Podnikání na nábytek bez rámu: plánujte, jak začít od nuly

ElenaNovikova »Před více než rokem

Jak se udělal nápad na bezrámový nábytek

Výroba bezrámového nábytku

Reklama a prodej nábytku bez rámu

Výroba a prodej bezrámového nábytku

pikabu1 »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

Evgenia Zhenya »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Arsenty Kalitin »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

seamyr »Před více než rokem

Volodya »Před více než rokem

Patrubok »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

ElenaNovikova »Před více než rokem

Daria-Ya »Před více než rokem

lenorik17 »Před více než rokem

ruslan359 »Před více než rokem

Chris »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

fede vasilii »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Ponchik322 »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Arem »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Katerina767 »05.10.2017, 11:30

Administrátor »05.10.2017, 12:36

Ksiu »Nov 07, 23:40

Administrátor »08.11.2017, 07:30

Oleg12 »12. 11. 2017, 03:34

Udjin1963 »14. listopadu 2017, 09:58

Daria91 »25. července 2018, 17:23

Udjin1963 »26. července 2018, 11:05

BamBOO: jak vyrábět a prodávat bezrámový nábytek

Před třemi lety otevřel Alexej Rvachev v Chabarovsku malý bezporuchový nábytek, kde prodává své výrobky pod značkou BamBOO. Kde najde kupce? Jak se vyvíjí online prodej? A proč to nepovažuje zábavní centra za slibné místo pro otevření dalšího obchodu?

Projekt BamBOO je účastníkem soutěže "Jsem obchodník - 2014". Můžete vidět video na odkazu.

Vytvoření výklenku a vyplnění

Začínal jsem zájem o bezrámový nábytek, když jsem studoval ekonomiku na univerzitě. Jakmile jsem si chtěl koupit křeslo nebo pohovku, nenalezl jsem v Khabarovsku jediný obchodní dům. Pak jsem si myslel, že by bylo hezké otevřít svou produkci. Pak jsem už měl malou firmu: společně s přítelem jsme se zabývali laserem (hra, jejíž podstata spočívá v porážce nepřátelských hráčů bezpečnými laserovými výstřely z blasterového automatického zařízení.). Nyní se tento projekt i nadále rozvíjí, ale bez mě.

V té době jsem měl jen málo peněz, takže jsem začal s internetovým obchodem. Na Internetu jsem našel několik modelů, vytvořil jsem vlastní vzory, našel jsem materiály. Všechny modely, které jsme se šili, jsem se okamžitě pustil na místo. Zpočátku místo webu jsem měl jen stránku na internetu, pak jsem ji převedl do plnohodnotného obchodu s platbou, přijetím karet a objednáním. Postupně přidal nové modely a rozšířil rozsah.

Nikdy jsem se nepokoušel optimalizovat SEO, napsal jsem sám texty pro stránky. Chcete-li, aby se to projevilo ve vyhledávačích a sledovalo, jaké dotazy přicházejí lidé na stránky, přepište text tak, aby obsahoval maximálně klíčové fráze. Časem se mé stránky dostaly nahoru.

Abych našel zaměstnance, zveřejnil jsem reklamu s prací na internetu. Několik řemeslníků pracujících s nábytkářskými látkami odpovědělo. Pracoval jsem s každým a včas jsem si zvolil správného člověka, který dělá všechno kvalitativně. V nábytku nejsou žádné tvrdé prvky, je to jen plášť, takže jsem hledal někoho s technickým zázemím, který by mohl šit. Nyní jsou tři z nás: já, pán, který šije a prodávající.

Kombinace výroby a dalšího prodeje

Podnikání probíhá téměř tři roky. Na jaře roku 2012 jsem si v internetovém obchodě postavil svou první židli. Otevřel jsem offline prodejnu na podzim roku 2013. Asi šest měsíců po otevření se moji první konkurenti objevili ve městě. Mají jiný princip: nakupují, doplňují a prodávají, nemají vlastní produkci. Také během této doby bylo spousta firem, které se téměř okamžitě uzavřely. Moje výhoda je v tom, že mám svou prodejnu.

Dodržuji přísný princip, že všechno je třeba udělat samo. Práce na systému "koupil a prodával" je pro mě nezajímavý. Chtěl jsem něco vyrobit, a tak jsem začal hledat tkaniny a plniva.

Návrh takového nábytku je velmi jednoduchý: je to dvojitý textilní kryt, uvnitř - pěnové kuličky. Horní kryt je odstraněn, lze ho umýt a dát do čistíren. Vnitřní pouzdro je naplněno peletami z expandovaného polystyrenu - jedná se o normální pěnu, která není nalepena na listy. V Khabarovsku existuje několik továren, které vyrábějí polystyrenovou pěnu, kupuji od nich. V prodejnách nábytkových tkanin objednávám tkaniny na horním krytu.

Mám několik hotových ruských a australských modelů v obchodě. Prvním, co držím jen proto, že pro mě není tak nízká cena nedosažitelná - 2 000 až 3 000 rublů. Jedná se o malé modely levných tkanin. Australské modely - to je prémiová třída, cena 10 000 rublů. a vyšší. Zlatý zlom je to, co zde děláme v Khabarovsku.

Ve městě dodáváme zboží zdarma. Pokud potřebujete doručit do jiného města, využíváme služby dopravních společností. Ale to se děje zřídka, z jiných měst jsme objednávali jen několikrát.

Kupující nejčastěji pocházejí z internetu pro vyhledávací dotazy, protože stránky jsou dobře indexovány ve vyhledávačích, ze sociálních sítí a od známých. Nedávno slovo z úst funguje dobře.

Vyhrajte vážné publikum

Khabarovsk, jako město pro podnikání, se mi opravdu líbí. Tady nevidím žádné překážky, vše je po ruce. Je to drahé město, tady jsou lidé zvyklí trávit mnohem více peněz než na Západě. V Moskvě a Petrohradě jsou ceny výrazně nižší.

Chci jít do velkých obchodů s nábytkem, ale ty maloobchodní prostory, které potřebuji, ještě nejsou k dispozici. Chcete-li ji otevřít, není jasné, kde druhý a třetí obchod nemá smysl. Lidé, kteří hledají nábytek na internetu, stále přicházejí do mého stávajícího obchodu.

Ve velkém obchodě je snadnější přilákat pozornost cílového publika - lidí, kteří kupují například pohovku a vyzdvihují příslušenství, osmanské nebo křeslo ve stejné barvě nebo ze stejné tkaniny. Vystavené v zábavních nákupních centrech, naopak, není příliš výhodné - existuje velká schopnost cross-country, ale diváci jsou mladí - školáci, studenti, kteří přijedou do obchodu, aby se bavili a nekupovali. Mám zájem o vážnější publikum.

Mám v úmyslu distribuovat výrobky do sousedních měst - Komsomolsk-on-Amur, Birobidzhan, Blagoveshchensk. Nepovažuji Vladivostok, tam jsou aktivní hráči. Chtěl bych rozvinout síť měst, nastavit a levněji dodat.

I když je obtížné realizovat všechny nápady. Nemohu otevřít obchod v velkém nábytku nákupní centrum, pravidelně tam není dost peněz pro reklamu. Snažím se snížit náklady, najdu nové dodavatele surovin. Ukazuje se to špatně - cena materiálů je dražší. Nicméně, pro sebe jsem identifikoval několik psychologických prahů v ceně a snažil se je nepřekročit.

Pravidelně hledám nové zajímavé modely, abych se dostal pryč od stereotypu, že bezrámový nábytek je jen hruškové sedadlo, které všichni viděli v komediálním klubu. U nás na místě jsou také pohovky, pohovky a křesla - více než dvacet modelů. Objednejte obvykle 3-4 modely, protože ostatní neví.

Udělat to s minimálními investicemi

Počáteční investice byly malé. První verze internetového obchodu mi stála 10 000 rublů, druhá - 20 000 rublů. Otevírání prodejních cen asi 70 000, včetně nákupu vybavení a materiálů, nájemného na obchodním patře. Offline obchod se vyplatil za 2,5 měsíce. Chcete-li překročit výši nájemného, ​​musím prodat tři židle. Můj plat je dělnický, bez platu. Kolik objednávek se prodává - tolik lidí to dostává. Všechno ostatní jde do zisku.

Můj obchod je na místě, kde je pronájem minimální. To je prakticky centrum města. Vybrala jsem si nákupní centrum, kde se prodávají stavební materiály pro opravy a pro dům. Nastal moment impulsního nákupu: lidé, kteří provádějí opravy, vidí křeslo a okamžitě si ho objednají jako příslušenství. Ve spacích prostorách je nepravděpodobné, že by jeli pro něj speciálně.

Když byl pouze internetový obchod, bylo velmi málo objednávek. Dokonce jsem měl dojem, že se lidé prostě bojí nakupovat na internetu.

Když jsem tento obchod otevřel měsíc před Nového roku, kupci šli ostře. Nyní je krize těžké analyzovat poptávku a pochopit, co se stane za několik měsíců. Ale jsem nakloněn tomu, že poptávka se nyní zvětšila díky uznání obchodu. Často lidé přicházejí a říkají, že o nás slyšeli hodně. To mě vždycky dělá radost.

Ceny hotového nábytku jsou stále na stejné úrovni jako minulý rok. Přizpůsobení muselo zvýšit ceny, protože materiály, které jsou dovezeny z Evropy, Spojených států nebo Číny, rostly zhruba dvojnásobně. Chcete-li pracovat jinak, je to možné pouze s nulou nebo se ztrátou. Zákazníci adekvátně vnímají změny a pokračují v zadávání objednávek.

DengiLedi.ru

Rámový nábytek: domácí podnikání od začátku

Historie nezachovaly jména prvních tvůrců bezrámové nábytku, ale s největší pravděpodobností její úloha jednou provedena pytle obilí nebo vlny. V 60. letech minulého století, několik mladých italských umělců - Cesare Paolini, Teodoro Franco a Piero Gatti přišel s používat místo standardního sedadla, naplněné vodou ze silného igelitových pytlích.

Ale pravděpodobně se tento nábytek začal brát vážně až v 21. století. Kromě toho, je-li to poprvé, kdy to bylo považováno za vzpurnou nábytek mládí, něco epotazhnym, nyní na fórech správní ředitelé vážně se dohadují o tom, jakou bezrámové nábytku získat kancelář. Samozřejmě, že se bere především v saloncích či jednání, ale to není znamení vzpoury, a modernity a kreativity.

Kožený nábytek bez kůže

Jak začít podnikat od začátku na taškách?

Šité bin bag - tak oni říkají tento nábytek, je to snadné, teď jsou vzory a tipy, než je vyplnit, na internetu moře. Realizace takového podnikatelského záměru není také obtížná: několik zajímavých variant se šití, inzeruje mezi přáteli a na internetu a vaše podnikání začíná vytvářet zisk bez investic. Také na internetu se můžete naučit první nápady, i když je zajímavější fantazijní sám. Ale v každém případě budu seznam některých nápadů, které jsem našel na webu při hledání materiálů pro tento článek:

 • Kožené bezrámové křesla a pohovky. Musí vypadat draho, protože právě ti lidé si vybírají v kancelářích nebo v drahých obývacích prostorech.
 • Jasný, barevný z přírodních tkanin. To jsou pravděpodobnější možnosti pro dávání a děti, tady, mimochodem, velmi na místo bude patchwork technika - patchwork.
 • Ve formě zvířat, rostlin, měkkých hraček - také pro děti. Mám informace, že jeden podnikatel nakupuje velkoobchodní měkké hračky a šije nábytek z nich a tento jednoduchý domácí podnik od nuly přináší jí dobrý zisk.
 • Něco exotické - fotbaly, rty, koláče, ryby, berušky....V Obecně platí, že cokoliv, co může překvapit, pobavit, úrokové potenciální kupce.

Kreativní bezrámový nábytek

Výroba bezrámového nábytku

Polystyrenové korálky

Ramenní taška se skládá z vnitřního a vnějšího krytu. Hlavní požadavek na vnitřní - sílu, na vnější stranu - a elegantní vzhled. První je naplněn polystyrenovými korálky, což je vynikající tepelný izolátor, který udržuje teplo dobře. Kromě toho je odolný, má nízkou hmotnost a vysokou pevnost.

Podobné nábytek váži obvykle od 3 (dětské) - 10 kg. Ale samozřejmě je všechno relativní, protože v této technice, jak malé polstrované stoličky, tak obrovské pohovky dělají téměř celý pokoj.

Prodej těchto produktů je nejlépe prostřednictvím internetu, lze je provést pomocí vašeho webu (jak ho rychle napsat) nebo jednoduše inzerovat v sociálních sítích a tematických fórech.

Kožená taška z kožešiny

Kromě toho můžete jednat s vlastníky již propagovaných webů, propagovat váš produkt za procentní podíl prodeje.

Ve skutečnosti podnikání bez příloh může být podporováno nabídkou svých výrobků pro obchody s nábytkem a salóny suvenýrů. Mimochodem, takový nábytek se stále více objevuje v nočních klubech, prázdninových domovech, soukromých hotelích. Po obdržení objednávky od takové instituce můžete vydělat dobrou částku a současně si udělat skvělou reklamu. Proto musíte nezávisle chodit na majitele podobných zařízení a nabízet své zboží.

Nenechte si ujít nové nápady pro domácí podnikání, objednejte si RSS.

Bezrámový nábytek: podnikání na výrobu křesel s taškami

Výroba bezrámového nábytku je myšlenkou domácího podnikání.

Pokračujeme v tématu šití a tentokrát budeme zvažovat ještě jednu zajímavou představu o domácím podnikání - výrobě bezrámového nábytku (tašky).

Nejprve pochopíme, co je bezrámový nábytek?

Ve skutečnosti je tento vak křeslo, židle se skládá ze textilním krytem, ​​který je naplněn malými polystyrénových kuliček (pěnové kuličky) v křesle žádný rám, takže se nazývá bezrámové.

Když člověk sedí v křesle, polystyrenové kuličky se volně pohybují uvnitř křesla a křeslo přebírá nejvhodnější podobu pro osobu.

Křeslo může být vyrobeno ve formě hrušky, kapky, míče, krychle, květiny, velkého polštáře a existuje mnoho variant různých tvarů.

Můžete otevřít svou firmu, kde se vyrábí bezrámový nábytek prakticky doma. Pro výrobu křesel budete potřebovat:

 • Šicí stroj (nejlépe profesionální).
 • Široký stůl pro řezání tkanin.
 • Mini lis pro armatury (nýty a očka).
 • Nástroje (nůžky, křída, jehly, kolíky).

Také pro bezrámové židle budou potřebovat materiály:

 • Tlustá tkanina na čalounictví (nábytková tkanina, imitace kůže, plachetka).
 • Syntetická tkanina (pro šití vnitřních pouzder).
 • Zámky blesku.
 • Fitinky (nýty, očka).
 • Závity.
 • Plnicí vložka pro pěnové pěny z expandovaného polystyrenu.

Výroba bezrámového nábytku je domácí podnikání.

bag židle Výroba začíná s výrobou modelů, vzor je součástí šablony vyříznout požadovanou část tkaniny je dostatečně rozložit na ubruse, aby se vzory a raschertit textilie, pak řez z tkaniny části budoucnosti křesla.

Vystřižené části je třeba šitět šicím nábytkem na šicí stroj. V horní části židle musíte vytvořit několik děr pro ventilační šňůry a šiřit rukojeť k rameni tak, aby židli mohly být snadno přenášeny.

Zámek je přišroubován do krytu, blesky dlouhé asi 90 cm, pokud má být kryt vypláchnut, stačí uvolnit zip a vytáhnout plnicí materiál. K tomu je nutno plnicí kuličky nejprve naplnit do pytlíku z netkaného materiálu a pak by měl být nahoře nahozen vnější kryt z nábytkové tkaniny. Ve skutečnosti budou dvě kryty, vnější část čalounění a vnitřek pro výplň.

Taška na židli by měla být naplněna výplní na 2/3 objemu a taška na židli je připravena.

Jak realizovat bezrámový nábytek?

Bezrámové křesla se mohou prodávat na internetu, proto je potřeba umístit inzeráty s fotografiemi sedadel na místech obchodních platforem, jako jsou OLX, Avito a podobně. Vytvořte skupiny v sociálních sítích a vkládejte vzorky práce tam.

Dodávka ve městě nábytku mohou být provedeny nezávisle na ostatních městech expediční se provádí poštovní službou (zaslány pouze na pokrytí ve složeném stavu, je zákazník kupuje výplň ve svém vlastním městě).

Nákladová cena jedné bezrámové židle je $ 20 - $ 30, maloobchodní cena je $ 50 - $ 60. Výroba jedné židle bude vyžadovat 5 - 6 m2. čalounickou látku a asi 0,25 m3 plniva.

Výroba bezrámového nábytku - vaše podnikání s ziskovostí 40%

Vstup do tohoto jedinečného (a jeden z nejvíce tvůrčí!) Podnikání má rozpětí od začátku: 10 tisíc až 10 milionů rublů! Kolik peněz považujete za nutné investovat, závisí na tom, jakým místem chcete zabírat na trhu bezrámového nábytku a co nakonec chcete dosáhnout.

Řeč v přehledu článku se bude týkat tzv. "Fazole pytle" -ax nebo "židle tašky". Křeslo "bin bag" je světlé, šité z tašky na nábytek s volným plničkem uvnitř. Takový nábytek je "mast-hev" malých bytů, mimo jiné se snadno pohybuje, což umožňuje změnit design obytného prostoru.

Podnikání pro výrobu bezrámového nábytku: zahájení investic a ziskovost

Ziskovost obchodování se šicími tašky dnes činí zhruba 30-40% v Rusku a více než 200% v regionech. Ziskovost off-line prodeje je 10-15%

Chcete-li skutečně začít výrobu bezrámového nábytku v metropolitním městě nebo metropoli, musíte mít na začátku v průměru asi 20 tisíc dolarů.

(V regionu může být tato částka snížena o polovinu kvůli nižším nájemným a mzdám).

Podnikání na výrobu bezrámového nábytku: Vlastnosti reklamy a cílové publikum

Kde koupit? Hlavními zdroji, ve kterých je vhodné inzerovat, jsou internetová, tematická a obecná reklamní publikace, stejně jako tématické výstavy nábytku a příslušenství.

Spotřebitel, který provázený bezrámových výrobci nábytku a již ossnovnom, mladý muž s průměrným příjmem a nad průměrem, aktivním uživatelem internetu a internetových pomůcek, módní a nekonzervativní (konzervativci preferují tradiční nábytek). Kromě toho jsou spotřebitelé sedačkových sáčků také mladými rodinami, bezdětnými a již mají děti. Ta je obzvláště důležitá, protože tašky na sedadla nemají pevné a ostré rohy, které by malé dítě mohlo zranit.

Zákazníci, kteří kupují bezrámový nábytek, mají důležitou psychologickou vlastnost: jsou orientováni spíše na ztělesnění svých vlastních fantazií a nekupují hotový sériový nábytek. To je důvod, proč nábytek, který šijete, nemusí být "standardně monotónní".

Převzít firmu z výroby bezrámového nábytku, okamžitě přemýšlejte prostřednictvím linky, sbírky, sortimentu a neustále přidejte nové "návrhářské čipy" do barevného katalogu.

Nákup bezrámové židle je často tzv. "Impulsní nákup". Člověk vidí dobře fotografovaný - fotograf specializující se na fotografování interiérů, novinku - a pokud se mu líbí to, co vidí, člověk se rozhodne koupit. V samostatné položce výdajů byste tedy měli okamžitě zavést služby kvalitního interiérového fotografa, který provede fotografickou schůzku se svými židlemi ve vhodných "okouzlujících" interiérech.

Další variantou okouzlující dodávky zboží je poskytnutí jejich sedadel jako nábytku pro místní televizní studia, kde jsou v tomto regionu natočeny nejoblíbenější a nejlépe hodnocené programy. Pokud bude studiové studio, kde bude film natočeno, vybaveno nábytkem a tento přenos bude vypadat spoustě lidí v regionu, pak se vaše židle "seznámí" - a to bude nejlepší reklama pro jejich další propagaci.

Nicméně, co se vám stane, je dražší - fotografická sezení drahého fotografa v interiéru nebo propagace v místní televizi - rozhodnete se. Ale pokud máte v televizi spojení - nezapomeňte tuto šanci využít.

Podnikání na bezrámovém nábytku: výroba a ceny

Cena nejdražšího standardního židle je 2500 rublů. Trvá to jeden až tři dny. Horní cenový limit pro tvorbu cen za okouzlující gadget neexistuje - to vše závisí na použitých tkaninách a na propagaci názvu výrobce na místním trhu.

Půjčte si šicí dílnu nebo si šijte?

Každý, kdo právě začíná šit sáčky na sedáky, zcela spravuje šicí stroj a prostor svého bytu - nemůže se jednat o žádný obchod. Ale jakmile začnou příchodem prvních četných objednávek, přizpůsobení obalů musí být zajištěno externím dodavatelem - vydávat příkazy třetím stranám. Existují však úskalí - podnikatelé si stěžují, že šitíři zvyšují ceny za své služby a kvalita jejich práce zůstává nízká. Po řadě konfliktů vzniká otázka vytvoření vlastní výroby.

Nicméně obchodníci varují: není vhodné vytvářet výrobu bezrámového nábytku, dokud nebudete mít stále předvídatelný proud objednávek. Cesta ven je pronajmout šicí místnost, pronajmout švadleny pro vlastní výběr a neustálou kontrolu kvality.

Šít stejné látky použité bezrámové nábytku jako standardní pohovky a křesla, takže švadlena nebude muset znovu učit, snaží se naučit nějaké nové techniky.

Podnikání na výrobu bezrámového nábytku: Názory odborníků

Podnikatel Artyom Subbotin, vedoucí SOFTBAG, právě zabývá výrobou prodeje bezrámové nábytku nedávno poskytl rozhovor našich webových stránkách, v němž společný jeho vlastní zkušenosti z vytváření od nuly podnikání na výrobu bezrámového nábytku.

Přinášíme vám pozornost nejzajímavější úryvky z tohoto rozhovoru, které osvětlují nejdůležitější rysy podnikání výroby beskarkasnogy nábytku.

Kolik vás stálo při realizaci myšlenky šití a prodeje tašek?
Celá realizace mi přišla na 3 miliony rublů. A to je jen proto, že jsem chtěl okamžitě vstoupit na všestrannou úroveň. Jinak bych mohl splnit částku kolem 20 000 - 30 000 rublů. V tomto případě bych získal 20 000 - 25 000 rublů. za měsíc a vyplatí se za 1-2 měsíce.

Dochází podnikání ve výrobě bezrámového nábytku k "nástrahám"?
Největším "podvodním kamením" je výroba obalů. Okamžitě se rozhodněte: jste připraveni se s nimi vypořádat sami? Bude vás stát asi 200-300 tisíc rublů. To zahrnuje investice do drobné výroby a počátečního nákupu tkanin.
Existuje jiná možnost - přizpůsobit šití případů v šití nebo v ateliéru. To je nejvíce ožehavé a špatné silnice: budete neustále součtu za podmínek, nájezdové upřímný hack-práce, zvýšit ceny, a tak dále, a co je nejdůležitější - naprostý nedostatek závazek ze strany partnera...
Můžete také objednat hotové sady obalů. Ale i tady hlavní věc je, že nebyly provedeny včerejšími nováčci - domácími švadlery nebo ateliéry. Je nutné, aby byly vzorky zkontrolovány, kvalita linky odpovídala nábytku a nikoliv vyčerpaným hostům. Toto je nuance, kterou nově příchozí neustále zapomíná.

Jaké kanály používáte pro nábytek bez rámu?
V podstatě propagujeme naše produkty prostřednictvím internetu, prostřednictvím našich webových stránek a našich blogů. Také využíváme kontextovou reklamu, organizujeme soutěže a čerpáme ceny a inzerujeme v sociálních sítích. V poslední době naše stránky přinášejí asi 200-250 prodejů za měsíc, to je někde 40% našich prodejů. Zbytek je firemní objednávky a prodeje prodejců.

Důrazně doporučuji si přečíst celý text rozhovoru o výrobě bezrámové nábytku Artem Subbotin a v závěru, chceme dodat: bez ohledu na to, kolik jste investovali do vaší firmy pro výrobu bezrámové nábytku budou náklady splaceny mnohokrát. Konečná cena nábytkové tkaniny a výplně vaku je téměř směšná. Ale můžete prodávat hotovou módní židli za jakékoli peníze!

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Bezrámový nábytek jako podnikání

Nábytkářský průmysl neztrácí popularitu, protože bez jeho výrobků nemůže dělat žádnou rodinu. Výrobci musí pracovat v náročných podmínkách hospodářské soutěže. Nejzákladnější z nich najde cestu, vytváří nové, zajímavé varianty. Patří mezi ně bezrámový nábytek (taška na odpadky). Jak vytvořit takové podnikání a půjde dál.

Kdo jsou spotřebiteli nábytku bez rámu?

Přemýšlejte o zahájení podnikání, musíte nejprve studovat poptávku, zjistit, kdo chce koupit bezrámový nábytek, která kategorii kupujících převažuje. To pomůže předložit přesnější předpovědi o vývoji případu. Jak víte, hlavními spotřebiteli jsou zástupci mladší generace. Tito zahrnují lidi, kteří jsou náchylní k svobodné úvaze. Jsou cizí konzervatismus, mají relativně levné, jednoduché a pohodlné věci. To se týká nábytku.

Kruh spotřebitelů doplňují mladé rodiny s malými dětmi, protože bezrámový nábytek nemá ostré rohy a tuhé části, což znamená, že je bezpečné.

Další kategorie - lidé se zvláštní mentalitou, kteří milují rozmanitost, originalitu, kreativitu. Tyto vlastnosti jsou vlastnictvím bezrámového nábytku.

Majitelé kaváren, barů, klubů, mateřských škol, rekreačních center, kosmetických salonů neodmítnou od takového pohodlného a současně originálního nábytku.

Zahájení a podpora podnikání

Registrace společností se provádí podle standardu. Může být jako právnická osoba a individuální podnikatel.

Po zdanění byste měli kontaktovat sanitární a hasiči, získat povolení. Na základě výsledků inspekce vydávají inspektoři těchto agentur příslušné dokumenty. A konečně, Rospotrebnadzor vydá svolení.

Chcete-li výběr pokoje stojí za zodpovědnost, že je dostatek světla a místa pro uspořádání zařízení v prodejně a že je žádoucí mít pomocnou skladovací místnost pro suroviny.

Po identifikaci s publikem a místností je třeba důkladně provést reklamy. Zde jsou všechny prostředky dobré. Jedná se o tradiční typy reklamy a další typy reklamy: reklama v médiích, internet, tvorba webových stránek jejich firem, bezplatné seznamy s informacemi a přenos informací verbálně svým přátelům a příbuzným ("slovo z úst").

Můžete se připojit k výstavě nábytku, nabídnout ukázkám nejzajímavější ukázky. Často návštěvníci těchto výstav se stávají prvními zákazníky pro začátečníky.

Chcete-li inzerovat mít požadovaný účinek, hlavním úkolem je říct pravdu, nepřehánějte, abyste si lidé nepoznali zrno pochybností a zklamání. Pokud se to, co se říká v reklamě, neshoduje s realitou, bude to mít nepříznivý vliv na obraz a může vést ke ztrátě významného počtu klientů.

Musíte se odtrhnout od standardů, vytvořit svůj vlastní styl, vaši linku, přijít s některými nezapomenutelnými, jedinečnými detaily. Během výroby pravidelně aktualizujte rozsah, doplňte je o nové, moderní vzorky a vytvořte exkluzivní sbírky.

Zkušení podnikatelé tohoto směru si jsou vědomi zvláštností prodeje bezrámového nábytku pomocí barevných reklam. Na straně klienta to vypadá jako "impulsní" nákup, když se člověk podívá na barevnou fotografii s obrazem, například po rámu bez rámu obklopeném původním interiérem. Obdivuje to, co viděl, a přijímá "impuls", který ho vede k akci. Krásný obraz je hluboce působivý a rozhodne se koupit.

Chcete-li dosáhnout úspěchu v podpoře podnikání, potřebujete vysoký výlet tvůrčí fantazie při vytváření zajímavých modelů nábytku a profesionálního fotografa.

Podnikatelský plán: benchmark pro rozvoj podniku

Tento dokument by měl obsahovat vše, co souvisí s obchodem, počínaje definicí publika spotřebitelů, prodejními trhy, ekonomickými výpočty (ziskovost, zisk, předpovědi pro soběstačnost) a končící plánováním pro další vyhlídky.

Základem obchodního plánu jsou marketingové a finanční výpočty. Jeho rozsah bude odpovídat velikosti investovaných prostředků, což může být nejprve minimální. Ale i s malým počátečním kapitálem můžete rozvíjet podnikání ve větším měřítku.

K tomu musí být podnikání ziskové. Na základě výsledků obecné analýzy práce podobných společností je známo, že ukazatel ziskovost v této výrobě v Rusku se rovná 35-45%. V některých oblastech, někdy až 150-200%. Je to poměrně vysoké kvůli působivému rozdílu mezi výrobními náklady a cenami hotových výrobků, což je více než dvakrát vyšší než cena.

Chcete-li takové podnikání organizovat ve velkém městě, možná budete potřebovat z 15 tisíc až 15 milionů rublů. Podnikatel sám rozhoduje na základě svých vlastních schopností. Pokud mluvíme o průměrné společnosti, stačí 450-550 tisíc rublů na financování:

 • pronájem pokoje;
 • registrace;
 • získání technického vybavení;
 • nákup surovin;
 • platit za zaměstnance společnosti;
 • zaplacení účtů za úplatu;
 • reklama;
 • daně.

Podrobnější výpočty by měly být provedeny odděleně pro každý případ, protože náklady závisí především na počátečních plánech a plánované velikosti podniku.

Pokud vezmete průměrný příjem za měsíc pro výpočet 120-160 tisíc rublů, investované prostředky se vrátí alespoň po 4-6 měsících.

Někteří začínají prakticky od začátku a organizují šití bezrámových křesel ve svém vlastním domě bez vlastních zaměstnanců. Stojí za to udělat několik exklusivních židlí, fotografovat je a pomocí volných forem reklamy nabízet svým příbuzným, přátelům, sousedům. První prodej zahájí odpočítávání podniku.

Hlavní podmínky pro úspěch - kvalita materiálu a výkonnosti, stejně jako originalita.

Zajímavé nápady pro výrobu bin beag

Výroba bezrámového nábytku by měla být zvážena z hlediska jeho účelu. Každý výrobce vytváří jedinečné vzorky, ztělesňuje nejvíce nepředvídatelné nápady.

Tento typ podnikání je však založen na zásadách specifických pro tento typ nábytku. Za to si můžete vzít v úvahu klasifikace podle účelu:

 • pro kanceláře, hotely, oddychové domy;
 • pro vily, obytné místnosti, ložnice;
 • dětské pokoje.

U prvního typu je vhodný nábytek s koženými kryty. Takové pohovky a křesla budou vypadat pevné, drahé a budou velmi praktické.

Druhý druh je vytvořen z barevných, pestrých, světlých, lehkých, tmavých materiálů, nejlépe přirozených. Je vhodné použít techniku ​​patchwork. Je to ekonomické a velmi originální.

Třetí typ je pro děti. Hlavní myšlenkou je vytvořit židli nebo pohovku, jako hračka. Materiály pro výrobu by měly být šetrné k životnímu prostředí, nejlépe přirozené. Jedná se o druh multifunkčních měkkých hraček: medvěd, kukuřice, beruška, želva, fotbalový míč. Tento seznam lze pokračovat neomezeně, je nutné pouze zahrnout představivost a představit si sebe sama jako dítě.

Myšlenka výrobního procesu bezrámového nábytku

Můžeme například uvažovat o tzv. Židli, které se skládá z horní a spodní části. Dno je vyrobeno z hustší tkaniny. Jedná se o tašku určitého tvaru (na zvláštní vzorek), do ní se vlévají polystyrénové kuličky. Top je nejlépe šitý z měkké látky: velur, manšestr, džíny, žakárové, umělá kůže. U jedné židle budete potřebovat dvě kryty. Horní část by měla být odnímatelná, se zipem nebo suchým zipem pro čištění nebo čištění.

Trvá nějaký čas, než se vytvoří jeden vzorek. V závislosti na dovednosti švadleny. Má-li dostatek zkušeností, pak bude během jednoho pracovního dne schopná zvládnout 2-3 židle.

Z toho vyplývá, že výběr zaměstnanců musí být zvolen selektivně, určitě je přesvědčen o jejich profesionalitě a zkušenostech. Je žádoucí, aby švadlena měla doporučení od předchozího zaměstnavatele nebo doklad o odborné přípravě nebo vizuální potvrzení ve formě příkladů dokončených prací.

Jak minimalizovat rizika a zvýšit zisky?

Zákony podnikání jsou takové, že zde podnikatel působí jako dirigent orchestru, kde je důležitá každá součást společné příčiny. Všechno je třeba věnovat náležitou pozornost a pochopit, že i při nejvyšší ziskovosti může být spálena, pokud například nestačí pracovat s reklamou. Při nejnižší ceně a nízké prodejní ceně zůstane zboží bez nároku na náhradu škody, pokud se o něj nepodílíte v předstihu a nepracujete s prodejním systémem.

Dokonce i v tomto jednoduchém podnikání musíte vyvinout strategii a důsledně ji dodržovat. Skutečnost, že právě v tomto okamžiku začíná získávat impuls, by neměla podnikatele uvolnit. Pokud poptávka překročí nabídku, je to ideální čas pro úspěšnou realizaci projektu.

Také doporučujeme přečíst si článek: Podnikatelský plán pro výrobu nábytku (nuance, výpočty, rizika).

Bezrámový nábytek jako podnik (video)

Výhody bezrámového nábytku, stejně jako zajímavé nápady pro rozvoj svého podnikání tohoto druhu jsou popsány v tomto videu.

Myšlenka na vytvoření bezrámového nábytku je nová a zajímavá. Ale stejně jako v každém podnikání, musí se řídit jeho zákony, být schopen provádět správné ekonomické výpočty a neustále zlepšovat výrobní proces. Zaujmout volné místo je jen polovina úspěchu, musí být stále udržována a připravena růst v konkurenci.

Jak společnost vyrábí bezrámový nábytek

Man-puff Vasya Gentleman a další hrdinové workshopu KRESLO Marina Gonchar

IT nástroje, které Marina Gonchar používá

 • Joomla
 • Služby Google
 • Vkontakte

Příběh 26letého Petersburger Marina Gonchar, který nečekaně zahajuje výrobu originálního bezrámového nábytku, je živým příkladem skutečnosti, že každý má podnikatelskou žílu. Je to prostě to, že to každý nehledá sám. "Kdyby před sedmi lety někdo řekl, že bych začal podnikat, tak bych se zasmál," říká Marina Gonchar. "Byla jsem si jistá, že po celý život budu běžným ekonomem." A nyní život Marina Granchar sestává ze setkání se zákazníky, kontroly nad výrobou a vynalézání nových modelů.

Marina Gonchar, 26 let, majitel a ředitel společnosti pro výrobu bezrámového nábytku «Workshop KRESLO". Narodila se ve městě Novaya Lyalya, oblast Sverdlovsk. Vystudoval St Petersburg State University of Technology and Design (Fakulta ekonomiky a managementu). Před zahájením svého podnikání pracovala jako správce ve Sportovním centru "Plavecké centrum". Není ženatý.

Narodil jsem se v Uralu. Když jsem skončil rok, rodina se přestěhovala do Podnesterska a odtud, o deset let později, do Petrohradu.

V dětství jsem se chtěla stát lékařem, ráda jsem hrála v obchodě. Ale když jsem absolvovala školu, neměla jsem tušení, co bych chtěla dělat. Vstoupila jsem na Vysokou školu technologii a designu - můj bratranec už studoval tam, vybrala si ekonomickou specialitu.

Myslel jsem, že budu nejobvyklejším ekonomem. Pokud před sedmi lety někdo řekl, že se probudím v podnikatelské žíle, tak bych se zasmál.

Před zahájením podnikání jsem se však podařilo pracovat na zubním klinice - sterilizovaných zařízeních, číšníku v restauraci "Mama Roma" a správce v bazénu. Nebojím se žádné práce, díky mé matce a tátovi. Ani s adaptací nebyly žádné problémy. Například poté, co jsem pracovala jako číšník po dobu jednoho měsíce, už jsem byl na stejné úrovni jako "starí muži".

Ve třetím ročníku jsem se seznámil s projektem "Business Youth" v Petrohradě - můj spolužák byl jedním z organizátorů jejich školení. Dobrovolně jsem jí pomohla - poslouchat podnikatele, kteří učili začínající firmy, jak získat milion zdarma.

6 užitečných tipů, které zaslechla Marina Gonchar na kurzech "Podnikatelská mládež":

Podívejte se na svou nika;

studovat prodejní cestu (Účtování zákazníků po etapách prodeje od známých po transakce; nástroj pro hodnocení efektivity manažerů - cca. Ed.);

znáte potenciální zákazníky, partnery;

správně nastavit Yandex.Direct;

DDD namísto DDND: "dělejte, přemýšlejte a dělejte" namísto "myslet, myslet a neudělat";

NNSC ("Nevytahujte kočku na vejce" - jedna z nejpopulárnějších technik BM - cca. Ed.).


Podnikatelé mi nakažili energií. Začal jsem přemýšlet o svém on-line obchodu - v "Podnikatelské mládeži" se ho naučil prodat prostřednictvím internetu, pro offline vyžadoval velký start-up kapitál. Přemýšlel jsem o prodeji kufrů, lyží - je to blízko mě.

Když si pamatuji sebe v roce 2011, vidím malou, nezkušenou, nejistou dívku, ale s velkou touhou vydělat peníze sama. Po krizi v roce 2008 rodiče výrazně snížili příjem, bylo nutné se nějakým způsobem otočit. Tehdy se objevila podnikatelská žíla, která byla pravděpodobně ve mně vždycky.

Přítel mě představil dívce, která právě hledala obchodního partnera. Osoba, s níž jsme mohli v té době vytvořit společnou věc, mě potřebovala čistě psychologicky.

Nejprve jsme chtěli vyrábět mikiny s univerzitními symboly. Již jsem začal hledat dodavatele tkanin a výrobu oděvů, když partner řekl, že předtím šije nábytek bez rámu a poptávka zůstala. Rychle jsme se změnili.

Zkušenosti s výrobou bezrámové nábytku v Marie byla malá - několik měsíců, ale tam byly dodavatelé materiálů a vzorů pro standardní židle hrušky, gauč, kostky a „tablet“. Zbývalo jen najít výrobu. Organizovali jsme ho na outsourcingu.

Dnes mám svou vlastní produkci, mám příležitost učinit individuální objednávky. Všechny stejné šicí obchody jsou zaměřeny na velké objemy standardních výrobků. Z toho někdy trpí kvalita.

Při spuštění jsme investovali šest tisíc ruble. Peníze šly na tkaniny, plniva, šití prvních výrobků a reklamy v "VKontakte". Udělali fotografickou relaci několika křesel od přátel, obrázky byly umístěny ve skupině. První objednávka pocházela od novoselyov, přišly k nám prostřednictvím reklamy v sociálních sítích. Peníze z prvního prodeje byly vynaloženy na vytvoření stránky.

Dokonce i tehdy jsme se lišili od konkurentů v tom, že vyráběli tašky s krásnými nábytkářskými látkami se stylovými strukturami a výtisky. Kromě toho jsme je kombinovali. Většina konkurentů záměrně učinila výrobky jednodušší, od obvyklé bavlněné tkaniny - a tak se ukázalo, že je levnější. Měli jsme také jednoduché verze bin-begs, prodali jsme je za dumpingové ceny - 990 rublů. Cenová politika byla mým partnerem.

Po prvním velkém rozkazu - na 60 tisíc rublů - jsme si uvědomili, že máme lepší práci samostatně. Ukázalo se, že jsme oba vůdci a dáváme přednost různým přístupům k práci. Nechtěla jsem poslouchat, ale můj partner neviděl jinou možnost.

Obchodní činnost jsme rozdělili. Vzhledem k tomu, že myšlenka původně patřila společníkovi, odvezla místo a vzala jsem si ji skupiny v "Vkontakte". Situace vypadala velmi legračně: oba jsme pokračovali v šití výrobků v jedné výrobě a doslova jsme se vydali na to, abychom sdělili jejich objednávky.

Všechny peníze, které jsem získal ze spolupráce (asi 20 tisíc rublů), jsem investoval do nových sáčků a fotografických výstřelů. To bylo také legrační, když jsme společně s mým řidičem absolvovali fotografickou schůzku - pomáhal nosit židle a fotit.

Přišel jsem se jménem společnosti - Kreslo, na platformě, kterou Redham sám vytvořil kreslo-bm.ru. Od té doby jsem se mnohokrát zeptal: "bm - je obchodní mládež?". Dnes vypadá web úplně jinak než předtím - programátoři ji předěděli.

Logo společnosti vytvořil známý designér Alexey Ivakin. Také jsem se od něj dozvěděla, že oděvní značka "Mir Miru" prodává svou oděvní produkci s právem k pronájmu místnosti. Taková šance - zahájit výrobu v samém centru Petrohradu, na ulici Millionnaya! Musel jsem si půjčit peníze na nákup strojů, ale nikdy jsem to nelitoval.

Našel jsem profesionální švadlena, která pro nás stále pracuje. Odhalila mou matku, dokonce i účetní, ale měla zkušenosti se šitím. V té době jsme vyrobili velmi málo - asi 100 předmětů za měsíc (křesla, čalouníky, polštáře).

Když se podíváme kupředu, řeknu: na počátku roku 2015 se kreativní prostor "Architekt" v Millionnaya uzavřel a my jsme se přestěhovali do nové místnosti na ulici Nekrasov. Kromě workshopu jsme zde připravili výstavní místnost. Je velmi výhodné - zákazníci si mohou prohlédnout výstava. Centrum města, tam je parkoviště - máme menší dopravní náklady.

Překvapivě: navzdory tomu, že jsem neměl krásnou kancelář, lidé nás stále vážně zacházeli. Možná je to proto, že viděli výrobu s vlastníma očima.

Před deseti lety nebyl v Rusku žádný trh pro bezrámový nábytek. Prvním takovým produktem byly židle naplněné polystyrenovými kuličkami. Byly nazývány "hrušky", slovo "bin-run" bylo zmatené.

Nyní jsou výrobci bezrámového nábytku v Rusku mnoho. Mohou být rozděleny do několika skupin. Největší jsou ti, kteří pro ně pracují. Nemají žádnou produkci, žádné prostory - šijí doma. Druhou skupinou jsou ti, kteří mají své vlastní obchody s křesly a obláčky. Často také nemají vlastní přizpůsobení, zakázky jsou zadávány externě. Jsou to stejné, ale prodávají se prostřednictvím internetu. Existují kupci povolení, obzvláště v regionech. Existují samostatné pozice ve velkých hypermarketech, jako je IKEA. A tam jsou západní výrobci, kteří dělají designer bezrámové pohovky, pouffes, neobvyklé tvary. Chtěl bych být v téže nika s druhým.

Jelikož se jedná o trh s nízkým vstupem, rychle se nasytil. Dnes, abyste se na něm postavili, musíte udělat něco nového. Mnoho z mých zákazníků se zajímalo o nábytek na zakázku. Vytvořili jsme první modulární pohovku na náčrtech jiného. Nařídil to - dokonce si pamatuji jméno až teď! - Margarita pro její půdu. Ale to říká, udělali to. Ve skutečnosti pracujeme na tom pohovce po celý rok.

Tak jsem našel své místo - výroba bezrámového nábytku a měkkých sedadel pro individuální objednávky. Sériová výroba je samozřejmě snadnější - rozhodujete se, jak bude produkt vypadat, a nezávisí na přání zákazníků. Stále vyrábíme sériové modely modulárních sedacích souprav a křesel. Ale naše "čip" - stále inddoshiv.

Začali jsme spolupracovat s institucemi, soukromými kinosály, anti-kouřením, návrháři interiérů a společnostmi, které svým vlastním úsilím zajišťují interiér. Já sám jsem hledal objednávky, mnoho klientů se k nám obrátilo na doporučení.

Dnes jsme udělali tašky fazole v různých velikostech, modulární pohovky různých modifikací, gauč, kostky a gauč tablet, židle, postele a modulární křesla, gauč, lavice, měkké matrace, židle, tašky. A naše hvězdy jsou mužem pošty Vasya džentlmen a dítě Vasya.

Vasya Gentleman je pouffe ve formě osoby: individuální objednávka, která vstoupila do produktové řady. Malá Vasya se objevila v létě roku 2015. Tento raglán Vasi Gentleman, byl vytvořen pro rozvoj dětí. Může si kreslit obličej, může být oblečen a můžete ho obejmout.

Vasya výborně propaguje značku - mnoho z nás o něm ví o nás. Již jsme vydali několik verzí detailnějšího Vasi-Gentlemana na jednotlivé objednávky.

Kromě nábytku jsme také vyrobili neobvyklé interiérové ​​předměty - například dvoumetrovou boxerskou rukavici nebo písmeno "B" pro "VKontakte".

Změneme čalounění na křeslech, pohovkách, šijeme na pohovkách. Aby se výroba vždycky naložila, někdy jsem si udělal krejčovství třetí strany. Nedávno vyrobil spoustu dětských spacích pytlů.

Při zahájení výroby bylo investováno asi 200 tisíc rublů. O soběstačnosti jsme vyšli po zhruba šesti měsících workshopu v Millionnaya. Dluh, který jsem si koupil k šicímu strojům, jsem odložil rok.

V prvním roce práce se setkali se sezónností - v létě byla klidná doba: svátky, letní chaty. Nyní jsme se s tím vyrovnali tím, že se zaměřujeme na sektor B2B a rozšíříme rozsah (modulární pohovky, lehátka). S architektem Arsenym Brodachem připravili projekty pro kavárnu "Double Bee", vodní dýmku a bar Saint-P. Začali se účastnit letních festivalů - například Geek Picnic, "Ach, ano! Jíst! ".

Jelikož jsem neměl žádné úspory, vybral jsem si nejbezpečnější způsob, jak rozvinout podnik - dělat tolik, kolik si objednal. Poprvé obrat činil zhruba 100 tisíc rublů měsíčně. Ale měsíce jsou jiné. Například v prosinci došlo k dobrým prodejům, v lednu - horším.

Současná ekonomická situace ovlivnila nárůst nákladů na zboží, ale poptávka se nezměnila. Naopak, teď mnozí z nich dělají základy pohovky sami, objednáváme polštáře. Nebo vidět pohovky v obchodech za kosmické ceny a přijít s námi podobným náčrtem.

Naše nejdražší produkty jsou modulární pohovky. Nejdražší modulární sedací soupravy jsou vyrobené z pravé kůže. Můžeme to udělat, ale ještě jsme jim neřídili.

Top 10 nejoblíbenějších výrobků v sortimentu dílny

Modulová pohovka (6 modulů) - 43200 rublů;

Křeslo modulární - 7500 rublů;

Lůžko na křeslo - 7800 rublů;

Sáček na křeslo (rozměry 100x75 cm, 120x85 cm, 120x100 cm) - od 1500 rublů;

Křeslo-chushka - 6800 rublů;

Rozkládací pohovka - 15200 rublů;

Křeslo-polštář - 6700 rublů;

Sada bezrámového nábytku - 45 600 rublů;

Rohový modul - 8200 rublů;

Vasya džentlmen - 4900 rublů.

Velkoobchodníci poskytujeme slevu, záleží na množství. Maximální - 25% při nákupu 150 jednotek.

V personálu společnosti nyní pracuje jako klientka, řezbářka, krajčířka na trvalém základě a dvě další pomoc při špičkovém zatížení. Účetní a programátor, který se zabývá touto stránkou - na outsourcingu.

Neinvestuji peníze do reklamy, máme "marketing bez rozpočtu". Zabýváme se studenými prodeji a úzce spolupracujeme s designéry. Naše propagace je web, sociální síť ("VKontakte", Instagram), ústně.

Trhy, které máme, jsou různé - B2C a B2B, a publikum je také jiné. V prvním případě se jedná o ty, kteří kupují nábytek doma nebo jako dárek. Ve druhé se jedná o firmy, které vyzdobují v kancelářích rekreační prostory nebo zasedací místnosti, restaurace (bary, restaurace, vodní dýmky, kavárny a antifajáky, divadla proti kinům), agentury a designéry. Během uplynulého roku jsme rozšířili směr B2B.

A tam, a náš hlavní profil je individuální objednávky. Dáváme možnost zvolit látku, vzor, ​​tvar, objednat libovolný počet modulů na gauči. Populární produkty jsme otshivaem v předstihu - například, rozpočtové židle z Oxfordu, bezrámové lehátka, židle-tašky různých velikostí.

Více než 60% objednávek spadá do Petrohradu, zbytek - Moskva a regiony. V Moskvě se často objednávají modulární pohovky, a to i bez vidění a bez dotyku čalounění. Našimi přepravními partnery jsou dopravní společnosti Rail Continent a PEK.

První nákres produktu, který udělám, pak jej dám návrháři a pak společně pracujeme na dokončení obrazu. Často jsou zákazníci požádáni, aby si vyrobili kus nábytku v obraze z časopisu nebo z internetu - my to děláme.

Pracujeme s dodavateli tkanin, doplňků, pěnového kaučuku, hologofayber, sinteponu, expandovaného polystyrenu. Tkaniny kupují nábytek a bundy - ta jsou potřebná pro vnitřní obaly. Nepracujeme přímo s výrobci. Ano, v Číně, Polsku nebo Turecku si můžete koupit levnější tkaniny, ale takovou rychlost zatím nemáme, a tak nakupujeme od svých prodejců.

Textilie jsou pravděpodobně nejkomplexnější kategorie materiálů pro dnešek. Vzhledem k vývoji směnného kurzu a zahraniční politiky mnohé textilie opustily trh nebo se značně zvýšily. Nemáme nic co dělat, ale vyvezeme zboží z sortimentu. To platí zejména pro kvalitní textilie se vzory nebo neobvyklou strukturou. Nelze je nic nahradit. V Rusku se vyrábí velmi málo nábytkových tkanin, kvalita je střední a design je skromný.

Specifičnost nábytku bez rámu je z velké části pokryta výplní. Roztažený polystyren se nakonec uvízne, a proto se snažíme pečlivě utěsnit naše výrobky. Nedávno jsme přidali do pohovky a řezané pěny - díky tomu jsou měkčí a lépe si zachovávají svůj tvar. Přibližně za půl roku zákazníci nás oslovují pro plnění plniva. Mohli by nám přinést židli nebo polévku, nebo si z nás uložit plnivo a vylijeme si sami. Ano, je to mínus, ale je přijatelný pro takovýto multifunkční a mobilní nábytek.

Lidé jsou zvyklí na skříňový nábytek a většina z nich ani nepochybuje o tom, že pohovky mohou být bez rámu. Vždy vysvětlujeme, proč je výhodné, že je to lehký, mobilní a funkční nábytek. Propagace je často založena na barterovém základě. Například děláme rekreační prostory pro akce a poskytují nám reklamní prostor. Pro informační partnery vyrábíme křesla nebo korporátní Vážení pánové.

Spolupracujeme s výstavami, festivaly. Účinek takové spolupráce je, když je samotná událost velká, a hosté - hodně. No a samozřejmě nemusíte mít na všech výstavách stejnou věc. Pokud jedete do festivalu vodní dýmky, vezměte zboží z "nehořlavé" látky, a pokud na výstavu pro výstavbu mimo město - postele a křesla vyrobené z nepromokavých látek.

Pro návrháře interiérů poskytujeme individuální slevy pro věrnost značky. Naše podnikání je obecně citlivé na trendy v interiérovém designu. Jen před pár lety lidé chtěli květinové výtisky, nyní ve stylu texturovaných a jasných tkanin. Tvar bezrámových židlí se mění - stále více připomínají sbory. Velmi oblíbené jsou lehátka.

Dalším faktorem, který ovlivňuje výrobu bezrámového nábytku, je sezónnost. Vrchol objednávek se děje před novým rokem. Pozoruhodné oživení nastává na jaře - lidé nakupují nové věci na chatě a v předměstských domovech.

Nejtěžší věcí mého podnikání je založení výroby a prodeje. Počet objednávek závisí na přizpůsobení a výrobním plánu. Neustále přichází konec příslušenství, pak obložení látek, pak něco jiného. Já sám jsem se zabýval těmito otázkami - dokud projekt nevstoupil do bodu otevření takového postavení jako "majitel". Nemám řidiče ve státě, kdekoli jdu sám.

Nyní připravuji nové modely modulárních křesel, neobvyklých křesel a matrací ve stylu "puzzle". Dávám velké naděje na křesla - tašky - jsou ideální pro události. Mohou být snadno značkováni. Jsou velkolepé, světlé, hosté si s nimi jistě vyfotografují. Matrasiki-puzzles jsou měkký koberec pro děti, který je také vzdělávací hračka. Ve výrobě až do dětských židlí ve formě malých zvířat, polstrované stoličky ve stylu "Lego". A samozřejmě budeme dále rozvíjet modulární židle a lehátka.

Plány jsou Moskevská showroom. Vzhledem k poptávce z kapitálu by to pomohlo zvýšit obrat. Zvýšení obratu je dnes hlavním úkolem. Teď jsme úplně splatit, ale již na velkoobchodní nákup textilií a výroba sériových produktů prostředků stačí.

Chci více spolupracovat se zajímavými designovými projekty, rozvíjet směr dětí a vytvořit přesně návrhový nábytek. Pokud by to nebylo pro dílnu, asi bych šel do interiéru.