Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Knihovnické kanceláře (BC) dnes jsou známé téměř všem. Je třeba jasně pochopit, že se jedná o druh průmyslu, který má hluboké kořeny, zde jeho pravidla hry a "podvodní proudy", o kterých musíte vědět, než se ponoříte do tohoto typu činnosti. Od starověku se sportovní akce shromažďují davy fanoušků, někteří z nich sázeli na určitého účastníka. Od té doby se milovníci hazardních her snaží získat více a profitovat ze svých koníček.

Co je to bookmaking business?

Až do nedávné doby nebyl obchod s knihami příliš populární u nás. Je možné bezpečně říci, že dovednosti v této oblasti až do 90. let v Rusku prostě nebyly. Předispozicí k rozvoji byl zákaz hazardních her. Když se hazardní hry začaly uzavírat, prostě změnily svou kvalifikaci a vývěsní štítky.

Bookmaker business - bookmaker office - je založen hlavně na schopnosti střízlivě posoudit situaci spojenou s určitou událostí, která bude přijatou sazbou. V těchto kancelářích je hlavní operační linkou analytické oddělení. Dobří, kompetentní specialisté, schopní správně vypočítat a umístit koeficienty, nejsou tak mnoho. Proto jsou ceněni a jejich názor stojí za to poslouchat. Práce těchto lidí spočívá v shromažďování informací, vytváření jasné strategie a vytvoření sportovní linie.

Hlavní princip, který vždy stojí před pracovníky instituce - přináší zisk. V případě nezaměnitelné práce analytického oddělení bude mít bookmaker dobré dividendy.

Zásobování nejen sází na fotbalové zápasy a jiné sporty, ale také na politické a hudební akce. Existují instituce, které přijímají částky peněz za naprosto jedinečné události. Vše závisí na neomezené představivosti analytiků a jejich schopnosti přilákat zákazníky.

Popularitu tohoto druhu podnikání může posuzovat stále otevřenější kancelář pro bookmakery.

Význam obchodování s bookmakerem

K dnešnímu dni je otevření kanceláře sázkových kanceláří výhodné. Je výhodné investovat s velkou perspektivou do budoucna. Neexistují žádné zákonné alternativy, takže pro ty, kteří chtějí dosáhnout zisku tímto způsobem - je to dobrá příležitost pro další rozvoj. Různé sportovní soutěže se konají každý den a BC přinášejí obyvatelům příležitost vydělat si za to peníze - takže tato možnost byla, je a bude vždy relevantní a prakticky bezpečná.

Výhody vydělávání takto:

 • možnost rychlého navýšení počátečního kapitálu;
 • příjmy za krátkou dobu;
 • peníze, které vyděláváte poctivě;
 • existuje široký výběr systémů bookmakerů.

Atraktivitou tohoto podnikání je také fakt, že podvody jsou prakticky vyloučeny. Existuje mnoho systémů, které úspěšně fungují. Pomocí některých z nich můžete vynásobit své investice. O koho a jak moc si vsadit - je to na vás.

Pokoj a personál pro založení sázkových kanceláří

Chcete-li otevřít společnost, kde můžete sázet, všechny místnosti s rozlohou 20 m². Oblast by měla být vybrána tak, aby bylo možné umístit alespoň jedno pracoviště se stolem a počítačem.

Vláda Ruské federace poskytuje řadu podmínky pro výběr vhodných prostor:

 • měla by být umístěna v hlavních budovách a stavbách;
 • nemůže být v dočasných budovách, v dětských, zdravotnických a kulturních zařízeních, na železničních stanicích a v budovách státního nebo obecního majetku, v náboženských a náboženských budovách a stavbách.

Jak otevřít zastavárnu - krok za krokem pro budoucí podnikatele.

Realitní podnikání: jak vydělat peníze na nemovitosti? Přečtěte si zde.

Doporučení, který byste měli při výběru místnosti poslouchat:

 • první patro, první linka, ne bytový dům;
 • přes průchod.

Chcete-li se v této práci pokusit a ujistit se, že nebudete "vyhoření", můžete začít s místností nepřesahujícím 10 m2. Z vybavení kanceláře bookmakeru najdete užitečné pouze stůl, židle, počítač, tiskárnu, pokladnu a přístup k internetu.

Z personálu: pokladník a osoba, která pracuje s těmi, kteří sázejí. Optimální počet zaměstnanců 2 - 5 osob.

Jednou z nejlepších možností je pronájem prostoru blízko místa, kde se potenciální hráči shromažďují. Může to být bar nebo vana.

Mnoho majitelů firem hledá partnerství a podepíše nájemní smlouvy s majiteli bowlingových klubů, nočních klubů, her a sportovních barů - to jsou místa, kde muži - potenciální hráči - rádi strávili volný čas. V tomto případě je kancelář sázkových kanceláří vytvořena ve stejném stylu jako partnerská firma.

Pro fungování nepřetržité činnosti instituce ve státě je nutné mít alespoň dva pokladníky a zaplatit mzdu nejméně 7000 rublů.

Počet přijatých pracovníků přímo závisí na tom, co plánujete otevřít. Zaměstnanci mohou být vybráni nezávisle, ale můžete důvěřovat osobě, od které jste získali povolení. Chcete-li vytvořit herní klub nebo sportovní bar, pak zaměstnanci budou potřebovat mnohem víc než běžná kancelář. A náklady jsou v tomto případě mnohem pevnější.

Co se týče mezd - nemusíte na to ukládat, jinak nevidíte návrat vašich podřízených.

Možné problémy a způsoby jejich odstranění

Stejně jako v jiných věcech se zde nemůžete zcela chránit před možnými poruchami. Mohou existovat problémy, které brání efektivnímu fungování instituce.

Potenciálním nebezpečím mohou být zkušení konkurenti, kteří svým "útokem" zasahují do úspěšného podnikání.

Všichni hráči jsou podmíněně rozděleni do 2 kategorií: profesionálové a amatéři. To jsou ty, které jsou zdrojem příjmu pro sázkových kanceláří. To je z jednoduchého důvodu: laici dělají "liché" sázky, nedržují se jasné linie, nemají vypracovaný plán akce, takže výhry jsou spíše malé.

Profesionálové jedná velmi kompetentně a sebevědomě. Jejich taktika nemusí být ani zcela legitimní. Tito klienti by se měli obávat. Mají-li potřebné informace, mohou dát obrovské částky a tím poškodit váš podnik. Boj s takovými lidmi je velmi obtížný a někdy dokonce nemožný.

Registrace kanceláře sázkových kanceláří

Navzdory všem inovacím jsou BCs legální, ale pro otevření výše uvedených obchodů budete potřebovat licenci od federální daňové služby. Aby se minimalizovaly náklady, je nejlepší vydat pobočkovou licenci. Jeho cena se pohybuje od 150 do 250 tisíc rublů. Licenční postup je stanoven ve federálním zákoně č. 244-FZ ze dne 29. prosince 2006 (ve znění pozdějších předpisů dne 16. října 2012).

Také budete muset mít působivý balíček dokumentů a předložit vážné finanční požadavky, a to:

 • bankovní záruka ve výši 450 - 500 tisíc rublů;
 • základní kapitál - 100 milionů rublů;
 • hodnota aktiv činí nejméně 1 mld. rublů.

Jak jste pochopili, tyto požadavky jsou pro mnohé podnikatele téměř nemožné. Nejjednodušší cestou z této situace bude započítání do licence již existující velké sázkové kanceláře a otevření pobočky kanceláře bookmakerů. Stát se partnerem solidní organizace, budete se chránit před všemi druhy problémů spojených s otevřením vlastního podnikání.

Otevřením kanceláře bookmakeru na franchisingu ušetříte finance a čas na papírování. Při práci na franchisu se můžete vyhnout mnoha chybám a přitom přinést značný zisk. Nemusíte rozvíjet svou linii a strategii citací, můžete ušetřit gramotný analytik na uložených penězích.

Zisk bookmakerů

Abyste získali maximální zisk společnosti, musíte se pokusit najít "podporovaný" trh s minimální konkurencí. Pokud to není možné, musíte být připraveni na to, že k dosažení ziskovosti budete muset otevřít nejméně 5 - 6 bodů pro příjem sázek.

Pokud hodnotíte ziskovost tohoto podniku podle nejkonzervativnějších odhadů samotných hráčů, pak tato částka může být 12-15%. Ve skutečnosti mají sázkové kanceláře až 40% obratu - to je v případě malých sázek s cenou 150 rublů. Toto podnikání může být pouze ziskové. Vzhledem k tomu, 50% populace země (to je statistické údaje) dělá sazby 150 - 200 rublů. pravidelně a nebudou se vzdát této nevinné slabosti. Takže vyvozujte závěry, jakmile můžete vrátit vložené peníze a začít vydělávat.

Podrobný obchodní plán pro svatební salon: relevance, analýza trhu, výběr prostor a zaměstnanců, ziskovost.

Business může být otevřen v garáži! Zjistěte, jak...

Existují dvě strategie, na které se můžete spolehnout:

 1. Čím vyšší je poměr, tím nižší je zisk úřadu;
 2. čím vyšší je poměr, tím více lidí vsadí na fotbalové zápasy atd. ve vaší instituci.

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří, budete potřebovat od 5000 do 15 000 dolarů. Jedná se o pronájem za pokoj, náklady na opravy a za nákup potřebného kancelářského vybavení a připojení k internetu. V tomto případě můžete očekávat, že obdrží zisk 50 - 100 tisíc rublů. měsíc z obratu 1 000 000 rublů.

Chcete-li chránit firmu před bankrotem, musíte nejdříve využít služeb analytických agentů. Budou sledovat celý proces a budou se snažit o větší pravděpodobnost úspěšného podání nabídky.

Začátek podnikatelů v této oblasti nemůže bez kvalifikované pomoci, protože davy profesionálních hráčů mohou spěchat na nezkušené konkurenty, aby získali maximální zisk.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří?

Průměrné údaje, které lze použít k zahájení podnikání, se mohou pohybovat od 300 000 do 1 000 000 rublů. Vše závisí na rozsahu vaší představivosti a dostupnosti kapitálu. Minimální částka zahrnuje náklady na prostory, vybavení, reklamu pro sázkovou kancelář a na platy zaměstnanců.

Přibližný finanční plán

 • Registrace podniku, sběr a příprava všech potřebných dokumentů - asi 10 000 rublů.
 • Pronájem prostor od 25 metrů čtverečních do 15 000 rublů. Cena se může lišit od místa jeho umístění v jednom směru nebo jiném.
 • Opravy a dekorace, dekorace - od 45 000 do 50 000 rub.
 • Potřebné vybavení je od 60 000 do 70 000 rub.
 • Získání licence - od 200 000 rublů.
 • Reklama - od 20 tisíc rublů.

Mnoho lidí považuje tento typ podnikání za sezónní a to má svůj podíl na pravdě. Když se konají mistrovství světa, BK s největší pravděpodobností dosahují zisku. Ale pokud má společnost vlastní konstantní základnu zákazníků, pak neohrozí žádnou sezónnost.

Pokud můžete najít sílu a prostředky pro otevření kanceláře sázkových kanceláří, pak v krátké době můžete očekávat dobré dividendy.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Pokud víte, jak vypočítat rizika a porozumět sportu, musíte se jednoduše naučit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Tento obchod je velmi slibný.

♦ Kapitálové investice - 1 000 000 rublů
♦ Doba návratnosti - 4-12 měsíců

Ti, kteří si v 90. letech uvědomili, že otevřeli kasino nebo automat, se doslova za pár let podařilo získat značné jmění.

V roce 2009 bylo kasino a další představitelé hazardních her zakázáno, ale v zemi nebyli další hráči, takže se začali objevovat sázkové kanceláře.

Ve skutečnosti - toto je stejná hazardní činnost, pouze pod jinou vývěsní tabule.

Jste-li dobří při výpočtu rizik, jste dobře obeznámeni se sporty a dalšími důležitými událostmi, netrpíte předsudky, prostě musíte zjistit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Tato činnost je v naší zemi velmi slibná a zisková, přestože to vyžaduje vážné náklady na otevření.

Jaká je podstata podnikání sázkových kanceláří?


Kancelář Bookmaker je organizace, která přijímá sázky nejen na sportovní zápasy, ale také na politické události (například volby), různé soutěže (stejná Eurovize) a tak dále.

Ačkoli, samozřejmě, většina sázek (asi 60%) - různé fotbalové zápasy.

Obchodování s bookmakerem není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Aby nedošlo k kolosálním ztrátám, je nutné vypočítat možná rizika a každodenně sestavit vaše linky pro nějakou sportovní, kulturní nebo politickou událost.

Zvažte podstatu práce sázkové kanceláře příkladem.

Předpokládejme, že za týden je plánován zápas pro "Roma-Dynamo".

Podmíněná sázková kancelář "Paříž" hodnotí výsledky zápasu v takovém procentním poměru: 50% (výhry "Romy") - 30% (remíza) - 20% ("Dynamo").

Vydělávat, vytvářet takovou řadu, je docela obtížné, takže všichni sázkové kanceláře vstupují do rezervy například rychlostí 15%.

Řekněme, že klienti sázkové kanceláře "Paříž" dodali 480 000 r. na co vyhraje "Roma", 240 000 stran. - pro remízu a 80 000 r. - vyhrát "Dynamo".

Pokud zápas skončí s vítězstvím "Roma", bude bookmaker muset zaplatit 355 000 rublů, přičemž obdrží 320 000 rublů, což znamená, že jeho ztráta bude 35 000 rublů.

Pokud zápas skončí v remíze, pak klient zaplatí 456 000 rublů svým klientům, kteří obdrží od nich 560 000 rublů, což znamená, že získávají 104 000 rublů.

Ale v případě výhry "Dynamo" "Paříž", který obdrží od hráčů 720 000 rublů, zaplatí jim pouze 286 000 rublů. a vydělat 452 000 rublů.

Souhlasíte, tyto indikátory vás vážně přimět k přemýšlení o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Výhody a nevýhody podnikání sázkových kanceláří


Pokud tyto údaje nepřesvědčíte, pak můžete přesvědčit výhody, které můžete využít, pokud zjistíte, co potřebujete k otevření kanceláře sázkových kanceláří:

 1. Budete se moci angažovat v čestném licencovaném obchodě, protože příjmy legálních bookmakerů nejsou v žádném pochybnosti.
 2. Pokud zjistíte, že jste dobrý analytik nebo vy sami vypočítáte výsledky událostí, pak v krátké době budete moci vrátit kapitálové investice.
 3. Význam a vyhlídky na sázkové kanceláře, protože potřebujete hráčům hazardních her nějak realizovat jejich touhy.
 4. Chcete-li otevřít bookmaker, nemusíte si pronajmout obrovskou kancelář, najmout si velký personál nebo si koupit speciální vybavení.
  Můžete dokonce spustit malý podnik na vlastní pěst, a to i doma prostřednictvím internetu.
 5. Velké množství neobsazených výklenků, které se rychle zmenšují, takže teď je čas otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Existují však pouze dvě vážné nevýhody tohoto spuštění:

 1. Není pro každého.
  Pokud sami nemáte analytické dovednosti a nemůžete najít odborného experta, rychle se vyhořejte.
 2. Chcete-li ji otevřít, musíte mít spoustu peněz, protože ne každý bude moci získat základní kapitál ve výši 1 miliardy rublů a záruky od banky za částku půl miliardy rublů.
  Nicméně v posledních letech se bookmakeri naučili obcházet toto pravidlo uzavřením dohod s licencovanými.

Nemůžete otevřít kancelář sázkových kanceláří bez reklamní kampaně

Fakt z historie:
Poprvé se bookmaking objevil ve Francii v roce 1872. Lékárník jménem Pierre Oler chtěl dělat dostihy dosti zajímavější a pozval své přátele, aby dali peníze, na kterých koních by přišel první.

Navzdory tomu, že hospodářská soutěž v sázkové kanceláře podnikání není tak velký jako v jiných oblastech podnikání, vyklopit pro reklamní kampaně je nutná, protože váš zisk závisí na počtu klientů a na výši úrokových sazeb, které budou dělat v daném případě.

Pokud uvažujete o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří, pak buďte připraveni ji inzerovat všemi možnými způsoby:

 1. Venkovní reklama: bannery, reklamy, válečné plakáty umístěné po městě, veřejná doprava atd.
 2. Distribuce letáků a prospektů.
 3. Oblíbené média ve vašem městě.
 4. Zdroje internetu.
 5. Míchadla, která budou fungovat mezi vašimi potenciálními klienty.

Je zřejmé, že taková silná reklamní kampaň vyžaduje adekvátní finanční podporu, a tak se připravte na přidělení asi 50 000 rublů na počátku a nejméně 5 000 rublů měsíčně.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: plán kalendáře

Samotné spouštění při startu (pronájem pokoje, nákupní vybavení, nábor zaměstnanců atd.) Vás nepřijme příliš dlouho.

Postup při registraci, smlouvy s licencovanými osobami a jiné právní zpoždění mohou vážně zpozdit otevření kanceláře sázkových kanceláří.

Pokud nemáte právní vzdělání a nerozumíte právním předpisům vaší země, je lepší svěřit kvalifikovanému právníkovi registrační proceduru.

Ano, bude to stát peníze, ale určitě budete mít jistotu, že po 4-5 měsících poté, co budete mít nápad, budete moci otevřít kancelář bookmakerů.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří

Průmysl bookmakingových služeb je jedním z největších na světě, pokud jde o obrat fondů. Ziskovost podnikání sázkových kanceláří podle jejich vlastních tvrzení dosahuje 8-10%, ačkoli se pravděpo- dobnost výrazně liší ve větší straně.

Na začátku tohoto podnikání musíte pochopit, jakou úroveň ziskovosti očekáváte. Na rozdíl od obchodu, stravování a dalších obchodních sektorů je ziskovost kanceláře sázkových kanceláří relativně malá - až 10%. To znamená, že s obratem 1 milionu rublů získá podnikatel 100 000 rublů měsíčně.

Princip kanceláře sázkové kanceláře je jednoduchý.

Každý den kancelář nabízí seznam cenových nabídek pro sportovní akce, které se nazývá "linka". Na jakýkoli výsledek sportovní události existuje jedinečný koeficient, který je nutný pro výpočet výhry.

Tam jsou kanceláře, které pracují pro masové publikum a přijímat sazby (od 20 do 5000 rublů) a na elitu. Většinou se jedná o Moskevské sítě. Jejich minimální sazba je 500 rublů. Průměrná cenová kategorie zahrnuje sazby od 100 do 100 tisíc rublů.

Nováček však nemusí tyto zákruty vytahovat, takže začněte s malými sázkami.

Samozřejmě tento obchod má sezónnost, která je úzce spjata se světovými šampionáty sportu. Většina stávek je tradičně určena pro fotbalové zápasy.

Zvažte práci západní sázkové kanceláře zevnitř na základě příkladu

Každý den si bookmaker vytvoří vlastní linie, o kterých zjistí. rovnováhu výkonu pro konkrétní zápas, určení pravděpodobnosti výsledku tohoto zápasu. Samozřejmě, že různé úřady mohou mít vlastní představu o výsledku. A pak jejich sázky.

Předpokládejme, že v zápase mezi Eagles - Lovci, bookmaker myslí, že kurzy jsou v procentuálním vyjádření 50% -30% -20%. To je 50%, že Eagles vyhraje, 30%, to bude remíza a 20%, že vyhraji zajíci.

Podle evropského systému reprezentace šancí bude linka pro tuto událost tvořena jako 2 - 3.33 - 5. To se děje prostým dělením jednotky o procento týmových šancí.
Ale pak bookmaker nic nedostane, pokud dává hráči hrát na takových tratích. Proto zavádí marže. Máme například hranici 15%.

To znamená, že hráč bude muset být o 10% chytřejší (minimálně), než si sázkař vyhraje. Srovnání sil se ziskovou mírou v procentech bude 57,5% - 34,5% - 23% = 115%. Nebo v evropském formátu: 1,74 - 2,90 - 4,35.

Tento řádek poskytne hráči.

Řekněme, že lidé v součtu uvedli: 6 000 - 3 000 - 1 000 USD.

Co bude bookmaker odpovědět? Jaká rizika nesou?

Pokud Eagles vyhraje, pak bude bookmaker muset zaplatit hráčům $ 6000 * 0,74 = $ 4440 a obdrží $ 3000 + $ 1000 = $ 4000 od hráčů a celkovou ztrátu $ -440.

Pokud je k dispozici kurs, bude bookmaker muset vyměnit za 1,90 * 3000 $ = 5700 $ a dostane od hráčů $ 6000 + $ 1000 = 7000 $ a celková ztráta bude 1300 $.

Pokud vyhraje Hare, bude bookmaker zaplatit $ 1000 * 3.35 = 3350 dolarů a dostane od hráčů $ 9000. Zisk, který obdrží, bude tedy 5,650 dolarů.

Nyní o postupu otevření firmy:

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří, která se týká obchodu s hazardními hrami, musíte získat licenci.

Zakladatel kanceláře sázkových kanceláří musí mít zkušenosti s hazardním podnikáním. V opačném případě nebude nikdo vydávat licenci k otevření kanceláře sázkových kanceláří. Proto často podnikatelé hledají zkušeného ředitele nebo nabízejí podíl na podnikání.

Na trhu musíte vystoupit s určitou sázkovou linkou (denní citace), abyste se vymanili z konkurence, což znamená, že potřebujete buď personál analytiků nebo partnerství s velkým bookmakerem. Poplatek za předplatné pro poskytování denní linky a software je $ 300-500 za měsíc.

Jakmile se nová kancelář otevře, zkušení hráči se okamžitě do ní vrhnou. Každý ví, že začátečníci dělají spoustu chyb, což znamená, že existuje reálná šance na vydělávání peněz nezkušeností. Pokud se linka navržená podnikatelem podstatně liší od návrhů konkurentů, bude podnikateli poskytnuto velké množství v krátkém čase. Aby tedy nebylo možné spálit na začátku práce, kancelář sázkových kanceláří musí mít rezervní fond a omezit maximální sazby.

Rezervní fond by měl být v případě ztráty doplněn a vybírán v případě výhry. Velikost rezervního fondu závisí na objemu sazeb, obratu, který podnikatel počítá.

Umístěte kancelář sázkových kanceláří do nejlepších míst pro nejvyšší průchodnost, ve které se muži objeví. Podle statistik je 95% hráčů mužů, kteří se zajímají o sport. V zásadě, bod přijetí sazeb lze otevřít na ploše 4 m2, a proto výrazně ušetřit na nájemné. Často bookmakery se otevřou v b
aza zábavních a herních zařízení (nezřídka pro podíl na zisku).

Zařízení nové kanceláře bude vyžadovat počítač, tiskárnu (pro tisk šeků nebo karet), kopírku (pro násobení čáry) a internet. No, samozřejmě pokladní.

Také každá seberepující sázková kancelář musí mít pokročilý software pro přijímání sázek. Můžete si zakoupit stávající program, ale můžete si naplánovat program pro sebe a zaplatit za to vývojářům (stojí až 40 tisíc dolarů).

Na základě materiálů článku Elnara Petrovy v novinách © Business Petersburg

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Kolik stojí za to otevřít kancelář sázkových kanceláří od začátku?

Dnes žijeme v podmínkách globální integrace, kdy dochází k neustálé výměně a zavádění nových myšlenek úspěšně působících v zahraničí. Jednou z výnosných obchodních linek, které vznikly v 19. století na západě, je kancelář sázkových kanceláří.

V souvislosti se zákonem zakazujícím činnosti kasin ve městech, Obchodování s bookmakery získalo nový dech a nyní je možná nejvýnosnějším směrem investování.

Zásobovací činnosti je jakýmsi hazardem, díky kterému a se stala úspěšnou a legitimní alternativou kasin.

Sázkové kanceláře sami tvrdí, že příjmy z jejich činnosti jsou v průměru 10%. Nicméně, podle odborníků ziskovost takových kanceláří nespadá pod 20% jejich obratu.

Volba směru

Výběr správného obchodního směru, spolu se zkušenostmi a vážným postojem, hraje klíčovou roli ve finančním úspěchu podnikatele.

Obrat na trhu v Japonsku, USA a Evropě činí nejméně 650 miliard dolarů ročně. Operace prováděné v některých kancelářích lze snadno porovnat s úrovní bankovnictví.

Na trhu je dnes dva směry tohoto podnikání:

 • Pro hmotnostní tok. Minimální sazba v těchto kancelářích začíná od 20 rublů a zřídka přesahuje úroveň 5000 rublů.
 • Pro elitní klienty. Minimální sazba činí 5 000 rublů. Strop je neomezený vzhledem k tomu, že tyto kanceláře mají obrovské rezervy ve svých fondech.

Podnikatel začínající by se měl držet prvního směru.

Zvyšováním obratu a nahromaděním stabilního rezervního kapitálu můžete přejít na další úroveň a obsluhovat VIP zákazníky.

Postup zahájení

Když otevřete kancelář sázkových kanceláří, jako každý jiný typ podnikání, je třeba připravit kvalitní obchodní plán. Příprava takového dokumentu je nezbytnou součástí přípravného procesu.

Především je třeba získat podrobné informace o podnikání, analyzovat konkurenty a provést finanční výpočty. Na základě získaných informací je nutné sestavte krok za krokem akční plán, po kterém snížíte rizika. Níže je algoritmus akcí potřebných k otevření kanceláře bookmakeru.

Obchodní registrace

Bookmakeři registrovaná pouze formou právnické osoby. Otevření LLC může trvat od 2 týdnů a bude stát 10 000 rublů.

Pro tuto částku obdržíte kompletní soubor zákonných dokumentů (chartu, certifikát apod.), uzavřete organizaci a otevřete účet v bance.

Po registraci budete moci vyberte jeden ze dvou způsobů získání licence:

 • Samoobslužný trvá nejméně 1,5 měsíce. Dále budou zapotřebí následující podmínky: schválený kapitál - 100 milionů rublů; bankovní záruka - 500 milionů rublů; aktiva - 1 miliard rublů. Jak můžete vidět, pouze licence mohou zvládnout pouze obři.
 • Franchising a pracovat na základě licence partnera. Chcete-li získat partnerskou licenci, potřebujete pouze 200 000 rublů.

Získání seznamu sportovních sázek (čáry událostí)

Hlavní práce bookmakeru se děje se sportovní sázkovou čárou, v níž jsou každodenní události a jejich koeficienty vyznačeny denně. Obvykle volba metody výpočtu sazeb a určení koeficientů se zabývají analytiky.

Nabízíme přehled nejslibnějších nápadů pro poskytování služeb veřejnosti.

Diskutujte zde http://svoy-biznes.com/biznes-idei/na-sezon/leto.html, jaké malé obchodní nápady jsou pro léto důležité.

Linky jsou dva druhy: "před začátkem událostí" a "Live" (události během hry). Můžete je získat dvěma způsoby:

 • Najme si skupinu analytiků, který denně vypočítá události a koeficienty pro ně. Jedna osoba se může snadněji vyrovnat s událostmi "před začátkem". Pro "živé" sazby se však bude vyžadovat alespoň 2 další zaměstnanci.
 • Partnerská linka. Pokud si vyberete způsob, jak s franchisingem pracovat, partneři vám poskytnou vlastní linku. Platba za to závisí na uzavřených smlouvách.
  Někteří analytici upřednostňují pevnou platbu (za 500 USD za měsíc). Nicméně, nejvíce raději obdrží platbu ve formě procenta z výnosů (asi 10% z rozdílu mezi výherními a ztrátovými sazbami).

Vytvořte rezervní fond

Za prvé, Je třeba omezit velikost maximálních sazeb a možných výhru.

Rezervní fond doplňuje v případě ztráty klienta a snižuje, pokud sázka vyhrává. V počáteční fázi musí být fond nejméně 50 000 rublů.

Pronájem prostor a jeho dekorace

Při výběru místnosti zvláštní pozornost by měla být věnována jeho umístění. Otevřete si lépe ve velmi přeplněné oblasti s nepřetržitým proudem lidí.

Taky stojí za to Zvažte, že většina návštěvníků sázkových obchodů jsou muži. Místnost musí vyhovovat všem požárním a zdravotním požadavkům.

Sázková kancelář může být umístěn v jedné prostorné místnosti nebo v suterénu. Při sestavování interiéru se doporučuje přidělit oplocenou plochu pro pokladní a poskytnout prostory pro pohodlné umístění zákazníků.

Při opravě je možné ušetřit na základě rozhodnutí o návrhu: stačí, abyste si pověsili nějaké fotbalové trička, hůl, raketu pro tenis a sportovní design kanceláře.

Nákup zařízení a nábytku

Pro plnou funkci v kanceláři sázkových kanceláří potřebujete následující zařízení:

 • Počítače v pokladně - 2 kusy.
 • Počítače v zákaznické zóně - 3 kusy.
 • Televize se satelitními kanály - 3 kusy.
 • Monitory pro "živé" sazby - 2 kusy.
 • Tepelné tiskárny pro tiskové kontroly.
 • Tiskárna pro tisk čáry.

K vytvoření klientské zóny budete potřebovat pohovku, pohovku a konferenční stolek.

Pokud počáteční rozpočet umožňuje další náklady, pak Nejlepší způsob, jak investovat, je nákup herních konzolí (Xbox 360 a Play Station Vita). Tím zvýšíte tok zákazníků a vyplníte prázdné kancelářské prostory.

Zaměstnávání zaměstnanců

Sázkové kanceláře obvykle neuplatňují na personál zvláštní požadavky. Tady ne nutně přítomnost vysokoškolského vzdělání, tvořivosti, schopnosti prodat nebo znalosti cizích jazyků.

V pokladně je nejlepší najmout 1 chlapce a 1 dívku. Místnost bude potřebovat správce, který bude sledovat objednávku a splňovat požadavky zákazníků.

Vlastnosti organizace

Kancelář sázkových kanceláří je obtížné přiřadit jakémukoli konkrétnímu směru podnikání. Je umístěn nejbližší oblasti služeb, zábavy a hazardních her, což je první rys tohoto oboru.

Princip práce je takový kancelář poskytuje příležitost bavit se a vydělávat.

Nabídka bookmakeru několik druhů soutěží:

 • Sportovní sázky: fotbal, tenis, volejbal, hokej, basketbal, stolní tenis atd.
 • Sázky na hazardní hry: Keno, lotto atd.
 • Cyber ​​Sport. Sázky na výsledek počítačových soutěží.
 • Sázky na politické události.

Každý pohled obsahuje několik událostí, které zase mají několik výsledků.

Sázkový bookmaker ve své lince nastaví určitý koeficient pro každý z výsledků. Klient si zvolí výsledek, který se mu nejspíše zdá, av případě vítězství vrátí investickou částku vynásobenou výsledným poměrem. Pokud volba nebyla úspěšná, přiložená částka jde do likvidace kanceláře.

Hlavním rysem bookmakera je to, že nehraje proti klientovi. Vítězství nebo ztráta sázky na kancelář nezáleží, protože nakonec, Zisk úřadu je určen rozpětím analytiků.

Každá kancelář má minimální rezervu 5 - 8%, což zaručuje zisk bez ohledu na výsledek sázky.

Takže tento obchod vypadá ideálně. V podmínkách stávající konkurence, ale na trhu je spousta kanceláří, Zvláštní roli hraje velikost rezervního kapitálu, přemýšlivost linky a doplňková služba.

Jak rychle vyhrajete výhru závisí na loajalitě nejen vítězného klienta, ale i všech lidí, kteří navštíví vaši kancelář.

Příklad úspěšného rozvoje obchodu s bookmakery je video:

Výše nákladů na franchising

Správná volba pro začátečníky, kteří chtějí otevřít kancelář sázkových kanceláří, bude pracovat na franchisu.

To vyžaduje méně úsilí, času a peněz. Pokud již máte partnera, můžete otevřít kancelář během pouhých dvou týdnů.

V dalším článku vám řekneme rozdíl mezi franchisingem a franchisingem.

Co je třeba vzít v úvahu v podnikatelském plánu dodat jídel do kanceláří, budeme diskutovat tady http://svoy-biznes.com/biznes-planyi/obshhepit/dostavka-obedov-v-ofisyi.html. Vlastnosti organizace a vývoje.

Hlavní výhody práce na franchisingu jsou:

 • Není třeba udržovat velký počet analytiků.
 • Chcete-li otevřít, potřebujete malou investici.
 • Poskytuje vysokou úroveň ziskovosti instituce (až 40% měsíčního obratu).
 • Šetří čas a nervy při získání licence.

Výše investic

Dále vypočítáme, kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří na základě licence - částka počátečních nákladů a měsíčních nákladů. Mezi nejoblíbenější franchiséry patří Fonbet, Chance a další BC.

Významně snížit tyto částky, pokud otevřete instituci na internetu. V tomto případě není zapotřebí platit nájemné a je možné snížit počet zaměstnanců.

Kapitálové investice - 425 000 rublů.

 • Registrace jako LLC, licence a další dokumenty - 200 000 p.
 • Vybavení a nábytek - 100 000 р.
 • Pronájem kanceláře - 30 000 r.
 • Oprava a dekorace prostor - 50 000 р.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Reklamní místo - 15 000 p.

Měsíční výdaje - 90 000 rublů.

 • Pronájem - 30 000 rublů.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Platba linky je přibližně 25 000 rublů.
 • Komunální náklady a internet - 5 000 р.

Pokud narazíte na chybu, vyberte fragment textu a klikněte na ni Ctrl + Enter.

 • bookmaker
 • prodej služeb
 • franšízy
 • Sdílejte s přáteli:
 • Líbí se vám článek? Přihlaste se k aktualizacím webu prostřednictvím RSS nebo postupujte podle aktualizací na Facebooku, VKontakte, Spolužáky, Google Plus nebo Twitter.

  Přihlaste se k aktualizacím e-mailem:

  Bylo opakovaně prokázáno (a čísla a na prstech), že otevření vlastního podnikání přímo na skutečné platformě je úmyslně ztrácí krok. Nájemné, úplatky, úplatky, pracovníci (a související daňové platby), konkurence - příliš mnoho nákladů, které nelze přičíst nákladové ceně. Práce v reálném životě, ti, kteří mají okamžitě skvělý nápad, nebo ti, kteří mají neomezené zdroje. Zdá se, že tyto měsíční 90 tisíc rublů, které jsou uvedeny v textu, musí být vynásobeny alespoň třikrát. A s kapitálovými náklady - asi totéž. Hlasuji pro internetovou kancelář - je to opravdu v duchu doby, méně problémů s auditory, nižší náklady a mnohem větší mobilita, pokud jde o reakci na změny na trhu. To je budoucnost. A je mnohem jednodušší, aby člověk použil strukturu sítě než aby se někde vtlačil do reálného života. Přestože obchod s knihami v post-sovětské zemi není nejaktivnější sférou, s kompetentní reklamní kampaní může fungovat!

  V poslední době kanceláře sázkových kanceláří věnovaly pozornost státu před daňovou kontrolou. Nedávejte odpočinek oficiálním "zlatým" příjmům tohoto druhu podnikání, tady také chtějí doplnit rozpočet země. Očekávání obchodního plánu kanceláře sázkových kanceláří, a to i on-line institucí, je třeba vzít v úvahu faktor rychlého zvyšování daní v této oblasti a velmi významný. Nebo se zaregistrujte v zahraniční jurisdikci.

  Podnikání je slibné, ale když ji spustíte, nemůžete vsadit na bookmaker a místnost, ale na internetový zdroj. Počáteční pokrok internetového portálu však bude vyžadovat značné finanční prostředky. Jedná se o vytvoření samotného webu s platebními nástroji a ochranou a podporou TCI a podporou vyhledávacích dotazů, jako je "bookmaker" a tak dále. náklady. Nicméně stále nejsou srovnatelné s provozováním offline obchodu.

  Myšlenka je dobrá, ale vyžaduje jen velmi málo investic. Chcete-li získat licenci na sázkové kanceláře, musíte mít obrovský kapitál a úvěr schválený bankou, stejně jako za velkou částku (aby vaše kancelář mohla klientovi velkou výhru). Máte několik místností v různých městech, nejlépe v blízkosti centra města nebo přímo v centru pro otevření přijímacího místa sázek. Přesto každá slušná kancelář má místo, kde bylo možné provést sazby bez opuštění domu. K tomu musíte mít pracovníky analytiků, kteří budou vystavovat přiměřené kurzy sportovním výsledkům. Zaměstnanci programátorů, kteří budou následovat stránku, stránky motoru a tak dále, oddělení ověření, které vypočítá nepravdivé zákazníky a zablokuje je, požádá a ověří dokumenty. Právníci, kteří vypracují pravidla a chrání zájmy úřadu právním směrem. Všechny tyto náklady nejsou zdaleka levné, ale podnikání také není špatné. Všechno je vráceno, jen vy potřebujete vynaložit úsilí a trpělivost.

  Najednou jsem snil o otevření pobočky kanceláře sázkové kanceláře "Oblíbené" v malé místnosti v blízkosti domu pod franšízou. Naučila jsem se pracovní podmínky a všechno, co bylo v té době vyžadováno, byl schválený kapitál nebo půjčka v bance, která měla začít pracovat, pronajaté prostory, minimální kancelářské vybavení, počítač a internet. Poskytli vlastní linie. Bylo možné pracovat nezávisle, bez najatého personálu, na platbu "mateřské" kanceláři - pevně stanovené procento. Pak to bylo zajímavé, ale o několik měsíců později prošly dalšími zákony a BC šel on-line. Takže jsem neměl čas.

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  Pro odeslání komentáře musíte být přihlášeni.

  Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří v Rusku - typy, kde začít, získání licence

  Přidáno do záložek: 1

  Bookmaker, centrum, místo přijetí sazeb, jako není nová idea podnikání.

  Hazardní činnost Je zisková obchodní nika. Mnoho lidí je bezohledných a ve své touze zažívat osud a vydělávat peníze jsou připraveni zaplatit velké částky sami. Sportovní fanoušci, jak víte - jeden z nejvíce bezohledných hráčů. V sázkových obchodech se vsadí na sport a soutěží mezi sebou ve schopnosti předpovědět výsledek zápasu nebo hry. Tento typ podnikání je charakterizován relativně malými počátečními investicemi. Můžete začít z malého bodu přijetí sazeb a rozšířit na kancelář sázkových kanceláří a centrum bookmakerů.

  Jak funguje bookmaker?

  Kancelář každý den nabídne řadu nebo seznam nabídek pro konkrétní sportovní událost. Lidé navíc sázeli na výsledek politických událostí - například parlamentní nebo prezidentské volby, kulturní akce - prezentace Oscara nebo Eurovize. Velikost a možnost výhry, stejně jako výpočet možného výsledku hry, používá určitý koeficient. Úspěch podnikání při sázení v kanceláři sázkových kanceláří závisí přímo na citacích - jak kompetentně a profesionálně jsou prováděny.

  Nabídky vám pomohou také být na rozdíl od konkurence. Hlavním cílem podnikání je nabídnout zákazníkům takové citace, aby chtěly sázet na vaše koeficienty. Linka je také vytvořena tak, aby hráč mohl určit, kolik peněz bude schopen počítat v případě štěstí. Výpočet koeficientů bude zaměstnávat specialisty - sportovní analytiky. Tento druh podnikání je velmi podobný kasinu. Nicméně náhodnost zde nefunguje. To je způsob, jak vydělat peníze na analýzu a výpočty, a je lepší, když se spoléháte na přesnost a matematický výpočet prognóz v této oblasti. Soukromé osoby vytvářejí speciální zásilky, ve kterých zveřejňují své předpovědi o výsledku zápasu.

  Předplatné s takovými informacemi se platí. Hráči, kteří chtějí sázet na losování, se přihlásí k těmto zásilkám a podle toho uzavírají jisté závěry pro sebe. Soukromé nepřišli s vlastními výpočty. Tito lidé vážně a po dlouhou dobu mají rádi sport, jsou vždy upřímní se všemi nejnovějšími událostmi ve světě her, sledují stav týmů a samotných sportovců, zapojují se do důkladné analýzy statistik. Na základě získaných informací předpovídají výsledek zápasů a soutěží. Samozřejmě, někdy se intuitivně domnívají, ale nejčastěji používají určité schémata.

  Metodou přijímání sazeb jsou 3 typy bookmakerů:

  • přijímání sazeb výhradně v kanceláři kanceláře,
  • přijímání sazeb výhradně na internetu,
  • přijímání sázek jak v rezervační kanceláři sázkové kanceláře, tak prostřednictvím internetu (webové stránky a mobilní aplikace).

  Jak si koupit linku pro bookmaker?

  1. Nezávislý výběr odborníků, který bude obsazen výpočtem kotací. Pokud se vaše kancelář bude zabývat sazbami pro různé sporty, je lepší, kdyby každý odborník byl zodpovědný za určitý typ sportovní soutěže. Takových specialistů najdete jak mezi samotnými hráči, tak mezi specialisty v této oblasti.

  2. Pronájem line od konkurenční organizace. Při hledání partnera, s nímž budete spolupracovat, věnujte pozornost obecným zkušenostem s jeho prací v oblasti hazardních her. S největší pravděpodobností budeme muset hledat partnery v daleké a blízké zahraničí. Pokud jste v takovém případě absolutní začátečník, je lepší začít s malými sázkami. Sázky jsou přijímány před zápasem a během hry. Výplaty se provádějí po skončení hry nebo následujícího dne.

  Sportovní sázky.

  Kde začít?

  Před zahájením podobné činnosti byste měli věnovat pozornost: 1. Je třeba určit rozsah budoucího obchodu:

  • středisko sázek - místo pro zahájení velkého podnikání. Spolupráce s mezinárodními organizacemi bookmakerů je možná. Objem kapitálových investic v takovém podnikání je velmi velký,
  • kancelář sázkových kanceláří Středně velké podniky. Zde je možné otevřít několik malých sázek. V případě, že nechcete riskovat vaše investice - stojí za to vyzkoušet průměrné výklenky,
  • A konečně, pokud jste již individuální podnikatel a máte vlastní sportovní bar, hospůdku nebo jinou instituci, ve které jsou fanoušci vzrušení a sportu, můžete se pokusit otevřít malé sázky na výsledcích sportovních utkání.

  Existuje několik typů sázkových kanceláří: ty, které mohou sloužit občanům s průměrným příjmem. Míra v těchto herních zařízeních se pohybuje od 20 rublů. Maximální velikost sazby je asi 5000. Druhým druhem jsou ty kanceláře, které akceptují vyšší sazby - počáteční velikost dosahuje pět set rublů. Obecně lze říci, že množství nejnižších až 100 rublů, největší - 100 000. Zakladatelem takového úřadu, ve kterém je možné sázet na sport, by měl mít zkušenosti v herním průmyslu - v opačném případě prostě nebude mít licenci, bez nichž je nemožné pokračovat v práci.

  Zaměstnanci by měli zahrnovat:

  • pokladní
  • zkušení analytici, kteří se budou zabývat při sestavování linku a nedovolí zničení hned po startu - je známo, že zkušení hráči na vláčet přijde na nové sázkové kanceláře, a chtějí, aby se chyby začátečníků.

  Přítomnost obrovského počtu sportů přispívá k rozvoji hazardních her v oblasti sportovních sázek. Nejoblíbenější jsou fotbal a dostihy. Stejně populární, pokud jde o počet sázek, jsou basketbal, hokej, tenis, automobilové závody. Méně často jsou přijaty sázky na výsledek boxerských zápasů.

  Samozřejmě na první pohled se může zdát, že pro sportovní sázení online je zapotřebí jen profesionální tester (handicapper) nebo malá konzultace ve speciální službě, ale to je jen částečně pravdivé. Dobrý odborník je velmi obtížné najít: existuje příliš mnoho podvodníků a dalších bezohledných osobností, které se snaží oklamat, s použitím neznalosti nově příchozích v této formě výdělku.

  Příkladné práce s podobnými podvody:

  • prodej falešných programů, strategií a sportovních sázek,
  • prodej správného výsledku výsledku zápasu,
  • vytvoření legend kolem této nebo té sportovní události.

  Sledovací služby závisí také na jejich majitelích a poskytují pro sebe pouze výnosné informace. Sledování služeb závisí a přímo souvisí s poradenskými službami. Hlavní trik těchto služeb je dopad na podvědomí Player: skutečné měnové jednotky jsou nahrazeny fiktivní jména venku, ale jak víte, jednotky, nebo existují nějaké „kupony“ ztratit mnohem jednodušší, než poctivě vydělané mzdy v rublech.

  Na videu: Co je kancelář sázkových kanceláří a jak zákazníci porazí bookmakery. Strategie nabídek

  Jak vydat kancelář sázkových kanceláří?

  1. Povolení k takovým činnostem je vydáváno na dobu 5 let s možností prodloužení termínu, avšak náklady na takový dokument jsou velmi vysoké a existuje množství nuancí pro jeho získání. Je také třeba zdůraznit, že pro každý bod přijetí sázek na sportovní akce je licence vydána samostatně. Nejlepším řešením by bylo zapsat kancelář do již existující licence.

  Můžete se seznámit s následujícími legislativními zákony upravujícími činnost hazardních her na území Ruské federace:

  Získání licence na daň. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář je hazardní podnik, budete potřebovat povolení ve Spolkové agentuře pro fyzickou kulturu, cestovní ruch a sport. Zahájení podnikání do již existující licence může být buď individuální podnikatel nebo společnost s ručením omezeným. Postup bude trvat 30 až 45 pracovních dnů.

  2. Vyhledejte pokoj. Existuje také několik druhů sázkových kanceláří a sázek na typ oblasti:

  1) "Minimum" - plocha této kanceláře nepřesahuje 10 metrů čtverečních. metrů. 1 pokladna pro přijímání sázek, maximálně 2 monitory pro hráče, dostupnost stolů a židlí. Taková místnost je obvykle podnájemná. Možnost rozpočtu, vhodná pro malé město.

  2) "Komfort" - plocha 50 m2. metrů. Přítomnost několika pokladen, monitorů může být až 10. Místnost je rozdělena na 2 zóny - aktuální sportovní areál, ve kterém jsou sázky přijímány, a herna - tzv. Sázkové hry. V první zóně potřebujete pohodlné sedačky, ve kterých si zákazníci uvědomí své pohyby a sledují zápasy v živém režimu. Bude to prospěšný krok pro rozdělení místnosti do podobných zón také proto, že sportoví recenzenti a sázkové hry mají různé cílové publikum.

  3) "Combo" - spolupráce se sportovním barem (hospoda, zábavní centrum atd.). V této instituci můžete nejen vsadit, ale také odpočívat, uspokojovat hlad a žízeň. Majitel cateringového zařízení vám může poskytnout jak mini, tak pohodlnou volbu. Pro něho je dostupnost možnosti ve své instituci sázet na sportovní událost jako zdroj dodatečných příjmů.

  3. Nákup zařízení pro sázkovou kancelář. Základní technické požadavky na vybavení:

  1. procesoru počítače musí být alespoň dvě jádra, RAM - ne méně než 4 GB, paměťová karta není menší než 1 GB N0M1 / 0U1 výnosů (na základě jedné kartě 2 monitory), pevný disk 250 GB;
  2. Monitory by měly být nejméně 4, v poměru jedna pro pokladny a ostatní pro hráče, zatímco pro praktickou demonstraci čáry potřebujete vertikální monitory a pro zobrazení her - horizontální;
  3. Zkontrolujte tepelnou tiskárnu (potřebné pro tisk kuponů);
  4. Laserová tiskárna nebo MFP (pro tiskové linky).

  Důležitým technickým požadavkem je stabilní přístup k internetu s minimální rychlostí 5 Mbps. Software musí být vybaven následujícími funkcemi:

  • automatické přijímání sazeb,
  • okamžitá komunikace s centrálou,
  • zajistit provozování internetové verze.

  Software lze zakoupit jako hotový nebo si můžete objednat vývoj nového.

  Software pro sázení

  Budete také potřebovat trezor pro ukládání peněz.

  4. Bude mít rezervní fond. Její přítomnost je nutná - v případě ztráty klienta se doplňuje, pokud je vyhrál, shromáždí se. Velikost fondu závisí na počtu a výši uzavřených sázek. Obecně platí, že výše fondu dosahuje 500 000 rublů. 5. K otevření takové kanceláře bude trvat asi 5 000 dolarů. Tato částka bude zahrnovat nájemné, náklady na opravy prostor, nákup pokladny, kancelářské vybavení, provozování internetu a placení zaměstnanců.

  Kde se umísťuje kancelář sázkových kanceláří?

  Ideálním místem pro tento typ podnikání bude veřejné místo s velkým provozem. Podle statistik se nejčastěji hrají muži na losování. Ceny obdrží položky mohou být umístěny v metrech 4-5 let čtverečních - to bude výrazně snížit nájemné na místě, nebo budou spolupracovat s vybavením, pokoje s hracími automaty, bowling klub, noční klub a kasino na oboustranně výhodných podmínek.

  Jak otevřít bookmaker od začátku?

  Příjem bookmakera je peníze získané z vzrušení (to činí bookmakingovou činnost související s kasinovou prací), takže je důležité, aby si bookmaker mohl předvídat výsledky událostí lépe než hráči. Pokud je hráč dokonale orientován ve sportu, může analyzovat a vlastnit statistické údaje, bookmaker může přinést ztráty z něj. Existuje několik hlavních překážek, jak otevřít obchod s knihami. Za prvé, zvláštnosti právních předpisů.

  Chcete-li otevřít sázkové kanceláře je třeba získat licenci, s velkým peněz, takže u většiny začínajících je jediný způsob, jak vstoupit na trh - to je, aby se sběrně ceny (PPP) v někoho jiného průkazu. A to je nejčastěji používaný plán práce na sázkových kancelářích na ruském trhu. Samozřejmě existuje mnoho nezákonných PPS, které nemají oficiální licenci, ale to není naše metoda. Vedle licenčních a byrokratických problémů je ve skutečnosti důležité organizovat podnikání. Na začátku budete muset najít pokoj pod kanceláří asi 5-10 metrů čtverečních (nicméně, není tam žádná omezení k dokonalosti).

  Obecně platí, že teď jsou stále méně a méně malé bookmakery. PPP by měl být umístěn také na vhodném místě. Chcete-li mít vysoký příjem, budete potřebovat vysoký obrat (ve skutečnosti ze zisku 10-15% s nízkým obratem nejde daleko), a za to, že je nutné zvolit správná místa - ty, kde jdou na cílovou skupinu tohoto podniku - hráčům, aktivní příznivce a fanoušky.

  Ve videu: Typy sázek a kancelářských sázek

  Užitečné rady:

  • Okamžitě zjistěte počet a velikost možných sázek. Takže můžete snadno ovládat tok finančních prostředků a zůstat nad vodou.
  • Přítomnost rezervního fondu je nepostradatelnou podmínkou úspěšného zahájení podnikání. Platbu za klienty můžete zaplatit, pokud stále získává a hádá.
  • Dávejte pozor na to, aby se vaše uvozovky lišily od linek konkurence.
  • Ujistěte se, že co nejvíce lidí se dozvíte o otevření kanceláře sázkových kanceláří.
  • Zákazníci by měli mít plnou jistotu, že dostanou své výhry úplně - a tím zvýšíte důvěru a zákazníci se stanou více. Harmonogram práce by měl být pohodlný a jasný.
  • Než začnete, musíte získat řadu licenčních dokumentů, které upravují činnost bookmakera.

  Reklama na internetu

  V dnešní době má téměř každý produkt nebo službu svou vlastní online reklamu, ať už jde o věci, potraviny nebo informační produkty. Některé typy obchodů lze plně provádět na internetu. Zejména většina sázkových kanceláří je v současné době online, i když rozumným řešením bude otevření jak online, tak konvenčních PPP. Propagace vaší kanceláře na internetu je plná obtíží, ale pokud zvládnete základní metody propagace vašich produktů nebo služeb na internetu, pak se vaše kancelář spojí online.

  Indexování a propagace webu ve vyhledávačích. Jedná se o důležitý krok ke zvýšení návštěvnosti stránek - je to nutné, že je lze snadno nalézt v Google, Yandex, Yahoo - a je vhodné hledat ne déle než několik stran - většina uživatelů na první stránce výsledků vyhledávání nevypadají. Nicméně, neváhejte příliš zaměřit na pozici ve vyhledávání. Koneckonců nemusí nutně znamenat vysoký rating a spolehlivost kanceláře - a mnoho hráčů to pochopí.

  Bonusy při registraci. To je další důležitý faktor v popularitě vaší sázkové kanceláře. Příznivé speciální nabídky, bonusové připsání na účet a další příjemné přírůstky k registraci na vašem webu vám jistě pomohou získat více návštěvníků a udržet na místě ty, kteří se již zaregistrovali. Hlavní věc - zvažte psychologii zákazníků. Nedávejte jim příliš velké bonusy - jinak se vaše online kancelář bude naopak zacházet s obavami.

  Věrnostní programy. Jako bonusy vám mohou pomoci zajímat hráče. Nejjednodušším příkladem je vrácení ztracené částky ztracenému hráči. Samozřejmě to mírně sníží procento zisku, ale hráči se více zajímají o vaše stránky. Navíc uživatelé tohoto webu budou sdílet tuto zprávu s ostatními, díky čemuž získáte více uživatelů a získáte více pravidelných zákazníků.

  Sociální sítě a fóra věnované sportům a hrám na loteriích. Mimochodem, existují i ​​specializované sociální sítě pro bookmakery a prognostiky. Stačí stačit na konkrétním fóru, nechat reklamu v sociální síti nebo jednoduše nechat informace o vaší službě na jedné z těchto tematických stránek - a můžete očekávat, že se na vašich webových stránkách objeví nové uživatele. Ale ne relaxovat - když otevřete místo v každém případě, to bude trvat hodně reklamy. Specializované weby, mimochodem, mají často hodnocení sázkových kanceláří - toto hodnocení je velmi užitečné pro získání - a čím vyšší, tím lépe. Nicméně dostat se na vrchol tohoto hodnocení není snadný úkol. Kandidáti podstoupí komplexní přehled.

  Kancelář sázkových kanceláří na internetu má své vlastní výhody a nevýhody.

  K těmto výhodám patří:

  • velké publikum (ve skutečnosti všichni uživatelé internetu jsou vaši potenciální zákazníci),
  • mnohem nižší náklady na propagaci a reklamu než reklama v televizi a jiných médiích,
  • méně legislativní kontroly.

  Mezi nedostatky lze nalézt:

  • vysoká úroveň hospodářské soutěže
  • nízká úroveň zájmu hráčů (většina, která se zaregistrovala, stráví na místě jeden až dva večery).

  Klasické způsoby reklamy

  Pokud kancelář sázkových kanceláří existuje nejen na internetu, ale také jako skutečný PPP, ujistěte se, že umístíte jasný vývěsní štítek, inzerujete v novinách a jiných městech. Pokud to umožňuje finance, můžete distribuovat reklamu ve městě ve formě světelných kazet, billboardů, plakátů. Jeho specifičnost je i tímto způsobem podpory podnikání.

  Výhody:

  • Významné publikum, soustředěné na území vašeho města,
  • různé přitahované zákazníky,
  • kancelář bude prezentována výhradně v pozitivním světle (pouze vážné a solidní sázkové kanceláře si mohou dovolit takovou reklamu)

  Nevýhody:

  • významná legislativní omezení týkající se umístění a obsahu inzerátů tohoto typu institucí
  • Drahé (ve skutečnosti jsou tyto metody reklamy nejnákladnější)
  • taková reklama ne vždy dosahuje svého cíle.

  Propagace pomocí linky bookmakeru

  Jedná se o nejjednodušší a cenově dostupnější způsob, jak propagovat vaše podnikání v oblasti bookmaking. Pokud máte tradici s vysokou kvalitou a vysokou rychlostí, určitě přitáhnete zákazníky. To však vyžaduje, abyste byli známí. Potřebujete rozdělit linii mezi hráče. Můžete také pronajmout distributory letáků k distribuci vaší linky - tento způsob informování potenciálních klientů bude pravděpodobně obzvláště efektivní pro bookmakera.

  Distribuujte linii například mezi zákazníky vašich konkurentů. To vám pomůže získat úspěch, přilákat hráče a zvýšit zisky.

  Výhody této metody:

  1. přilákat zkušené hráče (a zkušení hráči přicházejí sázet, ne z nečinnosti),
  2. vysoká efektivita (asi třetina hráčů zapojených tímto způsobem bude hrát)
  3. nízké náklady - ve skutečnosti potřebujete pouze tisknout a distribuovat letáky.

  Nevýhody:

  1. přilákat zkušené hráče (to je jak výhoda, tak nevýhoda, protože zkušený hráč předpovídá lépe, je více přemýšlivý a je těžší vyhrát)
  2. tato metoda vyžaduje nějaký čas a lidské zdroje - sama o sobě se vaše linie nebude rozšiřovat.

  Na videu: bookmakery, recenze a programy kancelářské práce