Nejvíce neobvyklé turistické obchodní nápady

Životní úroveň každoročně roste. Stále více občanů si může dovolit cestovat po Rusku, poblíž a daleko v zahraničí. Turistický podnik nabízí různé možnosti pro volný čas pro každý vkus. Nabídka roste, protože poptávka roste a je to opravdu potěšení.

Pokusíme se mluvit o neobvyklých a velmi zajímavých myšlenkách pro turistickou firmu.

Často si nepřemýšlíme o tom, jak špatné se může město naučit i místnímu obyvatelstvu. V jakémkoli velkém městě existují místa, která ani obyvatelé měst v několika generacích neměli podezření. Jsou to místa, která nelze nalézt v turistických prospektech, nebo jej najdete na mapě - opuštěné budovy, otevřené k návštěvě střechu s krásným výhledem, dvory, maloval graffiti, a mnoho dalšího, co je obvykle srovnáno z očí, ale o nic méně atraktivní z ní as pro domácí obyvatele a turisty. Pamatujte si, jak často jste se nudil v exkurzi v příštím muzeu? Ve skutečnosti někdy zajímavější dozvědět se o centra první ruky, vidět spletité ní cítit život vaší pleti města, spíše než příběhy průvodce. Musíme se pokusit najít lidi, kteří vám takové město ukáží. Můžete jít na vzrušující procházku, nezapomeňte na opatření.

Velmi zajímavý a levný obchod byl vynalezen Američanem. Tam je tento obchod není moc trochu, ale již tři roky. Pronajal školní autobus, který přivádí turisty do všech pizzerií ​​ve městě New York, kde hosté mohou ochutnat pizzu a poslouchat fascinující příběh o samotné instituci. Celá akce trvá asi pět hodin a stojí to všechno potěšení jen přes padesát dolarů. K dispozici je také vycházková verze takové exkurze.

V dnešní době existuje obrovské množství restaurací. Chcete večeři? Máte všechny šance, že to uděláte, aniž byste porušili zákon. Ve městě Volterra můžete rezervovat stůl ve skutečném vězení. A je tu málo lidí, kteří chtějí, a někdy musí čekat na řadě několik měsíců. Při vchodu budete potkani strážci, budete provádět vyhledávání, všechny nebezpečné a podezřelé věci budou muset zůstat v cely za účelem ukládání osobních věcí. Celkově může mít restaurace asi stovka lidí najednou. Náklady na večeři jsou demokratické - 25 eur, za tyto peníze můžete jíst pokrm národní italské kuchyně a vypít sklenici vína.

V Německu nemůžete jen večeřit ve vězení, ale také tam zůstat na noc. Hotel Alcatraz vás zve k strávení nezapomenutelných nocí ve vašich zdích. 56 pokojů hotelu má různé stupně pohodlí, od skutečného vězení, samozřejmě, jsou různé podmínky, ale pokoje s toaletou ve stejné místnosti jsou také přítomny. Luxusní byty, respektive, a bude to stát trochu víc. Kamery jsou vybaveny televizory, wi-fi, vysoce kvalitními instalacemi. Zaplaťte za toto potěšení bude mít kolem 80 eur.

Chcete ušetřit na noc? Někdo Bert Milton přišel s vynikající alternativou. Navrhuje vybudovat síť pětihvězdičkových hotelů pro pokoje, ve kterých nebude zapotřebí platit. Na oplátku hosté se zavazují, že mají sex přímo v místnosti, kde jsou nainstalovány webové kamery a on-line vysílání na World Wide Web. Fanoušci peeping za to, že se milují v reálném čase, budou pro tuto radost potěšit. Podle odhadů specialistů může tato podnikání přinést více než deset milionů dolarů z příjmů za rok. Můžete začít s malou sítí hotelů a poté je distribuovat po celém světě.

Pro milovníky procházky na moři Transparentní kánoe Kayak přišel s ohromující v jeho jednoduchosti a ne méně působivé pro zážitek na lodi výlet "bez dna." Přesněji, spodní část lodi je, ale je vyrobena z průhledného plastu, který umožňuje snadné pozorování mořského dna, vychutnat si krásu korálů, dívat se na mořský život. Loď je robustní a nezajišťuje žádné nebezpečí pro cestující. Je vhodné, abyste studovali rozmanitost mořského dna a nepotřebujete potápět s aqualungem a můžete trávit čas pohodlím.

Hodně popularity se těší podnikání jedné z turistických společností v Los Angeles. Scott Michaels, majitel firmy, říká, že tento nápad se stal tak populárním, že počet zákazníků již činí desítky tisíc. Co dělá tento podnik? Organizace exkurzí do míst, kde hvězdy zemřely - slavní herci, zpěváci, postavy. Prohlídka trvá zhruba tři hodiny, během kterých se turistům objeví stovka tragických míst, hroby slavných osobností, památky s nimi spojené. Lidé pocházejí z celého světa, aby navštívili tuto exkurzi a viděli vlastním očima to, co viděli v posledních okamžicích svého života.

Dalším druhem turistiky pro ty, kteří rádi ztuhnou nervy. Tito lidé jsou zpravidla lidé, kteří nemají v životě dostatek vzrušení - kancelářských pracovníků, úředníků a jen lidí, kteří se chtějí otestovat silou. V jednom z malých měst Austrálie byla taková extrémní druh rekreace. Za 35 dolarů se doporučuje strávit 15 minut jeden na jednoho s krokodýlem. Muž je umístěn v průhledné krabici a spadne do vody, kde už čeká na krokodýl. Turista zde není v nebezpečí, protože chrání stěnu buňky, ale je těžké to vysvětlit mysli a tělo dostane svou část adrenalinu. Majitel podniku říká, že počet klientů roste každý den. Podobné myšlenky jsou prováděny s použitím žraloků, takže myšlenka není zcela originální, ačkoli se buňka používá v tomto případě.

Velkou nápad realizoval Nektar Pulse. Docela obyčejný obchod na první pohled - vydávání průvodců do měst po celém světě, všechny známé cesty s seznamem atrakcí, které stojí za to vidět, podrobné mapy a fotky. Co je odlišné a zvláštní na tohle se ptáte. Právě tito průvodci napsali obyvatelé města s vlastními zvláštnostmi, preferencemi, rysy, znalostmi. V každé kopii jsou k dispozici krátké informace o autorech, které by turistovi umožnily vybrat osobu podle svých zájmů. Taková procházka by neměla nikoho nechat lhostejnou.

Jak otevřít podnikání v oblasti cestovního ruchu: nové nápady pro místní cestovní ruch, další příjmy

Každé centrum města má nepochybně obrovské množství historických památek, park-architektonické soubory, úžasné přírodní oblasti. Řekněte o tomto zvědavém turistovi a vydělávejte - můžete, pokud správně rozumíte otázkám, jak začít podnikat ve vašem městě.

Některé nové nápady a univerzální směry místního cestovního ruchu mohou být zvažovány podrobněji.

Nejlevnější vstup: vyvíjí program, přitahuje turisty, pronajme dopravu a provádí exkurzi. Nejjednodušší je pronájem autobusu nebo minibusu - zde, pokud se někteří nezdaří - existuje možnost pojištění jiné společnosti. Potřebujete trasu, průvodce a reproduktor.

Co je na začátku důležité: publikum, které můžete přilákat a kde můžete přilákat turisty. Dokonce i když je to podnikání v malém městě, můžete začít s jeho obyvateli, protože ne vždy obyvatelé vědí, jaké nádherné místa mají blízko.

Cestovat obchodní myšlenky

 • Důraz na historii. Analyzujte historické události vašeho regionu a spojte je s konkrétními místy. Řekněte příběhu. Spojte se s lidovými přesvědčeními, městskými legendami.
 • Pokud existují domorodí lidé - udělejte výlet do typického domorodého domova, řekněte nám o každodenním životě a zvycích, o tom, jak je civilizace zasáhla.
 • Noční výlet. Řekněte nám něco o noční život, tam může být okouzlující přístup - rychlý revue klubů a barů, a například, hovořit o trestní života města nebo se projít přes městské legendy (hrozném brány, dům s duchy a tak příběhy, z nichž existuje mnoho v každé lokalitě).
 • Literární město. I v mladých městech jsou básníci, průvodci, někde je město připomínáno atd.
 • Svátky - spolupráce s agenturami při pořádání oslav, můžete rozšířit svou klientelu. Nebo se můžete stát takovou agenturou sami v rámci cestovního ruchu.
 • Vytvoření eko-vesnic. Stává se módní. Podstatou ekoturistiky je, že uvidíte sami oči, jak můžete žít v souladu s přírodou, aniž byste přilákali auta a škodlivě ovlivnili životní prostředí.
 • Organizace místních farem. Farmy se zvířaty vždy přitahují pozornost, zejména ty turisty, kteří dávají přednost rodině. Farma může být klasický: s králíky, prasata, kozy, ovce, slepice a specializované, například určených pro chov koní, exotických ptáků, ryb a dokonce i pštrosi, pávi, plameňáky. Vše závisí na klimatických podmínkách konkrétního regionu;
 • Koňské, cyklistické a turistické trasy. V téměř každé oblasti, s přihlédnutím k místním podmínkám, je možné vytvořit mapu tras pro pěší turistiku, jezdecký, jízda na kole, kde daná osoba kromě zdravotních výhod obdrží spoustu příjemných zážitků, například, se zastávkou na místní jezero, řeka, parku a chráněné krajinné oblasti, a tak dále. e.
 • Vytváření tematických turistických oblastí. Bude to jasnější na konkrétním příkladu - hradu Garibaldi v novogotickém stylu, který je postavený v oblasti Samara. Nyní byla zadána pouze první linka, ale denně sem přijíždí 500 turistů. Takový komplex bude mít průzkumnou věž s výhledem na moře Zhiguli, restauraci ve věži, mini-hotel, vybavenou pláž, sportovní hřiště, grilování a kempování v lese. Takové projekty vyžadují solidní investice, ale také velmi rychle vyplácejí;
 • Kempování pro mládež. Kdysi byla doba provádí takzvaný „blesk“, dnes je tato idea přerostla vytváření speciálních programů pro školní děti a dorost. V zimě i v létě můžete objevovat krásy své rodné zemi, ale hlavní věc - naučit zároveň přežít v lese, ryby, oheň, postavit stany, orientovat se v terénu, úkryt před nepřízní počasí, atd. Ani pro to není třeba odesílat do vzdálených zemí!

Další příjmy v cestovním ruchu

 1. Krátkodobé exkurze naznačují dostupnost pohodlného autobusu a profesionálního průvodce. Ano, během přestávky můžete zastavit v útulné kavárně a posílit síly. Pokud tato kavárna není vaší dceřinou společností, pak můžete s majitelem hovořit o slevách nebo procentních sazbách pro přilákání významného počtu zákazníků.
 2. V případě, že je turistická cesta plánována na delší dobu, pak připravit pokoje pro odpočinek a ubytování turistů nutně, rozpočet - ubytovny.
 3. Samozřejmě, jako další příjmy můžete zvážit suvenýry, stejně jako prodejní automaty pro jejich prodej.
 4. Zohlednění zkušeností s průvodci z horských zemí - nákupy a kontakty s obchodníky.

Sezónnost - podnikání není překážkou

Turistické služby můžete nabídnout po celý rok, ale pouze během sezóny. Například, Krym je populární pro turisty v nejvíce léta. Kulturně-tatárské a slovanské dědictví, námořní témata, vinné sklepy - výlety zde mohou být turistům poskytovány po celý rok.

Vypracujte programy pro všechny roční období.

Bez ohledu na zvolený směr nezapomeňte na neustálou reklamu. Zájmy lidí jsou velmi odlišné! Předměty náboženství, historie, kulturní akce, aktivní turismus. Chcete-li prezentovat své území lidem ze všech koutů světa - v oblasti cestovního ruchu je to klíč k úspěchu.

Zajímavou volbou pro zahájení rozpočtu je úzká specializace, například náboženské. Mnozí poutníci navštěvují různá místa, organizují své cesty, dělají je pohodlnější a bezpečnější - je to nejen výnosné, ale také dobré.

Další prodej

Pokud jde o další prodej služeb v oblasti cestovního ruchu - automatizaci mnoha procesů, tak pro výlety mají vorkl systém, s jehož pomocí je možné prodávat a letu - aviasales - online affiliate programů, kde dostanete procento z prodeje letenek.

Nejvíce neobvyklé turistické obchodní nápady

Pokračujeme v publikování recenzí různých obchodních myšlenek z celého světa. Předtím jsme psali o podnikatelských nápadech založených na výrobě výrobku, na podnikatelských nápadech pro ženy, na myšlenkách s minimálními náklady a na myšlenkách domácího podnikání.

Dnes budeme hovořit o myšlenkách podnikání v cestovním ruchu. A většina z nich bude, mírně řečeno, ne zcela běžné a standardní. Ale o všechno v pořádku. Je třeba poznamenat, že cestovní ruch se rozvíjí velmi aktivně nejen v zahraničí, ale iv Rusku. Existují nové směry, nové cestovní kanceláře. Počet turistů každoročně roste, což se nemůže radovat. Odpočinek a cestovní ruch se stávají nepostradatelným atributem lidí.

Místní obyvatelé - průvodce

Pokud vezmete v úvahu malé městečko, pak možná není místo, kde by každý návštěvník navštívil. Pokud však vezmeme větší město nebo metropoli, například Moskvu nebo Petrohrad, jsou zde stovky a možná tisíce zajímavých míst, kde domorodí lidé nejenže neudělali, ale neslyšeli o nich.

Takovými místy mohou být opuštěné budovy, krásná místa v parcích, v přírodě, snad dokonce krásný panoramatický výhled ze střechy domu atd. Kromě místních obyvatel je mnoho turistů, kteří mají mnohem větší zájem vidět město očima obyčejných lidí, jeho obyvatel, spíše než chodit na standardní exkurze.

Chcete-li provést, musíte najít lidi, kteří taková místa zná, shromáždit skupinu, postarat se o bezpečnost a poslat je do improvizovaného treku. Ujišťuji vás, že zůstanou spokojeni, a také poradí vaší agentuře svým přátelům.

Pizza výlety

Americký Scott Wiener otevřel společnost nabízející výlety na pizzu. Turisté jsou odvezeni do různých pizzerií, ošetřeni na pizzu a informováni o zvláštnostech a historii instituce. Náklady na tour jsou $ 55, běží v neděli. Turisté jsou přepravováni školním autobusem do téměř všech pizzerií ​​v New Yorku. Prohlídka trvá asi 5 hodin. Individuální a pěší výlety jsou také nabízeny. Podnikání existuje a přináší značné zisky více než tři roky.

Hotel a restaurace ve vězení

Malé městečko Volterra, poblíž Pise a Florencie, poskytuje svým návštěvníkům jedinečnou příležitost k večeři nejvíce, že existuje skutečné vězení. Ale dostat se tam není tak snadné. Nejdříve je třeba předem zaregistrovat. Fronty se protáhnou po celé týdny a dokonce i měsíce. Pokud se vám stále podařilo rezervovat stůl, budete muset projít osobní prohlídky, nechat většinu položek v úschovně a pak jít na váš stůl.

Hala je navržena pro 100 míst. Cena večeře činí 25 eur. V ceně je zahrnuta jídla, většinou tradiční italská kuchyně a sklenka vína. Ale v Německu šli ještě dál a udělali hotel z vězení. Hotel Alcatraz - toto je název tohoto hotelu, má 56 pokojů různých komfortu.

Tam jsou luxusní pokoje, které se liší od podobných místností v jiných hotelech, ale tam jsou možnosti rozpočtu - s jedním lůžkem a "parasu" v rohu. Samozřejmě, není všechno tak špatné jako v reálných věznicích. Lůžko, stejně jako vodoinstalace, dobré kvality, vše je čisté. Pokoj má TV a dokonce i bezdrátové připojení k internetu. Překvapivě jsou tato čísla nejoblíbenější mezi turisty. Cena jedné noci je 79 eur.

Volný sex hotel

Berth Milton, výkonný ředitel společnosti Private Media, navrhl a již testoval svůj nápad v oblasti hotelového podnikání. Podstatou myšlenky je vybudování pětihvězdičkového hotelu, jehož pokoje budou zdarma poskytovány.

Na druhou stranu, hosté budou povinni milovat, jehož proces bude vysílán přes internet, aby mohli fanoušci nahlížet. Odhaduje se, že jeden hotel bude moci přinést více než 40 milionů dolarů ročně. Bert plánuje vytvořit celou síť hotelů po celé zemi a možná i po celém světě.

Chůze na průhledné lodi

Průhledná kanoe-kajak vyvinula neobvyklý, průhledný člun a nabízí všem, kteří chtějí projít se po moři. Krása tohoto člunu spočívá v tom, že rám je vyroben z hliníku a dno je vyrobeno z průhledného plastu. Díky tomu se během procházky můžete snadno podívat dolů a sledovat procesy, které se odehrávají v hlubinách moře. Výlety lodí jsou obzvláště oblíbené na korálových útesech, kde je voda zvláště průhledná a bohatý vodní svět je viditelný pouhým okem.

Turistické podnikání v místech smrti celebrit

Dearly Departed Tours - cestovní společnost z Los Angeles, která vede zcela neobvyklé exkurze - místech smrti hollywoodských osobností. Exkurze trvají 3 hodiny. Během této doby si návštěvníci prohlédnou více než 100 atrakcí, včetně místa, kde se stala nejhorší událostí a vlastně hrob sám se stalo celebritě. Scott Michaels, majitel společnosti a průvodce na částečný úvazek, říká, že podnikání je ve vysoké poptávce. Od založení firmy vedl exkurze pro více než 10 000 turistů z celého světa.

Extrémní turismus

Tento druh cestovního ruchu je poptávka mezi lidmi, jejichž život je spíše klidný a často i nudný. Mohou to být kancelářští pracovníci, manažeři atd. Oni a mnoho dalších, chtějí mě ztuhnout nervy, abych se otestoval. Tak například v australském městě Darwin byla otevřena neobvyklá atrakce. Přeje si, aby lidé, vložili do průhledné klece a ponořili se do vody s statným krokodýlem. Délka události je 15 minut.

Ačkoli osoba z krokodýla a chrání tlustou stěnu krabice, adrenalin v krvi stoupá a turisté dostávají to, za čím přišli. Podle Michaela Scotta, majitele společnosti, počet klientů rostl od počátku a poměrně rychlým tempem. Cena atrakce je 35 dolarů. Toto není originální nápad. Pokud vím, něco takového se už dávno cvičí s žraloky. Je pravda, že namísto průhlednosti používají skutečnou železnou klec.

Průvodci od místních obyvatel

Společnost Nectar Pulse publikuje průvodce do Evropy. V současné době jsou k dispozici průvodce pro Vídeň, Stockholm a Londýn. Podnikání samo o sobě je běžné. Čtenář bude klást otázku: No, říkají, co může být zvláštní o průvodcích, nudných knihách s popisy památek?

Vyvrcholení příruček od Nectaru Pulz je, že jsou napsány obyčejnými lidmi, kteří žijí ve městě, který chcete navštívit. Navíc, průvodce pro stejné město je napsán různými lidmi. Určím lidi s jiným charakterem a různými zájmy. Než si koupíte průvodce, můžete se seznámit s popisem (profilu) spisovatele a zvolit si pro sebe "spřízněného duše", který určitě ví, co se vám líbí ve městě!

Sbírka nápadů č. 14. Podnikání v oblasti cestovního ruchu

Kdo pouze (a co nejdříve) nevydělává na turistiku! Od té doby, a to jak v naší zemi klesla „železné opony“, říkat „kuře není pták, Bulharsko - ne v zahraničí,“ přestala vyvolávat smích a porozumění, a státní monopol „Intourist“ nařídil prakticky žít dlouhou dobu, protože myšlenkou vydělávání peněz v podnikání související s cestovním ruchem by mělo dojít ke každému, kdo sní o podnikání a kdo to trochu blízko k tomuto tématu - téma cestovního ruchu.

Připomeňme, že ne tak dávno bylo procento lidí, kteří měli příležitost odejít do zahraničí, nulové a nyní takřka 100%, pokud nezohledňujete vězně, kojence a hluboce starší občany. A nezáleží na tom, že mnozí z moderních Rusů považují cestu do zahraničí za nepřípustný luxus - pro sebe. Rozdíl mezi slovy "velmi drahý" a "nemožný" je pro vás pravděpodobně srozumitelný. Od uskutečnění tohoto rozdílu budete mít odvahu k vašemu začátku.

A pokud si přečtete turistickou obchodní myšlenku Tatyany Nikitiny ("Jak prodávat výlety lidem, kteří nemají peníze na cestování?"), Pak se začnete za takových podmínek brát nejen odvahu, ale také velmi specifické obchodní myšlenky.

Přestože se cestovní ruch stane nejen zahraničním, mezinárodním. Cestovní ruch uvnitř země (nebo dokonce uvnitř regionu, a dokonce i uvnitř - města, jeho mikrodistrict!) Věc není méně výhodná. Různé příležitosti pro podnikatelské nápady v oblasti cestovního ruchu, věnujeme tento pravidelný přehled nápadů.

Samozřejmě, myšlenky podnikání v oblasti cestovního ruchu jsou přijímány převážně od těch, kteří mají možnost jednoduše svobodně se zapojit do tohoto podnikání po dlouhou dobu - to jsou naši západní kolegové.

Snažili jsme se získat ty nejzajímavější obchodní nápady v cestovním ruchu.

Zde je například myšlenka cestovního ruchu - pizza výlety.

Co je to, ne-li postmoderní ornichane, že to není parodie skvělého „víno zájezdy“ do Provence se mistrovských kurzů na vaření gurmánské francouzské kuchyně „svačinu“? Zatímco romantická a sentimentální dívky sní o degustace kvalitních vín „z místních sklepů velký zámek,“ podnikavý kluky se smyslem pro humor, neposkytují KVN ovsky, postavený obchodní cestu a ochutnávka velmi odlišný pizzu - dobré, vhodné jídlo, někde SKAT úroveň levných fast food, která obecně a živí se všemi, kteří ji nechtějí přiznat (ne-li horší)!

Ale na rozdíl od rychle se rozkládajících nudlí, chuť pizzy je téměř všude - jinak, to je to, co se staví "Chip" tohoto turistického podnikatelského nápadu.

Pojďme pokračovat v myšlence, kterou jsme nastíněli - rozvíjet cestovní ruch bez opuštění našeho rodného města.

Další obchodní myšlenka v oblasti cestovního ruchu - místních obyvatel jako průvodců. Zde je takový "obchodní cestovní ruch".

Co myslíš, že: kolik ve svých městských životě mladých romantiků a dobrodruhů, kteří by se sní chodit po všech jeho skrytých koutů rodného města, přehrabovat všechny háje a průmyslových zón, bypass všechny „mířidla“, fotit všech stěn s neobvyklým graffiti najdete opuštěné železniční tratě, vedoucí "nikam"? Existuje mnoho hráčů, kteří se chtějí v reálném mash zatokshie stop and play „Stalker“, pohybující se v „zóně“, píseň Basta „Urban“, existuje spousta, kteří chtějí hrát v „Noční hlídka“ jakýmikoliv jinými písněmi znovu a svým vlastním způsobem. Jen tady. je nebezpečné to dělat sami, ale jednoduše - děsivě. A pokud jste expedici, zradit všechno oblečení, které chrání před klíšťaty a jiných tvorů, termosky a lékárnička, vzít s traumatické zbraně na psy a cizími nepřátelskými cizinci, dozimetr a další nezbytné v podmínkách civilizačních gadgets a vést neotřelých cest jejich „skautů“ pak se dostanete k davům mladých lidí a dokonce si na tuto exkurzi pozvete své "přátelé" mimo město. Mnohem zajímavější než monotónní pít pivo v suterénu noci, hraje rock and roll v parku na kolečkových bruslích tam a zpět. Mimochodem, můžete propagovat svou cestu a mezi mladými fotografy, kteří jsou vždy hledají neobvyklých úhlů a předmětech určených k jejich konceptuální fotografie sezení, ale ne vždy se odvažují jít do pekla opravdu uprostřed ničeho, takže i s drahou technikou. Po cestě do svého rodného města by mohlo být ještě nebezpečnější (a mnohem zajímavější a informativní), než cestovat přes pouště Gobi.

Je to v tomto směru, že londýnčané už přemýšlejí, kteří přišli s originálním obchodním nápadem v cestovním ruchu - Prohlídky v Londýně s průvodcem-bezdomovce. Nicméně, v Londýně „popáleniny“ nashenskie bezdomovců - nelíbí, a obávám se, že nápad opakovat slovo od slova nevyšlo - jiný způsob života po stovky let pro nás i pro Londýňanů. Londýn bezdomovci zřejmě jako příslovečný britských trávníků - sekat tři sta let, takže jsou pak schopni řídit turné a aby bylo zřejmé, s takovou přesnost, že toto (věc), mohou mít pravidelné služební cesty.

Ale pokud (místo veselého londýnského trampa) najděte dobré lidi (kteří mohou mít zkušenosti jako záchranáři v ministerstvu pro mimořádné situace) a postavíte je Stalkers na čelo svého podnikání, pak je zajištěn úspěch vašeho cestovního ruchu.

Pokračujeme v tématu podnikání v cestovním ruchu. A další turistický nápad podnikání z našeho výběru obchodních myšlenek v oblasti cestovního ruchu: "Extrémní turismus" s "Smrtelnými turistickými atraktivitami".

Všechna tato plavání v klecích se žraloky a krokodýlmi - již dlouho nebyla žádná zpráva. Samotná skutečnost, že veřejnost má zájem o tento druh "zábavy", znamená, že v tomto směru je možné a musí rozvíjet své myšlenky (pokud vzniknou), aniž by se obával, že by vyvolal veřejný hněv a zakázal stát. Extrémní turismus - je, je rozkvět a pokud máte tendenci organizovat to - vaše cesta je otevřená.

A pokud vy (milovník vodních procházek) můžete postavit podobný - loď pro výlet lodí, můžete otevřít extrémní turistiku přímo z nové "plavecké" sezóny. Nebude to jen (a ne tolik) - extrémní, kolik neobvyklých, krásných a nezapomenutelných!

Dělej to takhle, ale ne tak.

Když hledáte vítěznou (ziskovou) myšlenku na podnikání, na kterém se každý účastní dlouhou dobu (tisíciletí), pak budete muset nabídnout svůj "čip", aby byl znovu sestavován od konkurence. Chcete-li hledat stejné čipy, cílové publikum je segmentováno na nejmenší atom. (Například "pivo pro homosexuály" je nejvíce zvědavé ze všech takových kuriozit!). Tento trik však funguje! Protože to lidé milují, když je oslovíte osobně. Odtud se mi zdálo, že mrknou posedlými bannery všem příběhům "osobní příběhy o vašem dítěti". (Nevím, jak někdo, ale já jsem více než spokojený s "neosobním" Andersenem, Charlesem Perraultem a bratry Grimmem).

Zde je příklad podobného, ​​ale silnějšího a nikdo škodlivého podnikatelského nápadu v cestovním ruchu. Pokud jste malá kavárna, vypijte pizzu ve vašem sortimentu a budete si ji také pečeme v sortimentu. pro všechny 12 znamení zvěrokruhu, pak vás ujišťuji, že to bude hit. Dodávejte upravený 12krát recept naplňující překrásnou legendu, vložte ji do nabídky - a celá cílová skupina je vaší! Pizza je nejlépe dělána malými, aby se zvědavý Taurus mohl pokusit, "co je na Vážích talíři" a tak dále.

Vracíme se však k podnikatelským nápadům v oblasti cestovního ruchu.

Zde je příklad takové důstojné dirigentské práce v oblasti obchodu s cestovním ruchem: brilantní obchodní myšlenka v cestovním ruchu - výlety pro "sovy".

Služby jsou uspořádány pro denní režim tzv. "Sovy". Výlety začínají déle než půlnoci, snídani - pozdní, večeře, případně i databáze všech zařízení, která pracují tak, aby byla vhodná pro "sovy". Samozřejmě, ve světě larků je to gesto milosrdenství vůči menšině.

Ve skutečnosti, přemýšlet o segmentaci trhu podle cílových skupin, myslí nejprve o těch, kteří se ocitli v menšině, ti, kteří trpí nepohodlí a nepříjemnosti (a někdy prostě nuceni opustit aktivní život), protože „hmotnost standard“ nebere v úvahu jejich specifika.

Začněte sami. Co se vám osobně nelíbí ve světě podnikání "veřejného stravování" zboží a služeb?

Například, máte rád obchodní myšlenku - nosit pouta na turisty v hotelích? Ne? Pak přichází s alternativou (jen ne s zhoršením špatných sdružení - například nemusíte vytvářet dočasné mikročipy v hýždě rekreantů). Přemýšlejte o alternativě, prodat ji!

Další myšlenka cestovního ruchu z našeho tematického přehledu zní křičící, ale stará jako svět.

Podnikání o smrti celebrit. Ano, ve skutečnosti se turistika jako taková objevila jako návštěva romantických bohatých lidí do hrobů idolů! Pak do hrobu Dante, pak do hrobu Goethe, pak do Puškinových míst a pak k selhání Lermontova, kde, jak víte, "muži Rudé armády jsou svobodní", jak odkázal Ostap Bender.

Pokud jste v pozici Ostap Bender a jste blízko k tématu "Kdo z velkých lidí zemřel s jakými slovy na rtech" - zorganizujte tzv. Kulturní a vzdělávací pamětní výlety. A jaké "skvělé lidi" budou pro vaše zájmy a záliby.

Můžete si založit nějaký slavný hřbitov, naučit se jeho historii a historii těch, kteří jsou tam pohřbeni (výhoda knih s biografií se prodává v knihkupectvích a je levná) a stát se "hřbitovským průvodcem". Tato povolání (bez vtipov!) Byla od počátku pseudogotické módy (nebo "gatišnosti", jak se říká nyní) velmi žádaná, tedy od konce 18. století.

Obecně jsme méně ochotni být jako každý jiný. Stále více se lišíme a je to trend času. A to, co je "trendem času", je trend, který podnik musí jednoduše sledovat, pokud nechce vyhořit!

Aktuální obchodní myšlenka v cestovním ruchu je cestovní kancelář!

Zde je tato stránka, která se věnuje nejzajímavějším tématům - výběr místa plánovaného odpočinku podle daných kritérií, být odlišný od ostatních. Naše odpověď je "obchodní oběd", pouze v cestovním ruchu.

Myšlenkou podnikání je, že v praxi je to designer, který je určen pro turisty. To je, jak jsme se (pokud my - turisté) se zabránilo tlaku ze strany líní, často nikdy gramotný and-ochchen zkreslená touroperátory, kteří často potřebují pouze na „vtyuhat“ nám to, co mají, a ne poslouchat naše stížnosti a preferencí.

Obecně platí, že pokud chce turisté "totéž, jen s perleťovými knoflíky", má možnost sebekoncovati svou vlastní cestou snů.

Užitečný průvodce organizací turistického ruchu: 11 způsobů, jak organizovat turistickou firmu, hlavní výhody a nevýhody, nuance jeho organizace a chování

Organizace vlastního podnikání v oblasti cestovního ruchu zůstává relevantní, již řadu let je v poptávce. Toto místo pro podnikání nezastaví, je stále ve stavu rozvoje a růstu. Stejně jako v ostatních odvětvích podnikání existuje také zdravá konkurence, takže inzerování vlastních jedinečných služeb je prostě nezbytné.

Každoročně rychle roste tok turistů, je to další rozumný argument ve prospěch investování kumulovaných prostředků konkrétně do cestovního ruchu. Počet klientů je faktorem, který může ovlivnit ziskovost v odvětví cestovního ruchu, růst zisku. Zvyšování toku zisku podporuje současné sezónní nabídky a výhody pro stálé zákazníky. Každý den existují nové tvůrčí nápady pro organizaci turistického ruchu. Každá společnost, která usiluje o dosažení finančního úspěchu v oblasti cestovního ruchu, by nejen měla zákazníkům nabízet výhodné výhody pro zákazníky, sezónní výhody, ale také vytvořit jedinečnou nabídku na trhu, která bude mít vysokou poptávku.

Realizace turistická zařízení

Aktivní typ cestovního ruchu dnes získává dynamiku. Dnes je spousta lidí, kteří chtějí strávit dovolenou nejen v komfortních hotelech a vybavených písečných plážích, ale také ve venkovním stanu. Pro realizaci turistické inventury bylo účinné, podnikatel potřebuje předem zjistit potřeby zákazníků.

První podmínkou pro úspěšné fungování turistického obchodu je jeho dobrá poloha, dobře vybrána a cenově dostupná. Je také možné zřídit centrum pro vydávání podobných nábojů za účelem pronájmu, realizovat je přes internet, vytvořit z druhé ruky pro prodej použitého turistického vybavení. Všechny tyto činnosti pomáhají snižovat náklady, ale zvyšují poptávku po těchto produktech.

Nové místo pro podnikání - karavanování

Dnes se stále více rozvíjí nový směr cestovního ruchu nazvaný karavanning. Tento termín znamená pohodlný způsob cestování, abyste dosáhli toho, nebudete potřebovat drahé poukazy na střediska, letenky. Jediné, co potřebujete koupit nebo pronajmout, je speciálně vybavená dodávka, tzv. Dům na kolech. Tento způsob cestování hmotnosti ziskových výhod - není třeba nést těžký náklad na zádech v podobě batohu stan žít v jednoduché, zaplatit za ubytování v motelech, cestující získat úplnou svobodu jednání, protože nejsou vázány na konkrétní místo.

Můžete se zabývat prodejem nových dodávkových automobilů, pronajmout je nebo žádat o speciální prohlídky organizované společností pro klienty.

Oblíbená cyklistika

Cestování na kole je nejen příjemným způsobem zábavy, ale fyzické námahy, které podporují všechny hlavní svalové skupiny v tónu, výrazně zlepšují celkový stav postavy. Cyklistická jízda se může stát fascinující cestou, jejíž příznivé účinky lze srovnávat s dlouhou návštěvou posilovny. Další výhodou organizace tohoto druhu podnikání je to, že kolo nezkazuje životní prostředí, výrazně šetří peníze a čas.

K organizaci takovéto cyklistiky je třeba vytočit pro tento zkušený personál, realizovat zajímavé nápady pro vytvoření jedinečných cest s různou mírou složitosti.

Extrémní lyžování

Tento druh extrémní zábavy vznikl poměrně nedávno, ale mnoho občanů naší země to ještě neví. Zvýšený zájem o tento druh extrému se projevuje u mladých lidí, kteří se snaží zažít neuvěřitelný nárůst adrenalinu, mezi střední generací je také mnoho lidí, kteří jsou připraveni zažít nové nezapomenutelné pocity.

Tento druh zábavy je skok z dostatečně vysokého bodu na pružném dlouhém laně, který je pevně připevněn k nohám. Tento druh sportovní zábavy je spojen s určitým rizikem, takže je třeba vybrat zkušený personál v personálu, získat kvalitní vybavení a naučit se vybrat správné předměty pro extrémní skoky.

Organizace zajímavých aktivit pro volný čas

Vytvoření animovaných svátků se stává dnes jedním z nejoblíbenějších typů služeb, protože každý má dostatek představivosti k organizaci zajímavého volného času. Takový program může mít nejen zábavné zaměření, ale může být organizován na téma sportu. Můžete si vytvořit odpočinkovou dovolenou pro zákazníky nebo jinou zábavu, ale cílem vytvoření podnikání je zvýšit radost ze zajímavého volného času.

Organizace sportovního a amatérského druhu cestovního ruchu

Amatérský typ turistiky je zvláštní turistickou cestou po nezávisle zvolené trase. Zkušení instruktoři doporučují klientům testované trasy, ze kterých si zvolí vhodnou možnost.

Sportovní turismus je považován za pokročilý typ nezávislého cestovního ruchu. Tyto cesty mají vysokou složitost, takže jejich organizace se provádí na státní úrovni. Oba tyto druhy cestovního ruchu jsou považovány za dobré druhy potěšení, takže přinášejí dobré zisky.

Provádění unikátních výletů do míst moci

Trendový trend je považován za zamilování s různými neobvyklými jevy. Někteří lidé věří v nejrůznější anomální zóny v dobré štěstí. mnozí cestující jsou si jisti, že v mocenských místech mají štěstí, protože pravdy, které jsou pro jejich porozumění nedostupné, budou odhaleny.

Organizace sezónních zájezdů na těchto zvláštních místech bude také docela zisková, protože tok návštěvníků roste každým rokem. Taková místa, kde se člověk dokonale cítí, ve skutečnosti existuje. Zvláštním příznivým účinkem na lidské tělo jsou horské krásy Altaj, Ural, čisté lesy Sibiře.

Každý nováček podnikatel může organizovat speciální výlety na zvláštní místa, získávat duchovní zážitek.

Tvorba speciálních dětských hotelů

Další atraktivní místo v turistickém průmyslu je organizace dětských hotelů. Mnoho rodičů chodí spolu s dětmi do prázdnin, někteří chtějí odpočinout od všeho a odpočívat. Existují osvědčené způsoby řešení tohoto problému - dát dítěti své drahé děti prarodičům nebo poslat do zdravotního tábora. Malý hotel, který byl vytvořen speciálně pro mladé hosty, je považován za kreativní myšlenku.

Za tímto účelem si můžete vybrat krásný pokoj v atraktivním prostředí, pohodlné pokoje určené pro 1 až 4 děti, různé druhy zábavy pro drobné potřeby. V hotelu pro mladé hosty by měli pracovat kompetentní pedagogové, malá útulná jídelna.

Podzemní zelený park

V souvislosti s rychlým tempem rozvoje měst a hustým rozvojem území zůstává méně a méně volných oblastí pod zelenými parky. Nemůžete-li přidávat místo pod zeleným parkem, pak v některých evropských městech musíte rozptýlit takové plochy na prostorných střechách bytových domů nebo vytvořit parky pod zemí.

Takový jedinečný park pod zemí může být skutečnou hodnotou pro turisty, lidé z celého světa přijdou, aby to viděli. Aby takový park fungoval normálně a rozvíjel, je nutné vytvořit speciální osvětlení a další podmínky pro pohodlný rozvoj rostlin. za tímto účelem je nutné použít moderní high-tech řešení, vytvoření takových parků se může stát zdrojem vynikajících zisků.

Vytvoření prádelny pro turisty

Mytí v podmínkách výletů pro mnoho lidí se zdá být problémovým úkolem, kterého se téměř každý cestující setkal. Zpravidla se sami o sobě vezou minimální věci, v podmínkách omezené vody je nutné odložit mytí až do vhodné příležitosti.

Relativně nedávno přišel jeden australský vynálezce Ashley Newland s malou přenosnou pračkou s hmotností pouhých 150 gramů, aby bylo zapotřebí pouze 3 litry vyčištěné vody. Tento zázrak technologie stojí jen 40 dolarů. Tato pohodlná věc bude brzy zažít vrchol své popularity, můžete udělat tyto kompaktní modely nebo organizovat centrum, kde si turisté mohou umýt své věci.

Populární ekoturistika

To je další zisková oblast v oblasti cestovního ruchu, která se správným přístupem může stát trvalým zdrojem příjmů. Tento typ cestovního ruchu znamená úplné opuštění tradičního odpočinku v útulných hotelech, kde je zahrnuta celá řada služeb. Jeho úkolem je opustit tradiční komfortní zónu, vytvořit atmosféru úplné jednoty s přírodou. Tento druh rekreace je vyžadován pro ty podnikatele, kteří jsou unaveni z velkých megacities, módní pětihvězdičkový.

Chcete-li otevřít podnikání v oblasti ekoturistiky, je třeba si vybrat místo, kde jsou přítomné nedotčené přírodní krásy. Za tímto účelem je vhodná malá vesnice, kde každý obyvatel města může krmit kuřata a kachny, vařit v opravdovém ruském lázni a užít si pravé ruské hostiny. Odpočinek v současném ruském výpadu je skvělý způsob, jak obnovit fyzickou a duševní sílu.

Akvizice provozní cestovní společnosti

Na základě oficiálních statistik se loňský rok vyznačoval cestovním ruchem v nárůstu tržeb operačních firem. Indikátor poptávky v tomto segmentu však zůstává vždy konstantní. Na pozadí změn směnného kurzu se mnoha tvůrcům cestovních kanceláří podařilo předvídat jejich pravděpodobný kolaps. Vznikly finanční problémy s velkými tour operátory a sloužily jako důvod pro prudký nárůst jejich prodeje.

Navzdory tomu domácí cestovní ruch je pro mnoho investorů stále slibnou výbavou. Mnoho vedoucích pracovníků firem nesplnilo požadavky moderních zákazníků, protože plně nevyužívaly inovace. Mezi ně patří tyto důležité moderní technologie:

 • úplný nedostatek řádné komunikace s klientem na internetu;
 • Dostupné internetové zdroje nejsou aktualizovány tak často, jak to vyžaduje moderní čas;
 • neexistuje žádný detailní online zdroj informací o aktuální cestovní kanceláři;
 • všechny služby na stránce nefungují správně, potřebné platební systémy nefungují.

Aby se předešlo takovým problémům s pravděpodobným pádem společnosti v budoucnu, začátečník může organizovat online agenturu.

Hlavní výhody elektronické agentury

Segment online zpravidla nabízí zákaznické zboží za snížené náklady díky spolupráci s dodavateli.

Takové online agentury mají následující výhodné výhody:

 • výrazně šetří drahocenný čas zákazníka;
 • klient před sebou vidí hotovou nabídku se všemi následujícími detaily, nemusí detailně specifikovat. Jediná věc, která může být zapotřebí, je pomoc při vyplňování elektronické formuláře a opravě zvolené trasy pro cestu;
 • aplikace moderních technologií a vývoje.

Některé cestovní kanceláře se zabývají vývojem unikátních systémů pro nalezení správných informací na webu. Ti podnikatelé, kteří již otevřeli cestovní kanceláře, poznamenávají, že Rusové často používají internet při objednávání zahraniční cesty než zástupci Evropy. Ale míra pronikání našich ruských turistů do sítě neustále roste. Jak ukazují statistiky, mnoho Rusů si před výběrem konkrétní prohlídky prohlíží informace v síti. Z tohoto objektivního důvodu mnoho cestovních kanceláří vybírá jako svou hlavní činnost organizaci domácího cestovního ruchu, protože naši krajané mají především zájem o krásy své země, raději mají více odpočinku na území země, než je opustit.

Při vytváření takovéto online podnikání může začínající podnikatel čelit následujícím problémům:

 • aby se ujistil, že jejich finanční prostředky převedené na cestovní kancelář mohou bezpečně svěřit jakékoli společnosti provozující prostřednictvím internetu, mnozí zákazníci dávají přednost osobnímu navštívení stávající kanceláře společnosti. Tam uvidí tým, který pomůže při vyřizování povolení uhradit všechny formality;
 • všechny nahrané na stránky rezervačního a platebního systému by měly fungovat jako hodiny, nedávejte žádné chyby, jinak by mohlo dojít k finančnímu podvodu. Nestabilní pozice cizí měny ovlivňuje konečnou cenu jízdenky;
 • postup vrácení a výměny zakoupených jízdenek je poměrně těžký a dlouhý;
 • v takové práci existuje vždy riziko úniku důležitých informací, protože pro provedení platby musí klient zadat jedinečné číslo osobní placené karty, důležité osobní údaje.

Mnoho expertů tvrdí, že organizace oficiálních internetových agentur musí být zahrnuta do oficiálního daňového základu. Současně musí skutečně prokázat, že se tento nový typ činnosti bude dlouhodobě rozvíjet a v průběhu let bude pozorován pouze postupný růst tohoto odvětví.

Důležité výhody otevření podnikání v oblasti cestovního ruchu

Mnoho podnikatelů volí cestovní ruch jako svou hlavní činnost, otevření podnikání v této oblasti má následující výhody:

 • investované peníze se rychle vyplatí;
 • pro otevření je nutné malé množství;
 • rychlé zvýšení ziskovosti podniku;
 • přítomnost stabilního legislativního rámce zaměřeného na regulaci činnosti cestovních kanceláří a provozovatelů.

Jak organizovat cestovní kancelář od začátku je mnohem snazší získat operační společnost s důležitým nehmotným majetkem, včetně dobrého, čistého jména, nahromaděných zkušeností z úspěšných reklamních kampaní a dostupnosti klientské základny.

Malý součet

Shrnutí všech výše uvedených skutečností, vytvoření vlastní cestovní kanceláře nebo nákup ready-made podnikání je slibná akce. Při počátečním otevření podnikatele očekávejte malé náklady: měsíční pronájem kancelářských prostor, pronájem 2 kvalifikovaných zaměstnanců, nákup potřebného nábytku a kvalitní kancelářské vybavení. Poté, co je vše urovnané, můžete začít aktivní aktivitu, protože provize od jakéhokoliv tour operátora činí až 10% celkových nákladů na turné. Turistika miluje přesnost a včasné informace, chyba v době odjezdu může stát operátorům několik tisíc rublů.

25 alternativních podnikatelských nápadů v oblasti cestovního ruchu

Každý rok světový trh cestovního ruchu roste o 5%. Jaké další směry podnikání kromě organizace cestovních kanceláří, hotelů a ubytoven existují? V této sbírce jsme shromáždili 25 alternativních podnikatelských nápadů v oblasti cestovního ruchu a sezónní zábavy a také je doplnili o průvodci a obchodní plány pro otevření.

Agrese

V Evropě podíl příjmů zemědělců z recepce rekreantů dosahuje 40%. V Rusku není agroturistika tak rozvinutá, ale tento směr má vyhlídky na rozvoj. Máte-li země stanici v oblasti, která se pyšní krásné přírodní scenérie, můžete jej do dvorů a vzít ho mimo město hostů, kteří jsou unaveni z kouzlo civilizace.

Atrakce zipline

Ziplain je extrémní přitažlivost, jejíž podstata spočívá v sestupu na ocelovém lanu. Hlavní obtíž spočívá v výběru místa (obvykle je vybráno kopcovitý a malebný terén), instalace linky (společnosti, které takové služby nabízejí prakticky ne) a řešení byrokratických problémů. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že doba sestupu je od 25 do 60 sekund, má zipline vysokou propustnost a náklady na jednosměrnou jízdenku se mohou pohybovat od 350 do 1500 rublů.

Organizace osobních prohlídek

Dávková turistika rychle ztrácí svou pozici. Stále více turistů si zvolí nezávislé cestování. Nicméně, takové plánování cest proces je poměrně časově náročné, takže dnes existuje více osobní cestovní služby, které umožňují zákazníkům s několika málo kliknutí určit své zájmy (Pěší turistika, poznávací směr razvlechechiya, atd), zvolte trasu a zajímavostí města, které navštíví, stejně jako způsoby pohybu a rozpočtu. Zůstává tak, aby podnikatel spojil všechny tyto klíčové body do jedné unikátní cesty.

Kukuřičný labyrint

Kukuřičné labyrinty jsou oblíbenou zábavou v Americe iv Evropě, která dosud nedosáhla naší země: toto místo v Rusku je zcela zdarma. V obilných polích je položena síť pohybů a jsou připraveny questy pro průchod veselých společností, rodin a skupin pracovníků. Kukuřičný labyrint může být nejen zajímavým sezónním zábavním podnikem, ale také se stane centrem přitažlivosti pro turisty z jiných regionů.

Pěší výlety

Městské turistické výlety umožňují výletníkům projít se hlouběji do historie ulic, prozkoumat objekty a prezentovat se jako účastníci minulých událostí. Zajímavým směrem v této oblasti je organizování exkurzí s tematickými mini-představeními. Můžete začít takový projekt za méně než 50 tisíc rublů.

Turistické informace

Ve výše uvedeném pořadí budou náklady na pořádání turistického přepážky s organizací výletů po celém regionu a pořízením vyhlídkového autobusu. Zde bude nutné již kolem 5,85 milionu rublů a počáteční investice se odrazí přibližně o 17 měsíců práce.

Zorbing Center

Zorbing je extrémní druh přitažlivosti, který spočívá ve sestupu člověka v průhledné kouli (zorba) z kopce nebo průsečíku nádrže uvnitř daného koule. Zorbing je další druh sezónního podnikání, který v naší zemi prakticky není zastoupen a čeká na jeho objevitele.

Organizace výletů

Organizace výletů - směr s extrémně širokým spektrem formátů. Výlety mohou mít kognitivní zaměření nebo mohou zahrnovat sportovní a rekreační aktivity, lyžování, horská turistika, vodní turistika, cyklostezky, dlouhé výlety a víkendové výlety. Hlavní výhodou podnikání na cestách je to, že mohou spojit různé skupiny lidí. K dispozici jsou rybaření, lov, prohlídky fotografií, výlety pro podnikatele a tak dále. Tato firma je zpravidla sezónní.

Kurzy přežití

V zahraničí je tento druh vzdělávacího volna jako kurz přežití velmi populární. Třídy jsou rozděleny na teoretické a praktické části, z nichž poslední probíhá v přírodních podmínkách. Účastníci kurzů jsou školeni v poskytování první pomoci, jsou vyučováni k vybudování přístřeší, vybudování požáru, výdeje vody a jídla mimo civilizaci. Založit takovou firmu může být bývalý vojenský, hasič nebo záchranář. Ve velkých městech na dvoudenní kurz přežití dostanou vedoucí od 5-6 tisíc rublů. na osobu.

Tréninky v horách

Mateřská příroda stále více začínají být viděna podnikateli jako obrovská síň pro vedení obchodních školení. Pro šest čísel majitelů firem a běžných manažerů pokračuje v extrémních turné, naučí se společně jednat a dosáhne horských vrcholků, které jsou paralely s rozvojem podnikání. Mezi výstupem podnikatelský trenér informuje manažery o koncepcích modrého a šarlatového oceánu, provádí metaforické obchodní hry a pomáhá budovat jeho "hodnotovou křivku" nebo "mapu úspěchů".

Hostinec

Výstavba penzionu - je to docela drahý projekt, ale ve srovnání s hotelem má řadu výhod: pozemek není být přeložen do kategorie podnikání, nepotřebují vyhodnocení, „Star“, organizace restaurace, nevyžaduje vysoce kvalifikované pracovníky. Rizika při vytváření penzionu jsou minimální a trh je dostatečně stabilní, aby získal obecně pasivní příjem.

Soukromá pláž

Rostoucí popularita domácích destinací v cestovním ruchu činí tento typ podnikání relevantní pro organizaci placených soukromých pláží. Je atraktivní pro pořádání řady placených služeb, včetně hlídaného parkoviště, půjčovna sportovního vybavení, pavilonů a grilování, vstup na pláž, prodej šišákových kebabů, nealkoholických nápojů a dalších.

Internetový obchod s batohy

Batohy se staly jedním z nejoblíbenějších nositelných doplňků, které jsou oblíbené nejen u školáků a turistů, ale také u obyčejných občanů. Chcete-li otevřít svůj internetový obchod, budete potřebovat zhruba 425 tisíc rublů, které se při řádné správě mohou vyplatit již za tři měsíce provozu.

Prohlídky na terénních vozidlech

Prohlídky na terénních cestách (jeep-tours) jsou poptávkou po podnikání ve všech obtížných oblastech: v horském terénu, v pouštích, v lesech a nekonečných polích. Konkurence v této oblasti v naší zemi téměř neexistuje, takže vaším hlavním zájmem budou problémy s výběrem vozidla, organizací zajímavé trasy a reklamou. Existuje mnoho možností, jak vydělat peníze: můžete organizovat výlety na vlastních autách, pronajmout je nebo si pronajmout vybavenou linku pro pořádání soutěží mezi majiteli jeepů, ATV atd.

Prodej nafukovacích lehátek

Stále existují ve světě obchodních myšlenek o příjmech "ze vzduchu". Jednou takovou myšlenkou je výroba a / nebo prodej nafukovacích lehátků (bivanů). Aby je člověk přivedl do pracovního stavu, potřebuje člověk jen pár zdvihů a zaplní výsadkovou látku vzduchem. Příslušenství je velmi oblíbené mezi turisty a milovníky venkovní rekreace. Prodej lamasaků lze organizovat prostřednictvím jedné stránky nebo sociálních sítí.

Vytváření suvenýrů ze ztracených pantoflí

Jak udělat turisty koupit staré a roztrhané gumové pantofle? V Keni byla odpověď na tuto otázku zjištěna: místní řemeslníci vytvářejí suvenýrové suvenýry s národní barvou ze ztracených pantoflíků-vetnamok. Není třeba jít daleko za materiál - roztrhaná pantofle na mořském pobřeží.

Postavy na kamenech s akrylovou barvou

Obyvatelé mořských středisek dokonale vědí, že chladný suvenýr může být vyroben z čehokoliv. Dokonce i nejobvyklejší oblázkové kameny mohou být prodávány za spoustu peněz, pokud jsou kupujícímu předloženy neobvyklým způsobem. Takže, například, italská umělkyně Ernestina Gallina. Na kulaté oblázkové plátno s akrylovými barvami vymaluje úžasné příběhy a zvířata.

Hotel ve starém autobusu

Staré staré autobusy mohou být použity jako jedinečné hotely. A pro podnikání je možné podniknout v měřítku, jak to udělal jeden čínský obchodník, když si levně zakoupil několik desítek starých autobusů a vytvořil z nich tematické domy s designem slavných karikatur. Myšlenka může zaujmout majitele příměstských oblastí a rekreačních středisek.

Prodej stanů pro střechy automobilů

Autofamilie jsou celý segment podnikání s poměrně širokou nabídkou a výběrem výrobců. Stany mohou být instalovány na střechách vozu a na boku, jsou měkké nebo s tvrdými podlahami a střechou. Tam jsou dokonce speciální houpací sítě na střeše pro milovníky podívat se na hvězdné obloze. Vzhledem k tomu, že počet nezávislých turistů neustále roste, podnikání prodeje takových stanů má dobré vyhlídky.

Pořádání cyklistických túr

V cizích zemích jsou cyklistické výlety samostatným a plnohodnotným směrem v odvětví cestovního ruchu. Existují dva směry: můžete organizovat zájezdy od začátku, zaměřit se na milovníky, kteří nemají žádné jízdní kola, žádné zkušenosti s jízdou na kole ani již zkušené cyklisty. V prvním případě je třeba se postarat o všechny aspekty, včetně nákupu jízdních kol a zařízení, ve druhém úkolem je pouze organizační okamžiky: trasy, řešení problémů přes noc, papírování a tak dále. V zahraničí existují samostatné pokyny pro cyklistické výlety, například cyklistické výlety pro dívky.

Horkovzdušné balónování

Let v balónu je neobvyklý a drahý dojem, pro který majitel aerostanu může dostat až 30 tisíc rublů za jeden let. Můžete si vydělat na organizaci skupinových a individuálních letů, na prodej dárkových certifikátů a také na prodej reklamního povrchu míče inzerentům.

Trať pro snowtubing

Snoutyubing je druh zábavy, který nahradil obvyklé saně. Trubky se nazývají nafukovací kulaté "koláče" a trasy pro snowtubing mohou být otevřeny jak v zimních střediscích, tak jako sezónní zábava v běžných městech. K dispozici jsou dvě obchodní možnosti: můžete si pronajmout trubku nebo si můžete zorganizovat profesionální trať s výtahem a dálnicí.

Půjčovna lodí

Pronájem vodní dopravy je široká řada obchodů s velkým množstvím lodí. Můžete si objednat pronájem jízdních lyží, katamaránů, člunů, koláčů, banánů, wakeboardů, lodí, padáků, flyboardů a mnoho dalších. Přílohy jsou přímo spojeny s vybraným typem člunu. Pokud jsou cheesecakes a katamarány stojí ve výši 8-20 tisíc rublů, respektive, například letouny a hydrocyklus bude stát 200-350 tisíc rublů.

Výlety na vodě

Podnikání na organizaci vodních výletů je nejvhodnější pro turistické regiony, kde lidé přijdou na letní dovolenou. Stejně jako u každého druhu podnikání můžete pracovat na množství, a to jednoduše trávíte krátké říční výlety nebo doručujete lidi na vzdálené odlehlé pláže nebo pro kvalitní - to znamená prohlídky s průvodcem a restaurační služby.

Muzeum čokolády

Muzeum čokolády je víc než jen muzeum. V nich návštěvníci mohou nejen získat znalosti o svém oblíbeném ošetření, ale také navštívit mistrovské kurzy pro výrobu čokolády, stejně jako projít ochutnávky a nakupovat hotové výrobky. Výhoda tohoto formátu: široké cílové publikum, několik zdrojů zisku, velké množství návštěvníků s dětmi, čímž se zvyšuje průměrná kontrola z návštěvy instituce.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

Vlastní podnikání: výroba komerčního vybavení

Chcete-li otevřít podnik pro výrobu komerčních zařízení bude vyžadovat od 150 tisíc rublů. Je docela možné dosáhnout míry samo-splácení již v 6-8 měsících od začátku práce, pokud je toho dost.

Jak otevřít svou směnárnu

Takový podnik, ačkoli to převážně patří do malého podniku, vyžaduje investování vážných prostředků (od několika set tisíc rublů k milionu) a značná částka musí být navíc stažena,

Jak otevřít zkušební bod

275 tisíc rublů je minimální částka, která bude zapotřebí k otevření zkušebního místa. Ziskovost takového podniku má průměr a počáteční náklady na pr.

Jak vydělávají

Tarot - není jen něco okultního, balíček těchto karet je zajímavý systém, který lze léčit úplně jinak, v závislosti na tom, které karty vypadly. Tady.

Jak organizovat podnikání při výrobě hudebních nástrojů

Náklady na otevření podniku pro výrobu hudebních nástrojů může činit až několik desítek tisíc rublů - něco jako domáckého průmyslu - a několik milionů, a někdy dokonce.

Výroba sýrů

Otevření obchodu pro výrobu taveného sýra bude vyžadovat celkovou plochu cca 150 metrů čtverečních. Pracovní plocha potřebná pro umístění zařízení je asi 60-80 k.

Chov ovcí je lukrativní obchod pro začátečníka

Pro organizaci farmy bude vyžadovat 1 milion rublů. Výnosy se skládají z prodeje živých ovcí (z 500 tisíc rublů ročně, na základě sto kusů za 5 tisíc rublů na hlavu), prodej masa (.

Přehled trhu s veřejným stravováním

Zaměřujeme-li se na mezinárodní ukazatele, kapacitu domácího stravovacího trhu, můžeme usoudit, že dosavadní trh není nasycen a má všechny vyhlídky na růst.

Vlastní podnikání: výroba paruky

Vzhledem k registraci můžete investovat i do 100 tisíc rublů. Pokud se otevře plnohodnotná dílna pro výrobu paruky, investiční náklady mohou někdy překročit jeden milión rublů. Ziskovost.

Vlastní podnikání: správa bydlení

Najděte své místo, zejména ve velkých městech, zatímco je to stále možné, slibným směrem - nově vybudované čtvrti, určené pro obyčejné lidi. Bude to těžké v prvních 2-3 letech práce, jakmile se objeví.

Analýza trhu s náhradními díly

Výroba kombinézy je průmyslem, které je atraktivní pro soukromé investice, včetně malých a středních podniků.

Podnikatelský plán farmy chovu prasat

Ziskovost odvětví chovu prasat je asi 28%. Všechny náklady můžete získat zpět za 3,5 až 4 roky.