Podnikatelský nápad: výroba houpacích křesel

Přílohy: z 50 tisíc rublů

Zpětná platba: od 2 měsíců

Skvělý nápad pro vaši vlastní malou firmu bude výroba takové poněkud exotické věci, jako je houpací síť. Vynalezli Indii jako praktické místo pro spaní, houpací síť se v zemích Evropy stala základem, ale již jako objekt pro rekreaci. Je to tak hezké, že si ve horkém poledni vezmete zdřímnutí ve stínu stromů. Vzhledem k tomu, že v naší zemi je stabilní zájem o výstavbu rodinných domů a rozvoj příměstských oblastí, můžeme očekávat poptávku po tomto typu výrobků.

Obchodní koncept

Při plánování podnikání stojí za to, že většinu poptávky takové věci v létě. Potenciálními kupci budou rodiny, které tráví většinu letních měsíců na venkově u dachy. Použití houpacích sítí v bytech je výjimkou. Takoví zákazníci se však mohou také objevit.

Co bude nutné pro implementaci?

Proces tvorby houpací sítě je poměrně jednoduchý a nevyžaduje speciální odborné dovednosti. Pro výrobu potřebujete pokoj, stůl na řezání, šicí stroj a zaměstnance. Kvalifikace švadlena v tomto případě nezáleží. Je-li plánováno zřízení více či méně rozsáhlé výroby, mělo by existovat několik strojů a pracovníků. Můžete však začít sami s minimální sadou vybavení. Později, s výskytem stálého toku objednávek, může být podnikání rozšířeno.

Houpací sítě se dodávají v různých provedeních a různých materiálech - tkanině, oka, s nebo bez stojánků. Výrobky se stanou velmi atraktivními, pokud je vyzdobíte výšivkou, okrajem, dekorativním plátnem a dalšími prvky. Pohodlí a pohodlí doplní dekorativní polštáře, které lze prodávat kompletní s houpací sítí.

Při výběru materiálů (tkanin, nití apod.) Bychom měli věnovat zvláštní pozornost kvalitě. Tkaniny by měly být těsné a příze dostatečně silné, aby odolaly hmotnosti ležící osoby.

K realizaci výroby je možné jednak přímo klientům, jednak prostřednictvím obchodů, kde jsou oddělení zboží země. V prvním případě budete muset přemýšlet a provést reklamní kampaň, která přiláká kupující. V případě realizace prostřednictvím zprostředkovatelů je nutné uzavřít smlouvy se sklady.

Ať je zvolena jakákoli cesta, musí být činnost oficiálně formalizována registrací IP.

Podrobný plán rozběhu

Analýzou stávajícího trhu s produkty a určením rozsahu můžete zahájit spuštění firmy, jehož algoritmus zahrnuje následující akce:

 1. Registrace IP.
 2. Vyhledávání a pronájem prostor.
 3. Nákup zařízení.
 4. Zadávání materiálů.
 5. Zaměstnávat zaměstnance (je-li požadováno).
 6. Provádění reklamní kampaně, uzavírání smluv s zprostředkovateli.

Finanční výpočty

Navzdory relativní jednoduchosti tohoto podnikání budou vyžadovány finanční aktivity k podnikání, a to jak počáteční, tak i měsíční.

Startovní kapitál

Počáteční kapitál vypočítáme podle uspořádání místa pro jednoho zaměstnance.

 • pronájem prostor - 20 tisíc rublů;
 • vybavení (stůl, židle, šicí stroj, osvětlení) - 22 tisíc rublů;
 • materiály a další výdaje - asi 10 tisíc rublů.

Počáteční kapitál bude tedy asi 50 tisíc rublů.

K výrobě houpacích sítí se nevyžadují velké investice, stejně jako speciální znalosti a dovednosti.

Měsíční výdaje

Měsíční výdaje zahrnují nájemné a platy zaměstnanců.

Kolik můžete vydělat

Náklady na jeden výrobek budou průměrně 500 rublů, zatímco hotová houpací síť bude stát kupujícímu minimálně 2 tisíce rublů. Výše příjmu závisí na počtu prodaných produktů, které se liší v závislosti na období a mohou se lišit v závislosti na regionu.

Doba návratnosti

Pokud existují stabilní objednávky, podnik se po 2 měsících vyplatí.

Vlastnosti podnikání

Houpací síť označuje sezónní typ zboží. S největší pravděpodobností bude kupující věnovat pozornost pouze v době přípravy na letní sezónu. Proto v zimních měsících byste neměli očekávat velký zisk. Tentokrát se můžete věnovat přípravě zboží do léta. Také je třeba vzít v úvahu klima regionu, v němž se plánuje prodej. Pokud je léto deštivé a studené a lidé města stráví víkendy v apartmánech a ne v chatkách, pak podnik nemusí splňovat očekávání.

Závěr

Navzdory určitým omezením má tento typ podnikání spoustu výhod. Je snadné začít. Současně jsou minimální doby návratnosti, a pokud je to žádoucí, může být výroba rozšířena a dokonce přidána k jiným typům výrobků.

Obchodní myšlenka: dílna s exkluzivními houpacími sítěmi

Když skončí léto, podzim a zima to nahradí, to nejlepší období přichází s cílem začít rozhovory, začít myslet a připravit se na neobvyklé obchody, produkovat houpací sítě.

V takovém případě bude pro budoucí jaro a léto pěkné začít s výdělky, které přinesou dílnu exkluzivních houpaček.

Tam je názor, že zájem o houpací sítě se objevuje hlavně když je osoba prezentována jako dárek. Dokonce i popularita venkovských domků, chalup nebo jednopatrových soukromých budov ve městě nepřináší takový požadavek na tento produkt, jako je distribuce houpacích křesel jako dárek.

Doplňkovým zbožím, které bude vedle houpacích háčků zajímavé, jsou různé druhy polštářů, válečků, měkkých hraček, podnosů a dokonce i měkkých stolů. Všechny tyto produkty lze také provést ručně, čímž se přidá individuálnost každé sadě houpacích křesel. Hamak je považován za luxus, který každý obyvatel nemá ve svém domě. Pravděpodobně proto, že v našem věku mobility a informací lidé přestali odpočívat. Ale představte si, jak příjemné je lehnout si na zavěšené, pohodlné posteli přímo v bytě a sledujte zprávy na tabletu, nebo možná spíte.

Doma můžete založit firmu, která vyrábí alespoň jeden z několika typů houpacích sítí: lano nebo látku, s lamelami nebo bez latí. A můžete otevřít domácí dílnu pro nestandardní konstrukční práce. Šit vícebarevné houpací sítě pro děti, malé houpací sítě pro domácí zvířata.

Aby se práce na houpací síti dělala, musíte podle předběžných odhadů investovat minimálně 50 tisíc rublů. Nákup vybavení: truhlářské nářadí, stoly, židle a šicí stroj. Koupit spotřební materiál: dřevěné lamy, laky, lana, šňůry, šňůry, tkaniny, nitě, pleteniny a tak dále.

Pro dílnu potřebujete oddělený pokoj v domě nebo bezplatnou dílnu vybavenou garáží. V místnosti, kde bude dílna umístěna, by mělo být připojeno dobré osvětlení, dostatečné napětí pro zařízení, větrání a vytápění. Pokud takový pokoj, například o velikosti dvacet metrů čtverečních vydat nájemné, pak v závislosti na stavu a umístění, nájemné bude stát 15 až 40.000. Rub. za měsíc. Vše, co je ve vlastnictví - použít mnohem levnější, takže můžete vyhledávat přátele, kteří dávají prázdné své prostory pro volné použití, kde můžete přijít a udělat tkaní houpací sítě ve svém volném čase od jiných prací.

Přesto bude nutné vyvinout původní technologii, ať už se jedná o tkaní nebo šití háčků s určitým vzorem, kapsy nebo z určitých charakteristických barevných tkanin. Chcete-li to udělat, musíte se naučit klasické typy houpacích křesel, rozvíjet svůj vlastní směr a představit obchodní značku, která uvolní houpací síť vašich ručních prací.

Složité struktury, jako jsou stojany pro zavěšení houpací síť, bude rozšiřovat okruh zákazníků, protože ne každý si může dovolit najít dva vhodný strom nebo sloup. Ve skutečnosti je to jeden z hlavních důvodů, proč houpací sítě nezískaly masovou popularitu. Neboť, kde houpací síť se narodil, v blízkosti pobřeží Karibiku, mnohé houštiny palmy a tropické vegetace ostrova, protože tento druh života, tam je více přijatelný, protože je snadno přenášet a je umístěn nad zemí, od divokých zvířat a vlhkosti. Ve stejné době, stává populární mezi občany v interiéru bytu hoře háčky do stěny, na které zavěsit houpací síť jakéhokoli druhu.

Fantasy a tvůrčí schopnosti zde jistě přicházejí v pořádku, protože budete nejen muset přijít s výrobkem, ale také inzerovat ho pomocí vhodného uspořádání. Zapojte se do takového podnikání musí nutně kreativní lidé, stejně jako zkušení švadleni, kteří milují svou práci a ztělesňují tuto myšlenku v životě s vámi. Stejný obchodník, pokud se sám nevidí jako tesař nebo s kordy v rukou, bude muset soustředit veškerou svou pozornost na marketing, logistiku a prodej houpacích křesel.

"Návrat" z podnikání.

Po deseti houpacích sítích za týden, měsíčně bude možné získat alespoň 100-120 tisíc rublů, protože ručně vyráběné houpací sítě stojí více než obvykle. S ohledem na náklady na 30 až 40 tisíc rublů. při obratném prodeji činí průměrný zisk 70 až 80 tisíc rbl. Což lze zvýšit přiláčením více pracovníků.

Prodej houpacích sítí - je to zajímavé. Houpačka je vhodná pro vás s přírodou, je vhodná pro rybáře, letní obyvatele, turisty. Výrobky můžete předávat stacionárním obchodům, sportovním potřebám, "vše pro letní sídlo a kuchyňskou zahradu", "pro rybolov". Budete muset dělat reklamní kampaň a jít online, abyste si všimli a "rasprobovali". Čím více kvalitní budou exkluzivní houpací sítě, tím pravděpodobnější je najít potenciální zákazníky a vydělat si.

Pokud jde o globálním měřítku výroby, vzhledem k tomu, že ruské právní předpisy nestanoví koncept bez zdanitelných příjmů, aby se zabránilo platit 13% daň z příjmu, budete muset zaregistrovat IP a stát se členem zjednodušeného daňového systému, se vrací souborů a plně provádět činnost v oblasti účetnictví. V každém případě při registraci obchodních činností je nevyhnutelné.

Jak otevřít podnikání při výrobě houpacích sítí

Hammock (fr. hamac, ze španělštiny. hamaku; vypůjčený z jazyka karibských indiánů), který vynalezli indiáni karibských ostrovů. V této oblasti je to nejpraktičtější místo na spaní, které chrání před vlhkostí a nízko létajícími komáři. Navíc je možné snadno rozložit a přesunout se na jiné místo.

V evropských zemích, včetně našeho, je houpací síť vnímána spíše jako exotická nebo nábytek pro krátkodobý odpočinek. Ale s nárůstem objemu nízkopodlažních a soukromých staveb se poptávka po této položce výrazně rozrůstá - mnoho majitelů soukromých domů a chalup je raději letní dovolenou ve stínu svého vlastního dvora.

Organizace výroby houpacích křesel

Zatímco výroba houpací sítě je proces, který není příliš náročný a nevyžaduje zvláštní dovednosti. K organizaci ve více či méně průmyslovém měřítku je zapotřebí pouze pokoj vybavený stoly se šicími stroji a několika švadlemi a kvalifikace jsou pod průměrem.

Příkladem dobrého příkladu rozkládacího stolu pro šicí stroj "Comfort-3" stojí pouze 16 000 rublů. Šicí stroj kvality "semiprof" bude stát od 3400 rublů.

To znamená, že zařízení z jednoho pracoviště (stůl - 16000, šicí stroj - 3400, křesla pro průmyslové švadleny NL-1-1950, osvětlení - 711), bude stát jen o něco více než 22.000 rublů.

Designové houpací sítě se dodávají v několika typech - síťovina, tkanina, s dřevěnými laťnami a bez, jedna a mnoho místních. Houpací síť může být ozdobena dekorativními výšivkami, polštáři, opletí, krajkou, okrajem atd.

Náklady na výrobu háčků z přírodního tkaniny

V tomto případě budeme zvažovat nejčastější volbu - houpací síť vyrobená z přírodní tkaniny.

Chcete-li vytvořit 1 houpací síť, budete potřebovat:

1) základní látka - denim nebo hustá bavlna o šířce nejméně 110 cm - od 158 do 462 rublů. na metr - 200 cm.

2) šňůra pro závěsy, o 7-8 mm - 16 m (1700 rublů pro 200 m záliv)

3) šíře 5 až 3 m (vyrobené z řezané látky).

4) nit - 50,60 rub. pro cívku 2,5 km [7].

Cena za 1 houpací síť (s výjimkou platby za krajčírky) činí zhruba 500 rublů.

První stupeň tkáňové základny je pokryta ze všech stran. Ze zbytků tkaniny se tvoří 12 smyček o délce 10 cm, šířce 5 cm.

Každá smyčka je sešitá na základnu s překrytím minimálně 2 cm: 6 kusů v horní a spodní části, ve vzdálenosti asi 20 cm od sebe. Pracovní délka smyčky je tedy asi 3 cm.

Smyčky jsou několikrát prošité - na nich je rozložena celá masa těla.

Za smyčky prochází šňůra a ze dvou částí šňůry, z nichž každá má délku 70 cm, se tvoří linie. Pak jsou složeny a obaženy ve vzdálenosti asi 50 cm od začátku plátna.

Z zbývajících "ocasů" se vytvoří smyčka, na které bude připojena houpací síť.

Produkt je připraven. Minimální maloobchodní cena je od 1750 rublů.

Při normální produktivitě každý švadlec s platností v 15000 rbl. bude nejméně 5 houpací sítě na směnu, tj. za částku nejméně 150 tisíc rublů. za měsíc - takto získaná návratnost podnikání se rovná 1 měsíci pro libovolný počet zaměstnanců.

S rozvojem podnikání může komplikovat konstrukci vyráběných houpací sítě, například vybavit speciálními háčky a kroužky k přišroubování do zdi (můžete také najímání 1-2 montéři poskytují instalační služba), jakož i pro výrobu rámu houpací sítě (potřebovat další pracovník - tesař), nebo houpací sítě na zakázku, zdobené různými dekorativními prvky.

Můžete také otevřít internetový obchod a prodat své houpací sítě tímto způsobem zasláním poštou nebo pomocí doručovacích služeb.

Zdá se, že tato výroba vyžaduje nejmenší investice finančních prostředků a v nejhorším případě se vyplatí po dobu 2 měsíců.

Samozřejmě, že největší poptávka se mohou těšit na houpací sítě ve spolkových okresech jižní, střední a Volha, ale není vyloučeno, úrokové míry, aby „domácí“ (to znamená, že uvnitř bytů) oblastech a v oblastech s chladnějším klimatem.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní fórum

Hama.Idea pro podnikání, musíte vstát a de.

24. července 2017

aleks-th 24. ledna 2017

Vyhledávání v síti. Háčky šití.

Zejména turisté je milují.

Šit na objednávku a můžete si vydělat.

business2014 24 ledna 2017

Pokud jste oba s rukama, představivostí a chutí, proč ne?

Houpací sítě jsou nyní zakoupeny pro kanceláře a rekreační oblasti.

Igor78O 24. ledna 2017

Dobrý den! Vyšel jsem do chladné ulice a okamžitě jsem začal zahřát své myšlenky o mé poslední dovolené. Slunce, moře, pláž, houpací síť. Mmm.
Houpací sítě.

Ne opravdu houpací sítě - lůžka pod vašimi myšlenkami jsou vhodnější, je to v případě slunce, moře, pláže.

. to je celá sféra.

To zahrnuje - houpací sítě (vaše oblíbená), plážový lehátka, slunečníky různých průměrů, houpačka chaty, stany, altány, stany, plachty pro lodě, čluny. dobře a jiní - nemá smysl uvést, protože. které tvoří hodně.

. a to vše je vyrobeno ze stejných materiálů

P.S. soutěžící jsou plní - je tomu tak, pokud ano.


Příspěvek editoval Igor78O: 24. ledna 2017 - 19:00

business2014 24 ledna 2017

P.S. soutěžící jsou plní - je tomu tak, pokud ano.

Soutěžící všude jsou plní, kde neplívají. A v malých obchodech a obecně.

Ručně vyrobená, kvalita, jeho kůst a konkurenti budou zanecháni))

Igor78O 24. ledna 2017

Soutěžící všude jsou plní, kde neplívají. A v malých obchodech a obecně.

Ručně vyrobená, kvalita, jeho kůst a konkurenti budou zanecháni))

Pak to není ve spotřebním zboží - autor trhu s lehátky na Černém moři neprojde.

Na trhu bude cestovní ruch a něco jako avite.

Takové věci jsou uvedeny

Navíc je luminiscence levná.

..a všechno by mělo být levné.

business2014 24 ledna 2017

Pak to není ve spotřebním zboží - autor trhu s lehátky na Černém moři neprojde.

Na trhu bude cestovní ruch a něco jako avite.

Spotřební zboží chybí z Číny. Lidé jsou již nadměrně nasýtený. V trendu, něco originálního, ne jako každý druhý soused v zemi))

Igor78O 24. ledna 2017

Takže - jako ruční práce a od objednávky po objednávku - ano, můžete.

Ale považovat za hlavní zaměstnání - ne.

Je pravděpodobné, že bude pracovat na částečný úvazek.

Spotřební zboží chybí z Číny. Lidé jsou již nadměrně nasýtený. V trendu, něco originálního, ne jako každý druhý soused v zemi))

Takže celý originál z Číny a táhl)))

Zhruba mluví o módě pro pás - nyní bude jedna tunka.

Lidé začínají přenášet z Číny - dva nebo tři roky, a tam je sýtost trhu a nudy, něco nového je zapotřebí.

Opakuji, jako částečný úvazek - myšlenka autora může být zvažována, ale jako podnikání - neexistuje žádná vyhlídka.


Tento příspěvek byl upraven Igor78O: 24. ledna 2017 - 19:24

klon 24 ledna 2017

Ne opravdu houpací sítě - lůžka pod vašimi myšlenkami jsou vhodnější, je to v případě slunce, moře, pláže.

. to je celá sféra.

Četla jsem, jak se zvedlo dítě na bivácích. Nechápal jsem, prostě jsem vše uspořádal.

Igor78O 24. ledna 2017

Četla jsem, jak se zvedlo dítě na bivácích. Nechápal jsem, prostě jsem vše uspořádal.

Ano, tak to dělá každý - najít látku, příslušenství a - vpřed.

Najděte výrobu, dohodněte se na podmínkách, na 1 jednotku. výrobků a práce.

Ruce šití - není to volba, je to tak - jen záliba.

klon 24 ledna 2017

Kdo potřebuje houpací síť?
Letní obyvatelé, krajina, rekreační střediska. Univerzální houpací sítě pro domácí, kavárny.

Chápu, že jste viděli obrázek a zapálili ho? Co by bylo v tématu, budete potřebovat alespoň měsíc, aby společnost Google o tom, co jsou přinejmenším, kteří nakupují nebo objednávají a na co jsou šitá. No, cena problému se zařízením není poslední věc.

Další dvojstránkové téma a po několika dnech zmizí vozidlo

Ruce šití - není to volba, je to tak - jen záliba.

Víš, dělají to. Ne houpací sítě, ale téma je blízko. A já vím, že chela, který seje jen pro buržoazní, má pouze stránky v angličtině. Podobná situace tam (za kopcem), existuje několik lidí, kteří si šijí ruce a jsou znáni každému, kdo je v předmětu. Značky cen jsou mnohem dražší než Čína.

Igor78O 24. ledna 2017

Víš, dělají to. Ne houpací sítě, ale téma je blízko. A já vím, že chela, který seje jen pro buržoazní, má pouze stránky v angličtině. Podobná situace tam (za kopcem), existuje několik lidí, kteří si šijí ruce a jsou znáni každému, kdo je v předmětu. Značky cen jsou mnohem dražší než Čína.

Nevím o houpacích sítích, ale šijí všechny zajímavé tašky.

Ale design je velmi individuální, jako například "od Slavy Zaitsev" (když ještě nehromadil v masce) - tam se tam nakreslil design.

A co houpací síň? - Co můžu dělat? - No, vlajky jsou nějaké, dobře, mohou být vloženy kroužky s pervertem - existuje několik možností.

Stejná věc pro plážové lehátka - to je extra, je tu cenovka dolů, aby se přesunula tak, aby byly zakoupeny.

Která základna koupí lehátko, například s britskou vlajkou nebo s nějakou jinou cenou, řekněme 3-4 tisíc rublů, když pocházejí od jiných dodavatelů 1,5 t.?


Příspěvek editoval Igor78O: 24. leden 2017 - 20:24

24. července 2017

Chápu, že jste viděli obrázek a zapálili ho? Jaký by měl být v tématu, budete potřebovat alespoň jeden měsíc na google o tom, které, i když jsou, kdo si koupí nebo objednávky a jaké jsou šité.. No, emisní cena zařízení není poslední.


Ne, proč. Předtím, než sem píši.
Googled, naskenoval toto téma.
V našem městě neexistuje nic takového.
Je možné udělat nejen dacha, atd. Gamaki visí na dům, jak je uvedeno výše, stany. Můžete hodně šit.

Igor78O 24. ledna 2017

To je, pokud si to sám ředitel základny koupí.

Cestující se slunečními lehátky a slunečníky nesmějí jít - je to nákladné z hlediska objemu a je to trochu nepohodlné táhnout se v letadle s takovými zavazadly.

Báze nebudou kupovat přinejmenším turisty, ačkoli pláž - tam masové potřeby setkání a ceny.

Ředitel základny potřebuje něco levnějšího - neleží tam v každé houpací síti

V taškách, oblečení, suvenýry - ano, existují možnosti manuální výroby.

V houpacích sítích - nevidím.


Tento příspěvek byl upraven Igor78O: 24. ledna 2017 - 20:26

klon 24 ledna 2017

A co houpací síň? - Co můžu dělat? - No, vlajky jsou nějaké, dobře, mohou být vloženy kroužky s pervertem - existuje několik možností.

Ty také nejsi na tomhle tématu gov dobré na Ali

Igor78O 24. ledna 2017

Ty také nejsi na tomhle tématu gov dobré na Ali

No, tam je cena jen penny.

Ale autor chce rozvíjet ručně vyráběné houpací sítě - podíval se na odkaz, pro autora není žádná šance - tam není nic.

business2014 24 ledna 2017

Vezměte a proveďte tak dlouho, dokud je pojistka. Je to v pojistce, že lidé směřují k cíli. Nikomu neposlouchejte.

Nikdo se nedokáže udělat pár originálních vzorků a pokusit se je prodat. Na vlastní zkušenosti a naučit se půjde / nechodí. Kolik je poptávka vysoká. Ve ztrátě v žádném případě nezůstanete

A poradci mohou poradit tak, aby jejich ruce padly na všechno))

P.S. Podle recenzí. Houpací sítě s ali mohou vydrží maximálně 50 kg. A říká se, že je něco do 150. Pro děti dojde a už ne.


Tento příspěvek byl upraven podnikáním 2014: 24. ledna 2017 - 20:40

Igor78O 24. ledna 2017

Výrobky TC budou jasně občas, řádově dražší.

A poradci mohou poradit tak, aby jejich ruce padly na všechno))

Máme rádi to nejlepší, co chceme a v diskusi hledáme zlatý zlom)))

Co se týče mně - tak nemusíte houpat, co autor potřebuje udělat, ale následující:

- najít výrobu a materiály

- podívejte se na jejich ceny a jejich ceny

- spustit nebo přestat pracovat

Výrobky by měly být - lehátka, markýzy, stany, deštníky, kryty.

S materiály by neměla mít problémy.

Právě pod svým publikem a požadavkem je tento program vhodný - rekreační střediska, letní obyvatelé a další.

Polštáře a přikrývky - v peci jsou to místa, kde pliváte, prodávají v jakémkoli úhlu a za ceny - penny.


Tento příspěvek byl editován Igor78O: 24. ledna 2017 - 20:46

klon 24 ledna 2017

Vezměte a proveďte tak dlouho, dokud je pojistka. Je to v pojistce, že lidé směřují k cíli.

Co mám dělat? A co dělat? Nemůžete šit jednu jehlu, potřebujete zařízení nebo objednávku na výrobu.

HZ, že si nepamatuji na plážach houpací sítě. Slunečníky, ano, existuje. Oblja-can plaits dělat nebo dělat

Igor78O 24. ledna 2017

Totéž rekreace můžete nacpat kryty pro čluny, katamarány a lehátka - za jeden zpáteční let klient z prodeje bude vyšší než v oblastech, bombardovaný.

V souladu s tím peníze mona více vydělat z jednoho prodeje a tak - každou sezónu.

HZ, že si nepamatuji na plážach houpací sítě. Slunečníky, ano, existuje. Oblja-can plaits dělat nebo dělat

Zde autor pravděpodobně měl les, protože na pláži není les a nebudeme moci přizpůsobit houpací síť.

Pokyny k autorovi: Zde nemáte stačí vzít a udělat, ale mozek stále potřebují, aby se, počítat, smonitorit, kteří ji potřebují, za jakou cenu, vypočítat cenu náklady, odhadovat budoucnost obchodního hlediska.

Stručně řečeno, není to tak jednoduché.

A vzít a udělat - každý může.

Babosov hodně - to není problém jejich vlnění


Tento příspěvek byl upraven Igor78O: 24. ledna 2017 - 20:55

business2014 24 ledna 2017

Co mám dělat? A co dělat? Nemůžete šit jednu jehlu, potřebujete zařízení nebo objednávku na výrobu.

Šicí stroj, stůl. To je všechno zařízení.

Spotřební materiál: textilie, nitě, lano.

Schopnost šířit a macrame dovednosti jsou vítány

Igor78O 24. ledna 2017

P.S. rétorická otázka - proč jsem si nekoupila Bentley a místo toho jsem koupila dům?

Bentley - je to super a všichni mají rád.

Odpověď je jednoduchá - v budoucnu je třeba hledat a měřit spoustu věcí s mnohem více než to.

Peníze byly, ale co je nejdůležitější - s myšlenkou je používat.


Tento příspěvek byl editován Igor78O: 24. ledna 2017 - 20:59

klon 24 ledna 2017

P.S. Podle recenzí. Houpací sítě s ali mohou vydrží maximálně 50 kg. A říká se, že je něco do 150. Pro děti dojde a už ne.

Správně, takže 100% houpacích jednotek více než 50 kg nemůže stát? Je to asi jako u židlí, které jsme si objednali v Číně.

Číňané vyrobili z potrubí s 1mm stěnou, naši chtěli být levnější a vyrobili z 0,7: ac7 :. A když se vrátili, uvědomili si, že jsou prasknutí.

Šicí stroj, stůl. To je všechno zařízení.

business2014 24 ledna 2017

Co bylo nutné prokázat (opět). ))). Oba nejsou v předmětu, ale jejich "haléře" budou vloženy do nějakého tématu)))

Podnikatelé "kupují-prodávají" myšlení jsou primitivní.

Nakonec všechno přijde levnější k nákupu (v Číně a kde jinde to je.) A prodávají se s přírůstkem 100-200%.

A skutečnost, že existují lidé, kteří mohou dělat vlastníma rukama zboží (jejich ceny nejsou lidi, ne pohřbít vůbec ponětí ruce rostou, odkud je třeba do práce...) a toto zboží prodat, a ne Čína - je to určitě rarita pro takové " buy-sell "))

Julie, to je velká škoda, že opustili své vlastní téma. Chci začít rozvíjet a začít deník našeho vývoje na našem fóru, pomáhat jiným podnikatelům s jejich rukama (.), A ne s "mozky".

Igor78O 25. ledna 2017


Co bylo nutné prokázat (opět). ))). Oba nejsou v předmětu, ale jejich "haléře" budou vloženy do nějakého tématu)))
Podnikatelé "kupují-prodávají" myšlení jsou primitivní.
Nakonec všechno přijde levnější k nákupu (v Číně a kde jinde to je.) A prodávají se s přírůstkem 100-200%.
A skutečnost, že existují lidé, kteří mohou dělat vlastníma rukama zboží (jejich ceny nejsou lidi, ne pohřbít vůbec ponětí ruce rostou, odkud je třeba do práce...) a toto zboží prodat, a ne Čína - je to určitě rarita pro takové " koupit-prodat ")) Julie, to je velká škoda, že opustili své vlastní téma. Chci začít pěstovat a přinesl deník jeho vývoj na fóru, na pomoc ostatním podnikatelům s rukama (). Spíše než „mozek.“

Ehh.
Všichni odsoudili)))
No, řekněte nám, pokud jste profesionál v předmětu - jaký materiál je používán na lehátkách a slunečníky od slunce?

Obchodní myšlenka na výrobu a prodej houpacích her

Možná není nic lepšího, než odpočívat v horkém létě v houpací síti. Tím se uvolní únavu a stres po denní práci.

 • Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání s houpacími sítěmi?
 • Jak otevřít výrobu houpacích sítí od začátku
 • Potřebuji patentovat jméno společnosti?
 • Nezbytné vybavení pro šití houpacích sítí
 • Kolik zaměstnanců bude potřebovat pro šití háčků?
 • Kolik můžete vydělat na výrobu a prodej houpacích sítí?
 • Způsoby, jak zvýšit ziskovost podnikání ve výrobě a prodeji houpacích sítí
 • Které OKVED by měly být uvedeny při registraci výroby a prodeje houpacích sítí
 • Jaký je daňový systém, který je třeba uvést při zahájení činnosti
 • Potřebuji povolení k houpání?
 • Výrobní technologie
 • Začátečník v oblasti výroby a prodeje houpacích sítí

Taková dovolená je k dispozici všem majitelům venkovského domu a pro jejich výrobu je spíše slibná obchodní myšlenka.

Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání s houpacími sítěmi?

Hammocks jsou často vnímány v naší zemi jako exotické a drahé léčení.

Použití moderních technologií šití vám však umožňuje otočit houpací síť nejen do pohodlného, ​​ale také cenově dostupného pražce.

Tržní hodnota tohoto textilního zboží zpravidla nepřesahuje 2 tis. Rublů.

S expanzí soukromé výstavby se poptávka po levných houpacích sítích zvyšuje.

Při výrobě a prodeji houpacích sítí můžete organizovat vysoce výnosný obchod.

Můžete začít s investicí 30 tisíc rublů.

Jak otevřít výrobu houpacích sítí od začátku

Vše, co je nezbytné k provozování mini-produkce houpacích sítí, je najít vhodný pokoj, nakupovat spotřební materiál a šicí zařízení.

Potřebuji patentovat jméno společnosti?

Pokud se rozhodnete podnik brát vážně, bude to znamenat příznivý název společnosti a následně rozvinout celou síť.

Patentovat název společnosti, můžete získat Tm-ok.ru, s jeho patentované značky v budoucnu bude možné prodat povolení a vytvářet větší příjmy.

Nezbytné vybavení pro šití houpacích sítí

Pro vybavení jednoho pracoviště je zapotřebí asi 20 tisíc rublů.

Pomocí těchto finančních prostředků si můžete koupit poloprofesionální šicí stroj, stůl, průmyslové židle.

Počet pracovních míst závisí na velikosti počátečních investic podnikatele.

Kolik zaměstnanců bude potřebovat pro šití háčků?

Pokud je počáteční kapitál obchodníka omezen, může provádět houpací sítě bez zaměstnávání pronajatých pracovníků.

V tomto případě bude možné snížit náklady na placení mezd, ale objem výroby bude minimální.

To je důvodem, proč šité háčky ve velkém měřítku má smysl najmout několik švadlenic a pronajmout malý pokoj s dobrým přirozeným a umělým osvětlením.

Saldo zaměstnanců může být asi 15-20 tisíc rublů měsíčně.

Každý zaměstnanec bude schopen šit 5 jednoduchých houpacích křesel z hustého materiálu pro pracovní směnu.

Kolik můžete vydělat na výrobu a prodej houpacích sítí?

Náklady na jeden výrobek (s přihlédnutím k nákladům na základní tkaninu, šňůry pro linky, pleteniny, nitě apod.) Budou asi 500 rublů.

Můžete tuto houpací sílu prodat za prodejní cenu 1 700 rublů. Takže s realizací jednoho produktu můžete získat zisk 1200 rublů.

Způsoby, jak zvýšit ziskovost podnikání ve výrobě a prodeji houpacích sítí

Chcete-li zvýšit ziskovost podnikání, můžete rozšířit nabídku produktů. Například můžete zvládnout šití háčků pro malé děti nebo domácí zvířata.

Prodej těchto výrobků může být za stejnou cenu jako běžné houpací sítě, zatímco jejich cena bude několikanásobně nižší.

Většinou bohatí lidé nezachrání pohodlí svých domácích mazlíčků, takže poptávka po takových produktech bude vysoká.

Houpací sítě můžete prodat na internetu (v sociálních sítích, pomocí elektronických bulletinů apod.).

Které OKVED by měly být uvedeny při registraci výroby a prodeje houpacích sítí

Houpací sítě mohou být klasifikovány jako sportovní zboží. Při registraci aktivity se používá kód všech ruských klasifikátorů 32.30. Kromě toho můžete zadat kód OKVED 17.40.

Jaký je daňový systém, který je třeba uvést při zahájení činnosti

Jako zdanění se používá USN. Míra tvorby houpacích sítí je 6%. Pro uplatnění tohoto systému plateb povinných plateb na daňovou kontrolu stojí za to napsat prohlášení. USN je nejjednodušší a nejdostupnější způsob, jak podnikatelé zaplatit daně.

Potřebuji povolení k houpání?

Federální zákon "O licencování určitých typů činností" ze dne 04.05.2011 N 99-FZ umožňuje provádět činnosti bez získání zvláštního dokladu. Rovněž není třeba získat povolení od regulačních orgánů.

Výrobní technologie

Houpací sítě mohou být vyrobeny z různých materiálů. Obecně platí, že výrobní proces vypadá takto: přirozená základna je rozřezána na velikost. Okraje houpací sítě jsou opláštěné. Závěsy pro upevnění jsou umístěny ve stejné vzdálenosti na opačných stranách. Panty by měly být zkontrolovány z hlediska pevnosti, protože budou nést hlavní zatížení. V šitých závěsech prochází kabel, kterým bude upevněna houpací síť.

Můžete rozvíjet podnikání mnoha způsoby. Nabízí například výrobu háčků pro individuální objednávky, které zajišťují instalační služby. Realizace kreativní myšlenky zvýší zájem kupujících. Měli byste také vytvořit svůj vlastní web, který je dnes ideálním nástrojem pro prodej produktů.

Začátečník v oblasti výroby a prodeje houpacích sítí

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Obchodní myšlenka - výroba houpacích sítí. Mini houpací sítě pro kočky

V naší zemi, stejně jako v jiných zemích s mírným klimatem, není houpací síť v běžném životě příliš populární. Ale stále počet těch, kteří chtějí získat takovou věc pro pohodlný odpočinek, roste každým rokem. Koneckonců všichni potřebují po náročném dni v práci nebo na chatě, je pohodlné, aby si ležely a odpočívaly v houpací síti. Je třeba poznamenat, že výroba houpacích křesel není velmi náročný úkol, protože jejich výroba nevyžaduje velké výdaje na pracovní síly, drahé vybavení a vysoké technologie. Chcete-li organizovat podnikání, stačí si koupit kompaktní šicí stroj a najmout několik švadlenic.

Samozřejmě je žádoucí, aby švadlenáři měli zvláštní kvalifikaci. Pro změnu může jedna švadlek v průměru činit až 5 houpaček, aby se celá firma mohla vyplatit za měsíc. Kromě toho bude nutné stanovit přijatelnou cenu pro organizaci celé výroby. K organizaci výroby houpacích křesel budou hlavními materiály: tkanina, popruhy, nitě a oplet. Chcete-li vyrobit jednu houpací síť, strávíte přibližně 500 rublů. Pokud se domníváte, že při prodeji jedné houpací sítě je její minimální cena kolem 2000 rublů, potom je příjem zcela hmatatelný.

Internetový obchod bude dobrým nástrojem pro prodej houpacích her. Je také nutné myslet na všechny jemnosti výrobního procesu a prodej zboží by měl začínat zimním časem. Je nutné předem připravit všechny potřebné nástroje a zařízení, aby během prodejní sezóny nebyly žádné problémy.

Je velmi důležité, stejně jako v každém jiném podnikání, nezapomínat na reklamu. Můžete velmi efektivně prodávat produkty na úkor vyjížďky z města a nabízení svého zboží do dacha. Bude to velmi velký plus, pokud máte originální a neobvyklé modely ve svém sortimentu. Když se váš zisk z produktu stává hmatatelným a stabilním, měli byste přemýšlet o dalším rozvoji podnikání. Začněte například vytvářet houpací sítě podle individuálních objednávek zákazníků. Abyste však mohli co nejkvalitněji nastavit neštandardní objednávky, musíte mít dobrou představivost a zručné ruce.

V letní sezóně je žádoucí využívat služby reklamních firem pro efektivní rozvoj vašeho podnikání. A měli byste přemýšlet o tom, jak prodat své výrobky ve velkých množstvích do obchodů, které turisté rádi navštěvují, nebo ti, kteří rádi jenom stráví čas venku a daleko od města.

Mini houpací síť pro kočky

Zajímavý nápad, který může pomoci při rozvoji podnikání. Souběžně s výrobou standardních houpaček se můžete naučit tento směr. Za prvé, v Rusku není přijatelné ušetřit peníze pro vaše domácí mazlíčky a za druhé je snadné vyniknout mezi dalšími dodavateli a přilákat potenciální zákazníky.

Výroba mini houpacích sítí pro kočky a domácí zvířata je výnosným směrem, minimálními náklady na materiály. Samozřejmě, Asher se nehodí do podobné houpací sítě, ale nebude těžké vytvořit sortiment pro standardní velikosti koček.

S tím, co kombinovat podnikání

Doporučujeme, abyste nezastavili výrobu houpacích křesel a rozšíření rozsahu. Několik švadlenek kromě šití háčků snadno zvládne výrobu bezrámového nábytku a šití návrhářské polštáře Bin Bagova.

Výroba houpacích sítí

Stylové a pohodlné houpací sítě se stávají stále oblíbenější při uspořádání domácího interiéru, které se často používá jako zahradní nábytek a může se stát dobrým obchodním darem. Je to vynikající volba pro letní rezidence, která vytváří pohodlné podmínky pro odpočinek a volný čas. Jeho základem je silný rám, schopný vydržet významné zatížení.

Výrobní funkce

GC "Eva" vyrábí houpací sítě jakékoliv barvy a typu. Pečlivě sledujeme každou fázi procesu a aplikujeme:

 • Kvalitní přírodní tkanina (například odolná bavlna s přídavkem lnu).
 • Trvalé barvy, díky nimž tkanina po dlouhou dobu neztrácí hloubku barvy, je snadno čistitelná od kontaminantů.
 • Spolehlivé upevnění a kostry schopné odolat těžké hmotnosti, průměr 200-300 kg.
 • Pečlivě vyvážený design zajišťující bezpečnost při používání.

V moderní výrobě houpacích sítí si můžete uvědomit jakékoliv nápady. Tkaniny a síťové výrobky jsou určeny pro jedno nebo několik míst. Kromě toho je možné vyzdobit výšivkou, výšivkou, okrajem a polštáři. Personalizace výrobků - čerpání unikátních výkresů, iniciál, log, je velmi žádoucí. Výrobky, zdobené pečlivou symbolikou, se mohou stát součástí reklamní akce nebo suvenýry pro klienty, obchodní partnery.

Ve výrobním procesu se používají vysoce kvalitní materiály a armatury, které jsou vybaveny spojkami odolnými proti opotřebení. Výrobek lze upevnit na kmeny stromů, na stěny venkovských domů nebo na speciální stožáry.

Výroba a prodej výrobků

Skupina společností "Eva" se zabývá výrobou houpacích sítí a provádí svůj velkoobchodní prodej po celém Rusku i ve sousedních zemích. Moderní technologie umožňují realizovat přání zákazníka a samotné výrobky jsou dodávány za přijatelné ceny. V případě dotazů týkajících se velkoobchodního nákupu našich výrobků, stejně jako spolupráce v rámci STM a Private Label, nám mohou volat: v Moskvě +7 (495) 987-13-37 a Petrohradu: +7 (812) 640-19- 95 nebo nechte žádost prostřednictvím formuláře zpětné vazby na webových stránkách.

Podniková výroba houpacích her

V zemích s mírným klimatem, včetně Ruska, dosud houpací síla dosud nevyužila tak solidní postavení jako na jihu. Houpací síť se však postupně stává také oblíbeným. To je částečně způsobeno nárůstem objemu soukromých a nízkopodlažních budov. Koneckonců, jaký druh hostitele odmítne po večeři zdřímnout v houpací síti ve stínu své vlastní zahrady.

Je třeba poznamenat, že výroba houpacích křesel je proces, který není náročný na práci a nevyžaduje vysoké technologie. Pro organizaci výroby je potřeba jen malá šicí dílna a několik švadlek. A ne nutně vysoce kvalifikovaná.

Tento podnik nevyžaduje velké počáteční investice.

Úplně organizovaná a obsazená se všemi potřebnými pracovními místy pro jednu šicířku vás bude stát o něco více než 20 000 rublů.

Nyní pomocí houpací sítě vyrobené z látky, budeme počítat náklady nezbytné k jeho výrobě. Abychom vyrobili houpací síť, potřebujeme tkaninu, šňůru pro šňůry, stužky, nitě. Husté bavlněné tkaniny potřebné šířky budou stát přibližně 200 rublů na metr čtvereční. Kord pro linky - asi 2000 rublů pro 200 metrů. Z pásky vytvoříme pásky. Vlákna stály ne více než 100 rublů na cívku 2,5 km. Celková cena jedné houpací sítě je asi 500 rublů a minimální maloobchodní hodnota tohoto produktu je asi 2000 rublů.

Proces výroby houpací sítě.

Nejdříve je tkanina, která jde k základně, přehnutá po obvodu. Pak uděláme opletu o délce 120 cm a šířce 5 cm. Z tohoto prýmku tvoříme 12 smyček, které jsou pak ušité do horní a dolní části základny.

Šití takto - překrývají se alespoň 2 cm, resp. 6 kusů na každé straně a vzdálenost mezi nimi je 20 cm. smyčky steh pevně, nejlépe několikrát. Koneckonců je jim distribuována celá hmota. Poté, co jsou smyčky připraveny, prochází přes ně šňůrka a z ní se vytvoří závěsy.

Obchodování s výrobou houpacích sítí je rychlá návratnost.

Produktivita práce švadlena je asi 5 houpaček na směnu. Takže za měsíc začne vaše podnikání přinést čistý zisk. S rozvojem podnikání můžete rozšířit nabídku produktů, které vyrábíte. To může být, stejně jako zakázkové exkluzivní houpací sítě, stejně jako rámové houpací sítě. K provedení této myšlenky bude zapotřebí jen malá fantazie a nová jednotka v personálu vašeho podniku. Můžete lehce komplikovat design: poskytnout háčky na houpací sítě, které vám umožní připojit je ke zdi.

Chcete-li zvýšit obrat, můžete zorganizovat doručovací službu a otevřít internetový obchod. A ve sezóně dacha nebude nadbytečné a bude reklamní společností, která vám sdělí více širšího okruhu zákazníků.

Obecně platí, že tato obchodní volba je docela zajímavá, protože nevyžaduje velké investice a v nejhorším případě se vyplatí za pouhé 2 měsíce.

Obchodní myšlenka: výroba houpacích sítí.

Obchodní myšlenka: výroba houpacích sítí.

Začněte podnikání: 30 tisíc rublů.
Zisk za měsíc: ze 150 tisíc rublů.
Doba návratnosti: 1 měsíc.

Co by mohlo být lepší, než relaxaci na čerstvém vzduchu, ležící v houpací síti... střílet nejen únavu, ale také všechny druhy stresu, takže stačí si lehnout a sen v něm je radost.

Houpací síť (French HAMAC, ze španělského Hamaca;.. převzatého z jazyka karibských indiánů), vynalezený Indy karibských ostrovů. V této oblasti je to nejpraktičtější místo na spaní, které chrání před vlhkostí a nízko létajícími komáři. Navíc je možné snadno rozložit a přesunout se na jiné místo.

V evropských zemích, včetně našeho, je houpací síť vnímána spíše jako exotická nebo nábytek pro krátkodobý odpočinek. Ale s rozšířením objemu nízkopodlažních a soukromé poptávky budovy pro toto téma výrazně roste - mnozí majitelé soukromých domů a domků přednost letní dovolenou ve stínu svých vlastních dvorních stromů.

Organizace výroby houpacích křesel.

Zatímco výroba houpací sítě je proces, který není příliš náročný a nevyžaduje zvláštní dovednosti. Chcete-li jej uspořádat ve více či méně průmyslovém měřítku, je zapotřebí pouze pokoj vybavený stoly se šicími stroji a několika švadleny.
Příkladem dobrého příkladu rozkládacího stolu pro šicí stroj "Comfort-3" stojí pouze 16 000 rublů. Šicí stroj kvality "semiprof" bude stát od 3400 rublů.
To znamená, že zařízení z jednoho pracoviště (stůl - 16000, šicí stroj - 3400, křesla pro průmyslové švadleny NL-1-1950, osvětlení - 711), bude stát jen o něco více než 22.000 rublů.

Designové houpací sítě se dodávají v několika typech - síťovina, tkanina, s dřevěnými laťnami a bez, jedna a mnoho místních. Houpací síť může být ozdobena dekorativními výšivkami, polštáři, opletí, krajkou, okrajem atd.

Náklady na výrobu háčků z přírodních tkanin.

V tomto případě budeme zvažovat nejčastější volbu - houpací síť vyrobená z přírodní tkaniny.

Chcete-li vytvořit 1 houpací síť, budete potřebovat:

1) základní látka - denim nebo hustá bavlna o šířce nejméně 110 cm - od 158 do 462 rublů. na metr - 200 cm.
2) šňůra pro závěsy, o 7-8 mm - 16 m (1700 rublů pro 200 m záliv)
3) šíře 5 až 3 m (vyrobené z řezané látky).
4) nit - 50,60 rub. pro cívku 2,5 km [7].

Cena za 1 houpací síť (s výjimkou platby za krajčírky) činí zhruba 500 rublů.

První stupeň tkáňové základny je pokryta ze všech stran. Ze zbytků tkaniny se tvoří 12 smyček o délce 10 cm, šířce 5 cm.

Každá smyčka je sešitá na základnu s překrytím minimálně 2 cm: 6 kusů v horní a spodní části, ve vzdálenosti asi 20 cm od sebe. Pracovní délka smyčky je tedy asi 3 cm.

Smyčky jsou několikrát prošité - na nich je rozložena celá masa těla.
Za smyčky prochází šňůra a ze dvou částí šňůry, z nichž každá má délku 70 cm, se tvoří linie. Pak jsou složeny a obaženy ve vzdálenosti asi 50 cm od začátku plátna.
Z zbývajících "ocasů" se vytvoří smyčka, na které bude připojena houpací síť.

Produkt je připraven. Minimální maloobchodní cena je od 1750 rublů.
Při normální produktivitě každý švadlec s platností v 15000 rbl. bude nejméně 5 houpací sítě na směnu, tj. za částku nejméně 150 tisíc rublů. za měsíc - takto získaná návratnost podnikání se rovná 1 měsíci pro libovolný počet zaměstnanců.

Mini houpací síť pro kočky.

Zajímavý nápad, který může pomoci při rozvoji podnikání. Souběžně s výrobou standardních houpaček se můžete naučit tento směr. Za prvé, v Rusku není přijatelné ušetřit peníze pro vaše domácí mazlíčky a za druhé je snadné vyniknout mezi dalšími dodavateli a přilákat potenciální zákazníky.

Výroba mini houpacích sítí pro kočky a domácí zvířata je výnosným směrem, minimálními náklady na materiály. Vytvoření sortimentu pro standardní velikosti koček bude poměrně snadné.

Internetový obchod bude dobrým nástrojem pro prodej houpacích her. Je také nutné myslet na všechny jemnosti výrobního procesu a prodej zboží by měl začínat zimním časem. Je nutné předem připravit všechny potřebné nástroje a zařízení, aby během prodejní sezóny nebyly žádné problémy.

Je velmi důležité, stejně jako v každém jiném podnikání, nezapomínat na reklamu. Můžete velmi efektivně prodávat produkty na úkor vyjížďky z města a nabízení svého zboží do dacha. Bude to velmi velký plus, pokud máte originální a neobvyklé modely ve svém sortimentu. Když se váš zisk z produktu stává hmatatelným a stabilním, měli byste přemýšlet o dalším rozvoji podnikání. Začněte například vytvářet houpací sítě podle individuálních objednávek zákazníků. Abyste však mohli co nejkvalitněji nastavit neštandardní objednávky, musíte mít dobrou představivost a zručné ruce.

V letní sezóně je žádoucí využívat služby reklamních firem pro efektivní rozvoj vašeho podnikání. A měli byste přemýšlet o tom, jak prodat své výrobky ve velkých množstvích do obchodů, které turisté rádi navštěvují, nebo ti, kteří rádi jenom stráví čas venku a daleko od města.

S rozvojem podnikání může komplikovat konstrukci vyráběných houpací sítě, například vybavit speciálními háčky a kroužky k přišroubování do zdi (můžete také najímání 1-2 montéři poskytují instalační služba), jakož i pro výrobu rámu houpací sítě (potřebovat další pracovník - tesař), nebo houpací sítě na zakázku, zdobené různými dekorativními prvky.

Zdá se, že tato výroba vyžaduje nejmenší investice finančních prostředků a v nejhorším případě se vyplatí po dobu 2 měsíců.

Obchodní nápady pro začátečníky

Nápady pro zahájení podnikání v roce 2018

Výroba neobvyklých houpacích sítí

Obchodní myšlenka: výroba neobvyklých houpacích sítí

Vhodné pro: pro všechny

Požadované zdroje: dobrý šicí stroj, dřevěné lamely, tkanina, tesařské nářadí

Požadované zdroje: buk, réva a podobně

Nezbytné osobní vlastnosti: tvůrčí schopnosti, fantazie

Počáteční kapitál: asi 20 000 rublů

V mnoha městech a zemích se houpací síť právě začíná zabývat pevnou pozicí. Jeho rostoucí popularita je způsobena nárůstem počtu soukromých a nízkopodlažních budov. Koneckonců, každý majitel chce po obědě odpočívat ve vlastní zahradě, ležící v houpací síti. Proto podnikání výroby neobvyklých houpacích sítí může přinést podnikateli dobrý příjem. Proč je neobvyklé? Ano, protože původní řešení bude vždy pro spotřebitele zajímavá.

Kde začít?

Proces tvorby houpacích sítí je velmi jednoduchý. Začněte je šitět nejlépe doma. Pro výrobu potřebujete dobrý šicí stroj a truhlářské nástroje. Dokončenému produktu můžete předat do obchodů prodávajících sportovní zboží nebo dachův nástroj, na trhy, umístit do internetových obchodů. Můžete nezávisle nabídnout vlastní nemovitost soukromým vývojářům nebo majitelům dachů. Poptávka bude sezónní. Vrchol nákupů je zpravidla na konci jara - v polovině léta. Ve zbytku času můžete plánovat, skici, analyzovat chyby.

V počáteční fázi nepotřebujete vynakládat peníze na pronájem prostor a najímání švadlovek. Pokud podniká a poptávka se zvyšuje, bude možné získat šicí dílnu. Nejprve vytvořte malou šarži originálních houpacích křesel. Náklady na materiál jsou uvedeny v ceně výrobku. Přemýšlejte o materiálech a barvách, designových řešeních. Zajímavé pro kupující budou v houpací síti různé vybavení: kapsy na noviny, držáky na vázy a nápoje z ovoce a další. Čím je houpačka neobvyklá, tím více pozornosti bude věnována.

Co dělat dál? Jak provozovat firmu?

Trochu "roztržený", můžete přemýšlet o své vlastní šicí dílně. Chcete-li plně vybavit pracovní místo pro jednu krajčířku, potřebujete asi dvacet tisíc rublů. Najme vysoce kvalifikované specialisty, protože vyrábíte neobvyklé houpací sítě.

Zde je jednoduchý výpočet nákladů nutných k výrobě konvenční houpací sítě. Bude to mít hustou bavlněnou tkaninu, nitě, oplet a šňůru pro linky. Náklady na jeden metr plátna jsou asi dvě stě rublů. Páska může být vyrobena z rozhraní. Niťová cívka stojí ne více než sto rublů. Kord pro linky - 2000 rublů. Nákladová cena houpací sítě tedy činí 500 stovek rublů. A můžete je prodat za 2000 rublů. A to je normální houpací síť. Cena originálu je mnohem vyšší.

Zvažujeme dále. Jedna krajčířka na jednu směnu může vytvořit asi pět houpacích křesel. Následně do jednoho měsíce toto podnikání přinese dobrý příjem. S nárůstem obratu můžete pronajmout kurýra, abyste doručili objednávky do domu a vytvořili si vlastní internetový obchod. Pokuste se rozšířit rozsah. Nabídněte svým zákazníkům exkluzivní houpací sítě nejen pro zahradu, ale i pro dům. Vytvořte neobvyklé houpací sítě pro zvířata a děti, houpací sítě a houpací sítě.

2 odpovědi na "Výroba neobvyklých houpacích sítí"

Další informace o této výrobě houpacích sítí