Novoroční obchodní myšlenky

Ti, kdo mohou vydělat peníze, se mohou stát skutečným Klondike, dokonce i období, které jejich sousedé a přátelé uznávají za finančně nákladné a složité. Trochu fantazie - a Nový rok bude splácet mnohokrát náklady na nejluxusnější sváteční stůl. Hlavním úkolem je zhodnotit všechny možnosti a vyhlídky na získání finančních prostředků, využít dobře známé podnikatelské nápady pro nový rok nebo přijít s vámi.

Po "třináctém platu" a pojistném jsou lidé ochotni kupovat dary. Neočekávaná velká částka se stává základem pro skutečné záchvaty štědrosti. Ano, samotná atmosféra dovolené, doslova plná sněhových vloček ve vzduchu, podporuje krásné činy. Kromě toho je nový rok tradiční svátky. Jeho oslava je spojena s určitými zvyky a symboly, které jsou již dlouho znamením této oslavy. V důsledku toho ti, kteří by mohli využít příležitosti k jejich prosazení, dostanou pro své úsilí významné finanční preference.

Prodej vánočních stromků a smrku

Poslední dva týdny před příchodem svátku značný obchod přináší v obchodě hlavní stromy nadcházejícího triumfu - stromů nebo borovic. Jedná se o velmi krátkodobé podnikání, ale je zaručeno, že bude poptávka. Nicméně, přemýšlet o jeho vedení by mělo začít v předstihu - se svolením otevřít trh s vánočními stromy. V tomto případě jsou dokumenty pro obchodování předkládány oddělením spotřebitelského trhu a služeb, které nutně existují v jakékoli místní správě.

Při registraci dokumentace informuje nově ohlášený PI nebo PBOYUL orgánům města nebo sídelním úřadům o činnosti v oblasti maloobchodu s květinami a jinými rostlinami, semeny a hnojivy. Kód OKVED této aktivity je 52.48.32.

Po přijetí OKVED se nový zástupce podniku automaticky stává vlastníkem kupónu pro obchodování s živými vánočními stromy. Může být také pozván, aby zvážil místa, která již byla definována místními úřady, kde se plánuje umístění vánočních bazarů. Jsou na tradičních místech nebo se nacházejí v místech, která jsou definována městským programem.

Při předložení podrobných odůvodnění může být zváženo místo, které podnik zvolil pro podnikání. Taková příležitost je vhodná pro začátečníky. Konec konců vám dovolí opustit soupeření o místo na známém a dlouhodobém místě s těmi, kteří obchodují s ním každoročně.

Dále je třeba najít oficiálním dodavatelem zelené krásy. Může to být:

 • hospodářství;
 • lesnictví;
 • velkoobchodních prodejních středisek.

Volba se liší podle očekávaného objemu šarže.

Lesnichestva obvykle nabízejí spoustu stromů, které zahrnují minimálně 100 stromů. Vezmou 50% nákladů strany jako zálohu. Plánování nákupu malé dávky je snadnější použít na farmu. Nevýhodou této možnosti je častá poptávka okamžitě koupit pozemek zcela.

Ve velkoobchodních střediscích budete muset ihned uhradit plné náklady na zakoupené pozemky. Současně se bude sotva lišit od finálního maloobchodu. Velkoobchodníci se však plně zabývají hledáním dodavatele, dokumentací o zboží a jeho dodáním.

Další výhodou velkoobchodníků je možnost nákupu dánské jedle a borovice. Je velmi obtížné zajistit takovou dodávku PIU nebo PBOYUL a cena každého metru cizího stromu je přibližně desetkrát vyšší než cena domácího. To zvyšuje riziko neúspěšného prodeje, ale také zvyšuje zisk v případě úspěchu. Náklady na vánoční strom ze sousedního lesa začínají od 300 rublů na metr, "cizinec" stojí kupujícího ze 4 tisíc rublů na metr.

Jak dát lidem radost a zachytit novoroční zážitky navždy? Podnikatelský plán pro fotografické studio.

Salon svatebních šatů jako zisková investice peněz. Klikněte zde pro podrobnosti.

Chcete-li vytvořit trh s vánočními stromy, musíte vytvořit oplocenou oblast se znaménkem. V každé takové zásuvce musí existovat hasicí přístroj a kniha recenzí. Také dnes je obchod s auty vydaný zvláštním povolením povolen v místní správě.

Ziskovost podnikání na vánočních stromech přímo závisí na kompetentně zvoleném místě obchodu.

Odjezd do domu Santa Claus

Minimální herecké dovednosti mohou být vynikajícím způsobem, jak poskytnout jinou možnost pro lukrativní dovolenou. Cena jednoho volání Santa Clausem do domu činí nejméně 1000 rublů za návštěvu. Tato práce je delší než prodej vánočních stromků. Sezóna díla Santa Clausa začíná v polovině prosince a končí v posledních dnech školních zimních prázdnin.

K tomu, aby se stal Santa Clausem, stačí koupit vhodný novoroční kostým a věnovat pozornost oznámení o službách zaměstnanosti. V ideálním případě, pokud žadatel o roli Santa Claus má divadelní vzdělání, ale ve většině případů, můžete začít takové zaměstnání prostě tím, že předloží cestovní pas a další doklady prokazující vaši totožnost.

Ochota poskytnout své vlastní skript. Při jeho nepřítomnosti je připravená šablona často poskytována samotnou agenturou.

Alternativními možnostmi může být jednoduchá práce na vlastním riziku. Příliv těch, kteří si v těchto týdnech přejí, čeká každý kandidát na roli hlavního symbolu oslavy. V této situaci však nebude zaručena bezpečnost nově narozeného zimního průvodce.

Úplně opačné může být rozhodnutí organizovat vaše malé podnikání nebo se stát individuálním podnikatelem nabízejícím takové služby. Není vhodné ho založit za tak krátkou dobu. V tomto případě je vhodnější vytvořit agenturu pro poskytování zábavních služeb, která bude zahrnovat specialisty, kteří jsou stejně připraveni pracovat jako otec Frost, klaun na dětské oslavě, animátor nebo přední společnost.

V situaci, kdy jsou brány v úvahu pouze zisky z práce Příčiny mrazu, mohou zaměstnanci agentury očekávat, že zaplatí až 50% nákladů na jednotlivé hovory. V této sezóně se za nejnižší ceny pohybuje od 1000 do 2500 rublů. Zaměstnanci jsou pozváni jak na dětské svátky doma nebo ve vzdělávacích institucích, tak na "dospělé" firemní strany.

Finanční bonusy těch, kteří pomáhají organizovat dovolenou

Oslavy od 31. prosince do 1. ledna je těžké si představit bez karnevalových kostýmů, obchodních suvenýrů, řemesel vyrobených vlastním rukama. To poskytuje stabilní a garantovaný zisk pro ty, kteří mají dobré schopnosti šití, vyšívat, plenit, vytvářet s vlastními rukama dárky - ručně vyrobené.

Za účelem podnikání ve většině případů nejsou vyžadovány žádné zvláštní dokumenty. Velitel také nemusí hledat specializované osobní obchodní platformy. Nabízejí zboží v rámci veletrhů a prodejů na dovolenou, jejichž podnosy zajišťují zástupci specializovaných služeb a oddělení obchodu místních úřadů. Ještě atraktivnější je používání internetu k prodeji. Mnoho autorů unikátních výtvorů pro novoroční svátky je úspěšně realizuje prostřednictvím účtů a profilových komunit v sociálních sítích.

Často, pro tvorbu suvenýrů, karet, dětských a dospělých novoročních kostýmů s vlastními rukama, materiál, který je v domácí dílně. V tomto případě může být považován za podnik v novém roce bez investic.

Taxi pro Nový rok

V poslední Silvestra všichni jsou v spěchu. To se stane skvělým obchodním nápadem pro Nový rok, aby si na oslavě vydělali peníze navíc, protože prostě pomáhají těm, kteří se chtějí dostat z jednoho místa města do druhého. V této situaci se můžete stát taxikářem, pracujete pro sebe nebo dočasně vstoupíte do stavu taxislužby.

V první situaci je zapotřebí patent pro výkon individuálního podnikání. Takové dokumenty se vydávají krátce po poskytnutí potřebného balíčku dokumentů a zaplacení státních povinností. V současné době je to 2000 rublů. Vzhledem k nákladům na cestu, dohodnutou dohodou, může být tato částka "odrazena" během několika hodin. Je pravda, že nevýhodou je potřeba povinné instalace pokladny, jeho cena je nejméně 20 tisíc rublů. Všechna vozidla, která provádějí přepravu, musí být vybavena také speciálními znaky.

Během novoročních svátků jsou v personálech vyžadovány specializované taxi-parky. Zde můžete získat práci na vozidle, které vám poskytne park nebo vaše auto vybavené speciálním zařízením pro příjem objednávek a rádiovým majákem pro úspěšnou práci s parkem i zákazníky. Příjem řidiče v tomto případě je stanoven ve smlouvě o spolupráci.

Další obchodní nápady pro Nový rok v kostce

Pronájem saní, bruslí a lyží

Ve velkých parcích dnes existují specializované půjčovny, kde si na chvíli můžete dát sáňky, brusle nebo lyže. Ale na těch místech, kde neexistují vyba- vené lokality, lze takové podnikání organizovat nezávisle. Jednoduše si půjčte na chvíli, kteří si přejí "své" vybavení pro zimní rekreaci.

K provedení takové práce bude zapotřebí registrace IP nebo PBOYUL, ale je možné získat zbytečné peníze na kapesní výdaje bez zbytečných problémů s prováděním dokumentů.

Jak získat dekorovaný vánoční strom s rušným obchodním zástupcem?

V novém roce mohou sociální sítě nabídnout své služby pro návrh domu na dovolenou. Mnoho rušných mistrů bude nutně věnovat pozornost návrhům na oblékání vánočního stromku za minimální odměnu.

Taxi jako způsob života. Naučte se, jak otevřít svou službu rozesílání a vydělat peníze z toho: obchodní plán taxi.

Sport vstoupil do našich životů pevně, takže fitness klub bude skvělou volbou pro zahájení vašeho podnikání. Přečtěte si podrobnosti od nás.

Společník pro Nový rok

Dvacáté první století se nazývá věk jednotlivců. Ale dokonce obtěžují workaholics, kteří raději nebudou trávit svůj volný čas na rodinných povinnostech, chtějí setkat s novým rokem společně. V posledních letech rozvíjí společnost sociální sítě nové obchodní partnery - profesionální partnery, kteří jsou připraveni příjemně a krásně se potýkat s bitvami nového roku.

Profesionální průvodce

Další možností podnikání na Silvestra je podnikání profesionálního průvodce. Často se chci setkat s novým rokem se svými přáteli, ale jít spát ve vlastní posteli. Za malou finanční odměnu můžete vždy najít satelit, který vám pomůže oslovit váš domov.

Vytvoření oslavy nového roku

Není třeba se registrovat jako obchodní firma nebo obchodní firma a osoby, které vlastní slovo. Ve dnech mateřské a školní matinees, firemních večírků je vývoj scénářů pro takové oslavy populární. Ve většině případů se taková práce hradí na základě dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Schopnost vytvářet krásné scénáře je připravena přinést zisk z 1000 rublů na jednu produkci.

10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018 - jak vydělat peníze na novoroční svátky


Nový rok - je to báječný čas, kdy dospělí a děti chtějí pohádky. Avšak dospělí jsou poněkud obtížnější, protože to vyžaduje finanční investice. Pravděpodobně většina z nás má otázku, jak vydělat peníze na nové svátky. Za tímto účelem jsme přiděleni dalšímu zaměstnání nebo práci na částečný úvazek. A proč neorganizovat svůj mini obchod na novoročních svátcích.

10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018

Balení sladkých a firemních dárků


Nový rok očekávají nejen děti, ale i dospělí, ačkoli tito lidé nevěří v pohádku, ale jsou připraveni vynaložit nějaké peníze, aby jí poskytli. Je čas nejen získat dary, ale také vydělat si vynikající peníze. Jednou z takových nápadů pro podnikání v novoročních svátcích je balení a prodej novoročních dárků. Tento produkt je stejně dobře prohlášen jak dětmi, tak i dospělými.

Prodej girland z Číny


Novoroční a vánoční prázdniny nejsou představitelné bez věnce, dokonce i nejmenšího na vánočním stromku. Dnes, v naší zemi, dědíme módu zdobit stromy na ulici, fasády domů. Každý člověk se v tomto okamžiku chce cítit v pohádce a vystupovat na pozadí ostatních. V tomto případě si můžete vydělat skvělé peníze na novoroční svátky za prodej girland. Za prvé, měli byste najít dobrého prodejce z Číny, který by dodával kvalitní a levné věnce.

Pronájem sněžných skútrů, lyží atd.


Pokud žijete v oblasti lyžařského střediska nebo plánujete strávit dlouhou dobu v zimní sezóně, tak proč nezačnete vyrazit na Silvestr. Vynikajícím a nákladným nápadem bude organizování centra pro pronájem vybavení a vybavení. Nemějte strach, že nemůžete soutěžit s většinou rekreačních center. Tam bylo téměř celé zařízení koupeno zpět v sovětských dobách. Kvalitu takového zimního inventáře nelze vzít v úvahu. To může být stejně jednoduché jako lyžování a různé snowboardy, zimní kola to. Hlavním úkolem je mít k dispozici sousední základnu pro sestup.

Registrace kanceláří, výloh, nákupních center


Pro kreativní jednotlivce, individuální malé ateliéry, vynikající myšlenkou na výdělek budou individuální výzdoba vitríny, kanceláře pro novoroční témata, zejména proto, že se jedná o podnik s minimálními investicemi. Nyní mnoho podnikatelů a maloobchodních prodejen, kteří se chtějí vymanit v silvestrovském ruchu uprostřed blikání žárovek a lístků.

Prodej ohňostrojů a pyrotechniky


Jaký Silvestr bez ohňostroje? A pokud nebudete bezmocně utrácet peníze a organizovat malý obchodní bod pro obchod s ohňostrojem, můžete získat dobrý zisk a nemusíte hádat o tom, jak vydělat peníze na novoroční prázdniny.

Výroba cukrářských výrobků s novoročním tématem


Pokud jste dobří při pečení, otevřete své podnikání s minimálními investicemi, protože proč ne vydělávat peníze na nový rok pečení. Stačí otevřít svůj stacionární bod pro prodej pekařského zboží s novými tématy. Nejsou to jen koláče, ale také různé perníky, dorty, koláče a podobně.

Dříve jsme uvažovali:

Prodej umělých vánočních stromků


Ceny živých vánočních stromků rostou každý rok. K dnešnímu dni cena živého vánočního stromu a před novoročním svátkem není mnohem nižší než cena umělého. Jen strom, který má růst, by měl být nejméně 5-7 let, nemluvě o škodách na životním prostředí. Nákup umělého vánočního stromku je tedy nejen výhodným nákupem, který vás potěší několik let, ale i zachováním přírody. Obchod s umělými vánoční stromky před novým rokem může přinést dobrý příjem jako podnikání v novoročních svátcích.

Dopisy dětem od Santa Clause


Mnoho z nás psalo dopisy otci Frostovi jako dítě a většina z nich chtěla odpověď. K dnešnímu dni je to vynikající obchodní projekt s minimální konkurencí, jehož podstatou je blahopřát dítě k Santa Clausovi.

Pronájem a prodej kostýmů pro Nový rok


Pronájem a prodej novoročních kostýmů je podnikání na novoroční svátky, které mohou přinést zisk až 200% s minimální konkurencí nebo úplnou nepřítomností. Za prvé, je třeba definovat, s jakými kategoriemi nejpříznivěji pracovat:

 • děti do 3 let;
 • děti do 10 let;
 • dospívající a dospělí.
Chcete-li to udělat, musíte provést výzkum ve vaší vesnici. Může to být jednoduchý průzkum lidí na ulicích, studie místních tematických fór. Na internetu věnujte zvláštní pozornost tomu, co nejvíce hledají obleky.

Taxi služby pro novoroční dovolenou na vašem voze


Mnozí obeznámeni s touto situací, kdy na firemní večírek Nový rok, slavnostní večer, nelze objednat taxi, protože všechna auta jsou obsazeny. Takže proč neorganizovat firmu na Silvestra s minimálními investicemi, zejména pokud máte vlastní auto a volný čas.

15 neobvyklých novoročních podnikatelských nápadů

Novoroční svátky voní nejen mandarínky, ale také peníze. V tomto článku jsme se nejprve snažili shromáždit pro vás všechny ty neobvyklé vánoční nápady zisk a úmyslně opuštěný ty nejvíce banální jako Santa Claus na zakázku a pokusili vybrat zajímavější - jako ledových barů, čokoládové nákladních automobilů a odpůrců klubu Nového roku.

Klub oponentů nového roku

Ne každý má rád Nový rok. Lidé, kteří se třásli vzteklinou při pohledu na vousy Santa Clause, žijí ve velké rozmanitosti. "Klub oponentů nového roku" je skvělou příležitostí bojkotovat nenávistnou dovolenou ve společnosti stejnojmenných lidí. Možnosti pro postup je mnoho, od parodie klubu Anonymních alkoholiků - sedí v kruhu a příběhy nenávistí k Nový rok dovolenou a kolektivní destrukci atributů, které končí ignorovat zvonkohra Coworking.

Čokoládový vůz

Myšlenka vánočního kamionu "přinášející štěstí" může být vypůjčena nejen od Coca-Cola, ale také od známé značky čokolády Cadbury. Tento nákladní vůz nazvaný Vánoční jeskyně Cadbury se v prosinci 2015 vydal po Británii a potěšil děti po celé zemi. Uvnitř je skutečně sladký ráj čokolády a sladkostí, ze kterých tvůrci dokázali vyrobit i krb a nábytek.

Novoroční trishaws

Daleko ne všude Nový rok je nezbytně snowdrifts, zimní stadion a modelování sněhuláka. Za taková místa bude zajímavým nápadem novoroční trishaws, zdobené novými motivy. Řidič pedikábu se obvykle obléká Santa Claus nebo Santa, bere více než obyčejný taxikář pro služby, ale nepospíší, směje se a veselí cestující.

Ledový bar a restaurace

Ice bar - myšlenka není zdaleka nová, ale evokuje neustálé nadšení návštěvníků. Stěny, bar, podlahy a dokonce i ledové pokrmy. Když se dostanete na takové místo, není těžké zapomenout, že musíte udělat nějaký jiný řád. Proto mnoho institucí pro ledu může účtovat pouze poplatek za vstup, včetně nákladů na nápoj "sagrevu". Nejvíce obeznámeni s ledovými institucemi, kteří sídlí v megabitích, jako jsou Moskva a Petrohrad, kde lze objednat ledovce i pro firemní akce. Ale restaurace jsou méně časté, jeden z nejslavnějších ledu se nachází v Dubaji.

Vánoční stromek řidiče

Zatímco mnozí obchodníci sbírají své mozky nad čím jiným, aby ozdobili obchůdky, aby přitahovali kupce, jdou k nim jiní podnikaví jedinci. Zvláště řidiči před novým rokem úspěšně prodávají malé vánoční stromky. A to může být jako skutečné stromy, které jsou vhodné k umístění v kabině a aromatické vánoční stromky, které zasahují do zrcadla.

Nový rok quest

Téměř dva týdny obecné zdlouhavosti neprojíždějí jen sedět u stolu - obyvatelé se musí bavit a chodit s dětmi. Nedávno se sezónní novoroční questy staly populárními. Může se jednat o hledání novoročních dárků na čas, hádanky na spiknutí slavných pohádek a karikatury na zimní téma (jako "Sněhová královna", "Ice Age" a tak dále). Výhoda myšlenky v univerzalitě: může to být jako profesionální questrum v quest místnosti, "výjezdní" hledání party nebo firemního večírku, stejně jako vlastní bezplatný skript pro zábavu s rodinou.

Výměna nechtěných dárků

Myšlenka výměny nechtěných dárků přišla do Ruska z Evropy. Chcete-li dnes zbavit dvacátého sprchového gelu nebo nevhodných tenisky, můžete jít do sociální sítě a najít něco na oplátku. Mnoho podnikatelů se snaží vytvořit online služby a mobilní aplikace pro výměnu a dokonce uspořádat stacionární body pro získávání zbytečných dárků, ale zato mnoho lidí tuto myšlenku zpeněžuje.

Prodej přikrývek s rukávy

Už jste slyšeli tvrzení, že všechny inovace a vynálezy jsou kvůli lenosti? První přikrývky s rukávy se objevily v prosinci roku 1997, kdy jeden z amerických studentů na univerzitě v Maine byl jednoduše krutý, když vytáhl ruce z přikrývek a přepnul televizi. Pak vytvořil otvory v přikrývce a pak jim šil rukávy. A jak říkají, závodil. Plátky s rukávy se objevily doma pro každou šestou americkou rodinu a pak triumfálně "procházely" jinými zeměmi a kontinenty. Generál "Oblomovism" pokračuje i dnes, když notebooky, tablety a smartphony nahradily dálkové ovládání televizoru.

Kosmetika z odhozených vánočních stromků

Pokud se Rusko rozhodlo uspořádat vánoční strom na skládce, a to je ještě měsíc se svými „kamarádkami“ vyzdobený na popelnice, pak v zahraničí, tyto obrazy téměř nikdy neuvidí. Například ve Švédsku, Finsku a Rakousku zlikvidovat vánoční stromky použity pro vytápění a výrobu palivových briket a kompostu, Kanada produkuje jsou proti chřipce léky, Dánsko a Německo tvoří nábytek a Francie na základě zpracovaných surovin stromy dělá řadu přírodní kosmetiky.

Pronájem tučňáků

Tučňáci na televizních obrazovkách začali blikat tak často, že se dostanete do tohoto legračního stvoření, protože domácí zvíře chce více lidí. Ale péče o tučňáka je docela problematické a drahé podnikání (přečtěte si článek "Penguinarium"), takže většina lidí si může raději pronajmout tučňáka, například na Silvestr. Návrhy na téma "pronájmu tučňáků" na internetu jsou skutečně tam, ale většinou mluvíme o panenech a kostýmech.

Dodávka umělého sněhu

Sníh - to je možná nejdůležitější atribut nového roku, a pro mnoho lidí tuto dovolenou bez něj prostě nelze představit. Ale pokud příroda nemůže pomoci žádným způsobem, existuje mnoho nápadů na nákup a prodej umělého sněhu, například sněhu z viskózy nebo prášku z polymeru. První možnost je dobře tvarovaná a drží formu, druhá je dobře sypetsya, krásně plány. Dnes není obtížné nakupovat a dodávat umělý sníh. Na internetu je spousta nabídek v různých obalech (od 50 g do 8 kg prášku), v závislosti na rozsahu zákaznické události, v jejímž roli obvykle bývají dekoratéři párty a divadelní představení a pořadatelé sportovních soutěží.

Obchod s novoročními oděvy pro zvířata

Ve své lásce k domácím domácím mazlíčkům a touha po neustálé přemisťování jejich pánů jsou připraveni jít na hodně, a tak obléknout zvíře v kožichu na novém roce nebo klobouk bude chtít, a ještě více. Proto není divu, že se jejich novoroční sbírky objevují nejen v obchodech s běžnými oděvy, ale také v obchodech s domácími zvířaty a v internetových obchodech prodávajících domácí produkty. S dobrou propagací a propagací v sociálních sítích můžete zkusit prodávat svou ruční práci na objednávku s téměř žádnou investicí. Ještě jako volba - otevřít sezónní prodejní místo v místech masového vycházky, kde nabídnout své zboží všem mrazivým psům.

Eko-ložní prádlo z vánočních stromků

Další způsob, jak používat zbavené vánoční stromky a borovice od francouzštiny. Z viskózy recyklovaných stromů se Organické prádlo rozhodlo vyrábět organické prádlo. Eko-tkanina byla nazývána borovicová viskóza - to je viskóza na bázi přírodní borovice. Je zajímavé, že spodní prádlo je vyrobeno jak pro ženy, tak pro muže.

Letní novoroční obchod

Obchod s novoročním zbožím může začít nejen měsíc a půl před svatbami, ale také v srpnu. Takže v roce 2015 se první na Vánoce připravil obchodní dům Selfridges z Velké Británie, který zahájil pre-prázdninovou kampaň 143 dní před Vánocemi, jako by posmíval celý pre-prázdninový maloobchodní závod. Výpočet je určen pro turisty, kteří přijedou do Londýna v létě a chtějí s sebou vzít unikátní suvenýry. Jsou tady, musím říci, hromadně - více než 50 tisíc, bez počítání vánočních stromků, girland a krekrů. Všechny skleněné ozdoby jsou například navrženy speciálně pro skladování maďarskými skleněnými dmychadlami.

Novoroční kosmetický salon

Dnes, abyste překvapili někoho se svým účesem, musíte se snažit tvrdě, takže požadavek na účesy, jako jsou ty, které jsou vyobrazeny na fotografii, bude vždycky. A pro každý kadeřník nebo salon krásy na Silvestra, poskytování služeb pro vytváření účesů je také skvělou příležitostí vyniknout mezi nekonečným množstvím soutěžících.

Jak vydělat peníze na nový rok - 12 novoročních podnikatelských nápadů

 • 1 Co koupí před novým rokem?
 • 2 obchodní nápady pro nový rok
  • 2.1 Prodej vánočních stromků na Nový rok
  • 2.2 Práce Santa Claus a Snow Maiden
  • 2.3 Prodej ohňostroje a pyrotechniky
  • 2.4 Pronájem saní, bruslí a lyží
  • 2.5 Vytváření úkolů
  • 2.6 Vytváření suvenýrů
  • 2.7 Vytváření kalendářů
  • 2.8 Dekorace pokoje
  • 2.9 Pronájem nemovitosti k pronájmu
  • 2.10 Novoročních fotografů
  • 2.11 Novoroční taxi
  • 2.12 Psaní skriptů
 • 3 Kolik můžete vydělat za novoroční svátky?

V moderním technologickém světě si můžete vydělávat kdykoliv během dne, aniž byste opustili domov a s minimálními investicemi, nebo dokonce bez nich. Šance na výrazné zlepšení jejich rozpočtu občas vzroste před hlavní svátky, a to zejména v předvečer nového roku. Pokud kompetentně přistupujete k výběru podnikatelského nápadu a připravíte se na jeho realizaci, získáte v krátké době dobrou částku. Současně hraje klíčovou roli vzdělávání, zkušenosti s prodejem a dokonce věk. Výsledek závisí na úrovni přípravy, správné volbě nápadů, která by měla být pro lidi v regionu relevantní a cenovou politiku samozřejmě. Jak ukazuje praxe, podnikání pro Nový rok přináší velmi dobrý příjem, protože před touto dovolenou můžete získat téměř vše. Doporučujeme zvážit nejzajímavější nabídky.

Co koupí před novým rokem?

Před novým rokem se preference cílové skupiny mění. Priorita nákupu není vyhrazena každodenním potřebám, ale těm, které souvisejí s novým rokem nebo vánoční tématikou.

Co můžete vydělat před novým rokem:

 1. Novoroční atributy, slavnostní výzdoba.
 2. Doplňky a suvenýry jsou symboly roku, atd.
 3. Zboží pro dům.
 4. Kosmetika a parfumerie.
 5. Oděvy, doplňky.
 6. Zboží pro děti, hračky (karnevalové kostýmy, hračky).
 7. Zboží pro udržení pohodlných teplotních podmínek (ohřívače, teplé svrchní oděvy).
 8. Elektronika (herní konzole, smartphony, tablety, fotoaparáty).
 9. Služby fotografa.

Poptávka po domácích spotřebičích, knihách, výrobcích pro zvířata v zájmovém chovu, výrobků ze segmentu "sport" výrazně klesá. Velmi oblíbené jsou diskontní produkty, které se účastní bonusových programů. Pokud jde o dárkové certifikáty, je dobré koupit dárkové poukazy na zboží pro děti, domov, cestovní zájezdy, dění v nemocnicích a zubních ordinacích, ale znatelný nižší poptávce po službách na slevu na kosmetické salony.

Obchodní nápady pro nový rok

Jak vydělat peníze na nový rok? Před novoročními svátky se některé kategorie zboží a služeb začínají těšit velké popularitě. Při výběru stávajícího podnikatelského nápadu bude velmi dobré vydělat peníze. Aby však bylo možné dosáhnout úspěchu, je nutné ji správně provést, studovat konkurenci a preference cílové skupiny, dosáhnout slušné úrovně služeb a široké škály produktů. Poptávka nejen veřejné statky, vánoční vymoženost, ale i některé služby, skončila v období Nového roku (taxi, animátorů, půjčovna bruslí, výzdoba interiéru, tematicky focení, atd.)

Prodej vánočních stromků pro Nový rok

Vánoční stromek je stálým atributem dovolené 31. prosince. Bez ohledu na finanční situaci a životní podmínky koupí tento živý strom nebo jeho umělé analogové téměř každý. Proto je prospěšné prodávat vánoční stromky pro nový rok. Podnikání vyžaduje určité investice, ale s řádnou organizací podnikání se velmi rychle vyplatí.

Před zahájením přípravy je důležité zvážit několik faktorů: vysokou konkurenci a nutnost předkupovat většinu zboží. Nejprve bude nutné souhlasit se správním lesnictvím o nákupu a najít obchodní místo s dobrým provozem. Téměř vždy dodavatel vyžaduje alespoň 50% předplacení a nákup zboží hromadně, nejčastěji ze 100 kusů. Hromadné kácení začíná kolem 10. prosince. Zvolte potřebné kopie na základě finančních možností, ale čím širší sortiment a flexibilnější cenová politika, tím více zájemců o zájemce o podnikání může mít. Je lepší koupit nejen vánoční stromky různých výšek, ale také borovice. Při přepravě zboží je naprosto nezbytné mít nákladní list s informacemi o stroji a počtem výrobků.

Je důležité vědět! Na našich stránkách jsme otevřeli katalog franšíz! Jdi do katalogu...

Najít velkoobchodní a maloobchodní nabízející stromů (hlav domácností lesníky, zemědělce) prostřednictvím internetu, procházení místních periodik s reklamami nebo sjednat osobní schůzku se zástupcem ve vaší oblasti. Aby se předešlo problémům, prodej vánočních stromků, je nutné zajistit, aby značka na řezu stromu, faktura na clearingového zúčtování, daňové a nákladního listu, osvědčení o individuálního podnikatele, aby se postarali o harmonizaci umístění obchodních prostor na obchodním oddělení a služeb města. Můžete také uspořádat trh s vánočními stromy bez dokladů, ale budete muset pracovat na vlastní nebezpečí a riskovat. Můžete také nastavit obchod v živých vánočních stromcích a umělé v obchodě online.

Tip: Kromě plnohodnotných stromů lze jeho rozsah rozšířit i o smrekové a borové větve. Jsou výhodné prodávat se samostatně a vytvářet malé domácí vánoční stromky. Jsou také velice žádané díky kompaktní velikosti a přijatelné ceně. Nelikvidní zůstatky nevyhazujte na konci sezóny - aby se zabránilo ztrátám, je třeba předem dohodnout na broušení je do kompostu a najít potenciální kupce (truckeři zemědělci, kteří jej používají jako hnojivo).

Práce otce Frosta a Snow Maiden

Získejte na svátcích v novém roce, můžete hrát Santa Claus a Snow Maiden. To je nejen možné pro studenty divadelních škol, ale také pro umělecké, veselé a vynalézavé lidi. K tomu není třeba otevřít soukromý podnik nebo získat práci v rekreační agentuře. Pokud chcete a kvalitní výcvik, můžete vydělat peníze na tuto myšlenku téměř všem. Nejlepší je to dělat každý rok, pak získáte stálou zákaznickou základnu. Někteří dokonce odjíždějí na vlastní náklady nebo si vyhradí nemocniční dovolenou a na Silvestra se zabývají výlučně poskytováním služeb Santa Claus a Snow Maiden. Samozřejmě, tato možnost je vhodná pro ty, kteří dříve vybrali objednávky. Mluvit o svých službách co nejúčinněji přes internet (míst v sociálních sítích, skupiny, kde jsou reklamy umístěné), ale dát určitého výsledku, a „slovo z úst“, zprávy v místních časopisech, uvedení do reklamy. Pro začátečníky, kteří chtějí vydělat peníze navíc, ale nevědí, jak to udělat správně, je lepší najít prázdné místo v agentuře. Budou hovořit o nuance práce, vydávat příkazy, spravedlivý proces a dopravu, ale platba bude nižší.

Prodej ohňostrojů a pyrotechniky

Není to špatný přírůstek nového roku - prodej ohňostrojů a pyrotechniky. Obecně platí, že jde o sezónní podnikání, takže přirážka je stanovena na 100%. Nejvyšší zisk v pre-Nový rok období, může být přijata, pokud najít velkoobchodní kupce - firmy, které splňovalo corporate a má zájem ve velkém objemu těchto výrobků. Obchod s maloobchodem je také ziskový, ale výdělky budou nižší. S vážným přístupem k organizaci podnikání budete potřebovat licenci od Ministerstva průmyslu a vědy, ministerstva pro hospodářský rozvoj, osvědčení o shodě a najít vhodné prostory.

S minimálním počátečním kapitálem a bez povolení je nejjednodušší obchodovat v maloobchodě v místech s dobrým provozem. Ale v takovém případě je třeba zvážit pravděpodobnost, že policie vás může přinutit omezit (a pokutovat), stejně jako přítomnost vysoké konkurence. U dodavatele je žádoucí vzít osvědčení o výrobě, pokyny k použití zboží. Pyrotechnika 1-3 kategorií může být obchodována bez problémů, profesionální (4 úrovně) bez povolení a zkušenosti v oboru je lepší koupit.

Pronájem saní, bruslí a lyží

Jedním z nejsnadnějších novoročních podnikatelských nápadů je pronájem sezónních sportovních potřeb. Po nákupu různých velikostí bruslí, sáněk a lyží mohou získat alespoň několik ročních období. Aby lidé věděli o službě, je nutné vytvořit site-vizitku a nechat adresu v sociálních sítích, požádat své přátele, aby doporučit svým přátelům opustit inzerát v místních periodikách, distribuce letáků v místech poblíž zábavních center a sportovních klubů. Další možností - přijít s inventářem, kde bude hodně lidí jezdit na horské dráze nebo se projet na provizorním hřišti, a nabízejí své služby. S dobrým obchodním vedením můžete za několik dní získat několik saní a lyží. Je však třeba připomenout, že v případě, že nesouhlasí se správou parku a vyhnout daně nebo policie bude i nadále pracovat pouze v právním formátu: otevřený IP, získání dokumentů a povolení, ale pak se procento zisku bude významně snížen. Zabývající se tímto druhem příjmů na Nový rok bez registrace podnikání ziskový pouze v případě, že město má takové místo, kde se v zimě spousta lidí chystá a kde ne upoutal pozornost regulačních orgánů.

Vytvořte hry-questy

Dobrou variantou příjmů pro nový rok pro moderní a aktivní lidi, většinou mladé lidi - je vytvoření a organizace herních questů. Implementace počítačové adventury je možná s minimem investic, ale je zapotřebí velmi vážné přípravy, a to jak z hlediska scénáře, tak reklamy, a také z hlediska vyhledávání rekvizit. Uspořádání questové hry bude ve speciálně vybavené místnosti s hádankami, které ukazují, kde je východ. Je důležité vybrat nejvhodnější formát hry - «uniknout z místnosti», který poskytuje cestu ven z uzavřeného prostoru při řešení problémů a získat tipy, které je plot-role-playing game. V novém roce a v prvních dnech dovolené lidé hledají emoční odpočinek, způsoby zajímavého a snadného trávení času, takže tato myšlenka se může stát relevantním pro každou oblast. Stojí za pozornost cílovému publiku ve věku od 20 do 35 let a hledáním firemních klientů.

Výroba upomínkových předmětů

Výroba upomínkových předmětů - jeden z nejoblíbenějších, cenově dostupnějších a nejjednodušších způsobů, jak vydělat v novém roce. Ale že výrobky v poptávce, je třeba posoudit situaci na trhu, úroveň hospodářské soutěže a vybrat nejlepší prodejní formát - online, spontánní obchod, dodávat produkty pro kanceláře, nabízet vlastníkům zboží, obchod, a hlavní věc - zvolit zajímavý nápad, ne opotřebovaný v regionu.

Zde je to, co můžete pro nový rok prodávat:

 1. Vánoční hračky (kužele, čepice žaludů, plstěné, papírové trubky, kuličková pěna, zdobené stuhami, korálky a korálky, dekorativní šňůra atd.).
 2. Autorské svíčky na téma Nový rok.
 3. Symboly roku z různých materiálů (dřevo, lepenka, malba na Nový rok, atd.).
 4. Banky s novoroční čísla.
 5. Dekorace pohárů s modelováním polymerové hlíny, malování na téma svátku.
 6. Dekorace lahví s alkoholickými korálky, korálky, malba.
 7. Vytvoření kytice sladkostí.

Ziskovost závisí na kvalitě zboží, správné podpoře služby a umístění odbytu. Pokud nejprve vytvoříte základnu potenciálních zákazníků, věnujte pozornost reklamě, na suvenýry získáte dobrou částku.

Vytváření kalendářů

V přítomnosti původních schopností používat grafický editor a vytvořit tiskárnu v novém roce a získat při výrobě kalendářů v různých formátech - stěna, stolek, stůl, ruční. V případě potřeby použijte služby tiskárny. Navíc, prostřednictvím sítě, můžete skutečně prodávat a jen soubor hotových prací. Zde najdete stovky volných šablon kalendářů, sady obrázků, rámců, textur, šrotových sad. Po ukázání tvořivosti bude v krátké době možné vytvořit originální a praktickou věc. Rychle vyhledávejte potenciální zákazníky realisticky mezi přáteli, zaměstnanci velkých kanceláří, firem, pomocí sociálních sítí, specializovaných webových stránek s reklamami.

Dekorace prostor

Tento podnikatelský záměr vyžaduje přípravnou přípravu, některé investice a aktivní reklamu. Je nutné předem zakoupit dekorace na téma (girlandy, tkanina pro vytváření luků, umělý sníh, sněhové vločky, stuhy) od velkoobchodních dodavatelů, kteří nabízejí výhodnou cenu. Je to mnohem jednodušší a levnější, abyste si to sami ušetřili. Najděte příklady úspěšné dekorace haly, novoroční skladby pro výlohy a kanceláře mohou být na webu. Zbývá pouze kombinovat a zdobit šperky. Je nutné hledat klienty předem, je těžké najít volné příkazy spontánně během období aktivní přípravy na dovolenou (nebo bude jen velmi málo z nich).

Pronájem nemovitosti k pronájmu

Pokud máte volné nemovitosti, můžete vydělat peníze za nový rok s malou nebo žádnou investicí. Služba pro pronájem bytu nebo domu na Silvestra, stejně jako první dny po dovolené je pro mnohé důležitá. Nejlepší je psát zprávu v sociálních sítích a na webech s reklamami v první polovině prosince a pravidelně je aktualizovat nebo publikovat znovu. Pronajatý byt je vždy levnější než víceméně slušný hotelový pokoj, takže tento nápad z roku na rok neztrácí význam pro každý region. Je však důležité zvážit případné ztráty, velmi zodpovědně přistupovat k výběru zákazníků. Musíme být pojištěn, a vždy zálohu k pronájmu, protože klient může odmítnout několik dní před Novým rokem, a pronajímatel ztratí příjem kvůli podzaměstnanosti bytů, i když našel pár zákazníků po dobu 1-2 dnů. K předání nemovitosti na Nový rok je možné a prostřednictvím specializovaných zdrojů: Rezervace, Avito, Inndays atd.

Novoroční fotograf služby

Organizace tematických fotografických zasedání, služby fotografů na večírcích a firemních večírků je klasickým způsobem dodatečných příjmů pro nový rok. K zajištění kvalitních služeb budete potřebovat zkušenosti v této oblasti, dobré vybavení a rekvizity. Při zahajovací fázi, kdy neexistují pravidelní zákazníci, stojí za to předem prezentovat své služby, vytvářet příspěvky v sociálních sítích, požádat přátele o radu svým přátelům. Pokud je to nutné, můžete si pronajmout fotografické studio pro natáčení pozadí, rekvizit a světel. Přibližná cena je asi 300-500 rublů. za hodinu.

Novoroční taxi

Při přepravě cestujících v průběhu nového roku můžete získat slušné peníze. Nejvýhodnější je používat auto, započítat cenu odpisu a pravděpodobnost zlomení nebo si pronajmout vozidlo. Provoz řidičů během tohoto období je vždy poptávka i přes vysokou konkurenci. Objednávky můžete najít různými způsoby: prostřednictvím dispečerské služby, doporučení přátel, šíření reklamy v sociálních sítích, zastavení v blízkosti míst s vysokou návštěvností. Mnoho řidičů na Silvestra a v první den dovolené jednoduše zaparkuje auto v blízkosti míst, kde se shromažďuje velký počet lidí, a očekávají, že zákazníci nabízejí své služby.

Psaní skriptů

Dělat dobré peníze na psaní Nových skripty mohou být pouze předmětem vážných vzdělávacích a výzkumných zákazníků předchozí. Nabízet své služby se dostat přes skupinu, umístí na stránky v sociálních sítích, speciální výměnu textu, kde autoři publikují své věci, které čekají na kupce a získat peníze, tam opravdu najít práci a psát text na objednávku. Zpravidla se cena novoročním scénář začíná od 1000 rublů. Ale všechno je velmi individuální a závisí na množství požadavků na kvalitu práce a zákazníků.

Kolik můžete vydělat za svátky nového roku?

Jedním z nejvýnosnějších obchodních nápadů je obchod s vánočními stromy na Nový rok. Cena za jednotku závisí na oblasti, náklady na zboží a nákladů podnikatelských také vliv na hodnotu jeho charakteristiky, odrůda, nákup období (čím blíže k dovolené, takže jsou levnější). V předvečer příští rok předpovídají experti přibližnou cenu ruského výšky stromu 1,25-1,5 m není menší než 700 až 1200 rublů, dánský náklady podstatně dražší -. 2500, borovice - kolem roku 1300. Samozřejmě, že tyto ceny jsou orientační, záleží z kupní ceny, úrovně konkurence a solventnosti kupujících v regionu.

Pokud se podíváte na práci otce Frosta a Snow Maiden, pak se za každou hodinu práce agentura požádá o 3-4 tisíc rublů. Čím blíže k dovolené, tím vyšší jsou náklady. Pokud pracujete přímo s lidmi, můžete si udržet všechny své příjmy, přestože bude vyžadována pečlivá příprava a nezávislé vyhledávání klientů. Výše výdělku závisí výhradně na iniciativě výkonného umělce.

Výnosnost podnikání v pyrotechnice a ohňostroji činí 25-30%. Pokud obchodujete pouze bez povolení v maloobchodě jen několik dní, můžete si vydělat až 5-20 tisíc rublů.

Je také možné vydělat si dobré peníze za pronájem sportovního vybavení - specializované společnosti se ptají asi 200-500 rublů. za den za pronájem snowboardů, lyže stojí asi 500, nafukovací sáňky - 300, ale budou jezdit pouze na jejich území.

Ziskové pro řešení a výzdobu prostor. Cena závisí na ploše místnosti, stylu a množství dekorace, časových nárocích. Ale tato služba je zřídka požadována za méně než několik tisíc rublů na 1 objednávku. Pronájem 1-pokojového bytu na Silvestra bude stát asi 2-4 tisíc rublů. v závislosti na jeho stavu a oblasti.

Není to špatné vydělávání a poskytnutí služeb fotografovi - 1 hodina práce stojí asi 2 tisíc rublů. (cena v mnoha ohledech závisí na úrovni profesionality, osobní cenovou politiku osoby), na retušování každé fotografie se zeptat asi 200-300 rublů. Také fotografové často nabízejí službu vytváření prezentace 5-10 minut za 1000-1500 rublů. Osobní fotoalbum trvající 30 minut bude stát přibližně 1500-300 tisíc.

Na první den nového roku a vánoční svátky na den práce, může nový rok taxi přinést svého majitele až 5-7 tisíc rublů. Nebude to čistý příjem, z této částky je třeba odečíst náklady na benzin, odpisy, jídlo, ale přesto bude zisk poměrně dobrý.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Během novoročních svátků může každý získat dobrou částku. Existuje mnoho obchodních nápadů pro Nový rok. Hlavní věcí je vybrat nejvhodnější variantu a věnovat náležitou pozornost implementaci této myšlenky. Je důležité se ujistit, že produkt nebo služba je relevantní pro cílové publikum a objektivně posuzovat úroveň konkurence. Výše příjmu závisí na počtu pracovních hodin, zákaznické základně, kvalitě služeb a produktech.

Novoroční podnikání: 18 nápadů na to, jak vydělat peníze na novoroční svátky

Nový rok a příprava na to - to je doba, kdy lidé úplně odřízli režim ekonomiky. V této sbírce jsme shromáždili 18 skutečných podnikatelských nápadů pro Nový rok - 2018.

Nový rok se blíží, což znamená, že brzy poletí všechny města. Lidé začínají přípravy na Nový rok: kupují dárky, zdobí své domy, plánují dovolenou. Jak využít této situace a změnit dovolenou na dobrý příjem? V předvečer příchodu roku 2018 jsme shromáždili 18 skutečných představ o novoročním podnikání, které budou vyžadovat minimální investice.

Za to stojí za to začít s novým rokem? Odpověď je "ano" z několika důvodů. Novinkou je zpravidla rychlý start a rychlá doba návratnosti. Za druhé, je to "zlatý věk", kdy dochází k nejvíce impulsivním a špatně zvažovaným nákupům. Novoroční povyk úplně odpojí lidský "úsporný režim" - jsou připraveni hodně strávit a podnikatelé jsou připraveni získat hodně. Za třetí, pro novoroční svátky je naprosto vše připraveno: jak jednotlivci, tak firmy. A to je jen obrovské publikum.

1. Novoroční ruční práce: hračky, karty, svíčky, polštáře

Investice - až 100 000 rublů

Novoroční nálada na prvním místě vytváří ozdoby. Lidé se pokoušejí obklopit krásnými tematickými věcmi a vytvářet atmosféru oslav. Používají se také jako dárek, takže ruční výroba nového roku je vždy velmi žádaná.

Podstatou podnikání v ručním průmyslu je výroba originálních ozdob a slavnostní dekorace pro maloobchodní prodej. Ručně vyrobené výrobky vyniknou na pozadí stejného druhu čínského zboží, které vyplňují regály v obchodě. Kupují kupující svou individualitou, upřímností a kvalitou. Pokud tedy uděláte vyšívání, můžete své schopnosti přenést na peníze.

Předmět poskytuje obrovský let fantasy. Zde je jen malá část nápadů:

- slavnostní obaly na nábytek;

- sukně pro branku jedle;

- povlaky na polštáře nebo kudrnaté polštáře,

- Vánoční hračky (dřevěné, háčkované, vyrobené z kožešiny, korálků, s obrázky nebo obrázky na přání atd.)

Nabídky franšíz a dodavatelů

Náklady na tuto činnost souvisí s pořízením materiálu pro výrobky a pronájmu místa obchodu. Chcete-li ušetřit na nájemném, můžete začít prodávat prostřednictvím Internetu. Díky sociálním sítím můžete své produkty propagovat a prodávat za minimální náklady. Nezapomeňte, že motorem obchodování v sociálních sítích je obraz. Takže se snažte vytvořit atraktivní fotografie svého zboží. Dobrým účinkem může být účast na novoročních veletrzích a výstavách.

Úspěch podniku závisí na samotné myšlence, kvalitě práce a na přiměřených nákladech na zboží. V prodejní hodnotě by měly být zahrnuty náklady na výrobní náklady na materiály a platby za ruční práci.

2. Podnikání pro majitele psů: Sáňkování, husi pro novoroční focení

Minimální investice - od 5000 rublů

Máte psa, který nefunguje, ale hodně jí? Díky těmto nápadům se váš mazlíček bude moci podílet na doplňování rodinného rozpočtu.

První variantou výdělku je organizace sáňkování psů po určité trase, pěšky mimo město nebo lesa. Tato zábava se dá uskutečnit i na místech hromadného sběru lidí: v parcích, na odpočívadlech apod. Kolik jste viděli psí sáňky na novoroční svátky? Konkurence na trhu s takovými službami není vysoká, myšlenka není potlačena a lidé se jí budou líbit, takže můžete očekávat vysokou poptávku. Celý výstroj bude vyžadovat až 100 tisíc rublů, které půjdou koupit saně a speciální vybavení pro zvířata.

V průměru jeden kruh o vzdálenosti 500 metrů může stát až 1000 rublů. Pokud je prospěšné přemýšlet cestou a kompetentním přístupem k reklamě, můžete vynaložené prostředky získat zpět za méně než měsíc.

Chcete-li uspořádat takovou firmu, musíte si vybrat vhodná místa a diskutovat o tom s majiteli místa. Majitelé mimo-městských klubů a rekreačních center jistě budou mít zájem o takové zvědavé "přitažlivost", které přitahuje návštěvníky na jejich území.

Tato myšlenka je ideální pro chovatele psů a majitelů chovných chlupů, laiků a malamutů. Obecně platí, že pro ty, kteří obsahují několik psů, které budou využívány. Chcete-li takové podnikání uspořádat, musíte mít u sebe samotné psy - jejich oblékání, charakter a chování.

A co ti, kteří mají jen jednoho psa? Můžete uspořádat fotografické relace, ve kterých bude vaše zvíře v hlavní roli. Dnešní novoroční výstřely jsou velmi populární - lidé si zajistí osobní či rodinné natáčení. A psi se perfektně hodí do atmosféry nového roku, protože jsou schopni znatelně oživit rám a zvýšit náladu během fotosyntézy. Kromě toho mnoho firem zajistí novoroční výstřely na propagační materiály. Není tedy problém najít lidi, kteří chtějí fotografovat s vaším okouzlujícím mazlíčkem. Hlavní věc je, že pes sám je nastaven pro natáčení, a nikoli rozmarný.

Náklady na takovou službu se mohou lišit. Vše závisí na městě, době natáčení a plemeni. Pro foto zasedání jsou nejoblíbenější husky, labrador a Samoyed. Průměrné náklady na jednu fotografickou relaci s zoomodelem, jak se nazývají, jsou 1500 rublů. Náklady jsou v tomto případě minimální: budete muset vzít s sebou psa na focení, a snad i koupit pár zajímavých detailů - například krásný límec nebo deku.. Pro zorganizování takového podnikání, měli byste jednat s fotografických ateliérů, fotografy nebo nezávisle na podporu služby na internetu. Zvláště důležitou službou bude v roce 2017 - v předvečer příštího roku psa.

3. Sady kreativních dárků

Minimální investice je 20 000 rublů

Uvedením tohoto podnikatelského nápadu se zdá, že protestujete proti banálním novoročním darům. Nechte věci, které jsou vyrobeny předat Nový rok, zůstávají stejné - ale můžete udělat sám původní zdroj. Jako volitelně - kreativní dárkové krabičky. Individuálně vybrané příslušenství v originálním designu získává kupujícího. Například namísto banální čajová souprava může být požádán, aby sbírat celou krabici čaje „čaj“, která bude obsahovat několik džbánků a ruční práce, a nějaký lahodný čaj a sladkosti - jako je perník s nominální blahopřání. V tomto případě nikdo nenabízí, abyste zvládli všechny směry vyšívání. Můžete jednoduše najít dodavatele, s nimiž budete spolupracovat. Vaším úkolem je najít zajímavé věci, sbírat je v sadě a originalizovat je. Můžete předem nabízet svým zákazníkům několik možností. Vydejte se s originálními tituly, sady fotografií jako příklad a sestavte balíčky pro různé rozpočty.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Před novoroční svátky mnoho lidí jednoduše nemá čas pečlivě a pečlivě vybírat dárky a věnovat pozornost každému detailu. Je pro ně mnohem pohodlnější jít na internetovou stránku, zvolit sadu, která se jim líbí a platit za objednávku. Obchod může být navržen ve formě jedné stránky (vstupní stránky) nebo v sociálních sítích. Uvedená částka nákladů bude věnována výrobě vzorkových sad, vytvoření vstupní stránky nebo propagace zboží v sociálních sítích.

4. Pronájem domu nebo bytu na novoroční svátky

Minimální investice je 10 000 rublů

Služba pronájmu místností pro oslavu Nového roku je velmi populární. Velké společnosti všech věkových kategorií, které chtějí uspořádat akci v příjemném prostředí, se často rozhodují pro tyto venkovské domy a prostorné studio apartmány. Tato služba získává každoročně popularitu. Koneckonců, strávit dovolenou v soukromém domě znamená zbavit se rušného ruchu města, změnit znuděné prostředí a plně odpočívat.

Podstatou podnikání je organizovat denní pronájem bytů, venkovských domů a chalup na novoroční svátky. Tuto myšlenku můžete uplatnit dvěma způsoby: nabídnout si pronájem vlastního majetku nebo zprostředkovatelské služby.

Pokud máte volné bydlení nebo venkovskou chalupu, získáte značný příjem z jejího pronájmu společnostem za denní pronájem. Náklady na tyto služby na dovolené se zvyšují o 3-4 krát vyšší než obvyklá cena. To znamená, že ve velkém městě bude služba stát asi 2000 rublů na osobu, což je 25-30 tisíc za den pro dům. Ceník pro byty, samozřejmě, méně. Obvykle je bydlení pronajato nejméně dva dny. Z toho vyplývá, že průměrný zisk za jednu objednávku bude přibližně 50 až 60 tisíc rublů. Ale ceny závisí na dalších parametrech. Například tím, že poskytnete hostům další služby - saunu, gril, karaoke atd., Můžete výrazně zvýšit cenu.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Podívejte se na potenciální zákazníky od začátku prosince. Služby můžete nabízet tím, že odešlete reklamy na různé zdroje a umístíte letáky na stůl. Je také důležité si uvědomit, že při pronájmu vlastního majetku musíte řádně vypracovat nájemní smlouvu a předepsat v ní všechny podmínky, aby se předešlo ztrátám. Při nabízení zprostředkovatelských služeb můžete požádat o minimálně 20% každé transakce.

5. Pronájem novoročních kostýmů nebo dekorací

Investice - až 100 000 rublů

Pojďme pokračovat v tématu pronájmu. Tato dovolená, stejně jako narozeniny, je také jen jednou za rok. Proto mnoho věcí lidé nechtějí kupovat, ale pronájmou. Kdy je člověk stále užitečný kostým Santa Claus nebo sada girland z ulice pro zdobení domu?

Proto proč neorganizovat firmu na základě nabídky k pronájmu novoročních kostýmů a dekorů na prázdniny? V novém roce se dospělí i děti chtějí nacházet v báječné atmosféře, kterou mohou karnevalové kostýmy nebo dekor snadno vytvořit.

V poptávce takový projekt činí růst popularity tematických firemních párty a novoročních událostí. A nezapomeňte na klasiku žánru - novoroční matiné.

Pro začátek je nutné předem zakoupit různé novoroční obleky pro děti i dospělé. Doporučuje se předběžně prozkoumat zájmy a preference cílového publika, aby bylo možné správně vybrat kostýmy. Cena za pronájem by měla zahrnovat následné chemické čištění a cenu případných oprav. Můžete své zboží nabízet prostřednictvím internetu nebo v pronajaté síti.

Kromě vánočních kostýmů, můžete si pronajmout vánoční výzdobu: Ulice girlandy vyzdobit dům, připravený umělý vánoční stromeček, zdobené s neobvyklými hračky, vánoční figurky tance nebo číslo-girlandami.

6. Pronájem snowboardů, sněžných skútrů a lyží

Minimální investice je 300 000 rublů

Nabídky franšíz a dodavatelů

U novoročních svátků je půjčovna velmi aktuální. Nabídnout lidem jízdu na sněžných skútrech nebo lyžování po dlouhých svátcích je skvělý nápad!

Podstatou podnikání je nákup zařízení a vybavení pro zimní sporty, jakož i organizaci placeného pronájmu. Většina investovaných prostředků půjde na nákup zařízení. Po zakoupení potřebného vybavení můžete vyřešit stejně důležitý proces - výběr místa pro pronájem kanceláře. Výhodou budou příměstské základny a rekreační domy, městské parky. Organizace bude také potřebovat malý prostor pro skladování zásob a ubytování pro zaměstnance.

Ziskovost těchto služeb závisí na úspěšném umístění a kvalitní reklamě. Se správným přístupem můžete počítat s výnosností podniků o 50%. Průměrný příjem za měsíc může být ze 70 tisíc rublů. A pokud podnikáte bez přilákání zaměstnanců, můžete získat ještě více.

7. Firemní design kanceláří, vitrín a veřejných center

Investice - až 100 000 rublů

Novoroční svátky mnoho organizací, kanceláří, obchodních center a obchodů potřebuje správnou atmosféru. Každý rok se služby dekoratérů stávají oblibou kvůli touze mnoha firem vystupovat proti konkurentům s jejich firemním výzdobou.

Podstata podnikání - vývoj individuálních uměleckých projektů k vytvoření výzdoby pokojů v novém tématu. Tento nápad je ideální pro designéry, umělce a jen kreativní lidi, kteří mají schopnost zdobit.

Chcete-li spustit projekt bude vyžadovat reklamní služby v různých formátech (skupina sociálních médií s ukázkami práce nebo umístění reklamy na různých internetových zdrojů), jakož i na nákup potřebného materiálu pro práci s.

Jeho služby mohou být nabízeny do restaurací, nákupních center, různých kanceláří, obchodů. Je také možné, že váš návrh bude v zájmu jednotlivců. Koneckonců, získání hotové koncepce návrhu nového roku znamená vytvořit ve vaší domácnosti zvláštní sváteční atmosféru. Ziskovost takového podniku závisí výhradně od schopnosti prodat své služby a rychlosti práce na objednávce. To může snadno činit více než 100% celkových nákladů na materiály.

8. Prodej teplých nápojů na ulici

Minimální investice je 25 000 rublů

Festival koná ve velkém měřítku a je nejen útulné pokoje, ale také v ulicích v parcích, čtverce, vánoční trhy, kluziště, atd Na takových místech přetížení můžete vybavit obchodovací místo, kde budou nabízeny teplé nápoje. Poptávka využívají malé stany nebo karavany, které nabízejí kávu, čaj, kakao v pohodlných plastových kelímcích. Můžete prodávat nejen teplé nápoje, ale také sladkosti na čaj. Například buchty nebo perníčky.

Chcete-li otevřít takovou firmu, musíte si pronajmout dodávku vybavenou vše, co potřebujete. Měli byste se postarat o nalezení místa budoucího obchodu a udělat to předem, abyste si vybrali nejvýhodnější místo.

Můžete také organizovat tuto firmu v původním formátu a prodávat nápoje ze speciálního přenosného batohu přímo na cestách. Cena termo-hák s veškerým potřebným vybavením je přibližně 22-25 tisíc rublů. Denní obrat v novoročních svátcích může být až 30 tisíc rublů. A to znamená, že je možné zcela obnovit podnikání za jeden den.

9. Santa Claus a Snow Maiden na domě

Minimální investice je 10 000 rublů

Je to hnusný? Přepracován? No, nechte je. Po mnoho let je pozvání Santa Claus a Snow Maiden do domu jedním z nejoblíbenějších novoročních zábavy. Umělci jsou pozváni domů, aby potěšili dítě a novoroční firemní večírky jako součást zábavního programu.

Bude to na minimum - získávat jasné kostýmy hlavních novoročních postav a zapisovat originální scénář s gratulacemi. Dobré kostýmy stojí od 5 tisíc rublů za každou. Ale můžete najít více možností rozpočtu, které budou stát pouze 1,5-2 tisíc rublů. Je také žádoucí mít vlastní dopravu tak, aby bylo pohodlné dostat se ke zákazníkovi se všemi podpěrami. Reklama: příspěvky v sociálních sítích, reklamy na různé zdroje, letáky atd.

Minimální cena pozvánky na Santa Clause a Snow Maiden do domu je 1000 rublů. V závislosti na regionu a programu mohou být náklady více. A na Silvestra můžete pro takové služby nastavit dvojí tarif. S vozem můžete provádět nejméně 10 objednávek denně. To znamená, že za týden novoročních svátků je skutečné získat 70-100 tisíc rublů.

Minimální investice je 25 000 rublů

Jaký nový rok bez vánočního stromku? V každém domě by měl být vánoční stromek - skutečný nebo umělý, jak se vám líbí. Uvědomujíc si vysokou poptávku po tomto symbole nového roku, mnoho podnikatelů se zabývá prodejem. Ale ti, kteří nabízejí vánoční stromky k pronájmu, nejsou tak mnoho. Současně existuje pozitivní zkušenost s pronájmem nejen umělých, ale i živých stromů.

Podstatou myšlenky je poskytnout doplňkové služby umělým vánočním stromům (doprava, dekorace a následná demontáž vánočního stromku). Existují alespoň tři důvody, proč byste si měli vybrat tuto firmu. Nejprve jsou v kancelářích, školách, správních institucích požadovány umělé vánoční stromky. Mnozí vybírají umělé stromy, protože jsou jednodušší. Zadruhé, na trhu není mnoho podnikatelů nabízejících tento druh služeb. Za třetí, nápad ocení zákazníci, kteří nemají čas na novoroční potíže. Služba "Vánoční strom s dopravou, instalací, dekorací a následným odstraněním" může vyřešit svůj problém.

Pro začátek je nutné zakoupit několik vánočních stromů různých velikostí. Chcete-li ušetřit, můžete si koupit zboží hromadně nebo použité. Cena stromu do výšky 2 m je 2-3 tisíce rublů. Pokud si koupíte vánoční stromek "rukama", můžete ušetřit polovinu těchto prostředků. Můžete si také koupit vánoční ozdoby. Právě tyto dvě položky výdajů budou investovány. Kromě toho budete potřebovat dopravu a prostor pro ukládání inventáře - tento problém lze snadno vyřešit, pokud máte soukromé auto a garáž. Umělé vánoční stromky v rozložené podobě nezabírají příliš mnoho prostoru, takže není těžké je ukládat.

V Moskvě stojí taková komplexní služba asi 20 000 rublů (5 000 rublů je vánoční stromek a 15 000 rublů je dekorace a doprava). V regionech bude cena samozřejmě mnohem nižší.

Ale nejen umělé vánoční stromky jsou pronajaty. Nedávno došlo k neobvyklé obchodní myšlence na pronájem živého smrku. Servisní pronájem živých vánočních stromů zahájil americký start-up "The Living Christmas Company". Tato myšlenka je realizována následovně: společnost má svůj vlastní pozemek, ve kterém je pěstován smrk. Zákazníci se obracejí na společnost, zvolí oblíbený strom. Potom odborníci s kořeny vykopávají strom, umístí je do speciální nádoby a dodají celou stavbu zákazníkům doma. Vánoční stromček jde na objednávku zákazníků na novoroční svátky. Poté odborníci vezmou strom a znovu ho vysadí do otevřené země. Takové služby existují nejen v USA, ale již byly testovány v Rusku, i když v naší zemi služba není tak rozvinutá. Proto máte velkou šanci uspět zavedením nové myšlenky.

11. Servis "Srovnatelný řidič pro nový rok"

Přílohy - 0 rublů

Každý ví, jaké vzrušení zažívají taxi služby během prázdnin. A z nějakého důvodu jsou stroje v dnešní době hrozně chybějící. Proto na Silvestra můžete získat taxikáře a získat zaručené objednávky. Tato práce bude na Silvestra zvláště výhodná. Chcete-li tuto myšlenku uvědomit, stačí mít auto a být připraveni vyměnit slavnostní večer za pracovní dobu.

S tímto nápadem se člověk nemusí předstírat, že je originální. A co když neposkytujete služby na vašem voze, ale na vozidle zákazníka? Tato služba je nutná, pokud například osoba dorazí do restaurace v autě. Aby nemusel opustit své auto na parkovišti, majitel vozu upřednostňuje službu "střízlivého řidiče", který ho vezme domů. Za to "střízlivý řidič" ani nepotřebuje vlastní dopravu - dostatečnou řidičskou licenci.

12. Nový rok quest

Minimální investice je 40 000 rublů

Questy jsou relativně nový, ale již velmi populární typ podnikání v Rusku. Lidé milují tento druh zábavy, ale v svátcích je velmi žádaným.

A co kdybychom přišli s opravdovým novým rokem? V tomto případě není nutné vybavit složitou lokalitu a zaplatit za pronájem pokoje. Koneckonců, quest může být tah. Bude to vynikající volba pro zábavu na firemních večírcích, doma nebo dětských matinees (podle scénáře). Můžete přijít s univerzálním úsilím, které bude zajímavé pro dospělé a děti. Nebo poskytněte dvě možnosti pro tentýž scénář - jednodušší a složitější. Vše závisí na vaší kreativitě.

Můžete vytvořit skript pro hledání sami nebo objednávat od profesionálů. Rozvoj jednoho malého scénáře bude stát asi 25 000 rublů. Další 10 000 rublů bude muset koupit veškeré potřebné vybavení. Také potřebujete své auto k přepravě vybavení a herců.

Odhadovaná cena takového questu je od 5000 rublů za cestu. Ceny závisí na složitosti uspořádání questu, jeho trvání a době pronájmu. To může být realizováno díky logickým hádankám a to nevyžaduje další vybavení. Ale možná budete zorganizovat celou přepravní questovou místnost, jejíž instalace trvá nejméně hodinu. Možnosti mohou být různé a závisí na tom, kolik jste ochotni investovat do podnikání. Ale jedna věc je jistá - questy jsou populární zábavou, kde můžete vydělat peníze.

13. Novoroční stravování

Minimální investice - od 5000 rublů

Všichni milují novoroční hostiny. Ne každý však rád stojí na talíři na dovolené a vaří různé druhy jídel pro silvestrovskou večeři. Dodávka jídla proto bude během prázdnin v novém roce poptávána. Koneckonců je pro lidi mnohem jednodušší, aby si doma objednali jídlo, než sami vařit vše. Novoroční stravování pomůže vyřešit další problém - výběr nového roku. Pány často přenášejí své mozky, než překvapit návštěvníky a co se připravit na nový rok. Proto mnozí ocení připravované slavnostní menu, které zahrnují mnoho neobvyklých, lahodných pokrmů.

Pokud víte, jak vařit chutné, pak můžete nabídnout zákazníkům vaření a doma. Jako další typy služeb budou sloužit, návrh tabulky, vývoj individuálního menu a tak dále. Organizování takové činnosti je dost jednoduché. Chcete-li to udělat, je dobré, abyste vařili a porozuměli tomu vaření, a také uveďte oznámení o poskytování novoročních stravovacích služeb.

14. Prodej ohňostroje

Minimální výše investic je 100 000 rublů

Dalším klasickým novým atributem je ohňostroj. Pozdravuje jako všechno a během novoročních svátků je aktivně koupí. Provádění pyrotechniky je velmi výhodné. Jedná se však o velmi závažné podnikání - ohňostroj lze prodávat až po získání oprávnění pro tento typ činnosti.

Podnikatelský nápad je v malém velkoobchodním nákupu pyrotechniky pro jeho maloobchodní prodej zákazníkům. V podmínkách vysoké konkurence přinese tento podnik dobrý zisk se správnou tvorbou rozsahu a ceny.

Prodej pyrotechniky by měl začít se získáním povolení. Hlavním povoleným dokumentem pro obchod bude povolení místní správy Státní požární služby - USGS. Takový doklad je vydán osobám, jejichž prodejna se nachází v samostatné budově nebo v nákupním centru v nejvyšším patře.

Dalším krokem je výběr zásuvky. Doporučujeme, abyste se nacházeli v blízkosti supermarketů nebo vánočních bazarů.

Nejdůležitější etapou je hledání dodavatelů a nákup zboží. K nákupu zboží - ohňostroje, petardy, bengálské světla a tak dále může být z Číny, ale stojí za to věnovat pozornost nápisu na obalu, aby nedošlo k nákupu levných pirátů.

Pro sezónní podnikání se doporučuje zakoupit pyrotechniku ​​1-3 tříd, která nevyžaduje registraci zvláštní licence. Mezi nejoblíbenější kupující patří ohňostroje ve střední cenové kategorii s jednoduchým řízením. Určená částka investic by měla být vynaložena na nákup zboží a na pronájem obchodního místa.

Výše denních příjmů může být 10 000 rublů denně. Tak, během prázdnin na Nový rok, příjmy mohou přesáhnout 300 000 rublů.

15. Tvorba novoročních kytic sladkostí a čaje

Minimální investice je 7000 rublů

Čaj a sladkosti - standardní sada pro novoroční dárek, který se už dávno nudil. Ale pokud se přiblížíte kreativnímu návrhu takové prezentace, můžete překvapit své zákazníky a získat i za to. Neobyčejná kompozice v podobě vánočního věnce nebo vánočního stromu zdobí sladkosti bude zajímavým darem. Z čaje, sladkostí a "zimních" rostlin (jehličnatých větví, bavlny) můžete získat krásné kytice, které chcete dát blízkým lidem a kolegům v práci.

Organizace nevyžaduje velké peněžní investice. Bude postačující produkovat několik takových dárků pro reklamu. Hlavním předmětem podnikání je schopnost vytvářet zajímavé kompozice ze všech materiálů. Pokud už máte takové dovednosti - pak můžete bezpečně začít podnikat! A ti, kteří chtějí zvládnout tuto dovednost, doporučujeme navštívit speciální kurzy nebo studovat video lekce, které lze nyní snadno najít na internetu. Mimochodem, takové jedlé směsi jsou vytvořeny nejen ze sladkostí a čaje. Například ovládání techniky řezbářství můžete vytvořit originální kytice ovoce a zeleniny.

Služby můžete nabídnout tím, že umístíte reklamy na webové stránky, vytvoříte vlastní účty v sociálních sítích nebo spolupracujete se zaměstnanci obchodů se suvenýry, cukrárnami atd.

Cena takových lahodných darů může začít od 500 rublů a dosáhnout 2-3 tisíc rublů. S efektivní reklamy, můžete očekávat, že obdrží příjem 50-70 tisíc rublů.

16. Výroba pletených předmětů s novým tématem

Minimální investice je 5000 rublů

Útulné věci ručně pletené v novém tématu budou vynikajícím darem. Ponožky, palčáky, šály, svetry a dokonce i polštáře. Zde, podle vašeho uvážení, je hlavním tématem kreativní přístup k problému. Nechť jsou to sady novoročních svetrů "rodinného vzhledu", které pomohou celé rodině vytvořit jeden obrázek pro slavnostní večeři nebo fotografické zasedání. Nebo nabídněte personalizované svetry. A také to mohou být vánoční punčochy a dokonce i pletené věnce.

Chcete-li realizovat tuto myšlenku, potřebujete malé množství materiálu a inzerujte své produkty. To je skvělý nápad jak pro začínající jehlice, tak pro ty, kteří chtějí diverzifikovat stávající podnikání se skutečným zbožím. Další příjmy lze získat, pokud se účastníte různých slavnostních veletrhů.

Cena produktů se skládá z vynaložených materiálů a pracovní doby, jejichž platba dosahuje až 100% nákladů na přízi. Jak nastavit cenu pleteniny, můžete si přečíst v tomto článku.

17. Organizace firemních novoročních večírků

Minimální investice je 50 000 rublů

V uplynulých letech získává popularita novoroční korporátní strany. Nudné restaurace jsou v minulosti. Dnes je novoroční korporace formu formace týmů, způsob, jakým manažeři povzbuzují zaměstnance a část podnikové kultury, tolik společností se vážně přibližuje k otázce uspořádání těchto akcí.

Podstatou podnikání je organizace na klíč pro novoroční akci pro společnost a zábavní program. Úspěch podnikání závisí na organizačních dovednostech, kreativitě a přiměřené cenové politice. Obzvláště v poptávce jsou rozpočtové možnosti organizace, kdy za mírný poplatek může podnikatel nabídnout cenný zábavní program.

Hlavní náklady jsou na nákup rekvizit a reklamních služeb. Nejdůležitějším prvkem tohoto podnikání je však práce organizátora. Důležité je jeho tvůrčí schopnost vytvořit skriptovací program a schopnost uspořádat dovolenou, najít v případě potřeby zprostředkovatele atd. Služby můžete nabídnout na stránkách oznámení, prostřednictvím e-mailů s obchodními návrhy na e-maily místních společností, stejně jako majitelům kaváren a restaurací. Je žádoucí mít nějakou prezentaci své práce: fotoreporty, skripty, video.

Zisk bude záviset na počtu hostů, rozsahu zábavního programu a dalších faktorech. Minimální výše organizace takové události může činit 20 000 rublů. Zákazníci by se měli předem podívat, nabízet videa nebo fotografie o své práci, vytvářet webové stránky nebo skupiny v sociálních sítích. Spolupráce s určitou restaurací pomůže nabídnout bankety s organizací menu a programů. Zisk se bude lišit od počtu hostů a může činit až 20 000 rublů na jednu událost.

18. Dopisy dětem od Santa Clause

Minimální investice je 7000 rublů

Každý rodič chce zvláštním způsobem poblahopřát svému dítěti na Nový rok, aby vytvořil kouzelnou atmosféru a představil skutečnou pohádku. Dnes je mnoho možností, aby si originál potěšil dítě pro nový rok. Jednou z nejvíce rozpočtových možností je dopis od dítěte od Santa Clause. Myšlenka se objevila už dávno, ale přesto má vysokou poptávku.

Vaším úkolem je vytvářet individuální uvítací dopisy ve speciálních obálkách. Tato firma je vhodná pro lidi s rozvinutou představivostí.

Chcete-li otevřít firmu, potřebujete: osobní počítač s aplikací Photoshop, barevnou tiskárnu, skener a také různé nástroje pro psaní dopisů. Předem můžete vytvořit několik šablon pro dopisy gratulace pro děti různého věku. Standardní sada pozdravů může obsahovat dopis, obálku, medaili, hračku na vánočním stromku "udělejte to sami" a další - každý podnikatel si vybere, co bude nabídka. Náklady na dopis od Santa Clausa se pohybují od 150 do 400 rublů v závislosti na obsahu.

Služby můžete nabízet prostřednictvím sociálních sítí a reklam na různých internetových zdrojích. Dalším ziskem lze získat spolupráce se zaměstnanci předškolních zařízení nebo obchodů s hračkami. Můžete pracovat se zákazníky z jakéhokoli města, posílat takové dopisy doporučenou poštou. S dobře organizovanou produkcí a náročnou práci na svátcích můžete získat až 100 tisíc rublů.

Yevgenia Yurkina
(c) www.openbusiness.ru - portál podnikatelských plánů a pokynů pro otevření malého podniku

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

Ziskové podnikání: výroba kuřecích vajec

Otevření podniku pro výrobu kuřecích vajec vyžaduje určitou počáteční investici. Doba návratnosti je poměrně krátká (od šesti měsíců). Odhaduje se ziskovost výroby.

Podnikatelský plán: kurzy čínštiny

Zahájení investic do zahájení kurzů bude činit 41 000 rublů. Přibližná doba přípravné fáze je 2 měsíce. Doba návratnosti od začátku prodeje je 1 měsíc.

Přehled trhu Triticale v Rusku

Výroba tritikale v Rusku od roku 2009 do roku 2016. zvýšil o 22,8%. Největší regionální producent této kultury je region Belgorod, který má podíl 16,9%.

Jak zaregistrovat elektronická média

Registrace webu jako média znamená dodržování určitých povinností, které jsou obsaženy ve všech médiích. Získání osvědčení o registraci média (jednoduchými slovy.

Podnikatelský plán hookahového klubu

Předpokládaná cena projektu je 1 552 000 rublů. Předpokládaný odchod do bodu překročení je od začátku projektu 5 měsíců, doba návratnosti je 16 měsíců.

Vlastní podnikání: výroba suchých stavebních směsí

Výroba suchých stavebních směsí je výnosný podnik, který je prakticky nezávislý na kolísání sezónních poptávek. Pro jeho organizaci je zapotřebí relativně malý počáteční kapitál.

Výroba krabových tyčinek

Chcete-li otevřít vlastní výrobu krabových tyčinek bude vyžadovat asi 5 milionů rublů. Dlouhodobý majetek půjde na nákup výrobního zařízení a vybavení skladů s lednicemi.

Podnikatelský plán pro mobilní betonárnu

Investiční náklady na otevření mobilní betonárny jsou 6,83 milionů rublů, převážná částka je vynaložena na pořízení zařízení a vytvoření fondu pracovního kapitálu až do.

25 nejvýnosnějších odvětví podnikání ve vzdělávání

Vzdělávací oblast může být považována za rozvinutou oblast pro podnikání. Existuje mnoho možností vydělávat, konkurence je minimální a státní vzdělání nesplňuje potřebu kvalitních služeb.

O investiční přitažlivosti podniku (podnikání)

Investiční přitažlivost podniku je především jeho schopnost vyvolávat obchodní nebo jiné zájmy od skutečného investora, včetně schopnosti samotného podniku "přijmout.

Podnikatelský plán agentury "Ghostbusters"

Objem celkové investice do projektu "Ghostbusters" bude 572,2 tisíc rublů. Ziskovost prodeje - 75%. Je plánováno navrácení investovaných prostředků na 5 měsíců. práce.

Naše podnikání: pořádáme opravy strojů

Obchod s opravami strojů se může stát dobrým znalostem pro podnikatele, který sám je pánem, jinak jinak téměř všechny příjmy půjdou na pokrytí výdajů. Tento typ podnikání.