Novoroční obchodní myšlenky

Ti, kdo mohou vydělat peníze, se mohou stát skutečným Klondike, dokonce i období, které jejich sousedé a přátelé uznávají za finančně nákladné a složité. Trochu fantazie - a Nový rok bude splácet mnohokrát náklady na nejluxusnější sváteční stůl. Hlavním úkolem je zhodnotit všechny možnosti a vyhlídky na získání finančních prostředků, využít dobře známé podnikatelské nápady pro nový rok nebo přijít s vámi.

Po "třináctém platu" a pojistném jsou lidé ochotni kupovat dary. Neočekávaná velká částka se stává základem pro skutečné záchvaty štědrosti. Ano, samotná atmosféra dovolené, doslova plná sněhových vloček ve vzduchu, podporuje krásné činy. Kromě toho je nový rok tradiční svátky. Jeho oslava je spojena s určitými zvyky a symboly, které jsou již dlouho znamením této oslavy. V důsledku toho ti, kteří by mohli využít příležitosti k jejich prosazení, dostanou pro své úsilí významné finanční preference.

Prodej vánočních stromků a smrku

Poslední dva týdny před příchodem svátku značný obchod přináší v obchodě hlavní stromy nadcházejícího triumfu - stromů nebo borovic. Jedná se o velmi krátkodobé podnikání, ale je zaručeno, že bude poptávka. Nicméně, přemýšlet o jeho vedení by mělo začít v předstihu - se svolením otevřít trh s vánočními stromy. V tomto případě jsou dokumenty pro obchodování předkládány oddělením spotřebitelského trhu a služeb, které nutně existují v jakékoli místní správě.

Při registraci dokumentace informuje nově ohlášený PI nebo PBOYUL orgánům města nebo sídelním úřadům o činnosti v oblasti maloobchodu s květinami a jinými rostlinami, semeny a hnojivy. Kód OKVED této aktivity je 52.48.32.

Po přijetí OKVED se nový zástupce podniku automaticky stává vlastníkem kupónu pro obchodování s živými vánočními stromy. Může být také pozván, aby zvážil místa, která již byla definována místními úřady, kde se plánuje umístění vánočních bazarů. Jsou na tradičních místech nebo se nacházejí v místech, která jsou definována městským programem.

Při předložení podrobných odůvodnění může být zváženo místo, které podnik zvolil pro podnikání. Taková příležitost je vhodná pro začátečníky. Konec konců vám dovolí opustit soupeření o místo na známém a dlouhodobém místě s těmi, kteří obchodují s ním každoročně.

Dále je třeba najít oficiálním dodavatelem zelené krásy. Může to být:

 • hospodářství;
 • lesnictví;
 • velkoobchodních prodejních středisek.

Volba se liší podle očekávaného objemu šarže.

Lesnichestva obvykle nabízejí spoustu stromů, které zahrnují minimálně 100 stromů. Vezmou 50% nákladů strany jako zálohu. Plánování nákupu malé dávky je snadnější použít na farmu. Nevýhodou této možnosti je častá poptávka okamžitě koupit pozemek zcela.

Ve velkoobchodních střediscích budete muset ihned uhradit plné náklady na zakoupené pozemky. Současně se bude sotva lišit od finálního maloobchodu. Velkoobchodníci se však plně zabývají hledáním dodavatele, dokumentací o zboží a jeho dodáním.

Další výhodou velkoobchodníků je možnost nákupu dánské jedle a borovice. Je velmi obtížné zajistit takovou dodávku PIU nebo PBOYUL a cena každého metru cizího stromu je přibližně desetkrát vyšší než cena domácího. To zvyšuje riziko neúspěšného prodeje, ale také zvyšuje zisk v případě úspěchu. Náklady na vánoční strom ze sousedního lesa začínají od 300 rublů na metr, "cizinec" stojí kupujícího ze 4 tisíc rublů na metr.

Jak dát lidem radost a zachytit novoroční zážitky navždy? Podnikatelský plán pro fotografické studio.

Salon svatebních šatů jako zisková investice peněz. Klikněte zde pro podrobnosti.

Chcete-li vytvořit trh s vánočními stromy, musíte vytvořit oplocenou oblast se znaménkem. V každé takové zásuvce musí existovat hasicí přístroj a kniha recenzí. Také dnes je obchod s auty vydaný zvláštním povolením povolen v místní správě.

Ziskovost podnikání na vánočních stromech přímo závisí na kompetentně zvoleném místě obchodu.

Odjezd do domu Santa Claus

Minimální herecké dovednosti mohou být vynikajícím způsobem, jak poskytnout jinou možnost pro lukrativní dovolenou. Cena jednoho volání Santa Clausem do domu činí nejméně 1000 rublů za návštěvu. Tato práce je delší než prodej vánočních stromků. Sezóna díla Santa Clausa začíná v polovině prosince a končí v posledních dnech školních zimních prázdnin.

K tomu, aby se stal Santa Clausem, stačí koupit vhodný novoroční kostým a věnovat pozornost oznámení o službách zaměstnanosti. V ideálním případě, pokud žadatel o roli Santa Claus má divadelní vzdělání, ale ve většině případů, můžete začít takové zaměstnání prostě tím, že předloží cestovní pas a další doklady prokazující vaši totožnost.

Ochota poskytnout své vlastní skript. Při jeho nepřítomnosti je připravená šablona často poskytována samotnou agenturou.

Alternativními možnostmi může být jednoduchá práce na vlastním riziku. Příliv těch, kteří si v těchto týdnech přejí, čeká každý kandidát na roli hlavního symbolu oslavy. V této situaci však nebude zaručena bezpečnost nově narozeného zimního průvodce.

Úplně opačné může být rozhodnutí organizovat vaše malé podnikání nebo se stát individuálním podnikatelem nabízejícím takové služby. Není vhodné ho založit za tak krátkou dobu. V tomto případě je vhodnější vytvořit agenturu pro poskytování zábavních služeb, která bude zahrnovat specialisty, kteří jsou stejně připraveni pracovat jako otec Frost, klaun na dětské oslavě, animátor nebo přední společnost.

V situaci, kdy jsou brány v úvahu pouze zisky z práce Příčiny mrazu, mohou zaměstnanci agentury očekávat, že zaplatí až 50% nákladů na jednotlivé hovory. V této sezóně se za nejnižší ceny pohybuje od 1000 do 2500 rublů. Zaměstnanci jsou pozváni jak na dětské svátky doma nebo ve vzdělávacích institucích, tak na "dospělé" firemní strany.

Finanční bonusy těch, kteří pomáhají organizovat dovolenou

Oslavy od 31. prosince do 1. ledna je těžké si představit bez karnevalových kostýmů, obchodních suvenýrů, řemesel vyrobených vlastním rukama. To poskytuje stabilní a garantovaný zisk pro ty, kteří mají dobré schopnosti šití, vyšívat, plenit, vytvářet s vlastními rukama dárky - ručně vyrobené.

Za účelem podnikání ve většině případů nejsou vyžadovány žádné zvláštní dokumenty. Velitel také nemusí hledat specializované osobní obchodní platformy. Nabízejí zboží v rámci veletrhů a prodejů na dovolenou, jejichž podnosy zajišťují zástupci specializovaných služeb a oddělení obchodu místních úřadů. Ještě atraktivnější je používání internetu k prodeji. Mnoho autorů unikátních výtvorů pro novoroční svátky je úspěšně realizuje prostřednictvím účtů a profilových komunit v sociálních sítích.

Často, pro tvorbu suvenýrů, karet, dětských a dospělých novoročních kostýmů s vlastními rukama, materiál, který je v domácí dílně. V tomto případě může být považován za podnik v novém roce bez investic.

Taxi pro Nový rok

V poslední Silvestra všichni jsou v spěchu. To se stane skvělým obchodním nápadem pro Nový rok, aby si na oslavě vydělali peníze navíc, protože prostě pomáhají těm, kteří se chtějí dostat z jednoho místa města do druhého. V této situaci se můžete stát taxikářem, pracujete pro sebe nebo dočasně vstoupíte do stavu taxislužby.

V první situaci je zapotřebí patent pro výkon individuálního podnikání. Takové dokumenty se vydávají krátce po poskytnutí potřebného balíčku dokumentů a zaplacení státních povinností. V současné době je to 2000 rublů. Vzhledem k nákladům na cestu, dohodnutou dohodou, může být tato částka "odrazena" během několika hodin. Je pravda, že nevýhodou je potřeba povinné instalace pokladny, jeho cena je nejméně 20 tisíc rublů. Všechna vozidla, která provádějí přepravu, musí být vybavena také speciálními znaky.

Během novoročních svátků jsou v personálech vyžadovány specializované taxi-parky. Zde můžete získat práci na vozidle, které vám poskytne park nebo vaše auto vybavené speciálním zařízením pro příjem objednávek a rádiovým majákem pro úspěšnou práci s parkem i zákazníky. Příjem řidiče v tomto případě je stanoven ve smlouvě o spolupráci.

Další obchodní nápady pro Nový rok v kostce

Pronájem saní, bruslí a lyží

Ve velkých parcích dnes existují specializované půjčovny, kde si na chvíli můžete dát sáňky, brusle nebo lyže. Ale na těch místech, kde neexistují vyba- vené lokality, lze takové podnikání organizovat nezávisle. Jednoduše si půjčte na chvíli, kteří si přejí "své" vybavení pro zimní rekreaci.

K provedení takové práce bude zapotřebí registrace IP nebo PBOYUL, ale je možné získat zbytečné peníze na kapesní výdaje bez zbytečných problémů s prováděním dokumentů.

Jak získat dekorovaný vánoční strom s rušným obchodním zástupcem?

V novém roce mohou sociální sítě nabídnout své služby pro návrh domu na dovolenou. Mnoho rušných mistrů bude nutně věnovat pozornost návrhům na oblékání vánočního stromku za minimální odměnu.

Taxi jako způsob života. Naučte se, jak otevřít svou službu rozesílání a vydělat peníze z toho: obchodní plán taxi.

Sport vstoupil do našich životů pevně, takže fitness klub bude skvělou volbou pro zahájení vašeho podnikání. Přečtěte si podrobnosti od nás.

Společník pro Nový rok

Dvacáté první století se nazývá věk jednotlivců. Ale dokonce obtěžují workaholics, kteří raději nebudou trávit svůj volný čas na rodinných povinnostech, chtějí setkat s novým rokem společně. V posledních letech rozvíjí společnost sociální sítě nové obchodní partnery - profesionální partnery, kteří jsou připraveni příjemně a krásně se potýkat s bitvami nového roku.

Profesionální průvodce

Další možností podnikání na Silvestra je podnikání profesionálního průvodce. Často se chci setkat s novým rokem se svými přáteli, ale jít spát ve vlastní posteli. Za malou finanční odměnu můžete vždy najít satelit, který vám pomůže oslovit váš domov.

Vytvoření oslavy nového roku

Není třeba se registrovat jako obchodní firma nebo obchodní firma a osoby, které vlastní slovo. Ve dnech mateřské a školní matinees, firemních večírků je vývoj scénářů pro takové oslavy populární. Ve většině případů se taková práce hradí na základě dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Schopnost vytvářet krásné scénáře je připravena přinést zisk z 1000 rublů na jednu produkci.

10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018 - jak vydělat peníze na novoroční svátky


Nový rok - je to báječný čas, kdy dospělí a děti chtějí pohádky. Avšak dospělí jsou poněkud obtížnější, protože to vyžaduje finanční investice. Pravděpodobně většina z nás má otázku, jak vydělat peníze na nové svátky. Za tímto účelem jsme přiděleni dalšímu zaměstnání nebo práci na částečný úvazek. A proč neorganizovat svůj mini obchod na novoročních svátcích.

10 podnikatelských nápadů pro Nový rok 2017-2018

Balení sladkých a firemních dárků


Nový rok očekávají nejen děti, ale i dospělí, ačkoli tito lidé nevěří v pohádku, ale jsou připraveni vynaložit nějaké peníze, aby jí poskytli. Je čas nejen získat dary, ale také vydělat si vynikající peníze. Jednou z takových nápadů pro podnikání v novoročních svátcích je balení a prodej novoročních dárků. Tento produkt je stejně dobře prohlášen jak dětmi, tak i dospělými.

Prodej girland z Číny


Novoroční a vánoční prázdniny nejsou představitelné bez věnce, dokonce i nejmenšího na vánočním stromku. Dnes, v naší zemi, dědíme módu zdobit stromy na ulici, fasády domů. Každý člověk se v tomto okamžiku chce cítit v pohádce a vystupovat na pozadí ostatních. V tomto případě si můžete vydělat skvělé peníze na novoroční svátky za prodej girland. Za prvé, měli byste najít dobrého prodejce z Číny, který by dodával kvalitní a levné věnce.

Pronájem sněžných skútrů, lyží atd.


Pokud žijete v oblasti lyžařského střediska nebo plánujete strávit dlouhou dobu v zimní sezóně, tak proč nezačnete vyrazit na Silvestr. Vynikajícím a nákladným nápadem bude organizování centra pro pronájem vybavení a vybavení. Nemějte strach, že nemůžete soutěžit s většinou rekreačních center. Tam bylo téměř celé zařízení koupeno zpět v sovětských dobách. Kvalitu takového zimního inventáře nelze vzít v úvahu. To může být stejně jednoduché jako lyžování a různé snowboardy, zimní kola to. Hlavním úkolem je mít k dispozici sousední základnu pro sestup.

Registrace kanceláří, výloh, nákupních center


Pro kreativní jednotlivce, individuální malé ateliéry, vynikající myšlenkou na výdělek budou individuální výzdoba vitríny, kanceláře pro novoroční témata, zejména proto, že se jedná o podnik s minimálními investicemi. Nyní mnoho podnikatelů a maloobchodních prodejen, kteří se chtějí vymanit v silvestrovském ruchu uprostřed blikání žárovek a lístků.

Prodej ohňostrojů a pyrotechniky


Jaký Silvestr bez ohňostroje? A pokud nebudete bezmocně utrácet peníze a organizovat malý obchodní bod pro obchod s ohňostrojem, můžete získat dobrý zisk a nemusíte hádat o tom, jak vydělat peníze na novoroční prázdniny.

Výroba cukrářských výrobků s novoročním tématem


Pokud jste dobří při pečení, otevřete své podnikání s minimálními investicemi, protože proč ne vydělávat peníze na nový rok pečení. Stačí otevřít svůj stacionární bod pro prodej pekařského zboží s novými tématy. Nejsou to jen koláče, ale také různé perníky, dorty, koláče a podobně.

Dříve jsme uvažovali:

Prodej umělých vánočních stromků


Ceny živých vánočních stromků rostou každý rok. K dnešnímu dni cena živého vánočního stromu a před novoročním svátkem není mnohem nižší než cena umělého. Jen strom, který má růst, by měl být nejméně 5-7 let, nemluvě o škodách na životním prostředí. Nákup umělého vánočního stromku je tedy nejen výhodným nákupem, který vás potěší několik let, ale i zachováním přírody. Obchod s umělými vánoční stromky před novým rokem může přinést dobrý příjem jako podnikání v novoročních svátcích.

Dopisy dětem od Santa Clause


Mnoho z nás psalo dopisy otci Frostovi jako dítě a většina z nich chtěla odpověď. K dnešnímu dni je to vynikající obchodní projekt s minimální konkurencí, jehož podstatou je blahopřát dítě k Santa Clausovi.

Pronájem a prodej kostýmů pro Nový rok


Pronájem a prodej novoročních kostýmů je podnikání na novoroční svátky, které mohou přinést zisk až 200% s minimální konkurencí nebo úplnou nepřítomností. Za prvé, je třeba definovat, s jakými kategoriemi nejpříznivěji pracovat:

 • děti do 3 let;
 • děti do 10 let;
 • dospívající a dospělí.
Chcete-li to udělat, musíte provést výzkum ve vaší vesnici. Může to být jednoduchý průzkum lidí na ulicích, studie místních tematických fór. Na internetu věnujte zvláštní pozornost tomu, co nejvíce hledají obleky.

Taxi služby pro novoroční dovolenou na vašem voze


Mnozí obeznámeni s touto situací, kdy na firemní večírek Nový rok, slavnostní večer, nelze objednat taxi, protože všechna auta jsou obsazeny. Takže proč neorganizovat firmu na Silvestra s minimálními investicemi, zejména pokud máte vlastní auto a volný čas.

15 neobvyklých novoročních podnikatelských nápadů

Novoroční svátky voní nejen mandarínky, ale také peníze. V tomto článku jsme se nejprve snažili shromáždit pro vás všechny ty neobvyklé vánoční nápady zisk a úmyslně opuštěný ty nejvíce banální jako Santa Claus na zakázku a pokusili vybrat zajímavější - jako ledových barů, čokoládové nákladních automobilů a odpůrců klubu Nového roku.

Klub oponentů nového roku

Ne každý má rád Nový rok. Lidé, kteří se třásli vzteklinou při pohledu na vousy Santa Clause, žijí ve velké rozmanitosti. "Klub oponentů nového roku" je skvělou příležitostí bojkotovat nenávistnou dovolenou ve společnosti stejnojmenných lidí. Možnosti pro postup je mnoho, od parodie klubu Anonymních alkoholiků - sedí v kruhu a příběhy nenávistí k Nový rok dovolenou a kolektivní destrukci atributů, které končí ignorovat zvonkohra Coworking.

Čokoládový vůz

Myšlenka vánočního kamionu "přinášející štěstí" může být vypůjčena nejen od Coca-Cola, ale také od známé značky čokolády Cadbury. Tento nákladní vůz nazvaný Vánoční jeskyně Cadbury se v prosinci 2015 vydal po Británii a potěšil děti po celé zemi. Uvnitř je skutečně sladký ráj čokolády a sladkostí, ze kterých tvůrci dokázali vyrobit i krb a nábytek.

Novoroční trishaws

Daleko ne všude Nový rok je nezbytně snowdrifts, zimní stadion a modelování sněhuláka. Za taková místa bude zajímavým nápadem novoroční trishaws, zdobené novými motivy. Řidič pedikábu se obvykle obléká Santa Claus nebo Santa, bere více než obyčejný taxikář pro služby, ale nepospíší, směje se a veselí cestující.

Ledový bar a restaurace

Ice bar - myšlenka není zdaleka nová, ale evokuje neustálé nadšení návštěvníků. Stěny, bar, podlahy a dokonce i ledové pokrmy. Když se dostanete na takové místo, není těžké zapomenout, že musíte udělat nějaký jiný řád. Proto mnoho institucí pro ledu může účtovat pouze poplatek za vstup, včetně nákladů na nápoj "sagrevu". Nejvíce obeznámeni s ledovými institucemi, kteří sídlí v megabitích, jako jsou Moskva a Petrohrad, kde lze objednat ledovce i pro firemní akce. Ale restaurace jsou méně časté, jeden z nejslavnějších ledu se nachází v Dubaji.

Vánoční stromek řidiče

Zatímco mnozí obchodníci sbírají své mozky nad čím jiným, aby ozdobili obchůdky, aby přitahovali kupce, jdou k nim jiní podnikaví jedinci. Zvláště řidiči před novým rokem úspěšně prodávají malé vánoční stromky. A to může být jako skutečné stromy, které jsou vhodné k umístění v kabině a aromatické vánoční stromky, které zasahují do zrcadla.

Nový rok quest

Téměř dva týdny obecné zdlouhavosti neprojíždějí jen sedět u stolu - obyvatelé se musí bavit a chodit s dětmi. Nedávno se sezónní novoroční questy staly populárními. Může se jednat o hledání novoročních dárků na čas, hádanky na spiknutí slavných pohádek a karikatury na zimní téma (jako "Sněhová královna", "Ice Age" a tak dále). Výhoda myšlenky v univerzalitě: může to být jako profesionální questrum v quest místnosti, "výjezdní" hledání party nebo firemního večírku, stejně jako vlastní bezplatný skript pro zábavu s rodinou.

Výměna nechtěných dárků

Myšlenka výměny nechtěných dárků přišla do Ruska z Evropy. Chcete-li dnes zbavit dvacátého sprchového gelu nebo nevhodných tenisky, můžete jít do sociální sítě a najít něco na oplátku. Mnoho podnikatelů se snaží vytvořit online služby a mobilní aplikace pro výměnu a dokonce uspořádat stacionární body pro získávání zbytečných dárků, ale zato mnoho lidí tuto myšlenku zpeněžuje.

Prodej přikrývek s rukávy

Už jste slyšeli tvrzení, že všechny inovace a vynálezy jsou kvůli lenosti? První přikrývky s rukávy se objevily v prosinci roku 1997, kdy jeden z amerických studentů na univerzitě v Maine byl jednoduše krutý, když vytáhl ruce z přikrývek a přepnul televizi. Pak vytvořil otvory v přikrývce a pak jim šil rukávy. A jak říkají, závodil. Plátky s rukávy se objevily doma pro každou šestou americkou rodinu a pak triumfálně "procházely" jinými zeměmi a kontinenty. Generál "Oblomovism" pokračuje i dnes, když notebooky, tablety a smartphony nahradily dálkové ovládání televizoru.

Kosmetika z odhozených vánočních stromků

Pokud se Rusko rozhodlo uspořádat vánoční strom na skládce, a to je ještě měsíc se svými „kamarádkami“ vyzdobený na popelnice, pak v zahraničí, tyto obrazy téměř nikdy neuvidí. Například ve Švédsku, Finsku a Rakousku zlikvidovat vánoční stromky použity pro vytápění a výrobu palivových briket a kompostu, Kanada produkuje jsou proti chřipce léky, Dánsko a Německo tvoří nábytek a Francie na základě zpracovaných surovin stromy dělá řadu přírodní kosmetiky.

Pronájem tučňáků

Tučňáci na televizních obrazovkách začali blikat tak často, že se dostanete do tohoto legračního stvoření, protože domácí zvíře chce více lidí. Ale péče o tučňáka je docela problematické a drahé podnikání (přečtěte si článek "Penguinarium"), takže většina lidí si může raději pronajmout tučňáka, například na Silvestr. Návrhy na téma "pronájmu tučňáků" na internetu jsou skutečně tam, ale většinou mluvíme o panenech a kostýmech.

Dodávka umělého sněhu

Sníh - to je možná nejdůležitější atribut nového roku, a pro mnoho lidí tuto dovolenou bez něj prostě nelze představit. Ale pokud příroda nemůže pomoci žádným způsobem, existuje mnoho nápadů na nákup a prodej umělého sněhu, například sněhu z viskózy nebo prášku z polymeru. První možnost je dobře tvarovaná a drží formu, druhá je dobře sypetsya, krásně plány. Dnes není obtížné nakupovat a dodávat umělý sníh. Na internetu je spousta nabídek v různých obalech (od 50 g do 8 kg prášku), v závislosti na rozsahu zákaznické události, v jejímž roli obvykle bývají dekoratéři párty a divadelní představení a pořadatelé sportovních soutěží.

Obchod s novoročními oděvy pro zvířata

Ve své lásce k domácím domácím mazlíčkům a touha po neustálé přemisťování jejich pánů jsou připraveni jít na hodně, a tak obléknout zvíře v kožichu na novém roce nebo klobouk bude chtít, a ještě více. Proto není divu, že se jejich novoroční sbírky objevují nejen v obchodech s běžnými oděvy, ale také v obchodech s domácími zvířaty a v internetových obchodech prodávajících domácí produkty. S dobrou propagací a propagací v sociálních sítích můžete zkusit prodávat svou ruční práci na objednávku s téměř žádnou investicí. Ještě jako volba - otevřít sezónní prodejní místo v místech masového vycházky, kde nabídnout své zboží všem mrazivým psům.

Eko-ložní prádlo z vánočních stromků

Další způsob, jak používat zbavené vánoční stromky a borovice od francouzštiny. Z viskózy recyklovaných stromů se Organické prádlo rozhodlo vyrábět organické prádlo. Eko-tkanina byla nazývána borovicová viskóza - to je viskóza na bázi přírodní borovice. Je zajímavé, že spodní prádlo je vyrobeno jak pro ženy, tak pro muže.

Letní novoroční obchod

Obchod s novoročním zbožím může začít nejen měsíc a půl před svatbami, ale také v srpnu. Takže v roce 2015 se první na Vánoce připravil obchodní dům Selfridges z Velké Británie, který zahájil pre-prázdninovou kampaň 143 dní před Vánocemi, jako by posmíval celý pre-prázdninový maloobchodní závod. Výpočet je určen pro turisty, kteří přijedou do Londýna v létě a chtějí s sebou vzít unikátní suvenýry. Jsou tady, musím říci, hromadně - více než 50 tisíc, bez počítání vánočních stromků, girland a krekrů. Všechny skleněné ozdoby jsou například navrženy speciálně pro skladování maďarskými skleněnými dmychadlami.

Novoroční kosmetický salon

Dnes, abyste překvapili někoho se svým účesem, musíte se snažit tvrdě, takže požadavek na účesy, jako jsou ty, které jsou vyobrazeny na fotografii, bude vždycky. A pro každý kadeřník nebo salon krásy na Silvestra, poskytování služeb pro vytváření účesů je také skvělou příležitostí vyniknout mezi nekonečným množstvím soutěžících.

Originální obchodní nápady pro Nový rok

Mnoho začátečníků a současných podnikatelů cítí zvláštní vzrušení v předvečer nového roku a vánočních svátků. A každý rok je otázkou, jak vydělat peníze na nový rok, a ne jen vydělat peníze, ale to pomocí nového originálního nového podnikatelského nápadu. Samozřejmě existují nápady, které budou vždy relevantní a přinesou zaručené zisky. Ale s rozvojem technologie, každý rok existují takové výklenky, ve kterých je minimální konkurence a současně není tak vysoká vstupní prahová hodnota.

Věčné obchodní témata

Za prvé, stojí za zmínku některé, lze říci, banální obchodní myšlenky pro Nový rok. To neznamená, že jsou špatné - tyto možnosti na zisky na novém ročníku budou žít navždy, ale mají dostatečnou konkurenci, kterou nemohou vždy překonat noví podnikatelé.

 1. Prodej oleje. Řeč je samozřejmě o živých stromech, takže vytvářejí zvláštní slavnostní atmosféru. Existují dva varianty implementace. První je kultivace vlastní půdy na vlastní půdě; druhá je další prodej. Jako jedinečnou nabídku můžete uspořádat prodej s dodávkou domů.
 2. Prodej suvenýrů se symboly. Suvenýry jsou také vždy relevantní, a to nejen pro Nový rok. Ideální pro malé firmy - distribuce produktů v malých prodejnách.
 3. Santa Claus na pohotovosti. A zde není ani nic nového - zaměstnáváte zaměstnance, který je připraven předem na nový rok vydělat v nouzovém režimu, od kterého získáte zaručený zisk.
 4. Prodej ohňostroje. Toto místo pro podnikání by mělo být zacházeno s opatrností, protože ohňostroje nejsou hračkou. Vyžadují zvláštní povolení a schválení. Ale vzhledem k poptávce se úsilí může dobře vyplatit.
 5. Taxikář pro nový rok. Taxikář může být získán nejen předtím, ale po Novém roce - zvláště to je relevantní od 1. a 2. ledna. Ale tady to opravdu rozumíte - bez řidičského průkazu to nemůžeš dělat :).
REKLAMA

Nové nápady pro nový rok

Tak jsme se dostali k nejzajímavějším - nejnovějším nápadům na novoroční podnikání! To neznamená, že výklenky jsou zcela zdarma, ale přinejmenším vyžadují zvláštní pozornost - možná právě teď se někdo snaží zvládnout některé body :).

1. Svítící balónky

Docela nový typ podnikání, jen proto, že tato technologie je také zcela nová. Samozřejmě, balóny nebudou nadbytečné na žádné dovolené, a proto v budoucnu můžete i nadále vydělávat na tomto po celý rok. Tato myšlenka je realizována vložením LED diod různými barvami do každého balónku - takže nejlepším řešením pro zahájení podnikání může být nákup franšízy (přinejmenším nejprve).

2. Nový rok quest

Questy jsou relativně nový typ podnikání v Rusku (mimochodem, bude to vynikající obchodní možnost pro malé město, kde lidé nemají velký výběr zábavy). Nový rok quest - samostatný výklenek, který vás bude vyžadovat k určité kreativitě. Ano, bude to relevantní jen několik týdnů v roce, ale nezruší poptávku, zvláště to může být skvělé při správné reklamě a umístění. Stačí stačit k pronájmu místnosti několik týdnů, vybavit ji - a je připraven!

3. Pronájem oleje

Nákup přírodního stromu není vždy levné. Skvělou alternativou je pronajmout si ho a můžete si pronajmout umělé stromy. Očekávaný výsledek tohoto druhu příjmů přináší pouze, pokud provedete všechny potřebné výpočty, provede správnou reklamní kampaň. Nájem - v každém případě se splácí pouze tehdy, pokud je dostatečně masivní jako podnik.

4. Objednávejte ručně a prodávejte do obchodů

V tomto případě, ručně, máme na mysli všechny originální řemesla na téma Nový rok. Originálnost a jedinečnost jsou vždy oceňovány. Můžete objednat předem stanovený počet řemesel z několika velitelů, abyste získali dostatečné množství. Současně můžete pracovat v různých cenových kategoriích - může to být jako drahé příslušenství a dárky, které prodáváte v příslušných prodejnách a velmi cenově dostupné ručně vyráběné zboží. Doporučujeme věnovat pozornost první možnosti.

5. Pronájem bábiky a kostýmů

V předvečer svátků je poptávka po kostýmech velmi vysoká. Mnozí si nemohou dovolit vyrábět speciální oblečení vlastním rukama (a ještě více, postrádají dovednosti a znalosti). Nájemné může mít špatný sezónní zisk, pokud máte dostatek klientů. Konkurence na trhu není velká, ale je to, a získat hmatatelné zisky, bude muset přijmout množství.

6. Příslušenství pro zvířata

Nový rok může být dovolenou nejen pro lidi, ale i pro domácí mazlíčky! Mezi nejoblíbenější varianty patří originální novoroční kostýmy - pro kočky, psy, ano i pro morčata :). Zde je hlavní kreativita a originalita. Pro vás, pokud jde o organizátora obchodu, může být hlavním problémem hledání výrobce a není velkým problémem kontaktovat obchody ve vašem městě nebo regionu.

7. Silvestrovské kurzy

Obecně můžete něco naučit na všechno, ale pokud se postavíte jako vzdělávací centrum, pak pro takové aktivity potřebujete zvláštní povolení. Kurzy mohou být velmi odlišné, ale nejoblíbenější mohou být následující: novoroční recepty, výzdoba domů apod. Jako volbu - kombinujte to vše v jednom kurzu pro ženy v domácnosti. Publikum je vždy tam, protože v domácnosti, které mají spoustu volného času, neexistuje několik žen a bankovní karta manžela v ruce :).

8. Osobní pozdrav Santa Clause

Možná, že jeden z nejslibnějších firem pro Nový rok je blahopřání. Úkolem je zapsat osobní gratulaci adresovanou určitému dítěti - doba trvání záznamu může být řádově 2-5 minut. Nejjednodušší volbou pro zahájení podnikání je získání licence, protože každý rok se na toto téma objevuje stále více a více. Na druhou stranu, vy můžete sami jednat jako Santa Claus, vytvořit webové stránky pro propagaci a začít přilákat zákazníky.

Co si vybrat - je to na vás!

Někdo může být blíže ke klasickým řešením, a každý může vyzkoušet sami v inovačního podnikání v novém roce. V každém případě je třeba předem připravit - vše závisí na rozsahu a rozsahu. Máte-li začít kopat hlouběji, a máte pocit, že přes tyto nápady v podrobněji výše, můžete najít více než tucet souvisejících tématech, které pomohou, aby se v předvečer a po Novém roce.

V době krize je obtížné přežít i úspěšné společnosti. Jak udržet podnikání na hladině a přenést ji na kvalitativně novou úroveň, manažerská společnost "Rezidence" ví. Zakladatel Emad Saleh Abdallah shromáždil tým odborníků, za kterými stovky úspěšných projektů na zvýšení efektivity podniků v různých odvětvích...

Podnikání na čínském zboží je v současné době nejoblíbenější činností ruských podnikatelů na různých úrovních. Některé továrny na oblečení pronajmou a mají obchody v centru Moskvy, jiné kupují sluchátka na čínských obchodních podlahách na internetu a prodávají je spolužákům....

Jak vydělat peníze na nový rok - 12 novoročních podnikatelských nápadů

 • 1 Co koupí před novým rokem?
 • 2 obchodní nápady pro nový rok
  • 2.1 Prodej vánočních stromků na Nový rok
  • 2.2 Práce Santa Claus a Snow Maiden
  • 2.3 Prodej ohňostroje a pyrotechniky
  • 2.4 Pronájem saní, bruslí a lyží
  • 2.5 Vytváření úkolů
  • 2.6 Vytváření suvenýrů
  • 2.7 Vytváření kalendářů
  • 2.8 Dekorace pokoje
  • 2.9 Pronájem nemovitosti k pronájmu
  • 2.10 Novoročních fotografů
  • 2.11 Novoroční taxi
  • 2.12 Psaní skriptů
 • 3 Kolik můžete vydělat za novoroční svátky?

V moderním technologickém světě si můžete vydělávat kdykoliv během dne, aniž byste opustili domov a s minimálními investicemi, nebo dokonce bez nich. Šance na výrazné zlepšení jejich rozpočtu občas vzroste před hlavní svátky, a to zejména v předvečer nového roku. Pokud kompetentně přistupujete k výběru podnikatelského nápadu a připravíte se na jeho realizaci, získáte v krátké době dobrou částku. Současně hraje klíčovou roli vzdělávání, zkušenosti s prodejem a dokonce věk. Výsledek závisí na úrovni přípravy, správné volbě nápadů, která by měla být pro lidi v regionu relevantní a cenovou politiku samozřejmě. Jak ukazuje praxe, podnikání pro Nový rok přináší velmi dobrý příjem, protože před touto dovolenou můžete získat téměř vše. Doporučujeme zvážit nejzajímavější nabídky.

Co koupí před novým rokem?

Před novým rokem se preference cílové skupiny mění. Priorita nákupu není vyhrazena každodenním potřebám, ale těm, které souvisejí s novým rokem nebo vánoční tématikou.

Co můžete vydělat před novým rokem:

 1. Novoroční atributy, slavnostní výzdoba.
 2. Doplňky a suvenýry jsou symboly roku, atd.
 3. Zboží pro dům.
 4. Kosmetika a parfumerie.
 5. Oděvy, doplňky.
 6. Zboží pro děti, hračky (karnevalové kostýmy, hračky).
 7. Zboží pro udržení pohodlných teplotních podmínek (ohřívače, teplé svrchní oděvy).
 8. Elektronika (herní konzole, smartphony, tablety, fotoaparáty).
 9. Služby fotografa.

Poptávka po domácích spotřebičích, knihách, výrobcích pro zvířata v zájmovém chovu, výrobků ze segmentu "sport" výrazně klesá. Velmi oblíbené jsou diskontní produkty, které se účastní bonusových programů. Pokud jde o dárkové certifikáty, je dobré koupit dárkové poukazy na zboží pro děti, domov, cestovní zájezdy, dění v nemocnicích a zubních ordinacích, ale znatelný nižší poptávce po službách na slevu na kosmetické salony.

Obchodní nápady pro nový rok

Jak vydělat peníze na nový rok? Před novoročními svátky se některé kategorie zboží a služeb začínají těšit velké popularitě. Při výběru stávajícího podnikatelského nápadu bude velmi dobré vydělat peníze. Aby však bylo možné dosáhnout úspěchu, je nutné ji správně provést, studovat konkurenci a preference cílové skupiny, dosáhnout slušné úrovně služeb a široké škály produktů. Poptávka nejen veřejné statky, vánoční vymoženost, ale i některé služby, skončila v období Nového roku (taxi, animátorů, půjčovna bruslí, výzdoba interiéru, tematicky focení, atd.)

Prodej vánočních stromků pro Nový rok

Vánoční stromek je stálým atributem dovolené 31. prosince. Bez ohledu na finanční situaci a životní podmínky koupí tento živý strom nebo jeho umělé analogové téměř každý. Proto je prospěšné prodávat vánoční stromky pro nový rok. Podnikání vyžaduje určité investice, ale s řádnou organizací podnikání se velmi rychle vyplatí.

Před zahájením přípravy je důležité zvážit několik faktorů: vysokou konkurenci a nutnost předkupovat většinu zboží. Nejprve bude nutné souhlasit se správním lesnictvím o nákupu a najít obchodní místo s dobrým provozem. Téměř vždy dodavatel vyžaduje alespoň 50% předplacení a nákup zboží hromadně, nejčastěji ze 100 kusů. Hromadné kácení začíná kolem 10. prosince. Zvolte potřebné kopie na základě finančních možností, ale čím širší sortiment a flexibilnější cenová politika, tím více zájemců o zájemce o podnikání může mít. Je lepší koupit nejen vánoční stromky různých výšek, ale také borovice. Při přepravě zboží je naprosto nezbytné mít nákladní list s informacemi o stroji a počtem výrobků.

Je důležité vědět! Na našich stránkách jsme otevřeli katalog franšíz! Jdi do katalogu...

Najít velkoobchodní a maloobchodní nabízející stromů (hlav domácností lesníky, zemědělce) prostřednictvím internetu, procházení místních periodik s reklamami nebo sjednat osobní schůzku se zástupcem ve vaší oblasti. Aby se předešlo problémům, prodej vánočních stromků, je nutné zajistit, aby značka na řezu stromu, faktura na clearingového zúčtování, daňové a nákladního listu, osvědčení o individuálního podnikatele, aby se postarali o harmonizaci umístění obchodních prostor na obchodním oddělení a služeb města. Můžete také uspořádat trh s vánočními stromy bez dokladů, ale budete muset pracovat na vlastní nebezpečí a riskovat. Můžete také nastavit obchod v živých vánočních stromcích a umělé v obchodě online.

Tip: Kromě plnohodnotných stromů lze jeho rozsah rozšířit i o smrekové a borové větve. Jsou výhodné prodávat se samostatně a vytvářet malé domácí vánoční stromky. Jsou také velice žádané díky kompaktní velikosti a přijatelné ceně. Nelikvidní zůstatky nevyhazujte na konci sezóny - aby se zabránilo ztrátám, je třeba předem dohodnout na broušení je do kompostu a najít potenciální kupce (truckeři zemědělci, kteří jej používají jako hnojivo).

Práce otce Frosta a Snow Maiden

Získejte na svátcích v novém roce, můžete hrát Santa Claus a Snow Maiden. To je nejen možné pro studenty divadelních škol, ale také pro umělecké, veselé a vynalézavé lidi. K tomu není třeba otevřít soukromý podnik nebo získat práci v rekreační agentuře. Pokud chcete a kvalitní výcvik, můžete vydělat peníze na tuto myšlenku téměř všem. Nejlepší je to dělat každý rok, pak získáte stálou zákaznickou základnu. Někteří dokonce odjíždějí na vlastní náklady nebo si vyhradí nemocniční dovolenou a na Silvestra se zabývají výlučně poskytováním služeb Santa Claus a Snow Maiden. Samozřejmě, tato možnost je vhodná pro ty, kteří dříve vybrali objednávky. Mluvit o svých službách co nejúčinněji přes internet (míst v sociálních sítích, skupiny, kde jsou reklamy umístěné), ale dát určitého výsledku, a „slovo z úst“, zprávy v místních časopisech, uvedení do reklamy. Pro začátečníky, kteří chtějí vydělat peníze navíc, ale nevědí, jak to udělat správně, je lepší najít prázdné místo v agentuře. Budou hovořit o nuance práce, vydávat příkazy, spravedlivý proces a dopravu, ale platba bude nižší.

Prodej ohňostrojů a pyrotechniky

Není to špatný přírůstek nového roku - prodej ohňostrojů a pyrotechniky. Obecně platí, že jde o sezónní podnikání, takže přirážka je stanovena na 100%. Nejvyšší zisk v pre-Nový rok období, může být přijata, pokud najít velkoobchodní kupce - firmy, které splňovalo corporate a má zájem ve velkém objemu těchto výrobků. Obchod s maloobchodem je také ziskový, ale výdělky budou nižší. S vážným přístupem k organizaci podnikání budete potřebovat licenci od Ministerstva průmyslu a vědy, ministerstva pro hospodářský rozvoj, osvědčení o shodě a najít vhodné prostory.

S minimálním počátečním kapitálem a bez povolení je nejjednodušší obchodovat v maloobchodě v místech s dobrým provozem. Ale v takovém případě je třeba zvážit pravděpodobnost, že policie vás může přinutit omezit (a pokutovat), stejně jako přítomnost vysoké konkurence. U dodavatele je žádoucí vzít osvědčení o výrobě, pokyny k použití zboží. Pyrotechnika 1-3 kategorií může být obchodována bez problémů, profesionální (4 úrovně) bez povolení a zkušenosti v oboru je lepší koupit.

Pronájem saní, bruslí a lyží

Jedním z nejsnadnějších novoročních podnikatelských nápadů je pronájem sezónních sportovních potřeb. Po nákupu různých velikostí bruslí, sáněk a lyží mohou získat alespoň několik ročních období. Aby lidé věděli o službě, je nutné vytvořit site-vizitku a nechat adresu v sociálních sítích, požádat své přátele, aby doporučit svým přátelům opustit inzerát v místních periodikách, distribuce letáků v místech poblíž zábavních center a sportovních klubů. Další možností - přijít s inventářem, kde bude hodně lidí jezdit na horské dráze nebo se projet na provizorním hřišti, a nabízejí své služby. S dobrým obchodním vedením můžete za několik dní získat několik saní a lyží. Je však třeba připomenout, že v případě, že nesouhlasí se správou parku a vyhnout daně nebo policie bude i nadále pracovat pouze v právním formátu: otevřený IP, získání dokumentů a povolení, ale pak se procento zisku bude významně snížen. Zabývající se tímto druhem příjmů na Nový rok bez registrace podnikání ziskový pouze v případě, že město má takové místo, kde se v zimě spousta lidí chystá a kde ne upoutal pozornost regulačních orgánů.

Vytvořte hry-questy

Dobrou variantou příjmů pro nový rok pro moderní a aktivní lidi, většinou mladé lidi - je vytvoření a organizace herních questů. Implementace počítačové adventury je možná s minimem investic, ale je zapotřebí velmi vážné přípravy, a to jak z hlediska scénáře, tak reklamy, a také z hlediska vyhledávání rekvizit. Uspořádání questové hry bude ve speciálně vybavené místnosti s hádankami, které ukazují, kde je východ. Je důležité vybrat nejvhodnější formát hry - «uniknout z místnosti», který poskytuje cestu ven z uzavřeného prostoru při řešení problémů a získat tipy, které je plot-role-playing game. V novém roce a v prvních dnech dovolené lidé hledají emoční odpočinek, způsoby zajímavého a snadného trávení času, takže tato myšlenka se může stát relevantním pro každou oblast. Stojí za pozornost cílovému publiku ve věku od 20 do 35 let a hledáním firemních klientů.

Výroba upomínkových předmětů

Výroba upomínkových předmětů - jeden z nejoblíbenějších, cenově dostupnějších a nejjednodušších způsobů, jak vydělat v novém roce. Ale že výrobky v poptávce, je třeba posoudit situaci na trhu, úroveň hospodářské soutěže a vybrat nejlepší prodejní formát - online, spontánní obchod, dodávat produkty pro kanceláře, nabízet vlastníkům zboží, obchod, a hlavní věc - zvolit zajímavý nápad, ne opotřebovaný v regionu.

Zde je to, co můžete pro nový rok prodávat:

 1. Vánoční hračky (kužele, čepice žaludů, plstěné, papírové trubky, kuličková pěna, zdobené stuhami, korálky a korálky, dekorativní šňůra atd.).
 2. Autorské svíčky na téma Nový rok.
 3. Symboly roku z různých materiálů (dřevo, lepenka, malba na Nový rok, atd.).
 4. Banky s novoroční čísla.
 5. Dekorace pohárů s modelováním polymerové hlíny, malování na téma svátku.
 6. Dekorace lahví s alkoholickými korálky, korálky, malba.
 7. Vytvoření kytice sladkostí.

Ziskovost závisí na kvalitě zboží, správné podpoře služby a umístění odbytu. Pokud nejprve vytvoříte základnu potenciálních zákazníků, věnujte pozornost reklamě, na suvenýry získáte dobrou částku.

Vytváření kalendářů

V přítomnosti původních schopností používat grafický editor a vytvořit tiskárnu v novém roce a získat při výrobě kalendářů v různých formátech - stěna, stolek, stůl, ruční. V případě potřeby použijte služby tiskárny. Navíc, prostřednictvím sítě, můžete skutečně prodávat a jen soubor hotových prací. Zde najdete stovky volných šablon kalendářů, sady obrázků, rámců, textur, šrotových sad. Po ukázání tvořivosti bude v krátké době možné vytvořit originální a praktickou věc. Rychle vyhledávejte potenciální zákazníky realisticky mezi přáteli, zaměstnanci velkých kanceláří, firem, pomocí sociálních sítí, specializovaných webových stránek s reklamami.

Dekorace prostor

Tento podnikatelský záměr vyžaduje přípravnou přípravu, některé investice a aktivní reklamu. Je nutné předem zakoupit dekorace na téma (girlandy, tkanina pro vytváření luků, umělý sníh, sněhové vločky, stuhy) od velkoobchodních dodavatelů, kteří nabízejí výhodnou cenu. Je to mnohem jednodušší a levnější, abyste si to sami ušetřili. Najděte příklady úspěšné dekorace haly, novoroční skladby pro výlohy a kanceláře mohou být na webu. Zbývá pouze kombinovat a zdobit šperky. Je nutné hledat klienty předem, je těžké najít volné příkazy spontánně během období aktivní přípravy na dovolenou (nebo bude jen velmi málo z nich).

Pronájem nemovitosti k pronájmu

Pokud máte volné nemovitosti, můžete vydělat peníze za nový rok s malou nebo žádnou investicí. Služba pro pronájem bytu nebo domu na Silvestra, stejně jako první dny po dovolené je pro mnohé důležitá. Nejlepší je psát zprávu v sociálních sítích a na webech s reklamami v první polovině prosince a pravidelně je aktualizovat nebo publikovat znovu. Pronajatý byt je vždy levnější než víceméně slušný hotelový pokoj, takže tento nápad z roku na rok neztrácí význam pro každý region. Je však důležité zvážit případné ztráty, velmi zodpovědně přistupovat k výběru zákazníků. Musíme být pojištěn, a vždy zálohu k pronájmu, protože klient může odmítnout několik dní před Novým rokem, a pronajímatel ztratí příjem kvůli podzaměstnanosti bytů, i když našel pár zákazníků po dobu 1-2 dnů. K předání nemovitosti na Nový rok je možné a prostřednictvím specializovaných zdrojů: Rezervace, Avito, Inndays atd.

Novoroční fotograf služby

Organizace tematických fotografických zasedání, služby fotografů na večírcích a firemních večírků je klasickým způsobem dodatečných příjmů pro nový rok. K zajištění kvalitních služeb budete potřebovat zkušenosti v této oblasti, dobré vybavení a rekvizity. Při zahajovací fázi, kdy neexistují pravidelní zákazníci, stojí za to předem prezentovat své služby, vytvářet příspěvky v sociálních sítích, požádat přátele o radu svým přátelům. Pokud je to nutné, můžete si pronajmout fotografické studio pro natáčení pozadí, rekvizit a světel. Přibližná cena je asi 300-500 rublů. za hodinu.

Novoroční taxi

Při přepravě cestujících v průběhu nového roku můžete získat slušné peníze. Nejvýhodnější je používat auto, započítat cenu odpisu a pravděpodobnost zlomení nebo si pronajmout vozidlo. Provoz řidičů během tohoto období je vždy poptávka i přes vysokou konkurenci. Objednávky můžete najít různými způsoby: prostřednictvím dispečerské služby, doporučení přátel, šíření reklamy v sociálních sítích, zastavení v blízkosti míst s vysokou návštěvností. Mnoho řidičů na Silvestra a v první den dovolené jednoduše zaparkuje auto v blízkosti míst, kde se shromažďuje velký počet lidí, a očekávají, že zákazníci nabízejí své služby.

Psaní skriptů

Dělat dobré peníze na psaní Nových skripty mohou být pouze předmětem vážných vzdělávacích a výzkumných zákazníků předchozí. Nabízet své služby se dostat přes skupinu, umístí na stránky v sociálních sítích, speciální výměnu textu, kde autoři publikují své věci, které čekají na kupce a získat peníze, tam opravdu najít práci a psát text na objednávku. Zpravidla se cena novoročním scénář začíná od 1000 rublů. Ale všechno je velmi individuální a závisí na množství požadavků na kvalitu práce a zákazníků.

Kolik můžete vydělat za svátky nového roku?

Jedním z nejvýnosnějších obchodních nápadů je obchod s vánočními stromy na Nový rok. Cena za jednotku závisí na oblasti, náklady na zboží a nákladů podnikatelských také vliv na hodnotu jeho charakteristiky, odrůda, nákup období (čím blíže k dovolené, takže jsou levnější). V předvečer příští rok předpovídají experti přibližnou cenu ruského výšky stromu 1,25-1,5 m není menší než 700 až 1200 rublů, dánský náklady podstatně dražší -. 2500, borovice - kolem roku 1300. Samozřejmě, že tyto ceny jsou orientační, záleží z kupní ceny, úrovně konkurence a solventnosti kupujících v regionu.

Pokud se podíváte na práci otce Frosta a Snow Maiden, pak se za každou hodinu práce agentura požádá o 3-4 tisíc rublů. Čím blíže k dovolené, tím vyšší jsou náklady. Pokud pracujete přímo s lidmi, můžete si udržet všechny své příjmy, přestože bude vyžadována pečlivá příprava a nezávislé vyhledávání klientů. Výše výdělku závisí výhradně na iniciativě výkonného umělce.

Výnosnost podnikání v pyrotechnice a ohňostroji činí 25-30%. Pokud obchodujete pouze bez povolení v maloobchodě jen několik dní, můžete si vydělat až 5-20 tisíc rublů.

Je také možné vydělat si dobré peníze za pronájem sportovního vybavení - specializované společnosti se ptají asi 200-500 rublů. za den za pronájem snowboardů, lyže stojí asi 500, nafukovací sáňky - 300, ale budou jezdit pouze na jejich území.

Ziskové pro řešení a výzdobu prostor. Cena závisí na ploše místnosti, stylu a množství dekorace, časových nárocích. Ale tato služba je zřídka požadována za méně než několik tisíc rublů na 1 objednávku. Pronájem 1-pokojového bytu na Silvestra bude stát asi 2-4 tisíc rublů. v závislosti na jeho stavu a oblasti.

Není to špatné vydělávání a poskytnutí služeb fotografovi - 1 hodina práce stojí asi 2 tisíc rublů. (cena v mnoha ohledech závisí na úrovni profesionality, osobní cenovou politiku osoby), na retušování každé fotografie se zeptat asi 200-300 rublů. Také fotografové často nabízejí službu vytváření prezentace 5-10 minut za 1000-1500 rublů. Osobní fotoalbum trvající 30 minut bude stát přibližně 1500-300 tisíc.

Na první den nového roku a vánoční svátky na den práce, může nový rok taxi přinést svého majitele až 5-7 tisíc rublů. Nebude to čistý příjem, z této částky je třeba odečíst náklady na benzin, odpisy, jídlo, ale přesto bude zisk poměrně dobrý.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Během novoročních svátků může každý získat dobrou částku. Existuje mnoho obchodních nápadů pro Nový rok. Hlavní věcí je vybrat nejvhodnější variantu a věnovat náležitou pozornost implementaci této myšlenky. Je důležité se ujistit, že produkt nebo služba je relevantní pro cílové publikum a objektivně posuzovat úroveň konkurence. Výše příjmu závisí na počtu pracovních hodin, zákaznické základně, kvalitě služeb a produktech.