Pronájem Segway jako podnik - zisková představa o sezónních výnosech s rychlou návratností

Půjčovna Segway - obchodní model, který dokáže vydělat i nováčkům podnikatelům. Stačí si vybrat vhodné místo k umístění kanceláře, zapsat si IP, koupit 2-6 zařízení, postarat se o reklamu. Navzdory skutečnosti, že období pronájmu segways v pronájmu trvá od dubna do října, za toto období můžete vydělat až 1,5 milionu rublů. pokračuje.

Podstata obchodního modelu pro pronájem segways

Pro procházky po parcích a náměstích, náměstích a nábřežích, nákupních a zábavních komplexech je nejvhodnější používat segways (z italské segue - "follow"), které se často nazývají koloběžky nebo elektrická auta.

Pronájem segways - slibná činnost na jaře, léto, podzim

Jaké jsou argumenty ve prospěch organizace podnikání za pronájem Segways?

 1. Nízká úroveň hospodářské soutěže, jelikož většina pronájmů se soustřeďuje ve velkých městech.
 2. Ziskovost může dosáhnout 35-40%, a to i v případě, že je denně 20 zákazníků na elektrický skútr.
 3. Pro kancelář nájemného je vyžadován pouze jeden zaměstnanec, který vykonává funkce instruktora a správce.
 4. Nájem segmentu může využívat zvláštní daňový režim - UTII, který stanoví platbu daně ve výši 15% s právem na odpočet pojistného a zjednodušený daňový účetní režim.
 5. Podnik začne přinášet čistý zisk již za 1 měsíc od okamžiku jeho otevření.

Půjčovna Segway jako obchod se vyznačuje sezónností: začíná v dubnu a končí v říjnu. V chladné sezóně můžete převést místo dodání a pronájem vozidel v nákupním nebo sportovním areálu.

Obr. 1. Segways jsou snadno ovladatelné: v Naberezhnye Chelny se na nich pohybují i ​​zástupci donucovacích orgánů. Zdroj: zpravodajský portál "Chelny. Sro ".

Pomoc! Segway je jedinečné vozidlo, které se skládá z plošiny s volantem, dvou paralelních kol, baterie, hygroskopických senzorů. Neobvyklé vozy jsou účtovány z jednoduché zásuvky. Plné nabití přístroje stačí na průměrnou vzdálenost 20 km. Segmenty mohou používat lidé od 5 let.

S čím začít: analýza trhu, odhad konkurentů, volba výklenku

Když hledáte výhodnou možnost pro mini-business v teplé sezóně, stojí za to uvažovat o pronájmu segways. K tomu ve vybraném městě je důležité posoudit potřeby trhu a identifikovat hlavní konkurenty:

 • pohon ve vyhledávači "pronájem segway v... (název lokality)";
 • procházet parky, náměstí a další rekreační oblasti a zjistit přítomnost či nepřítomnost těchto služeb v nich.

Důležitý bod! Je-li odhaleno prázdné místo, je nutné objasnit, zda bude pro organizaci nájemního místa Segway vyžadována dodatečná platba nebo zvláštní povolení (od správy parku, městských úřadů apod.).

Obrázek 2. Novomanželé střílí segway pro procházky a fotografické zasedání. Zdroj: webová stránka Segway Tour

Kromě tradičního pronájmu segways v pronájmu v zábavních parcích existují další formy organizace takovéto činnosti:

 1. Poskytujte segway pro photosession, svatby, výročí a firemní akce. Za tímto účelem můžete navštívit event-agentury, které budou zajímavé, pokud na oplátku nabízejí mobilní inzerci svých služeb.
 2. Diskutujte o možnosti pronajmout segways ve velkých nákupních centrech s administrativou nebo majiteli podobných zařízení. Pokud bude takováto dohoda uzavřena, změní se sezónní podnikání na trvalý.

Registrace firmy: milníky a dokumenty

Aby bylo možné legálně pronajmout segways, stačí zaregistrovat IP. Registrace umožní podnikateli nejen vyhýbat se pokutám, ale také mu poskytne přístup k dohodám s obecními podniky.

Jednoduchá BUSINESS IDEA v oblasti zábavy. Segway pronájem a pronájem a podobné zařízení.

Náš čtenář, který se zabývá nájemní činností společnosti Segway, nám poslal svůj příběh o tom, jak zvedl tento zajímavý a výnosný podnik od základů v zábavní výklenku. To platí zejména teď před začátkem léta. Dáme mu mikrofon.

Jaký by měl být ideální malý podnik? Podle našeho názoru by měl být jednoduchý v organizaci, zajímavý a snadný z hlediska zdanění, nejlépe bez zaměstnanců nebo minimálního počtu. Také dostatečně mobilní, bez vážných investic, natož investování, které nebudou mít zisk v podnikání, ale bude to jen závazek, který se pak bude těžko zbavit (prostory, drahé vybavení atd.). No, s minimálními měsíčními náklady na údržbu podniku.

To je přesně to, co jsem hledal ve vzdáleném roce 2009, kdy síť mých počítačů v Jekatěrinburgu začala pomalu mizet po krizi. Abych pracoval v maloobchodě, upřímně jsem nechtěl, protože jsem byl unavený.

Peníze na údržbu podnikání vzaly hodně, bylo zapotřebí zaplatit nájemné za tři pokoje, platy zaměstnanců, daně a mnoho dalších výdajů.

Nakonec jsem našel podnikání pro sebe, které mě úplně uspokojilo.

V mém městě a prakticky v Rusku jsem otevřela první půjčovnu středisek Segway Electric Squeegee s gyroskopovým systémem.

Přišel jsem do správy našeho Centrálního parku kultury a odpočinku, podepsal nájemní smlouvu, zaplatil jsem si za první měsíc nájem a začal se připravovat na zahájení pronájmu. Našel jsem v internetové firmě, která prodávala Segway s kilometrovým kilometrem, koupila dva kusy a vytvořila velký sloup s informacemi o pronájmu.

Reklama v novinách našel personál jako asistent v pronajímány blízkou parkovací garáž box komplexu (Segway ve skutečnosti vyžaduje dobíjení baterií v noci, plné nabití 1 kW, je v noci ve výši 1 rublu) a v květnu 2010 otevřela Půjčovna segway. A není ztracen!

Květenní svátky mě povzbudily, zákazníci byli nepřetržitě, denní zisk (méně nákladů na údržbu a výdaje) byl více než ve třech mých obchodech. Bylo to dobré.

Již na konci měsíce jsme začali přijímat žádosti od klientů o pořadí Segway pro dětské oslavy, firemní večírky, zástupci výstavy k jeho jménu, několik agentur pořádání akcí vyjádřil přání, aby zahrnoval pronájem Segway jejich ceníky.

Začali jsme si pronajmout akce, bylo to velmi zajímavé, někteří měli ruské popové hvězdy, KVN týmy, mediální lidi a spoustu velmi zajímavých lidí. To všechno bylo nesmírně pozitivní!

Televize přišla natáčet příběhy o různých programech (zdarma :)). Zákazníci se začali zajímat o koupi Segway, ale bylo málo prodeje, technika byla velmi drahá, ale bylo možné jezdit po dobu 5 minut skoro všem, cena je 150 rublů.

Byly chvíle, kdy děti lyžovaly 10-15krát denně. Někdy přišli přímo ve skupinách 10-20 lidí. To bylo velmi oblíbené u dětí. Segway je k dispozici dětem od 5 let, ale starší generace neprošla. Všichni šli na disk a fotografovali, a na Segway byly tablety s naší adresou na internetu, lidé si fotili na stránky v sociálních sítích a dali nám tedy bezplatnou reklamu.

Již v červnu, jsem začal rozšiřovat vozový park, stejně jako v některé z nejúspěšnějších víkendů, kromě kol v parku, musel jít na 2-3 v nájemních aktivit (pozváni tam pracovat svého synovce a jeho přátelé). A také mladí podnikatelé ze sousedních měst, kteří mají zájem o tento podnik, začali přijít. Později po letech naše vlastní flotila automobilů vzrostla na 25 kusů a v Jekatěrinburgu a Moskvě jsme pracovali značně (v roce 2012 jsem měl zastoupení v roce 2012).

Takže v roce 2010 jsem pracoval nejen válcované místo v parku, a šel jsem do nájemních aktivit (pronájem jednoho Segway v den 10 000 rublů), ale já jsem se aktivně prodává vybavení pro nové partnery k otevření auta. Často se jednalo o 2-4 nájemné na dobu několika měsíců, pokud jde o příjmy a náklady na práci - to je obecně pohádka.

S minimálními náklady na podnikání (pronájem místnosti pro skladování a minimální daně), můžete získat na pronájem zařízení, stejně jako vzít techniku ​​pro jakékoliv akce (svatby, narozeniny, firemní večírky, prezentace, výstavy, výlety, propagační akce, reklamní kampaně, v nákupních centrech... vše, co umožní vaši představivost).

A naši nejúspěšnější partneři také aktivně prodávají zařízení! Výstaviště slouží jako vlastní půjčovna, je velmi výhodné. Technologie je vždy v našem skladu a zákazníci nemají dlouho čekat. Zajišťujeme záruku a dodávku.

Nyní je mou společností MK PROKAT vícevláknovou firmou č. 1 v Rusku, která prodává zařízení Segway a její nejlepší protějšky od předních výrobců v USA, Číně a Evropě.

MK PROKAT je distributorem nebo autorizovaným partnerem všech zařízení, která je prezentována na našich stránkách. Prostřednictvím našeho pronájmu již bylo otevřeno více než 200 půjčoven. Zařízení dodáváme všem městům Ruska, Krymu, Běloruské republiky a Republiky Kazachstán zdarma a od roku 2015 dodáváme do Evropy některé stroje.

Jsme jediný ze všech prodejců, kteří mají bohaté zkušenosti s pronájmem a leasingem prodávaného zařízení. Vlastní servisní středisko pro servis všech prodaných zařízení. A aktivně pomáháme všem našim novým partnerům, kteří se rozhodli vstoupit do našeho týmu a otevřít vlastní pronájem a leasingové centrum.

S tebou, Mikhalev Oleg
Společnost MK PROKAT
město Jekatěrinburg
Telefon, WhatsApp, Viber: +7 (922) 202 12 51

Business od začátku: pronájem Segway

Před otevřením vlastní zábavy byste měli určit úroveň soutěže v tomto typu podnikání. Pronájem různých zábavních zařízení není běžným typem podnikání, takže začínající podnikatel se snadno otevře a udržuje. Půjčovna sigvei bude v poptávce v jakékoliv lokalitě vzhledem k novosti tohoto typu zařízení.

Analýza trhu

Pro provedení analýzy trhu není nutné provádět žádný závažný marketingový výzkum. Pokud v parkové zóně města nejsou žádné body s nabídkou pronájmu segways, můžeme začít tento typ podnikání bezpečně bez strachu o finanční budoucnost takového podniku.

Aby bylo možné zjistit počet možných konkurentů, je často dostat se online a dotazovat ve vyhledávačích na osídlení, kde plánujete otevřít nájemní místo.

Registrace a organizace obchodu

Pokud si pronajmeme společnost Segway a nezaplatíte daně, dříve či později takové činnosti potlačují příslušné orgány. Kromě možných sankcí, které mohou být uloženy na zaměstnavatele, není registrována své aktivity vhodným způsobem, nebude zcela moci uzavírat nájemní smlouvy s obecními podniky o poskytnutí zón pro podnikatelské účely. Proto je třeba nejprve začít registrovat IP v daňové inspekci. Při registraci podniku k pronájmu sigvei bude nutné shromažďovat a zasílat následující dokumenty daňovému inspektorátu v místě registrace podnikatele:

 1. Žádost o registraci IP.
 2. Prohlášení o přechodu na USN.
 3. Potvrzení o zaplacení státního poplatku.
 4. Kopie pasu.
 5. Kopie TIN fyzické osoby.

Prohlášení o přechodu na zjednodušený daňový systém umožní od samého začátku podnikání minimalizovat daňové odpočty a snížit časové náklady na účetní podporu podnikatelských činností.

Je nutné provést předání dokumentů inspektorátu osobně. Není tedy nutné notarizovat podpis, což snižuje finanční náklady.

Umístění, místnost a vybavení

Nejvýnosnějším místem podnikání bude pronájmu segwayů pod širým nebem. Je žádoucí, aby místo, kde bude sigvei umístěno k pronájmu, bylo na přeplněném místě. Vnější vzhled těchto dvoukolových jednotek bude nejlepší reklamou pro potenciální zákazníky takovéto firmy. Návrat z provozování podniku k pronájmu sigvei lze získat na místech, kde jsou instituce pro děti.

Sigvei je možné svěřit dítěti staršímu než 5 let, proto je držení nejrůznějších dětských svátků nejslibnější pro realizaci tohoto druhu podnikatelské činnosti. V teplé sezóně není třeba pronajmout rozsáhlou oblast. Pokud pokaždé přinést techniku ​​do té míry nájmu bude příliš složité a nákladné, by měly vstoupit do leasingu pro malou komoru, která bude umístěna v bezprostřední blízkosti místa, kde bude služba poskytována Segway kol. Chcete-li uspořádat obchod v zimě, budete si muset pronajmout pokoj. Plocha k pronájmu tento typ technologie, nesmí být menší než 200 m2, takže mnozí podnikatelé, kteří pracují v letoviscích, často po skončení sezóny odcházející na zimu „business dovolenou.“ Od poloviny jara bude možné pokračovat v podnikání na volném prostranství. V průběhu květnových svátků lze získat skvělé finanční výnosy z podnikání. V této době je velké množství občanů odpočívá s dětmi v parkové zóně měst, takže nebude mít žádný schodek u těch, kteří chtějí jet na segway.

Nákup Segway

Získání sigvei v nemovitosti je nejnákladnějším článkem organizace tohoto druhu podnikání. Pro organizaci jediného nájemního místa Segway budete muset koupit alespoň 2 jednotky elektrického zařízení. Vzhledem k vysoké provozní životnosti je pro otevření prvního nájemního místa možné koupit second-hand sigvei v dobrém technickém stavu. V takovém případě můžete ušetřit až 50% nákladů na nákup zařízení. Pokud si koupíte novou techniku, pak není třeba kupovat příliš drahé modely. V podmínkách města můžete použít minimální a střední cenovou kategorii sigveeyi.

Zaměstnanci

K provedení tohoto druhu podnikatelské činnosti bude nutno najmout řidiče-nakladač, který doručí zařízení v místech pronájmu, a zaměstnanec, který nabídne služby k pronájmu segways. Pokud bude společnost Segway umístěna v pronajatém pokoji, stačí pouze zaměstnanec v daném místě. Pro tuto práci je nutné zvolit společenské osoby, které mohou motivovat klienta k využívání poskytovaných služeb.

Reklama

Chcete-li přilákat zákazníky, měli byste věnovat spoustu času a peněz na pronájem reklamních reklam v různých médiích. Reklama v televizi a rozhlasu je schopna oslovit maximální publikum potenciálních zákazníků, kteří si pronajávají segways. Výrazně levnější bude tisknout reklamu. Nemůžete jen umístit reklamu do místních novin, ale za malý poplatek organizovat distribuci letáků na veřejných místech města. Taková reklama je účinná a schopná dlouhodobě přilákat zákazníky, a to i po skončení reklamní kampaně.

Ve věku internetu nemůžete bez podpory vašeho podnikání online. Mnozí uživatelé, kteří budou mít zájem o tento typ technologie na World Wide Web, mohou "zcela náhodou" najít místo návštěvnické karty nájemní služby Segway v jejich rodném městě. Proto byste měli mít svůj vlastní reklamní web na internetu od okamžiku, kdy začnete pronájem místa.

Výhody a nevýhody podnikání

Tento typ finanční činnosti má následující výhody:

 1. Vysoká ziskovost.
 2. Není třeba nakupovat suroviny a součásti.
 3. Minimální počet zaměstnanců.
 4. Rychlá návratnost tohoto druhu podnikání.
 5. Nízká úroveň soutěže.
 6. K udržení a udržení podnikání vyžaduje minimální čas.

Vedle všech druhů výhod má tento typ podnikání nevýhody:

 1. Potřeba významného počátečního kapitálu.
 2. Pravděpodobnost traumatizace zákazníků při používání segway.
 3. Závislost podnikání na povětrnostních podmínkách.

Navzdory nedostatkům pozitivních aspektů je nepochybně více a všechny druhy rizik jsou nedílnou součástí jednání jakéhokoli druhu podnikatelské činnosti.

Finanční složka podniku

Hlavní položky nákladů při provozování pronájmu jsou následující.

 • nákup segways - 200 000 rublů;
 • pronájem za pokoj pro ukládání sigvei a pronájem místa - 30 000 rublů;
 • platy zaměstnanců - 20 000 - 30 000 osob.

Pro fungování sigvei musí být nabíjeny elektrickým proudem, ale náklady na platbu za elektřinu budou nevýznamné. Při nabíjení jedné segway stačí strávit 1 kW elektrického výkonu a rozsah jízdy bude nejméně 25 km, takže jeden poplatek bude stačit po dobu 2 až 3 dnů provozu segway.

Výše budoucích příjmů

Při správné organizaci tohoto druhu podnikání může být dosaženo vysoké úrovně zisku od prvních dnů pronájmu. Náklady na pronájem segway je 150 - 200 rublů během 5 minut. Pokud je tato služba využívána 5 zákazníky za hodinu, denní příjem bude činit nejméně 4000 rublů.

Při práci bez dnů volna může jeden nájemní místo přinést měsíční výnos ze 120 000 rublů. Pokud odečtete nájemné a náklady na plat, bude čistý zisk ze 70 000 rublů.

Doba návratnosti

Tento druh podnikání lze vrátit během prvních 3 měsíců. Pokud bude pronájmem sigvei přinést stabilní zisk v konkrétní lokalitě, pak v případě poptávky můžete zajistit další nájemné v jiné části města. Při rozvíjení podnikání byste neměli pouze zvyšovat počet míst nájemného pro tento typ zařízení, ale také doplnit podnik o nové služby. Je možné se zabývat prodejem Segway současně s pronájmem tohoto typu zařízení. Je třeba zvážit možnosti dlouhodobého pronájmu segways pro různé činnosti. Tento typ pronájmu v budoucnu může přinést mnohem větší zisk než pronájem ulice dvoukolových gyro-kardiostimulátorů.

Pronajme si segway jako firmu. Jak je segway uspořádán, a jak ho vydělat pronajmout. Jaké jsou analogy segway

Služby pro půjčovny jízdních kol, koloběžek, skútrů budou vždy poptávané jak pro děti, tak pro dospělé. To je skutečně tak. Koneckonců, mnozí z nás jsou stále uvnitř dětí. Dokonce i po vyrůstání jsme rádi, že hrajeme nejrůznější hry, jezdíme na zajímavostech a tak dále.

Sekunda s elektrickým pohonem, která je poháněna motorem, vám pomůže všem těšit se z legrace této vzrušující lekce. Toto dvoukolové vozidlo připomíná plošinu, která má řídící botku a je řízena pohybem těla.

Toto moderní vozidlo je vhodné k pronájmu a pronájmu. Nebudete se muset starat o konkurenci. Pronájem segway jako podnikání dosud není příliš populární, ale vyvíjí se docela rychle a může být vynikajícím zdrojem příjmu. Pokud se na takových činnostech podílíte v malém městě, můžete se stát průkopníkem.

Popis zařízení

Tento druh dopravy je nový, jedinečný dopravní prostředek. Proto je důležité vědět, jak je segway uspořádán. To je reprezentován jako elektrický skútr (druh skútru) na dvou kolech, které jsou uspořádány po obou stranách řidiče a ovládacím prvkem - kolo, které se nachází ve středu plošiny a vyčnívajících kolmo vzhůru.

Správa tohoto zařízení není obtížná. V tomto případě nemají zvláštní znalosti a školení. Manažerský sigveem řízený na úrovni intuice.

Řidič mění pouze těžiště. Bruslení na takovém zařízení přitahuje stovku procent pozornosti ostatních.

Segway je nejen dopravní prostředek, ale také skvělá dovolená pro děti i dospělé.

V západních zemích je toto zařízení používáno již několik let nejen běžnými občany, ale také zástupci městských úřadů. Také policisté z mnoha evropských zemí chodí do segway. Další dopravní prostředky jsou cestovní kanceláře široce využívány pro nejrůznější exkurze a přehlídky.

Segmentové analogy

V současné době existuje značný počet takových zařízení. Mnoho firem z různých zemí se zabývá vývojem a zdokonalováním elektrických automobilů. Taková zařízení jako jsou Chegway, Robin-M1, Paukool S1, Eswing, Toyota Winglet jsou analogy Segway.

Jedinečnost tohoto zařízení

Za prvé, i přes zákony fyziky a lidských úvah, tato doprava udržuje rovnováhu s osobou, která na ní stojí na dvou paralelních kolech. Má fantastický výhled. Věřte mi, že osoba na segway přitahuje pozornost všech lidí, kteří ji vidí.

Za druhé, toto zařízení nemá žádné tlačítka a ovládací knoflíky. Lidé se často ptají: "A kde je plyn a brzda?" A v odezvě slyší: "To jste všichni!"

Segway má jedinečný systém řízení. Pro jízdu dozadu nebo dopředu je nutné ohýbat nebo odchýlit se v požadovaném směru, čímž se vytěsňuje těžiště.

V takovém případě vás porozumí počítačový systém, který monitoruje polohu vašeho těla stokrát za vteřinu, a daný transport začíná brzdit nebo zrychlovat. V tomto případě, čím silnější je vaše svah, tím rychleji segway půjde nebo zastaví.

Nezáleží na tom, jak to všechno znělo, ale ve skutečnosti každý člověk potřebuje ne více než pět sekund, aby pochopil vše a cestoval samostatně.

Na segway všechny věkové skupiny se valí: jako děti od 5 let (jejichž hmotnost by měla být 20 kg), a lidé ve stáří. Toto vozidlo je plně ekologické a je oblíbené po celém světě.

Podnikatelský nápad - pronájem segway

Chcete-li organizovat tuto činnost, je vhodné vybrat stacionární místo. V tomto případě ideální sportovní komplex, nákupní centrum, zábavní park, centrální náměstí, nábřeží. Obecně to může být absolutně jakékoli místo, kde dochází k masovému přetížení lidí, kteří jsou potenciálními zákazníky.

Pro organizaci tohoto projektu může vyžadovat 1 nebo 2 segway, instruktora (v počáteční fázi bude vám), přilby pro ochranu, reklamní sloup nebo desky s informacemi o tom, co jste si najmout zadaný dopravy. To je vše, co potřebujete k tomu, abyste segway půjčovna podnikání!

Rozsah aplikace

Kromě pevného válce bodu, chcete zachovat jako reklama, je jedním z hlavních směrů mohou půjčit Segway na promomeropriyatiyah, festivaly, firemní večírky, svatby, prezentace, stejně jako na jiných organizovaných akcí.

Segway se dokonale hodí ve formě marketingového nástroje, který přiláká sto procentní pozornost ze všech stran! Tato zařízení jsou především pronajatými společnostmi, uvádějí na ně promotéry, označují je a provádějí propagační akce.

Segway se perfektně hodí do organizace firemních akcí, během nichž se každý může procházet. Také je možné uzavřít smlouvy s hotely a kluby na venkově a zahrnout tuto dopravu do seznamu svých služeb a obdržíte peníze. Je také možné organizovat spolupráci s rekreačními organizacemi, kde budou vaši potenciální zákazníci.

Registrační formulář

V tomto případě je vše vcelku jednoduché. K tomu je třeba provést zahájení podnikání (individuální podnikatel). Měli byste také vybrat UTII (jednotná daň z příjmů z příjmů). Nejlepší je otevření IP osobě, která přímo pracuje v místě pronájmu. Koneckonců fyzický ukazatel (počet zaměstnanců) plně ovlivňuje výši daně.

Výpočet příjmů

V současné době je průměrná cena pronájmu této elektrické lokomotivy v Rusku po dobu 5 minut od 150 do 200 rublů. Za takovou dobu může člověk řídit asi 500 metrů. Po úplném nabití se segway může vydat asi 30 km. Obecně platí, že tato přeprava funguje během dne a v noci je zpoplatněna.

Ukazuje se, že nabíjení jedné ciguvea stačí sloužit asi 60 zákazníků denně. V penězích to bude asi 9 tisíc až 12 tisíc rublů.

Nezapomeňte, že se jedná o 100% stahování, což se děje pouze na svátcích a o víkendech. Ukazuje se, že se 100% zatížením za měsíc, jeden segway je schopen sbírat zisky ze 270 tisíc až 360 tisíc rublů. A pokud jsou k dispozici 2 nebo 3 zařízení, není složité vypočítat příjem sami. Proto je skutečnost, že pronájem segway jako podnikání je velmi slibná.

Nemusíme zapomínat na to, že tyto elektrické automobily jsou pronajaty pro události, kdy průměrná cena za Rusko za 1 hodinu provozu je od 2500 do 3000 rublů na 1 den - od 10 000 do 15 000 rublů. Zátěž daného zařízení bude záviset na vašem úsilí. Zde se však vyskytuje otázka: kolik stojí náklady na náklady. To bude popsáno později.

Sezónnost pronájmu

V létě můžete vydělávat na libovolném místě: v uzavřených prostorech i na volných prostranstvích. V zimě budete muset pronajmout pokoj ve sportovních areálech nebo nákupních centrech, segway je velice žádoucí v lyžařských střediscích při nízkých teplotách, protože chlad se týká nabíjení baterie.

Kolik stojí segway?

Cena nové elektrické lokomotivy v Rusku je asi 400 tisíc rublů. Vzhledem k ekonomickému pronájmu je nutné tuto přepravu zakoupit s malou jízdou (od 500 do 1000 km). Takový segway bude stát od 250 000 do 300 000 rublů.

Sekundární výdaje

Zvažme je podrobněji. V takovém případě je na místě pevného nájemního stanoviště třeba informační tabule nebo sloup. To bude trvat od 1000 do 5000 rublů, v závislosti na velikosti a tvaru reklamní struktury. Cena helmy bude od 500 do 700 rublů na 1 kus. Můžete si je zakoupit v každém obchodě s kolami.

Pokud máte například smlouvu s parkem nebo použijete oblast nákupního centra, budete muset zaplatit měsíční nájemné. Jeho cena bude záviset na podmínkách smlouvy, zpravidla to je od 5000 do 7000 rublů za jeden segway za měsíc.

V první fázi můžete pracovat sami na studium poptávky. To bude statistika nejvhodnějších pro pronájem hodin denně. Rovněž se určí průměrný počet klientů na jednu směnu.

Závěr

Pronájem segway jako podnikání je čerstvé řešení. V současné době nemá prakticky žádné konkurenty. Bisnes je poměrně jednoduchý z hlediska daní, organizace a řízení. Používá se pro širokou škálu činností a spotřebitelů. V tomto případě se s malou investicí získá významný příjem. Proto je pronájem, pronájem, prodej sigvei, jakož i jejich údržba a opravy velmi slibným a výnosným obchodem.

Továrna podnikání

Nadpisy

 • Prodejní (5)
 • Ostatní (4)
 • Zvířata a rostliny (3)
 • Zdraví (1)
 • Vynálezy (8)
 • Přístup k internetu (6)
 • Umění (5)
 • Zdraví a krása (1)
 • Nápoje a potraviny (11)
 • Neobvyklé restaurace (1)
 • Cateringové služby (9)
 • Zpracování (3)
 • Výroba (20)
 • Zábava (6)
 • Zemědělství (15)
 • Stavebnictví (3)
 • Zboží pro zvířata (1)
 • obchod (22)
 • Služby (34)

Získejte obchodní nápady

Zapojte se do společnosti. sítě

Zajímavé obchodní nápady

Elite jasný obchod

Podnikatelský plán pro restauraci

Obchodní myšlenka: pronájem a pronájem segway

Segway pronájem dnes jeden z nejzajímavějších inovativních podnikatelských nápadů. Jedinečnost tohoto vozidla je nedostatečná podobnost s jinými tradičními druhy dopravy. Skládá se pouze ze dvou kol, které jsou na rozdíl od kola umístěny rovnoběžně, ale rovnováha se udržuje automaticky. Muž na Segway přitahuje velkou pozornost, jako v dobách autem. V tomto článku podrobně budeme mluvit o obchodní příležitosti na pronájem Segway.

Takže segway je skútr, běžící na elektřině, skládající se z 2 paralelních kol, nástupiště pro manažera, řízení, gyroskopické senzory a 2 baterie. Jedinečná je schopnost automaticky udržovat rovnováhu, ignorovat zákony fyziky a stojí za to, že se dostanete do libovolného směru a osoba nastaví požadovaný vektor pohybu nebo zahájí zastavení. V segway nejsou žádná tlačítka pro správu. Zvláštní senzory monitorují polohu lidského těla... 100 krát za sekundu!

Můžete jezdit na děti segway od 5 let a starší osoby. Těhotné ženy a ženy na patách neriskují nic, protože sigvei je velmi spolehlivá forma dopravy a zlomení je téměř vyloučeno. Hmotnost osoby by měla být od 20 kilogramů, ale u různých modelů se tyto požadavky liší. Školení trvá 5-10 vteřin, vše se dělá pro maximální pohodlí.

Pronájem Sigvei. Akční plán

1. Chcete-li začít, musíte koupit segway, a nejlépe alespoň 2, protože je mnohem větší šance, že milovníci půjdou na jízdu nebo jen pár přátel - je to zábavnější.

Nyní nová segway stojí od $ 5,000 do $ 10,000, ale pro pronájmy můžete koupit s kilometrů méně než 1 nebo 1,5 tisíce. Vezmeme 2 sigveya s runem za cenu $ 6000 = 12 000 dolarů. 1kW energie - tolik je zapotřebí k plnému nabití 1 auta. Je to velmi levné.

2. Pronájem skladu v blízkosti místa pronájmu. Sklad může sloužit jako hlavní garáž, kde musí být nutně elektřina. Pronájem garáže bude stát zhruba 100 dolarů.

3. Otevřete IP a pak uzavřete dohodu s majitelem území, kde se chystáte otevřít obchod na zábavu, v podstatě byste měli vybrat městské parky, náměstí, nábřeží (obchod na pláži). Právo vydat povolení pro vás bude mít správu města. V parku umístit billboard u vaší kanceláře, stejně jako několik reklamních tabulek s cenami na různých koncích parku. To vše bude trvat asi 200-400 dolarů.

4. Bezpečnost je pro takovou firmu velmi důležitá, protože je zodpovědná za celý podnikatel. Proto budete muset koupit přilby, jejichž cena je 20 až 100 dolarů, což není nejdražší volba. 2 helmy v průměru stojí 100 dolarů.

5. Pracovník k pronájmu, je žádoucí, aby to byla společenská osoba s dovednostmi snadné komunikace. Ale nejprve musíte pracovat sami, abyste zjistili nejlepší dny v týdnu a hodiny v den pronájem segway. Koneckonců, nemusí být praktické pracovat ráno, pak by měl zaměstnanec jít ven na večeři. Dalším přínosem je, že znáte průměrné příjmy a budete mít možnost sledovat zaměstnance. Vzhledem k tomu, že příjmy v tomto podnikání jsou dobré, pravděpodobně bude mít zaměstnanec také dobrý zájem. Ale pro výpočet vezmeme sumu 500 dolarů.

Celkové náklady na otevření pronájmu sigve budou 13.100 dolarů.

Poradenství pro ty, kteří chtějí zahájit pronájem nájemce:

1. Vytvořte web. To může přinést velký podíl zákazníků, zejména pokud si můžete objednat nejen pronájem, ale také pronájem segway. Takový leasing, který je předmětem dostatečně velkého parku sigvei, je často objednáván firemními klienty pro jejich akce, propagace, firemní večírky. Segway pronájem velmi atraktivní, protože můžete požádat o to asi 500 dolarů za jedno auto. Jedna akce může přinést až 3000 dolarů.

2. Jak se zvyšuje segway-park, kupte si nové automobily, které nahradí staré. A s kilometry může být výhodné prodat, což bude další zdroj příjmů.

3.Samye ziskové dny - o víkendech, takže pokud budete mít alespoň jednoho zaměstnance, aby to výstup na všední dny, ale nezanedbávat sobotu a neděli, pak tam jsou fronty.

4. V této oblasti je sezónnost - nejlepší měsíce jsou od dubna do října, takže je lepší koupit moře na začátku jara, takže sezóna není zbytečná, a v zimě nebyl žádný pocit, že prostředky ještě nebyly vypláceny. Ale v chladných měsících se můžete přestěhovat do sportovních komplexů a nákupních center.

5.Reklamní reklama není vždy nutná k nákupu - můžete uspořádat výměnu, když mediální publikace převezmou své firemní potřeby sigvey k pronájmu, a na oplátku přirozeně publikujte svou reklamu.

6. Pokud jsou přímí soutěžící, je lepší vyniknout. Chcete-li to udělat, je to dobrý způsob, jak namalovat jasně modrou barvu nebo aplikovat aerografii na vůz.

Kolik pronájmu segway přináší

Pronájem za 5 minut $ 5 - 7, 1 hodina stojí 40 až 50 dolarů za den - od 400 do 1000 dolarů. Souhlasíte, je to působivé.

Předpokládejme, že máme 2 Sigweys, které při naložení, třetina času z 10 hodin denně přinese 240 dolarů. A za měsíc $ 240 * 30 = $ 7200. Jsou to průměrné čísla, ale poměrně reálné.

Zpětná vazba. Dále je stanoveno, že náklady na otevření budou 13.100 dolarů, takže od druhého měsíce Segway začnou přinášet čistý příjem. To vše pod podmínkou správně zvoleného přeplněného místa.

Je to jen pronájem. Během času se můžete rozvíjet a brát vážně pronájem segways, což může přinést ještě více příjmů. Takové zisky vám umožňují pronajmout několik Segways v nejlepších obchodních myšlenkách.

Neobvyklá zábava je obchodní myšlenka postavená na pronájmu společnosti Segway

Takový obchod se začal objevovat na území naší země ne tak dávno. Společnost Segway byla přivezena ze zahraničí, kde se vyvíjí dobře a je velmi oblíbená.

V tomto článku budeme uvažovat o hlavních bodech otevření takového podnikání a zdůrazníme, co je třeba věnovat zvláštní pozornost.

Obtíže a pochybnosti

Zde stojí za to zdůraznit, že mnoho začínajících podnikatelů je o takovém podnikání skeptické, zdůvodňuje to tím, že neexistují konkurenti - a proto neexistuje poptávka. Měli by položit pouze jednu otázku - "Pokusili jste se?". Chcete-li si pronajmout ciguvea, neposlouchejte nikoho, ale zkuste v extrémních případech, nebudete mít poptávku, pak můžete tyto auta prodat a udělat něco jiného.

Dalším problémem je vysvětlit lidem, že jízda segway není vůbec děsivá, ale zábavná a zábavná. No, je to řešeno demonstračními cestami lidí různých věkových kategorií. Mimochodem, jedním z vašich hlavních zákazníků budou děti.

Ve vašem městě už jsou kluci, kteří pracují se společností Segway, pak možná přijdeš s jiným obchodním nápadem - jedná se o pronájem cyklistických vozů. Jaký je tento směr a jaké přílohy jsou potřebné, přečtěte si výše uvedený odkaz. Tento typ podnikání je vhodný pro každého a je velmi oblíbený.

Co potřebujete k otevření takové činnosti?

Za prvé, je to samotný Segway. Můžete začít s jedním, ale je lepší koupit dva, pak vaše podnikání bude rozsáhlejší. Náklady na Segway začínají od $ 9000 a výše. Také si můžete koupit podporované auto, ale je vhodné ho vybrat odborníkem, protože existuje mnoho nuancí. A tak jsou tyto stroje poměrně spolehlivé a často se nerozkládají.

Chcete-li uložit svůj Segway, musíte si pronajmout garáž s elektřinou, protože budete muset neustále nabíjet. Segway spotřebovává 1 kW elektrické energie.

Příprava potřebné dokumentace. Budete se muset zaregistrovat jako individuální podnikatel, zaregistrovat se v penzijním fondu. Měsíční platby budou asi 75 USD, bez zohlednění mezd a daní pro zaměstnance.

Také musíte jednat s vlastníky území a vyjednat výši leasingu. Možná budete potřebovat povolení od městských úřadů.

Když hovoříme o získání takového podnikání, vyplatí se dostatečně rychle, zejména v resortových městech, kde turisté nemají peníze na zábavu. V průměru s nákupem 2-h sigvei mohou být vráceny za 3-4 měsíce.

Ziskovost

Zde stojí za to říci, že pokud nebudete pracovat v resortu, pak budou hlavními ziskovými dny víkend. V průměru za 5 minut lyžování trvá od 3 do 6 dolarů. Den můžete sloužit více než stovkám lidí. Proto můžete vypočítat svůj příjem.

Dalším směrem této činnosti je pronájem Segway pro firemní akce nebo různé výstavy.

Zaměstnanci

Za prvé, samozřejmě, je lepší pracovat sami. Můžete tedy zjistit, kolik lidí může být denně obsluhováno, ať už je pro vás výhodné, abyste pracovali na tomto místě, nebo pokud potřebujete vyzdvihnout jiné místo.

Po obdržení těchto znalostí budete schopni ovládat své budoucí zaměstnance a musíte to udělat, protože zde můžete ztratit dobré peníze.

Zaměstnanec, který musí poskytnout služby pronájmu, by měl být v první řadě důvěryhodný a společenský, musí přesvědčit klienty, aby využívali vaši službu. Můžete využít služeb účetního na outsourcing a inzerovat sami sebe.

Žijete v rekreačním městě a myslíte si, kde začít podnikat, a vy hlavou je, že tato myšlenka byla testována? Potom si přečtěte náš článek o otevření vody jezdí aut body - http://biznes-club.com/biznes-idei/sezonnaya-biznes-ideya-zarabaty-vaem-na-prokate-vodny-h-attraktsionov.html. Doufáme, že vám tento materiál bude užitečný.

Reklama

Za účelem inzerování služeb pro pronájem segwayev by se měl uchylovat do různých oblastí reklamy. Jednou z nejvýnosnějších metod je vytvořit vlastní webové stránky. Na webu zveřejňujte druh, odpovědi, fotky a další. Měl by maximálně mít pro sebe klienta, který na něj padne. Lidé ve velkých městech často vyhledávají to, co potřebují na internetu.

Vzhledem k tomu, že tato služba je často poskytována v přeplněných místech, stále zde neexistují žádné speciální metody, na které byste se mohli zamyslet. Ale můžete experimentovat.

Profesionální nápad:

- malé měsíční náklady;

- minimální počet zaměstnanců;

- Spolehlivé vybavení;

- nízká úroveň hospodářské soutěže.

Nevýhody:

- Sezónnost. Tato služba je oblíbená pouze v teplé sezóně.

Jak otevřít podnik Segway

Pronájem Segway (Segway, Segway) - skutečný nápad pro dobrý výdělek

Co je Segway?

Začněme v pořádku. Co je Segway? Segway - elektrický nebo elektroscout., Sestávající z plošiny + 2 paralelní kola + 2 baterie + volant + gyroskopické senzory.

Co je pro Segway jedinečné?

Za prvé, na rozdíl od zákonů fyziky a lidského porozumění, Segway udržuje rovnováhu s osobou stojící na něm na dvou paralelních kolech. Vypadá to fantasticky, věř mi, že člověk v Segwayi přitahuje pozornost všech lidí, bez výjimky, kdo ho vidí. Stává se centrem pozornosti ostatních.

Za druhé, Segway nemá žádné tlačítka a ovládací prvky. Lidé se často ptají "A kde je brzda a plyn?" V reakci na to slyší "Brzda a plyn - to jste vy!".

Segway opravdu jedinečný kontrolní systém jít dopředu nebo dozadu stačí naklánět dopředu nebo opřít, a tak budete pohybovat těžiště a počítačového systému ke sledování vašeho těla pozici 100 krát za sekundu, aby vás a Segway nebo zrychlený pochopit dopředu nebo pomalé. A čím silnější jsou vaše svahy, silnější Segway zrychluje nebo zastaví.

Jakkoli se může zdát, nezní to dobře, ale v praxi potřebuje každá osoba 5 sekund, aby to pochopila a jít nezávisle.

Segway může být lyžařem do všech věkových kategorií, to je pro děti od 5 let (hlavní věc je, že váha přesahuje 20 kg). Stejně jako lidé docela starého věku, v naší praxi to je 95 let. Segway je zcela ekologická - a toto téma získává popularitu po celém světě. To je něco jako hlavní věc, kterou je Segway a pro koho přijde, vyřešili jsme to.

Jak otevřít pronájem Segway?

Pro otevření pronájmu se doporučuje vybrat stacionární místo, může to být rekreační park, nákupní centrum, sportovní komplex, nábřeží, centrální náměstí. Vhodný pro jakékoli místo s množstvím lidí, potenciálních zákazníků. Budete potřebovat jednoho nebo dva Segwaye, instruktora (můžete být sami v počáteční fázi), ochranné přilby, reklamní sloup nebo tablety s informacemi, které jste nepřišli sami a vy si pronajmete Segwayovou. To je vše, co je potřeba. A přejděte na příjmy!

Jak vydělat peníze na pronájem a pronájem Segway?

Kromě pevného bodu pronájmu, který se doporučuje udržovat a jak reklama, lidé se budou učit o tom z vaší existence ve vašem městě, jedna z hlavních oblastí, aby se nájemné o událostech Segway Promo, oslav, firemních akcí, svateb, prezentací a jakákoliv jiná událost.

Segway bude dokonale vyhovovat jako marketingový nástroj - přitahuje pozornost 100% lidí kolem! Společnost Segway obvykle pronajímá společnosti, uvádí na nich promotory, značku Segway a provádí propagační akce.

Segway se dokonale zvyklý a při firemních akcích mohou všichni zájemci během akce jet na Ségvee. Můžete uzavírat smlouvy s příměstskými kluby a hotely a zahrnout je do seznamu svých služeb a získáte peníze. Můžete spolupracovat s rekreačními organizacemi, každý z jejich klientů je váš potenciální zákazník!

A co daň?

Je to velmi jednoduché. Otevřete IP (individuální podnikatel) a zvolte zdaňování ve formě UTII (Jednotná daň z imputovaných příjmů). Je lepší otevřít IP pro osobu, která bude pracovat přímo na místě pronájmu (sazba daně závisí na fyzickém ukazateli, tj. Na počtu zaměstnanců).

Pod podmínkou jednoho zaměstnance (1-2 Segway) se vaši daň rovná 400 rublům / měsíc (čtyři sta rublů) v závislosti na regionu (v jednotlivých regionech jsou vaše koeficienty K1 a K2)! Taková daň na pronájem v Jekatěrinburgu. Budete muset jednou za 3 (tři) měsíce, aby se stejné daňové přiznání, může to pro vás žádný nováček účetní, ale věřte mi, není nic složité tam řídit sami sebe, ale i v případě nabití účetní, doručení daňového přiznání stojí 500 rublů.

Kolik můžete vydělat za pronájem Segway?

Průměrná cena pronájmu pro Rusko za 5 minut je 150-200 rublů. Během této doby osoba projde přibližně 500 metrů. Úplné nabíjení Segway je dostatečné pro 30 km. Obvykle během dne pracuje Segway, v noci stojí na poplatek.

Ukazuje se, že nabíjení Segway je dost na to, aby bylo možné jezdit den kolem 60 lidí. V penězích to je 9000 - 12 000 rublů.

Ale je nezapomenutelné, že se jedná o 100% download a zpravidla se to děje na dovolené a víkendy. Máme to za 100% za měsíc, jeden Segway může shromáždit 270 000 - 360 000 rublů. A jestli jsou dva nebo tři Segwayy? Zvažte sebe.

Nezapomeňte, že Segway objednal k pronájmu na události, průměrné náklady na Rusko za 1 hodinu - 2500 - 3000 rublů, na 1 den 10 000 - 15 000 rublů. Stažení Segway závisí také na vašem úsilí. Nejsou to jednoduché postavy převzaté ze stropu, je to skutečný zážitek z pronájmu!

Sezónnost pronájmu

V létě můžete pracovat na absolutně jakýchkoli pozemcích jak v přírodě, tak v uzavřených prostorech. V zimě můžete Segway umístit do nákupních center nebo sportovních komplexů, Segway se aktivně využívá při pronájmu v lyžařských střediscích při nízkých teplotách. Seagway projíždí sněhem, ale silná studená voda má významný vliv na nabíjení baterií společnosti Segway.

Kolik byste měl investovat?

Nový Segway v Rusku stojí asi 400 000 rublů, za účelem pronájmu je možné a nutné vzít si Segway ze spolehlivých rukou s malými jízdami (do 500 km), možným kilometrem asi 1000 km, to je také normální. Tyto Segway stojí 250 000 až 300 000 rublů.

Zvažte investiční přitažlivost, například pokud jde o bankovní vklady. Nyní je průměrná sazba v bance je 6% ročně, to je 0,5% investiční částky za měsíc. Pokud vložíte 300 000 rublů do banky za úroky, pak každý měsíc obdržíte 1500 rublů a při pronájmu Segway se i za 30% zatížení bude tato částka pohybovat kolem 100 000 rublů za měsíc bez čistých nákladů! Tyto 100 000 rublů, to je váš čistý zisk!

Máte zájem o dodatečné náklady spojené s otevřením pronájmu?

Podívejme se na ně, potřebujete pilíř nebo informační sdělení na místě stacionárního místa pronájmu, bude to trvat 1000 - 5000 rublů, v závislosti na tvaru a velikosti reklamní struktury. Přilbu stojí okolo 500-700 rublů za kus, je možno koupit v žádném obchodě jízdních kol, pokud pracujete na základě smlouvy s parkem nebo použijte Square nákupní centrum, pak budete muset platit měsíční nájemné, její výše závisí na podmínkách vaší smlouvy s pronajímatelem, ale zpravidla je 5000 - 7000 rublů za měsíc pro jednoho Segway.

Zpočátku můžete prozkoumat poptávku pracovat pro sebe, takže budete mít možnost sestavovat statistiky nejpříznivější v odpoledních hodinách k dispozici, a zjistit, kolik rolí zákazníkům průměrně denně, které mají pracoval sám několik měsíců, můžete najmout trenéra, který bude pracovat pro vás, průměrné mzdy jehož poplatek činí 15 000 rublů. Pokud znáte průměrný měsíční poplatek, který jste shromáždili nezávisle, můžete snadno ovládat práci svého zaměstnance.

Závěr

Podnikání je zcela nové, neexistují konkurenti, je to jednoduché z hlediska organizace a zdanění, je velmi snadné se řídit, s nízkými investicemi - vysokými příjmy, lze použít pro širokou škálu spotřebitelů a činností. Můžete si pronajmout, pronajmout, prodat Segway, opravit a servisovat Segway.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Podnikatelský nápad
Pronájem a půjčování elektrických vozidel

Dobré odpoledne, jmenuji se Oleg Mikhalev, jsem majitelem společnosti MK PROKAT. Začala jsem se Segwayem
od začátku, když jsem v roce 2009 otevřel pronájem v parku Central Park kultury a sportu města Jekaterinburg, koupil jsem dva
originální Segway s kilometrovým výkonem.
Uplynulo 7 let a MK PROKAT je jedním z vedoucích osobností v oblasti elektrických vozidel
podobně jako Segway, s přímými dodávkami z výrobních závodů a více než 400 partnerů
(kteří nám otevřeli své půjčovny) v Rusku, Kazachstánu, Bělorusku, Arménii a Evropě.
Chci vám říct, že v popisu mého podnikatelského nápadu nebudou žádné krásné obrázky a grafy, které byste vy
stát se milionáři, jakmile zakoupíte zařízení. Ne, nestane se tak rychle a zpravidla
za měsíc (jak se říká na jiných stránkách) nevrátíte 100% vašich investic. Ale to je dobrý obchod, on
jednoznačně výhodná a především pozitivní a zajímavá. Nabízím vám nástroj,
což vám pomůže vydělat dobře a krásně, zatímco si ji užíváte, má nízké
náklady a snadnost podnikání.
Navrhuji, abyste se stal obchodním majitelem, šéfe! Osvojit inovativní techniku ​​je nejnovější vývoj ve světě v oblasti osobní dopravy, jako je neuvidíte na ulici, stále divit, ve Spojených státech, Evropě a Asii, vlastníci Segway obvykle lidé jsou velmi dobře známé a slavné, a otevřít si vlastní nájemní centrum - To je v pohodě. (není to tak těžké, jak si myslíte, mezi našimi partnery jsou mladí muži, kteří jsou ve věku 19-20 let, jsou to dívky a ženy). Téměř vždy jsou naši partneři lidé bez podnikatelských zkušeností, pro ně je to první podnik. Budeme u vás a budeme vždy vyzývat jak z technického hlediska, tak z informací. Můžete začít s několika kusů zařízení, pokud jste pilní, jak jsme vám jít objednávky na dovolenou, firemních večírků a jiných akcí, bude to druhá etapa své vlastní podnikání, od této chvíle už začít pronájem podnikání. Nyní každý rok tento typ technologie je stále populárnější a získávají na popularitě, zejména díky snížení nákladů a přechod lidstva do ekologicky šetrné dopravy. Třetí etapou vývoje je prodej společnosti Segway a jejích analogů. Nemusíte mít obchody, personál, sklady, můžete pracovat samostatně nebo s partnerem, váš vývoj vás vyzve k nezbytným opatřením. Zdanění je minimální. Zkušenost je naší podporou a vaší praxí. Investice ze 100 000 rublů. Ziskovost je vysoká. A především je to velmi zajímavé, zejména události, já osobně se dostanou spoustu pozitivních emocí je seznámit se s zajímavých a slavných lidí, a můj tým přinést radost a nové zážitky pro hosty akce, trávení času pozitivně.
Pokud se vám líbí můj nápad, pak studovat všechny materiály na této stránce, bude trvat 1-2 hodiny, a budete mít znalosti, které jsme získali v průběhu let práce. Budete prakticky vědět všechno o tomto oboru a budete moci provést konečné rozhodnutí.

V pronájmu a pronájmu společnosti Segway jsme od roku 2009. Během této doby se trh velmi změnil, když jsme začali, existovaly pouze původní Segways v hodnotě 300 000 rublů a nic víc. Nyní nabízíme našim partnerům poměrně působivý seznam vybavení, které je v poptávce v podnikání za pronájem a pronájem nájemné od 10 do 150 tisíc rublů. Níže jsme sestavili seznam nejslibnějších a nejvyhledávanějších zařízení:

1. Elektřina ter SEEV CITYCOCO

Elektrosamokat SEEV CityCoco se objevil koncem roku 2015, to začalo produkovat motocykl tovární Yingang s více než 30 let historie (my jsme jediní v představitelů Ruska tohoto závodu SEEV výrobků). Od roku 2016 naši partneři, zejména v jižní oblasti, aktivně koupili tento elektrický vrtulník k pronájmu a pronájmu. Byl to nejoblíbenější produkt pro distributory v roce 2016, podle našeho názoru zůstane v roce 2017. ALE! Bude pozornost, podle našeho ochenkam 70-80% skútru v Rusku - to je nekvalitní padělky, že ve všech horší orininalu. Na internetových stránkách malých prodejců je sploschnoy podvod, neváhají umístit SEEV Citycoco nápis podle jakéhokoliv fotografického nic netušící kupující nic, není odborník a snadno narazit na návnadu podvodníci. Někdy přidání fotografie Seev originál, ale jsou odesílány na případy kupující padělání podvodů a úplné, když pokupael nedostane zcela elektrosamokat objednat u nás. Buďte opatrní. Pro pronájem a pronájem techniky je možná nejdůležitější.

2. Elektroskop ter ES BOARD

ES BOARD byla představena koncem roku 2017. Zajímá se především řízení, je to v podstatě 3-kolové brusle. Řízení přesně nepochází z volantu, ale ze sklonu desky, na které stojí uživatel. Elektrický skútr má dostatečně vysokou stabilitu vůči oběma kolům.

3. Drift-trik KSETO DRIFT TRIKE

Novinkou, kterou zavedeme do našeho sortimentu od roku 2017. Nabízím našim partnerům drift triku pod vlastní značkou KSETO. Drift je skvělá zábava pro všechny věkové kategorie, velmi se směrem driftových traktorů vyvíjí do zahraničí docela aktivně. Tam jsou elektrické a benzín drifts. Nabízíme našim partnerům spolehlivé a výkonné, ale současně jednoduché konstruktivní posuvné triky pro 500, 1000 a 1500 wattů. Věříme, že toto vybavení bude v dobrém zájmu při pronájmu a pronájmu jak na samostatných místech, tak navíc k těm, kteří již mají kartu. Opět platí, že nemůžeme ignorovat Stora téma kvality, jako je kvalita jakéhokoliv elektroskuter je především motorové kolo, baterie a regulátor, to jsou polohy rozdíl v ceně, která se mohou lišit podle objednávek od různých výrobců. V Číně jsme dlouho vybírali továrnu, která bude dělat přesně kvalitní produkt, ceny hotových výrobků s prakticky stejným vnějším obrazem se několikrát lišily. Jsme vždy pro kvalitu a spolehlivost, protože poskytujeme našim partnerům záruku a my sami rozumíme, jak důležitá je bezproblémová obsluha zařízení v místech pronájmu. Proto neprovádíme nejlevnější a nedoporučujeme vám.

4. Elektrický agregát Segway Eswing ES6 + a Ninebot E +

Segway Eswing ES6 + a Ninebot E + je klasika. Nejlepší analogie americké verze Segway off-road a pouliční verzi. Začali jsme naše podnikání v původním Segway, po velmi dlouhou dobu pro práci s těmito stroji, nyní věří, že je lepší koupit analog, který je 4krát levnější než originál, ale v té době velmi kvalitní a spolehlivé, a co je nejdůležitější, snadno vhodný pro opravy na rozdíl od Segway, veškeré náhradní díly jsou k dispozici. Současné modely prdeli velkou funkcionalitu, mají také aplikace pro chytré telefony a světelné optiky, jsou pohyblivější a funkční. Každý rok, tyto produkty jsou mezi našimi partnery z řad lídrů v prodeji, a věříme, že klasikové bude i nadále v poptávce.

5. Mini Sigvey Eswing-Mini a Chic-Fairy

Mini Segway je v podstatě giroskuter s kolem. Kříženec giroskuterom a Segway. Model Eswing-Mini je produkt 2-v-1, protože zahrnoval dvě vozidla, jedno kolo můžete jej použít jako Segway, a druhé kolo umožňuje, aby se z něj Segway podobné Ninebot Mini Pro, tedy nastavit kolečko, které mají být ovládány nohou, což je docela pohodlné. Chic Model Fairy byl docela úspěšný v roce 2016 s našimi partnery, protože kvalita je dodáván výrobcem, je pohodlné a funkční. Oba modely jsou velmi populární díky své vysoké ceně neznamená, že můžete začít podnikat s malou investici.

6. Gyroscope Ninebot Mini Pro

Ninebot Mini Pro je super hit roku 2016. Je velmi oblíbený u našich partnerů, stejně jako v jiných záležitostech a v maloobchodním prodeji. Produkt je velmi kvalitní, kompaktní, mobilní a snadno ovladatelný. Ale bohužel každý požadovaný produkt okamžitě začíná kopírovat a teď trh je velmi falešný. Proto buďte opatrní, kupte si zařízení od těch, kterým lze důvěřovat.

7. Mono-kola

Monoblok je velmi jednoduché téma. Tento typ dopravy získává oblibu v maloobchodním sektoru, což znamená, že mnoho lidí začne používat mono-kolo jako osobní dopravu pro přepravu. V Moskvě se jedná o poměrně oblíbený typ osobní dopravy, brzy se pravděpodobně dostane do zbytku světa. Mono-kolo nebude vhodné pro všechny, i když mezi našimi zákazníky jsou kupci od 18 do 65 let. Mnoho lidí před nákupem chtějí pochopit, zda to potřebují, nebo ne, a proto chtějí vzít a otestovat takové kolo. Klient těžko naučit ji používat po dobu několika minut, takže mezi našimi partnery, tam jsou ti, kteří sedí lopatkových po dobu 30 minut nebo více, čímž umožňuje svým zákazníkům plně otestovat všechny jeho vlastnosti.

8. Elektromotor Robstep X1

Podle mého názoru přišel čas na krásné, kompaktní a nezbytně skládací kvalitní elektrické jízdní kola. Samozřejmě, že budou kupovat více pro osobní potřeby, ale pomohou získat velmi velké procento našich partnerů. To může být cestovní kanceláře vyhovuje pěší stezky, rekreační střediska, rezidencí země, rekreační parky, lesoparky s atrakcemi, tedy místa, kde budete muset překonat vzdálenost, která je ideální pro pěší turistiku, ale ekologický význam. Zde jsou takové elektrické jízdní kola a nebudou vyměnitelné.

9. Gyro kardiostimulátory

Gyroskutera se objevila v roce 2016 a kvůli jeho nejefektivnější ceně byla ocel okamžitě populární jak v maloobchodě, tak i na velkém množství válcovaných výrobků. Z mého pohledu jsou dobré pouze pro nájem a zábavu, jako plnohodnotné vozidlo, které nejsou vhodné. Jejich výhodou je nízká cena, lehkost a kompaktnost. Ale kvůli nízkým nákladům jsou k dispozici pro mnoho, respektive, cena nájemného je nižší, av průběhu času bude poptávka klesat.

Nejchladnější obchodní nápady 2018:

Pronájem a pronájem SEEV Citycoco - Business idea 2018 (Hit)
Pronájem a pronájem ES BOARD - Business idea 2018 (Hit)
Pronájem a pronájem vozu Drift Trike - Business idea 2018 (nový)
Pronájem a pronájem Eswing ES6 + - Business idea 2016-2018 (Hit)
Pronájem a pronájem Ninebot - obchodní myšlenka 2015-2018
Pronájem a pronájem Eswing Mini - obchodní myšlenka 2018
Pronájem a pronájem Chic Fairy - Business idea 2016-2018
Ninebot Mini Pro pronájem a pronájem - obchodní myšlenka 2016-2018
Pronájem a pronájem Robstep X1 - obchodní myšlenka 2016-2017
Pronájem a pronájem Kseto Mini - obchodní myšlenka 2016-2017


Obchodní myšlenky na mono-kola:

Pronájem a pronájem IMSCV V8 - Business idea 2017
Pronájem a pronájem IMSCV V5 - Business idea 2017
Pronájem a pronájem IMSCV V3PRO - Obchodní myšlenka 2017
Ninebot One E pronájem a pronájem - obchodní myšlenka 2017
Ninebot One S2 pronájem a pronájem - Business idea 2017

Další obchodní nápady:

Airwheel pronájem a pronájem - nová obchodní myšlenka 2015
Segway pronájem a pronájem - spolehlivý podnikatelský nápad od roku 2009
Pronájem a pronájem Robin-M1 - spolehlivý obchodní nápad od roku 2009
Pronájem a pronájem IMSCV R1 - obchodní myšlenka 2014
Pronájem a pronájem Rigiang - rozpočet Idea 2013
Chic Smart S1 pronájem a pronájem - nový Business Idea 2015
Pronájem a půjčování Kseto Mini - nový obchodní nápad 2016
Pronájem a pronájem IMSCV L6 - nová obchodní idea 2016


Více než 400 válcovaných výrobků bylo již otevřeno. Možná otevřete další!

Chcete být úspěšným obchodníkem?
Chcete začít novou firmu od začátku?
Nové obchody pro Rusko / Kazachstán / Bělorusko!
Obchod, ve kterém není dostatek konkurence!
Obchod s minimálními náklady,
práce a daně!
Podnikání je zajímavé, pozitivní a velmi slibné!
Podnikání v oblasti služeb a prodeje současně?
Podnik, který již podmanil Ameriku, Evropu a Asii!
Vaše vlastní vysoce výnosné podnikání!
Příjem 10-40% měsíčně (z naší praxe)!

"MK-PROKAT" - největší síť pronájmů Segway a jejích analogů v Rusku! Pracujeme od roku 2009!

Budeme i nadále hledat pro ty, kteří chtějí začít pronájem Business Segway, Seev, Drift Trike, Ninebot, Kseto, Eswing, Airwheel, Robin-M1, IMSCV R1, Rigiang, Chic Inteligentní v Rusku:

Moskva, St. Petersburg, Novosibirsk, Nižnij Novgorod, Samara, Omsk, Kazaň, Čeljabinsk, Rostov na Donu, Ufa, Volgograd, Perm, Krasnojarsku, Voroněži, Saratov, Krasnodar, Togliatti, Iževsk, Uljanovsk, Barnaul, Vladivostok, Jaroslavli, Irkutsk, Tyumen, Makhachkala, Chabarovsk, Novokuzněck, Orenburg, Kemerovo, Ryazan, Tomsk, Astrachaň, Penza, Naberezhnye Chelny, Lipetsk, Tula, Arkhangelsk, Belgorod, Bryansk, Vladikavkaz, Vladimir, Volzhsky, Vologda, Groznyj, Dzerzhinsk, Ivanovo, Yoshkar-Ola, Kaliningrad, Kaluga, Kirov, Komsomolsk-on-Amur, Kostroma, Barrow, Kursk, M gnitogorsk, Murmansk, Nizhnevartovsk, Nižnij Tagil, Orel, Petrozavodsk, Saransk, Smolensk, Sochi, Stavropol, Sterlitamak, Surgut, Taganrog, Tambov, Tver, Čeljabinsk, Perm, Cherepovets, Chita, Yakutsk, Abakan, Almetyevsk, Angarsk, Arzamas Armavir, Artem, Achinsk, Balakovo, Balashikha, Bataysk, Berezniki, Biysk, Blagoveshchensk, Bratsk, Veliky Novgorod, Volgodonsk, Votkinsk, Derbent, Dimitrovgrad, bělice, Essentuki, Rail, Zhukovsky, Zlatoust, Kamensk-Uralsky, Kamyshin, Kaspijsk, Kislovodsk, koberce, Kolomna, Kopeysk, Korolev, Krasnogorsk, Kyzyl, eninsk-Kuznetsky, Lyubertsy, Maikop, Mezhdurechensk, Miass, Moore, Mytishchi, Nalčik, Nakhodka, Nevinnomyssk, Neftekamsk, Nefteyugansk, Nizhnekamsk, Novokuibyshevsk, Novomoskovsk, Novorossiysk, Novocheboksarsk, Novocherkassk, Novoshakhtinsk, Novy Urengoy, Norilsk, Noyabrsk, Obninsk, Odintsovo října, Orekhovo-, Orsk, Pervouralsk, Petropavlovsk-Kamchatsky, Podolsk, Prokopyevsk, Pskov, Puškin, Pyatigorsk, Rubtsovsk, Rybinsk, Salavat, Sarapul, Severodvinsk, Seversk, Sergiev Posad, Serpukhov, Stary Oskol, Syzran, Syktyvkar, Ussuriisk, Chasavjurt, Chem a Cherkessk, doly, Ščolkovo, Elektrostal, Elista, Engels, Južno-Sachalinsk.

Budeme i nadále hledat pro ty, kteří chtějí začít pronájem Business Segway, Seev, Drift Trike, Ninebot, Kseto, Eswing, Airwheel, Robin-M1, IMSCV R1, Rigiang, Chic Inteligentní v Kazachstánu: Almaty, Astana, Shymkent, Karaganda, Aktobe, Taraz, Pavlodar, Ust-Kamenogorsk, Semipalatinsk, Uralsk, Kostanay, Petropavlovsk, Kyzylorda, Atyrau, Temirtau, Turkestan, Kokshetau, Taldykorgan, Ekibastuz, Oregon.

Hledáme ty, kteří chtějí začít pronájem Business Segway, Seev, Drift Trike, Ninebot, Kseto, Eswing, Airwheel, Robin-M1, IMSCV R1, Rigiang, Chic Inteligentní v Bělorusku:

Mons, Gomel, Mogilev, Vitebsk, Grodno, Brest, Bobruisk, Baranovichi, Borisov, Pinsk, Orsha, Mozyr,
Novopolotsk, Soligorsk, Lida, Molodechno, Polotsk, Svetlogorsk, Zhlobin, Rechitsa, Slutsk, Žodino, Slonim,
Kobrin, Volkovysk, Kalinkoviči, Smorgon, Rogachev, Osipovichi, Gorki, Novogrudok, Vileika.

Hledáme ty, kteří chtějí začít pronájem Segway, Seev, Drift Trike, Ninebot, Kseto, Eswing, Airwheel, Robin-M1, IMSCV R1, Rigiang, Chic Inteligentní v Arménii:

Jerevan, Gyumri, Vanadzor, Vagharshalat, Hrazdan, Abovyan

Pokud jste své město nenalezli, nebojte se. Jen jeho obyvatelstvo je méně než 50-100 tisíc lidí. Ale podle našeho osobního pozorování, podnikání pronájmu a pronájmu Segway funguje úspěšně av městech s malým počtem! Rádi bychom vzali do našeho týmu jakékoliv město Ruska, Kazachstánu, Běloruska a Arménie!

Naučíme vás všechno, co víme!

Příběh o tom, jak jsme v roce 2009 zahájili pronájem a pronájem kanceláře Segway, zveřejněný na portálu známého obchodníka Olega Tinkova.

Jsme pravděpodobně jediní, kdo to dělá!
Finanční zpráva společnosti MK-Rent.

Pozor prosím!

Rádi bychom Vás upozornili na to, co je nyní mnoho firem se začínají prodávat Segway a jeho analogy, slibující prodej, a dokonce i kreslení velmi zajímavou obchodní plány, které kupují svou techniku, můžete snadno odradit investice po dobu 1 měsíce a vůle udělat obrovský zisk. Všimněte si však, že žádná z těchto společností se sama nezajímají o pronájmu nebo leasingu společnosti Segway a jejích protějšků. Informace a zkušenosti jsou velmi důležité! Pouze naši společnost je může poskytnout v plné míře praktickému FIVE. víceleté zkušenosti.

Společnost MK-Rent pronajala a pronajala Segway a jeho analogy od roku 2009. Byli jsme jedním z prvních v Rusku a první mimo Moskvu, kteří se začali aktivně angažovat v tomto. Provádíme více než 50 seriózních pronájmů za rok.

POZOR. V roce 2014 byl nový trend!
A v roce 2015 to výrazně vzrostlo! V roce 2017 se zachrání.

Noví partneři, kteří nakupují zařízení pro podnikání, představili nový trend, otevřejí smíšené body pronájmu a z našeho pohledu je 100% správné. Klient se vždy rád porovnává a pokud máte na svém pronájmu několik různých zařízení, pravděpodobnost prodeje nájemní služby zákazníkovi se zvyšuje o množství zařízení. Pokud máte dovoleno postavit původní Segway, Ninebot, Seev Citycoco, Airwheel, IMSCV, Robstep nebo CHIC Inteligentní S1, s velkým podílem pravděpodobnosti, že klient chce jezdit na všechny typy zařízení, což znamená, že budete mít jediného zákazníka v několika jednoduchých ještě jednou! než kdybyste měli nějakou techniku!

Kolik peněz potřebujete pro úspěšný start?

Jak vyplývá z naší osobní praxe a úspěšné zkušenosti našich partnerů, nejspravedlivější "start" může být nákup 2-4 elektrických skútrů. A důrazně doporučujeme začít s nejméně dvěma zařízeními. Nejoblíbenějším modelem v roce 2015, to giroskuter Ninebot E a jeho příslušné modely hlavním konkurentem Airwheel S3 v roce 2015, to je původní Segway - zdaleka nejlepší koupě pro podnikání, ale také nejdražší a IMSCV R1. Výrobky společnosti Ninebot jsou lídrem v roce 2014 a společně s technologií CHIC Smart S1 očekáváme vůdce roku 2015. IMSCV R1 a NineBot jsou nové položky v roce 2014.

Částka investice od 50 000 do "velkých částek", v závislosti na vašich ambicích a financích.

Zde jsou některé možnosti pro spuštění:

NABÍZÍME NĚKTERÉ MOŽNOSTI

Obsah balení # 7:

Cena: 480 000 rublů

Co můžeme nabídnout našim partnerům (těm, kteří si od nás koupili vybavení):

- Máme největší sortiment elektrických skútrů v Rusku a dokonce i na skladě, stejně jako služby pro ně
- Pracujeme přímo se všemi továrnami, což znamená, že máme vždy k dispozici stroje a náhradní díly, stejně jako přímý kontakt s výrobci továren, vyřešíme všechny problémy a vše pro vás
- Dodávky nakupovaného zařízení dodáme Rusku, včetně Krymu, do Kazachstánu, Běloruska, Arménie
- Obdržíte certifikát autorizovaného prodejce společnosti "MK-Hire" na zakoupeném zařízení
- Informace o vaší společnosti zveřejníme na našich stránkách v sekci Prodejci / Partneři (užitečné pro vyhledávače)
- Získáme vám přístup k naší znalostní bázi pro pronájem a pronájem Segway. Budeme vás naučit vše, co známe sami.
- Poskytneme technickou a poradenskou podporu při jakýchkoli obchodních záležitostech
- Zajistíme 30% slevu na službu jakéhokoli zařízení
- Veškeré další nákupy za speciální ceny můžete prodat svým zákazníkům jakékoliv zařízení z našeho sortimentu

Jsme jedinou značkovou společností v Rusku, Kazachstánu a Bělorusku s takovým sortimentem elektrických koloběžek a znalostní základny!

5! (Pět) jednoduchých kroků k zahájení podnikání v Segway:

1. Koupit Segway k pronájmu.
Tip: Segway je nejlepší řešení, jsou spolehlivé a testované, Evropa a Amerika pracují pro ně, pracujeme na nich. Ninebot E, Airwheel S3 a IMSCV R1 jsou ideální pro pronájem v obchodních centrech, parcích, nábřežích, venkovních prostorech. Jsou malé a kompaktní. Mono kola Ninebot One a IMSCV V3 nyní získávají impuls a můžete otevřít nájemní místo, aby si lidé mohli procvičovat a vyzkoušet si ruku před nákupem. Elektrický válečkový chasík Chic Smart S1 je novinkou, ideální jako individuální nájemní prvek a jako součást velkých gyro-pacemetrů.

2. Otevřete IP nebo LLC, které se vám líbí víc.
Tip: První 1-2 měsíce, doporučuji hrát sebe na Segway, takže budete přesně vědět, přání našich zákazníků, nejteplejších hodinách a dnech, možných nuance, průměrné denní tržby, půjčovna stažení a další finesy. Získáte zkušenosti. A pak v případě potřeby můžete zaměstnávat zaměstnance.

3. Najděte platformu pro váš pronájem Segway.
Tip: Může se jednat o Park, centrální uličku, nábřeží, nákupní centrum nebo sportovní komplex, kde je průchodnost. Souhlasíte s pronajímatelem pronájmu (můžete vyměnit). Mnozí z našich partnerů vůbec pracují bez nájemních smluv na městských náměstích, parcích, náměstích, nábřežích. Takže nemají hlavní výdajovou položku - nájemné.

4. Připravte propagační materiály a informační podporu pro vaši firmu.
Tip: Udělat propagační materiály, webové stránky, vizitky, uniformy, pilíře, znamení, vše, co chcete. Pošlete e-mailové zpravodaje, předkládejte reklamy místním portálům a vývěsům, sdělte o vašem pronájmu v sociálních sítích. Nyní jste pánem obchodu! Rozhoduješ! Zisk závisí na vaší správě! Můžete psát na místní televizní kanály, v novinách a časopisech, budou muset natočit o vás příběh nebo napsat článek. Práce jako výměna na událostech města. Poprvé se můžete co nejvíce propagovat všemi možnými způsoby. Práce s reklamními společnostmi mají pro vaše vybavení mnoho dobrých potenciálních zákazníků.

5. Vydělat peníze! Teď jsi obchodník! A zpravidla monopolista ve svém městě!
Tip: No, nedoporučujeme vám, kde strávit vydělané peníze :)

Kolik můžete udělat na Segway Business?

Získejte Budete na pronájem, pronájem, prodej a servis Segway.

Je-li doba nájmu je správné, je to obvykle jeden (1) uvést Segway 40-100 tr v měsíci (z této částky, odečíst náklady na platy / pronájem skladových / propagačních materiálů / daní), a pokud budete mít 2 nebo 3 jednotky technologie se náklady rozdělí proporcionálně a zisk se zvětší. Segway platí pronájem zpravidla 150-200 rublů za 5 minut.
Příklad našich partnerů na pronájem v Soči: Bod 10 Ninebot E shromažďuje asi 30 - 50 tisíc rublů denně.

Můžete získat za pronájem Segway, zisk z tohoto typu činnosti je 10-12 tisíc rublů denně od jednoho Segway. V tomto směru musíte samozřejmě pracovat (rady a doporučení, které dáváme našim partnerům), ale je to celkem možné strávit 3-10 událostí za měsíc, záleží to na vašem úsilí a vašem parku Segway. K dispozici je také dlouhodobý pronájem je tou nejlepší volbou, když společnost pronajme Segway po dlouhou dobu, někdy i po dobu jednoho měsíce nebo více, a vy dostanete váš příjem zcela pasivní cestou, Segway nájemné za měsíc - 80 tisíc rublů. Prohlédněte si ceny za pronájem Segway v naší půjčovně společnosti Segway.

3. Prodej Sigway:

Jakoukoli techniku ​​prezentovanou na našich webových stránkách můžete prodávat ve vašem městě, přičemž dostanete 5-10% provizi. Můžete ho prodávat v maloobchodním prodejním místě, pokud máte nějaký, můžete si vytvořit internetový obchod a dát si zboží tam, můžete najít kupce a přijímat objednávky přímo v místě pronájmu. Obecně platí, že nájemní bod sigve je vaše hlavní reklamní platforma. Prostřednictvím toho se každý dozví o existenci technologie a vy jste tam, všichni jsou spokojeni s technologií Test-drive.
Jako náš dealer / partner získáváte slevu na nákup veškerého zařízení z našeho skladu a veškeré vybavení, které je k dispozici, je obvykle v dostatečném množství v našem skladu v Jekatěrinburgu nebo v Moskvě. Můžete si prodávat z našeho skladu bez investování nebo zmrazení vlastních prostředků, nebo si můžete zakoupit vybavení ve vašem skladu. S každým novým nákupem se vaše sleva stane stále více. Jsme multi-značková společnost, takový sortiment unikátních zařízení, jako v naší společnosti není nikdo jiný v Rusku. Ve skutečnosti budete pracovat pouze s jedním dodavatelem se vším na skladě, vaše sleva při každém nákupu se stane stále více a více, což má oficiální status pro produkty prodávané od autorizovaného prodejce distributorovi. Vše pro vaše pohodlí!

Některé z našich osobních záznamů:

Denní výnosy z pronájmu Segway (2 auta + přídavné baterie) - 28 700 rublů.
Počet současně pronajatých Segway (různým zákazníkům) - 12 vozů.
Nejdelší doba pronájmu Segway je 60 dní.
Největší výtěžek z jedné události je 250 000 rublů.
Nejdelší vzdálenost k pronájmu je 1500 km.

A co je nejdůležitější, navštěvujeme velké množství velmi zajímavých událostí, zcela odlišných úrovní, od jednoduchých, ale upřímně pozitivních firemních párů až po mega-mega exkluzivní akce. Seznamujeme se s velmi zajímavými lidmi, mezi nimi i celebrity. Podílet se na natáčení televizních pořadů místních a federálních kanály jsou zapojeny do natáčení filmů ve studiu, pracovat s celou řadou módních časopisů a filmová studia, dávat rozhovory pro média. Dostali jsme, a co je nejdůležitější, mnoho pozitivních věcí všem, kteří seděli na naší Segway. Obchod na Segway je velmi pozitivní a vzrušující!

Jak rychle můžete začít?

Téměř okamžitě. Nejdůležitější je, abyste se rozhodli, že vás zajímá. Veškeré zařízení je k dispozici v našem skladu, po přijetí kladného rozhodnutí vámi, budete platit požadovaný počet Segway nebo na jiném zařízení, klademe informace o vaší firmě na našich webových stránkách a poslat je do svého dopravního podniku. V závislosti na vzdálenosti je zpravidla doba dodání 3 - 10 dní. To je čas, který budete potřebovat pro vyhledávání na webu pro válcovací operace, výrobní pilíř a tisk vizitek, možná webové stránky nebo stránky. A také získání všech potřebných informací a doporučení z naší strany, abychom zahájili úspěšný obchod.

Bez připomínek. Jak říkají, kdo chce získat, udělá to.

Užitečné a důležité informace o pronájmu a pronájmu společnosti Segway:

1. Obchodní nápad pro otevření pronájmu a pronájmu Segway (z naší osobní zkušenosti).

2. Rozhovor Jak vydělat peníze na pronájem Segway: praktické zkušenosti (podrobné pokyny).

3. Prohlédněte si video o Segway, stejně jako fotky z některých našich akcí.

4. Otestujte jednotku Segway nebo jak spolehlivá Segway

5. Nejčastější dotazy a odpovědi o podnikové organizaci se společností Segway

6. Srovnávací charakteristiky Segway a Robin-M1

Co? CHCETE ZÍSKAT?

Zavolejte: + 7 (922) 202-12-51

Oblíbené zákazníky: Megafon, Sberbank, SKB-Bank, Bank univerzity, UBRD, JSC "Ruské dráhy", DHL, Mega Mall, z Yota, Radio "Maximum", IDEA a časopisy Pes, SKB Kontur, Extrol, Philip Morris, a mnoho Dom.ru, mnoho dalších úspěšných společností.

  Televizní pořady s účastí "MK-Hire":