krátkou dobu. V tomto případě je vhodnější vytvořit agenturu pro poskytování zábavních služeb, která bude zahrnovat specialisty, kteří jsou stejně připraveni pracovat jako otec Frost, klaun na dětské oslavě, animátor nebo přední společnost.

V situaci, kdy jsou brány v úvahu pouze zisky z práce Příčiny mrazu, mohou zaměstnanci agentury očekávat, že zaplatí až 50% nákladů na jednotlivé hovory. V této sezóně se za nejnižší ceny pohybuje od 1000 do 2500 rublů. Zaměstnanci jsou pozváni jak na dětské svátky doma nebo ve vzdělávacích institucích, tak na "dospělé" firemní strany.

Finanční bonusy těch, kteří pomáhají organizovat dovolenou

Oslavy od 31. prosince do 1. ledna je těžké si představit bez karnevalových kostýmů, obchodních suvenýrů, řemesel vyrobených vlastním rukama. To poskytuje stabilní a garantovaný zisk pro ty, kteří mají dobré schopnosti šití, vyšívat, plenit, vytvářet s vlastními rukama dárky - ručně vyrobené.

Za účelem podnikání ve většině případů nejsou vyžadovány žádné zvláštní dokumenty. Velitel také nemusí hledat specializované osobní obchodní platformy. Nabízejí zboží v rámci veletrhů a prodejů na dovolenou, jejichž podnosy zajišťují zástupci specializovaných služeb a oddělení obchodu místních úřadů. Ještě atraktivnější je používání internetu k prodeji. Mnoho autorů unikátních výtvorů pro novoroční svátky je úspěšně realizuje prostřednictvím účtů a profilových komunit v sociálních sítích.

Často, pro tvorbu suvenýrů, karet, dětských a dospělých novoročních kostýmů s vlastními rukama, materiál, který je v domácí dílně. V tomto případě může být považován za podnik v novém roce bez investic.

Taxi pro Nový rok

V poslední Silvestra všichni jsou v spěchu. To se stane skvělým obchodním nápadem pro Nový rok, aby si na oslavě vydělali peníze navíc, protože prostě pomáhají těm, kteří se chtějí dostat z jednoho místa města do druhého. V této situaci se můžete stát taxikářem, pracujete pro sebe nebo dočasně vstoupíte do stavu taxislužby.

V první situaci je zapotřebí patent pro výkon individuálního podnikání. Takové dokumenty se vydávají krátce po poskytnutí potřebného balíčku dokumentů a zaplacení státních povinností. V současné době je to 2000 rublů. Vzhledem k nákladům na cestu, dohodnutou dohodou, může být tato částka "odrazena" během několika hodin. Je pravda, že nevýhodou je potřeba povinné instalace pokladny, jeho cena je nejméně 20 tisíc rublů. Všechna vozidla, která provádějí přepravu, musí být vybavena také speciálními znaky.

Během novoročních svátků jsou v personálech vyžadovány specializované taxi-parky. Zde můžete získat práci na vozidle, které vám poskytne park nebo vaše auto vybavené speciálním zařízením pro příjem objednávek a rádiovým majákem pro úspěšnou práci s parkem i zákazníky. Příjem řidiče v tomto případě je stanoven ve smlouvě o spolupráci.

Další obchodní nápady pro Nový rok v kostce

Pronájem saní, bruslí a lyží

Ve velkých parcích dnes existují specializované půjčovny, kde si na chvíli můžete dát sáňky, brusle nebo lyže. Ale na těch místech, kde neexistují vyba- vené lokality, lze takové podnikání organizovat nezávisle. Jednoduše si půjčte na chvíli, kteří si přejí "své" vybavení pro zimní rekreaci.

K provedení takové práce bude zapotřebí registrace IP nebo PBOYUL, ale je možné získat zbytečné peníze na kapesní výdaje bez zbytečných problémů s prováděním dokumentů.

Jak získat dekorovaný vánoční strom s rušným obchodním zástupcem?

V novém roce mohou sociální sítě nabídnout své služby pro návrh domu na dovolenou. Mnoho rušných mistrů bude nutně věnovat pozornost návrhům na oblékání vánočního stromku za minimální odměnu.

Taxi jako způsob života. Naučte se, jak otevřít svou službu rozesílání a vydělat peníze z toho: obchodní plán taxi.

Sport vstoupil do našich životů pevně, takže fitness klub bude skvělou volbou pro zahájení vašeho podnikání. Přečtěte si podrobnosti od nás.

Společník pro Nový rok

Dvacáté první století se nazývá věk jednotlivců. Ale dokonce obtěžují workaholics, kteří raději nebudou trávit svůj volný čas na rodinných povinnostech, chtějí setkat s novým rokem společně. V posledních letech rozvíjí společnost sociální sítě nové obchodní partnery - profesionální partnery, kteří jsou připraveni příjemně a krásně se potýkat s bitvami nového roku.

Profesionální průvodce

Další možností podnikání na Silvestra je podnikání profesionálního průvodce. Často se chci setkat s novým rokem se svými přáteli, ale jít spát ve vlastní posteli. Za malou finanční odměnu můžete vždy najít satelit, který vám pomůže oslovit váš domov.

Vytvoření oslavy nového roku

Není třeba se registrovat jako obchodní firma nebo obchodní firma a osoby, které vlastní slovo. Ve dnech mateřské a školní matinees, firemních večírků je vývoj scénářů pro takové oslavy populární. Ve většině případů se taková práce hradí na základě dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Schopnost vytvářet krásné scénáře je připravena přinést zisk z 1000 rublů na jednu produkci.

30 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2018 - jak vydělat peníze na novoroční svátky

Dobrý den, Dnes bych vám rád vyprávěl o sezónním novoročním podnikání nebo spíše o podnikání v předvečer nového roku a zimní dovolené. Je to skvělý čas na zahájení podnikání a vydělávání peněz. Proto bude vítáno 30 obchodních nápadů pro nový rok 2018! A teď se musíme připravit.

Dokonce i mezi mými přáteli jsou ti, kteří se zabývají výlučně novoročními obchody, které mají miliony otáček a které se v regionech začaly rozvíjet. Někdo bude říkat, že je to všechno "nesmysl". Ale řeknu vám, že dokud to neuvidíte sami oči a nebudete se snažit, považujete podnikání za nový rok za nerealizovatelné nebo ne velmi výhodné.

Novoroční podnikání v zimě - opravdu skvělá příležitost pracovat tvrdě po dobu 3-4 měsíců a vydělat si dobré peníze.

Obsah

Novoroční podnikání - 6 výhod

Existuje spousta výhod, tady je malá část z nich, která přijde na mysl:

 1. Doba rychlé návratnosti;
 2. Rychlý start;
 3. Pracujte pouze 3-4 měsíce ročně;
 4. Nejvíce impulzivní a vyčerpávající nákupy se uskutečňují v předvečer nového roku;
 5. Státní podniky a soukromé společnosti mají přidělené slušné rozpočty na pořádání a vedení svátků na Nový rok;
 6. Přijetí účasti v nabídkových řízeních (státní a polostátní organizace).

TOP-30 obchodní nápady pro Nový rok 2018

Obchodní myšlenka № 1. Balení sladkých a firemních dárků

Minimální investice - 150 000 rublů.

Vynikající obchod pro nový rok!

Podstatou podnikatelského nápadu je nákup sladkostí v malých velkoobchodních zásilkách, balení do speciálně vyráběných balíčků s novoročními motivy pro objednávku zákazníků nebo pro maloobchodní prodej. Z jednoduché sady obvyklých sladkostí s pomocí barevných balíčků a krabiček můžete udělat originální překvapení pro dospělé a děti. Význam takového projektu je dán popularitou a všestranností dárků z cukrářských výrobků pro Nový rok.

V předvečer svátků mnoho podniků, mateřských škol a škol získává sladké dary, takže byste se měli předem postarat o organizační aspekty:

 • vytvořit seznam a telefonní základnu budoucích zákazníků;
 • nabízet své služby potenciálním zákazníkům;
 • pronájem místa pro balení a skladování;
 • výběr a školení zaměstnanců;
 • zakoupit potřebné obaly.

Když přemýšlíte o všech podrobnostech a pečlivě zpracováváte cílové publikum, můžete získat dobrý zisk. Po balení může výnosnost každého hotového dárku zvýšit až na 200% nákladů na materiály a sladkosti. Vzhledem k vysoké konkurenci můžete vyniknout takto:

 • originální obaly (ty pouze papírové, ale i cínové a dokonce i dárkové koše);
 • překvapení v každém daru (desková hra, kupón jinde, hračka "sbírejte se");
 • Novoroční hračka;
 • a tak dále.

Obchodní myšlenka č. 2. Prodej zboží z webových stránek s jednou stránkou

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstatou myšlenky je hledání zboží, které lze zakoupit před novým rokem, a jejich realizace prostřednictvím stránek na jedné stránce (vstupní stránka).

Chcete-li to provést, musíte najít produkt, vytvořit stránku na jedné stránce, spustit reklamní a procesní zakázky. Je nutné se již nyní zabývat hledáním zboží. Tato firma se aktivně věnuje společnosti Roman Kolesnikov, je zde článek s rozhovorem na téma prodeje zboží z webových stránek s jednou stránkou. Prodává zboží po celý rok, a to nejen před novým rokem. Podstata je naprosto stejná!

Obchodní myšlenka č. 3. Psí tým pro majitele psů

Minimální investice - 100 000 rublů.

Idea pro ty, kteří mají psy!

Podstatou této myšlenky je uspořádat originální psí sáňkování po určité trase, procházet lesem nebo venkovem pro všechny hosty. A také je možné uspořádat tuto událost na místech hromadného sběru lidí na novoroční svátky (parky, ledové města, historická místa města atd.). Taková zábava na Silvestra bude populární pro své neštandardní a novinkou. Vzhledem k nízké konkurenci na trhu těchto služeb může být tento projekt slibný.

Většina uvedených minimálních investic půjde kupovat saně a speciální vybavení pro zvířata. Tato myšlenka je vhodná pro chovatele psů a majitelů velkých školky malamutů, husky nebo laiků. V opačném případě budou náklady na jejich pořízení přidány, což zvýší náklady několikrát. Ale abych byl upřímný, nestojí to za to, že si za tohle kupujete psy speciálně.

Hlavním problémem je správný výběr pracoviště, které zajistí tok zákazníků: venkovské domy a rekreační střediska, elitní osady, městské zábavní parky. V průměru jeden kruh 500 metrů může stát až 1000 rublů. Proto průměrný výlet 3 kilometry přinese asi 5000 rublů. Můžete nabídnout služby prostřednictvím sociálních sítí, vyjednávat se zaměstnanci venkovských hotelů a agentur o originálních dárcích.

Obchodní myšlenka č. 4. Prodej girland z Číny

Minimální výše investice - 100 000 rublů.

Podstatou myšlenky je hledání dodavatele kvalitních elektrických girland v Číně, organizace dodávek za účelem dalšího maloobchodního prodeje kupujícím v jejich městě. Novoroční svátky jsou nepředstavitelné bez barevných a světlých ozdob, původně vyzdobených výloh a oken domu. Proto jsou vždy oblíbené girlandy s ekonomickým a prakticky bezpečném světlem LED.

Většina renomovaných výrobců z Číny má zájem o nalezení potenciálních zprostředkovatelů pro prodej girland, a proto nabízí jedinečné podmínky pro výběr sortimentu a přepravu zboží. Chcete-li uspořádat takový projekt, budete potřebovat:

 • prostor pro ukládání věneček;
 • vyhledávání a uzavírání smluv s malými velkoobchodními odběrateli;
 • reklamy.

Girlandy můžete prodávat prostřednictvím internetového obchodu nebo pronajatého malého místa v rušném supermarketu, v blízkosti dětských obchodů nebo míst s velkým provozem. V závislosti na délce a složitosti produktu může být okraj 50-100%. Chcete-li přilákat kupující, postupujte podle nových originálních modelů, prodeje souvisejících výrobků a dekorací pro dům.

Podnikatelská myšlenka č. 5. Pronájem potrubí, snowboardů, sněžných skútrů a lyží

Minimální investice - 300 000 rublů.

Podstata projektu - nákup vybavení a vybavení pro zimní sporty, organizace místa placeného nájmu za účelem zisku. Jedná se o velmi aktuální činnost vzhledem k povětrnostním podmínkám v zimních měsících a velkému zájmu lidí z různých věkových skupin k aktivní rekreaci. V posledních několika letech se objevila velká činnost speciálně organizovaných základen pro lyžování a snowboarding, současné školy zimních sportů.

Pro realizaci projektu bude zapotřebí nákup zařízení, pro které bude vynaložena hlavní částka peněz. Proto je lépe koupit lyže, zimní kola nebo sněžné skútry v letních měsících, které nabízejí výrazné slevy. Pro úspěch události nebude méně důležité zvolit umístění položky:

 • příměstské základny a rekreační domy;
 • parků a rekreace.

Bude to trvat malý prostor pro vybavení a personál. Ziskovost těchto služeb závisí na úspěšném umístění, kvalitní reklamě a může činit 50%. V průměru pracuje pouze se sadou 5 párů lyží a snowboardů a může poskytnout měsíční příjem 70 000 rublů. Výměna administrátora může výrazně zvýšit zisky v novoročních svátcích.

Obchodní myšlenka č. 6. Firemní design kanceláří, výloh, veřejných center

Minimální investice - až 100 000 rublů.

Obecnou podstatou této myšlenky je vývoj a realizace jednotlivých uměleckých projektů pro zdobení obytných nebo kancelářských prostor v tématu nového roku. Takový projekt ideálně vyhovuje malým tvůrčím dílnám nebo individuálním dekoratérům, kteří chtějí zvýšit své příjmy během prázdnin v novém roce. Designové nápady získávají důležitost kvůli touze mnoha podnikatelů vystupovat proti konkurenčním podnikovým dekorům.

K provedení tohoto původního podnikatelského projektu budete potřebovat:

 • reklama v různých formách a formách (například stránka nebo skupina v sociální síti s příklady děl);
 • nákup potřebného materiálu pro vytvoření girland, výkresů a ozdob.

Hledání klientů může začít na podzim, zajistit se objednávky a připravit dekorativní prvky předem. Služby mohou být nabízeny majitelům venkovských domů, restauračních komplexů, oznamovat návrh hal v velkých a malých kancelářích. Ziskovost takového projektu závisí výhradně od schopnosti prodávat služby dekoratéra a rychlosti práce na konkrétní objednávce. Může se jednat o více než 100% času a materiálů.

Obchodní myšlenka č. 7. Prodej ohňostroje a ohňostroje

Přibližné množství investic - 100 000 rublů.

Projekt spočívá v malém velkoobchodním nákupu specializovaného pyrotechnického zboží a organizaci stacionárního místa pro jeho prodej drobným zákazníkům. Tyto výrobky jsou velmi populární v novoročních svátcích a umožňují vám získat značné zisky z jejich prodeje. V podmínkách hospodářské soutěže podnik přinese dobrý příjem s přiměřeným přístupem k tvorbě cen a sortimentů.

Aby se snížily náklady, je třeba nejprve věnovat pozornost organizaci procesu zadávání veřejných zakázek, která začíná v létě. Pro malé sezónní podnikání je lepší zaměřit se na nákup pyrotechnických výrobků ve třídě 1-3, které nevyžadují nákup zvláštní licence. Nejpopulárnější spotřebitelé obvykle používají ohňostroj v průměrné cenové kategorii a jsou snadno ovladatelní. Dobré nabídky najdete všichni od stejných dodavatelů z Číny.

Organizované místo pro prodej by mělo být vybráno v nákupních centrech, které řeší problémy s požární bezpečností a speciálními poplachy. Při novoročních svátcích může být denním prodejem nejméně 50 pyrotechnických výrobků. Pokud čistý zisk z každého z nich je 200 rublů, můžete mluvit o přijatelném příjmu za prosinec - až 300 000 rublů.

Obchodní myšlenka č. 8. Novoroční cukrářské výrobky

Minimální investice - 50 000 rublů.

Podstata myšlenky - otevření stacionárního místa pro prodej sladkých výrobků, originální pečivo s novými tématy, koláče a pečivo. Takový projekt je v poptávce po prázdninách, protože stále více zákazníků chce potěšit své příbuzné s chutnými novinkami, vyzdobit koláče a dorty jako dárek pro známé, příbuzné a kolegy.

Tuto myšlenku lze úspěšně realizovat dvěma způsoby:

 • výroba cukrovinek, přijímání a vydávání objednávek doma;
 • organizaci malého obchodního oddělení v oblasti průchodnosti potenciálních kupujících.

První možnost je optimální pro domácí kuchaře, který ví, jak pečeme krásné a chutné výrobky, zdobí je potřebné pro rekreační motiv. Hlavní cenou je převoditelná částka na nákup výrobků, která se po prodeji výrobku rychle vyplatí. Příplatek za slavnostní koláče a pečivo může dosáhnout 100%. Celková výše zisku závisí na nutnosti platit nájemné, náklady na dopravu a během prázdnin může dosáhnout více než 100 000 rublů. Možnost domů je ekonomičtější a může přinést dobrý příjem, a to zejména za nepřítomnosti najatých zaměstnanců.

Obchodní myšlenka číslo 9. Novoroční koše (šampaňské a sladkosti)

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstatou tohoto projektu je manuální výroba individuálních dárkových souprav pro zákazníka ve formě zdobeného koše. Takové výrobky jsou na silvestrovském veletrhu oblíbené a pro mnoho spotřebitelů řeší problém příjemného daru svým kolegům a blízkým, což pomáhá vytvářet náladu a sváteční doprovod doma. Význam podnikání je způsoben nízkou konkurencí v tomto odvětví a růstem poptávky po podobných výrobcích u spotřebitelů.

Získat dovednosti vytvářet takové koše procházet mistrovskými třídami nebo dokončovat designové kurzy. Chcete-li pracovat, potřebujete minimální sadu materiálů a maximální osobní čas. Služby můžete nabídnout:

 • Umístění reklam na internetu;
 • vyjednávání s obchodem s potravinami o implementaci;
 • pracovat s obchody s alkoholem, cukrovinkami nebo suvenýry.

Aby bylo možné získat více doporučení, je třeba, aby každý produkt zohledňoval přání a chuť zákazníka. Náklady na koš jsou zcela závislé na obsahu. Získejte z každého překvapení koše, 500-2000 rublů čistý zisk, můžete získat nový rok příjem nejméně 5.000 - 7000 rublů denně.

Obchodní myšlenka č. 10. Tvorba novoročních kytic sladkostí a čaje

Minimální investice - 5000 rublů.

Podstatou podnikatelského nápadu je výroba originálních kompozic sladkostí a dekorativních materiálů pro novoroční téma s následným prodejem zákazníkům. Novinkou v podobě vánočního věnce s umělými jehlami nebo miniaturním vánočním stromem zdobeným sladkostmi může být originální dárek kolegům v práci, blízkým lidem nebo překvapením dětí. Význam tohoto projektu je podmíněn touhou mnoha lidí prezentovat levné, ale zajímavé překvapení.

K realizaci této myšlenky nevyžadují velké peněžní investice. Musíte si koupit určitý počet čokolád, originální čaj, speciální materiály pro scrapbooking a dekor, které se vyplácejí hned po realizaci sladkých dárků. Můžete se naučit, jak vytvořit takové neštandardní sladké ozdoby na speciálních kurzech nebo video lekcích.

Nabídněte své služby lépe:

 • Umístění reklam na stránkách;
 • vytvoření vlastní prodejní skupiny;
 • prostřednictvím spolupráce se zaměstnanci obchodů se suvenýry, cukrárnami.

Cena takového "chutného" vánočního stromu čokolády může začít od 500 rublů. S ziskovostí nejméně 50% a pre-nový rok prodeje těchto produktů od 10 kusů za den, můžete vypočítat odhadovanou výši příjmu 2000-3000 rublů.

Obchodní myšlenka № 11. Novoroční kytice z ovoce na základě zeleniny

Minimální investice - 5000 rublů.

Podstatou projektu je výroba nestandardních lahodných kytic ovoce zdobených v novoročním tématu. Takové originální a užitečné dezerty dokonale zdobí stůl pro nový rok s rodinou nebo kolegy, bude to opravdový dárek pro ranní představení dětí. Když podnikání prodáváte ovoce, můžete získat během přípravy nového roku dobrý příjem.

K realizaci tohoto projektu budete muset absolvovat předběžnou přípravu v kurzech carvingu a zakoupit malou sadu speciálních nástrojů pro řezání. Po rozvinutí několika variant takových lahodných produktů můžete nabídnout své služby:

 • majitelé kaváren a restaurací, pořádání novoročních firemních večírků;
 • Soukromým klientům pro rodinnou slavnostní večeři;
 • podnikatelé, kteří chtějí blahopřát svému týmu na netradičním základě.

Krásné kytice ovoce a čokolády v podobě vánočních stromků, košů nebo věneček jsou velmi žádané v cenovém rozpětí od 1500 do 4500 rublů. Jeden vyškolený zaměstnanec produkuje 3-4 podobné produkty. S přírůstkem 100% denního zisku na Nový rok mohou být 5000 rublů.

Obchodní myšlenka № 12. Prodej teplých nápojů v místech národních procházek

Minimální investice - 20 000 rublů.

Podstatou podnikatelského projektu je uspořádání mobilní prodejny, která nabídne horké nealkoholické nápoje všem návštěvníkům během silvestrovských slavností. Velmi oblíbené jsou malé stany nebo dodávky nabízející voňavou kávu, několik druhů čaje v krásném pohodlném kontejneru a jednoduché hotové občerstvení. Takové podnikání bude relevantní během novoročních svátků a slavností na veletrzích.

Pro realizaci projektu bude zapotřebí pronájem kompaktního vozu s plně připraveným vybavením. Je třeba dbát na to, aby bylo možné najít místo budoucího prodeje předem. Nejoblíbenější bude:

 • městské oblasti, kde jsou instalovány slavnostní vánoční stromky;
 • Parky a náměstí se zimní zábavou;
 • Vánoční trhy a označuje.

Novým typem takového podnikání je prodej nápojů ze speciálního přenosného batohu přímo na trati, což vyžaduje minimální náklady.

Část nákladů musí být investována do slavnostní výzdoby místa obchodu s cílem přilákat zákazníky se speciální atmosférou. Vzhledem k nízké ceně jednoho sklenice s připraveným nápojem můžete mluvit o denním obratu až 30 000 rublů ve dnech novoročních událostí.

Obchodní myšlenka № 13. Výroba oděvů a doplňků s novoročním tématem

Minimální investice - 5000 rublů.

Podstatou myšlenky je vytvořit šaty nebo teplé doplňky pomocí šití nebo pletení, které nabízejí zákazníkům krásné a útulné výrobky vyrobené z příze nebo látky. Nový rok dobrý dárek pro blízké může být čepice, šály nebo rukavice zdobené vzorem sněhové vločky, vánoční stromky a veselé kresby na téma dovolenou. Mezi mladými lidmi získávají popularitu valenky s tematikou výšivkou, a v současné době má žena v domácnosti praktické držáky a zástěry.

Pro realizaci projektu je zapotřebí malého množství improvizovaných materiálů a inzerce jejich produktů. Dodatečné příjmy lze získat z dodání jejich čepic nebo rukavic do obchodů ručně vyráběných nebo suvenýrů, které se účastní slavnostních veletrhů.

Velitelé se musí předem připravit na novoroční svátky, aby ve dnech vzrušení měli zboží k prodeji. Cena nabízených produktů se skládá z použitých materiálů a pracovní doby, která dosahuje 100% nákladů na vlákno nebo tkaninu. Nabízející rukavice v hodnotě 500 rublů za pár, můžete mluvit o čistém příjmu 250 rublů z jediného páru. Počet prodejů závisí na originalitě novoročních věcí a na propagaci jejich služeb.

Obchodní myšlenka № 14. Novoroční dárkový obchod a příslušenství

Minimální investice - 100 000 rublů.

Podstatou podnikatelského záměru je otevření obchodu, který nabízí širokou škálu zboží a příslušenství související s novým tématem. V předvečer Nového roku je velká část obyvatel šťastná, že jde o kempování na nové hračky, suvenýry a dary. Význam tohoto projektu je dán velikou poptávkou po těchto výrobcích určených k dekoraci a dekoraci domu.

Projekt můžete realizovat dvěma způsoby:

 • internetový obchod nabízející dodávku na jakékoli vhodné místo;
 • standardní prodejní oddělení ve velkém supermarketu nebo na trhu.

Její sortiment by měl být vypracován s přihlédnutím k chuti a přáním zákazníků. Může obsahovat umělé vánoční stromky a veškeré dekorace pro ně, suvenýry, nádobí a stolní dekor v slavnostním tématu. Potřebné zboží lze zakoupit předem na velkoobchodních základnách nebo čínských továrnách podobných výrobků. Hlavní část nákladů stojí nájemné v místě obchodu a jeho vybavení, mzda prodávajícího a nákup pozemků k prodeji. Obchodní marže pro většinu novoročních produktů dosahuje 100%, proto se takový projekt může stát ziskovým a ziskovým.

Podnikatelská myšlenka č. 15. Novoroční fotograf

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstata myšlenky - pronájmem místnosti, uspořádáním pod fotografickým ateliérem a zdobením novoroční výzdobou za účelem uspořádání tematických fotografií různých typů. Stále populárnější jsou rodinné nebo dětské inscenované fotografie, které se vyrábějí profesionálně. Některé firmy si tuto službu objednají, aby zaměstnanci podpořili firemní kulturu nebo vytvořili reklamní kalendář společnosti.

Pro organizaci projektu je nutné předem pronajmout obydlí nebo speciálně vybavený pokoj, zakoupit si nebo vytvořit originální dekorace s novoroční akcenty. Nešetřete na inzerci svých služeb, které můžete umístit na internet, rozdávat letáky poblíž zábavních nebo nákupních center.

Dodatečným příjmem mohou být speciální fotoknihy, které jsou vyrobeny z přijatých fotografií. Jedná se o vynikající dárek pro příbuzné a památný suvenýr s krásným designem.

Náklady na novoroční fotografické zasedání začínají od 700 rublů za hodinu. Strávit 8 takových akcí denně, můžete mluvit o minimálním zisku během prázdnin ve výši 5000-6000 rublů za den.

Obchodní idea č. 16. Santa Claus a Snow Maiden na domě

Minimální investice - 15 000 rublů.

Podstatou této myšlenky je poskytnout kostýmní služby, které zajistí slavnostní novoroční přání doma nebo v kanceláři zákazníka. Jednoduchá a zajímavá forma zábavy a představení dárku pro dítě má stabilní popularitu během prázdnin a zimních prázdnin.

Organizace bude muset pouze zakoupit barevné kostýmy a napsat skript pro neštandardní blahopřání. Po dobu trvání práce není nutno pronajmout kancelář. Významný čas, který stojí za to, abyste si dali vlastní propagaci. Chcete-li to provést, použijte příspěvky v sociálních sítích, reklamách a letácích. Začátek aktivity by měl být dlouho před novým rokem, aby byla zajištěna zákaznická základna pro všechny svátky.

Zvýšit zisky a učinit myšlenku na výhru na pozadí velké konkurence může být na úkor:

 • zajímavý nestandardní program;
 • pozorný postoj vůči zákazníkům;
 • pracovat se všemi členy rodiny.

Minimální náklady na takovou návštěvu pohádkových hrdinů v párech do domu začínají od 1000 rublů v závislosti na regionu a zábavním programu. S vlastním autem můžete provádět nejméně 10 objednávek denně a ušetřit na přepravních nákladech. Kreativní a odpovědný přístup k každé návštěvě, vytváření slavnostní nálady pomůže najít více zákazníků díky doporučení spokojených zákazníků.

Obchodní myšlenka № 17. Prodej živých stromů

Minimální investice - ze 100 000 rublů.

Podstata myšlenky - velkoobchodní nákup živých stromů v lesnictví, organizace zvláštního obchodního místa a prodej stromů v období před dovolenou. Už máme podrobný článek o prodeji vánočních stromků na Nový rok. Přes širokou škálu umělých přírodních vánočních stromů s vůní borových jehel jsou velkým požadavkem jako hlavním atributem nového roku. Význam takového projektu je možný i při vysoké konkurenci za podmínek správné volby cenového rozpětí.

Začněte přípravou na implementační proces by měl být dlouho před Novým rokem a zvolit si optimální farmu nabízející kvalitní a levnou zelenou stravu. Hlavní etapy organizace tohoto nového roku:

 • přijímat dokumentaci k obchodu a pronájmu místa;
 • zajistit bod pro provedení v souladu s právními předpisy;
 • uzavřít předběžnou dohodu s leshoz.

Důraz je kladen na výběr stromů s cílem nabídnout svým zákazníkům kvalitní produkt. V průběhu Silvestra může úroveň obchodní marže dosáhnout více než 100%. Analýza těchto projektů naznačuje minimální čistý zisk více než 120 000 rublů za několik týdnů aktivního prodeje před novým rokem.

Obchodní myšlenka № 18. Prodej umělých vánočních stromků

Minimální investice - až 100 000 rublů.

Podstatou tohoto projektu je velkoobchodní nákup umělých vánočních stromků pro jejich následný prodej zákazníkům v maloobchodě. Taková podnikání může být ideální volbou pro začátečníky. Velká poptávka po krásných a nenahraditelných atributech oblíbené dovolené z něj dělá zisk i při dostatečně vysoké konkurenci na trhu.

Nákup zboží se nejlépe provádí dlouho před začátkem sezóny nebo na konci předchozího období. To pomůže získat cenné kopie za nejnižší cenu, zejména za jejich skladování, bez zvláštních podmínek a velkého prostoru. Dobrý sortiment nabízejí výrobci Číny, kteří navíc dodávají pomoc.

Můžete nabídnout zboží prostřednictvím internetového obchodu nebo organizovat plnohodnotné obchodní místo v supermarketech, poblíž zastávek a dětských zařízení za období novoročních svátků. Umělé vánoční stromky mohou být nabídnuty k realizaci v obchodech s hračkami, dárek pro určité procento, a zajišťuje pro vašeho domova či kanceláře k zákazníkovi.

Optimální úroveň marží se považuje za 25-75%. Při počátečních nákladech nejjednodušších kopií 60 rublů může být odhadovaný zisk 180 000 rublů, což je skutečný výsledek za dva týdny práce.

Obchodní myšlenka № 19. Prodej novoročních hraček

Minimální investice - ze 100 000 rublů.

Podstatou takového projektu je velkoobchodní nákup originálních vánočních hraček na bázi nebo od dodavatelů s cílem jejich maloobchodního prodeje zákazníkům. Tento produkt je před náročnými prázdninami velice žádaným a je nedílnou součástí výzdoby. Kromě zdobení domu mohou být produkty nabízeny majitelům kaváren, zábavních zařízení nebo rozvoji dětských center.

Velkoobchodní prodej vánočních ozdob se provádí od začátku září, což vám umožní vybrat levné a vysoce kvalitní exempláře. Nejlevnější hračky jsou čínského původu a nejlepší výrobky najdete u domácích výrobců.

Pro realizaci projektu v Silvestra byste měli:

 • pronajmout oddělení nebo několik metrů komerčního prostoru na místě s dobrým provozem;
 • Uspořádejte rozložení jednoduchým regálem;
 • najít zaměstnance.

Vzhledem k vysoké konkurenci v tomto odvětví prodeje je možné nabídnout exkluzivní ruční výrobky, jedlé překvapení, ziskové akcie zákazníkům. Obchodní marže mohou činit až 100%, což umožní získat dobrý zisk za 2-3 týdny prodeje.

Podnikatelská myšlenka № 20. Novoroční dárky: pohlednice, svíčky, hračky, šampaňské

Minimální investice - až 100 000 rublů.

Podstatou podnikatelského projektu je výroba originálních i nestandardních výrobků, vánoční ozdoby a slavnostní dekorace pro prodej zainteresovaných zákazníků. Ruční výrobky vyrobené v ruce jsou velmi oblíbené jako dárky pro přátele nebo kolegy, stejně jako domácí zdobení. Význam projektu závisí na kombinaci dostupných cen a praktickosti takového produktu.

Ekonomická verze projektu spočívá v tom, že otevře internetový obchod nebo přenese své výrobky za účelem prodeje určitého procenta prodejen hraček a suvenýrů. To je nejlepší možnost pro majitele, kteří nemají obchodní dovednosti a chtějí být zapojeni pouze do tvůrčího procesu. Její výrobky by měly být vyrobeny předem, aby byly v novém svátku příjemné.

Většina nákladů půjde na nákup materiálu pro ruční výrobu a pronájem místa obchodu. Prodejní náklady musí zahrnovat výrobní náklady na komponenty, platbu za vynaloženou práci umělce. Dobrý finanční efekt se bude účastnit před novoročním veletrhem nebo prodejem dovolené.

Obchodní myšlenka № 21. Prodej a pronájem novoročních kostýmů

Minimální investice - až 100 000 rublů.

Podstatou podnikatelského nápadu je nákup různých kostýmů, příslušenství a šperků pro ně s následnou nabídkou pronájmu a prodeje pro zábavu. Novoroční svátky jsou poznamenány velikou touhou dospělých a dětí, aby se ponořily do pohádky a snažily se o roli oblíbeného charakteru. Skutečný takový projekt vede k nárůstu popularity tematických firemních večírků, novoročních večírků a slavnostních fotografických zasedání.

Pro organizaci a realizaci projektu byste se měli starat o nákup různých kostýmů v předstihu, které lze podmíněně rozdělit do kategorií:

 • děti do 3 let;
 • děti do 10 let;
 • mládeže a dospělých.

Nejoblíbenější kostýmy jsou populární postavy, takže předběžná studie preferencí a zájmů každé cenové kategorie může poskytnout dobrý výsledek a výrazně zvýšit zisky. Všechny produkty by měly být rozděleny na prodej a pronájem. Náklady na jeho pronájem by měly zahrnovat následné zpracování v čistírně a cenu případných oprav. Nabídněte, aby se vaše zboží nacházelo v pronajatém oddělení nákupního centra na trhu. Výše zisku závisí na výši dodatečného poplatku, který se doporučuje na úrovni až 100% u obleků a více než 100% u šperků.

Podnikatelská myšlenka č. 22. Organizace novoročních dětských svátků

Minimální investice - 100 000 rublů.

Podstatou takového projektu je nákup nebo pronájem speciálních obleků, vybavení a pořádání slavnostních akcí pro děti v prostorách zákazníka. Silvestrovské prázdniny výrazně zvyšují poptávku po takových matinecích a tématických svátcích. Konkurenceschopný tento podnikatelský projekt vytváří nestandardní a zajímavý scénář, individuální přístup ke každému dítěti a přijatelnou cenu pro rodiče.

Nejlepší možností je uspořádání takových matinců na silnici. Jejich služby mohou být nabízeny vzdělávacím institucím, mateřským školám, nákupním centrám. Dobrý příjem lze získat ze spolupráce s kavárnami a restauracemi, který aktivně zavádí praxi slavnostních akcí pro děti. Pro produkci v terénu budete muset investovat do kostýmů a vybavení, psaní scénářů a nákladů na dopravu za účelem přesunu do pracoviště.

Při průměrné ceně matinee na 300 rublů a počtu dětí 20 osob může jedna hodina dovolené přinést příjmy ve výši 6000 rublů. Po odečtení nákladů na uspořádání a pronájmu místnosti lze předpokládat, že během 4-5 dnů za den můžete získat minimální čistý příjem více než 250 000 rublů na dovolenou.

Podnikatelská myšlenka č. 23. Organizace firemních novoročních večírků pro firmy

Minimální investice - 50 000 rublů.

Podstatou tohoto projektu je organizace na klíč pro novoroční akce pro zaměstnance organizace zákazníků, která zahrnuje zábavní program. Vedoucí pracovníci společnosti stále častěji chtějí povzbuzovat své zaměstnance tím, že jim v kanceláři nebo v restauraci udělají zajímavý silvestrovský večer. Význam této myšlenky závisí na cenové politice a schopnosti nabízet originální dovolenou v přiměřené výši.

Realizace takového projektu nevyžaduje velké výdaje. Hlavními náklady jsou karnevalové kostýmy a nákup materiálů pro vytváření atributů. Pokud je to možné, vezměte si takové obleky k pronájmu, takže část výdajů je snížena na polovinu. Pracoviště jsou kavárny a restaurace, jejichž majitelé by měli nabízet své služby. A také si můžete pronajmout nějaký prostor pro události v určitých dnech.

Pro úspěch projektu byste měli hledat zákazníky předem nabídnutím videí nebo fotografií o vaší práci, vytvářením webových stránek nebo skupin v sociálních sítích. Spolupráce s určitou restaurací pomůže nabídnout bankety s organizací menu a programů. Zisk se bude lišit od počtu hostů a může činit až 20 000 rublů na jednu událost.

Podnikatelská myšlenka № 24. Silvestrovské taxi na autě

Minimální investice - 5 000 rublů.

Podstatou podnikatelského záměru je poskytnutí taxi služby na vašem vozidle v novoročních prázdninách, dodávka cestujících na slavnostní noci do místa určení. Mezi cestujícími je služba "střízlivého řidiče" stále více poptávaná, což je důležité na Silvestra a během prázdnin. Mnoho taxiových společností se nemůže pochlubit kvalitou svých řidičů, zaručit jejich čerstvý a povahový vzhled.

K organizaci takového projektu budete potřebovat osobní auto, spoustu volného času a malé investice do reklamy. Nabízejí své služby předem, šíří informace a telefony pro komunikaci v reklamách. V papírové podobě můžete tyto letáky umístit na místech s velkou průchodností, kde řidič plánuje pracovat na Silvestra: nakupování a zábavu.

Přes konkurenci cestující upřednostňují a vybírají:

 • pohodlné a čisté stroje bez zápachu nikotinu;
 • střízlivě zdvořilý řidič;
 • rychlé dodání stroje.

Průměrné náklady na cestu závisí na trase, na pracovišti a na novoročních svátcích se zvyšuje na 50%. Denní zisk proto může začít od 5000 rublů se správným studiem reklamy a poskytováním kvalitních služeb cestujícím.

Obchodní myšlenka číslo 25. Dopisy dětem od Santa Clausa

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstatou takového projektu je výroba jednotlivých pozdravů ve speciálních obálek pro děti. Tato služba získává oblibu v předvečer Silvestra mezi milujícími rodiči, kteří chtějí své děti překvapit originálními dary a překvapeními. Hospodářská soutěž v tomto odvětví je poměrně nízká kvůli neochotě mnoha podnikatelů zapojit se do takové tvrdé práce.

Chcete-li pracovat, potřebujete kvalitní tiskárnu s barevným potiskem a fantazií, která vám pomůže udělat krásné a barevné šablony, legrační gratulace pro děti různých věkových kategorií. Můžete nabízet své služby prostřednictvím sociálních sítí a zveřejňovat reklamy na fórech rodičů. Dobrý zisk lze získat ze spolupráce se zaměstnanci předškolních zařízení, hraček a suvenýrů. Taková doporučení mohou být zasílána doporučenou poštou, která spolupracuje se zákazníky z jakéhokoli města.

Při upravené výrobě může blahopřání získat cenu 15-20 rublů a cena realizace je nabízena ve 100 rublech. S opatrnou a pečlivou prací najít zákazníky, můžete získat zisk na dovolené ve výši 100 000 rublů.

Podnikatelská myšlenka № 26. Pronájem domu nebo bytu na dovolenou na Nový rok

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstatou podnikatelského záměru je organizovat proces hledání klientů a každodenní nabídku apartmánů, venkovských domů a chalup pro novoroční svátky. Tato služba se těší rostoucí popularitě mezi společnostmi různých věkových kategorií, kteří chtějí v určitém prostředí uskutečnit zábavnou událost.

Existují dva způsoby implementace této nestandardní myšlenky:

 • nabídnout k pronájmu rodinný majetek;
 • provádět zprostředkovatelské služby.

S bezplatným ubytováním nebo venkovskou chalupou získáte slušné příjmy z pronájmu na denní bázi firmám. Náklady na tyto služby během prázdnin se zvyšují 3-4 krát oproti obvyklé ceně. Hledání potenciálních zákazníků by mělo být od začátku prosince, v některých případech posílení předběžné transakce předem.

Může nabídnout služby prostřednictvím inzerátů na různých zdrojů, městské portály internetu, posílat letáky prostřednictvím taxikářů uvedení do jejich správních radách poblíž zastávky a obchodů s potravinami. Při nabízení zprostředkovatelských služeb můžete požádat o minimálně 20% každé transakce, která činí nejméně 1000 rublů.

Podnikatelská myšlenka č. 27. Dekorace budov osvětlením

Minimální investice - 5 000 rublů.

Podstatou projektu je poskytování služeb pro zdobení bytových a kancelářských budov pro novoroční svátky s pomocí girland a ozdob. Tato služba se každoročně stává stále oblíbenějším díky touze mnoha podnikatelů přitahovat pozornost k jejich podnikání s pomocí originality. Zájem prokazují i ​​majitelé venkovských domů, kteří chtějí pro své příbuzné vytvořit sváteční atmosféru.

K realizaci takového projektu je zapotřebí auto, malá sada nástrojů a partner, který pomáhá při práci. Nákup girland a příslušenství není zahrnut v ceně práce, ale je plně placen zákazníkem. Můžete mu doporučit jisté dodavatele a získat z transakce dobré procento.

Nabídněte své služby v předstihu a pracujte s následujícími kategoriemi:

 • zábavní zařízení, restaurace a kluby;
 • příměstské elitní osady;
 • kancelářské budovy a obchody.

Průměrná cena čisté práce na instalaci osvětlení a girlandy s ovladači a původní výkres je 12 000 rublů a zaujímá profesionál po dobu 3-4 hodin s minimálními finančními náklady. Vynaložením 3 takových objednávek každý den můžete snadno získat čistý zisk více než 200 000 rublů za pouhý týden.

Obchodní myšlenka č. 28. Psaní scénářů pro novoroční svátky

Předběžná investice - 10 000 rublů.

Podstatou takového podnikatelského projektu je návrh napsat originální scénář pro dětské strany, firemní večírky s novými tématy pro konkrétní úkoly a požadavky zákazníků. Tento nápad je optimální pro kreativní lidi, kteří chtějí získat peníze během prázdnin. Důležitost je dána zájmem malých firem v nestandardním uspořádání slavnostní události, touhou shromáždit kolektiv nebo poblahopřát zaměstnancům humor.

K realizaci projektu stačí umístit reklamy nebo navrhnout jednostránkový web, který bude poskytovat zpětnou vazbu budoucím zákazníkům. Dobrý ekonomický efekt může být zajištěn spoluprací s některými skupinami:

 • kolektivy, pořádání novoročních večírků a firemních večírků;
 • vedoucí podniků;
 • zábavné zařízení;
 • soukromých osob.

Minimální náklady na jednotlivé scénáře začínají od 1000 rublů a závisí na individuálních přáních zákazníků. Dodatečné příjmy mohou být dány psaním nestandardních gratulací, toastů a přání, krásných a humorných básní. Příjem závisí výhradně od efektivity a schopnosti inzerovat své služby.

Podnikatelská myšlenka č. 29. Pronájem umělých kožešin

Minimální investice - 10 000 rublů.

Podstatou projektu je nákup malých umělých vánočních stromků, doplňků a dekorací, zdobení stromů podle přání zákazníka, nabízení k pronájmu na novoroční svátky za určitou cenu. Mnozí úspěšní podnikatelé a soukromí chtějí umístit svůj dům nebo kancelář bez časového omezení, takže si rádi koupí plně zdobený strom, který se nesmí později odstranit nebo zlikvidovat.

K realizaci projektu budete muset zakoupit určitý počet umělých stromů a výzdobu pro ně. Chcete-li vypočítat přibližnou částku nákladů, musíte začít s aktivním vyhledáváním zákazníků dlouho před dovolenou a nabízet jejich služby:

 • různé podniky, malé kanceláře;
 • dětské instituce, rozvojová centra;
 • centra odpočinku a kosmetické salony.

Vyhledávání soukromých klientů lze provést umístěním reklam na internetové portály. Náklady na takovou službu by měly činit 50% celkových nákladů na její výrobu a měly by se pohybovat od 250 do několika tisíc rublů. Nabídnutím takového originálního produktu k pronájmu můžete obdržet roční příjem během prázdnin bez velkých obtíží.

Podnikatelská myšlenka č. 30. Služby kuchaře doma v novoročních svátcích

Minimální investice - 5 000 rublů.

Podstatou projektu je poskytování služeb pro přípravu složité slavnostní večeře nebo několika pokrmů v domě zákazníka. Takový zajímavý obchod může přinést dobrý příjmy talentovaným ženám v domácnosti, začínající kuchaři. V předvečer Nového roku si mnoho dobrých klientů přeje si objednat takovou službu, pozvat přátele nebo obchodní partnery na dovolenou doma. Stále více se tato služba využívá k organizaci svátku pro firemní novoročenky.

Pro realizaci tohoto projektu nejsou vyžadovány žádné zvláštní investice, s výjimkou vybavení a speciálního oblečení, jsou žádoucí osobní vozidla. Služby takového osobního kuchaře mohou zahrnovat:

 • odjezd klientovi doma do určité doby;
 • nákup produktů nezbytných pro silvestrovskou večeři;
 • příprava slavnostních jídel na žádost zákazníka;
 • pomoc při podávání a úklidu, která je k dispozici za příplatek.

Platba za služby kuchaře může záviset na složitosti nabídky, množství požadovaných služeb nebo počtu hostů na Silvestra. Dobrý kuchař může vydělat nejméně 5000 rublů za noc, zvýšení sazby dvakrát v předvečer dovolené, získání dodatečných příjmů z vaření řady pokrmů, které byste si mohli vzít.

Závěr

Nyní víte, jak vydělat peníze před novým rokem a jaký druh podnikání začít v zimě. Doufám, že výběr nápadů vám pomůže.

Pokud máte nápady, napište do komentářů! A také klást otázky!

Nezapomeňte si přečíst naši sekci - Nápady pro malé firmy.